Cavaliada Winter Tour 11-14 lutego 2021

 fot (c) Cavaliada 

Aleksandra Kierznowska i Badorette  fot. Cavaliada

 

 

ZGŁOSZENIA 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 14/02/21

GP LR 145 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE VIDEO

CSI2 135cm  4m. Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT

CSI1 125cm 1m. Kornelia Smura DIE KLEINE LADY VIDEO

CSI1 115cm  1m. Filip Skrzyczyński WODKA POLKA

 

sobota 13/02/21

CSI2 140cm  2m. Grzegorz Kubiak SZULER

CSI2 130 S&M   3m. Antoni Strzałkowski BLANT

CSI2 130cm  1m. Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5

Finał CSIYH 1m. Małgorzata Ciszek - Lewicka DAISY

CSI1 120cm 1m. Nell Sówka JURANDA  VIDEO

​CSI1 110cm 1m. Oliwia Ostrowska ENDLESS LOVE

 

piątek 12/02/21

CSI2 140cm   1m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S  VIDEO

CSI2 130cm  1m. Antoni Strzałkowski MISTER CASH

CSI1 120cm 1m. Zosia Gintowt - Juchniewicz SKLADNIA  VIDEO 

CSI1 110cm 1m. Maja Taczalska HIMALAYA OF THE HUTS VIDEO 

CSIYH 1m. Dawid Skiba ZANZIBAR L

 

czwartek 11/02/21

CSIYH 1m. Marek Lewicki COME  VIDEO

CSI2* 1st week Poznań, 11-14 luty 2021

WYNIKI KOŃCOWE    POBIERZ PDF
 

5 (2*) - MR/130 cm - Medium Round; Two phaes 1st against the clock and 2nd against the clock , Article 274.1.5.3 (Qualification for Speed & Music comp. No 12) (2021-02-12)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 MISTER CASH Strzałkowski Antoni POL, POL 0 44,32 0 29,79 3325 PLN
2 ALO VARO P Polowczyk Hubert POL, POL 0 45,84 0 30,33 2660 PLN
3 ITOULON B Lewicki Marek POL, POL 0 43,78 0 30,40 1995 PLN
4 CELOUISIA I Ebel Ulf GER, GER 0 42,51 0 30,42 1197 PLN
5 SHERLOCK Petrovas Andrius LTU, LTU 0 43,50 0 31,22 864,5 PLN
6 ZAZOU SZUMAWA Kłapinska Laura (J.2005) POL, POL 0 44,51 0 31,31 665 PLN
7 ITALO VAN'T DAUWHOF Paulauskaite Monika (MJ.2000) LTU, LTU 0 42,88 0 31,67 465,5 PLN
8 QUENTCHEN GLUCK 5 Henzel Dominika (J.2004) POL, POL 0 38,14 0 32,00 332,5 PLN
9 SILVER STAR Lehmann Dalia (MJ.2001) POL, POL 0 41,36 0 32,04 332,5 PLN
10 CARDOZO 4 Klus Marek CZE, CZE 0 45,37 0 33,65 266 PLN
11 ZERO Z Nicpoń Adam POL, POL 0 45,28 0 33,82 266 PLN
12 LAVISTO STAR Kubiak Dawid POL, POL 0 41,91 0 34,33 266 PLN
13 DREAMY M Kamińska Magda POL, POL 0 43,96 0 34,77 199,5 PLN
14 LYJANEIRO Z Tyszko Mateusz POL, POL 0 42,60 0 34,90 199,5 PLN
15 LIBRETTO Tonna Cathrine NOR, NOR 0 45,46 0 35,44 133 PLN
16 DROVER Bielikova Nikola CZE, CZE 0 43,96 0 36,24 133 PLN
17 IPHONE Grundkowska Monika POL, POL 0 43,61 0 37,06 100 PLN
18 DIOR V Zawadzka Eliza (JM.2006) POL, POL 0 43,45 0 37,09 100 PLN
19 CONFUA Ludwiczak Krzysztof POL, POL 0 42,95 0 37,31 100 PLN
20 ELON H Spreuwenberg Rens NED, NED 0 43,50 0 37,59 100 PLN
21 CLAUDIA Troszczyński Łukasz POL, POL 0 44,25 0 38,01 100 PLN
22 HERDI Martinson Maarja EST, EST 0 45,14 0 40,00 100 PLN
23 QUIDAMS STAR MELLONI Berger Sabrina GER, GER 0 43,45 0 40,11 100 PLN
24 M BLUE'S BOY Z Bawłowicz Katarzyna POL, POL 0 43,29 0 40,28 100 PLN
25 AMERIQUE LANDAIS Kierznowski Hubert POL, POL 0 45,31 0 41,38 100 PLN
26 CHACCOLINA Ebel Ulf GER, GER 0 43,71 1 42,32 100 PLN
27 BADORETTE Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL 0 42,39 1 44,14 100 PLN
28 ZONENBOLD Krulik Larysa UKR, UKR 0 37,53 4 29,64 100 PLN
29 CHARLETTA 2 Ebel-Jürgens Anna GER, GER 0 39,99 4 32,62  
30 MEDINA Heering Emilie (MJ.2002) DEN, DEN 0 40,28 4 32,89  
31 IELVE Dahlke Agata POL, POL 0 41,32 4 33,48  
32 BUENO L Tęcza Szymon POL, POL 0 42,35 4 34,05  
33 SADIS 2 Kosmol Oliwia (J.2003) POL, POL 0 40,98 4 34,29  
34 EXIT REMO Skrzyczyński Jarosław POL, POL 0 42,90 4 34,45  
35 I-MARK W Spisak Paweł POL, POL 0 43,17 4 34,66  
36 LIGHTNING 100 Błaszczak Julia (MJ.2001) POL, POL 0 41,07 4 35,36  
37 CHARLIE BOY Suska Juliana (J.2003) POL, POL 0 43,91 4 35,38  
38 CANARIA-BLUE AR Bruhns Robert GER, GER 0 45,75 4 35,72  
39 LUCIANO Szary Ziębicka Anna POL, POL 0 44,07 4 37,56  
40 CASINA 20 Tyszko Mateusz POL, POL 0 40,88 4 38,70  
41 FLANDRIA Bobik Jan POL, POL 0 45,94 4 38,83  
42 HUAN TWANG R Bule Oliwer (J.2003) POL, POL 0 44,68 4 39,00  
43 CASTALECCHIO SM Wojtal Julianna (J.2004) POL, POL 0 45,83 4 39,67  
44 IT'S ME Klettenberg Kertu EST, EST 0 45,39 4 40,01  
45 CALVIN D'OR Petraitis Kristupas LTU, LTU 0 45,40 4 40,56  
46 KLEONS EMPIRE Opravilova Eliska CZE, CZE 0 44,20 5 44,13  
47 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria POL, POL 0 41,05 6 46,16  
48 INTERLAKEN Genchev Gencho BUL, BUL 0 43,33 8 38,19  
49 DHAHA Grundkowska Monika POL, POL 0 43,05 12 41,20  
50 IVITA Petraitis Kristupas LTU, LTU 0 45,47 EL    
51 CHANOU Thiesing Carsten GER, GER 1 46,26      
52 CORDOBA Troszczyński Łukasz POL, POL 1 46,44      
53 BALOU'S ERBIN Jüngel Marvin (MJ.2001) GER, GER 1 46,73      
54 HBR ACTION MAKER Z Spreuwenberg Rens NED, NED 1 46,98      
55 CHAMANN DU VERCOL Penele Laura LAT, LAT 1 47,44      
56 JAY-Z BEE Argus Paul-Richard EST, EST 1 48,26      
57 LAUSANNE 65 Kurleto Kornelia (J.2004) POL, POL 4 41,57      
58 ALMQUIST Bule Paulina (J.2005) POL, POL 4 42,06      
59 SANTORINI L Skiba Dawid POL, POL 4 42,09      
60 CARIPPU Kielbasa Borgström Karolina SWE, SWE 4 42,21      
61 HAFELIS Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 4 43,01      
62 ARMSTRONG Kraśko Kuba (JM.2007) POL, POL 4 43,23      
63 TENERIFE'S CARESON Klus Marek CZE, CZE 4 43,24      
64 F.A.RUCCULA Stuhr-Petersen Mie (MJ.2002) DEN, DEN 4 43,33      
65 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj POL, POL 4 43,58      
66 GOOFY Rakoczy Dawid POL, POL 4 43,83      
67 ESCORIAL Petrovas Andrius LTU, LTU 4 44,01      
68 HAVE FUN Makarauskas Ignas (J.2004) LTU, LTU 4 44,36      
69 CRISTAL Pasik Monika POL, POL 4 44,54      
70 VASCO Konopacki Przemysław POL, POL 4 44,56      
71 CHENET Koziarowski Jarosław POL, POL 4 44,80      
72 CORLEANO Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL 4 45,39      
73 QUITE RIGHT Bielikova Nikola CZE, CZE 5 46,14      
74 CLEO Alsina Anna Annija (J.2003) LAT, LAT 5 46,23      
75 LIVIANA Arkhipova Anna LAT, LAT 5 46,24      
76 KALVARIE VAN DE ZELM Herck Andrea ROU, ROU 5 46,60      
77 NIKO Ludwiczak Krzysztof POL, POL 5 47,25      
78 QUEBEC 64 Tomanova Katerina (MJ.2001) CZE, CZE 6 52,17      
79 CARALIS Golubkeviciute Migle (MJ.2002) LTU, LTU 6 52,86      
80 CHAPALEUFU Stuhr-Petersen Mie (MJ.2002) DEN, DEN 8 42,16      
81 FLASH Krywult Barbara (J.2003) POL, POL 8 42,20      
82 ANGARA L Tęcza Szymon POL, POL 8 42,34      
83 LIBERTINA Graversen Karoline Vistesen DEN, DEN 8 43,33      
84 EL NINJO VAN DE KWADE HEYDE Heering Rosemarie (J.2005) DEN, DEN 8 43,59      
85 JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław POL, POL 8 43,73      
86 CURT AS Berger Sabrina GER, GER 8 44,12      
87 HEINEKEN Petraitis Matas LTU, LTU 8 44,79      
88 LET'S DREAM Lootus Karol-Kenneth (J.2003) EST, EST 8 44,99      
89 MYREVELATION Urbańska Malwina POL, POL 8 45,36      
90 CRADO VON WICHENSTEIN Bartonkova Nyna (J.2003) CZE, CZE 8 45,49      
91 CORCON Błaszczak Julia (MJ.2001) POL, POL 8 45,75      
92 HEESAMAR Arkhipova Anna LAT, LAT 8 59,45      
93 LUIGI Heering Rosemarie (J.2005) DEN, DEN 8 59,88      
94 VERY CHARMING Aul Deily EST, EST 9 46,03      
95 ZINZINO Udeküll Andres EST, EST 9 46,85      
96 CLEAR CARETINA Wechta Maksymilian POL, POL 10 52,07      
97 CAMPINO Wieczorek Pauline (MJ.2002) POL, POL 12 41,91      
98 HEVANTOS Kurleto Kornelia (J.2004) POL, POL 12 42,42      
99 COVINA 4 Thiesing Carsten GER, GER 12 43,33      
100 CORNETTO Grikienis Irmantas LTU, LTU 12 45,57      
101 CRICOVA L Werelich Zuzanna (J.2005) POL, POL 12 61,80      
102 GUGALU Tonna Cathrine NOR, NOR 13 46,18      
103 ONAGADORI RED WINE Lewandowski Aleksander (J.2003) POL, POL 13 63,76      
104 COCA LIGHT SEMILLY Pasik Monika POL, POL 14 52,28      
105 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra POL, POL 15 56,03      
106 CARINJO Kielbasa Borgström Karolina SWE, SWE 17 46,44      
107 WIRGINIA Wojtal Julianna (J.2004) POL, POL 17 62,37      
  SALOMON Klettenberg Gunnar EST, EST EL        
  ORIGI AEG Kubiak Jakub (MJ.2000) POL, POL RET        


 

