HZO-B1*
Leszno, 8-10 marzec 2019

WYNIKI KOŃCOWE

WYNIKI HZO https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/362 
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (2019-03-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 STARCORNET Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 60,97 200 PLN
2 CONSTANTIA Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 0 61,69 175 PLN
3 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,57 150 PLN
4 MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 66,17 125 PLN
5 SEUL „M” Fejdych Julia (MJ.1999) KJK Romico Żywiec 0 69,27 100 PLN
6 CORDALMA-W Klein Tomasz JKS Przybyszewo 2 79,62 50 PLN
7 CZINGIS CHAN Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 4 57,33 50 PLN
8 CHELBY Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 4 61,61 50 PLN
9 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 67,61  
10 JAMAIS DEUX SANS TROIS P Hałoń Katarzyna (J.2002) KJ Picador 4 71,36  
11 BODER Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław 5 76,30  
12 NEKTON PLUS Wojtaszek Vesna (JM.2004) KS Jumping Events 12 88,30  
13 VIOX W. Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events 14 80,00  
14 FOCUS Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 17 93,47  


2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (2019-03-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 STARCORNET Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 58,83 250 PLN
2 CORDALMA-W Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 65,22 200 PLN
3 ECHO MK Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 69,18 175 PLN
4 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 69,62 150 PLN
5 LASER Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 2 80,44 125 PLN
6 CARUNO 3 Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 4 64,06 100 PLN
7 REXONEA P Zielińska Martyna (J.2002) KS Pegaz w Chwałowicach 4 65,88 50 PLN
8 CHELBY Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 4 67,06 50 PLN
9 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 4 68,22  
10 MEADOW Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 5 75,78  
11 SEUL „M” Fejdych Julia (MJ.1999) KJK Romico Żywiec 8 72,62  
12 CONSTANTIA Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 8 72,93  
13 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 13 76,02  
14 GAMBIT-O Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 31 115,81  
  DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events ELI    
  MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice REZ    
  CZINGIS CHAN Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata REZ    


3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2019-03-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARUNO 3 Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 0 62,52 325 PLN
2 COR DE LA SAINT VALENTIN Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 0 62,85 275 PLN
3 ENRICO Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec 0 64,30 225 PLN
4 REXONEA P Zielińska Martyna (J.2002) KS Pegaz w Chwałowicach 0 68,42 200 PLN
5 CRISTIANO Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 52,63 150 PLN
6 ECHO MK Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 4 67,35 100 PLN
7 MEADOW Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 4 68,87 75 PLN
8 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 8 57,59 50 PLN
9 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 20 68,62  
  SIR STAKKATO Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk REZ    


4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (2019-03-08)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CRISTIANO Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 52,21 0 30,57 750 PLN
2 COR DE LA SAINT VALENTIN Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 0 48,98 0 35,75 550 PLN
3 ENRICO Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec 0 55,54 0 38,39 450 PLN
4 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 4 49,85     350 PLN
5 SIR STAKKATO Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 13 63,18     250 PLN


5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (2019-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 65,11 200 PLN
2 JAMAIS DEUX SANS TROIS P Hałoń Katarzyna (J.2002) KJ Picador 0 65,74 175 PLN
3 BACO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 67,42 150 PLN
4 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events 4 64,98 125 PLN
5 ECHO MK Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 65,24 100 PLN
6 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 4 68,80 50 PLN
7 VIOX W. Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events 4 72,30 50 PLN
8 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 8 52,84 50 PLN
9 SEUL „M” Fejdych Julia (MJ.1999) KJK Romico Żywiec 8 66,88  
10 NEKTON PLUS Wojtaszek Vesna (JM.2004) KS Jumping Events 8 89,31  
11 CZINGIS CHAN Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 9 75,43  
12 CONSTANTIA Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 12 60,34  
13 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 12 64,32  
14 CHICAGO Patora Nikol (JM.2005) MUKJ KOSÓWKA 16 89,51  
  BODER Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław ELI    


