WYNIKI https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/361

HZO-B1*
Leszno, 1-3 marzec 2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (01-03-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GASKONIA Prasek Magdalena Stowarzyszenie Interhorse 0 47,11 200 PLN
2 LUKRECJA Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 0 47,40 175 PLN
3 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 47,74 150 PLN
4 BERNADINE LAN Maciaszek Gabriela (J.2002) Koniński KJ Sawanna 0 48,56 125 PLN
5 MOULIN ROUGE L Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 48,81 100 PLN
6 INTI L Andruchów Sławomir KJ Profil Piła 0 50,68 50 PLN
7 LA NOBLESSE VULKAN L Andruchów Sławomir KJ Profil Piła 0 51,42 50 PLN
8 CAROLINA 42 Nowakowska Zuzanna (J.2002) St. KJ Gronówka 0 52,01 50 PLN
9 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 52,10  
10 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 52,33  
11 SCIARA HS Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 53,31  
12 JESTLI Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 53,98  
13 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 0 56,79  
14 KISSIMMEE Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 57,06  
15 JF H&H Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 59,02  
16 N.JUSTICE OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 59,95  
17 CALVADOS Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 0 62,17  
18 ENDURO M Śmigiel Oliwia (J.2003) LKJ Ostroga Opole 4 53,70  
19 DANTE ALIGHIERI Markiewicz Patrycja (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 4 54,47  
20 PODIAVOLA Markiewicz Patrycja (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 4 66,96  
21 TEZA Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 8 59,83  
22 WALKIRIA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 63,07  
23 COMPASS Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 8 63,19  
24 EROS D’HOYO Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 23 99,41  
25 J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK Gierek Klara (JM.2005) Vanto Jumping Team 26 108,24  
  DORADO Pschionko Natalia (J.2003) Vanto Jumping Team ELI    


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (01-03-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 47,66 250 PLN
2 GASKONIA Prasek Magdalena Stowarzyszenie Interhorse 0 47,81 200 PLN
3 BERNADINE LAN Maciaszek Gabriela (J.2002) Koniński KJ Sawanna 0 48,13 175 PLN
4 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 0 48,80 150 PLN
5 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0 51,04 125 PLN
6 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 51,37 100 PLN
7 COCO GOLD Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 51,50 50 PLN
8 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 0 52,02 50 PLN
9 IELVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 52,49 20 PLN
10 JESTLI Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 53,39 20 PLN
11 CHUCK NORRIS Korzeniewska Anna (JM.2005) Stowarzyszenie Interhorse 0 54,98 20 PLN
12 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 54,99 20 PLN
13 NIVARD VAN DE CELIEBURG Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 55,06 20 PLN
14 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 55,97  
15 LITTLE JOE 1 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 57,97  
16 CABALTICA Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 58,38  
17 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 0 58,57  
18 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 59,02  
19 N.JUSTICE OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 59,21  
20 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 60,30  
21 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 0 60,57  
22 COMPASS Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 0 60,67  
23 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 60,88  
24 ELLE DARCO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 61,10  
25 JF H&H Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 61,45  
25 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 61,45  
27 CHACARTA Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 61,58  
28 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 62,34  
29 LUKRECJA Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 4 49,04  
30 BIQUEEN Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 50,50  
31 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 4 50,81  
32 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 4 51,50  
33 BOLTER Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 4 55,37  
34 SOLY JEAS Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 4 56,65  
35 MOULIN ROUGE L Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 4 57,69  
36 GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 4 58,22  
37 BORN FREE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 4 58,27  
38 LADY BARONESSE Morsztyn Piotr BPK 4 59,92  
39 BACANTI Zagdańska Julia (J.2001) KS Cortina Kaczenice 4 60,20  
40 CLOUD Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 61,06  
41 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 63,11  
42 Q 7 (Q SIEBEN) Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 4 65,04  
43 CLINTORD'S SON M Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 4 66,15  
44 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 8 52,50  
45 CAROLINA 42 Nowakowska Zuzanna (J.2002) St. KJ Gronówka 8 53,99  
46 E-COFERTINA Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 8 54,13  
47 LA NOBLESSE VULKAN L Andruchów Sławomir KJ Profil Piła 8 55,90  
48 KISSIMMEE Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 8 69,29  
49 ENDURO M Śmigiel Oliwia (J.2003) LKJ Ostroga Opole 12 58,09  
50 INTI L Andruchów Sławomir KJ Profil Piła 12 61,92  
  SCIARA HS Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice ELI    
  PODIAVOLA Markiewicz Patrycja (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek REZ    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (01-03-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FLOYD Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 49,27 325 PLN
2 AUGUST Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 50,62 275 PLN
3 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 51,22 225 PLN
4 ALLILAH Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 51,71 200 PLN
5 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 51,86 150 PLN
6 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 54,22 100 PLN
7 FABERGE H&S Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny 0 54,45 75 PLN
8 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 54,46 50 PLN
9 CAXAIS DO SUL Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 0 55,33 25 PLN
10 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 55,91 25 PLN
11 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 56,45 25 PLN
12 CARENSKY Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 57,09 25 PLN
13 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 0 57,15  
14 BACANTI Zagdańska Julia (J.2001) KS Cortina Kaczenice 0 57,16  
15 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 0 57,26  
16 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 57,40  
17 CLOUD Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 57,88  
18 GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0 58,15  
19 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 58,26  
20 CONRALDIK IV Andruchów Sławomir KJ Profil Piła 0 59,74  
21 ELLE DARCO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 59,84  
22 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 4 50,59  
23 BOLTER Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 4 50,88  
24 LORGAN S Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 4 54,36  
25 CABALTICA Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 4 55,25  
26 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 4 55,84  
27 IELVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 4 56,01  
28 E-COFERTINA Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 59,43  
29 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 61,27  
30 BADOLAN Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 4 71,26  
31 CHACARTA Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 7 80,11  
32 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 8 51,74  
33 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 8 54,54  
34 TIK TAK Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 8 56,25  
35 FREYA Zagdańska Julia (J.2001) KS Cortina Kaczenice 8 56,30  
36 LITTLE JOE 1 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 8 56,42  
37 BORN FREE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 8 56,74  
38 BIQUEEN Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 8 58,05  
39 NIVARD VAN DE CELIEBURG Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 8 58,98  
40 CUPIDO Z Ludwiczak Hubert (Mł.2019) KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK 8 61,64  
41 HATOKI Andruchów Sławomir KJ Profil Piła 12 54,38  
42 LADY BARONESSE Morsztyn Piotr BPK 12 61,49  
43 SOLY JEAS Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 16 54,74  
44 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 16 69,22  
  Q 7 (Q SIEBEN) Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice ELI    
  CHUCK NORRIS Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo REZ    
  COLETTE 101 Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek REZ    


