HZO DiM Sopot 28-30 stycznia 2022- Kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars

Nell Sówka i Ben Gun

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM 30/01/

Gr A0  Milena Rąbca LITTLE BEAUTY  JKS Niestępowo VIDEO

Gr A1  Nela Dampc BATOR  JKS Barłomino  VIDEO

Gr A2  Mia Moczkowska MILAGROSS  KS AZS UW  VIDEO

Gr C   Zofia Janusz JAGIENKA Akademia Kucania  VIDEO

Gr Dbis   Zuzanna Kaleta  FLAYIMNG DREAM Akademia Kucania  VIDEO 

GP D/E  Nell Sówka BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn - na zdjęciu 

Finał Mł / JM  Wiktoria Cwalina ULILEN KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO 

Finał Jun / MJ Nell Sówka OSADKOWSKI SATINO KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO

 

WYNIKI 

RANKING  CSIO SOPOT YOUNG STARS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HZO-B,DiM - Kwalifikacja CSIO Young Stars
SOPOT, 28-30.01.2022

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - ZAB - Zabawowy dokładności - do 50 cm (28-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NADIA Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 0 128,10  
1 PYSIO Bieszke-Kujawa Iga (Mł.2013) Reimann Team Karlino 0 95,02  
1 NADIA Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 0 129,04  
1 PYSIO Bieszke-Kujawa Iga (Mł.2013) Reimann Team Karlino 0 98,63  
1 ALF Lubońska Helena (Mł.2015) KJ Podkowa Gruszczyn 0 82,14  
1 ALF Lubońska Helena (Mł.2015) KJ Podkowa Gruszczyn 0 86,87  
7 STELLA PACK JURASEK Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 4 167,12  


 

2 - 50 - Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm (28-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 70,42  
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 67,53  
1 KLIPER Kiereś Martyna (Mł.2012) Sopocki Klub Jeździecki 0 65,85  
1 POSEJDON Cytarska Hanna (Mł.2014) Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo 0 65,10  
1 RICARDA Błądek Michalina (Mł.2012) UKJ Reimann Team Karlino 0 65,01  
1 POSEJDON Cytarska Hanna (Mł.2014) Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo 0 60,77  
1 RICARDA Błądek Michalina (Mł.2012) UKJ Reimann Team Karlino 0 70,10  
1 R-FOOD ADONIS AZ Walczyk Natasza (Mł.2013) Polish Pony Club Sp. z o.o. 0 57,86  
1 LEONIA P Buszan Antonina (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 65,40  
1 R-FOOD ADONIS AZ Walczyk Natasza (Mł.2013) Polish Pony Club Sp. z o.o. 0 56,75  
1 LEONIA P Buszan Antonina (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 65,00  
1 CYGAN Kozak Natasza (Mł.2010) Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino 0 68,29  
1 CYGAN Kozak Natasza (Mł.2010) Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino 0 68,83  
14 KLIPER Kiereś Martyna (Mł.2012) Sopocki Klub Jeździecki 6 75,74  


 

3 - 60 - Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm (28-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LITTLE BEAUTY Rąbca Milena (Mł.2012) JKS Niestępowo 0 60,92  
1 SANTIAGO Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 63,65  
1 LITTLE BEAUTY Rąbca Milena (Mł.2012) JKS Niestępowo 0 55,26  
1 JACOB Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 54,22  
1 BATOR Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 60,35  
1 JACOB Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 53,90  
1 RAMIRO Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 59,99  
1 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 69,36  
1 ERIKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 60,27  
1 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Sopocki Klub Jeździecki 0 60,98  
1 LUKRECJA Dobraniecka Julia (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0 58,96  
1 DOX Wygnańczuk Julia (Mł.2010) SKJ 0 60,03  
1 GRIXEL PK Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 70,34  
1 GRIXEL PK Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 68,88  
1 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 67,91  
16 CASTLE ELLIS TINA Laskowska Róża (Mł.2013) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 18 87,13  
  SARA Siekaj Laila (Mł.2011) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. ELI    
  HEROS PK Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino ELI    


 

4 - 70 - Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm (28-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BLAZING DESERT MIRAGE Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 58,27  
1 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 68,33  
1 BLAZING DESERT MIRAGE Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 59,13  
1 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 67,45  
1 TOPAZ Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 63,07  
1 TOPAZ Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 61,82  
1 DOX Wygnańczuk Julia (Mł.2010) SKJ 0 63,81  
1 LUKRECJA Dobraniecka Julia (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0 60,15  
1 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 64,15  
1 ERIKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 61,81  
1 FAZA AS Skłodowska Julia (Mł.2010) St. J Stajnia Podolszyn 0 64,89  
1 DAISY Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 64,15  
1 L-BRENDA Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 0 61,11  
1 DAISY Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 59,61  
1 L-BRENDA Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 0 61,92  
1 PASCAL JAN-PON Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 61,10  
1 SMYK Laskowska Lena (Mł.2010) BPK (MAZ) 0 63,08  
1 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 59,98  
1 TWIGGY EWITA Głogowska Nina (Mł.2010) Sopocki KJ 0 57,91  
1 DEPAS CORRINUS P. Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki KJ 0 57,83  
1 ROYAL MAGIC 18 Laskowski Julian (JM.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 59,99  
1 HERMES ZAGORKA Leonowicz Adrianna (Mł.2010) KJ Wiktorowo 0 62,70  
1 DURANTO Z Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 58,71  
1 WEDOG PRIDE N JOY Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0 58,19  
1 MIGOTKA Kruczkowska Julia (JM.2008) KJ Stajnia Jarużyn 0 63,15  
1 LIWIA Zielony-Sokalska Zuzanna (JM.2009) UKJ Reimann Team Karlino 0 61,87  
1 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 69,68  
1 ANAPON MOONLIGHT DANCER Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 66,10  
1 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 59,02  
1 BUBBA ZAGORKA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 0 56,49  
1 DANDY Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 59,47  
32 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 2 75,73  
33 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Sopocki Klub Jeździecki 4 57,50  
33 RAMIRO Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 4 72,95  
33 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 4 67,78  
33 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 4 66,47  
33 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 4 60,44  
33 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 73,22  
33 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 4 57,63  
33 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 4 60,35  
33 DANDY Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 4 58,38  
42 KAWIOR Łożewska Laura (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 12 58,13  
  CASTLE ELLIS TINA Laskowska Róża (Mł.2013) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego ELI    
  MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    
  ANAPON BLACK BEAUTY Moczkowska Carla (JM.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego REZ    
  EGZORCYSTA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica ELI    