6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (2019-03-09)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CZINGIS CHAN Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 0 46,48 0 29,84 250 PLN
2 LASER Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 54,98 0 33,12 200 PLN
3 JAMAIS DEUX SANS TROIS P Hałoń Katarzyna (J.2002) KJ Picador 0 52,99 4 35,18 175 PLN
4 SEUL „M” Fejdych Julia (MJ.1999) KJK Romico Żywiec 0 48,52 4 36,24 150 PLN
5 CHELBY Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 0 52,64 8 34,99 125 PLN
6 MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 51,49 8 40,01 100 PLN
7 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 0 53,03 9 66,56 50 PLN
8 CONSTANTIA Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 1 57,73     50 PLN
9 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 4 48,63      
10 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 50,92      
11 CORDALMA-W Klein Tomasz JKS Przybyszewo 5 58,34      
12 CHICAGO Patora Nikol (JM.2005) MUKJ KOSÓWKA 8 50,03      
13 GAMBIT-O Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 23 98,68      


7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (2019-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 STARCORNET Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 63,75 325 PLN
2 MEADOW Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 73,47 275 PLN
3 CORDALMA-W Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 74,60 225 PLN
4 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 4 66,74 200 PLN
5 CARUNO 3 Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 4 68,15 150 PLN
6 REXONEA P Zielińska Martyna (J.2002) KS Pegaz w Chwałowicach 4 73,68 100 PLN
7 SIR STAKKATO Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 5 81,12 75 PLN
8 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 8 65,79 50 PLN
9 COR DE LA SAINT VALENTIN Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 12 68,64  
10 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 20 92,23  
  CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec ELI    
  GAMBIT-O Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław ELI    


8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2019-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SIR STAKKATO Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 72,71 750 PLN
2 ENRICO Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec 4 73,13 550 PLN
3 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 12 68,82 450 PLN
4 STARCORNET Klein Tomasz JKS Przybyszewo 12 79,28 350 PLN


9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (2019-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events 0 54,15  
2 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 55,99  
3 MANILA S Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 56,41  
4 CHICAGO Patora Nikol (JM.2005) MUKJ KOSÓWKA 4 49,36  
5 ECHO MK Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 59,74  
6 GAMBIT-O Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 6 82,44  
7 NEKTON PLUS Wojtaszek Vesna (JM.2004) KS Jumping Events 6 83,39  
8 VIOX W. Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events 20 92,59  
  BODER Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław ELI    


10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (2019-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 46,83  
2 LASER Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 49,73  
3 JAMAIS DEUX SANS TROIS P Hałoń Katarzyna (J.2002) KJ Picador 0 54,00  
4 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 55,34  
5 CHELBY Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 4 49,63  
6 SEUL „M” Fejdych Julia (MJ.1999) KJK Romico Żywiec 4 55,18  
7 DAMAR Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 8 57,15  
8 CZINGIS CHAN Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 8 58,49  


11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (2019-03-10)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CARUNO 3 Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 0 53,33 0 26,67  
2 ENRICO Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec 0 54,29 0 29,57  
3 MEADOW Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 55,35 0 29,68  
4 REXONEA P Zielińska Martyna (J.2002) KS Pegaz w Chwałowicach 4 53,07      
5 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 5 61,91      
6 CORDALMA-W Klein Tomasz JKS Przybyszewo 5 64,84      
7 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 8 49,05      


12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2019-03-10)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 65,86      
2 SIR STAKKATO Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 66,84      
  STARCORNET Klein Tomasz JKS Przybyszewo ELI        



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR
Leszno, 8-10 marzec 2019

WYNIKI KOŃCOWE  https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/363 
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2019-03-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TAHIT Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 0 65,02  
2 TAHIT Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 4 64,21  


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (2019-03-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SYLWESTER Bojda Zuzanna (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce 0 61,65  
1 CANT Pacewicz Natalia UKS Podkowa Moryń 0 64,66  
1 CHARDONNAY Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 67,69  
4 GOLDEN GATE Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 4 60,99  
4 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 68,49  
4 BACARDI Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna 4 73,67  
4 BLUSTAR Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław 4 61,83  
4 ACROBAT Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 4 64,89  
4 SOLARIS Klenk Nikola (J.2002) Kj Wrocław 4 64,08  
4 FLORES Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 4 57,69  
11 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 5 83,47  
12 PIONIER Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 8 54,44  
12 PIONIER Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 8 72,83  
12 GOLDEN GATE Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 8 60,20  
12 BACARDI Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna 8 73,34  
16 ONE WAY TICKET Heigelmann Weronika (J.2001) Racocki Klub Jeździecki 25 99,66  
  ONE WAY TICKET Heigelmann Weronika (J.2001) Racocki Klub Jeździecki ELI    


