HZO Becker Sport 4-6 marca 2022

Podium Grand Prix Becker Sport fot. Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

Podium konkursu Grand Prix HZO BeckerSport 06/03/22

1m. Wiktoria Jannasz CLICQUOT SKJ Poczernin 0 pkt 

2m. Leszek Nieużyła CHACORNETO BPK MAZ 4 pkt  68,81s 

3m. Tomasz Miśkiewicz CASTIGO DE AMOR LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 pkt / 69,40s 

WYNIKI GRAND PRIX    WYNIKI ZAWODÓW

HZO**, ZR W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
Becker Sport, 04 - 06.03.2022

WYNIKI KOŃCOWE  PDF
 

1-ZR - LL(90) - (90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (04.03.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CONDOR Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 0 56,68  
1 LA BAMBA Rozalska Pamela WKJ Lublin 0 47,56  
1 CONDOR Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 0 55,72  
1 ARON Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 0 51,54  
1 NESME Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 54,92  
1 PALERMO Piekarska Weronika (Mł.2010) Klub Jeździecki Żarnowo 0 56,43  
1 PALERMO Piekarska Weronika (Mł.2010) Klub Jeździecki Żarnowo 0 57,89  
1 SUNSET Poniewierska Lea (JM.2008) BPK (MAZ) 0 54,63  
1 CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 0 58,27  
1 KODEINA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 50,25  
1 BLEK FORT GRO-S Kowalski Julia (J.2004) BPK (MAZ) 0 52,36  
12 NESME Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 52,76  
12 ARON Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 4 52,14  
12 SUNSET Poniewierska Lea (JM.2008) BPK (MAZ) 4 57,14  
12 HOKEY POKEY Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 4 46,00  
12 COLIN Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 4 56,33  
12 COLIN Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 4 56,67  
18 BLEK FORT GRO-S Kowalski Julia (J.2004) BPK (MAZ) 5 62,58  
19 CORNETTO Rozalska Pamela WKJ Lublin 12 56,80  
19 CORNETTO Rozalska Pamela WKJ Lublin 12 54,76  
  OURAGAN WM Stencel Aleksandra (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska ELI    
  OURAGAN WM Stencel Aleksandra (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska ELI    
  RARARA VAN DE LENTAMEL Nieużyła Leszek BPK (MAZ) ELI    


 

2-ZR - L - (100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (04.03.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 0 48,87  
2 UTA Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 52,37  
3 SZIMANO Tomaszewski Stanisław (JM.2008) BPK (MAZ) 0 52,52  
4 HIMEQUYL Szrajer Marta Kielecki Klub Jeździecki 0 53,11  
5 RASPADO Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski 0 53,46  
6 HEROS DU JOUR AA Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 53,48  
7 QUINTANA Tomaszewska Izabella Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 53,57  
8 ANTYLYA Ferenc Zofia (JM.2007) BPK (MAZ) 0 53,63  
9 KAZAR M Wlaźniak Marika (JM.2009) JKS Salio 0 53,72  
10 RARARA VAN DE LENTAMEL Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 54,01  
11 ZARIM Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 54,20  
12 LYJABALOU Litka Kaja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 54,28  
13 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0 54,29  
14 BASHIRA-K Radzikowska Dorota BPK (MAZ) 0 54,49  
15 CHILLOUT Z Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 54,87  
16 MC. LAREN DE LA POMME Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 55,68  
17 MALECON L Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 55,96  
18 COMPANERO Sobańska Zofia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 0 56,52  
19 MILAN W.S Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 0 56,55  
20 MIRACLE Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 57,72  
21 CIAO BELLA Z Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 58,22  
22 RUFUS VD HEFFINCK Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 0 58,95  
23 HABANERO HAUTBOIS Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 58,97  
24 CORTACCIO Kloze Inga KJ Bachmat 0 60,03  
25 LIBONACCI Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 60,16  
26 GOLDEN II Krześlak Emilia (J.2006) KJ Agri 0 60,54  
27 LADY MILLION Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 1 66,02  
28 SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź 4 49,92  
29 KODEINA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 50,79  
30 AKCERON Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 4 55,17  
31 MC. DOUGLAS S Chwalińska Zuzanna (MJ.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 55,23  
32 CARPE DIEM Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ 4 56,77  
33 FIGAROS G Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 4 57,55  
34 SINDBAD Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 4 58,00  
35 KOKAINA HIPPICA Cholewa Kornelia (J.2005) WKJ Lublin / SJ Piker 4 59,81  
36 HOKEY POKEY Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 4 60,65  
37 CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 5 66,88  
38 SZANTA Rekuć Klara (J.2004) Klub Jeździecki Żarnowo 8 57,88  
39 ENDO Strauch Kamila BPK (MAZ) 11 72,60  
40 CASCADESSA Friedman Maja Bella (MJ.2003) St. R&S Stables Kębliny 12 73,61  
41 RAFAELLO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 18 75,10  
42 ARIA Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 20 77,24  
43 CALGARY PJ Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn 29 82,33  
  SKYWALKER LAZAR Dardzińska Naomi (JM.2007) JKS Equita Świętochów ELI    
  LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź ELI    
  AUTOPILOT Z Rzycka Olga BPK (MAZ) ELI    
  CASTELLO BRANCO Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin ELI    
T AUTOPILOT Z Rzycka Olga BPK (MAZ) 0 43,84  
T LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź 0 51,26  
T SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź 0 51,80  
T KAZAR M Wlaźniak Marika (JM.2009) JKS Salio 0 52,07  
T UTA Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 53,07  
T GOLDEN II Krześlak Emilia (J.2006) KJ Agri 0 53,11  
T CARPE DIEM Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 56,48  
T CASCADESSA Friedman Maja Bella (MJ.2003) St. R&S Stables Kębliny 0 57,46  
T ARIA Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 0 59,92  
T CORTACCIO Kloze Inga KJ Bachmat 0 61,96  
T LADY MILLION Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 63,12  
T HEROS DU JOUR AA Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 4 52,93  
T I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 4 54,25  
T FIGAROS G Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 4 60,77  
T RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 8 49,58  
T ENDO Strauch Kamila BPK (MAZ) 8 65,75  
T SZANTA Rekuć Klara (J.2004) Klub Jeździecki Żarnowo 25 78,94  
T SKYWALKER LAZAR Dardzińska Naomi (JM.2007) JKS Equita Świętochów ELI    


 

3-ZR - P - (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 (04.03.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CENTIMO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 49,15 150 PLN
2 CHILLOUT Z Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 49,81 100 PLN
3 CARIA Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 50,23 70 PLN
4 MC. LAREN DE LA POMME Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 50,35 50 PLN
5 STARLIGHT Naumiuk Roksana (J.2006) BPK - MAZ 0 50,43  
6 SZIMANO Tomaszewski Stanisław (JM.2008) BPK (MAZ) 0 51,38  
7 CRAZY STAR PP Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 51,85  
8 LIRYKA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 52,00  
9 LYJABALOU Litka Kaja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 52,09  
10 LUNATIC Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 0 52,72  
11 MALECON L Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 53,11  
12 CASTELLO BRANCO Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 0 53,15  
13 QUINTANA Tomaszewska Izabella Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 53,58  
14 ZARIM Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 53,77  
15 KILLER BOY Sputowski Mateusz (J.2006) SKJ Mordaka Wąwał 0 55,18  
16 COMPANERO Sobańska Zofia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 0 56,15  
17 EMIEL S Stevnert Natalia KJ Wiktorowo 0 57,42  
18 M CANTORI S Kwiatkowska Bianka (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 57,52  
19 MC. DOUGLAS S Chwalińska Zuzanna (MJ.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 57,53  
20 RAVEL Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 57,72  
21 LIBONACCI Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 57,89  
22 FARINERO Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 58,87  
23 BANQUISE DE RIVERLAND Suchta Hubert (MJ.2002) Stow. KS Chojnów 0 59,11  
24 KALANI EQUITES Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 59,22  
25 CIAO BELLA Z Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 59,81  
26 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 60,40  
27 CALIPSO DU MESNIL Foremny Paweł JKS Umiastów 4 51,84  
28 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 51,90  
29 KOKAINA HIPPICA Cholewa Kornelia (J.2005) WKJ Lublin / SJ Piker 4 52,74  
30 ANTYLYA Ferenc Zofia (JM.2007) BPK (MAZ) 4 54,42  
31 COOKIE MONSTER Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 4 56,46  
32 ESPRI CICERO Suchta Hubert (MJ.2002) Stow. KS Chojnów 4 57,86  
33 MIRACLE Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 4 58,06  
34 HABANERO HAUTBOIS Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 4 58,92  
35 HIMEQUYL Szrajer Marta Kielecki Klub Jeździecki 4 64,45  
36 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 51,81  
37 RASPADO Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski 8 56,57  
38 CRAZY-GIRL Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 8 57,32  
39 SINDBAD Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 8 59,00  
40 RUFUS VD HEFFINCK Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 8 59,77  
41 QUINTERO Kulczycka Zofia (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 8 63,55  
42 CALGARY PJ Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn 12 49,92  
43 RAFAELLO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 16 58,89  
44 CHIANTOS Grzelczyk Kamil KJ Agri 26 83,93  
45 HUSH WINNER Grzelczyk Kamil KJ Agri 26 87,25  
46 GEM OF KANNAN Białas Anna SKJ Mordaka Wąwał 27 88,55  
  AKCERON Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ ELI    
  CALIGO Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team REZ    


 

4-ZR - N - (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 (04.03.2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LUNATIC Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 0 33,78 0 34,08 200 PLN
2 CALLIA-L Michałowska Natalia (J.2004) WKJ Lublin 0 30,30 0 36,78 150 PLN
3 ULISSES Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 0 30,61 0 38,46 100 PLN
4 CAMPARI Pojmaj Blanka (J.2005) WKJ Lublin / SJ Piker 0 32,42 0 38,86 50 PLN
5 AMARANT Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze 0 33,48 0 39,04  
6 CHIANTOS Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 34,17 0 40,53  
7 CARENZA Borzęcka Maja (J.2005) KJ Infernal Team Golesze 0 33,15 0 41,28  
8 CALIPSO DU MESNIL Foremny Paweł JKS Umiastów 0 30,23 0 42,74  
9 GEM OF KANNAN Białas Anna SKJ Mordaka Wąwał 0 36,34 0 45,44  
10 CRAZY-GIRL Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 0 31,45 4 35,79  
11 KAREZZO WP Sitek Alina JKS Pogórze 0 33,13 4 38,29  
12 RAVEL Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 33,68 8 42,77  
13 LOUK HBC Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 33,10 8 51,71  
14 CHANTALL VAN DE CALIDRIO Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 32,12      
15 CALIGO Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 4 33,09      
16 LIRYKA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 4 33,80      
17 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 16 30,80      
18 M CANTORI S Kwiatkowska Bianka (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 45 70,46      
  IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ ELI        
  ESPRI CICERO Suchta Hubert (MJ.2002) Stow. KS Chojnów REZ        


 

