Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2017 rok 

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński
Koń Roku - Stakorado
Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek
Junior Roku - Filip Lewicki
Amazonka Roku - Aleksandra Kierznowska
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska
Klub Roku - KJ HEAA Turek
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 
Nadzieja Roku - Milena Dobkowska 

Zawodnik  Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Jarosław Skrzyczyński w 2017 roku wygrał Mistrzostwa  Polski Seniorów w Jakubowicach, Halowy Puchar Polski Seniorów w Łącku, Finał Cavaliady Tour 2016/17,  miał bardzo udane starty na arenach międzynarodowych, które dały mu awans do pierwszej setki  światowego rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI.  Wygrał 39 miedzynarodowych konkursów w tym 8 zaliczanych do światowego rankingu oraz blisko 100 razy plasował się w pierwszej dziesiątce ( w tym w 27 konkursach zaliczanych do  LR ).   W kraju wygrał m.in.  konkursy Grand Prix we Wrocławiu, Olszy, Bogusławicach oraz Strzegomiu i cały sezon był numerem jeden rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego. Sezon 2017 był niewątpliwie najlepszym w karierze sportowej  Jarosława Skrzyczyńskiego zawodnika KJ Agro Handel Śrem.

Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek

 

Andrzej Opłatek - Mistrz Polski Młodych Jeźdźców, finalista Mistrzostw Europy Młodych Jeźdźców w Samorin (12 miejsce), uczestnik programu Young Riders Academy, wraz z ekipą wygrał Młodzieżowy Puchar Narodów w Ciekocinku, lider rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego w kat. Młodych Jeźdźców.  Sezon 2017 był najlepszym sezonem w karierze zawodnika KJ HEAA Turek, uwieńczonym wspaniałym sukcesem podczas Cavaliady w Poznaniu - wygraniem konkursu Grand Prix. Andrzej Opłatek obronił tytuł Mistrz Polski MJ w Jakubowicach z  powodzeniem startował w zawodach międzynarodowych każdej rangi m.in. CSIO5 Sopot, CSI4 Hagen, CSI4 Samorin, CSI4 Monachium, CSI4/3 San Giovanni czy CSI3 Redefin. Wygrał 4 konkursy i ponad 40 razy plasował się w pierwszej 10-tce międzynarodowych konkursów.  

Koń Roku - Stakorado 

 

Koń Roku - Stakorado ur. 23/04/2005r., hanowerski wałach po Stakkato Gold z matki po Acorado, będący własnością Klubu Jeździeckiego Leśna Wola w Głogowie Młp. pod Michałem Kaźmierczakiem ukończył Mistrzostwa Polski na  trzecim miejscu, bardzo dobrze zaprezentował się w Mistrzostwach Europy Seniorów w Goeteborgu (38 miejsce), wygrał dwa konkursy  Pucharu Świata  w Tallinie i w Lesznie, dzięki tym wynikom aktualnie Michał Kaźmierczak jest najwyżej sklasyfikowanym Polskim jeźdźcem w rankingu LEC PŚ - 6 miejsce i ma duże szanse na strat w Finale Pucharu Świata w Paryżu w 2018r.   Stakorado i Michał Kaźmierczak ponad to, ukończyli 3* Grand Prix Silesia Equestrian Tour na drugim miejscu, super spisali się podczas letniej Baltici w Ciekocinku zajmując trzecie miejsce w Grand Prix, z jednym błędem pokonali 5* Grand Prix w Sopocie najlepiej spośród reprezentantów Polski a rok rozpoczęli od drugiego miejsca w GP CSI2 w Mijas.  Wspaniały sezon.

Junior Roku - Filip Lewicki 

 

 

Filip Lewicki J2001 wygrał Mistrzostwa Polski Juniorów w Jakubowicach, na co dzień zawodnik KJ Czachary Pogorzelica. W czerwcu świetnie spisał się w trudnych zawodach Future Champions w Hagen, gdzie przejechał konkurs Grand Prix z 1pkt za czas, potem z mniejszym powodzeniem debiutował w Mistrzostwach Europy Juniorów w Samorin.  Sezon zakończył wysoko w rankingu juniorów Polskiego Związku Jeździeckiego. 

