Cavaliada Future sezon 2021/22 - kwalifikacje 

Zwycięzcy Cavaliada Future 2020/21 

MINI - Wiktoria Cwalina  KJ Podkowa Gruszczyn

MIDI - Martyna Grobelny LKJ Ochaby 

REGULAMIN KWLIFIKACJI / KALENDARZ KWALIFIKACJI  sezon 2021/22

 

REGULAMIN 

 

·       ZO DiM Sopot   -  30.07.-01.08.2021 r.

·       ZO DiM Poczernin  - 13-15.08.2021

·       MPM i PPK Jakubowice - 26-29.08.2021 r. / Kwalifikacje - Martyna Grobelny i Wiktoria Cwalina / 

·       ZO DiM Kwieki  - 17-19.09.2021 r.

·       HZO DiM Jaszkowo  -  01-03.10.2021 r.

·       HZO DiM Sowia Wola -  08-10.10.2021 r.

·       HZO DiM Besiekierz Rudny - 22–24.10.2021 r.

 

CAVALIADA Future tradycyjnie zostanie rozegrana w dwóch kategoriach: 

·       Mini – zawodnicy urodzeni w roku 2010 i później na kucach o wzroście do 130 cm

·       Midi – zawodnicy urodzeni w roku 2009 i później na kucach o wzroście do 148 cm

Zmiana i powrót do maksymalnego wieku 11 lat zawodników startujących w kategorii Mini (odpowiednik grupy A1) jest spowodowana zmianami w przepisach PZJ dotyczących Zawodów Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży.

Prawo startu przed publicznością CAVALIADA Tour 2021/2022 uzyska po 8 zawodników w każdej z kategorii, w tym automatycznie złoci medaliści Pucharu Polski Kuców w grupie A1 i Mistrzostw Polski Młodzików w grupie A2, które zostaną rozegrane w Jakubowicach oraz Halowego Pucharu Polski Kuców w grupach A1 i A2, które odbędą się w Sopocie.

Archiwum rozgrywek Cavaliada Future 

Cavaliada Future 2020/21            1m. MINI  Wiktoria Cwalina  KJ Podkowa Gruszczyn    1m. MIDI - Martyna Grobelny LKJ Ochaby

Cavaliada Future 2019/20     1m.MINI Natalia Głowacz  KJ Liljówka     1m. MIDI Julia Ganowska  Ranczo Kołata

Cavaliada Future 2018/19    1m MINI Emilia Ufnal KJ Hippica Polonia  1m. MIDI Marcelina Jackowiak  KJ Gronówka

Cavaliada Future 2017/18     1m MINI Emilia Ufnal KJ Hippica Polonia  1m. MIDI Marcelina Jackowiak  KJ Gronówka

Cavaliada Future 2016/17     1m MINI  Alicja Markiewicz UKS Primo    1m. MIDI  Klara Kozioł  TKJ Garbówek 

Cavaliada Future 2015/16    1m. MINI  Dominika Henzel KJ Podkowa Gruszczyn  1m. MIDI Aleksandra Osuch KJ Podkowa  

Cavaliada Future 2014/15    1m. Julia Janku  KJ Ranczo Kołata

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21