ZO Warka II Memoriał Łukasza Appela 2022

22-24 lipca 2022    WYNIKI ZAWODÓW     pobierz pdf

 

 

Podium  Memoriału Łukasza Appela 24 lipca 2022 
 
1m. Marek Wacławik KATHMANDAU   LARGO Sp z o o   0/4 41,29 s 
2m. Kostiantyn Boiarko  KETAN VAN’T OOSTEINDEKEN  KJ Leśna Wola   0/4 43,48s 
3m. Dawid Kubiak  FLASH BLUE B   Sobieski Jumping Team   0/4 43,98s 
 
4m. Kornelia Kurleto  LAUSANNE 65  WLKS Krakus   0/5 50,79s  
5m. Artur Kufel  ELANO   WKJ Lublin  0/13  58,48s 
 
 

  

Kostiantyn Boiarko                                                                Dawid Kubiak 

   

  Kornelia Kurleto                                                               Artur Kufel

Powiązane linki : 

I Memoriał Łukasza Appela 2021   1m. Marek Wacławik   Largo sp z o o 

Galeria Alicja Węgrzyn 

 

link do galerii 

 

ZO 2*, II Memoriał Łukasza Appela, el.MPMK konie 4,5 letnie, ZR W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
Warka Sielanka, 22 - 24.07.2022

WYNIKI KOŃCOWE     PDF
 

1 - P1-5 latki - (115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki (22-07-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 A GOLDEN TRUUS HZ Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 8,6 8,6 63,26  
2 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 8,2 8,2 69,78  
3 LINDE KG Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 8,0 8,0 72,07  
4 MAJESTIC ROCK Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ 0 7,9 7,9 71,66  
5 SON CORNET Wołąs Aleksandra KJ Sielanka Warka 0 7,7 7,7 67,64  
6 EDY M Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0.5 8,1 7,6 68,10  
7 CLINTON JP Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp. 0.5 8,0 7,5 70,34  
8 ALO VALERĄ-P Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0.5 7,8 7,3 73,09  
9 DISNEY Hercog Belinda TKJ Garbówek 0.5 7,6 7,1 67,17  
10 SALVADOR ONE Wołąs Aleksandra KJ Sielanka Warka 1 7,8 6,8 66,19  
11 RAVINA VAN HET PAARDENHOF Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice 1 7,6 6,6 65,94  
12 E-PRINCESS MARIE Z Nieużyła Leszek BPK 1 7,5 6,5 65,81  
13 MC. DOUGLAS S Chwalińska Zuzanna (MJ.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 1.3 7,7 6,4 83,11  
  MASSIMO ENDORPHINO Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza     REZ    


 

