ZO DiM Poczernin 2021

WYNIKI 

Wiktoria Cwalina przebojem finałów w Poczerninie 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów :

Gr A0 - Adrianna Czarnecka WINCENTY KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 

Gr A1 - Wiktoria Cwalina S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Wiktoria Cwalina SZOGUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr C - Karolina Szostawicka  R-FOOD CARMELA A-Z  Polish Pony Club

Gr Dbis - Lena Sawicka LONGLIFE KJ Humorek Krawcowizna 

GP D/E - Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power 

FInał Mł / JM - Karolina Wernerowicz  CREME DE LA BEQUEM  Akademia Kucania 

Finał Jun / Mł - Helena Piontek RHIANNA S  RIO GRANDE Krosinko 

 

RANKING kwalifikacji CAVALIADA FUTURE   po dwóch etapach 

ZO DiM w Skokach Przez Przeszkody JKS Poczernin
Poczernin, 13-15.08.2021

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - 50 cm - Dokładności art. 238.1.1 - Kuce (13-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 70,51  
1 ROSARIO Maj Natalia (Mł.2013) KJ Fullmet Piła k/Końskich 0 65,56  
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 69,40  
1 MELODIA. Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 0 72,52  
1 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 66,24  
1 MELODIA. Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 0 69,55  
1 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 64,15  
8 SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) KKJ Maag Kielce 4 79,82  
9 SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) KKJ Maag Kielce 5 89,00  
  ROSARIO Maj Natalia (Mł.2013) KJ Fullmet Piła k/Końskich ELI    


 

2 - 60cm - Dokładności art.238.1.1 - Kuce (13-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 STILA Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 0 83,12  
1 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 74,85  
1 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 64,95  
1 STILA Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 0 79,46  
1 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 65,40  
1 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 66,50  
1 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ 0 69,05  
1 N'LUSI Banasik Julia (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 0 69,66  
1 GRAFITI Ściubis Aleksandra (Mł.2010) Kielecki KJ 0 63,86  
1 C.SIOUX Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 0 65,11  
1 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (Mł.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 64,61  
1 HEJ TAKA MALUTKA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 62,99  
1 BE PERFECT Janiszewska Oliwia (JM.2008) KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 71,99  
1 ERO Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 0 68,63  
1 BESSEL Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 69,06  


 

3 - 70cm - Dokładności art.238.1.1 - Kuce (13-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 67,60  
1 PASJA Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0 64,90  
1 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 62,64  
1 PASJA Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0 63,13  
1 PASJONATA PARYS Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 60,95  
1 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (Mł.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 61,13  
1 C.SIOUX Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 0 65,98  
1 GRAFITI Ściubis Aleksandra (Mł.2010) Kielecki KJ 0 67,10  
1 N'LUSI Banasik Julia (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 0 68,18  
1 BEAUTY Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 72,34  
1 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ 0 68,39  
1 BEAUTY Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 68,99  
1 PLAMKA Wołczyńska Julia (Mł.2009) Kj Humorek Krawcowizna 0 66,94  
1 EL-WILLOW MICHAEL Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 63,98  
1 PLAMKA Wołczyńska Julia (Mł.2009) Kj Humorek Krawcowizna 0 65,07  
1 KLARA Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 57,47  
1 BATOR Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 0 62,26  
1 KLARA Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 53,65  
1 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 71,99  
1 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 72,24  
1 AT LAST RAVISHING RUBY Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 70,63  
1 BENETON Chojowska Iga (Mł.2010) BPK - SLA 0 69,54  
1 AT LAST RAVISHING RUBY Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 66,33  
1 BENETON Chojowska Iga (Mł.2010) BPK - SLA 0 69,74  
1 CHAMPION FOREST Prasek Hubert (Mł.2012) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 74,58  
1 CHAMPION FOREST Prasek Hubert (Mł.2012) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 70,18  
1 VOLUTA PONYSPORT Olaszek Alicja (Mł.2009) SKJ Horseprofi Łódź 0 69,49  
1 LEON Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 67,22  
1 JACODI'S ANJA'S ALENA Marszałek Filipek Alicja (Mł.2010) KJ Dziecinów Sp z o.o. 0 62,65  
1 CHOCOLATE DREAM Grochowska Wiktoria (Mł.2009) KS Equiright Warszawa 0 65,15  
1 AJSZA Pałosz Helena (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0 66,29  
1 FIONA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 63,69  
1 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 68,57  
1 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja 0 58,79  
1 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,78  
1 ZYGZAK Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0 63,03  
1 ANDER Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 61,96  
1 ZYGZAK Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0 62,23  
1 WALNUT SAMSON Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 69,93  
40 HEJ TAKA MALUTKA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 64,01  
40 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 4 64,36  
40 ERO Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 4 71,51  
40 BE PERFECT Janiszewska Oliwia (JM.2008) KU AZS Politechniki Warszawskiej 4 73,71  
40 EL-WILLOW MICHAEL Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 4 63,98  
40 AILLE CLOONEY Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 4 62,87  
40 S-PIORUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 4 70,30  
40 LEON Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 4 68,09  
  TANZANIA Kajdrys Klara (Mł.2011) Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja ELI    
  TANZANIA Kajdrys Klara (Mł.2011) Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja ELI    


