PODSUMOWANIE SEZONU 2018 

 

 

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Chacclana

Młodzieżowiec Roku - Adam Grzegorzewski 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Maja Marchwicka 

Amazonka Roku - Maja Marchwicka

Klub Roku  - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Maja Marchwicka

PODSUMOWANIE SEZONU 2017 

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński
Koń Roku - Stakorado
Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek
Junior Roku - Filip Lewicki
Amazonka Roku - Aleksandra Kierznowska
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska
Klub Roku - KJ HEAA Turek
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 
Nadzieja Roku - Milena Dobkowska 
 
 
 
 
 
 

 

PODSUMOWANIE ROKU 2016

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Wibaro

Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek

Junior Roku - Adam Grzegorzewski

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska 

Amazonka Roku - Małgorzata Koszucka

Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

 

 

   PODSUMOWANIE SEZONU 2015

 

Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Amazonka Roku - Agnieszka Cecuga 

Młodzieżowiec Roku - Krzysztof Okła

Junior Roku - Andrzej Opłatek

Zawodnik Roku w kat Dzieci -

Aleksandra Bolko / Wiktoria Głowacka / 

Dalia Lehmann / Filip Lewicki 

Trener Roku - Stanisław Marchwicki 

Klub Roku - Agro Handel Śrem 

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

 
 
 
 
 
 
 
 

PODSUMOWANIE SEZONU 2014 

 

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Boliwia 

Trener Roku - Krzysztof Ludwiczak

Klub  Roku - KJ Agro Handel Śrem

Amazonka Roku - Zuzanna Gowin

Zawodnik Roku w kat MJ - Zuzanna Gowin

Zawodnik Roku w kat Juniorów - Andrzej Opłatek 

Zawodnik Roku w kat. Juniorów Młodszych - Franciszek Kowalczyk

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Dalia Lehmann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODSUMOWANIE SEZONU 2013

Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński  Amazonka Roku - Zuzanna Gowin  Młodzieżowiec Roku - Maksymilian Wechta Junior Roku - Andrzej Opłatek Junior Młodszy Roku - Adam Grzegorzewski  Zawodnik Roku w kat Dzieci - Olimpia Wołodkowicz  Trener Roku - Krzysztof Ludwiczak  Klub Roku - Agro Handel Śrem

PODSUMOWANIE SEZONU 2012

Zawodnik Roku - Piotr Morsztyn Amazonka Roku - Ewa Mazurowska Młodzieżowiec Roku - Maksymilian Wechta Junior Roku - Zuzanna Gowin  Junior Młodszy Roku - Karolina Stańczak Zawodnik Roku w kat. Dzieci - Monika Grundkowska  Trener Roku Adam Nowak Klub Roku - Agro Handel Śrem 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19