RANKINGI FEI

RANKINGI PZJ

PODSUMOWANIE SEZONU 2020

 

 

 

 

 

 

Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec 

Koń Roku - Jerico

Młodzieżowiec Roku - Gabriela Bado

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Iga Biegalska 

Amazonka Roku - Daria Kobiernik

Klub Roku  - KJ Podkowa Gruszczyn

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Nell Sówka 

PODSUMOWANIE SEZONU 2019 

 

 

 

 

Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec 

Koń Roku - Chintablue

Młodzieżowiec Roku - Monika Grundkowska 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Daria Pietrzak 

Amazonka Roku - Monika Grundkowska

Klub Roku  - HEAA Turek

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Daria Pietrzak 

 PODSUMOWANIE SEZONU 2018 

 

 

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Chacclana

Młodzieżowiec Roku - Adam Grzegorzewski 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Maja Marchwicka 

Amazonka Roku - Maja Marchwicka

Klub Roku  - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Maja Marchwicka

PODSUMOWANIE SEZONU 2017 

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński
Koń Roku - Stakorado
Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek
Junior Roku - Filip Lewicki
Amazonka Roku - Aleksandra Kierznowska
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska
Klub Roku - KJ HEAA Turek
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 
Nadzieja Roku - Milena Dobkowska 
 
 
 
 
 
 

 

PODSUMOWANIE ROKU 2016

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Wibaro

Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek

Junior Roku - Adam Grzegorzewski

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska 

Amazonka Roku - Małgorzata Koszucka

Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

 

 

   PODSUMOWANIE SEZONU 2015

 

Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Amazonka Roku - Agnieszka Cecuga 

Młodzieżowiec Roku - Krzysztof Okła

Junior Roku - Andrzej Opłatek

Zawodnik Roku w kat Dzieci -

Aleksandra Bolko / Wiktoria Głowacka / 

Dalia Lehmann / Filip Lewicki 

Trener Roku - Stanisław Marchwicki 

Klub Roku - Agro Handel Śrem 

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

 
 
 
 
 
 
 
 

PODSUMOWANIE SEZONU 2014 

 

 

 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Koń Roku - Boliwia 

Trener Roku - Krzysztof Ludwiczak

Klub  Roku - KJ Agro Handel Śrem

Amazonka Roku - Zuzanna Gowin

Zawodnik Roku w kat MJ - Zuzanna Gowin

Zawodnik Roku w kat Juniorów - Andrzej Opłatek 

Zawodnik Roku w kat. Juniorów Młodszych - Franciszek Kowalczyk

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Dalia Lehmann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODSUMOWANIE SEZONU 2013

Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński  Amazonka Roku - Zuzanna Gowin  Młodzieżowiec Roku - Maksymilian Wechta Junior Roku - Andrzej Opłatek Junior Młodszy Roku - Adam Grzegorzewski  Zawodnik Roku w kat Dzieci - Olimpia Wołodkowicz  Trener Roku - Krzysztof Ludwiczak  Klub Roku - Agro Handel Śrem

PODSUMOWANIE SEZONU 2012

Zawodnik Roku - Piotr Morsztyn Amazonka Roku - Ewa Mazurowska Młodzieżowiec Roku - Maksymilian Wechta Junior Roku - Zuzanna Gowin  Junior Młodszy Roku - Karolina Stańczak Zawodnik Roku w kat. Dzieci - Monika Grundkowska  Trener Roku Adam Nowak Klub Roku - Agro Handel Śrem 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21