 

5 - 80 - Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm (28-01-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 39,54 0 28,07 150 PLN
2 EGZORCYSTA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 0 34,89 0 28,43 100 PLN
3 TWIGGY EWITA Głogowska Nina (Mł.2010) Sopocki KJ 0 34,37 0 29,44 50 PLN
4 RÓŻA Talaga Zofia (JM.2007) JKS Niestępowo 0 38,13 0 30,06  
5 MENTOS Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 35,19 0 30,62  
6 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 36,28 0 30,97  
7 AILLE CLOONEY Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 0 37,91 0 31,38  
8 SMYK Laskowska Lena (Mł.2010) BPK (MAZ) 0 37,81 0 31,80  
9 JUNIOR Banasik Julia (Mł.2010) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 41,08 0 32,43  
10 NOBELSTAR 0005 Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 39,59 0 34,30  
11 NANDO SUPER Kierznowski Radosław (JM.2009) KJ Sokół Damasławek 0 35,83 0 34,83  
12 ANAPON MOONLIGHT DANCER Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 37,55 0 35,13  
13 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 0 40,74 0 35,78  
14 ROYAL MAGIC 18 Laskowski Julian (JM.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 35,11 0 36,56  
15 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 39,59 0 36,79  
16 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 40,28 0 37,10  
17 TONY’S BOY Burdelas Amelia (Mł.2010) BPK (MAZ) 0 40,04 3 43,51  
18 DEPAS CORRINUS P. Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki KJ 0 37,66 4 39,91  
19 HARA Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 0 37,14 4 40,68  
20 REYLEM CORNELIA Kwiatkowska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 38,41 7 43,90  
21 DURANTO Z Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 36,04 14 50,75  
22 GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 4 33,94      
23 WEDOG PRIDE N JOY Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 4 34,62      
24 LIWIA Zielony-Sokalska Zuzanna (JM.2009) UKJ Reimann Team Karlino 4 36,29      
25 LOGAN Sałapatek Maja (JM.2008) UKJ Reimann Team Karlino 4 36,37      
26 KAWIOR Łożewska Laura (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 4 38,76      
27 MIGOTKA Kruczkowska Julia (JM.2008) KJ Stajnia Jarużyn 8 42,00      
28 HERMES ZAGORKA Leonowicz Adrianna (Mł.2010) KJ Wiktorowo 18 56,17      
29 BUBBA ZAGORKA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 41 75,50      


 

6 - 90 - Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm (28-01-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 MILAGROSS Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 41,04 0 28,31 150 PLN
2 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 41,30 0 28,37 100 PLN
3 GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 35,22 0 28,53 50 PLN
4 CHELSEA LONDON 2 Malesa Alicja (Mł.2010) BPK (MAZ) 0 40,94 0 28,94  
5 LOGAN Sałapatek Maja (JM.2008) UKJ Reimann Team Karlino 0 38,14 0 29,78  
6 BORSALINO Kraśko Aleksander (JM.2009) LKJ Gałkowo 0 35,20 0 30,96  
7 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 38,26 0 32,94  
8 FALCO Kuczkowiak Hanna (JM.2007) BPK zachpom 0 40,78 0 34,08  
9 MILAGROSS Moczkowska Carla (JM.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 37,65 0 36,60  
10 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 37,14 0 36,68  
11 EVO Kowalczyk Wiktoria (JM.2008) BPK - MAZ 0 42,34 0 38,43  
12 LORD EWITA Brzeska Blanka (JM.2007) KJ Dilmar Kobylarnia 0 41,37 34 62,76  
13 MENTOS Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 35,12      
14 NANDINA Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 38,39      
15 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 4 44,53      
16 NANDO SUPER Kierznowski Radosław (JM.2009) KJ Sokół Damasławek 8 36,12      
17 RÓŻA Talaga Zofia (JM.2007) JKS Niestępowo 8 38,16      
18 REYLEM CORNELIA Kwiatkowska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) 12 50,45      
19 HARA Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 12 54,50      
  POLLY Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki ELI        


 

7 - 100 - Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm (28-01-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BORSALINO Kraśko Aleksander (JM.2009) LKJ Gałkowo 0 40,27 0 33,27 150 PLN
2 CORBINIAN Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 0 37,76 4 31,07 100 PLN
3 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 4 37,46     50 PLN
4 CHELSEA LONDON 2 Malesa Alicja (Mł.2010) BPK (MAZ) 4 38,40      
5 NANDINA Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 38,81      
6 FALCO Kuczkowiak Hanna (JM.2007) BPK zachpom 12 40,48      
7 EVO Kowalczyk Wiktoria (JM.2008) BPK - MAZ 25 63,42      


 