2 - N - MR - (120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA (22-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 EPIKA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 51,33 0 24,71   500 PLN
2 A GOLDEN TRUUS HZ Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 50,06 0 26,08   400 PLN
3 THAT’S A LADY EQ Z Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 50,83 0 26,21   320 PLN
4 KATNIS Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 52,14 0 27,10   260 PLN
5 RITA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 49,91 0 27,66   200 PLN
6 CAMPINO 574 Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy 0 53,17 0 28,37   160 PLN
7 KEIRA HIPPICA Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 0 51,90 0 28,95   80 PLN
8 SHINJUKU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 53,09 0 29,18   80 PLN
9 ILLUMINATI Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy 0 54,43 0 29,20   20 PLN
10 CON SANG F.H. Onyshchuk Alexandra (J.2004) KJ Leśna Wola 0 51,91 0 29,24   20 PLN
11 STANDING OVATION 24 Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 51,82 0 29,47   20 PLN
12 FARYS P Mirosław Ewa Soymax Lublin Team 0 50,84 0 29,86   20 PLN
13 ŁAWNIK Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 52,06 0 30,02   20 PLN
14 ELWICA DN Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 0 50,87 0 30,10   20 PLN
15 LINCOM'S LIBRE CL Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 51,25 0 30,90   20 PLN
16 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 0 50,22 0 31,13   20 PLN
17 UTA Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 50,14 0 31,55   20 PLN
18 CHACCO ONE Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 0 49,97 0 31,58   20 PLN
19 GANDY DE L'ABBAYE Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 50,64 0 32,41   20 PLN
20 DIAMANTE NERO Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew 0 55,92 0 32,94   20 PLN
21 RAINBOW DASH Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp. 0 52,64 0 33,08   20 PLN
22 JAMESON Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 0 54,51 0 33,12   20 PLN
23 CHILLOUT Z De Raad Ida (MJ.2003) JKS Equita Świętochów 0 50,76 0 33,66   20 PLN
24 CALLIA-L Michałowska Natalia (J.2004) Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin 0 51,20 0 33,94   20 PLN
25 HITCH Szurman Mikołaj (J.2006) KJ Facimiech 0 48,47 0 34,17   20 PLN
26 FOKUS Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 52,61 0 34,41   20 PLN
27 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 51,25 0 34,98    
28 PIPPA VD HEFFINCK Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 51,43 0 35,00    
29 G-STAR Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 53,13 0 35,25    
30 CHICA BOMB Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 52,84 0 35,50    
31 LA CORSON Makowska Martyna (MJ.2002) Stow. Warszawski KJ 0 50,63 0 35,58    
32 KOREA II HIPPICA Przybylski Łukasz BPK (WIE) 0 51,47 0 35,59    
33 ALMANZO Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 0 52,96 0 35,72    
34 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 0 55,24 0 35,78    
35 NIGIRI Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 0 50,95 0 35,89    
36 SENQUEST Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 53,88 0 36,64    
37 KLARADETTE S Kłapińska Laura (J.2005) Klub Jeździecki Okoły 0 51,74 0 36,69    
38 MAYROCK Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ 0 53,73 0 36,74    
39 NATIONS CUP Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 53,51 0 36,89    
40 M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 0 50,33 0 36,94    
41 LIKE A DIAMOND JR. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 53,76 0 37,10    
42 HEVANTOS Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 52,82 0 37,18    
43 INFERNAPE VD CAATSHOEVE Onyshchuk Alexandra (J.2004) KJ Leśna Wola 0 57,63 0 37,31    
44 KEMBALL Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 53,13 0 37,71    
45 ILATINA Kufel Artur WKJ Lublin 0 51,25 0 38,09    
46 ROMERO 118 Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 54,96 0 38,96    
47 LE BALOU HS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 56,69 0 40,14    
48 I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 0 54,53 0 41,49    
49 CALIA "M" Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 0 54,41 4 27,29    
50 JOANNE Oleszkiewicz Nina (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 0 44,25 4 30,42    
51 GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 0 46,06 4 31,67    
52 DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 46,54 4 31,83    
53 TRACJA Siwiak Maja (MJ.2003) BPK 0 47,49 4 32,85    
54 KASINIA Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 51,46 4 33,94    
55 LITTLE PRINCE Kłapińska Laura (J.2005) Klub Jeździecki Okoły 0 51,20 4 34,24    
56 DIWA Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 53,37 4 34,50    
57 AMALA Gołębiewski Grzegorz KJ Plejada Tarczyn 0 50,00 4 34,93    
58 MICHA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 55,09 4 35,46    
59 CRAZY STAR PP Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 50,81 4 38,06    
60 MAESTRO Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 48,02 5 43,39    
61 DAME Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 48,74 8 33,58    
62 NEVILLE II S Pogorzelska Karolina (J.2006) KJ Rock Horses Warszawa 0 47,67 37 67,16    
63 LATISSIMUS Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 53,71 REZ      
63 CARLO ROSSI Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze 0 55,69 REZ      
65 CARIA Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 47,27        
66 MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 47,88        
67 DINKEN'S LADY Strzeszewska Ewa (MJ.2003) BPK (MAZ) 4 48,52        
68 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 48,81        
69 KALANTE Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów 4 49,14        
70 COZ I CAN Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 49,42        
71 LUCKY MIKE Kozina Maria Tuszyński KJ Garbówek 4 49,66        
72 VILLENA Kaszyńska Aleksandra (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 4 50,65        
73 CELTIC BOY Patron Tomasz BPK 4 51,01        
74 QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK 4 51,38        
75 CLASSIC BLUE HIVETTE Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ 4 51,47        
76 BISALAMEA Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 4 52,25        
77 CHICO VALIENTE Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 4 52,37        
78 PICCOLO Rogalska Weronika (MJ.2003) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 4 53,00        
79 CATAMARA'N Siejek Michał Klub Jeździecki Akademia Kucania 4 54,38        
80 DE LORCHE BH Kubiak Grzegorz POL 4 55,15        
81 SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 55,53        
82 DARK FIRE Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 55,82        
83 BITRALME VAN HET SCHAARBROEK Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 4 56,19        
84 DOBROSTAN Ucińska Julia (MJ.2003) Tuszyński KJ Garbówek 4 56,75        
85 LAVINIA Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi 4 56,89        
86 KALIGULA Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 4 57,07        
87 RED WHITE Jaroszyńska-Jaszcz Małgorzata WKJ Lublin 4 57,16        
88 SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Augustówek 4 58,96        
89 CALL ME PRETTY Kozińska Barbara (MJ.2001) JKS Karolina 7 62,03        
90 BERRY N Jaroszyńska-Jaszcz Małgorzata WKJ Lublin 8 50,20        
91 INFERTINA ROSE Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan 8 52,30        
92 AKTEUR B Gronuś Krzysztof KJ Facimeich 8 54,20        
93 KALMA Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice 8 55,98        
94 GRUPO PROM ANTRAX Z Oryga Siwiak Urszula (J.2005) BPK (MAZ) 12 56,68        
95 BON PARIS KL Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 22 73,26        
96 ROTEX II Ciba Gloria KJ Sielanka Warka 25 72,04        
  EL NINO Janas Olga (J.2004) BPK ELI          
  KONETTA VDO Satoła Julia KJ Facimiech ELI          
  COLIN Kiliańska Klara (JM.2007) Stow. KS Chojnów ELI          
  EMIRATES Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa ELI          
  HOLLISTER Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa REZ          
  LAPITA Dragan Natalia (MJ.2003) Fundacja Horse Sport Warszawa REZ          


