HZO DiM Sowia Wola 8-10 X 2021 kwalifikacja Cavaliada Future

 

Wiktoria Cwalina fot. Wiktoria Milczarczyk 

WYNIKI / PROGRAM 

Zwycięzcy niedzielnych finałów :

Gr A0 - Adrianna Czarnecka WINCENTY KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry

Gr A1 - Wiktoria Cwalina S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn  Cavaliada Future

Gr A2 - Zofia Hart Dyke EMMA KJ Akademia Kucania Dawidy Cavaliada Future

Gr C - Karolina Kwiatkowska SOFIA KJ Podkowa Gruszczyn

Gr Dbis - Matylda Szrajer ANAKONDA Kielecki KJ

GP D/E - Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY BPK

GP Dzieci - Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B WKJ Warszawa

Finał MŁ JM - Helena Gola CARBONARA MK KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał JUN - Julia Ptaszyńska NIKOZJA KJ Plejada Tarczyn

 

KWALIFIKACJE CAVALIADA FUTURE

HZO-B DiM
Bobrowy Staw, 8-10.10.2021r.

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - 50cm Kuce - 50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1 (08-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 61,53  
1 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 58,22  
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 58,80  
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 55,77  
1 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 57,19  
1 TAJGA Wilk Lena (Mł.2012) KJ Leńcze 0 55,80  
1 RICARDA Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 56,71  
1 ROYAL MAGIC 18 Laskowski Julian (Mł.2009) Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 56,26  
1 RAMIRO Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 55,25  
1 RINGO Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 0 60,74  
11 WRÓŻKA PONYSPORT Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 1 64,99  
11 KARINO Sieńko Krzysztof (Mł.2010) Stow. SKJ Grobice 1 62,35  
13 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BILCZA 8 56,56  
  TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała ELI    
  SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) Sportowy Klub Jeździecki Bilcza ELI    
  SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) Sportowy Klub Jeździecki Bilcza ELI    


 

2 - 60cm Kuce - 60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1 (08-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TAJGA Wilk Lena (Mł.2012) KJ Leńcze 0 52,55  
1 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BILCZA 0 55,55  
1 RAMIRO Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 54,95  
1 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 60,50  
1 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 55,55  
1 MIŚKA Miłoszewska Anna (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 0 55,00  
1 MIŚKA Miłoszewska Anna (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 0 53,86  
1 KARINO Sieńko Krzysztof (Mł.2010) Stow. SKJ Grobice 0 60,51  
1 C.SIOUX Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 0 56,78  
1 DIAMENT WIKTOROWA Leonowicz Adrianna (Mł.2010) KJ Wiktorowo 0 54,03  
1 WRÓŻKA PONYSPORT Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 0 55,93  
1 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 53,78  
13 SANTINO Karbowiak Julia (Mł.2011) BPK (MAZ) 1 63,82  
13 GRECJA Tracz Martyna (Mł.2013) JKS Salio Besiekierz Rudny 1 62,24  
15 ROYAL MAGIC 18 Laskowski Julian (Mł.2009) Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego 7 70,12  
16 RINGO Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 8 76,83  
  RICARDA Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino ELI    
  SKY ZAGORKA Bernat Kaja (Mł.2009) UKJ Reimann Team Karlino ELI    
  SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko ELI    


 

3 - 70cm Kuce - 70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1 (08-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ZYGZAK Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0 55,12  
1 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 47,02  
1 ZYGZAK Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0 53,22  
1 SANTINO Karbowiak Julia (Mł.2011) BPK (MAZ) 0 59,00  
1 C.SIOUX Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 0 53,16  
1 DIAMENT WIKTOROWA Leonowicz Adrianna (Mł.2010) KJ Wiktorowo 0 52,61  
1 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 53,32  
1 S-PIORUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 58,21  
1 KLARA Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 53,71  
1 KLARA Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 50,75  
1 MELLOW JACK MMW Drwota Matylda (Mł.2010) KJ Leńcze 0 51,74  
1 PLAMKA Wołczyńska Julia (Mł.2009) Kj Humorek Krawcowizna 0 55,55  
1 PLAMKA Wołczyńska Julia (Mł.2009) Kj Humorek Krawcowizna 0 54,26  
1 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 54,81  
1 NESKA Zielińska Karolina (Mł.2011) KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 53,93  
1 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 47,06  
1 MENTOS Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 52,54  
1 JACODI'S ANJA'S ALENA Marszałek Filipek Alicja (Mł.2010) KJ Dziecinów Sp z o.o. 0 52,97  
1 RASHMI Dworacka Tatiana (Mł.2009) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 0 54,17  
1 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 55,78  
1 GREY RONNIE Drozd Michalina (Mł.2011) Brak 0 61,70  
1 AJSZA Pałosz Helena (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0 49,80  
1 PASJA Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0 47,28  
1 R-FOOD CARMELA A-Z Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 51,48  
25 GRECJA Tracz Martyna (Mł.2013) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 60,99  
25 ASTERKA Białecka Malwina (Mł.2009) Stow. SKJ Grobice 4 57,48  
25 MOONLIGHT MAGIC Potyra Maja (Mł.2010) Stow. SKJ Bobrowy Staw 4 55,19  
28 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ 5 65,89  
29 ANAPON BLACK BEAUTY Moczkowska Carla (Mł.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 6 68,79  
30 SKY ZAGORKA Bernat Kaja (Mł.2009) UKJ Reimann Team Karlino 7 71,13  
30 NESKA Zielińska Karolina (Mł.2011) KU AZS Politechniki Warszawskiej 7 73,14  
32 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 8 76,63  
33 ASTERKA Białecka Malwina (Mł.2009) Stow. SKJ Grobice 10 85,75  
34 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 14 69,37  
35 BUCEFAL Rojek Amelia (Mł.2009) UKJ Reimann Team Karlino 16 77,50  
  MELLOW JACK MMW Drwota Matylda (Mł.2010) KJ Leńcze ELI    
  AJSZA Pałosz Helena (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki ELI    
  FIESTA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna ELI    
  FIESTA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna ELI    
  SHEILA Nalewajek Pola (Mł.2010) BPK REZ    


 

