OOM 2022 - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w skokach przez przeszkody 

21-23 lipca 2022 Facimiech 

WYNIKI ZAWODÓW https://zawodykonne.com/zawody/162/233

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW / KLUBÓW

Finał XXVIII OOM 2022  - skoki przez przeszkody - jeździectwo  

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 

fot. Klaudia Hatała

 

Podium XXVIII OOM 2022  - skoki przez przeszkody - jeździectwo  

 

1m. Amelia Lewkowicz FORSTER  KJ Podkowa Gruszczyn 2,34 pkt

2m. Maja Kliś  BEL DE JOUR  KJ Profit Orzesze 4,34 pkt 

3m. Nikola Miłoszewska GRAD  KJ Akademia Kucania 7,38 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

Finał XXVIII OOM 2022  kuce - skoki przez przeszkody - jeździectwo  

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych na kucach 

fot. Klaudia Hatała

Podium XXVIII OOM 2022 - kuce 

 

1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata 2,5 pkt 

2m. Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH  SKJ Pony Power  2,83 pkt

3m. Agata Stasiak MROCZEK KJ Stajnia Bukowiec 5,83 pkt

 

WYNIKI KOŃCOWE      

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ZAWODNIKÓW   pobierz 

http://olimpiada.malopolska.pl

Eliminacje do OOM 2022
 
🟢 Region 1 - Kwieki 18-19.06.2022 Pomorskie, Kujawsko – Pomorskie; Warmińsko – Mazurskie; PROPOZYCJE 
🟢 Region 2 - Gajewniki 04-05.06    Mazowieckie, Lubelskie; Łódzkie; Podlaskie;  PROPOZYCJE
🟢 Region 3 - Glinik Zaborowski 11-12.06.2022 Małopolskie, Opolskie; Podkarpackie; Śląskie; Świętokrzyskie. PROPOZYCJE 
🟢 Region 4 - Baborówko 02-03.05.2022 Wielkopolskie, Dolnośląskie; Lubuskie; Zachodnio - Pomorskie.   PROPOZYCJE 
 
FINAŁ w dn 21-23 lipca 2022 w KJ Facimiech / Małopolska /
 

 

POWIĄZANE LINKI 

 

XXVIII OOM 2022   1m. Amelia Lewkowicz KJ Podkowa Gruszczyn    1m. kuce Olga Patecka KJ Ranczo Kołata

XXXII OOM 2021    1m. Wiktoria Lasecka KJ Wiecanowo 1m. kuce Wiktoria Von Mauberg WKJ Warszawa 
XXVI OOM 2020     1m. Wiktoria Ryciak  SKJ Sopot         1m. kuce  Luna Kowalonek  JUKS Abakus Kaczyna

XXV OOM 2019     1m. Anna Dziuba SKJ Bobrowy Staw     1m. kuce  Olga Stała Rio Grande Krosinko

XXIV OOM 2018     1m. Olga Skrobacz WLKS Kraków         1m. kuce  Marianna Kołacka KJ Sokół Damasławek 

XXIII OOM 2017     1m. Milena Dobkowska WKJ Warszawa    1m. kuce Natalia Stefańska JKS DIM W-wa 

XXII OOM 2016      1m. Weronika Kaniewska KJ Dilmar       1m. kuce Weronika Król / Magdalena Wojciechowska  ( rotacja medali ) 

XXI OOM 2015      1m. Agnieszka Cebulak   Stangret Kielce    1m. kuce Magdalena Wojciechowska Amico Mołdawin

XX OOM 2014      1m. Martyna Rynkiewicz  LKJ Gałkowo        1m. kuce Julia Kania SKJ Trawers W-wa 

XIX OOM 2013      1m. Monika Grundkowska WLKS Kraków    1m. kuce Julia Klinge KJ Podkowa Gruszczyn

XVIII OOM 2012      1m. Monika Grundkowska WLKS Kraków       1m. kuce Olimpia Wołodkowicz 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24