HZO-B2* - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego
Leszno, 6-8 grudzień 2019

WYNIKI ZAWODÓW 

 

 

 

Memoriał Jacka Wierzchowieckiego dla  Msciwoj Kiecon na L.B Akkita 
2m. Maksymilian Wechta / Chepettano  Wechta Equestrian
3m. Agata Dahlke / Eulve !! Gratulacje !!

 

Fot Paula Bartkowiak

HZO-B2* - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego
Leszno, 6-8 grudzień 2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - N - Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 (06.12.2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 REBUS Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 0 55,12 500 PLN
2 HIMALAYA OF THE HUTS Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 0 57,12 400 PLN
3 CELANIQUE Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 0 57,50 300 PLN
4 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 57,58 200 PLN
5 INVORIO Piwońska Anna KJ Profil Piła 0 57,99 150 PLN
6 PREDATOR Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 0 60,04 125 PLN
7 SPARTAKUS L Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia 0 60,22 75 PLN
8 ATŁAS Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 60,30 50 PLN
9 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 0 61,47 50 PLN
10 DASSILIO Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 62,90 50 PLN
11 BALOU BOMBANCE Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 63,53  
12 FOCUS Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 64,25  
13 CON CHELLA Kowalczyk Mateusz bpk 0 64,87  
14 FLASH Krywult Barbara (J.2003) LKJ Solec w Bieruniu 0 65,19  
15 ORENA Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 0 66,22  
16 CINDY Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 0 67,42  
17 CALESSA Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 67,64  
18 ESCUELA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 67,80  
19 IBERIA Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 0 67,82  
20 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (J.2002) Tuszyński KJ Garbówek 0 68,56  
21 FOTON Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań 0 68,60  
22 BARBÓRKA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 69,14  
23 LEROY P Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 0 69,20  
24 JULIO ENKEL Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 69,51  
25 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 0 70,77  
26 ATTACHANT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 70,85  
27 EL SOVSKI Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna 0 71,33  
28 BURBON Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 72,23  
29 CALVANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 73,33  
30 UCCELLA Z Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 74,81  
31 BONO TER LINDEN Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 75,96  
32 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 66,39  
33 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 68,12  
34 MESSI S Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice 4 73,23  
35 CALINKA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 73,27  
36 ALINA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 54,43  
37 LINUS 317 Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice 8 64,88  
38 QUAISON Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 8 75,15  
39 ETOILE Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom 12 65,39  
  COLANDRO Krywult Barbara (J.2003) LKJ Solec w Bieruniu ELI    


 

2 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (06.12.2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASUS BELLI Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 0 56,80 750 PLN
2 ALLILAH Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 57,26 550 PLN
3 DREAMY M Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 58,00 450 PLN
4 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 0 58,87 350 PLN
5 NUMBER ONE 28 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 59,39 250 PLN
6 LAZINO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 59,72 175 PLN
7 LUGANO Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 0 60,58 100 PLN
8 FOCUS Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 61,11 75 PLN
9 CELANIQUE Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 0 62,24 50 PLN
10 ROXY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 62,76 50 PLN
11 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 62,95 50 PLN
12 CALLIHALL Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 63,70 50 PLN
13 LINUS 317 Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice 0 64,91  
14 EVIVA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 66,51  
15 PREDATOR Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 0 66,60  
16 CASSINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 67,08  
17 GREACE Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 67,28  
18 CORNELL 23 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 67,52  
19 MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 67,91  
20 UCCELLA Z Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 67,93  
21 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 68,06  
22 COLOMBO Przezak Katarzyna (J.2001) St. Rodan Club 0 68,86  
23 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (J.2002) Tuszyński KJ Garbówek 0 70,06  
24 FIRST PLEASURE 5 Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 70,18  
25 RICCO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 70,63  
26 DO IT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 70,70  
27 FIDELIO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 72,31  
28 MESSI S Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice 0 74,28  
29 CATINA BLUE FG Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 74,79  
30 BONO TER LINDEN Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 75,45  
31 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 56,54  
32 G Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 4 58,29  
33 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 4 64,45  
34 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 4 64,78  
35 WODKA-POLKA Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 65,85  
36 CICERO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 66,56  
37 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 4 67,06  
38 LITTLE JOE 1 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 4 69,66  
39 LEROY P Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 4 69,90  
40 CASSIOPEIA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 70,18  
41 CINDY Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 4 71,73  
42 FOTON Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań 4 72,33  
43 WENECJA Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 4 72,47  
44 REBUS Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 8 63,98  
45 BAILANDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 8 72,13  
46 CON CHELLA Kowalczyk Mateusz bpk 12 64,79  
47 SPARTAKUS L Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia 12 91,59  
  ORENA Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek REZ    


 

3 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (06.12.2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 53,50 0 27,31 1400 PLN
2 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 0 50,21 0 28,15 1200 PLN
3 LUETT BEK AKKITA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 52,49 0 28,37 900 PLN
4 QUVEE PRESTIGE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 48,97 0 28,44 500 PLN
5 USTINA Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 54,83 0 28,64 400 PLN
6 CHEPETTANO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 53,37 0 29,01 300 PLN
7 BAIKA COT CHAT Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 0 46,49 0 29,09 200 PLN
8 QUADRIGA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 50,22 0 29,74 150 PLN
9 CARBONARA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 52,51 0 30,46  
10 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 51,17 0 30,66  
11 DO IT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 51,22 0 30,72  
12 CASSINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 51,20 0 35,59  
13 LUGANO Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 0 49,12 4 28,38  
14 WENECJA Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 48,89 8 32,62  
15 FIDELIO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 52,66 10 44,55  
16 LUCKY HORSE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 1 55,05      
17 FIRST PLEASURE 5 Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 1 55,17      
18 ROXY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 1 56,99      
19 GREACE Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 52,01      
20 DREAMY M Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 52,28      
21 COLOMBO Przezak Katarzyna (J.2001) St. Rodan Club 9 56,46      
22 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 16 67,53      
  CATINA BLUE FG Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team ELI        
  BAILANDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club ELI        


 

