Cavaliada Warszawa 1-4 marca 2018 wyniki

fot Ewa Imielska Hebda

 

RANKING CAVALIADA TOUR 2017 / 2018  

 

1m. Jarosław Skrzyczyński    2m. Wojciech Wojcianiec    3m. Marcin Bętkowski    

1m U21  Andrzej Opłatek 

 

 

RANKING KOŃCOWY Ligi Europy Centralnej PŚ 

 

1m. Urmas Raag EST   2m. Ales Opatrny CZE  3m. Kristaps Neretnieks  LAT 

 

 

NAJLEPSI POLACY w Finałowym Turnieju 

 

 

RANKING KOŃCOWY CAVALIADA FUTURE 

MINI - Martyna Ufnal    MIDI - Marcelina Jackowiak 

 

Podium Cavaliady Tour w towarzystwie przedstawicieli Sponsora z PKO Banku Polskiego oraz , Ministra Sportu pana Witolda Bańki, Prezesa MTP pana Przemysława Trawy, Prezesa PZJ pana Jana Sołtysika i prezesa PZHK pana Pawła Mazurka.  

 

CSI3*-W Cavaliada Warszawa FEI World Cup
Warszawa, 1-4.03.2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - SR/130 cm - Small Round against the clock, 130 cm Article 238.2.1 (2018-03-01)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IRYDION L Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 0 55,49 2500 PLN
2 CIROBANTA Hejger Marta POL, POL 0 56,09 2000 PLN
3 LASAS Petrovas Andrius LTU, LTU 0 56,36 1500 PLN
4 GARDEMARIN Simonia Natalia RUS, RUS 0 56,37 1000 PLN
5 CARACAS Petrovas Andrius LTU, LTU 0 56,52 700 PLN
6 NEED FOR SPEED Reciunaite Ryte (J.2001) LTU, LTU 0 58,04 550 PLN
7 Z PILOT Kubiak Michał POL, POL 0 58,72 350 PLN
7 PHILADELPHIA Lewicki Marek POL, POL 0 58,72 350 PLN
9 QUINTMAN Wechta Maksymilian POL, POL 0 58,96 300 PLN
10 CURT AS Wojcianiec Wojciech POL, POL 0 59,02 250 PLN
11 ITALO VAN'T DAUWHOF Paulauskaite Monika (J.2000) LTU, LTU 0 59,11 250 PLN
12 SILVER STAR Lehmann Dalia (J.2001) POL, POL 0 59,26 250 PLN
13 ANNCHEN 11 Lehmann Dalia (J.2001) POL, POL 0 60,08 100 PLN
14 CABO Wacławik Marek POL, POL 0 60,50 100 PLN
15 CHEVENEZ Wacławik Marek POL, POL 0 61,14 100 PLN
16 KONTADOR VD MOLENDREEF Zalewski Radosław POL, POL 0 61,57 100 PLN
17 AUGUST Malepszy Matylda (JM.2003) POL, POL 0 62,31 100 PLN
18 ASTERIX Tomaszewska Paulina POL, POL 0 62,55 100 PLN
19 CUERLY SUE Mikhailava Maryia BLR, BLR 0 62,89 100 PLN
20 ZALVO Dobkowska Milena (JM.2003) POL, POL 0 63,10  
21 WOODY Kosmalewicz Maria (J.2001) POL, POL 0 63,43  
22 COMIENZO Tłuszcz Joanna POL, POL 0 63,70  
23 ALFONS RA Pill Rein EST, EST 0 63,71  
24 FRAPANT Fimmel Arkadiusz POL, POL 0 63,92  
25 ARMANII Nowacki Michał POL, POL 0 63,93  
26 KAS - SINI DC Vingralkova Sara (J.2002) CZE, CZE 0 64,22  
27 IRONIA Januszewska Zuzanna (J.2000) POL, POL 0 64,26  
28 CANJER HST Przedpełski Stanisław POL, POL 0 64,72  
