HZO HZR Leszno 14-16 XI 2022

WYNIKI ZAWODÓW 

 

 

Podium konkursu Grand Prix 16/10/22

 

1m. Agnieszka Olszewska IRONMAN KJ Osadkowski 0/0 40,29s 

2m. Vitali Charadnik COSTACALVO  KJ Heaa Turek 0/0 38,24s 

3m. Łukasz Koza DINDEPENDENT Z  KJ Trachy Gliwice 0/8 38,73s

 

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

 

fot. Paula Bartkowiak 

Agnieszka Olszewska Grand Prix IRONMAN 

 

Vitali Charadnik Grand Prix COSTACALCO

 

 

HZO-B1* Leszno, 14-16 październik 2022

WYNIKI KOŃCOWE   PDF
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (14-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CIANTI Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 0 48,29 250 PLN
2 DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ 0 49,75 200 PLN
3 CONTESS Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 0 50,42 160 PLN
4 NEQUEL Lenart Marko LKJ Moszna 0 50,47 130 PLN
5 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 51,76 100 PLN
6 DYLANO M Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 0 51,89 80 PLN
7 CARMEN Werblińska Oliwia (MJ.2001) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 51,97 40 PLN
8 KEISHA PROGRES Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 0 51,99 40 PLN
9 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 52,50 10 PLN
10 ZILENA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 0 52,88 10 PLN
11 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS Sydow Riding Team 0 54,14 10 PLN
12 EMBASSY RA Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 0 54,37 10 PLN
13 NUCIA Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 54,48 10 PLN
14 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 54,78 10 PLN
15 ALL IN MY HEART ZW Z Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice 0 55,00 10 PLN
16 MISTER STAKKATO S Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 55,06 10 PLN
17 AMIRA Frankiewicz Alicja (MJ.2002) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 55,42 10 PLN
18 HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 0 55,72  
19 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 55,82  
20 RAMATUELLE FDS Jarocka Zuzanna (MJ.2003) Tuszyński KJ Garbówek 0 56,00  
21 CHIRON Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 56,08  
22 GUAGA L Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 56,65  
23 NOTTING HILL DWERSE HAGEN Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 57,20  
24 VAGABOND DE LUX Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 0 57,26  
25 IPANEMA Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses 0 57,31  
26 LODORIJKE Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 57,48  
27 RANDY Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 57,78  
28 COLLY MALONE VRS Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 0 57,79  
29 CUBA LIBRE Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 58,01  
30 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 58,43  
31 ALIEAN ZIN GALERIANI Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 58,72  
32 LOSE YOURSELF Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 0 58,82  
33 SILVER DRACO Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 59,21  
34 MISS KANILVIA PS Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 60,11  
35 CLASSIC Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 60,21  
36 VERDE Z Siwicka Anna (J.2006) JKS Karolina 0 60,62  
37 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 61,24  
38 QUIDAMS DUKE Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 63,24  
39 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 63,37  
40 ROMEO KMS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 63,46  
41 KEENAN FOMIA ZW Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 63,97  
42 CALOU GRANDE PS Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 64,30  
43 SALMO Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 0 64,93  
44 NIKI 77 Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy 4 50,31  
45 RUFUS VD HEFFINCK Romaniecka Nadia (MJ.2003) Sobieski Jumping Team 4 51,38  
46 KIODORA-W Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 52,21  
47 NONO Z Świerczyńska Tola (JM.2008) TKJ Garbówek 4 52,25  
48 KARRYS L Dąbrowski Jan (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 55,22  
49 KANNAN WHITE Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice 4 57,56  
50 CABANNA 2 Noga Maria (JM.2009) JKS Karolina 4 57,97  
51 IGUAZU Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses 4 58,42  
52 CASCADERO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 4 58,94  
53 HEYE-FIVE VDP Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 59,89  
54 REPLAY R Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 4 62,65  
55 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 5 65,08  
56 HASTA LA VISTA T Siwicka Anna (J.2006) JKS Karolina 5 65,25  
57 CASALLINA Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 5 65,59  
58 COLINE Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak 7 67,71  
59 DIGISPORT QUATTRO Łazik Marcelina (Mł.2010) Kj Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 50,73  
60 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 8 57,04  
61 EXCELLENT CENTO Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 8 60,09  
62 ROTEX II Ciba Gloria KJ Sielanka Warka 9 65,64  
63 CALL ME PRETTY Kozińska Barbara (MJ.2001) JKS Karolina 11 67,16  
64 QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 15 75,97  
65 LIBRETTO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 16 76,90  
66 ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z Wypchło Aleksandra (J.2005) KJ Heea Turek 46 98,80  


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (14-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NUCIA Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 50,26 250 PLN
2 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 50,91 200 PLN
3 CALIFORNIA Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 51,40 160 PLN
4 CONTESS Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 0 51,80 130 PLN
5 DARK PEARL "M" Marciniak-Gondro Joanna KJ Metpol Grodziec 0 52,97 100 PLN
6 GANDY DE L'ABBAYE Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 53,68 80 PLN
7 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 54,38 40 PLN
8 VAGABOND DE LUX Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 0 54,83 40 PLN
9 KIODORA-W Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 55,05 10 PLN
10 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 55,32 10 PLN
11 RAMATUELLE FDS Jarocka Zuzanna (MJ.2003) Tuszyński KJ Garbówek 0 55,34 10 PLN
12 DUDOK L Świerczyńska Tola (JM.2008) TKJ Garbówek 0 55,37 10 PLN
13 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 55,54 10 PLN
14 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 0 55,78 10 PLN
15 RUFUS VD HEFFINCK Romaniecka Nadia (MJ.2003) Sobieski Jumping Team 0 55,88 10 PLN
16 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice 0 55,94 10 PLN
17 KANNAN WHITE Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice 0 56,11 10 PLN
18 NONO Z Świerczyńska Tola (JM.2008) TKJ Garbówek 0 56,25 10 PLN
19 DAME Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 56,26 10 PLN
20 MERLIN VANT HEIKE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 56,43 10 PLN
21 MISTER STAKKATO S Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 57,13 10 PLN
22 QUINCY Skrobacz Olga (MJ.2003) WLKS Krakus 0 57,80 10 PLN
23 CASTAKKA BLUE PS Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 57,95 10 PLN
24 LOSE YOURSELF Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 0 58,53 10 PLN
25 CANAN PLUS- S Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 58,80  
26 SR CLAIRIS Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 58,86  
27 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 58,91  
28 CORLANSKY- PRO Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 60,07  
29 MISS KANILVIA PS Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 60,22  
30 ALIEAN ZIN GALERIANI Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 60,43  
31 CLASSIC Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 60,45  
32 CALL ME PRETTY Kozińska Barbara (MJ.2001) JKS Karolina 0 61,18  
33 KALAHARI ROCK Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 0 61,43  
34 LUCKY MIKE Kozina Maria Tuszyński KJ Garbówek 4 49,50  
35 CIANTI Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 4 51,32  
36 HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 4 51,43  
37 KEISHA PROGRES Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 4 52,25  
38 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS Sydow Riding Team 4 52,74  
39 ZILENA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 53,05  
40 INDIGO R.T. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 53,95  
41 CORIANDER VAN'T LOZERHOF Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 54,33  
42 ALL IN MY HEART ZW Z Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice 4 55,21  
43 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 4 55,38  
44 LODORIJKE Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 55,57  
45 REPLAY R Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 4 55,67  
46 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 4 56,11  
47 JAMIRO Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 57,82  
48 INVESTMENT Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 58,12  
49 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 58,28  
50 JUST THIS ONE Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 4 58,32  
51 GENIE VAN PRINSENVELD Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 4 58,39  
52 COCO LADY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 58,65  
53 VERDE Z Siwicka Anna (J.2006) JKS Karolina 4 58,81  
54 CHICKA BAY Lehmann Nadia (JM.2009) Lehmann Sport Horses Sp. z o.o. 4 58,85  
55 CORDESSO S Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 59,94  
56 KALIFA SRH Patron Tomasz BPK (MAZ) 4 60,16  
57 CHACCO ONE Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 4 60,81  
58 O-STAR Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 61,11  
59 SEVILLA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 4 61,18  
60 CALOU GRANDE PS Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 4 61,27  
61 CHIRON Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 4 61,29  
62 SILVER DRACO Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 62,33  
63 LIBRETTO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 4 64,93  
64 EMBASSY RA Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 7 67,78  
65 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 8 50,25  
66 DIGISPORT QUATTRO Łazik Marcelina (Mł.2010) Kj Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 52,49  
67 NEQUEL Lenart Marko LKJ Moszna 8 53,37  
68 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 8 54,64  
69 HI DIARADO Jarocka Zuzanna (MJ.2003) Tuszyński KJ Garbówek 8 56,34  
70 LEADER ONE Tyszko Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 8 56,84  
71 AMIRA Frankiewicz Alicja (MJ.2002) KJ Stajnia Dąbrowscy 8 56,96  
72 NOTTING HILL DWERSE HAGEN Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 8 57,91  
73 NIKI 77 Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy 8 58,26  
74 CELTIC BOY Patron Tomasz BPK (MAZ) 8 59,21  
75 GUAGA L Bembenik Olimpia St. Interhorse 8 59,84  
76 KEENAN FOMIA ZW Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 68,29  
77 CASALL AZZURRO Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 9 69,76  
78 QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 10 70,66  
79 COLINE Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak 16 51,71  
80 CUBA LIBRE Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 16 56,66  
81 ROTEX II Ciba Gloria KJ Sielanka Warka 16 62,41  
82 KARRYS L Dąbrowski Jan (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy 16 68,19  
83 LAUDER'S SMH Ciba Gloria KJ Sielanka Warka 21 81,96  
84 COLLY MALONE VRS Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 28 80,96  
85 GALILEO Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka 38 86,21  
  QUIDAMS DUKE Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden ELI    
  CARMEN Werblińska Oliwia (MJ.2001) KJ Stajnia Dąbrowscy ELI    
  DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ ELI    
  MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) ELI    
  FLEUR DE LIS Z Wypchło Aleksandra (J.2005) KJ Heea Turek ELI    
  OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team REZ    
  CARRICA IV G Bembenik Olimpia St. Interhorse REZ    
  SALMO Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team REZ    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (14-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DAME Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 52,39 375 PLN
2 FOR FLIX Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 0 53,53 300 PLN
3 INDIGO R.T. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 53,98 240 PLN
4 DILONA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 54,15 195 PLN
5 STAKORADO Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 54,20 150 PLN
6 NOLITA Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 55,17 120 PLN
7 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice 0 55,37 60 PLN
8 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak-Gondro Joanna KJ Metpol Grodziec 0 55,53 60 PLN
9 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 55,59 15 PLN
10 WIRGINIA Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 56,16 15 PLN
11 CONTHAGRA Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 56,38 15 PLN
12 KELVIN NITA Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 0 56,89 15 PLN
13 CORIANDER VAN'T LOZERHOF Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 57,78 15 PLN
14 IRONMAN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 58,08 15 PLN
15 KING OF ROCK Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 0 59,01  
16 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 59,37  
17 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 59,41  
18 CASAMBA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 59,61  
19 KARNAC RED WINE Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 60,26  
20 CALIFORNIA Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 60,88  
21 CASTAKKA BLUE PS Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 62,19  
22 KANULA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 4 54,09  
23 MARCO POLO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 55,55  
24 MERLIN VANT HEIKE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 4 56,43  
25 HI DIARADO Jarocka Zuzanna (MJ.2003) Tuszyński KJ Garbówek 4 57,36  
26 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 57,55  
27 LUIDAM QUALITY Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 57,81  
28 GANDY DE L'ABBAYE Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 4 58,08  
29 JUST THIS ONE Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 4 58,21  
30 SATILIO Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 58,35  
31 WESTFALIA L Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 58,42  
32 CANAN PLUS- S Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 58,63  
33 CORLANSKY- PRO Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 60,13  
34 SEVILLA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 4 60,40  
35 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 4 61,40  
36 LORINA Goszczyński Bartosz bpk 4 61,89  
37 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 8 53,54  
38 SILVER STAR Lehmann Nadia (JM.2009) Lehmann Sport Horses Sp. z o.o. 8 54,44  
39 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 8 55,47  
40 DARK PEARL "M" Marciniak-Gondro Joanna KJ Metpol Grodziec 8 57,95  
41 QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK (MAZ) 8 58,75  
42 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 8 63,13  
43 CAYENNE 247 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 12 58,39  
44 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team 12 58,77  
45 KALIFA SRH Patron Tomasz BPK (MAZ) 16 60,53  
46 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 16 67,98  
47 CORNET CROWN Skrobacz Olga (MJ.2003) WLKS Krakus 16 75,78  
48 CASALL AZZURRO Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 17 68,15  
49 GOOD-DAY Romanowska Marta KJ Bonin 21 72,31  
50 JAMIRO Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 25 80,57  
  ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice ELI    
  JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec ELI    
  Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław REZ    
  DUDOK L Świerczyńska Tola (JM.2008) TKJ Garbówek REZ    
  CELTIC BOY Patron Tomasz BPK (MAZ) REZ    


