Cavaliada Poznań 2019

28.11-01.12.2019 

 

Wojciech Wojcianiec i Chintablue - druga para konkursu Grand Prix  fot Magda Pocztowska 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

RANKING CAVALIADA TOUR 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

 

niedziela 01/12/19

CSI4-W Grand Prix - 2m. Wojciech Wojcianiec  CHINTABLUE

CSI4-W 140cm 1m. Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3

CSI4-W 135cm   4m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET

CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczynski  QUICK STEP

Final MINI  1m. Natalia Głowacz SZAMAN

Final MIDI  2m. Luna Kawalonek BORSALINO

 

sobota 30/11/19

CSI4-W LR 145cm  2m. Michał Kaźmierczak  DAME DE PIQUE

CSI4 LR Speed & Music  2m. Natalia Czernik EVERDI

CSI1 135cm 1m. Andrei Shalohin  FARLEY

CSI1 125 cm 1m. Zuzanna Sterczyńska  ARIANA

Sztafeta  1m. / Nel Skotarczak, Hanna Kuczkowiak, Dawid Skiba

Cavaliada Future MINI   1m. Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY

Cavaliada Future MIDI  1m. Paulina Pellowska JOWISZ

 

piątek 29/11/19

CSI4-W 160cm 5m. Monika Grundkowska DHAHA

CSI-W 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński GREATEST

CSIYH  2m. Jarosław Skrzyczynski  QUICK STEP

CSI1 130cm 1m. Samanta Forlini KONTENDRO

CSI1 120cm 2m. Jacek Kuśnierczak CAIRO AK

Potęga Skoku  4m. Jakub Krzyżosiak i Mateusz Kiempa

 

czwartek 28/11/19 

CSI4-W 145cm - 1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA   VIDEO 

CSI4-W 140cm -  6m. Krzysztof Ludwiczak   DIAROUBET   VIDEO

CSI4-W 135cm - 4m Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN  VIDEO 

CSIYH  2m. Dawid Skiba  LA VULKANO L

CSI1 130cm  - 1m. Andrzej Głoskowski CENTROPLAST DINAR  VIDEO 

CSI1 120cm - 4m. Łukasz Brzóska CARJONKER  VIDEO

Wojciech Wojcianiec - rozgrywka Grand Prix - 2 miejsce

 

 

 

 przejazd podstawowy GP 

Janika Sprunger SUI - zwyciężczyni Grand Prix 

 

Monika Grundkowska i Dhaha - 5 miejsce 150 cm LR 

 

Maksymilian Wechta i Quinchella - 1 miejsce 145cm - konkurs otwarcia CSI4-W 

 

Natalia Czernik i Everdi -  2 miejsce Speed & Music 

 

Michał Kaźmierczak / Dame de Pique - 2m 145cm LR 

 

Jarosław Skrzyczyński i Greatest - 1 miejsce 140cm 

 

Krzysztof Ludwiczak i Diaroubet - 4 miejsce 140cm 

 

Andrzej Opłatek i Odile du Soufflet - 4 miejsce 135cm 

 

Mściwoj Kiecoń i Quality Queen - 4 m 135cm 

 

Andrzej Głoskowski i Centroplast Dinar - 1 miejsce 130cm 

 

Andrei Shalohin - 1 miejsce 135cm CSI1 

 

Zuzanna Sterczyńska i Ariana - 1 miejsce 125cm 

 

Łukasz Brzóska i Carjonker - 4 m 120cm 

 

Dajana Pawlicka i Black & White - 1m Last Chance 140cm  fot Kornelia Błaszkiewicz 

 

GALERIA MAGDA POCZTOWSKA 

 

CSI4*
MTP Poznań, 28.11.-01.12.2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - ST/135 cm - Small Tour competition two phases both against the clock article 274.1.5.3 (height 135 cm) (28-11-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CHALEANDRA CH Schnieper Barbara SUI, SUI 0 37,92 0 25,03 2500 PLN
2 DUBAI BLH Kölz Michael GER, GER 0 39,35 0 25,09 2000 PLN
3 CLARITY Petrovas Andrius LTU, LTU 0 38,83 0 26,27 1500 PLN
4 QUALITY QUEEN Kiecon Msciwoj POL, POL 0 37,95 0 27,09 1000 PLN
5 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) POL, POL 0 37,96 0 27,19 700 PLN
6 CONCEETA Puschak Wolfgang GER, GER 0 39,83 0 27,54 550 PLN
7 ULA BAJOU K Murdzia Seweryn POL, POL 0 38,78 0 27,68 400 PLN
8 DARCO VAN OVERIS Z Waclawik Marek POL, POL 0 38,26 0 28,20 300 PLN
9 LITTLE LUMPI E Baumann Elian SUI, SUI 0 39,69 0 28,30 300 PLN
10 ELBERO H Ostrowska Adrianna POL, POL 0 38,18 0 28,53 250 PLN
11 CAMPINO 499 Kreuzer Andreas GER, GER 0 40,12 0 28,58 250 PLN
12 QUIWITINO WZ Hassmann Felix GER, GER 0 39,02 0 29,02 250 PLN
13 CLINT OF HERA Jufer Alain SUI, SUI 0 39,48 0 29,89 100 PLN
14 CURIANO VAN MAARLE Z Maupiler Robinson FRA, FRA 0 39,75 0 30,42 100 PLN
15 ENTERTAINER Hendrix Michel NED, NED 0 41,36 0 30,53 100 PLN
16 SIG CHIARI Wargers Jana GER, GER 0 40,56 0 30,78 100 PLN
17 HERTOGIN VAN DE KOUBERG Schuttert Hendrik-Jan NED, NED 0 42,20 0 30,90  
18 FLORIS Beerse Kevin NED, NED 0 43,31 0 35,32  
19 CARLOTTA 276 Sprunger Janika SUI, SUI 0 39,52 0 35,39  
20 KALIEF DE BRINCO Chabrol Jonathan FRA, FRA 0 40,33 0 36,89  
21 CHACENNY Osterhoff Zoe (MJ.1999) GER, GER 0 42,57 0 39,28  
22 GB CELINE Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 0 44,66 1 43,05  
23 PING PONG V Argus Paul-Richard EST, EST 0 40,08 4 27,17  
24 BIQUEEN Tyszko Michal POL, POL 0 37,32 4 27,40  
25 ODILE DU SOUFFLET Oplatek Andrzej POL, POL 0 39,70 4 28,79  
26 LIMITED EDITION Emanuelsson Emma SWE, SWE 0 39,16 4 28,82  
27 BERLINA Skrzypiec Agata (J.2001) POL, POL 0 40,29 4 29,07  
28 LE CORDIAL Ludwiczak Krzysztof POL, POL 0 39,84 4 29,10  
29 FOREST Tyszko Mateusz POL, POL 0 38,00 4 29,11  
30 GRAPPA Covarrubias Agustin CHI, CHI 0 40,23 4 29,48  
31 SECRET WEAPON L Skiba Dawid POL, POL 0 38,17 4 33,03  
32 ATHINIA Chiaudani Natale ITA, ITA 0 38,92 4 33,70  
33 JERICO Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 0 40,29 4 37,24  
34 INTELIGO Dahlke Wojciech POL, POL 0 40,96 4 37,96  
35 ADONIS Shchibrik Egor (MJ.2000) RUS, RUS 0 40,45 4 38,37  
36 ABIGEJ Czernik Natalia POL, POL 0 38,30 4 38,53  
37 FLAVIO Whitaker Michael GBR, GBR 0 44,24 4 38,92  
38 CAXAIS DO SUL Szmytka Michalina (MJ.1998) POL, POL 0 37,24 8 28,57  
39 STARIALLO BLUE PS Karlsson Irma SWE, SWE 0 37,60 8 30,18  
40 COMMISSARIO Endresen Benedikte Serigstad NOR, NOR 0 40,67 8 36,18  
41 COPA DEL REY Orschel Cassandra POL, POL 0 38,19 12 31,99  
42 WIENA Kawa Aleksandra (J.2001) POL, POL 0 39,68 12 55,80  
43 CARLA COLUMNA 28 Cristofoletti Michael ITA, ITA 0 42,67 RET    
44 MONSOON MONDAY Jongschaap Rodney (J.2001) ANG, ANG 1 45,28      
45 GUIDO VAN DE MARIJENHOEVE Kocher Andrew USA, USA 4 37,09      
46 VDL LATINA VAN 'T MERELSNEST Tepper Suzanne NED, NED 4 37,25      
47 QUAIDO Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 4 37,45      
48 CEREMBER ME M Palmowska Natalia POL, POL 4 37,90      
49 HERE I AM Zalewski Radoslaw POL, POL 4 38,90      
50 FIBONACCI S Wechta Maksymilian POL, POL 4 39,02      
51 FLASH BLUE B Kubiak Dawid POL, POL 4 39,37      
52 QUICKLENSKY Brzóska Lukasz POL, POL 4 39,90      
53 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) POL, POL 4 39,91      
54 DESTERLY Whitaker Jack (J.2001) GBR, GBR 4 41,75      
55 LIRATUS Thieme Andre GER, GER 4 42,36      
56 VENUS Kobiernik Daria POL, POL 7 53,41      
57 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 8 39,69      
58 HEARTCOR F Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 12 38,39      
59 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert POL, POL 16 39,64      
60 FOR ME 18 Jurkowski Pawel POL, POL 23 72,51      
  KASTELLO Stefanska Natalia (JM.2004) POL, POL EL        
  COMIENZO Nowak Grzegorz POL, POL EL        


 

2 - MT/140 cm - Medium Tour competition against the clock, article 238.2.1 (height 140 cm) (28-11-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GO GO NEVADA Emmen Kim NED, NED 0 60,80 3000 PLN
2 SL BRAZONADO Hassmann Felix GER, GER 0 60,92 2400 PLN
3 L' INNOCENCE VAN 'T MEULENHOF De Winter Jeroen BEL, BEL 0 62,26 1800 PLN
4 HUXX DE MUZE Chabrol Jonathan FRA, FRA 0 64,13 1200 PLN
5 LINKOLNS Petrovas Andrius LTU, LTU 0 64,34 840 PLN
6 DIAROUBET Ludwiczak Krzysztof POL, POL 0 64,54 660 PLN
7 NINJO 34 Kölz Michael GER, GER 0 64,82 480 PLN
8 ROBINSON Litterscheidt Marco GER, GER 0 65,04 360 PLN
9 LITTLE MAGIC D'ASSCHAUT Sprunger Janika SUI, SUI 0 65,15 360 PLN
10 FAIR FIELD Hendrix Michel NED, NED 0 65,49 300 PLN
11 ZANTA Z Maupiler Robinson FRA, FRA 0 66,54 300 PLN
12 DAME DE PIQUE Kazmierczak Michal POL, POL 0 67,29 300 PLN
13 SIR SAPPORO MK Kiecon Msciwoj POL, POL 0 67,83 100 PLN
14 ESTORIL FORTUNA Kubiak Dawid POL, POL 0 68,05 100 PLN
15 G'S FABIAN Kuhlmann Anna Maria GER, GER 0 68,52 100 PLN
16 GOLDEN FUTURE MM Jufer Alain SUI, SUI 0 68,78 100 PLN
17 CARMA 3 Wargers Jana GER, GER 0 68,96 100 PLN
18 DIRESTRAIT Krzyzosiak. Jakub POL, POL 0 69,32 100 PLN
19 L'AMOUR Vingralkova Sara (J.2002) CZE, CZE 0 69,45 100 PLN
20 BELONY Cristofoletti Michael ITA, ITA 0 69,49 100 PLN
21 COOKIE B Orschel Cassandra POL, POL 0 69,74 100 PLN
22 EDGAR Puschak Wolfgang GER, GER 0 70,79 100 PLN
23 STAKKATAN Oplatek Andrzej POL, POL 0 70,87 100 PLN
24 FOR FUN Whitaker Jack (J.2001) GBR, GBR 0 71,12  
25 FENIA Beerse Kevin NED, NED 0 71,80  
26 GIGAGRADE Tepper Suzanne NED, NED 0 72,16  
27 CLINTORADO Jurkowski Pawel POL, POL 0 72,17  
28 CHACCONU Karlsson Irma SWE, SWE 0 73,99  
29 FIUMICINO VAN DE KALEVALLEI Vrieling Jur NED, NED 1 74,65  
30 JUST AN HERO Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 2 78,10  
31 SUMA'S ZORRO El Dahan Sameh EGY, EGY 2 80,61  
32 SQUIRT GUN Kocher Andrew USA, USA 4 59,76  
33 BALBOA HS Schuttert Hendrik-Jan NED, NED 4 63,57  
34 JAY-Z BEE Argus Paul-Richard EST, EST 4 63,99  
35 LONDON 32 Wechta Maksymilian POL, POL 4 65,20  
36 EVERDI Czernik Natalia POL, POL 4 65,86  
37 BELLY DANCER RS Chiaudani Natale ITA, ITA 4 66,64  
38 GREATEST Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 4 66,87  
39 WINCHESTER Kobiernik Daria POL, POL 4 66,91  
40 BERLINO Z Cimolai Carla ITA, ITA 4 67,31  
41 TAORMINA Aguirre Mariel Victoria MEX, MEX 4 67,78  
42 CHADELLANO PS Camilli Emanuele ITA, ITA 4 68,25  
43 DOTS & DASHES Kreuzer Andreas GER, GER 4 68,84  
44 A QUITE Dahlke Wojciech POL, POL 4 69,08  
45 CHAKARIA Thieme Andre GER, GER 4 69,26  
46 COSMOS STARDETIJI Z Osterhoff Zoe (MJ.1999) GER, GER 4 69,48  
47 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) POL, POL 4 69,83  
48 MISTER DR HEIGL Grzelczyk Kamil POL, POL 4 71,28  
49 ZIROCCO AIR Tyszko Mateusz POL, POL 4 71,54  
50 EXIT REMO Palmowska Natalia POL, POL 4 72,46  
51 CHACCO BOY Hugyecz Mariann HUN, HUN 5 74,99  
52 CORRIDA Nowak Grzegorz POL, POL 5 75,17  
53 BROKEN HEART Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 5 76,69  
54 SIRE DU VERET O'neill Gerard IRL, IRL 5 77,31  
55 CHACCO DU ROUET Covarrubias Agustin CHI, CHI 6 79,93  
56 CIGOL DU PARSIS Z Carton-Grootjans Ann BEL, BEL 7 84,11  
57 RG ASCONA H Baumann Elian SUI, SUI 8 61,67  
58 AXELLE M Z Schnieper Barbara SUI, SUI 8 62,93  
59 COBRA 32 Eder Stefan AUT, AUT 8 63,83  
60 BADORETTE Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL 8 64,55  
61 ANIBALE DE HUS Shchibrik Egor (MJ.2000) RUS, RUS 8 66,87  
62 KRISTIN Csillaghy Miklos Tassilo AUT, AUT 8 67,93  
63 VOLO'S DIAMOND Konopacki Przemyslaw POL, POL 8 68,11  
64 NACCORD MELLONI Wojcianiec Wojciech POL, POL 8 68,40  
65 CHRONOS 31 Bates Elizabeth CAN, CAN 8 68,87  
66 LAUR Pawlowski Konrad POL, POL 8 69,13  
67 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna POL, POL 8 70,69  
68 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika POL, POL 8 70,71  
69 HAPPY FEETS HEARTBEAT Endresen Stein NOR, NOR 8 71,50  
70 AMERIQUE LANDAIS Kierznowski Hubert POL, POL 8 71,72  
71 JORDEN VAN DE KRUISHOEVE Jongschaap Rodney (J.2001) ANG, ANG 8 72,14  
72 QUI GIGI Murdzia Seweryn POL, POL 8 72,31  
73 FARMER Bobik Jan POL, POL 8 72,45  
74 COLINERO Tyszko Michal POL, POL 8 72,57  
75 CALVILOT Huep Lisa GER, GER 8 88,08  
76 QUIRO 5 Lewandowski Aleksander (J.2003) POL, POL 9 75,31  
77 CAMAKO S BOY JW Olszewski Tomasz POL, POL 9 75,50  
78 FLAVIE VAN DE HELLE Aston Chloe GBR, GBR 9 90,70  
79 CROWN PRINCE 2 Malinowska Paulina POL, POL 10 97,66  
80 BENEFIS Fimmel Arkadiusz POL, POL 11 82,28  
81 UDGI GIRL DES GY Neretnieks Kristaps LAT, LAT 11 83,16  
82 LADERAS FLANDRIA Ewen Marcel LUX, LUX 12 68,16  
83 WKD AIMEZ MOI Sloan-Allen Joanne IRL, IRL 12 70,55  
84 SZYMON Polowczyk Hubert POL, POL 12 71,82  
85 SOPHIA Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 12 73,90  
85 ULYSSE DE GRANDERIE Jonczyk Lukasz POL, POL 12 73,90  
87 EL CAMP Adamus Bartosz POL, POL 16 71,25  
88 JOYFUL Emanuelsson Emma SWE, SWE 20 70,40  
89 FLEUR Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 20 71,18  
  FIREBRIDGE TAG Stefanska Natalia (JM.2004) POL, POL RET    


