HZO DIM Leszno 12-14 XI 2021

Zuzanna Hana - fot. Paula Bartkowiak 
 
Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM JKS Przybyszewo 14/11/21
Gr A0 - Zofia Cicha FERRARI BPK
Gr A1 - Tomasz Goszczyński CAJERO KS Jumping Events
Gr A2 - Laura Brzozowska KIDNEY JKS Amico Mołdawin
Gr C - Weronika Mucha DEMON DEL JKS Hanna
Gr Dbis - Nina Sućko TASIEMKA KS Jumping Events
GP D/E - Nel Skotarczak KARIKA KJ Podkowa Gruszczyn
Finał MŁ / JM Natalia Kręgielska DANTE S TKJ Garbówek 
GP Dzieci - Zuzanna Hana BARBÓRKA KJ Koko Brzeźniki - na zdjęciu
Finał J/ MJ - Zofia Michalak PRINCESSA I G KS Garo Zaborów
 

HZO DiM-B  Leszno, 12-14 listopad 2021

WYNIKI KOŃCOWE   PDF
 

1 - 50 cm - dokładności 238.1.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 65,47  
1 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 59,23  


 

2 - 60 cm - dokładności 238.1.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 63,02  
1 MARIT Pokrywka Małgorzata (Mł.2009) UKJ Leśny Dwór Pakówka 0 55,10  
1 SWEET EMMA Michalak Hanna (Mł.2010) UKJ Leśny Dwór Pakówka 0 60,59  


 

3 - 70 cm - dokładności 238.1.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MARIT Pokrywka Małgorzata (Mł.2009) UKJ Leśny Dwór Pakówka 0 56,19  
1 BRAVE HEART 8 Nowak Liwia (Mł.2010) JKS Przybyszewo 0 66,93  
1 FIGARO Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 54,07  
4 KAWIOR Łożewska Laura (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 4 63,73  
4 BRAVE HEART 8 Nowak Liwia (Mł.2010) JKS Przybyszewo 4 64,73  
4 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 4 67,45  
4 BERGAMO Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 4 64,06  
8 BERGAMO Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 14 78,89  
  SWEET EMMA Michalak Hanna (Mł.2010) UKJ Leśny Dwór Pakówka ELI    


 

4 - 80 cm - dwufazowy 274.1.5.3 (12-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FIGARO Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 43,31 0 24,56 n.rz.100 PLN
2 DEMON DEL Mucha Weronika (JM.2008) JKS Hanna 0 40,61 0 25,37 n.rz.50 PLN
3 KAWIOR Łożewska Laura (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 4 46,96     n.rz.50 PLN
4 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 4 51,44      


 

5 - 90 cm - dwufazowy 274.1.5.3 (12-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 DEMON DEL Mucha Weronika (JM.2008) JKS Hanna 0 43,28 1 32,72 n.rz.100 PLN
2 WESTERVELD’S OLIEVIER Michalska Zuzanna (Mł.2009) Klub Jeździecki Sport Zamysłowo 1 55,76     n.rz.50 PLN


 

6 - 100 cm - zwykły 238.2.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RENOMA Gabryelska Joanna (MJ.2002) KJ Michałówka 0 60,23 n.rz.100 PLN
2 WESTERVELD’S OLIEVIER Michalska Zuzanna (Mł.2009) Klub Jeździecki Sport Zamysłowo 1 68,10 n.rz.50 PLN
3 TASIEMKA Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 8 58,98 n.rz.50 PLN


 

7 - 110 cm - zwykły 238.2.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TASIEMKA Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 4 61,09 n.rz.150 PLN
2 RENOMA Gabryelska Joanna (MJ.2002) KJ Michałówka 8 61,01 n.rz.100 PLN


 

10 - L - DK na styl jeźdźca (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CINNAMON Żakowska Lena (Mł.2009) KJ Grodno-Dwór 1.5 73,45  
1 BARTONIA Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 1.5 70,49  
3 CONNY 391 Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 2 69,91  
3 BARTONIA Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 2 70,98  
5 CINNAMON Żakowska Lena (Mł.2009) KJ Grodno-Dwór 3 72,89  
6 DIANDRO RED WINE Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 3.5 73,37  
7 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 67,62  
7 DONNA NAVONNA Pawlik Marta (JM.2008) LKS Cwał 4 69,83  
9 VIEDŹMIN Klein Róża (Mł.2009) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 4.5 73,90  
9 CALIFORNIA Łazik Natalia (JM.2006) bpk 4.5 71,05  
9 DANTE S Kręgielska Natalia (Mł.2009) Tuszyński KJ Garbówek 4.5 70,66  
12 DARCO LAZAR Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 5 78,53  
12 DIGISPORT QUATTRO Łazik Marcelina (Mł.2009) bpk 5 68,29  
14 VIEDŹMIN Klein Róża (Mł.2009) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 7 73,57  
14 HANGA Kudłaszyk Mia (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 7 85,28  
14 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 7 66,71  
17 DIANDRO RED WINE Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 12 95,04  
18 DONNA NAVONNA Pawlik Marta (JM.2008) LKS Cwał 13.5 101,65  
  HANGA Kudłaszyk Mia (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko ELI    
  DARCO LAZAR Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    