6 (2*) - BR/140 cm - Big Round; Competition against the clock, Article 238.2.1 (1st Qualification for Grand Prix comp. No 15) (2021-02-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FIBONACCI S Wechta Maksymilian POL, POL 0 53,23 4000 PLN
2 DUKE Konopacki Przemysław POL, POL 0 53,69 3200 PLN
3 ZIROCCO AIR Tyszko Mateusz POL, POL 0 53,87 2400 PLN
4 LA PEZI Lewicki Marek POL, POL 0 54,47 1600 PLN
5 WINCHESTER Kobiernik Daria POL, POL 0 54,62 1120 PLN
6 DIGISPORT CODEINA Kiecoń Mściwoj POL, POL 0 54,83 880 PLN
7 SOLIDAT Vinckier Jan BEL, BEL 0 55,40 640 PLN
8 CHELSEA 96 Bruhns Robert GER, GER 0 55,86 480 PLN
9 ZWAROVSKI Z Petrovas Andrius LTU, LTU 0 55,95 480 PLN
10 JOLIE LAFEE Jüngel Marvin (MJ.2001) GER, GER 0 56,32 400 PLN
11 DUNDAS V.D.M. Penele Laura LAT, LAT 0 57,64 400 PLN
12 CARISON Bielikova Nikola CZE, CZE 0 58,30 400 PLN
13 TOKAJER 8 Suska Juliana (J.2003) POL, POL 0 59,81 100 PLN
14 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert POL, POL 0 60,50 100 PLN
15 HANGSTONE JT Z Karma Oliver EST, EST 0 62,68 100 PLN
16 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika POL, POL 0 66,91 100 PLN
17 WILANDER Kaźmierczak Michał POL, POL 0 67,20 100 PLN
18 FLOWERFEE Berger Sabrina GER, GER 0 67,71 100 PLN
19 VELVET LAZAR Miśkiewicz Tomasz POL, POL 1 69,23 100 PLN
20 GOLDCOAST VDL Petraitis Matas LTU, LTU 1 69,94  
21 HOME-RUN Konopacki Przemysław POL, POL 1 71,56  
22 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF Strzałkowski Antoni POL, POL 4 52,39  
23 JERICO Skrzyczyński Jarosław POL, POL 4 52,54  
24 SZULER Kubiak Grzegorz POL, POL 4 53,58  
25 WHOOPY BOY Kaźmierczak Michał POL, POL 4 55,23  
26 ESTORIL FORTUNA Kubiak Dawid POL, POL 4 55,49  
27 RENESSIN Argus Paul-Richard EST, EST 4 55,86  
28 SECRET WEAPON L Skiba Dawid POL, POL 4 56,20  
29 KONTADOR VD MOLENDREEF Koza Paulina POL, POL 4 58,67  
30 CELTIA II Wechta Maksymilian POL, POL 4 60,04  
31 VENTISETTE Raag Urmas EST, EST 4 60,24  
32 HJUSTACUS OMHG Grikienis Irmantas LTU, LTU 4 63,18  
33 ANTINA Koziarowska Natalia POL, POL 4 63,94  
34 ARONN DU TALUS Zagor Jacek POL, POL 4 64,60  
35 LORD Tomanova Katerina (MJ.2001) CZE, CZE 4 65,02  
36 ESPRIT DU BUISSON Z Klettenberg Gunnar EST, EST 4 65,12  
37 ICI Ciszek - Lewicka Małgorzata POL, POL 4 65,84  
38 MALIN 21 Ludwiczak Krzysztof POL, POL 4 66,31  
39 COSIMA Thiesing Carsten GER, GER 4 66,51  
40 CAMILLA 139 Brańka- Borja Maria (J.2005) POL, POL 4 66,57  
41 FREEDOM Argus Paul-Richard EST, EST 4 66,62  
42 IDARQUITHAGO Herck Andrea ROU, ROU 4 66,83  
43 IGOR E Ziębicki Michał POL, POL 4 67,16  
44 EXTRA DOLLARS Seroka Anna POL, POL 4 67,75  
45 CAREBIS Vinckier Jan BEL, BEL 4 68,12  
46 CHLOE Z Tonna Cathrine NOR, NOR 4 68,46  
47 CANILLO 2 Ebel Ulf GER, GER 5 70,44  
48 CYCERA Nicpoń Adam POL, POL 8 55,79  
49 LA VULKANO L Skiba Dawid POL, POL 8 58,53  
50 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 8 63,47  
51 CORSICANA Ebel-Jürgens Anna GER, GER 8 66,45  
52 HAMILTON Wypchło Aleksandra (J.2005) POL, POL 8 66,84  
53 BRANDY Kamińska Magda POL, POL 8 66,90  
54 GRANADA P Bruhns Robert GER, GER 8 67,08  
55 CZART Bobik Jan POL, POL 8 68,25  
56 CASALEO Z Wypchło Aleksandra (J.2005) POL, POL 9 70,23  
57 FLASH BLUE B Kubiak Dawid POL, POL 9 70,88  
58 CELTIC DE BETHUNE Polikowski Jacek POL, POL 9 71,05  
59 QUEENSLAND Klettenberg Kertu EST, EST 10 74,41  
60 DIARADO'S DREAM Skrzyczyński Jarosław POL, POL 12 64,07  
61 WESTFALIA L Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL 12 64,50  
62 INNOCENCE Kierznowski Hubert POL, POL 12 65,17  
63 QUICKLENSKY Brzóska Łukasz POL, POL 12 66,68  
64 B CAPTAIN NORMAN Klettenberg Gunnar EST, EST 14 92,81  
65 QUIRADOS AS Paulauskaite Monika (MJ.2000) LTU, LTU 16 66,75  
66 QUATTRA 14 Makarauskas Ignas (J.2004) LTU, LTU 16 66,88  
67 COLINERO Tyszko Michał POL, POL 16 68,41  
68 LARGO Klus Marek CZE, CZE 17 70,96  
69 GABBY KALAKAUA Genchev Gencho BUL, BUL 17 85,34  
70 GACARLA VDL Błaszczak Julia (MJ.2001) POL, POL 17 86,98  
  KRONOS Tomanova Katerina (MJ.2001) CZE, CZE EL    
  FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna POL, POL RET    
  BAIKA COT CHAT Kiecoń Mściwoj POL, POL RET    
  BLANT Strzałkowski Antoni POL, POL RET    


 

10 (2*) - MR/130 cm - Medium Round; Competition t against the clock, Article 238.2.1 (2021-02-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUENTCHEN GLUCK 5 Henzel Dominika (J.2004) POL, POL 0 52,23 2500 PLN
2 HEINEKEN Petraitis Matas LTU, LTU 0 52,46 2000 PLN
3 SHERLOCK Petrovas Andrius LTU, LTU 0 53,47 1500 PLN
4 DREAMY M Kamińska Magda POL, POL 0 54,16 1000 PLN
5 SECRET WEAPON L Skiba Dawid POL, POL 0 54,25 700 PLN
6 CELOUISIA I Ebel Ulf GER, GER 0 56,45 550 PLN
7 IVITA Petraitis Kristupas LTU, LTU 0 56,68 400 PLN
8 CHAMANN DU VERCOL Penele Laura LAT, LAT 0 56,80 300 PLN
9 CRADO VON WICHENSTEIN Bartonkova Nyna (J.2003) CZE, CZE 0 57,96 300 PLN
10 IELVE Dahlke Agata POL, POL 0 58,19 250 PLN
11 BADORETTE Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL 0 58,41 250 PLN
12 LIVIANA Arkhipova Anna LAT, LAT 0 58,83 250 PLN
13 TOKAJER 8 Suska Juliana (J.2003) POL, POL 0 60,47 100 PLN
14 LIBRETTO Tonna Cathrine NOR, NOR 0 60,52 100 PLN
15 ELON H Spreuwenberg Rens NED, NED 0 60,64 100 PLN
16 CASTALECCHIO SM Wojtal Julianna (J.2004) POL, POL 0 60,83 100 PLN
17 CORDOBA Troszczyński Łukasz POL, POL 0 62,50 100 PLN
18 CLEAR CARETINA Wechta Maksymilian POL, POL 0 63,02 100 PLN
19 COCA LIGHT SEMILLY Pasik Monika POL, POL 0 63,37  
20 HEESAMAR Arkhipova Anna LAT, LAT 0 64,23  
21 QUITE RIGHT Bielikova Nikola CZE, CZE 0 64,39  
22 GACARLA VDL Błaszczak Julia (MJ.2001) POL, POL 0 66,36  
23 LET'S DREAM Lootus Karol-Kenneth (J.2003) EST, EST 4 54,45  
24 ALMQUIST Bule Paulina (J.2005) POL, POL 4 55,62  
25 SILVER STAR Lehmann Dalia (MJ.2001) POL, POL 4 56,38  
26 DIOR V Zawadzka Eliza (JM.2006) POL, POL 4 56,86  
27 LIBERTINA Graversen Karoline Vistesen DEN, DEN 4 57,54  
28 CONFUA Ludwiczak Krzysztof POL, POL 4 58,55  
29 RENESSIN Argus Paul-Richard EST, EST 4 59,27  
30 CRISTAL Pasik Monika POL, POL 4 59,64  
31 FLASH Krywult Barbara (J.2003) POL, POL 4 60,89  
32 INNOCENCE Kierznowski Hubert POL, POL 4 60,90  
33 ZONENBOLD Krulik Larysa UKR, UKR 4 61,01  
34 CURT AS Berger Sabrina GER, GER 4 61,11  
35 HERDI Martinson Maarja EST, EST 4 61,37  
36 QUEBEC 64 Tomanova Katerina (MJ.2001) CZE, CZE 4 61,38  
37 COVINA 4 Thiesing Carsten GER, GER 4 61,77  
38 GABBY KALAKAUA Genchev Gencho BUL, BUL 4 62,28  
39 CAMPINO Wieczorek Pauline (MJ.2002) POL, POL 4 62,44  
40 F.A.RUCCULA Stuhr-Petersen Mie (MJ.2002) DEN, DEN 4 62,57  
41 CLAUDIA Troszczyński Łukasz POL, POL 4 62,95  
42 GOOFY Rakoczy Dawid POL, POL 4 65,25  
43 FLASH BLUE B Kubiak Dawid POL, POL 4 65,58  
44 MYREVELATION Urbańska Malwina POL, POL 4 66,50  
45 WESTFALIA L Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL 5 67,11  
46 HBR ACTION MAKER Z Spreuwenberg Rens NED, NED 5 67,59  
47 GUGALU Tonna Cathrine NOR, NOR 5 68,15  
48 AMERIQUE LANDAIS Kierznowski Hubert POL, POL 5 70,30  
49 SADIS 2 Kosmol Oliwia (J.2003) POL, POL 8 59,56  
50 CRICOVA L Werelich Zuzanna (J.2005) POL, POL 8 60,37  
51 IT'S ME Klettenberg Kertu EST, EST 8 63,74  
52 TENERIFE'S CARESON Klus Marek CZE, CZE 8 64,29  
53 IPHONE Grundkowska Monika POL, POL 8 64,83  
54 ZINZINO Udeküll Andres EST, EST 8 65,07  
55 CORCON Błaszczak Julia (MJ.2001) POL, POL 8 66,96  
56 KLEONS EMPIRE Opravilova Eliska CZE, CZE 10 73,33  
57 ANGARA L Tęcza Szymon POL, POL 12 64,59  
58 HUAN TWANG R Bule Oliwer (J.2003) POL, POL 12 64,76  
59 LUIGI Heering Rosemarie (J.2005) DEN, DEN 12 79,39  
60 HEVANTOS Kurleto Kornelia (J.2004) POL, POL 13 68,40  
61 HOME-RUN Konopacki Przemysław POL, POL 13 83,68  
62 EL NINJO VAN DE KWADE HEYDE Heering Rosemarie (J.2005) DEN, DEN 13 85,01  
63 CLEO Alsina Anna Annija (J.2003) LAT, LAT 16 79,03  
64 SALOMON Klettenberg Gunnar EST, EST 17 86,38  
65 ONAGADORI RED WINE Lewandowski Aleksander (J.2003) POL, POL 18 71,59  
66 VERY CHARMING Aul Deily EST, EST 21 68,57  
  WIRGINIA Wojtal Julianna (J.2004) POL, POL EL    
  DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra POL, POL EL    
67 ARMSTRONG Kraśko Kuba (JM.2007) POL, POL DNS    


 

