PODSUMOWANIE SEZONU 2020

 

 

 

 

 

 

Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec 

Koń Roku - Jerico

Młodzieżowiec Roku - Gabriela Bado

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Iga Biegalska 

Amazonka Roku - Daria Kobiernik

Klub Roku  - KJ Podkowa Gruszczyn

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Nell Sówka 

PODSUMOWANIE SEZONU 2019 

 

 

 

 

Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec 

Koń Roku - Chintablue

Młodzieżowiec Roku - Monika Grundkowska 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Daria Pietrzak 

Amazonka Roku - Monika Grundkowska

Klub Roku  - HEAA Turek

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Daria Pietrzak 

 PODSUMOWANIE SEZONU 2018 

 

 

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Chacclana

Młodzieżowiec Roku - Adam Grzegorzewski 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Maja Marchwicka 

Amazonka Roku - Maja Marchwicka

Klub Roku  - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Maja Marchwicka

PODSUMOWANIE SEZONU 2017 

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński
Koń Roku - Stakorado
Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek
Junior Roku - Filip Lewicki
Amazonka Roku - Aleksandra Kierznowska
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska
Klub Roku - KJ HEAA Turek
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 
Nadzieja Roku - Milena Dobkowska 
 
 
 
 
 
 

 

PODSUMOWANIE ROKU 2016

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Wibaro

Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek

Junior Roku - Adam Grzegorzewski

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska 

Amazonka Roku - Małgorzata Koszucka

Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

 

 

   PODSUMOWANIE SEZONU 2015

 

Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Amazonka Roku - Agnieszka Cecuga 

Młodzieżowiec Roku - Krzysztof Okła

Junior Roku - Andrzej Opłatek

Zawodnik Roku w kat Dzieci -

Aleksandra Bolko / Wiktoria Głowacka / 

Dalia Lehmann / Filip Lewicki 

Trener Roku - Stanisław Marchwicki 

Klub Roku - Agro Handel Śrem 

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

 
 
 
 
 
 
 
 

PODSUMOWANIE SEZONU 2014 

 

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Boliwia 

Trener Roku - Krzysztof Ludwiczak

Klub  Roku - KJ Agro Handel Śrem

Amazonka Roku - Zuzanna Gowin

Zawodnik Roku w kat MJ - Zuzanna Gowin

Zawodnik Roku w kat Juniorów - Andrzej Opłatek 

Zawodnik Roku w kat. Juniorów Młodszych - Franciszek Kowalczyk

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Dalia Lehmann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODSUMOWANIE SEZONU 2013

Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński  Amazonka Roku - Zuzanna Gowin  Młodzieżowiec Roku - Maksymilian Wechta Junior Roku - Andrzej Opłatek Junior Młodszy Roku - Adam Grzegorzewski  Zawodnik Roku w kat Dzieci - Olimpia Wołodkowicz  Trener Roku - Krzysztof Ludwiczak  Klub Roku - Agro Handel Śrem

PODSUMOWANIE SEZONU 2012

Zawodnik Roku - Piotr Morsztyn Amazonka Roku - Ewa Mazurowska Młodzieżowiec Roku - Maksymilian Wechta Junior Roku - Zuzanna Gowin  Junior Młodszy Roku - Karolina Stańczak Zawodnik Roku w kat. Dzieci - Monika Grundkowska  Trener Roku Adam Nowak Klub Roku - Agro Handel Śrem 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21