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (14-10-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KING OF ROCK Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 0 45,81 0 29,94 565 PLN
1 SATILIO Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 47,51 0 29,94 565 PLN
3 MARCO POLO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 45,31 0 30,36 400 PLN
4 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 43,73 0 33,64 325 PLN
5 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 43,94 0 37,31 250 PLN
6 SWEET HARRY POTTER Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 44,61 4 29,05 200 PLN
7 NOLITA Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 45,06 4 30,50 100 PLN
8 COSTACALVO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 42,75 4 32,05 100 PLN
9 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak-Gondro Joanna KJ Metpol Grodziec 0 43,57 4 34,09  
10 KARNAC RED WINE Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 45,01 4 35,92  
11 STAKORADO Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 40,77 5 45,93  
12 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 46,30 8 40,10  
13 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 42,93 15 47,50  
14 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 4 45,49      
15 WIRGINIA Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 46,54      
16 DINDEPENDENT Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 46,56      
17 LORINA Goszczyński Bartosz bpk 4 47,80      
18 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 8 42,20      
19 KELVIN NITA Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 8 43,88      
20 QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK (MAZ) 8 44,88      
21 CAYENNE 247 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 46,61      
22 GIEJELLE FOMIA Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 8 47,34      


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (15-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 0 55,31 250 PLN
2 DIGISPORT QUATTRO Łazik Marcelina (Mł.2010) Kj Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 55,32 200 PLN
3 QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 56,07 160 PLN
4 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 57,38 130 PLN
5 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 58,52 100 PLN
6 KIODORA-W Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 58,96 80 PLN
7 DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ 0 59,99 40 PLN
8 RUFUS VD HEFFINCK Romaniecka Nadia (MJ.2003) Sobieski Jumping Team 0 62,22 40 PLN
9 AMIRA Frankiewicz Alicja (MJ.2002) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 62,64 10 PLN
10 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 62,97  
11 COLLY MALONE VRS Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 0 62,98  
12 IPANEMA Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses 0 64,97  
13 LIBRETTO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 66,40  
14 CASCADERO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 66,64  
15 SILVER DRACO Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 67,65  
16 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 0 67,70  
17 GUAGA L Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 68,02  
18 CABANNA 2 Noga Maria (JM.2009) JKS Karolina 0 68,52  
19 ROMEO KMS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 70,12  
20 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 4 56,58  
21 CARMEN Werblińska Oliwia (MJ.2001) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 56,99  
22 KARRYS L Dąbrowski Jan (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 61,46  
23 SALMO Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 4 70,30  
24 QUIDAMS DUKE Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 7 77,36  
25 NIKI 77 Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy 8 58,10  
26 RANDY Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 65,53  
27 COLINE Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak 8 67,02  
28 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS Sydow Riding Team 8 67,06  
29 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 12 68,11  
30 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 23 85,62  
31 FLEUR DE LIS Z Wypchło Aleksandra (J.2005) KJ Heea Turek 24 90,57  
32 CASALLINA Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 50 102,85  
  CONTENTO Zawadzka Małgorzata (JM.2009) RC Riding Center Sosnowice ELI    
  HASTA LA VISTA T Siwicka Anna (J.2006) JKS Karolina ELI    
  LORINA Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań ELI    