29 DIOR V Kierznowska Aleksandra (JM.2003) POL, POL 0 65,03  
30 DYLANO Joppen Loewie NED, NED 0 66,45  
31 NOBILIS Parkitny Maksymilian (JM.2003) POL, POL 0 66,51  
32 CALOTTA Kasner Matylda (J.2001) POL, POL 0 66,64  
33 MAGNUS Czerska Aleksandra (J.2001) POL, POL 0 66,87  
34 WILANDER Kaźmierczak Michał POL, POL 0 66,98  
35 CHACCLANA Skrzyczyński Jarosław POL, POL 1 67,06  
36 LANOSO Kierznowski Hubert POL, POL 1 68,13  
37 GREATEST Bętkowski Marcin POL, POL 2 74,91  
38 BEBETO Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 4 57,40  
39 NILUS Stasiak Szymon (MJ.1998) POL, POL 4 59,42  
40 DIAVISTO Stasiak Szymon (MJ.1998) POL, POL 4 60,38  
41 VALENCIA Kierznowska Aleksandra (JM.2003) POL, POL 4 60,39  
42 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz POL, POL 4 62,21  
43 RUDBEKIA Ostrowska Adrianna POL, POL 4 62,27  
44 CALVARA DL Z Joppen Loewie NED, NED 4 62,68  
45 ULISSES Wójtowicz Tomasz POL, POL 4 63,45  
46 MAROS 6 Lewicki Filip (J.2001) POL, POL 4 63,71  
47 ADORABLE CHABALITO Kink Kaia Loviisa (MJ.1999) EST, EST 4 64,65  
48 FOR CAROLINE Pasik Monika POL, POL 4 65,07  
49 ESPRESSO 22 Jurkowski Paweł POL, POL 4 65,18  
50 QUIRADOS AS Paulauskaite Monika (J.2000) LTU, LTU 4 65,58  
51 CARANJA Żuk Zuzanna (J.2000) POL, POL 4 65,72  
52 CASSILIO Koszucka Małgorzata POL, POL 4 66,01  
53 MEVISTO'S CORWINNI Englbrecht Roland AUT, AUT 4 66,58  
54 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir POL, POL 4 66,61  
55 CONCERTO MIO Brennand Jennifer AUT, AUT 5 67,08  
56 OSADKOWSKI KEY LEENA Olszewska Agnieszka POL, POL 5 68,70  
57 BATIDA DE COCO 32 Jurkowski Paweł POL, POL 6 71,44  
58 ARMSTRONG Pasik Monika POL, POL 6 71,75  
59 Q 7 Uchwat Sławomir POL, POL 6 72,30  
60 CELANA Z Vingralkova Sara (J.2002) CZE, CZE 6 74,66  
61 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Lewicki Marek POL, POL 8 59,02  
62 CATALAYA Kiempa Mateusz POL, POL 8 60,84  
63 CASABLANCA Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 8 65,75  
64 BORMAN Dąbkowska Aleksandra POL, POL 9 68,82  
65 COOKIE B Orschel Cassandra POL, POL 9 70,42  
66 LIFE IS LIFE Reciunaite Justina (J.2002) LTU, LTU 12 65,80  
67 EYE CATCHER Ostrowska Julia (MJ.1998) POL, POL 13 68,76  
68 PRINCE NOIR Lach Agata POL, POL 16 66,97  
69 GUAPA Hoorn Angelique NED, NED 16 82,62  
70 QUATTRA 14 Paskevicius Gediminas LTU, LTU 19 93,01  
71 ESCATO Celska Olga (MJ.1999) POL, POL 20 56,60  
72 PERLA R Kasner Matylda (J.2001) POL, POL 20 82,45  
73 ZENDER Derlatka Kamila (MJ.1997) POL, POL 29 67,12  
  CHARDONNAY SZUMAWA Szumińska Beata POL, POL EL    