11 (2*) - BR/140 cm - Big Round; Competition Two phases 1st against the clock & 2nd against the clock Article 274.1.5.3 (2nd Qualification for Grand Prix comp. No 15) (2021-02-13)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FREEDOM Argus Paul-Richard EST, EST 0 45,35 0 24,31 4000 PLN
2 SZULER Kubiak Grzegorz POL, POL 0 43,03 0 24,58 3200 PLN
3 CARIPPU Kielbasa Borgström Karolina SWE, SWE 0 43,27 0 24,74 2400 PLN
4 DIARADO'S DREAM Skrzyczyński Jarosław POL, POL 0 45,96 0 25,12 1600 PLN
5 GRANADA P Bruhns Robert GER, GER 0 46,01 0 25,23 1120 PLN
6 DUNDAS V.D.M. Penele Laura LAT, LAT 0 44,67 0 25,35 880 PLN
7 BAIKA COT CHAT Kiecoń Mściwoj POL, POL 0 44,04 0 25,62 640 PLN
8 VENTISETTE Raag Urmas EST, EST 0 45,08 0 25,67 480 PLN
9 CANILLO 2 Ebel Ulf GER, GER 0 44,17 0 26,07 480 PLN
10 VELVET LAZAR Miśkiewicz Tomasz POL, POL 0 44,16 0 26,16 400 PLN
11 COLINERO Tyszko Michał POL, POL 0 45,93 0 26,41 400 PLN
12 CORSICANA Ebel-Jürgens Anna GER, GER 0 44,08 0 26,91 400 PLN
13 CHACCOLINA Ebel Ulf GER, GER 0 45,63 0 26,99 100 PLN
13 QUIRADOS AS Paulauskaite Monika (MJ.2000) LTU, LTU 0 47,66 0 26,99 100 PLN
15 JAY-Z BEE Argus Paul-Richard EST, EST 0 47,39 0 27,02 100 PLN
16 KALVARIE VAN DE ZELM Herck Andrea ROU, ROU 0 46,15 0 27,87 100 PLN
17 BRANDY Kamińska Magda POL, POL 0 45,79 0 28,16 100 PLN
18 MEDINA Heering Emilie (MJ.2002) DEN, DEN 0 42,34 0 28,31 100 PLN
19 HANGSTONE JT Z Karma Oliver EST, EST 0 44,80 0 29,45 100 PLN
20 KRONOS Tomanova Katerina (MJ.2001) CZE, CZE 0 46,18 0 29,99 100 PLN
21 LUCIANO Szary Ziębicka Anna POL, POL 0 44,93 0 30,09 100 PLN
22 IGOR E Ziębicki Michał POL, POL 0 47,81 0 31,06 100 PLN
23 DHAHA Grundkowska Monika POL, POL 0 45,15 0 31,94  
24 CASALEO Z Wypchło Aleksandra (J.2005) POL, POL 0 46,01 0 33,14  
25 B CAPTAIN NORMAN Klettenberg Gunnar EST, EST 0 46,19 0 33,54  
26 CHAPALEUFU Stuhr-Petersen Mie (MJ.2002) DEN, DEN 0 45,19 0 33,64  
27 MISTER CASH Strzałkowski Antoni POL, POL 0 45,00 4 25,30  
28 CORLEANO Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL 0 45,87 4 25,51  
29 VASCO Konopacki Przemysław POL, POL 0 44,97 4 25,73  
30 DUKE Konopacki Przemysław POL, POL 0 45,84 4 27,09  
31 QUIDAMS STAR MELLONI Berger Sabrina GER, GER 0 46,52 4 29,03  
32 CELTIA II Wechta Maksymilian POL, POL 0 43,66 4 31,77  
33 IDARQUITHAGO Herck Andrea ROU, ROU 0 46,60 4 34,39  
34 EXIT REMO Skrzyczyński Jarosław POL, POL 0 45,56 5 36,09  
35 CYCERA Nicpoń Adam POL, POL 0 47,70 8 25,33  
36 ZWAROVSKI Z Petrovas Andrius LTU, LTU 0 46,05 8 25,44  
37 LARGO Klus Marek CZE, CZE 0 45,93 8 34,43  
38 SOLIDAT Vinckier Jan BEL, BEL 0 42,13 RET    
38 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert POL, POL 0 45,30 RET    
38 WILANDER Kaźmierczak Michał POL, POL 0 45,62 RET    
38 NIKO Ludwiczak Krzysztof POL, POL 0 46,13 RET    
42 BALOU'S ERBIN Jüngel Marvin (MJ.2001) GER, GER 1 48,35      
43 CASINA 20 Tyszko Mateusz POL, POL 4 42,39      
44 FIBONACCI S Wechta Maksymilian POL, POL 4 43,44      
45 CHELSEA 96 Bruhns Robert GER, GER 4 44,73      
46 HJUSTACUS OMHG Grikienis Irmantas LTU, LTU 4 44,76      
47 KONTADOR VD MOLENDREEF Koza Paulina POL, POL 4 44,78      
48 LAVISTO STAR Kubiak Dawid POL, POL 4 45,17      
49 DIGISPORT CODEINA Kiecoń Mściwoj POL, POL 4 45,32      
50 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 4 45,70      
51 INTERLAKEN Genchev Gencho BUL, BUL 4 45,73      
52 CARINJO Kielbasa Borgström Karolina SWE, SWE 4 45,79      
53 CHLOE Z Tonna Cathrine NOR, NOR 4 46,04      
54 ESPRIT DU BUISSON Z Klettenberg Gunnar EST, EST 4 46,16      
55 ALO VARO P Polowczyk Hubert POL, POL 4 46,22      
56 MALIN 21 Ludwiczak Krzysztof POL, POL 4 46,45      
57 QUEENSLAND Klettenberg Kertu EST, EST 4 46,53      
58 ICI Ciszek - Lewicka Małgorzata POL, POL 4 46,58      
59 COSIMA Thiesing Carsten GER, GER 4 47,85      
59 ZERO Z Nicpoń Adam POL, POL 4 47,85      
61 GOLDCOAST VDL Petraitis Matas LTU, LTU 5 48,24      
62 WHOOPY BOY Kaźmierczak Michał POL, POL 8 43,64      
63 ZAZOU SZUMAWA Kłapinska Laura (J.2005) POL, POL 8 43,96      
64 ANTINA Koziarowska Natalia POL, POL 8 44,46      
65 CAMILLA 139 Brańka- Borja Maria (J.2005) POL, POL 8 44,50      
66 LAUSANNE 65 Kurleto Kornelia (J.2004) POL, POL 8 44,84      
67 HAMILTON Wypchło Aleksandra (J.2005) POL, POL 8 45,51      
68 CAREBIS Vinckier Jan BEL, BEL 8 46,01      
69 CALVIN D'OR Petraitis Kristupas LTU, LTU 8 46,14      
70 CZART Bobik Jan POL, POL 8 46,75      
71 EXTRA DOLLARS Seroka Anna POL, POL 9 48,51      
72 DROVER Bielikova Nikola CZE, CZE 11 56,96      
73 QUICKLENSKY Brzóska Łukasz POL, POL 12 45,75      
74 I-MARK W Spisak Paweł POL, POL 12 45,99      
75 CHANOU Thiesing Carsten GER, GER 13 48,33      
76 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria POL, POL 14 53,56      
77 FLANDRIA Bobik Jan POL, POL 16 47,97      
78 LA PEZI Lewicki Marek POL, POL 19 58,64      
79 QUATTRA 14 Makarauskas Ignas (J.2004) LTU, LTU 20 46,25      
  FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna POL, POL EL        
  ARONN DU TALUS Zagor Jacek POL, POL EL        
  LORD Tomanova Katerina (MJ.2001) CZE, CZE EL        
  JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław POL, POL RET        
  CELTIC DE BETHUNE Polikowski Jacek POL, POL RET        
  WINCHESTER Kobiernik Daria POL, POL RET        
  JOLIE LAFEE Jüngel Marvin (MJ.2001) GER, GER RET        


 

12 (2*) - S&M/130 cm - Speed & Music; Speed and handiness competition , Article 263 + 239 (2021-02-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 ESCORIAL Petrovas Andrius LTU, LTU 60,06 3 2500 PLN
2 CHARLETTA 2 Ebel-Jürgens Anna GER, GER 61,52 3 2000 PLN
3 BLANT Strzałkowski Antoni POL, POL 62,23 3 1500 PLN
4 LYJANEIRO Z Tyszko Mateusz POL, POL 62,44 3 1000 PLN
5 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj POL, POL 62,58 0 700 PLN
6 SANTORINI L Skiba Dawid POL, POL 65,70 6 550 PLN
7 ITALO VAN'T DAUWHOF Paulauskaite Monika (MJ.2000) LTU, LTU 65,80 0 400 PLN
8 CARDOZO 4 Klus Marek CZE, CZE 66,58 0 300 PLN
9 CANARIA-BLUE AR Bruhns Robert GER, GER 66,87 3 300 PLN
10 M BLUE'S BOY Z Bawłowicz Katarzyna POL, POL 68,45 6 250 PLN
11 HAFELIS Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 69,37 3 250 PLN
12 CORNETTO Grikienis Irmantas LTU, LTU 71,22 6 250 PLN
13 CARALIS Golubkeviciute Migle (MJ.2002) LTU, LTU 71,78 9  
14 HAVE FUN Makarauskas Ignas (J.2004) LTU, LTU 73,67 3  
15 ARMSTRONG Kraśko Kuba (JM.2007) POL, POL 73,99 6  
16 BUENO L Tęcza Szymon POL, POL 76,79 9  
17 LIGHTNING 100 Błaszczak Julia (MJ.2001) POL, POL 76,86 0  
18 ITOULON B Lewicki Marek POL, POL 82,95 9  
19 CHARLIE BOY Suska Juliana (J.2003) POL, POL 83,21 0  
  CHENET Koziarowski Jarosław POL, POL RET    


 

15 (2*) - GP/145 cm - Grand Prix LR; Competition against the clock with jump off , Article 238.2.2 (2021-02-14)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BADORETTE Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL 0 72,87 0 37,70 25600 PLN
2 ZIROCCO AIR Tyszko Mateusz POL, POL 0 70,99 0 39,34 20480 PLN
3 GOLDCOAST VDL Petraitis Matas LTU, LTU 0 72,51 0 40,59 15360 PLN
4 VENTISETTE Raag Urmas EST, EST 0 69,74 4 38,96 10240 PLN
5 WILANDER Kaźmierczak Michał POL, POL 0 70,20 4 41,03 7168 PLN
6 FIBONACCI S Wechta Maksymilian POL, POL 0 72,63 8 44,38 5632 PLN
7 ZWAROVSKI Z Petrovas Andrius LTU, LTU 0 69,68 21 60,22 4096 PLN
8 WINCHESTER Kobiernik Daria POL, POL 0 71,21 RET   3072 PLN
9 DHAHA Grundkowska Monika POL, POL 1 74,49     3072 PLN
10 ANTINA Koziarowska Natalia POL, POL 1 75,39     2560 PLN
11 CARISON Bielikova Nikola CZE, CZE 1 76,16     2560 PLN
12 GRANADA P Bruhns Robert GER, GER 1 76,23     2560 PLN
13 LARGO Klus Marek CZE, CZE 1 76,55     100 PLN
14 IDARQUITHAGO Herck Andrea ROU, ROU 1 77,80     100 PLN
15 JERICO Skrzyczyński Jarosław POL, POL 4 69,10      
16 LA VULKANO L Skiba Dawid POL, POL 4 69,86      
17 ESTORIL FORTUNA Kubiak Dawid POL, POL 4 70,95      
18 BALOU'S ERBIN Jüngel Marvin (MJ.2001) GER, GER 4 71,21      
19 JAY-Z BEE Argus Paul-Richard EST, EST 4 71,31      
20 DIGISPORT CODEINA Kiecoń Mściwoj POL, POL 4 72,15      
21 TOKAJER 8 Suska Juliana (J.2003) POL, POL 4 72,17      
22 VASCO Konopacki Przemysław POL, POL 4 72,22      
23 KONTADOR VD MOLENDREEF Koza Paulina POL, POL 4 72,40      
24 LORD Tomanova Katerina (MJ.2001) CZE, CZE 5 74,08      
25 NIKO Ludwiczak Krzysztof POL, POL 5 74,52      
26 VELVET LAZAR Miśkiewicz Tomasz POL, POL 5 75,00      
27 CZART Bobik Jan POL, POL 5 75,20      
28 CYCERA Nicpoń Adam POL, POL 5 76,34      
29 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 5 76,72      
30 HANGSTONE JT Z Karma Oliver EST, EST 5 76,89      
31 QUIRADOS AS Paulauskaite Monika (MJ.2000) LTU, LTU 6 78,70      
32 EXTRA DOLLARS Seroka Anna POL, POL 6 79,47      
33 CHANOU Thiesing Carsten GER, GER 6 80,19      
34 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF Strzałkowski Antoni POL, POL 8 67,75      
35 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika POL, POL 8 72,03      
36 SOLIDAT Vinckier Jan BEL, BEL 8 72,63      
37 DUNDAS V.D.M. Penele Laura LAT, LAT 9 74,51      
38 FLOWERFEE Berger Sabrina GER, GER 9 75,24      
39 B CAPTAIN NORMAN Klettenberg Gunnar EST, EST 9 75,50      
40 LA PEZI Lewicki Marek POL, POL 9 75,85      
41 ICI Ciszek - Lewicka Małgorzata POL, POL 9 77,25      
42 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert POL, POL 9 77,57      
43 CHLOE Z Tonna Cathrine NOR, NOR 10 79,17      
44 QUICKLENSKY Brzóska Łukasz POL, POL 10 80,79      
45 COLINERO Tyszko Michał POL, POL 12 72,00      
46 CANILLO 2 Ebel Ulf GER, GER 13 75,61      
47 CARINJO Kielbasa Borgström Karolina SWE, SWE 13 75,87      
48 CASALEO Z Wypchło Aleksandra (J.2005) POL, POL 13 77,55      
49 HJUSTACUS OMHG Grikienis Irmantas LTU, LTU 13 77,56      
50 CALVIN D'OR Petraitis Kristupas LTU, LTU 17 74,89      
51 QUEENSLAND Klettenberg Kertu EST, EST 19 84,91      
  BRANDY Kamińska Magda POL, POL EL        
  SZULER Kubiak Grzegorz POL, POL RET        
  CORSICANA Ebel-Jürgens Anna GER, GER RET        


