W tym tygodniu :
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Michalina Szmytka, Jacek Muraczewski, Gabriela Biedka,  Sandra Piwowarczyk 
 

Natalia Czernik, Bartosz Adamus

 

Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

livestream 


CSI2 Kronennerg NED

Krzysztof Okła, Oliwia Szustkowska


CSI1 Bonheiden BEL

Anna Kosznik 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI Sopot 10-13 stycznia 2018

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela 13.01.19

2m. Grand Prix LR 145cm Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE 

2m  CSI2 130cm  Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO

2m   Final YH 7yo  Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA

1m  CSIU25   Adam Grzegorzewski OKARINO 

5m Grand Prix CSI1  Dawid Kubiak SECRET WEAPON L

1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU

sobota 12.01.19

2m. CSI2 140cm Mikołaj Barański KILPATRICK ROYAL

1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk APERITIF

1m. CSIU25 Anna Seroka EXTRA DOLLARS

1m. CSI1 130cm Adam Grzegorzewski AZUR

1m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO

1m. Finał YH 5/6 Damian Ostręga QUISSINI

1m. CSIYH 7yo  Jan Bobik QUEEN FLY 

piątek 11.01.19 

3m. CSI2 LR 145cm Dawid Skiba BADORETTE

2m. CSI2 135cm Jakub Krzyżosiak Z PILOT

1m. CSI2 125cm Matylda Malepszy AUGUST

2m. CSI1 120cm Martyna Szczypa MARIO

1m. CSI1 110cm Zuzanna Sterczyńska ARIANA

1m. CSIYH 5yo Damian Ostręga QUISSINI

 

czwartek 10.01.19

1m  CSI2 140cm Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI 
1m. CSIU25 Adam Grzegorzewski OKARINO
1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk DRAKO
3m. CSI1 130cm Dawid Kubiak SZIMANO
1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU
2m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO
2m. CSIYH 7yo Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
2m. CSIYH 6yo Jan Bobik FLANDRIA


Skrzyczyński Jarosław 4663
Ludwiczak Krzysztof  2922
Wojcianiec Wojciech 2744
Grzegorzewski Adam 2068
Kaźmierczak Michał    1822
Bobik Jan 1674
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1369
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 828

28/02/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19