Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców 2018 Fontainebleau

10-14 lipca 2018 

fot. Beata Wieczorkowska, PSV press 

WYNIKI TURNIEJU 

 

Reprezentacja Polski :

 

Monika Grundkowska, Olaf Klein, Weronika Minkiewicz, Andrzej Opłatek

 

Polska - 14 miejsce zespołowo, Andrzej Opłatek - najlepszy indywidualnie 31 miejsce.

 

 

Miejsca Indywidualne Reprezentantów Polski :

 

31m - Andrzej Opłatek / Stakkatan

54m - Monika Grundkowska / Dhaha

64m - Olaf Klein / First One 

78m - Weronika Minkiewicz / Chocolate Blue 

 

WYNIKI 

 

Andrzej Opłatek i Stakkatan

  

 

Podium Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców - złoto Irlandia, srebro Niemcy, brąz Dania.

 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA FINAŁ 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA - Polska 14 miejsce 

Puchar Narodów II Runda 

 

 

Puchar Narodów I Runda 

 

I kwalifikacja ME MJ 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 320
3. Babiak Filip  198
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  175
6. Milczarek Nina  170
7. Kawa Aleksandra 155
8. Jaglarz Julia  150
9. Kałdonek Martyna  139
10. Januszewska Z Skrzypiec A, Bedyńska W  111

 30/06/2020

1. Kierznowska Aleksandra 780
2. Lewandowski Aleksander    485
3. Suska Juliana 463
4. Skrobacz Olga 193
5. Baehr Maria  126
6. Stefańska Natalia  124
7. Barańska Laura 111
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

 30/06/2020

1 Zawadzka Eliza 745
2  Pietrzak Daria  400
3. Kapel Julia  340
4. Pymek Zuzanna 310
5. Konarska Marta  250
5Gramza Amelia 250
7. Biegalska Iga  245
8. Sijka Olivia  120
9. Dubieniecka Martyna   185
10.   Lasocka W. Pilem Perka A 160

 08/07/20

1.  Cwalina Wiktoria   30
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.  Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
4. Woźniak Stanisław  20
4 Grobelny Martyna   20
7. Wawrzkiewicz Tola 18
7. Puzdrowska Zuzanna 18
 Wierucka Maria  18
10. Słoniec Paulina / Topa Zuzanna  14

08/07/20

 Wierucka Zofia 86
2. Cwalina Wiktoria 80
2.  Skotarczak Nel 71
4.  Kierznowski Radosław  50
5.  Pliem  Perka Martyna  45
6.  Ciszek Zofia  40
7. Przybyła Natalia  38
8. Słoniec Paulina  33
9  Stasiak Agata  31
10.  Jurasz Kornelia  29

08/07/20

1.  Skotarczak Nel 231
2.  Babczyńska Małgorzata  101
3.  Pliem  Perka Martyna  82
4.  Nawrocka Roksana 68
5.  Przybyła Natalia  65
6.  Wernerowicz Aleksandra  64
7.  Janiszewska Lena  63
8.  Jurasz Kornelia  58
9.  Łącka Michalina 56
10. Przybylska Zuzanna  51

08/07/20

1.  Panarowicz Nikola  132    
2.  Kierznowska Jagoda  100
3.  Szeszuła Zuzanna   95
4.  Sondej Zofia  57
5.  Ludwicka Karina  44 
5   Grabowska Jagna  44
7.  Sówka Nell  35
8   Dunajska Marianna  34 
9.  Von Mauberg Wiktoria   33
10. Kuczkowiak Hanna   32

08/07/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  115
3.  Poleszak Dagmara  90
4.  Ambroziak Nadia 75
5.  Sówka Nell  70
6.  Jackowiak Marcelina 60
7.  Naumiuk Roksana  55
8. Otlewska Amelia  30
8.  Tuliszkiewicz Olga 30
10. Kamińska Oliwia  15

08/07/20

1.  Ganowska Julia  190
2.  Maćkowska Agata 130
3.  Jackowiak Marcelina  115
4.  Arkuszewska Daria  95
4.  Kowalonek Lena  95
6.  Kierznowska Jagoda 85
7.  Kamińska Agata  60
7. Rybak Massalska Lema  60
9. Dańczak Michalina  55 
10. Parkur A, Lehmann N 50

08/07/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Pietrzak Emilia  45 
2.  Bytner Wiktoria  30 
4   Otlewska Amelia  15  
5   Kozłowska Maria  15
6.  Kaczmarek Mikołaj  10
7.    
8.    
9.      
10       

08/07/20