 

3 - BT/145 cm - Big Tour competition two phases special 1st phase not against the clock, 2nd against the clock, article 274.2.5 (height 145 cm) (28-11-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 QUINCHELLA Wechta Maksymilian POL, POL 0 32,63 0 30,83 0 6500 PLN
2 ESCOFFIER Schnieper Barbara SUI, SUI 0 33,85 0 31,19 0 5200 PLN
3 DENIRO Csillaghy Miklos Tassilo AUT, AUT 0 36,30 0 31,28 0 3900 PLN
4 DUKE Konopacki Przemyslaw POL, POL 0 33,82 0 31,66 0 2600 PLN
5 BALANCE 30 Hassmann Felix GER, GER 0 32,84 0 31,73 0 1820 PLN
6 EXPENSIVE Schuttert Hendrik-Jan NED, NED 0 36,15 0 31,91 0 1430 PLN
7 SZULER Kubiak Grzegorz POL, POL 0 33,98 0 31,95 0 1040 PLN
8 COMINO Vrieling Jur NED, NED 0 36,65 0 32,16 0 780 PLN
9 CELLISTO Thieme Andre GER, GER 0 35,71 0 32,31 0 780 PLN
10 CHOPARD Chiaudani Natale ITA, ITA 0 37,43 0 32,70 0 650 PLN
11 CANTOLAR Endresen Stein NOR, NOR 0 35,74 0 32,88 0 650 PLN
12 KAI LICHA DE CARMEL Carton-Grootjans Ann BEL, BEL 0 35,12 0 33,04 0 650 PLN
13 LIESCHEN Endresen Benedikte Serigstad NOR, NOR 0 34,17 0 33,06 0 100 PLN
14 JOVITA Swartz Erica SWE, SWE 0 34,27 0 33,23 0 100 PLN
15 CHAKALAKA 8 Vinckier Jan BEL, BEL 0 35,06 0 33,31 0 100 PLN
16 RENESSIN Argus Paul-Richard EST, EST 0 36,94 0 33,67 0 100 PLN
17 ELCO VAN HOF TER NAILLEN Hendrix Michel NED, NED 0 36,61 0 34,09 0 100 PLN
18 ELUCAR V.E. Whitaker Jack (J.2001) GBR, GBR 0 34,63 0 34,25 0 100 PLN
19 DACARA E Orschel Cassandra POL, POL 0 35,16 0 34,57 0  
20 VERTIGE DE GALARZACS Wargers Jana GER, GER 0 35,78 0 34,71 0  
20 EL ROCCO Kuhlmann Anna Maria GER, GER 0 36,87 0 34,71 0  
22 HINDE VAN DE MOLDERVELDEN Litterscheidt Marco GER, GER 0 35,45 0 34,98 0  
23 DELUXE ILTON Huep Lisa GER, GER 0 35,74 0 36,60 0  
24 KING EDWARD Sprunger Janika SUI, SUI 0 36,45 0 40,10 0  
25 CAT NINJA Kocher Andrew USA, USA 0 33,80 4 29,86 4  
26 DR SCARPO Eder Stefan AUT, AUT 0 34,87 4 30,77 4  
27 GIRALDO L Kiecon Msciwoj POL, POL 0 36,33 4 30,87 4  
28 CASANOVA F Z Shchibrik Egor (MJ.2000) RUS, RUS 0 37,53 4 31,78 4  
29 CHINTABLUE Wojcianiec Wojciech POL, POL 0 35,33 4 31,92 4  
30 C VIER 2 Rijkens Janine GER, GER 0 35,73 4 32,46 4  
31 SUEDWINDS AMANDA Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 0 34,70 4 32,77 4  
32 JAKKO Camilli Emanuele ITA, ITA 4 33,15 0 33,41 4  
33 DSP ANPOWIKAPI Kölz Michael GER, GER 0 34,82 4 33,44 4  
34 NUMBER ONE 32 Puschak Wolfgang GER, GER 0 37,13 4 33,52 4  
35 JACK VAN HET DENNEHOF O'neill Gerard IRL, IRL 0 34,35 4 33,58 4  
36 LARBRAKER Covarrubias Agustin CHI, CHI 0 38,52 4 33,81 4  
37 CORNET MM Jufer Alain SUI, SUI 0 36,36 4 35,39 4  
38 DENVER Z Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL 4 34,43 0 36,20 4  
39 AZUR Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 0 35,98 4 36,56 4  
40 GILONA AO Beerse Kevin NED, NED 4 36,11 0 37,11 4  
41 ROLFS ROYCE Hugyecz Mariann HUN, HUN 4 34,50 0 37,78 4  
42 GAGA E D' AUGUSTIJN Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 4 36,03 0 38,05 4  
43 DUKE G Czernik Natalia POL, POL 4 35,78 0 38,69 4  
44 IC MAGIC VAN DE BIEN Daem Viktor BEL, BEL 4 37,14 0 39,85 4  
45 CHABLIS Cimolai Carla ITA, ITA 4 37,82 0 41,58 4  
46 CASCORRADO Kreuzer Andreas GER, GER 0 37,25 5 42,23 5  
47 FLINSTERING Whitaker Michael GBR, GBR 0 36,83 5 42,25 5  
48 CHIMAIRA PJ Ewen Marcel LUX, LUX 0 34,21 8 32,08 8  
49 VARA DE CODRE Chabrol Jonathan FRA, FRA 0 35,79 8 32,57 8  
50 CROS BLUE Ludwiczak Krzysztof POL, POL 0 36,74 8 33,60 8  
51 STALANDO 2 Oplatek Andrzej POL, POL 0 36,10 8 33,62 8  
52 VANILLE DE COQUERIE Bates Elizabeth CAN, CAN 8 33,37 0 33,79 8  
53 SIG DEBALIA Cristofoletti Michael ITA, ITA 0 34,19 8 33,94 8  
54 ARIS CMS Aguirre Mariel Victoria MEX, MEX 0 36,42 8 34,27 8  
55 CAMPARI Z Baumann Elian SUI, SUI 0 35,04 8 34,94 8  
56 CHAPLOON Emanuelsson Emma SWE, SWE 4 36,34 4 37,56 8  
57 IDEE-FIXE D'EXAERDE Maupiler Robinson FRA, FRA 4 35,47 4 38,42 8  
58 DARINA Kierznowski Hubert POL, POL 4 35,19 4 39,64 8  
59 KARMELITA VAN DEN DRIES De Winter Jeroen BEL, BEL 0 35,62 9 43,20 9  
60 CHACCO AMICOR ZM Bobik Jan POL, POL 0 33,77 12 31,01 12  
61 CHACCO STARA Karlsson Irma SWE, SWE 4 34,64 8 34,20 12  
62 FERRARI VDL Osterhoff Zoe (MJ.1999) GER, GER 8 34,06 4 39,51 12  
63 KAS - SINI DC Vingralkova Sara (J.2002) CZE, CZE 4 35,18 9 42,29 13  
64 DHAHA Grundkowska Monika (MJ.1998) POL, POL 14 44,88 0 37,76 14  
65 ESCORIAL Petrovas Andrius LTU, LTU 0 36,17 16 33,83 16  
66 BLACK & WHITE 3 Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 8 34,68 8 39,62 16  
67 SIR STENOGRAPH Neretnieks Kristaps LAT, LAT 8 37,05 9 42,99 17  
68 CHANEL XXV El Dahan Sameh EGY, EGY 12 34,86 8 38,87 20  
69 FRAPANT Fimmel Arkadiusz POL, POL 12 36,58 9 43,47 21  
70 AMIGO T Aston Chloe GBR, GBR 7 50,20 EL      
71 CHIRIVELL Malinowska Paulina POL, POL 11 50,24 EL      


 

4 - MT/140 cm - Medium Tour competition two phases 1st phase against the clock, 2nd table C, article 274.1.5.5 (height 140 cm) (29-11-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Czas Błędy Nagroda
1 GREATEST Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 0 40,75 29,04 0 3000 PLN
2 ATHINIA Chiaudani Natale ITA, ITA 0 42,85 29,11 0 2400 PLN
3 LE CORDIAL Ludwiczak Krzysztof POL, POL 0 39,99 29,69 0 1800 PLN
4 HAPPY FEETS HEARTBEAT Endresen Stein NOR, NOR 0 41,66 29,96 0 1200 PLN
5 GUIDO VAN DE MARIJENHOEVE Kocher Andrew USA, USA 0 38,48 30,05 0 840 PLN
6 SL BRAZONADO Hassmann Felix GER, GER 0 36,69 30,07 0 660 PLN
7 TAORMINA Aguirre Mariel Victoria MEX, MEX 0 39,84 30,18 0 480 PLN
8 DUBAI BLH Kölz Michael GER, GER 0 40,61 30,46 0 360 PLN
9 GO GO NEVADA Emmen Kim NED, NED 0 39,48 31,15 0 360 PLN
10 JAY-Z BEE Argus Paul-Richard EST, EST 0 40,80 31,41 3 300 PLN
11 FLASH BLUE B Kubiak Dawid POL, POL 0 40,24 31,47 0 300 PLN
12 ENTERTAINER Hendrix Michel NED, NED 0 41,68 31,55 0 300 PLN
13 LITTLE LUMPI E Baumann Elian SUI, SUI 0 41,00 31,59 0 100 PLN
13 GAGA E D' AUGUSTIJN Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 0 42,87 31,59 0 100 PLN
15 ABIGEJ Czernik Natalia POL, POL 0 38,89 31,76 0 100 PLN
16 VOLO'S DIAMOND Konopacki Przemyslaw POL, POL 0 39,04 32,07 0 100 PLN
17 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) POL, POL 0 38,68 32,25 0 100 PLN
18 BADORETTE Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL 0 37,14 32,26 3 100 PLN
19 CARMA 3 Wargers Jana GER, GER 0 39,49 32,33 0 100 PLN
19 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) POL, POL 0 39,94 32,33 0 100 PLN
21 CHAKARIA Thieme Andre GER, GER 0 39,57 32,94 3 100 PLN
22 FOR FUN Whitaker Jack (J.2001) GBR, GBR 0 39,55 33,49 0 100 PLN
23 CAMPINO 499 Kreuzer Andreas GER, GER 0 39,66 33,82 3  
24 NACCORD MELLONI Wojcianiec Wojciech POL, POL 0 38,99 33,95 3  
25 CORRIDA Nowak Grzegorz POL, POL 0 40,15 34,03 0  
26 INTELIGO Dahlke Wojciech POL, POL 0 42,11 34,25 0  
27 HERTOGIN VAN DE KOUBERG Schuttert Hendrik-Jan NED, NED 0 42,04 34,31 0  
28 COSMOS STARDETIJI Z Osterhoff Zoe (MJ.1999) GER, GER 0 41,18 34,34 0  
29 CALVILOT Huep Lisa GER, GER 0 41,25 34,74 0  
30 CLINT OF HERA Jufer Alain SUI, SUI 0 38,67 34,83 3  
31 HINDE VAN DE MOLDERVELDEN Litterscheidt Marco GER, GER 0 40,54 34,95 3  
32 LADERAS FLANDRIA Ewen Marcel LUX, LUX 0 40,20 34,97 3  
33 CONCEETA Puschak Wolfgang GER, GER 0 40,25 35,49 3  
34 ZIROCCO AIR Tyszko Mateusz POL, POL 0 41,79 35,55 0  
35 CHALEANDRA CH Schnieper Barbara SUI, SUI 0 38,59 35,70 6  
36 CASANOVA F Z Shchibrik Egor (MJ.2000) RUS, RUS 0 41,00 35,98 6  
37 ROLFS ROYCE Hugyecz Mariann HUN, HUN 0 39,75 36,03 3  
38 FENIA Beerse Kevin NED, NED 0 39,52 36,14 0  
39 L'AMOUR Vingralkova Sara (J.2002) CZE, CZE 0 39,88 36,42 3  
40 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika POL, POL 0 39,17 37,16 3  
41 BELONY Cristofoletti Michael ITA, ITA 0 39,69 37,21 0  
42 JOYFUL Emanuelsson Emma SWE, SWE 0 40,31 37,38 6  
43 BENEFIS Fimmel Arkadiusz POL, POL 0 40,11 38,34 0  
44 ULA BAJOU K Murdzia Seweryn POL, POL 0 37,33 39,69 0  
45 QUAIDO Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 0 38,52 41,42 9  
46 HUXX DE MUZE Chabrol Jonathan FRA, FRA 0 40,89 42,38 3  
47 DALLAS VDL Vrieling Jur NED, NED 0 38,64 49,79 3  
48 HERE I AM Zalewski Radoslaw POL, POL 0 41,45 53,66 3  
49 TJ MULLANACROSS MALIRO Jongschaap Rodney (J.2001) ANG, ANG 0 41,09 60,38 0  
50 WINCHESTER Kobiernik Daria POL, POL 0 36,93 RET    
51 DAME DE PIQUE Kazmierczak Michal POL, POL 0 40,06 RET    
52 BERLINA Skrzypiec Agata (J.2001) POL, POL 1 43,15      
53 FLAVIO Whitaker Michael GBR, GBR 2 47,08      
54 ELBERO H Ostrowska Adrianna POL, POL 4 37,61      
55 CAXAIS DO SUL Szmytka Michalina (MJ.1998) POL, POL 4 38,76      
56 CURIANO VAN MAARLE Z Maupiler Robinson FRA, FRA 4 38,89      
57 MISTER DR HEIGL Grzelczyk Kamil POL, POL 4 39,12      
58 VANILLE DE COQUERIE Bates Elizabeth CAN, CAN 4 39,15      
59 SIRE DU VERET O'neill Gerard IRL, IRL 4 39,19      
60 GRETEL S De Winter Jeroen BEL, BEL 4 39,30      
61 CAMAKO S BOY JW Olszewski Tomasz POL, POL 4 39,44      
62 ODILE DU SOUFFLET Oplatek Andrzej POL, POL 4 39,80      
63 CLINTORADO Jurkowski Pawel POL, POL 4 39,89      
64 COBRA 32 Eder Stefan AUT, AUT 4 40,02      
65 EXIT REMO Palmowska Natalia POL, POL 4 40,16      
66 CHIRIVELL Malinowska Paulina POL, POL 4 40,49      
67 AZUR Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 4 41,47      
68 BERLINO Z Cimolai Carla ITA, ITA 5 43,06      
69 GIGAGRADE Tepper Suzanne NED, NED 5 43,14      
70 CIGOL DU PARSIS Z Carton-Grootjans Ann BEL, BEL 5 44,19      
71 UDGI GIRL DES GY Neretnieks Kristaps LAT, LAT 8 37,63      
72 AMIGO T Aston Chloe GBR, GBR 8 37,76      
73 FIBONACCI S Wechta Maksymilian POL, POL 8 39,30      
74 BLACK & WHITE 3 Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 8 39,44      
75 KRISTIN Csillaghy Miklos Tassilo AUT, AUT 8 40,67      
76 ESCORIAL Petrovas Andrius LTU, LTU 8 41,26      
77 AMERIQUE LANDAIS Kierznowski Hubert POL, POL 8 42,08      
78 SZYMON Polowczyk Hubert POL, POL 8 42,18      
79 COLINERO Tyszko Michal POL, POL 8 42,29      
80 LAUR Pawlowski Konrad POL, POL 8 42,61      
81 COPA DEL REY Orschel Cassandra POL, POL 24 58,06      
  EL CAMP Adamus Bartosz POL, POL EL        
  FIREBRIDGE TAG Stefanska Natalia (JM.2004) POL, POL RET        
  FARMER Bobik Jan POL, POL RET        
  SIR SAPPORO MK Kiecon Msciwoj POL, POL RET        
  WKD AIMEZ MOI Sloan-Allen Joanne IRL, IRL RET        
  CHACCO DU ROUET Covarrubias Agustin CHI, CHI RET        