8 - 110 - Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm (28-01-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BEN GUN Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 38,48 0 32,33 150 PLN
2 BENJA LUNA Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 0 39,13 0 32,52 100 PLN
3 MAKUBA21 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 0 38,42 0 33,88 50 PLN
4 CORBINIAN Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4 36,64      


 

9 - 120 - Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.120 cm (28-01-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BEN GUN Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 42,78 0 28,18 150 PLN
2 BENJA LUNA Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 0 38,19 0 37,90 100 PLN
3 MAKUBA21 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 4 36,05     50 PLN


 

11 - DK LL - DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm (28-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DEMON Klimaszewska Amelia (JM.2008) Klub Jeździecki J.J. Darboven 1.5 63,83  
2 G-SHOCK Kwintkiewicz Pola (J.2005) PLJ 2 68,51  
3 G-SHOCK Kwintkiewicz Pola (J.2005) PLJ 2.5 66,39  
3 DĘBLIN AA Skorowska Gaja (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 2.5 63,98  
3 ABDULA DEL COLLE Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki KJ 2.5 65,74  
6 WETO LIBERUM Lezner Julia (J.2006) Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN 3 62,08  
7 ISIS Dzienia Weronika (JM.2008) KJ Jolly Jumper Wglewskie Holendry 3.5 62,26  
7 CHAMPION DE FALC Gumienna Weronika (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 3.5 69,00  
9 DĘBLIN AA Skorowska Gaja (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 4.5 67,53  
10 PANTEON Gac Apolonia (JM.2008) SKJ 5 58,71  
11 PANTEON Gac Apolonia (JM.2008) SKJ 8.5 68,48  
12 ISIS Dzienia Weronika (JM.2008) KJ Jolly Jumper Wglewskie Holendry B.O. 79,93  
12 FUEGO CN Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ B.O. 87,54  
  TOPAZ Skibińska Natalia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki ELI    
  TOPAZ Skibińska Natalia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki ELI    
  FUEGO CN Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ ELI    


 

12 - DK L - DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm (28-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ULILEN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 1.5 71,13  
1 DEMON Klimaszewska Amelia (JM.2008) Klub Jeździecki J.J. Darboven 1.5 61,44  
1 ORIDA M Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 1.5 69,64  
4 WETO LIBERUM Lezner Julia (J.2006) Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN 2 62,31  
4 CONTINA ELIZAR Jurasz Kornelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2 62,77  
6 ULILEN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 2.5 67,44  
6 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 2.5 71,03  
8 RAWDAT Winnicka Katarzyna (JM.2009) KJ Wiktorowo 3.5 67,36  
8 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 3.5 62,54  
8 KYANA HDH Chruścińska Małgorzata (MJ.2003) Sopocki KJ 3.5 71,12  
8 ASTERIX Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 3.5 73,50  
12 CHAMPION DE FALC Gumienna Weronika (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 4 62,32  
12 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 4 62,03  
12 CAMELIA Kozłowska Aleksandra (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 4 74,66  
15 ABDULA DEL COLLE Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki KJ 4.5 64,93  
15 RAWDAT Winnicka Katarzyna (JM.2009) KJ Wiktorowo 4.5 65,56  
17 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 6 73,72  
18 CACHASSIMO Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 6.5 69,20  
19 PRIAM Mielniczek Zofia (JM.2008) KJ Wiktorowo 7,5 76,89  
20 PRIAM Mielniczek Zofia (JM.2008) KJ Wiktorowo B.O.    
20 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ B.O. 98,06  
  KYANA HDH Chruścińska Małgorzata (MJ.2003) Sopocki KJ ELI    
  MOLLY C Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK ELI    
  MOLLY C Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK REZ    


 

13 - DK P - DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm (28-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VERONA Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0.5 60,27  
2 LESANTTI Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 1 61,52  
3 ORIDA M Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 1,5 66,67  
3 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 1.5 62,72  
3 SUNSHINE M Becker Zuzanna (J.2006) JKS Barłomino 1.5 61,36  
3 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 1.5 64,08  
3 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 1.5 61,82  
8 ASTERIX Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 2 64,04  
8 HOP HOP SIMONI Drewek Klaudia (JM.2008) Sopocki KJ 2 64,46  
8 CONTINA ELIZAR Jurasz Kornelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2 58,21  
11 CACHASSIMO Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 2.5 60,56  
11 COMIENZO Malesa Alicja (Mł.2010) BPK (MAZ) 2.5 58,73  
11 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 2.5 57,04  
11 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 2.5 57,37  
15 CAMELIA Kozłowska Aleksandra (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 3 67,25  
15 LESANTTI Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 3 60,39  
15 COCO CHANEL Karolak Julia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 3 64,78  
18 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 3.5 55,71  


 

14 - DK N - DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm (28-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KAMAEL Gawęda Julianna (MJ.2002) Sopocki KJ 0.5 62,63  
2 BIG STAR O Z Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 1 62,07  
3 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 1.5 63,52  
3 CHERIE DE BEAUFOUR Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ 1.5 57,37  
3 KAMAEL Gawęda Julianna (MJ.2002) Sopocki KJ 1.5 62,90  
6 BIG STAR O Z Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 2.5 62,13  
6 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (J.2006) Sopocki KJ 2.5 64,55  
6 HOP HOP SIMONI Drewek Klaudia (JM.2008) Sopocki KJ 2.5 61,98  
6 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 2.5 61,89  
6 BRANDY Frąckiewicz Emma (J.2005) FS Succin 2.5 60,19  
11 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 3 53,92  
11 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 3 66,25  
11 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (J.2006) Sopocki KJ 3 64,77  
14 COCO CHANEL Karolak Julia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 3.5 68,19  
15 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 63,45  
15 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 61,33  
17 SUNSHINE M Becker Zuzanna (J.2006) JKS Barłomino 4.5 59,66  
18 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 6 77,65  
19 EAGLE EH Z Kozłowska Aleksandra (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 10 83,46  
  LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry ELI    