 

11 - P - DK na styl jeźdźca (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CALIFORNIA Łazik Natalia (JM.2006) bpk 2 71,87  
1 SHOKOLAITIQUE ROYALE Z Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 2 72,98  
3 CONNY 391 Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 2.5 72,60  
3 KARIKA Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 2.5 65,11  
5 LARINA Walicka Laura (JM.2008) SJ Kunowo 3 63,30  
5 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 3 70,65  
7 KARIKA Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 3.5 65,82  
8 DIGISPORT QUATTRO Łazik Marcelina (Mł.2009) bpk 5 70,08  
8 VOODOO Frey Lea (MJ.2002) JKS Melloni Horses 5 71,76  
10 CASCH M. E. Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 5.5 72,07  
11 DANTE S Kręgielska Natalia (Mł.2009) Tuszyński KJ Garbówek 6 72,72  
12 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 6.5 76,26  
13 IMPERATOR Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 7.5 69,84  
14 IMPERATOR Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 8.5 69,46  
  CASCH M. E. Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    
  VENI VIDI VICI Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek ELI    
  VENI VIDI VICI Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek ELI    


 

12 - N - DK na styl jeźdźca (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 1.5 72,66  
1 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 1.5 69,91  
3 PRINCESSA I G Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 2 77,90  
4 SHOKOLAITIQUE ROYALE Z Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 3.5 70,86  
5 CASTELLO Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 4 65,87  
5 CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 4 67,09  
7 VOODOO Frey Lea (MJ.2002) JKS Melloni Horses 4.5 73,24  
7 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 4.5 65,76  
9 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 6 65,86  
10 CASSIRIANO Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 10.5 92,40  


 

13 - C - DK na styl jeźdźca (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASTELLO Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 3 64,60  
2 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 4 70,14  
3 CASSIRIANO Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 4.5 75,32  
4 PRINCESSA I G Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 5 74,46  
4 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 5 67,34  
6 CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 5.5 66,12  


 

14 - L - DK dokładności 238.1.1 (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HANGA Kudłaszyk Mia (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 61,57  
1 DIGISPORT QUATTRO Łazik Marcelina (Mł.2009) bpk 0 65,43  
1 DANTE S Kręgielska Natalia (Mł.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 66,30  
4 DARCO LAZAR Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 4 65,94  
4 HANGA Kudłaszyk Mia (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 59,44  
4 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 59,41  
4 BARTONIA Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 4 63,63  
4 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 58,65  
4 IMPERATOR Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 4 61,06  
10 DARCO LAZAR Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 8 65,99  
11 VENI VIDI VICI Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 9 90,28  


 

15 - P - DK zwykły 238.2.1 (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 0 51,85 n.rz.250 PLN
2 LARINA Walicka Laura (JM.2008) SJ Kunowo 0 54,78 n.rz.200 PLN
3 CONNY 391 Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 0 56,43 n.rz.100 PLN
4 CALIFORNIA Łazik Natalia (JM.2006) bpk 0 60,89 n.rz.50 PLN
5 BARTONIA Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 0 61,73  
6 VENI VIDI VICI Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 0 71,06  
7 SHOKOLAITIQUE ROYALE Z Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 4 54,19  
8 DIGISPORT QUATTRO Łazik Marcelina (Mł.2009) bpk 4 63,45  
9 CASCH M. E. Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 4 63,55  
10 DIANDRO RED WINE Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 4 65,24  
11 CINNAMON Żakowska Lena (Mł.2009) KJ Grodno-Dwór 6 81,25  
12 IMPERATOR Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 8 60,23  
13 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 8 60,25  
14 DANTE S Kręgielska Natalia (Mł.2009) Tuszyński KJ Garbówek 8 61,33  


 

16 - N - DK zwykły 238.2.1 (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 0 55,94 n.rz.250 PLN
2 LARINA Walicka Laura (JM.2008) SJ Kunowo 0 56,20 n.rz.200 PLN
3 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 0 56,47 n.rz.100 PLN
4 CASCH M. E. Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 63,32 n.rz.50 PLN
5 CONNY 391 Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 4 60,04  
6 VOODOO Frey Lea (MJ.2002) JKS Melloni Horses 4 62,31  
7 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 4 63,56  
8 CASSIRIANO Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 7 84,77  


 

