ZO DIM Sopot 29.07-01.08.2021

 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DIM i pierwszej kwalifikacji CAVALIADA Future 2021/22
Gr A0 - Maria Wierucka IKONA Rio Grande Krosinko
Gr A1 - Maja Nagła PASJONATA PARYS Stajnia Adamus ( Cavaliada Future )
Gr A2 - Marcel Wiśniewski TOUAREG SKJ Golden Dream ( Cavaliada Future )
Gr C - Przemysław Pająk KALA  JKS Barłomino
Gr D bis - Amelia Bąba ROSANNA JKS Tornado Szczecin
GP D/ E - Paulina Pellowska MAKUBA2 JKS Barłomino
Finał JM i Mł Karolina Wernerowicz CREME DE LA BEQUEM Akademia Kucania
GP Dzieci - Paulina Pellowska LA COCO 3  JKS Barłomino
Finał Jun / MJ - Patrycja Matyjasik KALILA J KJ Legia Kozielska Warszawa
 

 

Marcel Wiśniewski - 1m. Gr A2   fot. Aleksandra Ziętak

 

Maja Nagła - 1m Gr A1  fot. Aleksandra Ziętak 

POWIĄZANE STRONY :

Cavaliada Future sezon 2021/22 

ZO DiM.
SOPOT, 29.07-01.08.2021

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - 50 - Kuce dokładności 50cm (29-07-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 63,67  
1 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 55,70  
1 LITTLE BEAUTY Rąbca Milena (Mł.2012) JKS Niestępowo 0 60,74  
1 LITTLE BEAUTY Rąbca Milena (Mł.2012) JKS Niestępowo 0 58,37  
1 KSIĄŻE Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 60,30  
1 MELODIA Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 0 52,92  
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 59,11  
1 RICARDA Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Petrico Pony Karlino 0 57,43  
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 59,11  
10 KSIĄŻE Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 4 62,21  


 

2 - 60 - Kuce dokładności 60cm (29-07-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RICARDA Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Petrico Pony Karlino 0 59,51  
1 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 71,58  
1 CHAMPION FOREST Prasek Hubert (Mł.2012) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 68,49  
1 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 69,65  
1 CHAMPION FOREST Prasek Hubert (Mł.2012) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 63,76  
1 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 65,31  
1 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 57,25  
1 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 59,84  
1 BEAUTY Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 65,07  
1 ARIAN Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 0 58,32  
1 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) MKJ NENIA Pasłęk 0 60,95  
1 PASCAL JAN-PON Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 57,15  
1 CASKADA Zwolinska Nadia (Mł.2011) UKJ Karmen Niekłonice 0 48,30  
1 SANTIAGO Witaszek Zosia (Mł.2010) UKJ Karmen Niekłonice 0 53,83  
1 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 61,90  
1 MARINA Baranowicz Maria (Mł.2010) KJ Cavallino Brzoza 0 56,33  
1 WINDHOEK'S JANTAR Okroy Zuzanna (Mł.2010) Klub Jeździecki u Rychertów 0 54,77  
1 LA'MARCELL Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 54,84  
1 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Petrico Pony Karlino 0 52,09  
1 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 55,07  
21 ŚNIEŻKA Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 4 70,08  
21 ŚNIEŻKA Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 4 56,86  
21 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 4 64,45  
21 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 4 62,38  
25 ARIAN Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 20 102,20  


 

3 - 70 - Kuce dokładności 70cm (29-07-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 60,99  
1 PASJONATA PARYS Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 50,97  
1 ANDER Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 51,65  
1 PASJONATA PARYS Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 55,90  
1 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Petrico Pony Karlino 0 54,29  
1 LA'MARCELL Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 55,68  
1 WINDHOEK'S JANTAR Okroy Zuzanna (Mł.2010) Klub Jeździecki u Rychertów 0 55,27  
1 MARINA Baranowicz Maria (Mł.2010) KJ Cavallino Brzoza 0 59,20  
1 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 61,49  
1 SANTIAGO Witaszek Zosia (Mł.2010) UKJ Karmen Niekłonice 0 55,22  
1 CASKADA Zwolinska Nadia (Mł.2011) UKJ Karmen Niekłonice 0 49,38  
1 PASCAL JAN-PON Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 58,06  
1 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) MKJ NENIA Pasłęk 0 57,69  
1 BEAUTY Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 61,79  
1 FIONA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 53,90  
1 PASJONATA RAMZES Murawa Martyna (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 53,20  
1 LEON Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 53,00  
1 S-PIORUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 59,48  
1 LEON Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 60,05  
1 S-PIORUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 59,44  
1 KALI Pakur Zofia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 58,39  
1 KALI Pakur Zofia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 58,34  
1 SULAATIK'S PITTSBURGH Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 0 55,31  
1 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Olga (Mł.2011) KJ Cavallino Brzoza 0 56,32  
1 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Olga (Mł.2011) KJ Cavallino Brzoza 0 58,65  
1 AT LAST RAVISHING RUBY Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 60,85  
1 LIWIA Zielony-Sokalska Zuzanna (Mł.2009) UKJ PETRICO PONY KARLINO 0 58,35  
1 AT LAST RAVISHING RUBY Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 57,36  
1 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 0 52,49  
1 AILLE CLOONEY Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 0 59,24  
1 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 0 52,33  
1 SKY ZAGORKA Bernat Kaja (Mł.2009) UKJ Petrico Pony Karlino 0 59,60  
1 CHANTAL Buczkowska Nadia (Mł.2009) JKS Niestępowo 0 59,86  
1 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 59,78  
1 BUCEFAL Rojek Amelia (Mł.2009) Petrico Pony Karlino 0 61,70  
1 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 61,16  
1 VOLUTA PONYSPORT Olaszek Alicja (Mł.2009) Sp KJ Horseprofi Łódź 0 62,24  
1 NOBELSTAR 0005 Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 63,43  
1 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 61,43  
1 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 51,68  
1 WALNUT SAMSON Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 58,73  
1 PIEROT Kraśko Aleksander (Mł.2009) LKJ w Gałkowie 0 58,28  
1 PIEROT Kraśko Aleksander (Mł.2009) LKJ w Gałkowie 0 59,32  
1 VULCANO Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 51,65  
45 BALLINACLOUGH ISLAND GIRL Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 3 78,57  
46 PASJONATA RAMZES Murawa Martyna (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 4 51,04  
46 TANZANIA Kajdrys Klara (Mł.2011) Stow. KJ Legia-Kozielska Warszawa 4 66,76  
46 BALLINACLOUGH ISLAND GIRL Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 4 58,66  
46 SKY ZAGORKA Bernat Kaja (Mł.2009) UKJ Petrico Pony Karlino 4 66,55  
46 VOLUTA PONYSPORT Olaszek Alicja (Mł.2009) Sp KJ Horseprofi Łódź 4 65,58  
46 WALNUT SAMSON Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 4 59,54  
52 TANZANIA Kajdrys Klara (Mł.2011) Stow. KJ Legia-Kozielska Warszawa 16 80,42  


 

4 - DK-L - Duże Konie L na styl jeźdźca (29-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 0,5 0,5 58,01  
2 LAJOLIE 5 Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0 1,0 1,0 68,12  
3 SUSI SORGLOS Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 0.5 1,0 1,5 65,54  
3 CEDYNIA Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 0 1,5 1,5 67,67  
5 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 2,0 2,0 61,48  
5 DALTON 24 Adamowicz Helena (J.2003) Sopocki KJ 0 2,0 2,0 64,86  
5 DALTON 24 Adamowicz Helena (J.2003) Sopocki KJ 0 2,0 2,0 66,28  
5 ROMINA Peterson Agata (JM.2006) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 2,0 2,0 58,08  
5 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 2,0 2,0 61,38  
10 ARABELLA Makowska Natalia (JM.2006) UKJ Karmen Niekłonice 0 2,5 2,5 57,65  
10 BOLIVAR Głębocka Nadia (JM.2007) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 2,5 2,5 63,24  
10 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 2,5 2,5 54,77  
10 CONTENDROS Ferjan Victoria (JM.2008) Klub Jeździecki Forrest Pony Club 0 2,5 2,5 65,07  
10 NO LIMIT 60 Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0 2,5 2,5 64,85  
15 LEON Marciniak Hanna (J.2005) Łódzki Klub Jeździecki 0 3,0 3,0 69,80  
15 CENTAUR Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 0 3,0 3,0 65,88  
15 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 3,0 3,0 57,67  
18 SUSI SORGLOS Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 0.5 3,0 3,5 67,46  
18 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 0 3,5 3,5 70,18  
18 VELVET Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 3,5 3,5 62,70  
18 BOLIVAR Głębocka Nadia (JM.2007) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 3,5 3,5 62,11  
18 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0.5 3,0 3,5 63,27  
18 NO LIMIT 60 Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0 3,5 3,5 64,24  
24 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 0.5 3,5 4,0 64,62  
24 ARABELLA Makowska Natalia (JM.2006) UKJ Karmen Niekłonice 0.5 3,5 4,0 54,91  
24 WOTAN Wąsowicz Wiktoria (JM.2006) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 4,0 4,0 59,18  
24 WOTAN Wąsowicz Wiktoria (JM.2006) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 4,0 4,0 55,97  
24 CHARLIE Sylwester Nadia (JM.2007) Sopocki KJ 0.5 3,5 4,0 64,29  
24 GUARO DE BOOM Perz Wiktoria (MJ.2000) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 4,0 4,0 65,90  
24 CASSIMERO Marciniak Magdalena (JM.2007) Łódzki Klub Jeździecki 0.5 3,5 4,0 59,80  
31 LEON Marciniak Hanna (J.2005) Łódzki Klub Jeździecki 0.5 4,0 4,5 57,05  
31 CINNAMON Żakowska Lena (Mł.2009) KJ Grodno-Dwór 0 4,5 4,5 65,50  
31 ASARI Kubera Marika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 4,5 4,5 62,72  
34 CINNAMON Żakowska Lena (Mł.2009) KJ Grodno-Dwór 0 5,0 5,0 64,27  
34 CHARLIE Sylwester Nadia (JM.2007) Sopocki KJ 0,5 4,5 5,0 64,91  
34 INWOOD Olejarz Inga (J.2004) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 5,0 5,0 65,30  
34 BIRKUT Karasińska Olga (JM.2008) Ukj Karmen Nieklonice 0 5,0 5,0 58,95  
34 HIMENA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 5,0 5,0 61,57  
39 NEVIL Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 1 4,5 5,5 66,41  
39 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 5,5 5,5 66,18  
39 KING HEARTBREAKER L Czub Zuzanna (JM.2006) JKS Niestępowo 0 5,5 5,5 66,10  
42 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 0.5 5,5 6,0 66,60  
42 LANCOME Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 6,0 6,0 66,63  
44 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 1,5 5,5 7,0 53,12  
45 VELVET Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 1.5 6,0 7,5 60,15  
45 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 2 5,5 7,5 73,17  
45 GEORGIA Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 1 6,5 7,5 65,94  
  KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja     ELI    
  KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja     ELI    
  JUNG LADY JUMP Gertig Anna (J.2003) JUKS Mieczewo     ELI    
  JUNG LADY JUMP Gertig Anna (J.2003) JUKS Mieczewo     Bez oceny    