4 - N - Mała Runda - dwufazowy 274.5.3 (07.12.2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 HIMALAYA OF THE HUTS Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 0 42,51 0 29,93 500 PLN
2 FOCUS Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 42,79 0 30,31 400 PLN
3 MESSI S Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice 0 48,47 0 33,34 300 PLN
4 CALESSA Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 46,24 0 34,99 200 PLN
5 CALVANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 46,06 0 35,07 150 PLN
6 JULIO ENKEL Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 44,77 0 35,34 125 PLN
7 ATTACHANT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 47,36 0 35,74 75 PLN
8 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 0 44,08 0 35,84 50 PLN
9 CINDY Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 0 44,59 4 31,73  
10 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 48,04 4 32,26  
11 LITTLE JOE 1 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 44,65 4 34,29  
12 BARBÓRKA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 44,55 4 36,67  
13 FLASH Krywult Barbara (J.2003) LKJ Solec w Bieruniu 0 43,51 4 36,79  
14 QUAISON Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 0 44,02 4 37,24  
15 EL SOVSKI Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna 0 45,03 4 37,79  
16 ESCUELA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 45,15 4 38,08  
17 BALOU BOMBANCE Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 44,14 7 55,25  
18 DASSILIO Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 40,98 8 33,36  
19 ALINA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 43,16 8 36,45  
20 INVORIO Piwońska Anna KJ Profil Piła 0 42,51 ELI    
21 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 0 44,78 REZ    
22 REBUS Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 4 41,04      
23 ETOILE Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom 4 42,15      
24 ATŁAS Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 42,30      
25 PREDATOR Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 4 43,50      
26 IBERIA Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 4 44,51      
27 CON JUAN Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko 4 46,55      
28 LEROY P Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 4 47,78      
29 CALINKA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 49,57      
30 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 8 45,02      
31 ORENA Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 20 53,61      
  SPARTAKUS L Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia ELI        


 

5 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (07.12.2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WODKA-POLKA Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 54,14 750 PLN
2 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 0 55,51 550 PLN
3 FOCUS Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 58,23 450 PLN
4 ALLILAH Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 58,80 350 PLN
5 NUMBER ONE 28 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 61,24 250 PLN
6 LITTLE JOE 1 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 62,56 175 PLN
7 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 62,99 100 PLN
8 EVIVA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 63,24 75 PLN
9 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 64,16 50 PLN
10 GREACE Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 64,34 50 PLN
11 CICERO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 66,29  
11 CALLIHALL Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 66,29  
13 ROXY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 66,30  
14 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (J.2002) Tuszyński KJ Garbówek 0 66,49  
15 BONO TER LINDEN Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 66,99  
16 LEROY P Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 0 67,62  
17 FIDELIO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 68,08  
18 CASSIOPEIA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 69,21  
19 LUETT BEK AKKITA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 70,24  
20 UCCELLA Z Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 70,44  
21 MESSI S Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice 0 72,14  
22 WENECJA Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 4 54,69  
23 CASUS BELLI Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 4 54,75  
24 USTINA Klein Tomasz JKS Przybyszewo 4 57,21  
25 REBUS Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 4 58,47  
26 CINDY Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 4 60,53  
27 PREDATOR Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 4 60,84  
28 CELANIQUE Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 4 61,93  
29 FOTON Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań 4 67,12  
30 COLOMBO Przezak Katarzyna (J.2001) St. Rodan Club 4 67,74  
31 RICCO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 70,73  
32 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 4 71,27  
33 BURBON Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 72,92  
34 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 5 79,98  
35 LINUS 317 Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice 11 87,09  
  SPARTAKUS L Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia ELI    
  BAILANDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club ELI    


 

6 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (07.12.2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 61,85 1400 PLN
2 CARBONARA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 63,36 1200 PLN
3 CHEPETTANO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 67,44 900 PLN
4 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 63,11 500 PLN
5 GREACE Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 64,00 400 PLN
6 G Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 4 64,16 300 PLN
7 DREAMY M Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 65,67 200 PLN
8 FIRST PLEASURE 5 Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 69,27 150 PLN
9 LAZINO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 61,95  
10 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 8 62,18  
11 QUVEE PRESTIGE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 8 64,63  
12 LUCKY HORSE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 8 69,45  
13 CASSINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 70,79  
14 LUGANO Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 12 68,29  
15 DO IT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 12 69,12  
16 QUADRIGA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 12 70,94  
17 FIDELIO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 12 71,23  
18 CATINA BLUE FG Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 12 71,33  
19 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 25 74,53  
  KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice REZ    
  CORNELL 23 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem REZ    
  BAIKA COT CHAT Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom REZ    


 

7 - N - Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1 (08.12.2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 0 59,79  
2 INVORIO Piwońska Anna KJ Profil Piła 0 60,24  
3 CASUS BELLI Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 0 60,36  
4 ATTACHANT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 65,10  
5 EL SOVSKI Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna 0 65,59  
6 DASSILIO Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 67,37  
7 JULIO ENKEL Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 68,07  
8 ATŁAS Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 68,44  
9 CALESSA Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 69,02  
10 ESCUELA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 70,27  
11 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 71,99  
12 FLASH Krywult Barbara (J.2003) LKJ Solec w Bieruniu 0 72,74  
13 CON JUAN Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko 0 72,95  
14 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 77,70  
15 ALINA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 56,68  
16 BURBON Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 70,39  
17 BALOU BOMBANCE Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 71,72  
18 REBUS Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 8 63,43  
19 ORENA Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 8 75,16  
20 QUAISON Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 8 76,18  
21 CALINKA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 9 78,04  
22 ETOILE Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom 12 71,02  
23 BAILANDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 12 76,99  
  CALVANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko ELI    
  IBERIA Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań ELI    
  SPARTAKUS L Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia REZ    
  HIMALAYA OF THE HUTS Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom REZ    


 

8 - C1 - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (08.12.2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CARBONARA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 42,34 0 36,16  
2 DREAMY M Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 44,50 0 36,48  
3 BAIKA COT CHAT Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 0 42,40 0 37,11  
4 WENECJA Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 0 40,65 0 37,98  
5 QUADRIGA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 44,34 0 39,86  
6 DO IT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 43,88 0 40,59  
7 EVIVA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 41,77 0 42,07  
8 MESSI S Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice 0 44,20 0 47,40  
9 CASSIOPEIA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 46,96 0 49,21  
10 LUGANO Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 0 43,51 4 36,42  
11 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 43,95 4 42,11  
12 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 0 43,36 4 47,16  
13 ROXY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 44,24 5 50,29  
14 LITTLE JOE 1 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 43,36 8 37,34  
15 UCCELLA Z Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 47,01 8 44,19  
16 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 4 38,92      
17 ALLILAH Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 39,46      
18 PREDATOR Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 4 41,36      
19 BONO TER LINDEN Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 4 42,79      
20 LEROY P Osieka Hanna (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 4 42,81      
21 NUMBER ONE 28 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 42,91      
22 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) KJ Tradycja Siedlnica 4 43,11      
23 CALLIHALL Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 43,13      
24 RICCO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 44,89      
25 CICERO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 45,22      
26 LAZINO Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 45,99      
27 CATINA BLUE FG Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 47,22      
28 CELANIQUE Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 5 53,54      
29 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (J.2002) Tuszyński KJ Garbówek 5 55,82      
30 G Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 8 42,47      
31 FIRST PLEASURE 5 Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 8 44,24      
32 CINDY Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 10 57,49      
33 COLOMBO Przezak Katarzyna (J.2001) St. Rodan Club 12 44,60      
34 LINUS 317 Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice 18 59,15      


 