 

5 - BT/140-160 cm - Big Tour LR group D; Cavaliada Tour; competition against the clock with jump off, article 238.2.2 (height 140-160 cm) (29-11-2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ESCOFFIER Schnieper Barbara SUI, SUI 0 56,71 0 32,15 30000 PLN
2 DSP ANPOWIKAPI Kölz Michael GER, GER 0 59,17 0 33,69 24000 PLN
3 FIUMICINO VAN DE KALEVALLEI Vrieling Jur NED, NED 0 60,06 0 33,70 18000 PLN
4 VERTIGE DE GALARZACS Wargers Jana GER, GER 0 60,78 0 33,84 12000 PLN
5 DHAHA Grundkowska Monika (MJ.1998) POL, POL 0 59,24 0 34,63 8400 PLN
6 KALIEF DE BRINCO Chabrol Jonathan FRA, FRA 0 59,74 0 35,12 6600 PLN
7 FLINSTERING Whitaker Michael GBR, GBR 0 60,93 0 38,82 4800 PLN
8 SQUIRT GUN Kocher Andrew USA, USA 0 60,31 4 33,05 3600 PLN
9 KAI LICHA DE CARMEL Carton-Grootjans Ann BEL, BEL 0 57,70 4 33,55 3600 PLN
10 ELCO VAN HOF TER NAILLEN Hendrix Michel NED, NED 0 61,58 4 33,96 3000 PLN
11 DR SCARPO Eder Stefan AUT, AUT 0 59,45 4 33,98 3000 PLN
12 RENESSIN Argus Paul-Richard EST, EST 0 60,73 4 35,73 3000 PLN
13 GILONA AO Beerse Kevin NED, NED 0 60,25 4 38,21 100 PLN
14 JACK VAN HET DENNEHOF O'neill Gerard IRL, IRL 0 58,46 8 33,58 100 PLN
15 DOTS & DASHES Kreuzer Andreas GER, GER 0 59,21 8 36,69 100 PLN
16 CAMPARI Z Baumann Elian SUI, SUI 4 55,83     100 PLN
17 SUMA'S ZORRO El Dahan Sameh EGY, EGY 4 56,88     100 PLN
18 ELUCAR V.E. Whitaker Jack (J.2001) GBR, GBR 4 57,25     100 PLN
19 QUINCHELLA Wechta Maksymilian POL, POL 4 57,49     100 PLN
20 DELVAUX Emmen Kim NED, NED 4 58,23      
21 SIG DEBALIA Cristofoletti Michael ITA, ITA 4 58,91      
22 DENIRO Csillaghy Miklos Tassilo AUT, AUT 4 59,14      
23 C VIER 2 Rijkens Janine GER, GER 4 59,19      
24 JAKKO Camilli Emanuele ITA, ITA 4 59,32      
25 JERICO Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 4 59,44      
26 CHOPARD Chiaudani Natale ITA, ITA 4 60,33      
27 STAKKATAN Oplatek Andrzej POL, POL 4 60,42      
28 DUKE Konopacki Przemyslaw POL, POL 4 60,70      
29 CHRONOS 31 Bates Elizabeth CAN, CAN 4 60,74      
30 CORNET MM Jufer Alain SUI, SUI 4 60,91      
31 CHACENNY Osterhoff Zoe (MJ.1999) GER, GER 4 61,01      
32 KING EDWARD Sprunger Janika SUI, SUI 4 61,05      
33 JUST AN HERO Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 4 61,80      
34 DELUXE ILTON Huep Lisa GER, GER 5 62,03      
35 GRAPPA Covarrubias Agustin CHI, CHI 5 63,36      
36 CHIMAIRA PJ Ewen Marcel LUX, LUX 8 57,16      
37 JOVITA Swartz Erica SWE, SWE 8 58,14      
38 CHINTABLUE Wojcianiec Wojciech POL, POL 8 58,21      
39 EDGAR Puschak Wolfgang GER, GER 8 58,56      
40 LIESCHEN Endresen Benedikte Serigstad NOR, NOR 8 59,16      
41 EXPENSIVE Schuttert Hendrik-Jan NED, NED 8 59,20      
42 CHACCO AMICOR Bobik Jan POL, POL 8 59,71      
43 CROS BLUE Ludwiczak Krzysztof POL, POL 8 59,75      
44 CHAPLOON Emanuelsson Emma SWE, SWE 8 60,16      
45 CHABLIS Cimolai Carla ITA, ITA 8 61,11      
46 KARMELITA VAN DEN DRIES De Winter Jeroen BEL, BEL 8 61,31      
47 ZANTA Z Maupiler Robinson FRA, FRA 8 61,78      
48 CHAKALAKA 8 Vinckier Jan BEL, BEL 9 62,24      
49 DUKE G Czernik Natalia POL, POL 9 63,59      
50 GB CELINE Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 9 64,63      
51 CHACCONU Karlsson Irma SWE, SWE 9 80,28      
52 LINKOLNS Petrovas Andrius LTU, LTU 12 58,14      
53 GIRALDO L Kiecon Msciwoj POL, POL 12 58,78      
54 LIRATUS Thieme Andre GER, GER 12 59,86      
55 DACARA E Orschel Cassandra POL, POL 12 60,29      
56 ANIBALE DE HUS Shchibrik Egor (MJ.2000) RUS, RUS 12 61,03      
57 CHACCO BOY Hugyecz Mariann HUN, HUN 13 65,11      
58 KAS - SINI DC Vingralkova Sara (J.2002) CZE, CZE 15 71,34      
59 EL ROCCO Kuhlmann Anna Maria GER, GER 16 58,27      
60 A QUITE Dahlke Wojciech POL, POL 16 59,07      
61 FLAVIE VAN DE HELLE Aston Chloe GBR, GBR 16 60,32      
62 ULYSSE DE GRANDERIE Jonczyk Lukasz POL, POL 20 61,95      
  CROWN PRINCE 2 Malinowska Paulina POL, POL EL        
  SIR STENOGRAPH Neretnieks Kristaps LAT, LAT EL        
  CANTOLAR Endresen Stein NOR, NOR RET        
  QUIRO 5 Lewandowski Aleksander (J.2003) POL, POL RET        
  ROBINSON Litterscheidt Marco GER, GER RET        
  SZULER Kubiak Grzegorz POL, POL RET        
  DENVER Z Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL RET        
  DARINA Kierznowski Hubert POL, POL RET        
  IC MAGIC VAN DE BIEN Daem Viktor BEL, BEL RET        
  BALANCE 30 Hassmann Felix GER, GER RET        
  QUI GIGI Murdzia Seweryn POL, POL RET        


 

6 - Puissance - Puissance, article 262.2 (29-11-2019)
          Rozgrywka I Rozgrywka II Rozgrywka III Rozgrywka IV  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Punkty Punkty Punkty Punkty Nagroda
1 LARBRAKER Covarrubias Agustin CHI, CHI 0 0 0 4   7950 PLN
1 AXELLE M Z Schnieper Barbara SUI, SUI 0 0 0 4   7950 PLN
3 NINJO 34 Kölz Michael GER, GER 0 0 0 RET   4500 PLN
4 BELLY DANCER RS Chiaudani Natale ITA, ITA 0 0 4     1560 PLN
4 COUNTRY BOY Kocher Andrew USA, USA 0 0 4     1560 PLN
4 DIRESTRAIT Krzyzosiak. Jakub POL, POL 0 0 4     1560 PLN
4 JALANDAHAR Kiempa Mateusz POL, POL 0 0 4     1560 PLN
4 BILLY Z Whitaker Jack (J.2001) GBR, GBR 0 0 4     1560 PLN
9 QUICKLENSKY Brzóska Lukasz POL, POL 0 0 8     600 PLN
10 SIR STENOGRAPH Neretnieks Kristaps LAT, LAT 0 0 RET     600 PLN
11 FOR ME 18 Jurkowski Pawel POL, POL 0 4       300 PLN
12 CLARITY Petrovas Andrius LTU, LTU 4         300 PLN


 

7 - ST/135 cm - Small Tour, competition against the clock article 238.2.1 (height 135 cm) (30-11-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GRETEL S De Winter Jeroen BEL, BEL 0 57,73 2500 PLN
2 IDEE-FIXE D'EXAERDE Maupiler Robinson FRA, FRA 0 58,77 2000 PLN
3 VDL LATINA VAN 'T MERELSNEST Tepper Suzanne NED, NED 0 59,06 1500 PLN
4 ADONIS Shchibrik Egor (MJ.2000) RUS, RUS 0 61,13 1000 PLN
5 NINJO 34 Kölz Michael GER, GER 0 62,30 700 PLN
6 LIMITED EDITION Emanuelsson Emma SWE, SWE 0 64,52 550 PLN
7 DARCO VAN OVERIS Z Waclawik Marek POL, POL 0 66,78 400 PLN
8 LITTLE LUMPI E Baumann Elian SUI, SUI 0 67,57 300 PLN
9 CEREMBER ME M Palmowska Natalia POL, POL 0 69,25 300 PLN
10 KASTELLO Stefanska Natalia (JM.2004) POL, POL 0 72,91 250 PLN
11 STARIALLO BLUE PS Karlsson Irma SWE, SWE 0 75,06 250 PLN
12 CARLOTTA 276 Sprunger Janika SUI, SUI 0 75,28 250 PLN
13 HEARTCOR F Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 1 79,12  
14 MOON RAY Neretnieks Kristaps LAT, LAT 2 85,37  
15 BROKEN HEART Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 3 86,03  
16 CLARITY Petrovas Andrius LTU, LTU 4 60,73  
17 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 4 61,61  
18 VENUS Kobiernik Daria POL, POL 4 64,66  
19 ULYSSE DE GRANDERIE Jonczyk Lukasz POL, POL 4 66,24  
20 PING PONG V Argus Paul-Richard EST, EST 4 67,59  
21 FOR ME 18 Jurkowski Pawel POL, POL 4 72,76  
22 SECRET WEAPON L Skiba Dawid POL, POL 4 73,64  
23 INTELIGO Dahlke Wojciech POL, POL 4 75,56  
24 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) POL, POL 4 76,07  
25 COMIENZO Nowak Grzegorz POL, POL 4 76,55  
26 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert POL, POL 4 76,57  
27 FRAPANT Fimmel Arkadiusz POL, POL 4 76,63  
28 FERRARI VDL Osterhoff Zoe (MJ.1999) GER, GER 4 77,13  
29 COMMISSARIO Endresen Benedikte Serigstad NOR, NOR 6 83,93  
30 BIQUEEN Tyszko Michal POL, POL 8 62,11  
31 COPA DEL REY Orschel Cassandra POL, POL 8 67,46  
32 QUICKLENSKY Brzóska Lukasz POL, POL 8 67,55  
33 MONSOON MONDAY Jongschaap Rodney (J.2001) ANG, ANG 8 75,30  
34 SOPHIA Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 8 76,40  
35 CAMAKO S BOY JW Olszewski Tomasz POL, POL 10 85,13  
36 QUALITY QUEEN Kiecon Msciwoj POL, POL 16 64,72  
37 FONTAINE BLUE CKV Adamus Bartosz POL, POL 16 73,37  
38 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna POL, POL 16 93,05  
  QUIRO 5 Lewandowski Aleksander (J.2003) POL, POL EL    
  WIENA Kawa Aleksandra (J.2001) POL, POL EL    
  BERLINA Skrzypiec Agata (J.2001) POL, POL EL    


 

8 - MTF/145 cm - Medium Tour Final, LR group D, competition against the clock with jump off, article 238.2.2 (height 145 cm) (30-11-2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LITTLE MAGIC D'ASSCHAUT Sprunger Janika SUI, SUI 0 61,55 0 33,02 25000 PLN
2 DAME DE PIQUE Kazmierczak Michal POL, POL 0 63,24 0 34,17 20000 PLN
3 FIUMICINO VAN DE KALEVALLEI Vrieling Jur NED, NED 0 65,45 0 34,41 15000 PLN
4 DIAROUBET Ludwiczak Krzysztof POL, POL 0 64,11 0 34,50 10000 PLN
5 CURIANO VAN MAARLE Z Maupiler Robinson FRA, FRA 0 64,02 0 34,71 7000 PLN
6 ATHINIA Chiaudani Natale ITA, ITA 0 64,91 0 35,95 5500 PLN
7 EDGAR Puschak Wolfgang GER, GER 0 63,31 0 36,39 4000 PLN
8 DELVAUX Emmen Kim NED, NED 0 61,88 0 37,26 3000 PLN
9 MISTER DR HEIGL Grzelczyk Kamil POL, POL 0 61,98 4 34,54 3000 PLN
10 CHACCO STARA Karlsson Irma SWE, SWE 0 62,03 4 36,20 2500 PLN
11 ARIS CMS Aguirre Mariel Victoria MEX, MEX 0 64,52 4 36,98 2500 PLN
12 LONDON 32 Wechta Maksymilian POL, POL 0 63,27 4 37,53 2500 PLN
13 COOKIE B Orschel Cassandra POL, POL 0 64,66 4 37,80  
14 CHADELLANO PS Camilli Emanuele ITA, ITA 0 65,79 4 39,91  
15 CARMA 3 Wargers Jana GER, GER 0 62,87 8 36,61  
16 BELONY Cristofoletti Michael ITA, ITA 0 63,54 8 37,36  
17 CHAKARIA Thieme Andre GER, GER 0 64,17 EL    
18 CASCORRADO Kreuzer Andreas GER, GER 1 66,25      
19 ESTORIL FORTUNA Kubiak Dawid POL, POL 1 67,36      
19 EXIT REMO Palmowska Natalia POL, POL 1 67,36      
21 BERLINO Z Cimolai Carla ITA, ITA 2 71,07      
22 CAT NINJA Kocher Andrew USA, USA 4 62,27      
23 FOR FUN Whitaker Jack (J.2001) GBR, GBR 4 63,14      
24 QUIWITINO WZ Hassmann Felix GER, GER 4 63,89      
25 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) POL, POL 4 64,81      
26 CHANEL XXV El Dahan Sameh EGY, EGY 4 64,84      
27 BALBOA HS Schuttert Hendrik-Jan NED, NED 4 64,98      
28 G'S FABIAN Kuhlmann Anna Maria GER, GER 4 65,04      
29 KALIEF DE BRINCO Chabrol Jonathan FRA, FRA 4 65,19      
30 FAIR FIELD Hendrix Michel NED, NED 4 65,57      
31 L' INNOCENCE VAN 'T MEULENHOF De Winter Jeroen BEL, BEL 5 66,03      
32 GREATEST Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 5 66,11      
33 GIGAGRADE Tepper Suzanne NED, NED 5 66,35      
34 ZIROCCO AIR Tyszko Mateusz POL, POL 5 67,20      
35 WINCHESTER Kobiernik Daria POL, POL 8 60,47      
36 AZUR Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 8 65,44      
37 FENIA Beerse Kevin NED, NED 8 65,50      
38 GIRALDO L Kiecon Msciwoj POL, POL 8 65,98      
39 STALANDO 2 Oplatek Andrzej POL, POL 8 80,26      
40 JAY-Z BEE Argus Paul-Richard EST, EST 9 66,99      
41 CLINT OF HERA Jufer Alain SUI, SUI 9 67,96      
42 DIRESTRAIT Krzyzosiak. Jakub POL, POL 9 69,37      
43 L'AMOUR Vingralkova Sara (J.2002) CZE, CZE 9 69,78      
44 ESCORIAL Petrovas Andrius LTU, LTU 12 64,35      
45 HINDE VAN DE MOLDERVELDEN Litterscheidt Marco GER, GER 12 64,39      
  COSMOS STARDETIJI Z Osterhoff Zoe (MJ.1999) GER, GER RET        
  ABIGEJ Czernik Natalia POL, POL RET        
  A QUITE Dahlke Wojciech POL, POL RET        


 

9 - S&M/145 cm - Speed and Music, LR group D, speed competition table C, article 263+239 (height 145 cm) (30-11-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 SL BRAZONADO Hassmann Felix GER, GER 64,06 3 25000 PLN
2 EVERDI Czernik Natalia POL, POL 66,66 0 20000 PLN
3 DALLAS VDL Vrieling Jur NED, NED 67,36 3 15000 PLN
4 DUBAI BLH Kölz Michael GER, GER 67,72 6 10000 PLN
5 TAORMINA Aguirre Mariel Victoria MEX, MEX 68,13 0 7000 PLN
6 ROBINSON Litterscheidt Marco GER, GER 68,76 3 5500 PLN
7 JOYFUL Emanuelsson Emma SWE, SWE 69,28 3 4000 PLN
8 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) POL, POL 69,44 3 3000 PLN
9 CONCEETA Puschak Wolfgang GER, GER 69,48 3 3000 PLN
10 RG ASCONA H Baumann Elian SUI, SUI 69,62 3 2500 PLN
11 NACCORD MELLONI Wojcianiec Wojciech POL, POL 70,13 6 2500 PLN
12 JORDEN VAN DE KRUISHOEVE Jongschaap Rodney (J.2001) ANG, ANG 70,29 3 2500 PLN
13 GAGA E D' AUGUSTIJN Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 70,49 3  
14 LADERAS FLANDRIA Ewen Marcel LUX, LUX 70,97 6  
15 LIRATUS Thieme Andre GER, GER 71,35 6  
16 BENEFIS Fimmel Arkadiusz POL, POL 71,69 6  
17 GUIDO VAN DE MARIJENHOEVE Kocher Andrew USA, USA 72,29 9  
18 HAPPY FEETS HEARTBEAT Endresen Stein NOR, NOR 73,10 6  
19 ULA BAJOU K Murdzia Seweryn POL, POL 73,11 6  
20 VARA DE CODRE Chabrol Jonathan FRA, FRA 73,55 6  
21 CAMPINO 499 Kreuzer Andreas GER, GER 73,92 6  
21 LE CORDIAL Ludwiczak Krzysztof POL, POL 73,92 6  
23 GO GO NEVADA Emmen Kim NED, NED 73,99 3  
24 ELBERO H Ostrowska Adrianna POL, POL 74,23 6  
25 SIG CHIARI Wargers Jana GER, GER 74,46 6  
26 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika POL, POL 74,62 0  
27 FOREST Tyszko Mateusz POL, POL 75,10 9  
28 VOLO'S DIAMOND Konopacki Przemyslaw POL, POL 76,20 6  
29 CASANOVA F Z Shchibrik Egor (MJ.2000) RUS, RUS 77,11 6  
30 CHALEANDRA CH Schnieper Barbara SUI, SUI 78,50 15  
31 CORRIDA Nowak Grzegorz POL, POL 78,84 9  
32 FLASH BLUE B Kubiak Dawid POL, POL 79,33 9  
33 CARLA COLUMNA 28 Cristofoletti Michael ITA, ITA 82,57 6  
34 FLORIS Beerse Kevin NED, NED 88,65 0  
35 QUAIDO Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 100,92 6  
  ENTERTAINER Hendrix Michel NED, NED RET    
  GOLDEN FUTURE MM Jufer Alain SUI, SUI RET    
  SUEDWINDS AMANDA Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL RET    
  BADORETTE Kierznowska Aleksandra (J.2003) POL, POL RET    
  BELLY DANCER RS Chiaudani Natale ITA, ITA RET    


 

10 - STF/135 cm - Small Tour Final, competition two phases both against the clock, article 274.1.5.3 (height 135 cm) (01-12-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GRETEL S De Winter Jeroen BEL, BEL 0 38,87 0 22,53 5000 PLN
2 IDEE-FIXE D'EXAERDE Maupiler Robinson FRA, FRA 0 40,39 0 22,67 4000 PLN
3 AXELLE M Z Schnieper Barbara SUI, SUI 0 40,11 0 22,83 3000 PLN
4 ODILE DU SOUFFLET Oplatek Andrzej POL, POL 0 41,02 0 22,96 2000 PLN
5 FIBONACCI S Wechta Maksymilian POL, POL 0 39,75 0 24,13 1400 PLN
6 FOREST Tyszko Mateusz POL, POL 0 39,45 0 24,24 1100 PLN
7 PING PONG V Argus Paul-Richard EST, EST 0 39,59 0 26,43 800 PLN
8 GOLDEN FUTURE MM Jufer Alain SUI, SUI 0 38,94 0 26,69 600 PLN
9 SECRET WEAPON L Skiba Dawid POL, POL 0 38,94 0 27,10 600 PLN
10 CEREMBER ME M Palmowska Natalia POL, POL 0 39,36 0 27,72 500 PLN
11 EL CAMP Adamus Bartosz POL, POL 0 37,36 0 28,24 500 PLN
12 FERRARI VDL Osterhoff Zoe (MJ.1999) GER, GER 0 40,63 0 29,67 500 PLN
13 CARLOTTA 276 Sprunger Janika SUI, SUI 0 40,21 0 30,38  
14 UDGI GIRL DES GY Neretnieks Kristaps LAT, LAT 0 37,65 4 23,39  
15 RG ASCONA H Baumann Elian SUI, SUI 0 41,31 4 23,61  
16 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 0 40,42 4 23,93  
17 VENUS Kobiernik Daria POL, POL 0 36,52 4 27,63  
18 CAXAIS DO SUL Szmytka Michalina (MJ.1998) POL, POL 0 39,92 4 37,98  
19 VDL LATINA VAN 'T MERELSNEST Tepper Suzanne NED, NED 0 37,35 8 34,87  
20 HERTOGIN VAN DE KOUBERG Schuttert Hendrik-Jan NED, NED 1 43,27      
21 NINJO 34 Kölz Michael GER, GER 4 38,48      
22 HEARTCOR F Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 4 39,54      
23 HERE I AM Zalewski Radoslaw POL, POL 4 39,58      
24 QUICKLENSKY Brzóska Lukasz POL, POL 4 39,75      
25 CLARITY Petrovas Andrius LTU, LTU 4 39,98      
26 DARCO VAN OVERIS Z Waclawik Marek POL, POL 4 40,11      
27 BIQUEEN Tyszko Michal POL, POL 4 40,20      
28 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna POL, POL 4 40,24      
29 ADONIS Shchibrik Egor (MJ.2000) RUS, RUS 4 41,88      
30 DACARA E Orschel Cassandra POL, POL 4 42,13      
31 DESTERLY Whitaker Jack (J.2001) GBR, GBR 5 43,59      
32 FLAVIO Whitaker Michael GBR, GBR 5 44,57      
33 KASTELLO Stefanska Natalia (JM.2004) POL, POL 8 39,47      
34 QUALITY QUEEN Kiecon Msciwoj POL, POL 8 40,96      
35 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) POL, POL 8 42,88      
36 SOPHIA Zybala Aleksandra (J.2002) POL, POL 12 39,87      
37 LIMITED EDITION Emanuelsson Emma SWE, SWE 12 41,65      
38 COMMISSARIO Endresen Benedikte Serigstad NOR, NOR 12 42,76      
39 FRAPANT Fimmel Arkadiusz POL, POL 12 42,90      
40 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert POL, POL 13 44,91      
  COMIENZO Nowak Grzegorz POL, POL EL        
  QUI GIGI Murdzia Seweryn POL, POL RET        
  WIENA Kawa Aleksandra (J.2001) POL, POL RET        


 

11 - GP/160 cm - Grand Prix, CEL FEI World Cup, LR group B, Cavaliada Tour, competition against the clock with jump off, article 238.2.2 (height max 160 cm) (01-12-2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KING EDWARD Sprunger Janika SUI, SUI 0 62,67 0 39,28 92500 PLN
2 CHINTABLUE Wojcianiec Wojciech POL, POL 0 61,87 0 39,47 74000 PLN
3 JAKKO Camilli Emanuele ITA, ITA 0 62,25 0 39,67 55500 PLN
4 CAMPARI Z Baumann Elian SUI, SUI 0 58,70 4 36,56 37000 PLN
5 C VIER 2 Rijkens Janine GER, GER 0 60,69 4 39,54 25900 PLN
6 ANIBALE DE HUS Shchibrik Egor (MJ.2000) RUS, RUS 1 64,26     20350 PLN
7 CHACENNY Osterhoff Zoe (MJ.1999) GER, GER 1 65,04     14800 PLN
8 SUMA'S ZORRO El Dahan Sameh EGY, EGY 4 59,36     11100 PLN
9 DR SCARPO Eder Stefan AUT, AUT 4 59,85     11100 PLN
10 SIG DEBALIA Cristofoletti Michael ITA, ITA 4 60,52     9250 PLN
11 JERICO Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 4 60,80     9250 PLN
12 EXPENSIVE Schuttert Hendrik-Jan NED, NED 4 61,34     9250 PLN
13 STAKKATAN Oplatek Andrzej POL, POL 4 62,37     300 PLN
14 JACK VAN HET DENNEHOF O'neill Gerard IRL, IRL 4 62,41      
15 LIESCHEN Endresen Benedikte Serigstad NOR, NOR 4 62,47      
16 KAI LICHA DE CARMEL Carton-Grootjans Ann BEL, BEL 4 62,59      
17 GILONA AO Beerse Kevin NED, NED 4 62,75      
18 VERTIGE DE GALARZACS Wargers Jana GER, GER 4 62,79      
19 NUMBER ONE 32 Puschak Wolfgang GER, GER 5 64,33      
20 ELCO VAN HOF TER NAILLEN Hendrix Michel NED, NED 5 64,71      
21 JUST AN HERO Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 5 65,15      
22 CROS BLUE Ludwiczak Krzysztof POL, POL 8 60,89      
23 ESCOFFIER Schnieper Barbara SUI, SUI 8 61,31      
24 QUINCHELLA Wechta Maksymilian POL, POL 8 61,56      
25 LINKOLNS Petrovas Andrius LTU, LTU 8 61,65      
26 DSP ANPOWIKAPI Kölz Michael GER, GER 8 62,03      
27 SQUIRT GUN Kocher Andrew USA, USA 8 62,21      
28 ELUCAR V.E. Whitaker Jack (J.2001) GBR, GBR 8 62,32      
29 DELVAUX Emmen Kim NED, NED 8 62,74      
30 CANTOLAR Endresen Stein NOR, NOR 9 63,57      
31 LARBRAKER Covarrubias Agustin CHI, CHI 9 64,18      
32 CHIMAIRA PJ Ewen Marcel LUX, LUX 12 59,63      
33 DHAHA Grundkowska Monika (MJ.1998) POL, POL 12 61,70      
34 MOON RAY Neretnieks Kristaps LAT, LAT 12 62,74      
35 RENESSIN Argus Paul-Richard EST, EST 12 62,82      
36 CHACCO AMICOR Bobik Jan POL, POL 13 63,40      
37 CHOPARD Chiaudani Natale ITA, ITA 13 63,60      
38 COMINO Vrieling Jur NED, NED 13 66,28      
39 CHAKALAKA 8 Vinckier Jan BEL, BEL 17 63,54      
40 HUXX DE MUZE Chabrol Jonathan FRA, FRA 21 63,36      
  DUKE Konopacki Przemyslaw POL, POL DQ        
  CELLISTO Thieme Andre GER, GER EL        
  SZULER Kubiak Grzegorz POL, POL EL        
  DENIRO Csillaghy Miklos Tassilo AUT, AUT RET        
  CORNET MM Jufer Alain SUI, SUI RET        
  JOVITA Swartz Erica SWE, SWE RET        
  BALANCE 30 Hassmann Felix GER, GER RET        
  CHRONOS 31 Bates Elizabeth CAN, CAN RET        
  FLINSTERING Whitaker Michael GBR, GBR RET        
  CHACCO BOY Hugyecz Mariann HUN, HUN RET        


 