 

2 - MR/140 cm - Middle Round 1st phase against the clock & 2nd phase table C, 140 cm Article 274.5.5 (2018-03-01)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Czas Błędy Nagroda
1 CHACCO AMICOR ZM Bobik Jan POL, POL 0 39,21 33,90 0 2500 PLN
2 QUEEN LA BALOU Ludwiczak Krzysztof POL, POL 0 39,00 35,60 0 2000 PLN
3 CASQUELL Skrzyczyński Jarosław POL, POL 0 40,41 35,65 0 1500 PLN
4 FALANITA De Boer Lennard NED, NED 0 40,47 38,11 0 1000 PLN
5 GALAKTYKA Kubiak Michał POL, POL 0 41,04 38,85 0 700 PLN
6 CORRADO X Lewicki Marek POL, POL 0 39,70 39,64 3 550 PLN
7 CIOLA 2 Gutkauskas Danielius LTU, LTU 0 38,87 39,71 0 400 PLN
8 CHARLENE Koszucka Małgorzata POL, POL 0 37,20 40,34 3 300 PLN
9 CORINA Shalohin Andrei KGZ, KGZ 0 37,99 41,97 3 300 PLN
10 DANTOS Kiecoń Mściwoj POL, POL 0 38,14 43,50 9 250 PLN
11 CHACCO NANN Ciszek - Lewicka Małgorzata POL, POL 0 40,68 43,84 0 250 PLN
12 CAVARELLI Chrzanowski Jan Dominik POL, POL 0 37,64 44,26 3 250 PLN
13 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 0 41,40 45,27 3 100 PLN
14 CORNET'S SPIRIT Neretnieks Kristaps LAT, LAT 0 40,86 46,46 0  
15 EL CAMP Opłatek Andrzej (MJ.1997) POL, POL 0 39,33 51,25 0  
16 IBELLE VAN DE GROTE HAART Raag Urmas EST, EST 0 40,58 51,98 3  
17 ZAZOU SZUMAWA Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 0 40,23 REZ    
18 JAMAL VD HEFFINCK Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 1 44,35      
19 FALKON E Beletskiy Vladimir RUS, RUS 4 36,67      
20 CALERO Z Kozanecka Aleksandra POL, POL 4 37,63      
21 SKARBIEC Olszewska Agnieszka POL, POL 4 37,68      
22 ALWAYS FOREVER Tłuszcz Joanna POL, POL 4 38,30      
23 EXIT REMO Wacławik Marek POL, POL 4 38,56      
24 NIRVARO Zagor Jacek POL, POL 4 38,57      
25 LA CALIDAD Wechta Maksymilian POL, POL 4 39,65      
26 BAGAZZA M Kubiak Dawid POL, POL 4 39,69      
27 EXTRA DOLLARS Jończyk Łukasz POL, POL 4 39,73      
28 DIGISPORT SATISFACTION Kiecoń Mściwoj POL, POL 4 39,76      
29 CHACCO AMICOR Bobik Jan POL, POL 4 39,78      
30 DACARA E Orschel Cassandra POL, POL 4 40,93      
31 CASANOVA 468 Lehmann Dalia (J.2001) POL, POL 4 41,43      
32 QUE PASA 5 Kaźmierczak Michał POL, POL 4 42,79      
33 OSCAR DES FONTAINES Vingralkova Sara (J.2002) CZE, CZE 8 38,17      
34 ICEBERG ST Kierznowska Aleksandra (JM.2003) POL, POL 8 38,82      
35 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna POL, POL 8 38,87      
36 DELICIA HJB Simonia Natalia RUS, RUS 8 39,68      
37 TANGO D'ECRY Hugyecz Mariann HUN, HUN 8 40,17      
38 CARINJO Kiełbasa Borgström Karolina SWE, SWE 8 40,53      
39 CASPER XXI Bętkowski Marcin POL, POL 8 40,82      
40 CONTRE ATTAQUE Jurkowski Paweł POL, POL 8 42,08      
41 ALVARO 121 Koszucka Małgorzata POL, POL 10 63,53      
42 ETO'O Retka Krzysztof POL, POL 12 37,06      
43 IDARQUITHAGO Herck Andrea ROU, ROU 12 42,27      
44 IDARIO VAN HET NETEHOF Opatrny Ales CZE, CZE 12 42,41      
45 MISS GO LIGHTLY Brennand Jennifer AUT, AUT 16 37,29      
46 ISIDOR Ozols Dainis LAT, LAT 16 41,56      
47 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) POL, POL 16 58,73      
  CENTROPLAST DINAR Grzelczyk Kamil POL, POL EL        


 