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3 (15-10-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SUEDWIND 9 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 38,22 0 24,16 250 PLN
2 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 40,15 0 24,51 200 PLN
3 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 38,47 0 24,55 160 PLN
4 DAME Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 39,88 0 25,11 130 PLN
5 BUENO L Tęcza Szymon Kj Agro-handel Śrem 0 41,41 0 25,15 100 PLN
6 KIODORA-W Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 40,74 0 25,57 80 PLN
7 HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 0 38,60 0 25,70 40 PLN
8 DYLANO M Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 0 41,72 0 25,82 40 PLN
9 NEQUEL Lenart Marko LKJ Moszna 0 40,11 0 26,01 10 PLN
10 RAMATUELLE FDS Jarocka Zuzanna (MJ.2003) Tuszyński KJ Garbówek 0 41,10 0 26,34 10 PLN
11 MERLIN VANT HEIKE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 39,81 0 26,57 10 PLN
12 CONTESS Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 0 40,33 0 26,66 10 PLN
13 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 0 40,77 0 26,69 10 PLN
14 VAGABOND DE LUX Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 0 43,39 0 26,72 10 PLN
15 LAUDER'S SMH Ciba Gloria KJ Sielanka Warka 0 44,21 0 27,13 10 PLN
16 LEMART Gneiting Maria (MJ.2001) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 40,06 0 27,25 10 PLN
16 CUBA LIBRE Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 42,56 0 27,25 10 PLN
18 NUCIA Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 41,42 0 27,27 10 PLN
19 CALL ME PRETTY Kozińska Barbara (MJ.2001) JKS Karolina 0 40,87 0 27,70 10 PLN
20 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 39,09 0 27,71 10 PLN
21 NIKI 77 Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy 0 42,75 0 27,72 10 PLN
22 QUINCY Skrobacz Olga (MJ.2003) WLKS Krakus 0 41,22 0 28,35  
23 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 39,83 0 28,98  
24 CHIRON Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 43,44 0 30,43  
25 MISS KANILVIA PS Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 45,26 0 30,75  
26 REPLAY R Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 41,05 0 32,33  
27 MISTER STAKKATO S Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 41,69 0 32,57  
28 QUIDAMS DUKE Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 43,99 0 33,40  
29 CORDESSO S Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 45,88 0 33,44  
30 LOSE YOURSELF Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 0 43,17 0 33,73  
31 ALIEAN ZIN GALERIANI Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 44,98 0 34,29  
32 O-STAR Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 44,47 0 36,87  
33 CLASSIC Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 41,91 0 37,32  
34 EXCELLENT CENTO Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 44,74 0 38,63  
35 JAMIRO Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 44,66 1 39,02  
36 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 38,14 4 23,47  
37 NOTTING HILL DWERSE HAGEN Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 43,19 4 26,82  
38 LODORIJKE Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 41,47 4 27,51  
39 CASALL AZZURRO Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 41,10 4 28,02  
40 LEADER ONE Tyszko Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 0 43,65 4 28,18  
41 HEYE-FIVE VDP Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 43,16 4 30,85  
42 ALL IN MY HEART ZW Z Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice 0 39,81 11 41,86  
43 KEENAN FOMIA ZW Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 2 47,52      
44 CHIVAS Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 39,33      
45 DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ 4 39,40      
46 LUCKY MIKE Kozina Maria Tuszyński KJ Garbówek 4 39,73      
47 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 4 39,87      
48 CARMEN Werblińska Oliwia (MJ.2001) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 40,23      
49 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 4 40,24      
50 GALILEO Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka 4 40,25      
51 QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 40,45      
52 DIGISPORT QUATTRO Łazik Marcelina (Mł.2010) Kj Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 40,59      
53 DON JUNIOR MFS Kołacka Marianna (J.2004) Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 40,62      
54 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 4 41,12      
55 GENIE VAN PRINSENVELD Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 4 41,19      
56 CIANTI Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 4 41,98      
57 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS Sydow Riding Team 4 42,03      
58 NONO Z Świerczyńska Tola (JM.2008) TKJ Garbówek 4 42,08      
59 INVESTMENT Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 42,85      
60 MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 42,98      
61 JUST THIS ONE Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 4 43,39      
62 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 43,72      
63 ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z Wypchło Aleksandra (J.2005) KJ Heea Turek 4 44,28      
64 GUAGA L Bembenik Olimpia St. Interhorse 4 44,34      
65 CALOU GRANDE PS Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 4 44,96      
66 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team 4 45,16      
67 VERDE Z Siwicka Anna (J.2006) JKS Karolina 4 45,91      
68 IGUAZU Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses 6 47,77      
69 AMIRA Frankiewicz Alicja (MJ.2002) KJ Stajnia Dąbrowscy 8 39,18      
70 COLINE Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak 8 39,59      
71 CHACCO ONE Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 8 39,81      
72 KARRYS L Dąbrowski Jan (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy 8 40,48      
73 RUFUS VD HEFFINCK Romaniecka Nadia (MJ.2003) Sobieski Jumping Team 8 42,76      
74 COCO LADY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 8 43,98      
75 SAFIAN Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 8 44,39      
76 SILVER DRACO Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 10 44,88      
77 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 12 40,92      
78 ROTEX II Ciba Gloria KJ Sielanka Warka 16 57,01      
  KORA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica ELI        
  COLLY MALONE VRS Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ ELI        
  EMBASSY RA Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec ELI        
  FLEUR DE LIS Z Wypchło Aleksandra (J.2005) KJ Heea Turek REZ        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (15-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 52,82 375 PLN
2 SILVER STAR Lehmann Nadia (JM.2009) Lehmann Sport Horses Sp. z o.o. 0 52,90 300 PLN
3 NOLITA Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 57,98 240 PLN
4 DUDOK L Świerczyńska Tola (JM.2008) TKJ Garbówek 0 58,11 195 PLN
5 KARNAC RED WINE Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 59,17 150 PLN
6 BUENO L Tęcza Szymon Kj Agro-handel Śrem 0 60,00 120 PLN
7 CHICKA BAY Lehmann Nadia (JM.2009) Lehmann Sport Horses Sp. z o.o. 0 61,02 60 PLN
8 CANAN PLUS- S Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 61,11 60 PLN
9 LANTINUS-N Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 61,35 15 PLN
10 REPLAY R Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 62,36 15 PLN
11 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 64,08 15 PLN
12 CALIFORNIA Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 64,11 15 PLN
13 KALAHARI ROCK Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 0 64,32 15 PLN
14 O-STAR Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 65,68 15 PLN
15 CORNET CROWN Skrobacz Olga (MJ.2003) WLKS Krakus 0 66,23 15 PLN
16 MISS KANILVIA PS Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 66,28  
17 KELVIN NITA Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 4 54,44  
18 SUEDWIND 9 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 54,77  
19 DAME Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 54,84  
19 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 4 54,84  
21 CORIANDER VAN'T LOZERHOF Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 56,16  
22 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice 4 57,19  
23 WIRGINIA Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 59,23  
24 CELTIC BOY Patron Tomasz BPK (MAZ) 4 59,80  
25 DARK PEARL "M" Marciniak-Gondro Joanna KJ Metpol Grodziec 4 60,59  
26 JUST THIS ONE Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 4 60,70  
27 ALMQUIST Bule Paulina (J.2005) KJ Preria Wilkowice 4 60,95  
28 KANNAN WHITE Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice 4 62,34  
29 CASTAKKA BLUE PS Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 62,36  
30 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 4 62,58  
31 SR CLAIRIS Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 62,60  
32 ZILENA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 63,04  
33 HI DIARADO Jarocka Zuzanna (MJ.2003) Tuszyński KJ Garbówek 4 63,13  
34 GANDY DE L'ABBAYE Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 4 64,97  
35 NELKE VAN HET ZONNEHOF Bule Paulina (J.2005) KJ Preria Wilkowice 4 65,42  
36 SEVILLA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 4 66,53  
37 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 66,87  
38 JAMIRO Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 67,66  
39 KEISHA PROGRES Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 5 68,42  
40 DON JUNIOR MFS Kołacka Marianna (J.2004) Fundacja Stajnia Ludwiczak 8 56,98  
41 CAYENNE 247 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 59,44  
42 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 8 61,44  
43 LOSE YOURSELF Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 8 64,38  
44 KALIFA SRH Patron Tomasz BPK (MAZ) 10 69,38  
45 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 12 57,25  
46 LEMART Gneiting Maria (MJ.2001) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 12 59,38  
47 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 12 60,83  
48 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 12 64,43  
49 INDIGO R.T. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 12 64,47  
50 CHIVAS Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 12 64,69  
51 CORDESSO S Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 13 68,73  
52 MERLIN VANT HEIKE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 13 72,68  
  Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław ELI    
  OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team ELI    
  CASALL AZZURRO Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice ELI    
  COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden ELI    
  QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK (MAZ) ELI    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (15-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SWEET HARRY POTTER Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 56,92 625 PLN
2 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 58,19 500 PLN
3 KANULA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 0 60,75 400 PLN
4 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak-Gondro Joanna KJ Metpol Grodziec 0 60,89 325 PLN
5 DINDEPENDENT Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 62,15 250 PLN
6 LUIDAM QUALITY Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 62,61 200 PLN
7 COSTACALVO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 63,76 100 PLN
8 IRONMAN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 63,97 100 PLN
9 CASTAKKA BLUE PS Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 66,03  
10 KING OF ROCK Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 0 66,62  
11 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 58,65  
12 SATILIO Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 60,80  
13 WESTFALIA L Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 64,19  
14 NELKE VAN HET ZONNEHOF Bule Paulina (J.2005) KJ Preria Wilkowice 4 65,08  
15 FOR FLIX Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 4 65,48  
16 ALMQUIST Bule Paulina (J.2005) KJ Preria Wilkowice 4 65,92  
17 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 8 66,64  
18 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 8 66,71  
19 GIEJELLE FOMIA Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 8 67,80  
20 MARCO POLO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 12 63,02  
21 GOOD-DAY Romanowska Marta KJ Bonin 20 82,43  
22 QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK (MAZ) 33 79,86  
  CORLANSKY- PRO Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy REZ    
  DILONA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem REZ    