 

15 - DK C - DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm (28-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2 63,15  
2 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 4 68,46  
3 BRANDY Frąckiewicz Emma (J.2005) FS Succin 5.5 61,72  
  EAGLE EH Z Kozłowska Aleksandra (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. REZ    


 

17 - DK LL - DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 G-SHOCK Kwintkiewicz Pola (J.2005) PLJ 0 58,46  
1 G-SHOCK Kwintkiewicz Pola (J.2005) PLJ 0 56,64  
1 ABDULA DEL COLLE Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki KJ 0 57,71  
1 WETO LIBERUM Lezner Julia (J.2006) Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN 0 56,05  
1 DEMON Klimaszewska Amelia (JM.2008) Klub Jeździecki J.J. Darboven 0 55,32  
1 ATIFA Psiuk Maja (J.2006) Sobieski Jumping Team 0 57,13  
7 PANTEON Gac Apolonia (JM.2008) SKJ 4 53,78  
7 DĘBLIN AA Skorowska Gaja (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 4 57,85  
7 MOLLY C Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK 4 58,36  
10 DĘBLIN AA Skorowska Gaja (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 12 56,42  
11 MOLLY C Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK 19 75,03  
12 ISIS Dzienia Weronika (JM.2008) KJ Jolly Jumper Wglewskie Holendry 23 87,64  
13 PANTEON Gac Apolonia (JM.2008) SKJ 27 79,80  


 

18 - DK L - DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ATIFA Psiuk Maja (J.2006) Sobieski Jumping Team 0 55,24  
1 DEMON Klimaszewska Amelia (JM.2008) Klub Jeździecki J.J. Darboven 0 54,84  
1 WETO LIBERUM Lezner Julia (J.2006) Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN 0 55,22  
1 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 0 54,83  
1 KYANA HDH Chruścińska Małgorzata (MJ.2003) Sopocki KJ 0 56,61  
1 ABDULA DEL COLLE Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki KJ 0 56,35  
1 VELVET Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński KJ Tabun 0 54,37  
1 RAWDAT Winnicka Katarzyna (JM.2009) KJ Wiktorowo 0 58,68  
1 PRIAM Mielniczek Zofia (JM.2008) KJ Wiktorowo 0 57,53  
1 BIRKUT Karasińska Olga (JM.2008) Ukj Karmen Nieklonice 0 45,00  
1 PRIAM Mielniczek Zofia (JM.2008) KJ Wiktorowo 0 45,00  
1 ARTINUS Załęska Hanna (J.2005) MKJ Nenia Pasłęk 0 56,37  
1 CONTINA ELIZAR Jurasz Kornelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 54,37  
1 ASTERIX Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 0 60,89  
1 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0 52,46  
1 DENVER Z Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ 0 56,81  
17 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 4 53,43  
17 KYANA HDH Chruścińska Małgorzata (MJ.2003) Sopocki KJ 4 60,35  
17 CHAMPION DE FALC Gumienna Weronika (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 4 53,27  
17 QUANDO N Koźlik Kornelia (JM.2007) Ukj karmen nieklonice 4 59,52  
17 CACHASSIMO Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 56,02  
22 RAWDAT Winnicka Katarzyna (JM.2009) KJ Wiktorowo 8 56,25  
23 VELVET Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński KJ Tabun 9 73,20  
24 ISIS Dzienia Weronika (JM.2008) KJ Jolly Jumper Wglewskie Holendry 12 58,28  
25 CHAMPION DE FALC Gumienna Weronika (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 39 95,52  
  ULILEN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    


 

19 - DK P - DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 54,80 200 PLN
2 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0 59,55 150 PLN
3 ASTERIX Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 0 61,29 100 PLN
4 HOP HOP SIMONI Drewek Klaudia (JM.2008) Sopocki KJ 0 61,77  
5 CACHASSIMO Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 62,88  
6 CONTINA ELIZAR Jurasz Kornelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 65,33  
7 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 0 65,52  
8 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 66,65  
9 ORIDA M Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 71,58  
10 ULILEN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 72,49  
11 VERONA Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 4 63,98  
12 COMIENZO Malesa Alicja (Mł.2010) BPK (MAZ) 4 66,90  
13 LESANTTI Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4 70,02  
14 BIRKUT Karasińska Olga (JM.2008) Ukj Karmen Nieklonice 4 70,66  
15 ARTINUS Załęska Hanna (J.2005) MKJ Nenia Pasłęk 4 71,81  
16 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 8 58,83  
17 COCO CHANEL Karolak Julia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 8 65,89  
18 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 9 80,53  
19 QUANDO N Koźlik Kornelia (JM.2007) Ukj karmen nieklonice 12 71,24  


 

20 - DK N - DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 57,05 200 PLN
2 CHERIE DE BEAUFOUR Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ 0 65,25 150 PLN
3 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 0 65,49 100 PLN
4 BRANDY Frąckiewicz Emma (J.2005) FS Succin 0 66,65  
5 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (J.2006) Sopocki KJ 0 73,66  
6 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 74,22  
7 ORIDA M Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 75,16  
8 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 4 62,89  
9 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 4 63,78  
10 BIG STAR O Z Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 71,83  
11 LESANTTI Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4 83,79  
12 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 8 62,70  
13 SUNSHINE M Becker Zuzanna (J.2006) JKS Barłomino 8 65,21  
14 KAMAEL Gawęda Julianna (MJ.2002) Sopocki KJ 8 74,98  
15 COCO CHANEL Karolak Julia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 9 80,89  


 