4 - 80cm Kuce - 80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3 (08-10-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) SKJ Horseprofi Łódź 0 47,80 0 17,00 n.rzeczowa 100 PLN
2 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 41,55 0 17,14 n.rzeczowa 50 PLN
3 LUNA Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 0 49,78 0 17,72 n.rzeczowa 50 PLN
4 WOLF'S MORITZ "V" Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 0 49,54 0 17,84  
5 R-FOOD CARMELA A-Z Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 46,90 0 18,32  
6 JACODI'S ANJA'S ALENA Marszałek Filipek Alicja (Mł.2010) KJ Dziecinów Sp z o.o. 0 45,52 0 18,78  
7 PASJA Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0 43,90 0 19,34  
8 CHOCOLATE DREAM Grochowska Wiktoria (Mł.2009) KS Equiright Warszawa 0 52,01 0 20,01  
9 JAWA Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 0 49,58 0 20,05  
10 MARKIZA Chodakowska Michalina (JM.2007) Stow. SKJ Bobrowy Staw 0 52,15 0 20,97  
11 D'APRIL Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 0 49,45 0 21,75  
12 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 56,72 0 22,68  
13 FARAON Dźwigalska Sonia (Mł.2009) St. J. Stajnia Podolszyn 0 46,78 4 18,88  
14 RASHMI Dworacka Tatiana (Mł.2009) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 0 47,90 11 34,34  
15 GREY RONNIE Drozd Michalina (Mł.2011) Brak 1 59,86      
16 MENTOS Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 43,78      
17 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 4 49,57      
18 ANAPON BLACK BEAUTY Moczkowska Carla (Mł.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 49,78      
19 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 4 51,31      
20 ZOLKA Sowińska Zuzanna (JM.2008) BPK (MAZ) 4 51,78      
21 BUCEFAL Rojek Amelia (Mł.2009) UKJ Reimann Team Karlino 4 54,73      
22 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 8 70,47      
23 MOONLIGHT MAGIC Potyra Maja (Mł.2010) Stow. SKJ Bobrowy Staw 16 73,84      
24 JOLY'S GELLA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 25 107,15      
  RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ ELI        
  SHEILA Nalewajek Pola (Mł.2010) BPK ELI        


 

5 - 90cm Kuce - 90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3 (08-10-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) SKJ Horseprofi Łódź 0 45,54 0 16,94 n.rzeczowa 100 PLN
2 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 51,31 0 17,05 n.rzeczowa 50 PLN
3 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 48,07 0 18,37 n.rzeczowa 50 PLN
4 WOLF'S MORITZ "V" Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 0 51,44 0 18,59  
5 JAWA Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 0 47,81 0 19,14  
6 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 51,26 0 19,33  
7 PEGAZUS Nalewajek Pola (Mł.2010) BPK 0 46,70 0 20,06  
8 D'APRIL Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 0 49,35 0 20,53  
9 LOGAN Kujawa Wiktoria (J.2005) UKJ Reimann Team Karlino 0 52,34 0 21,18  
10 CORBETT ZAGORKA Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 50,35 0 21,55  
11 FARAON Dźwigalska Sonia (Mł.2009) St. J. Stajnia Podolszyn 0 49,15 4 18,85  
12 ZOLKA Sowińska Zuzanna (JM.2008) BPK (MAZ) 0 48,68 4 20,44  
13 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 50,73 4 20,47  
14 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 0 50,25 4 20,89  
15 MARKIZA Chodakowska Michalina (JM.2007) Stow. SKJ Bobrowy Staw 0 50,50 4 20,93  
16 LONGLIFE Sawicka Lena (JM.2008) KJ Humorek Krawcowizna 0 47,94 5 27,09  
17 SMYK Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 0 48,77 6 31,42  
18 TOUAREG Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 4 46,29      
19 LUNA Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 4 47,17      
20 KANTJE’S ELTON Melich Oliwia (JM.2008) Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 14 64,11      
21 MALINA Kaźmierczak Maja (JM.2008) BPK (MAZ) 17 60,61      
22 JOLY'S GELLA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 20 86,82      


 

6 - 100cm Kuce - 100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1 (08-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LONGLIFE Sawicka Lena (JM.2008) KJ Humorek Krawcowizna 0 54,38 n.rzeczowa 100 PLN
2 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 0 54,43 n.rzeczowa 50 PLN
3 BLACK MAGIC Basińska Olga (JM.2008) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 0 56,16 n.rzeczowa 50 PLN
4 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 0 56,75  
5 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 60,21  
6 CORBETT ZAGORKA Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 61,08  
7 ORCHID’S RADJAH Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 4 60,98  
8 GRAIGUECULLEN BENS BOY Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 4 61,18  
9 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 4 61,33  
10 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Wiktoria (JM.2007) St. Warszawski KJ 4 61,50  
11 KANTJE’S ELTON Melich Oliwia (JM.2008) Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 5 69,25  
12 MERNIE Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 8 47,91  
13 LOGAN Kujawa Wiktoria (J.2005) UKJ Reimann Team Karlino 8 54,80  
14 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 9 70,94  
  PEGAZUS Nalewajek Pola (Mł.2010) BPK ELI    


 

7 - 110cm Kuce - 110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1 (08-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 0 55,45 n.rzeczowa 150 PLN
2 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 0 55,57 n.rzeczowa 100 PLN
3 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 0 57,47 n.rzeczowa 50 PLN
4 GRAIGUECULLEN BENS BOY Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0 62,69  
5 OISIN BIOR DUBH Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 4 62,93  
6 MERNIE Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 8 49,17  
7 BLACK MAGIC Basińska Olga (JM.2008) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 8 52,67  


 

8 - 120cm Kuce - 120 cm, KUCE, zwykły 238.2.1 (08-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 OISIN BIOR DUBH Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0 61,07 n.rzeczowa 200 PLN
2 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 4 59,34 n.rzeczowa 100 PLN


 

