ZO Leśna Wola 28-30.04.17
Michał Kaźmierczak i Chica - najlepsza para konkursu Grand Prix.
|
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 1 ZT - LL 60cm Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (Competition No 1 ZT) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | PABLO PRO (2) | Liwia | GAWROŃSKA (JM.2004) | 0 | 50,55 | |
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 / 616 007 59 00389 12 / gniada / PRO SAVAGE / POGONIA Mirosław Janik / Dominika Bom-Gawrońska |
SKJ CHAMPIONS TEAM | |||||
1 | WOLLINGS LION KING (99) | Matylda | SZRAJER (Mł.2008) | 0 | 42,63 | |
Kuc Walijski / NLD / Wałach / 2004 / 5280170401229 / siwa / Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin / Horsegata Linett / Pendock Peregrine H. Bleker / Herbert Szrajer |
Kielecki Klub Jeździecki | |||||
1 | WOLLINGS LION KING (99) | Matylda | SZRAJER (Mł.2008) | 0 | 42,89 | |
Kuc Walijski / NLD / Wałach / 2004 / 5280170401229 / siwa / Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin / Horsegata Linett / Pendock Peregrine H. Bleker / Herbert Szrajer |
Kielecki Klub Jeździecki |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 2 ZT - LL 80cm Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (Competition No 2 ZT) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | CASCALIDO (33) | Adam | KAŹMIERCZAK | 0 | 55,32 | |
Oldenburg / POL / Wałach / 2013 / - / ciemnogniada / Cascadello I/ Casall / Prestige II/ Calido - / Adam Kaźmierczak |
KJ Leśna Wola | |||||
1 | YARIS (129) | Ema | HROMJAKOVA | 0 | 47,28 | |
|
||||||
1 | CASCALIDO (33) | Adam | KAŹMIERCZAK | 0 | 54,31 | |
Oldenburg / POL / Wałach / 2013 / - / ciemnogniada / Cascadello I/ Casall / Prestige II/ Calido - / Adam Kaźmierczak |
KJ Leśna Wola | |||||
1 | PABLO PRO (2) | Liwia | GAWROŃSKA (JM.2004) | 0 | 50,54 | |
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 / 616 007 59 00389 12 / gniada / PRO SAVAGE / POGONIA Mirosław Janik / Dominika Bom-Gawrońska |
SKJ CHAMPIONS TEAM | |||||
1 | KEIRA HIPPICA (12) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 0 | 50,80 | |
OS / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Kannan / Cayenne Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
1 | GABBANA STH (17) | Bartosz | GROELE | 0 | 55,76 | |
KWPN / NLD / Klacz / 2011 / - / - / Ultimo/ Phin Phin / Kirsten S / Voltaire J.A. Dekker / Bartosz Groele |
BPK | |||||
1 | ESTERA (21) | Hanna | KALASHNIKOVA | 0 | 51,15 | |
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Grey / Elmoda Babiś Józef / Władysław Sobocki |
Leśna Wola | |||||
1 | RASCINA (89) | Aleksandra | DUDEK (JM.2002) | 0 | 47,35 | |
HAN / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Rascin / / Ratafia / DCD / Aleksandra Dudek |
WKJ Lublin | |||||
1 | ESTERA (21) | Hanna | KALASHNIKOVA | 0 | 45,97 | |
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Grey / Elmoda Babiś Józef / Władysław Sobocki |
Leśna Wola | |||||
1 | EMILY ROSE (34) | Aleksandra | MATEJA (J.2001) | 0 | 57,82 | |
SP / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Lumpi / - - / - |
KJ Leśna Wola | |||||
1 | KASJA (36) | Urszula | WÓJTOWICZ | 0 | 45,98 | |
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2005 / POL 009 63 00584 05 / gniada / Hetman / Kama Ewa Wójtowicz / Ewa Wójtowicz |
Ośrodek Jeździecki TARPAN | |||||
1 | SILVER SUN (18) | Magdalena | KRASNOWSKA | 0 | 51,34 | |
SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z / SELGENA 12 Stadnina Koni Widzów / ANNA TYSZKO |
KJ Leśna Wola Głogów Młp. | |||||
1 | KASJA (36) | Urszula | WÓJTOWICZ | 0 | 43,15 | |
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2005 / POL 009 63 00584 05 / gniada / Hetman / Kama Ewa Wójtowicz / Ewa Wójtowicz |
Ośrodek Jeździecki TARPAN | |||||
1 | ALLEGRO (135) | Aleksandra | CEBULAK | 0 | 59,67 | |
SP / POL / Wałach / 2012 / - / siwa / Ustinov / Adelina SK Leśna Wola / SK Leśna Wola |
KS Stangret Kielce | |||||
1 | REA (119) | Zachary | MOTYL (JM.2002) | 0 | 47,90 | |
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2004 / POL009630012604 / gniada / Dukat / Racja -- / Helen Jakubowska |
KJ Leśna Wola | |||||
1 | KRUSZYNKA (51) | Marika | UCHWAT (JM.2005) | 0 | 42,35 | |
Typ Km / POL / Klacz / 2010 / 616999661668410 / srokata / NN / NN POLSKA / SŁAWOMIR UCHWAT |
JKS POGÓRZE | |||||
1 | KRUSZYNKA (51) | Marika | UCHWAT (JM.2005) | 0 | 45,04 | |
Typ Km / POL / Klacz / 2010 / 616999661668410 / srokata / NN / NN POLSKA / SŁAWOMIR UCHWAT |
JKS POGÓRZE | |||||
1 | OLA ROSA NEGRA (70) | Filip | PYREK (JM.2004) | 0 | 45,09 | |
SP / POL / Klacz / 2005 / POL 009 53 01706 05 / ciemnogniada / LASCATRAZ L (hol) / OSARA xx M. Bach / Anna Schoen-Pyrek |
bpk | |||||
1 | CAPITTA (79) | Dariusz | WAJDA | 0 | 45,52 | |
SP / POL / Klacz / 2004 / - / ciemnogniada / Campari / Citta Janusz Majkowski / Dariusz Wajda |
JKS "KRESOWIAK" Kalników | |||||
1 | HILTON MK (98) | Malwina | ZDRZALIK | 0 | 56,41 | |
SP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Landos II / / Huanita / Good Luck MK Stadnina Koni Filice / - |
KJ Galop Kozienice | |||||
21 | VALMONT FEIVEL (41) | Agnieszka | FUTERA | 1 | 62,63 | |
Słowacka / SVK / Wałach / 2005 / - / siwa / ABC / ABC JAN NOVOTNY / AGNIESZKA FUTERA |
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" | |||||
22 | VALMONT FEIVEL (41) | Tomasz | ZELEK | 2 | 64,45 | |
Słowacka / SVK / Wałach / 2005 / - / siwa / ABC / ABC JAN NOVOTNY / AGNIESZKA FUTERA |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
23 | ALLEGRO (135) | Aleksandra | CEBULAK | 4 | 58,10 | |
SP / POL / Wałach / 2012 / - / siwa / Ustinov / Adelina SK Leśna Wola / SK Leśna Wola |
KS Stangret Kielce | |||||
23 | ASFURA (1) | Paulina | DUBIL-NALEPA | 4 | 51,27 | |
MŁP / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Audytor / Aspirantka Stadnina koni Janów Podlaski / Paulina Dubil-Nalepa |
WKJ LUBLIN SJ GERSHWIN | |||||
23 | GABBANA STH (17) | Bartosz | GROELE | 4 | 54,11 | |
KWPN / NLD / Klacz / 2011 / - / - / Ultimo/ Phin Phin / Kirsten S / Voltaire J.A. Dekker / Bartosz Groele |
BPK | |||||
23 | ASFURA (1) | Paulina | DUBIL-NALEPA | 4 | 58,18 | |
MŁP / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Audytor / Aspirantka Stadnina koni Janów Podlaski / Paulina Dubil-Nalepa |
WKJ LUBLIN SJ GERSHWIN |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 3 ZR - L 100cm Zwykły, art.238.2.1. (Competition No 3 ZR) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | CAPITTA (79) | Dariusz | WAJDA | 0 | 58,16 | Nagroda rzeczowa PLN |
SP / POL / Klacz / 2004 / - / ciemnogniada / Campari / Citta Janusz Majkowski / Dariusz Wajda |
JKS "KRESOWIAK" Kalników | |||||
2 | BROWNIE (EX ODRINA) (59) | Marcelina | LECH (JM.2003) | 0 | 58,19 | Nagroda rzeczowa PLN |
WLKP / POL / Klacz / 2004 / 616007640012404 / ciemnogniada / Czandor / Dido / Oktawia / Graf Stepp Ewa Ejma / Marcelina Lech |
SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE | |||||
3 | ELISEE GREY (69) | Teresa | IDZIK | 0 | 60,51 | Nagroda rzeczowa PLN |
Małopolska / POL / Klacz / 2010 / 616006630086110 / gniada / Grey / Embera Teresa Idzik / Teresa Idzik |
JKS Kresowiak Kalników | |||||
4 | BOLIVER (128) | Erika | CAUNEROVÁ (JM.2003) | 0 | 61,52 | |
Svk Tk / SVK / Wałach / 2007 / - / gniada / Baldini/ / Jet Set/ Erika Caunerová / Erika Caunerová |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||
5 | YARIS (129) | Ema | HROMJAKOVA | 0 | 61,74 | |
|
||||||
6 | SZAMAN HIPPICA (16) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 0 | 62,42 | |
OS / POL / Ogier / 2008 / - / kara / Stakkato / Metaxa Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
7 | CATHALEYA HIPPICA (83) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 0 | 62,60 | |
OS / POL / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / Cassini II / Qua Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
8 | NIHET (120) | Sophia | MOTYL (JM.2004) | 0 | 63,27 | |
KUC / POL / Klacz / 2005 / 616 013 57 01752 05 / kasztanowata / NICO-K / DAGA II Magdalena Lipińska / Helena Jakubowska |
KJ Leśna Wola | |||||
9 | RASCINA (89) | Aleksandra | DUDEK (JM.2002) | 0 | 64,19 | |
HAN / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Rascin / / Ratafia / DCD / Aleksandra Dudek |
WKJ Lublin | |||||
10 | KEIRA HIPPICA (12) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 0 | 65,29 | |
OS / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Kannan / Cayenne Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
11 | REA (119) | Zachary | MOTYL (JM.2002) | 0 | 65,30 | |
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2004 / POL009630012604 / gniada / Dukat / Racja -- / Helen Jakubowska |
KJ Leśna Wola | |||||
12 | COLLY (58) | Aleksandra | SOBOCKA (JM.2004) | 0 | 65,66 | |
Westfalska / DEU / Klacz / 2009 / DE 441411273709 / siwa / Cornado I / Polly Martina Schmidt / Władysław Sobocki |
KJ Leśna Wola | |||||
13 | CONSUELLA (123) | Peter | MACKOVJAK | 0 | 68,02 | |
|
||||||
14 | GRANNUS LAZAR (76) | Sławomir | SZLACHTA | 0 | 68,22 | |
Oldenburska / POL / Klacz / 2012 / - / kasztanowata / Levisonn / Stutbuch 1Granada Jarosław Sekula / Edmund Lazarewicz |
KJ Just Riding | |||||
15 | SILVER SUN (18) | Magdalena | KRASNOWSKA | 0 | 69,00 | |
SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z / SELGENA 12 Stadnina Koni Widzów / ANNA TYSZKO |
KJ Leśna Wola Głogów Młp. | |||||
16 | HAMILTON (91) | Malwina | URBAŃSKA | 0 | 72,37 | |
KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201202486 / siwa / Whitaker / Clinton / Wolinda / Ahorn 717803 W. LUTTIKHUIS / Jantex sp. zo.o |
St. Warszawski KJ | |||||
17 | WIKTORIA (71) | Justyna | WYWIAŁ | 0 | 74,87 | |
SP / POL / Klacz / 2003 / - / siwa / Lumpi / Willianta Ewa Goraus / Elżbieta Wywiał |
KKJK | |||||
18 | USTIN (67) | Marek | DUSZKIEWICZ | 0 | 77,63 | |
OS / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Utiniv KWPN / Libero H / Angela / Aloube Z Duszkiewicz Gabriela / Duszkiewicz Marek |
BPK | |||||
19 | ADELANO (6) | Tomasz | PLEWA | 1 | 78,60 | |
SP / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Castiglione L / Adelina SK Leśna Wola / SK Leśna Wola |
KJ Leśna Wola | |||||
20 | H DOMINIQUE V (44) | Tomasz | ZELEK | 1 | 78,64 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2012 / 528003201205326 / gniada / CAMPBELL VDL / DOMINIQUE/ SAM R HOLANDIA / ALBERT VON UNEN |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
21 | CHRISTIANO I L (56) | Tomasz | PLEWA | 1 | 79,47 | |
WEST / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / CHRISTIANO / CORIANO / PHOENIX ST / PHÖNIX * / Władysław Sobocki |
KJ Leśna Wola | |||||
22 | HASTON NITA (45) | Tomasz | ZELEK | 2 | 82,78 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2012 / 528000320120759 / kasztanowata / ZIROCCO BLUE / ANNA NITA/CORLAND HOLANDIA / ALBERT VON UNEN |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
23 | OLA ROSA NEGRA (70) | Filip | PYREK (JM.2004) | 4 | 59,45 | |
SP / POL / Klacz / 2005 / POL 009 53 01706 05 / ciemnogniada / LASCATRAZ L (hol) / OSARA xx M. Bach / Anna Schoen-Pyrek |
bpk | |||||
24 | EMILY ROSE (34) | Aleksandra | MATEJA (J.2001) | 4 | 61,45 | |
SP / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Lumpi / - - / - |
KJ Leśna Wola | |||||
25 | ISIS (134) | Barbora | LAZORIKOVA | 4 | 66,12 | |
- / POL / Klacz / 2012 / - / jelena / - / - - / - |
||||||
26 | ELDORADO W (96) | Wiktoria | HOJDA (J.2001) | 4 | 67,54 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2009 / 528003200912929 / siwa / Calido/ Cantus / Silohuit-W/ Julio Mariner B S. Wichers / Wiktoria Hojda |
KJ Leśna Wola | |||||
27 | KOSSAK HIPPICA (81) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 4 | 71,20 | |
OS / POL / Ogier / 2012 / DE418182528212 / kara / Kannan / Conchita Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
28 | CALIFORNIA HIPPICA (84) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 4 | 71,90 | |
OS / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Conthargos / / Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
29 | SIENA (87) | Julia | GWÓŹDŹ (J.2000) | 4 | 74,58 | |
SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610184708 / gniada / Placido / Animo / Segowia / Alywar SK Iwno / Izabella Jezierska - Gwóźdź |
St. SKJ Bobrowy Staw | |||||
30 | NANETTE (127) | Erika | CAUNEROVÁ (JM.2003) | 10 | 82,52 | |
Svk Tk / SVK / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Charisma / Niagara Prepelicova Danica / Prepelicova Danica |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||
31 | TAHIRA ANGEL (53) | Sławomir | UCHWAT | 10 | 99.96 | |
AES / GER / Klacz / 2012 / 826002120024645 / siwa / Chapman ET / Douglas / Qinara / Quidams Rubin - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j. |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
32 | HILTON MK (98) | Malwina | ZDRZALIK | 15 | 88,61 | |
SP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Landos II / / Huanita / Good Luck MK Stadnina Koni Filice / - |
KJ Galop Kozienice | |||||
33 | LEXUS (22) | Natalia | GAIK (J.2001) | 20 | 106,27 | |
SP / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Alvarez 17 / Legenda Kołodziej Izabela / KJ „Leśna Wola” |
Klub Jeździecki „Leśna Wola” | |||||
34 | BERLIN DE RIVERLAND (110) | Joanna | POMIANKOWSKA | 22 | 115,57 | |
SF / FRA / Ogier / 2011 / 25000111751452G / siwa / Clinton / Corrado / Julie D'Opal / Jus de Pomme De Riverland / Krzysztof Pomiankowski |
KS Stangret Kielce | |||||
HEROS (52) | Sławomir | UCHWAT | ELI | |||
KWPN / NLD / Wałach / 2012 / 528003201200314 / kasztanowata / ZIROCCO BLUE / SIKINESTA/ SILVIO II HOLANDIA / JAROSŁAW OWSIAK |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
BOLIVER (128) | Erika | CAUNEROVÁ (JM.2003) | x 0 | 57,19 | ||
Svk Tk / SVK / Wałach / 2007 / - / gniada / Baldini/ / Jet Set/ Erika Caunerová / Erika Caunerová |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||
ELISEE GREY (69) | Teresa | IDZIK | x 0 | 59,19 | ||
Małopolska / POL / Klacz / 2010 / 616006630086110 / gniada / Grey / Embera Teresa Idzik / Teresa Idzik |
JKS Kresowiak Kalników | |||||
NANETTE (127) | Erika | CAUNEROVÁ (JM.2003) | x 0 | 61,27 | ||
Svk Tk / SVK / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Charisma / Niagara Prepelicova Danica / Prepelicova Danica |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||
ISIS (134) | Barbora | LAZORIKOVA | x 0 | 63,46 | ||
- / POL / Klacz / 2012 / - / jelena / - / - - / - |
||||||