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (art. 274.1.5.3) (01-03-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 VAN HALEN Morsztyn Piotr BPK 0 44,77 0 31,26 750 PLN
2 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 44,30 0 34,65 550 PLN
3 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 41,86 4 30,88 450 PLN
4 COLMINO Ludwiczak Hubert (Mł.2019) KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK 0 47,89 5 37,14 350 PLN
5 CONRALDIK IV Andruchów Sławomir KJ Profil Piła 0 47,54 12 50,86 250 PLN
6 AUGUST Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 41,33     175 PLN
7 SZYMON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 44,07     100 PLN
8 TIK TAK Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 4 44,95     75 PLN
9 A QUITE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 4 45,50      
10 FLOYD Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 8 41,32      
11 LORGAN S Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 8 42,91      
12 HATOKI Andruchów Sławomir KJ Profil Piła 8 43,78      
13 CAXAIS DO SUL Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 8 44,01      
14 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 8 46,08      
15 FABERGE H&S Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny 8 46,20      
16 CARENSKY Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 8 46,43      



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR
Leszno, 1-3 marzec 2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - mini LL (70cm) - dokładności bez rozgrywki (2019-03-01)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TAHIT Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 0 55,76  
1 GRISTALLA - LA Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 0 67,31  
1 PRIMA WALERINA Wawrzeńczyk Jowita (JM.2004) Stajnia Anielin 0 48,53  
1 SONATA- N Ziętara Zuzanna (JM.2005) Stajnia Anielin 0 58,72  
1 PRIMA WALERINA Wawrzeńczyk Jowita (JM.2004) Stajnia Anielin 0 47,35  
6 GRISTALLA - LA Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 4 59,78  
6 TAHIT Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 4 54,55  
6 SONATA- N Ziętara Zuzanna (JM.2005) Stajnia Anielin 4 48,25  


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (2019-03-01)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 53,61  
1 KARTAGINA Szczepaniak Aleksandra UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 0 53,02  
1 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (JM.2005) JKS Farma Modrzewie 0 54,99  
1 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 58,99  
5 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki 4 45,04  
5 Laquinaro John Monika KJ Kalumet Boszkowo 4 51,98  
7 Laquinaro John Monika KJ Kalumet Boszkowo 8 55,66  
7 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 8 77,31  
9 KARTAGINA Szczepaniak Aleksandra UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 10 70,43  
  Sweet Shutterfly Okoniewska Nicola (JM.2005) KJ Kalumet Boszkowo ELI    
  Sweet Shutterfly Okoniewska Nicola (JM.2005) KJ Kalumet Boszkowo REZ    


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (2019-03-01)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CLARABELLA COLE Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club Skrzynki 0 53,16  
1 ARAMIS Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 0 55,31  
1 ALO- SILIO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 59,45  
1 CHANSONETTE DE REVEL Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 55,30  
1 ALO- SILIO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 60,19  
1 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 0 56,31  
1 CASPAR 238 Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club Skrzynki 0 52,36  
1 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 0 56,15  
9 WAGABUNDA PONYSPORT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 4 58,85  
9 CLARABELLA COLE Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club Skrzynki 4 53,19  
9 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki 4 44,64  
9 ARAMIS Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 4 54,50  
9 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club Skrzynki 4 54,10  
9 CYRENAJKA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 61,84  
9 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 4 53,83  
9 COMET 240 Kaprzyk Maria (JM.2004) Vanto Jumping Team 4 53,20  
9 CALGARY BGM Z Ludwiczak Hubert (Mł.2019) KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK 4 58,40  
9 SOLAR Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 4 49,14  
9 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 4 56,21  
9 CASPAR 238 Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club Skrzynki 4 52,64  
21 DORADO Pschionko Natalia (J.2003) Vanto Jumping Team 8 49,57  
21 COMET 240 Kaprzyk Maria (JM.2004) Vanto Jumping Team 8 60,32  
23 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club Skrzynki 10 69,50  
24 WAGABUNDA PONYSPORT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 16 78,49  
25 CYRENAJKA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 24 96,02  


 

4 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2019-03-01)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DURANGO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 54,97  
1 One More Time Morsztyn Piotr BPK 0 55,55  
1 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 0 57,65  
1 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER Tauchert Oliwia (J.2003) Stowarzyszenie Interhorse 0 57,98  
1 GOLDEN ROSE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 56,13  
1 LYANNA Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek 0 51,39  
1 GEST Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 50,72  
1 CELLDORADO Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 57,30  
1 STOCK Morsztyn Piotr BPK 0 54,39  
1 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 0 52,27  
11 CAMELOT II Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 1 66,89  
12 VIGO HEYWOOD HZ Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 59,74  
12 CALGARY BGM Z Ludwiczak Hubert (Mł.2019) KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK 4 58,20  
12 CAMELOT II Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 61,74  
12 NINO VD WATERTOREN Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 4 61,77  
12 MOONLIGHT SHADOW Remisz Halina Kj Trachy Sośnicowice 4 55,97  
12 PETIT A PETIT Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 4 57,92  
12 COLORADO Okuła Zofia (J.2001) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 50,57  
12 CORLANDO Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 4 56,63  
20 WITO Wawrzyniak Martyna (J.2001) bpk 7 75,92  
21 SOLAR Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 8 49,98  
21 TARAMTAJ Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 52,88  


 