3 - BR/145 cm - Big Round table C comptition 145 cm Article 239 (2018-03-01)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 NACCORD MELLONI Wojcianiec Wojciech POL, POL 59,69 0 3750 PLN
2 BREGO R'N B Hoorn Angelique NED, NED 60,43 0 3000 PLN
3 STALANDO 2 Ludwiczak Krzysztof POL, POL 61,52 0 2250 PLN
4 CAMERLANE Neretnieks Kristaps LAT, LAT 63,51 4 1500 PLN
5 OKARINO Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 64,00 4 1050 PLN
6 HELIA VAN DE HEIHOEK Kaźmierczak Michał POL, POL 64,02 4 825 PLN
7 ISOLDE VD HEFFINCK Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 65,48 4 600 PLN
8 CALEVO 2 Skrzyczyński Jarosław POL, POL 66,94 4 450 PLN
9 NUMBER ONE 28 Wechta Maksymilian POL, POL 67,04 4 450 PLN
10 ZIMOWA DAMA Fimmel Arkadiusz POL, POL 68,63 4 375 PLN
11 CROOK Opatrny Ales CZE, CZE 69,12 8 375 PLN
12 A BROK Pill Rein EST, EST 72,03 4 375 PLN
13 EVERDI Retka Krzysztof POL, POL 73,34 0  
14 ALOUBET KV Kiecoń Mściwoj POL, POL 73,77 4  
15 DADDY COOL Beletskiy Vladimir RUS, RUS 74,95 4  
16 VDL EDGAR M De Boer Lennard NED, NED 76,03 8  
17 CHACCO BOY Hugyecz Mariann HUN, HUN 76,92 4  
18 CAMPARI Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 77,33 8  
19 CHAMBERY Englbrecht Roland AUT, AUT 78,03 4  
20 TROCADERO DE JARSAY Herck Andrea ROU, ROU 79,80 12  
21 GLAMOUR FOR EVER Grikienis Irmantas LTU, LTU 80,68 8  
22 ELBERO H Ostrowska Adrianna POL, POL 83,04 12  
23 IRWINDS WING Ozols Dainis LAT, LAT 85,31 8  
24 LOTUS G Gutkauskas Danielius LTU, LTU 86,45 12  
25 SUEDWINDS AMANDA Kozanecka Aleksandra POL, POL 88,75 16  
26 CARLOS Raag Urmas EST, EST 89,06 20  
27 KLEN Simonia Natalia RUS, RUS 91,08 12  
28 WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE Wasilewski Łukasz POL, POL 95,84 4  
29 LORDANOS AS Paulauskaite Monika (J.2000) LTU, LTU 99,45 28  
30 CARIPPU Kiełbasa Borgström Karolina SWE, SWE 99,50 24  
31 CHALU 2 Englbrecht Peter AUT, AUT 103,20 24  
32 GIGOLLO Petrovas Andrius LTU, LTU 106,64 8  
  ACANTHYA Orschel Cassandra POL, POL EL    
  FARMER Bobik Jan POL, POL RET    
  LIGHT MY FIRE 7 Opłatek Andrzej (MJ.1997) POL, POL RET    


 

4 - Puissance - Puissance Article 262.2 (2018-03-01)
          Rozgrywka I Rozgrywka II Rozgrywka III Rozgrywka IV  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Punkty Punkty Punkty Punkty Nagroda
1 DENVER Z Kierznowski Hubert POL, POL 0 0 0 0 4 5750 PLN
1 SANTISA Bobik Jan POL, POL 0 0 0 0 4 5750 PLN
3 CHINTABLUE Wojcianiec Wojciech POL, POL 0 0 0 4   3400 PLN
4 ISIDOR Ozols Dainis LAT, LAT 0 4       1800 PLN
4 CORRADO X Lewicki Marek POL, POL 0 4       1800 PLN
6 CHALU 2 Englbrecht Peter AUT, AUT 0 RET       900 PLN
7 CONTRE ATTAQUE Jurkowski Paweł POL, POL 4         600 PLN
  GLAMOUR FOR EVER Grikienis Irmantas LTU, LTU EL          


 