17 - C - DK zwykły 238.2.1 (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 0 55,59 n.rz.250 PLN
2 PRINCESSA I G Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 0 66,98 n.rz.200 PLN
3 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 4 55,83 n.rz.100 PLN
4 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 4 56,27 n.rz.50 PLN
5 CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 4 56,58  
6 CASTELLO Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 8 55,87  
7 CASSIRIANO Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 8 66,40  


 

19 - 60 cm - na styl jeźdźca (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SWEET EMMA Michalak Hanna (Mł.2010) UKJ Leśny Dwór Pakówka 2 71,28  
1 SWEET EMMA Michalak Hanna (Mł.2010) UKJ Leśny Dwór Pakówka 2 66,59  
1 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 2 70,65  
4 MARIT Pokrywka Małgorzata (Mł.2009) UKJ Leśny Dwór Pakówka 3 64,36  
4 MARIT Pokrywka Małgorzata (Mł.2009) UKJ Leśny Dwór Pakówka 3 61,63  


 

20 - 70 cm - na styl jeźdźca (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KIDNEY Brzozowska Laura (Mł.2012) JKS AMICO Mołdawin 2 70,42  
1 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 2 66,38  
3 FLORA PK Gryciak Nikodem (Mł.2010) Jks AMICO Mołdawin 2.5 73,61  
4 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 4 71,64  


 

21 - 80 cm - na styl jeźdźca (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HOUNDSWOOD JUNE Mamys Marta (Mł.2009) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 2.5 68,08  
2 BRAVE HEART 8 Nowak Liwia (Mł.2010) JKS Przybyszewo 3.5 75,87  
2 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 3.5 71,12  
2 KAWIOR Łożewska Laura (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 3.5 71,20  
5 HOUNDSWOOD JUNE Mamys Marta (Mł.2009) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 4 65,13  
5 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 4 70,02  
5 TINA MILLER LADY Mamys Marta (Mł.2009) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 4 72,20  
8 TINA MILLER LADY Mamys Marta (Mł.2009) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 6 74,31  
9 KAWIOR Łożewska Laura (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 6.5 74,49  
10 KIDNEY Brzozowska Laura (Mł.2012) JKS AMICO Mołdawin 7.5 82,44  
11 BRAVE HEART 8 Nowak Liwia (Mł.2010) JKS Przybyszewo 12 95,60  
12 BERGAMO Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 13.5 98,96  
  FLORA PK Gryciak Nikodem (Mł.2010) Jks AMICO Mołdawin ELI    
  BERGAMO Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice ELI    


 

22 - 90 cm - na styl jeźdźca (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DEMON DEL Mucha Weronika (JM.2008) JKS Hanna 2 71,04  


 

23 - 100 cm - na styl jeźdźca (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WESTERVELD’S OLIEVIER Michalska Zuzanna (Mł.2009) Klub Jeździecki Sport Zamysłowo 3,5 74,84  
2 TASIEMKA Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 4,5 68,58  
3 WESTERVELD’S OLIEVIER Michalska Zuzanna (Mł.2009) Klub Jeździecki Sport Zamysłowo 5,5 78,61  
4 TASIEMKA Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 7 72,15  


 

24 - 110 cm - na styl jeźdźca (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RENOMA Gabryelska Joanna (MJ.2002) KJ Michałówka 3 74,02  
2 KARIKA Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 3,5 62,31  
3 RENOMA Gabryelska Joanna (MJ.2002) KJ Michałówka 15,5 104,05  


 

27 - 50 cm - Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5 (14-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 38,52 0 30,00 0 n.rz. 200 PLN


 

28 - 70 cm - Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5 (14-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 38,13 0 23,85 0 n.rz. 200 PLN
2 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 38,90 0 24,89 0 n.rz. 150 PLN
  FLORA PK Gryciak Nikodem (Mł.2010) Jks AMICO Mołdawin REZ          


 

29 - 85 cm - Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5 (14-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 KIDNEY Brzozowska Laura (Mł.2012) JKS AMICO Mołdawin 0 37,62 0 33,72 0 n.rz. 200 PLN
2 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 4 39,71 0 26,28 4 n.rz. 150 PLN
3 TINA MILLER LADY Mamys Marta (Mł.2009) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 4 38,05 0 30,87 4 n.rz. 100 PLN
4 HOUNDSWOOD JUNE Mamys Marta (Mł.2009) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 12 45,82 0 26,90 12 n.rz. 100 PLN
  BRAVE HEART 8 Nowak Liwia (Mł.2010) JKS Przybyszewo ELI          


 

30 - 95 cm - Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5 (14-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 DEMON DEL Mucha Weronika (JM.2008) JKS Hanna 4 34,74 4 30,36 8 n.rz. 300 PLN


 

31 - 105 cm - Finał grupy D bis 105cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2 (14-11-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 TASIEMKA Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 67,02 4 34,20 n.rz. 300 PLN
2 WESTERVELD’S OLIEVIER Michalska Zuzanna (Mł.2009) Klub Jeździecki Sport Zamysłowo 0 70,87 20 56,90 n.rz. 200 PLN