9 - CC1 - Grand Prix - Memoriał Jacka Wierzchowieckiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (08.12.2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LUETT BEK AKKITA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 70,46 4 36,61  
2 CHEPETTANO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 70,03 4 45,23  
3 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 63,45 8 41,04  
4 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 4 64,53      
5 CASSINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 65,87      
6 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 68,58      
7 LUCKY HORSE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 4 71,05      
8 GREACE Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 72,32      
9 CORNELL 23 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 73,03      
10 MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 8 69,18      
11 FIDELIO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 70,86      
12 QUVEE PRESTIGE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 12 67,65      
  USTINA Klein Tomasz JKS Przybyszewo REZ        



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR
Leszno, 6-8 grudzień 2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2019-12-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Locanta Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 61,22  
1 EL DŻAMA Antkowiak Zuzanna (Mł.2007) KJ Raduszyn 0 62,14  
1 EL DŻAMA Antkowiak Zuzanna (Mł.2007) KJ Raduszyn 0 61,11  
4 Locanta Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 69,91  


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (2019-12-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CA IRA Och-Oleksy Hanna (J.2003) KJ Raduszyn 0 61,57  
1 CA IRA Och-Oleksy Hanna (J.2003) KJ Raduszyn 0 49,39  
1 MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 57,87  
1 REINER Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej 0 57,13  
1 KLEO Kóska Jolanta (Mł.2008) KJ Agro-Handel Śrem 0 56,45  
1 Dexter Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 61,92  
1 Dexter Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 63,51  
8 COELENHAGE'S CRISTHA Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 53,42  
8 LYJABALOU Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM 4 65,49  
8 KLEO Kóska Jolanta (Mł.2008) KJ Agro-Handel Śrem 4 55,59  
8 TOFFI Derengowska Martyna (JM.2004) UKJ Leśny Dwór Pakówka 4 54,81  
12 COELENHAGE'S CRISTHA Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 8 66,79  
12 LYJABALOU Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM 8 84,69  
14 REINER Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej 12 58,01  


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (2019-12-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CORSICA Strzępek Natalia (J.2001) KS Centaurus 0 58,12  
1 CHARISA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 69,38  
1 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 61,34  
1 PIONIER Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club 0 71,93  
1 BAD BOY Łączkowska Natalia (J.2002) St. J Baborówko 0 63,92  
1 CIANTI Polak Joanna ZKJ Przylep 0 65,93  
7 CORSICA Strzępek Natalia (J.2001) KS Centaurus 4 61,54  
7 CHARISA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 66,28  
7 PRINCESSA I G Michalak Zofia (JM.2005) SSKJ Bobrowy Staw 4 62,53  
7 DIMA Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej 4 63,50  
7 PRINCESSA I G Michalak Zofia (JM.2005) SSKJ Bobrowy Staw 4 62,94  
7 LAQUINARO John Monika KJ KALUMET BOSZKOWO 4 64,39  
7 SĘKACZ Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 4 71,50  
14 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 62,57  
14 DIMA Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej 8 65,88  
14 CIANTI Polak Joanna ZKJ Przylep 8 62,02  
17 LAQUINARO John Monika KJ KALUMET BOSZKOWO 15 88,22  
18 TOFFI Derengowska Martyna (JM.2004) UKJ Leśny Dwór Pakówka 32 125,92  
  LOPIK'S APPIE Kamińska Oliwia (JM.2005) Klub Jeździecki Michałówka ELI    
  BUNT Martynowicz Monika ZKJ Przylep-Lotnisko ELI    
  BUNT Martynowicz Monika ZKJ Przylep-Lotnisko REZ    


 

4 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2019-12-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CZEREDA Jarczyńska Ewa (J.2002) JUKS Mieczewo 2 67,14  
2 BAD BOY Łączkowska Natalia (J.2002) St. J Baborówko 3 67,28  
3 LASER Gierdal Aniela (J.2002) KJ Kalumet Boszkowo 3.5 53,54  
4 CASILON B Kaszuba Alicja (JM.2005) Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 3.5 60,19  
5 LASER Gierdal Aniela (J.2002) KJ Kalumet Boszkowo BO 51,07  
6 CASILON B Kaszuba Alicja (JM.2005) Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo BO 59,15  
7 SWEET SHUTTERFLY Okoniewska Nicola (JM.2005) KJ Kalumet Boszkowo BO 59,97  
8 CZEREDA Jarczyńska Ewa (J.2002) JUKS Mieczewo BO 66,88  
9 BAD BOY Łączkowska Natalia (J.2002) St. J Baborówko BO 72,38  
  SWEET SHUTTERFLY Okoniewska Nicola (JM.2005) KJ Kalumet Boszkowo BO 93,73  


 

5 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2019-12-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 63,03  
1 BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 66,14  
1 BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 66,13  
1 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 71,79  
1 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 73,52  
1 CZARNA PERŁA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 64,34  
1 CONQUEST Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 0 69,88  
1 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 66,63  
1 SZIFO Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 0 73,81  
1 SZIFO Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 0 71,42  
1 PIONIER Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club 0 72,73  
1 CASKANO Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 70,57  
1 VALENTINO RED WINE Kostecki Kacper bpk 0 63,67  
1 VALENTINO RED WINE Kostecki Kacper bpk 0 64,20  
1 EMICA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 64,48  
1 CASSIANA S Stachowiak Ewa (MJ.1998) bpk 0 59,39  
1 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 66,76  
1 HARKSTEDE C Łukaszewski Radosław KJ Gronówka 0 67,29  
1 NEVILLE II S Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 0 64,53  
1 COLETTO Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 63,58  
1 GRAND LEVISTO F Siczyński Alan JUKS Mieczewo 0 68,01  
1 LIBELL Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 70,66  
1 PETIT A PETIT Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 0 66,82  
1 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 71,35  
1 NEMEZIS Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 64,30  
1 Tjunmira La Nebbia Tyszko Mateusz TKJ "Garbówek" Garbów 0 64,12  
27 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 63,45  
27 CONQUEST Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 4 68,76  
27 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 4 66,00  
27 CASKANO Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 4 73,38  
27 SOLAR Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 4 63,18  
27 SOLAR Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 4 62,54  
27 SĘKACZ Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 4 69,10  
27 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 4 56,40  
27 LORETTA B Kasprzak Emilia (MJ.1999) KJ Brzóska Sport Horses 4 63,50  
27 GOLD QUESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 67,98  
27 COLETTO Klein Tomasz JKS Przybyszewo 4 65,37  
27 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 4 60,30  
27 GOMETA Zielińska Paulina St. Rodan Club 4 75,07  
27 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 4 66,57  
27 ZICO L Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 71,62  
27 LIVERPOOL Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 71,88  
27 DONNA NAVONNA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 4 70,36  
27 Tjunmira La Nebbia Tyszko Mateusz TKJ "Garbówek" Garbów 4 62,37  
45 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 5 80,56  
45 CASSINI BOMB Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 5 78,94  
47 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 6 84,70  
48 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 8 93,70  
48 SWEET DOROTHEE Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko 8 58,75  