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (16-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RANDY Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 58,43 375 PLN
2 LORINA Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 58,83 300 PLN
3 LIBRETTO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 60,57 240 PLN
4 ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z Wypchło Aleksandra (J.2005) KJ Heea Turek 0 64,36 195 PLN
5 EXCELLENT CENTO Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 65,91 150 PLN
6 ROMEO KMS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 66,28 120 PLN
7 FLEUR DE LIS Z Wypchło Aleksandra (J.2005) KJ Heea Turek 2 72,02 60 PLN
8 KEENAN FOMIA ZW Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 2 72,04 60 PLN
9 CASALLINA Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 4 57,41  
10 SALMO Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 4 61,93  
11 CABANNA 2 Noga Maria (JM.2009) JKS Karolina 4 62,55  
12 HASTA LA VISTA T Siwicka Anna (J.2006) JKS Karolina 4 64,31  
13 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 65,57  
14 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 65,79  
15 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 8 60,91  
16 CASCADERO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 8 63,15  
17 IPANEMA Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses 10 72,56  
18 CONTENTO Zawadzka Małgorzata (JM.2009) RC Riding Center Sosnowice 18 76,92  
  EMBASSY RA Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec ELI    
  DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice REZ    


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (16-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NEQUEL Lenart Marko LKJ Moszna 0 47,86 375 PLN
2 QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 50,08 300 PLN
3 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 50,24 240 PLN
4 INDIGO R.T. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 51,37 195 PLN
5 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 53,72 150 PLN
6 CORLANSKY- PRO Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 55,49 120 PLN
7 REPLAY R Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 56,64 60 PLN
8 QUINCY Skrobacz Olga (MJ.2003) WLKS Krakus 0 56,67 60 PLN
9 LUCKY MIKE Kozina Maria Tuszyński KJ Garbówek 0 56,86 15 PLN
10 COLINE Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 56,88 15 PLN
11 LODORIJKE Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 58,02 15 PLN
12 NIKI 77 Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy 0 58,35 15 PLN
13 GENIE VAN PRINSENVELD Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 59,11 15 PLN
14 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS Sydow Riding Team 0 59,43 15 PLN
15 RAMATUELLE FDS Jarocka Zuzanna (MJ.2003) Tuszyński KJ Garbówek 0 59,94 15 PLN
16 RUFUS VD HEFFINCK Romaniecka Nadia (MJ.2003) Sobieski Jumping Team 0 60,61 15 PLN
17 INVESTMENT Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 60,99  
18 LEADER ONE Tyszko Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 0 62,08  
19 COCO LADY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 62,64  
20 VERDE Z Siwicka Anna (J.2006) JKS Karolina 0 64,42  
21 DYLANO M Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 53,11  
22 KIODORA-W Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 55,07  
23 HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 4 55,94  
24 NOTTING HILL DWERSE HAGEN Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 56,48  
25 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 4 56,57  
26 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 56,85  
27 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 4 57,19  
28 CONTESS Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 4 57,25  
29 MISTER STAKKATO S Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 4 57,26  
30 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 4 59,01  
31 CIANTI Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 4 59,16  
32 GANDY DE L'ABBAYE Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 4 59,85  
33 KALIFA SRH Patron Tomasz BPK (MAZ) 4 59,90  
34 AMIRA Frankiewicz Alicja (MJ.2002) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 61,98  
35 CALL ME PRETTY Kozińska Barbara (MJ.2001) JKS Karolina 4 62,03  
36 GUAGA L Bembenik Olimpia St. Interhorse 4 62,47  
37 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team 4 63,86  
38 HEYE-FIVE VDP Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 64,11  
39 CHIRON Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 4 64,34  
40 JUST THIS ONE Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 4 64,57  
41 LAUDER'S SMH Ciba Gloria KJ Sielanka Warka 4 64,96  
42 CLASSIC Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 4 69,92  
43 NUCIA Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 8 50,59  
44 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 8 53,40  
45 DIGISPORT QUATTRO Łazik Marcelina (Mł.2010) Kj Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 55,29  
46 NONO Z Świerczyńska Tola (JM.2008) TKJ Garbówek 8 56,03  
47 CORDESSO S Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 8 59,77  
48 CUBA LIBRE Kolińska Amanda (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 8 60,78  
49 SILVER DRACO Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 8 65,08  
50 ALIEAN ZIN GALERIANI Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 8 65,43  
51 CHACCO ONE Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 12 60,16  
52 ALL IN MY HEART ZW Z Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice 12 69,92  
53 QUIDAMS DUKE Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 15 77,93  
54 DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ 20 69,49  
55 MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 23 77,92  
56 MERLIN VANT HEIKE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 23 81,57  
57 KARRYS L Dąbrowski Jan (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy 24 57,83  
58 IGUAZU Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses 31 89,79  
  CARMEN Werblińska Oliwia (MJ.2001) KJ Stajnia Dąbrowscy ELI    
  COLLY MALONE VRS Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ ELI    
  GALILEO Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka ELI    
  BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian ELI    


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3 (16-10-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KELVIN NITA Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 0 51,43 0 26,87 500 PLN
2 GOOD-DAY Romanowska Marta KJ Bonin 0 47,59 0 28,67 400 PLN
3 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 51,64 0 29,02 320 PLN
4 CASTAKKA BLUE PS Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 52,85 0 29,16 260 PLN
5 CASAMBA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 53,18 0 31,54 200 PLN
6 CHICKA BAY Lehmann Nadia (JM.2009) Lehmann Sport Horses Sp. z o.o. 0 54,61 0 32,42 160 PLN
7 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 50,66 0 34,74 80 PLN
8 KANNAN WHITE Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice 0 50,59 0 38,87 80 PLN
9 CORNET CROWN Skrobacz Olga (MJ.2003) WLKS Krakus 0 52,11 0 38,90 20 PLN
10 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 57,40 0 39,86 20 PLN
11 MISS KANILVIA PS Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 54,09 0 41,06 20 PLN
12 VAGABOND DE LUX Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 0 52,17 0 41,12  
13 O-STAR Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 53,05 0 43,94  
14 BUENO L Tęcza Szymon Kj Agro-handel Śrem 0 52,69 4 27,81  
15 SUEDWIND 9 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 0 48,36 4 30,09  
16 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 55,11 4 30,25  
17 CORIANDER VAN'T LOZERHOF Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 53,12 4 31,49  
18 SEVILLA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 0 53,24 4 34,46  
19 CELTIC BOY Patron Tomasz BPK (MAZ) 0 49,17 4 35,81  
20 SR CLAIRIS Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 51,84 4 38,77  
21 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 49,65 4 56,15  
22 SILVER STAR Lehmann Nadia (JM.2009) Lehmann Sport Horses Sp. z o.o. 0 46,82 8 26,44  
23 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 51,49 8 35,98  
24 DUDOK L Świerczyńska Tola (JM.2008) TKJ Garbówek 0 51,15 8 38,38  
25 DAME Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 47,77 8 41,43  
26 KEISHA PROGRES Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 0 55,52 REZ    
27 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 4 46,63      
28 DON JUNIOR MFS Kołacka Marianna (J.2004) Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 47,65      
29 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 4 48,57      
30 STAKORADO Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 4 49,32      
31 DILONA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 50,13      
32 HI DIARADO Jarocka Zuzanna (MJ.2003) Tuszyński KJ Garbówek 4 50,98      
33 LOSE YOURSELF Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 4 53,58      
34 KALAHARI ROCK Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice 4 54,14      
35 JAMIRO Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 56,17      
36 CHIVAS Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 8 48,57      
37 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice 8 48,76      
38 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 8 49,97      
39 DARK PEARL "M" Marciniak-Gondro Joanna KJ Metpol Grodziec 8 50,50      
40 CANAN PLUS- S Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 8 52,32      
41 LANTINUS-N Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 8 53,08      
42 CALIFORNIA Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 55,16      
43 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 12 47,74      
44 ZILENA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 12 65,85      


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (16-10-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 IRONMAN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 71,39 0 40,29 2000 PLN
2 COSTACALVO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 72,88 4 38,24 1600 PLN
3 DINDEPENDENT Z Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 74,60 8 38,73 1280 PLN
4 LUIDAM QUALITY Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 71,07     1040 PLN
5 ALMQUIST Bule Paulina (J.2005) KJ Preria Wilkowice 4 72,02     800 PLN
6 KARNAC RED WINE Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 72,56     640 PLN
7 MARCO POLO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 73,09     320 PLN
8 WIRGINIA Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 74,52     320 PLN
9 NELKE VAN HET ZONNEHOF Bule Paulina (J.2005) KJ Preria Wilkowice 4 75,23      
10 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 75,89      
11 SATILIO Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 8 70,32      
12 SWEET HARRY POTTER Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 8 71,57      
13 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 8 72,28      
14 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 72,75      
15 CAYENNE 247 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 73,60      
16 FOR FLIX Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 8 74,69      
17 QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK (MAZ) 12 73,52      
18 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 16 71,73      
19 GIEJELLE FOMIA Matla Łukasz Klub Jeździecki Global 16 78,15      
  DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak-Gondro Joanna KJ Metpol Grodziec REZ        
  NOLITA Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak REZ        
  WESTFALIA L Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice DYS        



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

 

HZR Leszno, 14-16 październik 2022

WYNIKI KOŃCOWE   PDF
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (14-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 AMETYS Wójcikiewicz Milena (Mł.2011) RC Riding Center Sosnowice 0 59,01  
1 SOLE S Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 0 55,67  
1 RAVELLO Wicenty Joanna KJ STAJNIA NOWINA 0 58,26  
1 RAVELLO Wicenty Joanna KJ STAJNIA NOWINA 0 58,29  
1 P-LUSI Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Brzóska Sport Horses 0 55,65  
1 SALMIN Adamczyk Amelia (JM.2009) OSK Michalscy Trzebnica 0 58,82  
1 CORONA S Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 61,62  
8 NASPAHR Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 62,99  
8 CORONA S Bembenik Olimpia St. Interhorse 4 61,91  
10 P-LUSI Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Brzóska Sport Horses 8 70,41  
10 SCOTT Pawlik Dominika KJK Romico 8 53,88  
12 RAPID Bembenik Olimpia St. Interhorse 14 83,59  
13 NASPAHR Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 19 84,12  
  RAPID Bembenik Olimpia St. Interhorse ELI    


2 - LL - dokładności bez rozgrywki (14-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GERRENA Z Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 54,80  
1 CORRIDO Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 56,84  
1 ULJANA-K Kubacka Dominika (MJ.2003) KS Jumping Events Poznań 0 59,01  
1 SALMIN Adamczyk Amelia (JM.2009) OSK Michalscy Trzebnica 0 58,43  
1 LULA BABY Tyszko Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 0 61,78  
1 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 0 56,28  
1 LULA BABY Tyszko Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 0 57,63  
1 LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 0 58,03  
1 LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 0 55,10  
1 MARATON Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd 0 47,58  
1 BABYLOTTE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 55,73  
1 BABYLOTTE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 54,25  
1 QUATTRO HIPPICA Behen Michalina (J.2004) KJ TRACHY GLIWICE 0 61,47  
1 QUATTRO HIPPICA Behen Michalina (J.2004) KJ TRACHY GLIWICE 0 57,99  
1 ZAMBRANO Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 62,17  
1 MEJ BI Fryga Ewa (J.2005) bpk 0 56,08  
1 ZAMBRANO Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 59,99  
1 EYECANDY Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 58,13  
1 IL WITASHA Kania Natalia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 52,43  
1 EYECANDY Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 57,93  
1 HILTON F Rozmus Amelia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 51,29  
1 NO NONSENSE VAN ORSHOF Ambroziak Nina (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0 59,48  
1 SANTORINI L Wójcikiewicz Milena (Mł.2011) RC Riding Center Sosnowice 0 49,36  
1 DONNA AA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 58,72  
1 KING OF POP Hońdo Marcelina (Mł.2010) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 51,76  
1 SOPHIA Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 0 59,58  
1 USZMINA K Kubacka Dominika (MJ.2003) KS Jumping Events Poznań 0 53,47  
1 Herkules Poirot Red Wine Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 54,73  
29 GERRENA Z Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 54,84  
29 CHAVIE ZR Z Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 4 61,12  
29 SCOTT Pawlik Dominika KJK Romico 4 55,02  
29 MEJ BI Fryga Ewa (J.2005) bpk 4 53,95  
33 CORRIDO Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 8 58,20  
33 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 8 52,10  
35 MARATON Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd 15 76,29  
36 DUBAJ SKW Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 16 77,61  
37 DUBAJ SKW Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 20 54,75  
  SANTORINI L Wójcikiewicz Milena (Mł.2011) RC Riding Center Sosnowice ELI    
  CALISTA Mitka Maria (JM.2007) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik ELI    
  CALISTA Mitka Maria (JM.2007) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik REZ    


3 - L - dokładności bez rozgrywki (14-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NEMEZIS Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 65,15  
1 KONOOR BOY Z Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 62,37  
1 HILTON F Rozmus Amelia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 52,63  
1 TICANOS Kuraszkiewicz Maria (Mł.2010) BPK (WIE) 0 53,79  
1 NANNAN Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 61,42  
1 EMIKA Echaust Marta (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 0 61,45  
1 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 55,31  
1 EMIKA Echaust Marta (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 0 58,84  
1 Lady Rose Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 59,18  
1 NEREUS Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 0 56,89  
1 NEREUS Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 0 57,99  
1 CASCAN Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 58,95  
1 CARDENSKY Z Zielonka Maja (MJ.2001) LKJ w Gałkowie 0 59,06  
1 NILUS Biczyńska Amelia (JM.2008) bpk 0 59,19  
1 GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 0 56,97  
1 LENNOX 440 Raczyńska Marianna (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 0 56,76  
1 BRANDAU Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 59,75  
1 ARAMIDA Koszuta Julia (JM.2007) Stow. J. Napoleońska Zagroda 0 56,50  
1 BRANDAU Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 58,63  
1 ULJANA-K Kubacka Dominika (MJ.2003) KS Jumping Events Poznań 0 58,92  
1 CHAVIE ZR Z Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 0 56,30  
1 HARLEY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 62,39  
1 NEMEZIS Telepko Julia (J.2005) LZJ Drama Zbrosławice 0 51,97  
24 USZMINA K Kubacka Dominika (MJ.2003) KS Jumping Events Poznań 4 52,85  
24 DONNA AA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 4 56,89  
24 CARDENSKY Z Zielonka Maja (MJ.2001) LKJ w Gałkowie 4 61,58  
24 CASCAN Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 61,15  
24 SAFARI SUNDANCE Wikieł Zuzanna (Mł.2010) KS SYDOW RIDING TEAM 4 66,29  
24 HARLEY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 63,66  
24 CALMEE DE REVEL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 64,14  
31 SOPHIA Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 8 60,77  
31 KING OF POP Hońdo Marcelina (Mł.2010) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 8 57,20  
31 IL WITASHA Kania Natalia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 8 49,83  
31 TICANOS Kuraszkiewicz Maria (Mł.2010) BPK (WIE) 8 65,13  
35 ENJOLIE Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek 9 73,26  
36 DEAUVILLE S Seren Krzysztof KJ Michałówka 13 77,63  
37 NO NONSENSE VAN ORSHOF Ambroziak Nina (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 17 73,23  
  ENJOLIE Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek ELI    


4 - L - licencyjny na styl jeźdźca (14-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NOTER-DAME-SZ Grodziska Sylwia bpk 2.5 71,31  
  NOTER-DAME-SZ Grodziska Sylwia bpk BO 70,50  


5 - L1 - dokładności bez rozgrywki (14-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NEMEZIS Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 62,17  
1 DEAUVILLE S Seren Krzysztof KJ Michałówka 0 52,59  
1 ANTONIONI Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 60,15  
1 GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 0 59,04  
1 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 0 54,12  
1 CALMEE DE REVEL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 65,64  
1 M BALU CAT ZR Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 0 56,54  
1 NARCOTIN Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 64,84  
1 VALENTINE LALIQUE Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 59,62  
1 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 58,39  
1 CONTENTO Zawadzka Małgorzata (JM.2009) RC Riding Center Sosnowice 0 57,87  
1 NANNAN Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 59,92  
13 ASTERIX Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia 4 55,22  
13 CON SHAPO BA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 63,75  
13 CON SHAPO BA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 62,62  
13 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 4 57,71  
13 PLATINUS Kołodziejczyk Oliwia (MJ.2001) Klub Jazdy Konnej Romico 4 56,99  
13 RICARDO Bezulska Roksana (J.2005) KJ Stajnia S.S. Jakubów 4 54,04  
13 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 4 55,70  
20 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 5 69,63  
21 CHARLES DE GAULLE Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice 7 71,83  
22 ANTONIONI Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 12 72,50  
23 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) St. Interhorse Dobra Nadzieja 33 89,67  
24 LENNOX 440 Raczyńska Marianna (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 58 110,49  
  NILUS Biczyńska Amelia (JM.2008) bpk ELI    
  SAFARI SUNDANCE Wikieł Zuzanna (Mł.2010) KS SYDOW RIDING TEAM ELI    


