HZO Leszno 11-13 grudnia 2020

Magda Kamińska najlepsza w Grand Prix Leszna 13/12/2020

 

Magda Kamińska i Brendy - najlepsza para konkursu GP fot. Paula Bartkowiak

 

Grand Prix Leszna 13/12/20

1m. Magda Kamińska BRANDY KJ Preria Wilkowice  0/0 37,99s   VIDEO

2m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE KS Verso La Natura 0/0 38,39s

3m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA KJ Wechta 0/0 39,49s 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

HZO-B1*
Leszno, 11-13 grudzień 2020

WYNIKI KOŃCOWE   PDF
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (2020-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LE DUC Skiba Aleksandra (MJ.1999) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 55,30 175 PLN
2 ZORBA Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 0 56,75 150 PLN
3 GIPSY KING - A Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 59,41 125 PLN
4 LINCOLN AK Osińska Dominika (J.2003) JKSR Michelin 0 59,75 100 PLN
5 COBREY F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 0 60,23 50 PLN
6 KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko 0 60,71 50 PLN
7 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 60,84 25 PLN
8 BLOMMY BLUE Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin 0 61,63 25 PLN
9 BLACK&WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 61,66 25 PLN
10 EPONA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 62,48 25 PLN
11 HIGHFORCE ONE Palacz Oliwia (J.2004) JUKS Abakus Kaczyna 0 62,50  
12 COOKIE MONSTER Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 0 62,83  
13 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 63,49  
14 GUZZI-V Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 63,99  
15 DANTE S Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 0 64,12  
16 BAGHERA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 65,53  
17 CHELSEA BLUE Adamietz Maria (J.2003) KJ METPOL 0 67,68  
18 CARETANE ROSE Z Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 68,00  
19 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 0 68,41  
20 CATINA Elbl Anna bkp 0 68,66  
21 ZASTER Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 0 71,16  
22 EUMARA Rydz Martyna (J.2004) LKJ OLIMP Prudnik 4 56,37  
23 CARMEN-N Kluba Małgorzata (J.2003) LKJ Ostroga Opole 4 56,89  
24 CASCADA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 58,60  
25 JUGATTI Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 4 62,14  
26 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 4 65,98  
27 ALHAMBRA Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 4 68,33  
28 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) KJ METPOL 4 68,51  
29 ISZER Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 4 68,83  
30 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 4 69,78  
31 TIRAMISU Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica 5 76,36  
32 BATUMI L Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 5 78,52  
33 QUINTESCENCE RED WINE Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo 8 65,84  
34 DIAMENT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 8 69,27  
35 CICERO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 73,18  
36 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 9 77,21  
37 KING OF ROCK Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 10 96,77  
38 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) JUKS Abakus Kaczyna 12 65,20  
  FILHARMONIA KG Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia ELI    
  ARGENTINA Osińska Dominika (J.2003) JKSR Michelin REZ    


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (2020-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 0 53,92 200 PLN
2 FIDELIO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 55,99 175 PLN
3 LARUM Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 57,83 150 PLN
4 BATUMI L Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 0 57,90 125 PLN
5 BALTAZAR DU ROUET Elbl Anna bkp 0 58,21 100 PLN
6 COBREY F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 0 58,93 50 PLN
7 DIAMENT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 0 60,04 50 PLN
8 ILASCHA V&V Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 0 60,53 50 PLN
9 ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 0 61,15 10 PLN
10 DANTE S Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 0 61,85 10 PLN
11 CARETANE ROSE Z Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 62,14 10 PLN
12 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 63,64 10 PLN
13 LOGO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 63,97 10 PLN
14 CHELSEA BLUE Adamietz Maria (J.2003) KJ METPOL 0 65,76 10 PLN
15 OLIMPIC LADY Nabiałczyk Natalia (MJ.1999) LKJ Ostroga Opole 0 67,56 10 PLN
16 COLLINS S Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 68,01 10 PLN
17 DIGISPORT CASCADEL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 70,80 10 PLN
18 DUBALOU 3 Gramza Leszek St. Rodan Club 0 74,31  
19 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 4 54,28  
20 CARMEN-N Kluba Małgorzata (J.2003) LKJ Ostroga Opole 4 58,20  
21 DEEP PURPLE RED WINE Januszewska Zuzanna (MJ.2000) KS Small Cherry Trzebnica 4 59,07  
22 FILHARMONIA KG Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia 4 60,09  
23 AUGUST Derengowska Martyna (J.2004) KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 60,22  
24 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 60,61  
25 LUCIER Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik 4 62,12  
26 LINCOLN AK Osińska Dominika (J.2003) JKSR Michelin 4 62,16  
27 BLACK&WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 62,40  
28 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 62,92  
29 HIGHFORCE ONE Palacz Oliwia (J.2004) JUKS Abakus Kaczyna 4 63,70  
30 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 64,17  
31 BLOMMY BLUE Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin 4 64,80  
32 EPONA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 64,81  
33 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 4 64,82  
34 BAGHERA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 65,37  
35 COOKIE MONSTER Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 4 65,77  
36 CONTAR Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4 67,25  
37 QUINTESCENCE RED WINE Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo 4 67,65  
38 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 4 67,83  
39 ISZER Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 4 69,69  
40 CICERO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 70,21  
41 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) KJ METPOL 4 74,23  
42 KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko 4 74,39  
43 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 5 76,23  
44 GUZZI-V Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 6 80,64  
45 KWOAJONG Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 6 83,77  
46 LE DUC Skiba Aleksandra (MJ.1999) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 8 59,37  
47 HOLLISTER Derengowska Martyna (J.2004) KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 8 59,83  
48 ZORBA Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 8 60,64  
49 JUGATTI Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 8 63,01  
50 COLOMBO Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 8 71,30  
51 CELANA Z Nowaczyk Vanessa (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 8 74,58  
52 ELECTRIC LADY Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 8 75,24  
53 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) bpk 11 85,40  
54 GIPSY KING - A Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 12 60,21  
55 CONNORO Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 12 72,20  
56 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 13 79,83  
57 ZASTER Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 15 85,40  
58 ALHAMBRA Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 15 85,46  
59 LINUS 317 Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 16 90,20  
60 TIRAMISU Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica 16 91,17  
  FAMA Gniazdowska Maja (MJ.1999) JKS Tornado Szczecin ELI    
  I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses REZ    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2020-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 57,84 250 PLN
2 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 57,95 200 PLN
3 INNOCENCE Kierznowski Hubert KJ Kietlów 0 58,38 175 PLN
4 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (J.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 58,87 150 PLN
5 BOBA FETT Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 0 59,79 125 PLN
6 CALINGKA Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 0 60,42 100 PLN
7 G Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 0 61,85 50 PLN
8 FLOTYLLA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 63,21 50 PLN
9 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 63,25 25 PLN
10 USTINA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 64,03 25 PLN
11 LUGANO Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 0 65,79 25 PLN
12 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 66,17 25 PLN
13 ILASCHA V&V Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 0 67,26  
14 GOSTERA Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice 0 70,99  
15 CLIFF Kasner Matylda (MJ.2001) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 1 75,66  
16 WALKIRIA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 1 75,81  
17 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 59,75  
18 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 60,12  
19 HIRO Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses 4 61,42  
20 CORLEANO Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4 61,68  
21 EVIVA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 61,71  
22 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 4 63,32  
23 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 63,54  
24 ALLILAH Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 4 63,84  
25 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 66,15  
26 WESTFALIA L Kierznowski Hubert KJ Kietlów 4 66,85  
27 LARUM Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 68,00  
28 DUBALOU 3 Gramza Leszek St. Rodan Club 4 70,27  
29 COLLINS S Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 5 72,12  
30 BALTAZAR DU ROUET Elbl Anna bkp 7 80,77  
31 ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 8 64,07  
32 FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 8 64,92  
33 BACANTI Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 8 67,86  
34 FIDELIO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 8 68,47  
35 DREAMY M Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice 8 69,30  
36 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 12 65,83  
37 LUCIER Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik 12 67,58  
38 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 12 69,15  
39 COLOMBO Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 13 89,94  
40 ARMANII Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 17 74,09  
41 OLIMPIC LADY Nabiałczyk Natalia (MJ.1999) LKJ Ostroga Opole 20 63,15  
  FORSTER Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) St. KS Jumping Events ELI    
  LINUS 317 Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team ELI    
  OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty ELI    
  CARBONARA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem REZ    