12 - LCh/140 cm - Last Chance, accumulator against the clock, article 269.5 (height 140 cm) (01-12-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BLACK & WHITE 3 Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 44 39,12 2500 PLN
2 SIR SAPPORO MK Kiecon Msciwoj POL, POL 44 45,24 2000 PLN
3 CROWN PRINCE 2 Malinowska Paulina POL, POL 44 46,80 1500 PLN
4 CHIRIVELL Malinowska Paulina POL, POL 44 47,37 1000 PLN
5 SIR STENOGRAPH Neretnieks Kristaps LAT, LAT 40 50,99 700 PLN
6 BROKEN HEART Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 40 51,68 550 PLN
7 CIGOL DU PARSIS Z Carton-Grootjans Ann BEL, BEL 39 53,34 400 PLN
8 CHACCO AMICOR ZM Bobik Jan POL, POL 37 38,92 300 PLN
9 FOR ME 18 Jurkowski Pawel POL, POL 32 52,08 300 PLN
10 FLEUR Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 23 51,51 250 PLN
11 MONSOON MONDAY Jongschaap Rodney (J.2001) ANG, ANG 14 51,15 250 PLN
12 AMERIQUE LANDAIS Kierznowski Hubert POL, POL 12 41,74 250 PLN
13 SZYMON Polowczyk Hubert POL, POL 12 42,04  
14 CHACCO DU ROUET Covarrubias Agustin CHI, CHI 12 42,10  
15 GRAPPA Covarrubias Agustin CHI, CHI 12 43,60  
16 CLINTORADO Jurkowski Pawel POL, POL 6 48,35  
17 FONTAINE BLUE CKV Adamus Bartosz POL, POL 6 48,80  
  TJ MULLANACROSS MALIRO Jongschaap Rodney (J.2001) ANG, ANG EL    
  COLINERO Tyszko Michal POL, POL EL    
  DARINA Kierznowski Hubert POL, POL RET    
  WKD AIMEZ MOI Sloan-Allen Joanne IRL, IRL RET    



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

CSI1*
MTP Poznań, 28.11.-01.12.2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

OS1 - 1*ST/120cm - One Star Small Tour, copetition against the clock, article 238.2.1 (height 120 cm) (28-11-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CINCINATTI Z Egle Kristine LAT, LAT 0 56,12 2075 PLN
2 REMEMBER ME Petrovas Andrius LTU, LTU 0 56,58 1660 PLN
3 ZONENBOLD Krulik Larysa (MJ.1998) UKR, UKR 0 57,22 1245 PLN
4 CARJONKER Brzóska Lukasz POL, POL 0 57,78 664 PLN
5 CORRADINO Zawadzka Eliza (JM.2006) POL, POL 0 58,14 498 PLN
6 ANTARI Kobiernik Daria POL, POL 0 58,83 374 PLN
7 CLINTARA Kicinska Weronika (MJ.1998) POL, POL 0 61,33 249 PLN
8 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew POL, POL 0 61,48 208 PLN
9 VAN HALEN 10 Szymoniak Agata POL, POL 0 63,17 208 PLN
10 CARO Kubiak Michal POL, POL 0 63,23 166 PLN
11 CRICOVA L Werelich Zuzanna (JM.2005) POL, POL 0 63,53 166 PLN
12 DURAVELLA Rekosiewicz Aleksandra POL, POL 0 63,55 166 PLN
13 LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Mroz Kacper (MJ.1999) POL, POL 0 63,77 125 PLN
14 COMMAND Yarmolyuk Anastasiia (J.2002) RUS, RUS 0 64,21 125 PLN
15 DOOLEYS B Zawadzka Eliza (JM.2006) POL, POL 0 64,71 100 PLN
16 CORTEZ Bienkowska Anna (JM.2005) POL, POL 0 65,25 100 PLN
17 NIWAR Kulawik Anna (JM.2005) POL, POL 0 65,53 100 PLN
18 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) POL, POL 0 66,28 100 PLN
19 QUELLE DAME Z Kuzma Nadia (JM.2004) POL, POL 0 66,57 100 PLN
20 VIVIANO S Skrzypiec Agata (J.2001) POL, POL 0 67,99 100 PLN
21 GILEA Wypchlo Aleksandra (JM.2005) POL, POL 0 68,94 100 PLN
22 LOUGHNAVATTA CEDAR Guy Ellie (MJ.1999) GBR, GBR 0 69,21 100 PLN
23 CARETANE ROSE Z Dabkowska Aleksandra POL, POL 0 70,33 100 PLN
24 KLONDAIKA Rzycka Olga POL, POL 0 71,27 100 PLN
25 COTE D'OR Wintoch Maria (MJ.2000) POL, POL 0 71,31 100 PLN
26 QUIDAM'S DUKE Michalski Maciej (MJ.1999) POL, POL 0 71,40 100 PLN
27 GROGORY Skapska Aleksandra (MJ.2000) POL, POL 0 71,42 100 PLN
28 CAIRO AK Kusnierczak Jacek POL, POL 0 71,44 100 PLN
29 VOLTAIRE DE LA LANDE Idänpään-Heikkilä Carolina (J.2002) FIN, FIN 1 72,39 100 PLN
30 LOCARNO Rutkowska Katarzyna POL, POL 1 72,76 100 PLN
31 COLOMBO Przezak Katarzyna (J.2001) POL, POL 1 72,79  
32 LIMITED EDITION IR Soilu Sofia (J.2002) FIN, FIN 2 79,02  
33 MARTELLS HOCUS POCUS II Guy Ellie (MJ.1999) GBR, GBR 3 81,20  
34 WOODY Kosmalewicz Maria (J.2001) POL, POL 3 82,97  
35 HELLUM H&H Wasilewski Lukasz POL, POL 4 56,41  
36 SZAFIR M Marchwicka Maja (JM.2005) POL, POL 4 56,80  
37 EL CAPONE Bak Sebastian POL, POL 4 58,19  
38 TEZA Ciaciura Agata POL, POL 4 58,37  
39 SONATA W Pietrzak Daria (JM.2006) POL, POL 4 59,01  
40 HEIDI Ksiadz Patrycja (MJ.2000) POL, POL 4 59,09  
41 ELEGANCE Trubanovs Jaroslavs LAT, LAT 4 59,80  
42 SWEET NOISE M Friedman Maja Bella (J.2003) POL, POL 4 60,03  
43 CLASSY GIRL SINIA Z Gauza Bartosz POL, POL 4 60,80  
44 ARISTA Ostapczuk Martyna (JM.2004) POL, POL 4 60,85  
45 CLAIRE DE LUNE 21 Reciunaite Justina (J.2002) LTU, LTU 4 61,85  
46 LARINA Dabrowska Marta POL, POL 4 62,54  
47 FERLINA Waclawik Marek POL, POL 4 62,77  
48 LVIV PKZ Palmowska Natalia POL, POL 4 63,38  
49 CAMPINO BURME Szojda Emilia (J.2003) POL, POL 4 65,09  
50 NEED FOR SPEED Reciunaite Ryte (J.2001) LTU, LTU 4 65,42  
51 BRIDGET JONES Klóska Slawomir POL, POL 4 66,33  
52 QUEENY Kuzma Nadia (JM.2004) POL, POL 4 67,01  
53 VANILLE DU BARQUET Soilu Sofia (J.2002) FIN, FIN 4 67,11  
54 ZAWRAT Trojanowicz Aleksandra (MJ.1998) POL, POL 4 69,12  
55 FANTASIE Wysocka Aneta POL, POL 4 69,22  
56 CONSUELLA M Skrzypiec Agata (J.2001) POL, POL 4 70,47  
57 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) POL, POL 4 70,79  
58 LA SCALA Miedziocha Hanna (JM.2005) POL, POL 5 72,37  
59 HOUGLAS Mikenas Erlandas LTU, LTU 5 72,82  
60 JUNIOR 152 Kurek Jan POL, POL 5 73,03  
61 BAILANDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) POL, POL 5 73,58  
62 EFRON Rynowiecki Olaf (JM.2006) POL, POL 5 74,53  
63 LARIFARI Zmyslona Kornelia (MJ.1999) POL, POL 5 75,01  
64 TURBUD IQ Tomanek Olga (MJ.2000) POL, POL 5 75,33  
65 CHAMP ACOR Dabrowska Marta POL, POL 5 75,62  
66 BONO Kopko Justyna POL, POL 5 75,69  
67 HAVE FUN Makarauskas Ignas (JM.2004) LTU, LTU 6 78,18  
68 GRUPO PROM VIOX W Smura Kornelia (JM.2005) POL, POL 7 80,57  
69 ARIANA Sterczynska Zuzanna (JM.2004) POL, POL 8 58,48  
70 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) POL, POL 8 59,77  
71 NIRMETTE Marchwicka Maja (JM.2005) POL, POL 8 61,28  
72 CIA MALICA Janiszewska Gabriela (J.2003) POL, POL 8 62,44  
73 TAKSI Wielgorska-Zdebel Paulina POL, POL 8 63,39  
74 LASKANA Kubiak Katarzyna (JM.2004) POL, POL 8 63,97  
75 SKLADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) POL, POL 8 64,20  
76 WILIANA Wrzosek Matylda (J.2003) POL, POL 8 64,91  
77 CATHALEYA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew POL, POL 8 65,18  
78 CARMINA Van Den Kroonenberg Michele (MJ.2000) POL, POL 8 65,57  
79 DYLLANO Stefanska Natalia (JM.2004) POL, POL 8 65,76  
80 LEVANTE Rzycka Olga POL, POL 8 67,66  
81 LILIONS Petersone Madara (JM.2004) LAT, LAT 8 68,03  
82 HOPPY W.B. Reznuk Tatjana LAT, LAT 8 68,37  
83 ESPRESSO 22 Jurkowski Pawel POL, POL 8 69,54  
84 C KARAT CARTE DOR Lachowicz-Woloszyn Wiktoria (MJ.2000) POL, POL 8 71,03  
85 LA PAZ Dziuba Anna (JM.2006) POL, POL 8 71,35  
86 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) POL, POL 8 71,95  
87 SALAMINA Szymoniak Agata POL, POL 8 86,35  
88 PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) POL, POL 9 72,22  
89 ALHAMBRA Idkowiak Nikola (J.2003) POL, POL 9 72,78  
90 HIP HOP Celska Olga (MJ.1999) POL, POL 9 75,92  
91 CHICAGO Patora Nikola (JM.2005) POL, POL 9 89,56  
92 ROSANNA Henzel Dominika (JM.2004) POL, POL 10 77,22  
93 INSYGNIA Paliszkiewicz Natalia (J.2001) POL, POL 10 78,19  
94 STAKKATOLIN Mielcarek Tomasz POL, POL 11 98,24  
95 CASTALECCHIO SM Szun Katarzyna POL, POL 12 67,34  
96 ARMSTRONG Ferenstein-Krasko Karolina POL, POL 12 67,62  
97 HANTERKA Sijka Olivia (JM.2006) POL, POL 12 69,04  
98 MARKUS Wojtas Julia (JM.2004) POL, POL 12 71,13  
99 ROCCO Kubiak Katarzyna (JM.2004) POL, POL 12 84,90  
100 COCORRADO Kubik Natalia (J.2002) POL, POL 12 84,94  
101 KOSMA Derda Agata (JM.2005) POL, POL 13 72,81  
102 KRISTIANO GL Kazmierczak Katarzyna POL, POL 13 73,35  
103 DOMINACJA Bule Paulina (JM.2005) POL, POL 14 76,96  
104 GELUKSROOS Kopko Justyna POL, POL 16 69,13  
105 COYOTE UGLY V Pieta Bianka (JM.2005) POL, POL 18 94,88  
106 QUITA DU DOMAINE Z Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) POL, POL 20 60,44  
107 QUICK STAR'S LORD Murdzia Seweryn POL, POL 21 105,64  
  DOLLAR DE NUEVO Dziuba Anna (JM.2006) POL, POL EL    
  DANTOS Krywult Amelia (JM.2004) POL, POL EL    
  CORLEONE Tsapin Artem (JM.2005) UKR, UKR EL    
  FLORIS T Oryga Siwiak Maja (J.2003) POL, POL EL    
  DIANA L Florczak Aleksandra (J.2003) POL, POL EL    
  TINKERBELL W Prymek Zuzanna (JM.2006) POL, POL EL    
  QUALITO Z Krywult Amelia (JM.2004) POL, POL EL    
  KISSIMMEE Kucharska Zuzanna (JM.2005) POL, POL EL    
  CZWERG Kobiernik Daria POL, POL EL    
  BACO Wypchlo Aleksandra (JM.2005) POL, POL RET    


 