6 - P - dwufazowy 274.1.5.3 (14-10-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 52,93 0 29,20 200 PLN
2 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 54,75 0 29,87 150 PLN
3 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 0 52,20 0 30,17 100 PLN
4 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Stow. Sp. Konnych AS Equestrian 0 49,65 0 30,70 50 PLN
5 PIGMENT Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 52,30 0 31,28 50 PLN
6 CONTENTO Zawadzka Małgorzata (JM.2009) RC Riding Center Sosnowice 0 51,42 0 36,40  
7 M BALU CAT ZR Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 0 48,34 4 31,77  
8 ARAMIDA Koszuta Julia (JM.2007) Stow. J. Napoleońska Zagroda 0 50,45 4 32,14  
9 DOM PRINZIGNON MELLONI Z Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 51,14 4 36,30  
10 CHARLES DE GAULLE Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice 0 48,01 4 38,55  
11 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 0 55,31 11 47,46  
12 PLATINUS Kołodziejczyk Oliwia (MJ.2001) Klub Jazdy Konnej Romico 0 50,96 12 34,88  
13 KORA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 0 50,67 ELI    
13 SAFIAN Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 0 53,31 ELI    
15 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) BPK (WIE) 4 47,57      
16 MAJOR Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 4 48,30      
17 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 49,61      
18 ORLANDO W Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 49,81      
19 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 4 53,66      
20 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 4 54,15      
21 VALENTINE LALIQUE Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 55,93      
22 RICARDO Bezulska Roksana (J.2005) KJ Stajnia S.S. Jakubów 8 50,28      
23 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 12 65,71      
24 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) KJ Trachy Sośnicowice 15 68,66      
  NEMEZIS Telepko Julia (J.2005) LZJ Drama Zbrosławice ELI        
  CARRICA IV G Bembenik Olimpia St. Interhorse REZ        


7 - N - dwufazowy 274.1.5.3 (14-10-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SALVE Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 50,91 0 26,09 300 PLN
2 GOLD CARETINO Stańczak-Kwiatkowska Sandra KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 0 47,23 0 28,21 200 PLN
3 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 0 51,29 0 29,35 150 PLN
4 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) BPK (WIE) 0 48,58 0 29,42 100 PLN
5 DOM PRINZIGNON MELLONI Z Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 51,76 0 30,79 50 PLN
6 MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 51,15 0 31,19  
7 MOUS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 56,07 0 36,92  
8 GENIE VAN PRINSENVELD Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 50,35 0 39,21  
9 KORA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 0 53,86 4 37,46  
10 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 50,86 4 37,89  
11 ORLANDO W Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 50,44      
12 SAFIAN Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 4 51,34      
13 INVESTMENT Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 51,71      
14 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 4 55,81      
15 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 8 47,87      
16 CHACCO ONE Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 8 49,40      
17 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) KJ Trachy Sośnicowice 13 66,96      
  CASALLINA Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) ELI        


8 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (15-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CORONA S Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 57,08  
1 SOLE S Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 0 50,97  
1 CHARLTON Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 53,48  
1 RAPID Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 56,54  
5 CORONA S Bembenik Olimpia St. Interhorse 11 70,22  
5 SOLE S Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 11 66,58  
7 RAVELLO Wicenty Joanna KJ STAJNIA NOWINA 22 73,49  
8 RAVELLO Wicenty Joanna KJ STAJNIA NOWINA 44 87,38  
9 RAPID Bembenik Olimpia St. Interhorse 59 106,54  
  P-LUSI Krupa Iga (JM.2008) Klub Jeździecki Michałówka ELI    
  P-LUSI Krupa Iga (JM.2008) Klub Jeździecki Michałówka ELI    


9 - LL - dokładności bez rozgrywki (15-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUATRA RED WINE Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 0 59,86  
1 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 0 51,39  
1 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 0 50,77  
1 SALMIN Adamczyk Amelia (JM.2009) OSK Michalscy Trzebnica 0 52,70  
1 GERRENA Z Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 52,75  
1 GERRENA Z Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 53,34  
1 SCOTT Pawlik Dominika KJK Romico 0 50,87  
1 BALUBINO H Judek Sonia (J.2005) KJ Michałówka 0 51,44  
1 EYECANDY Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 55,31  
1 HAUST M Połap Barbara Vanto Jumping Team 0 50,94  
1 HAUST M Połap Barbara Vanto Jumping Team 0 51,46  
1 LULA BABY Tyszko Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 0 53,97  
1 LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 0 50,84  
1 LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 0 51,35  
1 NASPAHR Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 55,61  
1 VOX GR Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 55,35  
1 VOX GR Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0 54,24  
1 DONNA AA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 55,40  
1 BROSNAN RED WINE Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 0 55,92  
20 NO NONSENSE VAN ORSHOF Ambroziak Nina (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 2 61,65  
21 VIVA Greniuk Karolina (MJ.2003) KS Cortina Kaczenice 4 52,98  
21 VIVA Greniuk Karolina (MJ.2003) KS Cortina Kaczenice 4 53,75  
21 MARATON Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd 4 49,04  
21 EYECANDY Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 4 54,79  
21 Herkules Poirot Red Wine Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 55,74  
21 CAMELEO Zabłocka Hanna (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 52,72  
21 CAMELEO Zabłocka Hanna (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 50,68  
21 NO NONSENSE VAN ORSHOF Ambroziak Nina (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 4 54,08  
21 AMETYS Wójcikiewicz Milena (Mł.2011) RC Riding Center Sosnowice 4 51,61  
21 BROSNAN RED WINE Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 4 54,90  
31 QUATRA RED WINE Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 7 62,40  
32 MARATON Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd 8 52,26  
32 SCOTT Pawlik Dominika KJK Romico 8 53,39  
32 BALUBINO H Judek Sonia (J.2005) KJ Michałówka 8 54,69  
32 NASPAHR Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 8 58,25  
36 QUATTRO HIPPICA Behen Michalina (J.2004) KJ TRACHY GLIWICE 12 67,22  
36 Herkules Poirot Red Wine Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 12 53,21  
38 LULA BABY Tyszko Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 24 75,44  
  SALMIN Adamczyk Amelia (JM.2009) OSK Michalscy Trzebnica ELI    
  QUATTRO HIPPICA Behen Michalina (J.2004) KJ TRACHY GLIWICE ELI    
  CALISTA Mitka Maria (JM.2007) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik ELI    
  DUBAJ SKW Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin REZ    
  DUBAJ SKW Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin REZ    
  CALISTA Mitka Maria (JM.2007) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik REZ    


10 - L - dokładności bez rozgrywki (15-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KONOOR BOY Z Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 53,72  
1 DONNA AA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 56,69  
1 LORINA Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 52,59  
1 ENJOLIE Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek 0 50,17  
1 ENJOLIE Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek 0 49,02  
1 DEAUVILLE S Seren Krzysztof KJ Michałówka 0 52,12  
1 SOPHIA Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 0 53,86  
1 SANTORINI L Wójcikiewicz Milena (Mł.2011) RC Riding Center Sosnowice 0 47,38  
1 CASCAN Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 59,85  
1 CASCAN Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 58,68  
1 ZAMBRANO Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 56,77  
1 PASJANS Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 0 57,23  
1 PASJANS Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 0 57,33  
1 BABYLOTTE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 52,70  
1 CORRIDO Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 59,49  
1 SAFARI SUNDANCE Wikieł Zuzanna (Mł.2010) KS SYDOW RIDING TEAM 0 56,24  
1 USZMINA K Kubacka Dominika (MJ.2003) KS Jumping Events Poznań 0 52,87  
1 NILUS Biczyńska Amelia (JM.2008) bpk 0 53,83  
1 HARLEY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 56,09  
20 KONOOR BOY Z Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 56,69  
20 CORRIDO Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 4 57,59  
20 NEREUS Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 4 55,51  
20 Lady Rose Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 53,70  
24 SANTORINI L Wójcikiewicz Milena (Mł.2011) RC Riding Center Sosnowice 7 62,69  
25 FETYSZ Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 8 58,03  
25 ZAMBRANO Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 8 54,84  
25 Lady Rose Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 54,10  
25 MEJ BI Fryga Ewa (J.2005) bpk 8 53,37  
29 HARLEY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 11 66,91  
30 SAFARI SUNDANCE Wikieł Zuzanna (Mł.2010) KS SYDOW RIDING TEAM 15 70,15  
31 NEMEZIS Telepko Julia (J.2005) LZJ Drama Zbrosławice 21 72,41  
32 EMIKA Echaust Marta (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 26 77,65  
33 EMIKA Echaust Marta (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 39 94,58  
  FETYSZ Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo REZ    


11 - L - licencyjny na styl jeźdźca (15-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARDENSKY Z Zielonka Maja (MJ.2001) LKJ w Gałkowie 1 66,46  
2 MISS COTTONLAND Burchard Antonina (J.2006) bpk 3 64,91  
2 KING OF POP Hońdo Marcelina (Mł.2010) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 3 63,76  
4 HILTON F Rozmus Amelia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 3.5 67,52  
4 LENNOX 440 Raczyńska Marianna (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 3.5 65,87  
  IL WITASHA Kania Natalia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian BO 63,24  
  IL WITASHA Kania Natalia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian BO 61,17  
  HILTON F Rozmus Amelia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian BO 70,44  


12 - L1 - dokładności bez rozgrywki (15-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NANNAN Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 56,70  
1 NIRMETTE Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 0 49,98  
1 NANNAN Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 55,76  
1 TICANOS Kuraszkiewicz Maria (Mł.2010) BPK (WIE) 0 52,60  
1 TICANOS Kuraszkiewicz Maria (Mł.2010) BPK (WIE) 0 51,26  
1 BONA Celka Katarzyna BPK (WIE) 0 49,69  
1 DEAUVILLE S Seren Krzysztof KJ Michałówka 0 51,13  
1 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 0 53,65  
1 GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 0 53,62  
1 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 0 52,49  
1 VIVA LA FIESTA Tomaszewska Joanna St. Rodan Club 0 55,62  
1 VIVA LA FIESTA Tomaszewska Joanna St. Rodan Club 0 53,95  
1 JINTERA R Krzewińska Laura (MJ.2002) LKS Cwał 0 55,38  
1 CONAN D Liszyńska Julia (J.2004) KS Jumping Events 0 48,80  
1 NEREUS Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 0 54,80  
1 CHAVIE ZR Z Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 0 53,06  
1 ULJANA-K Kubacka Dominika (MJ.2003) KS Jumping Events Poznań 0 55,51  
1 AFRYKA BH Greniuk Karolina (MJ.2003) KS Cortina Kaczenice 0 53,12  
1 ASTERIX Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia 0 50,96  
1 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 55,91  
1 CASTINERA NF Pschionko Natalia (MJ.2003) Vanto Jumping Team 0 54,71  
1 BRANDAU Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 55,07  
1 HANKEE DOODLE Połap Barbara Vanto Jumping Team 0 52,22  
1 CHARLES DE GAULLE Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice 0 50,89  
1 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 0 53,28  
1 ARAMIDA Koszuta Julia (JM.2007) Stow. J. Napoleońska Zagroda 0 53,13  
1 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 56,17  
1 M BALU CAT ZR Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 0 49,98  
1 CALMEE DE REVEL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 59,50  
1 NEMEZIS Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 58,83  
31 KING OF POP Hońdo Marcelina (Mł.2010) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 4 52,83  
31 BONA Celka Katarzyna BPK (WIE) 4 51,60  
31 ANTONIONI Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 55,18  
31 CON SHAPO BA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 56,74  
31 NOTER-DAME-SZ Grodziska Sylwia bpk 4 54,54  
31 MEJ BI Fryga Ewa (J.2005) bpk 4 51,40  
31 ICECREAME Piechowiak Maja (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 4 58,72  
31 CHABER Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 4 54,87  
31 BAVERA Koza Paulina (J.2004) Vanto Jumping Team 4 52,26  
31 LOARA Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 4 55,04  
31 NEMEZIS Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 59,77  
42 CON SHAPO BA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 5 60,19  
43 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) St. Interhorse Dobra Nadzieja 7 62,94  
44 CONAN D Liszyńska Julia (J.2004) KS Jumping Events 9 60,08  
44 OCEAN B Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Brzóska Sport Horses 9 64,04  
46 ICECREAME Piechowiak Maja (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 10 65,54  
47 GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 12 67,08  
47 NOTER-DAME-SZ Grodziska Sylwia bpk 12 56,97  
49 DELTA DU LYS AA Rzepa Aleksandra (J.2005) KS Small Cherry Trzebnica 13 68,34  
50 OCEAN B Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Brzóska Sport Horses 16 71,88  
51 ANTONIONI Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 25 76,34  
  NILUS Biczyńska Amelia (JM.2008) bpk ELI    


13 - P - zwykły 238.2.1 (15-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HANKEE DOODLE Połap Barbara Vanto Jumping Team 0 53,86 200 PLN
2 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 0 56,99 150 PLN
3 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 57,94 100 PLN
4 EMBASSY RA Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 0 59,49 50 PLN
5 NIRMETTE Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 0 59,64 50 PLN
6 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 60,30  
7 DELTA DU LYS AA Rzepa Aleksandra (J.2005) KS Small Cherry Trzebnica 0 60,40  
8 RUZIZI L Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 0 61,96  
9 CHARLES DE GAULLE Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice 0 62,29  
10 ASTERIX Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia 0 62,47  
11 CASTINERA NF Pschionko Natalia (MJ.2003) Vanto Jumping Team 0 62,74  
12 AFRYKA BH Greniuk Karolina (MJ.2003) KS Cortina Kaczenice 0 64,97  
13 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 0 65,33  
14 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 0 68,04  
15 PIGMENT Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 68,35  
16 NARCOTIN Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 75,10  
17 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) BPK (WIE) 4 58,23  
18 LACASTA TG Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 4 60,37  
19 LA BAMBA CALIDAD TG Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 4 60,53  
20 PLATINUS Kołodziejczyk Oliwia (MJ.2001) Klub Jazdy Konnej Romico 4 62,20  
21 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 63,26  
22 JINTERA R Krzewińska Laura (MJ.2002) LKS Cwał 4 67,73  
23 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 4 70,67  
24 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 4 72,84  
25 CONTENTO Zawadzka Małgorzata (JM.2009) RC Riding Center Sosnowice 4 73,28  
26 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) KJ Trachy Sośnicowice 6 81,61  
27 M BALU CAT ZR Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 8 56,76  
28 ORLANDO W Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 8 57,27  
29 BAVERA Koza Paulina (J.2004) Vanto Jumping Team 8 59,97  
30 ARAMIDA Koszuta Julia (JM.2007) Stow. J. Napoleońska Zagroda 8 64,42  
31 MAJOR Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 8 64,70  
32 LOARA Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 8 75,16  
33 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) St. Interhorse Dobra Nadzieja 12 74,97  
34 BRANDAU Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 15 90,23  
35 CHABER Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 18 81,05  


14 - N - zwykły 238.2.1 (15-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SALVE Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 55,39 300 PLN
2 RUZIZI L Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 0 63,71 200 PLN
3 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 64,84 150 PLN
4 MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 66,53 100 PLN
5 LACASTA TG Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 0 67,96 50 PLN
6 MOUS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 69,82  
7 VALENTINE LALIQUE Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 70,87  
8 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 4 58,50  
9 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 4 58,61  
10 CHACCO ONE Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 4 64,14  
11 GENIE VAN PRINSENVELD Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 4 64,97  
12 KORA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 4 66,25  
13 DOM PRINZIGNON MELLONI Z Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 4 66,73  
14 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 4 68,56  
15 INVESTMENT Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 68,92  
16 SAFIAN Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 8 67,78  
17 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) BPK (WIE) 8 71,14  
18 CASALLINA Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 8 72,45  
19 ORLANDO W Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 12 65,20  
20 PLATINUS Kołodziejczyk Oliwia (MJ.2001) Klub Jazdy Konnej Romico 20 66,00  
  CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) KJ Trachy Sośnicowice ELI    
  LA BAMBA CALIDAD TG Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań REZ    
  GOLD CARETINO Stańczak-Kwiatkowska Sandra KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów REZ    


15 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (16-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 AMETYS Wójcikiewicz Milena (Mł.2011) RC Riding Center Sosnowice 0 52,36  
1 RAVELLO Wicenty Joanna KJ STAJNIA NOWINA 0 49,58  
1 RAVELLO Wicenty Joanna KJ STAJNIA NOWINA 0 51,48  
1 DUBAJ SKW Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 0 51,18  
  P-LUSI Krupa Iga (JM.2008) Klub Jeździecki Michałówka ELI    
  P-LUSI Krupa Iga (JM.2008) Klub Jeździecki Michałówka ELI    
  RAPID Bembenik Olimpia St. Interhorse ELI    
  RAPID Bembenik Olimpia St. Interhorse DYS    


16 - LL - dokładności bez rozgrywki (16-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 0 47,81  
1 VIVA Greniuk Karolina (MJ.2003) KS Cortina Kaczenice 0 49,74  
1 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 0 46,74  
1 SALMIN Adamczyk Amelia (JM.2009) OSK Michalscy Trzebnica 0 50,20  
1 SALMIN Adamczyk Amelia (JM.2009) OSK Michalscy Trzebnica 0 55,44  
1 MARATON Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd 0 46,34  
1 QUATTRO HIPPICA Behen Michalina (J.2004) KJ TRACHY GLIWICE 0 51,20  
1 GERRENA Z Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 53,03  
1 SCOTT Pawlik Dominika KJK Romico 0 51,80  
1 EYECANDY Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 52,09  
1 EYECANDY Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 55,22  
1 NASPAHR Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 51,72  
1 CORONA S Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 53,66  
1 BALUBINO H Judek Sonia (J.2005) KJ Michałówka 0 50,93  
1 DONNA AA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 51,69  
1 CALISTA Wielgórska Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 48,75  
1 NO NONSENSE VAN ORSHOF Ambroziak Nina (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki 0 58,19  
18 LULA BABY Tyszko Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 2 61,94  
19 VIVA Greniuk Karolina (MJ.2003) KS Cortina Kaczenice 4 55,85  
19 MARATON Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd 4 51,85  
19 SCOTT Pawlik Dominika KJK Romico 4 54,48  
22 NASPAHR Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 7 62,91  
23 GERRENA Z Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 8 51,19  
23 KRISTIANO GL Wymysłowska Natalia (J.2006) KJ Ślęża Wrocław 8 51,10  
25 CALISTA Wielgórska Paulina KJ Vena Rogoźnik 15 66,57  
  QUATTRO HIPPICA Behen Michalina (J.2004) KJ TRACHY GLIWICE ELI    
  CORONA S Bembenik Olimpia St. Interhorse ELI    
  NO NONSENSE VAN ORSHOF Ambroziak Nina (JM.2007) SKJ Beckersport Laszczki ELI    
  CAMELEO Zabłocka Hanna (J.2005) KS SYDOW Riding Team REZ    