 

6 - P - zwykły 238.2.1 (2019-12-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LOPIK'S APPIE Kamińska Oliwia (JM.2005) Klub Jeździecki Michałówka 0 48,87 200 PLN
2 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 50,31 150 PLN
3 FARAMEE M Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM 0 55,17 100 PLN
4 NOWIKA Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 55,77  
5 NEMEZIS Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 56,25  
6 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 56,94  
7 U TERNA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 56,98  
8 BURBON Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 57,68  
9 CASSINI BOMB Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 57,85  
10 SIR KISSOVO Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 0 58,98  
11 UTASZA Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 59,16  
12 SWEET DOROTHEE Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko 0 59,73  
13 NEVILLE II S Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 0 60,82  
14 CLASSIC GREY Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 0 62,15  
15 BOLTER Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 0 63,63  
16 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 64,95  
17 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 65,07  
18 ESTER FOR EVER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 65,33  
19 PETIT A PETIT Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 0 66,31  
20 BARBÓRKA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 66,41  
21 BALOU BOMBANCE Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 66,53  
22 LIBELL Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 67,51  
23 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 67,52  
24 ESCUELA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 67,99  
25 PAN GRAND EWITA Charewicz Monika (MJ.1999) LKS Stragona Strzegom 0 68,36  
26 ZICO L Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 69,41  
27 CONSILLA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 71,90  
28 GOMETA Zielińska Paulina St. Rodan Club 0 73,12  
29 CARMEN-N Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 73,83  
30 ORLANDO L Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 74,34  
31 ITON Ueberhan Patrycja (MJ.2000) WTK Hermanów 4 50,24  
32 DASSILIO Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 51,86  
33 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 4 53,38  
34 QUINTA Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka 4 54,28  
35 CZARNA PERŁA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 57,00  
36 EMICA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 58,51  
37 TIN WHISTLE Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet 4 64,17  
38 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 64,78  
39 BATUMI L Zielińska Paulina St. Rodan Club 4 65,41  
40 GRAND LEVISTO F Siczyński Alan JUKS Mieczewo 4 66,14  
41 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 8 51,84  
42 HILTON Doczekalska Lidia KJ Stajnia z Kopytem 8 62,21  
43 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 8 65,00  
44 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 8 70,54  
45 DONNA NAVONNA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 9 78,96  
46 CASSIANA S Stachowiak Ewa (MJ.1998) bpk 12 64,62  
47 LORETTA B Kasprzak Emilia (MJ.1999) KJ Brzóska Sport Horses 12 69,67  
48 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 17 95,72  
49 HARKSTEDE C Łukaszewski Radosław KJ Gronówka 21 94,83  
  GOLD QUESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ    


 

7 - N - zwykły 238.2.1 (2019-12-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 50,88 300 PLN
2 FARAMEE M Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM 0 57,07 200 PLN
3 UTASZA Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 58,88 100 PLN
4 HILTON Doczekalska Lidia KJ Stajnia z Kopytem 0 60,61  
5 TIN WHISTLE Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet 0 61,18  
6 INVORIO Piwońska Anna KJ Profil Piła 0 63,38  
7 FLASH Krywult Barbara (J.2003) LKJ Solec w Bieruniu 0 64,04  
8 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 66,04  
9 CARMEN-N Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 69,21  
10 CONSILLA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 70,66  
11 NOWIKA Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 53,42  
12 BOLTER Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 4 61,82  
13 BATUMI L Zielińska Paulina St. Rodan Club 4 66,41  
14 ORLANDO L Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 71,65  
15 ITON Ueberhan Patrycja (MJ.2000) WTK Hermanów 8 63,02  
16 ALINA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 9 81,04  
17 SIR KISSOVO Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 12 64,35  
18 ESTER FOR EVER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 12 66,78  
19 COLANDRO Krywult Barbara (J.2003) LKJ Solec w Bieruniu 14 83,60  
20 CHODÓW Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 16 57,37  
  QUINTA Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka REZ    


 

8 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2019-12-07)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Cekin Kurpisz Wiktoria (MJ.2000) KJ "KALUMET"Boszkowo 0 55,62  
1 EL DŻAMA Antkowiak Zuzanna (Mł.2007) KJ Raduszyn 0 59,35  
3 Locanta Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 63,71  
3 Locanta Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 63,64  
5 Cekin Kurpisz Wiktoria (MJ.2000) KJ "KALUMET"Boszkowo 12 56,12  


 

9 - LL - dokładności bez rozgrywki (2019-12-07)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 EL DŻAMA Antkowiak Zuzanna (Mł.2007) KJ Raduszyn 0 54,35  
1 TRENDY Pogodzińska Urszula (JM.2005) LKS Cwał Poznań 0 56,42  
1 GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) Stowarzyszenie Rodan Club 0 61,32  
1 TRENDY Pogodzińska Urszula (JM.2005) LKS Cwał Poznań 0 57,45  
1 KLEO Kóska Jolanta (Mł.2008) KJ Agro-Handel Śrem 0 50,70  
1 CANDORA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 57,42  
1 CA IRA Och-Oleksy Hanna (J.2003) KJ Raduszyn 0 50,94  
1 CA IRA Och-Oleksy Hanna (J.2003) KJ Raduszyn 0 51,76  
1 KODAK MOMENTS A.K. Piwońska Anna KJ Profil Piła 0 60,64  
1 TOFFI Derengowska Martyna (JM.2004) UKJ Leśny Dwór Pakówka 0 59,54  
1 LARY Hądzlik Zuzanna (JM.2005) UKJ Leśny Dwór Pakówka 0 52,45  
12 KODAK MOMENTS A.K. Piwońska Anna KJ Profil Piła 1 75,40  
12 Dexter Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 1 76,87  
14 GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) Stowarzyszenie Rodan Club 4 57,91  
14 LYJABALOU Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM 4 60,92  
14 LYJABALOU Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM 4 57,77  
14 BUNT Martynowicz Monika ZKJ Przylep-Lotnisko 4 66,16  
14 BUNT Martynowicz Monika ZKJ Przylep-Lotnisko 4 52,27  
14 Dexter Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 62,39  
14 LARY Hądzlik Zuzanna (JM.2005) UKJ Leśny Dwór Pakówka 4 58,28  
21 CANDORA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 17 90,58  


 