1-ZO - N - (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA (04.03.2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 0 31,84 0 31,00 375 PLN
2 CATAMARA'N Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 32,32 0 32,77 300 PLN
3 BASTYLIA Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 0 29,58 0 32,99 240 PLN
4 WESFALIA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 0 32,24 0 33,31 195 PLN
5 SAN-SZAJ Winkler Weronika (J.2005) KJ Żarnowo 0 33,25 0 33,76 150 PLN
6 DACOLINO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 0 32,24 0 34,10 120 PLN
7 CERKA Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 31,85 0 34,29 60 PLN
8 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 0 31,59 0 34,97 60 PLN
9 SUN PAULA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 32,82 0 35,00 15 PLN
10 LATISSIMUS Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 33,55 0 35,37 15 PLN
11 SENIOR Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 32,32 0 36,30 15 PLN
12 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 32,06 0 36,40 15 PLN
13 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 30,14 0 36,58 15 PLN
14 GUCCIMINKA VAN’T GERENDAL Z Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 33,31 0 36,85 15 PLN
15 PORTOS Jannasz Wiktoria (J.2005) SKJ Poczernin 0 33,32 0 37,14 15 PLN
16 AMARANT Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze 0 32,67 0 37,23  
17 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 0 33,19 0 37,38  
18 JOLLY JUMPER B Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 0 33,50 0 37,55  
19 BETINA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 32,83 0 37,56  
20 CORDALESS Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 33,49 0 37,87  
21 CARIA Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 32,25 0 38,12  
22 EMIEL S Stevnert Natalia KJ Wiktorowo 0 32,52 0 38,21  
23 CORD-M Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 33,31 0 38,38  
24 CORDULA GRUN Friedman Maja Bella (MJ.2003) St. R&S Stables Kębliny 0 33,63 0 38,88  
25 CASTIGO DE AMOR Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 32,97 0 39,04  
26 LAVERINO Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 34,61 0 39,18  
27 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 0 31,15 0 39,53  
28 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 32,83 0 39,91  
29 CARENZA Borzęcka Maja (J.2005) KJ Infernal Team Golesze 0 33,64 0 41,03  
30 KRACK T Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 0 33,54 0 41,97  
31 LIROCCA BLUE OSPA Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 33,74 0 43,26  
32 QUINTERO Kulczycka Zofia (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 33,16 0 43,77  
33 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 32,62 2 49,86  
34 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 30,90 4 33,99  
35 STARLIGHT Naumiuk Roksana (J.2006) BPK - MAZ 0 29,29 4 35,75  
36 KAREZZO WP Sitek Alina JKS Pogórze 0 33,15 4 37,24  
37 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 32,37 4 38,82  
38 JUPITER Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 0 32,14 4 39,32  
39 ULISSES Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 0 31,48 4 39,66  
40 CAMPARI Pojmaj Blanka (J.2005) WKJ Lublin / SJ Piker 0 32,55 4 41,84  
41 LOS ANGELES Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 0 31,78 4 45,89  
42 CONSENSUS Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 35,93 4 51,86  
43 CHANTALL VAN DE CALIDRIO Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 31,03 8 40,96  
44 LOTOS Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 31,50 10 53,42  
45 KARTOUCH van de PLATAANHOEVE Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 35,22 13 52,87  
46 KOLA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 0 30,02 15 58,82  
47 KASINIA Gonciarek Maria (MJ.2002) Stow. Warszawski KJ 0 31,73 ELI    
48 CALLIA-L Michałowska Natalia (J.2004) WKJ Lublin 4 29,75      
49 MICHAEL KNIGHT Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 32,21      
50 CARLOS BAJOU B Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 32,89      
51 CENTIMO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 34,51      
52 KALANI EQUITES Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 34,91      
53 HUSH WINNER Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 35,34      
54 LOUK HBC Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 12 45,35      
55 URIAS Piekarska Wiktoria (JM.2008) Klub Jeździecki Żarnowo 44 73,56      
  CAFISSIMO Suminska Ewa (MJ.2001) Klub Jeździecki Młyńska Struga ELI        
  BANQUISE DE RIVERLAND Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk ELI        
  FARINERO Grzelczyk Kamil KJ Agri REZ        
  KILLER BOY Sputowski Mateusz (J.2006) SKJ Mordaka Wąwał REZ        


 

2-ZO - C - (130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA (04.03.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 60,62 563 PLN
2 LOVELY SILVA Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 61,51 450 PLN
3 HASSLING-KETLING Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 62,70 360 PLN
4 KREKWAKWOU C Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 63,12 293 PLN
5 PORTOS Jannasz Wiktoria (J.2005) SKJ Poczernin 0 64,63 225 PLN
6 CHACORNETO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 65,01 180 PLN
7 IMAGO Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 0 65,81 90 PLN
8 COHIBA L Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 67,23 90 PLN
9 RIANA P Pilkiewicz Krystyna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 67,61 23 PLN
10 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (MJ.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 67,86  
11 GUCCIMINKA VAN’T GERENDAL Z Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 69,62  
12 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 0 71,77  
13 SAN-SZAJ Winkler Weronika (J.2005) KJ Żarnowo 0 72,02  
14 DA VINCI Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 73,29  
15 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 74,13  
16 CARDIFF Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski 0 74,74  
17 DIATENDRA Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 0 75,24  
18 FERDINAND Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 4 61,47  
19 KROS Z Rzycka Olga BPK (MAZ) 4 66,39  
20 CASTIGO DE AMOR Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 67,21  
21 LAVERINO Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 72,54  
22 CORDULA GRUN Friedman Maja Bella (MJ.2003) St. R&S Stables Kębliny 4 73,52  
23 MELLECHOWICZ Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 4 75,81  
24 JUPITER Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 8 66,76  
25 MAJERAN Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 8 71,34  
26 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (J.2005) SKJ Poczernin 8 72,54  
27 CORD-M Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 8 74,20  
28 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 8 79,56  
29 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (J.2005) St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 12 75,71  
30 CONSENSUS Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 52 115,88  
  KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa ELI    
  PICASSO Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze ELI    
  DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów ELI    
  CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice ELI    
  GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku REZ    


 

3-ZO - CC - (140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA (04.03.2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 38,87 0 35,52 1000 PLN
2 WARS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 42,14 4 31,09 800 PLN
3 LOVELY SILVA Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 41,39 4 35,89 640 PLN
4 IMAGO Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 0 41,53 4 37,49 520 PLN
5 KREKWAKWOU C Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 44,98 8 29,42 400 PLN
6 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (J.2005) SKJ Poczernin 0 43,58 12 47,26 320 PLN
7 FLORYDA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 41,32 REZ   160 PLN
8 DA VINCI Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 40,74     160 PLN
9 JETOULON PK Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 43,41      
10 CARDIFF Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski 4 44,17      
11 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (MJ.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 43,08      
  GENTLEMEN Rzycka Olga BPK (MAZ) ELI        
  GAMBIT Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów ELI        
  SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri REZ        


