Jaszkowo 13-15 lutego 2015 HZODiM - zgłoszenia, program, listy
WYNIKI / LISTY https://zawodykonne.com/zawody/jaszkowo/290
Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody
Jaszkowo, 13-15.02.2015
0 - Wszystkie pary zgłoszone do zawodów (12-02-2015) | |||
L.p. | Nazwa konia | Zawodnik | Klub |
1 | Lukrecja | Bar Karolina | Bez Przynależności Klubowej |
2 | Lubaszka | Barańska Laura (Mł.2004) | TKJ Garbówek |
3 | Prima | Barańska Laura (Mł.2004) | TKJ Garbówek |
4 | Falcon | Barańska Marcelina | TKJ Garbówek |
5 | Wagabunda Pony Sport | Barański Mikołaj (JM.2003) | TKJ Garbówek |
6 | Szaman | Biskup Julia (JM.2003) | KJ Liljówka |
7 | Orlik | Bors Iga | |
8 | Brazylia | Budzyńska Zosia | Cwał Poznań |
9 | Jaroszówka | Chmielińska Aleksandra | LKS Stragona Strzegom |
10 | Dzierlatka | Chmielińska Aleksandra | LKS Stragona Strzegom |
11 | Jodie | Chmielowska Emilia (JM.2003) | LKS Stragona Strzegom |
12 | Rahib | Chmielowska Emilia (JM.2003) | LKS Stragona Strzegom |
13 | Nutka Ewita | Dubiniak Matylda (JM.2003) | JKS Jaroszówka |
14 | Fiesta Ewita | Dubiniak Matylda (JM.2003) | JKS Jaroszówka |
15 | Wolf's Moritz V | Dunst Julia | KJ Podkowa Gruszczyn |
16 | Orlit | Głowacz Paulina | SJK "Liljówka" |
17 | Nokia | Głowacz Paulina | SJK "Liljówka" |
18 | Spencer | Hendrys Maja | KJ Podkowa Gruszczyn |
19 | Szogun | Hendrys Maja | KJ Podkowa Gruszczyn |
20 | Igiełka | Henzel Dominika | KJ Podkowa Gruszczyn |
21 | Bello | Henzel Dominika | KJ Podkowa Gruszczyn |
22 | Huber Dream L | Jachimowicz Gniewko (JM.2002) | KJ Liljówka Stęszewko |
23 | Fantaghiro L | Jachimowicz Gniewko (JM.2002) | KJ Liljówka Stęszewko |
24 | Tunis | Jachimowicz Hanna (J.1997) | KJ Liljówka Stęszewko |
25 | Hope | Jachimowicz Hanna (J.1997) | KJ Liljówka Stęszewko |
26 | Pasjonata Amigo | Janku Julia | KJFZR Rancho Kołata |
27 | Charlie's Boomerang | Jurzak Franciszek (JM.2003) | Bez Przynależności Klubowej |
28 | Lord Lancelot | Jurzak Franciszek (JM.2003) | Bez Przynależności Klubowej |
29 | Tigra | Kamieńska Patrycja | KJ Rancho Poznań |
30 | Mirabel | Kamieńska Weronika | KJ Rancho Poznań |
31 | Pasjonata Parys | Kamińska Agata | KJFZR Ranczo Kołata |
32 | Malaga | Kania Julia (JM.2000) | UKS Akademia Jeździectwa |
33 | Pliszka | Karczewska Karolina | Bez Przynależności Klubowej |
34 | Conca | Kłęk Jakub | KJ Chrobry Warszawa |
35 | Dark Pearl | Kołodziejczyk Kacper | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
36 | Rosa | Kołodziejczyk Kacper | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
37 | Rob Roy | Komorowska Alicja (JM.2000) | KJ Chrobry Warszawa |
38 | Nathan Boy | Kowalczyk Franciszek (JM.2000) | KJ Chrobry Warszawa |
39 | Erice | Kowalczyk Franciszek (JM.2000) | KJ Chrobry Warszawa |
40 | Harry | Kowalczyk Franciszek (JM.2000) | KJ Chrobry Warszawa |
41 | Finisz | Kozioł Klara | TKJ Garbówek |
42 | Tutti Frutti | Kozioł Klara | TKJ Garbówek |
43 | Be My | Kozłowska Gabriela (Mł.2004) | FER Więckowica |
44 | Orsza | Kozłowska Gabriela (Mł.2004) | FER Więckowica |
45 | Milford Duszka | Krawczykowska Daria (JM.2003) | KJ "Liljówka" Stęszewko |
46 | Bon Paris KL | Leszek-Karwańska Wiktoria (JM.2001) | Bez Przynależności Klubowej |