 

16 (2*) - MRF/135 cm - Medium Round Final; Competition against the clock, Article 238.2.1 (2021-02-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ESCORIAL Petrovas Andrius LTU, LTU 0 54,54 6640 PLN
2 SHERLOCK Petrovas Andrius LTU, LTU 0 55,49 5312 PLN
3 CELOUISIA I Ebel Ulf GER, GER 0 55,55 3984 PLN
4 BAIKA COT CHAT Kiecoń Mściwoj POL, POL 0 56,35 2124,8 PLN
5 IELVE Dahlke Agata POL, POL 0 56,75 1593,6 PLN
6 CAREBIS Vinckier Jan BEL, BEL 0 56,90 1195,2 PLN
7 SECRET WEAPON L Skiba Dawid POL, POL 0 56,96 796,8 PLN
8 CHACCOLINA Ebel Ulf GER, GER 0 57,36 664 PLN
9 JOLIE LAFEE Jüngel Marvin (MJ.2001) GER, GER 0 57,68 664 PLN
10 ITOULON B Lewicki Marek POL, POL 0 57,89 531,2 PLN
11 SILVER STAR Lehmann Dalia (MJ.2001) POL, POL 0 57,91 531,2 PLN
12 ALO VARO P Polowczyk Hubert POL, POL 0 58,65 531,2 PLN
13 EXIT REMO Skrzyczyński Jarosław POL, POL 0 58,77 398,4 PLN
14 LYJANEIRO Z Tyszko Mateusz POL, POL 0 59,51 398,4 PLN
15 LIBRETTO Tonna Cathrine NOR, NOR 0 59,64 265,6 PLN
16 CASINA 20 Tyszko Mateusz POL, POL 0 59,79 265,6 PLN
17 CANARIA-BLUE AR Bruhns Robert GER, GER 0 59,81 265,6 PLN
18 KRONOS Tomanova Katerina (MJ.2001) CZE, CZE 0 60,02 132,8 PLN
19 COSIMA Thiesing Carsten GER, GER 0 60,26 132,8 PLN
20 LUCIANO Szary Ziębicka Anna POL, POL 0 60,32 132,8 PLN
21 BUENO L Tęcza Szymon POL, POL 0 60,48 100 PLN
22 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj POL, POL 0 60,53 100 PLN
23 ANGARA L Tęcza Szymon POL, POL 0 61,34 100 PLN
24 TENERIFE'S CARESON Klus Marek CZE, CZE 0 62,67 100 PLN
24 QUEBEC 64 Tomanova Katerina (MJ.2001) CZE, CZE 0 62,67 100 PLN
26 ELON H Spreuwenberg Rens NED, NED 0 62,68 100 PLN
27 CRADO VON WICHENSTEIN Bartonkova Nyna (J.2003) CZE, CZE 0 63,13 100 PLN
28 FREEDOM Argus Paul-Richard EST, EST 0 63,66 100 PLN
29 HEESAMAR Arkhipova Anna LAT, LAT 0 64,34 100 PLN
30 CORDOBA Troszczyński Łukasz POL, POL 0 65,56  
31 KALVARIE VAN DE ZELM Herck Andrea ROU, ROU 0 66,32  
32 LUIGI Heering Rosemarie (J.2005) DEN, DEN 0 67,27  
33 GACARLA VDL Błaszczak Julia (MJ.2001) POL, POL 0 67,50  
34 CAMPINO Wieczorek Pauline (MJ.2002) POL, POL 0 68,09  
35 M BLUE'S BOY Z Bawłowicz Katarzyna POL, POL 0 68,98  
36 AMERIQUE LANDAIS Kierznowski Hubert POL, POL 1 70,86  
37 HERDI Martinson Maarja EST, EST 1 70,95  
38 CLEAR CARETINA Wechta Maksymilian POL, POL 1 71,25  
39 IVITA Petraitis Kristupas LTU, LTU 2 76,54  
40 DROVER Bielikova Nikola CZE, CZE 3 78,64  
41 DIOR V Zawadzka Eliza (JM.2006) POL, POL 4 55,20  
42 HEINEKEN Petraitis Matas LTU, LTU 4 55,68  
43 ALMQUIST Bule Paulina (J.2005) POL, POL 4 57,35  
44 ZONENBOLD Krulik Larysa UKR, UKR 4 57,60  
45 MISTER CASH Strzałkowski Antoni POL, POL 4 59,74  
46 INTERLAKEN Genchev Gencho BUL, BUL 4 59,75  
47 ZERO Z Nicpoń Adam POL, POL 4 60,13  
48 CAMILLA 139 Brańka- Borja Maria (J.2005) POL, POL 4 60,25  
49 LAUSANNE 65 Kurleto Kornelia (J.2004) POL, POL 4 60,49  
50 CHENET Koziarowski Jarosław POL, POL 4 61,34  
51 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna POL, POL 4 61,48  
52 CHAPALEUFU Stuhr-Petersen Mie (MJ.2002) DEN, DEN 4 62,37  
53 CARDOZO 4 Klus Marek CZE, CZE 4 62,72  
54 CHAMANN DU VERCOL Penele Laura LAT, LAT 4 62,78  
55 MEDINA Heering Emilie (MJ.2002) DEN, DEN 4 62,84  
56 LIVIANA Arkhipova Anna LAT, LAT 4 62,99  
57 CLAUDIA Troszczyński Łukasz POL, POL 4 64,43  
58 CLEO Alsina Anna Annija (J.2003) LAT, LAT 4 66,56  
59 HAFELIS Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 4 66,77  
60 I-MARK W Spisak Paweł POL, POL 4 67,35  
61 CORLEANO Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL 4 67,37  
62 ITALO VAN'T DAUWHOF Paulauskaite Monika (MJ.2000) LTU, LTU 4 67,57  
63 DREAMY M Kamińska Magda POL, POL 5 70,09  
64 CURT AS Berger Sabrina GER, GER 5 70,21  
65 CASTALECCHIO SM Wojtal Julianna (J.2004) POL, POL 5 70,28  
66 INNOCENCE Kierznowski Hubert POL, POL 5 70,33  
67 IPHONE Grundkowska Monika POL, POL 5 70,40  
68 CORCON Błaszczak Julia (MJ.2001) POL, POL 5 70,74  
69 RENESSIN Argus Paul-Richard EST, EST 5 71,31  
70 HAMILTON Wypchło Aleksandra (J.2005) POL, POL 5 71,34  
71 ZAZOU SZUMAWA Kłapinska Laura (J.2005) POL, POL 5 71,47  
72 SANTORINI L Skiba Dawid POL, POL 5 71,75  
73 WESTFALIA L Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL 5 71,81  
74 GABBY KALAKAUA Genchev Gencho BUL, BUL 5 72,27  
75 MALIN 21 Ludwiczak Krzysztof POL, POL 5 72,74  
76 QUITE RIGHT Bielikova Nikola CZE, CZE 6 73,40  
77 FLANDRIA Bobik Jan POL, POL 6 76,69  
78 CHARLETTA 2 Ebel-Jürgens Anna GER, GER 8 55,99  
79 LAVISTO STAR Kubiak Dawid POL, POL 8 56,49  
80 CHELSEA 96 Bruhns Robert GER, GER 8 56,54  
81 QUATTRA 14 Makarauskas Ignas (J.2004) LTU, LTU 8 60,26  
82 CHARLIE BOY Suska Juliana (J.2003) POL, POL 8 60,39  
83 CONFUA Ludwiczak Krzysztof POL, POL 8 62,56  
84 SADIS 2 Kosmol Oliwia (J.2003) POL, POL 8 63,29  
85 LIBERTINA Graversen Karoline Vistesen DEN, DEN 8 63,36  
86 IGOR E Ziębicki Michał POL, POL 8 64,44  
87 FLASH Krywult Barbara (J.2003) POL, POL 8 67,14  
88 COVINA 4 Thiesing Carsten GER, GER 8 67,49  
89 F.A.RUCCULA Stuhr-Petersen Mie (MJ.2002) DEN, DEN 8 68,09  
90 ESPRIT DU BUISSON Z Klettenberg Gunnar EST, EST 8 68,73  
91 EL NINJO VAN DE KWADE HEYDE Heering Rosemarie (J.2005) DEN, DEN 9 69,58  
92 VERY CHARMING Aul Deily EST, EST 9 71,20  
93 QUENTCHEN GLUCK 5 Henzel Dominika (J.2004) POL, POL 9 71,88  
94 CRICOVA L Werelich Zuzanna (J.2005) POL, POL 9 85,99  
95 KLEONS EMPIRE Opravilova Eliska CZE, CZE 10 75,64  
96 HBR ACTION MAKER Z Spreuwenberg Rens NED, NED 11 77,38  
97 DIARADO'S DREAM Skrzyczyński Jarosław POL, POL 12 57,76  
98 LET'S DREAM Lootus Karol-Kenneth (J.2003) EST, EST 12 68,87  
99 MYREVELATION Urbańska Malwina POL, POL 13 71,88  
100 JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław POL, POL 13 71,93  
101 GUGALU Tonna Cathrine NOR, NOR 14 75,59  
102 HUAN TWANG R Bule Oliwer (J.2003) POL, POL 14 76,35  
103 CRISTAL Pasik Monika POL, POL 16 65,30  
104 CORNETTO Grikienis Irmantas LTU, LTU 16 81,05  
105 CARALIS Golubkeviciute Migle (MJ.2002) LTU, LTU 17 85,37  
  WIRGINIA Wojtal Julianna (J.2004) POL, POL EL    
  HOME-RUN Konopacki Przemysław POL, POL EL    
  HAVE FUN Makarauskas Ignas (J.2004) LTU, LTU EL    
  FLASH BLUE B Kubiak Dawid POL, POL RET    
  ONAGADORI RED WINE Lewandowski Aleksander (J.2003) POL, POL RET    
  GOOFY Rakoczy Dawid POL, POL RET    
  IT'S ME Klettenberg Kertu EST, EST RET    
  BLANT Strzałkowski Antoni POL, POL RET    



 

