Baltica Spring Tour Ciekocinko 04-09 czerwca 2019

 

 WYNIKI 

 

 

Grzegorz Kubiak  fot. Kamila Tworkowska

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

CSI3 Grand Prix LR 150cm   3m. Grzegorz Kubiak POL SZULER  09/06/19

CSI1 Grand Prix 135cm  3m. Klaudia Danecka POL FABIANO 82

Final CSI3 135cm - 1m. Michał Kaźmierczak POL CISALL FS

Final CSI1 125cm   1m. Cassandra Orschel POL NO LIMIT 69

Final CSI1 115cm  1m. Andrei Shalohin POL IOWA

Final CSI1 105cm  2m. Joanna Karska  POL SYLVESTER 137

 

 

CSI3 LR 145cm  3m. Kamil Grzelczyk POL MISTER DR HEIGL   08/06/19

CSI3 135cm  2m Milena Dobkowska POL QUI GIGI

CSI3 130cm 2m. Michał Tyszko POL BIQUEEN

CSI1 120cm  1m. Sławomir Hartman POL HILBERT Z

CSI1 110cm  4m. Andrei Shalohin POL IOWA

CSI 100cm  2m. Joanna Karska POL SYLVESTER 137

 

CSI3 LR 145cm  4m. Grzegorz Kubiak POL SZULER   07/06/19

CSI3  140cm  3m. Michał Tyszko POL BIQUEEN     VIDEO 

CSI3 135cm  15m.  Aleksandra Zybala POL SOPHIA  

CSI3 130cm  1m. Milena Dobkowska POL  QUI GIGI   VIDEO 

CSI1 130cm  1m. Aleksandra Zybala POL CORNETTO   VIDEO 

CSI1 120cm  1m. Olga Sorokina POL BOLGHERI ZK

 

CSI3 145cm  4m.  Kamil Grzelczyk POL  WIBARO  06/06/19 

CSI3 140cm  2m. Jan Bobik POL  CHACCO AMICOR ZM

CSI3 130cm  5m. Jan Bobik POL QUAIDO

CSI1 130cm  3m. Sławomir Hartman POL  HILBERT Z

CSI1 110cm 1m. Joanna Karska POL CHOPPER 7

CSIYH Final 7 yo  5m. Łukasz Appel  POL NECANTO LSH

CSIYH Final 6 yo  4m. Adam Nicpoń POL  ZERO Z   VIDEO 

CSIYH Final 5 yo  1m. Łukasz Appel POL JACKPOT B  

 

CSIYH 7 yo  2m. Łukasz Appel  POL NECANTO LSH   VIDEO   05/06/19

CSIYH 6 yo  2m. Adam Nicpoń  POL CYCERA  VIDEO

CSIYH 5 yo  1m. Łukasz Appel POL JACKPOT B   VIDEO 

 

 

Michał Tyszko i BiQUEEN

 

 Anna Szary Ziębicka LR 145 Helios 

 

 

Aleksandra Zybala i CORNETTO

 

Milena Dobkowska i QUI GIGI 
 

 

Maja Marchwicka i SZAFIR M 

 

 Maja Marchwicka i SILVANA

 

Adam Nicpoń ZERO Z 

 

Łukasz Appel i Necantos LSH 

 

Adam Nicpoń i CYCERA

 

Łukasz Appel i JACKPOT B 

 

 

CSI3*
Ciekocinko, 04.06-09.06.2019

WYNIKI KOŃCOWE



78 - Gold Tour 1-1,30m - Acc. to Article: 238.2.1 Competition against the clock (06-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LOLA Touloupis Aggelos GRE, GRE 0 65,73 1500 PLN
2 GAVILLE Gylthe Veronika NOR, NOR 0 67,67 1200 PLN
3 HEARTGOLD Jacobson Magnus SWE, SWE 0 67,81 900 PLN
4 FLEUR Hafskjold Rebekka Lie NOR, NOR 0 69,76 600 PLN
5 QUAIDO Bobik Jan POL, POL 0 71,51 420 PLN
6 HERMES Spetz Fredrik SWE, SWE 0 72,60 330 PLN
7 COLINERO Tyszko Michal POL, POL 0 74,96 240 PLN
8 GALILEO Z Murphy Brendan (MJ.1999) IRL, IRL 1 79,69 180 PLN
9 QUIDAMME Marsá Lafarge Diana ESP, ESP 1 79,90 180 PLN
10 SAM DE BACON Mendoza Jessica GBR, GBR 2 82,30 150 PLN
11 QUI GIGI Dobkowska Milena (J.2003) POL, POL 4 62,84 150 PLN
12 FYBERLINUS H Bastone Charlene GBR, GBR 4 66,22 150 PLN
13 UDO VAN DE SOMME Mesquita Marinho Rodrigo BRA, BRA 4 71,46  
14 GIRO DE LA LUNA Harari Cassab Alberto Jaime MKD, MKD 4 72,63  
15 EDER VAN DEN BLAUWAERT Sederholm Fredrika (J.2001) SWE, SWE 4 73,10  
16 COUTURE Beletskiy Vladimir RUS, RUS 4 73,85  
17 QUE PASA 5 Adamus Bartosz POL, POL 5 77,77  
18 AY CARAMBA Z Spetz Fredrik SWE, SWE 5 79,91  
19 MISTER DR HEIGL Grzelczyk Kamil POL, POL 6 80,50  
20 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) POL, POL 6 81,25  
21 DR SCARPO Eder Stefan AUT, AUT 6 96,43  
22 CASSINI'S ANGEL Beletskiy Vladimir RUS, RUS 8 69,86  
23 LARINO Hartman Slawomir POL, POL 8 88,95  
24 COOKIE B Walker Brian CAN, CAN 8 91,77  
25 AKVELINS Mäkelä Rosa (MJ.1998) FIN, FIN 9 95,30  
26 QUIANA Schou Andreas DEN, DEN 10 83,37  
27 SHANGRI LA Schoch Faye SUI, SUI 11 86,87  
28 CHACCO DU ROUET Hartman Slawomir POL, POL 13 76,82  
29 CERENSKY Tyszko Michal POL, POL 13 77,58  
30 DAYLIGHT K Lorentsen Annika Knudsen DEN, DEN 19 103,66  
  CASPIAN Matuszewska Magdalena (MJ.1999) POL, POL EL    
  CRISTAL Mäkelä Rosa (MJ.1998) FIN, FIN RET    


79 - Gold Tour 3-1,40m - Acc. to Article: 263, 239 Speed Competition Qualifier for the CSI3* LR group D comp. 93 (06-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 CARDINETTO Ryan Eoin IRL, IRL 66,13 0 3000 PLN
2 CHACCO AMICOR ZM Bobik Jan POL, POL 66,44 0 2400 PLN
3 NOTORIOUS VD WOLFSAKKER Z Bettinger Marc GER, GER 66,96 0 1800 PLN
4 CANBOLESKY Delnevo Claudio ITA, ITA 67,41 0 1200 PLN
5 CEREMBER ME M Palmowska Natalia POL, POL 67,98 0 840 PLN
6 JANOU Spetz Fredrik SWE, SWE 68,39 0 660 PLN
7 FALKON E Beletskiy Vladimir RUS, RUS 68,90 0 480 PLN
8 QUASI DE KERGANE Czernik Natalia POL, POL 69,19 0 360 PLN
9 FRANCIS Touloupis Aggelos GRE, GRE 70,12 8 360 PLN
10 FRUGO Grzelczyk Kamil POL, POL 70,16 4 300 PLN
11 VIDTSKUE'S JENNI STAR Gylthe Veronika NOR, NOR 70,42 0 300 PLN
12 NETUNO VD WOLFSAKKER Z Bettinger Marc GER, GER 70,85 0 300 PLN
13 BEBETO Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 71,16 0 100 PLN
14 BIQUEEN Tyszko Michal POL, POL 71,50 0 100 PLN
15 LUCIANO Szary Ziebicka Anna POL, POL 71,91 0 100 PLN
16 CAXAIS DO SUL Szmytka Michalina (MJ.1998) POL, POL 72,02 0 100 PLN
17 MIAMI 19 Bastone Charlene GBR, GBR 72,16 4  
18 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna POL, POL 72,21 4  
19 HARD ROCK Eriksson Amanda SWE, SWE 72,48 0  
20 WHOOPY BOY Ziebicki Michal POL, POL 73,11 0  
21 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika POL, POL 73,51 0  
22 GALAKTYKA Kubiak Michal POL, POL 74,31 0  
23 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) POL, POL 74,97 0  
24 GRANATE Rossi Andra Alessia ITA, ITA 75,04 0  
25 LADERAS FLANDRIA Ewen Marcel LUX, LUX 75,19 4  
26 BOOMERANG Alsharbatly Abdullah KSA, KSA 75,51 4  
27 MELUHA S Jacobson Magnus SWE, SWE 75,72 4  
28 ELBERO H Ostrowska Adrianna POL, POL 76,38 4  
29 BYZANCE MAIL Kenis Pieter BEL, BEL 76,42 0  
30 DAME DE PIQUE Kazmierczak Michal POL, POL 76,45 0  
31 FIRST CHOICE HT Haastrup Rikke DEN, DEN 76,85 0  
32 FOLSOM Eriksson Amanda SWE, SWE 77,02 0  
33 CHESTER BLUE Eder Stefan AUT, AUT 77,09 4  
34 EL DORADO Marsá Lafarge Diana ESP, ESP 77,22 0  
35 SIR POLDI 3 Morgenroth Lea (MJ.2000) GER, GER 77,25 4  
36 DADORIJKE Hafskjold Rebekka Lie NOR, NOR 78,07 0  
37 VANDA HERMES Kapel Sebastien NED, NED 78,12 0  
38 CONFIDENCE 9 Lai Jacqueline HKG, HKG 78,41 4  
39 DR. JONES Palmowska Natalia POL, POL 78,68 0  
40 QUINETTE ASK Schou Andreas DEN, DEN 79,33 0  
41 FAROUCHE 3 Eder Stefan AUT, AUT 79,48 0  
42 ROYAL CASSIN Rybarczyk Paulina POL, POL 79,90 0  
43 CHECKERS W Z Langowska Natalia POL, POL 80,60 4  
44 CORENTO Schmitz Uwe GER, GER 80,68 0  
45 FLANAGAN Spetz Fredrik SWE, SWE 81,30 4  
46 DARC DE LUX West-Schou Jannike SWE, SWE 81,53 0  
47 KASHMIR VAN D'OUDE PASTORY Kenis Pieter BEL, BEL 82,75 0  
48 CLICK CLACK 5 Samokhina Daria (JM.2004) RUS, RUS 84,39 8  
49 VANDA GUCCI Burnett Genene RSA, RSA 85,13 4  
50 LASS MICH Neuppmann Júnior Sérgio CRO, CRO 87,34 8  
51 CENTOLINA RB Hanley Cameron IRL, IRL 90,12 4  
52 CALVADOS Liszewska Natalia (MJ.1998) POL, POL 91,03 8  
53 CIARA Wilska Weronika POL, POL 91,35 8  
54 BELLISIMO Kapel Sebastien NED, NED 92,13 8  
55 FAUNA KG Kazmierczak Michal POL, POL 93,69 0  
  CAMPARI Bobik Jan POL, POL EL    
  INDEPENDENT (SWB) West-Schou Jannike SWE, SWE EL    
  COMMITTED Mock Matthias GER, GER EL    
  FOR SALE Arkhipova Anna LAT, LAT EL    
  CINZAGHI Z Werndl Katharina GER, GER RET    
  LADY VON BAYERN Wilska Weronika POL, POL RET    