47 | Estra | Madrak Agata | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
48 | Willam S | Madrak Agata | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
49 | Wiwat | Michałowska Pamela | LKS Stragona Strzegom |
50 | Sulima | Osuch Aleksadra | KJ Podkowa Gruszczyn |
51 | Alf | Osuch Aleksadra | KJ Podkowa Gruszczyn |
52 | Jacob | Osuch Aleksadra | KJ Podkowa Gruszczyn |
53 | Rugia | Paździora Oliwia | LKS Stragona Strzegom |
54 | Garos | Płoska Patrycja | KJ Liljówka |
55 | Lassini 2 | Przedpełska Antonia (JM.2000) | KS Piaseczno SJ Poster |
56 | Faza As | Ruiz Malczyk Anna (JM.2001) | Bez Przynależności Klubowej |
57 | Roxana | Stanisławska Wiktoria (J.1998) | KJ CH Jaszkowo |
58 | Taviano | Stanisławska Wiktoria (J.1998) | KJ CH Jaszkowo |
59 | Rambo | Stefańska Natalia | JKS DiM Sp.zo.o. |
60 | Edje | Stefańska Natalia | JKS DiM Sp.zo.o. |
61 | Isgaar | Stefańska Nicole (JM.2001) | JKS DiM |
62 | Toledo | Stelmach Natalia (JM.2000) | LKS ,,Stragona" w Strzegomiu |
63 | Baryt | Stołowski Stanisław | KJ " Podkowa " Gruszczyn |
64 | Nemo | Stróżyńska Natalia (JM.2000) | KJ CH Jaszkowo |
65 | Garbonos | Stróżyński Jakub (JM.2003) | KJ CH Jaszkowo |
66 | Fretka | Sydow Natalia | SKJ Gronówka |
67 | Hek | Szczepara Adrianna (J.1999) | LKS Stragona w Strzegomiu |
68 | Cheeroke | Szczepara Adrianna (J.1999) | LKS Stragona w Strzegomiu |
69 | Costa Brava | Szustkowska Oliwia (J.1999) | Bez Przynależności Klubowej |
70 | Magnus S | Szustkowska Oliwia (J.1999) | Bez Przynależności Klubowej |
71 | Glory | Śmigiel Oliwia | Bez Przynależności Klubowej |
72 | Genewa | Twardowska Zuzanna (J.1999) | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
73 | Corvus Z | Twardowska Zuzanna (J.1999) | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
74 | Checkpoint Charlie | von Werner Sophie (JM.2001) | KJ Aldragho |
75 | Torero | Wągrodzka Róża | KJ Chrobry Warszawa |
76 | Chagal | Wągrodzka Róża | KJ Chrobry Warszawa |
77 | Barbi | Werwińska Oliwia (Mł.2004) | KJ CH Jaszkowo |
78 | Westa | Wróblewska Dagmara | LKS Nadwiślanin Kwidzun |
79 | Drzewiec | Wróblewska Dagmara | LKS Nadwiślanin Kwidzun |
80 | Visage | Wróblewski Daniel (JM.2000) | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
81 | Ferrari | Zawadzka Eliza | Fundacja KJ "Zbyszko" |
82 | Montana | Ziętkowska Joanna | FHU Podkowa Gruszczyn |
1 - 50 - -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców (13-02-2015) | |||
L.p. | Nazwa konia | Zawodnik | Klub |
1 | Igiełka | Henzel Dominika | KJ Podkowa Gruszczyn |
2 | Orlik | Bors Iga | |
3 | Fretka | Sydow Natalia | SKJ Gronówka |
4 | Ferrari | Zawadzka Eliza | Fundacja KJ "Zbyszko" |
5 | Lukrecja | Bar Karolina | Bez Przynależności Klubowej |
6 | Pliszka | Karczewska Karolina | Bez Przynależności Klubowej |
2 - 60 - -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców (13-02-2015) | |||
L.p. | Nazwa konia | Zawodnik | Klub |
1 | Igiełka | Henzel Dominika | KJ Podkowa Gruszczyn |
2 | Pliszka | Karczewska Karolina | Bez Przynależności Klubowej |
3 | Lukrecja | Bar Karolina | Bez Przynależności Klubowej |
4 | Ferrari | Zawadzka Eliza | Fundacja KJ "Zbyszko" |
5 | Lukrecja | Bar Karolina | Bez Przynależności Klubowej |
6 | Fretka | Sydow Natalia | SKJ Gronówka |