 

3 - C - ŚR - (130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA (22-07-2022)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (J.2005) Stow. J. Stajnia Podolszyn 0 58,80   625 PLN
2 MISTRESS Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 60,60   500 PLN
3 JACTION BREAKER RV Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 61,68   400 PLN
4 ARES Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 62,48   325 PLN
5 INIESTA-P Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 0 62,58   250 PLN
6 JURRY BLEU K Przybylski Łukasz BPK (WIE) 0 63,43   200 PLN
7 FLASH BLUE B Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 63,76   100 PLN
8 KEIRA HIPPICA Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 0 64,92   100 PLN
9 JULIUS Przybylski Łukasz BPK (WIE) 0 65,72   25 PLN
10 REBELIANT Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 66,06   25 PLN
11 DARIOS DE VESQUUERIE Yershowa Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 67,31   25 PLN
12 I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 0 68,91   25 PLN
13 RED WHITE Jaroszyńska-Jaszcz Małgorzata WKJ Lublin 0 70,33    
14 ZIRADO Kłapińska Laura (J.2005) Klub Jeździecki Okoły 0 71,40    
15 SZAFIR M Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 59,77    
16 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 65,61    
17 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 4 66,41    
18 SUNCLAIR Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ 4 66,53    
19 CINDARELLA Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 4 66,73    
20 A BIT OF MAGIC Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 4 69,41    
21 QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK 4 69,42    
22 KAYNE Dąbrowska Magdalena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 4 69,50    
23 BITRALME VAN HET SCHAARBROEK Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 4 71,02    
24 CAREDO Yershowa Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 4 74,19    
25 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 4 74,28    
26 SUN PAULA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 8 62,49    
27 FILOUGRAMA Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 62,85    
28 DAME Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 64,33    
29 LIRYKA Klimczak Martyna (J.2004) Stow. Warszawski KJ 8 64,62    
30 BETINA Klimczak Martyna (J.2004) Stow. Warszawski KJ 8 65,93    
31 CARLOS BAJOU B Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 8 66,86    
32 DUDOK L Świerczyńska Tola (JM.2008) TKJ Garbówek 8 67,60    
33 ENESCO DU LYS Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 8 77,30    
34 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 12 63,54    
35 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 12 65,63    
36 FARYS P Mirosław Ewa Soymax Lublin Team 16 75,50    
37 MY LORD Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 20 72,33    
38 IVO Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 33 102,64    
  CLASSIC BLUE HIVETTE Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ ELI      
  JAMESON Bado Gabriela (MJ.2001) BPK ELI      
  COZ I CAN Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem REZ      
  JANNEMAN Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn REZ      
  FOKUS Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza REZ      
  HAMILTON Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy REZ      
  CELTIC BOY Patron Tomasz BPK REZ      
  MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew REZ      
  HIGHCLASS CAVALLO H Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik ELI      


 

4 - CC - DR - (140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA (22-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 KATHMANDAU Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 48,86 0 31,73   1250 PLN
2 KETAN VAN’T OOSTEINDEKEN Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 53,21 0 32,87   1000 PLN
3 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 48,39 0 34,10   800 PLN
4 LAVISTO STAR Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 47,75 0 34,20   650 PLN
5 JACKPOT B Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 0 49,39 0 35,91   500 PLN
6 IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 0 48,94 0 36,35   400 PLN
7 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) KJ Agri 0 48,97 0 36,43   200 PLN
8 CHACORNETO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 48,59 4 30,30   200 PLN
9 MARLON VD HEFFINCK Yershowa Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 52,00 4 34,29    
10 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 48,78 4 34,73    
11 BRANDY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 51,03 4 35,75    
12 JACTION BREAKER RV Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 47,02 4 35,86    
13 DIARETTO Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 0 50,97 4 40,23    
14 GACARLA VDL Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 48,19 REZ      
15 VERONA Dąbrowska Magdalena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 4 45,70        
16 CASVELLE Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 46,72        
17 BALISTO ZOETENDAELE Z Yershowa Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 4 49,99        
18 GAMBIT Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 4 50,14        
19 LAUSANNE 65 Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus 4 50,99        
20 LATISSIMUS Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 4 51,77        
21 KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 51,82        
22 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 8 50,02        
23 CASALLINY Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 8 52,15        
24 AISHA Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 12 50,21        
25 CLIFF Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 21 72,02        