80 - Gold Tour 4-1,45m - Acc. to Article: 238.2.1 Competition against the clock Qualifier for the CSI3*GP comp. 99 (06-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHIMAIRA PJ Ewen Marcel LUX, LUX 0 66,49 5350 PLN
2 TOWNHEAD BALLULAH Haastrup Rikke DEN, DEN 0 67,45 4280 PLN
3 DUBLE Frederiksen Maria Hjorth DEN, DEN 0 68,17 3210 PLN
4 WIBARO Grzelczyk Kamil POL, POL 0 68,49 2140 PLN
5 WILANDER Kazmierczak Michal POL, POL 0 69,70 1498 PLN
6 EVERDI Czernik Natalia POL, POL 0 69,98 1177 PLN
7 CISALL FS Kazmierczak Michal POL, POL 0 71,03 856 PLN
8 CAMAKO S BOY JW Olszewski Tomasz POL, POL 0 71,54 642 PLN
9 ESI TOULOUSE Hanley Cameron IRL, IRL 0 71,99 642 PLN
10 CINNAMON 14 Schmitz Uwe GER, GER 0 73,10 535 PLN
11 LOUKAS DE LA NOUE Hanley Cameron IRL, IRL 0 73,51 535 PLN
12 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary Ziebicka Anna POL, POL 0 73,67 535 PLN
13 QUALICO DU BOBOIS Mesquita Marinho Rodrigo BRA, BRA 0 73,91  
14 CHEWIE Jacobson Magnus SWE, SWE 1 74,08  
15 ALICANTE Ewen Marcel LUX, LUX 1 75,50  
16 FIRST LADY Ziebicki Michal POL, POL 2 78,94  
17 CHICCA BLUE Neuppmann Júnior Sérgio CRO, CRO 2 79,37  
18 CASALINI Bettinger Marc GER, GER 4 65,89  
19 EXTRA DOLLARS Jonczyk Lukasz POL, POL 4 69,24  
20 HEARTBREAKER 5 Ziebicki Michal POL, POL 4 69,99  
21 SNOTTY 2 Beletskiy Vladimir RUS, RUS 4 71,52  
22 CHRISTIAN 25 Gornall Jamie GBR, GBR 4 88,87  
23 IDEALISCA Touloupis Aggelos GRE, GRE 6 80,22  
24 SANLOU Bastone Charlene GBR, GBR 7 85,77  
25 SZULER Kubiak Grzegorz POL, POL 8 71,45  
26 CHAS PIK Beletskiy Vladimir RUS, RUS 9 74,98  
27 CHAMPION 119 Werndl Katharina GER, GER 9 76,56  
28 PEZI BAER Werndl Katharina GER, GER 9 77,10  
29 CAIERO Bobik Jan POL, POL 9 77,31  
30 FIRST ONE Klein Olaf (MJ.1999) POL, POL 10 79,03  
31 DEJA VU Rossi Andra Alessia ITA, ITA 10 94,22  
32 KAPRI DE LA DRIE Kenis Pieter BEL, BEL 11 85,44  
33 KAIRA VD MIDDELSTEDE Kenis Pieter BEL, BEL 12 72,79  


84 - Gold Tour 1-1,30m - Acc. to Article: 263, 239 Speed competition (07-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 QUI GIGI Dobkowska Milena (J.2003) POL, POL 59,50 0 1500 PLN
2 FYBERLINUS H Bastone Charlene GBR, GBR 61,08 0 1200 PLN
3 CERENSKY Tyszko Michal POL, POL 64,56 0 900 PLN
4 HERMES Spetz Fredrik SWE, SWE 66,12 0 600 PLN
5 SANLOU Bastone Charlene GBR, GBR 69,47 0 420 PLN
6 AY CARAMBA Z Spetz Fredrik SWE, SWE 69,77 0 330 PLN
7 CRISTAL Mäkelä Rosa (MJ.1998) FIN, FIN 70,74 4 240 PLN
8 CASSINI'S ANGEL Beletskiy Vladimir RUS, RUS 77,35 4 180 PLN
9 QUIANA Schou Andreas DEN, DEN 77,61 4 180 PLN
10 GOEIE DAG EEM OH Delnevo Claudio ITA, ITA 78,06 8 150 PLN
11 LARINO Hartman Slawomir POL, POL 78,99 8 150 PLN
12 DAYLIGHT K Lorentsen Annika Knudsen DEN, DEN 79,50 8 150 PLN
13 DUBLIN Mendoza Jessica GBR, GBR 79,68 0  
14 COUTURE Beletskiy Vladimir RUS, RUS 85,75 8  
15 CASPIAN Matuszewska Magdalena (MJ.1999) POL, POL 86,09 12  
  CAMPARI Bobik Jan POL, POL EL    
  LOLA Touloupis Aggelos GRE, GRE EL    
  BEL AIR 2 Schmitz Uwe GER, GER RET    
  DR SCARPO Eder Stefan AUT, AUT WD    


85 - Gold Tour 2-1,35m - Acc. to Article: 238.2.1 Competition against the clock (07-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASTELLO 227 Ryan Eoin IRL, IRL 0 70,94 2000 PLN
2 COLISE LANDE Mock Matthias GER, GER 0 72,10 1600 PLN
3 FIFTY CENT Eriksson Amanda SWE, SWE 0 74,27 1200 PLN
4 SHANGRI LA Schoch Faye SUI, SUI 0 74,84 800 PLN
5 QUIDAMME Marsá Lafarge Diana ESP, ESP 0 75,15 560 PLN
6 VAN LOU Beletskiy Vladimir RUS, RUS 0 75,88 440 PLN
7 GALILEO Z Murphy Brendan (MJ.1999) IRL, IRL 0 80,51 320 PLN
8 FOR SALE Arkhipova Anna LAT, LAT 0 81,93 240 PLN
9 LARISSA DELLA VERDINA Rossi Andra Alessia ITA, ITA 0 82,12 240 PLN
10 VANDA VUITTON Burnett Genene RSA, RSA 0 82,30 200 PLN
11 LABALOU Ryan Thomas IRL, IRL 0 82,87 200 PLN
12 MIAMI 19 Bastone Charlene GBR, GBR 4 66,88 200 PLN
13 FLEUR Hafskjold Rebekka Lie NOR, NOR 4 74,96  
14 EDER VAN DEN BLAUWAERT Sederholm Fredrika (J.2001) SWE, SWE 4 75,67  
15 SOPHIA Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 4 76,93  
16 QUDO S Werndl Katharina GER, GER 4 78,47  
17 UDO VAN DE SOMME Mesquita Marinho Rodrigo BRA, BRA 4 79,24  
18 AKVELINS Mäkelä Rosa (MJ.1998) FIN, FIN 4 79,59  
19 DIAMANTS AURORA Mendoza Jessica GBR, GBR 4 82,16  
20 GUIDAM Szary Ziebicka Anna POL, POL 5 84,28  
21 COLINERO Tyszko Michal POL, POL 5 84,66  
22 CHACCO DU ROUET Hartman Slawomir POL, POL 6 91,31  
23 QUAIDO Bobik Jan POL, POL 8 72,17  
24 CINZAGHI Z Werndl Katharina GER, GER 8 81,83  
25 TOUCHSCREEN Morgenroth Lea (MJ.2000) GER, GER 10 90,16  


86 - Gold Tour 3-1,40m - Acc. to Article: 238.2.1 Competition against the clock Qualifier for the CSI3* LR group D comp. 93 (07-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JANOU Spetz Fredrik SWE, SWE 0 67,20 3000 PLN
2 FALKON E Beletskiy Vladimir RUS, RUS 0 73,52 2400 PLN
3 BIQUEEN Tyszko Michal POL, POL 0 76,17 1800 PLN
4 HARD ROCK Eriksson Amanda SWE, SWE 0 77,03 1200 PLN
5 QUALICO DU BOBOIS Mesquita Marinho Rodrigo BRA, BRA 0 77,66 840 PLN
6 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) POL, POL 1 80,34 660 PLN
7 DARC DE LUX West-Schou Jannike SWE, SWE 1 80,50 480 PLN
8 MISTER DR HEIGL Grzelczyk Kamil POL, POL 2 83,14 360 PLN
9 COMMITTED Mock Matthias GER, GER 2 83,45 360 PLN
10 CISALL FS Kazmierczak Michal POL, POL 2 83,48 300 PLN
11 CAIERO Bobik Jan POL, POL 2 83,65 300 PLN
12 QUE PASA 5 Adamus Bartosz POL, POL 2 85,35 300 PLN
13 CONFIDENCE 9 Lai Jacqueline HKG, HKG 3 87,41  
14 KAIRA VD MIDDELSTEDE Kenis Pieter BEL, BEL 4 69,03  
15 CEREMBER ME M Palmowska Natalia POL, POL 4 70,21  
16 CIARA Wilska Weronika POL, POL 4 71,07  
17 GAVILLE Gylthe Veronika NOR, NOR 4 72,60  
18 WHOOPY BOY Ziebicki Michal POL, POL 4 73,12  
19 CAXAIS DO SUL Szmytka Michalina (MJ.1998) POL, POL 4 75,34  
20 ALICANTE Ewen Marcel LUX, LUX 4 76,49  
21 INDEPENDENT (SWB) West-Schou Jannike SWE, SWE 4 92,64  
22 FOLSOM Eriksson Amanda SWE, SWE 5 79,56  
23 SIR POLDI 3 Morgenroth Lea (MJ.2000) GER, GER 5 80,14  
24 WILANDER Kazmierczak Michal POL, POL 5 81,24  
25 GRANATE Rossi Andra Alessia ITA, ITA 5 81,26  
26 CLICK CLACK 5 Samokhina Daria (JM.2004) RUS, RUS 6 85,10  
27 KASHMIR VAN D'OUDE PASTORY Kenis Pieter BEL, BEL 7 88,86  
28 BEBETO Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 8 72,87  
29 HEARTGOLD Jacobson Magnus SWE, SWE 9 79,54  
30 PEZI BAER Werndl Katharina GER, GER 9 80,44  
31 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) POL, POL 9 97,94  
32 NETUNO VD WOLFSAKKER Z Bettinger Marc GER, GER 9 110,70  
33 LUCIANO Szary Ziebicka Anna POL, POL 11 88,07  
34 NOTORIOUS VD WOLFSAKKER Z Bettinger Marc GER, GER 12 75,83  
35 ROYAL CASSIN Rybarczyk Paulina POL, POL 15 88,22  
36 FRANCIS Touloupis Aggelos GRE, GRE 16 75,59  
37 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna POL, POL 16 90,57  
38 LASS MICH Neuppmann Júnior Sérgio CRO, CRO 18 85,07  
39 CHESTER BLUE Eder Stefan AUT, AUT 18 98,55  
  CARDINETTO Ryan Eoin IRL, IRL EL    