5 - P - zwykły 238.2.1 (2019-03-01)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VIGO HEYWOOD HZ Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 58,28 200 PLN
2 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 59,38 150 PLN
3 DANTE ALIGHIERI Markiewicz Patrycja (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 0 59,45 100 PLN
4 L-QUICK JUMP Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 60,30  
5 CELLDORADO Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 61,03  
6 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 62,02  
7 QUENTCHEN GLUCK 5 Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 63,73  
8 CANTANIS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 65,02  
9 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 65,12  
10 BALOU BALOU Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 65,54  
11 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 66,17  
12 KRES Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 1 75,65  
13 DURANGO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 58,66  
14 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 4 59,10  
15 KINGSTON HIPPICA Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 4 59,63  
16 STOCK Morsztyn Piotr BPK 4 60,40  
17 PLEJADA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 60,67  
18 CASALINA Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 4 63,51  
19 CHANSONETTE DE REVEL Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 63,94  
20 VUINTANO Z Ludwiczak Hubert (Mł.2019) KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK 4 65,84  
21 ELGRAN Mikosza Aleksandra JKS Elcon Szczecin 4 68,04  
22 CORLANDO Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 4 69,36  
23 BIG MAL EH Z Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 69,48  
24 NINO VD WATERTOREN Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 6 78,16  
25 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER Tauchert Oliwia (J.2003) Stowarzyszenie Interhorse 6 79,91  
26 COLORADO Okuła Zofia (J.2001) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 8 59,75  
27 GOLDEN ROSE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 8 59,89  
28 COLANDER AK Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 8 67,62  
29 J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK Gierek Klara (JM.2005) Vanto Jumping Team 8 67,96  
30 PETIT A PETIT Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 8 68,46  
31 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 8 87,66  
32 TARAMTAJ Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 9 74,59  
33 GEST Smoczyk Łukasz Racocki KJ 9 75,72  
34 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club Skrzynki 9 91,44  
35 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 12 61,96  
36 One More Time Morsztyn Piotr BPK 12 68,44  
37 WITO Wawrzyniak Martyna (J.2001) bpk 16 85,13  
38 MOONLIGHT SHADOW Remisz Halina Kj Trachy Sośnicowice 24 62,02  
39 EROS D’HOYO Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 26 95,39  
  LYANNA Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek REZ    
  TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club Skrzynki REZ    


 

6 - N - zwykły 238.2.1 (2019-03-01)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 62,40 300 PLN
2 ELGRAN Mikosza Aleksandra JKS Elcon Szczecin 0 63,68 200 PLN
3 BALOU BALOU Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 65,68 100 PLN
4 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 67,24  
5 KINGSTON HIPPICA Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 4 59,55  
6 QUENTCHEN GLUCK 5 Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 4 61,79  
7 CANTANIS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 61,95  
8 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 4 63,18  
9 BIG MAL EH Z Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 66,65  
10 L-QUICK JUMP Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 8 53,66  
11 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 8 60,94  
12 VUINTANO Z Ludwiczak Hubert (Mł.2019) KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK 10 78,55  
13 COLANDER AK Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 12 67,91  


 

7 - mini LL (70 cm) - dokładności bez rozgrywki (2019-03-02)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PRIMA WALERINA Wawrzeńczyk Jowita (JM.2004) Stajnia Anielin 0 45,88  
1 TAHIT Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 0 59,19  
1 PRIMA WALERINA Wawrzeńczyk Jowita (JM.2004) Stajnia Anielin 0 44,41  
1 SONATA- N Ziętara Zuzanna (JM.2005) Stajnia Anielin 0 56,28  
5 TAHIT Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 4 59,48  
6 Bolero Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 12 62,98  


 

8 - LL - dokładności bez rozgrywki (2019-03-02)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DENIS Tomkowiak Diana KJ Michałówka 0 50,91  
1 DENIS Tomkowiak Diana KJ Michałówka 0 50,19  
1 CARLO BLUE Rawecki Jakub KJ Michałówka 0 50,31  
1 LIGA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 52,12  
1 KAJA Clavadetscher Antonina (JM.2005) SKJ TRADYCJA SIEDLNICA 0 53,31  
1 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 57,57  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 49,93  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 49,67  
1 HARTEMOR R Rakowska Luiza (MJ.1999) St. KJ Gronówka 0 50,58  
10 CARLO BLUE Rawecki Jakub KJ Michałówka 4 52,73  
10 KORSON Augustyniak Zuzanna (J.2002) KJ Michałówka 4 57,10  
10 LIGA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 54,02  
10 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 62,44  
10 JAŚMIN Kołacka Lena (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4 59,15  
10 JAŚMIN Kołacka Lena (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4 57,49  
16 Bolero Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 51,87  
16 Bolero Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 53,08  
16 KAJA Clavadetscher Antonina (JM.2005) SKJ TRADYCJA SIEDLNICA 8 50,58  
16 Laquinaro John Monika KJ Kalumet Boszkowo 8 55,75  
16 WITO CORLEONE Nazar Aleksandra (J.2003) KJ Michałówka 8 59,41  
21 Laquinaro John Monika KJ Kalumet Boszkowo 9 67,26  
22 KAJA Clavadetscher Antonina (JM.2005) SKJ TRADYCJA SIEDLNICA 11 73,94  
23 KORSON Augustyniak Zuzanna (J.2002) KJ Michałówka 18 86,61  
  ZEUS Kołacka Lena (JM.2007) KJ Sokół Damasławek ELI    
  TWIST Kruszniewicz Małgorzata JKS Jaroszówka ELI    
  TWIST Kruszniewicz Małgorzata JKS Jaroszówka ELI    
  LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (JM.2005) JKS Farma Modrzewie ELI    
  ZEUS Kołacka Lena (JM.2007) KJ Sokół Damasławek REZ    