NIHET (120) | Sophia | MOTYL (JM.2004) | x 0 | 63,80 | ||
KUC / POL / Klacz / 2005 / 616 013 57 01752 05 / kasztanowata / NICO-K / DAGA II Magdalena Lipińska / Helena Jakubowska |
KJ Leśna Wola | |||||
ELDORADO W (96) | Wiktoria | HOJDA (J.2001) | x 0 | 66,79 | ||
KWPN / NLD / Wałach / 2009 / 528003200912929 / siwa / Calido/ Cantus / Silohuit-W/ Julio Mariner B S. Wichers / Wiktoria Hojda |
KJ Leśna Wola | |||||
LEXUS (22) | Natalia | GAIK (J.2001) | x 0 | 67,37 | ||
SP / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Alvarez 17 / Legenda Kołodziej Izabela / KJ „Leśna Wola” |
Klub Jeździecki „Leśna Wola” | |||||
ADELANO (6) | Tomasz | PLEWA | x 0 | 77,28 | ||
SP / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Castiglione L / Adelina SK Leśna Wola / SK Leśna Wola |
KJ Leśna Wola | |||||
USTIN (67) | Marek | DUSZKIEWICZ | x 1 | 87,60 | ||
OS / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Utiniv KWPN / Libero H / Angela / Aloube Z Duszkiewicz Gabriela / Duszkiewicz Marek |
BPK | |||||
BERLIN DE RIVERLAND (110) | Joanna | POMIANKOWSKA | x 4 | 99,86 | ||
SF / FRA / Ogier / 2011 / 25000111751452G / siwa / Clinton / Corrado / Julie D'Opal / Jus de Pomme De Riverland / Krzysztof Pomiankowski |
KS Stangret Kielce |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 4 ZR - P 110cm Zwykły, art.238.2.1. (Competition No 4 ZR) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | BROWNIE (EX ODRINA) (59) | Marcelina | LECH (JM.2003) | 0 | 60,52 | 150 PLN |
WLKP / POL / Klacz / 2004 / 616007640012404 / ciemnogniada / Czandor / Dido / Oktawia / Graf Stepp Ewa Ejma / Marcelina Lech |
SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE | |||||
2 | CATHALEYA HIPPICA (83) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 0 | 61,61 | 100 PLN |
OS / POL / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / Cassini II / Qua Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
3 | SZAMAN HIPPICA (16) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 0 | 63,47 | 50 PLN |
OS / POL / Ogier / 2008 / - / kara / Stakkato / Metaxa Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
4 | KINGSTON HIPPICA (82) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 0 | 64,54 | |
OS / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Kannan / Qua Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
5 | HAMILTON (91) | Malwina | URBAŃSKA | 0 | 64,94 | |
KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201202486 / siwa / Whitaker / Clinton / Wolinda / Ahorn 717803 W. LUTTIKHUIS / Jantex sp. zo.o |
St. Warszawski KJ | |||||
6 | MAESTRO ZK (68) | Katarzyna | DARŁAK | 0 | 65,63 | |
SP / POL / Wałach / 2011 / 616 009 59 02053 11 / gniada / Cancoon / Miss Neel Zbigniew Kruk / Marian Darłak |
Kjk Romico | |||||
7 | SONATA (109) | Dawid | DUBIL | 0 | 69,68 | |
SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Aravel II / Symfonia Waro Justyna Wiese / Klaudia Olchowska |
WKJ Lublin | |||||
8 | ESPERANZA (124) | Peter | MACKOVJAK | 0 | 70,50 | |
|
||||||
9 | DAYTON (61) | Joanna | TŁUSZCZ | 0 | 70,71 | |
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000807293 / siwa / Up To Date / Camerino / Rulanda / Indorado - / Lesław Sarachman |
Fkjk Zatoka | |||||
10 | H-CARETANO (94) | Justyna | BISAGA (J.1999) | 0 | 71,57 | |
Wielkopolska / POL / Wałach / 2005 / 10761 / gniada / Carry Son / Hańcza Kazimierz Bartkowiak / Barbara Bisaga |
KJ Facimiech | |||||
11 | VALENTINE (62) | Joanna | TŁUSZCZ | 0 | 72,01 | |
WESTF / GER / Klacz / 2010 / DE441410969710 / siwa / Valentino / Now Or Never M / Cocco / Cornet Obolensky - / Lesław Sarachman |
Fkjk Zatoka | |||||
12 | CHABLIS VDV Z (95) | Oliwia | KUTERMAK (J.2001) | 0 | 72,10 | |
Zangersheide / BEL / Wałach / 2005 / - / gniada / Crown Z / Coni V VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES / Oleg Badałow |
KJ Facimiech | |||||
13 | ANTONIO (38) | Robert | UCHWAT | 0 | 75,89 | |
SP / POL / Ogier / 2011 / - / siwa / Solaris / Apia Remigiusz Makowski / Maja B. Uchwat |
JKS Pogórze | |||||
14 | CALIFORNIA HIPPICA (84) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 0 | 75,90 | |
OS / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Conthargos / / Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
15 | SANDRO GIRL (126) | Matus | SMANDRA | 0 | 76,22 | |
|
||||||
16 | JUST RIDING CALIFORNIA BS (77) | Sławomir | SZLACHTA | 0 | 76,59 | |
Oldenburska / POL / Klacz / 2011 / - / siwa / Calido / Converterka Beata Szlachta / Beata Szlachta |
KJ Just Riding | |||||
17 | CENTOO (101) | Agnieszka | KIEWREL (JM.2002) | 0 | 76,67 | |
SWB / SWE / Wałach / 2005 / 752004540501001 / ciemnogniada / Cardento / Capitol I / Aqua / Aram - / Ryszard Kiewrel |
WLKS Krakus | |||||
18 | CONSUELLA (123) | Peter | MACKOVJAK | 0 | 77,56 | |
|
||||||
19 | ANKA LAZAR (75) | Sławomir | SZLACHTA | 0 | 77,74 | |
Holsztyńska / DEU / Ogier / 2011 / - / - / Cachas / Why not II Hans Karsten / Hans Karsten |
KJ Just Riding | |||||
20 | JUST RIDING OHIO (100) | Herbert | SZRAJER | 0 | 77,81 | |
SP / POL / Wałach / 2012 / 616009640015512 / gniada / Quo Vadis / Optima-E Grzegorz Buchwał / Wiktoria Coleman |
Kielecki Klub Jeździecki | |||||
21 | WIKI (4) | Ewa | WALAS-KAŹMIERCZAK | 0 | 77,82 | |
SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Landino / Whoopy Władysław Giza / SK Leśna Wola |
KJ Leśna Wola | |||||
22 | ATTACHANT (118) | Beniamin | DROZD | 1 | 79,33 | |
KWPN / POL / Ogier / 2005 / - / ciemnogniada / Tenerife Vdl / Kunera/Burggraf Marcus / Beata Drozd |
KJ Leśna Wola | |||||
23 | GOLD CHAMPION (42) | Emilia | ROMANEK (J.1999) | 1 | 79,55 | |
SP / POL / Wałach / 2009 / 616009690172109 / gniada / Candiavolo / Cantus / Gerida / Grandeur Rudiger Wassibauer / Mariusz Romanek |
WKJ Lublin | |||||
24 | W HEMBLA Z (132) | Krzysztof | OKŁA | 1 | 80,18 | |
|
Kielecki KJ | |||||
25 | CAMILLO SONG (20) | Paulina | RUDZKA (J.2000) | 1 | 80,53 | |
HANN / GER / Wałach / 2007 / - / gniada / Now or Never M / Allegra Giulia Julia Christoffers / Ewa Rudzka |
KS Stangret Kielce | |||||
26 | GINA ROYALTY (40) | Aleksandra | CEBULAK | 1 | 81,01 | |
KWPN / NED / Klacz / 2011 / 528003201103587 / gniada / Spartacus / Stakkato / Bente Royalty / Clinton J. Venner / Janusz Cebulak |
KS Stangret Kielce | |||||
27 | GUZZI-V (49) | Bibiana | KĘDZIOR (J.2001) | 1 | 81,36 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2011 / 528003201104228 / kasztanowata / Indoctro / Capitol I / Bekarla V / Indorado - / Robert Kędzior |
JKS Pogórze Glinik Zaborowski | |||||
28 | WIENA (47) | Tomasz | ZELEK | 1 | 81,55 | |
HOLST / DEU / Klacz / 2011 / DE421000045611 / siwa / Clamiro / Wachtel/ Canto Niemcy / Józef Buczyński |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
29 | J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK (7) | Michał | KAŹMIERCZAK | 2 | 82,37 | |
BWP / BEL / Wałach / 2009 / - / - / Ferro / Miss Lucernaise - / SK Leśna Wola |
KJ Leśna Wola | |||||
30 | CASINIR (131) | Grzegorz | NOWAK | 2 | 84,34 | |
|
FKJK Zatoka | |||||
31 | VERNON (60) | Marek | DUSZKIEWICZ | 2 | 84,57 | |
OS / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Van Helsing / Funny Affair Marek Duszkiewicz / Marek Duszkiewicz |
BPK | |||||
32 | MICENTO (5) | Tomasz | PLEWA | 2 | 84,97 | |
SP / POL / Wałach / 2009 / - / - / Cento / Mirabel SK Leśna Wola / SK Leśna Wola |
KJ Leśna Wola | |||||
33 | H DOMINIQUE V (44) | Tomasz | ZELEK | 3 | 89,70 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2012 / 528003201205326 / gniada / CAMPBELL VDL / DOMINIQUE/ SAM R HOLANDIA / ALBERT VON UNEN |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
34 | SIENA (87) | Julia | GWÓŹDŹ (J.2000) | 4 | 67,54 | |
SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610184708 / gniada / Placido / Animo / Segowia / Alywar SK Iwno / Izabella Jezierska - Gwóźdź |
St. SKJ Bobrowy Staw | |||||
35 | HONDA (93) | Przemysław | WÓJCIK | 4 | 69,01 | |
SP / POL / Klacz / 2007 / POL009600001907 / ciemnogniada / Kabaret / Tytoń / Heinola / Nirkan SK Rzeczna / Soymax Horse Team |
Soymax Horse Team | |||||
36 | MELLOW CATOKI (80) | Malwina | URBAŃSKA | 4 | 69,26 | |
MACKL / GER / Ogier / 2011 / DE427270003311 / gniada / Canoso / Catoki / Modesta / Morgan - / Włodzimierz Urbański |
St. Warszawski KJ | |||||
37 | FALERIO (130) | Lucia | BORISOVÁ | 4 | 74,28 | |
, / POL / Ogier / 2010 / - / - / , / ,, , / , |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||
38 | QUATTRO HIPPICA (86) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 4 | 74,44 | |
OS / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Quidam's Rubin / Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
39 | COLLY (58) | Aleksandra | SOBOCKA (JM.2004) | 4 | 76,90 | |
Westfalska / DEU / Klacz / 2009 / DE 441411273709 / siwa / Cornado I / Polly Martina Schmidt / Władysław Sobocki |
KJ Leśna Wola | |||||
40 | CHRISTIANO I L (56) | Tomasz | PLEWA | 4 | 92,37 | |
WEST / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / CHRISTIANO / CORIANO / PHOENIX ST / PHÖNIX * / Władysław Sobocki |
KJ Leśna Wola | |||||
41 | HEROS (52) | Sławomir | UCHWAT | 6 | 83,02 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2012 / 528003201200314 / kasztanowata / ZIROCCO BLUE / SIKINESTA/ SILVIO II HOLANDIA / JAROSŁAW OWSIAK |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
42 | CAMARO (55) | Sławomir | UCHWAT | 7 | 86,44 | |
HAN / POL / Wałach / 2012 / DE431316686312 / siwa / Clinton II / Carous / Loree / Laurion Marta Roszkiewicz-Heizer / Aleksandra Pietrzyk i Sławomir Uchwat |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
43 | MILLION DREAMS (28) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 7 | 89,66 | |
OLD / POL / Klacz / 2011 / DE418182536511 / kasztanowata / Kannan / Voltaire / Saragossa / Leandro Michał Ziębicki / Michał Ziębicki |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||
44 | HIMENA (35) | Przemysław | WÓJCIK | 9 | 80,90 | |
SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610048510 / siwa / Castilio / Cassini I / Hita / Talent Józef Parzonka / Soymax Horse Team |
Soymax Horse Team | |||||
WIKTORIA (71) | Justyna | WYWIAŁ | REZ | |||
SP / POL / Klacz / 2003 / - / siwa / Lumpi / Willianta Ewa Goraus / Elżbieta Wywiał |
KKJK |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 1 ZO - P1 115cm Runda Młodych Koni 5 – latki (Competition No 1 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | KOSSAK HIPPICA (81) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 7,9 | 70,91 | |
OS / POL / Ogier / 2012 / DE418182528212 / kara / Kannan / Conchita Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
2 | HILLARY C (EX HOEWIES) (105) | Krzysztof | OKŁA | 7,9 | 79,26 | |
KWPN / NLD / Klacz / 2012 / 528003201201433 / siwa / Harley VDL / Heartbreaker / T-Jourwies / Indorado - / Andrzej Okła |
Kielecki KJ | |||||
3 | GRANNUS LAZAR (76) | Sławomir | SZLACHTA | 7,2 | 72,57 | |
Oldenburska / POL / Klacz / 2012 / - / kasztanowata / Levisonn / Stutbuch 1Granada Jarosław Sekula / Edmund Lazarewicz |
KJ Just Riding | |||||
4 | JUST RIDING OHIO (100) | Herbert | SZRAJER | 7,2 | 79,05 | |
SP / POL / Wałach / 2012 / 616009640015512 / gniada / Quo Vadis / Optima-E Grzegorz Buchwał / Wiktoria Coleman |
Kielecki Klub Jeździecki | |||||
5 | TAHIRA ANGEL (53) | Sławomir | UCHWAT | 6,3 | 76,57 | |
AES / GER / Klacz / 2012 / 826002120024645 / siwa / Chapman ET / Douglas / Qinara / Quidams Rubin - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j. |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 2 ZO - N1 125cm Runda Młodych Koni 6 – latki (Competition No 2 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | GUESS (31) | Michał | ZIĘBICKI | 8,3 | 78,89 | |
KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201106374 / gniada / Eldorado / Clinton / Maravola / Nimmerdor Bevelsborg Horses B. V. / KJK Szary |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||
2 | ZIRROCO AIR (117) | Beniamin | DROZD | 8,0 | 70,95 | |
HOLST / POL / Ogier / 2011 / DE421000564711 / gniada / Zirocco Blue/ Mr. Blue / Zalza/ Con Air - / Z.Drozd |
KJ Leśna Wola | |||||
3 | LUCIANO (29) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 8,0 | 72,94 | |
OLD / POL / Wałach / 2011 / DE418182535811 / kasztanowata / Laith / Lord Z / Angela / Aloube Z Marek Duszkiewicz / St. KS KJK Szary Michałowice |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||
4 | ANKA LAZAR (75) | Sławomir | SZLACHTA | 8,0 | 72,97 | |
Holsztyńska / DEU / Ogier / 2011 / - / - / Cachas / Why not II Hans Karsten / Hans Karsten |
KJ Just Riding | |||||
5 | WIENA (47) | Tomasz | ZELEK | 7,9 | 76,70 | |
HOLST / DEU / Klacz / 2011 / DE421000045611 / siwa / Clamiro / Wachtel/ Canto Niemcy / Józef Buczyński |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
6 | ROSSA (9) | Michał | KAŹMIERCZAK | 7,8 | 74,46 | |
SP / POL / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / CONTENDER SON / RACHELLA 1 / WIKTORIA TRZEBNIAK |
KJ Leśna Wola | |||||
7 | MELLOW CATOKI (80) | Malwina | URBAŃSKA | 7,8 | 76,05 | |
MACKL / GER / Ogier / 2011 / DE427270003311 / gniada / Canoso / Catoki / Modesta / Morgan - / Włodzimierz Urbański |
St. Warszawski KJ | |||||
8 | L'COLANTOS (90) | Malwina | URBAŃSKA | 7,5 | 74,70 | |
SP / POL / Ogier / 2011 / 616009661580811 / gniada / Cola / Contender / Lotte / Levantos I Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański |
St. Warszawski KJ | |||||
9 | BONIEK (14) | Michał | KAŹMIERCZAK | 7,3 | 71,58 | |
SP / POL / Wałach / 2011 / - / ciemnogniada / Lansjer L / Boni M SK Lesna WOla / SK Lesna Wola |
KJ Leśna Wola | |||||
10 | GINA ROYALTY (40) | Aleksandra | CEBULAK | 7,3 | 73,32 | |
KWPN / NED / Klacz / 2011 / 528003201103587 / gniada / Spartacus / Stakkato / Bente Royalty / Clinton J. Venner / Janusz Cebulak |
KS Stangret Kielce | |||||
11 | MILLION DREAMS (28) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 7,3 | 79,96 | |
OLD / POL / Klacz / 2011 / DE418182536511 / kasztanowata / Kannan / Voltaire / Saragossa / Leandro Michał Ziębicki / Michał Ziębicki |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||
12 | JUST RIDING CALIFORNIA BS (77) | Sławomir | SZLACHTA | 7,2 | 77,52 | |
Oldenburska / POL / Klacz / 2011 / - / siwa / Calido / Converterka Beata Szlachta / Beata Szlachta |
KJ Just Riding |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 3 ZO - N 120cm Mała Runda Zwykły 238.2.1 (Competition No 3 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | GRANDCELANO (125) | Peter | MACKOVJAK | 0 | 67,01 | 300 PLN |