HUBERTUS 2.5.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

CSI1* 1st week Poznań, 11-14 luty 2021

WYNIKI KOŃCOWE  POBIERZ PDF
 

2 (1*) - SpR/110 cm - Special Round Competition two phases special , 1st not against the clock, 2nd against the clock Article 274.2.5 (2021-02-12)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 HIMALAYA OF THE HUTS Taczalska Maja (J.2003) POL, POL 0 29,76 0 28,89 0 500 PLN
2 TYPIER Sawicka Paulina (JM.2007) POL, POL 0 28,19 0 31,93 0 400 PLN
3 VANDAMME Rychlik Grzegorz POL, POL 0 29,92 0 32,68 0 300 PLN
4 IVY Zimnowodzka Natalia POL, POL 0 28,00 0 33,91 0 200 PLN
5 AVOCADO L Szpak Karolina (JM.2007) POL, POL 0 29,11 0 34,35 0 140 PLN
6 JOY RIDE B Krauze Anna POL, POL 0 31,25 0 35,59 0 110 PLN
7 CRAZY LOVE Sitowska Iwona POL, POL 0 31,25 0 35,70 0 80 PLN
8 KASINIA Gonciarek Maria (MJ.2002) POL, POL 0 32,26 0 35,84 0 60 PLN
9 OLIMPIA Likus Maja (JM.2008) POL, POL 0 28,52 0 36,28 0 60 PLN
10 FASTINA Stuhr-Petersen Mie (MJ.2002) DEN, DEN 0 31,40 0 36,56 0 50 PLN
11 STATIS CONTI Bielikova Nikola CZE, CZE 0 33,42 0 38,01 0 50 PLN
12 COSMIC MONSTER Rimkevicius Trojus (Mł.2009) LTU, LTU 0 34,55 0 41,50 0 50 PLN
13 GIULIETTA-LA Kukowska Katarzyna (J.2003) POL, POL 0 33,96 2 46,37 2  
14 LAPITA Dragan Natalia (J.2003) POL, POL 4 27,04 0 29,11 4  
15 HIMENA Szaniawska Karolina (JM.2006) POL, POL 4 27,56 0 29,47 4  
16 JUDSON Urbańska Natalia (JM.2007) POL, POL 4 26,58 0 32,28 4  
17 HERR CATOO Walkowska Alessandra POL, POL 0 30,19 4 33,40 4  
18 BRIDGET JONES Kopras Marek POL, POL 0 27,49 4 33,49 4  
19 VENDETTA Laskowska Maria (J.2005) POL, POL 4 29,64 0 33,79 4  
20 ESTEHOF'S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) POL, POL 4 28,41 0 34,87 4  
21 WODKA POLKA Skrzyczyński Filip (JM.2007) POL, POL 4 30,50 0 35,79 4  
22 CORELLA 10 Raszewska Gaja (J.2005) POL, POL 4 28,84 0 36,60 4  
23 GWIAZDA Janusz Małgorzata (MJ.2001) POL, POL 4 31,69 0 37,10 4  
24 JARSINA Mański Konrad (J.2005) POL, POL 4 28,31 0 37,43 4  
25 SEVILLA Vinckier Izabela POL, POL 0 30,63 4 39,25 4  
26 MICHAEL ANGELO F Stawicka Marianna (JM.2006) POL, POL 0 31,78 4 39,31 4  
27 REFLECTION Stefanowicz Hanna (JM.2007) POL, POL 0 28,85 4 40,34 4  
28 HALLOUMI Szpak Karolina (JM.2007) POL, POL 4 33,60 0 41,51 4  
29 CERENSKY Kłapińska Monika POL, POL 0 29,64 5 44,58 5  
30 GVERDI Skrzyczyński Patryk (JM.2007) POL, POL 0 30,08 7 50,68 7  
31 COYOTE UGLY V Pięta Bianka (J.2005) POL, POL 0 33,08 7 51,36 7  
32 DENIRO Kalwa Kamila POL, POL 8 28,12 0 29,63 8  
33 GOLIAT Pogodzińska Urszula (J.2005) POL, POL 8 26,87 0 30,14 8  
34 BULWAR Stawińska Amelia (MJ.2002) POL, POL 0 27,96 8 31,68 8  
35 CUIDAM DE VRENDT Kaszyńska Aleksandra (JM.2006) POL, POL 8 27,61 0 35,04 8  
36 ENDLESS LOVE Ostrowska Oliwia (JM.2006) POL, POL 4 26,12 4 36,60 8  
37 EFLIM Krauze Anna POL, POL 4 29,56 4 37,21 8  
38 FEVER 5 Kopko Justyna POL, POL 9 36,75 0 34,55 9  
39 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) POL, POL 11 46,48 0 33,48 11  
40 ARAMIDA Koszuta Julia (JM.2007) POL, POL 12 28,80 0 33,35 12  
41 PETIT A PETIT Świerczyńska Tola (JM.2008) POL, POL 4 28,22 8 40,31 12  
42 DIAMENT Stawicka Marianna (JM.2006) POL, POL 16 48,16 0 39,79 16  
  CORJANO Kłapińska Monika POL, POL 18 42,28 EL      
  CIRA W Strończyńska Oliwia (J.2003) POL, POL EL          
  KHADIR Dreger Magdalena (J.2003) POL, POL EL          
  LACRIN Rzyszkiewicz Anastazja (J.2005) POL, POL EL          
  HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY Kopras Marek POL, POL EL          
  MA BELLE DE MUZE Brańka- Borja Maria (J.2005) POL, POL EL          


 

3 (1*) - SmR/120 cm - Small Round Competition two phases special , 1st not against the clock, 2nd against the clock Article 274.2.5 (2021-02-12)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 SKLADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (J.2005) POL, POL 0 25,01 0 26,46 0 1500 PLN
2 DORIS DAY Rynowiecki Olaf (JM.2006) POL, POL 0 29,27 0 27,10 0 1200 PLN
3 GALOPADA Kubiak Grzegorz POL, POL 0 30,04 0 27,51 0 900 PLN
4 JURANDA Sówka Nell (JM.2008) POL, POL 0 27,87 0 27,54 0 600 PLN
5 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (J.2005) POL, POL 0 28,79 0 27,77 0 420 PLN
6 AL CAPONE Strzałkowski Antoni POL, POL 0 30,85 0 28,30 0 330 PLN
7 KAPITO Błaszczak Julia (MJ.2001) POL, POL 0 29,22 0 29,71 0 240 PLN
8 LEILA Zigmantaviciute Doma (J.2003) LTU, LTU 0 28,81 0 29,84 0 180 PLN
9 GARE DU NORD Kielbasa Borgström Karolina SWE, SWE 0 31,31 0 30,04 0 180 PLN
10 SALVE Vinckier Izabela POL, POL 0 28,36 0 30,06 0 150 PLN
11 MATISSE Bartonkova Nyna (J.2003) CZE, CZE 0 31,68 0 30,35 0 150 PLN
12 CALIDOR Lusina-Gołaś Aleksandra POL, POL 0 30,43 0 30,75 0 150 PLN
13 DINDEPENDENT Z Koza Paulina POL, POL 0 31,35 0 30,80 0 80 PLN
14 COLETTE Kobiernik Daria POL, POL 0 30,20 0 31,34 0 80 PLN
15 HEARTCOR F Polowczyk Hubert POL, POL 0 30,74 0 31,48 0 80 PLN
16 CASPAR DE VALD Błaszczak Julia (MJ.2001) POL, POL 0 31,77 0 31,87 0 80 PLN
17 BETTY BALOU 4 Rynowiecki Olaf (JM.2006) POL, POL 0 30,69 0 31,92 0 80 PLN
18 BONO Kopko Justyna POL, POL 0 30,50 0 32,20 0 80 PLN
19 BASTYLIA Kasprzyszak Ola (J.2005) POL, POL 0 27,52 0 32,70 0 80 PLN
20 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) POL, POL 0 28,68 0 33,25 0 80 PLN
21 LAMBIK Pawelczak Paulina (MJ.2001) POL, POL 0 29,56 0 33,44 0  
22 QUALITY QUEEN Zimnowodzka Natalia POL, POL 0 28,62 0 34,11 0  
23 UNBELIEVABLE Paulauskaite Monika (MJ.2000) LTU, LTU 0 32,56 0 34,15 0  
24 CORRADINO Zawadzka Eliza (JM.2006) POL, POL 0 29,97 0 35,38 0  
25 OLSTER Dzięgielewska Karina (J.2004) POL, POL 0 28,19 0 36,59 0  
26 COBREY F Stawicka Marianna (JM.2006) POL, POL 0 30,67 0 37,56 0  
27 HASALA Bobik Jan POL, POL 0 31,31 0 38,28 0  
28 CLANDOR Gierszewska Natalia POL, POL 0 31,66 0 38,78 0  
29 REMEMBER ME Petrovas Andrius LTU, LTU 0 28,84 4 26,12 4  
30 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) POL, POL 0 27,08 4 26,90 4  
31 CASALLETTO Brzóska Łukasz POL, POL 0 28,99 4 28,23 4  
32 DON ESPADRON Kraśko Kuba (JM.2007) POL, POL 4 28,74 0 29,19 4  
33 FIGARO Prymek Zuzanna (JM.2006) POL, POL 0 29,72 4 29,36 4  
34 ANNCHEN 11 Konarska Marta (JM.2006) POL, POL 0 29,25 4 30,02 4  
35 NARCOTIQUE TACHOR Pięta Julia (JM.2007) POL, POL 4 31,17 0 30,40 4  
36 ELIZABETH Z Lusina-Gołaś Aleksandra POL, POL 0 30,62 4 31,21 4  
37 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) POL, POL 4 27,73 0 33,17 4  
38 PENNY LANE Nawrocka Roksana (JM.2008) POL, POL 4 28,45 0 33,70 4  
39 LILLY LE Kosmol Oliwia (J.2003) POL, POL 4 28,70 0 34,68 4  
40 LEMART Gneiting Maria (MJ.2001) GER, GER 0 29,91 4 35,57 4  
41 QUEEN FLY Kaniewska Weronika (MJ.2001) POL, POL 4 31,14 0 35,66 4  
42 QUESTINO Gneiting Maria (MJ.2001) GER, GER 4 31,30 0 35,83 4  
43 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) POL, POL 4 30,29 0 35,97 4  
44 ZANDRA Guzińska Izabella POL, POL 4 27,78 0 36,29 4  
45 MARIENHOF'S HAPPY MA BELLE Molgaard Antonie Lauritzen (MJ.2000) DEN, DEN 0 31,93 4 36,68 4  
46 GENEZA M Korek Dorota (J.2004) POL, POL 4 29,36 0 37,56 4  
47 TEUN Z Varula Miia EST, EST 4 30,98 0 38,54 4  
48 ODILLE VLS Bielikova Nikola CZE, CZE 4 33,09 0 41,07 4  
49 CAPTAIN MORGAN Grikienis Irmantas LTU, LTU 4 32,80 0 42,00 4  
50 CLARK Korek Dorota (J.2004) POL, POL 4 33,15 1 42,20 5  
51 BALOU'S BATMAN Ziębicki Michał POL, POL 4 32,38 1 43,38 5  
52 EINSTEIN Zieniewicz Dominika (J.2004) POL, POL 8 29,04 0 32,27 8  
53 IMAR Szymańska Julia (J.2005) POL, POL 8 29,73 0 33,44 8  
54 ATLANTA 541 Heering Emilie (MJ.2002) DEN, DEN 8 48,68 0 34,44 8  
55 DANTOS Krywult Amelia (J.2004) POL, POL 8 27,76 0 34,97 8  
56 DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) POL, POL 8 27,73 0 35,73 8  
57 HOPPY W.B. Reznuk Tatjana LAT, LAT 4 31,80 4 35,81 8  
58 CABERNE Malinauskaite Gintare LTU, LTU 4 31,28 4 35,83 8  
59 JARMILLO L Sitowska Iwona POL, POL 8 34,20 0 39,10 8  
60 CHALLENGER Piksa Magdalena (MJ.2001) POL, POL 8 31,62 0 39,13 8  
61 ANTURIO POLT Klus Marek CZE, CZE 8 31,56 0 39,93 8  
62 ROKADE Martinson Maarja EST, EST 0 29,02 10 48,83 10  
63 CREDO 29 Thiesing Carsten GER, GER 4 30,45 6 49,49 10  
64 ROMERO 118 Kłapinska Laura (J.2005) POL, POL 5 35,70 6 48,34 11  
65 QUERY DU BUISSON Z Kopko Justyna POL, POL 4 29,67 8 34,11 12  
66 EMICA Grygier Zuzanna (JM.2006) POL, POL 12 28,80 0 34,24 12  
67 DJANGO S 3 Bartonkova Nyna (J.2003) CZE, CZE 12 31,59 0 37,60 12  
68 URUGWAJ Polikowski Sławomir POL, POL 12 32,04 0 40,14 12  
69 ANTYLYA Kubiak Grzegorz POL, POL 14 39,03 0 37,71 14  
70 GALLANT DHH Sirutaviciute Monika LTU, LTU 12 32,04 2 47,76 14  
71 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) POL, POL 12 29,25 4 38,18 16  
72 DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna POL, POL 12 29,35 8 39,87 20  
  HUP Järviste Kärol EST, EST 4 29,96 EL      
  GENF Nawrocka Roksana (JM.2008) POL, POL EL          
  KOSTARYKA Pawelczak Paulina (MJ.2001) POL, POL EL          
  DIAMENT Ostrowska Oliwia (JM.2006) POL, POL DNS          


 