 

32 - 120 cm - Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (14-11-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KARIKA Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 4 60,63     n.rz. 350 PLN


 

33 - 110/115 cm - Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (14-11-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 DANTE S Kręgielska Natalia (Mł.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 65,46 0 31,40 n.rz. 300 PLN
2 LARINA Walicka Laura (JM.2008) SJ Kunowo 0 60,74 0 31,75 n.rz. 200 PLN
3 CASCH M. E. Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 64,69 4 30,86 n.rz. 150 PLN
4 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 69,00 4 32,30 n.rz. 100 PLN
5 DIGISPORT QUATTRO Łazik Marcelina (Mł.2009) bpk 4 63,80     n.rz. 50 PLN
6 CINNAMON Żakowska Lena (Mł.2009) KJ Grodno-Dwór 4 64,68      
7 CALIFORNIA Łazik Natalia (JM.2006) bpk 8 66,06      
8 DIANDRO RED WINE Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 12 66,11      
  SHOKOLAITIQUE ROYALE Z Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna ELI        


 

34 - 125 cm - Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2 (14-11-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 0 64,13     n.rz. 350 PLN
2 CONNY 391 Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 4 71,78     n.rz. 300 PLN


 

35 - 130/135 cm - Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2 (14-11-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 PRINCESSA I G Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 4 65,67 4 36,92 135 n.rz. 300 PLN
2 CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 4 61,61 12 30,15 130 n.rz. 200 PLN
3 CASTELLO Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 8 60,42     135 n.rz. 150 PLN
4 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 12 60,78     135 n.rz. 100 PLN
5 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 16 57,37     135 n.rz. 50 PLN


 

37 - 80/90/100/110/120 cm - wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VENI VIDI VICI Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 65 60,94 n.rz. 200 PLN
2 RENOMA Gabryelska Joanna (MJ.2002) KJ Michałówka 65 64,09 n.rz. 150 PLN
3 VIEDŹMIN Klein Róża (Mł.2009) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 62 57,97 n.rz. 100 PLN
4 HANGA Kudłaszyk Mia (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 58 57,81 n.rz. 100 PLN
5 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 57 56,84 n.rz. 50 PLN
6 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 52 58,25 n.rz. 50 PLN
7 DARCO LAZAR Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 51 75,20 n.rz. 50 PLN
8 VOODOO Frey Lea (MJ.2002) JKS Melloni Horses 49 59,23 n.rz. 50 PLN
9 BERGAMO Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 13 74,87  



 

HUBERTUS 2.5.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR Leszno, 12-14 listopad 2021

WYNIKI KOŃCOWE  PDF
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CORAL Gonczowska Anna (JM.2008) KS Equita Noak 0 74,87  
1 CORAL Gonczowska Anna (JM.2008) KS Equita Noak 0 74,13  
1 NIKO Guszpil Weronika KJ Jaroszówka 0 73,37  
1 NIKO Guszpil Weronika KJ Jaroszówka 0 74,20  
1 KAPCIA-WM Trojnar Joanna (J.2004) JKS w Jaroszówce 0 66,47  
1 KASZMIR Betlejewska Kinga (Mł.2009) JKS Jaroszówka 0 72,37  
1 WOODY Kosmalewicz Michalina (Mł.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 73,80  
1 TIN WHISTLE Charewicz Monika KS Equita Noak 0 73,66  
1 REBUS Mroczek Zuzanna (J.2005) Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus " 0 77,79  
10 WOODY Kosmalewicz Michalina (Mł.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 1 80,15  
10 HERA Jasińska Kinga (JM.2008) KS Equita Noak 1 80,06  
12 HENSAL Szuster Kamila (JM.2006) JKS Melloni Horses 4 70,52  
12 KAPCIA-WM Trojnar Joanna (J.2004) JKS w Jaroszówce 4 69,35  
12 KASZMIR Betlejewska Kinga (Mł.2009) JKS Jaroszówka 4 67,28  
15 REWIA DANCE Dubiniak Matylda (J.2003) JKS w Jaroszówce 5 78,64  
16 HENSAL Szuster Kamila (JM.2006) JKS Melloni Horses 8 92,44  
17 TEKILA Kvasnytska Viktoriia (Mł.2009) Bez Przynależności Klubowej 9 94,95  
18 REWIA DANCE Dubiniak Matylda (J.2003) JKS w Jaroszówce 10 82,40  
19 ELEAR Jasikowska Sandra (JM.2007) JKS Melloni Horses 14 101,81  
20 ELEAR Jasikowska Sandra (JM.2007) JKS Melloni Horses 15 86,32  
21 TIN WHISTLE Charewicz Monika KS Equita Noak 16 123,69  
  TEKILA Kvasnytska Viktoriia (Mł.2009) Bez Przynależności Klubowej ELI    