 

4 - 80cm - Dokładności art.238.1.1 - Kuce (13-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WALNUT SAMSON Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 64,36  
1 ANDER Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 60,17  
1 JOWISZ Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,38  
1 JOLY'S GELLA Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 74,15  
1 R-ŁOBUZ Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team Radosty 0 60,31  
1 JOLY'S GELLA Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 71,46  
1 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja 0 56,18  
1 AJSZA Pałosz Helena (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0 60,64  
1 JACODI'S ANJA'S ALENA Marszałek Filipek Alicja (Mł.2010) KJ Dziecinów Sp z o.o. 0 61,63  
1 WOLF'S MORITZ "V" Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 0 59,18  
1 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,09  
1 L-BRENDA Cytowska Iga (JM.2008) KJ Golden Dream Łódź 0 56,99  
1 FIESTA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 0 59,73  
1 GANDALF Czerepińska Maria (Mł.2009) BPK - MAZ 0 62,01  
1 GANDALF Czerepińska Maria (Mł.2009) BPK - MAZ 0 62,64  
1 FARAON Dźwigalska Sonia (Mł.2009) St. J. Stajnia Podolszyn 0 66,14  
1 FARAON Dźwigalska Sonia (Mł.2009) St. J. Stajnia Podolszyn 0 63,52  
1 BLAZING DESERT MIRAGE Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 62,66  
1 ROSZPUNKA DS Sochacka Amelia (JM.2006) KJ Dziecinów Sp. z o.o. 0 65,52  
1 HELABA D’INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) SKJ Beckersport Laszczki 0 66,54  
1 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) SKJ Horseprofi Łódź 0 57,47  
1 VULCANO Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 53,86  
1 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 51,17  
1 NANDINA Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 63,70  
1 NANDINA Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,12  
1 MY PRECIOUS Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team Radosty 0 64,70  
27 FIONA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 56,57  
27 CHOCOLATE DREAM Grochowska Wiktoria (Mł.2009) KS Equiright Warszawa 4 60,28  
27 WOLF'S MORITZ "V" Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 4 61,66  
27 ZOLKA Sowińska Zuzanna (JM.2008) BPK - MAZ 4 58,64  
27 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 4 59,58  
27 KANTJE`S ELTON Melich Oliwia (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki 4 65,66  
33 ZOLKA Sowińska Zuzanna (JM.2008) BPK - MAZ 8 58,52  
34 FIESTA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 12 70,24  
  ROSZPUNKA DS Sochacka Amelia (JM.2006) KJ Dziecinów Sp. z o.o. REZ    


 

5 - 90cm - Dokładności art.238.1.1 - Kuce i Małe Konie (13-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TOUAREG Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 0 51,74  
1 VULCANO Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 54,76  
1 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 61,81  
1 HELABA D’INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) SKJ Beckersport Laszczki 0 62,42  
1 BLAZING DESERT MIRAGE Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 61,86  
1 MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 58,12  
1 MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 56,76  
1 OLIVER Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0 58,83  
1 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 0 59,52  
1 R-ŁOBUZ Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team Radosty 0 58,74  
11 TOUAREG Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 4 53,17  
11 KANTJE`S ELTON Melich Oliwia (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki 4 58,73  
11 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) SKJ Horseprofi Łódź 4 54,74  
11 KALA Pająk Przemysław (Mł.2009) JKS Barłomino 4 59,94  
11 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 57,65  
11 LUNA Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 4 58,18  
17 MY PRECIOUS Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team Radosty 8 79,96  
17 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 8 56,39  
19 MAGIC Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 12 68,18  


 

6 - 100cm - Dokładności art.238.1.1 - Kuce i Małe Konie (13-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,66  
1 BLACK MAGIC Basińska Olga (JM.2008) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 0 53,71  
3 LONGLIFE Sawicka Lena (JM.2008) KJ Humorek Krawcowizna 4 63,60  
3 LONGLIFE Sawicka Lena (JM.2008) KJ Humorek Krawcowizna 4 56,64  
3 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 4 59,00  
3 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 4 62,04  
7 FLYING DREAM Kaleta Zuza (JM.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 56,40  
7 PASJA Banach Marta (J.2005) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 8 55,20  
9 BLACK MAGIC Basińska Olga (JM.2008) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 12 59,41  
9 FLYING DREAM Kaleta Zuza (JM.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 12 75,13  
  MAGIC Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders ELI    


 

7 - 110cm - Zwykły art.238.2.1 - Kuce i Małe Konie (13-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 OISIN BIOR DUBH Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0 70,78 rzeczowe 150 PLN
2 DIABLO LAZAR Misztal Maggie (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 71,56 rzeczowe 100 PLN
3 PASJA Banach Marta (J.2005) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 4 65,31 rzeczowe 50 PLN
4 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 4 70,09  


 

8 - 120cm - Zwykły art.238.2.1 - Kuce i Małe Konie (13-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 0 68,15 rzeczowa 150 PLN
2 OISIN BIOR DUBH Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 4 73,48 rzeczowa 100 PLN