10 - L - dokładności bez rozgrywki (2019-12-07)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KLEO Kóska Jolanta (Mł.2008) KJ Agro-Handel Śrem 0 61,47  
1 KARTAGINA J Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki 0 58,33  
1 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 0 68,16  
1 RAULA DE GANAD Gertig Anna (J.2003) JUKS Mieczewo 0 67,56  
1 JANKES Paradowska Katarzyna (MJ.1999) UKS Trójka 0 66,45  
1 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) SKJ Lehmann Horses 0 64,73  
1 LASER Gierdal Aniela (J.2002) KJ Kalumet Boszkowo 0 58,90  
1 FLATTERY Jankowiak Laura (J.2002) GA Podkowa Gruszczyn 0 64,52  
1 LASER Gierdal Aniela (J.2002) KJ Kalumet Boszkowo 0 64,68  
1 CASILON B Kaszuba Alicja (JM.2005) Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 0 60,68  
1 ABRAMOWITSCH 4 Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki 0 56,53  
1 ABRAMOWITSCH 4 Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki 0 57,80  
1 EURO CENT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 73,31  
14 TOFFI Derengowska Martyna (JM.2004) UKJ Leśny Dwór Pakówka 4 67,33  
14 DIMA Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej 4 62,23  
14 LAQUINARO John Monika KJ KALUMET BOSZKOWO 4 67,96  
14 CASILON B Kaszuba Alicja (JM.2005) Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 4 61,24  
14 MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 4 70,02  
14 PRINCESSA I G Michalak Zofia (JM.2005) SSKJ Bobrowy Staw 4 63,07  
14 LORETTA Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice 4 60,51  
14 CORSICA Strzępek Natalia (J.2001) KS Centaurus 4 62,78  
14 EURO CENT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 71,04  
23 PRINCESSA I G Michalak Zofia (JM.2005) SSKJ Bobrowy Staw 5 79,94  
24 MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 7 87,13  
25 DIMA Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej 8 64,98  
25 LAQUINARO John Monika KJ KALUMET BOSZKOWO 8 68,68  
27 KARTAGINA J Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki 10 80,15  
  CORSICA Strzępek Natalia (J.2001) KS Centaurus ELI    


 

11 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2019-12-07)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PATOS Bamber Aleksandra (J.2003) Lucjanowe Ranczo Jeziorki BO 62,18  
2 LORETTA Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice BO 63,74  
3 LORETTA Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice BO 64,47  
4 REINER Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej BO 65,71  
5 SWEET SHUTTERFLY Okoniewska Nicola (JM.2005) KJ Kalumet Boszkowo BO 65,84  
6 PATOS Bamber Aleksandra (J.2003) Lucjanowe Ranczo Jeziorki BO 66,92  
  SWEET SHUTTERFLY Okoniewska Nicola (JM.2005) KJ Kalumet Boszkowo BO 67,75  
  REINER Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej ELI    


 

12 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2019-12-07)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GRANTURA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 69,84  
1 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 67,04  
1 GRANTURA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 69,23  
1 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 67,52  
1 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 72,40  
1 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 71,08  
1 CZARNA PERŁA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 66,80  
1 IRYDION Frankiewicz Paulina KJ Dilmar 0 66,76  
1 EDITT-P Jankowiak Laura (J.2002) GA Podkowa Gruszczyn 0 69,12  
1 RAULA DE GANAD Gertig Anna (J.2003) JUKS Mieczewo 0 63,69  
1 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) SKJ Lehmann Horses 0 65,16  
1 SOLAR Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 0 65,09  
1 SOLAR Nowakowski Witold (Mł.2018) Racocki KJ 0 63,19  
1 SZIFO Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 0 71,39  
1 SZIFO Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 0 71,20  
1 SĘKACZ Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 0 72,81  
1 SIBILIA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 0 63,62  
1 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 62,19  
1 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 66,23  
1 VALMONT FEIVEL Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko 0 68,88  
1 MA CHERIE 4 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki 0 64,62  
1 COMPANERO Gaertner Agnieszka bpk 0 66,55  
1 GRAND LEVISTO F Siczyński Alan JUKS Mieczewo 0 70,58  
1 PAN GRAND EWITA Charewicz Monika (MJ.1999) LKS Stragona Strzegom 0 70,16  
1 CARMEN-N Kluba Małgorzata (Mł.2013) LKJ Ostroga Opole 0 68,54  
1 VALENTINO RED WINE Kostecki Kacper bpk 0 67,44  
1 U TERNA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 58,78  
1 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 66,04  
1 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 67,12  
1 CONQUEST Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 0 67,89  
1 CASSIANA S Stachowiak Ewa (MJ.1998) bpk 0 63,24  
1 Tjunmira La Nebbia Tyszko Mateusz TKJ "Garbówek" Garbów 0 60,73  
1 Tjunmira La Nebbia Tyszko Mateusz TKJ "Garbówek" Garbów 0 66,19  
1 SWEET DOROTHEE Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko 0 59,89  
1 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 0 64,49  
1 GAL Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 0 64,51  
1 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 70,48  
1 CASKANO Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 75,89  
1 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 74,82  
1 NEKTON PLUS Wojtaszek Vesna (JM.2004) KS Jumping Events Poznań 0 65,91  
1 LOPIK'S APPIE Kamińska Oliwia (JM.2005) Klub Jeździecki Michałówka 0 60,54  
42 CASKANO Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 1 76,29  
43 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 4 69,35  
43 IRYDION Frankiewicz Paulina KJ Dilmar 4 67,17  
43 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 4 67,50  
43 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 4 66,98  
43 OLAF Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 4 75,77  
43 MONA F Janiak Julia (J.2002) UKS Trójka 4 60,78  
43 SAKE Matuszczak Julia (J.2003) UKS Trójka 4 59,70  
43 SINGLE Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 72,37  
43 PETIT A PETIT Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 4 65,70  
43 CHARISA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 69,61  
43 LIVERPOOL Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 75,56  
43 CIANTI Polak Joanna ZKJ Przylep 4 61,79  
43 RAPID Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 4 68,52  
56 DONNA NAVONNA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 8 73,17  
56 FANTASIE Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 8 65,67  
56 JANKES Paradowska Katarzyna (MJ.1999) UKS Trójka 8 71,56  
56 SĘKACZ Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 8 70,64  
56 NEVILLE II S Jankowiak Marika (MJ.2000) KJ Podkowa Gruszczyn 8 66,74  
61 HIDALGO Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko 9 77,33  
62 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) SKJ Lehmann Horses 10 82,17  
63 CIANTI Polak Joanna ZKJ Przylep 27 119,30  
  HIDALGO Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko ELI    
  CHARISA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ    
  NEVILLE II S Jankowiak Marika (MJ.2000) KJ Podkowa Gruszczyn REZ    


 