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARD-M Wojdowska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej 0 70,60  
1 NUTKA EWITA Martyniuk Amelia (JM.2008) Bpk 0 66,61  
1 NUTKA EWITA Martyniuk Amelia (JM.2008) Bpk 0 62,34  
1 CATALPA Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 76,49  
1 CATALPA Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 76,56  
6 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 1 78,11  
7 KATH’S LASS Kosmalewicz Maria (MJ.2001) St. Kraju Jumping Team 3 87,31  
8 GOLDY VDL Siwek Karolina (Mł.2009) KS Equita Noak 4 71,32  
8 CLEO Ratajczak Martyna (J.2003) bpk 4 68,74  
8 HYPNOSE BELLA Przybylska Sylwana (JM.2007) Bpk 4 76,83  
11 KALSHOI Zdrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado 6 85,75  
12 CLEO Ratajczak Martyna (J.2003) bpk 8 70,01  
13 CARDIF Z Zielonka Maja (MJ.2001) brak 9 78,44  
13 HYPNOSE BELLA Przybylska Sylwana (JM.2007) Bpk 9 81,97  
13 KATH’S LASS Kosmalewicz Maria (MJ.2001) St. Kraju Jumping Team 9 95,82  
13 WILBURG Frąckowiak Emilia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 9 79,05  
17 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 10 98,01  
18 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 11 86,29  
19 CARDIF Z Zielonka Maja (MJ.2001) brak 32 123,45  
  HERA Jasińska Kinga (JM.2008) KS Equita Noak ELI    


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 0 76,78  
1 CASUS BELLI Charewicz Monika KS Equita Noak 0 74,09  
3 CARD-M Wojdowska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej 8 72,33  
4 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 11 103,60  
5 WILBURG Frąckowiak Emilia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 24 75,48  
  KALSHOI Zdrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado ELI    


 

5 - L1 - dokładności bez rozgrywki (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARMINE-K Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 60,69  
1 CARMINE-K Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 61,49  
1 KAUAI Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 66,12  
1 CASUS BELLI Charewicz Monika KS Equita Noak 0 67,48  
1 FOR PASSION Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin 0 62,49  
1 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 67,73  
1 LA CHATTO SK Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 65,49  
1 GROWN Z Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 0 71,29  
1 APOLLO T Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 66,43  
10 LANCASTO NUMBER ONE Guszpil Weronika KJ Jaroszówka 4 72,93  
10 LANCASTO NUMBER ONE Guszpil Weronika KJ Jaroszówka 4 68,74  
10 KAUAI Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 65,95  
10 KHADIR Dreger Magdalena (J.2003) KJ Brzóska Sport Horses 4 66,96  
10 HORTENSJA Guszpil Weronika KJ Jaroszówka 4 64,59  
15 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 5 76,30  
16 NERGAL Lewandowska Aleksandra (JM.2006) bpk 6 81,89  
17 NERGAL Lewandowska Aleksandra (JM.2006) bpk 14 94,80  


 

6 - P - zwykły 238.2.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CIANTI Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 0 57,39 100 PLN
2 KHADIR Dreger Magdalena (J.2003) KJ Brzóska Sport Horses 0 57,75 75 PLN
3 HORTENSJA Guszpil Weronika KJ Jaroszówka 0 57,81 40 PLN
3 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 57,81 40 PLN
5 FENIKS Dubiniak Matylda (J.2003) JKS w Jaroszówce 0 59,87 25 PLN
6 FOR PASSION Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin 0 60,50  
7 GROWN Z Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 0 61,12  
8 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 61,27  
9 APOLLO T Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 68,22  
10 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 4 61,64  
11 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 4 63,32  
12 GIBSON Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin 10 80,84  
13 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 11 99,90  
14 ANTARI Dudek Alina St. KJ Kapriola 23 100,29  


 

7 - N - zwykły 238.2.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NEWMARKET INFLUENCE Goszczyński Bartosz bpk 0 58,60 150 PLN
2 CIANTI Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 0 59,68 100 PLN
3 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 67,89 75 PLN
4 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 4 69,62 50 PLN
5 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 8 59,58 25 PLN
6 FENIKS Dubiniak Matylda (J.2003) JKS w Jaroszówce 8 63,81  
7 GIBSON Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin 16 73,76  
  ANTARI Dudek Alina St. KJ Kapriola REZ    


 