OS2 - 1*BT/130cm - One Star Big Tour, copetition two phases, article 274.1.5.3 (height 130 cm) (28-11-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CENTROPLAST DINAR Gloskowski Andrzej POL, POL 0 49,02 0 23,90 1750 PLN
2 DUCATI Gloskowski Andrzej POL, POL 0 48,76 0 24,92 1400 PLN
3 ENCORE Cubitt Sean IRL, IRL 0 51,56 0 25,43 1050 PLN
4 CORIWAY Waclawik Marek POL, POL 0 47,10 0 25,77 700 PLN
5 BE CLEAR SR Malinowska Paulina POL, POL 0 49,60 0 26,02 490 PLN
6 KONTENDRO Forlini Samanta (MJ.1999) POL, POL 0 49,19 0 26,31 385 PLN
7 MONSUN Pietrzak Daria (JM.2006) POL, POL 0 50,55 0 26,33 280 PLN
8 LUNA P Olszewski Tomasz POL, POL 0 47,70 0 26,37 210 PLN
9 HURANT Litterscheidt Marco GER, GER 0 50,95 0 26,67 210 PLN
10 COCA LIGHT SEMILLY Pasik Monika POL, POL 0 50,85 0 27,15 175 PLN
11 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta POL, POL 0 50,52 0 28,32 175 PLN
12 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) POL, POL 0 52,12 0 28,34 175 PLN
13 CASCARA Bilinskaite Kreola (MJ.2000) LTU, LTU 0 44,55 0 29,59 100 PLN
14 VENEZIO OF COCO Vasiliauskaite Karolina LTU, LTU 0 49,01 0 32,66 100 PLN
15 HOSPITA VAN DE ROSTAL Nigro Lavinia Lucia (MJ.1998) ITA, ITA 0 52,43 0 33,76 100 PLN
16 CASSANDER VT KL. ASDONK Z Vasiliauskaite Karolina LTU, LTU 0 50,16 0 34,54 100 PLN
17 HEROS Brzóska Lukasz POL, POL 0 46,97 4 24,87 100 PLN
18 CAMBEL I G Lusina-Golas Aleksandra POL, POL 0 52,46 4 25,23 100 PLN
19 DORAVELLA Biegalska Iga (JM.2006) POL, POL 0 48,04 4 25,25 100 PLN
20 TREASURE QUEEN Z Tyszko Michal POL, POL 0 48,24 4 25,74 100 PLN
21 SANTORINI L Skiba Dawid POL, POL 0 47,89 4 25,97 100 PLN
22 ARES Kasner Matylda (J.2001) POL, POL 0 49,34 4 26,03 100 PLN
23 FARLEY Shalohin Andrei POL, POL 0 49,46 4 26,15 100 PLN
24 CLEARROUND Gramza Leszek POL, POL 0 51,10 4 27,11 100 PLN
25 CONRADO 10 Kiecon Msciwoj POL, POL 0 51,42 4 27,32  
26 ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) POL, POL 0 51,65 4 27,43  
27 OLIMPIA Nowak Grzegorz POL, POL 0 48,55 4 27,62  
28 ARRIBAS T Reznuk Tatjana LAT, LAT 0 51,45 4 27,73  
29 CASSARIO Gramza Leszek POL, POL 0 50,01 4 28,47  
30 EDESSO Dyzewska Ewa POL, POL 0 51,12 4 28,66  
31 CAMILLA 139 Branka- Borja Maria (JM.2005) POL, POL 0 47,09 4 28,77  
32 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (JM.2004) POL, POL 0 47,62 4 29,99  
33 SAMBUCO 45 Jurkowski Pawel POL, POL 0 52,05 4 31,69  
34 WESFALIA Dolhun Jakub (MJ.1999) POL, POL 0 53,64 4 35,06  
35 CABONA Ludwiczak Hubert POL, POL 0 51,37 4 35,84  
36 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (JM.2004) POL, POL 0 45,65 6 46,43  
37 GOLDDIGGER GR Wasilewski Lukasz POL, POL 0 49,07 8 26,51  
38 GALAKTYKA Kubiak Michal POL, POL 0 52,43 12 27,51  
39 KRAGBECH'S CELICA Martinson Maarja EST, EST 1 54,34      
40 LORANDA 6 Babushkina Alena RUS, RUS 1 55,01      
41 CALL ME PAUL 2 Babushkina Alena RUS, RUS 1 56,63      
42 ANJO DIAMOND RAVER Kasner Matylda (J.2001) POL, POL 1 57,05      
43 TARANTO VAN PAAL Z Soilu Sofia (J.2002) FIN, FIN 1 57,68      
44 G'ZEUS Krulik Larysa (MJ.1998) UKR, UKR 4 46,62      
45 BUTTERFLY Biedka Gabriela POL, POL 4 48,47      
46 IDEL ROSE Kirnarskaya Anastasiya (MJ.1999) RUS, RUS 4 48,56      
47 CRISTIANO Krzyzynska Michalina (JM.2005) POL, POL 4 48,68      
48 Q DE REVEL Mroz Kacper (MJ.1999) POL, POL 4 48,93      
49 L'AMOUR TOUJOURS 7 Conredel Robert GER, GER 4 49,25      
50 CARANJA Zuk Zuzanna (MJ.2000) POL, POL 4 49,54      
51 WILD HUNTER Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 4 49,86      
52 EULVE Dahlke Agata POL, POL 4 50,16      
53 CISALL FS Skapska Aleksandra (MJ.2000) POL, POL 4 50,37      
54 PRINCE NOIR Lach Agata POL, POL 4 50,52      
55 FEREUSA Kosmol Oliwia (J.2003) POL, POL 4 50,56      
56 CASQUETTA Egle Kristine LAT, LAT 4 50,57      
57 CHARDONNAY SZUMAWA Krzyzosiak. Jakub POL, POL 4 51,01      
58 SONET Kobiernik Daria POL, POL 4 51,07      
59 SKARBIEC Olszewska Agnieszka POL, POL 4 51,34      
60 NOBILIS Parkitny Maksymilian (J.2003) POL, POL 4 51,44      
61 CATALAYA Krzyzosiak. Jakub POL, POL 4 51,50      
62 SCHENKENBERG Conredel Saskia GER, GER 4 52,19      
63 KOLA Dolhun Jakub (MJ.1999) POL, POL 4 52,20      
64 EAST WOOD Bule Oliwer (J.2003) POL, POL 4 52,44      
65 HASTOR Kiecon Msciwoj POL, POL 4 52,77      
66 CORAZON 58 Chwalinska Zuzanna (J.2003) POL, POL 4 52,79      
67 CHACARTA Klóska Slawomir POL, POL 4 53,14      
68 C BAS Bule Oliwer (J.2003) POL, POL 4 53,29      
69 CONI I G. Lusina-Golas Aleksandra POL, POL 4 54,00      
70 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) POL, POL 5 54,48      
71 EAZY BOY Dyzewska Ewa POL, POL 5 54,94      
72 PABLO I Tybulczuk Tamara (JM.2004) POL, POL 5 55,35      
73 MALALA 3 Baumann Elian SUI, SUI 5 56,02      
74 F. ADERMIE Lipinska Anna (MJ.1998) POL, POL 7 64,52      
75 CAMPARI W Makarauskiene Elena LTU, LTU 8 46,11      
76 SOLY JEAS Gola Katarzyna (JM.2004) POL, POL 8 46,81      
77 ENDO Chwalinska Zuzanna (J.2003) POL, POL 8 49,11      
78 VIPER W Z Malinska Oliwia (MJ.1999) POL, POL 8 49,52      
79 CASSILAS Szun Katarzyna POL, POL 8 51,35      
80 ILOVE YOU DU BEAUMONT Koszucka Malgorzata POL, POL 8 52,05      
81 QUATTRA 14 Makarauskas Ignas (JM.2004) LTU, LTU 8 52,45      
82 CHOCOLAT Conredel Robert GER, GER 9 54,16      
83 GRANDEZA Kolacka Marianna (JM.2004) POL, POL 12 46,74      
84 GRAD Lopato Justyna POL, POL 12 49,42      
85 LET'S MAKE MONEY Nieuzyla Leszek POL, POL 12 50,41      
86 HAMILTON Siejek Michal POL, POL 12 51,28      
87 WHITE SHOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 12 52,44      
88 FERRARI K Parkitny Maksymilian (J.2003) POL, POL 13 70,57      
89 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata POL, POL 16 50,82      
90 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 16 51,81      
  COME ON DONE Z Kurleto Kornelia (JM.2004) POL, POL EL        
  REFLECTION Branka- Borja Maria (JM.2005) POL, POL EL        
  CASTINO 4 Conredel Saskia GER, GER EL        
  CALANTINO Mudry Aleksandra POL, POL RET        


 

OS3 - 1*VvsM/115cm - One Star Venus vs Mars, copetition knock-out, table C, article 272 (height 115 cm) (28-11-2019)
          Runda I Runda I Runda I Runda II Runda II Runda II Runda III Runda III Runda III Runda IV Runda IV Runda IV  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Nr pary Czas Bł. Zwyc. Czas Bł. Zwyc. Czas Bł. Zwyc. Czas Bł. Zwyc. Nagroda
1 ESPRESSO 22 Jurkowski Pawel POL, POL 2 42,64 3 YES 38,98 6 YES 33,69 0 YES 33,80 3 YES 3400 PLN
2 EDESSO Dyzewska Ewa POL, POL 5 35,37 0 YES 36,47 0 YES 36,02 3 YES 35,58 3   2200 PLN
3 EFRON Rynowiecki Olaf (JM.2006) POL, POL 4 42,36 3 YES 43,44 3 YES 40,79 3         1200 PLN
4 ELEGANCE Trubanovs Jaroslavs LAT, LAT 8 36,48 0 YES 35,69 0 YES 37,65 3         1200 PLN
5 CARO Kubiak Michal POL, POL 1 34,98 0 YES 39,26 6               500 PLN
6 NIWAR Kulawik Anna (JM.2005) POL, POL 3 46,24 12 YES 49,12 3               500 PLN
7 HAVE FUN Makarauskas Ignas (JM.2004) LTU, LTU 6 40,51 3 YES 45,18 6               500 PLN
8 HEROS Brzóska Lukasz POL, POL 7 32,49 0 YES 36,22 3               500 PLN
9 ARIANA Sterczynska Zuzanna (JM.2004) POL, POL 1 40,15 9                      
10 CORLEONE Tsapin Artem (JM.2005) UKR, UKR 3 65,95 0                      
11 FANTASIE Wysocka Aneta POL, POL 6 43,57 6                      
12 CZWERG Kobiernik Daria POL, POL 8 42,70 3                      
13 CATHALEYA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew POL, POL 5 41,05 6                      
  GELUKSROOS Kopko Justyna POL, POL 2 EL                        
  DORAVELLA Biegalska Iga (JM.2006) POL, POL 7 EL                        
  CRISTIANO Krzyzynska Michalina (JM.2005) POL, POL 4 EL                        


 

OS4 - 1*ST/120 cm - One Star Small Tour, copetition two phases both against the clock, article 274.1.5.3 (height 120 cm) (29-11-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CINCINATTI Z Egle Kristine LAT, LAT 0 49,20 0 22,29 1250 PLN
2 CAIRO AK Kusnierczak Jacek POL, POL 0 52,89 0 22,64 1000 PLN
3 ARIANA Sterczynska Zuzanna (JM.2004) POL, POL 0 46,66 0 23,51 750 PLN
4 CAMPINO BURME Szojda Emilia (J.2003) POL, POL 0 50,46 0 23,56 500 PLN
5 GROGORY Skapska Aleksandra (MJ.2000) POL, POL 0 51,01 0 23,71 350 PLN
6 LARINA Dabrowska Marta POL, POL 0 47,67 0 23,82 275 PLN
7 TAKSI Wielgorska-Zdebel Paulina POL, POL 0 49,46 0 23,86 200 PLN
8 CONSUELLA M Skrzypiec Agata (J.2001) POL, POL 0 48,53 0 23,92 150 PLN
9 BACO Wypchlo Aleksandra (JM.2005) POL, POL 0 50,89 0 24,62 150 PLN
10 CASTALECCHIO SM Szun Katarzyna POL, POL 0 50,11 0 24,76 125 PLN
11 CORTEZ Bienkowska Anna (JM.2005) POL, POL 0 47,78 0 25,50 125 PLN
12 ESPRESSO 22 Jurkowski Pawel POL, POL 0 51,96 0 26,81 125 PLN
13 LA SCALA Miedziocha Hanna (JM.2005) POL, POL 0 47,10 0 27,55 100 PLN
14 CARETANE ROSE Z Dabkowska Aleksandra POL, POL 0 52,10 0 27,56 100 PLN
15 LARIFARI Zmyslona Kornelia (MJ.1999) POL, POL 0 52,51 0 27,74 100 PLN
16 LOCARNO Rutkowska Katarzyna POL, POL 0 53,82 0 27,96 100 PLN
17 VOLTAIRE DE LA LANDE Idänpään-Heikkilä Carolina (J.2002) FIN, FIN 0 51,69 0 28,51 100 PLN
18 COCORRADO Kubik Natalia (J.2002) POL, POL 0 50,82 0 28,88 100 PLN
19 COYOTE UGLY V Pieta Bianka (JM.2005) POL, POL 0 50,52 0 30,75 100 PLN
20 LILIONS Petersone Madara (JM.2004) LAT, LAT 0 48,17 4 21,92 100 PLN
21 ANTARI Kobiernik Daria POL, POL 0 49,43 4 21,96 100 PLN
22 SZAFIR M Marchwicka Maja (JM.2005) POL, POL 0 49,39 4 22,06 100 PLN
23 CZWERG Kobiernik Daria POL, POL 0 50,06 4 22,27 100 PLN
24 SALAMINA Szymoniak Agata POL, POL 0 51,31 4 22,68 100 PLN
25 ZONENBOLD Krulik Larysa (MJ.1998) UKR, UKR 0 47,81 4 23,69 100 PLN
26 DIANA L Florczak Aleksandra (J.2003) POL, POL 0 48,23 4 25,27  
27 KOSMA Derda Agata (JM.2005) POL, POL 0 51,98 4 25,94  
28 NIWAR Kulawik Anna (JM.2005) POL, POL 0 52,07 4 26,12  
29 CRICOVA L Werelich Zuzanna (JM.2005) POL, POL 0 48,87 4 26,35  
30 CHAMP ACOR Dabrowska Marta POL, POL 0 53,46 4 29,89  
31 CARJONKER Brzóska Lukasz POL, POL 0 51,42 4 32,57  
32 CLINTARA Kicinska Weronika (MJ.1998) POL, POL 0 51,65 4 36,71  
33 DOLLAR DE NUEVO Dziuba Anna (JM.2006) POL, POL 0 51,42 7 46,29  
34 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) POL, POL 0 49,72 8 23,99  
35 WILIANA Wrzosek Matylda (J.2003) POL, POL 0 47,88 8 25,26  
36 TINKERBELL W Prymek Zuzanna (JM.2006) POL, POL 0 50,80 EL    
37 FANTASIE Wysocka Aneta POL, POL 1 54,09      
38 QUICK STAR'S LORD Murdzia Seweryn POL, POL 1 55,16      
39 WOODY Kosmalewicz Maria (J.2001) POL, POL 2 59,82      
40 TEZA Ciaciura Agata POL, POL 4 44,35      
41 KLONDAIKA Rzycka Olga POL, POL 4 46,50      
42 DURAVELLA Rekosiewicz Aleksandra POL, POL 4 47,36      
43 CIA MALICA Janiszewska Gabriela (J.2003) POL, POL 4 47,40      
44 LASKANA Kubiak Katarzyna (JM.2004) POL, POL 4 47,61      
45 VANILLE DU BARQUET Soilu Sofia (J.2002) FIN, FIN 4 48,14      
46 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) POL, POL 4 48,25      
47 DOOLEYS B Zawadzka Eliza (JM.2006) POL, POL 4 48,60      
48 ROSANNA Henzel Dominika (JM.2004) POL, POL 4 48,77      
49 LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Mroz Kacper (MJ.1999) POL, POL 4 49,30      
50 DOMINACJA Bule Paulina (JM.2005) POL, POL 4 50,08      
51 COLOMBO Przezak Katarzyna (J.2001) POL, POL 4 50,32      
52 FERLINA Waclawik Marek POL, POL 4 50,38      
53 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) POL, POL 4 50,55      
54 EFRON Rynowiecki Olaf (JM.2006) POL, POL 4 50,69      
55 HOUGLAS Mikenas Erlandas LTU, LTU 4 50,89      
56 HAVE FUN Makarauskas Ignas (JM.2004) LTU, LTU 4 51,05      
57 HOPPY W.B. Reznuk Tatjana LAT, LAT 4 51,09      
58 BRIDGET JONES Klóska Slawomir POL, POL 4 51,10      
59 MARTELLS HOCUS POCUS II Guy Ellie (MJ.1999) GBR, GBR 4 51,62      
60 HIP HOP Celska Olga (MJ.1999) POL, POL 4 52,86      
61 KISSIMMEE Kucharska Zuzanna (JM.2005) POL, POL 4 53,04      
62 LOUGHNAVATTA CEDAR Guy Ellie (MJ.1999) GBR, GBR 4 53,86      
63 SWEET NOISE M Friedman Maja Bella (J.2003) POL, POL 6 59,17      
64 CARMINA Van Den Kroonenberg Michele (MJ.2000) POL, POL 8 45,29      
65 MARKUS Wojtas Julia (JM.2004) POL, POL 8 45,77      
66 BONO Kopko Justyna POL, POL 8 47,09      
67 GELUKSROOS Kopko Justyna POL, POL 8 47,38      
68 QUITA DU DOMAINE Z Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) POL, POL 8 47,91      
69 INSYGNIA Paliszkiewicz Natalia (J.2001) POL, POL 8 49,70      
70 ALHAMBRA Idkowiak Nikola (J.2003) POL, POL 8 50,06      
71 TURBUD IQ Tomanek Olga (MJ.2000) POL, POL 8 50,26      
72 GRUPO PROM VIOX W Smura Kornelia (JM.2005) POL, POL 8 51,18      
73 CLASSY GIRL SINIA Z Gauza Bartosz POL, POL 8 53,39      
74 CATHALEYA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew POL, POL 10 61,52      
75 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew POL, POL 10 61,96      
76 CORLEONE Tsapin Artem (JM.2005) UKR, UKR 11 63,16      
77 QUALITO Z Krywult Amelia (JM.2004) POL, POL 11 64,82      
78 JUNIOR 152 Kurek Jan POL, POL 12 51,74      
79 PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) POL, POL 12 67,28      
80 HANTERKA Sijka Olivia (JM.2006) POL, POL 15 64,08      
81 LEVANTE Rzycka Olga POL, POL 16 48,54      
82 HEIDI Ksiadz Patrycja (MJ.2000) POL, POL 16 68,34      
83 ZAWRAT Trojanowicz Aleksandra (MJ.1998) POL, POL 19 63,32      
  CHICAGO Patora Nikola (JM.2005) POL, POL EL        
  KRISTIANO GL Kazmierczak Katarzyna POL, POL EL        
  SKLADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) POL, POL EL        
  C KARAT CARTE DOR Lachowicz-Woloszyn Wiktoria (MJ.2000) POL, POL EL        
  FLORIS T Oryga Siwiak Maja (J.2003) POL, POL EL        
  ROCCO Kubiak Katarzyna (JM.2004) POL, POL EL        
  DANTOS Krywult Amelia (JM.2004) POL, POL EL        
  STAKKATOLIN Mielcarek Tomasz POL, POL RET        