 

9 - L - dokładności bez rozgrywki (2019-03-02)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GOLDEN GIRL Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier 0 57,44  
1 CASPAR 238 Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club Skrzynki 0 58,47  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 55,99  
1 CHAPMAN Skaba Alicja (J.2002) WTK Hermanów 0 63,22  
1 WIWARO Libera Aleksander (MJ.1998) POL 0 55,58  
1 CELEBRYTA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 58,58  
1 KRIJGER C Sąsiadek Bogna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 55,52  
1 COMET 240 Kaprzyk Maria (JM.2004) Vanto Jumping Team 0 62,65  
1 CLARABELLA COLE Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club Skrzynki 0 57,54  
1 CLARABELLA COLE Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club Skrzynki 0 56,30  
1 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 0 59,53  
1 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki 0 46,75  
1 EUZEBIO LP Wiśniewski Antoni (JM.2006) St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 0 56,76  
1 EUZEBIO LP Wiśniewski Antoni (JM.2006) St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 0 56,64  
1 WAGABUNDA PONYSPORT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 0 54,17  
1 Black Star Górzeńska Anna BPK 0 55,11  
17 HINTERA R Rakowski Robert SKJ Gronówka 1 65,48  
18 HARTEMOR R Rakowska Luiza (MJ.1999) St. KJ Gronówka 4 51,99  
18 WIWARO Libera Aleksander (MJ.1998) POL 4 58,38  
18 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) bpk 4 51,85  
18 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) bpk 4 57,37  
18 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 55,13  
18 MOONLIGHT SHADOW Remisz Halina Kj Trachy Sośnicowice 4 59,33  
18 KATALEYA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 64,64  
18 KREKWAWADOU Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 4 57,18  
18 KRIJGER C Sąsiadek Bogna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 4 55,25  
18 KREKWAWADOU Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 4 58,06  
18 SKOVGAARDENS LIONHEART Śniegucki Ksawery KS Gillmaier 4 58,88  
18 JAMES BROWN Kosińska Marta (MJ.1998) SKJ "Tradycja" Siedlnica 4 57,12  
18 KAY H&H Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 53,99  
18 SAPHIRE Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 4 57,88  
18 SOLAR Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 4 56,71  
18 SKOVGAARDENS LIONHEART Gołębiowska Alicja (J.2002) JKS Jaroszówka 4 57,92  
18 WAGABUNDA PONYSPORT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 4 52,76  
18 GANGES Drobny Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 4 52,49  
36 WITO CORLEONE Nazar Aleksandra (J.2003) KJ Michałówka 8 51,13  
36 CELEBRYTA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 8 60,20  
36 SONATA- N Wawrzeńczyk Jowita (JM.2004) Stajnia Anielin 8 48,85  
36 NORMAN Gronowska Barbara (MJ.1998) St. KJ Gronówka 8 58,48  
36 KONTIKI EWITA Guszpil Weronika (Mł.2016) KJ Jaroszówka 8 60,96  
36 BRISLA V.D. NORTHSIDE Antczak Maja (JM.2004) St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 8 51,27  
42 CYRENAJKA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 9 65,31  
43 CHAPMAN Skaba Alicja (J.2002) WTK Hermanów 12 58,74  
43 KATALEYA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 12 65,18  
43 JAMES BROWN Kosińska Marta (MJ.1998) SKJ "Tradycja" Siedlnica 12 54,19  
43 NORMAN Gronowska Barbara (MJ.1998) St. KJ Gronówka 12 57,59  
43 CYRENAJKA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 12 64,40  
43 GAJA Przybecki Michał KJ Michałówka 12 59,82  
49 Black Star Górzeńska Anna BPK 24 95,95  
  CASPAR 238 Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club Skrzynki ELI    
  KAY H&H Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem ELI    


 