|
||||||
2 | CADEAU DU DESTIN (104) | Dagmara | PIĘTKA | 0 | 70,24 | 200 PLN |
HOL / POL / Ogier / 2008 / DE421000406308 / gniada / Calato / Odessa IX Juergens Joachim / Leszek Piętka |
Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice | |||||
3 | BOSS (43) | Emilia | ROMANEK (J.1999) | 0 | 72,08 | 150 PLN |
MŁP / POL / Wałach / 2006 / 616006580770106 / gniada / Banknot / Emir / Iwa / nn Robert Stasiuk / Jagoda Kudlicka |
WKJ Lublin | |||||
4 | KEEN ON PLEASURE (19) | Ewelina | POLSKA | 0 | 72,69 | 100 PLN |
SP / POL / Wałach / 2009 / 616009580441609 / kasztanowata / Ever For Pleasure / Espri / Kamasutra / Lubań Ewelina Polska / Ewelina Polska |
Soymax Horse Team Lublin | |||||
5 | SOPRANO HIPPICA (85) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 0 | 73,90 | 50 PLN |
OS / POL / Wałach / 2010 / - / - / Stakkatol / La silla Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
6 | CHABLIS VDV Z (95) | Oliwia | KUTERMAK (J.2001) | 0 | 76,50 | 50 PLN |
Zangersheide / BEL / Wałach / 2005 / - / gniada / Crown Z / Coni V VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES / Oleg Badałow |
KJ Facimiech | |||||
7 | GOLIATH J&JZ (113) | Julia | OSTROWSKA | 0 | 76,93 | 50 PLN |
ZANG / BEL / Wałach / 2009 / 056015Z55766709 / kasztanowata / Griseldi / Grosso Z / Prestige Z / Puccini Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska |
Polski Polo Klub Warszawa | |||||
8 | ANTONIO (38) | Robert | UCHWAT | 0 | 78,25 | 50 PLN |
SP / POL / Ogier / 2011 / - / siwa / Solaris / Apia Remigiusz Makowski / Maja B. Uchwat |
JKS Pogórze | |||||
9 | DURANO G (26) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 0 | 79,15 | 50 PLN |
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000813564 / siwa / Canturano / Canturo / Zienna G / Indorado Stoeterij Gaesbeek / Kazimiera Siewior |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||
10 | GUZZI-V (49) | Bibiana | KĘDZIOR (J.2001) | 0 | 79.91 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2011 / 528003201104228 / kasztanowata / Indoctro / Capitol I / Bekarla V / Indorado - / Robert Kędzior |
JKS Pogórze Glinik Zaborowski | |||||
11 | CENTOO (101) | Agnieszka | KIEWREL (JM.2002) | 0 | 82,17 | |
SWB / SWE / Wałach / 2005 / 752004540501001 / ciemnogniada / Cardento / Capitol I / Aqua / Aram - / Ryszard Kiewrel |
WLKS Krakus | |||||
12 | CONAYERO NF (11) | Michał | KAŹMIERCZAK | 0 | 83,22 | |
HOLS / GER / Ogier / 2010 / - / ciemnogniada / CONNOR / TOI TOI SOW n / NATALIA WLODARCZAK KUBIAK |
KJ Leśna Wola | |||||
13 | SANDRO GIRL (126) | Matus | SMANDRA | 0 | 83,82 | |
|
||||||
14 | GOLD CHAMPION (42) | Emilia | ROMANEK (J.1999) | 0 | 84,14 | |
SP / POL / Wałach / 2009 / 616009690172109 / gniada / Candiavolo / Cantus / Gerida / Grandeur Rudiger Wassibauer / Mariusz Romanek |
WKJ Lublin | |||||
15 | CALL ME 7 (73) | Patrycja | DADAŁ | 0 | 84,87 | |
Holsztyńska / GER / Klacz / 2009 / - / siwa / Contact Me / Fire Girl Gerken Kai / Patrycja Dadał |
JKS Pogórze | |||||
16 | Q 7 (54) | Sławomir | UCHWAT | 0 | 85,37 | |
HOL / GER / Wałach / 2010 / DE421000509510 / ciemnogniada / Quarz / Quintero / Mona X / Contender - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j. |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
17 | CASINIR (131) | Grzegorz | NOWAK | 0 | 85,44 | |
|
FKJK Zatoka | |||||
18 | ATTACHANT (118) | Beniamin | DROZD | 0 | 85,47 | |
KWPN / POL / Ogier / 2005 / - / ciemnogniada / Tenerife Vdl / Kunera/Burggraf Marcus / Beata Drozd |
KJ Leśna Wola | |||||
19 | DIARADO TOP (10) | Michał | KAŹMIERCZAK | 0 | 85,86 | |
OLDB / GER / Wałach / 2010 / - / gniada / DIARADO / WINDGOLD GESTUET LEWITZ / WIKTORIA TRZEBNIAK |
KJ Leśna Wola | |||||
20 | SONATA (109) | Dawid | DUBIL | 0 | 86,52 | |
SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Aravel II / Symfonia Waro Justyna Wiese / Klaudia Olchowska |
WKJ Lublin | |||||
21 | GIRSTI (3) | Michał | KAŹMIERCZAK | 0 | 86,58 | |
KWPN / NLD / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / n / n n / n |
KJ Leśna Wola | |||||
22 | ISTANBUL (46) | Tomasz | ZELEK | 0 | 86,82 | |
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 104CJ47 / gniada / Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve / Balou / Balouet Du Rouet - / Omer Karaevli |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
23 | VERNON (60) | Marek | DUSZKIEWICZ | 1 | 88,07 | |
OS / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Van Helsing / Funny Affair Marek Duszkiewicz / Marek Duszkiewicz |
BPK | |||||
24 | LINDY HOP (50) | Kamil | MUSIAŁ (J.1999) | 1 | 90,33 | |
HOL / GER / Ogier / 2010 / DE421000254310 / gniada / Lasino / Landgraf I / Mira XI / Corrado I - / Mariusz Musiał |
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" | |||||
25 | ESPERANZA (124) | Peter | MACKOVJAK | 4 | 73,12 | |
|
||||||
26 | DAYTON (61) | Joanna | TŁUSZCZ | 4 | 74,47 | |
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000807293 / siwa / Up To Date / Camerino / Rulanda / Indorado - / Lesław Sarachman |
Fkjk Zatoka | |||||
27 | LIBERO A (64) | Grzegorz | NOWAK | 4 | 76,22 | |
HOL / GER / Wałach / 2007 / DE421000017907 / gniada / Larius W / Landgraf I / Lira II / Julio Mariner - / Lesław Sarachman |
FKJK Zatoka | |||||
28 | CAMILLO SONG (20) | Paulina | RUDZKA (J.2000) | 4 | 77,30 | |
HANN / GER / Wałach / 2007 / - / gniada / Now or Never M / Allegra Giulia Julia Christoffers / Ewa Rudzka |
KS Stangret Kielce | |||||
29 | CAMARO (55) | Sławomir | UCHWAT | 4 | 77,77 | |
HAN / POL / Wałach / 2012 / DE431316686312 / siwa / Clinton II / Carous / Loree / Laurion Marta Roszkiewicz-Heizer / Aleksandra Pietrzyk i Sławomir Uchwat |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
30 | SYRIA (88) | Łukasz | WYSOCKI | 4 | 78,69 | |
SP / POL / Klacz / 2008 / POL009580326408 / gniada / Cautanis / Cantus / Sanacja / Szuan Arkadiusz Mazurek / Emilia Wysocka |
WKJ Lublin | |||||
31 | FALERIO (130) | Lucia | BORISOVÁ | 4 | 80,39 | |
, / POL / Ogier / 2010 / - / - / , / ,, , / , |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||
32 | KINGSTON HIPPICA (82) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 7 | 96,76 | |
OS / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Kannan / Qua Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
33 | HONDA (93) | Przemysław | WÓJCIK | 8 | 73,07 | |
SP / POL / Klacz / 2007 / POL009600001907 / ciemnogniada / Kabaret / Tytoń / Heinola / Nirkan SK Rzeczna / Soymax Horse Team |
Soymax Horse Team | |||||
34 | QUATTRO HIPPICA (86) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 8 | 83,22 | |
OS / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Quidam's Rubin / Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
35 | PRIAM (133) | Julia | BERBEŚ | 9 | 90,62 | |
|
||||||
36 | HIMENA (35) | Przemysław | WÓJCIK | 10 | 92,67 | |
SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610048510 / siwa / Castilio / Cassini I / Hita / Talent Józef Parzonka / Soymax Horse Team |
Soymax Horse Team | |||||
37 | W HEMBLA Z (132) | Krzysztof | OKŁA | 11 | 96,98 | |
|
Kielecki KJ | |||||
LANCELOT (103) | Ewelina | ROCKA (J.2000) | ELI | |||
OS / POL / Wałach / 2008 / DE418181041908 / kasztanowata / Lordanos / Landos / Quattro's Queen / Quattro B Jacek Janiszewski / Marek Rocki |
WKJ Lublin | |||||
VALENTINE (62) | Joanna | TŁUSZCZ | ELI | |||
WESTF / GER / Klacz / 2010 / DE441410969710 / siwa / Valentino / Now Or Never M / Cocco / Cornet Obolensky - / Lesław Sarachman |
Fkjk Zatoka | |||||
H-CARETANO (94) | Justyna | BISAGA (J.1999) | REZ | |||
Wielkopolska / POL / Wałach / 2005 / 10761 / gniada / Carry Son / Hańcza Kazimierz Bartkowiak / Barbara Bisaga |
KJ Facimiech |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 4 ZO - C 130cm Średnia Runda Dwufazowy 274.5.3 (Competition No 4 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
I Faza | II Faza |
Nagroda Prize |
|||
Punkty | Czas | Punkty | Czas | |||||
1 | BENGRAF (15) | Michał | KAŹMIERCZAK | 0 | 51,23 | 0 | 34,13 | 450 PLN |
SP / POL / Ogier / 2010 / - / siwa / TJUNGSKE / BENNETA SK RACOT / NATALIA WLODARCZAK KUBIAK |
KJ Leśna Wola | |||||||
2 | CONNERY (78) | Sławomir | SZLACHTA | 0 | 56,00 | 0 | 34,29 | 300 PLN |
Holsztyńska / GER / Wałach / 2009 / - / gniada / Clearway / Verona XII Kosicki Andreas / Beata Szlachta |
KJ Just Riding | |||||||
3 | VIPER W Z (24) | Radosław | ZALEWSKI | 0 | 49,72 | 0 | 37,80 | 200 PLN |
Zangersheide / NLD / Wałach / 2006 / Z602106 / kara / Vigo Darsouilles / Nabab De Reve / Glad Tidings / Tout Feu Dhex A. Waldmann / Marika Słowińska |
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw | |||||||
4 | CADEAU DU DESTIN (104) | Dagmara | PIĘTKA | 0 | 49,07 | 0 | 37,88 | 150 PLN |
HOL / POL / Ogier / 2008 / DE421000406308 / gniada / Calato / Odessa IX Juergens Joachim / Leszek Piętka |
Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice | |||||||
5 | ISTANBUL (46) | Tomasz | ZELEK | 0 | 53,37 | 0 | 38,34 | 100 PLN |
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 104CJ47 / gniada / Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve / Balou / Balouet Du Rouet - / Omer Karaevli |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||||
6 | LARINA (65) | Grzegorz | NOWAK | 0 | 47,70 | 0 | 40,61 | 100 PLN |
NRPS / NED / Klacz / 2009 / 528008090178909 / siwa / U2 / Guidam / Zarina / Vito V. D. Paardenwinning D. Schaper / Lesław Sarachman |
FKJK Zatoka | |||||||
7 | GIORGIO W (37) | Robert | UCHWAT | 0 | 48,60 | 0 | 41,21 | 100 PLN |
OLD. / GER / Wałach / 2004 / de 433 331161004 / gniada / Quidam'sRubin / Ola-Ola Tima Knueven / Robert Uchwat |
JKS Pogórze | |||||||
8 | DURANO G (26) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 0 | 52,97 | 0 | 41,26 | 50 PLN |
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000813564 / siwa / Canturano / Canturo / Zienna G / Indorado Stoeterij Gaesbeek / Kazimiera Siewior |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||||
9 | GOLIATH J&JZ (113) | Julia | OSTROWSKA | 0 | 49,69 | 0 | 42,61 | |
ZANG / BEL / Wałach / 2009 / 056015Z55766709 / kasztanowata / Griseldi / Grosso Z / Prestige Z / Puccini Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska |
Polski Polo Klub Warszawa | |||||||
10 | CARPEDIEM (114) | Julia | OSTROWSKA | 0 | 51,21 | 0 | 43,33 | |
Holsztyn / POL / Ogier / 2002 / - / - / Coriano / Divola xyz / Anna Stupkiewicz-OStrowska |
Polski Polo Klub Warszawa | |||||||
11 | CONCRETOSS (66) | Grzegorz | NOWAK | 0 | 51,66 | 0 | 45,20 | |
HOL / POL / Wałach / 2008 / DE421000606608 / siwa / Concreto / Contender / Tinta / Calido II Peter Nagel-Tornau / Lesław Sarachman |
FKJK Zatoka | |||||||
12 | SOMETHING SPECIAL (27) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 0 | 54,24 | 0 | 46,16 | |
WARM / CZE / Wałach / 2009 / 040017011175709 / kasztanowata / Apoleon Timpex / Quidam De Revel / Ornella / Griseldi L Obora Gestut / Anna Szary-Ziębicka |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||||
13 | FRED - FLINSTONE (122) | Jarosław | KOZIAROWSKI | 0 | 53,90 | 0 | 46,18 | |
KWPN / NED / Ogier / 2010 / 528003201008527 / gniada / Carambole / Cassini I / Rozarina / Burggraaf - / Urszula Koziarowska |
WLKS Krakus | |||||||
14 | CHACITOL (108) | Krzysztof | OKŁA | 0 | 57,83 | 0 | 49,63 | |
OLD / GER / Wałach / 2005 / - / gniada / Chacco Blue / Finja lewitz / Andrzej Okła |
Kielecki KJ | |||||||
15 | FIRST LADY (30) | Michał | ZIĘBICKI | 0 | 57,45 | 0 | 49,64 | |
KWPN / NLD / Klacz / 2010 / 528003201005939 / gniada / Clinton / Corrado I / Woytilla / Quidam De Revel - / Michał Ziębicki |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||||
16 | LINDY HOP (50) | Kamil | MUSIAŁ (J.1999) | 0 | 50,86 | 4 | 48,07 | |
HOL / GER / Ogier / 2010 / DE421000254310 / gniada / Lasino / Landgraf I / Mira XI / Corrado I - / Mariusz Musiał |
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" | |||||||
17 | COSTELLO (102) | Julia | KAPCIA (J.1999) | 0 | 47,93 | 4 | 49,79 | |
KWPN / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Luidam / Roxette Windstra-Wekema / Urszula Kapcia |
KJK Szary Michałowice | |||||||
18 | GRANDCELANO (125) | Peter | MACKOVJAK | 4 | 47,69 | |||
|
||||||||
19 | ELEONALDA G (111) | Aleksandra | CEBULAK | 4 | 48,49 | |||
KWPN / POL / Klacz / 2009 / 528003200909797 / gniada / Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve / Leonalda / Ramiro Z John Geerets / Aleksandra Cebulak |
KS Stangret Kielce | |||||||
20 | SOPRANO HIPPICA (85) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 4 | 48,59 | |||
OS / POL / Wałach / 2010 / - / - / Stakkatol / La silla Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
21 | BOSS (43) | Emilia | ROMANEK (J.1999) | 4 | 48,64 | |||
MŁP / POL / Wałach / 2006 / 616006580770106 / gniada / Banknot / Emir / Iwa / nn Robert Stasiuk / Jagoda Kudlicka |
WKJ Lublin | |||||||
22 | CEROLIDO (115) | Grzegorz | FABER | 4 | 49,30 | |||
HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000243808 / siwa / Cero / Calido I / Sianka / Candillo - / Adam Książek |
KJK Fabrex | |||||||
23 | KONTADOR VD MOLENDREEF (23) | Radosław | ZALEWSKI | 4 | 50,02 | |||
BWP / POL / Wałach / 2010 / 056002W00295461 / gniada / Cooper VD Heffinck / Caretino / Urga / Heartbreaker Stal de Molendreef / Radosław Zalewski |
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw | |||||||
24 | CALYDOR (92) | Malwina | URBAŃSKA | 5 | 67,06 | |||
WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411623810 / gniada / Carlo Grande / Carlos DZ / Panja / Poet Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański |
St. Warszawski KJ | |||||||
25 | SYRIA (88) | Łukasz | WYSOCKI | 8 | 49,86 | |||
SP / POL / Klacz / 2008 / POL009580326408 / gniada / Cautanis / Cantus / Sanacja / Szuan Arkadiusz Mazurek / Emilia Wysocka |
WKJ Lublin | |||||||
26 | LIBERO A (64) | Grzegorz | NOWAK | 8 | 49,89 | |||
HOL / GER / Wałach / 2007 / DE421000017907 / gniada / Larius W / Landgraf I / Lira II / Julio Mariner - / Lesław Sarachman |
FKJK Zatoka | |||||||
27 | Q 7 (54) | Sławomir | UCHWAT | 8 | 53,68 | |||
HOL / GER / Wałach / 2010 / DE421000509510 / ciemnogniada / Quarz / Quintero / Mona X / Contender - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j. |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||||
28 | KEEN ON PLEASURE (19) | Ewelina | POLSKA | 8 | 55,59 | |||
SP / POL / Wałach / 2009 / 616009580441609 / kasztanowata / Ever For Pleasure / Espri / Kamasutra / Lubań Ewelina Polska / Ewelina Polska |
Soymax Horse Team Lublin |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 5 ZO - CC 140cm Duża Runda Zwykły 238.2.1 (Competition No 5 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | CHICA (13) | Michał | KAŹMIERCZAK | 0 | 71,27 | 700 PLN |
HOL / GER / Klacz / 2008 / - / ciemnogniada / CACHAS / HELDIN 1 / MIROSLAW RADOMSKI |
KJ Leśna Wola | |||||
2 | DJEMBE VAN HET SCHAARBROEK (107) | Krzysztof | OKŁA | 0 | 76,33 | 550 PLN |
BWP / BEL / Wałach / 2003 / BELW218313BWP / ciemnogniada / Gem Of India / Graf Grannus / Granica V H Schaarbroek / Grandeur - / Andrzej Okła |
Kielecki KJ | |||||
3 | HEARTBREAKER 5 (32) | Michał | ZIĘBICKI | 0 | 90,62 | 400 PLN |
KWPN / NED / Wałach / 2001 / - / gniada / Heartbreaker/ / Nafanory/ /Ramiro Z J./A./G. Sturkenboom -Vernooy / Michał Ziębicki |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||
4 | GIORGIO W (37) | Robert | UCHWAT | 0 | 91,82 | 250 PLN |
OLD. / GER / Wałach / 2004 / de 433 331161004 / gniada / Quidam'sRubin / Ola-Ola Tima Knueven / Robert Uchwat |
JKS Pogórze | |||||
5 | SOMETHING SPECIAL (27) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 0 | 94,36 | 200 PLN |
WARM / CZE / Wałach / 2009 / 040017011175709 / kasztanowata / Apoleon Timpex / Quidam De Revel / Ornella / Griseldi L Obora Gestut / Anna Szary-Ziębicka |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||
6 | CONCRETOSS (66) | Grzegorz | NOWAK | 0 | 95,04 | 100 PLN |
HOL / POL / Wałach / 2008 / DE421000606608 / siwa / Concreto / Contender / Tinta / Calido II Peter Nagel-Tornau / Lesław Sarachman |
FKJK Zatoka | |||||
7 | CONNERY (78) | Sławomir | SZLACHTA | 4 | 86,90 | 100 PLN |
Holsztyńska / GER / Wałach / 2009 / - / gniada / Clearway / Verona XII Kosicki Andreas / Beata Szlachta |
KJ Just Riding | |||||
8 | ELEONALDA G (111) | Aleksandra | CEBULAK | 4 | 89,38 | 100 PLN |
KWPN / POL / Klacz / 2009 / 528003200909797 / gniada / Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve / Leonalda / Ramiro Z John Geerets / Aleksandra Cebulak |
KS Stangret Kielce | |||||
9 | LARINA (65) | Grzegorz | NOWAK | 4 | 89,58 | |
NRPS / NED / Klacz / 2009 / 528008090178909 / siwa / U2 / Guidam / Zarina / Vito V. D. Paardenwinning D. Schaper / Lesław Sarachman |
FKJK Zatoka | |||||
10 | CHENET (121) | Jarosław | KOZIAROWSKI | 4 | 94,45 | |
HOL / POL / Wałach / 2008 / DE421000318808 / siwa / Contender / Calypso II / Pepsi III / Carolus I Roma Kosicka / Urszula Koziarowska |
WLKS Krakus | |||||
11 | KONTADOR VD MOLENDREEF (23) | Radosław | ZALEWSKI | 4 | 98,84 | |
BWP / POL / Wałach / 2010 / 056002W00295461 / gniada / Cooper VD Heffinck / Caretino / Urga / Heartbreaker Stal de Molendreef / Radosław Zalewski |
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw | |||||
12 | CEROLIDO (115) | Grzegorz | FABER | 8 | 91,69 | |
HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000243808 / siwa / Cero / Calido I / Sianka / Candillo - / Adam Książek |
KJK Fabrex |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 5 ZT - LL 60 cm Dokładności bez rozgrywki 238.1.1 (Competition No 5 ZT) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | WOLLINGS LION KING (99) | Matylda | SZRAJER (Mł.2008) | 4 | 50,56 | |
Kuc Walijski / NLD / Wałach / 2004 / 5280170401229 / siwa / Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin / Horsegata Linett / Pendock Peregrine H. Bleker / Herbert Szrajer |
Kielecki Klub Jeździecki | |||||
WOLLINGS LION KING (99) | Matylda | SZRAJER (Mł.2008) | ELI | |||
Kuc Walijski / NLD / Wałach / 2004 / 5280170401229 / siwa / Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin / Horsegata Linett / Pendock Peregrine H. Bleker / Herbert Szrajer |
Kielecki Klub Jeździecki |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 6 ZT - LL 80 cm Dokładności bez rozgrywki 238.1.1 (Competition No 6 ZT) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | KRUSZYNKA (51) | Marika | UCHWAT (JM.2005) | 0 | 40,97 | |
Typ Km / POL / Klacz / 2010 / 616999661668410 / srokata / NN / NN POLSKA / SŁAWOMIR UCHWAT |
JKS POGÓRZE | |||||
1 | KASJA (36) | Urszula | WÓJTOWICZ | 0 | 46,09 | |
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2005 / POL 009 63 00584 05 / gniada / Hetman / Kama Ewa Wójtowicz / Ewa Wójtowicz |
Ośrodek Jeździecki TARPAN | |||||
1 | KRUSZYNKA (51) | Marika | UCHWAT (JM.2005) | 0 | 41,36 | |
Typ Km / POL / Klacz / 2010 / 616999661668410 / srokata / NN / NN POLSKA / SŁAWOMIR UCHWAT |
JKS POGÓRZE | |||||
1 | PABLO PRO (2) | Liwia | GAWROŃSKA (JM.2004) | 0 | 49,52 | |
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 / 616 007 59 00389 12 / gniada / PRO SAVAGE / POGONIA Mirosław Janik / Dominika Bom-Gawrońska |
SKJ CHAMPIONS TEAM | |||||
1 | ESTERA (21) | Hanna | KALASHNIKOVA | 0 | 52,19 | |
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Grey / Elmoda Babiś Józef / Władysław Sobocki |
Leśna Wola | |||||
1 | CHRISTIANO I L (136) | Aleksandra | SOBOCKA (JM.2004) | 0 | 52,21 | |
- / - / Wałach / - / - / Gniady |
KJ Leśna Wola | |||||
1 | YARIS (129) | Ema | HROMJAKOVA | 0 | 52,85 | |
|
||||||
1 | CHRISTIANO I L (136) | Aleksandra | SOBOCKA (JM.2004) | 0 | 53,89 | |
- / - / Wałach / - / - / Gniady |
KJ Leśna Wola | |||||
9 | CASCALIDO (33) | Adam | KAŹMIERCZAK | 1 | 58,11 | |
Oldenburg / POL / Wałach / 2013 / - / ciemnogniada / Cascadello I/ Casall / Prestige II/ Calido - / Adam Kaźmierczak |
KJ Leśna Wola | |||||
9 | ASFURA (1) | Paulina | DUBIL-NALEPA | 1 | 56,01 | |
MŁP / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Audytor / Aspirantka Stadnina koni Janów Podlaski / Paulina Dubil-Nalepa |
WKJ LUBLIN SJ GERSHWIN | |||||
11 | VALMONT FEIVEL (41) | Agnieszka | FUTERA | 3 | 63,27 | |
Słowacka / SVK / Wałach / 2005 / - / siwa / ABC / ABC JAN NOVOTNY / AGNIESZKA FUTERA |
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" | |||||
12 | ASFURA (1) | Paulina | DUBIL-NALEPA | 4 | 46,37 | |
MŁP / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Audytor / Aspirantka Stadnina koni Janów Podlaski / Paulina Dubil-Nalepa |
WKJ LUBLIN SJ GERSHWIN | |||||
13 | VALMONT FEIVEL (41) | Agnieszka | FUTERA | 8 | 53,21 | |
Słowacka / SVK / Wałach / 2005 / - / siwa / ABC / ABC JAN NOVOTNY / AGNIESZKA FUTERA |
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" | |||||
14 | PROMOTOR (142) | Aleksandra | CZERSKA (J.2001) | 10 | 60,06 | |
WLKP / POL / Wałach / 2012 / 616007600223412 / kara / Paquito Go / Maizauber / Pasieka / Arak SK Liski / Katarzyna Czerska |
bpk |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 7 ZR - L 100cm Zwykły art.238.1.1 (Competition No 7 ZR) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | KASJA (36) | Urszula | WÓJTOWICZ | 0 | 53,22 | |
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2005 / POL 009 63 00584 05 / gniada / Hetman / Kama Ewa Wójtowicz / Ewa Wójtowicz |
Ośrodek Jeździecki TARPAN | |||||
2 | OLA ROSA NEGRA (70) | Filip | PYREK (JM.2004) | 0 | 54,22 | |
SP / POL / Klacz / 2005 / POL 009 53 01706 05 / ciemnogniada / LASCATRAZ L (hol) / OSARA xx M. Bach / Anna Schoen-Pyrek |
bpk | |||||
3 | CAPITTA (79) | Dariusz | WAJDA | 0 | 54,81 | |
SP / POL / Klacz / 2004 / - / ciemnogniada / Campari / Citta Janusz Majkowski / Dariusz Wajda |
JKS "KRESOWIAK" Kalników | |||||
4 | RASCINA (89) | Aleksandra | DUDEK (JM.2002) | 0 | 55,38 | |
HAN / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Rascin / / Ratafia / DCD / Aleksandra Dudek |
WKJ Lublin | |||||
5 | COLLY (58) | Aleksandra | SOBOCKA (JM.2004) | 0 | 58,82 | |
Westfalska / DEU / Klacz / 2009 / DE 441411273709 / siwa / Cornado I / Polly Martina Schmidt / Władysław Sobocki |
KJ Leśna Wola | |||||
6 | BROWNIE (EX ODRINA) (59) | Marcelina | LECH (JM.2003) | 0 | 58,94 | |
WLKP / POL / Klacz / 2004 / 616007640012404 / ciemnogniada / Czandor / Dido / Oktawia / Graf Stepp Ewa Ejma / Marcelina Lech |
SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE | |||||
7 | NANETTE (127) | Erika | CAUNEROVÁ (JM.2003) | 0 | 58,98 | |
Svk Tk / SVK / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Charisma / Niagara Prepelicova Danica / Prepelicova Danica |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||
8 | PABLO PRO (2) | Liwia | GAWROŃSKA (JM.2004) | 0 | 59,44 | |
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 / 616 007 59 00389 12 / gniada / PRO SAVAGE / POGONIA Mirosław Janik / Dominika Bom-Gawrońska |
SKJ CHAMPIONS TEAM | |||||
9 | ELISEE GREY (69) | Teresa | IDZIK | 0 | 59,59 | |
Małopolska / POL / Klacz / 2010 / 616006630086110 / gniada / Grey / Embera Teresa Idzik / Teresa Idzik |
JKS Kresowiak Kalników | |||||
10 | HAMILTON (91) | Malwina | URBAŃSKA | 0 | 59,78 | |
KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201202486 / siwa / Whitaker / Clinton / Wolinda / Ahorn 717803 W. LUTTIKHUIS / Jantex sp. zo.o |
St. Warszawski KJ | |||||
11 | CASALINA (97) | Nadia | KUŹMA (JM.2004) | 0 | 60,19 | |
HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000582009 / gniada / Casall / Caretino / Levante III / Alexis Z Volker Saak / Jacek Kuźma |
St. SKJ Bobrowy Staw | |||||
12 | ESTERA (21) | Hanna | KALASHNIKOVA | 0 | 61,28 | |
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Grey / Elmoda Babiś Józef / Władysław Sobocki |
Leśna Wola | |||||
13 | YARIS (129) | Ema | HROMJAKOVA | 0 | 61,37 | |
|
||||||
14 | NIHET (120) | Sophia | MOTYL (JM.2004) | 0 | 61,49 | |
KUC / POL / Klacz / 2005 / 616 013 57 01752 05 / kasztanowata / NICO-K / DAGA II Magdalena Lipińska / Helena Jakubowska |
KJ Leśna Wola | |||||
15 | ISIS (134) | Barbora | LAZORIKOVA | 0 | 61,81 | |
- / POL / Klacz / 2012 / - / jelena / - / - - / - |
||||||
16 | CALIFORNIA HIPPICA (84) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 0 | 62,38 | |
OS / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Conthargos / / Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
17 | REA (119) | Zachary | MOTYL (JM.2002) | 0 | 62,94 | |
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2004 / POL009630012604 / gniada / Dukat / Racja -- / Helen Jakubowska |
KJ Leśna Wola | |||||
18 | GABBANA STH (17) | Bartosz | GROELE | 0 | 63,28 | |
KWPN / NLD / Klacz / 2011 / - / - / Ultimo/ Phin Phin / Kirsten S / Voltaire J.A. Dekker / Bartosz Groele |
BPK | |||||
19 | SILVER SUN (18) | Magdalena | KRASNOWSKA | 0 | 66,62 | |
SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z / SELGENA 12 Stadnina Koni Widzów / ANNA TYSZKO |
KJ Leśna Wola Głogów Młp. | |||||
20 | EMILY ROSE (34) | Aleksandra | MATEJA (J.2001) | 0 | 67,66 | |
SP / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Lumpi / - - / - |
KJ Leśna Wola | |||||
21 | WIKTORIA (71) | Justyna | WYWIAŁ | 0 | 68,87 | |
SP / POL / Klacz / 2003 / - / siwa / Lumpi / Willianta Ewa Goraus / Elżbieta Wywiał |
KKJK | |||||
22 | ELDORADO W (96) | Wiktoria | HOJDA (J.2001) | 0 | 69,13 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2009 / 528003200912929 / siwa / Calido/ Cantus / Silohuit-W/ Julio Mariner B S. Wichers / Wiktoria Hojda |
KJ Leśna Wola | |||||
23 | KOSSAK HIPPICA (81) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 0 | 69,31 | |
OS / POL / Ogier / 2012 / DE418182528212 / kara / Kannan / Conchita Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
24 | HEROS (52) | Sławomir | UCHWAT | 0 | 71,75 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2012 / 528003201200314 / kasztanowata / ZIROCCO BLUE / SIKINESTA/ SILVIO II HOLANDIA / JAROSŁAW OWSIAK |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
25 | PIDOR (139) | Marek | DUSZKIEWICZ | 1 | 69,03 | |
SP / - / - / - / - / - |
BPK | |||||
26 | GRANNUS LAZAR (76) | Sławomir | SZLACHTA | 1 | 69,87 | |
Oldenburska / POL / Klacz / 2012 / - / kasztanowata / Levisonn / Stutbuch 1Granada Jarosław Sekula / Edmund Lazarewicz |
KJ Just Riding | |||||
27 | STRADIVALDIUS (138) | Marek | DUSZKIEWICZ | 1 | 72,19 | |
|
BPK | |||||
28 | H DOMINIQUE V (44) | Tomasz | ZELEK | 2 | 76,10 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2012 / 528003201205326 / gniada / CAMPBELL VDL / DOMINIQUE/ SAM R HOLANDIA / ALBERT VON UNEN |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
29 | BERLIN DE RIVERLAND (110) | Joanna | POMIANKOWSKA | 2 | 76,34 | |
SF / FRA / Ogier / 2011 / 25000111751452G / siwa / Clinton / Corrado / Julie D'Opal / Jus de Pomme De Riverland / Krzysztof Pomiankowski |
KS Stangret Kielce | |||||
30 | ALLEGRO (135) | Aleksandra | CEBULAK | 3 | 78,28 | |
SP / POL / Wałach / 2012 / - / siwa / Ustinov / Adelina SK Leśna Wola / SK Leśna Wola |
KS Stangret Kielce | |||||
31 | BOLIVER (128) | Erika | CAUNEROVÁ (JM.2003) | 4 | 60,85 | |
Svk Tk / SVK / Wałach / 2007 / - / gniada / Baldini/ / Jet Set/ Erika Caunerová / Erika Caunerová |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||
32 | KEIRA HIPPICA (12) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 4 | 65,32 | |
OS / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Kannan / Cayenne Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
33 | PROMOTOR (142) | Aleksandra | CZERSKA (J.2001) | 4 | 66,40 | |
WLKP / POL / Wałach / 2012 / 616007600223412 / kara / Paquito Go / Maizauber / Pasieka / Arak SK Liski / Katarzyna Czerska |
bpk | |||||
34 | VALENTINE (62) | Joanna | TŁUSZCZ | 5 | 70,09 | |
WESTF / GER / Klacz / 2010 / DE441410969710 / siwa / Valentino / Now Or Never M / Cocco / Cornet Obolensky - / Lesław Sarachman |
Fkjk Zatoka | |||||
35 | CASCALIDO (33) | Adam | KAŹMIERCZAK | 8 | 82,00 | |
Oldenburg / POL / Wałach / 2013 / - / ciemnogniada / Cascadello I/ Casall / Prestige II/ Calido - / Adam Kaźmierczak |
KJ Leśna Wola | |||||
36 | HILTON MK (98) | Malwina | ZDRZALIK | 8 | 85,00 | |
SP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Landos II / / Huanita / Good Luck MK Stadnina Koni Filice / - |
KJ Galop Kozienice | |||||
37 | TEKILA (143) | Aleksandra | CZERSKA (J.2001) | 9 | 86,50 | |
|
bpk | |||||
38 | TAHIRA ANGEL (53) | Sławomir | UCHWAT | 13 | 101,14 | |
AES / GER / Klacz / 2012 / 826002120024645 / siwa / Chapman ET / Douglas / Qinara / Quidams Rubin - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j. |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
CAPITTA (79) | Dariusz | WAJDA | x 0 | 56,81 | ||
SP / POL / Klacz / 2004 / - / ciemnogniada / Campari / Citta Janusz Majkowski / Dariusz Wajda |
JKS "KRESOWIAK" Kalników | |||||
REA (119) | Zachary | MOTYL (JM.2002) | x 0 | 61,94 | ||