 

5 - P1 - 5 latki - (115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki (23-07-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 LINDE KG Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 8,5 8,5 71,10  
2 ALO VALERĄ-P Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 8,3 8,3 76,09  
3 MAJESTIC ROCK Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ 0 8,1 8,1 76,43  
3 MC. DOUGLAS S Chwalińska Zuzanna (MJ.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 8,1 8,1 76,13  
5 RAVINA VAN HET PAARDENHOF Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice 0 8,0 8,0 66,59  
6 DISNEY Hercog Belinda TKJ Garbówek 0,5 8,0 7,5 68,22  
6 EDY M Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0.5 8,0 7,5 71,99  
8 SON CORNET Wołąs Aleksandra KJ Sielanka Warka 0.5 7,9 7,4 69,98  
9 E-PRINCESS MARIE Z Nieużyła Leszek BPK 0.5 7,8 7,3 66,48  
10 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 1 7,8 6,8 71,17  
11 CLINTON JP Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp. 1 7,7 6,7 73,62  


 

6 - N - MR - (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA (23-07-2022)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 CON SANG F.H. Onyshchuk Alexandra (J.2004) KJ Leśna Wola 0 59,04   500 PLN
2 CHICA BOMB Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 63,20   400 PLN
3 CHICO VALIENTE Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 64,32   320 PLN
4 EMIRATES Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 65,04   260 PLN
5 CALLIA-L Michałowska Natalia (J.2004) Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin 0 65,14   200 PLN
6 NEVILLE II S Pogorzelska Karolina (J.2006) KJ Rock Horses Warszawa 0 65,19   160 PLN
7 FILOUGRAMA Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 65,44   80 PLN
8 MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 65,70   80 PLN
9 CHACCO ONE Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 0 66,40   20 PLN
10 SENQUEST Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 66,59   20 PLN
11 INFERNAPE VD CAATSHOEVE Onyshchuk Alexandra (J.2004) KJ Leśna Wola 0 66,64   20 PLN
12 CHILLOUT Z De Raad Ida (MJ.2003) JKS Equita Świętochów 0 66,99   20 PLN
13 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 0 67,00   20 PLN
14 KALANTE Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów 0 67,11   20 PLN
15 DIMPLE Wawrzyniak Pola (J.2004) Tuszyński KJ Garbówek 0 67,19   20 PLN
16 LITTLE PRINCE Kłapińska Laura (J.2005) Klub Jeździecki Okoły 0 67,79   20 PLN
17 HITCH Szurman Mikołaj (J.2006) KJ Facimiech 0 68,11   20 PLN
18 AKTEUR B Gronuś Krzysztof KJ Facimeich 0 68,59   20 PLN
19 PICCOLO Rogalska Weronika (MJ.2003) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 69,00   20 PLN
20 NATIONS CUP Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 70,93   20 PLN
21 MAYROCK Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ 0 71,07    
22 LAVINIA Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi 0 71,40    
23 KALMA Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice 0 72,39    
24 DARK FIRE Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 74,10    
25 CALL ME PRETTY Kozińska Barbara (MJ.2001) JKS Karolina 0 74,22    
26 LE BALOU HS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 74,45    
27 IVO Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 75,05    
28 LUCKY MIKE Kozina Maria Tuszyński KJ Garbówek 4 59,25    
29 BISALAMEA Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 4 60,46    
30 KATNIS Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 4 60,91    
31 CALIA "M" Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 4 61,65    
32 RAINBOW DASH Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp. 4 61,90    
33 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 62,93    
34 UTA Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 63,53    
35 EPIKA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 63,85    
36 DINKEN'S LADY Strzeszewska Ewa (MJ.2003) BPK (MAZ) 4 64,77    
37 LINCOM'S LIBRE CL Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 4 64,98    
38 GRUPO PROM ANTRAX Z Oryga Siwiak Urszula (J.2005) BPK (MAZ) 4 65,51    
39 MACLAREN Grzęda Klara (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 4 65,55    
40 VILLENA Kaszyńska Aleksandra (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 4 66,10    
41 ELWICA DN Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 4 66,15    
42 KING ARTHUR ZW Z Ciba Gloria KJ Sielanka Warka 4 67,49    
43 JAMESON Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 4 68,06    
44 LA CORSON Makowska Martyna (MJ.2002) Stow. Warszawski KJ 4 69,82    
45 MICHA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 72,35    
46 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 73,78    
47 CARLO ROSSI Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze 4 74,02    
48 KALIGULA Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 4 74,10    
49 LAUDER'S SMH Ciba Gloria KJ Sielanka Warka 4 74,36    
50 ROTEX II Ciba Gloria KJ Sielanka Warka 4 74,82    
51 CARIA Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 62,97    
52 DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 8 64,74    
53 G-STAR Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 8 68,45    
54 COZ I CAN Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 8 69,37    
55 CRAZY STAR PP Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 72,45    
56 CRAZY CLASSIC Kłos Zuzanna (J.2006) KJ Aldragho Piaseczno 8 72,56    
57 NONO Z Świerczyńska Tola (JM.2008) TKJ Garbówek 8 75,35    
58 CATAMARA'N Siejek Michał Klub Jeździecki Akademia Kucania 10 83,71    
59 AMALA Gołębiewski Grzegorz KJ Plejada Tarczyn 11 80,03    
60 RITA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 12 66,52    
61 DIWA Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja 12 68,07    
62 KONETTA VDO Satoła Julia KJ Facimiech 12 72,89    
63 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 13 86,72    
64 LAPITA Dragan Natalia (MJ.2003) Fundacja Horse Sport Warszawa 20 93,29    
65 SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 27 100,16    
66 INFERTINA ROSE Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan 39 104,84    
  EL NINO Janas Olga (J.2004) BPK ELI      
  DOBROSTAN Ucińska Julia (MJ.2003) Tuszyński KJ Garbówek ELI      
  TRACJA Siwiak Maja (MJ.2003) BPK ELI      
  ŁAWNIK Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa ELI      
  SALVADOR ONE Wołąs Aleksandra KJ Sielanka Warka ELI      
  KOREA II HIPPICA Przybylski Łukasz BPK (WIE) REZ      
  SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Augustówek REZ      
  FELINE Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego REZ      
  JANNEMAN Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn REZ      
  CLASSIC BLUE HIVETTE Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ REZ      
  BON PARIS KL Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan REZ      


 

7 - C - ŚR - (130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA (23-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 0 48,59 0 29,79 625 PLN
2 GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 0 48,42 0 30,19 500 PLN
3 THAT’S A LADY EQ Z Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 50,07 0 30,47 400 PLN
4 REBELIANT Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 52,51 0 30,65 325 PLN
5 CAMPINO 574 Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy 0 49,54 0 32,82 250 PLN
6 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 0 55,34 0 33,23 200 PLN
7 IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 0 51,28 0 34,01 100 PLN
8 DUDOK L Świerczyńska Tola (JM.2008) TKJ Garbówek 0 49,27 0 34,18 100 PLN
9 I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 0 52,26 0 34,52 25 PLN
10 IVO Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 56,35 0 34,93 25 PLN
11 DARK FIRE Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 53,60 0 37,78 25 PLN
12 ROMERO 118 Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 55,29 0 39,83 25 PLN
13 SZAFIR M Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 47,73 4 31,47 25 PLN
14 CINDARELLA Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 49,46 4 31,89  
15 FOKUS Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 46,72 4 33,10  
16 KEIRA HIPPICA Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 0 43,84 4 33,54  
17 ALMANZO Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 0 54,71 4 35,42  
18 NIGIRI Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 0 49,57 8 35,38  
19 SHINJUKU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 52,97 15 51,11  
20 LIRYKA Klimczak Martyna (J.2004) Stow. Warszawski KJ 0 49,81 ELI    
20 DIAMANTE NERO Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew 0 52,54 ELI    
20 RED WHITE Jaroszyńska-Jaszcz Małgorzata WKJ Lublin 0 54,12 ELI    
23 HITCH Szurman Mikołaj (J.2006) KJ Facimiech 0 49,79 REZ    
23 FLASH BLUE B Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 50,02 REZ    
25 FARYS P Mirosław Ewa Soymax Lublin Team 4 46,90      
26 JOANNE Oleszkiewicz Nina (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 4 47,54      
27 SUN PAULA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 4 48,05      
28 ARES Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 48,22      
29 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 48,24      
30 KLARADETTE S Kłapińska Laura (J.2005) Klub Jeździecki Okoły 4 48,94      
31 CARLOS BAJOU B Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 49,13      
32 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 4 50,04      
33 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 4 50,58      
34 JULIUS Przybylski Łukasz BPK (WIE) 4 50,60      
35 GANDY DE L'ABBAYE Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 4 50,81      
36 ILATINA Kufel Artur WKJ Lublin 4 51,29      
37 HEVANTOS Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 52,60      
38 INIESTA-P Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 4 52,72      
39 DE LORCHE BH Kubiak Grzegorz POL 4 53,34      
40 HIGHCLASS CAVALLO H Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 4 54,04      
41 BITRALME VAN HET SCHAARBROEK Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 4 54,34      
42 BETINA Klimczak Martyna (J.2004) Stow. Warszawski KJ 8 47,63      
43 CELTIC BOY Patron Tomasz BPK 8 49,92      
44 DAME Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 50,18      
45 QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK 8 50,51      
46 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 8 52,71      
47 HAMILTON Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy 8 58,66      
48 CARIA Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 12 47,21      
49 ENESCO DU LYS Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 13 67,04      
  PIPPA VD HEFFINCK Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja ELI        
  MY LORD Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ ELI        