10 - L DK - L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca (08-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KURTYNIA HAVBEK Michalska Emilia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 1.5 62,93  
1 LALA Grzelczak Matylda (JM.2008) KJ Aldragho Piaseczno 1.5 60,34  
1 HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze 1.5 60,46  
4 LANCOME Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 2 66,33  
4 SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 2 59,44  
6 HOKY J Gantner Krystyna (J.2003) St. Warszawski KJ 2.5 67,76  
6 PLUTO75 Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 2.5 59,38  
6 ASESOR Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 2.5 62,18  
9 AL CAPONE Wawrzynowicz Marianna (JM.2006) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 3 65,30  
9 KURTYNIA HAVBEK Michalska Emilia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 3 59,88  
9 RAWDAT Winnicka Katarzyna (Mł.2009) KJ Wiktorowo 3 54,33  
9 NACORADO Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno 3 69,83  
13 CERTO SUCCESSO Adamkiewicz Laura (JM.2007) - 3.5 59,26  
14 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 53,76  
14 FELLOW 137 Wiśniewska Alicja (JM.2008) BPK (MAZ) 4 63,95  
14 AL CAPONE Wawrzynowicz Marianna (JM.2006) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 4 63,46  
17 FELLOW 137 Wiśniewska Alicja (JM.2008) BPK (MAZ) 4.5 66,61  
17 SONAR Benczak Jm'05 Anna (J.2005) BPK(MAZ) 4.5 63,12  
19 RAWDAT Winnicka Katarzyna (Mł.2009) KJ Wiktorowo 5 55,43  
19 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 5 59,84  
19 BERNIKLE Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 5 60,08  
22 JACERA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 5.5 67,92  
23 SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 6 68,03  
24 NACORADO Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno 7 69,39  
25 LOVELY GIRL Ślazińska Malwina (JM.2007) KS Garo 7.5 74,99  
26 KAZAR M Wlaźniak Marika (Mł.2009) JKS Salio 9 66,65  
27 NOLLY DOLLY K Koroluk Agata (JM.2006) SKJ Beckersport Laszczki 9.5 73,77  
28 NOLLY DOLLY K Koroluk Agata (JM.2006) SKJ Beckersport Laszczki 12.5 82,93  
29 LANCOME Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 13 87,40  
30 SONAR Benczak Jm'05 Anna (J.2005) BPK(MAZ) 13.5 84,78  
31 SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 16.5 91,16  
  KAZAR M Wlaźniak Marika (Mł.2009) JKS Salio ELI    
  CERTO SUCCESSO Adamkiewicz Laura (JM.2007) - ELI    
  LOVELY GIRL Ślazińska Malwina (JM.2007) KS Garo ELI    
  AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa REZ    


 

11 - P DK - P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca (08-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ASARI Kubera Marika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0.5 56,00  
1 MESKALINA Pawłowska Irena (JM.2007) KJ Wiktorowo 0.5 59,26  
1 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0.5 59,34  
4 PLUTO75 Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 1 56,29  
4 SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Czosnów 1 53,18  
4 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 1 59,02  
4 NEVILLE II S Pogorzelska Karolina (JM.2006) KJ Rock Horses Warszawa 1 61,44  
4 INEZ W Wesołowska Aniela (MJ.2002) St. Warszawski KJ 1 58,56  
4 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) St. Warszawski KJ 1 59,63  
10 GOTHA MK Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 1.5 54,27  
10 HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze 1.5 59,01  
10 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 1.5 58,59  
10 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 1.5 62,09  
10 SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Czosnów 1.5 55,62  
10 RASCO Markiewicz Alicja (J.2005) Stow. Warszawski KJ 1.5 57,53  
10 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 1.5 61,47  
10 ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 1.5 54,56  
10 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 1.5 60,21  
19 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 2 54,96  
19 JACERA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 2 64,83  
19 STARLIGHT Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK - MAZ 2 57,90  
22 ASESOR Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 2.5 58,65  
22 PAGANINI Kolasińska Ewa (J.2004) BPK (MAZ) 2.5 61,81  
24 HIMENA Kuszewska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) 3 54,83  
24 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 3 66,77  
26 BERNIKLE Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 3.5 51,57  
26 LALA Grzelczak Matylda (JM.2008) KJ Aldragho Piaseczno 3.5 54,27  
26 PARNIKE VAN GODSELBOS Kraś Helena (JM.2006) BPK (MAZ) 3.5 60,39  
26 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 3.5 51,56  
30 HIMENA Kuszewska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 55,23  
30 ROSATO SPRIZZ FP Kuszewska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 59,30  
32 PARNIKE VAN GODSELBOS Kraś Helena (JM.2006) BPK (MAZ) 4.5 58,82  
32 ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 4.5 59,62  
34 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (J.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 5 73,87  
35 ROSATO SPRIZZ FP Kuszewska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) 5.5 59,87  
36 HOKY J Gantner Krystyna (J.2003) St. Warszawski KJ 8 72,12  
36 ORINOKO Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 8 72,47  
38 GOTHA MK Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 13 85,84  
38 SOUL Piskorska Magdalena (J.2003) KJ Wiktorowo 13 85,86  
  SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa ELI    
  ORINOKO Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    
  PAGANINI Kolasińska Ewa (J.2004) BPK (MAZ) ELI    


 

12 - N DK - N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca (08-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) St. Warszawski KJ 0.5 55,79  
1 KASINIA Gonciarek Maria (MJ.2002) Stow. Warszawski KJ 0.5 61,63  
3 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 1 58,17  
3 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 1 54,07  
5 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 2 61,06  
5 EYE CATCHER Zdun Karolina (JM.2007) KJ Rock Horses Warszawa 2 59,30  
5 SHUGARKA Musiał Nina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2 54,95  
5 ILONUS Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno 2 59,62  
9 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 3 56,95  
10 KUBA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 3.5 60,11  
10 SHUGARKA Musiał Nina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 3.5 56,16  
12 KUBA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 4.5 61,89  
12 EYE CATCHER Zdun Karolina (JM.2007) KJ Rock Horses Warszawa 4.5 70,71  
14 STARLIGHT Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK - MAZ 8.5 72,23  
  SOUL Piskorska Magdalena (J.2003) KJ Wiktorowo ELI    


 

13 - C DK - C-130 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca (08-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 5 54,70  


 

14 - L DK - L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1 (09-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HIMENA Kuszewska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 59,62  
1 HOKY J Gantner Krystyna (J.2003) St. Warszawski KJ 0 70,73  
1 SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 68,22  
1 HOKY J Gantner Krystyna (J.2003) St. Warszawski KJ 0 69,04  
1 LALA Grzelczak Matylda (JM.2008) KJ Aldragho Piaseczno 0 58,97  
1 DREAM ON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 70,52  
1 SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Czosnów 0 62,93  
1 ASESOR Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 0 67,32  
1 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 68,81  
1 LANCOME Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 69,96  
1 KURTYNIA HAVBEK Michalska Emilia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 0 65,47  
1 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 0 67,55  
13 SONAR Benczak Jm'05 Anna (J.2005) BPK(MAZ) 4 70,69  
13 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 4 57,58  
13 RAWDAT Winnicka Katarzyna (Mł.2009) KJ Wiktorowo 4 64,77  
13 RAWDAT Winnicka Katarzyna (Mł.2009) KJ Wiktorowo 4 65,86  
13 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 4 67,69  
18 FELLOW 137 Wiśniewska Alicja (JM.2008) BPK (MAZ) 6 78,54  
19 LOVELY GIRL Ślazińska Malwina (JM.2007) KS Garo 8 67,17  
19 AL CAPONE Wawrzynowicz Marianna (JM.2006) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 8 61,11  
19 CERTO SUCCESSO Adamkiewicz Laura (JM.2007) - 8 68,78  
19 CERTO SUCCESSO Adamkiewicz Laura (JM.2007) - 8 60,07  
19 NOLLY DOLLY K Koroluk Agata (JM.2006) SKJ Beckersport Laszczki 8 62,02  
24 SONAR Benczak Jm'05 Anna (J.2005) BPK(MAZ) 9 75,65  
25 SOUL Piskorska Magdalena (J.2003) KJ Wiktorowo 10 78,93  
26 LOVELY GIRL Ślazińska Malwina (JM.2007) KS Garo 12 63,63  
26 ROSATO SPRIZZ FP Kuszewska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) 12 64,70  
28 JACERA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 15 83,58  
29 NOLLY DOLLY K Koroluk Agata (JM.2006) SKJ Beckersport Laszczki 17 88,86  
29 SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 17 89,63  
  KAZAR M Wlaźniak Marika (Mł.2009) JKS Salio ELI    
  KAZAR M Wlaźniak Marika (Mł.2009) JKS Salio ELI    
  FELLOW 137 Wiśniewska Alicja (JM.2008) BPK (MAZ) ELI    
  ORINOKO Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    
  HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze ELI    
  AL CAPONE Wawrzynowicz Marianna (JM.2006) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn REZ    


 

15 - P DK - P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1 (09-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Czosnów 0 53,60 n.rzeczowe 200 PLN
2 PLUTO75 Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 0 55,72 n.rzeczowe 150 PLN
3 STARLIGHT Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK - MAZ 0 55,94 n.rzeczowe 100 PLN
4 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 0 56,02  
5 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 58,11  
6 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 58,17  
7 ASARI Kubera Marika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 58,21  
8 EYE CATCHER Zdun Karolina (JM.2007) KJ Rock Horses Warszawa 0 59,06  
9 ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 0 59,99  
10 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 60,27  
11 JUKATAN Żabowska-Żychowicz Nelly (JM.2006) KJ Karolina 0 60,41  
12 NEVILLE II S Pogorzelska Karolina (JM.2006) KJ Rock Horses Warszawa 0 60,88  
13 GOTHA MK Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 0 61,45  
14 GRAD Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 61,58  
15 DREAM ON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 62,81  
16 PARNIKE VAN GODSELBOS Kraś Helena (JM.2006) BPK (MAZ) 0 63,16  
17 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 0 63,75  
18 ASESOR Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 0 65,05  
19 SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 65,53  
20 LANCOME Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 67,36  
21 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 58,88  
22 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 61,87  
23 CORTAZAR Bisaga Ines (J.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 71,01  
24 LALA Grzelczak Matylda (JM.2008) KJ Aldragho Piaseczno 9 88,41  
25 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 11 83,66  
26 HIMENA Kuszewska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) 12 60,90  
27 ROSATO SPRIZZ FP Kuszewska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) 16 70,67  
28 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (J.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 19 83,43  
29 HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze 19 98,76  
30 NACORADO Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno 21 107,43  
31 SOUL Piskorska Magdalena (J.2003) KJ Wiktorowo 22 109,53  
32 JACERA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 24 65,53  
33 PAGANINI Kolasińska Ewa (J.2004) BPK (MAZ) 25 104,48  
  SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna ELI    


 

16 - N DK - N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1 (09-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 52,42 n.rzeczowe 250 PLN
2 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 56,92 n.rzeczowe 200 PLN
3 SHUGARKA Musiał Nina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 58,27 n.rzeczowe 150 PLN
4 PLUTO75 Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 0 60,51  
5 MESKALINA Pawłowska Irena (JM.2007) KJ Wiktorowo 0 62,74  
6 EYE CATCHER Zdun Karolina (JM.2007) KJ Rock Horses Warszawa 0 62,99  
7 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 0 65,36  
8 ILONUS Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno 0 65,70  
9 CORTAZAR Bisaga Ines (J.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 67,43  
10 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 57,08  
11 GRAD Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 58,09  
12 KUBA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 4 59,59  
13 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) St. Warszawski KJ 4 62,64  
14 RASCO Markiewicz Alicja (J.2005) Stow. Warszawski KJ 4 63,42  
15 INEZ W Wesołowska Aniela (MJ.2002) St. Warszawski KJ 4 64,20  
16 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (J.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 8 61,01  
  HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice ELI    
  WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny REZ    


 

17 - C DK - C -130 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1 (09-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARA 202 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 4 63,10 n.rzeczowe 300 PLN
2 NIKOZJA Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 4 64,94 n.rzeczowe 250 PLN
3 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 61,24 n.rzeczowe 200 PLN
4 CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 12 55,45  
5 BAKO 2 Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 12 66,93  
  KASINIA Gonciarek Maria (MJ.2002) Stow. Warszawski KJ ELI    


 

18 - 50cm Kuce - 50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca (09-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0.5 67,67  
2 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 1 69,15  
3 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 1.5 69,92  
3 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 1.5 63,09  
5 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 2 67,78  
5 MALINKA Moryto Małgorzata (Mł.2011) BPK - MAZ 2 77,39  
7 RICARDA Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 2.5 61,65  
8 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 3 73,99  
9 RINGO Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 3.5 69,88  
9 KARINO Sieńko Krzysztof (Mł.2010) Stow. SKJ Grobice 3.5 74,42  
11 ROYAL MAGIC 18 Laskowski Julian (Mł.2009) Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego 5 75,73  
12 MALINKA Moryto Małgorzata (Mł.2011) BPK - MAZ 6.5 85,10  
13 RICARDA Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 8 84,97  
14 WRÓŻKA PONYSPORT Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 9 82,51  
15 SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) Sportowy Klub Jeździecki Bilcza 10.5 91,40  


 

19 - 60cm Kuce - 60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca (09-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 1 71,99  
1 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 1 68,38  
3 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 1.5 73,72  
3 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) JKS Barłomino 1.5 62,40  
5 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 2 70,67  
5 BERGS 10-09 Płuska Maria (Mł.2011) Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych 2 70,31  
7 RAMIRO Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 2.5 68,81  
7 KARINO Sieńko Krzysztof (Mł.2010) Stow. SKJ Grobice 2.5 69,21  
7 ROYAL MAGIC 18 Laskowski Julian (Mł.2009) Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2.5 66,46  
7 TAJGA Wilk Lena (Mł.2012) KJ Leńcze 2.5 66,75  
7 ERO Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 2.5 70,82  
7 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BILCZA 2.5 70,35  
13 TAJGA Wilk Lena (Mł.2012) KJ Leńcze 3 67,03  
14 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 3.5 76,60  
14 BERGS 10-09 Płuska Maria (Mł.2011) Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych 3.5 70,79  
14 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) MKJ NENIA Pasłęk 3.5 69,48  
14 MIŚKA Miłoszewska Anna (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 3.5 73,30  
18 ELI Szara Maja Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ 4 73,47  
19 WRÓŻKA PONYSPORT Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 4.5 71,94  
19 C.SIOUX Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 4.5 66,58  
21 ERO Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 7 85,46  
22 SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) Sportowy Klub Jeździecki Bilcza 7.5 72,22  
22 MELODIA Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 7.5 91,06  
22 MELODIA Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 7.5 90,74  
25 RINGO Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 9.5 91,40  
  SANTINO Karbowiak Julia (Mł.2011) BPK (MAZ) ELI    
  AJSZA Pałosz Helena (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki ELI    


 

20 - 70cm Kuce - 70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca (09-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 S-PIORUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0.5 63,31  
1 KLARA Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0.5 62,17  
1 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0.5 64,78  
1 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0.5 75,15  
1 PLAMKA Wołczyńska Julia (Mł.2009) Kj Humorek Krawcowizna 0.5 58,05  
1 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0.5 64,92  
7 MAIDI Sekuła Iga (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 1 60,98  
7 DIAMENT WIKTOROWA Leonowicz Adrianna (Mł.2010) KJ Wiktorowo 1 66,20  
7 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 1 66,56  
7 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 1 69,21  
7 EL-WILLOW MICHAEL Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 1 67,89  
12 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ 1.5 68,65  
12 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 1.5 61,95  
12 BENETON Chojowska Iga (Mł.2010) BPK - SLA 1.5 66,30  
12 R-FOOD CARMELA A-Z Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 1.5 58,90  
16 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BILCZA 2 71,76  
16 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 2 75,48  
16 ZYGZAK Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 2 62,34  
16 PLAMKA Wołczyńska Julia (Mł.2009) Kj Humorek Krawcowizna 2 59,99  
16 TURYSTKA Dąbrowska Emilia (Mł.2009) Klub Jeździecki " Akademia Kucania " 2 65,61  
21 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 2.5 71,45  
21 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ 2.5 70,29  
21 KLARA Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 2.5 56,05  
24 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) JKS Barłomino 3 58,95  
24 AJSZA Pałosz Helena (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 3 58,55  
24 BENETON Chojowska Iga (Mł.2010) BPK - SLA 3 67,02  
24 GRECJA Tracz Martyna (Mł.2013) JKS Salio Besiekierz Rudny 3 68,02  
28 SKY ZAGORKA Bernat Kaja (Mł.2009) UKJ Reimann Team Karlino 3.5 63,62  
29 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) MKJ NENIA Pasłęk 4 64,85  
29 SANTINO Karbowiak Julia (Mł.2011) BPK (MAZ) 4 65,66  
29 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 4 67,15  
32 ZYGZAK Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 4.5 67,87  
32 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 4.5 72,95  
34 ASTERKA Białecka Malwina (Mł.2009) Stow. SKJ Grobice 5.5 73,55  
35 BUCEFAL Rojek Amelia (Mł.2009) UKJ Reimann Team Karlino 6 82,74  
36 MELLOW JACK MMW Drwota Matylda (Mł.2010) KJ Leńcze 6.5 54,69  
37 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 8 86,68  
38 MIŚKA Miłoszewska Anna (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 10 83,48  
  ELI Szara Maja Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ ELI    
  GRECJA Tracz Martyna (Mł.2013) JKS Salio Besiekierz Rudny ELI    


 

21 - 80cm Kuce - 80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca (09-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FARAON Dźwigalska Sonia (Mł.2009) St. J. Stajnia Podolszyn 1 56,20  
2 JOWISZ Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 1.5 58,10  
2 HELABA D'INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) SKJ Beckersport 1.5 59,26  
2 HELABA D'INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) SKJ Beckersport 1.5 62,41  
2 EMMA Hart Dyke Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 1.5 48,07  
2 MENTOS Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 1.5 53,09  
7 JACODI'S ANJA'S ALENA Marszałek Filipek Alicja (Mł.2010) KJ Dziecinów Sp z o.o. 2 54,74  
7 PASJA Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 2 49,89  
7 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) SKJ Horseprofi Łódź 2 55,01  
7 WOLF'S MORITZ "V" Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 2 57,68  
7 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 2 48,47  
7 NANDINA Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 2 56,41  
13 GREY RONNIE Drozd Michalina (Mł.2011) Brak 2.5 63,94  
13 ANAPON BLACK BEAUTY Moczkowska Carla (Mł.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2.5 53,96  
15 R-FOOD CARMELA A-Z Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 3 49,01  
15 TURYSTKA Dąbrowska Emilia (Mł.2009) Klub Jeździecki " Akademia Kucania " 3 50,69  
15 RASHMI Dworacka Tatiana (Mł.2009) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 3 55,20  
15 FARAON Dźwigalska Sonia (Mł.2009) St. J. Stajnia Podolszyn 3 58,30  
15 PASJA Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 3 49,50  
15 MENTOS Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 3 52,38  
15 JAWA Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 3 63,16  
22 RASHMI Dworacka Tatiana (Mł.2009) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 3.5 57,22  
23 MELLOW JACK MMW Drwota Matylda (Mł.2010) KJ Leńcze 4.5 52,31  
23 TONY’S BOY Malesa Alicja (Mł.2010) BPK (MAZ) 4.5 57,66  
23 ZOLKA Sowińska Zuzanna (JM.2008) BPK (MAZ) 4.5 53,36  
26 EL-WILLOW MICHAEL Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 5 56,64  
26 TONY’S BOY Malesa Alicja (Mł.2010) BPK (MAZ) 5 56,89  
28 GREY RONNIE Drozd Michalina (Mł.2011) Brak 5.5 65,23  
29 MOONLIGHT MAGIC Potyra Maja (Mł.2010) Stow. SKJ Bobrowy Staw 6 62,29  
30 JOWISZ Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 7.5 71,48  
31 ANAPON BLACK BEAUTY Moczkowska Carla (Mł.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 69,93  
32 BUCEFAL Rojek Amelia (Mł.2009) UKJ Reimann Team Karlino 9.5 74,56  
33 MOONLIGHT MAGIC Potyra Maja (Mł.2010) Stow. SKJ Bobrowy Staw 14 84,48  
34 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 16.5 97,86  
35 JOLY'S GELLA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 18.5 108,44  
  SKY ZAGORKA Bernat Kaja (Mł.2009) UKJ Reimann Team Karlino ELI    
  ASTERKA Białecka Malwina (Mł.2009) Stow. SKJ Grobice ELI    
  SHEILA Nalewajek Pola (Mł.2010) BPK ELI    
  NESKA Zielińska Karolina (Mł.2011) KU AZS Politechniki Warszawskiej ELI    
  FIESTA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna ELI    
  NESKA Zielińska Karolina (Mł.2011) KU AZS Politechniki Warszawskiej ELI    
  FIESTA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna ELI    


 

22 - 90cm Kuce - 90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca (09-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JAWA Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 0.5 54,82  
1 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0.5 58,24  
1 MISSISSIPI Hart Dyke Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0.5 51,67  
1 D'APRIL Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 0.5 56,23  
1 MISSISSIPI Hart Dyke Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0.5 50,44  
1 IMPRESA MISS NANDO Frączkowska Roksana (Mł.2009) KJ Infernal Team Golesze 0.5 60,77  
1 MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0.5 55,93  
1 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 0.5 60,22  
1 PEGAZUS Nalewajek Pola (Mł.2010) BPK 0.5 56,19  
10 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 1 56,82  
10 JAGIENKA Janusz Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 1 55,45  
10 HAPPY DAY Romanowska Gabriela (Mł.2009) UKS Primo Kozery 1 51,66  
10 HAPPY DAY Romanowska Gabriela (Mł.2009) UKS Primo Kozery 1 53,43  
10 MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 1 55,23  
10 CORBETT ZAGORKA Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 1 56,47  
16 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 1.5 57,44  
16 CORBETT ZAGORKA Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 1.5 59,16  
16 PEGAZUS Nalewajek Pola (Mł.2010) BPK 1.5 55,80  
19 SMYK Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 2 59,79  
19 SUBLIEM'S MILANO Sztajnert Zofia (Mł.2010) KJ Infernal Team Golesze 2 56,76  
19 MARKIZA Chodakowska Michalina (JM.2007) Stow. SKJ Bobrowy Staw 2 60,94  
19 OLIVER Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 2 57,80  
19 MALINA Kaźmierczak Maja (JM.2008) BPK (MAZ) 2 55,54  
19 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 2 58,04  
19 JOS Dzięgielewski Kamil (JM.2007) Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych 2 64,51  
26 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) SKJ Horseprofi Łódź 2.5 56,98  
26 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 2.5 48,39  
26 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2.5 60,27  
26 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2.5 60,52  
26 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2.5 55,78  
31 JAGIENKA Janusz Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 3 52,68  
31 OLIVER Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 3 56,76  
33 MARKIZA Chodakowska Michalina (JM.2007) Stow. SKJ Bobrowy Staw 3.5 61,38  
33 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (Mł.2009) KJ Ranczo Kołata 3.5 63,45  
35 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (Mł.2009) KJ Ranczo Kołata 4 53,30  
36 CHOCOLATE DREAM Grochowska Wiktoria (Mł.2009) KS Equiright Warszawa 4.5 61,63  
37 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 5 56,22  
38 ZOLKA Sowińska Zuzanna (JM.2008) BPK (MAZ) 6 52,22  
39 JOLY'S GELLA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 7 79,30  
40 WOLF'S MORITZ "V" Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 8 74,60  
41 MALINA Kaźmierczak Maja (JM.2008) BPK (MAZ) 8.5 67,82  
41 TROFARTH JIM Śledziewska Aleksandra (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki 8.5 73,38  
43 NANDINA Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 11 77,57  


 

23 - 100cm Kuce - 100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca (09-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Wiktoria (JM.2007) St. Warszawski KJ 0.5 56,79  
1 MERNIE Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 0.5 55,15  
1 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 0.5 50,92  
4 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 1 54,03  
4 KANTJE’S ELTON Melich Oliwia (JM.2008) Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 1 56,21  
4 LOGAN Kujawa Wiktoria (J.2005) UKJ Reimann Team Karlino 1 53,23  
7 ORCHID’S RADJAH Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 1.5 57,25  
7 GRAIGUECULLEN BENS BOY Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 1.5 56,01  
7 LONGLIFE Sawicka Lena (JM.2008) KJ Humorek Krawcowizna 1.5 51,25  
10 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 2 54,34  
11 FLYING DREAM Kaleta Zuza (JM.2007) Akademia Kucania Dawidy 3 49,80  
11 GRAIGUECULLEN BENS BOY Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 3 55,73  
13 ORCHID’S RADJAH Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 3.5 66,74  
14 FLYING DREAM Kaleta Zuza (JM.2007) Akademia Kucania Dawidy 5 49,31  
15 TROFARTH JIM Śledziewska Aleksandra (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki 7 72,90  
16 LONGLIFE Sawicka Lena (JM.2008) KJ Humorek Krawcowizna 13.5 80,21  
  KANTJE’S ELTON Melich Oliwia (JM.2008) Sportowy Klub Jeździecki Beckersport ELI    
  BLACK MAGIC Basińska Olga (JM.2008) SKJ Bobrowy Staw Augustówek ELI    


 

24 - 110cm Kuce - 110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca (09-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 0.5 54,87  
2 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 1 55,18  
3 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 1.5 53,78  
4 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 2 49,95  
5 DŻARNA Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 3 60,14  
6 MERNIE Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 3.5 52,49  
  BLACK MAGIC Basińska Olga (JM.2008) SKJ Bobrowy Staw Augustówek ELI    


 

25 - 120cm Kuce - 120 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca (09-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 3 51,93  


 

27 - 50cm A-0 - Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (10-10-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 61,98 0 29,23 n.rzeczowa 200zł PLN
2 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 60,97 0 30,63 n.rzeczowa 150 PLN
3 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 58,81 0 30,73 n.rzeczowa 100zł PLN
4 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,69 0 34,11 n.rzeczowa 100zł PLN
5 MALINKA Moryto Małgorzata (Mł.2011) BPK - MAZ 0 59,59 0 35,54 n.rzeczowa 50zł PLN
6 RINGO Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 0 60,88 0 38,10 n.rzeczowa 50zł PLN
7 ERO Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 0 55,91 4 34,81 n.rzeczowa 50zł PLN
8 RICARDA Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 51,19 4 39,61 n.rzeczowa 50zł PLN
9 TAJGA Wilk Lena (Mł.2012) KJ Leńcze 5 67,50      
10 SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) Sportowy Klub Jeździecki Bilcza 7 76,37      


 

28 - 70cm A-1 - Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (10-10-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 S-PIORUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 55,68 0 27,96 n.rzeczowa 200 PLN
2 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 54,67 0 28,91 n.rzeczowa 150 PLN
3 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 53,46 0 29,02 n.rzeczowa 100 PLN
4 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 56,16 0 30,63 n.rzeczowa 100 PLN
5 BENETON Chojowska Iga (Mł.2010) BPK - SLA 0 56,47 0 31,02 n.rzeczowa 50 PLN
6 MAIDI Sekuła Iga (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 50,24 0 31,08 n.rzeczowa 50 PLN
7 AJSZA Pałosz Helena (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0 48,88 0 31,65 n.rzeczowa 50 PLN
8 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 54,65 0 31,67 n.rzeczowa 50 PLN
9 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ 0 53,45 0 32,02  
10 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BILCZA 0 55,18 0 32,39  
11 ZYGZAK Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0 54,03 0 32,69  
12 HALNY Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 61,15 0 33,22  
13 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 54,98 0 35,08  
14 SANTINO Karbowiak Julia (Mł.2011) BPK (MAZ) 0 55,85 0 36,24  
15 BERGS 10-09 Płuska Maria (Mł.2011) Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych 0 60,29 0 36,48  
16 GRECJA Tracz Martyna (Mł.2013) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 55,72 0 36,99  
17 C.SIOUX Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 0 53,94 4 33,55  
18 RAMIRO Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,49 4 40,01  
19 DIAMENT WIKTOROWA Leonowicz Adrianna (Mł.2010) KJ Wiktorowo 0 54,22 4 40,12  
20 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) JKS Barłomino 0 54,03 4 42,41  
21 EL-WILLOW MICHAEL Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 56,52 8 31,89  
22 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 50,19 ELI    
23 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) MKJ NENIA Pasłęk 4 58,42      
24 KLARA Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 5 66,64      
25 MELODIA Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 16 78,74      
26 MIŚKA Miłoszewska Anna (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 16 79,28      
27 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 21 98,85      
  KARINO Sieńko Krzysztof (Mł.2010) Stow. SKJ Grobice ELI        
  ELI Szara Maja Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ REZ        


 

29 - 85cm A-2 - Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (10-10-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 EMMA Hart Dyke Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 47,56 0 25,46 n.rzeczowa 200 PLN
2 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 47,72 0 25,76 n.rzeczowa 150 PLN
3 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,65 0 26,18 n.rzeczowa 100 PLN
4 LUNA Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 0 51,74 0 26,99 n.rzeczowa 100 PLN
5 JAGIENKA Janusz Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 49,99 0 27,13 n.rzeczowa 50 PLN
6 JOWISZ Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 54,63 0 27,59 n.rzeczowa 50 PLN
7 HAPPY DAY Romanowska Gabriela (Mł.2009) UKS Primo Kozery 0 49,10 0 27,61 n.rzeczowa 50 PLN
8 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) SKJ Horseprofi Łódź 0 50,01 0 28,04 n.rzeczowa 50 PLN
9 IMPRESA MISS NANDO Frączkowska Roksana (Mł.2009) KJ Infernal Team Golesze 0 57,80 0 28,25  
10 JACODI'S ANJA'S ALENA Marszałek Filipek Alicja (Mł.2010) KJ Dziecinów Sp z o.o. 0 50,58 0 28,81  
11 TOUAREG Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 0 51,02 0 29,23  
12 ANAPON BLACK BEAUTY Moczkowska Carla (Mł.2009) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 53,81 0 29,25  
13 TURYSTKA Dąbrowska Emilia (Mł.2009) Klub Jeździecki " Akademia Kucania " 0 50,50 0 29,36  
14 MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 55,13 0 29,53  
15 SUBLIEM'S MILANO Sztajnert Zofia (Mł.2010) KJ Infernal Team Golesze 0 54,60 0 30,08  
16 HELABA D'INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) SKJ Beckersport 0 57,50 0 30,25  
17 JOLY'S GELLA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 53,72 0 30,27  
18 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 56,99 0 30,87  
19 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,09 4 27,11  
20 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (Mł.2009) KJ Ranczo Kołata 0 51,80 4 29,24  
21 GREY RONNIE Drozd Michalina (Mł.2011) Brak 0 59,34 ELI    
22 MISSISSIPI Hart Dyke Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 47,72      
23 PASJA Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 4 50,60      
24 TONY’S BOY Malesa Alicja (Mł.2010) BPK (MAZ) 4 54,90      
25 R-FOOD CARMELA A-Z Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 58,21      
26 BUCEFAL Rojek Amelia (Mł.2009) UKJ Reimann Team Karlino 4 60,20      
27 NANDINA Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 6 65,83      
28 RASHMI Dworacka Tatiana (Mł.2009) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 6 67,62      
29 MENTOS Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 12 49,47      
  MOONLIGHT MAGIC Potyra Maja (Mł.2010) Stow. SKJ Bobrowy Staw ELI        
  FARAON Dźwigalska Sonia (Mł.2009) St. J. Stajnia Podolszyn ELI        
  SKY ZAGORKA Bernat Kaja (Mł.2009) UKJ Reimann Team Karlino ELI        
  MELLOW JACK MMW Drwota Matylda (Mł.2010) KJ Leńcze ELI        


 

30 - 95cm C - Finał gr. C - Zwykły art.238.2.1 (10-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,82 300 PLN
2 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 0 55,98 200 PLN
3 SMYK Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 0 56,66 150 PLN
4 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 54,86 100 PLN
5 D'APRIL Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 4 55,82 50 PLN
6 OLIVER Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 6 73,69  
7 WOLF'S MORITZ "V" Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 8 57,89  
  JAWA Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka ELI    
  JOS Dzięgielewski Kamil (JM.2007) Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych ELI    


 

31 - 105cm Dbis - Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1 (10-10-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 0 51,47 n.rzeczowa 300 PLN
2 LONGLIFE Sawicka Lena (JM.2008) KJ Humorek Krawcowizna 0 55,55 n.rzeczowa 200 PLN
3 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Wiktoria (JM.2007) St. Warszawski KJ 0 57,43 n.rzeczowa 150 PLN
4 CORBETT ZAGORKA Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 60,05 n.rzeczowa 100 PLN
5 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 0 60,90 n.rzeczowa 50 PLN
6 GRAIGUECULLEN BENS BOY Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0 63,64  
7 MERNIE Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 8 50,93  
8 FLYING DREAM Kaleta Zuza (JM.2007) Akademia Kucania Dawidy 8 55,05  
9 LOGAN Kujawa Wiktoria (J.2005) UKJ Reimann Team Karlino 8 66,86  
  KANTJE’S ELTON Melich Oliwia (JM.2008) Sportowy Klub Jeździecki Beckersport ELI    
  ORCHID’S RADJAH Pawłowska Kornelia (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki ELI    
  BLACK MAGIC Basińska Olga (JM.2008) SKJ Bobrowy Staw Augustówek ELI    
  TROFARTH JIM Śledziewska Aleksandra (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki DYS    


 