 

5-ZR - LL(90) - (90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B (05.03.2022)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 CONDOR Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 0 54,11 -1,89  
2 LANDSCAPE SUNRISE Ciurzyńska Ewa (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 51,73 -4,27  
3 CURRY Czyżewicz Michalina (JM.2008) Equikam Sp. z o.o. 0 51,45 -4,55  
4 PUERTO RICO Ferenc Tamara (J.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 50,68 -5,32  
5 LA BAMBA Rozalska Pamela WKJ Lublin 0 46,84 -9,16  
6 COLIN Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 4 55,43 -0,57  
7 SUNSET Poniewierska Lea (JM.2008) BPK (MAZ) 4 55,19 -0,81  
8 CORNETTO Rozalska Pamela WKJ Lublin 4 52,17 -3,83  
9 PALERMO Piekarska Weronika (Mł.2010) Klub Jeździecki Żarnowo 4 67,32 +11,32  
10 BLEK FORT GRO-S Kowalski Julia (J.2004) BPK (MAZ) 8 50,58 -5,42  
11 RARARA VAN DE LENTAMEL Godlewska Matylda (J.2006) BPK 10 83,45 +27,45  
  OURAGAN WM Stencel Aleksandra (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska ELI      
  DELTA Abramczyk Amelia (MJ.2003) BPK (MAZ) REZ      
T PALERMO Piekarska Weronika (Mł.2010) Klub Jeździecki Żarnowo 0 56,79 +0,79  
T SUNSET Poniewierska Lea (JM.2008) BPK (MAZ) 0 54,28 -1,72  
T CURRY Czyżewicz Michalina (JM.2008) Equikam Sp. z o.o. 0 51,64 -4,36  
T LANDSCAPE SUNRISE Ciurzyńska Ewa (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 51,56 -4,44  
T BLEK FORT GRO-S Kowalski Julia (J.2004) BPK (MAZ) 0 51,49 -4,51  
T OURAGAN WM Stencel Aleksandra (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska ELI      
T DELTA Abramczyk Amelia (MJ.2003) BPK (MAZ) ELI      


 

6-ZR - L - (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 (05.03.2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 TROFARTH JIM Nieużyła Leszek bpk 0 39,21 0 29,26  
2 CARPE DIEM Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 42,79 0 29,55  
3 PUERTO RICO Ferenc Tamara (J.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 37,46 0 31,12  
4 HOTREX Wieczorek Julia (J.2006) KJ Sawanka 0 37,37 0 32,27  
5 HOKEY POKEY Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 37,93 0 32,56  
6 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0 38,57 0 33,08  
7 UTA Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 33,99 0 33,13  
8 ZARIM Ślepska Maja (MJ.2002) Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 0 38,37 0 34,29  
9 CIAO BELLA Z Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 40,73 0 34,53  
10 MIRACLE Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 41,44 0 34,61  
11 LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź 0 36,84 0 34,72  
12 WINDY BOY Koziarewicz Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 38,13 0 34,93  
13 CHACCALL Bernagiewicz Robert St. R&S Stables Kębliny 0 38,37 0 34,98  
14 HEROS DU JOUR AA Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 40,16 0 36,15  
15 QUINTANA Tomaszewska Izabella Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 40,23 0 36,22  
16 CZAVEN Pondo Natalia (MJ.2003) BPK (MAZ) 0 38,38 0 36,34  
17 LA BAMBA Rozalska Pamela WKJ Lublin 0 38,40 0 36,84  
18 CHILLOUT Z De Raad Ida (MJ.2003) JKS Equita Świętochów 0 40,63 0 38,49  
19 ENDO Strauch Kamila BPK (MAZ) 0 38,48 0 38,98  
20 ARIA Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 0 41,04 0 40,91  
21 NESME Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 38,64 0 43,90  
22 CORTACCIO Kloze Inga KJ Bachmat 0 42,33 0 44,69  
23 KODEINA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 35,65 4 37,30  
24 SKYWALKER LAZAR Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 36,32 4 37,47  
25 CORNETTO Rozalska Pamela WKJ Lublin 0 40,28 4 40,68  
26 CALGARY PJ Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn 0 39,37 4 42,68  
27 MALECON L Rajza Dominika (J.2005) KJ Akademia Kucania Dawidy 2 45,74      
28 RAFAELLO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 4 35,92      
29 GORDON Śledziewska Aleksandra (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki 4 37,16      
30 INSIDER Zielińska Maja (J.2004) Stow. KS Chojnów 4 37,31      
31 KOKAINA HIPPICA Cholewa Kornelia (J.2005) WKJ Lublin / SJ Piker 4 37,33      
32 ARON Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 4 37,57      
33 LOPEZ Kabala Wiktoria (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 4 37,98      
34 SINDBAD Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 4 38,01      
35 CASCADESSA Friedman Maja Bella (MJ.2003) St. R&S Stables Kębliny 4 40,51      
36 SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź 4 41,44      
37 HABANERO HAUTBOIS Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 4 42,82      
38 FIGAROS G Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 5 44,09      
39 SKYWALKER LAZAR Dardzińska Naomi (JM.2007) JKS Equita Świętochów 8 34,07      
40 CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 8 47,11      
41 COLIN Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 10 45,37      
42 SZANTA Rekuć Klara (J.2004) Klub Jeździecki Żarnowo 16 43,09      
43 AKCERON Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 20 59,80      
44 KAZAR M Wlaźniak Marika (JM.2009) JKS Salio 21 56,53      
45 RARARA VAN DE LENTAMEL Godlewska Matylda (J.2006) BPK 23 58,04      
46 LADY MILLION Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 36 75,72      
47 ANTYLYA Ferenc Zofia (JM.2007) BPK (MAZ) 43 78,13      
  CASTELLO BRANCO Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin ELI        
  PEGAZUS Nalewajek Pola (Mł.2010) BPK (MAZ) REZ        
  AUTOPILOT Z Rzycka Olga BPK (MAZ) REZ        
T SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź 0 33,55 0 31,41  
T ZARIM Ślepska Maja (MJ.2002) Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 0 37,60 0 34,79  
T CALISTA Szrajer Anna Kielecki KJ 0 36,45 0 36,82  
T NESME Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 38,77 0 39,76  
T HOKEY POKEY Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 37,69 0 39,92  
T KAZAR M Wlaźniak Marika (JM.2009) JKS Salio 0 37,30 0 40,03  
T ENDO Strauch Kamila BPK (MAZ) 0 37,14 0 43,30  
T CORTACCIO Kloze Inga KJ Bachmat 0 41,80 2 47,74  
T CZAVEN Pondo Natalia (MJ.2003) BPK (MAZ) 0 39,52 4 39,30  
T SZANTA Rekuć Klara (J.2004) Klub Jeździecki Żarnowo 1 44,56      
T GORDON Śledziewska Aleksandra (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki 4 35,86      
T ARIA Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 4 41,26      
T ARON Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 8 37,13      
T MALECON L Rajza Dominika (J.2005) KJ Akademia Kucania Dawidy REZ        
T AUTOPILOT Z Rzycka Olga BPK (MAZ) REZ        