 

8 - CC- DR - (140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA (23-07-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DARIOS DE VESQUUERIE Yershowa Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 64,62 1250 PLN
2 JACTION BREAKER RV Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 66,79 1000 PLN
3 CHACORNETO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 70,54 800 PLN
4 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) KJ Agri 0 72,58 650 PLN
5 KEIRA HIPPICA Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 0 73,00 500 PLN
6 LAUSANNE 65 Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus 0 73,28 400 PLN
7 CASALLINY Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 75,56 200 PLN
8 CLIFF Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 80,78 200 PLN
9 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 4 63,95  
10 KATHMANDAU Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 68,68  
11 MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 69,36  
12 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 4 71,00  
13 JURRY BLEU K Przybylski Łukasz BPK (WIE) 4 71,44  
14 CAREDO Yershowa Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 4 72,63  
15 JULIUS Przybylski Łukasz BPK (WIE) 4 73,13  
16 KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 76,12  
17 DIARETTO Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 78,58  
18 CASVELLE Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 8 66,16  
19 JACKPOT B Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 8 71,77  
20 KAYNE Dąbrowska Magdalena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 8 73,06  
21 ZIRADO Kłapińska Laura (J.2005) Klub Jeździecki Okoły 14 90,50  
  LATISSIMUS Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn ELI    
  LAVISTO STAR Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk ELI    
  GAMBIT Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów ELI    
  CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice REZ    
  A BIT OF MAGIC Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin REZ    


 

9 - N - FRMK - (120 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki - FINAŁ (24-07-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 EDY M Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 8,3 8,3 66,13  
2 MAJESTIC ROCK Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ 0 8,2 8,2 69,50  
3 MC. DOUGLAS S Chwalińska Zuzanna (MJ.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 8,0 8,0 67,52  
4 RAVINA VAN HET PAARDENHOF Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice 0 7,9 7,9 64,45  
5 DISNEY Hercog Belinda TKJ Garbówek 0 7,8 7,8 64,59  
6 LINDE KG Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0.5 8,0 7,5 66,23  
7 CLINTON JP Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp. 0,5 7,8 7,3 72,35  
8 ALO VALERĄ-P Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0,5 7,6 7,1 72,95  
9 E-PRINCESS MARIE Z Nieużyła Leszek BPK 0.5 7,5 7,0 61,74  
10 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 1.5 7,8 6,3 67,29  
11 SON CORNET Wołąs Aleksandra KJ Sielanka Warka 2 7,5 5,5 78,53  
  SALVADOR ONE Wołąs Aleksandra KJ Sielanka Warka     REZ    


 