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2004 / POL009630012604 / gniada / Dukat / Racja -- / Helen Jakubowska |
KJ Leśna Wola | |||||
GABBANA STH (17) | Bartosz | GROELE | x 0 | 62,31 | ||
KWPN / NLD / Klacz / 2011 / - / - / Ultimo/ Phin Phin / Kirsten S / Voltaire J.A. Dekker / Bartosz Groele |
BPK | |||||
SILVER SUN (18) | Magdalena | KRASNOWSKA | x 0 | 63,68 | ||
SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z / SELGENA 12 Stadnina Koni Widzów / ANNA TYSZKO |
KJ Leśna Wola Głogów Młp. | |||||
STRADIVALDIUS (138) | Marek | DUSZKIEWICZ | x 1 | 70,53 | ||
|
BPK | |||||
PIDOR (139) | Marek | DUSZKIEWICZ | x 2 | 73,53 | ||
SP / - / - / - / - / - |
BPK | |||||
KEIRA HIPPICA (12) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | x 4 | 61,52 | ||
OS / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Kannan / Cayenne Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
EMILY ROSE (34) | Aleksandra | MATEJA (J.2001) | x 4 | 63,54 | ||
SP / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Lumpi / - - / - |
KJ Leśna Wola | |||||
CASALINA (97) | Nadia | KUŹMA (JM.2004) | x 6 | 75,75 | ||
HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000582009 / gniada / Casall / Caretino / Levante III / Alexis Z Volker Saak / Jacek Kuźma |
St. SKJ Bobrowy Staw | |||||
ALLEGRO (135) | Aleksandra | CEBULAK | x10 | 91,10 | ||
SP / POL / Wałach / 2012 / - / siwa / Ustinov / Adelina SK Leśna Wola / SK Leśna Wola |
KS Stangret Kielce |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 8 ZR - P 110cm Dwufazowy art.274.5.3 (Competition No 8 ZR) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
I Faza | II Faza |
Nagroda Prize |
|||
Punkty | Czas | Punkty | Czas | |||||
1 | SZAMAN HIPPICA (16) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 0 | 38,87 | 0 | 29,95 | 150 PLN |
OS / POL / Ogier / 2008 / - / kara / Stakkato / Metaxa Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
2 | KINGSTON HIPPICA (82) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 0 | 39,81 | 0 | 31,12 | 100 PLN |
OS / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Kannan / Qua Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
3 | BROWNIE (EX ODRINA) (59) | Marcelina | LECH (JM.2003) | 0 | 36,77 | 0 | 31,54 | 50 PLN |
WLKP / POL / Klacz / 2004 / 616007640012404 / ciemnogniada / Czandor / Dido / Oktawia / Graf Stepp Ewa Ejma / Marcelina Lech |
SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE | |||||||
4 | DAYTON (61) | Joanna | TŁUSZCZ | 0 | 43,13 | 0 | 33,61 | |
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000807293 / siwa / Up To Date / Camerino / Rulanda / Indorado - / Lesław Sarachman |
Fkjk Zatoka | |||||||
5 | SIENA (87) | Julia | GWÓŹDŹ (J.2000) | 0 | 42,79 | 0 | 34,05 | |
SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610184708 / gniada / Placido / Animo / Segowia / Alywar SK Iwno / Izabella Jezierska - Gwóźdź |
St. SKJ Bobrowy Staw | |||||||
6 | NANETTE (127) | Erika | CAUNEROVÁ (JM.2003) | 0 | 41,09 | 0 | 34,77 | |
Svk Tk / SVK / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Charisma / Niagara Prepelicova Danica / Prepelicova Danica |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||||
7 | OLA ROSA NEGRA (70) | Filip | PYREK (JM.2004) | 0 | 37,33 | 0 | 35,99 | |
SP / POL / Klacz / 2005 / POL 009 53 01706 05 / ciemnogniada / LASCATRAZ L (hol) / OSARA xx M. Bach / Anna Schoen-Pyrek |
bpk | |||||||
8 | SANDRO GIRL (126) | Matus | SMANDRA | 0 | 42,85 | 0 | 36,85 | |
|
||||||||
9 | RASCINA (89) | Aleksandra | DUDEK (JM.2002) | 0 | 41,88 | 0 | 37,37 | |
HAN / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Rascin / / Ratafia / DCD / Aleksandra Dudek |
WKJ Lublin | |||||||
10 | ANKA LAZAR (75) | Sławomir | SZLACHTA | 0 | 43,97 | 0 | 37,99 | |
Holsztyńska / DEU / Ogier / 2011 / - / - / Cachas / Why not II Hans Karsten / Hans Karsten |
KJ Just Riding | |||||||
11 | FEBRO MESKALINA (48) | Paulina | KOŁODZIEJ (J.2001) | 0 | 43,63 | 0 | 39,26 | |
SP / POL / Klacz / 2009 / 616009670128709 / kasztanowata / ULCO / MISSY QUIN POLSKA / KOŁODZIEJ ANNA |
JKS POGÓRZE | |||||||
12 | VALENTINE (62) | Joanna | TŁUSZCZ | 0 | 44,42 | 0 | 39,72 | |
WESTF / GER / Klacz / 2010 / DE441410969710 / siwa / Valentino / Now Or Never M / Cocco / Cornet Obolensky - / Lesław Sarachman |
Fkjk Zatoka | |||||||
13 | NIHET (120) | Sophia | MOTYL (JM.2004) | 0 | 37,51 | 1 | 40,15 | |
KUC / POL / Klacz / 2005 / 616 013 57 01752 05 / kasztanowata / NICO-K / DAGA II Magdalena Lipińska / Helena Jakubowska |
KJ Leśna Wola | |||||||
14 | JUST RIDING OHIO (100) | Herbert | SZRAJER | 0 | 42,89 | 1 | 40,65 | |
SP / POL / Wałach / 2012 / 616009640015512 / gniada / Quo Vadis / Optima-E Grzegorz Buchwał / Wiktoria Coleman |
Kielecki Klub Jeździecki | |||||||
15 | GUZZI-V (49) | Bibiana | KĘDZIOR (J.2001) | 0 | 45,64 | 1 | 41,17 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2011 / 528003201104228 / kasztanowata / Indoctro / Capitol I / Bekarla V / Indorado - / Robert Kędzior |
JKS Pogórze Glinik Zaborowski | |||||||
16 | HASTON NITA (45) | Tomasz | ZELEK | 0 | 48,69 | 1 | 43,51 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2012 / 528000320120759 / kasztanowata / ZIROCCO BLUE / ANNA NITA/CORLAND HOLANDIA / ALBERT VON UNEN |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||||
17 | CASINIR (131) | Grzegorz | NOWAK | 0 | 42,07 | 1 | 43,55 | |
|
FKJK Zatoka | |||||||
18 | LULANA VAN HET KEIZERSHOF (137) | Agnieszka | CEBULAK (J.2000) | 0 | 46,61 | 2 | 45,65 | |
BWP / BEL / Klacz / 2011 / - / gniada / Fidjy of Colors / Fulana van het Keizershof Leon otten / Janusz Cebulak |
KS Stangret Kielce | |||||||
19 | ELDORADO W (96) | Adam | KAŹMIERCZAK | 0 | 46,48 | 2 | 46,59 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2009 / 528003200912929 / siwa / Calido/ Cantus / Silohuit-W/ Julio Mariner B S. Wichers / Wiktoria Hojda |
Kj Leśna Wola | |||||||
20 | H DOMINIQUE V (44) | Tomasz | ZELEK | 0 | 51,03 | 3 | 48,12 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2012 / 528003201205326 / gniada / CAMPBELL VDL / DOMINIQUE/ SAM R HOLANDIA / ALBERT VON UNEN |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||||
21 | FALERIO (130) | Lucia | BORISOVÁ | 0 | 45,35 | 4 | 35,05 | |
, / POL / Ogier / 2010 / - / - / , / ,, , / , |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||||
22 | HAMILTON (91) | Malwina | URBAŃSKA | 0 | 43,51 | 4 | 37,13 | |
KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201202486 / siwa / Whitaker / Clinton / Wolinda / Ahorn 717803 W. LUTTIKHUIS / Jantex sp. zo.o |
St. Warszawski KJ | |||||||
23 | BOLIVER (128) | Erika | CAUNEROVÁ (JM.2003) | 0 | 43,25 | 4 | 37,85 | |
Svk Tk / SVK / Wałach / 2007 / - / gniada / Baldini/ / Jet Set/ Erika Caunerová / Erika Caunerová |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||||
24 | W HEMBLA Z (132) | Krzysztof | OKŁA | 0 | 46,43 | 4 | 38,78 | |
|
Kielecki KJ | |||||||
25 | ISIS (134) | Barbora | LAZORIKOVA | 0 | 40,26 | 4 | 39,04 | |
- / POL / Klacz / 2012 / - / jelena / - / - - / - |
||||||||
26 | HIMENA (35) | Przemysław | WÓJCIK | 0 | 46,22 | 4 | 39,87 | |
SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610048510 / siwa / Castilio / Cassini I / Hita / Talent Józef Parzonka / Soymax Horse Team |
Soymax Horse Team | |||||||
27 | JUST RIDING CALIFORNIA BS (77) | Sławomir | SZLACHTA | 0 | 45,26 | 5 | 40,77 | |
Oldenburska / POL / Klacz / 2011 / - / siwa / Calido / Converterka Beata Szlachta / Beata Szlachta |
KJ Just Riding | |||||||
28 | QUATTRO HIPPICA (86) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 0 | 40,56 | 9 | 57,00 | |
OS / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Quidam's Rubin / Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
29 | GINA ROYALTY (40) | Aleksandra | CEBULAK | 0 | 48,97 | |||
KWPN / NED / Klacz / 2011 / 528003201103587 / gniada / Spartacus / Stakkato / Bente Royalty / Clinton J. Venner / Janusz Cebulak |
KS Stangret Kielce | |||||||
30 | CATHALEYA HIPPICA (83) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 4 | 42,53 | |||
OS / POL / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / Cassini II / Qua Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
31 | HEROS (52) | Sławomir | UCHWAT | 4 | 43,13 | |||
KWPN / NLD / Wałach / 2012 / 528003201200314 / kasztanowata / ZIROCCO BLUE / SIKINESTA/ SILVIO II HOLANDIA / JAROSŁAW OWSIAK |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||||
32 | CALIFORNIA HIPPICA (84) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 4 | 43,51 | |||
OS / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Conthargos / / Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
33 | CONSUELLA (123) | Peter | MACKOVJAK | 4 | 45,04 | |||
|
||||||||
34 | ANTONIO (38) | Robert | UCHWAT | 4 | 45,48 | |||
SP / POL / Ogier / 2011 / - / siwa / Solaris / Apia Remigiusz Makowski / Maja B. Uchwat |
JKS Pogórze | |||||||
35 | CAMARO (55) | Sławomir | UCHWAT | 4 | 48,84 | |||
HAN / POL / Wałach / 2012 / DE431316686312 / siwa / Clinton II / Carous / Loree / Laurion Marta Roszkiewicz-Heizer / Aleksandra Pietrzyk i Sławomir Uchwat |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||||
36 | WIKTORIA (71) | Justyna | WYWIAŁ | 4 | 50,56 | |||
SP / POL / Klacz / 2003 / - / siwa / Lumpi / Willianta Ewa Goraus / Elżbieta Wywiał |
KKJK | |||||||
37 | HILTON MK (98) | Malwina | ZDRZALIK | 4 | 51,82 | |||
SP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Landos II / / Huanita / Good Luck MK Stadnina Koni Filice / - |
KJ Galop Kozienice | |||||||
38 | MAESTRO ZK (68) | Katarzyna | DARŁAK | 4 | 52,77 | |||
SP / POL / Wałach / 2011 / 616 009 59 02053 11 / gniada / Cancoon / Miss Neel Zbigniew Kruk / Marian Darłak |
Kjk Romico | |||||||
39 | COLLY (58) | Aleksandra | SOBOCKA (JM.2004) | 8 | 40,22 | |||
Westfalska / DEU / Klacz / 2009 / DE 441411273709 / siwa / Cornado I / Polly Martina Schmidt / Władysław Sobocki |
KJ Leśna Wola |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 6 ZO - P1 115cm Runda Młodych Koni 5 – latki (Competition No 6 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | KOSSAK HIPPICA (81) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 8,3 | 76,58 | |
OS / POL / Ogier / 2012 / DE418182528212 / kara / Kannan / Conchita Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
2 | JUST RIDING OHIO (100) | Herbert | SZRAJER | 7,9 | 70,72 | |
SP / POL / Wałach / 2012 / 616009640015512 / gniada / Quo Vadis / Optima-E Grzegorz Buchwał / Wiktoria Coleman |
Kielecki Klub Jeździecki | |||||
3 | GRANNUS LAZAR (76) | Sławomir | SZLACHTA | 7,9 | 74,23 | |
Oldenburska / POL / Klacz / 2012 / - / kasztanowata / Levisonn / Stutbuch 1Granada Jarosław Sekula / Edmund Lazarewicz |
KJ Just Riding | |||||
4 | TAHIRA ANGEL (53) | Sławomir | UCHWAT | 7,8 | 78,05 | |
AES / GER / Klacz / 2012 / 826002120024645 / siwa / Chapman ET / Douglas / Qinara / Quidams Rubin - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j. |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
5 | HILLARY C (EX HOEWIES) (105) | Krzysztof | OKŁA | 7,7 | 81,22 | |
KWPN / NLD / Klacz / 2012 / 528003201201433 / siwa / Harley VDL / Heartbreaker / T-Jourwies / Indorado - / Andrzej Okła |
Kielecki KJ |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 7 ZO - N1 125cm Runda Młodych Koni 6 – latki (Competition No 7 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | MELLOW CATOKI (80) | Malwina | URBAŃSKA | 8,4 | 79,26 | |
MACKL / GER / Ogier / 2011 / DE427270003311 / gniada / Canoso / Catoki / Modesta / Morgan - / Włodzimierz Urbański |
St. Warszawski KJ | |||||
2 | MILLION DREAMS (28) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 8,2 | 81,42 | |
OLD / POL / Klacz / 2011 / DE418182536511 / kasztanowata / Kannan / Voltaire / Saragossa / Leandro Michał Ziębicki / Michał Ziębicki |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||
3 | LUCIANO (29) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 8,1 | 77,35 | |
OLD / POL / Wałach / 2011 / DE418182535811 / kasztanowata / Laith / Lord Z / Angela / Aloube Z Marek Duszkiewicz / St. KS KJK Szary Michałowice |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||
4 | L'COLANTOS (90) | Malwina | URBAŃSKA | 8,1 | 80,71 | |
SP / POL / Ogier / 2011 / 616009661580811 / gniada / Cola / Contender / Lotte / Levantos I Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański |
St. Warszawski KJ | |||||
5 | GUESS (31) | Michał | ZIĘBICKI | 8,1 | 82,36 | |
KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201106374 / gniada / Eldorado / Clinton / Maravola / Nimmerdor Bevelsborg Horses B. V. / KJK Szary |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||
6 | WIENA (47) | Tomasz | ZELEK | 8,0 | 75,68 | |
HOLST / DEU / Klacz / 2011 / DE421000045611 / siwa / Clamiro / Wachtel/ Canto Niemcy / Józef Buczyński |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
7 | BONIEK (14) | Michał | KAŹMIERCZAK | 8,0 | 76,51 | |
SP / POL / Wałach / 2011 / - / ciemnogniada / Lansjer L / Boni M SK Lesna WOla / SK Lesna Wola |
KJ Leśna Wola | |||||
8 | ANKA LAZAR (75) | Sławomir | SZLACHTA | 7,9 | 76,23 | |
Holsztyńska / DEU / Ogier / 2011 / - / - / Cachas / Why not II Hans Karsten / Hans Karsten |
KJ Just Riding | |||||
9 | GINA ROYALTY (40) | Aleksandra | CEBULAK | 7,3 | 78,09 | |
KWPN / NED / Klacz / 2011 / 528003201103587 / gniada / Spartacus / Stakkato / Bente Royalty / Clinton J. Venner / Janusz Cebulak |
KS Stangret Kielce | |||||
10 | ZIRROCO AIR (117) | Beniamin | DROZD | 7,2 | 74,74 | |
HOLST / POL / Ogier / 2011 / DE421000564711 / gniada / Zirocco Blue/ Mr. Blue / Zalza/ Con Air - / Z.Drozd |
KJ Leśna Wola | |||||
JUST RIDING CALIFORNIA BS (77) | Sławomir | SZLACHTA | REZ | |||
Oldenburska / POL / Klacz / 2011 / - / siwa / Calido / Converterka Beata Szlachta / Beata Szlachta |
KJ Just Riding |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 8 ZO - N 120cm Mała Runda Dwufazowy 274.5.3 (Competition No 8 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
I Faza | II Faza |
Nagroda Prize |
|||
Punkty | Czas | Punkty | Czas | |||||
1 | SOPRANO HIPPICA (85) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 0 | 45,71 | 0 | 27,24 | 300 PLN |
OS / POL / Wałach / 2010 / - / - / Stakkatol / La silla Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
2 | MAGNUS (141) | Aleksandra | CZERSKA (J.2001) | 0 | 47,22 | 0 | 27,37 | 200 PLN |
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2005 / - / kasztanowata / Limak / Miria Małgorzata Wajda / Urszula Kawalec |