21 - DK C - DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BRANDY Frąckiewicz Emma (J.2005) FS Succin 0 66,86 200 PLN
2 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 75,31 150 PLN
3 C-BELLE LUNE J Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 0 75,96 100 PLN
4 CANABAZ Biegalska Iga (J.2006) Sopocki KJ 1 80,07  
5 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 8 73,82  
6 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 12 77,22  


 

22 - DK CC - DK zwykły 238.2.1 - wys.140 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 C-BELLE LUNE J Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 0 76,95 200 PLN


 

23 - ZAB - Zabawowy dokładności - wys. do 50 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NADIA Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 0 112,87  
1 NADIA Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 0 128,66  
1 PYSIO Bieszke-Kujawa Iga (Mł.2013) Reimann Team Karlino 0 89,32  
1 ALF Lubońska Helena (Mł.2015) KJ Podkowa Gruszczyn 0 96,13  
1 PYSIO Bieszke-Kujawa Iga (Mł.2013) Reimann Team Karlino 0 91,48  
6 STELLA PACK JURASEK Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 4 131,56  


 

24 - 50 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 1.5 69,47  
1 R-FOOD ADONIS AZ Walczyk Natasza (Mł.2013) Polish Pony Club Sp. z o.o. 1.5 63,08  
3 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 2 70,66  
3 KLIPER Kiereś Martyna (Mł.2012) Sopocki Klub Jeździecki 2 65,08  
5 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 2.5 73,23  
6 R-FOOD ADONIS AZ Walczyk Natasza (Mł.2013) Polish Pony Club Sp. z o.o. 3 61,64  
7 KLIPER Kiereś Martyna (Mł.2012) Sopocki Klub Jeździecki 4.5 65,35  
7 LEONIA P Buszan Antonina (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 4.5 59,26  
9 POSEJDON Cytarska Hanna (Mł.2014) Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo 5.5 77,63  
10 ANAPON BLACK BEAUTY Moczkowska Carla (JM.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 6 69,42  
11 RICARDA Błądek Michalina (Mł.2012) UKJ Reimann Team Karlino 13.5 103,34  
  POSEJDON Cytarska Hanna (Mł.2014) Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo ELI    
  RICARDA Błądek Michalina (Mł.2012) UKJ Reimann Team Karlino ELI    
  LEONIA P Buszan Antonina (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki ELI    
  ANAPON BLACK BEAUTY Moczkowska Carla (JM.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego ELI    
  SARA Siekaj Laila (Mł.2011) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. ELI    
  HEROS PK Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino ELI    


 

25 - 60 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 2 58,45  
2 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 3 68,37  
3 LITTLE BEAUTY Rąbca Milena (Mł.2012) JKS Niestępowo 3.5 60,75  
3 CASTLE ELLIS TINA Laskowska Róża (Mł.2013) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 3.5 54,07  
5 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) KJ Kaja Czosnowo 4.5 60,46  
6 ADONIS Pietrzak Pola (Mł.2013) KJ Kaja Czosnowo 5 66,31  
6 CASTLE ELLIS TINA Laskowska Róża (Mł.2013) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 5 51,27  
8 GRIXEL PK Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 5.5 72,51  
8 ERIKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 5.5 76,12  
10 HEROS PK Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino 6.5 54,84  
10 LITTLE BEAUTY Rąbca Milena (Mł.2012) JKS Niestępowo 6.5 81,39  
12 GRIXEL PK Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 7.5 72,00  
  SARA Siekaj Laila (Mł.2011) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. ELI    


 

26 - 70 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Sopocki Klub Jeździecki 1 53,37  
1 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 1 64,74  
1 BATOR Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 1 60,11  
1 DANDY Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 1 58,99  
1 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 1 64,03  
6 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Sopocki Klub Jeździecki 1,5 54,75  
6 BATOR Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 1,5 59,70  
6 TWIGGY EWITA Głogowska Nina (Mł.2010) Sopocki KJ 1,5 56,45  
6 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 1,5 66,07  
10 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 2 71,70  
10 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 2 61,66  
10 RAMIRO Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 2 60,27  
10 ANAPON MOONLIGHT DANCER Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 2 65,96  
10 DANDY Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 2 58,00  
15 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 2,5 60,86  
15 LUKRECJA Dobraniecka Julia (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 2,5 64,53  
15 EGZORCYSTA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 2,5 62,06  
18 MIGOTKA Kruczkowska Julia (JM.2008) KJ Stajnia Jarużyn 3 63,04  
18 PASCAL JAN-PON Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 3 62,68  
20 SANTIAGO Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 3,5 61,94  
20 ERIKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 3,5 62,96  
20 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 3,5 61,90  
23 TOPAZ Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 4 62,26  
23 RAMIRO Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 4 62,10  
23 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 4 63,09  
23 JACOB Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 4 57,93  
23 DOX Wygnańczuk Julia (Mł.2010) SKJ 4 65,69  
28 TOPAZ Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 5 79,05  
28 DEPAS CORRINUS P. Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki KJ 5 74,32  
30 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) KJ Kaja Czosnowo 5,5 61,54  
30 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 5,5 62,96  
30 DOX Wygnańczuk Julia (Mł.2010) SKJ 5,5 65,61  
33 DAISY Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 6 72,36  
34 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 6,5 61,25  
34 JACOB Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 6,5 59,47  
36 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 7 87,73  
37 MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 10,5 81,06  
  MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    
  ADONIS Pietrzak Pola (Mł.2013) KJ Kaja Czosnowo ELI    


 