 

7-ZR - P - (110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 (05.03.2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CASTELLO BRANCO Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 40,60 0 25,95 150 PLN
2 HIMEQUYL Szrajer Marta Kielecki Klub Jeździecki 0 39,07 0 27,55 100 PLN
3 LIBONACCI Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 40,16 0 27,98 70 PLN
4 CHACCALL Bernagiewicz Robert St. R&S Stables Kębliny 0 37,64 0 29,90 50 PLN
5 CRAZY STAR PP Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 37,60 0 30,53  
6 CALIGO Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 0 38,31 0 31,35  
7 KOKAINA HIPPICA Cholewa Kornelia (J.2005) WKJ Lublin / SJ Piker 0 38,38 0 31,89  
8 SZIMANO Tomaszewski Stanisław (JM.2008) BPK (MAZ) 0 37,47 0 32,01  
9 CHILLOUT Z De Raad Ida (MJ.2003) JKS Equita Świętochów 0 38,64 0 32,23  
10 SINDBAD Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 0 37,82 0 32,87  
11 LIRYKA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 41,69 0 33,08  
12 CALIPSO DU MESNIL Foremny Paweł JKS Umiastów 0 37,82 0 33,15  
13 HABANERO HAUTBOIS Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 41,78 0 33,45  
14 MC. DOUGLAS S Chwalińska Zuzanna (MJ.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 40,51 0 33,73  
15 RAVEL Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 42,09 0 34,06  
16 CIAO BELLA Z Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 42,01 0 34,23  
17 COOKIE MONSTER Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 38,53 0 35,20  
18 KILLER BOY Sputowski Mateusz (J.2006) SKJ Mordaka Wąwał 0 36,55 0 36,25  
19 CARPE DIEM Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 41,91 0 36,28  
20 I'M THE BEST RED WINE Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0 36,87 0 37,34  
21 WINDY BOY Koziarewicz Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 36,73 0 38,02  
22 MIRACLE Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 41,18 0 38,52  
23 ARAFAT Jedynak Janusz BPK (MAZ) 0 40,14 0 39,44  
24 CASCADESSA Friedman Maja Bella (MJ.2003) St. R&S Stables Kębliny 0 39,23 0 40,93  
25 MILAN W.S Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 0 40,91 0 41,78  
26 CHA-CHA Szestowicka Maja (JM.2008) JKS Equita Świętochów 0 36,71 0 42,49  
27 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 34,05 4 28,88  
28 LADY MILLION Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 39,42 5 46,52  
29 COMPANERO Sobańska Zofia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 0 40,61 ELI    
30 UTA Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 33,90      
31 LOPEZ Kabala Wiktoria (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 4 36,36      
32 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 37,06      
33 HEROS DU JOUR AA Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 4 38,62      
34 INSIDER Zielińska Maja (J.2004) Stow. KS Chojnów 4 38,76      
35 TROFARTH JIM Nieużyła Leszek bpk 4 39,44      
36 RUFUS VD HEFFINCK Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 4 39,48      
37 ANTYLYA Ferenc Zofia (JM.2007) BPK (MAZ) 4 41,06      
38 HOTREX Wieczorek Julia (J.2006) KJ Sawanka 7 46,80      
39 RAFAELLO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 8 35,75      
40 CALGARY PJ Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn 8 39,85      
41 QUINTANA Tomaszewska Izabella Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 13 52,43      
42 LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź 22 61,85      
43 AKCERON Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 23 54,02      
44 KODEINA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 24 63,44      
45 RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 61 92,19      
46 GOLDEN II Krześlak Emilia (J.2006) KJ Agri 66 97,67      
  ESPRI CICERO Suchta Hubert (MJ.2002) Stow. KS Chojnów ELI        
  BANQUISE DE RIVERLAND Suchta Hubert (MJ.2002) Stow. KS Chojnów REZ        
  FIGAROS G Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku REZ        


 