7 | Orlik | Bors Iga | |
8 | Lord Lancelot | Jurzak Franciszek (JM.2003) | Bez Przynależności Klubowej |
9 | Alf | Osuch Aleksadra | KJ Podkowa Gruszczyn |
10 | Tutti Frutti | Kozioł Klara | TKJ Garbówek |
11 | Bello | Henzel Dominika | KJ Podkowa Gruszczyn |
3 - 70 - -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców (13-02-2015) | |||
L.p. | Nazwa konia | Zawodnik | Klub |
1 | Alf | Osuch Aleksadra | KJ Podkowa Gruszczyn |
2 | Wolf's Moritz V | Dunst Julia | KJ Podkowa Gruszczyn |
3 | Be My | Kozłowska Gabriela (Mł.2004) | FER Więckowica |
4 | Wolf's Moritz V | Dunst Julia | KJ Podkowa Gruszczyn |
5 | Tutti Frutti | Kozioł Klara | TKJ Garbówek |
6 | Bello | Henzel Dominika | KJ Podkowa Gruszczyn |
7 | Lord Lancelot | Jurzak Franciszek (JM.2003) | Bez Przynależności Klubowej |
8 | Garbonos | Stróżyński Jakub (JM.2003) | KJ CH Jaszkowo |
9 | Sulima | Osuch Aleksadra | KJ Podkowa Gruszczyn |
10 | Wolf's Moritz V | Dunst Julia | KJ Podkowa Gruszczyn |
11 | Orsza | Kozłowska Gabriela (Mł.2004) | FER Więckowica |
4 - 80 - -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców (13-02-2015) | |||
L.p. | Nazwa konia | Zawodnik | Klub |
1 | Orsza | Kozłowska Gabriela (Mł.2004) | FER Więckowica |
2 | Prima | Barańska Laura (Mł.2004) | TKJ Garbówek |
3 | Nutka Ewita | Dubiniak Matylda (JM.2003) | JKS Jaroszówka |
4 | Garbonos | Stróżyński Jakub (JM.2003) | KJ CH Jaszkowo |
5 | Wolf's Moritz V | Dunst Julia | KJ Podkowa Gruszczyn |
6 | Sulima | Osuch Aleksadra | KJ Podkowa Gruszczyn |
7 | Szogun | Hendrys Maja | KJ Podkowa Gruszczyn |
8 | Estra | Madrak Agata | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
9 | Rugia | Paździora Oliwia | LKS Stragona Strzegom |
10 | Pasjonata Parys | Kamińska Agata | KJFZR Ranczo Kołata |
11 | Pasjonata Amigo | Janku Julia | KJFZR Rancho Kołata |
12 | Pasjonata Parys | Kamińska Agata | KJFZR Ranczo Kołata |
13 | Pasjonata Amigo | Janku Julia | KJFZR Rancho Kołata |
14 | Nokia | Głowacz Paulina | SJK "Liljówka" |
15 | Szaman | Biskup Julia (JM.2003) | KJ Liljówka |
16 | Hek | Szczepara Adrianna (J.1999) | LKS Stragona w Strzegomiu |
17 | Szaman | Biskup Julia (JM.2003) | KJ Liljówka |
18 | Be My | Kozłowska Gabriela (Mł.2004) | FER Więckowica |
19 | Lubaszka | Barańska Laura (Mł.2004) | TKJ Garbówek |
20 | Fiesta Ewita | Dubiniak Matylda (JM.2003) | JKS Jaroszówka |
5 - 90 - -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców (13-02-2015) | |||
L.p. | Nazwa konia | Zawodnik | Klub |
1 | Fiesta Ewita | Dubiniak Matylda (JM.2003) | JKS Jaroszówka |
2 | Lubaszka | Barańska Laura (Mł.2004) | TKJ Garbówek |
3 | Szogun | Hendrys Maja | KJ Podkowa Gruszczyn |
4 | Torero | Wągrodzka Róża | KJ Chrobry Warszawa |
5 | Nemo | Stróżyńska Natalia (JM.2000) | KJ CH Jaszkowo |
6 | Torero | Wągrodzka Róża | KJ Chrobry Warszawa |
7 | Nemo | Stróżyńska Natalia (JM.2000) | KJ CH Jaszkowo |
8 | Hek | Szczepara Adrianna (J.1999) | LKS Stragona w Strzegomiu |
9 | Nokia | Głowacz Paulina | SJK "Liljówka" |
10 | Pasjonata Amigo | Janku Julia | KJFZR Rancho Kołata |
11 | Pasjonata Parys | Kamińska Agata | KJFZR Ranczo Kołata |
12 | Rugia | Paździora Oliwia | LKS Stragona Strzegom |
13 | Estra | Madrak Agata | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