10 - N1 - FMR - (125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY (24-07-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 46,27 0 31,70   875 PLN
2 EPIKA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 46,68 0 33,23   700 PLN
3 CALIA "M" Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 0 51,79 0 34,08   560 PLN
4 CHICA BOMB Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 49,58 0 35,74   455 PLN
5 SHINJUKU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 50,77 0 36,23   350 PLN
6 FILOUGRAMA Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 50,30 0 37,05   280 PLN
7 MAESTRO Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 46,44 0 37,23   140 PLN
8 JAMESON Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 0 47,84 0 37,97   140 PLN
9 GAMBIT Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 49,07 0 38,07   35 PLN
10 STANDING OVATION 24 Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 52,09 0 39,08   35 PLN
11 LIKE A DIAMOND JR. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 52,04 0 39,10   35 PLN
12 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 0 47,31 0 39,81   35 PLN
13 CHICO VALIENTE Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 49,37 0 39,90   35 PLN
14 GANDY DE L'ABBAYE Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 48,92 0 41,07   35 PLN
15 HITCH Szurman Mikołaj (J.2006) KJ Facimiech 0 47,98 0 41,39   35 PLN
16 KLARADETTE S Kłapińska Laura (J.2005) Klub Jeździecki Okoły 0 50,19 0 41,65   35 PLN
17 CHILLOUT Z De Raad Ida (MJ.2003) JKS Equita Świętochów 0 50,06 0 41,83   35 PLN
18 INFERNAPE VD CAATSHOEVE Onyshchuk Alexandra (J.2004) KJ Leśna Wola 0 51,21 0 42,02   35 PLN
19 EMIRATES Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 50,79 0 42,85   35 PLN
20 DIMPLE Wawrzyniak Pola (J.2004) Tuszyński KJ Garbówek 0 47,48 0 42,88   35 PLN
21 KEMBALL Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 48,17 0 43,92   35 PLN
22 I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 0 49,34 0 44,53    
23 M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR Tsapin Artiem (J.2005) BPK (MAZ) 0 50,56 0 45,89    
24 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 50,08 0 46,29    
25 NEVILLE II S Pogorzelska Karolina (J.2006) KJ Rock Horses Warszawa 0 44,72 0 46,56    
26 MICHA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 52,63 0 47,67    
27 VILLENA Kaszyńska Aleksandra (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 0 47,77 0 48,13    
28 DIAMANTE NERO Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew 0 51,92 0 48,57    
29 KATNIS Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 47,05 4 33,60    
30 ALMANZO Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 0 50,57 4 36,12    
31 LINCOM'S LIBRE CL Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 50,14 4 38,53    
32 ELWICA DN Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 0 47,62 4 38,68    
33 RITA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 48,62 4 39,81    
34 BITRALME VAN HET SCHAARBROEK Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 52,12 4 40,05    
35 KALANTE Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów 0 46,09 4 42,06    
36 LAVINIA Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi 0 48,83 4 42,81    
37 AMALA Gołębiewski Grzegorz KJ Plejada Tarczyn 0 46,08 4 44,71    
38 CRAZY STAR PP Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 51,22 4 44,72    
39 KASINIA Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 49,40 4 45,34    
40 LA CORSON Makowska Martyna (MJ.2002) Stow. Warszawski KJ 0 48,66 4 45,62    
41 MAYROCK Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ 0 53,89 4 47,45    
42 NATIONS CUP Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 51,36 4 48,43    
43 MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 47,18 8 45,54    
44 BERRY N Jaroszyńska-Jaszcz Małgorzata WKJ Lublin 0 48,13 17 54,87    
45 SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 50,35 19 64,17    
46 DINKEN'S LADY Strzeszewska Ewa (MJ.2003) BPK (MAZ) 0 46,61 42 75,94    
47 GRUPO PROM ANTRAX Z Oryga Siwiak Urszula (J.2005) BPK (MAZ) 0 47,24 ELI      
47 CATAMARA'N Siejek Michał Klub Jeździecki Akademia Kucania 0 49,29 ELI      
49 CON SANG F.H. Onyshchuk Alexandra (J.2004) KJ Leśna Wola 0 47,18 REZ      
49 JOANNE Oleszkiewicz Nina (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 0 48,93 REZ      
49 ROTEX II Ciba Gloria KJ Sielanka Warka 0 53,93 REZ      
52 CARIA Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 44,59        
53 LUCKY MIKE Kozina Maria Tuszyński KJ Garbówek 4 45,73        
54 LITTLE PRINCE Kłapińska Laura (J.2005) Klub Jeździecki Okoły 4 45,97        
55 CHACCO ONE Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 4 47,60        
56 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 48,16        
57 UTA Lewinson Julia (J.2004) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 48,62        
58 CALLIA-L Michałowska Natalia (J.2004) Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin 4 48,68        
59 RAINBOW DASH Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp. 4 49,07        
60 LE BALOU HS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 49,86        
61 KALMA Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice 4 49,93        
62 CARLO ROSSI Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze 4 50,04        
63 DIWA Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja 4 50,12        
64 CAMPINO 574 Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy 4 50,75        
65 LAPITA Dragan Natalia (MJ.2003) Fundacja Horse Sport Warszawa 4 51,70        
66 COZ I CAN Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 51,89        
67 INFERTINA ROSE Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan 4 51,97        
68 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 52,29        
69 CALL ME PRETTY Kozińska Barbara (MJ.2001) JKS Karolina 4 52,61        
70 KALIGULA Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 4 54,44        
71 ENESCO DU LYS Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 8 48,71        
72 G-STAR Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 8 49,60        
73 BISALAMEA Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice 8 50,24        
74 ILLUMINATI Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy 8 53,41        
75 MY LORD Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 8 53,86        
76 AKTEUR B Gronuś Krzysztof KJ Facimeich 12 51,13        
77 HIGHCLASS CAVALLO H Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 19 71,11        
78 RED WHITE Jaroszyńska-Jaszcz Małgorzata WKJ Lublin 22 66,90        
79 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 27 71,95        
80 PICCOLO Rogalska Weronika (MJ.2003) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 31 75,06        
  SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Augustówek ELI          
  SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice ELI          
  BON PARIS KL Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan ELI          
  DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów REZ          


 