33 - 110/115cm DzII i JM - Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (10-10-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,84 0 37,42 110cm n.rzeczowa 300 PLN
2 JUKATAN Żabowska-Żychowicz Nelly (JM.2006) KJ Karolina 0 60,70 4 35,46 115cm n.rzeczowa 200 PLN
3 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 64,43 6 44,93 110cm n.rzeczowa 150 PLN
4 HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze 0 55,33 8 37,92 110cm n.rzeczowa 100 PLN
5 PLUTO75 Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 0 57,50 9 47,57 110cm n.rzeczowa 50 PLN
6 ASARI Kubera Marika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 57,18 16 50,77 115cm  
7 LALA Grzelczak Matylda (JM.2008) KJ Aldragho Piaseczno 4 55,46     115cm  
8 GOTHA MK Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 4 56,61     115cm  
9 ASESOR Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 4 58,32     110cm  
10 SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 4 58,91     115cm  
11 GRAD Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 59,50     115cm  
12 ROSATO SPRIZZ FP Kuszewska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) 8 58,88     115cm  
13 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 8 59,31     110cm  
14 SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Czosnów 8 66,48     115cm  
15 NEVILLE II S Pogorzelska Karolina (JM.2006) KJ Rock Horses Warszawa 8 82,73     115cm  
16 PARNIKE VAN GODSELBOS Kraś Helena (JM.2006) BPK (MAZ) 12 58,99     115cm  
17 JACERA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 20 62,19     115cm  
  BERNIKLE Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny ELI       115cm  
  DREAM ON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań ELI       110cm  
  RAWDAT Winnicka Katarzyna (Mł.2009) KJ Wiktorowo ELI       110cm  
  HIMENA Kuszewska Julia (JM.2008) BPK (MAZ) ELI       115cm  
  STARLIGHT Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK - MAZ ELI       115cm  
  NACORADO Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno REZ       115cm  


 

32 - GP 120cm - Grand Prix D i E - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (10-10-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 4 50,95 0 34,16 n.rzeczowa 350 PLN
2 OISIN BIOR DUBH Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 4 55,59 0 36,64 n.rzeczowa 300 PLN
  DŻARNA Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki ELI        


 

34 - GP 125cm - Grand Prix Dzieci I - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (10-10-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) St. Warszawski KJ 0 53,01 0 29,85 n.rzeczowa 350 PLN
2 ILONUS Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno 0 54,39 0 34,64 n.rzeczowa 300 PLN
3 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 52,88 4 34,68 n.rzeczowa 200 PLN
4 MESKALINA Pawłowska Irena (JM.2007) KJ Wiktorowo 4 55,03     n.rzeczowa 150 PLN
5 JARICO A-Z Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 8 53,15     n.rzeczowa 100 PLN
  SHUGARKA Musiał Nina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn ELI        
  KUBA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA ELI        
  CHEYENNE Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo ELI        
  HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice ELI        


 

35 - 130/135cm J i M - Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - Zwykły art.238.2.1 (10-10-2021)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 NIKOZJA Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 0 54,96 135cm n.rzeczowa 300 PLN
2 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 50,37 135cm n.rzeczowa 200 PLN
3 BAKO 2 Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 12 59,16 135cm n.rzeczowa 150 PLN
  CARA 202 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn ELI   135cm  


 

36 - 50-70cm - Pocieszenia 50/60/70 - dokładnościart.238.1.1 (10-10-2021)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 ROYAL MAGIC 18 Laskowski Julian (Mł.2009) Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 54,83 70cm  
2 PLAMKA Wołczyńska Julia (Mł.2009) Kj Humorek Krawcowizna 19 74,97 70cm  
  SHEILA Nalewajek Pola (Mł.2010) BPK REZ   70cm  


 

37 - 80-120cm - Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5 (10-10-2021)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 AL CAPONE Wawrzynowicz Marianna (JM.2006) Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 65 51,99 100cm n.rzeczowa 200 PLN
2 LANCOME Kołodziejczyk Milena (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 64 56,83 110cm n.rzeczowa 150 PLN
3 LOVELY GIRL Ślazińska Malwina (JM.2007) KS Garo 63 50,26 100cm n.rzeczowa 100 PLN
4 KAZAR M Wlaźniak Marika (Mł.2009) JKS Salio 61 56,03 90cm n.rzeczowa 100 PLN
5 RASCO Markiewicz Alicja (J.2005) Stow. Warszawski KJ 61 56,59 120cm n.rzeczowa 50 PLN
6 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (J.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 60 61,26 120cm n.rzeczowa 50 PLN
7 CHOCOLATE DREAM Grochowska Wiktoria (Mł.2009) KS Equiright Warszawa 58 50,30 90cm n.rzeczowa 50 PLN
8 FELLOW 137 Wiśniewska Alicja (JM.2008) BPK (MAZ) 58 68,07 100cm n.rzeczowa 50 PLN
9 CON AMORE Kołacz J'03 Maja (J.2003) Stowarzyszenie SSK Stare Babice 58 68,94 100cm  
10 PEGAZUS Nalewajek Pola (Mł.2010) BPK 58 71,55 90cm  
11 ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 55 50,70 120cm  
12 ZOLKA Sowińska Zuzanna (JM.2008) BPK (MAZ) 55 68,92 90cm  
13 MALINA Kaźmierczak Maja (JM.2008) BPK (MAZ) 50 50,66 90cm  
14 CORTAZAR Bisaga Ines (J.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 50 63,38 120cm  
15 FIESTA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 49 66,89 80cm  
16 KASINIA Gonciarek Maria (MJ.2002) Stow. Warszawski KJ 48 70,27 120cm  
17 MARKIZA Chodakowska Michalina (JM.2007) Stow. SKJ Bobrowy Staw 46 77,12 100cm  
18 INEZ W Wesołowska Aniela (MJ.2002) St. Warszawski KJ 45 56,68 120cm  
19 AL BONILLO Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 43 60,34 120cm  
20 PAGANINI Kolasińska Ewa (J.2004) BPK (MAZ) 43 99,26 110cm  
21 NOLLY DOLLY K Koroluk Agata (JM.2006) SKJ Beckersport Laszczki 37 78,27 100cm  
22 SOUL Piskorska Magdalena (J.2003) KJ Wiktorowo 36 84,15 110cm  
23 HOKY J Gantner Krystyna (J.2003) St. Warszawski KJ 25 52,33 100cm  
24 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 1 54,79 110cm  
  SONAR Benczak Jm'05 Anna (J.2005) BPK(MAZ) ELI   100cm  



 

HUBERTUS 2.5.3.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (HIPPOSERWIS, P2-052014-3)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22