87 - Gold Tour 4 LR-1,45m - Acc. to Article: 274.1.5.3 Competition in two phases, both against the clock. Counts for the Longines Ranking group D Qualifier for the CSI3*GP comp. 99 (07-06-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 QUINETTE ASK Schou Andreas DEN, DEN 0 48,59 0 35,56 25000 PLN
2 COOKIE B Walker Brian CAN, CAN 0 48,86 0 37,49 20000 PLN
3 PRINZ CLAUS Mock Matthias GER, GER 0 47,10 0 37,62 15000 PLN
4 SZULER Kubiak Grzegorz POL, POL 0 48,00 0 37,83 10000 PLN
5 IDEALISCA Touloupis Aggelos GRE, GRE 0 48,92 0 38,85 7000 PLN
6 AIYETORO Murphy Brendan (MJ.1999) IRL, IRL 0 48,64 0 38,97 5500 PLN
7 FLANAGAN Spetz Fredrik SWE, SWE 0 47,26 0 39,17 4000 PLN
8 STAN 44 Ryan Thomas IRL, IRL 0 49,90 0 40,64 3000 PLN
9 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary Ziebicka Anna POL, POL 0 46,70 0 42,11 3000 PLN
10 QUI VIE Schmitz Uwe GER, GER 0 48,22 0 46,45 2500 PLN
11 LOUKAS DE LA NOUE Hanley Cameron IRL, IRL 0 49,78 4 36,07 2500 PLN
12 KAPRI DE LA DRIE Kenis Pieter BEL, BEL 0 48,35 4 37,02 2500 PLN
13 CHIMAIRA PJ Ewen Marcel LUX, LUX 0 48,30 4 37,20  
14 MELUHA S Jacobson Magnus SWE, SWE 0 47,70 4 37,40  
15 SNOTTY 2 Beletskiy Vladimir RUS, RUS 0 47,26 4 37,85  
16 DAME DE PIQUE Kazmierczak Michal POL, POL 0 49,06 4 37,96  
17 FAROUCHE 3 Eder Stefan AUT, AUT 0 45,62 4 38,39  
18 LAUR Pawlowski Konrad POL, POL 0 48,27 4 38,51  
19 QUINCY W Schoch Faye SUI, SUI 0 46,46 4 38,94  
20 FIRST CHOICE HT Haastrup Rikke DEN, DEN 0 49,41 4 40,60  
21 DACARA E Orschel Cassandra POL, POL 0 50,41 4 42,58  
22 FIRST LADY Ziebicki Michal POL, POL 0 49,91 4 42,74  
23 DR. JONES Palmowska Natalia POL, POL 0 50,47 4 44,63  
24 BALOUZINO Bettinger Marc GER, GER 0 46,95 4 45,92  
25 WIBARO Grzelczyk Kamil POL, POL 0 46,64 4 45,99  
26 VIDTSKUE'S JENNI STAR Gylthe Veronika NOR, NOR 0 46,36 4 46,51  
27 BASTA Lai Jacqueline HKG, HKG 0 45,86 8 37,85  
28 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika POL, POL 0 46,28 8 40,40  
29 CAMAKO S BOY JW Olszewski Tomasz POL, POL 0 46,83 8 41,71  
30 DUBLE Frederiksen Maria Hjorth DEN, DEN 0 46,73 10 55,05  
31 ELBERO H Ostrowska Adrianna POL, POL 4 48,12      
32 BOOMERANG Alsharbatly Abdullah KSA, KSA 4 48,86      
33 EL DORADO Marsá Lafarge Diana ESP, ESP 4 48,89      
34 DADORIJKE Hafskjold Rebekka Lie NOR, NOR 4 49,86      
35 VANDA GUCCI Burnett Genene RSA, RSA 4 50,18      
36 DEJA VU Rossi Andra Alessia ITA, ITA 4 51,15      
37 GALAKTYKA Kubiak Michal POL, POL 4 51,64      
38 CHACCO AMICOR ZM Bobik Jan POL, POL 8 45,04      
39 CHECKERS W Z Langowska Natalia POL, POL 8 45,46      
40 SAM DE BACON Mendoza Jessica GBR, GBR 8 46,17      
41 EXTRA DOLLARS Jonczyk Lukasz POL, POL 8 46,93      
42 CALVADOS Liszewska Natalia (MJ.1998) POL, POL 8 47,48      
43 CHAMPION 119 Werndl Katharina GER, GER 12 49,24      
  GIRO DE LA LUNA Harari Cassab Alberto Jaime MKD, MKD RET        
  FIRST ONE Klein Olaf (MJ.1999) POL, POL RET        
  CANBOLESKY Delnevo Claudio ITA, ITA RET        
  TOWNHEAD CAMPUS Gornall Jamie GBR, GBR DSQ        


91 - Gold Tour 2-1,35m - Acc. to Article: 263, 239 Speed Competition (08-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 VAN LOU Beletskiy Vladimir RUS, RUS 73,98 0 2000 PLN
2 QUI GIGI Dobkowska Milena (J.2003) POL, POL 74,09 4 1600 PLN
3 INDEPENDENT (SWB) West-Schou Jannike SWE, SWE 76,45 0 1200 PLN
4 CASTELLO 227 Ryan Eoin IRL, IRL 76,47 0 800 PLN
5 FAUNA KG Kazmierczak Michal POL, POL 76,67 0 560 PLN
6 TOWNHEAD CAMPUS Gornall Jamie GBR, GBR 78,74 0 440 PLN
7 SOPHIA Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 79,36 4 320 PLN
8 FOLSOM Eriksson Amanda SWE, SWE 80,05 0 240 PLN
9 MIAMI 19 Bastone Charlene GBR, GBR 81,07 4 240 PLN
10 COLISE LANDE Mock Matthias GER, GER 81,63 0 200 PLN
11 BYZANCE MAIL Kenis Pieter BEL, BEL 82,19 8 200 PLN
12 FIFTY CENT Eriksson Amanda SWE, SWE 82,25 4 200 PLN
13 AKVELINS Mäkelä Rosa (MJ.1998) FIN, FIN 84,91 4  
14 CONTE RICO Yusupov Eduard RUS, RUS 87,61 0  
15 VANDA VUITTON Burnett Genene RSA, RSA 89,53 4  
16 FOR SALE Arkhipova Anna LAT, LAT 90,31 8  
17 DARC DE LUX West-Schou Jannike SWE, SWE 90,46 0  
18 LABALOU Ryan Thomas IRL, IRL 90,50 0  
19 QUDO S Werndl Katharina GER, GER 92,37 4  
20 CORENTO Schmitz Uwe GER, GER 92,82 4  
21 GUIDAM Szary Ziebicka Anna POL, POL 93,80 0  
22 LADY VON BAYERN Wilska Weronika POL, POL 94,85 12  
23 TOUCHSCREEN Morgenroth Lea (MJ.2000) GER, GER 97,65 12  
24 CLICK CLACK 5 Samokhina Daria (JM.2004) RUS, RUS 118,28 8  
  FRUGO Grzelczyk Kamil POL, POL EL    
  BELLISIMO Kapel Sebastien NED, NED RET    


92 - Gold Tour 1 Final-1,30m - Acc. to Article: 274.1.5.3 Competition in two phases, both against the clock. (08-06-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FLEUR Hafskjold Rebekka Lie NOR, NOR 0 57,95 0 33,12 2000 PLN
2 BIQUEEN Tyszko Michal POL, POL 0 57,91 0 34,67 1600 PLN
3 COUTURE Beletskiy Vladimir RUS, RUS 0 59,13 0 37,87 1200 PLN
4 EDER VAN DEN BLAUWAERT Sederholm Fredrika (J.2001) SWE, SWE 0 58,86 0 41,48 800 PLN
5 CHACCO DU ROUET Hartman Slawomir POL, POL 0 57,21 4 41,84 560 PLN
6 HERMES Spetz Fredrik SWE, SWE 0 59,93 10 47,73 440 PLN
7 FYBERLINUS H Bastone Charlene GBR, GBR 1 61,07     320 PLN
8 AY CARAMBA Z Spetz Fredrik SWE, SWE 1 61,56     240 PLN
9 QUIANA Schou Andreas DEN, DEN 1 62,05     240 PLN
10 VIDTSKUE'S JENNI STAR Gylthe Veronika NOR, NOR 4 56,35     200 PLN
11 CRISTAL Mäkelä Rosa (MJ.1998) FIN, FIN 4 56,84     200 PLN
12 DAYLIGHT K Lorentsen Annika Knudsen DEN, DEN 4 60,59     200 PLN
13 LARINO Hartman Slawomir POL, POL 4 60,81      
14 GOEIE DAG EEM OH Delnevo Claudio ITA, ITA 5 61,30      
15 LASS MICH Neuppmann Júnior Sérgio CRO, CRO 6 65,15      
16 CASSINI'S ANGEL Beletskiy Vladimir RUS, RUS 9 78,88      
17 GIRO DE LA LUNA Harari Cassab Alberto Jaime MKD, MKD 10 82,57      
18 LOLA Touloupis Aggelos GRE, GRE 12 74,33      