11 - C1 - FŚR - (135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY (24-07-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 SUN PAULA Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ 0 69,40 0 39,23   1250 PLN
2 LAVISTO STAR Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 73,65 0 40,86   1000 PLN
3 CASALLINY Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 80,02 0 41,13   800 PLN
4 CAREDO Yershowa Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 77,39 0 42,11   650 PLN
5 DARK FIRE Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 76,63 0 44,12   500 PLN
6 FARYS P Mirosław Ewa Soymax Lublin Team 0 75,60 0 46,50   400 PLN
7 KAYNE Dąbrowska Magdalena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 78,93 4 44,40   200 PLN
8 REBELIANT Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 76,83 8 42,78   200 PLN
9 CINDARELLA Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 77,41 8 45,09   50 PLN
10 CARLOS BAJOU B Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 74,18 8 47,12   50 PLN
11 THAT’S A LADY EQ Z Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 74,37 12 49,31    
12 BETINA Klimczak Martyna (J.2004) Stow. Warszawski KJ 0 72,52 20 59,20    
13 FOKUS Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 76,00 WYC      
14 IVO Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 0 77,77 WYC      
15 SZAFIR M Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 74,65        
16 DUDOK L Świerczyńska Tola (JM.2008) TKJ Garbówek 4 75,25        
17 HEVANTOS Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 76,08        
18 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) KJ Agri 4 77,63        
19 A BIT OF MAGIC Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 4 79,16        
20 DIARETTO Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 79,89        
21 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 80,38        
22 DE LORCHE BH Kubiak Grzegorz POL 4 81,07        
23 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (J.2005) Stow. J. Stajnia Podolszyn 8 69,21        
24 JULIUS Przybylski Łukasz BPK (WIE) 8 74,64        
25 JURRY BLEU K Przybylski Łukasz BPK (WIE) 8 76,34        
26 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 8 76,39        
27 INIESTA-P Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 8 76,74        
28 ILATINA Kufel Artur WKJ Lublin 8 79,98        
29 ROMERO 118 Grzegorzewski Adam KJ Okoły 8 80,41        
30 LIRYKA Klimczak Martyna (J.2004) Stow. Warszawski KJ 12 71,08        
31 QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK 12 78,84        
32 SUNCLAIR Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ 12 79,83        
33 ZIRADO Kłapińska Laura (J.2005) Klub Jeździecki Okoły 18 96,15        
  LATISSIMUS Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn ELI          
  CELTIC BOY Patron Tomasz BPK REZ          
  HAMILTON Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy REZ          
  DAME Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego REZ          
  GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów REZ          
  NIGIRI Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding REZ          
  CASVELLE Nieużyła Leszek BPK (MAZ) REZ          


 

12 - CC1 - FDR - (145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ DUŻEJ RUNDY - GRAND PRIX - II Memoriał Łukasz Appela (24-07-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 KATHMANDAU Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 74,53 4 41,29   3750 PLN
2 KETAN VAN’T OOSTEINDEKEN Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 0 76,78 4 43,48   3000 PLN
3 FLASH BLUE B Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 72,97 4 43,98   2400 PLN
4 LAUSANNE 65 Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus 0 77,03 5 50,79   1950 PLN
5 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 77,83 13 58,48   1500 PLN
6 AISHA Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola 1 79,12       1200 PLN
7 VERONA Dąbrowska Magdalena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 2 80,38       600 PLN
8 MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 73,98       600 PLN
9 JACTION BREAKER RV Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 74,11        
10 BALISTO ZOETENDAELE Z Yershowa Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 4 77,27        
11 KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 78,33        
12 JACKPOT B Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 6 80,61        
13 GACARLA VDL Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 74,87        
14 CHACORNETO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 8 75,51        
15 BRANDY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 8 76,44        
16 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 8 77,15        
17 MARLON VD HEFFINCK Yershowa Anastasia (MJ.2001) KJ Leśna Wola 8 78,72        
18 IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 12 75,91        
  CLIFF Kasner Matylda (MJ.2001) Vanto Jumping Team ELI          


 

- N - FRMK - (120 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki - KLASYFIKACJA KOŃCOWA (24-07-2022)
        Wynik Wynik Wynik Wynik    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I II III końcowy Uwagi Nagroda
1 MAJESTIC ROCK Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ 7,9 8,1 8,2 24,20   875 PLN
2 LINDE KG Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp. 8,0 8,5 7,5 24,00   700 PLN
3 EDY M Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 7,6 7,5 8,3 23,40   560 PLN
4 ALO VALERĄ-P Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 7,3 8,3 7,1 22,70   455 PLN
5 MC. DOUGLAS S Chwalińska Zuzanna (MJ.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 6,4 8,1 8,0 22,50   315 PLN
5 RAVINA VAN HET PAARDENHOF Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice 6,6 8,0 7,9 22,50   315 PLN
7 DISNEY Hercog Belinda TKJ Garbówek 7,1 7,5 7,8 22,40   140 PLN
8 CLINTON JP Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp. 7,5 6,7 7,3 21,50   140 PLN
9 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 8,2 6,8 6,3 21,30    
10 E-PRINCESS MARIE Z Nieużyła Leszek BPK 6,5 7,3 7,0 20,80    
11 SON CORNET Wołąs Aleksandra KJ Sielanka Warka 7,7 7,4 5,5 20,60    



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tadeusz GĹ‚oskowski, H2-062021-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22