 

5 - DK-P - Duże Konie P na styl jeźdźca (29-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CARAJON Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 3,5 3,5 60,54  
2 HONEY Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 1,0 1,0 61,16  
2 HONEY Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 1,0 1,0 61,40  
4 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 1,5 1,5 55,23  
4 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 1,5 1,5 62,44  
4 GRAD Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 1,5 1,5 61,97  
4 GRAD Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 1,5 1,5 61,51  
8 KING HEARTBREAKER L Czub Zuzanna (JM.2006) JKS Niestępowo 0 2,0 2,0 60,79  
8 NELA Skorwider Maja (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 0 2 2,0 56,37  
8 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (J.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 2,0 2,0 58,36  
11 CONTENDROS Ferjan Victoria (JM.2008) Klub Jeździecki Forrest Pony Club 0 2,5 2,5 62,71  
11 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 2,5 2,5 61,14  
11 LA COCO 3 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 0 2,5 2,5 60,05  
11 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (JM.2006) Sopocki KJ 0 2,5 2,5 57,36  
15 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0.5 2,5 3,0 60,48  
15 ROMINA Peterson Agata (JM.2006) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 3,0 3,0 54,78  
15 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0.5 2,5 3,0 55,02  
15 CARAJON Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 0.5 2,5 3,0 60,43  
19 V-STAR D'LVE Z Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 3,5 3,5 64,48  
19 CENTAUR Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 0 3,5 3,5 60,64  
19 BIRKUT Karasińska Olga (JM.2008) Ukj Karmen Nieklonice 0 3,5 3,5 60,58  
19 SUNSHINE M Becker Zuzanna (JM.2006) JKS Barłomino 0.5 3,0 3,5 58,38  
19 LALA Grzelczak Matylda (JM.2008) KJ Aldragho Piaseczno 0.5 3,0 3,5 57,11  
24 LANCOME Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 4,0 4,0 66,61  
24 QUANDO N Koźlik Kornelia (JM.2007) Ukj karmen nieklonice 0.5 3,5 4,0 59,44  
24 QUANDO N Koźlik Kornelia (JM.2007) Ukj karmen nieklonice 0 4,0 4,0 61,29  
27 HIMENA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 4,5 4,5 57,90  
27 GUARO DE BOOM Perz Wiktoria (MJ.2000) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 4,5 4,5 60,52  
27 CEDYNIA Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 0 4,5 4,5 63,83  
30 GEORGIA Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 5,0 5,0 60,96  
30 CASSIMERO Marciniak Magdalena (JM.2007) Łódzki Klub Jeździecki 0.5 4,5 5,0 61,41  
30 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 0.5 4,5 5,0 68,14  
30 PRAGMATYK II G. Makszewska Aleksandra (JM.2006) KJ Bonin 1 4 5,0 61,03  
30 PRAGMATYK II G. Makszewska Aleksandra (JM.2006) KJ Bonin 1.5 3,5 5,0 58,99  
35 HERA DE LUX Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 1,0 4,5 5,5 65,10  
35 GALIANO Kaźmierczak Anastazja (JM.2006) UKJ Karmen Niekłonice 1 4,5 5,5 68,68  
37 ASARI Kubera Marika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 1 5,0 6,0 59,28  
38 SUNSHINE M Becker Zuzanna (JM.2006) JKS Barłomino 1.5 5,0 6,5 59,39  
38 GALIANO Kaźmierczak Anastazja (JM.2006) UKJ Karmen Niekłonice 1.5 5 6,5 70,38  
40 INWOOD Olejarz Inga (J.2004) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 1.5 5,5 7,0 60,88  
41 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (JM.2006) Sopocki KJ 3 4,5 7,5 73,32  
41 LALA Grzelczak Matylda (JM.2008) KJ Aldragho Piaseczno 3 4,5 7,5 70,81  
43 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 5 5,0 10,0 78,05  
44 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 6 4,5 10,5 89,06  
45 VERONA Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki KJ 0 0,5 0,5 55,39  
46 JAVENDA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 0 1,0 1,0 58,18  
47 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0.5 2,5 3,0 61,69  
48 BIG STAR O Z Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin 0.5 4,0 4,5 59,60  
48 SERWUS Pazik Michalina (MJ.2002) KJ AS Dream 0.5 4,0 4,5 56,79  
50 A CATOKI Mitrowska Martyna (MJ.2002) Stow. SKJ Bobrowy Staw 0 4,0 4,0 63,58  
51 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0.5 3,0 3,5 55,82  
52 NEVIL Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 1 4,5 5,5 66,01  
53 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0.5 2,0 2,5 61,43  
54 GRAL Perz Wiktoria (MJ.2000) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 2,0 2,0 65,12  
55 CONTINIA Ferjan Victoria (JM.2008) Klub Jeździecki Forrest Pony Club 4 3,0 7,0 79,17  
  ORINOKO Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn     Bez Oceny    
56 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 1,5 1,5 61,93  
56 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0 1,5 1,5 54,65  
58 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0.5 2,5 3,0 51,44  
59 PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 0.5 3,0 3,5 59,99  
60 CANTO AMICOR Gumulak Julia (JM.2007) OJK Barcice 0 2,0 2,0 66,77  
61 PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 1 3,5 4,5 62,09  
62 CANTO AMICOR Gumulak Julia (JM.2007) OJK Barcice 0 2,5 2,5 66,01  
  UTTELLO Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino     Bez Oceny    


 

6 - DK-N - Duże Konie N na styl jeźdźca (29-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 VERONA Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki KJ 0 0,5 0,5 56,09  
2 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 1 1,0 59,36  
2 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 1 1,0 56,14  
4 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (J.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 1,5 1,5 60,86  
4 SHOKOLAITIQUE ROYAL Z Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 0 1,5 1,5 65,47  
4 CASPAR MS Tocha Zofia (J.2005) J.J.Darboven 0.5 1 1,5 60,46  
4 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 0 1,5 1,5 58,78  
8 CEREMBER ME M Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 2 2,0 55,84  
8 ILONUS Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno 0.5 1,5 2,0 62,89  
10 JAVENDA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 0.5 2 2,5 56,36  
10 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0 2,5 2,5 56,39  
10 CONTINIA Ferjan Victoria (JM.2008) Klub Jeździecki Forrest Pony Club 0.5 2 2,5 60,13  
10 SERWUS Pazik Michalina (MJ.2002) KJ AS Dream 0 2,5 2,5 57,57  
10 CANTANA Adamowicz Helena (J.2003) Sopocki KJ 0.5 2 2,5 62,47  
10 COCO CHANEL Karolak Julia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki 1 1,5 2,5 54,69  
10 CEREMBER ME M Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 2,5 2,5 55,66  
10 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 2,5 2,5 53,57  
18 BIG STAR O Z Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin 0.5 2,5 3,0 60,12  
18 COCO CHANEL Karolak Julia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki 1.5 1,5 3,0 53,35  
18 RHIANNA S Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0.5 2,5 3,0 61,16  
21 GRAL Perz Wiktoria (MJ.2000) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 1 2,5 3,5 62,07  
21 KOSOW CANNMOR Kaus Dominika (MJ.2001) Pomorska Liga Jeździecka 0 3,5 3,5 58,22  
23 EINSTEIN Zieniewicz Dominika (J.2004) KJ Wiki 0.5 3,5 4,0 62,62  
24 V-STAR D'LVE Z Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0.5 4 4,5 62,39  
24 DIANDRO RED WINE Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn 1 3,5 4,5 66,49  
24 LA COCO 3 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 1 3,5 4,5 58,32  
27 HERA DE LUX Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 1 4 5,0 58,12  
27 JANICE Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 1 4 5,0 63,23  
29 UTTELLO Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 0 5,5 5,5 58,19  
30 A CATOKI Mitrowska Martyna (MJ.2002) Stow. SKJ Bobrowy Staw 1 5 6,0 61,84  
31 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 1.5 5 6,5 54,92  
32 DIANDRO RED WINE Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn 5 3 8,0 79,12  
  CANTANA Adamowicz Helena (J.2003) Sopocki KJ     ELI    


 

7 - DK-C - Duże Konie C na styl jeźdźca (29-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 JANICE Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 0 1 1,0 63,63  
2 CAMAKO’S BOY JW Sterczyńska Zuzanna (J.2004) Sopocki KJ 0.5 1 1,5 59,35  
3 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 2 2,0 52,83  
4 RHIANNA S Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0.5 2 2,5 58,49  
5 EINSTEIN Zieniewicz Dominika (J.2004) KJ Wiki 1 2 3,0 61,49  
6 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 1.5 2,5 4,0 56,11  
  LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny     Bez Oceny    


 

8 - DK-CC - Duże Konie CC na styl jeźdźca (29-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
  CAMAKO’S BOY JW Sterczyńska Zuzanna (J.2004) Sopocki KJ     Bez Oceny    
  LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny     ELI    


 

ZR 1 - ZR 60 - Kuce dwufazowy 60cm (30-07-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
T GRAFITI Ściubis Aleksandra (Mł.2010) Kielecki Klub Jeździecki 0 41,47 0 26,64  
2 GRAFITI Ściubis Aleksandra (Mł.2010) Kielecki Klub Jeździecki 0 38,81 0 32,56  


 

