OOM 2022 - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w skokach przez przeszkody 

21-23 lipca 2022 Facimiech 

WYNIKI ZAWODÓW https://zawodykonne.com/zawody/162/233

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW / KLUBÓW

Finał XXVIII OOM 2022  - skoki przez przeszkody - jeździectwo  

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 

fot. Klaudia Hatała

 

Podium XXVIII OOM 2022  - skoki przez przeszkody - jeździectwo  

 

1m. Amelia Lewkowicz FORSTER  KJ Podkowa Gruszczyn 2,34 pkt

2m. Maja Kliś  BEL DE JOUR  KJ Profit Orzesze 4,34 pkt 

3m. Nikola Miłoszewska GRAD  KJ Akademia Kucania 7,38 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

Finał XXVIII OOM 2022  kuce - skoki przez przeszkody - jeździectwo  

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych na kucach 

fot. Klaudia Hatała

Podium XXVIII OOM 2022 - kuce 

 

1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata 2,5 pkt 

2m. Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH  SKJ Pony Power  2,83 pkt

3m. Agata Stasiak MROCZEK KJ Stajnia Bukowiec 5,83 pkt

 

WYNIKI KOŃCOWE      

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ZAWODNIKÓW   pobierz 

http://olimpiada.malopolska.pl

Eliminacje do OOM 2022
 
🟢 Region 1 - Kwieki 18-19.06.2022 Pomorskie, Kujawsko – Pomorskie; Warmińsko – Mazurskie; PROPOZYCJE 
🟢 Region 2 - Gajewniki 04-05.06    Mazowieckie, Lubelskie; Łódzkie; Podlaskie;  PROPOZYCJE
🟢 Region 3 - Glinik Zaborowski 11-12.06.2022 Małopolskie, Opolskie; Podkarpackie; Śląskie; Świętokrzyskie. PROPOZYCJE 
🟢 Region 4 - Baborówko 02-03.05.2022 Wielkopolskie, Dolnośląskie; Lubuskie; Zachodnio - Pomorskie.   PROPOZYCJE 
 
FINAŁ w dn 21-23 lipca 2022 w KJ Facimiech / Małopolska /
 

 

POWIĄZANE LINKI 

 

XXVIII OOM 2022   1m. Amelia Lewkowicz KJ Podkowa Gruszczyn    1m. kuce Olga Patecka KJ Ranczo Kołata

XXXII OOM 2021    1m. Wiktoria Lasecka KJ Wiecanowo 1m. kuce Wiktoria Von Mauberg WKJ Warszawa 
XXVI OOM 2020     1m. Wiktoria Ryciak  SKJ Sopot         1m. kuce  Luna Kowalonek  JUKS Abakus Kaczyna

XXV OOM 2019     1m. Anna Dziuba SKJ Bobrowy Staw     1m. kuce  Olga Stała Rio Grande Krosinko

XXIV OOM 2018     1m. Olga Skrobacz WLKS Kraków         1m. kuce  Marianna Kołacka KJ Sokół Damasławek 

XXIII OOM 2017     1m. Milena Dobkowska WKJ Warszawa    1m. kuce Natalia Stefańska JKS DIM W-wa 

XXII OOM 2016      1m. Weronika Kaniewska KJ Dilmar       1m. kuce Weronika Król / Magdalena Wojciechowska  ( rotacja medali ) 

XXI OOM 2015      1m. Agnieszka Cebulak   Stangret Kielce    1m. kuce Magdalena Wojciechowska Amico Mołdawin

XX OOM 2014      1m. Martyna Rynkiewicz  LKJ Gałkowo        1m. kuce Julia Kania SKJ Trawers W-wa 

XIX OOM 2013      1m. Monika Grundkowska WLKS Kraków    1m. kuce Julia Klinge KJ Podkowa Gruszczyn

XVIII OOM 2012      1m. Monika Grundkowska WLKS Kraków       1m. kuce Olimpia Wołodkowicz 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23