bpk | |||||||
3 | ESPERANZA (124) | Peter | MACKOVJAK | 0 | 45,19 | 0 | 28,47 | 150 PLN |
|
||||||||
4 | SYRIA (88) | Łukasz | WYSOCKI | 0 | 58,08 | 0 | 28,81 | 100 PLN |
SP / POL / Klacz / 2008 / POL009580326408 / gniada / Cautanis / Cantus / Sanacja / Szuan Arkadiusz Mazurek / Emilia Wysocka |
WKJ Lublin | |||||||
5 | CALYDOR (92) | Malwina | URBAŃSKA | 0 | 47,81 | 0 | 29,22 | 50 PLN |
WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411623810 / gniada / Carlo Grande / Carlos DZ / Panja / Poet Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański |
St. Warszawski KJ | |||||||
6 | KEEN ON PLEASURE (19) | Ewelina | POLSKA | 0 | 46,36 | 0 | 30,05 | 50 PLN |
SP / POL / Wałach / 2009 / 616009580441609 / kasztanowata / Ever For Pleasure / Espri / Kamasutra / Lubań Ewelina Polska / Ewelina Polska |
Soymax Horse Team Lublin | |||||||
7 | LINDY HOP (50) | Kamil | MUSIAŁ (J.1999) | 0 | 49,22 | 0 | 30,58 | 50 PLN |
HOL / GER / Ogier / 2010 / DE421000254310 / gniada / Lasino / Landgraf I / Mira XI / Corrado I - / Mariusz Musiał |
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" | |||||||
8 | SANDRO GIRL (126) | Matus | SMANDRA | 0 | 47,13 | 0 | 31,88 | 50 PLN |
|
||||||||
9 | WIKI (4) | Ewa | WALAS-KAŹMIERCZAK | 0 | 46,32 | 0 | 32,87 | |
SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Landino / Whoopy Władysław Giza / SK Leśna Wola |
KJ Leśna Wola | |||||||
10 | LIBERO A (64) | Grzegorz | NOWAK | 0 | 46,21 | 0 | 37,92 | |
HOL / GER / Wałach / 2007 / DE421000017907 / gniada / Larius W / Landgraf I / Lira II / Julio Mariner - / Lesław Sarachman |
FKJK Zatoka | |||||||
11 | SONATA (109) | Dawid | DUBIL | 0 | 45,63 | 0 | 41,11 | |
SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Aravel II / Symfonia Waro Justyna Wiese / Klaudia Olchowska |
WKJ Lublin | |||||||
12 | CALL ME 7 (73) | Patrycja | DADAŁ | 0 | 42,17 | 4 | 31,32 | |
Holsztyńska / GER / Klacz / 2009 / - / siwa / Contact Me / Fire Girl Gerken Kai / Patrycja Dadał |
JKS Pogórze | |||||||
13 | LULANA VAN HET KEIZERSHOF (137) | Agnieszka | CEBULAK (J.2000) | 0 | 48,20 | 4 | 40,66 | |
BWP / BEL / Klacz / 2011 / - / gniada / Fidjy of Colors / Fulana van het Keizershof Leon otten / Janusz Cebulak |
KS Stangret Kielce | |||||||
14 | QUATTRO HIPPICA (86) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 0 | 46,06 | 4 | 42,27 | |
OS / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Quidam's Rubin / Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
15 | CHABLIS VDV Z (95) | Oliwia | KUTERMAK (J.2001) | 0 | 43,60 | 7 | 53,71 | |
Zangersheide / BEL / Wałach / 2005 / - / gniada / Crown Z / Coni V VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES / Oleg Badałow |
KJ Facimiech | |||||||
16 | CONSUELLA (123) | Peter | MACKOVJAK | 0 | 47,14 | 8 | 33,38 | |
|
||||||||
17 | KINGSTON HIPPICA (82) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 0 | 45,96 | 9 | 43,54 | |
OS / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Kannan / Qua Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
18 | H-CARETANO (94) | Justyna | BISAGA (J.1999) | 0 | 45,86 | 17 | 62,18 | |
Wielkopolska / POL / Wałach / 2005 / 10761 / gniada / Carry Son / Hańcza Kazimierz Bartkowiak / Barbara Bisaga |
KJ Facimiech | |||||||
19 | PRIAM (133) | Julia | BERBEŚ | 0 | 46,30 | 26 | 81,51 | |
|
||||||||
20 | CASINIR (131) | Grzegorz | NOWAK | 0 | 57,00 | |||
|
FKJK Zatoka | |||||||
21 | SZAMAN HIPPICA (16) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 4 | 43,09 | |||
OS / POL / Ogier / 2008 / - / kara / Stakkato / Metaxa Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
22 | FALERIO (130) | Lucia | BORISOVÁ | 4 | 45,07 | |||
, / POL / Ogier / 2010 / - / - / , / ,, , / , |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||||
23 | HONDA (93) | Przemysław | WÓJCIK | 4 | 45,20 | |||
SP / POL / Klacz / 2007 / POL009600001907 / ciemnogniada / Kabaret / Tytoń / Heinola / Nirkan SK Rzeczna / Soymax Horse Team |
Soymax Horse Team | |||||||
24 | ANTONIO (38) | Robert | UCHWAT | 4 | 46,86 | |||
SP / POL / Ogier / 2011 / - / siwa / Solaris / Apia Remigiusz Makowski / Maja B. Uchwat |
JKS Pogórze | |||||||
25 | FEBRO MESKALINA (48) | Paulina | KOŁODZIEJ (J.2001) | 4 | 47,95 | |||
SP / POL / Klacz / 2009 / 616009670128709 / kasztanowata / ULCO / MISSY QUIN POLSKA / KOŁODZIEJ ANNA |
JKS POGÓRZE | |||||||
26 | DAYTON (61) | Joanna | TŁUSZCZ | 4 | 49,28 | |||
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000807293 / siwa / Up To Date / Camerino / Rulanda / Indorado - / Lesław Sarachman |
Fkjk Zatoka | |||||||
27 | GIRSTI (3) | Michał | KAŹMIERCZAK | 4 | 50,02 | |||
KWPN / NLD / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / n / n n / n |
KJ Leśna Wola | |||||||
28 | CATHALEYA HIPPICA (83) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 4 | 51,51 | |||
OS / POL / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / Cassini II / Qua Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
29 | J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK (7) | Michał | KAŹMIERCZAK | 4 | 51,76 | |||
BWP / BEL / Wałach / 2009 / - / - / Ferro / Miss Lucernaise - / SK Leśna Wola |
KJ Leśna Wola | |||||||
30 | CAMARO (55) | Sławomir | UCHWAT | 4 | 53,04 | |||
HAN / POL / Wałach / 2012 / DE431316686312 / siwa / Clinton II / Carous / Loree / Laurion Marta Roszkiewicz-Heizer / Aleksandra Pietrzyk i Sławomir Uchwat |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||||
31 | SIENA (87) | Julia | GWÓŹDŹ (J.2000) | 7 | 70,91 | |||
SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610184708 / gniada / Placido / Animo / Segowia / Alywar SK Iwno / Izabella Jezierska - Gwóźdź |
St. SKJ Bobrowy Staw | |||||||
32 | GOLD CHAMPION (42) | Emilia | ROMANEK (J.1999) | 7 | 72,16 | |||
SP / POL / Wałach / 2009 / 616009690172109 / gniada / Candiavolo / Cantus / Gerida / Grandeur Rudiger Wassibauer / Mariusz Romanek |
WKJ Lublin | |||||||
33 | GUZZI-V (49) | Bibiana | KĘDZIOR (J.2001) | 9 | 64,91 | |||
KWPN / NLD / Wałach / 2011 / 528003201104228 / kasztanowata / Indoctro / Capitol I / Bekarla V / Indorado - / Robert Kędzior |
JKS Pogórze Glinik Zaborowski | |||||||
34 | CENTOO (101) | Agnieszka | KIEWREL (JM.2002) | 19 | 87,14 | |||
SWB / SWE / Wałach / 2005 / 752004540501001 / ciemnogniada / Cardento / Capitol I / Aqua / Aram - / Ryszard Kiewrel |
WLKS Krakus | |||||||
35 | CAMILLO SONG (20) | Paulina | RUDZKA (J.2000) | 25 | 112,65 | |||
HANN / GER / Wałach / 2007 / - / gniada / Now or Never M / Allegra Giulia Julia Christoffers / Ewa Rudzka |
KS Stangret Kielce | |||||||
BOSS (43) | Emilia | ROMANEK (J.1999) | REZ | |||||
MŁP / POL / Wałach / 2006 / 616006580770106 / gniada / Banknot / Emir / Iwa / nn Robert Stasiuk / Jagoda Kudlicka |
WKJ Lublin | |||||||
HIMENA (35) | Przemysław | WÓJCIK | REZ | |||||
SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610048510 / siwa / Castilio / Cassini I / Hita / Talent Józef Parzonka / Soymax Horse Team |
Soymax Horse Team | |||||||
HASTON NITA (45) | Tomasz | ZELEK | REZ | |||||
KWPN / NLD / Wałach / 2012 / 528000320120759 / kasztanowata / ZIROCCO BLUE / ANNA NITA/CORLAND HOLANDIA / ALBERT VON UNEN |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 9 ZO - C 130cm Średnia Runda Zwykły 238.2.1 (Competition No 9 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | CONNERY (78) | Sławomir | SZLACHTA | 0 | 56,03 | 450 PLN |
Holsztyńska / GER / Wałach / 2009 / - / gniada / Clearway / Verona XII Kosicki Andreas / Beata Szlachta |
KJ Just Riding | |||||
2 | KONTADOR VD MOLENDREEF (23) | Radosław | ZALEWSKI | 0 | 58,97 | 300 PLN |
BWP / POL / Wałach / 2010 / 056002W00295461 / gniada / Cooper VD Heffinck / Caretino / Urga / Heartbreaker Stal de Molendreef / Radosław Zalewski |
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw | |||||
3 | GRANDCELANO (125) | Peter | MACKOVJAK | 0 | 62,25 | 200 PLN |
|
||||||
4 | CALYDOR (92) | Malwina | URBAŃSKA | 0 | 63,32 | 150 PLN |
WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411623810 / gniada / Carlo Grande / Carlos DZ / Panja / Poet Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański |
St. Warszawski KJ | |||||
5 | Q 7 (54) | Sławomir | UCHWAT | 0 | 64,05 | 100 PLN |
HOL / GER / Wałach / 2010 / DE421000509510 / ciemnogniada / Quarz / Quintero / Mona X / Contender - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j. |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
6 | VIPER W Z (24) | Radosław | ZALEWSKI | 0 | 64,43 | 100 PLN |
Zangersheide / NLD / Wałach / 2006 / Z602106 / kara / Vigo Darsouilles / Nabab De Reve / Glad Tidings / Tout Feu Dhex A. Waldmann / Marika Słowińska |
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw | |||||
7 | SOPRANO HIPPICA (85) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 0 | 64,71 | 100 PLN |
OS / POL / Wałach / 2010 / - / - / Stakkatol / La silla Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
8 | ISTANBUL (46) | Tomasz | ZELEK | 0 | 65,16 | 50 PLN |
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 104CJ47 / gniada / Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve / Balou / Balouet Du Rouet - / Omer Karaevli |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
9 | GIORGIO W (37) | Robert | UCHWAT | 0 | 65,17 | |
OLD. / GER / Wałach / 2004 / de 433 331161004 / gniada / Quidam'sRubin / Ola-Ola Tima Knueven / Robert Uchwat |
JKS Pogórze | |||||
10 | CADEAU DU DESTIN (104) | Dagmara | PIĘTKA | 0 | 66,13 | |
HOL / POL / Ogier / 2008 / DE421000406308 / gniada / Calato / Odessa IX Juergens Joachim / Leszek Piętka |
Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice | |||||
11 | BOSS (43) | Emilia | ROMANEK (J.1999) | 0 | 66,21 | |
MŁP / POL / Wałach / 2006 / 616006580770106 / gniada / Banknot / Emir / Iwa / nn Robert Stasiuk / Jagoda Kudlicka |
WKJ Lublin | |||||
12 | KEEN ON PLEASURE (19) | Ewelina | POLSKA | 0 | 67,19 | |
SP / POL / Wałach / 2009 / 616009580441609 / kasztanowata / Ever For Pleasure / Espri / Kamasutra / Lubań Ewelina Polska / Ewelina Polska |
Soymax Horse Team Lublin | |||||
13 | DURANO G (26) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 0 | 68,04 | |
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000813564 / siwa / Canturano / Canturo / Zienna G / Indorado Stoeterij Gaesbeek / Kazimiera Siewior |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||
14 | DIARADO TOP (10) | Michał | KAŹMIERCZAK | 0 | 68,56 | |
OLDB / GER / Wałach / 2010 / - / gniada / DIARADO / WINDGOLD GESTUET LEWITZ / WIKTORIA TRZEBNIAK |
KJ Leśna Wola | |||||
15 | ESPERANZA (124) | Peter | MACKOVJAK | 0 | 69,29 | |
|
||||||
16 | CEROLIDO (115) | Grzegorz | FABER | 0 | 70,16 | |
HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000243808 / siwa / Cero / Calido I / Sianka / Candillo - / Adam Książek |
KJK Fabrex | |||||
17 | CHACITOL (108) | Krzysztof | OKŁA | 0 | 77,18 | |
OLD / GER / Wałach / 2005 / - / gniada / Chacco Blue / Finja lewitz / Andrzej Okła |
Kielecki KJ | |||||
18 | FIRST LADY (30) | Michał | ZIĘBICKI | 0 | 78,03 | |
KWPN / NLD / Klacz / 2010 / 528003201005939 / gniada / Clinton / Corrado I / Woytilla / Quidam De Revel - / Michał Ziębicki |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||
19 | GOLIATH J&JZ (113) | Julia | OSTROWSKA | 4 | 68,59 | |
ZANG / BEL / Wałach / 2009 / 056015Z55766709 / kasztanowata / Griseldi / Grosso Z / Prestige Z / Puccini Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska |
Polski Polo Klub Warszawa | |||||
20 | CONAYERO NF (11) | Michał | KAŹMIERCZAK | 4 | 69,68 | |
HOLS / GER / Ogier / 2010 / - / ciemnogniada / CONNOR / TOI TOI SOW n / NATALIA WLODARCZAK KUBIAK |
KJ Leśna Wola | |||||
21 | LIBERO A (64) | Grzegorz | NOWAK | 4 | 72,66 | |
HOL / GER / Wałach / 2007 / DE421000017907 / gniada / Larius W / Landgraf I / Lira II / Julio Mariner - / Lesław Sarachman |
FKJK Zatoka | |||||
22 | COSTELLO (102) | Julia | KAPCIA (J.1999) | 4 | 80,75 | |
KWPN / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Luidam / Roxette Windstra-Wekema / Urszula Kapcia |
KJK Szary Michałowice | |||||
23 | CARPEDIEM (114) | Julia | OSTROWSKA | 8 | 72,68 | |
Holsztyn / POL / Ogier / 2002 / - / - / Coriano / Divola xyz / Anna Stupkiewicz-OStrowska |
Polski Polo Klub Warszawa | |||||
24 | LINDY HOP (50) | Kamil | MUSIAŁ (J.1999) | 8 | 77,06 | |
HOL / GER / Ogier / 2010 / DE421000254310 / gniada / Lasino / Landgraf I / Mira XI / Corrado I - / Mariusz Musiał |
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" | |||||
25 | HONDA (93) | Przemysław | WÓJCIK | 12 | 64,72 | |
SP / POL / Klacz / 2007 / POL009600001907 / ciemnogniada / Kabaret / Tytoń / Heinola / Nirkan SK Rzeczna / Soymax Horse Team |
Soymax Horse Team | |||||
CENTOO (101) | Agnieszka | KIEWREL (JM.2002) | ELI | |||
SWB / SWE / Wałach / 2005 / 752004540501001 / ciemnogniada / Cardento / Capitol I / Aqua / Aram - / Ryszard Kiewrel |
WLKS Krakus | |||||
FRED - FLINSTONE (122) | Jarosław | KOZIAROWSKI | ELI | |||
KWPN / NED / Ogier / 2010 / 528003201008527 / gniada / Carambole / Cassini I / Rozarina / Burggraaf - / Urszula Koziarowska |
WLKS Krakus |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 10 ZO - CC 140cm Duża Runda Dwufazowy 274.5.3 (Competition No 10 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
I Faza | II Faza |
Nagroda Prize |
|||
Punkty | Czas | Punkty | Czas | |||||
1 | HELIA VAN DE HEIHOEK (140) | Michał | KAŹMIERCZAK | 0 | 49,19 | 0 | 28,74 | 700 PLN |
BWP / BEL / Klacz / 2007 / - / gniada / Massimo / - - / Majkel Kaźmierczak& Marsel Willems |
KJ Leśna Wola | |||||||
2 | CISALL FS (8) | Michał | KAŹMIERCZAK | 0 | 49,94 | 0 | 32,65 | 550 PLN |
GER / GER / Wałach / 2009 / - / gniada / n / n n / n |
KJ Leśna Wola | |||||||
3 | DJEMBE VAN HET SCHAARBROEK (107) | Krzysztof | OKŁA | 0 | 51,04 | 0 | 34,45 | 400 PLN |
BWP / BEL / Wałach / 2003 / BELW218313BWP / ciemnogniada / Gem Of India / Graf Grannus / Granica V H Schaarbroek / Grandeur - / Andrzej Okła |
Kielecki KJ | |||||||
4 | HEARTBREAKER 5 (32) | Michał | ZIĘBICKI | 0 | 54,21 | 0 | 37,13 | 250 PLN |
KWPN / NED / Wałach / 2001 / - / gniada / Heartbreaker/ / Nafanory/ /Ramiro Z J./A./G. Sturkenboom -Vernooy / Michał Ziębicki |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||||
5 | LARINA (65) | Grzegorz | NOWAK | 0 | 48,45 | 0 | 38,16 | 200 PLN |
NRPS / NED / Klacz / 2009 / 528008090178909 / siwa / U2 / Guidam / Zarina / Vito V. D. Paardenwinning D. Schaper / Lesław Sarachman |
FKJK Zatoka | |||||||
6 | KONTADOR VD MOLENDREEF (23) | Radosław | ZALEWSKI | 0 | 50,53 | 0 | 39,00 | 100 PLN |
BWP / POL / Wałach / 2010 / 056002W00295461 / gniada / Cooper VD Heffinck / Caretino / Urga / Heartbreaker Stal de Molendreef / Radosław Zalewski |
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw | |||||||
7 | GIORGIO W (37) | Robert | UCHWAT | 0 | 52,59 | 0 | 39,04 | 100 PLN |
OLD. / GER / Wałach / 2004 / de 433 331161004 / gniada / Quidam'sRubin / Ola-Ola Tima Knueven / Robert Uchwat |
JKS Pogórze | |||||||
8 | CONCRETOSS (66) | Grzegorz | NOWAK | 0 | 51,55 | 0 | 39,07 | 100 PLN |
HOL / POL / Wałach / 2008 / DE421000606608 / siwa / Concreto / Contender / Tinta / Calido II Peter Nagel-Tornau / Lesław Sarachman |
FKJK Zatoka | |||||||
9 | CEROLIDO (115) | Grzegorz | FABER | 0 | 49,09 | 0 | 39,19 | |
HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000243808 / siwa / Cero / Calido I / Sianka / Candillo - / Adam Książek |
KJK Fabrex | |||||||
10 | GRANDCELANO (125) | Peter | MACKOVJAK | 0 | 47,25 | 4 | 35,70 | |
|
||||||||
11 | ISTANBUL (46) | Tomasz | ZELEK | 0 | 45,95 | REZ | ||
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 104CJ47 / gniada / Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve / Balou / Balouet Du Rouet - / Omer Karaevli |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||||
12 | CHENET (121) | Jarosław | KOZIAROWSKI | 0 | 50,32 | REZ | ||
HOL / POL / Wałach / 2008 / DE421000318808 / siwa / Contender / Calypso II / Pepsi III / Carolus I Roma Kosicka / Urszula Koziarowska |
WLKS Krakus | |||||||
13 | ELEONALDA G (111) | Aleksandra | CEBULAK | 4 | 49,93 | |||
KWPN / POL / Klacz / 2009 / 528003200909797 / gniada / Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve / Leonalda / Ramiro Z John Geerets / Aleksandra Cebulak |
KS Stangret Kielce | |||||||
14 | GOLIATH J&JZ (113) | Julia | OSTROWSKA | 4 | 52,55 | |||
ZANG / BEL / Wałach / 2009 / 056015Z55766709 / kasztanowata / Griseldi / Grosso Z / Prestige Z / Puccini Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska |
Polski Polo Klub Warszawa | |||||||
15 | Q 7 (54) | Sławomir | UCHWAT | 8 | 51,79 | |||
HOL / GER / Wałach / 2010 / DE421000509510 / ciemnogniada / Quarz / Quintero / Mona X / Contender - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j. |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||||
16 | SOMETHING SPECIAL (27) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 9 | 78,34 | |||
WARM / CZE / Wałach / 2009 / 040017011175709 / kasztanowata / Apoleon Timpex / Quidam De Revel / Ornella / Griseldi L Obora Gestut / Anna Szary-Ziębicka |
St. KS KJK Szary Michałowice |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 9 ZT - LL 60 cm Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (Competition No 9 ZT) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | WOLLINGS LION KING (99) | Matylda | SZRAJER (Mł.2008) | 0 | 56,22 | |
Kuc Walijski / NLD / Wałach / 2004 / 5280170401229 / siwa / Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin / Horsegata Linett / Pendock Peregrine H. Bleker / Herbert Szrajer |
Kielecki Klub Jeździecki |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 10 ZT - LL 80 cm Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (Competition No 10 ZT) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | KRUSZYNKA (51) | Marika | UCHWAT (JM.2005) | 0 | 53,96 | |
Typ Km / POL / Klacz / 2010 / 616999661668410 / srokata / NN / NN POLSKA / SŁAWOMIR UCHWAT |
JKS POGÓRZE | |||||
2 | ASFURA (1) | Paulina | DUBIL-NALEPA | 4 | 58,53 | |
MŁP / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Audytor / Aspirantka Stadnina koni Janów Podlaski / Paulina Dubil-Nalepa |
WKJ LUBLIN SJ GERSHWIN | |||||
2 | PABLO PRO (2) | Liwia | GAWROŃSKA (JM.2004) | 4 | 56,75 | |
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 / 616 007 59 00389 12 / gniada / PRO SAVAGE / POGONIA Mirosław Janik / Dominika Bom-Gawrońska |
SKJ CHAMPIONS TEAM | |||||
4 | VALMONT FEIVEL (41) | Agnieszka | FUTERA | 6 | 88,19 | |
Słowacka / SVK / Wałach / 2005 / - / siwa / ABC / ABC JAN NOVOTNY / AGNIESZKA FUTERA |
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 11 ZR - L 100 cm Zwykły art.238.1.1 (Competition No 11 ZR) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | ELISEE GREY (69) | Teresa | IDZIK | 0 | 59,22 | |
Małopolska / POL / Klacz / 2010 / 616006630086110 / gniada / Grey / Embera Teresa Idzik / Teresa Idzik |
JKS Kresowiak Kalników | |||||
2 | CASALINA (97) | Nadia | KUŹMA (JM.2004) | 0 | 59,41 | |
HOL / GER / Klacz / 2009 / DE421000582009 / gniada / Casall / Caretino / Levante III / Alexis Z Volker Saak / Jacek Kuźma |
St. SKJ Bobrowy Staw | |||||
3 | KEIRA HIPPICA (12) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 0 | 65,42 | |
OS / POL / Klacz / 2012 / - / gniada / Kannan / Cayenne Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
4 | ESTERA (21) | Hanna | KALASHNIKOVA | 0 | 66,69 | |
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2003 / - / kasztanowata / Grey / Elmoda Babiś Józef / Władysław Sobocki |
Leśna Wola | |||||
5 | CHRISTIANO I L (136) | Aleksandra | SOBOCKA (JM.2004) | 0 | 69,16 | |
- / - / Wałach / - / - / Gniady |
KJ Leśna Wola | |||||
6 | SILVER SUN (18) | Magdalena | KRASNOWSKA | 0 | 72,26 | |
SP / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z / SELGENA 12 Stadnina Koni Widzów / ANNA TYSZKO |
KJ Leśna Wola Głogów Młp. | |||||
7 | EMILY ROSE (34) | Aleksandra | MATEJA (J.2001) | 0 | 72,69 | |
SP / POL / Klacz / 2008 / - / siwa / Lumpi / - - / - |
KJ Leśna Wola | |||||
8 | PROMOTOR (142) | Aleksandra | CZERSKA (J.2001) | 1 | 76,43 | |
WLKP / POL / Wałach / 2012 / 616007600223412 / kara / Paquito Go / Maizauber / Pasieka / Arak SK Liski / Katarzyna Czerska |
bpk | |||||
9 | BERLIN DE RIVERLAND (110) | Joanna | POMIANKOWSKA | 2 | 78,80 | |
SF / FRA / Ogier / 2011 / 25000111751452G / siwa / Clinton / Corrado / Julie D'Opal / Jus de Pomme De Riverland / Krzysztof Pomiankowski |
KS Stangret Kielce | |||||
10 | CASCALIDO (33) | Adam | KAŹMIERCZAK | 2 | 79,51 | |
Oldenburg / POL / Wałach / 2013 / - / ciemnogniada / Cascadello I/ Casall / Prestige II/ Calido - / Adam Kaźmierczak |
KJ Leśna Wola | |||||
11 | GABBANA STH (17) | Bartosz | GROELE | 2 | 80,39 | |
KWPN / NLD / Klacz / 2011 / - / - / Ultimo/ Phin Phin / Kirsten S / Voltaire J.A. Dekker / Bartosz Groele |
BPK | |||||
12 | ADELANO (6) | Tomasz | PLEWA | 3 | 82,87 | |
SP / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Castiglione L / Adelina SK Leśna Wola / SK Leśna Wola |
KJ Leśna Wola | |||||
13 | KASJA (36) | Urszula | WÓJTOWICZ | 4 | 54,74 | |
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2005 / POL 009 63 00584 05 / gniada / Hetman / Kama Ewa Wójtowicz / Ewa Wójtowicz |
Ośrodek Jeździecki TARPAN | |||||
14 | YARIS (129) | Ema | HROMJAKOVA | 4 | 66,96 | |
|
||||||
15 | REA (119) | Zachary | MOTYL (JM.2002) | 4 | 71,81 | |
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2004 / POL009630012604 / gniada / Dukat / Racja -- / Helen Jakubowska |
KJ Leśna Wola | |||||
16 | USTIN (67) | Marek | DUSZKIEWICZ | 5 | 74,94 | |
OS / POL / Wałach / 2012 / - / gniada / Utiniv KWPN / Libero H / Angela / Aloube Z Duszkiewicz Gabriela / Duszkiewicz Marek |
BPK | |||||
17 | ALLEGRO (135) | Aleksandra | CEBULAK | 6 | 78,05 | |
SP / POL / Wałach / 2012 / - / siwa / Ustinov / Adelina SK Leśna Wola / SK Leśna Wola |
KS Stangret Kielce | |||||
18 | HILTON MK (98) | Malwina | ZDRZALIK | 9 | 91,18 | |
SP / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / Landos II / / Huanita / Good Luck MK Stadnina Koni Filice / - |
KJ Galop Kozienice | |||||
19 | CAPITTA (79) | Dariusz | WAJDA | 10 | 80,82 | |
SP / POL / Klacz / 2004 / - / ciemnogniada / Campari / Citta Janusz Majkowski / Dariusz Wajda |
JKS "KRESOWIAK" Kalników | |||||
20 | TEKILA (143) | Aleksandra | CZERSKA (J.2001) | 22 | 95,62 | |
|
bpk |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 12 ZR - P 110 cm Zwykły art.238.1.1 (Competition No 12 ZR) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas |
Nagroda Prize |
|
1 | BROWNIE (EX ODRINA) (59) | Marcelina | LECH (JM.2003) | 0 | 53,57 | 150 PLN |
WLKP / POL / Klacz / 2004 / 616007640012404 / ciemnogniada / Czandor / Dido / Oktawia / Graf Stepp Ewa Ejma / Marcelina Lech |
SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE | |||||
2 | HIMENA (35) | Przemysław | WÓJCIK | 0 | 56,22 | 100 PLN |
SP / POL / Klacz / 2010 / 616009610048510 / siwa / Castilio / Cassini I / Hita / Talent Józef Parzonka / Soymax Horse Team |
Soymax Horse Team | |||||
3 | CALIFORNIA HIPPICA (84) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 0 | 57,92 | 500 PLN |
OS / POL / Klacz / 2011 / - / gniada / Conthargos / / Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
4 | DAYTON (61) | Joanna | TŁUSZCZ | 0 | 59,69 | |
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000807293 / siwa / Up To Date / Camerino / Rulanda / Indorado - / Lesław Sarachman |
Fkjk Zatoka | |||||
5 | ELDORADO W (96) | Wiktoria | HOJDA (J.2001) | 0 | 59,85 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2009 / 528003200912929 / siwa / Calido/ Cantus / Silohuit-W/ Julio Mariner B S. Wichers / Wiktoria Hojda |
KJ Leśna Wola | |||||
6 | NIHET (120) | Sophia | MOTYL (JM.2004) | 0 | 61,34 | |
KUC / POL / Klacz / 2005 / 616 013 57 01752 05 / kasztanowata / NICO-K / DAGA II Magdalena Lipińska / Helena Jakubowska |
KJ Leśna Wola | |||||
7 | RASCINA (89) | Aleksandra | DUDEK (JM.2002) | 0 | 63,39 | |
HAN / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Rascin / / Ratafia / DCD / Aleksandra Dudek |
WKJ Lublin | |||||
8 | COLLY (58) | Aleksandra | SOBOCKA (JM.2004) | 0 | 64,20 | |
Westfalska / DEU / Klacz / 2009 / DE 441411273709 / siwa / Cornado I / Polly Martina Schmidt / Władysław Sobocki |
KJ Leśna Wola | |||||
9 | VALENTINE (62) | Joanna | TŁUSZCZ | 0 | 67,01 | |
WESTF / GER / Klacz / 2010 / DE441410969710 / siwa / Valentino / Now Or Never M / Cocco / Cornet Obolensky - / Lesław Sarachman |
Fkjk Zatoka | |||||
10 | GRANNUS LAZAR (76) | Sławomir | SZLACHTA | 0 | 73,25 | |
Oldenburska / POL / Klacz / 2012 / - / kasztanowata / Levisonn / Stutbuch 1Granada Jarosław Sekula / Edmund Lazarewicz |
KJ Just Riding | |||||
11 | W HEMBLA Z (132) | Krzysztof | OKŁA | 0 | 74,53 | |
|
Kielecki KJ | |||||
12 | HASTON NITA (45) | Tomasz | ZELEK | 1 | 81,03 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2012 / 528000320120759 / kasztanowata / ZIROCCO BLUE / ANNA NITA/CORLAND HOLANDIA / ALBERT VON UNEN |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
13 | OLA ROSA NEGRA (70) | Filip | PYREK (JM.2004) | 4 | 54,61 | |
SP / POL / Klacz / 2005 / POL 009 53 01706 05 / ciemnogniada / LASCATRAZ L (hol) / OSARA xx M. Bach / Anna Schoen-Pyrek |
bpk | |||||
14 | SIENA (87) | Julia | GWÓŹDŹ (J.2000) | 4 | 59,70 | |
SP / POL / Klacz / 2008 / POL009610184708 / gniada / Placido / Animo / Segowia / Alywar SK Iwno / Izabella Jezierska - Gwóźdź |
St. SKJ Bobrowy Staw | |||||
15 | FEBRO MESKALINA (48) | Paulina | KOŁODZIEJ (J.2001) | 4 | 59,75 | |
SP / POL / Klacz / 2009 / 616009670128709 / kasztanowata / ULCO / MISSY QUIN POLSKA / KOŁODZIEJ ANNA |
JKS POGÓRZE | |||||
16 | NANETTE (127) | Erika | CAUNEROVÁ (JM.2003) | 4 | 61,26 | |
Svk Tk / SVK / Klacz / 2011 / - / ciemnogniada / Charisma / Niagara Prepelicova Danica / Prepelicova Danica |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||
17 | ISIS (134) | Barbora | LAZORIKOVA | 4 | 61,76 | |
- / POL / Klacz / 2012 / - / jelena / - / - - / - |
||||||
18 | HAMILTON (91) | Malwina | URBAŃSKA | 4 | 63,00 | |
KWPN / NED / Wałach / 2012 / 528003201202486 / siwa / Whitaker / Clinton / Wolinda / Ahorn 717803 W. LUTTIKHUIS / Jantex sp. zo.o |
St. Warszawski KJ | |||||
19 | MAESTRO ZK (68) | Katarzyna | DARŁAK | 4 | 68,74 | |
SP / POL / Wałach / 2011 / 616 009 59 02053 11 / gniada / Cancoon / Miss Neel Zbigniew Kruk / Marian Darłak |
Kjk Romico | |||||
20 | CONSUELLA (123) | Peter | MACKOVJAK | 4 | 70,08 | |
|
||||||
21 | H DOMINIQUE V (44) | Tomasz | ZELEK | 4 | 76,14 | |
KWPN / NLD / Wałach / 2012 / 528003201205326 / gniada / CAMPBELL VDL / DOMINIQUE/ SAM R HOLANDIA / ALBERT VON UNEN |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
22 | CATHALEYA HIPPICA (83) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 5 | 79,21 | |
OS / POL / Klacz / 2010 / - / kasztanowata / Cassini II / Qua Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||
23 | CAMARO (55) | Sławomir | UCHWAT | 8 | 71,62 | |
HAN / POL / Wałach / 2012 / DE431316686312 / siwa / Clinton II / Carous / Loree / Laurion Marta Roszkiewicz-Heizer / Aleksandra Pietrzyk i Sławomir Uchwat |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||
24 | WIKTORIA (71) | Justyna | WYWIAŁ | 8 | 74,87 | |
SP / POL / Klacz / 2003 / - / siwa / Lumpi / Willianta Ewa Goraus / Elżbieta Wywiał |
KKJK | |||||
BOLIVER (128) | Erika | CAUNEROVÁ (JM.2003) | ELI | |||
Svk Tk / SVK / Wałach / 2007 / - / gniada / Baldini/ / Jet Set/ Erika Caunerová / Erika Caunerová |
JK Reitgroup Pribula Prešov |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 11 ZO - P1 120 cm Finał Młodych Koni 5 – latki (Competition No 11 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty dzień 1 | Czas dzień 1 | Punkty dzień 2 | Czas dzień 2 | Punkty dzień 3 | Czas dzień 3 | Suma punktów |
Nagroda Prize |
|
1 | TAHIRA ANGEL (53) | Sławomir | UCHWAT | 6,3 | 76,57 | 7,8 | 78,05 | 7,9 | 73,43 | 22,0 | 300 PLN |
AES / GER / Klacz / 2012 / 826002120024645 / siwa / Chapman ET / Douglas / Qinara / Quidams Rubin - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j. |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | ||||||||||
2 | JUST RIDING OHIO (100) | Herbert | SZRAJER | 7,2 | 79,05 | 7,9 | 70,72 | 7,7 | 73,94 | 22,8 | 200 PLN |
SP / POL / Wałach / 2012 / 616009640015512 / gniada / Quo Vadis / Optima-E Grzegorz Buchwał / Wiktoria Coleman |
Kielecki Klub Jeździecki | ||||||||||
3 | KOSSAK HIPPICA (81) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 7,9 | 70,91 | 8,3 | 76,58 | 8,2 | 69,10 | 24,4 | 150 PLN |
OS / POL / Ogier / 2012 / DE418182528212 / kara / Kannan / Conchita Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | ||||||||||
4 | HILLARY C (EX HOEWIES) (105) | Krzysztof | OKŁA | 7,9 | 79,26 | 7,7 | 81,22 | 8,0 | 74,92 | 23,6 | 100 PLN |
KWPN / NLD / Klacz / 2012 / 528003201201433 / siwa / Harley VDL / Heartbreaker / T-Jourwies / Indorado - / Andrzej Okła |