10 - 80 - Kuce dwufazowy 80cm (30-07-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 38,12 0 21,77 BON (150) PLN
2 SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 0 40,12 0 22,98 BON (100) PLN
3 EMMA Hart Dyke Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 34,12 0 23,41 BON (50) PLN
4 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 39,63 0 23,79  
5 TOUAREG Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 0 40,08 0 24,19  
6 R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 39,32 0 24,33  
7 BLAZING DESERT MIRAGE Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 36,51 0 24,74  
8 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 42,69 0 24,77  
9 BALTICA Karabasz Magdalena (JM.2006) KJ Cavallino Brzoza 0 42,06 0 25,23  
10 JAGIENKA Janusz Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 39,51 0 25,69  
11 ANDER Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 35,81 0 25,85  
12 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 0 42,23 0 26,69  
13 KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 40,25 0 26,89  
14 AILLE CLOONEY Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 0 41,32 0 27,34  
15 PIEROT Kraśko Aleksander (Mł.2009) LKJ w Gałkowie 0 43,28 0 27,95  
16 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) KJ Petrico Pony Karlino 0 47,49 0 28,10  
17 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 45,64 0 28,11  
18 MAURIK'S LIU. JO Łącka Michalina (Mł.2009) KJ Aromer Józefin 0 40,38 0 28,44  
19 FENIKS Buczek Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 41,82 0 28,73  
20 TETI Łącka Michalina (Mł.2009) KJ Aromer Józefin 0 39,22 0 28,96  
21 JOWISZ Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 42,91 0 30,09  
22 LARA Pietrzak Zofia (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 42,29 0 30,44  
23 ROMANY RIVER HEAVENLY SECRET Buzar Natalie (J.2005) Klub Jeździecki Pegaz Reda 0 40,89 0 31,49  
24 NOBELSTAR 0005 Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 43,25 0 31,59  
25 DEPAS CORRINUS P. Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0 38,78 0 33,63  
26 OSTEN Woźniak Piotr (Mł.2010) ŁKJ Łódź 0 43,06 0 35,48  
27 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) Sp KJ Horseprofi Łódź 0 40,28 4 24,95  
28 FIONA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 41,01 4 29,29  
29 LITTLE EAR Kraśko Aleksander (Mł.2009) LKJ w Gałkowie 0 45,99 4 29,93  
30 APIS Lara Aleksandra (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 47,75 4 42,53  
31 MY PRECIOUS Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team 0 42,60 5 46,44  
32 A' LEYLA LOU Żakowska Lena (Mł.2009) KJ Grodno-Dwór 0 38,71 ELI    
32 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 0 41,31 ELI    
34 VULCANO Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 37,17      
35 HADES PONYSPORT Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 4 40,18      
36 SZEFOWA FOREST Kuczkowiak Hanna (JM.2007) KS Forest Pony Club 4 40,59      
37 LIWIA Zielony-Sokalska Zuzanna (Mł.2009) UKJ PETRICO PONY KARLINO 4 41,58      
38 BUCEFAL Rojek Amelia (Mł.2009) Petrico Pony Karlino 4 43,49      
39 KALA Pająk Przemysław (Mł.2009) JKS Barłomino 4 49,71      
40 SKY ZAGORKA Bernat Kaja (Mł.2009) UKJ Petrico Pony Karlino 5 55,49      
41 SMALL BOY Stawarz Izabella (Mł.2009) KS Forrest Pony Club 6 56,28      
42 CHANTAL Buczkowska Nadia (Mł.2009) JKS Niestępowo 6 56,77      
43 THREE-B-TWEET Woźniak Stanisław (Mł.2011) ŁKJ Łódź 6 59,61      
44 R-ŁOBUZ Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team 8 44,24      
45 JOLY'S GELLA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 9 70,44      
  BUSZKA Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza ELI        


 

11 - 90 - Kuce dwufazowy 90cm (30-07-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LUNA Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 0 39,74 0 21,52 BON(150) PLN
2 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 42,01 0 22,21 BON(100) PLN
3 R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 43,01 0 22,99 BON(50) PLN
4 LEMINUS Pakur Antonina (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 47,17 0 24,37  
5 LOGAN Kujawa Wiktoria (J.2005) UKJ Petrico Pony Karlino 0 48,41 0 25,03  
6 ISGAAR Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0 47,57 0 25,07  
7 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 40,88 0 26,13  
8 MROCZEK Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 47,14 0 26,31  
9 SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus 0 42,15 0 26,42  
10 BUSZKA Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 43,01 0 26,79  
11 MY PRECIOUS Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team 0 42,60 0 28,02  
12 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 0 38,99 0 28,37  
13 WRANGLER FOREST Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 44,87 0 33,31  
14 KALA Pająk Przemysław (Mł.2009) JKS Barłomino 0 40,08 0 33,63  
15 JAGIENKA Janusz Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 38,90 4 22,01  
16 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) Sp KJ Horseprofi Łódź 0 39,54 4 22,04  
17 USHUAIA Bajońska Julianna (JM.2006) Stowarzyszenie Rodan Club 0 44,82 4 23,16  
18 POLLY Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 0 42,63 4 27,91  
19 INIS SLE SORCERER Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 0 43,45 5 44,22  
20 DŻARNA Ambroziak Nina (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0 45,78 5 44,37  
21 SUBLIEM'S MILANO Sztajnert Zofia (Mł.2010) KJ Infernal Team 0 44,42 8 53,76  
22 SZEFOWA FOREST Kuczkowiak Hanna (JM.2007) KS Forest Pony Club 4 38,15      
23 SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 4 39,23      
24 BLAZING DESERT MIRAGE Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 4 41,98      
25 HADES PONYSPORT Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 4 43,47      
26 ROMANY RIVER HEAVENLY SECRET Buzar Natalie (J.2005) Klub Jeździecki Pegaz Reda 4 43,51      
27 R-ŁOBUZ Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team 4 44,48      
28 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) KJ Petrico Pony Karlino 4 44,58      
29 SMALL BOY Stawarz Izabella (Mł.2009) KS Forrest Pony Club 5 53,32      
30 LARA Pietrzak Zofia (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 8 42,59      
31 KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 8 43,15      
32 JOLY'S GELLA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 10 74,12      
33 BALTICA Karabasz Magdalena (JM.2006) KJ Cavallino Brzoza 12 49,73      


 

12 - 100 - Kuce dwufazowy 100cm (30-07-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ROSANNA Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0 50,56 0 25,45 BON (150) PLN
2 LEMINUS Pakur Antonina (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 50,27 0 25,77 BON (100) PLN
3 BRAVOUR PP Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin 0 53,21 0 27,78 BON (50) PLN
4 MERNIE Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 0 50,59 4 26,52  
5 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS SYDOW Riding Team 0 50,64 4 28,72  
6 MILO Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 0 51,44 4 30,70  
7 MROCZEK Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 53,48 6 45,80  
8 LUNA Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 0 43,22 19 49,55  
9 TASIEMKA Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 48,75 ELI    
10 CHARDONNAY DELUXE H Michalska Maria (JM.2007) LKJ Abaria Iwno 1 58,46      
11 SUBLIEM'S MILANO Sztajnert Zofia (Mł.2010) KJ Infernal Team 4 49,92      
12 WRANGLER FOREST Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 4 51,44      
13 USHUAIA Bajońska Julianna (JM.2006) Stowarzyszenie Rodan Club 4 52,91      
14 ISGAAR Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 4 53,02      
15 TOFIX Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 4 53,76      
16 LOGAN Kujawa Wiktoria (J.2005) UKJ Petrico Pony Karlino 4 55,86      
17 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 6 62,49      
18 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 6 62,75      
19 SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus 8 51,14      
20 DŻARNA Ambroziak Nina (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 8 52,36      
21 INIS SLE SORCERER Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 22 92,45      


 

13 - 110 - Kuce dwufazowy 110cm (30-07-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ROSANNA Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0 52,17 0 25,52 BON (150) PLN
2 WESTERVELD’S OLIEVIER Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 0 52,17 0 28,66 BON (100) PLN
3 MILO Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 0 52,51 0 33,79 BON (50) PLN
4 PORTOS Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 0 48,44 4 29,39  
5 MERNIE Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 4 47,51      
6 MAKUBA21 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 4 49,05      
7 LEXUS Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 49,08      
8 BRAVOUR PP Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin 4 51,76      
9 DIABLO LAZAR Misztal Maggie (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 5 58,59      
10 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS SYDOW Riding Team 8 52,61      
  GINO BOY N Michalska Maria (JM.2007) LKJ Abaria Iwno ELI        


 

14 - 120 - Kuce dwufazowy 120cm (30-07-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 MAKUBA21 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 0 48,14 0 28,24 BON (150) PLN
2 DIABLO LAZAR Misztal Maggie (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 48,45 9 41,56 BON (100) PLN
3 PORTOS Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 16 71,49     BON (50) PLN


 

16 - DK-L - Duże Konie dokładności L (30-07-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CEDYNIA Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 0 66,05  
1 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 64,11  
1 GRAD Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 60,78  
1 WOTAN Wąsowicz Wiktoria (JM.2006) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 56,09  
1 WOTAN Wąsowicz Wiktoria (JM.2006) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 52,33  
1 LEON Marciniak Hanna (J.2005) Łódzki Klub Jeździecki 0 59,44  
1 BOLIVAR Głębocka Nadia (JM.2007) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 64,68  
1 LEON Marciniak Hanna (J.2005) Łódzki Klub Jeździecki 0 60,31  
1 ATTACHANT Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0 63,19  
1 VELVET Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 63,62  
1 CINNAMON Żakowska Lena (Mł.2009) KJ Grodno-Dwór 0 65,24  
1 GRUPO PROM VIOX W Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyns 0 64,22  
1 CINNAMON Żakowska Lena (Mł.2009) KJ Grodno-Dwór 0 66,99  
1 GRUPO PROM VIOX W Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyns 0 66,01  
1 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0 54,96  
1 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 0 67,88  
1 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 65,12  
1 KING HEARTBREAKER L Czub Zuzanna (JM.2006) JKS Niestępowo 0 60,09  
1 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 57,81  
1 GUARO DE BOOM Perz Wiktoria (MJ.2000) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 64,06  
1 CHEPETTO Madej Oliwia (J.2005) KJ Rock Horses Warszawa 0 62,69  
1 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 64,23  
1 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 60,83  
1 HONEY Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 67,66  
1 NO LIMIT 60 Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0 68,90  
1 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 59,19  
1 SUSI SORGLOS Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 0 65,18  
1 GEORGIA Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 62,79  
1 CORMITELLO Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 70,77  
1 INWOOD Olejarz Inga (J.2004) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 61,43  
31 LAJOLIE 5 Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 4 67,94  
31 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 4 66,43  
31 DYLANO M Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 67,08  
31 NEVIL Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 69,69  
31 DALTON 24 Adamowicz Helena (J.2003) Sopocki KJ 4 62,66  
31 CASSIMERO Marciniak Magdalena (JM.2007) Łódzki Klub Jeździecki 4 64,89  
31 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 60,42  
31 ARABELLA Makowska Natalia (JM.2006) UKJ Karmen Niekłonice 4 59,19  
31 BIRKUT Karasińska Olga (JM.2008) Ukj Karmen Nieklonice 4 69,74  
31 ARABELLA Makowska Natalia (JM.2006) UKJ Karmen Niekłonice 4 56,13  
41 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 8 55,93  
41 JUNG LADY JUMP Gertig Anna (J.2003) JUKS Mieczewo 8 64,89  
43 GALIANO Kaźmierczak Anastazja (JM.2006) UKJ Karmen Niekłonice 12 61,19  
44 JUNG LADY JUMP Gertig Anna (J.2003) JUKS Mieczewo 22 108,82  
44 VELVET Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 22 94,16  
  CONNER Gordzielik Kinga (JM.2006) Klub Jeździecki Borycz 0    