7 (1*) - SpR/110 cm - Special Round; Competition against the clock, Article 238.2.1 (2021-02-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ENDLESS LOVE Ostrowska Oliwia (JM.2006) POL, POL 0 52,18 500 PLN
2 CORELLA 10 Raszewska Gaja (J.2005) POL, POL 0 52,62 400 PLN
3 COSMIC MONSTER Rimkevicius Trojus (Mł.2009) LTU, LTU 0 54,53 300 PLN
4 FEVER 5 Kopko Justyna POL, POL 0 54,66 200 PLN
5 EFLIM Krauze Anna POL, POL 0 54,99 140 PLN
6 AVOCADO L Szpak Karolina (JM.2007) POL, POL 0 57,84 110 PLN
7 GVERDI Skrzyczyński Patryk (JM.2007) POL, POL 0 58,14 80 PLN
8 MICHAEL ANGELO F Stawicka Marianna (JM.2006) POL, POL 0 59,50 60 PLN
9 HERR CATOO Walkowska Alessandra POL, POL 0 61,90 60 PLN
10 DIAMENT Stawicka Marianna (JM.2006) POL, POL 1 62,66 50 PLN
11 HIMENA Szaniawska Karolina (JM.2006) POL, POL 4 48,40 50 PLN
12 LAPITA Dragan Natalia (J.2003) POL, POL 4 49,48 50 PLN
13 TYPIER Sawicka Paulina (JM.2007) POL, POL 4 52,96  
14 BULWAR Stawińska Amelia (MJ.2002) POL, POL 4 53,11  
15 JARSINA Mański Konrad (J.2005) POL, POL 4 54,10  
16 ARAMIDA Koszuta Julia (JM.2007) POL, POL 4 54,94  
17 VANDAMME Rychlik Grzegorz POL, POL 4 55,21  
18 JOY RIDE B Krauze Anna POL, POL 4 55,88  
19 HALLOUMI Szpak Karolina (JM.2007) POL, POL 4 58,98  
20 REFLECTION Stefanowicz Hanna (JM.2007) POL, POL 4 60,19  
21 COYOTE UGLY V Pięta Bianka (J.2005) POL, POL 4 60,60  
22 CIRA W Strończyńska Oliwia (J.2003) POL, POL 7 71,64  
23 DENIRO Kalwa Kamila POL, POL 8 51,99  
24 CUIDAM DE VRENDT Kaszyńska Aleksandra (JM.2006) POL, POL 8 53,36  
25 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) POL, POL 8 53,45  
26 WODKA POLKA Skrzyczyński Filip (JM.2007) POL, POL 8 55,46  
27 PETIT A PETIT Świerczyńska Tola (JM.2008) POL, POL 8 55,69  
28 ESTEHOF'S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) POL, POL 8 61,62  
29 OLIMPIA Likus Maja (JM.2008) POL, POL 11 70,72  
30 VENDETTA Laskowska Maria (J.2005) POL, POL 12 55,76  
31 BRIDGET JONES Kopras Marek POL, POL 12 58,59  
32 CERENSKY Kłapińska Monika POL, POL 14 66,44  
  LACRIN Rzyszkiewicz Anastazja (J.2005) POL, POL EL    
  KHADIR Dreger Magdalena (J.2003) POL, POL EL    
  GWIAZDA Janusz Małgorzata (MJ.2001) POL, POL EL    
  HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY Kopras Marek POL, POL EL    
  CORJANO Kłapińska Monika POL, POL EL    


 

8 (1*) - SmR/120 cm - Small Round; Competition against the clock, Article 238.2.1 (2021-02-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JURANDA Sówka Nell (JM.2008) POL, POL 0 49,11 1500 PLN
2 GALOPADA Kubiak Grzegorz POL, POL 0 50,74 1200 PLN
3 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (J.2005) POL, POL 0 51,05 900 PLN
4 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) POL, POL 0 51,11 600 PLN
5 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) POL, POL 0 51,33 420 PLN
6 CASALLETTO Brzóska Łukasz POL, POL 0 51,92 330 PLN
7 ANNCHEN 11 Konarska Marta (JM.2006) POL, POL 0 52,12 240 PLN
8 DORIS DAY Rynowiecki Olaf (JM.2006) POL, POL 0 52,61 180 PLN
9 PENNY LANE Nawrocka Roksana (JM.2008) POL, POL 0 53,49 180 PLN
10 SALVE Vinckier Izabela POL, POL 0 54,16 150 PLN
11 CABERNE Malinauskaite Gintare LTU, LTU 0 54,79 150 PLN
12 CALIDOR Lusina-Gołaś Aleksandra POL, POL 0 55,04 150 PLN
13 ELIZABETH Z Lusina-Gołaś Aleksandra POL, POL 0 55,29 80 PLN
14 ZANDRA Guzińska Izabella POL, POL 0 56,33 80 PLN
15 GARE DU NORD Kielbasa Borgström Karolina SWE, SWE 0 56,73 80 PLN
16 ROKADE Martinson Maarja EST, EST 0 56,96 80 PLN
17 CREDO 29 Thiesing Carsten GER, GER 0 57,39 80 PLN
18 GENEZA M Korek Dorota (J.2004) POL, POL 0 58,63 80 PLN
19 BETTY BALOU 4 Rynowiecki Olaf (JM.2006) POL, POL 0 58,75 80 PLN
20 UNBELIEVABLE Paulauskaite Monika (MJ.2000) LTU, LTU 0 58,97 80 PLN
21 LEMART Gneiting Maria (MJ.2001) GER, GER 0 59,03 80 PLN
22 LILLY LE Kosmol Oliwia (J.2003) POL, POL 0 59,29 80 PLN
23 COBREY F Stawicka Marianna (JM.2006) POL, POL 0 61,84  
24 BALOU'S BATMAN Ziębicki Michał POL, POL 1 66,43  
25 CLANDOR Gierszewska Natalia POL, POL 1 67,89  
26 GALLANT DHH Sirutaviciute Monika LTU, LTU 2 69,16  
27 ROMERO 118 Kłapinska Laura (J.2005) POL, POL 2 69,37  
28 DINDEPENDENT Z Koza Paulina POL, POL 2 69,52  
29 ODILLE VLS Bielikova Nikola CZE, CZE 2 70,25  
30 REMEMBER ME Petrovas Andrius LTU, LTU 4 52,51  
31 AL CAPONE Strzałkowski Antoni POL, POL 4 52,72  
32 IMAR Szymańska Julia (J.2005) POL, POL 4 55,39  
33 QUALITY QUEEN Zimnowodzka Natalia POL, POL 4 55,90  
34 GOLIAT Pogodzińska Urszula (J.2005) POL, POL 4 56,03  
35 BASTYLIA Kasprzyszak Ola (J.2005) POL, POL 4 56,56  
35 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) POL, POL 4 56,56  
37 COLETTE Kobiernik Daria POL, POL 4 56,68  
38 CASPAR DE VALD Błaszczak Julia (MJ.2001) POL, POL 4 57,45  
39 JUDSON Urbańska Natalia (JM.2007) POL, POL 4 57,63  
40 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) POL, POL 4 58,39  
41 QUESTINO Gneiting Maria (MJ.2001) GER, GER 4 58,68  
42 CHALLENGER Piksa Magdalena (MJ.2001) POL, POL 4 59,59  
43 LAMBIK Pawelczak Paulina (MJ.2001) POL, POL 4 60,50  
44 QUERY DU BUISSON Z Kopko Justyna POL, POL 4 60,53  
45 HEARTCOR F Polowczyk Hubert POL, POL 4 61,34  
46 ANTURIO POLT Klus Marek CZE, CZE 4 62,07  
47 SEVILLA Vinckier Izabela POL, POL 4 62,30  
48 TEUN Z Varula Miia EST, EST 4 62,51  
49 QUEEN FLY Kaniewska Weronika (MJ.2001) POL, POL 4 62,68  
50 FASTINA Stuhr-Petersen Mie (MJ.2002) DEN, DEN 5 64,85  
51 CLARK Korek Dorota (J.2004) POL, POL 5 65,04  
52 STATIS CONTI Bielikova Nikola CZE, CZE 5 65,55  
53 HASALA Bobik Jan POL, POL 5 67,69  
54 JARMILLO L Sitowska Iwona POL, POL 5 67,74  
55 ANTYLYA Kubiak Grzegorz POL, POL 6 68,52  
56 DON ESPADRON Kraśko Kuba (JM.2007) POL, POL 8 52,65  
57 LEILA Zigmantaviciute Doma (J.2003) LTU, LTU 8 53,48  
58 KAPITO Błaszczak Julia (MJ.2001) POL, POL 8 53,88  
59 EMICA Grygier Zuzanna (JM.2006) POL, POL 8 55,52  
60 EINSTEIN Zieniewicz Dominika (J.2004) POL, POL 8 55,70  
61 MARIENHOF'S HAPPY MA BELLE Molgaard Antonie Lauritzen (MJ.2000) DEN, DEN 8 58,31  
62 HOPPY W.B. Reznuk Tatjana LAT, LAT 8 59,68  
63 DANTOS Krywult Amelia (J.2004) POL, POL 8 61,42  
64 HUP Järviste Kärol EST, EST 8 61,61  
65 DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) POL, POL 8 61,69  
66 ATLANTA 541 Heering Emilie (MJ.2002) DEN, DEN 8 62,02  
67 DJANGO S 3 Bartonkova Nyna (J.2003) CZE, CZE 8 62,47  
68 KOSTARYKA Pawelczak Paulina (MJ.2001) POL, POL 8 63,08  
69 CRAZY LOVE Sitowska Iwona POL, POL 8 63,95  
70 MA BELLE DE MUZE Brańka- Borja Maria (J.2005) POL, POL 8 79,04  
71 MATISSE Bartonkova Nyna (J.2003) CZE, CZE 9 83,20  
72 OLSTER Dzięgielewska Karina (J.2004) POL, POL 10 68,09  
73 KASINIA Gonciarek Maria (MJ.2002) POL, POL 10 71,26  
74 NARCOTIQUE TACHOR Pięta Julia (JM.2007) POL, POL 12 55,22  
75 DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna POL, POL 12 56,66  
76 DIAMENT Ostrowska Oliwia (JM.2006) POL, POL 16 57,36  
77 URUGWAJ Polikowski Sławomir POL, POL 16 59,68  
78 GENF Nawrocka Roksana (JM.2008) POL, POL 16 77,17  
79 GIULIETTA-LA Kukowska Katarzyna (J.2003) POL, POL 19 72,13  
80 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) POL, POL 24 79,21  
  CORRADINO Zawadzka Eliza (JM.2006) POL, POL EL    
  HIMALAYA OF THE HUTS Taczalska Maja (J.2003) POL, POL EL    
  IVY Zimnowodzka Natalia POL, POL RET    
  CAPTAIN MORGAN Grikienis Irmantas LTU, LTU RET    
  SKLADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (J.2005) POL, POL RET    


 

13 (1*) - SmRF/125 cm - Small Round Final; Competition against the clock , Article 238.2.1 (2021-02-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (J.2005) POL, POL 0 51,31 2000 PLN
2 SKLADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (J.2005) POL, POL 0 51,75 1600 PLN
3 PENNY LANE Nawrocka Roksana (JM.2008) POL, POL 0 52,26 1200 PLN
4 NARCOTIQUE TACHOR Pięta Julia (JM.2007) POL, POL 0 53,67 800 PLN
5 CREDO 29 Thiesing Carsten GER, GER 0 54,02 560 PLN
6 CABERNE Malinauskaite Gintare LTU, LTU 0 55,20 440 PLN
7 BASTYLIA Kasprzyszak Ola (J.2005) POL, POL 0 56,78 320 PLN
8 LEMART Gneiting Maria (MJ.2001) GER, GER 0 57,49 240 PLN
9 ELIZABETH Z Lusina-Gołaś Aleksandra POL, POL 0 57,99 240 PLN
10 ZANDRA Guzińska Izabella POL, POL 0 58,09 200 PLN
11 CALIDOR Lusina-Gołaś Aleksandra POL, POL 0 58,36 200 PLN
12 IMAR Szymańska Julia (J.2005) POL, POL 0 59,28 200 PLN
13 CHALLENGER Piksa Magdalena (MJ.2001) POL, POL 0 59,57 100 PLN
14 MARIENHOF'S HAPPY MA BELLE Molgaard Antonie Lauritzen (MJ.2000) DEN, DEN 0 59,66 100 PLN
15 ATLANTA 541 Heering Emilie (MJ.2002) DEN, DEN 0 60,28 100 PLN
16 LAMBIK Pawelczak Paulina (MJ.2001) POL, POL 0 62,50 100 PLN
17 QUERY DU BUISSON Z Kopko Justyna POL, POL 0 63,32 100 PLN
18 MA BELLE DE MUZE Brańka- Borja Maria (J.2005) POL, POL 0 63,39 100 PLN
19 FASTINA Stuhr-Petersen Mie (MJ.2002) DEN, DEN 0 64,65 100 PLN
20 KASINIA Gonciarek Maria (MJ.2002) POL, POL 0 65,77 100 PLN
21 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) POL, POL 1 67,08  
22 CLARK Korek Dorota (J.2004) POL, POL 1 68,81  
23 JURANDA Sówka Nell (JM.2008) POL, POL 4 50,55  
24 FIGARO Prymek Zuzanna (JM.2006) POL, POL 4 53,21  
25 EMICA Grygier Zuzanna (JM.2006) POL, POL 4 53,46  
26 SALVE Vinckier Izabela POL, POL 4 54,27  
27 LEILA Zigmantaviciute Doma (J.2003) LTU, LTU 4 54,83  
28 REMEMBER ME Petrovas Andrius LTU, LTU 4 54,98  
29 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) POL, POL 4 56,22  
30 LILLY LE Kosmol Oliwia (J.2003) POL, POL 4 56,36  
31 HOPPY W.B. Reznuk Tatjana LAT, LAT 4 57,15  
32 AL CAPONE Strzałkowski Antoni POL, POL 4 57,77  
33 QUALITY QUEEN Zimnowodzka Natalia POL, POL 4 58,30  
34 CLANDOR Gierszewska Natalia POL, POL 4 59,88  
35 QUEEN FLY Kaniewska Weronika (MJ.2001) POL, POL 4 60,15  
36 JUDSON Urbańska Natalia (JM.2007) POL, POL 4 60,44  
37 DJANGO S 3 Bartonkova Nyna (J.2003) CZE, CZE 4 61,82  
38 HASALA Bobik Jan POL, POL 4 62,53  
39 GENEZA M Korek Dorota (J.2004) POL, POL 4 62,64  
40 ROMERO 118 Kłapinska Laura (J.2005) POL, POL 5 66,56  
41 URUGWAJ Polikowski Sławomir POL, POL 5 66,85  
42 ODILLE VLS Bielikova Nikola CZE, CZE 5 68,49  
43 GALLANT DHH Sirutaviciute Monika LTU, LTU 5 68,78  
44 CAPTAIN MORGAN Grikienis Irmantas LTU, LTU 7 76,08  
45 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) POL, POL 7 76,27  
46 COBREY F Stawicka Marianna (JM.2006) POL, POL 7 77,59  
47 DON ESPADRON Kraśko Kuba (JM.2007) POL, POL 8 52,90  
48 DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) POL, POL 8 58,23  
49 QUESTINO Gneiting Maria (MJ.2001) GER, GER 8 59,27  
50 CASALLETTO Brzóska Łukasz POL, POL 8 59,39  
51 OLSTER Dzięgielewska Karina (J.2004) POL, POL 8 59,80  
52 DINDEPENDENT Z Koza Paulina POL, POL 8 59,99  
53 DANTOS Krywult Amelia (J.2004) POL, POL 8 60,90  
54 DIAMENT Ostrowska Oliwia (JM.2006) POL, POL 8 61,54  
55 MATISSE Bartonkova Nyna (J.2003) CZE, CZE 8 62,02  
56 EINSTEIN Zieniewicz Dominika (J.2004) POL, POL 8 62,55  
57 ANNCHEN 11 Konarska Marta (JM.2006) POL, POL 8 64,08  
58 COLETTE Kobiernik Daria POL, POL 8 64,43  
59 ANTYLYA Kubiak Grzegorz POL, POL 8 64,70  
60 ANTURIO POLT Klus Marek CZE, CZE 8 64,94  
61 UNBELIEVABLE Paulauskaite Monika (MJ.2000) LTU, LTU 8 65,52  
62 STATIS CONTI Bielikova Nikola CZE, CZE 9 67,67  
63 JARMILLO L Sitowska Iwona POL, POL 9 68,65  
64 KOSTARYKA Pawelczak Paulina (MJ.2001) POL, POL 10 71,47  
65 HEARTCOR F Polowczyk Hubert POL, POL 10 72,47  
66 KAPITO Błaszczak Julia (MJ.2001) POL, POL 13 84,28  
67 HUP Järviste Kärol EST, EST 14 73,00  
68 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) POL, POL 17 101,92  
69 DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna POL, POL 21 69,04  
70 BALOU'S BATMAN Ziębicki Michał POL, POL 23 91,28  
  DORIS DAY Rynowiecki Olaf (JM.2006) POL, POL EL    
  ROKADE Martinson Maarja EST, EST EL    
  GARE DU NORD Kielbasa Borgström Karolina SWE, SWE EL    
  KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) POL, POL EL    
  TEUN Z Varula Miia EST, EST RET    
  BONO Kopko Justyna POL, POL RET    
  GALOPADA Kubiak Grzegorz POL, POL RET    
  BETTY BALOU 4 Rynowiecki Olaf (JM.2006) POL, POL RET    