8-ZR - N - (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 (05.03.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HIMEQUYL Szrajer Marta Kielecki Klub Jeździecki 0 52,33 200 PLN
2 CRAZY-GIRL Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 0 52,36 150 PLN
3 LIRYKA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 52,85 100 PLN
4 KAREZZO WP Sitek Alina JKS Pogórze 0 56,42 50 PLN
5 LIBONACCI Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 56,52  
6 KRACK T Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 0 62,19  
7 LOUK HBC Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 77,36  
8 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 54,93  
9 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 4 56,09  
10 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 4 56,22  
11 ULISSES Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 4 60,83  
12 CRAZY STAR PP Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 69,95  
13 ARAFAT Jedynak Janusz BPK (MAZ) 4 75,48  
14 CALIPSO DU MESNIL Foremny Paweł JKS Umiastów 8 56,62  
15 CALLIA-L Michałowska Natalia (J.2004) WKJ Lublin 8 59,92  
16 RAVEL Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8 66,19  
17 MC. LAREN DE LA POMME Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 8 67,00  
18 CHIANTOS Grzelczyk Kamil KJ Agri 11 84,25  
19 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 12 60,95  
20 CHANTALL VAN DE CALIDRIO Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 12 62,51  
21 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 12 73,90  
22 M CANTORI S Kwiatkowska Bianka (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 16 85,92  
23 LYJABALOU Litka Kaja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 30 95,03  
24 GEM OF KANNAN Białas Anna SKJ Mordaka Wąwał 44 109,90  
25 CAFISSIMO Suminska Ewa (MJ.2001) Klub Jeździecki Młyńska Struga 47 108,46  
  ESPRI CICERO Suchta Hubert (MJ.2002) Stow. KS Chojnów REZ    


 

4-ZO - N - (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA (05.03.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BASTYLIA Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 0 50,51 375 PLN
2 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 0 52,51 300 PLN
3 SUN PAULA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 52,57 240 PLN
4 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 53,59 195 PLN
5 LOTOS Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 54,41 150 PLN
6 MICHAEL KNIGHT Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 54,48 120 PLN
7 CRAZY-GIRL Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 0 55,21 60 PLN
8 CARLOS BAJOU B Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 56,52 60 PLN
9 JUPITER Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 0 56,95 15 PLN
10 CORDULA GRUN Friedman Maja Bella (MJ.2003) St. R&S Stables Kębliny 0 57,94 15 PLN
11 CARIA Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 62,54 15 PLN
12 CAFISSIMO Suminska Ewa (MJ.2001) Klub Jeździecki Młyńska Struga 0 63,62 15 PLN
13 SENIOR Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 67,01 15 PLN
14 LIROCCA BLUE OSPA Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 68,72  
15 HUSH WINNER Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 68,92  
16 GUCCIMINKA VAN’T GERENDAL Z Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 69,09  
17 STARLIGHT Naumiuk Roksana (J.2006) BPK - MAZ 4 54,11  
18 CERKA Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 55,38  
19 DACOLINO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 4 55,68  
20 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 4 56,15  
21 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 4 56,69  
22 CORDALESS Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 57,38  
23 AMARANT Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze 4 59,15  
24 CALLIA-L Michałowska Natalia (J.2004) WKJ Lublin 4 59,21  
25 LUNATIC Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 4 59,42  
26 FARINERO Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 62,12  
27 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 4 62,27  
28 ULISSES Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 4 65,94  
29 KALANI EQUITES Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 66,70  
30 CATAMARA'N Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 4 73,07  
31 KOLA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 4 75,67  
32 EMIEL S Stevnert Natalia KJ Wiktorowo 8 57,37  
33 KAREZZO WP Sitek Alina JKS Pogórze 8 57,66  
34 CARENZA Borzęcka Maja (J.2005) KJ Infernal Team Golesze 8 62,76  
35 CENTIMO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 8 69,21  
36 CALIGO Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team 8 69,61  
37 WESFALIA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 8 72,55  
38 BETINA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 12 67,90  
39 CHANTALL VAN DE CALIDRIO Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 12 69,34  
40 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 12 83,18  
41 URIAS Piekarska Wiktoria (JM.2008) Klub Jeździecki Żarnowo 16 68,74  
42 M CANTORI S Kwiatkowska Bianka (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 18 85,01  
43 LOUK HBC Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 27 98,88  
44 PICASSO Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze 36 99,05  
45 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 51 114,53  
  BANQUISE DE RIVERLAND Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk ELI    
  KILLER BOY Sputowski Mateusz (J.2006) SKJ Mordaka Wąwał REZ    
  KRACK T Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew REZ    
  QUINTERO Kulczycka Zofia (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn REZ    
  DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów REZ    
  KASINIA Gonciarek Maria (MJ.2002) Stow. Warszawski KJ REZ    


 

5-ZO - C - (130 cm),dwufazowy Art. 274.1.5.3. - ŚREDNIA RUNDA (05.03.2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (J.2005) St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 33,27 0 28,72 563 PLN
2 SUN PAULA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 35,70 0 29,56 450 PLN
3 CASTIGO DE AMOR Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 36,12 0 30,71 360 PLN
4 COHIBA L Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 37,29 0 31,36 293 PLN
5 HASSLING-KETLING Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 37,54 0 35,78 225 PLN
6 CORDULA GRUN Friedman Maja Bella (MJ.2003) St. R&S Stables Kębliny 0 39,47 0 35,87 180 PLN
7 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 0 34,95 0 37,10 90 PLN
8 MELLECHOWICZ Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 37,94 0 37,35 90 PLN
9 GENTLEMEN Rzycka Olga BPK (MAZ) 0 35,29 0 37,85 23 PLN
10 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 35,06 4 29,55  
11 BETINA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 37,50 4 32,01  
12 LUNATIC Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 0 38,09 4 37,25  
13 RIANA P Pilkiewicz Krystyna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 35,02 8 32,75  
14 MICHAEL KNIGHT Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 34,77 8 38,62  
15 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 0 36,40 REZ    
16 CORD-M Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 35,72      
17 MAJERAN Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 4 36,06      
18 PICASSO Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze 4 36,12      
19 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 4 36,41      
20 JOLLY JUMPER B Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 4 36,82      
21 JUPITER Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 4 37,17      
22 GUCCIMINKA VAN’T GERENDAL Z Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 37,96      
23 CARLOS BAJOU B Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 38,06      
24 SAN-SZAJ Winkler Weronika (J.2005) KJ Żarnowo 4 38,23      
25 DIATENDRA Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 4 38,43      
25 LOS ANGELES Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 4 38,43      
27 LAVERINO Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 38,61      
28 KARTOUCH van de PLATAANHOEVE Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 38,85      
29 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 4 39,17      
30 CARIA Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 34,89      
31 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 16 49,10      
32 DACOLINO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 25 58,75      
33 CONSENSUS Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 28 61,14      
  LOTOS Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny ELI        
  SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze REZ        
  KASINIA Gonciarek Maria (MJ.2002) Stow. Warszawski KJ REZ        