 

17 - DK-P - Duże Konie dwufazowy P (30-07-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 HIMENA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 44,40 0 22,95 BON 200 PLN
2 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0 44,90 0 23,12 BON 150 PLN
3 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0 45,61 0 23,16 BON 100 PLN
4 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (JM.2006) Sopocki KJ 0 45,25 0 23,93  
5 GRAL Perz Wiktoria (MJ.2000) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 50,91 0 24,93  
6 BIG STAR O Z Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin 0 49,03 0 25,12  
7 NELA Skorwider Maja (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 0 45,47 0 25,18  
8 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 49,88 0 25,23  
9 ORINOKO Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 45,15 0 25,26  
10 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 49,13 0 25,57  
11 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 49,31 0 26,53  
12 GUARO DE BOOM Perz Wiktoria (MJ.2000) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 51,31 0 27,13  
13 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 45,70 0 27,35  
14 CHEPETTO Madej Oliwia (J.2005) KJ Rock Horses Warszawa 0 50,61 0 27,62  
15 SERWUS Pazik Michalina (MJ.2002) KJ AS Dream 0 47,28 0 27,92  
16 CONNER Gordzielik Kinga (JM.2006) Klub Jeździecki Borycz 0 52,88 0 28,45  
17 A CATOKI Mitrowska Martyna (MJ.2002) Stow. SKJ Bobrowy Staw 0 48,16 0 29,04  
18 HOPE NEVER DIES Pawłowska Irena (JM.2007) KJ Wiktorowo 0 49,90 0 30,02  
19 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 46,63 0 30,98  
20 HONEY Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 47,15 0 31,22  
21 DALTON 24 Adamowicz Helena (J.2003) Sopocki KJ 0 55,69 0 34,49  
22 ATTACHANT Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0 54,49 0 34,57  
23 CARAJON Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 46,01 4 25,35  
24 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 46,90 4 27,39  
25 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,54 4 28,68  
26 GEORGIA Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 53,25 4 29,09  
27 QUANDO N Koźlik Kornelia (JM.2007) Ukj karmen nieklonice 0 48,35 4 30,76  
28 CONTINIA Ferjan Victoria (JM.2008) Klub Jeździecki Forrest Pony Club 0 50,27 8 28,04  
29 CHACCO ONE Boćkowska Olivia (JM.2006) BPK (MAZ) 0 50,84 8 33,65  
30 CANTO AMICOR Gumulak Julia (JM.2007) OJK Barcice 0 52,97 18 60,75  
31 PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 0 49,54 ELI    
32 CORMITELLO Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 1 59,09      
33 CHERIE DE BEAUFOUR Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki Klub Jeździecki 4 45,03      
34 CASALLINA Boćkowska Olivia (JM.2006) BPK (MAZ) 4 46,45      
35 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 47,10      
36 BALLYQUIRKE TIPP TOP Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 47,67      
37 SUNSHINE M Becker Zuzanna (JM.2006) JKS Barłomino 4 48,39      
38 KING HEARTBREAKER L Czub Zuzanna (JM.2006) JKS Niestępowo 4 49,91      
39 JUKATAN Żabowska-Żychowicz Nelly (JM.2006) KJ Karolina 4 50,01      
40 BIRKUT Karasińska Olga (JM.2008) Ukj Karmen Nieklonice 4 50,10      
41 CENTAUR Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 4 50,20      
42 SUSI SORGLOS Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 4 51,06      
43 V-STAR D'LVE Z Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 52,11      
44 UTTELLO Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 5 59,63      
45 ASARI Kubera Marika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 5 59,97      
46 ROMINA Peterson Agata (JM.2006) KJ Black Horse Team Gdańsk 7 67,02      
47 PRAGMATYK II G. Makszewska Aleksandra (JM.2006) KJ Bonin 8 48,85      
48 INWOOD Olejarz Inga (J.2004) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 8 49,05      
49 GALIANO Kaźmierczak Anastazja (JM.2006) UKJ Karmen Niekłonice 8 49,28      
50 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 51,22      
51 CONTENDROS Ferjan Victoria (JM.2008) Klub Jeździecki Forrest Pony Club 8 52,23      
52 CASSIMERO Marciniak Magdalena (JM.2007) Łódzki Klub Jeździecki 8 54,26      
53 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (J.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 9 57,95      
54 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 12 45,45      
55 CEDYNIA Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 12 51,36      
56 NEVIL Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 40 83,04      
  VOLTAIRIAN ELECTRA Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) ELI        


 

18 - DK-N - Duże Konie dwufazowy N (30-07-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 46,76 0 25,86 BON 200 PLN
2 VERONA Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki KJ 0 45,66 0 28,82 BON 150 PLN
3 LA COCO 3 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 0 49,10 0 30,33 BON 100 PLN
4 COCO CHANEL Karolak Julia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 46,26 0 30,40  
5 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 0 50,03 0 31,85  
6 ILONUS Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno 0 50,20 0 32,09  
7 CEREMBER ME M Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 50,17 0 33,91  
8 BIG STAR O Z Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin 0 48,55 4 31,55  
9 SERWUS Pazik Michalina (MJ.2002) KJ AS Dream 0 50,45 4 32,38  
10 GRAL Perz Wiktoria (MJ.2000) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 51,07 4 32,56  
11 A CATOKI Mitrowska Martyna (MJ.2002) Stow. SKJ Bobrowy Staw 0 52,32 4 33,97  
12 UTTELLO Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 0 52,67 4 35,04  
13 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (J.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 47,22 8 33,19  
14 V-STAR D'LVE Z Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,66 ELI    
15 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 4 44,43      
16 KOSOW CANNMOR Kaus Dominika (MJ.2001) Pomorska Liga Jeździecka 4 44,59      
17 EINSTEIN Zieniewicz Dominika (J.2004) KJ Wiki 4 45,41      
18 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 4 45,86      
19 CARAJON Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 48,03      
20 CANTANA Adamowicz Helena (J.2003) Sopocki KJ 4 48,13      
21 CASPAR MS Tocha Zofia (J.2005) J.J.Darboven 4 50,39      
22 RHIANNA S Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 55,20      
23 CONTINIA Ferjan Victoria (JM.2008) Klub Jeździecki Forrest Pony Club 4 55,70      
24 DIANDRO RED WINE Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn 4 56,77      
25 CHERIE DE BEAUFOUR Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki Klub Jeździecki 8 45,13      
26 JAVENDA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 8 47,69      
27 QUANDO N Koźlik Kornelia (JM.2007) Ukj karmen nieklonice 8 49,03      
28 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 8 49,60      
29 HERA DE LUX Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 8 49,88      
30 SHOKOLAITIQUE ROYAL Z Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 8 53,12      
31 MESKALINA Pawłowska Irena (JM.2007) KJ Wiktorowo 8 59,97      
32 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 14 80,06      


 

19 - DK-C - Duże Konie dwufazowy C (30-07-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 49,11 0 31,07 BON 200 PLN
2 JANICE Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 0 55,47 0 36,88 BON 150 PLN
3 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 46,18 8 28,30 BON 100 PLN
4 CEREMBER ME M Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 47,19      
5 CAMAKO’S BOY JW Sterczyńska Zuzanna (J.2004) Sopocki KJ 4 47,45      
6 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 4 49,65      
7 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 49,92      
8 EINSTEIN Zieniewicz Dominika (J.2004) KJ Wiki 8 45,54      
9 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 8 46,30      
10 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 8 49,85      
11 LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 16 59,78      


 

20 - DK-CC - Duże Konie dwufazowy CC (30-07-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JANICE Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 4 56,08     BON 200 PLN
2 CAMAKO’S BOY JW Sterczyńska Zuzanna (J.2004) Sopocki KJ 8 49,89     BON 150 PLN


 

22 - 50 - Kuce na styl jeźdźca 50cm (31-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 0,5 0,5 58,71  
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 0,5 0,5 55,67  
3 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) Stajnia Siemowo 0 1 1,0 58,40  
4 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) Stajnia Siemowo 0 1,5 1,5 59,92  
4 MELODIA Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 0 1,5 1,5 55,67  
6 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 3 3,0 55,50  
7 R-FOOD ADONIS AZ Gudan Natalia (Mł.2012) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 3,5 3,5 57,76  
8 MACIEJKA Gudan Natalia (Mł.2012) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 4 4,0 55,63  
8 MACIEJKA Gudan Natalia (Mł.2012) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 4 4,0 54,37  
8 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4 4,0 62,48  
8 RICARDA Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Petrico Pony Karlino 0 4 4,0 62,32  
12 KSIĄŻE Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 4,5 4,5 60,36  
13 LITTLE BEAUTY Rąbca Milena (Mł.2012) JKS Niestępowo 0 6 6,0 65,44  
12 R-FOOD ADONIS AZ Gudan Natalia (Mł.2012) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 4,5 4,5 53,49  
14 KSIĄŻE Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 5 6 11,0 84,75  
  LITTLE BEAUTY Rąbca Milena (Mł.2012) JKS Niestępowo     REZ    


 

