PODSUMOWANIE SEZONU 2019 

 

 

 

 

Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec 

Koń Roku - Chintablue

Młodzieżowiec Roku - Monika Grundkowska 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Daria Pietrzak 

Amazonka Roku - Monika Grundkowska

Klub Roku  - HEAA Turek

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Daria Pietrzak 

 PODSUMOWANIE SEZONU 2018 

 

 

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Chacclana

Młodzieżowiec Roku - Adam Grzegorzewski 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Maja Marchwicka 

Amazonka Roku - Maja Marchwicka

Klub Roku  - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Maja Marchwicka

PODSUMOWANIE SEZONU 2017 

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński
Koń Roku - Stakorado
Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek
Junior Roku - Filip Lewicki
Amazonka Roku - Aleksandra Kierznowska
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska
Klub Roku - KJ HEAA Turek
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 
Nadzieja Roku - Milena Dobkowska 
 
 
 
 
 
 

 

PODSUMOWANIE ROKU 2016

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Wibaro

Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek

Junior Roku - Adam Grzegorzewski

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska 

Amazonka Roku - Małgorzata Koszucka

Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

 

 

   PODSUMOWANIE SEZONU 2015

 

Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Amazonka Roku - Agnieszka Cecuga 

Młodzieżowiec Roku - Krzysztof Okła

Junior Roku - Andrzej Opłatek

Zawodnik Roku w kat Dzieci -

Aleksandra Bolko / Wiktoria Głowacka / 

Dalia Lehmann / Filip Lewicki 

Trener Roku - Stanisław Marchwicki 

Klub Roku - Agro Handel Śrem 

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

 
 
 
 
 
 
 
 

PODSUMOWANIE SEZONU 2014 

 

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Boliwia 

Trener Roku - Krzysztof Ludwiczak

Klub  Roku - KJ Agro Handel Śrem

Amazonka Roku - Zuzanna Gowin

Zawodnik Roku w kat MJ - Zuzanna Gowin

Zawodnik Roku w kat Juniorów - Andrzej Opłatek 

Zawodnik Roku w kat. Juniorów Młodszych - Franciszek Kowalczyk

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Dalia Lehmann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODSUMOWANIE SEZONU 2013

Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński  Amazonka Roku - Zuzanna Gowin  Młodzieżowiec Roku - Maksymilian Wechta Junior Roku - Andrzej Opłatek Junior Młodszy Roku - Adam Grzegorzewski  Zawodnik Roku w kat Dzieci - Olimpia Wołodkowicz  Trener Roku - Krzysztof Ludwiczak  Klub Roku - Agro Handel Śrem

PODSUMOWANIE SEZONU 2012

Zawodnik Roku - Piotr Morsztyn Amazonka Roku - Ewa Mazurowska Młodzieżowiec Roku - Maksymilian Wechta Junior Roku - Zuzanna Gowin  Junior Młodszy Roku - Karolina Stańczak Zawodnik Roku w kat. Dzieci - Monika Grundkowska  Trener Roku Adam Nowak Klub Roku - Agro Handel Śrem 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20