Amazonka Roku i zawodnik roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska 

 

Aleksandra Kierznowska wraz z Polską ekipą wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Europy Dzieci w Samorin a indywidulanie ukończyła te Mistrzostwa na  ósmym miejscu.  W kraju, Aleksandra Kierznowska, reprezentująca KJ Kietlów wywalczyła dwa brązowe medale  w Pucharze Polski Dzieci w Jakubowicach oraz w Lesznie w Halowym Pucharze Polski Dzieci.  Na międzynarodowej arenie wygrała w 2017 roku 15-ście konkursów i w blisko 30-tu uplasowała się w pierwszej 10-tce.  Trenuje pod okiem rodziców Anny i Huberta Kierznowskich. Wspaniały talent.

Klub Roku - KJ HEAA Turek 

 

Reprezentanci KJ HEAA Turek - Krzysztof Ludwiczak oraz Andrzej Opłatek zdobyli w 2017 roku dwa medale Mistrzostw Polski - srebro w kategorii Seniorów wywalczył Krzysztof Ludwiczak a Andrzej Opłatek obronił tytuł i po raz kolejny zdobył złoty medal w kat Młodych Jeźdźców. Andrzej Opłatek reprezentował Polskę w Mistrzostwa Europy, zajmując w Finale 12 miejsce. Obaj zawodnicy z powodzeniem radzą sobie na międzynarodowych arenach min. dzięki udanym startom w 2017 zdobyli kwalifikacje do startu w Mistrzostwach Świata 2018. W rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego obaj zawodnicy plasują się w ścisłej pierwszej 10-tce zestawienia. 

Organizator Roku KJ Osadkowski Jakubowice 

 

 

Klub Jeździecki Osadkowski w Jakubowicach w 2017 roku po raz kolejny  zorganizował owacyjnie przyjęte Mistrzostwa Polski,  międzynarodowy turniej Silesia Equestrian Tour oraz liczne zawody krajowe i regionalne. Finały wszystkich tych imprez odbywały się przy szczelnie wypełnionych przez publiczność trybunach. 

Klub Rodziny Osadkowskich jest bardzo lubianym przez środowisko ośrodkiem jeździeckim, cenionym  za gościnność, atmosferę i warunki dla koni. Bez wątpienia jest także wielkim promotorem jeździectwa. Wielkie ukłony i podziękowania za takie wsparcie jeździectwa kierujemy na ręce Państwa Beaty i Władysława Osadkowskich z rodziną oraz   Agnieszki Olszewskiej.

 

Nadzieja Roku - Milena Dobkowska 

 

Bardzo udane starty w 2017 roku miała młodziutka Milena Dobkowska (JM03) z WKJ Warszawa, podopieczna trener Bożeny Retki.  W świetnym stylu zdominowała finałowe podium Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poczerninie zdobywając pierwszy w swojej karierze złoty medal MP. Jesienią w Strzegomiu wygrała Puchar Polski Dzieci II.  Wygrała  także,  Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w kat. Młodych Jeźdźców. W roku 2017 zadebiutowała na międzynarodowej arenie, najlepsze starty miała podczas Silesia Equestrian Tour w Jakubowiczach gdzie w zajęła dwa razy  drugie miejsce. Podczas Finału III kwalifikacji HPP w Sopocie w kat. juniorów zajęła drugie miejsce aktualnie zajmuje również drugie miejsce w rankingu HPP 2017/18 w tej kategorii.  Ukończyła sezon 2017 na drugim miejscu w Rankingu Dzieci PZJ.  Dysponuje stawką kilku dobrych koni, ma duży apetyt na sport i dużo przebojowości. Trzymamy kciuki ! Brawo Milena !

 

 

Specjalne wyróżnienia otrzymują :

Kaja Koczurowska - Wawrzkiewicz - za wspaniałą imprezę jaką są zawody CSIO5 w Sopocie, na której chcą startować najlepsi jeźdźcy ze świata. Zawody w Sopocie są najlepszą wizytówką Polskich skoków przez przeszkody i kapitalnie wpływają na postrzeganie naszego kraju w świecie sportu jeździeckiego.  Świetnie zorganizowane, z super atmosferą i gościnnością. Uwielbiamy być w Sopocie.  Kolejne zawody CSIO5 14-17 czerwca 2018. Nie może Was nie być !