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (2020-12-11)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BAIKA COT CHAT Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 39,91 0 30,59 650 PLN
2 BADORETTE Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0 41,66 0 31,09 500 PLN
3 BRANDY Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice 0 43,73 0 31,73 400 PLN
4 LA CALIDAD Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 40,95 0 36,66 300 PLN
5 I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 0 37,96 0 38,76 200 PLN
6 CORDOBA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 44,08 0 39,35 150 PLN
7 EXTRA DOLLARS Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów 0 42,46 0 43,94 100 PLN
8 DENVER Z Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0 42,48 4 34,52 100 PLN
9 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 42,03 4 42,60 50 PLN
10 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 44,75 8 33,62  
11 FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 0 39,67 13 45,12  
12 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 38,83 16 43,88  
13 LUCKY HORSE Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 0 39,70 REZ    
14 BOBA FETT Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 4 37,86      
15 FORSTER Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) St. KS Jumping Events 4 38,50      
16 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 38,69      
17 CELTIA II Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 39,96      
18 CLEAR CARETINA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 40,33      
19 CARBONARA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 41,38      
20 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (J.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 41,53      
21 LUGANO Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 4 41,83      
22 SUEDWINDS AMANDA Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 4 42,15      
23 G Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 4 42,22      
24 ARMANII Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 4 42,84      
25 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 4 43,29      
26 CORLEANO Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4 43,52      
27 WESTFALIA L Kierznowski Hubert KJ Kietlów 4 44,03      
28 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 44,75      
29 USTINA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 8 38,06      
30 HIRO Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses 8 38,80      
31 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 41,67      
32 CANCAN Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 42,11      
33 DREAMY M Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice 8 42,79      
34 GOSTERA Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice 8 44,81      
35 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 12 42,13      


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (2020-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LA BELLE DE JOUR Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 0 45,41 175 PLN
2 CARMEN-N Kluba Małgorzata (J.2003) LKJ Ostroga Opole 0 46,24 150 PLN
3 GIPSY KING - A Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 46,54 125 PLN
4 TIRAMISU Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica 0 47,81 100 PLN
5 CASPAR 238 Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 0 49,92 50 PLN
6 FILHARMONIA KG Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia 0 50,49 50 PLN
7 HIGHFORCE ONE Palacz Oliwia (J.2004) JUKS Abakus Kaczyna 0 52,08 25 PLN
8 LINCOLN AK Osińska Dominika (J.2003) JKSR Michelin 0 52,25 25 PLN
9 REBUS Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 55,41  
10 BLACK&WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 55,60  
11 JUGATTI Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 0 57,63  
12 LINUS 317 Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 0 58,90  
13 CICERO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 59,78  
14 LE DUC Skiba Aleksandra (MJ.1999) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 46,44  
15 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) JUKS Abakus Kaczyna 4 57,08  
16 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 4 57,78  
17 ZASTER Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 4 58,13  
18 KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko 4 61,51  
19 CASCADA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 65,72  
20 ALHAMBRA Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 8 60,26  
21 KING OF ROCK Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 8 79,60  
22 WARTA Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin 12 55,19  
23 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 12 79,76  
24 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 13 70,82  
25 GABBANA Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 22 73,18  
  EUMARA Rydz Martyna (J.2004) LKJ OLIMP Prudnik ELI    
  ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry ELI    


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3 (2020-12-12)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 OLIMPIC LADY Nabiałczyk Natalia (MJ.1999) LKJ Ostroga Opole 0 41,07 0 30,26 200 PLN
2 COLLINS S Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 43,38 0 30,57 175 PLN
3 CHELSEA BLUE Adamietz Maria (J.2003) KJ METPOL 0 41,93 0 30,95 150 PLN
4 LOGO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 42,75 0 32,43 125 PLN
5 LINCOLN AK Osińska Dominika (J.2003) JKSR Michelin 0 41,64 0 35,61 100 PLN
6 BATUMI L Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 0 40,38 0 35,86 50 PLN
7 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 40,32 0 36,52 50 PLN
8 COOKIE MONSTER Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 0 44,09 0 37,06 50 PLN
9 DANTE S Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 0 42,73 0 37,52 20 PLN
10 COBREY F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 0 39,79 0 37,66 20 PLN
11 BLOMMY BLUE Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin 0 43,14 0 38,88 20 PLN
12 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 41,98 0 39,22 20 PLN
13 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 42,83 0 40,65 20 PLN
14 ISZER Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 0 45,45 0 43,49 20 PLN
15 BAGHERA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 44,47 0 44,32  
16 ELECTRIC LADY Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 47,59 0 44,52  
17 EPONA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 42,89 0 45,73  
18 LUCIER Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik 0 39,86 4 32,60  
19 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 41,59 4 37,73  
20 JUGATTI Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 0 45,24 4 38,83  
21 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 44,94 4 39,13  
22 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) KJ METPOL 0 41,47 4 41,10  
23 BLACK&WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 44,98 4 45,06  
24 ZORBA Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 0 42,17 8 45,52  
25 CELANA Z Nowaczyk Vanessa (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 0 40,66 8 59,47  
26 TIRAMISU Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica 0 37,71 9 50,57  
27 LINUS 317 Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 0 42,57 9 65,32  
28 KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko 4 38,48      
29 LE DUC Skiba Aleksandra (MJ.1999) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 40,56      
30 GUZZI-V Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 41,62      
31 CLIFF Kasner Matylda (MJ.2001) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 42,60      
32 QUINTESCENCE RED WINE Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo 4 43,79      
33 CONTAR Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4 44,07      
34 CATINA Elbl Anna bkp 4 44,10      
35 DIGISPORT CASCADEL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 44,48      
36 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 4 45,41      
37 COLOMBO Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 4 47,74      
38 CASCADA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 6 56,81      
39 FILHARMONIA KG Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia 8 39,08      
40 LA BELLE DE JOUR Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 8 40,47      
41 GABBANA Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 8 40,85      
42 ZASTER Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 8 41,46      
43 ALHAMBRA Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 8 43,95      
44 CONNORO Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 8 45,75      
45 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) bpk 8 64,12      
46 CASPAR 238 Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 9 53,59      
47 CARETANE ROSE Z Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 9 55,27      
48 CARMEN-N Kluba Małgorzata (J.2003) LKJ Ostroga Opole 11 60,06      
49 HOLLISTER Derengowska Martyna (J.2004) KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 11 61,73      
50 DIAMENT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 12 43,47      
51 OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 12 43,88      
52 LARUM Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 12 64,86      
53 WARTA Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin 16 49,43      
  KWOAJONG Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty ELI        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (2020-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 56,68 250 PLN
2 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 56,76 200 PLN
3 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 0 57,86 175 PLN
4 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 0 58,74 150 PLN
5 FORSTER Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) St. KS Jumping Events 0 60,42 125 PLN
6 ILASCHA V&V Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 0 62,68 100 PLN
7 CALINGKA Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 0 62,95 50 PLN
8 BACANTI Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 0 65,35 50 PLN
9 GOSTERA Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice 0 68,22 40 PLN
10 WALKIRIA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 0 68,89 40 PLN
11 COOKIE MONSTER Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 0 69,46  
12 LARUM Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 70,63  
13 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 1 71,36  
14 DREAMY M Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice 4 55,75  
15 USTINA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 4 57,76  
16 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 4 57,84  
17 ALLILAH Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 4 58,45  
18 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 59,05  
19 DUBALOU 3 Gramza Leszek St. Rodan Club 4 63,12  
20 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 67,81  
21 BAGHERA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 5 71,94  
22 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 5 72,54  
23 ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 8 58,83  
24 BALTAZAR DU ROUET Elbl Anna bkp 8 60,38  
25 FIDELIO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 8 61,90  
26 CLIFF Kasner Matylda (MJ.2001) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 8 62,52  
27 DEEP PURPLE RED WINE Januszewska Zuzanna (MJ.2000) KS Small Cherry Trzebnica 8 65,03  
28 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 8 65,16  
29 COLLINS S Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 67,62  
30 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 8 70,27  
31 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 9 72,62  
32 BATUMI L Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 11 82,22  
33 CONTAR Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 12 66,59  
34 QUINTESCENCE RED WINE Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo 12 70,27  
35 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 14 75,18  
36 OLIMPIC LADY Nabiałczyk Natalia (MJ.1999) LKJ Ostroga Opole 16 60,94  
37 ZORBA Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 16 62,64  
  COLOMBO Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club ELI    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2020-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 60,43 650 PLN
2 BOBA FETT Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 0 60,61 500 PLN
3 EXTRA DOLLARS Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów 0 67,65 400 PLN
4 FLOTYLLA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 70,06 300 PLN
5 CORDOBA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 70,89 200 PLN
6 GOSTERA Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice 0 71,63 150 PLN
7 LUCKY HORSE Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 1 78,29 100 PLN
8 EVIVA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 63,55 100 PLN
9 CARBONARA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 64,77  
10 FORSTER Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) St. KS Jumping Events 4 69,21  
11 JUST AN HERO Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 4 69,82  
12 CLEAR CARETINA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 70,82  
13 ILASCHA V&V Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 4 72,34  
14 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (J.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 72,62  
15 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 4 76,05  
16 CANCAN Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 76,99  
17 DENVER Z Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 8 67,87  
18 G Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 8 71,02  
19 FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 8 71,44  
20 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 8 71,87  
21 LA CALIDAD Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 8 72,12  
22 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 72,61  
23 DREAMY M Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice 8 75,15  
24 SUEDWINDS AMANDA Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 8 77,87  
25 I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 9 94,10  
26 USTINA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 12 65,22  
27 BONO TER LINDEN Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 12 76,19  
28 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 12 77,77  
29 HIRO Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses 17 97,91  
30 LUGANO Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 28 106,98  
  LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica ELI    
  ARMANII Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo REZ    


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (2020-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FILHARMONIA KG Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia 0 51,87 200 PLN
2 EUMARA Rydz Martyna (J.2004) LKJ OLIMP Prudnik 0 55,06 175 PLN
3 KWOAJONG Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 55,18 150 PLN
4 ARGENTINA Osińska Dominika (J.2003) JKSR Michelin 0 55,63 125 PLN
5 REBUS Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 56,01 100 PLN
6 CARETANE ROSE Z Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 57,65 50 PLN
7 ZASTER Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 0 59,36 50 PLN
8 KING OF ROCK Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 0 68,19 50 PLN
9 CONNORO Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 71,38  
10 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 8 59,18  
11 LUKATO Adamietz Barbara (MJ.2001) KJ METPOL 8 59,45  
12 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) JUKS Abakus Kaczyna 10 77,29  
13 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 13 88,02  
14 LINUS 317 Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 24 118,28  


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (2020-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHELSEA BLUE Adamietz Maria (J.2003) KJ METPOL 0 47,30 250 PLN
2 FIDELIO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 52,83 200 PLN
3 GUZZI-V Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 53,50 175 PLN
4 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 53,80 150 PLN
5 ZORBA Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 0 53,91 125 PLN
6 LOGO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 54,88 100 PLN
7 BLOMMY BLUE Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin 0 56,35 50 PLN
8 BLACK&WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 60,47 50 PLN
9 CICERO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 62,29 50 PLN
10 HIGHFORCE ONE Palacz Oliwia (J.2004) JUKS Abakus Kaczyna 0 62,76  
11 WARTA Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin 0 65,94  
12 CALINGKA Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 4 50,46  
13 CARMEN-N Kluba Małgorzata (J.2003) LKJ Ostroga Opole 4 53,90  
14 LE DUC Skiba Aleksandra (MJ.1999) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 58,39  
15 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 4 60,44  
16 COOKIE MONSTER Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 4 60,66  
17 BAGHERA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 62,23  
18 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) KJ METPOL 4 62,24  
19 JUGATTI Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 4 63,01  
20 ISZER Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 4 64,48  
21 DIGISPORT CASCADEL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 66,52  
22 LINCOLN AK Osińska Dominika (J.2003) JKSR Michelin 8 56,57  
23 DIAMENT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 8 58,62  
24 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 8 63,86  
25 CATINA Elbl Anna bkp 8 66,16  
26 EPONA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 67,51  
27 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 11 81,45  
28 GIPSY KING - A Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 12 56,89  
29 COLOMBO Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 12 71,21  
30 CASCADA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 13 73,33  
31 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) bpk 14 79,52  
32 COBREY F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 18 79,97  
  TIRAMISU Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica ELI    
  KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko ELI    
  DANTE S Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval REZ    
  CELANA Z Nowaczyk Vanessa (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie REZ    