23 - 60 - Kuce na styl jeźdźca 60cm (31-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 MELODIA Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 0 1 1,0 55,12  
1 BESSEL Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 1 1,0 49,81  
3 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 1,5 1,5 68,05  
3 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 0 1,5 1,5 60,67  
3 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 1,5 1,5 60,58  
3 LA'MARCELL Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 1,5 1,5 51,43  
7 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) MKJ NENIA Pasłęk 0 2 2,0 54,58  
7 CHAMPION FOREST Prasek Hubert (Mł.2012) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 2 2,0 67,52  
9 RICARDA Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Petrico Pony Karlino 0 2,5 2,5 65,32  
9 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 2,5 2,5 62,65  
11 POSEJDON Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0 3 3,0 53,22  
11 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 3 3,0 54,78  
11 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 3 3,0 68,86  
11 WINDHOEK'S JANTAR Okroy Zuzanna (Mł.2010) Klub Jeździecki u Rychertów 0 3 3,0 53,86  
11 SANTIAGO Witaszek Zosia (Mł.2010) UKJ Karmen Niekłonice 0 3 3,0 49,65  
16 CASKADA Zwolinska Nadia (Mł.2011) UKJ Karmen Niekłonice 0 4 4,0 45,88  
16 PASCAL JAN-PON Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 4 4,0 56,98  
18 ŚNIEŻKA Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 4,5 4,5 60,93  
18 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 4,5 4,5 57,16  
20 ŚNIEŻKA Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0.5 5,5 6,0 53,64  
21 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 4 5,5 9,5 80,38  
  ARIAN Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź     ELI    
  ARIAN Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź     ELI    


 

24 - 70 - Kuce na styl jeźdźca 70cm (31-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 0,5 0,5 58,25  
2 S-PIORUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 1 1,0 56,70  
2 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 0 1 1,0 51,42  
4 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0.5 1 1,5 57,95  
4 WINDHOEK'S JANTAR Okroy Zuzanna (Mł.2010) Klub Jeździecki u Rychertów 0 1,5 1,5 53,82  
4 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) MKJ NENIA Pasłęk 0 1,5 1,5 54,65  
4 S-PIORUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 1,5 1,5 56,87  
4 WEDOG PRIDE N JOY Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0 1,5 1,5 58,18  
4 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 1,5 1,5 50,18  
4 LEON Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 1,5 1,5 57,02  
4 FIONA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 1,5 1,5 50,71  
4 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 1,5 1,5 55,72  
13 WALNUT SAMSON Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0.5 1,5 2,0 54,04  
13 LA'MARCELL Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 2 2,0 53,11  
13 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 0 2 2,0 65,34  
13 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Olga (Mł.2011) KJ Cavallino Brzoza 0 2 2,0 53,33  
13 VOLUTA PONYSPORT Olaszek Alicja (Mł.2009) Sp KJ Horseprofi Łódź 0 2 2,0 56,43  
13 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Petrico Pony Karlino 0 2 2,0 58,50  
13 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Petrico Pony Karlino 0 2 2,0 57,99  
13 PASJONATA PARYS Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 2 2,0 52,20  
13 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 2 2,0 54,14  
22 LEON Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 2,5 2,5 54,99  
22 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 2,5 2,5 59,47  
22 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 2,5 2,5 49,63  
22 BESSEL Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 2,5 2,5 50,60  
22 BENETON Chojowska Iga (Mł.2010) BPK - SLA 0 2,5 2,5 59,48  
22 AT LAST RAVISHING RUBY Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 2,5 2,5 55,01  
22 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 1 1,5 2,5 71,19  
29 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 3 3,0 55,12  
29 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 3 3,0 53,24  
29 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Olga (Mł.2011) KJ Cavallino Brzoza 0 3 3,0 54,20  
29 VOLUTA PONYSPORT Olaszek Alicja (Mł.2009) Sp KJ Horseprofi Łódź 0 3 3,0 59,33  
29 BEAUTY Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 3 3,0 55,72  
29 MARINA Baranowicz Maria (Mł.2010) KJ Cavallino Brzoza 0 3 3,0 57,32  
35 SANTIAGO Witaszek Zosia (Mł.2010) UKJ Karmen Niekłonice 0 3,5 3,5 56,46  
35 GRAFITI Ściubis Aleksandra (Mł.2010) Kielecki Klub Jeździecki 0 3,5 3,5 52,61  
35 PASJONATA RAMZES Murawa Martyna (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 3,5 3,5 52,71  
35 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 3,5 3,5 58,17  
35 FENIKS Buczek Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 3,5 3,5 57,41  
35 MARINA Baranowicz Maria (Mł.2010) KJ Cavallino Brzoza 0 3,5 3,5 54,93  
35 ANDER Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 3,5 3,5 50,54  
42 PASJONATA RAMZES Murawa Martyna (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 4 4,0 57,50  
42 BENETON Chojowska Iga (Mł.2010) BPK - SLA 0 4 4,0 59,01  
42 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 4 4,0 64,60  
45 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 4,5 4,5 59,24  
45 BATOR Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 0 4,5 4,5 49,19  
45 BATOR Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 0 4,5 4,5 47,95  
45 CHANTAL Buczkowska Nadia (Mł.2009) JKS Niestępowo 0 4,5 4,5 56,92  
45 VULCANO Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 4,5 4,5 58,33  
50 CASKADA Zwolinska Nadia (Mł.2011) UKJ Karmen Niekłonice 0.5 4,5 5,0 46,11  
50 WEDOG PRIDE N JOY Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 1 4 5,0 67,13  
50 GRAFITI Ściubis Aleksandra (Mł.2010) Kielecki Klub Jeździecki 0.5 4,5 5,0 52,60  
50 BEAUTY Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0.5 4,5 5,0 54,44  
54 PASCAL JAN-PON Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 5,5 5,5 59,69  
55 CHAMPION FOREST Prasek Hubert (Mł.2012) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 2 4 6,0 72,92  
  TANZANIA Kajdrys Klara (Mł.2011) Stow. KJ Legia-Kozielska Warszawa     ELI    
  TANZANIA Kajdrys Klara (Mł.2011) Stow. KJ Legia-Kozielska Warszawa     ELI    
  MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko     ELI    
  AT LAST RAVISHING RUBY Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko     ELI    


 

25 - 80 - Kuce na styl jeźdźca 80cm (31-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 KALI Pakur Zofia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 1 1,0 57,11  
1 JOWISZ Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 1 1,0 57,42  
1 SULAATIK'S PITTSBURGH Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 0 1 1,0 55,60  
1 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) Sp KJ Horseprofi Łódź 0 1 1,0 53,31  
5 BUSZKA Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 1,5 1,5 56,36  
5 SKY ZAGORKA Bernat Kaja (Mł.2009) UKJ Petrico Pony Karlino 0 1,5 1,5 54,61  
5 NOBELSTAR 0005 Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0.5 1 1,5 61,68  
5 NOBELSTAR 0005 Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0.5 1 1,5 56,93  
5 THREE-B-TWEET Woźniak Stanisław (Mł.2011) ŁKJ Łódź 0 1,5 1,5 54,92  
5 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 0.5 1 1,5 53,80  
5 LARA Pietrzak Zofia (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 1,5 1,5 56,75  
5 FIGA Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 1,5 1,5 56,72  
13 PASJONATA PARYS Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 2 2,0 52,95  
13 KALI Pakur Zofia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 2 2,0 57,83  
13 BALTICA Karabasz Magdalena (JM.2006) KJ Cavallino Brzoza 0 2 2,0 55,39  
13 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 2 2,0 49,99  
13 WALNUT SAMSON Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 2 2,0 57,49  
13 TETI Łącka Michalina (Mł.2009) KJ Aromer Józefin 0 2 2,0 51,69  
13 KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 2 2,0 56,31  
20 OSTEN Woźniak Piotr (Mł.2010) ŁKJ Łódź 0 2,5 2,5 57,76  
20 OSTEN Woźniak Piotr (Mł.2010) ŁKJ Łódź 0.5 2 2,5 53,04  
22 ANDER Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 3 3,0 51,98  
22 BUCEFAL Rojek Amelia (Mł.2009) Petrico Pony Karlino 0 3 3,0 56,36  
22 SMALL BOY Stawarz Izabella (Mł.2009) KS Forrest Pony Club 0 3 3,0 52,10  
22 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 3 3,0 51,26  
26 MAURIK'S LIU. JO Łącka Michalina (Mł.2009) KJ Aromer Józefin 0 3,5 3,5 54,20  
26 R-ŁOBUZ Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team 0 3,5 3,5 58,92  
26 BUCEFAL Rojek Amelia (Mł.2009) Petrico Pony Karlino 0 3,5 3,5 59,31  
26 DEPAS CORRINUS P. Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0 3,5 3,5 49,25  
26 AILLE CLOONEY Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 0 3,5 3,5 58,52  
26 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 0 3,5 3,5 57,68  
32 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 0 4 4,0 53,28  
32 FIONA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 4 4,0 49,56  
32 DEPAS CORRINUS P. Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0.5 3,5 4,0 61,20  
35 LITTLE EAR Kraśko Aleksander (Mł.2009) LKJ w Gałkowie 0 4,5 4,5 60,88  
35 A' LEYLA LOU Żakowska Lena (Mł.2009) KJ Grodno-Dwór 0 4,5 4,5 57,53  
35 A' LEYLA LOU Żakowska Lena (Mł.2009) KJ Grodno-Dwór 0 4,5 4,5 51,62  
35 HADES PONYSPORT Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 0 4,5 4,5 55,72  
35 HADES PONYSPORT Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 0.5 4 4,5 54,95  
35 BLAZING DESERT MIRAGE Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 4,5 4,5 52,83  
35 LIWIA Zielony-Sokalska Zuzanna (Mł.2009) UKJ PETRICO PONY KARLINO 0 4,5 4,5 57,71  
42 BALLINACLOUGH ISLAND GIRL Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 5 5,0 61,62  
43 APIS Lara Aleksandra (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 1 4,5 5,5 68,98  
44 MY PRECIOUS Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team 3 3 6,0 73,49  
45 LITTLE EAR Kraśko Aleksander (Mł.2009) LKJ w Gałkowie 2.5 4 6,5 68,01  
46 CHANTAL Buczkowska Nadia (Mł.2009) JKS Niestępowo 0 7 7,0 60,54  
47 APIS Lara Aleksandra (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 7,5 7,5 57,47  
48 BALLINACLOUGH ISLAND GIRL Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 1.5 6,5 8,0 60,24  
  FENIKS Buczek Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec     BO 80,81  
  THREE-B-TWEET Woźniak Stanisław (Mł.2011) ŁKJ Łódź     BO 76,66  
  VULCANO Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo     ELI    
  PIEROT Kraśko Aleksander (Mł.2009) LKJ w Gałkowie     ELI    