8 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CORAL Gonczowska Anna (JM.2008) KS Equita Noak 0 68,57  
1 TEKILA Kvasnytska Viktoriia (Mł.2009) Bez Przynależności Klubowej 0 57,57  
1 TEKILA Kvasnytska Viktoriia (Mł.2009) Bez Przynależności Klubowej 0 58,91  
1 REBUS Mroczek Zuzanna (J.2005) Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus " 0 69,40  
1 HERA Jasińska Kinga (JM.2008) KS Equita Noak 0 63,15  
1 KAPCIA-WM Trojnar Joanna (J.2004) JKS w Jaroszówce 0 61,80  
1 TIN WHISTLE Charewicz Monika KS Equita Noak 0 66,31  
8 WOODY Kosmalewicz Michalina (Mł.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 1 77,39  
9 HENSAL Szuster Kamila (JM.2006) JKS Melloni Horses 4 59,85  
9 CORAL Gonczowska Anna (JM.2008) KS Equita Noak 4 64,55  
9 REBUS Mroczek Zuzanna (J.2005) Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus " 4 69,74  
9 TIN WHISTLE Charewicz Monika KS Equita Noak 4 65,13  
9 REWIA DANCE Dubiniak Matylda (J.2003) JKS w Jaroszówce 4 67,43  
14 HENSAL Szuster Kamila (JM.2006) JKS Melloni Horses 8 62,07  
15 ELEAR Jasikowska Sandra (JM.2007) JKS Melloni Horses 10 97,04  
  ELEAR Jasikowska Sandra (JM.2007) JKS Melloni Horses ELI    


 

9 - LL - dokładności bez rozgrywki (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CAR-LUBA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 72,43  
1 WOODY Kosmalewicz Michalina (Mł.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 67,80  
1 GOLDY VDL Siwek Karolina (Mł.2009) KS Equita Noak 0 64,74  
1 SOLOZZO Guszpil Weronika KJ Jaroszówka 0 72,42  
1 MERSI SK Robak Wiktoria (J.2003) JKS Jaroszówka 0 66,32  
1 SOLOZZO Guszpil Weronika KJ Jaroszówka 0 71,59  
1 NUTKA EWITA Martyniuk Amelia (JM.2008) Bpk 0 59,19  
1 NUTKA EWITA Martyniuk Amelia (JM.2008) Bpk 0 59,53  
1 CARDIF Z Zielonka Maja (MJ.2001) brak 0 67,79  
1 CARDIF Z Zielonka Maja (MJ.2001) brak 0 66,22  
1 HYPNOSE BELLA Przybylska Sylwana (JM.2007) Bpk 0 67,78  
1 CATALPA Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 70,91  
1 TARIMO Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 70,73  
14 KATH’S LASS Kosmalewicz Maria (MJ.2001) St. Kraju Jumping Team 1 77,04  
15 CAR-LUBA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 72,77  
15 AIR BREAKER VD LEUBA Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 4 69,68  
15 AIR BREAKER VD LEUBA Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 4 71,48  
15 HERA Jasińska Kinga (JM.2008) KS Equita Noak 4 60,29  
15 MERSI SK Robak Wiktoria (J.2003) JKS Jaroszówka 4 67,67  
15 CLEO Ratajczak Martyna (J.2003) bpk 4 63,84  
15 DORO-S Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 60,74  
15 DORO-S Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 59,92  
15 HYPNOSE BELLA Przybylska Sylwana (JM.2007) Bpk 4 65,76  
15 KARNAVAL HDH Polaszek Zuzanna (MJ.2000) JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 62,52  
15 KALSHOI Zdrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado 4 64,55  
15 CORNADO VD LEUBA Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 4 72,75  
27 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 5 75,71  
28 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 6 81,48  
29 KAPCIA-WM Trojnar Joanna (J.2004) JKS w Jaroszówce 8 61,20  
29 WILBURG Frąckowiak Emilia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 8 66,07  
31 CORNADO VD LEUBA Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 12 71,66  
31 TARIMO Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 12 72,50  
33 REWIA DANCE Dubiniak Matylda (J.2003) JKS w Jaroszówce 16 67,08  
  CLEO Ratajczak Martyna (J.2003) bpk ELI    


 

10 - L - dokładności bez rozgrywki (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEYCA KORRELETT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 65,85  
1 CATALPA Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 68,27  
1 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 0 66,09  
1 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 0 67,86  
1 CASUS BELLI Charewicz Monika KS Equita Noak 0 67,90  
1 GOLDY VDL Siwek Karolina (Mł.2009) KS Equita Noak 0 64,86  
7 LEYCA KORRELETT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 67,72  
7 KARNAVAL HDH Polaszek Zuzanna (MJ.2000) JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 64,89  
7 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 4 68,91  
10 KALSHOI Zdrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado 8 65,06  
10 POLLY B Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 8 67,11  
12 POLLY B Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 16 66,07  
  KATH’S LASS Kosmalewicz Maria (MJ.2001) St. Kraju Jumping Team REZ    


 