 

OS5 - 1*BT/130 cm - One Star Big Tour, copetition against the clock, article 238.2.1 (height 130 cm) (29-11-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KONTENDRO Forlini Samanta (MJ.1999) POL, POL 0 60,10 2905 PLN
2 GOLDDIGGER GR Wasilewski Lukasz POL, POL 0 60,22 2324 PLN
3 CENTROPLAST DINAR Gloskowski Andrzej POL, POL 0 60,32 1743 PLN
4 WILD HUNTER Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 0 61,15 930 PLN
5 CORIWAY Waclawik Marek POL, POL 0 61,98 698 PLN
6 CLEARROUND Gramza Leszek POL, POL 0 62,49 523 PLN
7 CASSARIO Gramza Leszek POL, POL 0 62,74 349 PLN
8 F. ADERMIE Lipinska Anna (MJ.1998) POL, POL 0 63,12 291 PLN
9 GALAKTYKA Kubiak Michal POL, POL 0 64,88 291 PLN
10 HURANT Litterscheidt Marco GER, GER 0 65,02 233 PLN
11 CASCARA Bilinskaite Kreola (MJ.2000) LTU, LTU 0 65,25 233 PLN
12 KRAGBECH'S CELICA Martinson Maarja EST, EST 0 65,68 233 PLN
13 LVIV PKZ Palmowska Natalia POL, POL 0 66,00 175 PLN
14 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (JM.2004) POL, POL 0 66,21 175 PLN
15 CONI I G. Lusina-Golas Aleksandra POL, POL 0 67,02 117 PLN
16 CASSANDER VT KL. ASDONK Z Vasiliauskaite Karolina LTU, LTU 0 67,65 117 PLN
17 G'ZEUS Krulik Larysa (MJ.1998) UKR, UKR 0 68,16 117 PLN
18 CISALL FS Skapska Aleksandra (MJ.2000) POL, POL 0 68,36 100 PLN
19 ELEGANCE Trubanovs Jaroslavs LAT, LAT 0 68,59 100 PLN
20 BUTTERFLY Biedka Gabriela POL, POL 0 70,44 100 PLN
21 HOSPITA VAN DE ROSTAL Nigro Lavinia Lucia (MJ.1998) ITA, ITA 0 70,95 100 PLN
22 HAMILTON Siejek Michal POL, POL 0 72,94 100 PLN
23 SAMBUCO 45 Jurkowski Pawel POL, POL 0 73,05 100 PLN
24 CONRADO 10 Kiecon Msciwoj POL, POL 0 73,37 100 PLN
25 CALL ME PAUL 2 Babushkina Alena RUS, RUS 0 74,50 100 PLN
26 MALALA 3 Baumann Elian SUI, SUI 0 75,41 100 PLN
27 CARANJA Zuk Zuzanna (MJ.2000) POL, POL 0 75,63 100 PLN
28 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) POL, POL 0 77,50 100 PLN
29 TARANTO VAN PAAL Z Soilu Sofia (J.2002) FIN, FIN 0 77,73 100 PLN
30 REFLECTION Branka- Borja Maria (JM.2005) POL, POL 1 83,46 100 PLN
31 ANJO DIAMOND RAVER Kasner Matylda (J.2001) POL, POL 2 85,61  
32 EL CAPONE Bak Sebastian POL, POL 4 58,82  
33 SONET Kobiernik Daria POL, POL 4 59,87  
34 ENCORE Cubitt Sean IRL, IRL 4 60,86  
35 DORAVELLA Biegalska Iga (JM.2006) POL, POL 4 60,93  
36 CASQUETTA Egle Kristine LAT, LAT 4 60,95  
37 CHARDONNAY SZUMAWA Krzyzosiak. Jakub POL, POL 4 62,48  
38 FARLEY Shalohin Andrei POL, POL 4 63,32  
39 SONATA W Pietrzak Daria (JM.2006) POL, POL 4 63,56  
40 CRISTIANO Krzyzynska Michalina (JM.2005) POL, POL 4 64,06  
41 CORRADINO Zawadzka Eliza (JM.2006) POL, POL 4 64,37  
42 DUCATI Gloskowski Andrzej POL, POL 4 64,46  
42 OLIMPIA Nowak Grzegorz POL, POL 4 64,46  
44 HEROS Brzóska Lukasz POL, POL 4 64,77  
45 IDEL ROSE Kirnarskaya Anastasiya (MJ.1999) RUS, RUS 4 65,75  
46 ARRIBAS T Reznuk Tatjana LAT, LAT 4 66,21  
47 SOLY JEAS Gola Katarzyna (JM.2004) POL, POL 4 66,23  
48 BE CLEAR SR Malinowska Paulina POL, POL 4 66,87  
49 COCA LIGHT SEMILLY Pasik Monika POL, POL 4 67,05  
50 C BAS Bule Oliwer (J.2003) POL, POL 4 67,30  
51 VENEZIO OF COCO Vasiliauskaite Karolina LTU, LTU 4 68,06  
52 FEREUSA Kosmol Oliwia (J.2003) POL, POL 4 68,28  
53 QUATTRA 14 Makarauskas Ignas (JM.2004) LTU, LTU 4 69,58  
54 EULVE Dahlke Agata POL, POL 4 69,67  
55 SCHENKENBERG Conredel Saskia GER, GER 4 69,72  
56 WESFALIA Dolhun Jakub (MJ.1999) POL, POL 4 70,66  
57 QUIDAM'S DUKE Michalski Maciej (MJ.1999) POL, POL 4 71,22  
58 FERRARI K Parkitny Maksymilian (J.2003) POL, POL 4 71,53  
59 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta POL, POL 4 72,80  
60 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata POL, POL 4 73,23  
61 ILOVE YOU DU BEAUMONT Koszucka Malgorzata POL, POL 4 73,33  
62 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) POL, POL 4 73,83  
63 GRANDEZA Kolacka Marianna (JM.2004) POL, POL 4 74,60  
64 REMEMBER ME Petrovas Andrius LTU, LTU 4 74,84  
65 CHACARTA Klóska Slawomir POL, POL 4 76,37  
66 WHITE SHOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 4 76,90  
67 CALANTINO Mudry Aleksandra POL, POL 4 77,53  
68 GILEA Wypchlo Aleksandra (JM.2005) POL, POL 4 78,29  
69 LIMITED EDITION IR Soilu Sofia (J.2002) FIN, FIN 4 78,35  
70 CHOCOLAT Conredel Robert GER, GER 5 81,63  
71 QUELLE DAME Z Kuzma Nadia (JM.2004) POL, POL 5 83,14  
72 COME ON DONE Z Kurleto Kornelia (JM.2004) POL, POL 6 87,64  
73 CATALAYA Krzyzosiak. Jakub POL, POL 8 63,59  
74 HELLUM H&H Wasilewski Lukasz POL, POL 8 63,82  
75 NEED FOR SPEED Reciunaite Ryte (J.2001) LTU, LTU 8 66,04  
76 NOBILIS Parkitny Maksymilian (J.2003) POL, POL 8 68,66  
77 MONSUN Pietrzak Daria (JM.2006) POL, POL 8 71,65  
78 SANTORINI L Skiba Dawid POL, POL 8 71,97  
79 HASTOR Kiecon Msciwoj POL, POL 8 73,45  
80 Q DE REVEL Mroz Kacper (MJ.1999) POL, POL 8 74,29  
81 VAN HALEN 10 Szymoniak Agata POL, POL 8 76,31  
82 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 8 77,86  
83 BAILANDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) POL, POL 8 79,77  
84 COMMAND Yarmolyuk Anastasiia (J.2002) RUS, RUS 9 80,42  
85 CAMBEL I G Lusina-Golas Aleksandra POL, POL 9 80,48  
86 CABONA Ludwiczak Hubert POL, POL 9 81,09  
87 CORAZON 58 Chwalinska Zuzanna (J.2003) POL, POL 9 82,73  
88 DYLLANO Stefanska Natalia (JM.2004) POL, POL 10 87,25  
89 CASTINO 4 Conredel Saskia GER, GER 10 102,32  
90 VIVIANO S Skrzypiec Agata (J.2001) POL, POL 11 90,62  
91 EAST WOOD Bule Oliwer (J.2003) POL, POL 11 104,13  
92 KOLA Dolhun Jakub (MJ.1999) POL, POL 12 59,59  
93 ARES Kasner Matylda (J.2001) POL, POL 12 63,89  
94 TREASURE QUEEN Z Tyszko Michal POL, POL 12 67,27  
95 LET'S MAKE MONEY Nieuzyla Leszek POL, POL 12 67,36  
96 CAMPARI W Makarauskiene Elena LTU, LTU 12 68,30  
97 SKARBIEC Olszewska Agnieszka POL, POL 12 70,78  
98 ARISTA Ostapczuk Martyna (JM.2004) POL, POL 12 75,95  
99 LA PAZ Dziuba Anna (JM.2006) POL, POL 12 77,79  
100 QUEENY Kuzma Nadia (JM.2004) POL, POL 12 78,12  
101 CASSILAS Szun Katarzyna POL, POL 12 79,90  
102 COTE D'OR Wintoch Maria (MJ.2000) POL, POL 13 80,38  
103 EAZY BOY Dyzewska Ewa POL, POL 13 99,99  
104 LORANDA 6 Babushkina Alena RUS, RUS 14 101,34  
105 PABLO I Tybulczuk Tamara (JM.2004) POL, POL 15 90,01  
106 CARO Kubiak Michal POL, POL 16 65,41  
107 PRINCE NOIR Lach Agata POL, POL 16 72,02  
108 L'AMOUR TOUJOURS 7 Conredel Robert GER, GER 18 85,13  
109 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) POL, POL 18 85,29  
  CLAIRE DE LUNE 21 Reciunaite Justina (J.2002) LTU, LTU EL    
  GRAD Lopato Justyna POL, POL EL    
  CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (JM.2004) POL, POL EL    
  CAMILLA 139 Branka- Borja Maria (JM.2005) POL, POL RET    
  VIPER W Z Malinska Oliwia (MJ.1999) POL, POL RET    
  LUNA P Olszewski Tomasz POL, POL RET    
  NIRMETTE Marchwicka Maja (JM.2005) POL, POL RET    
  ENDO Chwalinska Zuzanna (J.2003) POL, POL ELI    


 

OS6/A - 1*ST/125 cm - One Star Small Tour_part 1, copetition against the clock, article 238.2.1 (height 125 cm) (30-11-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ARIANA Sterczynska Zuzanna (JM.2004) POL, POL 0 52,15 2500 PLN
2 CATALAYA Krzyzosiak. Jakub POL, POL 0 54,50 2000 PLN
3 SONATA W Pietrzak Daria (JM.2006) POL, POL 0 57,06 1500 PLN
4 CASQUETTA Egle Kristine LAT, LAT 0 57,19 1000 PLN
5 HELLUM H&H Wasilewski Lukasz POL, POL 0 57,26 700 PLN
6 DORAVELLA Biegalska Iga (JM.2006) POL, POL 0 58,02 550 PLN
7 HEIDI Ksiadz Patrycja (MJ.2000) POL, POL 0 59,18 400 PLN
8 LVIV PKZ Palmowska Natalia POL, POL 0 60,69 300 PLN
9 DOOLEYS B Zawadzka Eliza (JM.2006) POL, POL 0 61,84 300 PLN
10 HOUGLAS Mikenas Erlandas LTU, LTU 0 62,33 250 PLN
11 QUEENY Kuzma Nadia (JM.2004) POL, POL 0 63,28 250 PLN
12 LOCARNO Rutkowska Katarzyna POL, POL 0 68,94 250 PLN
13 VOLTAIRE DE LA LANDE Idänpään-Heikkilä Carolina (J.2002) FIN, FIN 0 70,86 100 PLN
14 CLASSY GIRL SINIA Z Gauza Bartosz POL, POL 0 76,48 100 PLN
15 MARTELLS HOCUS POCUS II Guy Ellie (MJ.1999) GBR, GBR 0 77,49 100 PLN
16 SZAFIR M Marchwicka Maja (JM.2005) POL, POL 4 52,74 100 PLN
17 DUCATI Gloskowski Andrzej POL, POL 4 55,39 100 PLN
18 SALAMINA Szymoniak Agata POL, POL 4 59,30  
19 CLINTARA Kicinska Weronika (MJ.1998) POL, POL 4 59,63  
20 CATHALEYA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew POL, POL 4 60,12  
21 QUALITO Z Krywult Amelia (JM.2004) POL, POL 4 61,53  
22 CAMPINO BURME Szojda Emilia (J.2003) POL, POL 4 62,00  
23 ENDO Chwalinska Zuzanna (J.2003) POL, POL 4 63,09  
24 PABLO I Tybulczuk Tamara (JM.2004) POL, POL 4 63,52  
25 ARISTA Ostapczuk Martyna (JM.2004) POL, POL 4 64,13  
26 LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Mroz Kacper (MJ.1999) POL, POL 4 65,18  
27 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) POL, POL 4 66,89  
28 CORTEZ Bienkowska Anna (JM.2005) POL, POL 4 68,03  
29 LORANDA 6 Babushkina Alena RUS, RUS 4 69,55  
30 QUICK STAR'S LORD Murdzia Seweryn POL, POL 4 70,66  
31 COMMAND Yarmolyuk Anastasiia (J.2002) RUS, RUS 4 71,51  
32 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) POL, POL 4 76,22  
33 CARO Kubiak Michal POL, POL 8 58,75  
34 VENEZIO OF COCO Vasiliauskaite Karolina LTU, LTU 8 60,86  
35 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 8 62,75  
36 COLOMBO Przezak Katarzyna (J.2001) POL, POL 8 64,79  
37 LOUGHNAVATTA CEDAR Guy Ellie (MJ.1999) GBR, GBR 8 65,64  
38 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) POL, POL 8 66,90  
39 TURBUD IQ Tomanek Olga (MJ.2000) POL, POL 8 67,80  
40 PRESTIGE Mikicin Alicja (J.2003) POL, POL 8 68,31  
41 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata POL, POL 8 68,85  
42 BRIDGET JONES Klóska Slawomir POL, POL 8 69,64  
43 SWEET NOISE M Friedman Maja Bella (J.2003) POL, POL 8 73,71  
44 GRUPO PROM VIOX W Smura Kornelia (JM.2005) POL, POL 11 86,66  
45 DURAVELLA Rekosiewicz Aleksandra POL, POL 12 58,87  
46 ANTARI Kobiernik Daria POL, POL 12 64,88  
47 KLONDAIKA Rzycka Olga POL, POL 12 65,06  
48 NIWAR Kulawik Anna (JM.2005) POL, POL 12 68,51  
49 ZAWRAT Trojanowicz Aleksandra (MJ.1998) POL, POL 12 69,74  
50 CASTINO 4 Conredel Saskia GER, GER 12 70,05  
51 HAVE FUN Makarauskas Ignas (JM.2004) LTU, LTU 12 71,95  
52 ROSANNA Henzel Dominika (JM.2004) POL, POL 13 79,33  
53 CASSILAS Szun Katarzyna POL, POL 15 87,76  
54 HANTERKA Sijka Olivia (JM.2006) POL, POL 16 67,65  
55 CORLEONE Tsapin Artem (JM.2005) UKR, UKR 17 81,07  
56 GROGORY Skapska Aleksandra (MJ.2000) POL, POL 21 79,25  
  LASKANA Kubiak Katarzyna (JM.2004) POL, POL EL    
  CARMINA Van Den Kroonenberg Michele (MJ.2000) POL, POL EL    
  CIA MALICA Janiszewska Gabriela (J.2003) POL, POL EL    
  C KARAT CARTE DOR Lachowicz-Woloszyn Wiktoria (MJ.2000) POL, POL EL    
  CARETANE ROSE Z Dabkowska Aleksandra POL, POL RET    
  CZWERG Kobiernik Daria POL, POL RET    
  INSYGNIA Paliszkiewicz Natalia (J.2001) POL, POL RET    
  DOMINACJA Bule Paulina (JM.2005) POL, POL RET    
  CINCINATTI Z Egle Kristine LAT, LAT RET    


 

OS6/B - 1*ST/125 cm - One Star Small Tour,_part 2 copetition against the clock, article 238.2.1 (height 125 cm) (30-11-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MARKUS Wojtas Julia (JM.2004) POL, POL 0 52,20 2500 PLN
2 CLEARROUND Gramza Leszek POL, POL 0 56,91 2000 PLN
3 EAST WOOD Bule Oliwer (J.2003) POL, POL 0 57,12 1500 PLN
4 CAMBEL I G Lusina-Golas Aleksandra POL, POL 0 57,19 1000 PLN
5 WESFALIA Dolhun Jakub (MJ.1999) POL, POL 0 57,44 700 PLN
6 CORRADINO Zawadzka Eliza (JM.2006) POL, POL 0 58,33 550 PLN
7 NOBILIS Parkitny Maksymilian (J.2003) POL, POL 0 59,46 400 PLN
8 ESPRESSO 22 Jurkowski Pawel POL, POL 0 61,50 300 PLN
9 CAMPARI W Makarauskiene Elena LTU, LTU 0 61,94 300 PLN
10 QUELLE DAME Z Kuzma Nadia (JM.2004) POL, POL 0 62,93 250 PLN
11 LIMITED EDITION IR Soilu Sofia (J.2002) FIN, FIN 0 66,43 250 PLN
12 COCORRADO Kubik Natalia (J.2002) POL, POL 0 70,36 250 PLN
13 DOLLAR DE NUEVO Dziuba Anna (JM.2006) POL, POL 0 72,85 100 PLN
14 EFRON Rynowiecki Olaf (JM.2006) POL, POL 0 76,63 100 PLN
15 ANJO DIAMOND RAVER Kasner Matylda (J.2001) POL, POL 1 78,31 100 PLN
16 HASTOR Kiecon Msciwoj POL, POL 4 55,18 100 PLN
17 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew POL, POL 4 57,81 100 PLN
18 LA SCALA Miedziocha Hanna (JM.2005) POL, POL 4 59,51  
19 VANILLE DU BARQUET Soilu Sofia (J.2002) FIN, FIN 4 59,96  
20 L'AMOUR TOUJOURS 7 Conredel Robert GER, GER 4 60,52  
21 LARIFARI Zmyslona Kornelia (MJ.1999) POL, POL 4 61,97  
22 VAN HALEN 10 Szymoniak Agata POL, POL 4 62,14  
23 CRICOVA L Werelich Zuzanna (JM.2005) POL, POL 4 63,11  
24 CASCARA Bilinskaite Kreola (MJ.2000) LTU, LTU 4 64,03  
25 JUNIOR 152 Kurek Jan POL, POL 4 64,31  
26 FANTASIE Wysocka Aneta POL, POL 4 65,99  
27 CLAIRE DE LUNE 21 Reciunaite Justina (J.2002) LTU, LTU 4 66,91  
28 CONSUELLA M Skrzypiec Agata (J.2001) POL, POL 4 68,73  
29 GRAD Lopato Justyna POL, POL 4 70,53  
30 CAIRO AK Kusnierczak Jacek POL, POL 4 71,50  
31 HOPPY W.B. Reznuk Tatjana LAT, LAT 4 71,60  
32 WOODY Kosmalewicz Maria (J.2001) POL, POL 6 83,17  
33 ELEGANCE Trubanovs Jaroslavs LAT, LAT 8 60,29  
34 DIANA L Florczak Aleksandra (J.2003) POL, POL 8 61,21  
35 SKLADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) POL, POL 8 63,88  
36 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) POL, POL 8 64,98  
37 WILIANA Wrzosek Matylda (J.2003) POL, POL 8 66,53  
38 ARMSTRONG Ferenstein-Krasko Karolina POL, POL 8 67,75  
39 CHAMP ACOR Dabrowska Marta POL, POL 8 67,93  
40 GILEA Wypchlo Aleksandra (JM.2005) POL, POL 8 68,50  
41 LA PAZ Dziuba Anna (JM.2006) POL, POL 8 69,07  
42 FERLINA Waclawik Marek POL, POL 8 72,09  
43 DYLLANO Stefanska Natalia (JM.2004) POL, POL 8 90,08  
44 TINKERBELL W Prymek Zuzanna (JM.2006) POL, POL 9 79,72  
45 TEZA Ciaciura Agata POL, POL 12 57,43  
46 LARINA Dabrowska Marta POL, POL 12 60,54  
47 QUITA DU DOMAINE Z Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) POL, POL 12 64,90  
48 GELUKSROOS Kopko Justyna POL, POL 12 67,80  
49 KOSMA Derda Agata (JM.2005) POL, POL 12 69,26  
50 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) POL, POL 12 69,93  
51 LEVANTE Rzycka Olga POL, POL 12 70,32  
52 CARJONKER Brzóska Lukasz POL, POL 13 78,93  
53 VIPER W Z Malinska Oliwia (MJ.1999) POL, POL 13 80,37  
54 PRINCE NOIR Lach Agata POL, POL 16 63,12  
55 NIRMETTE Marchwicka Maja (JM.2005) POL, POL 16 76,57  
56 LILIONS Petersone Madara (JM.2004) LAT, LAT 19 88,68  
  COTE D'OR Wintoch Maria (MJ.2000) POL, POL EL    
  BONO Kopko Justyna POL, POL EL    
  KRISTIANO GL Kazmierczak Katarzyna POL, POL EL    
  COYOTE UGLY V Pieta Bianka (JM.2005) POL, POL EL    
  BACO Wypchlo Aleksandra (JM.2005) POL, POL EL    
  HIP HOP Celska Olga (MJ.1999) POL, POL RET    
  ALHAMBRA Idkowiak Nikola (J.2003) POL, POL RET    
  ZONENBOLD Krulik Larysa (MJ.1998) UKR, UKR RET    
  TAKSI Wielgorska-Zdebel Paulina POL, POL RET    


 

OS7 - 1*BTF/135 cm - One Star Big Tour Final, copetition two phases, article 274.1.5.3 (height 135 cm) (30-11-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FARLEY Shalohin Andrei POL, POL 0 40,77 0 24,12 4000 PLN
2 CORIWAY Waclawik Marek POL, POL 0 41,15 0 24,92 3200 PLN
3 FEREUSA Kosmol Oliwia (J.2003) POL, POL 0 39,71 0 24,93 2400 PLN
4 CHARDONNAY SZUMAWA Krzyzosiak. Jakub POL, POL 0 43,28 0 26,14 1360 PLN
4 CONI I G. Lusina-Golas Aleksandra POL, POL 0 44,57 0 26,14 1360 PLN
6 ILOVE YOU DU BEAUMONT Koszucka Malgorzata POL, POL 0 43,23 0 26,69 880 PLN
7 KOLA Dolhun Jakub (MJ.1999) POL, POL 0 40,15 0 28,03 640 PLN
8 G'ZEUS Krulik Larysa (MJ.1998) UKR, UKR 0 42,11 0 28,59 480 PLN
9 CABONA Ludwiczak Hubert POL, POL 0 42,18 0 29,63 480 PLN
10 CAMILLA 139 Branka- Borja Maria (JM.2005) POL, POL 0 40,90 0 31,47 400 PLN
11 SONET Kobiernik Daria POL, POL 0 42,48 4 23,90 400 PLN
12 CENTROPLAST DINAR Gloskowski Andrzej POL, POL 0 41,15 4 24,41 250 PLN
12 KRAGBECH'S CELICA Martinson Maarja EST, EST 0 43,69 4 24,41 250 PLN
14 ENCORE Cubitt Sean IRL, IRL 0 43,26 4 24,53 100 PLN
15 ARES Kasner Matylda (J.2001) POL, POL 0 42,34 4 25,10 100 PLN
16 GALAKTYKA Kubiak Michal POL, POL 0 44,51 4 26,04 100 PLN
17 HURANT Litterscheidt Marco GER, GER 0 41,97 4 26,53 100 PLN
18 OLIMPIA Nowak Grzegorz POL, POL 0 44,31 4 26,66 100 PLN
19 CASSANDER VT KL. ASDONK Z Vasiliauskaite Karolina LTU, LTU 0 45,05 4 29,29  
20 MALALA 3 Baumann Elian SUI, SUI 0 45,94 4 30,96  
21 COME ON DONE Z Kurleto Kornelia (JM.2004) POL, POL 0 41,50 5 36,90  
22 IDEL ROSE Kirnarskaya Anastasiya (MJ.1999) RUS, RUS 0 42,30 8 26,12  
23 SANTORINI L Skiba Dawid POL, POL 0 41,47 8 27,21  
24 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) POL, POL 0 44,42 8 29,77  
25 SAMBUCO 45 Jurkowski Pawel POL, POL 0 43,46 8 31,13  
26 CISALL FS Skapska Aleksandra (MJ.2000) POL, POL 0 38,17 14 39,14  
27 CALL ME PAUL 2 Babushkina Alena RUS, RUS 0 44,92 14 56,44  
28 KONTENDRO Forlini Samanta (MJ.1999) POL, POL 4 39,79      
29 F. ADERMIE Lipinska Anna (MJ.1998) POL, POL 4 39,83      
30 WHITE SHOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) POL, POL 4 39,87      
31 LUNA P Olszewski Tomasz POL, POL 4 40,54      
32 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (JM.2004) POL, POL 4 40,58      
33 SCHENKENBERG Conredel Saskia GER, GER 4 40,61      
34 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (JM.2004) POL, POL 4 41,07      
35 TREASURE QUEEN Z Tyszko Michal POL, POL 4 41,25      
36 CARANJA Zuk Zuzanna (MJ.2000) POL, POL 4 41,26      
37 C BAS Bule Oliwer (J.2003) POL, POL 4 41,51      
38 CHOCOLAT Conredel Robert GER, GER 4 41,99      
39 BE CLEAR SR Malinowska Paulina POL, POL 4 42,54      
40 CASSARIO Gramza Leszek POL, POL 4 42,77      
41 LET'S MAKE MONEY Nieuzyla Leszek POL, POL 4 42,87      
42 QUIDAM'S DUKE Michalski Maciej (MJ.1999) POL, POL 4 43,14      
43 CHACARTA Klóska Slawomir POL, POL 4 43,65      
44 WILD HUNTER Skrzyczynski Jaroslaw POL, POL 4 43,71      
45 CONRADO 10 Kiecon Msciwoj POL, POL 4 44,04      
46 FERRARI K Parkitny Maksymilian (J.2003) POL, POL 4 45,30      
47 EL CAPONE Bak Sebastian POL, POL 8 40,29      
48 VIVIANO S Skrzypiec Agata (J.2001) POL, POL 8 40,87      
49 GOLDDIGGER GR Wasilewski Lukasz POL, POL 8 40,96      
50 QUATTRA 14 Makarauskas Ignas (JM.2004) LTU, LTU 8 41,14      
51 EULVE Dahlke Agata POL, POL 8 41,33      
52 ARRIBAS T Reznuk Tatjana LAT, LAT 8 42,62      
53 CRISTIANO Krzyzynska Michalina (JM.2005) POL, POL 8 42,76      
54 COCA LIGHT SEMILLY Pasik Monika POL, POL 8 43,06      
55 CALANTINO Mudry Aleksandra POL, POL 8 43,35      
56 Q DE REVEL Mroz Kacper (MJ.1999) POL, POL 8 43,46      
57 CORAZON 58 Chwalinska Zuzanna (J.2003) POL, POL 8 44,12      
58 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta POL, POL 8 44,24      
59 NEED FOR SPEED Reciunaite Ryte (J.2001) LTU, LTU 8 44,36      
60 TARANTO VAN PAAL Z Soilu Sofia (J.2002) FIN, FIN 8 45,02      
61 BUTTERFLY Biedka Gabriela POL, POL 12 40,80      
62 HEROS Brzóska Lukasz POL, POL 12 41,48      
63 SOLY JEAS Gola Katarzyna (JM.2004) POL, POL 12 41,89      
64 EDESSO Dyzewska Ewa POL, POL 12 42,51      
65 REMEMBER ME Petrovas Andrius LTU, LTU 15 58,85      
66 GRANDEZA Kolacka Marianna (JM.2004) POL, POL 16 37,81      
67 HAMILTON Siejek Michal POL, POL 16 43,72      
  ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) POL, POL EL        
  HOSPITA VAN DE ROSTAL Nigro Lavinia Lucia (MJ.1998) ITA, ITA EL        



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS Szymon Tarant, H2-062017-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23