 

26 - 90 - Kuce na styl jeźdźca 90cm (31-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 FIGA Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 1 1,0 60,80  
1 JAGIENKA Janusz Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 1 1,0 53,43  
1 MROCZEK Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 1 1,0 54,16  
1 TOUAREG Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 0 1 1,0 54,09  
1 ISGAAR Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0 1 1,0 62,53  
6 BLAZING DESERT MIRAGE Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0.5 1,0 1,5 50,81  
6 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0.5 1 1,5 53,58  
8 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 0 2 2,0 50,97  
8 BUSZKA Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0.5 1,5 2,0 59,57  
10 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) Sp KJ Horseprofi Łódź 0.5 2,0 2,5 53,31  
10 MROCZEK Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 2,5 2,5 53,54  
10 SUBLIEM'S MILANO Sztajnert Zofia (Mł.2010) KJ Infernal Team 0 2,5 2,5 58,23  
10 LUNA Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 0 2,5 2,5 56,11  
14 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 3,0 3,0 53,02  
15 KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 3,5 3,5 53,70  
15 SMALL BOY Stawarz Izabella (Mł.2009) KS Forrest Pony Club 0.5 3,0 3,5 50,34  
15 SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 0.5 3,0 3,5 52,47  
15 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) KJ Petrico Pony Karlino 0.5 3 3,5 61,10  
15 KALA Pająk Przemysław (Mł.2009) JKS Barłomino 0 3,5 3,5 51,59  
20 ROMANY RIVER HEAVENLY SECRET Buzar Natalie (J.2005) Klub Jeździecki Pegaz Reda 0 4,0 4,0 54,19  
20 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) KJ Petrico Pony Karlino 0.5 3,5 4,0 61,06  
22 LIWIA Zielony-Sokalska Zuzanna (Mł.2009) UKJ PETRICO PONY KARLINO 0.5 4,0 4,5 58,71  
22 SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 1 3,5 4,5 52,55  
22 SZEFOWA FOREST Kuczkowiak Hanna (JM.2007) KS Forest Pony Club 0.5 4,0 4,5 57,79  
22 R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 0.5 4 4,5 53,18  
26 MY PRECIOUS Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team 1,0 4,0 5,0 56,49  
27 LARA Pietrzak Zofia (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0.5 5,5 6,0 52,29  
27 SZEFOWA FOREST Kuczkowiak Hanna (JM.2007) KS Forest Pony Club 1 5,0 6,0 53,99  
27 INIS SLE SORCERER Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 0.5 5,5 6,0 55,65  
30 BALTICA Karabasz Magdalena (JM.2006) KJ Cavallino Brzoza 2.5 6,0 8,5 61,94  
30 R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 3 5,5 8,5 73,16  
  LUNA Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki     ELI    
  JOLY'S GELLA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko     ELI    
  JOLY'S GELLA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko     ELI    


 

27 - 100 - Kuce na styl jeźdźca 100cm (31-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 0 1 1,0 57,58  
1 LEMINUS Pakur Antonina (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0.5 0,5 1,0 62,81  
1 TOFIX Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0 1 1,0 59,37  
1 WRANGLER FOREST Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 1 1,0 55,48  
1 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 1 1,0 56,71  
1 MERNIE Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 0 1 1,0 60,01  
7 LEMINUS Pakur Antonina (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 1,5 1,5 58,49  
8 SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus 0 2 2,0 56,89  
9 TOFIX Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0.5 2,5 3,0 59,30  
10 INIS SLE SORCERER Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 0 3,5 3,5 62,56  
10 DŻARNA Ambroziak Nina (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0.5 3 3,5 49,90  
10 USHUAIA Bajońska Julianna (JM.2006) Stowarzyszenie Rodan Club 0 3,5 3,5 55,78  
13 LOGAN Kujawa Wiktoria (J.2005) UKJ Petrico Pony Karlino 0.5 4,5 5,0 63,18  
13 WRANGLER FOREST Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 1 4 5,0 58,54  
15 SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus 3.5 2 5,5 72,87  
16 LOGAN Kujawa Wiktoria (J.2005) UKJ Petrico Pony Karlino 0.5 5,5 6,0 60,39  
16 TASIEMKA Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 6 6,0 59,93  
18 POLLY Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 1 7,5 8,5 61,01  
19 DŻARNA Ambroziak Nina (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 5 5 10,0 79,85  
  TEQUILA DE CHATELAIN Grzelczak Matylda (JM.2008) KJ Aldragho Piaseczno     BO 101,94  
  POLLY Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki     ELI    
  TEQUILA DE CHATELAIN Grzelczak Matylda (JM.2008) KJ Aldragho Piaseczno     ELI    
  USHUAIA Bajońska Julianna (JM.2006) Stowarzyszenie Rodan Club     ELI    


 

28 - 110 - Kuce na styl jeźdźca 110cm (31-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 ROSANNA Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0 1 1,0 57,59  
2 MILO Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 0 1,5 1,5 57,88  
2 DIABLO LAZAR Misztal Maggie (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 1,5 1,5 55,47  
4 PORTOS Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 0 2 2,0 56,56  
5 MERNIE Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 1 1,5 2,5 55,75  
6 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS SYDOW Riding Team 0 3 3,0 56,39  
7 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS SYDOW Riding Team 0.5 3,5 4,0 56,03  
8 BRAVOUR PP Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin 1.5 3,5 5,0 59,28  
9 BRAVOUR PP Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin 1 5 6,0 59,65  
  CHARDONNAY DELUXE H Michalska Maria (JM.2007) LKJ Abaria Iwno     BO 99,26  
  GINO BOY N Michalska Maria (JM.2007) LKJ Abaria Iwno     BO 80,19  
  CHARDONNAY DELUXE H Michalska Maria (JM.2007) LKJ Abaria Iwno     ELI    
  WESTERVELD’S OLIEVIER Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna     ELI    
  WESTERVELD’S OLIEVIER Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna     ELI    
  GINO BOY N Michalska Maria (JM.2007) LKJ Abaria Iwno     ELI    


 

29 - 120 - Kuce na styl jeźdźca 120cm (31-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 MAKUBA21 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 0 3 3,0 56,77  
2 PORTOS Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 0.5 3 3,5 54,53  


 

ZR 2 - ZR LL - Konkurs klasy LL zwykły (31-07-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TOPAZ Drewek Klaudia (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 54,36  
2 ELGON Kaiser Nadia (Mł.2009) Pomorska Liga Jeździecka 0 55,79  
3 GOLDSTRIKE Z Klebba Natalia KJ Arpav 0 57,82  
4 Guglia Rogala Karolina (MJ.2000) Sopocki Klub Jeździecki 0 58,33  
5 ZŁOTY RUBIN Misztal Maggie (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 5 60,09  
6 HARDI BOY Białkowska Zofia (JM.2006) Klub Jeździecki Cavallino 8 58,60  
7 IKAR Puchalska Roma (MJ.2000) Uczniowski Klub Jeździecki Karmen 24 88,38  
  HOP HOP SIMONI Drewek Klaudia (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki REZ    
T TOPAZ Drewek Klaudia (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 53,90  
T ZŁOTY RUBIN Misztal Maggie (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 55,78  
T IKAR Puchalska Roma (MJ.2000) Uczniowski Klub Jeździecki Karmen 4 52,48  
T ELGON Kaiser Nadia (Mł.2009) Pomorska Liga Jeździecka 4 53,89  
T Guglia Rogala Karolina (MJ.2000) Sopocki Klub Jeździecki 4 56,20  
T HOP HOP SIMONI Drewek Klaudia (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 9 79,79  
T HARDI BOY Białkowska Zofia (JM.2006) Klub Jeździecki Cavallino 12 74,21  


 

ZR 3 - ZR L-Lic - Konkurs klasy L licencyjny, z oceną stylu jeźdźca (31-07-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 GRUPO PROM VIOX W Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyns 0 2 2,0 56,98  
2 CHARLIE Sylwester Nadia (JM.2007) Sopocki KJ 0 3,5 3,5 57,54  


 

ZR 4 - ZR L - Konkurs klasy L zwykły (31-07-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ARMANI Niziołek Zuzanna (JM.2006) Sopocki KJ 0 49,89 120 PLN
2 DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ 0 53,86 100 PLN
3 DOLMEN Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav 0 54,27 80 PLN
4 KYANA HDH Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki 0 55,01 60 PLN
5 GRUPO PROM VIOX W Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyns 0 55,31 40 PLN
6 DALTON 24 Adamowicz Helena (J.2003) Sopocki KJ 0 55,48  
7 VOLTAIRIAN ELECTRA Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 55,59  
8 GOLDSTRIKE Z Klebba Natalia KJ Arpav 0 59,25  
9 ATTACHANT Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0 59,32  
10 LANCOME Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 59,97  
11 LIMONCHELLO Racka Agnieszka Sopocki KJ 2 65,93  
12 CYJANID Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny 4 50,34  
13 WENEZJA Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza 4 50,93  
14 KAWAVANTOS VTH Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny 4 53,11  
15 VINO 26 Wilkowska Natalia (JM.2007) Sopocki Klub Jeździecki 5 60,24  
16 KEES Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew 5 60,91  
17 PANTA RHEI Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 5 62,21  
18 CATHERINA V Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny 8 52,37  
19 BUTTERFLY Ośmiałowska Wiktoria (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 12 72,75  
  CALI LA CALIDAD Kamińska Martyna (J.2005) Sopocki Klub Jeździecki ELI    
T BUTTERFLY Ośmiałowska Wiktoria (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 54,14  
T PANTA RHEI Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 1 60,18  
T KEES Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew 4 57,60  
T CATHERINA V Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny 8 54,97  
T CALI LA CALIDAD Kamińska Martyna (J.2005) Sopocki Klub Jeździecki 8 57,51  
T VINO 26 Wilkowska Natalia (JM.2007) Sopocki Klub Jeździecki 8 73,33  


 