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (2019-03-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CANT Pacewicz Natalia UKS Podkowa Moryń 0 62,74  
1 BLUSTAR Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław 0 62,00  
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 63,90  
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 63,20  
1 COCO CHANELL Oleś Magdalena (J.2002) KJ Picador 0 58,59  
1 BAMINA DU DOMAINE Z Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom 0 62,75  
7 ACROBAT Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 4 67,62  
7 CHARDONNAY Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 65,24  
7 VITALIS Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 4 63,42  
7 VITALIS Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 4 62,47  
7 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 4 71,46  
7 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 4 57,82  
7 SOLAR Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 4 61,28  
14 FLORES Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 8 59,00  
14 CANNABIS DE LUX Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 8 61,21  
14 BAMINA DU DOMAINE Z Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom 8 62,88  
17 SOLARIS Klenk Nikola (J.2002) Kj Wrocław 11 88,13  
18 COCO CHANELL Oleś Magdalena (J.2002) KJ Picador 12 72,18  
19 INDINA PP Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 14 84,96  


 

4 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2019-03-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SYLWESTER Bojda Zuzanna (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce 3 65,20  
2 SOLAR Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ BO 64,80  
  SYLWESTER Bojda Zuzanna (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce BO 104,31  


 

5 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2019-03-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 64,16  
1 PIK VULKAN Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice 0 68,52  
1 BACO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 75,99  
1 LIBRETTO Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 69,99  
1 BANOVEY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 65,83  
1 BLACK JACK Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 0 75,75  
1 GEST Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 60,72  
1 KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 66,11  
1 IN GOMERA L Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom 0 65,30  
10 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 1 81,26  
11 GITTE OF HERITAGE Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 4 66,60  
11 PIK VULKAN Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice 4 65,19  
11 JOHNNIE WALKER L Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom 4 68,51  
11 GRANIT Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 4 65,79  
11 CORNELIA Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 4 76,52  
11 CORNELIA Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 4 73,23  
17 BAMINA DU DOMAINE Z Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom 8 68,14  
17 CAMORANESI Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 8 77,33  
17 INDINA PP Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 8 75,37  
17 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 8 65,31  
17 KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 8 65,80  
22 CAMORANESI Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 10 86,54  
23 CASSIRIANO Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 14 85,62  


 

6 - P - zwykły 238.2.1 (2019-03-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CINCINNATI Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 53,33 200 PLN
2 GRANIT Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 0 53,35 150 PLN
3 IN GOMERA L Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom 0 64,25 100 PLN
4 JOHNNIE WALKER L Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom 0 66,38  
5 BACO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 67,79  
6 LIBRETTO Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 68,87  
7 BLACK JACK Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 0 70,19  
8 CRISTAL B Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica 0 70,43  
9 HOPKINS Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 53,65  
10 BANOVEY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 62,62  
11 GITTE OF HERITAGE Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 4 65,05  
12 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 4 66,04  
13 GEST Smoczyk Łukasz Racocki KJ 8 55,81  
14 MASIMO Kuwik Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 62,90  
15 CASSIRIANO Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 8 68,39  
16 CANNABIS DE LUX Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 71,25  
17 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 9 74,68  
18 GOETHE Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 16 62,20  
  BODER Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław ELI    


 

7 - N - zwykły 238.2.1 (2019-03-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HOPKINS Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 63,42 300 PLN
2 GOETHE Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 67,72 200 PLN
3 CINCINNATI Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 86,85 100 PLN
4 CRISTAL B Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica 15 82,48  
5 MASIMO Kuwik Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 16 69,04  
6 CHUCK NORRIS Barańska Laura (JM.2004) Jeździecki Klub Sportowy DIM Sp. z o.o. 16 87,18  
  JAMAIS DEUX SANS TROIS P Hałoń Katarzyna (J.2002) KJ Picador ELI    


 

8 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2019-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ZENTIS Kosicka Lena (JM.2006) Klub Sportowy Centaurus 0 57,75  
1 LARY Hądzlik Zuzanna (JM.2005) UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 0 51,17  
1 LUCAS RJT Antkowiak Julia (JM.2004) Pony Jumping Team 0 50,18  
4 LARY Hądzlik Zuzanna (JM.2005) UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 4 64,85  
5 MISTRALL Kukawka Piotr UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 13 75,12  


 

9 - LL - dokładności bez rozgrywki (2019-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FALCO Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 64,67  
1 GORAN Kołaczyk Agata (J.2002) SJ Turzyn 0 63,27  
1 ONE WAY TICKET Heigelmann Weronika (J.2001) Racocki Klub Jeździecki 0 55,67  
1 GIGOLO Stępniak Martyna (JM.2006) Klub Sportowy Centaurus 0 56,13  
1 KARTAGINA Szczepaniak Aleksandra UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 0 56,50  
1 KARTAGINA Szczepaniak Aleksandra UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 0 54,79  
1 ESCUELA Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 56,87  
1 TAHIT Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 0 62,71  
1 INEZA W Sergiel Hanna (JM.2006) Klub Sportowy Centaurus 0 58,70  
1 DOMINIKANA T Gibowska Helena (JM.2004) Klub Sportowy Centaurus 0 51,12  
1 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 62,59  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 60,17  
1 LIBELL Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 63,26  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 60,89  
15 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 4 60,79  
15 GORAN Kołaczyk Agata (J.2002) SJ Turzyn 4 62,31  
15 GIGOLO Stępniak Martyna (JM.2006) Klub Sportowy Centaurus 4 56,56  
15 LILI Pacan Michał KJ Sokół Damasławek 4 57,10  
15 GOLDEN GATE Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 4 61,55  
15 DIAVONA Kmieciak Joanna SKJ Gronówka 4 57,05  
21 LILI Pacan Michał KJ Sokół Damasławek 5 71,24  
22 SOLARIS Klenk Nikola (J.2002) Kj Wrocław 6 77,87  
22 ACROBAT Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 6 76,50  
24 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 7 79,46  
25 ZENTIS Kosicka Lena (JM.2006) Klub Sportowy Centaurus 8 63,29  
25 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 8 57,20  
25 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 8 63,27  
25 MISTRALL Kukawka Piotr UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 8 62,90  
25 ONE WAY TICKET Heigelmann Weronika (J.2001) Racocki Klub Jeździecki 8 55,75  
30 PIONIER Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 12 52,50  
30 GOLDEN GATE Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 12 56,47  
32 PIONIER Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 16 57,24  
  LUCAS RJT Antkowiak Julia (JM.2004) Pony Jumping Team ELI    
  TAHIT Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ ELI    


 

10 - L - dokładności bez rozgrywki (2019-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LIBELL Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 71,35  
1 INEZA W Sergiel Hanna (JM.2006) Klub Sportowy Centaurus 0 62,84  
1 DIAVONA Kmieciak Joanna SKJ Gronówka 0 64,48  
1 VITALIS Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 72,36  
1 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 0 67,42  
1 VITALIS Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 73,30  
1 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 0 65,73  
1 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 70,03  
1 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 71,65  
1 PREDATOR Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 0 69,73  
1 COCO CHANELL Oleś Magdalena (J.2002) KJ Picador 0 67,28  
1 CANT Pacewicz Natalia UKS Podkowa Moryń 0 70,07  
1 KATALEYA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 71,41  
1 Poniatowski Grochowiak Karolina KS Centaurus 0 69,92  
1 SYLWESTER Bojda Zuzanna (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce 0 68,69  
1 FLORES Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 0 64,70  
1 CHARDONNAY Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 72,88  
1 ALOUBETTA Kaczmarek Natalia KJ CH Jaszkowo 0 68,46  
1 BLUSTAR Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław 0 71,32  
1 ANNOUSCHKA 10 Karnabal Maria (JM.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 0 60,39  
1 FALCO Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 71,46  
1 BOSS Zawadka Joanna (JM.2004) KJ Picador Dziuplina 0 65,46  
23 ALOUBETTA Kaczmarek Natalia KJ CH Jaszkowo 1 74,27  
24 ACROBAT Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 4 69,16  
24 SOLARIS Klenk Nikola (J.2002) Kj Wrocław 4 69,75  
24 DOMINIKANA T Gibowska Helena (JM.2004) Klub Sportowy Centaurus 4 68,36  
24 KATALEYA Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 71,71  
24 CHARDONNAY Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 73,26  
24 LIBRETTO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 4 69,94  
24 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 4 72,76  
24 BLUSTAR Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław 4 69,66  
32 SONG Maciejewska Alicja (JM.2004) Klub Sportowy Centaurus 6 81,71  
33 SONG Maciejewska Alicja (JM.2004) Klub Sportowy Centaurus 7 82,01  
34 CANNABIS DE LUX Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 8 66,20  
34 FLORES Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 8 64,77  
34 KALISTO Polcyn Zuzanna (J.2003) Racocki KJ 8 70,11  
37 ESCUELA Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 10 79,07  
38 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 12 71,01  
39 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 31 116,30  
  MIRACLE NF Vitullo Verena (MJ.2000) KJ Stajnia z Kopytem ELI    
  MIRACLE NF Vitullo Verena (MJ.2000) KJ Stajnia z Kopytem ELI    