10 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2019-03-02)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUENTCHEN GLUCK 5 Henzel Dominika (JM.2004) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 0 59,06  
1 GANGES Drobny Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 0 54,41  
1 LA CASA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 53,65  
1 PATAGONIA WN Zielińska Aleksandra (J.2001) KJ Jeziorki-Osieczna 0 53,09  
1 ESCADA R Guszpil Weronika (Mł.2016) KJ Jaroszówka 0 57,54  
1 ARAMIS Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 0 57,72  
1 CAMELOT II Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 62,50  
1 ARAMIS Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 0 57,67  
1 PETIT A PETIT Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 0 55,70  
1 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 56,11  
1 LYANNA Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek 0 51,84  
1 CHANSONETTE DE REVEL Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 56,23  
1 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 0 55,37  
1 GULIWER Guszpil Weronika (Mł.2016) KJ Jaroszówka 0 60,46  
1 WARKA A Morsztyn Natalia (J.2001) KJ Kietlów 0 57,13  
16 ALO- SILIO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 62,72  
16 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 4 57,42  
16 SOLAR Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 4 54,18  
16 SAPHIRE Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 4 56,85  
16 PATAGONIA WN Zielińska Aleksandra (J.2001) KJ Jeziorki-Osieczna 4 52,65  
16 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 4 51,88  
16 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 4 55,04  
16 GEST Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 54,42  
16 WITO Wawrzyniak Martyna (J.2001) bpk 4 55,91  
16 CORLANDO Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 4 59,12  
26 OKAWANGO Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 57,73  
26 BRISLA V.D. NORTHSIDE Antczak Maja (JM.2004) St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 8 64,99  
26 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club Skrzynki 8 53,00  
26 TARAMTAJ Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 56,53  
30 ALO- SILIO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 9 67,99  
31 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki 12 47,25  
31 CAMELOT II Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 12 64,91  
33 HINTERA R Rakowski Robert SKJ Gronówka 15 75,72  
34 ROSANNA Henzel Dominika (JM.2004) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 18 88,07  
35 KONTIKI EWITA Guszpil Weronika (Mł.2016) KJ Jaroszówka 20 77,87  
  WARKA A Morsztyn Natalia (J.2001) KJ Kietlów ELI    


 

11 - P - zwykły 238.2.1 (2019-03-02)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 0 52,02 200 PLN
2 L-QUICK JUMP Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 52,46 150 PLN
3 GEST Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 53,87 100 PLN
4 KINGSTON HIPPICA Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 55,74  
5 J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK Gierek Klara (JM.2005) Vanto Jumping Team 0 56,67  
6 CHANSONETTE DE REVEL Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 56,98  
7 BALOU BALOU Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 57,12  
8 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER Tauchert Oliwia (J.2003) Stowarzyszenie Interhorse 0 57,19  
9 CANTANIS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 57,66  
10 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 0 58,01  
11 VASCO Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem 0 58,32  
12 ELGRAN Mikosza Aleksandra JKS Elcon Szczecin 0 58,93  
13 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 58,98  
14 GOLDEN ROSE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 59,38  
15 STOCK Morsztyn Piotr BPK 0 59,91  
16 OSADKOWSKI DARPOL Przybecki Michał KJ Michałówka 0 59,96  
17 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 60,63  
18 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club Skrzynki 0 60,81  
19 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 61,02  
20 GOLDEN GIRL Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier 0 61,22  
21 CALGARY BGM Z Ludwiczak Hubert (Mł.2019) KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK 0 61,29  
22 JUNIOR 152 Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 61,90  
23 NINO VD WATERTOREN Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 0 64,11  
24 COLANDER AK Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 64,45  
25 BIG MAL EH Z Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 64,88  
26 COLORADO Okuła Zofia (J.2001) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 53,76  
27 EROS D’HOYO Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 4 55,01  
28 DANTE ALIGHIERI Markiewicz Patrycja (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 4 56,56  
29 GULIWER Guszpil Weronika (Mł.2016) KJ Jaroszówka 4 58,42  
30 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 4 58,43  
31 PETIT A PETIT Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 4 58,45  
32 PLEJADA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 58,95  
33 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 4 60,18  
34 CELLDORADO Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 60,26  
35 SANTORINI Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 7 83,91  
36 COMET 240 Kaprzyk Maria (JM.2004) Vanto Jumping Team 8 55,71  
37 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 8 57,87  
38 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 8 61,15  
39 FANATYK Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo 8 61,28  
40 ROSANNA Henzel Dominika (JM.2004) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 8 71,29  
41 CUIDAMME Kiciński Janusz KJ Profil Piła 8 72,25  
42 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 8 72,85  
43 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 9 74,50  
44 QUENTCHEN GLUCK 5 Henzel Dominika (JM.2004) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 9 75,19  
45 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club Skrzynki 12 57,68  
46 CORLANDO Szut Julia (MJ.2000) KJ Picador Dziuplina 12 62,05  
47 KRES Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 15 101,23  
48 MOONLIGHT SHADOW Remisz Halina Kj Trachy Sośnicowice 16 54,82  
49 One More Time Morsztyn Piotr BPK 16 72,49  
  WITO Wawrzyniak Martyna (J.2001) bpk ELI    
  LYANNA Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek ELI    
  DORADO Pschionko Natalia (J.2003) Vanto Jumping Team ELI    
  EX-DORADO G Bodetko Kamila (MJ.2000) JKS FER Więckowice ELI    
  OKAWANGO Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica REZ    
  ESCADA R Guszpil Weronika (Mł.2016) KJ Jaroszówka REZ    