14 | Faza As | Ruiz Malczyk Anna (JM.2001) | Bez Przynależności Klubowej |
15 | Charlie's Boomerang | Jurzak Franciszek (JM.2003) | Bez Przynależności Klubowej |
16 | Montana | Ziętkowska Joanna | FHU Podkowa Gruszczyn |
17 | Wagabunda Pony Sport | Barański Mikołaj (JM.2003) | TKJ Garbówek |
18 | Rob Roy | Komorowska Alicja (JM.2000) | KJ Chrobry Warszawa |
19 | Glory | Śmigiel Oliwia | Bez Przynależności Klubowej |
20 | Rob Roy | Komorowska Alicja (JM.2000) | KJ Chrobry Warszawa |
21 | Milford Duszka | Krawczykowska Daria (JM.2003) | KJ "Liljówka" Stęszewko |
22 | Rahib | Chmielowska Emilia (JM.2003) | LKS Stragona Strzegom |
23 | Milford Duszka | Krawczykowska Daria (JM.2003) | KJ "Liljówka" Stęszewko |
24 | Nutka Ewita | Dubiniak Matylda (JM.2003) | JKS Jaroszówka |
25 | Prima | Barańska Laura (Mł.2004) | TKJ Garbówek |
26 | Spencer | Hendrys Maja | KJ Podkowa Gruszczyn |
27 | Chagal | Wągrodzka Róża | KJ Chrobry Warszawa |
28 | Spencer | Hendrys Maja | KJ Podkowa Gruszczyn |
29 | Chagal | Wągrodzka Róża | KJ Chrobry Warszawa |
6 - 100 - -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców (13-02-2015) | |||
L.p. | Nazwa konia | Zawodnik | Klub |
1 | Rahib | Chmielowska Emilia (JM.2003) | LKS Stragona Strzegom |
2 | Wagabunda Pony Sport | Barański Mikołaj (JM.2003) | TKJ Garbówek |
3 | Montana | Ziętkowska Joanna | FHU Podkowa Gruszczyn |
4 | Charlie's Boomerang | Jurzak Franciszek (JM.2003) | Bez Przynależności Klubowej |
5 | Malaga | Kania Julia (JM.2000) | UKS Akademia Jeździectwa |
6 | Orlit | Głowacz Paulina | SJK "Liljówka" |
7 | Bon Paris KL | Leszek-Karwańska Wiktoria (JM.2001) | Bez Przynależności Klubowej |
8 | Orlit | Głowacz Paulina | SJK "Liljówka" |
7 - 110 - -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców (13-02-2015) | |||
L.p. | Nazwa konia | Zawodnik | Klub |
1 | Bon Paris KL | Leszek-Karwańska Wiktoria (JM.2001) | Bez Przynależności Klubowej |
2 | Checkpoint Charlie | von Werner Sophie (JM.2001) | KJ Aldragho |
3 | Roxana | Stanisławska Wiktoria (J.1998) | KJ CH Jaszkowo |
8 - 120 - -z oceną stylu jeźdźca - wg reg. kuców (13-02-2015) | |||
L.p. | Nazwa konia | Zawodnik | Klub |
1 | Checkpoint Charlie | von Werner Sophie (JM.2001) | KJ Aldragho |
2 | Magnus S | Szustkowska Oliwia (J.1999) | Bez Przynależności Klubowej |
9 - L - -dokładności bez rozgrywki - Tabela A; Art 238.1.1 (13-02-2015) | |||
L.p. | Nazwa konia | Zawodnik | Klub |
1 | Westa | Wróblewska Dagmara | LKS Nadwiślanin Kwidzun |
2 | Magnus S | Szustkowska Oliwia (J.1999) | Bez Przynależności Klubowej |
4 | Falcon | Barańska Marcelina | TKJ Garbówek |
4 | Willam S | Madrak Agata | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
5 | Conca | Kłęk Jakub | KJ Chrobry Warszawa |
6 | Baryt | Stołowski Stanisław | KJ " Podkowa " Gruszczyn |
7 | Conca | Kłęk Jakub | KJ Chrobry Warszawa |
8 | Jodie | Chmielowska Emilia (JM.2003) | LKS Stragona Strzegom |
9 | Wiwat | Michałowska Pamela | LKS Stragona Strzegom |
10 | Cheeroke | Szczepara Adrianna (J.1999) | LKS Stragona w Strzegomiu |
11 | Toledo | Stelmach Natalia (JM.2000) | LKS ,,Stragona" w Strzegomiu |
12 | Cheeroke | Szczepara Adrianna (J.1999) | LKS Stragona w Strzegomiu |
13 | Tigra | Kamieńska Patrycja | KJ Rancho Poznań |