27 - 80 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SMYK Laskowska Lena (Mł.2010) BPK (MAZ) 0,5 60,06  
2 HELABA D'INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 1,5 67,67  
3 EGZORCYSTA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 2 59,89  
3 SMYK Laskowska Lena (Mł.2010) BPK (MAZ) 2 60,00  
3 GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 2 61,77  
3 HERMES ZAGORKA Leonowicz Adrianna (Mł.2010) KJ Wiktorowo 2 63,36  
3 DURANTO Z Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 2 56,88  
3 WEDOG PRIDE N JOY Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 2 56,35  
3 FAZA AS Skłodowska Julia (Mł.2010) St. J Stajnia Podolszyn 2 60,82  
3 FAZA AS Skłodowska Julia (Mł.2010) St. J Stajnia Podolszyn 2 61,88  
11 DEPAS CORRINUS P. Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki KJ 2,5 58,75  
11 TWIGGY EWITA Głogowska Nina (Mł.2010) Sopocki KJ 2,5 55,32  
11 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 2,5 60,37  
11 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 2,5 61,55  
11 NOBELSTAR 0005 Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 2,5 61,38  
11 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 2,5 62,07  
11 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 2,5 60,50  
18 DAISY Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 3 59,56  
18 NOBELSTAR 0005 Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 3 64,82  
18 VALES BLUERAY Krzeszewska Zofia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 3 62,34  
18 HELABA D'INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 3 63,55  
18 DURANTO Z Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 3 57,77  
18 POLLY Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 3 60,57  
18 BUBBA ZAGORKA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 3 58,24  
25 ROYAL MAGIC 18 Laskowski Julian (JM.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 3,5 56,02  
25 WEDOG PRIDE N JOY Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 3,5 55,31  
25 AILLE CLOONEY Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 3,5 63,05  
25 POLLY Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 3,5 62,23  
25 MENTOS Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 3,5 54,38  
30 ANAPON MOONLIGHT DANCER Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 4 59,52  
30 KAWIOR Łożewska Laura (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 4 57,56  
30 BLAZING DESERT MIRAGE Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 4 59,43  
30 BLAZING DESERT MIRAGE Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 4 58,86  
30 HERMES ZAGORKA Leonowicz Adrianna (Mł.2010) KJ Wiktorowo 4 63,11  
30 VALES BLUERAY Krzeszewska Zofia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 54,04  
36 RÓŻA Talaga Zofia (JM.2007) JKS Niestępowo 4,5 70,66  
37 MIGOTKA Kruczkowska Julia (JM.2008) KJ Stajnia Jarużyn 5 60,27  
37 JUNIOR Banasik Julia (Mł.2010) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 5 67,75  
37 GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 5 60,68  
40 L-BRENDA Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 5,5 61,52  
40 BUBBA ZAGORKA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 5,5 59,19  
42 ROYAL MAGIC 18 Laskowski Julian (JM.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 6 71,19  
42 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 6 77,11  
42 LIWIA Zielony-Sokalska Zuzanna (JM.2009) UKJ Reimann Team Karlino 6 69,13  
45 JUNIOR Banasik Julia (Mł.2010) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 6,5 62,81  
45 HARA Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 6,5 76,71  
47 LUKRECJA Dobraniecka Julia (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 7 84,27  
48 TONY’S BOY Burdelas Amelia (Mł.2010) BPK (MAZ) 7,5 63,78  
49 REYLEM CORNELIA Kwiatkowska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) 8 84,43  
50 KAWIOR Łożewska Laura (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 8,5 77,01  
51 L-BRENDA Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 9 84,96  
52 TONY’S BOY Burdelas Amelia (Mł.2010) BPK (MAZ) 10,5 80,59  
  BALLINACLOUGH ISLAND GIRL Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun ELI    
  BALLINACLOUGH ISLAND GIRL Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun ELI    


 

28 - 90 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1 62,93  
1 JAGIENKA Janusz Zofia (JM.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 1 62,10  
1 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 1 61,16  
1 MILAGROSS Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 1 62,67  
5 MILAGROSS Moczkowska Carla (JM.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2 60,43  
6 MENTOS Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2.5 54,99  
6 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 2.5 59,65  
6 CHELSEA LONDON 2 Malesa Alicja (Mł.2010) BPK (MAZ) 2.5 60,21  
6 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 2.5 60,64  
10 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 3 62,86  
10 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 3 59,97  
12 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 3.5 64,19  
12 LOGAN Sałapatek Maja (JM.2008) UKJ Reimann Team Karlino 3.5 59,88  
14 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 62,55  
14 NANDO SUPER Kierznowski Radosław (JM.2009) KJ Sokół Damasławek 4 55,66  
16 HARA Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 4.5 61,42  
16 NANDO SUPER Kierznowski Radosław (JM.2009) KJ Sokół Damasławek 4.5 59,09  
18 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 5 63,49  
18 LIWIA Zielony-Sokalska Zuzanna (JM.2009) UKJ Reimann Team Karlino 5 75,29  
20 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 7 74,53  
  LORD EWITA Brzeska Blanka (JM.2007) KJ Dilmar Kobylarnia ELI    
  LORD EWITA Brzeska Blanka (JM.2007) KJ Dilmar Kobylarnia ELI    


 

29 - 100 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NANDINA Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,5 61,61  
1 BORSALINO Kraśko Aleksander (JM.2009) LKJ Gałkowo 1,5 59,57  
3 EVO Kowalczyk Wiktoria (JM.2008) BPK - MAZ 2 63,07  
3 EVO Kowalczyk Wiktoria (JM.2008) BPK - MAZ 2 65,27  
3 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 2 60,08  
3 CORBINIAN Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 2 58,52  
7 NANDINA Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 3 62,99  
7 FLYING DREAM Kaleta Zuzanna (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 3 62,10  
9 BORSALINO Kraśko Aleksander (JM.2009) LKJ Gałkowo 3,5 62,75  
10 LOGAN Sałapatek Maja (JM.2008) UKJ Reimann Team Karlino 4 62,62  
11 FALCO Kuczkowiak Hanna (JM.2007) BPK zachpom 4,5 64,28  
12 FALCO Kuczkowiak Hanna (JM.2007) BPK zachpom 5 64,94  
13 FLYING DREAM Kaleta Zuzanna (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 6 77,42  


