Cavaliada Warszawa 2017  GALERIA Ewa Imielska Hebda

 

 

FINAŁ LIGI EUROPY CENTRALNEJ Pucharu Świata - Końcowy Ranking 

pobierz 

 

  

 

Dawid Kubiak  - zwycięzcą rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2016/17.  Reprezentant Polski w dniach 29.03-02.04.2017  wystartuje w światowym Finale Puchar Świata w USA w Omaha.  Trzymamy kciuki! 

 

VIDEO wywiad 

 

fot. Ewa Imielska Hebda

CAVALIADA TOUR 2016/17 - Końcowy Ranking 

pobierz    / cały ranking, pierwsze 25 najlepszych zawodników rankingu poniżej / 

 

 

CAVALIADA TOUR Ranking 2016/17  - pierwsza trójka    fot. Ewa Imielska Hebda 

1m. Jarosław Skrzyczyński / KJ Agro Handel Śrem    WYWIAD video

2m. Marek Lewicki / KJ Czahary Pogorzelica

3m. Krzysztof Ludwiczak / KJ HEAA Turek 

 

CAVALIADA TOUR 2016/17 U21 

 

1m. Anna Kellnerová CZE 

2m. Andrzej Opłatek POL / KJ HEAA Turek 

 

 fot. Ewa Imielska Hebda

 

 

Na zdjęciu: Andrzej Opłatek odbiera nagrodę z rąk Prezesa PZHK. Dosiadany przez niego El Camp był najlepszym koniem polskiej hodowli w konkursie Grand Prix.  

 

 

Grand Prix CSI3-W Cavaliady w Warszawie o nagrodę Banku PKO dla Marka Lewickiego.

 

Marek Lewicki na Abigej najlepszy w Grand Prix Warszawy.  Do finałowej rozgrywki  Grand Prix awansowały dwie pary oprócz Marka Lewickiego na Abigej, rozgrywkę  pojechał reprezentant Niemiec Harm Lahde na Larry 210, miał gorszy czas rozgrywki i ukończył konkurs na drugim miejscu.  Kolejne miejsca zajęli reprezentanci Polski, którzy w świetnym stylu pokonali podstawową część konkursu z jednym pechowym punktem karnym za czas. Trzecie miejsce wywalczył Jarosław Skrzyczyński na 8 letniej Chacclanie, piąty był Krzysztof Ludwiczak na 11 letnim wspniałym Nordwindzie a  piąty Dawid Kubiak na Bagazzy.

 

VIDEO wywiad 

 

fot Ewa Imielska Hebda 

 

 

WYNIKI Grand Prix o nagrodę Banku PKO 

 