Kielecki KJ |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 12 ZO - N1 125 cm Finał Małej Rundy dwufazowy 274.5.3 (Competition No 12 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
I Faza | II Faza |
Nagroda Prize |
|||
Punkty | Czas | Punkty | Czas | |||||
1 | WIENA (47) | Tomasz | ZELEK | 0 | 58,57 | 0 | 35,21 | 700 PLN |
HOLST / DEU / Klacz / 2011 / DE421000045611 / siwa / Clamiro / Wachtel/ Canto Niemcy / Józef Buczyński |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||||
2 | LUCIANO (29) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 0 | 61,97 | 0 | 35,63 | 550 PLN |
OLD / POL / Wałach / 2011 / DE418182535811 / kasztanowata / Laith / Lord Z / Angela / Aloube Z Marek Duszkiewicz / St. KS KJK Szary Michałowice |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||||
3 | LIBERO A (64) | Grzegorz | NOWAK | 0 | 57,89 | 0 | 38,20 | 400 PLN |
HOL / GER / Wałach / 2007 / DE421000017907 / gniada / Larius W / Landgraf I / Lira II / Julio Mariner - / Lesław Sarachman |
FKJK Zatoka | |||||||
4 | ATTACHANT (118) | Beniamin | DROZD | 0 | 62,24 | 0 | 38,97 | 250 PLN |
KWPN / POL / Ogier / 2005 / - / ciemnogniada / Tenerife Vdl / Kunera/Burggraf Marcus / Beata Drozd |
KJ Leśna Wola | |||||||
5 | FRED - FLINSTONE (122) | Jarosław | KOZIAROWSKI | 0 | 62,82 | 0 | 39,33 | 200 PLN |
KWPN / NED / Ogier / 2010 / 528003201008527 / gniada / Carambole / Cassini I / Rozarina / Burggraaf - / Urszula Koziarowska |
WLKS Krakus | |||||||
6 | GINA ROYALTY (40) | Aleksandra | CEBULAK | 0 | 61,97 | 0 | 40,39 | 100 PLN |
KWPN / NED / Klacz / 2011 / 528003201103587 / gniada / Spartacus / Stakkato / Bente Royalty / Clinton J. Venner / Janusz Cebulak |
KS Stangret Kielce | |||||||
7 | GUZZI-V (49) | Bibiana | KĘDZIOR (J.2001) | 0 | 58,70 | 0 | 40,80 | 100 PLN |
KWPN / NLD / Wałach / 2011 / 528003201104228 / kasztanowata / Indoctro / Capitol I / Bekarla V / Indorado - / Robert Kędzior |
JKS Pogórze Glinik Zaborowski | |||||||
8 | GUESS (31) | Michał | ZIĘBICKI | 0 | 63,92 | 0 | 42,52 | 100 PLN |
KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201106374 / gniada / Eldorado / Clinton / Maravola / Nimmerdor Bevelsborg Horses B. V. / KJK Szary |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||||
9 | KEEN ON PLEASURE (19) | Ewelina | POLSKA | 0 | 59,16 | 4 | 35,47 | |
SP / POL / Wałach / 2009 / 616009580441609 / kasztanowata / Ever For Pleasure / Espri / Kamasutra / Lubań Ewelina Polska / Ewelina Polska |
Soymax Horse Team Lublin | |||||||
10 | ZIRROCO AIR (117) | Beniamin | DROZD | 0 | 55,57 | 4 | 35,90 | |
HOLST / POL / Ogier / 2011 / DE421000564711 / gniada / Zirocco Blue/ Mr. Blue / Zalza/ Con Air - / Z.Drozd |
KJ Leśna Wola | |||||||
11 | MELLOW CATOKI (80) | Malwina | URBAŃSKA | 0 | 62,19 | 4 | 36,71 | |
MACKL / GER / Ogier / 2011 / DE427270003311 / gniada / Canoso / Catoki / Modesta / Morgan - / Włodzimierz Urbański |
St. Warszawski KJ | |||||||
12 | CENTOO (101) | Agnieszka | KIEWREL (JM.2002) | 0 | 54,24 | 4 | 37,09 | |
SWB / SWE / Wałach / 2005 / 752004540501001 / ciemnogniada / Cardento / Capitol I / Aqua / Aram - / Ryszard Kiewrel |
WLKS Krakus | |||||||
13 | CHABLIS VDV Z (95) | Oliwia | KUTERMAK (J.2001) | 0 | 53,17 | 4 | 39,34 | |
Zangersheide / BEL / Wałach / 2005 / - / gniada / Crown Z / Coni V VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES / Oleg Badałow |
KJ Facimiech | |||||||
14 | SYRIA (88) | Łukasz | WYSOCKI | 0 | 61,66 | 4 | 41,97 | |
SP / POL / Klacz / 2008 / POL009580326408 / gniada / Cautanis / Cantus / Sanacja / Szuan Arkadiusz Mazurek / Emilia Wysocka |
WKJ Lublin | |||||||
15 | ESPERANZA (124) | Peter | MACKOVJAK | 0 | 58,00 | 8 | 37,38 | |
|
||||||||
16 | KINGSTON HIPPICA (82) | Zbigniew | KOSTRZEWSKI | 0 | 54,24 | 8 | 38,17 | |
OS / POL / Wałach / 2011 / - / kasztanowata / Kannan / Qua Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
17 | CAMILLO SONG (20) | Paulina | RUDZKA (J.2000) | 0 | 65,52 | 8 | 55,14 | |
HANN / GER / Wałach / 2007 / - / gniada / Now or Never M / Allegra Giulia Julia Christoffers / Ewa Rudzka |
KS Stangret Kielce | |||||||
18 | JUST RIDING CALIFORNIA BS (77) | Sławomir | SZLACHTA | 0 | 57,01 | REZ | ||
Oldenburska / POL / Klacz / 2011 / - / siwa / Calido / Converterka Beata Szlachta / Beata Szlachta |
KJ Just Riding | |||||||
19 | SZAMAN HIPPICA (16) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 4 | 55,91 | |||
OS / POL / Ogier / 2008 / - / kara / Stakkato / Metaxa Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
20 | LINDY HOP (50) | Kamil | MUSIAŁ (J.1999) | 4 | 57,46 | |||
HOL / GER / Ogier / 2010 / DE421000254310 / gniada / Lasino / Landgraf I / Mira XI / Corrado I - / Mariusz Musiał |
Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" | |||||||
21 | SANDRO GIRL (126) | Matus | SMANDRA | 4 | 58,49 | |||
|
||||||||
22 | ANTONIO (38) | Robert | UCHWAT | 4 | 59,18 | |||
SP / POL / Ogier / 2011 / - / siwa / Solaris / Apia Remigiusz Makowski / Maja B. Uchwat |
JKS Pogórze | |||||||
23 | CASINIR (131) | Grzegorz | NOWAK | 4 | 60,37 | |||
|
FKJK Zatoka | |||||||
24 | QUATTRO HIPPICA (86) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 4 | 60,47 | |||
OS / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Quidam's Rubin / Hippica Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
25 | CALL ME 7 (73) | Patrycja | DADAŁ | 4 | 62,04 | |||
Holsztyńska / GER / Klacz / 2009 / - / siwa / Contact Me / Fire Girl Gerken Kai / Patrycja Dadał |
JKS Pogórze | |||||||
26 | LULANA VAN HET KEIZERSHOF (137) | Agnieszka | CEBULAK (J.2000) | 4 | 63,24 | |||
BWP / BEL / Klacz / 2011 / - / gniada / Fidjy of Colors / Fulana van het Keizershof Leon otten / Janusz Cebulak |
KS Stangret Kielce | |||||||
27 | MILLION DREAMS (28) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 4 | 63,55 | |||
OLD / POL / Klacz / 2011 / DE418182536511 / kasztanowata / Kannan / Voltaire / Saragossa / Leandro Michał Ziębicki / Michał Ziębicki |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||||
28 | L'COLANTOS (90) | Malwina | URBAŃSKA | 4 | 63,70 | |||
SP / POL / Ogier / 2011 / 616009661580811 / gniada / Cola / Contender / Lotte / Levantos I Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański |
St. Warszawski KJ | |||||||
29 | FALERIO (130) | Lucia | BORISOVÁ | 8 | 57,49 | |||
, / POL / Ogier / 2010 / - / - / , / ,, , / , |
JK Reitgroup Pribula Prešov | |||||||
30 | GOLD CHAMPION (42) | Emilia | ROMANEK (J.1999) | 12 | 81,10 | |||
SP / POL / Wałach / 2009 / 616009690172109 / gniada / Candiavolo / Cantus / Gerida / Grandeur Rudiger Wassibauer / Mariusz Romanek |
WKJ Lublin | |||||||
31 | ANKA LAZAR (75) | Sławomir | SZLACHTA | 19 | 95,51 | |||
Holsztyńska / DEU / Ogier / 2011 / - / - / Cachas / Why not II Hans Karsten / Hans Karsten |
KJ Just Riding | |||||||
32 | HONDA (93) | Przemysław | WÓJCIK | 20 | 55,15 | |||
SP / POL / Klacz / 2007 / POL009600001907 / ciemnogniada / Kabaret / Tytoń / Heinola / Nirkan SK Rzeczna / Soymax Horse Team |
Soymax Horse Team | |||||||
33 | VERNON (60) | Marek | DUSZKIEWICZ | 21 | 102,60 | |||
OS / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Van Helsing / Funny Affair Marek Duszkiewicz / Marek Duszkiewicz |
BPK | |||||||
PRIAM (133) | Julia | BERBEŚ | ELI | |||||
|
||||||||
H-CARETANO (94) | Justyna | BISAGA (J.1999) | ELI | |||||
Wielkopolska / POL / Wałach / 2005 / 10761 / gniada / Carry Son / Hańcza Kazimierz Bartkowiak / Barbara Bisaga |
KJ Facimiech | |||||||
WIKI (4) | Ewa | WALAS-KAŹMIERCZAK | REZ | |||||
SP / POL / Klacz / 2008 / - / - / Landino / Whoopy Władysław Giza / SK Leśna Wola |
KJ Leśna Wola |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 13 ZO - C1 135 cm Finał Średniej Rundy zwykły z rozgrywką 238.2.2 (Competition No 13 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas | Rozgrywka |
Nagroda Prize |
||
Punkty | Czas | |||||||
1 | COSTELLO (102) | Julia | KAPCIA (J.1999) | 0 | 67,97 | 0 | 40,00 | 900 PLN |
KWPN / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Luidam / Roxette Windstra-Wekema / Urszula Kapcia |
KJK Szary Michałowice | |||||||
2 | LARINA (65) | Grzegorz | NOWAK | 0 | 69,08 | 0 | 40,61 | 700 PLN |
NRPS / NED / Klacz / 2009 / 528008090178909 / siwa / U2 / Guidam / Zarina / Vito V. D. Paardenwinning D. Schaper / Lesław Sarachman |
FKJK Zatoka | |||||||
3 | CEROLIDO (115) | Grzegorz | FABER | 0 | 72,78 | 0 | 41,34 | 500 PLN |
HOL / GER / Wałach / 2008 / DE421000243808 / siwa / Cero / Calido I / Sianka / Candillo - / Adam Książek |
KJK Fabrex | |||||||
4 | KONTADOR VD MOLENDREEF (23) | Radosław | ZALEWSKI | 0 | 71,34 | 0 | 42,82 | 300 PLN |
BWP / POL / Wałach / 2010 / 056002W00295461 / gniada / Cooper VD Heffinck / Caretino / Urga / Heartbreaker Stal de Molendreef / Radosław Zalewski |
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw | |||||||
5 | DURANO G (26) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 0 | 75,56 | 0 | 44,41 | 200 PLN |
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 528003000813564 / siwa / Canturano / Canturo / Zienna G / Indorado Stoeterij Gaesbeek / Kazimiera Siewior |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||||
6 | CADEAU DU DESTIN (104) | Dagmara | PIĘTKA | 0 | 72,15 | 0 | 45,81 | 100 PLN |
HOL / POL / Ogier / 2008 / DE421000406308 / gniada / Calato / Odessa IX Juergens Joachim / Leszek Piętka |
Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice | |||||||
7 | ISTANBUL (46) | Tomasz | ZELEK | 0 | 75,82 | 4 | 52,13 | 100 PLN |
KWPN / NED / Wałach / 2008 / 104CJ47 / gniada / Kashmir VH Schuttershof / Nabab De Reve / Balou / Balouet Du Rouet - / Omer Karaevli |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||||
8 | VIPER W Z (24) | Radosław | ZALEWSKI | 4 | 72,00 | 100 PLN | ||
Zangersheide / NLD / Wałach / 2006 / Z602106 / kara / Vigo Darsouilles / Nabab De Reve / Glad Tidings / Tout Feu Dhex A. Waldmann / Marika Słowińska |
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw | |||||||
9 | CONNERY (78) | Sławomir | SZLACHTA | 4 | 72,02 | |||
Holsztyńska / GER / Wałach / 2009 / - / gniada / Clearway / Verona XII Kosicki Andreas / Beata Szlachta |
KJ Just Riding | |||||||
10 | BENGRAF (15) | Michał | KAŹMIERCZAK | 4 | 75,25 | |||
SP / POL / Ogier / 2010 / - / siwa / TJUNGSKE / BENNETA SK RACOT / NATALIA WLODARCZAK KUBIAK |
KJ Leśna Wola | |||||||
11 | BOSS (43) | Emilia | ROMANEK (J.1999) | 4 | 75,84 | |||
MŁP / POL / Wałach / 2006 / 616006580770106 / gniada / Banknot / Emir / Iwa / nn Robert Stasiuk / Jagoda Kudlicka |
WKJ Lublin | |||||||
12 | GIORGIO W (37) | Robert | UCHWAT | 4 | 77,28 | |||
OLD. / GER / Wałach / 2004 / de 433 331161004 / gniada / Quidam'sRubin / Ola-Ola Tima Knueven / Robert Uchwat |
JKS Pogórze | |||||||
13 | SOPRANO HIPPICA (85) | Maciej | KOSTRZEWSKI | 8 | 73,44 | |||
OS / POL / Wałach / 2010 / - / - / Stakkatol / La silla Z.Kostrzewski / Z.Kostrzewski |
KS Stadnina Koni Krzywopłoty | |||||||
14 | CALYDOR (92) | Malwina | URBAŃSKA | 8 | 92,84 | |||
WESTF / POL / Wałach / 2010 / DE441411623810 / gniada / Carlo Grande / Carlos DZ / Panja / Poet Adam Sosnowski / Włodzimierz Urbański |
St. Warszawski KJ | |||||||
15 | CARPEDIEM (114) | Julia | OSTROWSKA | 9 | 80,15 | |||
Holsztyn / POL / Ogier / 2002 / - / - / Coriano / Divola xyz / Anna Stupkiewicz-OStrowska |
Polski Polo Klub Warszawa | |||||||
16 | Q 7 (54) | Sławomir | UCHWAT | 9 | 84,22 | |||
HOL / GER / Wałach / 2010 / DE421000509510 / ciemnogniada / Quarz / Quintero / Mona X / Contender - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j. |
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim | |||||||
GOLIATH J&JZ (113) | Julia | OSTROWSKA | ELI | |||||
ZANG / BEL / Wałach / 2009 / 056015Z55766709 / kasztanowata / Griseldi / Grosso Z / Prestige Z / Puccini Janssen / Anna Stupkiewicz-Ostrowska |
Polski Polo Klub Warszawa | |||||||
MAGNUS (141) | Aleksandra | CZERSKA (J.2001) | ELI | |||||
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2005 / - / kasztanowata / Limak / Miria Małgorzata Wajda / Urszula Kawalec |
bpk |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
ZOB* I KWALIFIKACJA „LEŚNA WOLA CUP 2017” EL. MPMK Głogów Małopolski, 28-30/04/2017 |
|
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr 14 ZO - CC 140 cm Grand Prix zwykły z rozgrywką 238.2.2 (Competition No 14 ZO) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas | Rozgrywka |
Nagroda Prize |
||
Punkty | Czas | |||||||
1 | CHICA (13) | Michał | KAŹMIERCZAK | 0 | 70,41 | 0 | 35,85 | 1350 PLN |
HOL / GER / Klacz / 2008 / - / ciemnogniada / CACHAS / HELDIN 1 / MIROSLAW RADOMSKI |
KJ Leśna Wola | |||||||
2 | CHACITOL (108) | Krzysztof | OKŁA | 0 | 72,94 | 0 | 40,54 | 1080 PLN |
OLD / GER / Wałach / 2005 / - / gniada / Chacco Blue / Finja lewitz / Andrzej Okła |
Kielecki KJ | |||||||
3 | SOMETHING SPECIAL (27) | Anna | SZARY-ZIĘBICKA | 0 | 73,24 | 0 | 42,24 | 720 PLN |
WARM / CZE / Wałach / 2009 / 040017011175709 / kasztanowata / Apoleon Timpex / Quidam De Revel / Ornella / Griseldi L Obora Gestut / Anna Szary-Ziębicka |
St. KS KJK Szary Michałowice | |||||||
4 | CONCRETOSS (66) | Grzegorz | NOWAK | 0 | 70,54 | 0 | 46,36 | 600 PLN |
HOL / POL / Wałach / 2008 / DE421000606608 / siwa / Concreto / Contender / Tinta / Calido II Peter Nagel-Tornau / Lesław Sarachman |
FKJK Zatoka | |||||||
5 | ELEONALDA G (111) | Aleksandra | CEBULAK | 0 | 72,02 | 4 | 42,32 | 400 PLN |
KWPN / POL / Klacz / 2009 / 528003200909797 / gniada / Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve / Leonalda / Ramiro Z John Geerets / Aleksandra Cebulak |
KS Stangret Kielce | |||||||
6 | CHENET (121) | Jarosław | KOZIAROWSKI | 0 | 67,41 | 8 | 37,80 | 200 PLN |
HOL / POL / Wałach / 2008 / DE421000318808 / siwa / Contender / Calypso II / Pepsi III / Carolus I Roma Kosicka / Urszula Koziarowska |
WLKS Krakus | |||||||
7 | CISALL FS (8) | Michał | KAŹMIERCZAK | 0 | 70,66 | REZ | 100 PLN | |
GER / GER / Wałach / 2009 / - / gniada / n / n n / n |
KJ Leśna Wola | |||||||
8 | DJEMBE VAN HET SCHAARBROEK (107) | Krzysztof | OKŁA | 4 | 65,79 | 100 PLN | ||
BWP / BEL / Wałach / 2003 / BELW218313BWP / ciemnogniada / Gem Of India / Graf Grannus / Granica V H Schaarbroek / Grandeur - / Andrzej Okła |
Kielecki KJ | |||||||
9 | GRANDCELANO (125) | Peter | MACKOVJAK | 4 | 70,45 | |||
|
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): Małgorzata Mastalerczyk |
Gospodarz toru: Anna Skorbtal |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |