fot Robert Przybył / Osadkowski Team 

Silesia Equestrian 12-16 lipca 2017 


ZGŁOSZENIA       PROPOZYCJE 

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

LIVESTREAM

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

Niedziela 16 lipca 2017 

 

Grand Prix 160cm LR  2m. Jan Bobik / Chacco Amicor 

 

 

CSI3 140cm Bronze Final 1m. Wojciech Wojcianiec Chintablue

 

 

CSIU25 145cm 3m. Maksymilian Wechta / Number One 

 

CSICh Final 1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

 

CSIJ Final 4m. Kevin Nagórka / Osadkowski Borodin 

 

 

Podium Grand Prix 

Jan Bobik - Ondrej Zvara - Wojciech Wojcianiec

fot Swetieisafruit 

 

Najlepsze wyniki dla Polski :

Sobota  15 lipca 2017 

 

CSI3 LR 145cm MR Final 1m. Jan Bobik / Farmer 

CSI3 135cm  5m. Julia Bogolecka Aser

CSI1 135cm Final 1m. Krzysztof Ludwiczak / Queen La Balou 

CSI1 120cm Final  1m. Krzysztof Ludwiczak / Sandra Blue 

CSICh 120cm 1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSIYH 5y/o Final  5m. Cassandra Orschel / No Limit 69

 

Krzysztof Ludwiczak 

 

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

Piątek 14 lipca 2017 

CSI3 150 LR  1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

CSI3  140 cm 1m. Aleksandra Kozanecka / Calignka 

CSIU25 140cm  2mMichalina Szmytka / Comet 253

CSIJ 135cm  6m Martyna Rynkiewicz Nirmette

CSI1 130cm   3m. Krzysztof Ludwiczak / Queen La Balou 

CSIYH 5y/o 

 

Aleksandra Kozanecka 

 

 

Aleksandra Kozanecka i Calignka

 

 

Kamil Grzelczyk i Wibaro 

 

 

Michalina Szmytka i Comet 235

 

Krzysztof Ludwiczak i Queen La Balou 

 

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

Czwartek 13 lipca 2017   

CSI3 145 LR  1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

CSI3 140cm  2m. Wojciech Wojcianiec Cartosi Melloni 

CSI3 135cm  1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L 

CSIU 25 135 cm 1m. Michalina Szmytka / Comet 253

CSIJ 130cm 2m. Maria Baehr / La Strada L

CSICh 120cm  1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSI1 120cm 2m. Adrianna Ostrowska / Rudbekia 

 
Kamil Grzelczyk
 
 
 
Kamil Grzelczyk i Wibaro 
 

 

 

Wojciech Wojcianiec i Cartosi Melloni 

 

 

Krzysztof Ludwiczak i Poli Loli L

 

 

Michalina Szmytka i Comet 354

 

 

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

Środa 12 lipca 2017  

CSI1 130cm    2m. Krzysztof Ludwiczak / Sandra Blue    VIDEO

 

CSI1  120 cm   1m. Maciej Kostrzewski / Hippica Szaman 

 

CSIYH 5 y/o 

 

 

Maciej Kostrzewski 

fot Swetieisafruit

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1431
2. Opłatek Andrzej  1358
3. Pawlicka Dajana 394
4. Matuszewska Magdalena 352
5. Szmytka Michalina  289
6. Rynkiewicz Martyna 285
7. Minkiewicz Weronika 190
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Seroka Anna 124

31/05/18

1. Milczarek Nina 356
2. Lewicki Filip    253
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 208
5. Bado Gabriela 194
6. Suska Juliana  175
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Lehmann Dalia 158
9. Baehr Maria  151
10. Dobkowska Milena 100

31/05/18

1. Marchwicka Maja  1147
2. Jannasz Wiktoria  922
3. Wawrzyniak Pola  689
4. Kłapińska Laura  680
5. Gola Katarzyna  665
6Barańska Laura  630
7. Stefańska Natalia 553
8. Krywult Amelia 460
9. Kucharska Zuzanna  445
10. Korek Dorota  384

05/06/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

05/06/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

05/06/18

1. Pietrzak Daria   221
2. Wypiór Marta 205
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Wojtaś Julia  100
6. Konarska Marta 99
7. Zawadzka Eliza 98
8. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
10. Hałoń Katarzyna  84

05/06/18

1. Kamińska Agata  719
2. Derda Agata  538
3Henzel Dominika 344
4. Płatek Oliwia  325
5. Heydel Karolina  284
6. Osuch Aleksandra 276
7. Walorek Julia  259
8. Jurzak Franciszek   249
9. Jabłońska Julia  247
10. Oleszkiewicz Nina 244

05/06/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 80
5. Jurzak Franciszek  75
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak Matylda 20

05/06/18