14 | Garos | Płoska Patrycja | KJ Liljówka |
15 | Mirabel | Kamieńska Weronika | KJ Rancho Poznań |
16 | Garos | Płoska Patrycja | KJ Liljówka |
17 | Fantaghiro L | Jachimowicz Gniewko (JM.2002) | KJ Liljówka Stęszewko |
18 | Drzewiec | Wróblewska Dagmara | LKS Nadwiślanin Kwidzun |
10 - P - -zwykły - Tabela A; Art.238.2.1 (13-02-2015) | |||
L.p. | Nazwa konia | Zawodnik | Klub |
1 | Drzewiec | Wróblewska Dagmara | LKS Nadwiślanin Kwidzun |
2 | Fantaghiro L | Jachimowicz Gniewko (JM.2002) | KJ Liljówka Stęszewko |
3 | Tunis | Jachimowicz Hanna (J.1997) | KJ Liljówka Stęszewko |
4 | Mirabel | Kamieńska Weronika | KJ Rancho Poznań |
5 | Tigra | Kamieńska Patrycja | KJ Rancho Poznań |
6 | Toledo | Stelmach Natalia (JM.2000) | LKS ,,Stragona" w Strzegomiu |
7 | Wiwat | Michałowska Pamela | LKS Stragona Strzegom |
8 | Jodie | Chmielowska Emilia (JM.2003) | LKS Stragona Strzegom |
9 | Baryt | Stołowski Stanisław | KJ " Podkowa " Gruszczyn |
10 | Willam S | Madrak Agata | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
11 | Falcon | Barańska Marcelina | TKJ Garbówek |
12 | Costa Brava | Szustkowska Oliwia (J.1999) | Bez Przynależności Klubowej |
13 | Visage | Wróblewski Daniel (JM.2000) | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
14 | Dark Pearl | Kołodziejczyk Kacper | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
15 | Lassini 2 | Przedpełska Antonia (JM.2000) | KS Piaseczno SJ Poster |
16 | Taviano | Stanisławska Wiktoria (J.1998) | KJ CH Jaszkowo |
17 | Westa | Wróblewska Dagmara | LKS Nadwiślanin Kwidzun |
18 | Huber Dream L | Jachimowicz Gniewko (JM.2002) | KJ Liljówka Stęszewko |
19 | Hope | Jachimowicz Hanna (J.1997) | KJ Liljówka Stęszewko |
11 - N - -zwykły - Tabela A; Art.238.2.1 (13-02-2015) | |||
L.p. | Nazwa konia | Zawodnik | Klub |
1 | Harry | Kowalczyk Franciszek (JM.2000) | KJ Chrobry Warszawa |
2 | Hope | Jachimowicz Hanna (J.1997) | KJ Liljówka Stęszewko |
3 | Dark Pearl | Kołodziejczyk Kacper | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
4 | Corvus Z | Twardowska Zuzanna (J.1999) | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
5 | Huber Dream L | Jachimowicz Gniewko (JM.2002) | KJ Liljówka Stęszewko |
6 | Taviano | Stanisławska Wiktoria (J.1998) | KJ CH Jaszkowo |
7 | Lassini 2 | Przedpełska Antonia (JM.2000) | KS Piaseczno SJ Poster |
8 | Nathan Boy | Kowalczyk Franciszek (JM.2000) | KJ Chrobry Warszawa |
9 | Visage | Wróblewski Daniel (JM.2000) | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
10 | Costa Brava | Szustkowska Oliwia (J.1999) | Bez Przynależności Klubowej |
11 | Tunis | Jachimowicz Hanna (J.1997) | KJ Liljówka Stęszewko |
12 | Rosa | Kołodziejczyk Kacper | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
13 | Genewa | Twardowska Zuzanna (J.1999) | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
14 | Erice | Kowalczyk Franciszek (JM.2000) | KJ Chrobry Warszawa |
12 - C - -zwykły - Tabela A; Art.238.2.1 (13-02-2015) | |||
L.p. | Nazwa konia | Zawodnik | Klub |
1 | Genewa | Twardowska Zuzanna (J.1999) | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
2 | Rosa | Kołodziejczyk Kacper | LKS Nadwiślanin Kwidzyn |
HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |