CSI Sopot 10-13 stycznia 2018 - zgłoszenia

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela 13.01.19

2m. Grand Prix LR 145cm Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE 

2m  CSI2 130cm  Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO

2m   Final YH 7yo  Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA

1m  CSIU25   Adam Grzegorzewski OKARINO 

5m Grand Prix CSI1  Dawid Kubiak SECRET WEAPON L

1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU

sobota 12.01.19

2m. CSI2 140cm Mikołaj Barański KILPATRICK ROYAL

1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk APERITIF

1m. CSIU25 Anna Seroka EXTRA DOLLARS

1m. CSI1 130cm Adam Grzegorzewski AZUR

1m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO

1m. Finał YH 5/6 Damian Ostręga QUISSINI

1m. CSIYH 7yo  Jan Bobik QUEEN FLY 

piątek 11.01.19 

3m. CSI2 LR 145cm Dawid Skiba BADORETTE

2m. CSI2 135cm Jakub Krzyżosiak Z PILOT

1m. CSI2 125cm Matylda Malepszy AUGUST

2m. CSI1 120cm Martyna Szczypa MARIO

1m. CSI1 110cm Zuzanna Sterczyńska ARIANA

1m. CSIYH 5yo Damian Ostręga QUISSINI

 

czwartek 10.01.19

1m  CSI2 140cm Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI 
1m. CSIU25 Adam Grzegorzewski OKARINO
1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk DRAKO
3m. CSI1 130cm Dawid Kubiak SZIMANO
1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU
2m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO
2m. CSIYH 7yo Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
2m. CSIYH 6yo Jan Bobik FLANDRIA

 

Krzysztof Ludwiczak i Sandra Blue  Grand Prix 

 

Grand Prix CSI2 LR 145 - relacja 

Mikołaj Barański i Kilpatrick Rpyal 140cm 

 

Adam Grzegorzewski i Azur 130cm jump off

 

Jakub Krzyżosiak i Z Pilot  135cm

 

Krzysztof Ludwiczak i Diaroubet YH 7yo

 

Iga Biegalska i Cardhu 120cm 

 

Relacja CSI Sopot - piątek

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1589
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 323
4. Najdzionek Szymon 236
5. Milczarek Nina 230
6. Pawlicka Dajana 208
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 131
10.Libera Aleksander  125

30/06/19

1. Kierznowska Aleksandra 483
2. Lewicki Filip    446
3. Lehmann Dalia 371
4. Suska Juliana 273
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Kawa Aleksandra 211
7. Barański Mikołaj 209
8. Dobkowska Milena 171
9. Babiak Filip  130
10. Błaszczak Julia  117

 30/06/17

1. Kucharska Zuzanna  1963
2  Pietrzak Daria  1765
3. Biegalska Iga  1745
4. Jabłońska Julia  1517
5. Zawadzka Eliza 1450
6. Kozioł Klara  1305
7.Jannasz Wiktoria  1222
8. Kłapińska Laura  985
9. Marchwicka Maja 957
10.  Wypiór Marta  759

18/07/19

1. Pliem Perka Martyna  422
2. Piontek Barbara  397
3. Sówka Nell  383
4. Śliwiński Antoni   296
5. Skotarczak Nel 339
6. Ganowska Julia 310
7  Pięta Julia 277
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

17/07/19

1. Piontek Helena 358
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 149
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

17/07/19

1.  Henzel Dominika  780
2. Kamińska Agata 648
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Osuch Aleksandra 387
6. Konarska Marta 379
7. Heydel Karolina 368
8. Styła Olga 366
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

17/07/19

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 40
8.  Jędrychowska Aleksandra  35
9.  Dubiniak Matylda  Pięta Julia  15
8   Klota Amelia Okupny Wiktoria 15

17/07/19