 

12 - N - zwykły 238.2.1 (2019-03-02)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 53,09 300 PLN
2 KINGSTON HIPPICA Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 55,33 200 PLN
3 CANTANIS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 55,85 100 PLN
4 PLEJADA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 0 56,40  
5 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 57,27  
6 ELGRAN Mikosza Aleksandra JKS Elcon Szczecin 0 59,26  
7 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 59,35  
8 DURANGO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 61,42  
9 COMET 235 Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 0 62,85  
10 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 64,13  
11 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 4 53,97  
12 COLORADO Okuła Zofia (J.2001) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 54,85  
13 L-QUICK JUMP Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 4 55,21  
14 CASALINA Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 4 58,65  
15 JUNIOR 152 Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 58,90  
16 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club Skrzynki 4 59,08  
16 CUIDAMME Kiciński Janusz KJ Profil Piła 4 59,08  
18 CARMINA Van Den Kroonenberg Mich?le (MJ.2000) KJ Sokół Damasławek 4 59,57  
19 VUINTANO Z Ludwiczak Hubert (Mł.2019) KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK 4 61,24  
20 COLANDER AK Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 4 61,73  
21 VASCO Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem 4 65,53  
22 BIG MAL EH Z Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 65,81  
23 KRES Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 66,94  
24 BALOU BALOU Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 8 60,16  
25 NINO VD WATERTOREN Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 8 62,78  
26 FANATYK Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo 20 0,00  
  EX-DORADO G Bodetko Kamila (MJ.2000) JKS FER Więckowice ELI    
  SANTORINI Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań ELI    


 

13 - mini LL (70 cm) - dokładności bez rozgrywki (2019-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (JM.2005) JKS Farma Modrzewie 0 56,90  
1 SONATA- N Ziętara Zuzanna (JM.2005) Stajnia Anielin 0 55,43  
3 PRIMA WALERINA Wawrzeńczyk Jowita (JM.2004) Stajnia Anielin 4 62,12  


 

14 - LL - dokładności bez rozgrywki (2019-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JAŚMIN Kołacka Lena (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 0 56,87  
1 DENIS Tomkowiak Diana KJ Michałówka 0 54,66  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 51,53  
4 ZEUS Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 1 67,07  
5 JAŚMIN Kołacka Lena (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4 58,47  
5 KORSON Augustyniak Zuzanna (J.2002) KJ Michałówka 4 54,48  
5 WITO CORLEONE Nazar Aleksandra (J.2003) KJ Michałówka 4 52,87  
8 CARLO BLUE Rawecki Jakub KJ Michałówka 8 55,21  
9 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 9 68,80  
10 ZEUS Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 13 82,69  


 