13 - P - zwykły 238.2.1 (2019-12-07)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 48,13 200 PLN
2 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 48,38 150 PLN
3 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 50,59 100 PLN
4 ITON Ueberhan Patrycja (MJ.2000) WTK Hermanów 0 52,57  
5 U TERNA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 52,60  
6 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 55,24  
7 NOWIKA Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 58,05  
8 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 0 58,89  
9 CLASSIC GREY Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 0 59,13  
10 DASSILIO Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 59,95  
11 HOKO LADY Czajkowska Katarzyna (J.2003) Posadowskie TJ 0 60,37  
12 UTASZA Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 61,24  
13 LANDCASTER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 0 62,14  
14 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 0 64,04  
15 ALINA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 65,18  
16 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Jędrychowska Aleksandra (J.2003) ZKJ Przylep 0 65,27  
17 CZARNA PERŁA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 65,73  
18 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 65,74  
19 CONSILLA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 66,51  
20 BATUMI L Zielińska Paulina St. Rodan Club 0 67,79  
21 QUINTA Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka 0 67,95  
22 RAPID Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 69,82  
23 LIVERPOOL Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 69,86  
24 SINGLE Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 70,32  
25 ZICO L Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 71,71  
26 LIBELL Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 1 72,72  
27 LOPIK'S APPIE Kamińska Oliwia (JM.2005) Klub Jeździecki Michałówka 4 49,95  
28 VALMONT FEIVEL Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko 4 57,28  
29 MONA F Janiak Julia (J.2002) UKS Trójka 4 58,10  
30 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 58,30  
31 SAKE Matuszczak Julia (J.2003) UKS Trójka 4 58,82  
32 CASSINI BOMB Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 60,50  
33 EMICA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 60,67  
34 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 4 60,95  
35 SIBILIA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 4 61,50  
36 PETIT A PETIT Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 4 62,07  
37 CARMEN-N Kluba Małgorzata (Mł.2013) LKJ Ostroga Opole 4 62,54  
38 VALENTINO RED WINE Kostecki Kacper bpk 4 64,03  
39 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 4 64,73  
40 EDITT-P Jankowiak Laura (J.2002) GA Podkowa Gruszczyn 4 64,75  
41 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 65,80  
42 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 68,13  
43 FLOTYLLA Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno 4 69,26  
44 GRAND LEVISTO F Siczyński Alan JUKS Mieczewo 4 71,86  
45 COLANDRO Krywult Barbara (J.2003) LKJ Solec w Bieruniu 5 73,38  
46 OLAF Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 5 73,41  
47 ORLANDO L Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 5 73,83  
48 COLETTO Klein Tomasz JKS Przybyszewo 5 75,32  
49 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 8 57,32  
50 OSADKOWSKI KEY LEENA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 57,88  
51 MA CHERIE 4 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki 8 59,17  
52 NEMEZIS Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8 61,58  
53 GAL Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 8 62,16  
53 CASCOR Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 62,16  
55 CASSIANA S Stachowiak Ewa (MJ.1998) bpk 8 63,42  
56 PAN GRAND EWITA Charewicz Monika (MJ.1999) LKS Stragona Strzegom 8 63,86  
57 CONQUEST Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 8 65,74  
58 BARBÓRKA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 8 66,98  
59 BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 8 67,64  
60 FANTASIE Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 12 64,45  
61 DONNA NAVONNA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 12 69,12  
62 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 12 69,18  
63 JOGI GOZDAWA Jendryke Michalina (JM.2004) St. KS Jumping Events 16 57,07  
64 SWEET DOROTHEE Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko 17 72,11  
65 FANATYK Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo 19 82,79  
  COMPANERO Gaertner Agnieszka bpk ELI    
  KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko ELI    
  TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club ELI    
  NEKTON PLUS Wojtaszek Vesna (JM.2004) KS Jumping Events Poznań REZ    


 

14 - N - zwykły 238.2.1 (2019-12-07)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NOWIKA Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 55,74 300 PLN
2 FARAMEE M Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM 0 58,93 200 PLN
3 INVORIO Piwońska Anna KJ Profil Piła 0 59,07 100 PLN
4 OSADKOWSKI KEY LEENA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 59,93  
5 EMICA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 64,20  
6 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 66,20  
7 CONSILLA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 67,65  
8 ESTER FOR EVER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 67,78  
9 BATUMI L Zielińska Paulina St. Rodan Club 0 69,48  
10 LIBELL Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 71,04  
11 ORLANDO L Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 71,36  
12 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 51,41  
13 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 4 55,44  
14 CASCOR Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 57,92  
15 CHODÓW Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 60,67  
16 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 4 60,74  
17 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 4 61,82  
18 CASSINI BOMB Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 63,43  
19 FLASH Krywult Barbara (J.2003) LKJ Solec w Bieruniu 4 63,63  
20 QUINTA Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka 4 65,17  
21 FLOTYLLA Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno 4 67,67  
22 SIR KISSOVO Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 4 67,84  
23 BOLTER Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 6 79,79  
24 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Jędrychowska Aleksandra (J.2003) ZKJ Przylep 8 58,42  
25 UTASZA Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 8 61,23  
26 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 8 64,56  
27 PRADO Kasperek Maciej Racocki KJ 8 71,61  
28 KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko 10 77,72  
29 JOGI GOZDAWA Jendryke Michalina (JM.2004) St. KS Jumping Events 12 56,52  
30 ITON Ueberhan Patrycja (MJ.2000) WTK Hermanów 12 60,83  
31 HOKO LADY Czajkowska Katarzyna (J.2003) Posadowskie TJ 16 63,81  
32 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 20 65,86  
  LANDCASTER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia ELI    
  COLETTO Klein Tomasz JKS Przybyszewo REZ    


 

15 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2019-12-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HIPCIO Patecka Olga (Mł.2008) LKS Cwał Poznań 0 65,74  
1 Locanta Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 70,89  
1 SNOOPY Patecka Olga (Mł.2008) LKS Cwał Poznań 0 58,97  
4 HIPCIO Patecka Olga (Mł.2008) LKS Cwał Poznań 8 71,49  


 

16 - LL - dokładności bez rozgrywki (2019-12-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LOLITA VAN AVERMAET Maciejewska Hanna (JM.2006) LKS Cwał Poznań 0 64,37  
1 CANDORA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 66,48  
1 CANDORA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 66,50  
1 LARY Hądzlik Zuzanna (JM.2005) UKJ Leśny Dwór Pakówka 0 61,74  
1 EL DŻAMA Antkowiak Zuzanna (Mł.2007) KJ Raduszyn 0 63,56  
1 CA IRA Och-Oleksy Hanna (J.2003) KJ Raduszyn 0 62,91  
1 Dexter Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 66,00  
1 ISCO RJT Maciejewska Hanna (JM.2006) LKS Cwał Poznań 0 61,56  
1 KLEO Kóska Jolanta (Mł.2008) KJ Agro-Handel Śrem 0 62,26  
1 COELENHAGE'S CRISTHA Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 63,34  
1 TRENDY Pogodzińska Urszula (JM.2005) LKS Cwał Poznań 0 61,83  
1 CEKIN L Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice 0 62,52  
13 WENESA Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice 4 67,63  
13 TOFFI Derengowska Martyna (JM.2004) UKJ Leśny Dwór Pakówka 4 64,28  
15 LARY Hądzlik Zuzanna (JM.2005) UKJ Leśny Dwór Pakówka 8 66,56  
  SNOOPY Patecka Olga (Mł.2008) LKS Cwał Poznań ELI    
  KODAK MOMENTS A.K. Piwońska Anna KJ Profil Piła REZ    