 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Rozgrywka Nagroda
Prize
Punkty Czas
1 ABIGEJ (168) Marek LEWICKI 0 74,17 4 38,16 30000 PLN
   KWPN / NED / Gelding / 2005 / 103EW78 / Bay / LUPICOR / NIKI NANITA/CONCORDE
   L. VAN TRIGT, HOOGERSMILDE (NED) / Leszek Chelstowski
 POL (FEI ID: 10002146)
2 LARRY 210 (141) Harm LAHDE 0 75,13 4 39,19 24000 PLN
   - / USA / Gelding / 2006 / 104NZ67 / Grey / - / /
   unknow / Gestüt Eichenhain GmbH
 GER (FEI ID: 10092840)
3 CHACCLANA (47) Jaroslaw SKRZYCZYNSKI 1 76,25     18000 PLN
   OS / GER / Mare / 2009 / 104GV16 / Bay / CHACCO-BLUE / RAMILANA/CAPILANO
   Gestuet Lewitz / Mariola Dyrek
 POL (FEI ID: 10006866)
4 NORDWIND (57) Krzysztof LUDWICZAK 1 77,10     12000 PLN
   HOLST / GER / Stallion / 2006 / 103CS62 / Grey / CASSINI II / NAOMAGIC II/ACORD II
   SCHEEL NORBERT, DUVENSEE (GER) / Andrzej Oplatek
 POL (FEI ID: 10011038)
5 BAGAZZA M (64) Dawid KUBIAK 1 78,44     8400 PLN
   KWPN / NED / Mare / 2006 / 103MI94 / Bay / QUIDAM DE REVEL / RAGAZZA DI OLYMPIA/G.RAMIRO Z
   VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED) / Dawid Kubiak
 POL (FEI ID: 10017401)
6 CENTRINO (60) Andrius PETROVAS 4 72,09     6600 PLN
   - / GER / Gelding / 2008 / 104OW41 / Bay / CASIRO I / HERA/CANTUS
   Gerd Sosath / Andrey Rusakov/Andrius Petrovas
 LTU (FEI ID: 10011105)
7 CHITO BLUE (49) Lukasz KOZA 4 73,72     4800 PLN
   OS / GER / Gelding / 2005 / 103FL10 / Bay / CHACCO-BLUE / QUANTHARA Z (Z)/QUINAR (HOLST)
   Gestuet Lewitz / Tadeusz Koza
 POL (FEI ID: 10007926)
8 TIMPEX BOLCSESZ (77) Gábor SZABÓ JR. 4 75,26     3600 PLN
   HSH / HUN / Mare / 2005 / 104EF14 / Chestnut / TIMPEX CABALE / HARGITA HÓFEHÉRKE/HARGITA
   Timpex Kft, HUN / Timpex Kft Tárbály István
 HUN (FEI ID: 10027459)
9 BIONDA 3 (156) Gerfried PUCK 4 75,28     3600 PLN
   KWPN / NED / Mare / 2006 / 103XX16 / Bay / PHIN PHIN / VIDRIOMF/TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
   G. BOSCH, DALEN (NED) / Stal Grootelaar & Ales Opatrny
 AUT (FEI ID: 10001424)
10 EL CAMP (130) Andrzej OPLATEK (MJ.1997) 5 77,40     3000 PLN
   PZHK / POL / Male / 2003 / 102MH14 / Bay / CAMPARI M / ELEINE/ELVIS
   STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL) / Andrzej Oplatek
 POL (FEI ID: 10081898)
11 DURANGO VDL (124) Lennard DE BOER 5 77,65     3000 PLN
   KWPN / NED / Stallion / 2008 / 104KY26 / Grey / VDL ZIROCCO BLUE / NARONA/LUX
   N.H.G. BROEDERS, HOOGE ZWALUWE (NED) / VDL Stud
 NED (FEI ID: 10070010)
12 ROBINSON (79) Sander GEERINK 5 77,91     3000 PLN
   KWPN / NED / Gelding / 2005 / 103GC24 / Chestnut / RUBERT R. / UNIEK/ODERMUS R
   W. WITTEVEEN, HELLENDOORN (NED) / Spring Handelsstal Geerink & Dhr. J.Jansen
 NED (FEI ID: 10028871)
13 CHACITOL (91) Krzysztof OKLA 5 79,02      
   OS / GER / Gelding / 2005 / 104EW34 / Bay / CHACCO-BLUE / FINJA (OLD)/CENTO (HOLST)
   Gestuet Lewitz / Andrzej Okla
 POL (FEI ID: 10037323)
14 COLD PLAY (42) Fredrik JÖNSSON 6 80,42      
   OS / GER / Gelding / 2008 / 103YT08 / Bay / CONTENDRO I / HONEY MOON/ARGENTINUS
   Anneken Guido / Fredrik Jönsson & David Ingvarsson
 SWE (FEI ID: 10004186)
15 FALKON E (145) Vladimir BELETSKIY 6 81,79      
   HANN / GER / Stallion / 2008 / 105JN73 / Other / FOR EDITION / RUBINIE/RAPHAEL
   - / Ermak Studfarm
 RUS (FEI ID: 10000471)
16 FST DIPYLON (86) Michael KÖLZ 8 73,55      
   DSP / GER / Stallion / 2004 / 103DO55 / Bay / DINGLINGER / GILETT/LAVALL I
   Kretschmer, Ehrenfried / Sächsische Gestütsvew. Landge.Moritzburg
 GER (FEI ID: 10034781)
17 A BROK (173) Rein PILL 8 74,42      
   KWPN / NED / Gelding / 2005 / 103RD84 / Chestnut / BALEBEH / OLENSA/JACORDE
   G.J. BROK, ENTER (NED) / Trojan Horses Ltd & Rein Pill
 EST (FEI ID: 10002604)
18 TORPEDO DES FORETS (102) Adam GRZEGORZEWSKI (MJ.1998) 8 74,63      
   SF / FRA / Mare / 2007 / 104BB98 / Bay / ARTHUR V / FLOWER DES FORETS/REVE D'ELLE
   M. FABRICE PARIS,M. GUY PARIS, COUVAINS (FRA) / Damien Manitta