 

14 (1*) - SpRF/115 cm - Special Round Final; Competition against the clock , Article 238.2.1 (2021-02-14)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WODKA POLKA Skrzyczyński Filip (JM.2007) POL, POL 0 58,00 1000 PLN
2 TYPIER Sawicka Paulina (JM.2007) POL, POL 0 59,60 800 PLN
3 MICHAEL ANGELO F Stawicka Marianna (JM.2006) POL, POL 0 62,36 600 PLN
4 REFLECTION Stefanowicz Hanna (JM.2007) POL, POL 0 63,72 400 PLN
5 ESTEHOF'S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) POL, POL 0 63,99 280 PLN
6 HERR CATOO Walkowska Alessandra POL, POL 0 64,57 220 PLN
7 CORRADINO Zawadzka Eliza (JM.2006) POL, POL 0 66,83 160 PLN
8 JOY RIDE B Krauze Anna POL, POL 0 68,42 120 PLN
9 GOLIAT Pogodzińska Urszula (J.2005) POL, POL 4 55,38 120 PLN
10 VANDAMME Rychlik Grzegorz POL, POL 4 57,39 100 PLN
11 HIMENA Szaniawska Karolina (JM.2006) POL, POL 4 57,96 100 PLN
12 LAPITA Dragan Natalia (J.2003) POL, POL 4 60,69 100 PLN
13 BULWAR Stawińska Amelia (MJ.2002) POL, POL 4 61,60  
14 DIAMENT Stawicka Marianna (JM.2006) POL, POL 4 62,71  
15 HALLOUMI Szpak Karolina (JM.2007) POL, POL 4 63,76  
16 PETIT A PETIT Świerczyńska Tola (JM.2008) POL, POL 4 64,07  
17 AVOCADO L Szpak Karolina (JM.2007) POL, POL 4 64,65  
18 CUIDAM DE VRENDT Kaszyńska Aleksandra (JM.2006) POL, POL 4 64,85  
19 VENDETTA Laskowska Maria (J.2005) POL, POL 4 66,67  
20 CRAZY LOVE Sitowska Iwona POL, POL 5 70,40  
21 OLIMPIA Likus Maja (JM.2008) POL, POL 8 62,17  
22 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) POL, POL 8 63,56  
23 EFLIM Krauze Anna POL, POL 8 65,85  
24 IVY Zimnowodzka Natalia POL, POL 8 66,88  
25 COSMIC MONSTER Rimkevicius Trojus (Mł.2009) LTU, LTU 9 71,30  
26 GVERDI Skrzyczyński Patryk (JM.2007) POL, POL 9 71,59  
27 GENF Nawrocka Roksana (JM.2008) POL, POL 11 79,29  
28 ARAMIDA Koszuta Julia (JM.2007) POL, POL 12 65,04  
29 CERENSKY Kłapińska Monika POL, POL 12 65,80  
  KHADIR Dreger Magdalena (J.2003) POL, POL EL    
  CIRA W Strończyńska Oliwia (J.2003) POL, POL EL    
  COYOTE UGLY V Pięta Bianka (J.2005) POL, POL EL    
  GWIAZDA Janusz Małgorzata (MJ.2001) POL, POL EL    
  CORELLA 10 Raszewska Gaja (J.2005) POL, POL EL    
  JARSINA Mański Konrad (J.2005) POL, POL EL    
  DENIRO Kalwa Kamila POL, POL EL    
  HIMALAYA OF THE HUTS Taczalska Maja (J.2003) POL, POL EL    
  SEVILLA Vinckier Izabela POL, POL EL    
  GIULIETTA-LA Kukowska Katarzyna (J.2003) POL, POL DSQ    



 

HUBERTUS 2.5.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

 

CSIYH1* 1st week Poznań, 11-14 luty 2021

WYNIKI KOŃCOWE  POBIERZ PDF
 

1 (YH) - YR/120/125cm - Ypungster Round for 6 & 7 years old horses; Competition two phases special, 1st not against the clock, 2nd against the clock Article 274.2.5 (2021-02-11)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 COME Lewicki Marek POL, POL 0 31,54 0 26,63 0 1250 PLN
2 DARK'ANN Brzóska Łukasz POL, POL 0 30,65 0 26,92 0 1000 PLN
3 STAKKATO LAZAR Miśkiewicz Tomasz POL, POL 0 32,40 0 27,46 0 750 PLN
4 JASON VDL Olszewska Agnieszka POL, POL 0 29,54 0 27,55 0 500 PLN
5 ZANZIBAR L Skiba Dawid POL, POL 0 31,06 0 27,80 0 350 PLN
6 MISTRESS Mordzelewski Michał POL, POL 0 30,46 0 27,88 0 275 PLN
7 KELDITA Lewicki Filip (MJ.2001) POL, POL 0 28,88 0 28,73 0 200 PLN
8 ARMISSIN Argus Paul-Richard EST, EST 0 31,72 0 28,97 0 150 PLN
9 CACHMER Urbańska Malwina POL, POL 0 31,93 0 30,13 0 150 PLN
10 COMIC BS Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 0 31,49 0 30,22 0 125 PLN
11 KING LEPANTINO Tyszko Michał POL, POL 0 30,87 0 30,32 0 125 PLN
12 CARLO Lusina-Gołaś Aleksandra POL, POL 0 31,62 0 30,70 0 125 PLN
13 EARLY BIRD ME Petraitis Matas LTU, LTU 0 32,38 0 30,75 0 80 PLN
14 HERA DE LUX Bruhns Robert GER, GER 0 29,95 0 30,76 0 80 PLN
15 KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR Skrzyczyński Jarosław POL, POL 0 32,71 0 30,84 0 80 PLN
16 NIGIRI Vinckier Izabela POL, POL 0 30,97 0 31,45 0  
17 O'LORD DB Ziębicki Michał POL, POL 0 31,66 0 32,13 0  
18 HUPEN'S CHIN CHAMP Spreuwenberg Rens NED, NED 0 33,47 0 32,36 0  
19 PORSCHE Udeküll Andres EST, EST 0 35,96 0 32,48 0  
20 KENTUCKY Skrzyczyński Jarosław POL, POL 0 33,47 0 32,92 0  
21 FERRARI Ostrowska Adrianna POL, POL 0 31,85 0 34,45 0  
22 CHACCORTHAGO Miśkiewicz Tomasz POL, POL 0 32,51 0 36,66 0  
23 KARRAMBA Z Lusina-Gołaś Aleksandra POL, POL 0 33,45 0 36,98 0  
24 DAISY Ciszek - Lewicka Małgorzata POL, POL 0 29,59 4 29,01 4  
25 KALYAN L Pandel Jerzy POL, POL 0 30,97 4 29,08 4  
26 K'ERMITAGE PREMICES Z Polowczyk Hubert POL, POL 0 33,69 4 29,31 4  
27 ZIRADO Polowczyk Hubert POL, POL 0 34,00 4 30,25 4  
28 CELVISTANO Genchev Gencho BUL, BUL 0 31,92 4 31,58 4  
29 CASUS Spisak Paweł POL, POL 0 34,35 4 31,87 4  
30 KALOMA-N Urbańska Malwina POL, POL 0 31,22 4 32,15 4  
31 HIGH BOOTS D'IVE Z Kubiak Michał POL, POL 0 33,05 4 32,16 4  
32 CELLISTO AR Bruhns Robert GER, GER 4 31,84 0 32,45 4  
33 GENIE VAN PRINSENVELD Zagor Jacek POL, POL 4 31,46 0 32,68 4  
34 CLEAR ONE Wechta Maksymilian POL, POL 4 31,40 0 32,76 4  
35 CORNET'S CLOUD Petraitis Kristupas LTU, LTU 0 32,24 4 32,79 4  
36 SOLEA ECRASANT Jüngel Marvin (MJ.2001) GER, GER 4 34,72 0 34,25 4  
37 QUINTES Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 4 33,65 0 34,34 4  
38 SUBOCZ Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 0 34,83 4 35,62 4  
39 SKYWALKER LAZAR Miśkiewicz Tomasz POL, POL 4 32,15 0 35,64 4  
40 SELLINO Tyszko Mateusz POL, POL 0 31,62 4 36,10 4  
41 ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF Skiba Dawid POL, POL 4 32,71 0 36,24 4  
42 PHENOMENON Kobiernik Daria POL, POL 4 32,90 0 36,28 4  
43 KENDIS Petrovas Andrius LTU, LTU 4 31,82 0 36,63 4  
44 LECTOR Polikowski Jacek POL, POL 4 35,32 0 37,97 4  
45 OLE Bobik Jan POL, POL 4 31,98 0 38,57 4  
46 JAVENDA Petrovas Andrius LTU, LTU 4 33,64 0 41,87 4  
47 JOLANDA Klettenberg Kertu EST, EST 0 30,72 5 44,05 5  
48 FLORYDA Kubiak Michał POL, POL 4 31,24 4 33,44 8  
49 JETOULON VAN DE RIETVENNE Zagor Jacek POL, POL 8 31,32 0 34,77 8  
50 CELTA Bobik Jan POL, POL 4 32,14 4 35,82 8  
51 UPS Z Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 4 31,38 4 37,57 8  
52 LONDON BLUE PS Kamińska Magda POL, POL 12 32,42 0 36,69 12  
53 KONQUISTADOR Kubiak Jakub (MJ.2000) POL, POL 8 32,80 4 39,49 12  
54 OZON Jaworski Adrian POL, POL 4 32,20 8 41,16 12  
55 DON RUDY Reznuk Tatjana LAT, LAT 8 32,95 8 39,18 16  
  DONNA NEVA S Kobiernik Daria POL, POL EL          
  VIP-GIRL Jüngel Marvin (MJ.2001) GER, GER EL          


