Cavaliada Warszawa - Finał Ligi Europy Centralnej PŚ 2018
Torwar Warszawa niedziela 4 marca 2018
RANKING CAVALIADA TOUR 2017 / 2018
1m. Jarosław Skrzyczyński 2m. Wojciech Wojcianiec 3m. Marcin Bętkowski
1m U21 Andrzej Opłatek
RANKING KOŃCOWY Ligi Europy Centralnej PŚ
1m. Urmas Raag EST 2m. Ales Opatrny CZE 3m. Kristaps Neretnieks LAT
Najlepsze niedzielne wyniki reprezentantów Polski :
Grand Prix 155cm o nagrodę PKO Banku Polskiego
1m. Jarosław Skrzyczyński CHACCLANA 0:0 / 43,92s
2m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI 0:0 / 44,26s
3m. Marcin Bętkowski CASPER XXI 0:0 / 46,21s
Finał Małej Rundy 135cm o nagrodę IDEAEXPO.MTP
1m. Filip Lewicki MAROS 6 0:0 / 23,63s
3m. Aleksandra Kierznowska DIOR V 0:0 / 24,86
4m. Marta Hejger CIROBANTA 0;0 / 25,94s
Filip Lewicki
Cavaliada Warszawa - Finał Ligi Europy Centralnej PŚ 2018
Torwar Warszawa sobota 3 marca 2018
RANKING LIGI EUROPY CENTRALNE PŚ 02/03/18
Najlepsze sobotnie wyniki reprezentantów Polski :
Speed & Music o nagrodę KGHM Polska Miedź SA
1m. Mściwoj Kiecoń / DIGISPORT SATISFACTION
2m. Małgorzata Koszucka / ALVARO 121
3m. Adam Grzegorzewski IRYDION L
Mściwoj Kiecoń
Finał Średniej Rundy LR 145cm o nagrodę firmy Kwiaty Polskie
1m. Jarosław Skrzyczynski CASQUELL 0:0 / 37,98s
2m. Małgorzata Koszucka CHARLENE 0:0 39,36s
Jarosław Skrzyczyński
Konkurs 130cm o nagrodę Polskiego Klubu Wyścigów Konnych
2m. Marek Lewicki PHILADELPHIA 0:0 29,47s
3m. Mateusz Kiempa CATALAYA 0:0 29,90 s
Marek Lewicki
Cavaliada Warszawa - Finał Ligi Europy Centralnej PŚ 2018
Torwar Warszawa piątek 2 marca 2018
RANKING LIGI EUROPY CENTRALNE PŚ 02/03/18
Najlepsze piątkowe wyniki reprezentantów Polski :
Konkurs Venus vs Mars o nagrodę Lotto
1m. Mateusz Kiempa / CATALAYA
Mateusz Kiempa
Konkurs LR 150cm o nagrodę firmy Primavera
1m. Adam Grzegorzewski ZAZOU SZUMAWA 0:0/36,76s
4m. Arkadiusz Fimmel ZIMOWA DAMA 0:0 / 39,65s
5m. Jarosław Skrzyczyński / CALEVO 2 0:0 / 39,69s
Konkurs 140cm o nagrodę firmy Andrewex
1m. Adam Grzegorzewski OKARINO 0 / 54,03s
3m. Andrzej Opłatek LIGHT MY FIRE 7 0 / 56,29 s
5m. Małgorzata Koszucka CHARLENE 0 / 57,99s
Cavaliada Warszawa - Finał Ligi Europy Centralnej PŚ 2018
Torwar Warszawa czwartek 1 marca 2018
Ranking Ligi Europy Centralnej 01/03/18
Najlepsze czwartkowe wyniki reprezentantów Polski :
Konkurs Potęgi Skoku o nagrodę MTP
1m. Hubert Kierznowski DENVER Z
1m. Jan Bobik SANTISA
Konkurs 145cm o nagrodę Baborówko
1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI 0/59,69s
3m. Krzysztof Ludwiczak STALANDO 2 0/61,52s
Wojciech Wojcianiec
Konkurs 140cm o nagrodę Over Horse
1m. Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM 0:0 / 33,90s
2m. Krzysztof Ludwiczak QUEEN LA BALOU 0:0 / 35,60s
3m. Jarosław Skrzyczyński CASQUELL 0:0 / 35,65s
Jan Bobik
Konkurs 130cm o nagrodę COS Torwar
1m. Adam Grzegorzewski IRYDION L 0/55,49s
2m. Marta Hejger CIROBANTA 0/56,09s
Adam Grzegorzewski
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |