HZO DiM Salio 17-19/11/2023
Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Salio 19/11/23
Gr A0 - 1m. Nina Coblewska BELMONDO KS Jumping Events
Gr A1 - 1m. Marta Frukacz MELODIA JKS Golden Dream
Gr A2 - 1m. Laura Rudaś FINISZ JKS Barłomino
Gr C - 1m. Zofia Kałaska HEJ TAKA MALUTKA Polish Pony Club
Gr D bis - 1m. Kalina Gilewicz PECTUS KJ Wiecanowo
Grand Prix Kuców - 1m. Karolina Szostawicka OCEAN BABY SZUMAWA Polish Pony Club
Finał MŁ JM DK - 1m. Gaja Kaźmierczak MAVANDER KS Gajewniki
Grand Prix Dzieci - 1m. Alicja Malesa ARANCIA KJ Strzała Krubiczew
Finał J/MJ - 1m. Lena Anna Tokarz AGADIR VAN DE PIKKERIE Z KJ Cavallino Brzoza
Zawody ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży 2023
KALENDARZ CENTRALNY PZJ 2023 ( tu znajdziesz aktualne propozycje ) REGULAMIN DIM 2023
18-19.11 Cavaliada Future Warszawa
17-19.11 HZO DiM Michałowice
17-19.11 HZO DiM Salio
10-12.11 HZO DiM Łąck
10-12.11 HZO DiM Leszno
03-05.11 HZO DiM Jaszkowo
20-22.10. HZO DiM Wolica
20-22.10 HZO DiM Salio
13-15.10 HZO DIM BeckerSport
13-15.10 HZO DiM Leszno
06-08.10 HZO DiM Dąbrówka Mała
06-08.10 HZO DiM Bobrowy Staw
29.09-01.10. HZO DiM Jaszkowo
22-24.09 ZO DiM Kołobrzeg
24-27,08 MP DiM Jakubowice
11-13.08 ZO DIM Dąbrówka Mała
11-13.08 ZO DiM Jakubowice
28-30.07 ZO DiM Sopot
18-20.07 XXIX OOM Radzionków
14-16.07 ZO DIM Dąbrówka Mała
14-16.07 ZO DiM Solec Kujawski
07-09.07 ZO DiM Facimiech
30.06-02.07 ZO DiM Biały Las
24-25.06 Cavaliada Future Świnoujście
23-25.06 ZO DiM Bogusławice
15-17.06 CSIO Sopot Young Stars
09-11.06 ZO DiM Solec Kuj.
26-28.05 ZO DiM Gałkowo VIII kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars
19-21.05 ZO DiM Kołobrzeg
12-14.05 ZO DiM Kwieki - VII kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars
05-07.05 ZO DIM Jaszkowo
28-30.04 ZO DiM Salio - VI kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars
21-23.04 ZO DiM Sosnowice
21-23.04 ZO DiM Barłomino - V kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars
14-16.04 ZO DiM Kołobrzeg
30.03-02.04 HMP HPP DiM Sopot
24-26.03 HZO DiM Salio
17-19.03 HZO DiM Wolica
17-19.03 HZO DiM Aromer
10-12.03 HZO DiM Michałowice - - IV kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars
10-12.03 HZO DiM Leszno
04-05.03 Cavaliada Future Tauron Arena Finał
03-05.03 HZO DiM Dąbrówka Mała - - III kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars
03-05.03 HZO DiM Becker Sport
24-26.02 HZO DiM Wolica
10-12.02 HZO DiM Leszno - II kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars
04-05.02 Cavaliada Future Ergo Arena
03-05.02 HZO DiM Jaszkowo
27-29.01 HZO DiM Sopot - kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |