Mściwój Kiecoń, Michał Kaźmierczak, Aleksandra Kierznowska, Mateusz Tyszko, Malwina Urbańska, Radosław Zalewski, Stanisław Przedpełski, Gabriela Biedka, Oliwer Bule, Nadia Boćkowska, Olivia Boćkowska, Michalina Czarkowska, Michalina Czyżowicz, Grzegorz Faber, Emilia Gielata, Karolina Godoś, Amelia Jurkiewicz, Zuzanna Kajstura, Małgorzata Koszucka, Jarosław Koziarowski, Pola Kuchta, Michalina Łącka, Julian Laskowski, Maria Majchrzak, Jacek Mierzwiński, Grzegorz Nowak, Julia Pawłowska, Paulina Polec, Julia Ptaszyńska, Anna Siwicka, Olga Skrobacz, Maria Swat, Julia Szpanska, Zofia Trela, Julia Trześniewska, Szymon Weremczuk, Milena Wójcikiewcz, Krzysztof Złocki,
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Zgłoszenia ostateczne IO Paryż 2024
Mistrzostwa Europy Kronenberg 2024
Zgłoszenia wstępne IO Paryż 2024
Cavaliada Future sezon 2024/25
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 2808 |
Miśkiewicz Tomasz | 2475 |
Skrzyczyński Jarosław | 2461 |
Wacławik Marek | 1718 |
Konopacki Przemysław | 1491 |
Kubiak Dawid | 1465 |
Kaźmierczak Michał | 1417 |
Opłatek Andrzej | 1391 |
Tyszko Michał | 1265 |
Wechta Maksymilian | 1230 |
1. Kierznowska Aleksandra | 653 |
2. Maruszak Lena | 441 |
3. Sydow Natalia | 423 |
4. Barański Mikołaj | 418 |
5. Suska Juliana | 312 |
6. Parkitny Maximilian | 236 |
7. Tybulczuk Tamara | 209 |
8. Wypchło Aleksandra | 209 |
9. Handzlik Maciej | 209 |
10. Lewandowski Aleksander | 195 |
1. Biegalska Iga | 501 |
2. Ganowska Julia | 433 |
3. Pietrzak Daria | 301 |
4. Macieszczak Ewa | 233 |
5. Sówka Nell | 198 |
6. Padalak Maria | 153 |
7. Zawadzka Eliza | 150 |
8. Kucharska Antonina | 150 |
9. Nawrocka Roksana | 108 |
10. Hudzik Jakub | 105 |
1 Kosmol Alicja | 1985 |
2 Kazimierczak Gaja | 1730 |
3. Goszczyński Adam | 1615 |
4. Kulesza Lila | 1495 |
5. Gola Helena | 1340 |
6. Chojowska Iga | 1220 |
7 Soforek Marcel | 1120 |
8. Malesa Alicja | 1025 |
9. Pis Hanna | 970 |
10. Dampc Nela | 915 |
1. Sabok Gabriela | 234 |
2. Czyżyk Zahiu Natalia | 174 |
3. Głoskowski Franciszek | 162 |
4. Mordzelewska Hanna | 132 |
5. Sławińska Aleksandra | 126 |
6 Furmańczyk Lena | 92 |
7. Tomczak Oliwia | 88 |
8. Cytarska Hanna | 72 |
9 Leśniewska Emilia | 70 |
10. Filkiewicz Hanna | 62 |
1. Reimann Zofia | 500 |
2. Dziedzińska Konstancja | 360 |
3. Leboda Oliwia | 357 |
4. Pycha Antonina | 261 |
5. Pinocy Wiktoria | 242 |
6 Mordzelewski Jan | 240 |
7. Głoskowska Maja | 228 |
8. Szmyt Maria | 213 |
9. Przybylska Łucja | 206 |
10. Wnuczko Sara | 196 |
1 Broniarczyk Henryk | 241 |
2. Marszałek Amelia | 223 |
3. Wnuczko Sara | 221 |
4. Stawiarska Paulina | 214 |
5. Luboński Ignacy | 200 |
6. Seroczyński Kacper | 188 |
7. Lubońska Helena | 182 |
8. Głoskowska Maja | 168 |
9 Goszczyński Tomasz | 168 |
10. Pellowska Blanka | 138 |
1. Buczek Agata | 261 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 250 | ||
2. Jach Michalina | 215 | ||
4. Molenda Lena | 204 | ||
5. Binkowska Wera | 188 | ||
6. Sawa Blanka | 156 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 145 | ||
8. Kurcweil Julia | 142 | ||
9. Haniszewski Bruno | 134 | ||
10. Chrostowska Zofia | 125 |
1. Kamińska Zofia | 565 |
2. Czerepińska Maria | 490 |
3. Hart Dyke Zofia | 475 |
4. Cwalina Wiktoria | 480 |
5. Biel Zofia | 350 |
6. Ferjan Victoria | 340 |
7. Szostawicka Karolina | 300 |
8. Patecka Olga | 225 |
9. Szulczyńska Pola | 175 |
10. Sławińska Zuzanna | 140 |
1. Korus Anna | 505 |
2. Koperska Pacyńska M. | 411 |
3. Moczkowska Carla | 391 |
4. Pundzis Marta | 291 |
5. Kwiatkowska Julia | 257 |
6. Ferjan Victoria | 250 |
7. Nowak Liwia | 240 |
8. Czupryna Martyna | 185 |
9. Rachubik Julia | 170 |
10. Biszkowiecka Kinga | 158 |