Mistrzostwa Polski Młodych Koni Drzonków 11-13 sierpnia  2017

fot. Primel.pl

 

WYNIKI niedziela 13 sierpnia 2017 

WYNIKI sobota 12 sierpnia 2017 

WYNIKI piątek 11 sierpnia 2017 

wyniki https://zawodykonne.com/zawody/58/19

 

MPMK - 7 latki  ( rocznik 2010 ) - hodowla Polska

 

        

HAJDA / Tomasz Miśkiewicz                                               FOR CAROLINE / Monika Pasik 

 

MPMK 7 latki / 2010 / hodowla Polska

1m.  HAJDA   / Cantanis - Czuwaj /  Tomasz Miśkiewicz  hodowca / wł. Sławomir Orbaczewski 

2m.  FOR CAROLINE   Monika Pasik    hodowca  Barbara Smajek-Małyszko  . Maciej Pietras 

MPMK - 7 latki  ( rocznik 2010 ) - hodowla zagraniczna 

  

Chacco Nann / Marek Lewicki 

 

MPMK 7 latki / 2010 / hodowla zagraniczna 

 

1m.  CHACCO NANN  OS / Chacco Blue - Kannan /  Marek Lewicki                 wł. Marek Lewick

2m.  CHOCOLATE BLUE  OS / Chacco Blue - Carinue / Tomasz Miśkiewicz    wł. Dariusz Miskiewicz 

3m.  PRETTY GIRL  L   WURT / Casscavelle NT - Lancer /  Dawid Skiba           wł. Jan Ludwiczak

MPMK - 6 latki  ( rocznik 2011 ) - hodowla Polska

         

  Portos / Filip Falkiewicz                     Cristiano / Grzegorz Psiuk                       Carewicz / Jacek Bobik

 

MPMK - 6 latki  ( rocznik 2011 ) - hodowla Polska 

1m. PORTOS  / Carry Son hol. x Kaper /  Filip Falkiwicz     hod. Sławomir Cichmiński    wł. Filip Falkiwicz

2m. CRISTIANO / Falbrus x Carlos DZ /  Grzegorz Psiuk    hod. Leokadia Drozdowska   wł. Jolanta Szydłowska

3m. CAREWICZ / Vandamme x Cavalliero / Jacek Bobik      hod. SK Nowielice        wł. Jan Zybala

MPMK - 6 latki  ( rocznik 2011 ) - hodowla zagraniczna

Zirocco Air / Beniamin Drozd 

MPMK - 6 latki  ( rocznik 2011 ) - hodowla zagraniczna

1m. ZIROCCO AIR    holst / Zirocco Blue VDL x Con Air / Beniamin Drozd    wł. Zbigniew Drozd

2m. PHILADELPHIA  hann / Perigueux  x Chasseur I  /  Marek Lewicki   wł.  Carla Michel Bianchi

3m. BAIKA COT CHAT    SF / Diamant De Semilly  x Damiro B /  Wiesław Nowak    wł. Nikolaas Nouwen

MPMK - 5 latki  ( rocznik 2012 ) - hodowla Polska

      

Alo Varo P / Hubert Polowczyk          La Vulkano L  / Dawid Skiba 

 

MPMK - 5 latki  ( rocznik 2012 ) - hodowla polska

1m. ALO VARO P  / Con Calma x Avero / Hubert Polowczyk      hod. Witold Polowczyk   wł. Hubert Polowczyk

2m. LA VULKANO L / Vulkan x Marino / Dawid Skiba     hod i wł. Jan Ludwiczak 

3m. E'LAYLAT HUZIRAN / Corrado Boy x Porfir / Marcin Wesoły    hod. Wiesław Napierała wł. Bianka Napierała

 

MPMK - 5 latki  ( rocznik 2012 ) - hodowla zagraniczna

  

Andigo AL Z / Łukasz Appel 

 

MPMK - 5 latki  ( rocznik 2012 ) - hodowla zagraniczna

1m.  ANDIGO AL Z   / Andiamo Z x Con Air /  Łukasz Appel    wł. Klaudia Siarkiewicz 

2m. NEYMAR DE REVE (EX NABAB LEVIS ) HOLST / Nabab de Reve x Levisto /  Krzysztof Okła     wł. Krzysztof Okła

3m. LUNA MELLONI  HOLST / Lasino x Calando V  / Hubert Polowczyk    wł. Pro-Fur Farm Equipment 

Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego MPMK - 4 latki ( rocznik 2013 ) - hodowla polska 

       

Ballantina / Łukasz Koza                Namoi C II / Magdalena Ćwik                          Dante M / Magdalena Tabiś 

 

Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego MPMK - 4 latki ( rocznik 2013 ) - hodowla polska 

1m.  BALLANTINA  / Bijou Be x Clinton II /  Łukasz Koza               hod i wł. Tadeusz Koza 

2m.  NAOMI C II / Corrado Boy x Concert /  Magdalena Ćwik            hod. Marcin Ćwik    wł. Izabela i Marcin Ćwik

3m.  DANTE M / Chacco-Fly x Cancoon /  Magdalena Tabiś             hod. i wł. Andrzej Michalski

 

 

Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego MPMK - 4 latki ( rocznik 2013 ) - hodowla zagraniczna 

 

Castigo De Amor / Małgorzata Zubrycka 

 

Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego MPMK - 4 latki ( rocznik 2013 ) - hodowla zagraniczna 

1m. CASTIGO DE AMOR  HOLST / Cascadello I  x Con Air / Małgorzata Zubrycka       wł. Karolina Dulęba

2m. IROCCO BLUE S  KWPN / Zirocco Blue VDL x  Numero Uno / Łukasz Appel          wł. Wanda Szmyt 

3m. ITOULON B  KWPN / Etoulon VDL x  Indoctro / Marek Lewicki                                  wł. Józef Walat    

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21