W tym tygodniu:
 
 
 
Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Wojciech Dahlke 

 


CSI4/2/1 Samorin SVK

Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Radosław Zalewski, Michał Każmierczak, Izabela Vinckier, Nadia Kużma, 


CSI2-W Ryga LAT

Łukasz Wasilewski, Bogna Sąsiadek, Matylda Malepszy 


CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Paulina Malinowska


CSI2/1/YH Zuidwolde NED

Cassandra Orschel, Sandra Piwowarczyk


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI Sopot 10-13 stycznia 2018

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela 13.01.19

2m. Grand Prix LR 145cm Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE 

2m  CSI2 130cm  Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO

2m   Final YH 7yo  Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA

1m  CSIU25   Adam Grzegorzewski OKARINO 

5m Grand Prix CSI1  Dawid Kubiak SECRET WEAPON L

1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU

sobota 12.01.19

2m. CSI2 140cm Mikołaj Barański KILPATRICK ROYAL

1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk APERITIF

1m. CSIU25 Anna Seroka EXTRA DOLLARS

1m. CSI1 130cm Adam Grzegorzewski AZUR

1m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO

1m. Finał YH 5/6 Damian Ostręga QUISSINI

1m. CSIYH 7yo  Jan Bobik QUEEN FLY 

piątek 11.01.19 

3m. CSI2 LR 145cm Dawid Skiba BADORETTE

2m. CSI2 135cm Jakub Krzyżosiak Z PILOT

1m. CSI2 125cm Matylda Malepszy AUGUST

2m. CSI1 120cm Martyna Szczypa MARIO

1m. CSI1 110cm Zuzanna Sterczyńska ARIANA

1m. CSIYH 5yo Damian Ostręga QUISSINI

 

czwartek 10.01.19

1m  CSI2 140cm Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI 
1m. CSIU25 Adam Grzegorzewski OKARINO
1m. CSI2 130cm Dominik Słodczyk DRAKO
3m. CSI1 130cm Dawid Kubiak SZIMANO
1m. CSI1 120cm Iga Biegalska CARDHU
2m. CSI1 110cm Dominik Słodczyk ROWITTO
2m. CSIYH 7yo Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
2m. CSIYH 6yo Jan Bobik FLANDRIA


Skrzyczyński Jarosław 4560
Wojcianiec Wojciech 2919
Ludwiczak Krzysztof  2771
Bobik Jan 1951
Opłatek Andrzej  1792
Kaźmierczak Michał    1765
Grzegorzewski Adam   1589
Wechta Maksymilian   1556
Grzelczyk Kamil   1495
Kubiak Grzegorz 1128

 30/06/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1589
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 323
4. Najdzionek Szymon 236
5. Milczarek Nina 230
6. Pawlicka Dajana 208
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 131
10.Libera Aleksander  125

30/06/19

1. Kierznowska Aleksandra 483
2. Lewicki Filip    446
3. Lehmann Dalia 371
4. Suska Juliana 273
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Kawa Aleksandra 211
7. Barański Mikołaj 209
8. Dobkowska Milena 171
9. Babiak Filip  130
10. Błaszczak Julia  117

 30/06/17

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  388
2. Piontek Barbara  344
3. Skotarczak Nel  322
4. Śliwiński Antoni  296
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Pawłowska Kornelia   213
10.  Janiszewska Lena  192

03/07/19

1. Piontek Helena 333
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 149
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

03/07/19

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  530
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  350
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 283
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 03/07/19

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Bar Karolina  40
7.  Jędrychowska Aleksandra 35
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  03/07/19