 

10 - L - Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie (13-08-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0,0 1,0 1,0 67,47  
2 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 0,0 2,0 2,0 75,27  
3 JACERA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 0,5 4,0 4,5 71,88  
3 JACERA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 1,0 3,5 4,5 71,57  
5 BALTAZAR Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo 0,5 4,5 5,0 67,45  
6 INWOOD Olejarz Inga (J.2004) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 1,5 5,0 6,5 64,27  
  DICASCALLA Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo     ELI    
  SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna     ELI    
  SAWANNA Byszewska Helena (JM.2006) KJ Kietlów     ELI    
  LITTLE CARTIER Nowakowska Otylia (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja     ELI    
  SAWANNA Byszewska Helena (JM.2006) KJ Kietlów     ELI    
  LITTLE CARTIER Nowakowska Otylia (J.2005) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja     REZ    
  SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna     ELI    


 

11 - P - Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie (13-08-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0,0 1,0 1,0 69,29 rzeczowa 100 PLN
1 LET ME FLY Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 0,0 1,0 1,0 68,72 rzeczowa 100 PLN
1 NEVILLE II S Pogorzelska Karolina (JM.2006) St. J. Stajnia Podolszyn 0,0 1,0 1,0 74,34 rzeczowa 100 PLN
4 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (J.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0,0 1,5 1,5 70,02  
4 DICASCALLA Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo 0,0 1,5 1,5 69,45  
6 ALABASTER Pogorzelska Karolina (JM.2006) St. J. Stajnia Podolszyn 0,0 2,0 2,0 72,44  
6 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0,0 2,0 2,0 66,32  
6 NEVILLE II S Pogorzelska Karolina (JM.2006) St. J. Stajnia Podolszyn 0,5 1,5 2,0 75,17  
6 A CATOKI Mitrowska Martyna (MJ.2002) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 0,5 1,5 2,0 75,86  
10 KUBA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 0,0 2,5 2,5 65,60  
11 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0,0 3,0 3,0 64,03  
12 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 0,5 3,0 3,5 71,65  
12 ERICE Hankus Zofia (JM.2007) KJ Chrobry Warszawa 0,0 3,5 3,5 68,85  
14 BALTAZAR Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo 1,0 4,0 5,0 63,15  
15 INWOOD Olejarz Inga (J.2004) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 2,0 3,5 5,5 62,75  
15 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 1,0 4,5 5,5 65,61  
17 DE FACTO Mazur Paulina (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 0,5 6,5 7,0 75,43  
18 ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 8,5 5,0 13,5 97,96  
19 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 14 6,5 20,5 121,35  
  ALABASTER Pogorzelska Karolina (JM.2006) St. J. Stajnia Podolszyn     ELI    


 

12 - N - Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie (13-08-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0,0 0,5 0,5 69,81 rzeczowa 150 PLN
2 EYE CATCHER Zdun Karolina (JM.2007) KJ Rock Horses Warszawa 0,0 1,0 1,0 69,98 rzeczowa 75 PLN
2 RHIANNA S Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0,0 1,0 1,0 68,75 rzeczowa 75 PLN
4 LET ME FLY Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 0,0 1,5 1,5 70,42  
5 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (J.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0,5 1,5 2,0 71,05  
5 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) KJ Facimiech 0,0 2,0 2,0 69,22  
7 EYE CATCHER Zdun Karolina (JM.2007) KJ Rock Horses Warszawa 0,0 2,5 2,5 74,61  
8 A CATOKI Mitrowska Martyna (MJ.2002) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 0,5 2,5 3,0 74,82  
9 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) KJ Facimiech 0,0 3,5 3,5 65,17  
10 ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 0,5 4,0 4,5 65,23  
10 DE FACTO Mazur Paulina (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 0,5 4,0 4,5 69,84  
12 KUBA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 1,5 5,5 7,0 71,15  


 

13 - C - Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie (13-08-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 RHIANNA S Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 1,5 5,0 6,5 81,18 rzeczowa 150 PLN


 

14 - L - Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie (14-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CORJANA P Strzeszewska Wiktoria (JM.2008) SKJ Bajardo Augustówek 0 61,16  
2 DICASCALLA Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo 4 68,66  
2 JACERA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 4 70,42  
2 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 4 75,17  
5 SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 7 90,29  
5 BALTAZAR Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo 7 89,59  
7 INWOOD Olejarz Inga (J.2004) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 8 68,00  
  SAWANNA Byszewska Helena (JM.2006) KJ Kietlów ELI    
  SAWANNA Byszewska Helena (JM.2006) KJ Kietlów ELI    
  SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna ELI    


 

15 - P - Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie (14-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LET ME FLY Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 0 62,81 rzeczowa 150 PLN
2 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 68,42 rzeczowa 100 PLN
3 EYE CATCHER Zdun Karolina (JM.2007) KJ Rock Horses Warszawa 0 68,48 rzeczowa 50 PLN
4 ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 0 68,93  
5 DICASCALLA Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo 0 69,28  
6 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (J.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 74,66  
7 NEVILLE II S Pogorzelska Karolina (JM.2006) St. J. Stajnia Podolszyn 0 76,65  
8 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 4 69,52  
9 JACERA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 4 74,01  
10 DE FACTO Mazur Paulina (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 4 76,98  
11 BALTAZAR Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo 8 69,51  
12 INWOOD Olejarz Inga (J.2004) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 8 70,03  
  KUBA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA ELI    
  ALABASTER Pogorzelska Karolina (JM.2006) St. J. Stajnia Podolszyn REZ    
13 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry ns    
13 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn ns    


 

16 - N - Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie (14-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) KJ Facimiech 0 65,78 rzeczowa 150 PLN
2 ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 0 68,27 rzeczowa 100 PLN
3 A CATOKI Mitrowska Martyna (MJ.2002) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 0 69,34 rzeczowa 50 PLN
4 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 70,38  
5 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 63,41  
6 LET ME FLY Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 4 65,94  
7 RHIANNA S Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 73,31  
8 EYE CATCHER Zdun Karolina (JM.2007) KJ Rock Horses Warszawa 4 73,80  
9 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 8 66,14  
10 KUBA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 8 70,08  
11 CHACCO PERFECT S Glińska Kinga (J.2003) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 8 73,60  
12 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 12 68,77  
13 CARAJON Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 12 70,01  
  DE FACTO Mazur Paulina (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders REZ    


 

18 - 50cm - Zabawowy reg. DiM - Kuce do 148cm (14-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ROSENBACHS TAJO Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 0 92,64  
1 ROSENBACHS TAJO Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 0 85,10  
1 KLARA Furmańczyk Lena (Mł.2014) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 117,91  
1 APASJONATA AUREUS Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 0 86,69  
1 APASJONATA AUREUS Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 0 85,66  


 

19 - 50cm - Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce (14-08-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0,0 1,5 1,5 66,24  
2 MELODIA. Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 0,0 2,5 2,5 68,40  
3 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0,0 3,0 3,0 65,05  
4 ROSARIO Maj Natalia (Mł.2013) KJ Fullmet Piła k/Końskich 1,5 2,0 3,5 80,00  
5 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0,0 4,0 4,0 61,18  
6 SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) KKJ Maag Kielce 0,0 6,0 6,0 70,96  
7 SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) KKJ Maag Kielce 0,0 7,0 7,0 72,60  


 

20 - 60cm - Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce (14-08-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 POSEJDON Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0,0 0,5 0,5 66,64  
2 MELODIA. Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 0,0 1,0 1,0 69,90  
2 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0,0 1,0 1,0 64,71  
4 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0,0 1,5 1,5 63,92  
4 AJSZA Pałosz Helena (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0,0 1,5 1,5 63,20  
6 ROSARIO Maj Natalia (Mł.2013) KJ Fullmet Piła k/Końskich 0,0 2,5 2,5 64,56  
6 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0,0 2,5 2,5 72,62  
6 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0,0 2,5 2,5 72,01  
6 N'LUSI Banasik Julia (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 0,0 2,5 2,5 69,00  
6 PRADA-TROHANIEC Marcińczak Antonina (Mł.2012) KJ Infernal Team Golesze 0,0 2,5 2,5 64,99  
11 PRADA-TROHANIEC Marcińczak Antonina (Mł.2012) KJ Infernal Team Golesze 0,0 3,0 3,0 71,25  
11 STILA Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 0,0 3,0 3,0 72,96  
13 C.SIOUX Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 0,0 4,5 4,5 68,45  


 

