Silesia Equestrian Jakubowice 10-14 lipca 2019 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

 

niedziela 14/07/19 

LR Grand Prix 160cm  3m. Wojciech Wojcianiec POL CHINTABLUE

CSI3 135/140ccm 1m. Grzegorz Nowak POL COMIENZO

CSIU25 Final 1m. 1m. Andrzej Opłatek  POL ODILE DU SOUFFLET

CSIJ Final 1m,  Gabriela Bado POL BALISTO AC

CSICh Final  1m. Anna Dziuba POL DOLLAR DE NUEVO

 

sobota 13/07/19

Final CSI3 140cm  1m. Wojciech Wojcianiec POL  CARTOSI MELLONI

CSU25 1m. Andrzej Opłatek  POL ODILE DU SOUFFLET

CSIJ 1m. Gabriela Bado POL BALISTO AC

CSICH  1m. Eliza Zawadzka POL ESCALONA

CSI1 135cm 3m. Pola Wawrzyniak POL DIMPLE

CSI1 125cm 1m. Karolina Godoś POL COSA CHE

Final CSIYH  1m. Jan Bobik POL OLE

 

piątek 12/07/19 

LR 150 cm - 9m Weronika Minkiewicz POL CHOCOLATE BLUE

CSI3 140cm  - 2m Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI

CSI3 135cm - 1m Tomasz Olszewski POL LUNA P

CSI1 130cm  - 2m.  Aleksandra Zybała POL QUAIDO

CSIYH 5yo 

 

czwartek 11/07/19

CSI3 LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczński POL GREATEST

CSI3 135cm  1m. Jan Bobik POL CHACCO AMICOR ZM

CSIU25  1m. Adam Grzegorzewski POL LISSARA T

CSI1 120cm 1m. Zuzanna Sterczyńska POL ARIANA

CSIJ  1m. Gabriela Bado POL BALISTO AC

CSICH 1m.  Wiktoria Jannasz POL WHITE SHOT

 

środa 10/07/19

CSI1 130cm  2m. Kamil Grzelczyk POL SENIOR

CSI1 120cm  1m. Zuzanna Sterczyńska POL ARIANA

CSIYH 5yo 

 

Wojciech Wojcianiec i Chintablue jumm off GP LR 160cm 

 

Weronika Minkiewicz i Chocolat Blue LR 150cm 

 

Wojciech Wojcianiec i Cartosi Melloni Final 140cm 

 

Andrzej Opłatek i Odile du Soufllet U25 

 

Jarosław Skrzyczyński i Greatest 140cm 

 

Jan Bobik i Chacco Amicor ZM 135cm 

 

 Gabriela Bado CSIJ 

 

 

Zizanna Sterczyńska i Ariana 120cm 

 

Aleksandra Zybała i Quaido 130 cm 

 

 

Karolina Godos i Cosa Che Final 125cm 

 

Pola Wawrzyniak i Dimple Final 135cm CSI1 

 

GALERIA FOTO PRIMEL 
 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1589
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 323
4. Najdzionek Szymon 236
5. Milczarek Nina 230
6. Pawlicka Dajana 208
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 131
10.Libera Aleksander  125

30/06/19

1. Kierznowska Aleksandra 483
2. Lewicki Filip    446
3. Lehmann Dalia 371
4. Suska Juliana 273
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Kawa Aleksandra 211
7. Barański Mikołaj 209
8. Dobkowska Milena 171
9. Babiak Filip  130
10. Błaszczak Julia  117

 30/06/17

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  388
2. Piontek Barbara  344
3. Skotarczak Nel  322
4. Śliwiński Antoni  296
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Pawłowska Kornelia   213
10.  Janiszewska Lena  192

03/07/19

1. Piontek Helena 333
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 149
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

03/07/19

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  530
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  350
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 283
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 03/07/19

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Bar Karolina  40
7.  Jędrychowska Aleksandra 35
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  03/07/19