 POL (FEI ID: 10054429)
19 CRONOS (69) Msciwoj KIECON 8 75,25      
   OLDBG / GER / Gelding / 2007 / 104EE70 / Bay / CONTENDRO I / ALESKA (OLD)/CORDIAL MEDOC (OLD)
   Juergen Stueckemann / Euforia Msciwoj Kiecon & Michal Knap
 POL (FEI ID: 10019199)
20 CASSIO MELLONI (52) Wojciech WOJCIANIEC 8 75,27      
   HOLST / GER / Gelding / 2007 / 104DC05 / Grey / CARETINO / ORNELIA/CASSINI I
   ANDRESEN HANSJOERG DR., SIMONSBERG (GER) / Pro-Fur Farm Equipment
 POL (FEI ID: 10010648)
21 BALZACI (44) Felix HASSMANN 9 76,29      
   WESTF / GER / Stallion / 2003 / 102UM31 / Chestnut / BALOU DU ROUET / LUISA/LANDADEL
   Noltmann-Kroeger, Christel / Haßmann, Reinhard
 GER (FEI ID: 10006451)
22 DENVER Z (163) Hubert KIERZNOWSKI 9 77,24      
   ZANG / NED / Gelding / 2004 / 103AM23 / Other / DUTCH CAPITOL / KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
   J. H. M. Custers / Hubert Kierznowski
 POL (FEI ID: 10001618)
23 CHACCO AMICOR (116) Jan BOBIK 9 78,60      
   OS / GER / Stallion / 2009 / 104QJ04 / Chestnut / CHACCO BLUE (MECKL.) / QUICKCENT (OS)/CENTO (HOLST)
   Gestüt Lewitz / Zdzislaw Mikula
 POL (FEI ID: 10064709)
24 ASTER (175) Zigmantas SARKA 9 79,32      
   KWPN / - / Male / 2005 / 103PH90 / Bay / LARINO / CERISE/ZEUS
   J.H. VAN DE MOST, COEVORDEN (NED) / Olga Smolskaja/Zigmantas Sarka
 LTU (FEI ID: 10003114)
25 CORMINA 4 (155) Björn NAGEL 12 75,38      
   HOLST / GER / Mare / 2007 / 103UZ27 / Other / CORMINT / ZISTERNE/ATHLET Z
   LASS JOHANN PETER, LECK (GER) / Keller, Erna
 GER (FEI ID: 10000864)
26 CARIPPU (137) Karolina KIELBASA BORGSTRÖM 13 76,51      
   SWB / SWE / Stallion / 2002 / 103DS43 / Grey / CARDENTO / STAND UP/STANFORD 687
   LARS-ANDERS LARSSON, KÄVLINGE (SWE) / Jerzy Kielbasa
 SWE (FEI ID: 10090719)
27 DONCHALANT (121) Rodrigo Silva MORGADO 13 76,70      
   KWPN / NED / Mare / 2008 / 105DE66 / Grey / LARINO / NONCHALANT/AMARETTO I
   R.G.M. CORNELISSEN / R.G.M. Cornelissen
 POR (FEI ID: 10068842)
28 AFP'S COSMIC BLUE (149) André PLATH 13 78,88      
   OS / GER / Gelding / 2004 / 103FU08 / Other / CHACCO-BLUE / JANDRA/JUVENTUS
   Huenemoerder, Joerg / Zucht-u.Reitbetrieb Andre Plath
 GER (FEI ID: 10000680)
29 EXCENEL V (166) Marcel EWEN 14 80,45      
   BWP / BEL / Stallion / 2004 / 102SD90 / Bay / THUNDER VAN DE ZUUTHOEVE / QAROLINE/LANDETTO
   VERMEIREN LEO, LOENHOUT (BEL) / Mahammad Guliyev
 LUX (FEI ID: 10002119)
30 QUASIMODO (108) Maria BIBIKOVA 14 83,70      
   HOLST / GER / Gelding / 2005 / 103CN26 / Bay / QUIDAM'S RUBIN / I-CORONA/COROFINO I
   FISCHER FRANZ-JOSEF, NEUBURG A.K. (GER) / BIBIKOVA, Maria
 RUS (FEI ID: 10059010)
31 CONTRE ATTAQUE (170) Pawel JURKOWSKI 18 82,33      
   HOLST / GER / Male / 2003 / 102NS79 / Bay / CONTENDER / BADENDORFERIN/CONSTANT
   KOEHNCKE HANS JUERGEN, BADENDORF (GER) / Ludger Beerbaum Stables GmbH
 POL (FEI ID: 10002502)
  DORENA Z (88) Matas PETRAITIS RET        
   ZANG / NED / Mare / 2009 / 104TW06 / Bay / DIAMANT DE SEMILLY / MARENA/LIBERTINO
   J.Timmermans / Sigitas Petraitis
 LTU (FEI ID: 10035569)
  CASCH M E (152) Bartosz GOSZCZYNSKI RET        
   KWPN / NED / Gelding / 2007 / 103ZQ09 / Bay / OKLUND / WENDYANE/INDOCTRO
   H. MULDERS, Geffen (NED) / Agnieszka Kwiatkowska
 POL (FEI ID: 10000830)
  KS CORADINA (73) Andis VARNA RET        
   LBHA / LAT / Mare / 2007 / 104BF98 / Grey / CORLENSKY G / CAIRASINE/CARDENTO 933
   R.L.RASINA - STUD FARM ZVIEDRU BIRZES ZIRGI (LAT) / Andis Varna, SIA " Kurzemes seklas"
 LAT (FEI ID: 10019353)
  TRAFFIC (161) Gunnar KLETTENBERG RET        
   ESHB / EST / Gelding / 2007 / 103ZF24 / Bay / TERROR / BALLYHARA/
   Gunnar Klettenberg / Gunnar Klettenberg & Martten Kaldvee
 EST (FEI ID: 10001517)
  WIBARO (22) Kamil GRZELCZYK RET        
   PZHK / POL / Gelding / 2007 / 104OY63 / Grey / BALOU DU ROUET / WIAGRA (SP)/GRAF QUIDAM (SP)
   Marian Skop / Bogdan Kuchejda
 POL (FEI ID: 10113493)

 

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
155/155
Liczba przeszkód (Obstacles)
12/7
Liczba skoków (Jumps)
15/8
Dystans (m)
440/300
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu (Time allowed)
76/52 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
31
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Dariusz Orzoł
  Gospodarz toru:


Marco Hesse

 

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com


 

CAVALIADA FUTURE 2016/17 - Końcowy Ranking 

pobierz

 

 

Alicja Markiewicz i Klara Kozioł - najlepsze w Cavaliada Tour 2016/17 podczas dekoracji.

Rozgrywkom Cavaliady Future patronuje Bank PKO i firma Torpol.

 

WYNIKI  FINAŁOWEGO TURNIEJU Cavaliada Future  Warszawa Torwar 25-26 lutego 2017 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI w zawodach Cavaliada CSI3-W w Warszawie uzyskali : 

 

WYNIKI TURNIEJU w WARSZAWIE

 

niedziela 26/07/17

Konkurs nr 12  Grand Prix LR 155 cm 1m. Marek Lewicki POL / Abigej

Konkurs nr 11  Finał Małej Rundy 130 cm 1m. Mateusz Kiempa POL / Jalandahar  

Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2016/17  - 1m. Dawid Kubiak POL / Bagazza 

 

sobota 25/02/17

Konkurs nr 10  Speed & Music LR 2m. Adam Grzegorzewski POL / Okarino

Konkurs nr 9   140 cm 1m.  Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

Konkurs nr 8   130 cm 1m. Aleksandra Kierznowska POL / Dior V 

 

piątek 24/02/17 

Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata przed Finałem - pobierz 

Konkurs nr 7   Venus vs Mars  1m. Weronika Wilczewska POL / Caspar MS

Konkurs nr 6   LR 150 cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Chacclana 

Konkurs nr 5   140 cm  2m. Dawid Kubiak POL / Anastacia III 

 

czwartek 23/02/17 

Konkurs nr 4 Potęga Skoku  1m. Paweł Jurkowski POL  i Wojciech Wojcianiec POL 

Konkurs nr 3   145 cm  3m. Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kargane 

Konkurs nr 2   140 cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Chacclana 

Konkurs nr 1   130 cm  2m. Weronika Wilczewska POL / Caspar MS

Wrzuć na Facebooka
 
 

 

 

  
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1256
2. Opłatek Andrzej   966
3. Pawlicka Dajana  519
4. Szmytka Michalina  428
5. Marciniak Joanna  412
6. Grundkowska Monika  238
7. Rozynek Martin 190
8. Grochowina Izabela 171
9. Żołądkiewicz Maciej  164
10.Seroka Anna  127

30/06/17

1. Lehmann Dalia  167
2. Rynkiewicz Martyna  128
3. Baehr Maria  120
4. Bolko Aleksandra  111
5. Korbalewska Kaja 89
6. Piatkowski Stanisław 82
6. Lewicki Filip 74
8. Sawicka Marta 72
9. Kawa Aleksandra  65
10.Wilczewska Weronika  59

30/06/17

1. Kierznowska Aleksandra  1498
2. Skrobacz Olga  1365
3. Suska Juliana  1312
4. Kosmol Oliwia  797
5. Kłapińska Laura 717
6. Dobkowska Milena  677
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Barański Mikołaj  597

19/06/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  1117

19/06/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

19/06/17

1. Banaszek Zofia  214
2  Von Mauberg Aurelia  172
3. Henzel Dominika  160
4. Walorek Julia  113
5. Hołoń Katarzyna  91
6. Łaszkiewicz Karolina 87
7. Boryna Maja   86
8. Król Wiktoria  79
9. Hendrys Maja  77
10. Bieńkowska Anna  74

19/06/17

1. Kamińska Agata 1068
2. Osuch Aleksandra  612
3. Wągrodzka Róża  326
4. Walorek Julia   268
5. Płatek Oliwia  227
6. Derda Agata  207
7. Dubiniak Matylda  193
8. Stefańska Natalia   180
9. Barański Mikołaj 156
10. Hendrys Maja  151

19/06/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

19/06/17