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3 (2020-12-13)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CORLEANO Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0 40,15 0 25,45 350 PLN
2 INNOCENCE Kierznowski Hubert KJ Kietlów 0 40,58 0 25,62 300 PLN
3 ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 0 40,81 0 27,03 250 PLN
4 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 42,14 0 27,57 200 PLN
5 DUBALOU 3 Gramza Leszek St. Rodan Club 0 41,75 0 27,80 150 PLN
6 ALLILAH Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 0 38,15 0 27,93 100 PLN
7 BACANTI Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 0 39,72 0 30,51 100 PLN
8 LA CALIDAD Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 41,83 0 32,68 50 PLN
9 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 39,44 0 33,13  
10 WALKIRIA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 0 42,39 0 33,46  
11 SUEDWINDS AMANDA Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec 0 39,34 4 25,38  
12 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 41,01 4 27,71  
13 LUGANO Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 0 39,60 6 40,36  
14 GOSTERA Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice 0 41,57 8 26,17  
15 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 38,41 8 26,61  
16 FORSTER Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999) St. KS Jumping Events 0 38,22 ELI    
17 I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 4 38,55      
18 BALTAZAR DU ROUET Elbl Anna bkp 4 39,10      
19 EVIVA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 39,55      
20 COLLINS S Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 40,00      
21 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 40,16      
22 QUINTESCENCE RED WINE Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo 4 42,35      
23 CANCAN Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 42,45      
24 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 8 37,38      
25 OLIMPIC LADY Nabiałczyk Natalia (MJ.1999) LKJ Ostroga Opole 8 38,89      
26 CONTAR Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 8 42,65      
27 DEEP PURPLE RED WINE Januszewska Zuzanna (MJ.2000) KS Small Cherry Trzebnica 12 37,43      
  BATUMI L Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club ELI        
  DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team REZ        


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2020-12-13)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BRANDY Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice 0 67,88 0 37,99 1300 PLN
2 LUCKY HORSE Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 0 69,22 0 38,39 1100 PLN
3 CLEAR CARETINA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 67,37 0 39,49 800 PLN
4 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 68,64 4 37,97 450 PLN
5 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (J.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 67,39 4 40,72 350 PLN
6 FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 0 64,41 12 45,35 250 PLN
7 BADORETTE Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4 61,48     200 PLN
8 BOBA FETT Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 4 64,54     150 PLN
9 BAIKA COT CHAT Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 65,71      
10 WESTFALIA L Kierznowski Hubert KJ Kietlów 4 67,76      
11 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 8 62,74      
12 DENVER Z Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 8 63,27      
13 DREAMY M Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice 8 64,16      
14 USTINA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 8 64,55      
15 G Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 8 65,05      
16 ILASCHA V&V Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 8 66,53      
17 CARBONARA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 66,63      
18 HIRO Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses 8 68,49      
19 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska 9 73,95      
20 EXTRA DOLLARS Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów 12 66,80      
21 CELTIA II Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 16 69,58      
22 DIGISPORT CONTANGO Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 16 71,19      
  ARMANII Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo ELI        



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

 

 

HZR
Leszno, 11-13 grudzień 2020

WYNIKI KOŃCOWE    PDF
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2020-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 0 56,19  
1 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 0 56,59  
3 DONATA Lang Julia (MJ.2000) Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 4 51,76  
4 DONATA Lang Julia (MJ.2000) Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 7 72,95  
5 TAJGER Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 52,03  


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (2020-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IFIS B Panarowicz Nikola (JM.2006) UKS KJ Bonanza Jędrzychowice 0 51,22  
1 SYMETRION Moskalik Klara (J.2004) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka 0 49,38  
1 OTHELLO Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 59,96  
1 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (JM.2005) SKJ Gronówka 0 52,23  
1 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 0 53,24  
1 DORADO Wandzel Maria (J.2004) KJ BSI Sport Zamysłowo 0 50,23  
1 COBERLINA Urbańska Joanna Bez Przynależności Klubowej 0 55,27  
1 DORADO Wandzel Maria (J.2004) KJ BSI Sport Zamysłowo 0 49,62  
1 COBERLINA Urbańska Joanna Bez Przynależności Klubowej 0 55,97  
1 AKELLAH HERO Z Artymowicz Hubert KJ Rock Horses 0 54,08  
1 ISTAMBUŁ Jóskowiak Michał ZHK-ZL 0 52,05  
1 CZARINA Malinowska Weronika (J.2003) UKJ Leonardo 0 53,28  
1 BEST EDEN Czerniewicz Paweł Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 0 54,01  
1 LOKATA F Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin 0 54,05  
1 CONTI Gontarz Lidia (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 47,47  
1 SOLARIS Matelski Marcin KJ Dilmar 0 57,02  
17 SYMETRION Moskalik Klara (J.2004) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka 4 49,28  
17 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 4 53,84  
17 ABEL TASMAN Kościelniak Karolina (JM.2006) OSK Michalscy Trzebnica 4 53,69  
17 FREZIE Panarowicz Nikola (JM.2006) UKS KJ Bonanza Jędrzychowice 4 52,70  
17 FREZIE Panarowicz Nikola (JM.2006) UKS KJ Bonanza Jędrzychowice 4 53,52  
17 SOLARIS Matelski Marcin KJ Dilmar 4 59,65  
23 ABEL TASMAN Kościelniak Karolina (JM.2006) OSK Michalscy Trzebnica 5 64,79  
24 IFIS B Panarowicz Nikola (JM.2006) UKS KJ Bonanza Jędrzychowice 8 54,14  
24 TAJGER Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 51,47  
24 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (JM.2005) SKJ Gronówka 8 51,05  
27 OTHELLO Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Kapada Wiry 9 66,78  
  C’EST LA VIE Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry ELI    
  C’EST LA VIE Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry ELI    


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (2020-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BEST EDEN Czerniewicz Paweł Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 0 53,21  
1 GREEN LIGHT M Ziółkowska Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia 0 50,79  
1 CYNTHIA Jazienicki Dominik (J.2003) bpk 0 54,45  
1 LURDAN Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 57,35  
1 CYNTHIA Jazienicki Dominik (J.2003) bpk 0 53,53  
1 DROBINKA Adamietz Maria (J.2003) KJ METPOL 0 50,80  
1 KODAK MOMENTS A.K. Hałoń Klaudia KJ Picador 0 57,75  
1 DROBINKA Adamietz Maria (J.2003) KJ METPOL 0 52,52  
1 ATTILA LANDAIS Olech Daria (J.2002) KJ Classic 0 46,82  
1 PEDRO W Wengerek Karolina St. KJ Gronówka 0 52,44  
1 ESPERANZA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 53,59  
1 LEVUS Jóskowiak Michał ZHK-ZL 0 57,70  
13 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 51,70  
13 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 52,99  
13 CZARINA Malinowska Weronika (J.2003) UKJ Leonardo 4 52,62  
13 ISTAMBUŁ Jóskowiak Michał ZHK-ZL 4 52,72  
13 ISIS Orłowski Radosław IDMAR KRAJKOWO 4 47,71  
13 QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 4 52,65  
13 GREEN LIGHT M Ziółkowska Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia 4 50,27  
13 LADY ROCK Artymowicz Hubert KJ Rock Horses 4 54,86  
13 NEVILLE II S Jankowiak Marika (MJ.2000) KJ Sokół Damasławek 4 53,06  
22 LINARIA Kulig Karolina (J.2004) LKJ OLIMP Prudnik 8 48,62  
22 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 8 56,87  
22 ESPERANZA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 8 54,68  
25 QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 10 70,71  
26 LOKATA F Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin 12 53,31  
26 CUPIDO Zys Weronika (J.2003) KJ Kapada Wiry 12 56,29  
26 DYWIZJA Nowak Klaudia (JM.2005) Kj Sport Zamysłowo 12 59,19  
26 BIKILA ADEBE L Orłowska Zofia (J.2002) KJ Fimmel Team 12 54,86  
30 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 13 79,09  
31 MILWIA Rydz Martyna (J.2004) LKJ OLIMP Prudnik 23 72,16  
  CONTI Gontarz Lidia (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska ELI    
  DYWIZJA Nowak Klaudia (JM.2005) Kj Sport Zamysłowo ELI    
  ZORA Dur Aleksander JUKS Mieczewo ELI    
  ZORA Dur Aleksander JUKS Mieczewo ELI    
  KODAK MOMENTS A.K. Hałoń Klaudia KJ Picador ELI    


 

4 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2020-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PEDRO W Wengerek Karolina St. KJ Gronówka 3.5 62,93  
  WIKTORIA KG Kochanek Wanessa (JM.2005) KJ Jeziorki - Osieczna BO 60,81  
  WIKTORIA KG Kochanek Wanessa (JM.2005) KJ Jeziorki - Osieczna BO 59,57  


 

5 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2020-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ARGENTINA Osińska Dominika (J.2003) JKSR Michelin 0 47,22  
1 QUINTESS CHIN Matelski Marcin St. Stadnina koni Olimpia 0 58,40  
1 CASPAR 238 Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 0 47,98  
1 CARDINA L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 59,38  
1 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 57,00  
1 LAMPO Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 52,77  
1 LAMPO Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 51,21  
1 NEVILLE II S Jankowiak Marika (MJ.2000) KJ Sokół Damasławek 0 47,54  
1 ATTILA LANDAIS Olech Daria (J.2002) KJ Classic 0 48,26  
1 DASSILIA Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo 0 55,45  
1 SOFOKLES Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 0 52,76  
1 QUINZI 5 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club 0 53,66  
1 MICHAEL ANGELO F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 0 53,21  
1 ACCORN Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica 0 57,92  
1 LORETTA B Kasprzak Emilia (MJ.1999) KJ Brzóska Sport Horses 0 56,20  
1 CASCADELLO K Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 0 58,04  
1 DHARKANE Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 58,84  
1 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 54,27  
1 CONVERTUS Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 0 57,12  
1 QUINTERA LIBRA Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek 0 55,82  
1 QUICK STEP MW Matelski Marcin SK Olimpia 0 54,26  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 51,90  
23 CARDINA L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 57,33  
23 LEVUS Jóskowiak Michał ZHK-ZL 4 60,60  
23 ISIS Orłowski Radosław IDMAR KRAJKOWO 4 47,72  
23 LINARIA Kulig Karolina (J.2004) LKJ OLIMP Prudnik 4 53,24  
23 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 4 56,74  
23 ALUSITA Skrzypkowiak Wiktoria (MJ.2001) KJ Brzóska Sport Horses 4 59,86  
23 DHARKANE Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 55,83  
23 GABBANA Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 4 50,88  
31 MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club 5 64,02  
31 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 5 65,92  
33 CUPIDO Zys Weronika (J.2003) KJ Kapada Wiry 8 58,66  
34 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 10 70,66  
35 BIKILA ADEBE L Orłowska Zofia (J.2002) KJ Fimmel Team 12 48,03  
35 DŻAGIRRA Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik 12 56,23  
35 CITIZEN Szmuc Michalina (J.2003) KJ Pegaz Chwałowice 12 51,71  
38 LURDAN Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 13 79,56  
39 QUINTESS CHIN Matelski Marcin St. Stadnina koni Olimpia 18 84,51  
  RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club ELI    
  LUKATO Adamietz Barbara (MJ.2001) KJ METPOL ELI    


 

6 - P - zwykły 238.2.1 (2020-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUADRO Z Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 0 56,42 200 PLN
2 CIRA W Stronczyńska Oliwia (J.2003) KJ BSI Sport Zamysłowo 0 56,66 150 PLN
3 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 61,05 100 PLN
4 LALUNA Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 63,70  
5 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 64,91  
6 MICHAEL ANGELO F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 0 65,85  
7 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 67,65  
8 SOFOKLES Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 0 67,96  
9 LORD LUDGER Dyżewska Ewa Aleksandra KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 69,39  
10 JARMILLO L Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 0 69,95  
11 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 0 74,10  
12 QUICK STEP MW Matelski Marcin SK Olimpia 4 57,03  
13 CITIZEN Szmuc Michalina (J.2003) KJ Pegaz Chwałowice 4 65,62  
14 CASCADELLO K Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 4 66,41  
14 DASSILIA Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo 4 66,41  
16 WENESA Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 66,68  
17 LUKATO Adamietz Barbara (MJ.2001) KJ METPOL 4 69,01  
18 CONVERTUS Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 4 74,54  
19 LA BELLE DE JOUR Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 8 53,83  
20 QUINZI 5 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club 8 57,62  
21 WARTA Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin 8 62,56  
22 QUINTERA LIBRA Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek 8 65,18  
23 ACCORN Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica 8 73,86  
24 GABBANA Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 8 75,50  
25 GUYLA FT Szydłowski Igor (J.2003) St. Rodan Club 12 68,22  
26 LORETTA B Kasprzak Emilia (MJ.1999) KJ Brzóska Sport Horses 13 78,23  
27 NIAGARA S Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 14 81,19  
28 ALUSITA Skrzypkowiak Wiktoria (MJ.2001) KJ Brzóska Sport Horses 17 78,19  
29 CASPAR 238 Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 17 79,39  
30 JANTAR Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia SS Jakubów 18 82,97  
31 DŻAGIRRA Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik 20 67,88  
32 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 28 120,96  
  AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg ELI    
  MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club ELI    


 

7 - N - zwykły 238.2.1 (2020-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUADRO Z Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 0 58,75 300 PLN
2 LORD LUDGER Dyżewska Ewa Aleksandra KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 64,54 200 PLN
3 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 64,77 100 PLN
4 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) bpk 0 67,58  
5 JARMILLO L Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 0 68,26  
6 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 0 72,14  
7 HAKILLY V Z Moksiewicz Kacper (J.2002) JKS Przybyszewo 8 67,08  
8 WENESA Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem 8 68,48  
9 GUYLA FT Szydłowski Igor (J.2003) St. Rodan Club 8 70,27  
10 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team 8 74,66  
11 CIRA W Stronczyńska Oliwia (J.2003) KJ BSI Sport Zamysłowo 10 80,48  
12 HOLLISTER Derengowska Martyna (J.2004) KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 12 59,70  
13 LALUNA Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 12 60,03  
14 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 12 68,65  
15 LA BELLE DE JOUR Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club 16 67,49  
  JANTAR Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia SS Jakubów REZ    
  NIAGARA S Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań REZ    
  WARTA Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin REZ    
  AUGUST Derengowska Martyna (J.2004) KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo REZ    


 

8 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2020-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 0 57,64  
1 JUNIOR Krzecka M'07 Weronika (JM.2007) JKS Jaroszówka 0 52,76  
1 C’EST LA VIE Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 59,07  
1 C’EST LA VIE Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 58,69  
5 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 7 71,78  


 

9 - LL - dokładności bez rozgrywki (2020-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 56,79  
1 ZEMFIRA Podgrodzki Filip KJ Kalumet Boszkowo 0 57,98  
1 PIROMAN Stachowiak Ines (J.2004) KJ Kalumet Boszkowo 0 47,55  
1 ZEMFIRA Podgrodzki Filip KJ Kalumet Boszkowo 0 58,12  
1 JUNIOR Krzecka M'07 Weronika (JM.2007) JKS Jaroszówka 0 53,04  
1 WERTUS Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 0 52,93  
1 OTHELLO Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 57,13  
1 BARCELONA G Kołodziej Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp. 0 44,99  
1 FELLOW Mroczek Martyna (Mł.2008) JUKS abakus kaczyna 0 59,89  
1 BARCELONA G Kołodziej Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp. 0 51,82  
1 L.FOLID GLOD RYAL K Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej 0 50,80  
1 ZORA Dur Aleksander JUKS Mieczewo 0 47,69  
1 ABEL TASMAN Kościelniak Karolina (JM.2006) OSK Michalscy Trzebnica 0 50,51  
1 COBERLINA Urbańska Joanna Bez Przynależności Klubowej 0 53,72  
1 ABEL TASMAN Kościelniak Karolina (JM.2006) OSK Michalscy Trzebnica 0 50,95  
1 COBERLINA Urbańska Joanna Bez Przynależności Klubowej 0 54,57  
1 CZARINA Malinowska Weronika (J.2003) UKJ Leonardo 0 49,22  
1 QUEENSLAND Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 57,74  
19 FELLOW Mroczek Martyna (Mł.2008) JUKS abakus kaczyna 1 61,44  
20 OTHELLO Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Kapada Wiry 4 53,17  
20 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (JM.2005) SKJ Gronówka 4 54,72  
20 SYMETRION Moskalik Klara (J.2004) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka 4 49,34  
23 L.FOLID GLOD RYAL K Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej 5 62,65  
23 LUCKY LUKE Grzegorz Karolina (J.2004) bpk 5 62,32  
23 QUEENSLAND Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 5 61,44  
26 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (JM.2005) SKJ Gronówka 8 52,33  
26 ESTELA Simińska Oliwia (JM.2006) LUKS NYSA GUBIN 8 58,51  
  PIROMAN Stachowiak Ines (J.2004) KJ Kalumet Boszkowo ELI    
  ZORA Dur Aleksander JUKS Mieczewo ELI    


 

10 - L - dokładności bez rozgrywki (2020-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DROBINKA Adamietz Maria (J.2003) KJ METPOL 0 48,27  
1 DROBINKA Adamietz Maria (J.2003) KJ METPOL 0 50,91  
1 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 50,29  
1 SYMETRION Moskalik Klara (J.2004) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka 0 45,40  
1 ISIS Orłowski Radosław IDMAR KRAJKOWO 0 47,34  
1 BEST EDEN Czerniewicz Paweł Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 0 53,73  
1 CASILION B Kaszuba Alicja (JM.2005) Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 0 48,76  
1 SWEET SHUTTERFLY Okoniewska Nicola (JM.2005) KJ Kalumet Boszkowo 0 46,88  
1 QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 50,12  
1 NIAGARA S Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 0 54,46  
1 CYNTHIA Jazienicki Dominik (J.2003) bpk 0 52,93  
1 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 57,21  
1 LADY ROCK Artymowicz Hubert KJ Rock Horses 0 58,59  
1 ESPERANZA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 51,36  
1 BELLA CORIANO Baran Marta LKJ Mieczownica 0 49,73  
1 EUMARA Rydz Martyna (J.2004) LKJ OLIMP Prudnik 0 46,04  
17 CZARINA Malinowska Weronika (J.2003) UKJ Leonardo 4 51,45  
17 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 50,66  
17 LUCKY LUKE Grzegorz Karolina (J.2004) bpk 4 58,12  
17 CASILION B Kaszuba Alicja (JM.2005) Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 4 46,90  
17 CUPIDO Zys Weronika (J.2003) KJ Kapada Wiry 4 54,98  
17 CYNTHIA Jazienicki Dominik (J.2003) bpk 4 54,98  
17 PEDRO W Wengerek Karolina St. KJ Gronówka 4 49,12  
24 ESTELA Simińska Oliwia (JM.2006) LUKS NYSA GUBIN 5 64,20  
25 LOKATA F Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin 8 53,83  
25 QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 8 51,18  
25 NIAGARA S Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 8 52,67  
25 BIKILA ADEBE L Orłowska Zofia (J.2002) KJ Fimmel Team 8 55,55  
29 BEST EDEN Czerniewicz Paweł Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 11 69,24  
30 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 13 64,68  
31 KODAK MOMENTS A.K. Hałoń Klaudia KJ Picador 23 102,66  
32 SWEET SHUTTERFLY Okoniewska Nicola (JM.2005) KJ Kalumet Boszkowo 24 105,66  
  DYWIZJA Nowak Klaudia (JM.2005) Kj Sport Zamysłowo ELI    
  DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team ELI    
  ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club ELI    
  KODAK MOMENTS A.K. Hałoń Klaudia KJ Picador REZ    
  DYWIZJA Nowak Klaudia (JM.2005) Kj Sport Zamysłowo REZ    
  ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club REZ    
  CONTI Gontarz Lidia (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska REZ    


 

11 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2020-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LARINA Walicka Laura (Mł.2008) LKS Sokół Duszniki Sekcja Kunowo 3 61,84  
2 WERTUS Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 3.5 62,31  
2 WIKTORIA KG Kochanek Wanessa (JM.2005) KJ Jeziorki - Osieczna 3.5 58,67  
  CONTI Gontarz Lidia (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska BO 81,79  
  LARINA Walicka Laura (Mł.2008) LKS Sokół Duszniki Sekcja Kunowo BO 60,90  
  WIKTORIA KG Kochanek Wanessa (JM.2005) KJ Jeziorki - Osieczna BO 60,73  
  DORADO Wandzel Maria (J.2004) KJ BSI Sport Zamysłowo BO 80,40  
  DORADO Wandzel Maria (J.2004) KJ BSI Sport Zamysłowo BO 72,90  


 

12 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2020-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUINTESS CHIN Matelski Marcin St. Stadnina koni Olimpia 0 54,76  
1 CARDINA L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 56,09  
1 BELLA CORIANO Baran Marta LKJ Mieczownica 0 50,86  
1 CARDINA L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 54,11  
1 BESSA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 55,53  
1 CASCADELLO K Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 0 53,68  
1 MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club 0 48,65  
1 MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club 0 46,11  
1 LOKATA F Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin 0 53,66  
1 CEKIN L Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice 0 50,58  
1 ACCORN Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica 0 53,65  
1 LURDAN Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 52,31  
1 IRYDION Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań 0 51,89  
1 LUKIER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 0 47,23  
1 CONGO AK Grzegorek Adrianna (JM.2006) bpk 0 52,86  
1 CONVERTUS Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 0 56,85  
1 ARGENTINA Osińska Dominika (J.2003) JKSR Michelin 0 46,31  
1 ATTILA LANDAIS Olech Daria (J.2002) KJ Classic 0 49,51  
1 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 53,61  
1 DHARKANE Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 53,03  
1 DHARKANE Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 55,51  
1 HERR CATOO Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia 0 52,13  
1 QUICK STEP MW Matelski Marcin SK Olimpia 0 50,82  
24 ISIS Orłowski Radosław IDMAR KRAJKOWO 4 47,14  
24 BESSA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 56,46  
24 CUPIDO Zys Weronika (J.2003) KJ Kapada Wiry 4 55,88  
24 GREEN LIGHT M Ziółkowska Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia 4 53,23  
24 NEVILLE II S Jankowiak Marika (MJ.2000) KJ Sokół Damasławek 4 57,62  
24 LINARIA Kulig Karolina (J.2004) LKJ OLIMP Prudnik 4 48,27  
24 MILWIA Rydz Martyna (J.2004) LKJ OLIMP Prudnik 4 44,06  
24 DŻAGIRRA Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik 4 51,62  
24 LUKATO Adamietz Barbara (MJ.2001) KJ METPOL 4 59,03  
24 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 4 54,69  
34 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 5 61,09  
34 SOFOKLES Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 5 63,30  
34 LORETTA B Kasprzak Emilia (MJ.1999) KJ Brzóska Sport Horses 5 61,56  
37 FABIA Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KS Jumping Events 6 66,01  
38 PEDRO W Wengerek Karolina St. KJ Gronówka 8 49,35  
38 ALUSITA Skrzypkowiak Wiktoria (MJ.2001) KJ Brzóska Sport Horses 8 55,77  
38 AMIRA Frankiewicz Alicja (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM 8 48,94  
38 COAST PLAYER SEGURET Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KS Jumping Events 8 50,01  
42 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 9 61,18  
42 GREEN LIGHT M Ziółkowska Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia 9 63,68  
44 BIKILA ADEBE L Orłowska Zofia (J.2002) KJ Fimmel Team 20 55,12  
45 OTELLO Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz 23 86,40  
  NEVILLE II S Jankowiak Marika (MJ.2000) KJ Sokół Damasławek ELI    


 

13 - P - zwykły 238.2.1 (2020-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUICK STEP MW Matelski Marcin SK Olimpia 0 54,99 150 PLN
2 FABIA Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KS Jumping Events 0 55,25 100 PLN
3 JINTERA R Krzewińska Laura (J.2002) LKS Cwał Poznań 0 57,79  
4 LUKIER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 0 58,88  
5 MICHAEL ANGELO F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 0 59,32  
6 DASSILIA Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo 0 60,20  
7 ARGENTINA Osińska Dominika (J.2003) JKSR Michelin 0 61,33  
8 CIRA W Stronczyńska Oliwia (J.2003) KJ BSI Sport Zamysłowo 0 62,54  
9 QUINTERA LIBRA Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek 0 63,89  
10 QUINTESS CHIN Matelski Marcin St. Stadnina koni Olimpia 0 64,89  
11 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 66,14  
12 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 66,21  
13 KWOAJONG Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 68,97  
14 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 0 72,43  
15 LANDCASTER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 4 52,17  
16 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) KJ Brzóska Sport Horses 4 57,17  
17 LURDAN Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 62,21  
18 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 4 63,38  
19 AMIRA Frankiewicz Alicja (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM 4 63,78  
20 HERR CATOO Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia 4 64,67  
21 ALUSITA Skrzypkowiak Wiktoria (MJ.2001) KJ Brzóska Sport Horses 4 67,76  
22 CONVERTUS Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team 4 75,57  
23 IRYDION Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań 5 76,31  
24 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 6 83,99  
25 COAST PLAYER SEGURET Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KS Jumping Events 8 55,06  
26 CITIZEN Szmuc Michalina (J.2003) KJ Pegaz Chwałowice 8 60,90  
27 LUKATO Adamietz Barbara (MJ.2001) KJ METPOL 8 62,57  
28 QUAINTON QUIVER Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz 8 65,63  
29 CASCADELLO K Piksa Łukasz KJ Verso La Natura 8 66,06  
30 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 8 67,01  
31 GUYLA FT Szydłowski Igor (J.2003) St. Rodan Club 8 67,35  
32 QUADRO Z Buzała Maria (MJ.2000) KJ Dilmar Kobylarnia 8 70,19  
33 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 10 82,25  
34 CEKIN L Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice 11 87,94  
35 SOFOKLES Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 12 68,63  
36 ACCORN Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica 16 71,42  
37 LORETTA B Kasprzak Emilia (MJ.1999) KJ Brzóska Sport Horses 17 78,19  
38 CONGO AK Grzegorek Adrianna (JM.2006) bpk 19 100,85  
  ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo ELI    
  ATTILA LANDAIS Olech Daria (J.2002) KJ Classic ELI    
  OTELLO Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz REZ    
  DŻAGIRRA Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik REZ    
  QUINZI 5 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club REZ    
  QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) KJ Brzóska Sport Horses REZ    


 

14 - N - zwykły 238.2.1 (2020-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUADRO Z Buzała Maria (MJ.2000) KJ Dilmar Kobylarnia 0 61,92 300 PLN
2 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 62,30 200 PLN
3 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) KJ Brzóska Sport Horses 4 59,71 100 PLN
4 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (J.2003) bpk 4 61,56  
5 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team 4 61,98  
6 JINTERA R Krzewińska Laura (J.2002) LKS Cwał Poznań 4 62,15  
7 CIRA W Stronczyńska Oliwia (J.2003) KJ BSI Sport Zamysłowo 4 62,32  
8 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 64,86  
9 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 4 66,33  
10 LANDCASTER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 8 56,12  
11 QUINTERA LIBRA Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek 8 61,60  
12 QUAINTON QUIVER Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz 12 67,31  
13 DASSILIA Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo 12 67,96  
14 CITIZEN Szmuc Michalina (J.2003) KJ Pegaz Chwałowice 20 66,34  
15 GUYLA FT Szydłowski Igor (J.2003) St. Rodan Club 20 68,32  
16 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 22 80,81  
  QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) KJ Brzóska Sport Horses REZ    
  RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko REZ    


 

15 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2020-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 0 70,18  
2 C’EST LA VIE Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 4 59,82  
3 C’EST LA VIE Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 18 95,23  


 

16 - LL - dokładności bez rozgrywki (2020-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 OTHELLO Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 67,04  
1 QUEENSLAND Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 71,36  
1 OTHELLO Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 67,15  
1 L.FOLID GLOD RYAL K Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej 0 54,96  
1 FELLOW Mroczek Martyna (Mł.2008) JUKS abakus kaczyna 0 72,21  
1 COBERLINA Urbańska Joanna Bez Przynależności Klubowej 0 63,16  
1 ABEL TASMAN Kościelniak Karolina (JM.2006) OSK Michalscy Trzebnica 0 62,81  
1 COBERLINA Urbańska Joanna Bez Przynależności Klubowej 0 59,65  
1 ATTILA LANDAIS Olech Daria (J.2002) KJ Classic 0 60,73  
1 WERTUS Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 0 66,84  
1 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 72,39  
12 QUEENSLAND Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 4 70,60  
12 DYWIZJA Nowak Klaudia (JM.2005) Kj Sport Zamysłowo 4 63,65  
12 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 4 62,98  
15 L.FOLID GLOD RYAL K Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej 5 76,94  
16 ATTILA LANDAIS Olech Daria (J.2002) KJ Classic 8 86,62  
16 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 8 60,60  
18 FELLOW Mroczek Martyna (Mł.2008) JUKS abakus kaczyna 9 76,11  
  KODAK MOMENTS A.K. Hałoń Klaudia KJ Picador REZ    


 

17 - L - dokładności bez rozgrywki (2020-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WERTUS Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 0 68,69  
1 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 63,78  
1 ISIS Orłowski Radosław IDMAR KRAJKOWO 0 56,90  
1 LUCKY LUKE Grzegorz Karolina (J.2004) bpk 0 68,23  
1 LARINA Walicka Laura (Mł.2008) LKS Sokół Duszniki Sekcja Kunowo 0 55,84  
1 NEVILLE II S Jankowiak Marika (MJ.2000) KJ Sokół Damasławek 0 60,21  
1 ESPERANZA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 64,65  
8 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 4 64,25  
8 LUCKY LUKE Grzegorz Karolina (J.2004) bpk 4 63,89  
8 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 62,72  
8 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 64,49  
8 LOKATA F Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin 4 67,25  
8 CZARINA Malinowska Weronika (J.2003) UKJ Leonardo 4 62,80  
8 QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 4 61,04  
8 CUPIDO Zys Weronika (J.2003) KJ Kapada Wiry 4 66,20  
8 CYNTHIA Jazienicki Dominik (J.2003) bpk 4 67,85  
8 CYNTHIA Jazienicki Dominik (J.2003) bpk 4 64,63  
8 ESPERANZA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 65,10  
19 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 8 73,13  
19 QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 8 63,38  
19 BIKILA ADEBE L Orłowska Zofia (J.2002) KJ Fimmel Team 8 65,52  
22 DORADO Wandzel Maria (J.2004) KJ BSI Sport Zamysłowo 12 69,70  
23 BEST EDEN Czerniewicz Paweł Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 27 87,31  
  ZORA Dur Aleksander JUKS Mieczewo ELI    
  ZORA Dur Aleksander JUKS Mieczewo ELI    


 

18 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2020-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
  CONTI Gontarz Lidia (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska ELI    
  CONTI Gontarz Lidia (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska ELI    


 

19 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2020-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FABIA Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KS Jumping Events 0 59,40  
1 NEVILLE II S Jankowiak Marika (MJ.2000) KJ Sokół Damasławek 0 58,13  
1 QUINTESS CHIN Matelski Marcin St. Stadnina koni Olimpia 0 64,81  
1 ISIS Orłowski Radosław IDMAR KRAJKOWO 0 55,73  
1 QUINTESS CHIN Matelski Marcin St. Stadnina koni Olimpia 0 68,04  
1 LARINA Walicka Laura (Mł.2008) LKS Sokół Duszniki Sekcja Kunowo 0 58,08  
1 NIAGARA S Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 0 69,16  
1 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 0 54,79  
1 MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club 0 56,70  
1 BELLA CORIANO Baran Marta LKJ Mieczownica 0 60,62  
1 IRYDION Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań 0 66,08  
1 GREEN LIGHT M Ziółkowska Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia 0 62,66  
1 BARCELONA G Kołodziej Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp. 0 57,14  
1 BARCELONA G Kołodziej Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp. 0 55,96  
15 MILWIA Rydz Martyna (J.2004) LKJ OLIMP Prudnik 4 52,97  
15 CUPIDO Zys Weronika (J.2003) KJ Kapada Wiry 4 68,51  
15 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 4 55,29  
15 BELLA CORIANO Baran Marta LKJ Mieczownica 4 60,25  
15 GREEN LIGHT M Ziółkowska Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia 4 61,03  
15 COAST PLAYER SEGURET Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KS Jumping Events 4 61,68  
21 AMIRA Frankiewicz Alicja (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM 9 77,51  
22 NIAGARA S Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań 12 70,83  
22 QUINZI 5 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club 12 88,88  
22 LINARIA Kulig Karolina (J.2004) LKJ OLIMP Prudnik 12 58,68  
25 DŻAGIRRA Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik 17 74,32  
26 BIKILA ADEBE L Orłowska Zofia (J.2002) KJ Fimmel Team 24 64,58  


 

20 - P - zwykły 238.2.1 (2020-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 52,64 200 PLN
2 FABIA Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KS Jumping Events 0 53,72 150 PLN
3 COAST PLAYER SEGURET Jackowiak Marcelina (JM.2007) St. KS Jumping Events 0 54,18 100 PLN
4 LANDCASTER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 0 56,78  
5 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 58,28  
6 JANTARINA Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team 0 63,13  
7 HERR CATOO Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia 0 64,45  
8 SOFOKLES Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 0 66,54  
9 QUINTERA LIBRA Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek 0 67,33  
10 JINTERA R Krzewińska Laura (J.2002) LKS Cwał Poznań 4 56,96  
11 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) KJ Brzóska Sport Horses 4 58,58  
12 DASSILIA Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo 4 64,34  
13 IRYDION Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań 4 65,91  
14 QUICK STEP MW Matelski Marcin SK Olimpia 4 66,60  
15 QUADRO Z Buzała Maria (MJ.2000) KJ Dilmar Kobylarnia 4 66,99  
16 AMIRA Frankiewicz Alicja (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM 4 67,60  
17 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 5 75,98  
18 CEKIN L Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice 6 80,31  
19 LUKIER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 8 59,47  
20 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 63,93  
21 GUYLA FT Szydłowski Igor (J.2003) St. Rodan Club 12 69,01  
22 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) KJ Brzóska Sport Horses 16 64,11  
23 QUINZI 5 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club 22 97,63  
  MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club ELI    


 

21 - N - zwykły 238.2.1 (2020-12-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LANDCASTER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 0 58,82 300 PLN
2 CIRA W Stronczyńska Oliwia (J.2003) KJ BSI Sport Zamysłowo 0 62,81 200 PLN
3 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 64,49 100 PLN
4 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 0 64,69  
5 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 64,93  
6 QUADRO Z Buzała Maria (MJ.2000) KJ Dilmar Kobylarnia 0 66,31  
7 HERR CATOO Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia 0 66,60  
8 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) KJ Brzóska Sport Horses 8 58,35  
9 LUKIER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 8 60,58  
10 JANTARINA Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team 8 63,28  
11 QUICK STEP MW Matelski Marcin SK Olimpia 8 67,85  
12 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team 12 63,85  
13 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) KJ Brzóska Sport Horses 16 62,08  
14 JINTERA R Krzewińska Laura (J.2002) LKS Cwał Poznań 24 86,19  
  RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko REZ    



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20