 

30 - 110 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAKUBA21 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 1,5 61,90  
2 CORBINIAN Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 3 60,51  


 

31 - 120 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm (29-01-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BEN GUN Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,5 64,35  
1 MAKUBA21 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 1,5 60,69  
3 BENJA LUNA Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4,5 76,95  


 

33 - Fin A0 - finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm (30-01-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 LITTLE BEAUTY Rąbca Milena (Mł.2012) JKS Niestępowo 0 36,54 0 22,25 0 200 PLN
2 R-FOOD ADONIS AZ Walczyk Natasza (Mł.2013) Polish Pony Club Sp. z o.o. 0 38,82 0 23,33 0 150 PLN
3 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 44,78 0 24,34 0 100 PLN
4 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 42,01 0 26,17 0 100 PLN
5 POSEJDON Cytarska Hanna (Mł.2014) Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo 0 40,07 0 31,35 0 50 PLN
6 RICARDA Błądek Michalina (Mł.2012) UKJ Reimann Team Karlino 4 37,54 0 25,73 4 50 PLN
  KLIPER Kiereś Martyna (Mł.2012) Sopocki Klub Jeździecki 0 41,28 ELI      


 

34 - Fin A1 - finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm (30-01-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 BATOR Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 33,66 0 20,69 0 200 PLN
2 CASTLE ELLIS TINA Laskowska Róża (Mł.2013) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 36,68 0 21,86 0 150 PLN
3 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 40,72 0 22,10 0 100 PLN
4 PASCAL JAN-PON Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 36,86 0 22,53 0 100 PLN
5 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 37,09 0 22,59 0 50 PLN
6 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) KJ Kaja Czosnowo 0 35,78 0 22,67 0 50 PLN
7 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 39,94 0 22,98 0 50 PLN
8 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 34,67 0 24,03 0 50 PLN
9 SANTIAGO Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 39,84 0 26,56 0  
10 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 44,20 0 27,59 0  
11 ADONIS Pietrzak Pola (Mł.2013) KJ Kaja Czosnowo 4 40,30 0 25,76 4  
12 ERIKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 49,07 0 26,08 4  
13 MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 30,80 4 30,18 4  
14 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 38,59 4 30,57 4  
  TOPAZ Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 39,08 ELI      
  RAMIRO Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 37,30 ELI      
  TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Sopocki Klub Jeździecki 0 34,52 ELI      
  JACOB Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn ELI          


 

35 - Fin A2 - finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm (30-01-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 MILAGROSS Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 37,11 0 19,82 0 200 PLN
2 JUNIOR Banasik Julia (Mł.2010) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 40,39 0 20,21 0 150 PLN
3 NOBELSTAR 0005 Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 41,84 0 20,23 0 100 PLN
4 GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 38,39 0 20,83 0 100 PLN
5 WEDOG PRIDE N JOY Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0 35,24 0 21,29 0 50 PLN
6 DEPAS CORRINUS P. Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki KJ 0 35,64 0 21,41 0 50 PLN
7 KAWIOR Łożewska Laura (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 0 36,29 0 22,01 0 50 PLN
8 HELABA D'INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 41,72 0 22,28 0 50 PLN
9 BLAZING DESERT MIRAGE Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 37,92 0 22,42 0  
10 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 0 39,09 0 22,49 0  
11 DURANTO Z Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 37,14 0 22,66 0  
12 TWIGGY EWITA Głogowska Nina (Mł.2010) Sopocki KJ 0 35,68 0 22,84 0  
13 L-BRENDA Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 0 38,58 0 23,05 0  
14 BUBBA ZAGORKA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 0 36,26 0 27,67 0  
15 SMYK Laskowska Lena (Mł.2010) BPK (MAZ) 4 36,89 0 21,13 4  
16 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 39,01 4 21,37 4  
17 AILLE CLOONEY Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 4 36,46 0 21,51 4  
18 HERMES ZAGORKA Leonowicz Adrianna (Mł.2010) KJ Wiktorowo 0 37,07 4 22,64 4  
19 EGZORCYSTA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 4 37,62 0 24,91 4  
20 VALES BLUERAY Krzeszewska Zofia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 43,66 0 25,38 4  
21 MENTOS Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 7 50,31 0 21,17 7  
22 TONY’S BOY Burdelas Amelia (Mł.2010) BPK (MAZ) 18 53,69 0 27,33 18  
23 ANAPON MOONLIGHT DANCER Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 39,09 24 43,78 24  


 

36 - Fin C - finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm (30-01-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 JAGIENKA Janusz Zofia (JM.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 36,95 0 18,91 0 300 PLN
2 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 38,75 0 23,37 0 200 PLN
3 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 39,64 0 23,82 0 150 PLN
4 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 39,82 4 20,80 4 100 PLN
5 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 4 38,94 0 22,04 4 50 PLN
6 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 39,28 0 22,97 4  
7 RÓŻA Talaga Zofia (JM.2007) JKS Niestępowo 4 40,47 0 26,26 4  
  MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała ELI          
  NANDO SUPER Kierznowski Radosław (JM.2009) KJ Sokół Damasławek ELI          


 