 

6-ZO - CC - (140 cm), zwykły Art. 238.2.1- DUŻA RUNDA (05.03.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 57,98 1000 PLN
2 WARS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 61,39 800 PLN
3 JETOULON PK Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 62,26 640 PLN
4 CASTIGO DE AMOR Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 63,83 520 PLN
5 FLORYDA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 64,74 400 PLN
6 FERDINAND Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 0 65,12 320 PLN
7 IMAGO Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 0 67,59 160 PLN
8 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (J.2005) SKJ Poczernin 0 70,04 160 PLN
9 KREKWAKWOU C Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 64,08  
10 LOVELY SILVA Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 66,23  
11 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (MJ.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 69,14  
12 CHACORNETO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 69,90  
13 DA VINCI Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 8 58,32  
14 KROS Z Rzycka Olga BPK (MAZ) 8 65,77  
  CARDIFF Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski REZ    
  ELANO Kufel Artur WKJ Lublin REZ    


 

7-ZO - N1 - (125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY (06.03.2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WESFALIA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 0 43,73 0 21,67 875 PLN
2 GUCCIMINKA VAN’T GERENDAL Z Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 46,33 0 22,49 700 PLN
3 CERKA Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 44,63 0 22,64 560 PLN
4 CATAMARA'N Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 47,28 0 23,05 455 PLN
5 CARLOS BAJOU B Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 45,59 0 23,56 350 PLN
6 LOUK HBC Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 47,51 0 23,92 280 PLN
7 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 49,01 0 24,37 140 PLN
8 EMIEL S Stevnert Natalia KJ Wiktorowo 0 45,64 0 24,48 140 PLN
9 LIROCCA BLUE OSPA Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 48,18 0 25,48 35 PLN
10 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 0 44,17 0 25,65 35 PLN
11 HUSH WINNER Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 50,47 0 26,93  
12 SENIOR Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 47,47 4 20,60  
13 PICASSO Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze 0 43,88 4 22,21  
14 STARLIGHT Naumiuk Roksana (J.2006) BPK - MAZ 0 41,73 8 23,81  
15 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 45,92 8 27,83  
16 BASTYLIA Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 4 41,31      
17 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 41,62      
18 KOLA Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze 4 42,27      
19 CARIA Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 43,72      
20 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 4 45,36      
21 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 45,64      
22 CARENZA Borzęcka Maja (J.2005) KJ Infernal Team Golesze 4 46,26      
23 CRAZY-GIRL Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 4 46,90      
24 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 4 47,75      
25 ULISSES Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 4 48,06      
26 KASINIA Gonciarek Maria (MJ.2002) Stow. Warszawski KJ 4 54,31      
27 AMARANT Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze 8 46,23      
28 KAREZZO WP Sitek Alina JKS Pogórze 8 46,37      
29 CORDALESS Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 8 46,87      
30 FARINERO Grzelczyk Kamil KJ Agri 8 50,18      
31 KALANI EQUITES Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 12 48,11      
32 LOTOS Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 12 52,67      
33 DANDY Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 12 56,68      
34 KRACK T Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 12 61,10      
35 URIAS Piekarska Wiktoria (JM.2008) Klub Jeździecki Żarnowo 17 62,11      
  CAFISSIMO Suminska Ewa (MJ.2001) Klub Jeździecki Młyńska Struga ELI        
  CONSENSUS Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem REZ        
  CALIGO Z Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team REZ        


 

8-ZO - C1 - (135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY (06.03.2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 PORTOS Jannasz Wiktoria (J.2005) SKJ Poczernin 0 67,42 0 44,90 1375 PLN
2 SUN PAULA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 65,61 4 42,77 1100 PLN
3 HASSLING-KETLING Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 65,01 4 46,73 880 PLN
4 JUPITER Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 0 68,34 4 48,16 715 PLN
5 LAVERINO Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 67,32 8 46,57 550 PLN
6 KARTOUCH van de PLATAANHOEVE Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 70,30 8 51,54 440 PLN
7 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 63,77 20 59,63 220 PLN
8 DACOLINO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 4 62,31     220 PLN
9 RIANA P Pilkiewicz Krystyna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 4 63,27      
10 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 4 64,52      
11 LUNATIC Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów 4 66,25      
12 BETINA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 4 67,06      
13 DIATENDRA Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 4 68,18      
14 MICHAEL KNIGHT Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 8 60,40      
15 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 8 61,24      
16 CORDULA GRUN Friedman Maja Bella (MJ.2003) St. R&S Stables Kębliny 8 64,97      
17 COHIBA L Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 8 66,27      
18 LOS ANGELES Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 8 66,71      
19 MELLECHOWICZ Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 8 67,43      
20 CORD-M Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 12 61,62      
21 JOLLY JUMPER B Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 12 66,15      
22 SAN-SZAJ Winkler Weronika (J.2005) KJ Żarnowo 22 81,94      
  CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice REZ        
  CARDIFF Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski REZ        
  GENTLEMEN Rzycka Olga BPK (MAZ) REZ        
  FERDINAND Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav REZ        
  MAJERAN Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów REZ        


 