93 - Gold Tour 3 Final LR-1,45m - Acc. to Article: 238.2.1 Competition against the clock Counts for the Longines Ranking group D (08-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASALINI Bettinger Marc GER, GER 0 70,78 25000 PLN
2 DR SCARPO Eder Stefan AUT, AUT 0 74,49 17500 PLN
2 MISTER DR HEIGL Grzelczyk Kamil POL, POL 0 74,49 17500 PLN
4 FRANCIS Touloupis Aggelos GRE, GRE 0 74,57 10000 PLN
5 DAME DE PIQUE Kazmierczak Michal POL, POL 0 75,97 7000 PLN
6 CONFIDENCE 9 Lai Jacqueline HKG, HKG 0 77,10 5500 PLN
7 EDESA'S BASANTOS Mesquita Marinho Rodrigo BRA, BRA 1 79,01 4000 PLN
8 STAN 44 Ryan Thomas IRL, IRL 1 80,84 3000 PLN
9 CHAS PIK Beletskiy Vladimir RUS, RUS 4 70,31 3000 PLN
10 DACARA E Orschel Cassandra POL, POL 4 72,32 2500 PLN
11 CENTOLINA RB Hanley Cameron IRL, IRL 4 72,99 2500 PLN
12 BEBETO Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 4 75,13 2500 PLN
13 QUASI DE KERGANE Czernik Natalia POL, POL 4 75,38  
14 MELUHA S Jacobson Magnus SWE, SWE 4 75,80  
15 HEARTBREAKER 5 Ziebicki Michal POL, POL 4 78,13  
16 SANLOU Bastone Charlene GBR, GBR 4 78,28  
17 CINNAMON 14 Schmitz Uwe GER, GER 5 79,14  
18 COMMITTED Mock Matthias GER, GER 5 80,17  
19 GRANATE Rossi Andra Alessia ITA, ITA 5 81,28  
20 LUCIANO Szary Ziebicka Anna POL, POL 5 82,76  
21 DADORIJKE Hafskjold Rebekka Lie NOR, NOR 6 83,60  
22 FIRST ONE Klein Olaf (MJ.1999) POL, POL 6 83,67  
23 PEZI BAER Werndl Katharina GER, GER 6 86,98  
24 TOWNHEAD BALLULAH Haastrup Rikke DEN, DEN 8 70,74  
25 DUBLIN Mendoza Jessica GBR, GBR 8 72,42  
26 CARDINETTO Ryan Eoin IRL, IRL 8 74,44  
27 QUINETTE ASK Schou Andreas DEN, DEN 8 74,53  
28 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika POL, POL 8 75,06  
29 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna POL, POL 8 75,49  
30 CAXAIS DO SUL Szmytka Michalina (MJ.1998) POL, POL 8 77,52  
31 GAVILLE Gylthe Veronika NOR, NOR 9 79,85  
32 KASHMIR VAN D'OUDE PASTORY Kenis Pieter BEL, BEL 9 79,91  
33 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) POL, POL 9 82,01  
34 VANDA GUCCI Burnett Genene RSA, RSA 10 101,05  
35 CAIERO Bobik Jan POL, POL 12 73,44  
36 CIARA Wilska Weronika POL, POL 12 77,84  
37 SIR POLDI 3 Morgenroth Lea (MJ.2000) GER, GER 13 79,05  
38 DR. JONES Palmowska Natalia POL, POL 14 83,52  
39 GALAKTYKA Kubiak Michal POL, POL 16 71,78  
  ROYAL CASSIN Rybarczyk Paulina POL, POL EL    
  LADERAS FLANDRIA Ewen Marcel LUX, LUX DSQ    


98 - Gold Tour 2 Final-1,35m - Acc. to Article: 274.1.5.3 Competition in two phases, both against the clock. (09-06-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CISALL FS Kazmierczak Michal POL, POL 0 54,45 0 27,52 2500 PLN
2 BYZANCE MAIL Kenis Pieter BEL, BEL 0 53,18 0 27,70 2000 PLN
3 LADERAS FLANDRIA Ewen Marcel LUX, LUX 0 54,46 0 28,60 1500 PLN
4 QUAIDO Bobik Jan POL, POL 0 52,54 0 28,99 1000 PLN
5 CEREMBER ME M Palmowska Natalia POL, POL 0 53,38 0 29,03 700 PLN
6 KAIRA VD MIDDELSTEDE Kenis Pieter BEL, BEL 0 56,68 0 29,20 550 PLN
7 NOTORIOUS VD WOLFSAKKER Z Bettinger Marc GER, GER 0 54,69 0 29,31 400 PLN
8 GALILEO Z Murphy Brendan (MJ.1999) IRL, IRL 0 54,46 0 29,86 300 PLN
9 SHANGRI LA Schoch Faye SUI, SUI 0 55,14 0 30,48 300 PLN
10 VAN LOU Beletskiy Vladimir RUS, RUS 0 54,67 0 30,51 250 PLN
11 WHOOPY BOY Ziebicki Michal POL, POL 0 52,55 0 30,79 250 PLN
12 QUIDAMME Marsá Lafarge Diana ESP, ESP 0 54,31 0 30,87 250 PLN
13 HARD ROCK Eriksson Amanda SWE, SWE 0 57,07 0 31,01  
14 DIAMANTS AURORA Mendoza Jessica GBR, GBR 0 57,23 0 34,62  
15 SOPHIA Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 0 53,36 4 27,69  
16 COLISE LANDE Mock Matthias GER, GER 0 52,50 4 28,80  
17 CHESTER BLUE Eder Stefan AUT, AUT 0 56,80 4 33,45  
18 FAUNA KG Kazmierczak Michal POL, POL 0 54,75 4 33,86  
19 CASTELLO 227 Ryan Eoin IRL, IRL 0 55,17 8 29,86  
20 LADY VON BAYERN Wilska Weronika POL, POL 0 55,30 8 30,36  
21 CONTE RICO Yusupov Eduard RUS, RUS 0 54,81 8 33,28  
22 QUDO S Werndl Katharina GER, GER 0 56,80 8 34,40  
23 CINZAGHI Z Werndl Katharina GER, GER 0 56,82 8 37,73  
24 CORENTO Schmitz Uwe GER, GER 1 60,43      
25 HEARTGOLD Jacobson Magnus SWE, SWE 4 53,28      
26 TOUCHSCREEN Morgenroth Lea (MJ.2000) GER, GER 4 53,71      
27 FIFTY CENT Eriksson Amanda SWE, SWE 4 57,14      
28 VANDA VUITTON Burnett Genene RSA, RSA 4 58,54      
29 LABALOU Ryan Thomas IRL, IRL 4 58,55      
30 FRUGO Grzelczyk Kamil POL, POL 8 58,17      
31 GOEIE DAG EEM OH Delnevo Claudio ITA, ITA 9 59,45      
32 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) POL, POL 10 79,84      
33 CASPIAN Matuszewska Magdalena (MJ.1999) POL, POL 12 55,87      
  QUE PASA 5 Adamus Bartosz POL, POL RET        


99 - Gold Tour 4 GP LR-1,50m - Acc. to Article: 238.2.2 Annex VIII Art. 6 competition against the clock with a jump-off Counts for the Longines Ranking group C Qualifier for European Senior Championships 2019 Olympic Games 2020 (09-06-2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CHIMAIRA PJ Ewen Marcel LUX, LUX 0 77,91 0 48,31 50000 PLN
2 DUBLE Frederiksen Maria Hjorth DEN, DEN 0 78,43 0 48,54 40000 PLN
3 SZULER Kubiak Grzegorz POL, POL 0 78,22 4 48,71 30000 PLN
4 EXTRA DOLLARS Jonczyk Lukasz POL, POL 1 82,16     20000 PLN
5 WILANDER Kazmierczak Michal POL, POL 1 82,65     14000 PLN
6 EDESA'S BASANTOS Mesquita Marinho Rodrigo BRA, BRA 1 83,98     11000 PLN
7 FIRST LADY Ziebicki Michal POL, POL 2 84,79     8000 PLN
8 CHACCO AMICOR ZM Bobik Jan POL, POL 4 76,31     6000 PLN
9 COOKIE B Walker Brian CAN, CAN 4 76,99     6000 PLN
10 SAM DE BACON Mendoza Jessica GBR, GBR 4 78,15     5000 PLN
11 QUINCY W Schoch Faye SUI, SUI 4 78,99     5000 PLN
12 PRINZ CLAUS Mock Matthias GER, GER 4 79,22     5000 PLN
13 LAUR Pawlowski Konrad POL, POL 4 79,58      
14 ELBERO H Ostrowska Adrianna POL, POL 4 79,72      
15 AIYETORO Murphy Brendan (MJ.1999) IRL, IRL 5 80,04      
16 DACARA E Orschel Cassandra POL, POL 5 81,70      
17 BOOMERANG Alsharbatly Abdullah KSA, KSA 5 81,89      
18 CHEWIE Jacobson Magnus SWE, SWE 5 82,24      
19 ESI TOULOUSE Hanley Cameron IRL, IRL 5 83,15      
20 EVERDI Czernik Natalia POL, POL 8 76,26      
21 FIRST CHOICE HT Haastrup Rikke DEN, DEN 8 76,33      
22 FAROUCHE 3 Eder Stefan AUT, AUT 8 78,50      
23 KAPRI DE LA DRIE Kenis Pieter BEL, BEL 8 78,59      
24 CAMAKO S BOY JW Olszewski Tomasz POL, POL 8 79,51      
25 STAN 44 Ryan Thomas IRL, IRL 9 82,42      
26 CHICCA BLUE Neuppmann Júnior Sérgio CRO, CRO 9 83,89      
27 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary Ziebicka Anna POL, POL 13 82,89      
28 CHECKERS W Z Langowska Natalia POL, POL 20 76,33      
29 CHAMPION 119 Werndl Katharina GER, GER 21 82,96      
  EL DORADO Marsá Lafarge Diana ESP, ESP ELI        
  BALOUZINO Bettinger Marc GER, GER ELI        
  IDEALISCA Touloupis Aggelos GRE, GRE RET        
  LARISSA DELLA VERDINA Rossi Andra Alessia ITA, ITA RET        
  SNOTTY 2 Beletskiy Vladimir RUS, RUS RET        
  BASTA Lai Jacqueline HKG, HKG RET        
  WIBARO Grzelczyk Kamil POL, POL RET        
  TOWNHEAD CAMPUS Gornall Jamie GBR, GBR RET        
  QUI VIE Schmitz Uwe GER, GER RET        



HUBERTUS 2.5.0.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA

CSI1*
Ciekocinko, 04.06-09.06.2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

76 - Silver Tour 2-1,10m - Acc. to Article: 238.2.1 Competition against the clock (06-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHOPPER 7 Karska Joanna POL, POL 0 62,30 500 PLN
2 SILVANA Marchwicka Maja (JM.2005) POL, POL 0 62,85 400 PLN
3 PORTOS Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 0 65,19 300 PLN
4 ASTERIX Hestkowska Dominika POL, POL 0 70,57 200 PLN
5 CASILLAS 3 Krieger Victoria AUT, AUT 0 70,88 140 PLN
6 LA PAZ Dobkowska Milena (J.2003) POL, POL 0 71,75 110 PLN
7 QARACTER V Lai Jacqueline HKG, HKG 0 72,23 80 PLN
8 GABRIS Lyulchenko Olesya (JM.2006) RUS, RUS 4 61,32 60 PLN
9 IOWA Shalohin Andrei POL, POL 4 61,76 60 PLN
10 FANTASIA IV Karlsen Vilde (MJ.1999) NOR, NOR 4 64,58 50 PLN
11 WHITE SHOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 4 65,12 50 PLN
12 FOUR SEASONS PKZ Gendelev Lev RUS, RUS 4 69,44 50 PLN
13 FUERTY CARISMO Lorentsen Annika Knudsen DEN, DEN 4 69,60  
14 NABU SON Samokhina Daria (JM.2004) RUS, RUS 4 70,80  
15 DEAUVILLE LG Gendelev Lev RUS, RUS 5 74,83  
16 HAILEY Österdahl John SWE, SWE 6 80,78  
17 ZALINA IV Meier Kerstin GER, GER 8 73,08  
18 BALANS Hestkowski Robert POL, POL 12 72,34  
  CONTI Hestkowska Dominika POL, POL EL    


 