37 - Fin D bis - finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm (30-01-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 FLYING DREAM Kaleta Zuzanna (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 35,58 0 22,24 0 300 PLN
2 CORBINIAN Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 0 38,38 0 24,32 0 200 PLN
3 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 37,44 4 24,68 4 150 PLN
4 LOGAN Sałapatek Maja (JM.2008) UKJ Reimann Team Karlino 0 38,14 13 36,31 13 100 PLN
5 FALCO Kuczkowiak Hanna (JM.2007) BPK zachpom 8 42,34 10 33,07 18 50 PLN
  NANDINA Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn ELI          
  EVO Kowalczyk Wiktoria (JM.2008) BPK - MAZ ELI          
  CHELSEA LONDON 2 Malesa Alicja (Mł.2010) BPK (MAZ) ELI          


 

38 - GP D i E - GP gr D i E - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.120 cm (30-01-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BEN GUN Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 60,95     350 PLN
2 BENJA LUNA Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 12 62,88     300 PLN
  MAKUBA21 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino ELI        


 

39 - Fin Młodzik DK i JM - finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm (30-01-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Wysokość Nagroda
1 ULILEN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,86 0 37,34 110 300 PLN
2 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 64,25 0 37,60 115 200 PLN
3 ASTERIX Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 0 63,08 4 34,96 115 150 PLN
4 COCO CHANEL Karolak Julia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 63,18 4 35,67 115 100 PLN
5 ORIDA M Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 60,37 4 44,16 115 50 PLN
6 BIRKUT Karasińska Olga (JM.2008) Ukj Karmen Nieklonice 0 65,87 8 36,75 115  
7 DENVER Z Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ 0 63,57     110  
8 VERONA Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 4 59,95     115  
9 LESANTTI Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4 61,66     115  
10 BIG STAR O Z Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 62,14     115  
11 COMIENZO Malesa Alicja (Mł.2010) BPK (MAZ) 4 62,69     110  
12 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 4 64,35     110  
13 QUANDO N Koźlik Kornelia (JM.2007) Ukj karmen nieklonice 4 65,28     115  
14 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 66,43     115  
15 CONTINA ELIZAR Jurasz Kornelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 70,49     115  
16 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 5 72,77     115  
17 CHERIE DE BEAUFOUR Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ 8 61,85     115  
18 CACHASSIMO Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 13 71,30     115  
  HOP HOP SIMONI Drewek Klaudia (JM.2008) Sopocki KJ ELI       115  


 

41 - Fin R Jun. i Mł. - Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm (30-01-2022)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Wysokość Nagroda
1 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 60,99 130 300 PLN
2 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 0 61,30 130 200 PLN
3 BRANDY Frąckiewicz Emma (J.2005) FS Succin 0 65,73 135 150 PLN
4 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 0 65,95 130 100 PLN
5 CANABAZ Biegalska Iga (J.2006) Sopocki KJ 3 74,44 130 50 PLN
6 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 8 65,38 130  


 

42 - KUCE 50/60/70 cm - Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.50/60/70 cm (30-01-2022)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Wysokość Nagroda
1 CYGAN Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki KJ 0 44,02 50 120 PLN
2 ANAPON BLACK BEAUTY Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 48,88 50 80 PLN
3 LUKRECJA Dobraniecka Julia (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0 50,05 70 50 PLN
4 DANDY Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 4 44,04 70  
5 DOX Wygnańczuk Julia (Mł.2010) SKJ 4 47,98 70  
6 HEROS PK Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino 4 55,48 60  
  SARA Siekaj Laila (Mł.2011) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. ELI   60  


 

43 - KUCE 80/90/100/110 cm - Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm (30-01-2022)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Wysokość Nagroda
1 REYLEM CORNELIA Kwiatkowska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 46,24 80 120 PLN
2 MIGOTKA Kruczkowska Julia (JM.2008) KJ Stajnia Jarużyn 4 46,82 80 80 PLN
3 ROYAL MAGIC 18 Laskowski Julian (JM.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 46,64 80 50 PLN
4 BALLINACLOUGH ISLAND GIRL Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 8 46,70 80  
5 HARA Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 9 60,63 90  
  LIWIA Zielony-Sokalska Zuzanna (JM.2009) UKJ Reimann Team Karlino ELI   80  
  LORD EWITA Brzeska Blanka (JM.2007) KJ Dilmar Kobylarnia ELI   90  


 

44 - DK 90/100/110/120 cm - Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie (30-01-2022)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Wysokość Nagroda
1 PANTEON Gac Apolonia (JM.2008) SKJ 0 40,13 90 120 PLN
2 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 0 42,07 120 80 PLN
3 SUNSHINE M Becker Zuzanna (J.2006) JKS Barłomino 0 44,71 120 50 PLN
4 WETO LIBERUM Lezner Julia (J.2006) Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN 0 45,29 100  
5 ISIS Dzienia Weronika (JM.2008) KJ Jolly Jumper Wglewskie Holendry 0 46,26 90  
6 KYANA HDH Chruścińska Małgorzata (MJ.2003) Sopocki KJ 0 47,35 100  
7 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 4 46,62 110  
8 RAWDAT Winnicka Katarzyna (JM.2009) KJ Wiktorowo 4 47,58 100  
9 ABDULA DEL COLLE Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki KJ 4 52,36 90  
10 G-SHOCK Kwintkiewicz Pola (J.2005) PLJ 8 48,16 90  
11 PRIAM Mielniczek Zofia (JM.2008) KJ Wiktorowo 8 49,07 100  
12 VELVET Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński KJ Tabun 24 67,65 110  
13 ATIFA Psiuk Maja (J.2006) Sobieski Jumping Team 26 81,59 100  
  FUEGO CN Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ ELI   90  



 

HUBERTUS 2.5.3.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV), H2-092019-2)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22