21 - 70cm - Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce (14-08-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 LEON Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0,0 0,5 0,5 62,34  
1 KLARA Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0,0 0,5 0,5 59,89  
1 FIONA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0,0 0,5 0,5 61,85  
1 EL-WILLOW MICHAEL Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0,0 0,5 0,5 60,47  
1 WALNUT SAMSON Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0,0 0,5 0,5 65,82  
6 BENETON Chojowska Iga (Mł.2010) BPK - SLA 0,0 1,0 1,0 64,70  
6 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ 0,0 1,0 1,0 61,79  
8 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0,0 1,5 1,5 70,53  
8 MAIDI Sekuła Iga (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 0,0 1,5 1,5 58,77  
8 VOLUTA PONYSPORT Olaszek Alicja (Mł.2009) SKJ Horseprofi Łódź 0,0 1,5 1,5 73,17  
8 TURYSTKA Dąbrowska Emilia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0,0 1,5 1,5 59,51  
8 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja 0,0 1,5 1,5 59,28  
8 PASJA Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0,0 1,5 1,5 58,46  
14 AT LAST RAVISHING RUBY Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0,0 2,0 2,0 65,93  
14 WEDOG PRIDE N JOY Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0,0 2,0 2,0 64,31  
14 BESSEL Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0,0 2,0 2,0 66,31  
14 S-PIORUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0,0 2,0 2,0 62,41  
14 ANDER Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0,0 2,0 2,0 62,03  
14 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (Mł.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0,0 2,0 2,0 56,86  
14 PASJA Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0,0 2,0 2,0 52,39  
21 AJSZA Pałosz Helena (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0,0 2,5 2,5 61,99  
21 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0,5 2,0 2,5 67,95  
21 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0,0 2,5 2,5 59,59  
21 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0,0 2,5 2,5 58,00  
25 PLAMKA Wołczyńska Julia (Mł.2009) Kj Humorek Krawcowizna 0,0 3,0 3,0 62,01  
25 MAIDI Sekuła Iga (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 0,0 3,0 3,0 59,25  
25 BEAUTY Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0,0 3,0 3,0 77,52  
25 ERO Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 0,0 3,0 3,0 69,00  
29 ZYGZAK Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0,0 3,5 3,5 64,21  
29 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ 0,0 3,5 3,5 62,92  
29 CHAMPION FOREST Prasek Hubert (Mł.2012) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0,0 3,5 3,5 68,68  
32 PASJONATA PARYS Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0,0 4,0 4,0 55,84  
32 WEDOG PRIDE N JOY Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0,0 4,0 4,0 88,56  
32 BE PERFECT Janiszewska Oliwia (JM.2008) KU AZS Politechniki Warszawskiej 1,0 3,0 4,0 66,80  
35 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0,5 4,5 5,0 64,67  
35 GRAFITI Ściubis Aleksandra (Mł.2010) Kielecki KJ 0,5 4,5 5,0 62,76  
37 ZYGZAK Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0,0 6,0 6,0 64,23  
37 ERO Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 0,5 5,5 6,0 65,75  
39 GRAFITI Ściubis Aleksandra (Mł.2010) Kielecki KJ 0,0 7,5 7,5 59,19  
40 RASHMI Dworacka Tatiana (Mł.2009) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 0,0 8,0 8,0 72,26  
41 STILA Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 0,0 8,5 8,5 77,05  


 

22 - 80cm - Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce (14-08-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 NANDINA Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0,0 0,5 0,5 59,90  
2 JOLY'S GELLA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0,5 0,5 1,0 61,94  
2 WOLF'S MORITZ "V" Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 0,0 1,0 1,0 60,96  
2 JAGIENKA Janusz Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0,0 1,0 1,0 53,90  
2 NANDINA Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0,0 1,0 1,0 58,87  
6 FIONA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0,0 1,5 1,5 56,73  
6 FARAON Dźwigalska Sonia (Mł.2009) St. J. Stajnia Podolszyn 0,0 1,5 1,5 59,04  
6 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) SKJ Horseprofi Łódź 0,0 1,5 1,5 62,43  
6 AILLE CLOONEY Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 0,0 1,5 1,5 59,00  
6 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) SKJ Horseprofi Łódź 0,0 1,5 1,5 61,90  
11 GANDALF Czerepińska Maria (Mł.2009) BPK - MAZ 0,0 2,0 2,0 61,93  
12 TURYSTKA Dąbrowska Emilia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0,0 2,5 2,5 54,26  
13 ZOLKA Sowińska Zuzanna (JM.2008) BPK - MAZ 0,0 3,0 3,0 49,85  
13 JACODI'S ANJA'S ALENA Marszałek Filipek Alicja (Mł.2010) KJ Dziecinów Sp z o.o. 0,0 3,0 3,0 60,20  
15 ANDER Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0,0 3,5 3,5 71,77  
15 JOLY'S GELLA Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0,0 3,5 3,5 59,68  
15 WOLF'S MORITZ "V" Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 1,0 2,5 3,5 74,22  
15 ZOLKA Sowińska Zuzanna (JM.2008) BPK - MAZ 0,5 3,0 3,5 54,29  
15 GANDALF Czerepińska Maria (Mł.2009) BPK - MAZ 0,0 3,5 3,5 59,64  
20 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja 0,0 4,0 4,0 53,77  
20 ROSZPUNKA DS Sochacka Amelia (JM.2006) KJ Dziecinów Sp. z o.o. 1,0 3,0 4,0 65,87  
20 ROSZPUNKA DS Sochacka Amelia (JM.2006) KJ Dziecinów Sp. z o.o. 0,5 3,5 4,0 64,06  
20 MAGIC Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 0,0 4,0 4,0 74,83  
24 JOWISZ Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0,0 4,5 4,5 77,02  
24 HEJ TAKA MALUTKA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0,5 4,0 4,5 52,20  
26 FARAON Dźwigalska Sonia (Mł.2009) St. J. Stajnia Podolszyn 1,5 3,5 5,0 74,22  
26 R-ŁOBUZ Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team Radosty 0,0 5,0 5,0 57,90  
26 HEJ TAKA MALUTKA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0,5 4,5 5,0 51,85  
29 BE PERFECT Janiszewska Oliwia (JM.2008) KU AZS Politechniki Warszawskiej 1,0 4,5 5,5 54,44  
29 RASHMI Dworacka Tatiana (Mł.2009) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 0,0 5,5 5,5 63,20  
29 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0,0 5,5 5,5 49,29  
32 FIESTA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 0,0 6,0 6,0 67,17  
33 FIESTA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 1,5 6,0 7,5 56,81  
  CHAMPION FOREST Prasek Hubert (Mł.2012) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja     ELI    
  MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (Mł.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała     ELI    


 

23 - 90cm - Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie (14-08-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 TWIGGY EWITA Śledziewska Aleksandra (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki 0,0 0,5 0,5 54,53  
1 LUNA Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 0,0 0,5 0,5 56,58  
3 BLAZING DESERT MIRAGE Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0,0 1,0 1,0 61,39  
3 BLAZING DESERT MIRAGE Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0,0 1,0 1,0 59,14  
3 TWIGGY EWITA Śledziewska Aleksandra (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki 0,0 1,0 1,0 55,86  
3 MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0,5 0,5 1,0 51,84  
3 KANTJE`S ELTON Melich Oliwia (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki 0,0 1,0 1,0 57,21  
3 IMPRESA MISS NANDO Frączkowska Roksana (Mł.2009) KJ Infernal Team Golesze 0,0 1,0 1,0 65,14  
9 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0,5 1,0 1,5 58,58  
9 VULCANO Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0,0 1,5 1,5 54,31  
11 OLIVER Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0,0 2,0 2,0 60,70  
11 HELABA D’INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) SKJ Beckersport Laszczki 0,5 1,5 2,0 61,65  
11 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 0,0 2,0 2,0 58,54  
11 ZUCCHERO A VELO Ciszek Zofia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 0,0 2,0 2,0 58,50  
15 JAGIENKA Janusz Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0,0 2,5 2,5 54,61  
15 OLIVER Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0,0 2,5 2,5 61,44  
17 R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 0,5 2,5 3,0 55,90  
17 HELABA D’INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) SKJ Beckersport Laszczki 0,0 3,0 3,0 63,95  
19 L-BRENDA Cytowska Iga (JM.2008) KJ Golden Dream Łódź 0,0 3,5 3,5 69,59  
19 MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0,0 3,5 3,5 53,67  
21 FLYING DREAM Kaleta Zuza (JM.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0,0 4,5 4,5 76,71  
22 R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 0,5 4,5 5,0 57,26  
23 GANGES Dańczak Michalina (JM.2007) TKJ Garbówek 1,0 4,5 5,5 72,76  
24 KALA Pająk Przemysław (Mł.2009) JKS Barłomino 0,0 6,5 6,5 69,21  
25 KALA Pająk Przemysław (Mł.2009) JKS Barłomino 1,0 6,0 7,0 63,77  
26 MAGIC Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 1,0 8,0 9,0 70,70  
27 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 9,0 6,5 15,5 104,34  


 

24 - 100cm - Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie (14-08-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 KANTJE`S ELTON Melich Oliwia (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki 0,0 0,5 0,5 64,33  
1 ZUCCHERO A VELO Ciszek Zofia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 0,0 0,5 0,5 65,53  
1 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 0,0 0,5 0,5 61,93  
1 VALENTINO Dąbrowska Zofia (JM.2008) SKJ Bajardo Augustówek 0,0 0,5 0,5 71,11  
5 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0,0 1,0 1,0 64,30  
6 IMPRESA MISS NANDO Frączkowska Roksana (Mł.2009) KJ Infernal Team Golesze 0,0 2,0 2,0 76,31  
7 LONGLIFE Sawicka Lena (JM.2008) KJ Humorek Krawcowizna 0,0 2,5 2,5 60,95  
7 FLYING DREAM Kaleta Zuza (JM.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0,0 2,5 2,5 65,51  
9 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 1,0 2,0 3,0 64,72  
9 VALENTINO Dąbrowska Zofia (JM.2008) SKJ Bajardo Augustówek 0,5 2,5 3,0 71,47  
11 GANGES Dańczak Michalina (JM.2007) TKJ Garbówek 0,5 4,0 4,5 62,56  
12 VULCANO Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 1,0 4,0 5,0 59,22  
12 BLACK MAGIC Basińska Olga (JM.2008) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 1,0 4,0 5,0 76,45  
  BLACK MAGIC Basińska Olga (JM.2008) SKJ Bobrowy Staw Augustówek     REZ    


 

25 - 110cm - Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie (14-08-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 OISIN BIOR DUBH Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0,0 0,0001 0,0 64,98 rzeczowa 125 PLN
1 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 0,0 0,0001 0,0 63,91 rzeczowa 125 PLN
3 DIABLO LAZAR Misztal Maggie (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0,0 0,5 0,5 63,49 rzeczowa 50 PLN
4 OISIN BIOR DUBH Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0,0 3,0 3,0 77,02  
5 PASJA Banach Marta (J.2005) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 1,0 5,0 6,0 69,85  


 

26 - 120cm - Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie (14-08-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 DIABLO LAZAR Misztal Maggie (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0,0 0,5 0,5 63,95 rzeczowa 150 PLN
2 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 0,5 0,5 1,0 64,29 rzeczowa 100 PLN
  PASJA Banach Marta (J.2005) WKJ Lublin / SJ Strong Riders     ELI    


 

28 - 50cm - Zabawowy reg. DiM - Kuce do 148cm (15-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ROSENBACHS TAJO Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 0 114,12  
1 ROSENBACHS TAJO Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 0 92,59  
1 APASJONATA AUREUS Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 0 101,85  
1 APASJONATA AUREUS Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 0 95,27  


 

29 - 50cm - Finał grupy A0 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2 (15-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 65,19 0 29,62 rzeczowa 200 PLN
2 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 70,39 0 30,62 rzeczowa 150 PLN
3 STILA Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 0 77,77 0 33,26 rzeczowa 100 PLN
4 SANTA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 72,56 0 33,42 rzeczowa 100 PLN
5 SANTINO Karbowiak Julia (Mł.2011) BPK - MAZ 0 76,87 0 35,74 rzeczowa 50 PLN
6 SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) KKJ Maag Kielce 0 77,95 0 40,80 rzeczowa 50 PLN
7 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 72,56 ELI   rzeczowa 50 PLN
8 ROSARIO Maj Natalia (Mł.2013) KJ Fullmet Piła k/Końskich 4 87,13     rzeczowa 50 PLN


 

30 - 70cm - Finał grupy A1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2 (15-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 S-PIORUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 67,25 0 26,37 rzeczowa 200 PLN
2 BENETON Chojowska Iga (Mł.2010) BPK - SLA 0 62,05 0 26,80 rzeczowa 150 PLN
3 PASJONATA PARYS Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 60,63 0 26,82 rzeczowa 100 PLN
4 EL-WILLOW MICHAEL Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 65,43 0 26,85 rzeczowa 100 PLN
5 MAIDI Sekuła Iga (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 58,47 0 26,87 rzeczowa 50 PLN
6 BATOR Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 0 61,84 0 27,67 rzeczowa 50 PLN
7 WEDOG PRIDE N JOY Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0 56,95 0 28,46 rzeczowa 50 PLN
8 AT LAST RAVISHING RUBY Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 67,45 0 28,81 rzeczowa 50 PLN
9 LEON Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 65,90 0 28,91  
10 KLARA Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 60,75 0 28,92  
11 AJSZA Pałosz Helena (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0 71,21 0 31,00  
12 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 66,82 0 31,37  
13 N'LUSI Banasik Julia (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 0 68,52 0 34,48  
14 MELODIA. Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 0 64,70 0 41,73  
15 WALNUT SAMSON Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 70,42 4 26,10  
16 BEAUTY Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 71,14 4 33,09  
17 BESSEL Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 58,43 4 41,11  
18 ERO Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 0 68,69 4 41,51  
19 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 67,52 8 28,48  
20 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ 0 62,75 10 61,18  
21 POSEJDON Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 4 61,99      
22 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 4 67,56      
23 GRAFITI Ściubis Aleksandra (Mł.2010) Kielecki KJ 4 68,18      
24 C.SIOUX Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 4 72,20      
  ZYGZAK Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego ELI        


 

31 - 85cm - Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2 (15-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 67,53 0 26,84 rzeczowa 200 PLN
2 LUNA Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 0 57,30 0 27,29 rzeczowa 150 PLN
3 MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 58,98 0 27,71 rzeczowa 100 PLN
4 TOUAREG Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 0 64,33 0 28,07 rzeczowa 100 PLN
5 TURYSTKA Dąbrowska Emilia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 61,39 0 28,51 rzeczowa 50 PLN
6 HELABA D’INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) SKJ Beckersport Laszczki 0 69,24 0 28,94 rzeczowa 50 PLN
7 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 60,61 0 29,74 rzeczowa 50 PLN
7 ZUCCHERO A VELO Ciszek Zofia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 72,94 0 29,74 rzeczowa 50 PLN
7 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 70,07 0 29,74 rzeczowa 50 PLN
10 PRINCE POLO Olaszek Alicja (Mł.2009) SKJ Horseprofi Łódź 0 64,32 0 29,87  
11 NANDINA Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 70,67 0 31,84  
12 ANDER Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 63,92 0 32,22  
13 AILLE CLOONEY Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 0 66,15 0 32,58  
13 IMPRESA MISS NANDO Frączkowska Roksana (Mł.2009) KJ Infernal Team Golesze 0 71,89 0 32,58  
15 JACODI'S ANJA'S ALENA Marszałek Filipek Alicja (Mł.2010) KJ Dziecinów Sp z o.o. 0 61,75 0 33,41  
16 R-ŁOBUZ Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team Radosty 0 68,99 0 33,49  
17 JOLY'S GELLA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 73,93 0 33,85  
18 FIONA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 68,22 0 37,51  
19 JAGIENKA Janusz Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 63,20 4 26,45  
20 FARAON Dźwigalska Sonia (Mł.2009) St. J. Stajnia Podolszyn 0 70,43 4 29,31  
21 HEJ TAKA MALUTKA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 60,46 4 38,67  
22 RASHMI Dworacka Tatiana (Mł.2009) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 0 73,85 4 39,81  
23 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja 0 67,00 4 44,72  
24 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 64,02      
25 GANDALF Czerepińska Maria (Mł.2009) BPK - MAZ 4 67,86      
26 JOWISZ Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 4 67,87      
27 CHOCOLATE DREAM Grochowska Wiktoria (Mł.2009) KS Equiright Warszawa 4 69,30      
28 KANTJE`S ELTON Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 4 78,64      
29 VOLUTA PONYSPORT Olaszek Alicja (Mł.2009) SKJ Horseprofi Łódź 5 85,53      
  PLAMKA Wołczyńska Julia (Mł.2009) Kj Humorek Krawcowizna ELI        