 

Kolejne specjalne wyróżnienie za stworzenie marki odzieżowej Design by Dalia przyznajemy Dalii Lehmann . Stworzona przez 17 letnią Dalię kolekcja w szybkim czasie stała się przebojem. W bluzkach i koszulach stworzonych przez Dalię jeździ coraz więcej jeździeckich gwiazd sportu z całego świata. Polecamy  http://www.sklep.dalialehmann.com   Dalia Lehmann w sezonie 2017 wywalczyła złoty medal HPP w kat Juniorów w Łącku, wygrała juniorskie Grand Prix podczas CSIJ Olomouc w Czechach, pojechała najlepiej w Polskiej ekipie Mistrzostwa Europy Juniorów w Samorin. 

 

Trzecie specjalne wyróżnienie przyznajemy Pierwszej V-ce Miss Polski 2017 , Miss Gracji i Elegancji 2017  - Marcie Pałuckiej. W drodze po koroną  Miss,  jeżdżąca na codzień w barwach SKJ Sopot Marta Pałucka we wszystkich swoich medialnych wystąpieniach z wielką pasją akcentowała swoje zamiłowanie do sportu jeździeckiego.  Gratulujemy wspaniałego sukcesu i trzymamy kciuki za wyniki sportowe w 2018 roku. 

 

Najważniejsze sukcesy Reprezentantów Polski w sezonie 2017

     

 

 

Najważniejsze sukcesy Reprezentantów Polski w sezonie 2017

1. Brązowy medal Mistrzostw Europy Dzieci w Samorin wywalczony przez ekipę w składzie: Aleksandra Kierznowska, Laura Kłapińska, Olga Skrobacz i Juliana Suska pod kierunkiem trenera Tomasza Włodarskiego / i ósme miejsce indywidualnie Aleksandry Kierznowskiej  na zdjęciu / więcej 

2. 12 miejsce w Finał Mistrzostw Europy Młodych Jeźdźców  w Samorin Andrzeja Opłatka  więcej 

3. Forma Jarosława Skrzyczyńskiego - awans do pierwszej setki rankingu FEI  więcej 

3. Start Michała Kaźmierczaka w Mistrzostwach Europy Seniorów w Goeteborgu - 38 miejsce  więcej 

4. Zwycięstwo w Finale Ligi Europy Centralnej przez Dawida Kubiaka i wyjazd na Puchar Świata do USA   więcej 

5. Forma Aleksandry Kierznowskiej, najlepsza w 15 miedzynarodowych konkursach, ósma indywidualnie w ME Dzieci 

6. Andrzej Opłatek - 1 miejsce Grand Prix CSI3-W Cavaliada Poznań  więcej 

7. Marek Lewicki - 1 miejsce Grand Prix CSI3-W Cavaliada Warszawa więcej 

8. Marek Lewicki - 1 miejsce Grand Prix CSI3-W Leszno więce

9. Michał Kaźmierczak - 1 miejsce World Cup CSI3-W Leszno więcej

10. Michał Kaźmierczak - 1 miejsce CSI2-W Tallinn więcej 

11. Krzysztof Ludwiczak - 1 miejsce Grand Prix CSI2 Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice więcej

12. Kamil Grzelczyk - 1miejsce Grand Prix CSI2 Baltica Equestrian Tour Ciekocinko więcej 

13. Kamil Grzelczyk - 1 miejsce Grand Prix CSI2 Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice więcej

14. Maksymilian Wechta - trzykrotnie  najlepszy w konkursach U25 w Salzburgu, Bratysławie (final) i w Jakubowicach

15. Kadra Polskich MJ / Szmytka, Grzegorzewski, Opłatek, Grundkowska / najlepsza w Pucharze Narodów CSIOY w Ciekocinku 

16. Dalia Lehmann - 1 miejsce Grand Prix CSIJ Olomouc więcej 

17. Michalina Szmytka - 1 miejsce w Finale U25 w Jakubowicach więcej

18. Juliana Suska - 1 miejsce Grand Prix Dzieci CSICh Linz więcej

 

Medaliści Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody 2017 

 

 

LXXII Mistrzostwa Polski Seniorów

Jakubowice 16709/17

1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana / KJ Agro Handel

2m. Krzysztof Ludwiczak / Stalando / KJ Heaa Turek

3m. Michał Kaźmierczak / Stakorado / KJ Leśna Wola 

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

 

XXVII MIstrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 

Jakubowice 16/09/17

 

złoto Andrzej Opłatek / Copperfield 40 / KJ Heaa Turek 

srebro Adam Grzegorzewski / Torpedo des Forets / Agro Aves Gajewnik

brąz Martin Rozynek / Catoki / Profil Piła

wyniki 

 

 

 

 

 

 

LIX Mistrzostwa Polski  Juniorów  

Jakubowice 17/09/17

 

złoto  - Filip Lewicki / Quirados As / KJ Czahary  

srebro - Zuzanna Januszewska / Ironia  / SK Kruszyńscy  

brąz - Gabriela Bado / Touluse SM / KKJ Kielce 

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

Finał XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

 

Poczernin 27/07/17

 

złoto - Milena Dobkowska / Command/ WKJ W-wa 
srebro - Hanna Padalak / Portos /  Otomiński KJ  
brąz - Julia Szopa / Cash Flow 21 / KJ Chrobry W-wa  

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finał XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych na Kucach 

Poczernin 27/07/17

 

 

złoto - Natalia Stefańska / Isgaar / KJ DiM W-wa

srebro - Julia Jabłońska / M Armani RJT / JUKS Mieczewo 

brąz - Klara Kozioł / Rolex 2 / TKJ Garbówek 

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Polski na Kucach grupa D 

Strzegom 10/09/17

 

złoto - Aleksandra Osuch / Rosa / KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Agata Kamińska / Czingis Chan  / KJ Ranczo Kołata 

brąz - Oliwia Płatek / Makuba 21  / KKJ Kielce

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2  

Strzegom 10/09/17

 

złoto - Marta Konarska / Sulima / KJ Podkowa Gruszczyn

srebro - Olga Tuliszkiewicz / Pasjonata Amigo / KJ Sokół 

brąz - Zuzanna Prymak / Aragano   / KJ Aromer Józefin

wyniki 

Medaliści Pucharu Polski w skokach przez przeszkody 2017 

 

 

Puchar Polski Dzieci I 

Jakubowice 17/09/17

 

złoto - Maja Marchwicka '05 /  Szafir M / KJ Zbyszko

srebro - Maria Adamietz '03  / Chelsea Blue  / KJ Metpol 

brąz - Aleksandra Kierznowska '03  / Valencia  / KJ Kietlów     

wyniki 

 

 

 

 

 

 

Puchar Polski Dzieci II 

Strzegom 10/09/17

 

złoto - Milena Dobkowska / La Paz / WKJ Warszawa 

srebro - Pola Wawrzyniak / Dimpke / TKJ Garbówek

brąz - Weronika Kosińska / Leda   / SKJ Tradycja

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puchar Polski na Kucach gr E 

Strzegom 10/09/17

 

złoto - Aleksandra Osuch / Roxana Z  KJ Podkowa Gruszczyn

srebro - Zofia Budzyńska / Fabia / KJ Gronówka

brąz - Zuzanna Golicka / Pipin / SKJ Sopot

wyniki 

 

 

 

 

 

 

Puchar Polski na Kucach gr D-bis  

Strzegom 10/09/17

 

złoto - Dominika Henzel /Tiffany / KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Agata Derda / Lopik's Appie / Pony Jumping Team Poznań

brąz - Aurelia Von Mauberg / C Pepsi  / KJ Aromer Józefin 

wyniki 

 

 

 

 

 

Puchar Polski na Kucach gr C 

Strzegom 10/09/17

 

złoto - Gabriela Grzymała / Maks  / SKJ Potęga Piekary 

srebro - Anna Bieńkowska / Szogun  / KJ Cavallino

brąz - Maja Marchwicka / Aris / KJ Zbyszko

wyniki 

 

 

 

 

 

 

Puchar Polski na Kucach gr B 

Strzegom 10/09/17

 

złoto - Agata Derda / Be My  Pony Jumping Team Poznań

srebro - Julia Kapel / Cykor KJ Aldragho 

brąz - Alicja Markiewicz / Denis / UKS Primo Warszawa

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puchar Polski na Kucach gr  A1 

Strzegom 10/09/17

 

złoto - Natalia Głowacz / Szaman  / KJ Liljówka 

srebro - Julia Ganowska / Pasjonata Parys / KJ Ranczo 

brąz - Kinga Kozber / F. Mylord  / BPK

wyniki 

Medaliści Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody 2017

 