ZR 5 - ZR P - Konkurs klasy P zwykły (31-07-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MARIKA Niziołek Zuzanna (JM.2006) Sopocki KJ 0 47,32 150 PLN
2 USHER Z Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew 0 48,60 120 PLN
3 SERWUS Pazik Michalina (MJ.2002) KJ AS Dream 0 52,07 100 PLN
4 CONNER Gordzielik Kinga (JM.2006) Klub Jeździecki Borycz 0 53,31 80 PLN
5 WENEZJA Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza 0 55,38 60 PLN
6 DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ 0 57,43 60 PLN
7 CASALLINA Boćkowska Olivia (JM.2006) BPK (MAZ) 0 58,35  
8 KYANA HDH Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki 0 59,68  
9 ATTACHANT Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0 59,94  
10 LEXUS Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 60,46  
11 BALLYQUIRKE TIPP TOP Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 48,72  
12 KAWAVANTOS VTH Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny 4 50,77  
13 VOLTAIRIAN ELECTRA Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 61,92  
14 O'KEY Gurazda-Rowińska Monika Sopocki KJ 4 62,87  
15 CHEPETTO Madej Oliwia (J.2005) KJ Rock Horses Warszawa 5 65,18  
16 LIMONCHELLO Racka Agnieszka Sopocki KJ 5 67,62  
17 LANCOME Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 6 69,56  
18 CYJANID Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny 8 50,69  
19 TOUCH ME IF YOU CAN Kaszubowska Oliwia (J.2004) Sopocki KJ 8 61,31  
20 ARMANI Niziołek Zuzanna (JM.2006) Sopocki KJ 12 56,94  
21 DOLMEN Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav 17 81,49  
  LALA Grzelczak Matylda (JM.2008) KJ Aldragho Piaseczno ELI    


 

ZR 6 - ZR N - Konkurs klasy N zwykły (31-07-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NEWMARKET INFLUENCE Goszczyński Bartosz bpk 0 50,53 200 PLN
2 SERWUS Pazik Michalina (MJ.2002) KJ AS Dream 0 53,46 150 PLN
3 CASPAR MS Tocha Zofia (J.2005) J.J.Darboven 0 55,80 120 PLN
4 BALLYQUIRKE TIPP TOP Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 56,97 100 PLN
5 MESKALINA Pawłowska Irena (JM.2007) KJ Wiktorowo 4 57,97  
6 COCO CHANEL Karolak Julia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki 4 59,29  
7 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 4 61,23  
8 CASALLINA Boćkowska Olivia (JM.2006) BPK (MAZ) 7 72,26  
9 HOPE NEVER DIES Pawłowska Irena (JM.2007) KJ Wiktorowo 7 74,37  
10 USHER Z Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew 8 48,88  
11 HUNCWOT Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny 8 51,70  
12 JUKATAN Żabowska-Żychowicz Nelly (JM.2006) KJ Karolina 8 55,98  
13 MARIKA Niziołek Zuzanna (JM.2006) Sopocki KJ 12 54,60  
14 CANTANA Adamowicz Helena (J.2003) Sopocki KJ 12 61,90  
  CORNET DREAM Racka Agnieszka Sopocki KJ REZ    


 

ZR 7 - ZR C - Konkurs klasy C zwykły (31-07-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NEWMARKET INFLUENCE Goszczyński Bartosz bpk 0 50,80 250 PLN
2 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 0 53,37 200 PLN
3 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 57,81  
4 HUNCWOT Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny 4 51,45  
5 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 8 58,12  


 

31 - Fin A0 - Finał A0, zwykły 50cm (01-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 48,27 BON 200 PLN
2 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 48,77 BON 150 PLN
3 RICARDA Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Petrico Pony Karlino 0 48,90 BON 100 PLN
4 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 50,90 BON 100 PLN
5 R-FOOD ADONIS AZ Gudan Natalia (Mł.2012) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 50,99 BON 50 PLN
6 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 58,66 BON 50 PLN
7 MACIEJKA Gudan Natalia (Mł.2012) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 59,09 BON 50 PLN
8 KSIĄŻE Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 59,78 BON 50 PLN
9 LITTLE BEAUTY Rąbca Milena (Mł.2012) JKS Niestępowo 0 60,12  
10 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) Stajnia Siemowo 4 70,14  


 

32 - Fin A1 - Finał A1, zwykły z rozgrywką 70cm (01-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 PASJONATA PARYS Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 57,98 0 29,56 BON 200 PLN
2 WALNUT SAMSON Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 61,15 0 29,72 BON 150 PLN
3 S-PIORUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 60,98 0 30,80 BON 100 PLN
4 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 63,71 0 31,22 BON 100 PLN
5 BENETON Chojowska Iga (Mł.2010) BPK - SLA 0 58,03 0 31,73 BON 50 PLN
6 WEDOG PRIDE N JOY Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0 68,91 0 33,09 BON 50 PLN
7 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) MKJ NENIA Pasłęk 0 63,39 0 34,30 BON 50 PLN
8 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,84 0 35,01 BON 50 PLN
9 WINDHOEK'S JANTAR Okroy Zuzanna (Mł.2010) Klub Jeździecki u Rychertów 0 68,61 0 35,04  
10 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 62,25 0 35,25  
11 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 63,47 0 36,59  
12 PASCAL JAN-PON Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 62,32 0 37,08  
13 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 63,02 0 37,16  
14 BEAUTY Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 64,35 0 37,26  
15 GRAFITI Ściubis Aleksandra (Mł.2010) Kielecki Klub Jeździecki 0 65,35 0 38,50  
16 LA'MARCELL Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 64,36 0 39,43  
17 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 71,43 0 44,84  
18 LEON Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 61,07 4 31,79  
19 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 0 69,26 4 36,57  
20 BATOR Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 0 60,69 4 41,47  
21 AT LAST RAVISHING RUBY Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 60,79 4 43,37  
22 CASKADA Zwolinska Nadia (Mł.2011) UKJ Karmen Niekłonice 0 58,31 4 45,10  
23 SANTIAGO Witaszek Zosia (Mł.2010) UKJ Karmen Niekłonice 0 64,02 4 45,35  
24 BESSEL Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 57,55 11 50,59  
25 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 66,68 ELI    
26 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 4 57,10      
27 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Olga (Mł.2011) KJ Cavallino Brzoza 4 63,54      
28 MARINA Baranowicz Maria (Mł.2010) KJ Cavallino Brzoza 4 66,29      
29 MELODIA Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 6 79,53      
30 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Petrico Pony Karlino 8 71,61      
31 POSEJDON Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 19 84,97      


 

33 - Fin A2 - Finał A2, zwykły z rozgrywką 85cm (01-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 TOUAREG Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 0 58,19 0 30,50 BON 200 PLN
2 LUNA Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 0 58,13 0 31,11 BON 150 PLN
3 EMMA Hart Dyke Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 57,51 0 31,32 BON 100 PLN
4 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 63,28 0 31,96 BON 100 PLN
5 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 58,12 0 33,72 BON 50 PLN
6 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 0 66,84 0 34,70 BON 50 PLN
7 CHANTAL Buczkowska Nadia (Mł.2009) JKS Niestępowo 0 64,20 0 36,89 BON 50 PLN
8 SUBLIEM'S MILANO Sztajnert Zofia (Mł.2010) KJ Infernal Team 0 62,04 0 38,63 BON 50 PLN
9 AILLE CLOONEY Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 0 63,20 0 39,22  
10 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 55,89 4 29,97  
11 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 61,98 4 31,47  
12 JAGIENKA Janusz Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 61,81 4 33,82  
13 JOWISZ Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 61,18 4 38,79  
14 TETI Łącka Michalina (Mł.2009) KJ Aromer Józefin 0 59,80 8 32,76  
15 R-ŁOBUZ Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team 0 58,38 8 48,70  
16 ISGAAR Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 1 69,75      
17 HADES PONYSPORT Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 4 57,85      
18 MAURIK'S LIU. JO Łącka Michalina (Mł.2009) KJ Aromer Józefin 4 58,41      
19 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) Sp KJ Horseprofi Łódź 4 60,10      
20 SMALL BOY Stawarz Izabella (Mł.2009) KS Forrest Pony Club 4 63,74      
21 OSTEN Woźniak Piotr (Mł.2010) ŁKJ Łódź 4 65,94      
22 BUCEFAL Rojek Amelia (Mł.2009) Petrico Pony Karlino 4 67,73      
23 NOBELSTAR 0005 Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 7 77,11      
24 FIONA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 8 57,11      
25 DEPAS CORRINUS P. Wójcikiewicz Róża (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 8 57,79      
26 LARA Pietrzak Zofia (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 8 68,08      
27 VOLUTA PONYSPORT Olaszek Alicja (Mł.2009) Sp KJ Horseprofi Łódź 11 77,45      
28 FENIKS Buczek Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 12 61,55      
29 APIS Lara Aleksandra (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 12 63,99      
30 SKY ZAGORKA Bernat Kaja (Mł.2009) UKJ Petrico Pony Karlino 14 76,41      
31 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 20 82,71      
  ANDER Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo ELI        
  A' LEYLA LOU Żakowska Lena (Mł.2009) KJ Grodno-Dwór ELI        
  THREE-B-TWEET Woźniak Stanisław (Mł.2011) ŁKJ Łódź ELI        
  SULAATIK'S PITTSBURGH Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice ELI        
  JOLY'S GELLA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko ELI        
  KALI Pakur Zofia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki ELI        
  LIWIA Zielony-Sokalska Zuzanna (Mł.2009) UKJ PETRICO PONY KARLINO ELI        
  MY PRECIOUS Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team ELI        


 

34 - Fin C - Finał C, dwufazowy specjalny 95cm (01-08-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 KALA Pająk Przemysław (Mł.2009) JKS Barłomino 0 34,72 0 25,91 0 BON 300 PLN
2 R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 39,51 0 26,75 0 BON 200 PLN
3 MROCZEK Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 39,02 0 28,04 0 BON 150 PLN
4 KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 36,78 0 29,83 0 BON 100 PLN
5 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) KJ Petrico Pony Karlino 4 39,41 0 29,05 4 BON 50 PLN
6 BLAZING DESERT MIRAGE Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 4 38,81 0 32,74 4  
7 SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 8 37,44 0 26,54 8  
8 SZEFOWA FOREST Kuczkowiak Hanna (JM.2007) KS Forest Pony Club 4 39,30 4 27,04 8  


 