77 - Silver Tour 4-1,30m - Acc. to Article: 238.2.1 Competition against the clock Qualifier for the CSI1* GP comp. 97 (06-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CALISTA VII Bettinger Marc GER, GER 0 66,09 800 PLN
2 DUSTY DEVIL Haastrup Rikke DEN, DEN 0 69,86 640 PLN
3 HILBERT Z Hartman Slawomir POL, POL 0 70,63 480 PLN
4 LUNA P Olszewski Tomasz POL, POL 0 71,63 320 PLN
5 SZAFIR M Marchwicka Maja (JM.2005) POL, POL 0 72,38 224 PLN
6 CORNETTO Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 0 75,87 176 PLN
7 CORLEONE Tsapin Artem (JM.2005) UKR, UKR 1 76,38 128 PLN
8 FOUR SEASONS CARLO Mesquita Marinho Rodrigo BRA, BRA 1 76,94 96 PLN
9 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 1 77,29 96 PLN
10 A. MIRA LIWE Frederiksen Maria Hjorth DEN, DEN 1 77,94 80 PLN
11 GENTELMAN Szary Ziebicka Anna POL, POL 1 78,45 80 PLN
12 RUSH R Meyer Zuzanna (MJ.2000) POL, POL 1 79,00 80 PLN
13 HHS DUBLIN Bittar Alyce (MJ.2000) USA, USA 1 79,72  
14 GUESS Ziebicki Michal POL, POL 2 80,33  
15 GWENDOLIN Schmitz Uwe GER, GER 2 80,40  
16 FABERGE H & S Maciejewska Natalia POL, POL 2 80,68  
17 MY FERRARI Kristoffersen Nadja DEN, DEN 2 81,57  
18 PLOT Lyulchenko Olesya (JM.2006) RUS, RUS 4 68,93  
19 CARLOTTA 251 Straumsheim Ane (J.2001) NOR, NOR 4 71,54  
20 CORASKINA Z Jacobson Magnus SWE, SWE 4 75,14  
21 MADONNA Swartz Erica SWE, SWE 5 78,72  
22 HEROINE VAN PERSCHROEVEN Karlsen Henne (MJ.1999) NOR, NOR 6 80,74  
23 ASKARIA Shalohin Andrei POL, POL 6 80,79  
24 CAPTAIN MORGAN Fehleisen Jenny AUT, AUT 6 81,75  
25 CRISTALL Kazmierczak Michal POL, POL 7 84,90  
26 LYKKEHOEJS FABIAN Schou Andreas DEN, DEN 7 87,19  
27 BAILEYS LOUIS Bettinger Marc GER, GER 8 69,08  
28 FLANDRIA Bobik Jan POL, POL 8 74,21  
29 CORNET'S ADEL Werndl Katharina GER, GER 9 76,86  
30 CICERO Pakula Marcin POL, POL 9 76,99  
31 PIEROT Dobkowska Milena (J.2003) POL, POL 9 79,02  
32 CASSIANO Szary Ziebicka Anna POL, POL 9 79,25  
33 GABYLANDA VDM Sederholm Fredrika (J.2001) SWE, SWE 9 79,74  
34 DUKE G Adamus Bartosz POL, POL 9 94,20  
35 GREACE Grzelczyk Kamil POL, POL 11 84,40  
36 VANDA VOGUE Burnett Genene RSA, RSA 11 101,80  
37 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) POL, POL 13 93,73  
38 VANDA DAYTONA Kapel Sebastien NED, NED 13 94,83  
39 HOCUS POCUS Gornall Jamie GBR, GBR 14 97,29  
40 VEIT 32 Samokhina Daria (JM.2004) RUS, RUS 15 85,35  
41 ARD LUSTER Werndl Katharina GER, GER 16 90,94  
42 C'EST LOTTA Bendig Marie GER, GER 17 76,84  
43 C'EST PETITE ANNI Kostek Laura (MJ.2000) POL, POL 23 100,70  
  SHARENA Österdahl John SWE, SWE EL    
  ILLOUCHIN NH Shalohin Andrei POL, POL WD    


 

81 - Silver Tour 1-1,00 m - Acc. to Article: 238.2.1 Competition against the clock (07-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DUUK VAN GEERINK Lyulchenko Olesya (JM.2006) RUS, RUS 0 52,69 in kind PLN
2 LASSANDRO Bichler Mario AUT, AUT 0 58,96 in kind PLN
3 CARRION DE LOS CONDES Krieger Victoria AUT, AUT 0 59,93 in kind PLN
4 AVALON GREAT Haugerud Silje Martine NOR, NOR 4 56,05 in kind PLN
5 CHILANY Baumschäfer Laura GER, GER 10 68,97 in kind PLN
  SYLVESTER 137 Karska Joanna POL, POL EL    
  CACHE COEUR 2 Meier Kerstin GER, GER EL    


 

82 - Silver Tour 3-1,20 m - Acc. to Article: 238.2.1 Competition against the clock (07-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BOLGHERI ZK Sorokina Olga POL, POL 0 60,05 600 PLN
2 E COFERTINA Tyszko Michal POL, POL 0 60,09 480 PLN
3 COUNTER Pietron Martyna POL, POL 0 60,18 360 PLN
4 CASTA DIVA 4 Jendroska Adrianna (MJ.2000) POL, POL 0 60,74 240 PLN
5 ILLOUCHIN NH Shalohin Andrei POL, POL 0 60,99 168 PLN
6 ANNABELL 508 Österdahl John SWE, SWE 0 62,65 132 PLN
7 CHOPPER 7 Karska Joanna POL, POL 0 63,45 96 PLN
8 PORTOS Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 0 63,97 72 PLN
9 CAMARO Maczka Maciej POL, POL 0 65,74 72 PLN
10 NABU SON Samokhina Daria (JM.2004) RUS, RUS 0 65,75 60 PLN
11 GABYLANDA VDM Sederholm Fredrika (J.2001) SWE, SWE 0 67,90 60 PLN
12 SAHILOU Harari Cassab Alberto Jaime MKD, MKD 0 71,45 60 PLN
13 WHITE SHOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 4 64,37  
14 JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D'18 Yarmolyuk Anastasiia (J.2002) RUS, RUS 4 66,60  
15 NO LIMIT 69 Orschel Cassandra POL, POL 4 68,04  
16 FANTASIA IV Karlsen Vilde (MJ.1999) NOR, NOR 4 68,43  
17 CZART Jaworski Adrian POL, POL 4 71,42  
18 FUERTY CARISMO Lorentsen Annika Knudsen DEN, DEN 5 74,85  
19 LA PAZ Dobkowska Milena (J.2003) POL, POL 5 75,73  
20 RAFAEL NADAL Ekornrud Lina (MJ.1998) NOR, NOR 6 76,03  
21 WOODY Kosmalewicz Maria (J.2001) POL, POL 6 76,56  
22 NE VLINDER VD WITHOEVE Carlsson Hanna SWE, SWE 6 76,65  
23 EROS D'HOYO Szmytka Antoni (MJ.2000) POL, POL 6 77,07  
24 COUNT DOWN Walker Brian CAN, CAN 6 78,54  
25 WHO KNOWS Hestkowski Robert POL, POL 7 81,05  
26 ISCO Shalohin Andrei POL, POL 8 59,93  
27 MEPHISTO Czernik Natalia POL, POL 8 71,01  
28 ASTERIX Hestkowska Dominika POL, POL 8 86,49  
29 CASH Yasko Raman (MJ.1999) BLR, BLR 9 72,30  
30 BELLA OLYMPIC Schou Andreas DEN, DEN 9 75,19  
31 ZALINA IV Meier Kerstin GER, GER 11 98,71  
32 DEAUVILLE LG Gendelev Lev RUS, RUS 11 98,93  
33 CHAFIR Maczka Maciej POL, POL 12 67,21  
  GORKLINTGARDS LESOTHO Carlsson Hanna SWE, SWE EL    
  SHARENA Österdahl John SWE, SWE RET    


 

83 - Silver Tour 4-1,30 m - Acc. to Article: 274.1.5.3 Competition in two phases both against the clock. Qualifier for the CSI1* GP comp. 97 (07-06-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CORNETTO Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 0 46,44 0 29,91 800 PLN
2 CORASKINA Z Jacobson Magnus SWE, SWE 0 47,29 0 32,35 640 PLN
3 A. MIRA LIWE Frederiksen Maria Hjorth DEN, DEN 0 46,73 0 36,19 480 PLN
4 COMMAND Yarmolyuk Anastasiia (J.2002) RUS, RUS 0 45,84 0 37,34 320 PLN
5 CASSIANO Szary Ziebicka Anna POL, POL 0 47,76 0 39,56 224 PLN
6 CALISTA VII Bettinger Marc GER, GER 0 44,43 4 32,11 176 PLN
7 DUSTY DEVIL Haastrup Rikke DEN, DEN 0 46,04 4 34,69 128 PLN
8 CORNET'S ADEL Werndl Katharina GER, GER 0 45,01 4 37,38 96 PLN
9 HILBERT Z Hartman Slawomir POL, POL 0 47,16 4 38,69 96 PLN
10 MY FERRARI Kristoffersen Nadja DEN, DEN 0 47,85 4 38,92 80 PLN
11 SZAFIR M Marchwicka Maja (JM.2005) POL, POL 0 45,21 4 42,36 80 PLN
12 C'EST LOTTA Bendig Marie GER, GER 0 46,18 5 43,59 80 PLN
13 FABERGE H & S Maciejewska Natalia POL, POL 0 47,67 5 44,06  
14 GENTELMAN Szary Ziebicka Anna POL, POL 1 48,16      
15 LUNA P Olszewski Tomasz POL, POL 1 48,36      
16 CAPTAIN MORGAN Fehleisen Jenny AUT, AUT 1 48,37      
17 VEIT 32 Samokhina Daria (JM.2004) RUS, RUS 1 48,99      
18 HHS DUBLIN Bittar Alyce (MJ.2000) USA, USA 1 49,41      
19 ASKARIA Shalohin Andrei POL, POL 1 50,82      
19 GUESS Ziebicki Michal POL, POL 1 50,82      
21 LYKKEHOEJS FABIAN Schou Andreas DEN, DEN 2 53,02      
22 ASTON DES ETISSES Bettinger Marc GER, GER 2 53,89      
23 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) POL, POL 4 44,51      
24 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 4 44,56      
25 FLANDRIA Bobik Jan POL, POL 4 46,21      
26 HEROINE VAN PERSCHROEVEN Karlsen Henne (MJ.1999) NOR, NOR 4 47,21      
27 CARLOTTA 251 Straumsheim Ane (J.2001) NOR, NOR 5 48,40      
28 GREACE Grzelczyk Kamil POL, POL 6 52,04      
29 C'EST PETITE ANNI Kostek Laura (MJ.2000) POL, POL 8 44,82      
30 CICERO Pakula Marcin POL, POL 8 45,52      
31 CORLEONE Tsapin Artem (JM.2005) UKR, UKR 8 45,98      
32 PIEROT Dobkowska Milena (J.2003) POL, POL 9 48,70      
33 WANT TO DO Ekornrud Lina (MJ.1998) NOR, NOR 9 50,98      
34 CORINNA R Groennslett Marthe (MJ.1999) NOR, NOR 10 53,52      
  RUSH R Meyer Zuzanna (MJ.2000) POL, POL EL        
  DUKE G Adamus Bartosz POL, POL RET        
  WE CAN DIENNE Delnevo Claudio ITA, ITA RET        