15 - L - dokładności bez rozgrywki (2019-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KREKWAWADOU Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 63,77  
1 NORMAN Gronowska Barbara (MJ.1998) St. KJ Gronówka 0 58,85  
1 WIWARO Libera Aleksander (MJ.1998) POL 0 59,23  
1 KAY H&H Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 54,68  
1 SKOVGAARDENS LIONHEART Śniegucki Ksawery KS Gillmaier 0 61,65  
1 KRIJGER C Sąsiadek Bogna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 52,65  
1 JAMES BROWN Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 66,59  
1 Black Star Górzeńska Anna BPK 0 53,36  
9 DENIS Tomkowiak Diana KJ Michałówka 4 54,01  
9 WITO CORLEONE Nazar Aleksandra (J.2003) KJ Michałówka 4 53,31  
9 CELEBRYTA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 63,25  
9 NORMAN Gronowska Barbara (MJ.1998) St. KJ Gronówka 4 57,78  
9 CELEBRYTA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 63,32  
9 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) bpk 4 56,04  
9 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) bpk 4 60,67  
9 JAMES BROWN Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 4 67,73  
9 Black Star Górzeńska Anna BPK 4 54,12  
18 SKOVGAARDENS LIONHEART Gołębiowska Alicja (J.2002) JKS Jaroszówka 8 60,36  
18 KAY H&H Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 8 56,73  
20 WIWARO Libera Aleksander (MJ.1998) POL 12 55,78  
21 KREKWAWADOU Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 20 68,60  
22 KORSON Augustyniak Zuzanna (J.2002) KJ Michałówka 24 58,46  
  DORADO Pschionko Natalia (J.2003) Vanto Jumping Team ELI    
  KRIJGER C Sąsiadek Bogna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo REZ    


 

16 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2019-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 0 53,57  
1 CAMELOT II Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 62,66  
1 ALO- SILIO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 65,12  
1 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 56,76  
1 WARKA A Morsztyn Natalia (J.2001) KJ Kietlów 0 62,00  
6 ARAMIS Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 4 59,51  
6 WAGABUNDA PONYSPORT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 4 54,27  
6 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki 4 63,28  
6 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 4 54,67  
10 ROSANNA Henzel Dominika (JM.2004) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 6 79,35  
11 CHAPMAN Skaba Alicja (J.2002) WTK Hermanów 8 59,19  
12 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 15 83,74  


 

17 - P - zwykły 238.2.1 (2019-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JUNIOR 152 Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 55,13  
2 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 0 58,80  
3 DURANGO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 58,85  
4 COLORADO Okuła Zofia (J.2001) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 58,91  
5 CHANSONETTE DE REVEL Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 59,09  
6 OSADKOWSKI DARPOL Przybecki Michał KJ Michałówka 0 59,72  
7 GOLDEN ROSE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 60,51  
8 GOLDEN GIRL Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier 0 62,03  
9 WITO Wawrzyniak Martyna (J.2001) bpk 0 63,78  
10 STOCK Morsztyn Piotr BPK 0 64,89  
11 One More Time Morsztyn Piotr BPK 0 66,29  
12 QUENTCHEN GLUCK 5 Henzel Dominika (JM.2004) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 0 66,93  
13 BALOU BALOU Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 67,62  
14 PETIT A PETIT Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 0 72,70  
15 KRES Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 0 75,54  
16 VASCO Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem 4 58,77  
17 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 4 60,94  
18 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 4 61,32  
19 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 4 63,39  
20 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 4 64,48  
21 COMET 240 Kaprzyk Maria (JM.2004) Vanto Jumping Team 4 65,60  
22 SANTORINI Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 4 67,72  
23 CELLDORADO Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 70,82  
24 WARKA A Morsztyn Natalia (J.2001) KJ Kietlów 4 70,84  
25 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 5 76,41  
26 ROSANNA Henzel Dominika (JM.2004) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 6 82,57  
27 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club Skrzynki 8 64,50  
28 CHAPMAN Skaba Alicja (J.2002) WTK Hermanów 8 66,50  
29 MOONLIGHT SHADOW Remisz Halina Kj Trachy Sośnicowice 12 75,46  
30 DANTE ALIGHIERI Markiewicz Patrycja (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 12 88,98  
31 LYANNA Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek 22 97,58  


 

18 - N - zwykły 238.2.1 (2019-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 53,18  
2 KINGSTON HIPPICA Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 55,10  
3 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 55,58  
4 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 55,75  
5 VASCO Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem 0 60,60  
6 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 61,58  
7 L-QUICK JUMP Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 61,90  
8 CARMINA Van Den Kroonenberg Mich?le (MJ.2000) KJ Sokół Damasławek 0 65,18  
9 CANTANIS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 65,66  
10 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 1 69,52  
11 CASALINA Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 4 54,44  
12 PLEJADA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 61,14  
13 NINO VD WATERTOREN Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 5 69,24  
14 OSADKOWSKI DARPOL Przybecki Michał KJ Michałówka 6 75,25  
15 JUNIOR 152 Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 8 62,46  
16 SAINT VINCENT Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club Skrzynki 8 63,72  
17 BIG MAL EH Z Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 23 110,00  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19