HPP w kat Seniorów 

Łąck 02/04/17

 

 

złoto - Jarosław Skrzyczyński / Chacclana / KJ Agro Handel 

srebro - Kamil Grzelczyk / Wibaro / KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 

brąz - Michał Tyszko / Surrimo / TKJ Garbówek 

wyniki 

 

 

 

 

HPP w kat Młodych Jeźdźców  

Łąck 02/04/1

 

Złoto - Joanna Marciniak / Chelsea Blue / KJ Metpol 

Srebro - Michalina Szmytka / Comet 235 /  TKJ Garbówek 

Brąz - Dajana Pawlicka / Bebeto / KJ Agro Handel  

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

HPP w kat Juniorów 

Łąck 02/04/17 

 

złoto - Dalia Lehmann / Annchen 11 /  LehmannSportHorses

srebro - Aleksandra Bolko / Chimequyl / SK Ciekocinko

brąz - Maria Baehr / La Strada L   / KJ Agro Handel 

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

 

HPP kat. OPEN

Łąck 01/04/17

 

złoto - Samanta Forlini / Kontendro / KJ Zbyszko 

srebro - Marta Baczyńska - Nowak / Dimple / TKJ Garbówek 

brąz - Aleksandra Madej / Dambis - J / KJ Strzała Krubiczew 

wyniki 

 
 
 
 
 
 
 
 
HPP w kat Dzieci I    
Leszno  09/04/17
 
 
1-2 m   Oliwia Kosmol /TriTop2 /  SJ Preria

1-2m.   Juliana Suska / Tokajer 8 / KS Chojnów 

3m. Aleksandra Kierznowska / Dior V /  KJ Kietlów 

wyniki 

 

 

 

 

 

 

HPP kat Dzieci II   

Leszno  09/04/17

złoto - Maja Hendrys  / Quantico / KJ Podkowa 

srebro - Jemma Jones / Luna / BPK

brąz - Maria Adamietz / Figaro / KJ Metpol 

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HPP gr E  Małe Konie 

 

Leszno  09/04/17

 

złoto - Zuzanna Golicka  / Pipin / SKJ Sopot 

srebro - Wiktoria Stanisławska  / Roxana Z / Liljówka 

brąz - Wiktoria Okupny /  Logos /  SKJ Grobice 

wyniki 

 

 

 

 

 

 

HPP na kucach gr D 

Leszno  09/04/17

 

złoto - Aleksandra Osuch / Annouschka 10 / KJ Podkowa

srebro - Agata Kamińska / Chingis Can / Ranczo Kołata

brąz - Oliwia Płatek / Makuba 21 / KKJ Kielce

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

 

HPP na kucach gr D bis 

Leszno  09/04/17

 

złoto - Natalia Stefańska / Isgaar / JKS DiM W-wa

srebro - Julia Jabłońska / Quabrel / JUKS Mieczewo

brąz - Julia Walorek / Falco / KJ Podkowa 

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

 

HPP na kucach gr C  

Leszno  09/04/17

 

złoto - Dominika Hendzel / Wiking PP / KJ Podkowa

srebro - Zosia Banaszak / Sofia /  WKJ Lublin 

brąz - Wiktoria Król / Marinello / UKS Primo 

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

 

HPP na kucach gr B    

Leszno  09/04/17

złoto -  Dominika Siudzińska Brandon /  LKS Cwał Poznań 

srebro - Gabriela Ratajska Pasjonata Lotar /  BPK 

brąz - Agata Derda / Be My / Pony Jumping Team Poznań

wyniki 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HPP na kucach gr A1 

Leszno 09/04/17

 

złoto - Martyna Ufnal / Ramiro / KJ Hipica Polonia 

srebro - Julia Lieske / Rawana  / KJ Pegaz Reda

brąz - Julia Ganowska Pasjonata Parys / Ranczo Kołata

wyniki 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HPP na kucach gr A2 

Leszno 09/04/17

złoto - Eliza Zawadzka / Egzorcysta / KJ Golden Dream 

srebro - Marcelina Jackowska / Barkarola / SKJ Gronówka

brąz - Aleksandra Pliem-Perka / Tango / JKS Salio 

wyniki 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18