 

88 - Silver Tour 1-1,00 m - Acc. to Article: 263, 239 Speed Competition (08-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 AVALON GREAT Haugerud Silje Martine NOR, NOR 78,30 8 in kind PLN
2 SYLVESTER 137 Karska Joanna POL, POL 101,49 0 in kind PLN
  CHILANY Baumschäfer Laura GER, GER EL    


 

89 - Silver Tour 2-1,10 m - Acc. to Article: 263, 239 Speed Competition. (08-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 DUUK VAN GEERINK Lyulchenko Olesya (JM.2006) RUS, RUS 67,49 0 500 PLN
2 FOUR SEASONS PKZ Gendelev Lev RUS, RUS 74,22 0 400 PLN
3 GABRIS Lyulchenko Olesya (JM.2006) RUS, RUS 74,88 4 300 PLN
4 IOWA Shalohin Andrei POL, POL 76,07 4 200 PLN
5 RAFAEL NADAL Ekornrud Lina (MJ.1998) NOR, NOR 80,09 0 140 PLN
6 SILVANA Marchwicka Maja (JM.2005) POL, POL 81,28 4 110 PLN
7 FUERTY CARISMO Lorentsen Annika Knudsen DEN, DEN 83,76 8 80 PLN
8 BALANS Hestkowski Robert POL, POL 89,12 8 60 PLN
9 QARACTER V Lai Jacqueline HKG, HKG 91,73 0 60 PLN
10 HAILEY Österdahl John SWE, SWE 92,77 4 50 PLN
11 CASILLAS 3 Krieger Victoria AUT, AUT 95,83 0 50 PLN
12 LASSANDRO Bichler Mario AUT, AUT 96,28 8 50 PLN
13 CONTI Hestkowska Dominika POL, POL 98,91 4  
14 GORKLINTGARDS LESOTHO Carlsson Hanna SWE, SWE 113,00 8  


 

90 - Silver Tour 3-1,20 m - Acc. to Article: 263, 239 Speed Competition (08-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 HILBERT Z Hartman Slawomir POL, POL 72,33 0 600 PLN
2 E COFERTINA Tyszko Michal POL, POL 72,58 0 480 PLN
3 BOLGHERI ZK Sorokina Olga POL, POL 72,90 0 360 PLN
4 NO LIMIT 69 Orschel Cassandra POL, POL 72,96 0 240 PLN
5 COUNTER Pietron Martyna POL, POL 75,75 0 168 PLN
6 MEPHISTO Czernik Natalia POL, POL 75,91 0 132 PLN
7 CRISTALL Kazmierczak Michal POL, POL 76,32 0 96 PLN
8 CASTA DIVA 4 Jendroska Adrianna (MJ.2000) POL, POL 78,10 8 72 PLN
9 SAHILOU Harari Cassab Alberto Jaime MKD, MKD 80,20 0 72 PLN
10 NABU SON Samokhina Daria (JM.2004) RUS, RUS 82,79 0 60 PLN
11 WHO KNOWS Hestkowski Robert POL, POL 83,58 0 60 PLN
12 CASH Yasko Raman (MJ.1999) BLR, BLR 83,68 0 60 PLN
13 ARD LUSTER Werndl Katharina GER, GER 83,76 4  
14 CORINNA R Groennslett Marthe (MJ.1999) NOR, NOR 84,87 4  
15 CZART Jaworski Adrian POL, POL 85,16 0  
16 CASINO ROYAL Yusupov Eduard RUS, RUS 87,88 0  
17 ILLOUCHIN NH Shalohin Andrei POL, POL 88,32 4  
18 CHAFIR Maczka Maciej POL, POL 88,62 4  
19 LA PAZ Dobkowska Milena (J.2003) POL, POL 88,91 0  
20 EROS D'HOYO Szmytka Antoni (MJ.2000) POL, POL 89,53 8  
21 PLOT Lyulchenko Olesya (JM.2006) RUS, RUS 90,64 4  
22 BELLA OLYMPIC Schou Andreas DEN, DEN 90,79 0  
23 ISCO Shalohin Andrei POL, POL 90,97 8  
24 CAMARO Maczka Maciej POL, POL 91,91 8  
25 GABYLANDA VDM Sederholm Fredrika (J.2001) SWE, SWE 93,67 4  
26 WANT TO DO Ekornrud Lina (MJ.1998) NOR, NOR 93,81 12  
27 LEONA 65 Lyulchenko Olesya (JM.2006) RUS, RUS 94,47 12  
28 NE VLINDER VD WITHOEVE Carlsson Hanna SWE, SWE 94,67 0  
29 COUNT DOWN Walker Brian CAN, CAN 95,67 0  
30 VANDA DAYTONA Kapel Sebastien NED, NED 96,23 0  
31 ZALINA IV Meier Kerstin GER, GER 98,18 12  
32 HOCUS POCUS Gornall Jamie GBR, GBR 99,67 0  
33 WE CAN DIENNE Delnevo Claudio ITA, ITA 101,21 0  
34 ANNABELL 508 Österdahl John SWE, SWE 105,48 4  
35 JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D'18 Yarmolyuk Anastasiia (J.2002) RUS, RUS 114,62 0  
  WOODY Kosmalewicz Maria (J.2001) POL, POL EL    


 

94 - Silver Tour 1 Final-1,05 m - Acc. to Article: 274.1.5.3 Competition in two phases both against the clock (09-06-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LASSANDRO Bichler Mario AUT, AUT 0 45,92 0 31,47 in kind PLN
2 SYLVESTER 137 Karska Joanna POL, POL 0 44,66 0 37,50 in kind PLN
3 CARRION DE LOS CONDES Krieger Victoria AUT, AUT 0 44,96 7 49,52 in kind PLN
4 AVALON GREAT Haugerud Silje Martine NOR, NOR 4 44,38     in kind PLN
5 CHILANY Baumschäfer Laura GER, GER 19 71,47     in kind PLN


 

95 - Silver Tour 2 Final-1,15 m - Acc. to Article: 274.1.5.3 Competition in two phases, both against the clock (09-06-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 IOWA Shalohin Andrei POL, POL 0 44,00 0 30,67 600 PLN
2 SILVANA Marchwicka Maja (JM.2005) POL, POL 0 42,81 0 32,88 480 PLN
3 LEONA 65 Lyulchenko Olesya (JM.2006) RUS, RUS 0 42,02 0 36,45 360 PLN
4 RAFAEL NADAL Ekornrud Lina (MJ.1998) NOR, NOR 0 44,89 0 37,25 240 PLN
5 GABRIS Lyulchenko Olesya (JM.2006) RUS, RUS 0 41,59 4 31,97 168 PLN
6 CONTI Hestkowska Dominika POL, POL 0 44,04 4 35,23 132 PLN
7 FANTASIA IV Karlsen Vilde (MJ.1999) NOR, NOR 0 43,27 4 36,04 96 PLN
8 BALANS Hestkowski Robert POL, POL 0 45,05 4 37,28 72 PLN
9 CASILLAS 3 Krieger Victoria AUT, AUT 0 45,36 5 41,11 72 PLN
10 WHITE SHOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 0 40,43 EL   60 PLN
11 QARACTER V Lai Jacqueline HKG, HKG 1 47,75     60 PLN
12 GORKLINTGARDS LESOTHO Carlsson Hanna SWE, SWE 1 48,63     60 PLN
13 HAILEY Österdahl John SWE, SWE 1 49,95      


 

96 - Silver Tour 3 Final-1,25 m - Acc. to Article: 274.1.5.3 Competition in two phases both against the clock (09-06-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 NO LIMIT 69 Orschel Cassandra POL, POL 0 51,29 0 38,74 900 PLN
2 PORTOS Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 0 48,53 0 39,32 720 PLN
3 COUNTER Pietron Martyna POL, POL 0 49,43 0 43,16 540 PLN
4 WHO KNOWS Hestkowski Robert POL, POL 0 50,26 0 44,22 360 PLN
5 CORLEONE Tsapin Artem (JM.2005) UKR, UKR 0 48,89 4 40,56 252 PLN
6 RUSH R Meyer Zuzanna (MJ.2000) POL, POL 0 48,63 4 42,87 198 PLN
7 ILLOUCHIN NH Shalohin Andrei POL, POL 0 51,23 4 47,24 144 PLN
8 BOLGHERI ZK Sorokina Olga POL, POL 0 50,15 8 37,83 108 PLN
9 CASTA DIVA 4 Jendroska Adrianna (MJ.2000) POL, POL 0 47,92 8 38,92 108 PLN
10 ASTERIX Hestkowska Dominika POL, POL 0 47,66 EL   90 PLN
11 MADONNA Swartz Erica SWE, SWE 1 52,14     90 PLN
12 CASSIANO Szary Ziebicka Anna POL, POL 1 52,59     90 PLN
13 WE CAN DIENNE Delnevo Claudio ITA, ITA 1 52,99      
14 COUNT DOWN Walker Brian CAN, CAN 1 53,61      
15 PLOT Lyulchenko Olesya (JM.2006) RUS, RUS 4 48,34      
16 MEPHISTO Czernik Natalia POL, POL 4 50,26      
17 HEROINE VAN PERSCHROEVEN Karlsen Henne (MJ.1999) NOR, NOR 4 51,09      
18 CASINO ROYAL Yusupov Eduard RUS, RUS 4 51,68      
19 ISCO Shalohin Andrei POL, POL 5 52,71      
20 E COFERTINA Tyszko Michal POL, POL 5 52,80      
21 SAHILOU Harari Cassab Alberto Jaime MKD, MKD 5 53,85      
22 CRISTALL Kazmierczak Michal POL, POL 5 54,64      
23 WANT TO DO Ekornrud Lina (MJ.1998) NOR, NOR 5 55,31      
24 VANDA DAYTONA Kapel Sebastien NED, NED 5 55,40      
25 NE VLINDER VD WITHOEVE Carlsson Hanna SWE, SWE 6 56,17      
26 BELLA OLYMPIC Schou Andreas DEN, DEN 6 57,51      
27 WOODY Kosmalewicz Maria (J.2001) POL, POL 6 59,10      
28 DUUK VAN GEERINK Lyulchenko Olesya (JM.2006) RUS, RUS 8 48,75      
29 CHOPPER 7 Karska Joanna POL, POL 8 66,62      
30 CAMARO Maczka Maciej POL, POL 9 52,26      
31 CHAFIR Maczka Maciej POL, POL 9 55,19      
32 JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D'18 Yarmolyuk Anastasiia (J.2002) RUS, RUS 13 52,53      
33 CZART Jaworski Adrian POL, POL 13 53,67      
34 ANNABELL 508 Österdahl John SWE, SWE 16 64,87      
  SHARENA Österdahl John SWE, SWE EL        
  CASH Yasko Raman (MJ.1999) BLR, BLR EL        
  EROS D'HOYO Szmytka Antoni (MJ.2000) POL, POL EL        


 

97 - Silver Tour 4 GP-1,35 m - Acc. to Article: 238.2.2 competition against the clock with a jump-off (09-06-2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CAPTAIN MORGAN Fehleisen Jenny AUT, AUT 0 73,38 0 40,42 1200 PLN
2 CALISTA VII Bettinger Marc GER, GER 0 74,37 0 40,93 960 PLN
3 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) POL, POL 0 72,40 0 41,66 720 PLN
4 A. MIRA LIWE Frederiksen Maria Hjorth DEN, DEN 1 75,40     480 PLN
5 HHS DUBLIN Bittar Alyce (MJ.2000) USA, USA 1 75,45     336 PLN
6 GENTELMAN Szary Ziebicka Anna POL, POL 1 77,35     264 PLN
7 CORASKINA Z Jacobson Magnus SWE, SWE 1 77,68     192 PLN
8 GREACE Grzelczyk Kamil POL, POL 1 78,38     144 PLN
9 FOUR SEASONS CARLO Mesquita Marinho Rodrigo BRA, BRA 2 81,46     144 PLN
10 BAILEYS LOUIS Bettinger Marc GER, GER 4 70,88     120 PLN
11 C'EST PETITE ANNI Kostek Laura (MJ.2000) POL, POL 4 71,81     120 PLN
12 MY FERRARI Kristoffersen Nadja DEN, DEN 4 72,73     120 PLN
13 CORNETTO Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 4 73,11      
14 SZAFIR M Marchwicka Maja (JM.2005) POL, POL 4 73,86      
15 LUNA P Olszewski Tomasz POL, POL 4 74,99      
16 FLANDRIA Bobik Jan POL, POL 5 75,10      
17 HOCUS POCUS Gornall Jamie GBR, GBR 5 77,45      
18 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 8 70,99      
19 LYKKEHOEJS FABIAN Schou Andreas DEN, DEN 9 76,46      
20 CICERO Pakula Marcin POL, POL 9 77,30      
21 VEIT 32 Samokhina Daria (JM.2004) RUS, RUS 11 84,21      
22 ASKARIA Shalohin Andrei POL, POL 12 74,42      
23 FABERGE H & S Maciejewska Natalia POL, POL 12 89,49      
24 CORINNA R Groennslett Marthe (MJ.1999) NOR, NOR 13 91,98      
25 CORNET'S ADEL Werndl Katharina GER, GER 16 74,86      
26 C'EST LOTTA Bendig Marie GER, GER 20 87,28      
  COMMAND Yarmolyuk Anastasiia (J.2002) RUS, RUS EL        
  VANDA VOGUE Burnett Genene RSA, RSA EL        
  CARLOTTA 251 Straumsheim Ane (J.2001) NOR, NOR EL        
  PIEROT Dobkowska Milena (J.2003) POL, POL RET        
  GUESS Ziebicki Michal POL, POL RET        
  ARD LUSTER Werndl Katharina GER, GER RET        



 

HUBERTUS 2.5.0.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA

CSIYH1*
Ciekocinko, 04.06-09.06.2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

67 - Youngster Tour 5 y.o. - Acc. to Article: 238.1.1 Competition not against the clock (04-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 OREO D.R. Appel Lukasz POL, POL 0 74,04 In kind PLN
1 CORNADA Yusupov Eduard RUS, RUS 0 70,61 In kind PLN
1 JUBA VAN DE SUYDERSEE Pakula Marcin POL, POL 0 75,19 In kind PLN
1 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Adrianna POL, POL 0 69,89 In kind PLN
1 ELIXIR DU PARADIS Bastone Charlene GBR, GBR 0 74,83 In kind PLN
1 JACKPOT B Appel Lukasz POL, POL 0 70,36 In kind PLN
7 CASCADEUCE Tyszko Michal POL, POL 4 73,58  
7 LAKE TAHOU Schoch Faye SUI, SUI 4 73,80  
7 U2 Czernik Natalia POL, POL 4 70,87  
10 CALL ME CLARICE Orschel Cassandra POL, POL 8 71,92  


 

68 - Youngster Tour 6 y.o. - Acc. to Article: 238.1.1 Competition not against the clock (04-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DIARADOS BLUE Bendig Marie GER, GER 0 81,46 In kind PLN
1 ALLEGRO T Bettinger Marc GER, GER 0 81,42 In kind PLN
1 CYCERA Nicpon Adam POL, POL 0 79,40 In kind PLN
1 I-MARK W Spisak Pawel POL, POL 0 74,89 In kind PLN
1 SWEDISH DYNAMITE Haastrup Rikke DEN, DEN 0 77,95 In kind PLN
1 CONNADOR Ryan Eoin IRL, IRL 0 78,76 In kind PLN
1 DORIE DU MAZET Bastone Charlene GBR, GBR 0 72,61 In kind PLN
1 PHILADELPHIA 59 Murphy Brendan (MJ.1999) IRL, IRL 0 79,85 In kind PLN
1 CORNY M Morgenroth Lea (MJ.2000) GER, GER 0 78,72 In kind PLN
1 DENZEL BLUE Z Gardas Dominika (J.2001) POL, POL 0 75,98 In kind PLN
11 BIG MAL EH Z Tyszko Michal POL, POL 1 82,99  
11 IGOHIGH Orschel Cassandra POL, POL 1 82,33  
11 IGOR E Ziebicki Michal POL, POL 1 83,43  
14 CHACCOLETTO Walker Brian CAN, CAN 2 86,77  
14 IDOOL Ryan Thomas IRL, IRL 2 87,95  
16 CENTA GIRL Eder Stefan AUT, AUT 4 78,12  
16 CAMPINO Mäkelä Rosa (MJ.1998) FIN, FIN 4 76,53  
16 DIALINTA BLUE Werndl Katharina GER, GER 4 77,15  
16 CARLOTTA L Touloupis Aggelos GRE, GRE 4 75,81  
16 NIVARD VAN DE CELIEBRUG Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 4 78,73  
16 CITTY CAT PJ Bettinger Marc GER, GER 4 77,04  
16 ZERO Z Nicpon Adam POL, POL 4 77,57  
23 CORINA BLUE Neuppmann Júnior Sérgio CRO, CRO 5 84,76  
24 COOPER B Bendig Marie GER, GER 6 86,04  
25 LUIGI Danecka Klaudia (J.2002) POL, POL 9 84,22  


 

69 - Youngster Tour 7 y.o. - Acc. to Article: 238.2.1 Competition against the clock (04-06-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NECANTO LSH Appel Lukasz POL, POL 0 66,31 1500 PLN
2 SCARLET Ryan Thomas IRL, IRL 0 66,52 1200 PLN
3 NEUCHATEL Z Bettinger Marc GER, GER 0 66,64 750 PLN
3 ALICANTE H Ewen Marcel LUX, LUX 0 66,64 750 PLN
5 HAKUNA MATATA Murphy Brendan (MJ.1999) IRL, IRL 0 67,35 420 PLN
6 HIGHCLASS CAVALLO H Appel Lukasz POL, POL 0 72,36 330 PLN
7 CALADIA Mock Matthias GER, GER 0 72,75 240 PLN
8 CIMKA Pakula Marcin POL, POL 0 73,17 180 PLN
9 HEESAMAR Arkhipova Anna LAT, LAT 0 78,26 180 PLN
10 Z RIARALDA Z Szary Ziebicka Anna POL, POL 0 79,36 150 PLN
11 HEAT OFF THE NIGHT Mendoza Jessica GBR, GBR 0 79,90 150 PLN
12 HVEDHOLMS CASHEW Gylthe Veronika NOR, NOR 0 86,06 150 PLN
13 LITTLE LION MAN Neuppmann Júnior Sérgio CRO, CRO 1 91,15  
14 QUINTANO Ryan Thomas IRL, IRL 4 64,14  
15 CORONADO BLUE NF Kazmierczak Michal POL, POL 4 65,79  
16 CAVALINO Haastrup Rikke DEN, DEN 4 71,17  
17 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 4 71,54  
18 ALL THAT GLITTERS TH Bastone Charlene GBR, GBR 4 74,34  
19 LEO 628 Mock Matthias GER, GER 4 74,43  
20 CHUCK BASS Czernik Natalia POL, POL 4 77,61  
21 TRINITY D'I Bettinger Marc GER, GER 4 86,65  
22 ANDORA Ostrowska Adrianna POL, POL 8 71,23  
23 HONEYMOON Rossi Andra Alessia ITA, ITA 12 87,04  


 

70 - Youngster Tour 5 y.o. - Acc.to Article: 274.2.5 Competition in two phases (First phase table A – not against the clock, second phase Table A against the clock) (05-06-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 JACKPOT B Appel Lukasz POL, POL 0 39,38 0 28,89 0 880 PLN
2 OREO D.R. Appel Lukasz POL, POL 0 41,25 0 30,21 0 720 PLN
3 CALL ME CLARICE Orschel Cassandra POL, POL 0 43,44 0 30,60 0 480 PLN
4 ELIXIR DU PARADIS Bastone Charlene GBR, GBR 0 40,61 0 30,86 0 320 PLN
5 LAKE TAHOU Schoch Faye SUI, SUI 0 42,16 0 31,65 0 224 PLN
6 CORNADA Yusupov Eduard RUS, RUS 0 43,01 0 33,66 0 176 PLN
7 JUBA VAN DE SUYDERSEE Pakula Marcin POL, POL 0 41,39 0 34,58 0 128 PLN
8 U2 Czernik Natalia POL, POL 0 41,70 0 35,10 0 96 PLN
9 CASCADEUCE Tyszko Michal POL, POL 0 41,19 4 32,69 4 96 PLN
10 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Adrianna POL, POL 4 39,04 0 37,26 4 80 PLN


 

71 - Youngster Tour 6 y.o. - Acc.to Article: 274.2.5 Competition in two phases (First phase table A – not against the clock, second phase Table A against the clock) (05-06-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 PHILADELPHIA 59 Murphy Brendan (MJ.1999) IRL, IRL 0 45,23 0 29,01 0 1000 PLN
2 CYCERA Nicpon Adam POL, POL 0 47,74 0 29,10 0 800 PLN
3 IDOOL Ryan Thomas IRL, IRL 0 45,59 0 29,17 0 600 PLN
4 CITTY CAT PJ Bettinger Marc GER, GER 0 46,45 0 29,23 0 400 PLN
5 DENZEL BLUE Z Gardas Dominika (J.2001) POL, POL 0 42,76 0 29,34 0 280 PLN
6 SWEDISH DYNAMITE Haastrup Rikke DEN, DEN 0 43,94 0 30,51 0 220 PLN
7 CENTA GIRL Eder Stefan AUT, AUT 0 43,26 0 31,27 0 160 PLN
8 BIG MAL EH Z Tyszko Michal POL, POL 0 46,50 0 31,50 0 120 PLN
9 DIALINTA BLUE Werndl Katharina GER, GER 0 44,72 0 32,56 0 120 PLN
10 CORNY M Morgenroth Lea (MJ.2000) GER, GER 0 43,38 0 32,69 0 100 PLN
11 IGOR E Ziebicki Michal POL, POL 0 46,50 0 32,73 0 100 PLN
12 NIVARD VAN DE CELIEBRUG Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 0 44,97 0 33,05 0 100 PLN
13 CHACCOLETTO Walker Brian CAN, CAN 0 47,71 0 36,14 0  
14 ZERO Z Nicpon Adam POL, POL 0 46,33 4 28,10 4  
15 CARLOTTA L Touloupis Aggelos GRE, GRE 4 46,99 0 31,07 4  
16 IGOHIGH Orschel Cassandra POL, POL 0 47,42 4 33,17 4  
17 ALLEGRO T Bettinger Marc GER, GER 4 48,60 0 35,11 4  
18 COOPER B Bendig Marie GER, GER 0 46,66 4 39,72 4  
19 I-MARK W Spisak Pawel POL, POL 0 45,19 4 41,73 4  
20 CAMPINO Mäkelä Rosa (MJ.1998) FIN, FIN 4 46,51 4 32,73 8  
21 CONNADOR Ryan Eoin IRL, IRL 8 44,73 0 33,64 8  
22 CORINA BLUE Neuppmann Júnior Sérgio CRO, CRO 8 47,66 0 37,08 8  
23 LUIGI Danecka Klaudia (J.2002) POL, POL 4 46,21 9 43,83 13  
  DIARADOS BLUE Bendig Marie GER, GER RET          
  DORIE DU MAZET Bastone Charlene GBR, GBR RET          


 

72 - Youngster Tour 7 y.o. - Acc.to Article: 274.2.5 Competition in two phases (First phase table A – not against the clock, second phase Table A against the clock) (05-06-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 QUINTANO Ryan Thomas IRL, IRL 0 43,38 0 29,47 0 1500 PLN
2 NECANTO LSH Appel Lukasz POL, POL 0 44,64 0 30,98 0 1200 PLN
3 ALL THAT GLITTERS TH Bastone Charlene GBR, GBR 0 44,08 0 31,37 0 900 PLN
4 SCARLET Ryan Thomas IRL, IRL 0 45,41 0 31,48 0 600 PLN
5 TRINITY D'I Bettinger Marc GER, GER 0 44,94 0 31,75 0 420 PLN
6 ALICANTE H Ewen Marcel LUX, LUX 0 44,68 0 31,76 0 330 PLN
7 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 0 44,15 0 32,05 0 240 PLN
8 HAKUNA MATATA Murphy Brendan (MJ.1999) IRL, IRL 0 41,65 0 33,15 0 180 PLN
9 CHUCK BASS Czernik Natalia POL, POL 0 43,45 0 33,56 0 180 PLN
10 CAVALINO Haastrup Rikke DEN, DEN 0 45,11 0 33,70 0 150 PLN
11 CALADIA Mock Matthias GER, GER 0 44,03 0 34,22 0 150 PLN
12 HIGHCLASS CAVALLO H Appel Lukasz POL, POL 0 45,26 0 34,99 0 150 PLN
13 HEAT OFF THE NIGHT Mendoza Jessica GBR, GBR 0 43,72 0 36,17 0  
14 LITTLE LION MAN Neuppmann Júnior Sérgio CRO, CRO 0 46,57 0 39,13 0  
15 HVEDHOLMS CASHEW Gylthe Veronika NOR, NOR 1 47,28 0 36,56 1  
16 HEESAMAR Arkhipova Anna LAT, LAT 1 47,18 0 37,07 1  
17 HONEYMOON Rossi Andra Alessia ITA, ITA 1 48,28 0 37,87 1  
18 NEUCHATEL Z Bettinger Marc GER, GER 0 42,68 4 30,38 4  
19 CORONADO BLUE NF Kazmierczak Michal POL, POL 0 46,92 4 32,98 4  
20 CIMKA Pakula Marcin POL, POL 0 44,33 4 35,05 4  
21 LEO 628 Mock Matthias GER, GER 4 44,39 0 36,07 4  
22 Z RIARALDA Z Szary Ziebicka Anna POL, POL 4 46,86 0 39,92 4  
23 ANDORA Ostrowska Adrianna POL, POL 0 45,26 10 50,72 10  


 

73 - Youngster Tour Final 5 y.o. - Acc. to Article:274.1.5.3 Competition in two phases both against the clock (06-06-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JACKPOT B Appel Lukasz POL, POL 0 56,08 0 36,15 1100 PLN
2 ELIXIR DU PARADIS Bastone Charlene GBR, GBR 0 58,61 0 37,60 900 PLN
3 OREO D.R. Appel Lukasz POL, POL 0 54,68 0 39,35 700 PLN
4 LAKE TAHOU Schoch Faye SUI, SUI 0 59,38 0 39,69 400 PLN
5 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Adrianna POL, POL 0 56,26 0 41,39 280 PLN
6 CASCADEUCE Tyszko Michal POL, POL 0 59,60 0 43,70 220 PLN
7 JUBA VAN DE SUYDERSEE Pakula Marcin POL, POL 0 59,64 4 49,29 160 PLN
8 U2 Czernik Natalia POL, POL 0 55,77 9 56,78 120 PLN
9 CALL ME CLARICE Orschel Cassandra POL, POL 5 61,12     120 PLN


 

74 - Youngster Tour Final 6 y.o. - Acc. to Article:274.1.5.3 Competition in two phases both against the clock (06-06-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CITTY CAT PJ Bettinger Marc GER, GER 0 56,06 0 37,05 1500 PLN
2 CARLOTTA L Touloupis Aggelos GRE, GRE 0 56,72 0 39,14 1200 PLN
3 IDOOL Ryan Thomas IRL, IRL 0 55,86 0 39,31 900 PLN
4 ZERO Z Nicpon Adam POL, POL 0 59,10 0 39,93 600 PLN
5 CONNADOR Ryan Eoin IRL, IRL 0 56,60 0 40,07 420 PLN
6 SWEDISH DYNAMITE Haastrup Rikke DEN, DEN 0 56,66 0 41,83 330 PLN
7 NIVARD VAN DE CELIEBRUG Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 0 58,63 0 42,46 240 PLN
8 IGOHIGH Orschel Cassandra POL, POL 0 59,07 0 42,71 180 PLN
9 PHILADELPHIA 59 Murphy Brendan (MJ.1999) IRL, IRL 0 56,46 4 41,99 180 PLN
10 DIALINTA BLUE Werndl Katharina GER, GER 0 57,95 4 48,38 150 PLN
11 DIARADOS BLUE Bendig Marie GER, GER 0 55,39 8 51,28 150 PLN
12 ALLEGRO T Bettinger Marc GER, GER 1 60,10     150 PLN
13 CYCERA Nicpon Adam POL, POL 1 60,24      
14 CORINA BLUE Neuppmann Júnior Sérgio CRO, CRO 1 60,30      
14 CHACCOLETTO Walker Brian CAN, CAN 1 60,30      
16 BIG MAL EH Z Tyszko Michal POL, POL 1 60,71      
17 IGOR E Ziebicki Michal POL, POL 2 64,34      
18 CAMPINO Mäkelä Rosa (MJ.1998) FIN, FIN 4 53,43      
19 DORIE DU MAZET Bastone Charlene GBR, GBR 4 54,32      
20 CORNY M Morgenroth Lea (MJ.2000) GER, GER 4 55,64      
20 I-MARK W Spisak Pawel POL, POL 4 55,64      
22 CENTA GIRL Eder Stefan AUT, AUT 4 59,09      
23 COOPER B Bendig Marie GER, GER 9 61,49      
24 LUIGI Danecka Klaudia (J.2002) POL, POL 17 60,69      


 

75 - Youngster Tour Final 7 y.o. - Acc. to Article:274.1.5.3 Competition in two phases both against the clock (06-06-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 NEUCHATEL Z Bettinger Marc GER, GER 0 57,58 0 31,09 2000 PLN
2 QUINTANO Ryan Thomas IRL, IRL 0 57,53 0 31,41 1600 PLN
3 HAKUNA MATATA Murphy Brendan (MJ.1999) IRL, IRL 0 53,96 0 31,91 1200 PLN
4 ALL THAT GLITTERS TH Bastone Charlene GBR, GBR 0 56,77 0 32,24 800 PLN
5 NECANTO LSH Appel Lukasz POL, POL 0 59,33 0 33,82 560 PLN
6 CAVALINO Haastrup Rikke DEN, DEN 0 57,19 0 34,28 440 PLN
7 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 0 58,13 8 35,10 320 PLN
8 CHUCK BASS Czernik Natalia POL, POL 0 56,45 8 35,93 240 PLN
9 CALADIA Mock Matthias GER, GER 0 54,74 8 38,74 240 PLN
10 ALICANTE H Ewen Marcel LUX, LUX 0 58,36 8 39,32 200 PLN
11 SCARLET Ryan Thomas IRL, IRL 0 56,65 RET   200 PLN
12 HONEYMOON Rossi Andra Alessia ITA, ITA 1 60,24     200 PLN
13 HEAT OFF THE NIGHT Mendoza Jessica GBR, GBR 1 60,93      
14 Z RIARALDA Z Szary Ziebicka Anna POL, POL 1 61,75      
15 HVEDHOLMS CASHEW Gylthe Veronika NOR, NOR 1 61,82      
16 LITTLE LION MAN Neuppmann Júnior Sérgio CRO, CRO 1 62,96      
17 HEESAMAR Arkhipova Anna LAT, LAT 4 59,27      
18 HIGHCLASS CAVALLO H Appel Lukasz POL, POL 4 59,86      
19 ANDORA Ostrowska Adrianna POL, POL 4 59,90      
20 CORONADO BLUE NF Kazmierczak Michal POL, POL 5 61,66      
21 TRINITY D'I Bettinger Marc GER, GER 10 65,17      
  CIMKA Pakula Marcin POL, POL EL        



 

HUBERTUS 2.5.0.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1649
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 363
4. Dajana Pawlicka  243
5. Najdzionek Szymon 236
6.Milczarek Nina 233
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 127
10.  Rynkiewicz Martyna 119

 31/05/19

1. Lewicki Filip 477
2. Kierznowska Aleksandra   455
3. Lehmann Dalia 297
4. Suska Juliana 250
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj 214
7. Kawa Aleksandra 211
8. Dobkowska Milena 138
9. Babiak Filip  126
10. Bado Gabriela  117

 31/05/19

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  352
2. Śliwiński Antoni   296
3. Skotarczak Nel  286
4. Piontek Barbara  282
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Ryciak Wiktoria  191
10. Pawłowska Kornelia   163

10/06/19 

1. Piontek Helena 293
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja 149
5.  Bar Karolina 135
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

 10/06/19 

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  315
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 263
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 10/06/19 

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  10/06/19