CSI4 / CSI2 / CSIYH Samorin 17 - 22 lipca 2018

X-BIONIC SUMMER TOUR

 

Reprezentacja Polski: 

 

Krzysztof Ludwiczak   STALANDO 2  CONTHACCA    NORDWIND   QUEEN LA BALOU   SANDRA BLUE

Wojciech Wojcianiec   NACCORD MELLONI  CHINTABLUE

Michał Kaźmierczak  STAKORADO  QUE PASA 5   HELIA VAN DE HEIHOEK  CISALL FS  WILANDER

Natalia Czernik   ABIGEJ  FENNA   CHIN QUEEN   CHUCK BASS  

Bartosz Adamus   EVERDI  FONTAINE BLUE CKV

 

WYNIKI TURNIEJU

 

Najlepsze wyniki dla Polski podczas I tygodnia turnieju X-BIONIC SUMMER TOUR :

 

LR Grand Prix CSI4 160cm -  15m. Krzysztof Ludwiczak Nordwind  

LR Grand Prix CSI2 145cm      9m. Krzysztof Ludwiczak  Conthacca 

 

LR 150cm CSI4 - 13m Krzysztof Ludwiczak Nordwind 

LR 150cm CSI4  - 14m Michał Kaźmierczak Stakorado 

LR 145cm CSI4 -  13m. Wojciech Wojcianiec Naccord Melloni

CSI4 140cm - 3m. Krzysztof Ludwiczak Sandra Blue 

CSI4 145cm - 3m.  Krzysztof Ludwiczak Sandra Blue 

 

CSI2 145cm - 1m. Krzysztof Ludwiczak Queen La Balue 

CSI2 140cm - 1m. Michał Kaźmierczak Cisall FS

CSI2 140cm - 7m. Natalia Czernik Fenna 

 

YH 6 yrs - 4m Natalia Czernik Chuck Bass 

YH 5 yrs -  1m. Natalia Czernik Chin Quinn 

 

 

 

Krzysztof Ludwiczak i Queen La Balou

 

 

Michał Kaźmierczak i Stakorado

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20