 

11 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2019-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KALISTO Polcyn Zuzanna (J.2003) Racocki KJ 1,5 72,73  
2 LOTNA Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem 2 70,80  
3 SOLAR Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 3,5 67,52  


 

12 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2019-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BOSS Zawadka Joanna (JM.2004) KJ Picador Dziuplina 0 61,46  
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 68,35  
1 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 0 62,33  
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 67,46  
1 Poniatowski Grochowiak Karolina KS Centaurus 0 73,95  
1 LIBRETTO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 69,59  
1 CALGARY Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko 0 63,68  
1 GEST Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 65,63  
1 BLACK JACK Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 0 65,57  
1 JOHNNIE WALKER L Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom 0 68,39  
1 LOPIK'S APPIE Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 0 63,92  
1 PRADO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 69,58  
1 CORNELIA Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 0 72,01  
14 CAMORANESI Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 2 81,28  
14 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 2 78,24  
16 ANNOUSCHKA 10 Karnabal Maria (JM.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 4 67,31  
16 JOYRIDE Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 65,62  
16 BAMINA DU DOMAINE Z Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom 4 69,67  
16 HARD CASH Połczyńska Zofia (Mł.2018) SJ Turzyn 4 66,11  
16 KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 4 67,40  
16 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 4 63,61  
16 CHABLIS Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 71,91  
23 GRANDO Reinhold Julia KJ Lansada 7 85,46  
24 COCO CHANELL Oleś Magdalena (J.2002) KJ Picador 8 66,37  
24 SYLWESTER Bojda Zuzanna (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce 8 66,30  
24 U-COFFI Romankiewicz Hanna (J.2002) KS Centaurus 8 86,40  
27 CASSIRIANO Ostręga Damian KJ JAN Kosicki 9 75,62  
28 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 13 75,65  
29 CAMORANESI Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 18 97,63  
30 CARTO BOY Osieka Hanna (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 19 100,54  
31 PIK VULKAN Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice 27 115,53  
  INDINA PP Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek ELI    
  INDINA PP Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek ELI    
  SINGLE Such Błażej bpk ELI    


 