 

4 (YH) - YR/120/125 cm - Youngster Round for 6 & 7 years old horses; Competition against the clock, Article 238.2.1 (2021-02-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ZANZIBAR L Skiba Dawid POL, POL 0 53,59 1250 PLN
2 DAISY Ciszek - Lewicka Małgorzata POL, POL 0 54,36 1000 PLN
3 JAVENDA Petrovas Andrius LTU, LTU 0 54,52 750 PLN
4 COME Lewicki Marek POL, POL 0 55,14 500 PLN
5 JOLANDA Klettenberg Kertu EST, EST 0 55,34 350 PLN
6 JETOULON VAN DE RIETVENNE Zagor Jacek POL, POL 0 55,77 275 PLN
7 CARLO Lusina-Gołaś Aleksandra POL, POL 0 56,54 200 PLN
8 KALOMA-N Urbańska Malwina POL, POL 0 57,04 150 PLN
9 QUINTES Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 0 57,07 150 PLN
10 KENTUCKY Skrzyczyński Jarosław POL, POL 0 57,68 125 PLN
11 CASUS Spisak Paweł POL, POL 0 58,11 125 PLN
12 KING LEPANTINO Tyszko Michał POL, POL 0 58,24 125 PLN
13 KALYAN L Pandel Jerzy POL, POL 0 58,97 80 PLN
14 FLORYDA Kubiak Michał POL, POL 0 61,66 80 PLN
15 UPS Z Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 0 61,98  
16 CELVISTANO Genchev Gencho BUL, BUL 0 63,65  
17 NIGIRI Vinckier Izabela POL, POL 0 65,11  
18 HUPEN'S CHIN CHAMP Spreuwenberg Rens NED, NED 0 65,57  
19 PORSCHE Udeküll Andres EST, EST 0 66,13  
20 FERRARI Ostrowska Adrianna POL, POL 0 69,55  
21 EARLY BIRD ME Petraitis Matas LTU, LTU 4 55,40  
22 CACHMER Urbańska Malwina POL, POL 4 56,65  
23 ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF Skiba Dawid POL, POL 4 57,54  
24 GENIE VAN PRINSENVELD Zagor Jacek POL, POL 4 57,90  
25 SELLINO Tyszko Mateusz POL, POL 4 58,74  
26 HERA DE LUX Bruhns Robert GER, GER 4 59,31  
27 SOLEA ECRASANT Jüngel Marvin (MJ.2001) GER, GER 4 59,45  
28 KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR Skrzyczyński Jarosław POL, POL 4 61,35  
29 ARMISSIN Argus Paul-Richard EST, EST 4 62,95  
30 CELLISTO AR Bruhns Robert GER, GER 4 64,57  
31 KENDIS Petrovas Andrius LTU, LTU 4 65,03  
32 CORNET'S CLOUD Petraitis Kristupas LTU, LTU 4 65,94  
33 COMIC BS Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 4 66,84  
34 LONDON BLUE PS Kamińska Magda POL, POL 4 67,48  
35 ZIRADO Polowczyk Hubert POL, POL 4 67,68  
36 KARRAMBA Z Lusina-Gołaś Aleksandra POL, POL 4 71,03  
37 K'ERMITAGE PREMICES Z Polowczyk Hubert POL, POL 4 71,45  
38 O'LORD DB Ziębicki Michał POL, POL 4 72,92  
39 CHACCORTHAGO Miśkiewicz Tomasz POL, POL 4 74,80  
40 KONQUISTADOR Kubiak Jakub (MJ.2000) POL, POL 4 74,89  
41 STAKKATO LAZAR Miśkiewicz Tomasz POL, POL 5 76,22  
42 OLE Bobik Jan POL, POL 8 53,12  
43 HIGH BOOTS D'IVE Z Kubiak Michał POL, POL 8 64,54  
44 SKYWALKER LAZAR Miśkiewicz Tomasz POL, POL 8 70,70  
45 CLEAR ONE Wechta Maksymilian POL, POL 8 71,11  
46 SUBOCZ Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 8 72,49  
47 OZON Jaworski Adrian POL, POL 8 74,78  
48 LECTOR Polikowski Jacek POL, POL 8 75,41  
49 DARK'ANN Brzóska Łukasz POL, POL 12 59,46  
50 DON RUDY Reznuk Tatjana LAT, LAT 13 76,56  
51 CELTA Bobik Jan POL, POL 13 77,33  
  VIP-GIRL Jüngel Marvin (MJ.2001) GER, GER EL    
  PHENOMENON Kobiernik Daria POL, POL EL    
  DONNA NEVA S Kobiernik Daria POL, POL EL    
  MISTRESS Mordzelewski Michał POL, POL RET    


 

9 (YH) - YRF/125/130 cm - Youngster Round Final; Competition two phases 1st & 2nd phase against the clock, Article 274.1.5.3 (2021-02-13)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 DAISY Ciszek - Lewicka Małgorzata POL, POL 0 43,13 0 25,23 2500 PLN
2 KENTUCKY Skrzyczyński Jarosław POL, POL 0 47,14 0 26,16 2000 PLN
3 KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR Skrzyczyński Jarosław POL, POL 0 45,93 0 26,88 1500 PLN
4 COME Lewicki Marek POL, POL 0 46,17 0 26,93 1000 PLN
5 CARLO Lusina-Gołaś Aleksandra POL, POL 0 44,72 0 27,38 700 PLN
6 QUINTES Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 0 44,38 0 27,49 550 PLN
7 ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF Skiba Dawid POL, POL 0 45,76 0 27,85 400 PLN
8 CELVISTANO Genchev Gencho BUL, BUL 0 46,71 0 28,12 300 PLN
9 ARMISSIN Argus Paul-Richard EST, EST 0 45,27 0 28,63 300 PLN
10 JOLANDA Klettenberg Kertu EST, EST 0 46,97 0 28,73 250 PLN
11 GENIE VAN PRINSENVELD Zagor Jacek POL, POL 0 47,53 0 28,74 250 PLN
12 SKYWALKER LAZAR Miśkiewicz Tomasz POL, POL 0 46,83 0 30,18 250 PLN
13 FERRARI Ostrowska Adrianna POL, POL 0 44,72 0 30,77 100 PLN
14 O'LORD DB Ziębicki Michał POL, POL 0 46,41 0 30,94 100 PLN
15 LECTOR Polikowski Jacek POL, POL 0 46,91 0 33,57  
16 OZON Jaworski Adrian POL, POL 0 45,48 0 34,13  
17 KENDIS Petrovas Andrius LTU, LTU 0 47,88 4 27,06  
18 KALYAN L Pandel Jerzy POL, POL 0 45,56 4 27,75  
19 JASON VDL Olszewska Agnieszka POL, POL 0 42,35 4 28,22  
20 SELLINO Tyszko Mateusz POL, POL 0 46,27 4 29,32  
21 KALOMA-N Urbańska Malwina POL, POL 0 46,70 4 29,61  
22 UPS Z Vismeryte Evita (MJ.2002) LTU, LTU 0 46,03 4 29,73  
23 KELDITA Lewicki Filip (MJ.2001) POL, POL 0 41,13 4 30,65  
24 FLORYDA Kubiak Michał POL, POL 0 45,43 4 31,28  
25 K'ERMITAGE PREMICES Z Polowczyk Hubert POL, POL 0 44,70 4 31,35  
26 PORSCHE Udeküll Andres EST, EST 0 47,68 4 32,59  
27 CELTA Bobik Jan POL, POL 0 46,93 8 30,99  
28 DON RUDY Reznuk Tatjana LAT, LAT 0 47,19 8 33,86  
29 NIGIRI Vinckier Izabela POL, POL 0 44,62 10 46,11  
30 KONQUISTADOR Kubiak Jakub (MJ.2000) POL, POL 4 44,94      
31 CACHMER Urbańska Malwina POL, POL 4 45,34      
32 STAKKATO LAZAR Miśkiewicz Tomasz POL, POL 4 46,21      
33 KING LEPANTINO Tyszko Michał POL, POL 4 46,29      
34 ZANZIBAR L Skiba Dawid POL, POL 4 46,50      
35 KARRAMBA Z Lusina-Gołaś Aleksandra POL, POL 4 47,15      
36 JAVENDA Petrovas Andrius LTU, LTU 4 47,18      
37 SUBOCZ Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 4 47,55      
38 HERA DE LUX Bruhns Robert GER, GER 4 48,11      
39 CASUS Spisak Paweł POL, POL 4 48,21      
40 HUPEN'S CHIN CHAMP Spreuwenberg Rens NED, NED 4 48,22      
41 EARLY BIRD ME Petraitis Matas LTU, LTU 4 48,25      
42 LONDON BLUE PS Kamińska Magda POL, POL 4 48,63      
42 SOLEA ECRASANT Jüngel Marvin (MJ.2001) GER, GER 4 48,63      
44 CORNET'S CLOUD Petraitis Kristupas LTU, LTU 4 48,81      
45 ZIRADO Polowczyk Hubert POL, POL 4 49,22      
46 CLEAR ONE Wechta Maksymilian POL, POL 8 46,20      
47 CELLISTO AR Bruhns Robert GER, GER 8 46,90      
48 OLE Bobik Jan POL, POL 8 47,13      
49 MISTRESS Mordzelewski Michał POL, POL 8 47,81      
50 JETOULON VAN DE RIETVENNE Zagor Jacek POL, POL 8 49,51      
51 HIGH BOOTS D'IVE Z Kubiak Michał POL, POL 11 62,80      
52 COMIC BS Rosicka-Tyszko Joanna POL, POL 12 45,10      
  DONNA NEVA S Kobiernik Daria POL, POL RET        
  DARK'ANN Brzóska Łukasz POL, POL RET        
  PHENOMENON Kobiernik Daria POL, POL RET        
  CHACCORTHAGO Miśkiewicz Tomasz POL, POL RET        



 

HUBERTUS 2.5.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1181
2. Lewandowski Aleksander 778
3Błaszczak Julia  300
4. Parkitny Maximilian    258
5. Barański Mikołaj   257
6. Piksa Magdalena   249
7. Suska Juliana    242
8. Bule Oliwier    198
9.  Maruszak Lena     152
10. Yeroshova Anastasia 147

 31/10/22

1. Stefańska Natalia  361
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  280
4. Kozioł Klara        268
5. Szczupakowska Amelia     220
6. Oleszkiewicz Lena      181
7. Zawadzka Eliza     178
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  142
10. Niziołek Zuzanna  116

31/10/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Nawrocka Roksana    2485
3. Ganowska Julia     1944
4. Słoniec Paulina   1860
5. Przybylska Zuzanna    1735
6. Kosmol Alicja  1710
7  Goszczński Adam   1709
8. Sówka Nell   1685
9. Kucharska Antonina     1545
10. Pszowski Kevin     1434

31/10/22

1. Cicha Zofia 346
2. Rąbca Milena 290
3. Layer Blanka 286
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Wierucka Maria    202
7. Michalak Helena        200
8. Walczak Natasza    174
9  Rosa Urszula  140
10. Błądek Michalina   128

31/10/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   465
2. Luboński Ignacy 440
4. Reimann Zofia  430
5. Wnuczko Sara  407
6. Koperska Pacyńska Maria   379
7  Nazarewicz Julia  290
8. Wiśniewska Zofia  256
9  Sławińska Zuzanna   249
10. Nowak Antoni  237

31/10/22

1.  Wierucka Zofia  543
2.  Kulesza Lila   474
3.  Lewandowska Michalina   442
4.  Drozd Michalina     416
5.  Moczkowska Mia  410
6   Kamińska Zofia       387
7.  Brzykcy Lilianna    380
8.  Krzeszewska Zofia 358
9.  Mroczek Jakub   352
10. Przybyła Agata  344

31/10/22

1. Pasternak Julia   463    
2. Cwana Wiktoria       459
3. Grobelny Martyna     446
4. Tymieniecka Wiktoria    437
5. Buczek Agata   413
6. Stasiak Agata  397
7. Fediow Daria    370
8. Szostawicka Karolina  342
9. Czeszejko Sochacki Filip     324
10. Burzyńska Ellis Anastazja 294

31/10/22

1.  Kierznowska Jagoda   1480
2.  Aniołek Hubert 1000
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/10/22

1.  Hart Dyke Zofia        892
2.  Cwalina Wiktoria  732
3.  Pakur Zofia    575
4.  Moczkowska Carla  554
5.  Kępka Aleksandra     553
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Sałapatek Maja  425
8. Frączkowska Roksana           347
8. Ciszek Maria    310 
10. Janusz Zofia     281

31/10/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   165
3. Biskup Julia   140
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
9. Leszek Karwańska  Wiktoria    55
10  Pietrzak Emilia  40

31/10/22