9-ZO - CC1 - (145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX (06.03.2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (J.2005) SKJ Poczernin 0 70,26     3875 PLN
2 CHACORNETO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 68,81     3100 PLN
3 CASTIGO DE AMOR Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 69,40     2480 PLN
4 WARS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 69,46     2015 PLN
5 JETOULON PK Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 74,20     1550 PLN
6 IMAGO Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 4 74,65     1240 PLN
7 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 8 69,47     620 PLN
8 FLORYDA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 70,62     620 PLN
9 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (MJ.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 77,47      
10 KREKWAKWOU C Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 24 77,25      
  LOVELY SILVA Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn REZ        
  SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri REZ        
  DA VINCI Nieużyła Leszek BPK (MAZ) REZ        


 

9-ZR - LL(90) - (90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B (06.03.2022)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 SUNSET Poniewierska Lea (JM.2008) BPK (MAZ) 0 54,69 -7,31  
2 BLEK FORT GRO-S Kowalski Julia (J.2004) BPK (MAZ) 4 51,08 -10,92  
  OURAGAN WM Stencel Aleksandra (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska ELI      


 

10-ZR - L - (100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 (06.03.2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ZARIM Ślepska Maja (MJ.2002) Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 0 51,12 0 22,80 150 PLN
2 CZAVEN Pondo Natalia (MJ.2003) BPK (MAZ) 0 46,40 0 28,26 100 PLN
3 ENDO Strauch Kamila BPK (MAZ) 0 48,69 0 29,61 70 PLN
4 LADY MILLION Malepszy Matylda (MJ.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 51,86 3 34,93  
5 GORDON Śledziewska Aleksandra (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki 4 43,84      
6 RARARA VAN DE LENTAMEL Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 49,90      
7 CORTACCIO Kloze Inga KJ Bachmat 4 58,51      
8 KAZAR M Wlaźniak Marika (JM.2009) JKS Salio 4 59,63      
9 LANDSCAPE SUNRISE Ciurzyńska Ewa (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 8 47,81      
10 SZANTA Rekuć Klara (J.2004) Klub Jeździecki Żarnowo 8 50,55      
11 PALERMO Piekarska Weronika (Mł.2010) Klub Jeździecki Żarnowo 15 70,85      
12 AKCERON Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 33 80,63      
  SKYWALKER LAZAR Dardzińska Naomi (JM.2007) JKS Equita Świętochów ELI        
  ARON Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny ELI        
  ESPRI CICERO Suchta Hubert (MJ.2002) Stow. KS Chojnów ELI        


 

11-ZR - P - (110 cm), zwykły Art. 238.2.1 (06.03.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHACCALL Bernagiewicz Robert St. R&S Stables Kębliny 0 47,63 200 PLN
2 TROFARTH JIM Nieużyła Leszek bpk 0 47,75 150 PLN
3 BANQUISE DE RIVERLAND Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 48,81 100 PLN
4 CHILLOUT Z De Raad Ida (MJ.2003) JKS Equita Świętochów 0 49,66 50 PLN
5 LYJABALOU Litka Kaja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 50,10  
6 SZIMANO Tomaszewski Stanisław (JM.2008) BPK (MAZ) 0 50,11  
7 MC. DOUGLAS S Chwalińska Zuzanna (MJ.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 50,15  
8 KOKAINA HIPPICA Cholewa Kornelia (J.2005) WKJ Lublin / SJ Piker 0 50,18  
9 CARPE DIEM Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 52,80  
10 QUINTANA Tomaszewska Izabella Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 53,28  
11 CENTIMO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 54,85  
12 NESME Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 58,35  
13 VILLENA Kaszyńska Aleksandra (J.2006) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 58,42  
14 CASCADESSA Friedman Maja Bella (MJ.2003) St. R&S Stables Kębliny 0 58,63  
15 RUFUS VD HEFFINCK Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 0 59,19  
16 MIRACLE Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 60,58  
17 HARY Gałaszewska-Bogusz Ida (J.2005) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 52,63  
18 UTA Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 53,99  
19 INSIDER Zielińska Maja (J.2004) Stow. KS Chojnów 4 54,51  
20 MC. LAREN DE LA POMME Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 54,62  
21 KODEINA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 56,05  
22 ANTYLYA Ferenc Zofia (JM.2007) BPK (MAZ) 4 56,33  
23 CHA-CHA Szestowicka Maja (JM.2008) JKS Equita Świętochów 4 56,59  
24 LOPEZ Kabala Wiktoria (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 4 57,83  
25 CIAO BELLA Z Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 59,18  
26 HABANERO HAUTBOIS Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 4 61,91  
27 GOLDEN II Krześlak Emilia (J.2006) KJ Agri 4 70,61  
28 ARAFAT Jedynak Janusz BPK (MAZ) 4 71,79  
29 HEROS DU JOUR AA Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 5 72,88  
30 CALGARY PJ Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ 8 48,15  
31 RAFAELLO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 8 53,86  
32 COMPANERO Sobańska Zofia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 8 57,96  
33 FIGAROS G Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku 8 61,87  
34 COOKIE MONSTER Troć Wiktoria (MJ.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 12 58,61  
35 LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź 12 75,92  
36 RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 22 85,22  
37 SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź 33 92,90  
  CASTELLO BRANCO Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin ELI    


 

12-ZR - N - (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 (06.03.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LIRYKA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 58,73 300 PLN
2 CALIPSO DU MESNIL Foremny Paweł JKS Umiastów 4 53,39 200 PLN
3 MALECON L Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 4 55,92 150 PLN
4 QUINTERO Kulczycka Zofia (J.2005) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 4 57,10  
5 WATERLOO Schweitzer-Wojcieszek Ewa Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 4 59,43  
6 CHIANTOS Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 61,11  
7 GEM OF KANNAN Białas Anna SKJ Mordaka Wąwał 4 63,39  
8 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 8 50,45  
9 CHANTALL VAN DE CALIDRIO Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 55,47  
10 RAVEL Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 10 77,84  
11 KILLER BOY Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał 11 78,42  
12 CALLIA-L Michałowska Natalia (J.2004) WKJ Lublin 12 70,81  
13 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 16 53,61  



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tadeusz GĹ‚oskowski, H2-062021-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22