17 - L - dokładności bez rozgrywki (16-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HARLEY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 59,90  
1 DONNA AA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 57,38  
1 LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 0 55,67  
1 CASCAN Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 62,52  
1 NEMEZIS Koza Łukasz KJ Trach Sośnicowice 0 60,34  
1 HAUST M Połap Barbara Vanto Jumping Team 0 54,61  
1 HAUST M Połap Barbara Vanto Jumping Team 0 54,96  
1 ILUZJA Danielewska Jagoda Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 56,04  
1 ILUZJA Danielewska Jagoda Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 56,52  
1 KONOOR BOY Z Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 60,05  
1 CARDENSKY Z Zielonka Maja (MJ.2001) LKJ w Gałkowie 0 58,33  
12 HAPPELOUP R Rakowski Robert St. KJ Gronówka 4 55,64  
12 MISS COTTONLAND Burchard Antonina (J.2006) bpk 4 59,82  
12 CARDENSKY Z Zielonka Maja (MJ.2001) LKJ w Gałkowie 4 57,23  
15 BALUBINO H Judek Sonia (J.2005) KJ Michałówka 8 54,32  
15 CAMELEO Zabłocka Hanna (J.2005) KS SYDOW Riding Team 8 59,22  
15 KRISTIANO GL Wymysłowska Natalia (J.2006) KJ Ślęża Wrocław 8 62,81  
15 MISS COTTONLAND Burchard Antonina (J.2006) bpk 8 58,09  
15 LENNOX 440 Raczyńska Marianna (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 8 59,71  
15 NILUS Biczyńska Amelia (JM.2008) bpk 8 60,09  
21 SAFARI SUNDANCE Wikieł Zuzanna (Mł.2010) KS SYDOW RIDING TEAM 49 101,10  
22 HAPPELOUP R Rakowski Robert St. KJ Gronówka 51 99,54  
23 EMIKA Echaust Marta (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 61 105,41  


19 - L1 - dokładności bez rozgrywki (16-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NEMEZIS Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 63,50  
1 ZENITH VD DONKHOEVE Z Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 0 60,85  
1 CHAVIE ZR Z Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 0 62,69  
1 ZENITH VD DONKHOEVE Z Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 0 61,56  
1 TICANOS Kuraszkiewicz Maria (Mł.2010) BPK (WIE) 0 56,39  
1 DEAUVILLE S Seren Krzysztof KJ Michałówka 0 54,96  
1 SANTORINI L Wójcikiewicz Milena (Mł.2011) RC Riding Center Sosnowice 0 48,79  
1 OCEAN B Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Brzóska Sport Horses 0 56,80  
1 SAFARI SUNDANCE Wikieł Zuzanna (Mł.2010) KS SYDOW RIDING TEAM 0 55,93  
1 USZMINA K Kubacka Dominika (MJ.2003) KS Jumping Events Poznań 0 56,05  
1 AFRYKA BH Greniuk Karolina (MJ.2003) KS Cortina Kaczenice 0 60,25  
1 ICECREAME Piechowiak Maja (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 0 59,80  
1 HANKEE DOODLE Połap Barbara Vanto Jumping Team 0 55,87  
1 VIVA LA FIESTA Tomaszewska Joanna St. Rodan Club 0 60,82  
1 KADANS VAN’T BERLOHOF Undrych Zofia (J.2004) LKS Cwał Poznań 0 54,64  
1 PASJANS Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 0 61,26  
1 HINTERA R Rakowski Robert St. KJ Gronówka 0 55,95  
1 CORNSTA K Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 0 64,03  
1 LOARA Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 0 60,05  
1 CALMEE DE REVEL Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 63,64  
21 CON SHAPO BA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 2 66,87  
22 NIRMETTE Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 4 53,51  
22 TICANOS Kuraszkiewicz Maria (Mł.2010) BPK (WIE) 4 56,44  
22 BONA Celka Katarzyna BPK (WIE) 4 53,64  
22 ANTONIONI Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 58,26  
22 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 4 57,38  
22 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 4 58,72  
22 LENNOX 440 Raczyńska Marianna (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 4 55,85  
22 KING OF POP Hońdo Marcelina (Mł.2010) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 4 53,49  
22 HILTON F Rozmus Amelia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 4 52,39  
22 GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 4 54,95  
22 NANNAN Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 61,80  
22 DELTA DU LYS AA Rzepa Aleksandra (J.2005) KS Small Cherry Trzebnica 4 55,45  
22 CASTINERA NF Pschionko Natalia (MJ.2003) Vanto Jumping Team 4 50,51  
22 BAVERA Koza Paulina (J.2004) Vanto Jumping Team 4 53,15  
22 JINTERA R Krzewińska Laura (MJ.2002) LKS Cwał 4 56,64  
22 CONAN D Liszyńska Julia (J.2004) KS Jumping Events 4 55,36  
22 JAPPELOUP R Rakowska Luiza St. KJ Gronówka 4 60,02  
22 SOPHIA Stańczak-Szulc Kinga KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 4 59,81  
40 BONA Celka Katarzyna BPK (WIE) 8 54,56  
41 CORNSTA K Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 9 65,20  
42 OCEAN B Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Brzóska Sport Horses 14 74,35  


20 - P - zwykły 238.2.1 (16-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HANKEE DOODLE Połap Barbara Vanto Jumping Team 0 50,74 200 PLN
2 CASTINERA NF Pschionko Natalia (MJ.2003) Vanto Jumping Team 0 54,99 150 PLN
3 RUZIZI L Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 0 56,72 100 PLN
4 M BALU CAT ZR Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 0 57,14 50 PLN
5 ASTERIX Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia 0 58,25 50 PLN
6 ICECREAME Piechowiak Maja (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 0 60,93  
7 VIVA LA FIESTA Tomaszewska Joanna St. Rodan Club 0 65,17  
8 MOUS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 65,36  
9 NARCOTIN Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 66,14  
10 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 66,26  
11 NEMEZIS Koza Łukasz KJ Trach Sośnicowice 0 66,66  
12 SEQUIN Z Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 0 69,08  
13 ADEBAYOR Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 4 54,68  
14 JINTERA R Krzewińska Laura (MJ.2002) LKS Cwał 4 57,78  
15 CONAN D Liszyńska Julia (J.2004) KS Jumping Events 4 59,64  
16 LOARA Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 4 59,70  
17 HINTERA R Rakowski Robert St. KJ Gronówka 4 60,11  
18 PASJANS Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 4 63,13  
19 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 4 63,53  
20 PIGMENT Handzlik Maciej (J.2005) SKJ Preria Wilkowice 4 65,32  
21 MAJOR Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 4 66,00  
22 KADANS VAN’T BERLOHOF Undrych Zofia (J.2004) LKS Cwał Poznań 8 56,14  
23 NIRMETTE Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 8 58,13  
24 ULJANA-K Kubacka Dominika (MJ.2003) KS Jumping Events Poznań 8 60,56  
25 VALENTINE LALIQUE Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 8 67,12  
26 JAPPELOUP R Rakowska Luiza St. KJ Gronówka 8 70,51  
27 AFRYKA BH Greniuk Karolina (MJ.2003) KS Cortina Kaczenice 9 75,93  
28 LACASTA TG Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 11 73,59  
29 ARAMIDA Koszuta Julia (JM.2007) Stow. J. Napoleońska Zagroda 12 56,76  
30 BAVERA Koza Paulina (J.2004) Vanto Jumping Team 12 58,59  
31 PLATINUS Kołodziejczyk Oliwia (MJ.2001) Klub Jazdy Konnej Romico 12 61,98  
32 DELTA DU LYS AA Rzepa Aleksandra (J.2005) KS Small Cherry Trzebnica 12 63,45  
33 MEJ BI Fryga Ewa (J.2005) bpk 16 74,56  
34 KEES Kołodziejczyk Milena (J.2005) St. Interhorse Dobra Nadzieja 21 87,45  
  LA BAMBA CALIDAD TG Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań REZ    


21 - N - zwykły 238.2.1 (16-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 0 61,47 300 PLN
2 GOLD CARETINO Stańczak-Kwiatkowska Sandra KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 4 54,76 200 PLN
3 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 4 62,33 150 PLN
4 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 4 63,53 100 PLN
5 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) BPK (WIE) 4 69,94 50 PLN
6 RUZIZI L Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 8 68,33  
7 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 8 67,72  
8 ADEBAYOR Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 16 59,75  
9 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) KJ Trachy Sośnicowice 19 77,39  



HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22