11 - L - licencyjny na styl jeźdźca (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JANKES Juszczak Maria (Mł.2009) UKS Trójka 2.5 69,18  
2 DONNA NAVONNA Pawlik Marta (JM.2008) LKS Cwał 3 59,71  
  CZORT Wojtczak Antonina (JM.2008) UKS Trójka BO 63,32  
  CZORT Wojtczak Antonina (JM.2008) UKS Trójka BO 58,37  
  JANKES Juszczak Maria (Mł.2009) UKS Trójka BO 64,73  
  VIEDŹMIN Klein Róża (Mł.2009) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki BO 70,06  
  VIEDŹMIN Klein Róża (Mł.2009) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki BO 69,64  
  DONNA NAVONNA Pawlik Marta (JM.2008) LKS Cwał ELI    


 

12 - L1 - dokładności bez rozgrywki (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARMINE-K Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 78,84  
1 BESSA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 73,18  
1 KAUAI Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 81,42  
1 LA CHATTO SK Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 81,17  
1 CASUS BELLI Charewicz Monika KS Equita Noak 0 78,82  
1 APOLLO T Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 78,86  
7 KAUAI Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 1 83,02  
7 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 1 84,84  
7 FERRO Guszpil Weronika KJ Jaroszówka 1 82,37  
10 LANCASTO NUMBER ONE Guszpil Weronika KJ Jaroszówka 2 88,38  
10 DOUBLE TROUBLE VD LEUBA Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 2 86,03  
10 FERRO Guszpil Weronika KJ Jaroszówka 2 89,11  
13 CARMINE-K Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 76,13  
13 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 4 81,98  
13 CARMEN Werblińska Oliwia (MJ.2001) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 66,85  
13 LA CHATTO SK Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 81,93  
13 FOR PASSION Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin 4 76,87  
18 DOUBLE TROUBLE VD LEUBA Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 5 85,50  
19 NERGAL Lewandowska Aleksandra (JM.2006) bpk 12 112,10  
20 AMIRA Frankiewicz Alicja (MJ.2002) KJ Stajnia Dąbrowscy 28 127,92  
  NERGAL Lewandowska Aleksandra (JM.2006) bpk ELI    
  LANCASTO NUMBER ONE Guszpil Weronika KJ Jaroszówka REZ    


 

13 - P - zwykły 238.2.1 (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FOR PASSION Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin 0 61,17 100 PLN
2 HORTENSJA Guszpil Weronika KJ Jaroszówka 0 62,56 75 PLN
3 APOLLO T Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 67,73 50 PLN
4 BESSA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 68,95 25 PLN
5 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 74,94 25 PLN
6 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 79,70  
7 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 2 87,47  
8 GIBSON Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin 3 90,10  
9 CIANTI Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 4 57,09  
10 CARMEN Werblińska Oliwia (MJ.2001) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 66,53  
11 KHADIR Dreger Magdalena (J.2003) KJ Brzóska Sport Horses 4 67,65  
12 ANTARI Dudek Alina St. KJ Kapriola 4 68,38  
13 AMIRA Frankiewicz Alicja (MJ.2002) KJ Stajnia Dąbrowscy 8 81,48  


 

14 - N - zwykły 238.2.1 (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FENIKS Dubiniak Matylda (J.2003) JKS w Jaroszówce 0 66,53 150 PLN
2 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 73,25 100 PLN
3 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 2 86,74 75 PLN
4 VOODOO Frey Lea (MJ.2002) JKS Melloni Horses 4 69,82 50 PLN
5 NEWMARKET INFLUENCE Goszczyński Bartosz bpk 4 70,78 25 PLN
6 CIANTI Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 4 74,33  
7 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 12 79,65  
8 HORTENSJA Guszpil Weronika KJ Jaroszówka 14 86,10  
9 GIBSON Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin 25 100,62  
10 ANTARI Dudek Alina St. KJ Kapriola 29 114,15  
  KHADIR Dreger Magdalena (J.2003) KJ Brzóska Sport Horses ELI    


 

15 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TEKILA Kvasnytska Viktoriia (Mł.2009) Bez Przynależności Klubowej 0 62,09  
1 REBUS Mroczek Zuzanna (J.2005) Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus " 0 65,50  
3 CORAL Gonczowska Anna (JM.2008) KS Equita Noak 4 64,60  
3 HENSAL Szuster Kamila (JM.2006) JKS Melloni Horses 4 58,34  
3 REBUS Mroczek Zuzanna (J.2005) Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus " 4 63,86  
6 HENSAL Szuster Kamila (JM.2006) JKS Melloni Horses 8 58,30  
6 ELEAR Jasikowska Sandra (JM.2007) JKS Melloni Horses 8 62,54  
8 TEKILA Kvasnytska Viktoriia (Mł.2009) Bez Przynależności Klubowej 9 80,61  
9 TIN WHISTLE Charewicz Monika KS Equita Noak 30 149,03  
  ELEAR Jasikowska Sandra (JM.2007) JKS Melloni Horses ELI    


 

16 - LL - dokładności bez rozgrywki (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TARIMO Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 64,65  
1 CLEO Ratajczak Martyna (J.2003) bpk 0 60,10  
1 CARDIF Z Zielonka Maja (MJ.2001) brak 0 62,00  
1 DORO-S Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 0 59,26  
1 HYPNOSE BELLA Przybylska Sylwana (JM.2007) Bpk 0 59,96  
1 HERA Jasińska Kinga (JM.2008) KS Equita Noak 0 59,14  
1 ADELA Maksymiuk Maria (JM.2006) SKJ Stajnia Czarna Perła 0 63,15  
1 LA BELLE Kowalczyk Magdalena (MJ.2002) SKJ Czarna Perła 0 56,18  
9 TARIMO Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 64,87  
9 CARDIF Z Zielonka Maja (MJ.2001) brak 4 65,40  
9 HYPNOSE BELLA Przybylska Sylwana (JM.2007) Bpk 4 57,42  
9 KALSHOI Zdrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado 4 63,31  
9 WILBURG Frąckowiak Emilia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 4 61,69  
14 CLEO Ratajczak Martyna (J.2003) bpk 8 62,65  
14 DORO-S Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 8 59,55  
14 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 8 92,45  
17 CAR-LUBA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 12 69,20  
  CAR-LUBA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo ELI    


 

17 - L - dokładności bez rozgrywki (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 67,93  
1 LA BELLE Kowalczyk Magdalena (MJ.2002) SKJ Czarna Perła 0 54,01  
1 VIVA LA FIESTA Tomaszewska Joanna KJ Agro-Handel Śrem 0 59,41  
1 VIVA LA FIESTA Tomaszewska Joanna KJ Agro-Handel Śrem 0 59,97  
1 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 0 62,58  
1 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 0 67,42  
1 CASUS BELLI Charewicz Monika KS Equita Noak 0 61,01  
8 POLLY B Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 64,05  
8 GOLDY VDL Siwek Karolina (Mł.2009) KS Equita Noak 4 64,45  
8 KARNAVAL HDH Polaszek Zuzanna (MJ.2000) JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 60,54  
8 KARNAVAL HDH Polaszek Zuzanna (MJ.2000) JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 58,14  
8 BAŚKA Gnach Szymon (MJ.2002) SKJ Stajnia Czarna Perła 4 58,08  
8 LEYCA KORRELETT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 64,26  
14 POLLY B Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 8 65,24  
14 KALSHOI Zdrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado 8 65,14  
14 ADELA Maksymiuk Maria (JM.2006) SKJ Stajnia Czarna Perła 8 63,06  
17 WILBURG Frąckowiak Emilia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 12 61,55  
18 LEYCA KORRELETT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 16 77,98  
19 RICARDO Bezulska Roksana (J.2005) KJ Stajnia S.S. Jakubów 28 59,99  


 

18 - L - licencyjny na styl jeźdźca (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BAŚKA Gnach Szymon (MJ.2002) SKJ Stajnia Czarna Perła 3,0 60,03  
2 LUCKY Bartoszek Karolina (MJ.2002) Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 3,5 59,26  
  GOLD CARETINO Fraczek Wiktoria (MJ.2001) Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów bo 60,23  
  LUCKY Bartoszek Karolina (MJ.2002) Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów bo 60,96  
  GOLD CARETINO Fraczek Wiktoria (MJ.2001) Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów REZ    


 

19 - L1 - dokładności bez rozgrywki (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LA CHATTO SK Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 65,70  
1 BESSA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 63,06  
1 MOKKA CAFFEE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła 0 59,67  
1 FOR PASSION Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin 0 61,06  
1 KAUAI Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 66,96  
6 CARMINE-K Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 62,67  
7 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 12 62,60  
8 RICARDO Bezulska Roksana (J.2005) KJ Stajnia S.S. Jakubów 16 60,40  


 

20 - P - dwufazowy 274.1.5.3 (14-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BESSA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 45,06 0 34,02 100 PLN
2 FOR PASSION Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin 0 42,66 0 35,38 75 PLN
3 MOKKA CAFFEE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła 0 41,52 0 35,85 50 PLN
4 GIBSON Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin 0 48,13 0 40,26 25 PLN
5 APOLLO T Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 47,73 4 32,46 25 PLN
6 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 49,46 REZ    
7 NERGAL Lewandowska Aleksandra (JM.2006) bpk 8 61,27      


 

21 - N - dwufazowy 274.1.5.3 (14-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 44,37 4 37,30 150 PLN
2 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 46,16 5 43,98 100 PLN
3 GIBSON Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin 8 48,07     75 PLN
4 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 8 56,38     50 PLN
  KHADIR Dreger Magdalena (J.2003) KJ Brzóska Sport Horses ELI        



 

HUBERTUS 2.5.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21