Mistrzostwa Europy MJ/J/Dz  Gorla Minore 10-16 lipca 2023

           

Reprezentacja Polski : 

MJ -  Natalia Kubik,  Lena Maruszak, Maximilian Parkitny, Juliana Suska;

Juniorzy -  Iga Biegalska, Paulina Bule, Julia Ganowska, Daria Pietrzak, Patryk Skrzyczyński, 

Dzieci - Małgorzata Babczyńska, Alicja Kosmol, Michalina Łącka, Nadia Lehmann, Paulina Słoniec

 

Wyniki ME Gorla Minore - najlepsze miejsca reprezentantów Polski :

WYNIKI ZESPOŁOWE ME MJ -  Polska 14 miejsce

WYNIKI ZESPOŁOWE ME Juniorów - Polska 12 miejsce 

WYNIKI ZESPOŁOWE ME Dzieci - Polska 7 miejsce 

 

WYNIKI IND ME MJ U21 - 49 miejsce Lena Maruszak JETOULON VAN DE RIETVENNE

WYNIKI IND ME Juniorów U18  -  9 miejsce Iga Biegalska CANABAZ

WYNIKI IND Dzieci U14 - 6 miejsce Nadia Lehmann SILVER STAR

 

WYNIKI TURNIEJU     ARCHIWUM VIDEO

Mistrzostwa Europy Dzieci 2023 

Nadia Lehmann - 6 miejsce w ME Dzieci - najlepsza spośród polski kadry dzieci w Gola Minore

 

Wyniki zespołowe ME Dzieci 2023 - Polska 7 miejsce

 

Wyniki indywidualne ME Dzieci 2023 

1m. Clementine Lux BEL  CASH DE L' ECUYER

2m. Uxue Arruza Rodriguez ESP CLARIN DE LLAMOSAS

3m. Jolie Marie Kühner GER  DIALO

-----

6m. Nadia Lehmann POL SILVER STAR

23m. Paulina Słoniec POL  DIE KLEINE LADY

66m. Michalina Łącka POL  T GOLD QUIDAME II Z

85m. Alicja Kosmol POL  CLEARWATER PP Z

93m. Małgorzata Babczyńska POL  HAPPYLINA

 

 

15/07  ME Dzieci Finał Indywidualny - 6 miejsce Nadia Lehmann SILVER STAR

15/07  Konkurs pocieszenia ME Dzieci - 6m. Alicja Kosmol  CLEARWATER PP Z

14/07  ME Dzieci 130 Finał zespołowy - Polska 7 miejsce    

14/07  ME Dzieci po 3 konkursach - klasyfikacja przed finałem 

12/07  ME Dzieci 130cm   TEAM + IND 

11/07  ME Dzieci 125    

Mistrzostwa Europy Juniorów 2023 

Iga Biegalska

 

WYNIKI ZESPOŁOWE ME Juniorów U18 2023 - Polska 12 miejsce 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE ME Juniorów U18 2021

1m. Anastasia Nielsen MON TAILORMADE CONTOU

2m. Tom Wachman IRL CATHALINA S

3m. Nick Nanning NED BANDIA

--

9m. Iga Biegalska CANABAZ

47m. Patryk Skrzyczyński JERICO

53m. Daria Pietrzak MONSUN

76m. Julia Ganowska NUMBER ONE 28

88m. Paulina Bule NELKE VAN HET ZONNEHOF

 

16/07   ME Finał Juniorów 

15/07  ME Juniorów Finał zespołowy - Polska 12 miejsce zespołowo 

15/07  ME Juniorów po 3 konkursach - klasyfikacja przed finałem 

13/07  ME Jun 140cm  TEAM + IND     

12/07  ME Jun 140 speed  TEAM + IND

Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców U21 2023

Lena Maruszak - najlepsza spośród polski kadry MJ w ME Gola Minore 2023

 

WYNIKI ZESPOŁOWE ME MJ U21 2023 -  Polska 14 miejsce

 

WYNIKI INDYWIDIALNE Finał ME MJ 021 

1m. Seamus Hughes Kennedy IRL  ESI ROCKY

2m. Beata Hermelin SWE  OBSESSION NIGHT

3m. Skye Morssinkhof NED G-VINGINO-BLUE

----

49m. Lena Maruszak JETOULON VAN DE RIETVENNE

58m. Juliana Suska  CASCADEUCE

59m. Max Parkitny FERRARI K

73m. Natalia Kubik  NELKE VAN HET ZONNEHOF

 

16/07  Finał Indywidualny ME MJ 150cm

14/07  ME MJ 150 Finał zespołowy  - Polska 14 miejsce  

14/07  ME MJ po 3 konkursach - klasyfikacja przed finałem      

13/07  ME MJ 150cm  TEAM + IND    

11/07  ME MJ 145 speed  TEAM + IND

  Juliana Suska                                                                       Max Parkitny

  

Patryk Skrzyczyński                                                                     Iga Biegalska 

  

Paulina Słoniec                                                                         Alicja Kosmol 

  

Iga Biegalska 

 

Nadia Lehmann 

 

Lena Maruszak 

 

Paulina Słoniec 

 

Patryk Skrzyczyński 

 

Max Parkitny 

 

Juliana Suska 

 

Ceremonia otwarcia 

 

ZGŁOSZENIA OSTATECZNE  07/07/23 

Reprezentacja Polski : 

 

MJ -  Natalia Kubik,  Lena Maruszak, Maximilian Parkitny, Juliana Suska;

Juniorzy -  Iga Biegalska, Paulina Bule, Julia Ganowska, Daria Pietrzak, Patryk Skrzyczyński, 

Dzieci - Małgorzata Babczyńska, Alicja Kosmol, Michalina Łącka, Nadia Lehmann, Paulina Słoniec

ZGŁOSZENIA WSTĘPNE 21/06/23 

Reprezentacja Polski : 

 

MJ - Mikołaj Barański, Aleksandra Kierznowska, Natalia Kubik, Lena Maruszak, Maximilian Parkitny, Juliana Suska;

Juniorzy -  Iga Biegalska, Maria Brańka Borja, Paulina Bule, Julia Ganowska, Daria Pietrzak, Patryk Skrzyczyński, Natalia Sydow, Aleksandra Wypchło;

Dzieci - Małgorzata Babczyńska, Adam Goszczyński, Alicja Kosmol, Zuzanna Kuczerawy, Michalina Łącka, Nadia Lehmann, Paulina Słoniec

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23