35 - Fin Dbis - Finał D bis, dwufazowy specjalny 105cm (01-08-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 ROSANNA Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0 41,72 0 26,22 0 BON 300 PLN
2 LEMINUS Pakur Antonina (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 42,23 0 26,63 0 BON 200 PLN
3 WRANGLER FOREST Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 40,64 0 27,08 0 BON 150 PLN
4 LOGAN Kujawa Wiktoria (J.2005) UKJ Petrico Pony Karlino 0 41,35 0 32,99 0 BON 100 PLN
5 MERNIE Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 0 36,84 4 25,92 4 BON 50 PLN
6 WESTERVELD’S OLIEVIER Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 0 39,78 4 30,68 4  
7 ROMANY RIVER HEAVENLY SECRET Buzar Natalie (J.2005) Klub Jeździecki Pegaz Reda 0 36,73 4 34,38 4  
8 USHUAIA Bajońska Julianna (JM.2006) Stowarzyszenie Rodan Club 4 40,26 0 37,06 4  
9 TOFIX Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 4 41,26 4 29,19 8  
10 DŻARNA Ambroziak Nina (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 4 39,65 4 34,20 8  
11 TASIEMKA Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 8 42,41 0 35,89 8  
12 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 9 51,66 0 30,80 9  
  GINO BOY N Michalska Maria (JM.2007) LKJ Abaria Iwno 8 61,74 ELI      
  CHARDONNAY DELUXE H Michalska Maria (JM.2007) LKJ Abaria Iwno ELI          
  TEQUILA DE CHATELAIN Grzelczak Matylda (JM.2008) KJ Aldragho Piaseczno ELI          
  INIS SLE SORCERER Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna ELI          
  SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus ELI          


 

36 - GP-D,E - Grand Prix gr. D i E zwykły z rozgrywką 120cm (01-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 MAKUBA21 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 4 74,87     BON 350 PLN
2 DIABLO LAZAR Misztal Maggie (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 5 79,03     BON 300 PLN
  PORTOS Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata ELI        
  MILO Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki ELI        


 

37 - Fin Mł, Jun Mł - Finał Młodzik / Jun.Mł., zwykły z rozgrywką 110cm/115 cm (01-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 75,24 0 34,83 115 BON 300 PLN
2 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0 69,82 0 35,34 115 BON 200 PLN
3 BIG STAR O Z Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin 0 73,54 0 35,41 115 BON 150 PLN
4 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 67,01 0 36,45 115 BON 100 PLN
5 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (JM.2006) Sopocki KJ 0 66,85 0 36,94 115 BON 50 PLN
6 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 73,36 0 37,60 115  
7 CARAJON Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 74,09 0 39,00 115  
8 CORMITELLO Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 70,19 0 40,37 115  
9 BALLYQUIRKE TIPP TOP Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 75,87 0 40,47 115  
10 CANTO AMICOR Gumulak Julia (JM.2007) OJK Barcice 0 75,13 0 41,41 115  
11 SHOKOLAITIQUE ROYAL Z Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 0 71,96 1 43,03 115  
12 CASALLINA Boćkowska Olivia (JM.2006) BPK (MAZ) 0 72,62 1 43,25 115  
13 QUANDO N Koźlik Kornelia (JM.2007) Ukj karmen nieklonice 0 71,82 9 43,96 115  
14 GRAD Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 70,71 11 45,09 115  
15 CENTAUR Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 1 78,10     115  
16 ASARI Kubera Marika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 1 79,73     115  
17 GEORGIA Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 2 81,56     110  
18 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 4 66,11     115  
19 HONEY Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 4 68,16     115  
20 BIRKUT Karasińska Olga (JM.2008) Ukj Karmen Nieklonice 4 70,43     115  
21 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 70,75     115  
22 CHERIE DE BEAUFOUR Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki Klub Jeździecki 4 71,88     115  
23 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 4 73,86     115  
24 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 74,64     115  
25 JAVENDA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 75,80     115  
26 ATTACHANT Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 4 88,37     115  
27 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 5 76,64     110  
28 HIMENA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 5 76,65     115  
29 CONNER Gordzielik Kinga (JM.2006) Klub Jeździecki Borycz 5 76,87     115  
30 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 5 76,89     110  
31 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS SYDOW Riding Team 5 78,94     115  
32 PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 5 79,53     110  
33 CASSIMERO Marciniak Magdalena (JM.2007) Łódzki Klub Jeździecki 5 79,82     115  
34 KING HEARTBREAKER L Czub Zuzanna (JM.2006) JKS Niestępowo 6 82,83     115  
35 ORINOKO Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 8 68,17     115  
36 ROMINA Peterson Agata (JM.2006) KJ Black Horse Team Gdańsk 8 69,07     115  
37 CEDYNIA Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 8 71,44     115  
38 JUKATAN Żabowska-Żychowicz Nelly (JM.2006) KJ Karolina 8 72,72     115  
39 HERA DE LUX Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 8 72,94     115  
40 GALIANO Kaźmierczak Anastazja (JM.2006) UKJ Karmen Niekłonice 16 69,72     115  
41 SUSI SORGLOS Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 16 89,12     115  
42 SUNSHINE M Becker Zuzanna (JM.2006) JKS Barłomino 20 73,50     115  
43 PRAGMATYK II G. Makszewska Aleksandra (JM.2006) KJ Bonin 23 87,81     115  
  NEVIL Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy ELI       115  
  LALA Grzelczak Matylda (JM.2008) KJ Aldragho Piaseczno ELI       115  
  HOPE NEVER DIES Pawłowska Irena (JM.2007) KJ Wiktorowo REZ       115  


 

38 - GP Dz - Grand Prix Dzieci zwykły z rozgrywką 125cm (01-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LA COCO 3 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 0 65,95 8 48,49 BON 350 PLN
2 VERONA Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki KJ 0 68,14 14 54,64 BON 300 PLN
3 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 66,06     BON 200 PLN
4 ILONUS Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno 4 68,19     BON 150 PLN
5 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 68,73     BON 100 PLN
6 CEREMBER ME M Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 70,67      
7 UTTELLO Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 4 72,50      
8 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 8 68,06      
9 DIANDRO RED WINE Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn 9 76,32      
10 CONTINIA Ferjan Victoria (JM.2008) Klub Jeździecki Forrest Pony Club 12 76,16      
  COCO CHANEL Karolak Julia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki ELI        
  V-STAR D'LVE Z Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn ELI        


 

39 - Fin RJ/RM - Finał RJ i RM zwykły 130/135cm (01-08-2021)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 65,45 130 BON 300 PLN
2 RHIANNA S Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 75,15 130 BON 200 PLN
3 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 8 68,64 130 BON 150 PLN
4 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 8 69,10 135 BON 100 PLN
5 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 12 68,92 135 BON 50 PLN
6 JANICE Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 12 71,93 135  
7 CAMAKO’S BOY JW Sterczyńska Zuzanna (J.2004) Sopocki KJ 12 74,14 135  
8 LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 24 66,85 135  
  EINSTEIN Zieniewicz Dominika (J.2004) KJ Wiki REZ   130  


 

40 - 50/60/70 - Kuce pocieszenia zwykły 50/60/70 cm (01-08-2021)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 CHAMPION FOREST Prasek Hubert (Mł.2012) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 74,44 70 BON 120 PLN


 

41 - 80-110 - Kuce pocieszenia zwykły 80/90/100/110 cm (01-08-2021)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 VULCANO Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 49,38 80 BON 120 PLN
2 BUSZKA Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 4 55,06 90 BON 80 PLN
3 PASJONATA RAMZES Murawa Martyna (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 4 56,73 80 BON 50 PLN
4 FIGA Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 8 70,90 90  
5 BALLINACLOUGH ISLAND GIRL Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 8 73,73 80  
  BALTICA Karabasz Magdalena (JM.2006) KJ Cavallino Brzoza ELI   90  


 

42 - DK 90-120 - DK pocieszenia zwykły 90/100/110/120 cm (01-08-2021)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 KOSOW CANNMOR Kaus Dominika (MJ.2001) Pomorska Liga Jeździecka 0 58,06 120 BON 120 PLN
2 BOLIVAR Głębocka Nadia (JM.2007) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 66,93 100 BON 80 PLN
3 JUNG LADY JUMP Gertig Anna (J.2003) JUKS Mieczewo 0 68,69 100 BON 50 PLN
4 GUARO DE BOOM Perz Wiktoria (MJ.2000) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 68,77 110  
5 ARABELLA Makowska Natalia (JM.2006) UKJ Karmen Niekłonice 4 54,88 100  
6 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 4 61,24 100  
7 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 65,53 110  
8 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (J.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 4 66,39 120  
9 NO LIMIT 60 Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 4 66,78 100  
10 VELVET Falkiewicz Lena (JM.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 6 80,48 100  
11 LEON Marciniak Hanna (J.2005) Łódzki Klub Jeździecki 8 64,23 100  
12 A CATOKI Mitrowska Martyna (MJ.2002) Stow. SKJ Bobrowy Staw 8 87,49 120  
13 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 9 74,80 110  
14 INWOOD Olejarz Inga (J.2004) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 11 85,26 110  
  WOTAN Wąsowicz Wiktoria (JM.2006) Polish Pony Club Tomaszkowo ELI   100  
  CHARLIE Sylwester Nadia (JM.2007) Sopocki KJ REZ   100  
  GRAL Perz Wiktoria (MJ.2000) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja REZ   120  


 

ZR 8 - ZR - LL - Konkurs klasy LL zwykły (01-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KEES Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew 5 77,32  
2 IKAR Puchalska Roma (MJ.2000) Uczniowski Klub Jeździecki Karmen 18 96,99  
  HARDI BOY Białkowska Zofia (JM.2006) Klub Jeździecki Cavallino ELI    
T IKAR Puchalska Roma (MJ.2000) Uczniowski Klub Jeździecki Karmen 0 69,72  
T HARDI BOY Białkowska Zofia (JM.2006) Klub Jeździecki Cavallino REZ    


 

ZR 9 - ZR - L - Konkurs klasy L zwykły (01-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WENEZJA Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza 0 63,38 100 PLN
2 KEES Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew 4 63,41  
3 GRUPO PROM VIOX W Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyns 10 95,05  
T GRUPO PROM VIOX W Pluskota Nicole (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyns ELI    



 

HUBERTUS 2.5.3.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV), H2-092019-2)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22