 

17 - L - dokładności bez rozgrywki (2019-12-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WENESA Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice 0 66,27  
1 TRENDY Pogodzińska Urszula (JM.2005) LKS Cwał Poznań 0 63,95  
1 HIDALGO Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko 0 61,83  
1 HIDALGO Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko 0 68,62  
1 ROBIN Werwińska Gabriela (MJ.2000) KJ Kalumet Boszkowo 0 62,53  
1 NEVILLE II S Jankowiak Marika (MJ.2000) KJ Podkowa Gruszczyn 0 65,63  
1 IRYDION Frankiewicz Paulina KJ Dilmar 0 68,35  
1 KARTAGINA J Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki 0 57,04  
9 Tjunmira La Nebbia Tyszko Mateusz TKJ "Garbówek" Garbów 4 64,34  
9 GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) Stowarzyszenie Rodan Club 4 63,54  
9 CEKIN L Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice 4 68,59  
12 IRYDION Frankiewicz Paulina KJ Dilmar 7 83,23  
13 MEFISTO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 8 87,52  
14 KARTAGINA J Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki 13 77,61  
  ISCO RJT Maciejewska Hanna (JM.2006) LKS Cwał Poznań ELI    
  COELENHAGE'S CRISTHA Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań REZ    


 

18 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2019-12-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 B GERALDIEN Natkaniec Martyna (JM.2005) bpk 2 61,00  
2 LOLITA VAN AVERMAET Maciejewska Hanna (JM.2006) LKS Cwał Poznań 2.5 67,73  
3 DENAR Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice 3 65,78  
4 NERON Walkowiak Anna bpk 3 68,35  
5 DURGA Pleśnierowicz Oliwia (JM.2005) Cwał Poznań 3.5 64,90  
6 B GERALDIEN Natkaniec Martyna (JM.2005) bpk BO 63,56  
7 DURGA Pleśnierowicz Oliwia (JM.2005) Cwał Poznań BO 75,86  
8 DENAR Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice BO 78,92  
  SWEET SHUTTERFLY Okoniewska Nicola (JM.2005) KJ Kalumet Boszkowo BO 99,44  
  CORSICA Strzępek Natalia (J.2001) KS Centaurus ELI    


 

19 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2019-12-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FLATTERY Jankowiak Laura (J.2002) GA Podkowa Gruszczyn 0 62,78  
1 ABRAMOWITSCH 4 Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki 0 62,27  
1 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) SKJ Lehmann Horses 0 66,90  
1 ROBIN Werwińska Gabriela (MJ.2000) KJ Kalumet Boszkowo 0 61,55  
1 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 66,51  
1 NEKTON PLUS Wojtaszek Vesna (JM.2004) KS Jumping Events Poznań 0 62,72  
1 NEKTON PLUS Wojtaszek Vesna (JM.2004) KS Jumping Events Poznań 0 62,04  
1 ZARETINO Kociałkowska Olga (J.2002) KJ Michałówka 0 61,22  
1 MA CHERIE 4 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki 0 59,83  
1 COMPANERO Gaertner Agnieszka bpk 0 58,92  
1 PICO DEL TEIDE L Ignasiak Marta (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 0 61,86  
1 EDITT-P Jankowiak Laura (J.2002) GA Podkowa Gruszczyn 0 64,98  
1 GAL Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 0 63,48  
1 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 0 64,86  
1 GRANTURA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 67,15  
16 DAYTONA Poprawska Aleksandra (J.2001) bpk 1 76,35  
17 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 4 69,61  
17 RAPID Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 4 67,85  
17 ANTARES S Ciecholewska Zuzanna (MJ.1999) St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 61,16  
17 VALENTCIA V Tomaszewska Joanna (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem 4 62,25  
17 SZIFO Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 4 66,60  
17 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 73,15  
17 SIBILIA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 4 61,14  
17 HARKSTEDE C Łukaszewski Radosław KJ Gronówka 4 68,68  
17 RAULA DE GANAD Gertig Anna (J.2003) JUKS Mieczewo 4 62,48  
17 PIONIER Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club 4 73,51  
27 ABRAMOWITSCH 4 Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki 7 84,82  
27 VALENTCIA V Tomaszewska Joanna (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem 7 84,33  
29 FANTASIE Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 8 65,43  
29 SĘKACZ Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań 8 73,39  
31 FLATTERY Jankowiak Laura (J.2002) GA Podkowa Gruszczyn 12 71,62  
31 DONNA NAVONNA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 12 66,83  
33 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) SKJ Lehmann Horses 19 98,26  


 

20 - P - zwykły 238.2.1 (2019-12-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 49,67  
2 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 51,95  
3 FLOTYLLA Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno 0 53,87  
4 LANDCASTER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 0 55,08  
5 CAROLINA 42 Nowakowska Zuzanna (J.2002) St. KJ Gronówka 0 55,62  
6 ZARETINO Kociałkowska Olga (J.2002) KJ Michałówka 0 57,75  
7 VALMONT FEIVEL Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko 0 57,85  
8 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Jędrychowska Aleksandra (J.2003) ZKJ Przylep 0 58,50  
9 PICO DEL TEIDE L Gramza Leszek St. Rodan Club 0 60,40  
10 PETIT A PETIT Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 0 60,46  
11 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 0 60,96  
12 MA CHERIE 4 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki 0 61,66  
13 SWEET DOROTHEE Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko 0 62,82  
14 KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko 0 63,33  
15 PAN GRAND EWITA Charewicz Monika (MJ.1999) LKS Stragona Strzegom 0 64,84  
16 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 65,37  
17 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 65,83  
18 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 68,77  
19 ZICO L Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 70,09  
20 CONQUEST Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 0 70,81  
21 GRAND LEVISTO F Siczyński Alan JUKS Mieczewo 0 72,16  
22 BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 72,34  
23 GRANTURA Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 0 72,37  
24 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 4 50,91  
25 ZANDRA Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem 4 53,46  
26 LUIGI Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 4 61,25  
27 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 4 62,59  
28 RAULA DE GANAD Gertig Anna (J.2003) JUKS Mieczewo 4 63,15  
29 CARMEN-N Kluba Małgorzata (Mł.2013) LKJ Ostroga Opole 4 65,71  
30 LIVERPOOL Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 68,39  
31 DAYTONA Poprawska Aleksandra (J.2001) bpk 4 68,86  
32 ORLANDO L Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 71,67  
33 KYCOLETTE Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 71,76  
34 U TERNA Nowaczyk Vanessa (J.2002) St. Interhorse Dobra Nadzieja 4 75,93  
35 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 4 76,26  
36 HARKSTEDE C Łukaszewski Radosław KJ Gronówka 5 80,10  
37 OLAF Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 5 80,28  
38 JOGI GOZDAWA Jendryke Michalina (JM.2004) St. KS Jumping Events 8 60,01  
39 TOSCA L Grzesik Maria (J.2003) St. Rodan Club 8 60,39  
40 CLASSIC GREY Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 8 60,96  
41 GAL Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 8 61,19  
42 CASSIANA S Stachowiak Ewa (MJ.1998) bpk 8 67,04  
43 VALENTINO RED WINE Kostecki Kacper bpk 8 68,83  
44 FANTASIE Siwek Zuzanna (J.2003) NIEZRZESZONY 8 68,94  
45 COMPANERO Gaertner Agnieszka bpk 12 70,25  
46 PIONIER Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club 12 74,16  
47 RAPID Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice 13 94,52  
48 EDITT-P Jankowiak Laura (J.2002) GA Podkowa Gruszczyn 14 84,95  
49 SIBILIA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 16 64,31  
50 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 16 92,19  
51 LOPIK'S APPIE Kamińska Oliwia (JM.2005) Klub Jeździecki Michałówka 19 86,04  


 

21 - N - zwykły 238.2.1 (2019-12-08)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SIR KISSOVO Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 0 59,72  
2 ZANDRA Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem 0 60,24  
3 UTASZA Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 60,28  
4 BOLTER Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 0 61,43  
5 VALMONT FEIVEL Styła Olga (JM.2006) Rio Grande Krosinko 0 61,50  
6 ITON Ueberhan Patrycja (MJ.2000) WTK Hermanów 0 64,31  
7 LIBELL Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 0 66,01  
8 WODKA-POLKA Skiba Aleksandra (MJ.1999) BPK 0 66,12  
9 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 51,07  
10 CAROLINA 42 Nowakowska Zuzanna (J.2002) St. KJ Gronówka 4 58,20  
11 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Jędrychowska Aleksandra (J.2003) ZKJ Przylep 4 59,45  
12 PRADO Kasperek Maciej Racocki KJ 4 60,77  
13 LORDANA K Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 69,09  
14 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) KJ Kietlów 4 70,12  
15 KONKORD Heydel Karolina (J.2003) Rio Grande Krosinko 4 71,25  
16 FLOTYLLA Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno 4 73,97  
17 CASSINI BOMB Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 8 60,97  
18 LANA MAYAMI Ignasiak Marta (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 8 64,06  
19 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 9 79,15  
20 LANDCASTER Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia 12 64,90  
21 JOGI GOZDAWA Jendryke Michalina (JM.2004) St. KS Jumping Events 16 59,63  
  CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk ELI    
  BATUMI L Zielińska Paulina St. Rodan Club ELI    
  CONSILLA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko ELI    
  LUIGI Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka REZ    



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 320
3. Babiak Filip  198
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  175
6. Milczarek Nina  170
7. Kawa Aleksandra 155
8. Jaglarz Julia  150
9. Kałdonek Martyna  139
10. Januszewska Z Skrzypiec A, Bedyńska W  111

 30/06/2020

1. Kierznowska Aleksandra 780
2. Lewandowski Aleksander    485
3. Suska Juliana 463
4. Skrobacz Olga 193
5. Baehr Maria  126
6. Stefańska Natalia  124
7. Barańska Laura 111
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

 30/06/2020

1 Zawadzka Eliza 745
2  Pietrzak Daria  400
3. Kapel Julia  340
4. Pymek Zuzanna 310
5. Konarska Marta  250
5Gramza Amelia 250
7. Biegalska Iga  245
8. Sijka Olivia  120
9. Dubieniecka Martyna   185
10.   Lasocka W. Pilem Perka A 160

 08/07/20

1.  Cwalina Wiktoria   30
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.  Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
4. Woźniak Stanisław  20
4 Grobelny Martyna   20
7. Wawrzkiewicz Tola 18
7. Puzdrowska Zuzanna 18
 Wierucka Maria  18
10. Słoniec Paulina / Topa Zuzanna  14

08/07/20

 Wierucka Zofia 86
2. Cwalina Wiktoria 80
2.  Skotarczak Nel 71
4.  Kierznowski Radosław  50
5.  Pliem  Perka Martyna  45
6.  Ciszek Zofia  40
7. Przybyła Natalia  38
8. Słoniec Paulina  33
9  Stasiak Agata  31
10.  Jurasz Kornelia  29

08/07/20

1.  Skotarczak Nel 231
2.  Babczyńska Małgorzata  101
3.  Pliem  Perka Martyna  82
4.  Nawrocka Roksana 68
5.  Przybyła Natalia  65
6.  Wernerowicz Aleksandra  64
7.  Janiszewska Lena  63
8.  Jurasz Kornelia  58
9.  Łącka Michalina 56
10. Przybylska Zuzanna  51

08/07/20

1.  Panarowicz Nikola  132    
2.  Kierznowska Jagoda  100
3.  Szeszuła Zuzanna   95
4.  Sondej Zofia  57
5.  Ludwicka Karina  44 
5   Grabowska Jagna  44
7.  Sówka Nell  35
8   Dunajska Marianna  34 
9.  Von Mauberg Wiktoria   33
10. Kuczkowiak Hanna   32

08/07/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  115
3.  Poleszak Dagmara  90
4.  Ambroziak Nadia 75
5.  Sówka Nell  70
6.  Jackowiak Marcelina 60
7.  Naumiuk Roksana  55
8. Otlewska Amelia  30
8.  Tuliszkiewicz Olga 30
10. Kamińska Oliwia  15

08/07/20

1.  Ganowska Julia  190
2.  Maćkowska Agata 130
3.  Jackowiak Marcelina  115
4.  Arkuszewska Daria  95
4.  Kowalonek Lena  95
6.  Kierznowska Jagoda 85
7.  Kamińska Agata  60
7. Rybak Massalska Lema  60
9. Dańczak Michalina  55 
10. Parkur A, Lehmann N 50

08/07/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Pietrzak Emilia  45 
2.  Bytner Wiktoria  30 
4   Otlewska Amelia  15  
5   Kozłowska Maria  15
6.  Kaczmarek Mikołaj  10
7.    
8.    
9.      
10       

08/07/20