 

32 - 95cm - Finał grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2 (15-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 68,73 0 32,92 rzeczowa 300 PLN
2 KALA Pająk Przemysław (Mł.2009) JKS Barłomino 0 64,37 0 36,87 rzeczowa 200 PLN
3 OLIVER Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0 74,46 0 38,75 rzeczowa 150 PLN
4 HAPPY HONY Burzyńska-Ellis Anastazja (JM.2008) KJ Wiktorowo 4 65,16     rzeczowa 100 PLN
5 L-BRENDA Cytowska Iga (JM.2008) KJ Golden Dream Łódź 4 83,56     rzeczowa 50 PLN
6 TWIGGY EWITA Śledziewska Aleksandra (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki 12 65,76      
7 BLAZING DESERT MIRAGE Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 12 70,40      
8 WOLF'S MORITZ "V" Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 16 79,20      
  MAGIC Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders ELI        
9 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn dns        


 

33 - 105cm - Finał grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2 (15-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LONGLIFE Sawicka Lena (JM.2008) KJ Humorek Krawcowizna 0 68,72 0 45,30 rzeczowa 300 PLN
2 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 0 64,91 4 35,76 rzeczowa 200 PLN
3 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 73,43     rzeczowa 150 PLN
4 VULCANO Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 80,96     rzeczowa 100 PLN
5 GANGES Dańczak Michalina (JM.2007) TKJ Garbówek 8 65,84     rzeczowa 50 PLN
6 FLYING DREAM Kaleta Zuza (JM.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 74,61      
7 BLACK MAGIC Basińska Olga (JM.2008) SKJ Bobrowy Staw Augustówek 22 108,73      


 

34 - 120cm - Grand Prix D/E - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2 (15-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 OISIN BIOR DUBH Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0 63,92     rzeczowa 400 PLN
2 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 4 66,50     rzeczowa 350 PLN
3 DIABLO LAZAR Misztal Maggie (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 5 76,89     rzeczowa 250 PLN
  PASJA Banach Marta (J.2005) WKJ Lublin / SJ Strong Riders ELI        


 

35 - 110/115cm - Finał grupy Młodzik DK/Jr.Mł. - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2 (15-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 65,43 0 34,80 rzeczowa 300 PLN
2 LET ME FLY Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 0 66,74 0 37,60 rzeczowa 200 PLN
3 NEVILLE II S Pogorzelska Karolina (JM.2006) St. J. Stajnia Podolszyn 0 65,83 0 42,65 rzeczowa 150 PLN
4 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 65,32 12 51,12 rzeczowa 100 PLN
5 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 65,62 ELI   rzeczowa 50 PLN
6 CORJANA P Strzeszewska Wiktoria (JM.2008) SKJ Bajardo Augustówek 4 54,87      
7 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 4 62,23      
8 KUBA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 4 62,54      
9 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 65,79      
10 EYE CATCHER Zdun Karolina (JM.2007) KJ Rock Horses Warszawa 4 68,31      
11 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 4 71,97      
12 BALTAZAR Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo 6 80,06      
13 JACERA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 8 69,12      
14 DICASCALLA Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo 12 65,71      
15 ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 14 80,33      
  DE FACTO Mazur Paulina (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders REZ        


 

37 - 130/135cm - Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2 (15-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 RHIANNA S Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 6 79,86     rzeczowa 300 PLN


 

38 - 50-90cm - Konkurs pocieszenia - handicapowy - zwykły art.238.2.1 - Kuce i Małe Konie (15-08-2021)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 PASJA Byczkowska Zuzanna (Mł.2010) KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego 0 60,48 70 rzeczowa 150 PLN
2 ZOLKA Sowińska Zuzanna (JM.2008) BPK - MAZ 0 61,82 80 rzeczowa 100 PLN
3 CHAMPION FOREST Prasek Hubert (Mł.2012) Stow. Interhorse Dobra Nadzieja 0 72,37 70 rzeczowa 50 PLN
4 PRADA-TROHANIEC Marcińczak Antonina (Mł.2012) KJ Infernal Team Golesze 4 74,77 70  
5 ROSZPUNKA DS Sochacka Amelia (JM.2006) KJ Dziecinów Sp. z o.o. 8 71,00 80  
6 FIESTA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 8 76,10 80  
7 TANZANIA Kajdrys Klara (Mł.2011) Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja 12 84,22 60  
  MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (Mł.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała ELI   60  
  BE PERFECT Janiszewska Oliwia (JM.2008) KU AZS Politechniki Warszawskiej REZ   80  



 

HUBERTUS 2.5.3.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22