13 - P - zwykły 238.2.1 (2019-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LOPIK'S APPIE Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 0 51,30 200 PLN
2 HOPKINS Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 56,49 150 PLN
3 REBUS Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 0 57,71 100 PLN
4 JOYRIDE Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 57,86  
5 DENZEL BLUE Z Gardas Dominika (J.2001) JKS FER Więckowice 0 58,28  
6 CINCINNATI Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 60,36  
7 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 61,33  
8 BACO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 61,82  
9 HARD CASH Połczyńska Zofia (Mł.2018) SJ Turzyn 0 64,07  
10 IN GOMERA L Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom 0 66,03  
11 KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 68,26  
12 FOTON Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań 0 68,41  
13 BODER Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław 0 69,64  
14 DUCIANO Połczyńska Zofia (Mł.2018) SJ Turzyn 0 73,46  
15 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 1 77,77  
16 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 4 54,12  
17 GRANIT Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 4 56,01  
18 MASIMO Kuwik Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 60,87  
19 PRADO Kasperek Maciej Racocki KJ 4 61,16  
20 CALGARY Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko 4 64,85  
21 GEST Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 66,16  
22 PREDATOR Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 4 66,48  
23 CHABLIS Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 66,60  
24 BANOVEY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 66,66  
25 CASSTIEL KAMA Gniadek Oliwia (J.2002) BPK - WIE 4 67,26  
26 U-COFFI Romankiewicz Hanna (J.2002) KS Centaurus 4 68,98  
27 BLACK JACK Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 4 69,36  
28 GOETHE Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 69,47  
29 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 4 72,02  
30 CON CHELLA Kowalczyk Mateusz bpk 4 72,69  
31 FANATYK Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo 5 74,80  
32 GITTE OF HERITAGE Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 8 64,51  
33 JOHNNIE WALKER L Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom 8 67,83  
34 BAMINA DU DOMAINE Z Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom 8 70,03  
35 CARTO BOY Osieka Hanna (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 8 87,76  
36 GRANDO Reinhold Julia KJ Lansada 10 80,85  
37 CANNABIS DE LUX Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 11 85,37  
38 SINGLE Such Błażej bpk 14 80,67  
39 PIK VULKAN Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice 15 98,45  


 

14 - N - zwykły 238.2.1 (2019-03-09)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DENZEL BLUE Z Gardas Dominika (J.2001) JKS FER Więckowice 0 54,40 300 PLN
2 HOPKINS Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 59,32 200 PLN
3 FOTON Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań 0 70,49 100 PLN
4 REBUS Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 1 74,32  
5 GRANIT Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 4 65,28  
6 CASSTIEL KAMA Gniadek Oliwia (J.2002) BPK - WIE 4 66,11  
7 BOTSWANA 2 Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 69,26  
8 DUCIANO Połczyńska Zofia (Mł.2018) SJ Turzyn 4 70,93  
9 IN GOMERA L Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom 8 69,63  
10 BANOVEY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 70,97  
11 GOETHE Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 72,03  
12 CON CHELLA Kowalczyk Mateusz bpk 8 72,45  
13 CINCINNATI Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 72,91  
14 FANATYK Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo 16 71,67  
15 MASIMO Kuwik Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 16 73,71  


 

15 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2019-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 APASJONATA CON AMORE Przybyła Natalia (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 58,04  
1 JACOB Przybylska Sofi (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 49,99  
1 APASJONATA CON AMORE Przybyła Natalia (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 57,86  
1 ZENTIS Kosicka Lena (JM.2006) Klub Sportowy Centaurus 0 53,71  
  JACOB Przybylska Sofi (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    


 

16 - LL - dokładności bez rozgrywki (2019-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ESCUELA Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 60,02  
1 LIBELL Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 59,36  
1 LILI Pacan Michał KJ Sokół Damasławek 0 54,63  
1 GRAND LEVISTO F Gertig Anna (J.2003) JUKS Mieczewo 0 63,58  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 55,74  
1 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 57,57  
7 ZENTIS Kosicka Lena (JM.2006) Klub Sportowy Centaurus 4 52,13  
7 GORAN Kołaczyk Agata (J.2002) SJ Turzyn 4 59,17  
7 ONE WAY TICKET Heigelmann Weronika (J.2001) Racocki Klub Jeździecki 4 52,77  
7 GORAN Kołaczyk Agata (J.2002) SJ Turzyn 4 58,46  
7 LILI Pacan Michał KJ Sokół Damasławek 4 53,49  
12 PIONIER Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 8 55,87  
12 MISTRALL Kukawka Piotr UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 8 66,04  
14 MISTRALL Kukawka Piotr UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 12 55,60  


 

17 - L - dokładności bez rozgrywki (2019-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 64,55  
1 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 68,59  
1 GRAND LEVISTO F Gertig Anna (J.2003) JUKS Mieczewo 0 72,49  
1 CANT Pacewicz Natalia UKS Podkowa Moryń 0 67,35  
1 LIBELL Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 66,48  
1 CANNABIS DE LUX Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 0 69,72  
1 ACROBAT Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 0 68,45  
1 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 65,47  
1 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 67,44  
1 CHARDONNAY Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 67,66  
11 SOLARIS Klenk Nikola (J.2002) Kj Wrocław 4 64,18  
11 ESCUELA Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 4 68,70  
13 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 8 69,29  
13 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 8 65,75  
15 DIAVONA Kmieciak Joanna SKJ Gronówka 12 73,08  


 

18 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2019-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BLUSTAR Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław 1.5 69,57  
2 BOSS Zawadka Joanna (JM.2004) KJ Picador Dziuplina 2.5 68,76  
  TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk BO 73,39  
  TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk ELI    
  KARTAGINA Szczepaniak Aleksandra UKJ "Leśny Dwór" Pakówka ELI    
  KARTAGINA Szczepaniak Aleksandra UKJ "Leśny Dwór" Pakówka ELI    


 

19 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2019-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CSILLA Kasperek Maciej Racocki KJ 0 71,65  
1 BOSS Zawadka Joanna (JM.2004) KJ Picador Dziuplina 0 66,13  
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 65,24  
1 GRANDO Reinhold Julia KJ Lansada 0 67,66  
1 CALGARY Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko 0 62,93  
1 BARCELONA Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 65,47  
1 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 72,32  
1 LOPIK'S APPIE Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 0 68,11  
1 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 73,96  
10 CSILLA Kasperek Maciej Racocki KJ 4 71,94  
10 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 4 61,61  
10 DIAVONA Kmieciak Joanna SKJ Gronówka 4 62,38  
10 U-COFFI Romankiewicz Hanna (J.2002) KS Centaurus 4 74,10  
10 RUFIO Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice 4 68,04  
15 LIVERPOOL Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 8 65,96  
16 SINGLE Such Błażej bpk 11 91,14  


 

20 - P - zwykły 238.2.1 (2019-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DENZEL BLUE Z Gardas Dominika (J.2001) JKS FER Więckowice 0 64,05  
2 HARD CASH Połczyńska Zofia (Mł.2018) SJ Turzyn 0 67,78  
3 KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 68,57  
4 LIVERPOOL Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 73,23  
5 GRANDO Reinhold Julia KJ Lansada 0 74,06  
6 LOPIK'S APPIE Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 4 52,95  
7 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 4 54,94  
8 COCO CHANELL Oleś Magdalena (J.2002) KJ Picador 4 63,14  
9 GITTE OF HERITAGE Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 4 64,95  
10 CALGARY Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko 4 67,37  
11 PREDATOR Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 4 69,88  
12 BARCELONA Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 72,18  
13 LIBRETTO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 4 74,12  
14 RUFIO Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice 4 75,36  
15 SINGLE Such Błażej bpk 5 78,52  
16 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 5 81,26  
17 COLINA Gaca Waldemar Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 8 63,42  
18 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 8 64,07  
19 REBUS Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 8 68,57  
20 BLACK JACK Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 8 92,79  
21 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (J.2003) KS Jumping Events 13 81,09  
22 PIK VULKAN Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice 20 107,82  
23 U-COFFI Romankiewicz Hanna (J.2002) KS Centaurus 25 112,27  
  CARTO BOY Osieka Hanna (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team ELI    


 

21 - N - zwykły 238.2.1 (2019-03-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DUCIANO Połczyńska Zofia (Mł.2018) SJ Turzyn 0 66,34  
2 BACO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 71,05  
3 PREDATOR Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 0 72,06  
4 LORDANA K Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 75,16  
5 DENZEL BLUE Z Gardas Dominika (J.2001) JKS FER Więckowice 4 66,16  
6 BANOVEY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 68,56  
7 REBUS Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 4 69,48  
8 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (J.2003) KS Jumping Events 4 71,10  
9 FOTON Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań 7 86,81  
10 COLINA Gaca Waldemar Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 8 69,69  
11 GOETHE Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 72,94  
12 GRANIT Pierzyńska Paulina WTK Hermanów 10 82,24  
13 CINCINNATI Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 11 104,62  
  MASIMO Kuwik Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław ELI    



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19