5 - MR/140cm - Middle Round, against the clock, 140 cm Article 238.2.1 (2018-03-02)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 OKARINO Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 0 54,03 2500 PLN
2 ISOLDE VD HEFFINCK Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 0 55,86 2000 PLN
3 LIGHT MY FIRE 7 Opłatek Andrzej (MJ.1997) POL, POL 0 56,29 1500 PLN
4 ALFONS RA Pill Rein EST, EST 0 56,35 1000 PLN
5 CHARLENE Koszucka Małgorzata POL, POL 0 57,99 700 PLN
6 QUINTMAN Wechta Maksymilian POL, POL 0 58,92 550 PLN
7 WILANDER Kaźmierczak Michał POL, POL 0 59,85 400 PLN
8 CORRADO X Lewicki Marek POL, POL 0 60,13 300 PLN
9 ETO'O Retka Krzysztof POL, POL 0 61,31 300 PLN
10 EXIT REMO Wacławik Marek POL, POL 0 62,06 250 PLN
11 TROCADERO DE JARSAY Herck Andrea ROU, ROU 0 62,86 250 PLN
12 COPPERFIELD 40 Opłatek Andrzej (MJ.1997) POL, POL 0 64,39 250 PLN
13 GREATEST Bętkowski Marcin POL, POL 0 65,14 100 PLN
14 LANOSO Kierznowski Hubert POL, POL 0 65,51 100 PLN
15 GALAKTYKA Kubiak Michał POL, POL 0 65,63 100 PLN
16 NORDWIND Ludwiczak Krzysztof POL, POL 0 65,68 100 PLN
17 CORNET'S SPIRIT Neretnieks Kristaps LAT, LAT 1 67,06 100 PLN
18 CASQUELL Skrzyczyński Jarosław POL, POL 1 67,29 100 PLN
19 CASANOVA 468 Lehmann Dalia (J.2001) POL, POL 1 68,86  
20 FALANITA De Boer Lennard NED, NED 1 68,89  
21 CURT AS Wojcianiec Wojciech POL, POL 4 57,51  
21 DIGISPORT SATISFACTION Kiecoń Mściwoj POL, POL 4 57,51  
23 JAMAL VD HEFFINCK Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 4 57,79  
24 CHACCO NANN Ciszek - Lewicka Małgorzata POL, POL 4 60,09  
25 IDARIO VAN HET NETEHOF Opatrny Ales CZE, CZE 4 60,88  
26 GARDEMARIN Simonia Natalia RUS, RUS 4 61,90  
27 CALERO Z Kozanecka Aleksandra POL, POL 4 62,09  
28 BEBETO Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 4 63,52  
29 CAVARELLI Chrzanowski Jan Dominik POL, POL 4 63,80  
30 HELIA VAN DE HEIHOEK Kaźmierczak Michał POL, POL 4 64,16  
31 DIOR V Kierznowska Aleksandra (JM.2003) POL, POL 4 65,04  
32 LORDANOS AS Paulauskaite Monika (J.2000) LTU, LTU 4 65,22  
33 CIOLA 2 Gutkauskas Danielius LTU, LTU 4 65,55  
34 MAROS 6 Lewicki Filip (J.2001) POL, POL 4 66,32  
35 MEVISTO'S CORWINNI Englbrecht Roland AUT, AUT 4 66,53  
36 CARLOS Raag Urmas EST, EST 4 66,93  
37 HEKTORAS Hestkowski Robert POL, POL 4 66,94  
38 CASSILIO Koszucka Małgorzata POL, POL 5 67,48  
39 BORMAN Dąbkowska Aleksandra POL, POL 5 69,09  
40 COOKIE B Orschel Cassandra POL, POL 6 72,46  
41 VDL FAKIR Opatrny Ales CZE, CZE 7 77,45  
42 QUEEN LA BALOU Ludwiczak Krzysztof POL, POL 8 59,20  
43 CHACCO AMICOR ZM Bobik Jan POL, POL 8 62,04  
44 CELANA Z Vingralkova Sara (J.2002) CZE, CZE 8 62,11  
45 DACARA E Orschel Cassandra POL, POL 8 62,63  
46 FARMER Bobik Jan POL, POL 8 65,08  
47 EVERDI Retka Krzysztof POL, POL 8 65,12  
48 ULISSES Wójtowicz Tomasz POL, POL 8 65,19  
49 QUIRADOS AS Paulauskaite Monika (J.2000) LTU, LTU 8 65,62  
50 KONTADOR VD MOLENDREEF Zalewski Radosław POL, POL 8 65,82  
51 CONTRE ATTAQUE Jurkowski Paweł POL, POL 8 66,43  
52 CARACAS Petrovas Andrius LTU, LTU 8 66,51  
53 Q 7 Uchwat Sławomir POL, POL 8 66,86  
54 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) POL, POL 9 69,48  
55 EXTRA DOLLARS Jończyk Łukasz POL, POL 10 71,24  
56 ALWAYS FOREVER Tłuszcz Joanna POL, POL 12 60,47  
57 DANTOS Kiecoń Mściwoj POL, POL 12 62,96  
58 CHEVENEZ Wacławik Marek POL, POL 12 64,54  
59 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna POL, POL 12 64,65  
60 CARIPPU Kiełbasa Borgström Karolina SWE, SWE 12 64,91  
61 CHALU 2 Englbrecht Peter AUT, AUT 12 64,96  
62 CORINA Shalohin Andrei KGZ, KGZ 12 65,48  
63 ARMANII Nowacki Michał POL, POL 12 66,51  
64 DELICIA HJB Simonia Natalia RUS, RUS 13 68,00  
65 CONCERTO MIO Brennand Jennifer AUT, AUT 13 69,47  
66 NIRVARO Zagor Jacek POL, POL 16 66,97  
67 FRAPANT Fimmel Arkadiusz POL, POL 17 69,67  
68 TANGO D'ECRY Hugyecz Mariann HUN, HUN 20 65,18  
69 KAS - SINI DC Vingralkova Sara (J.2002) CZE, CZE 21 83,63  
70 ISIDOR Ozols Dainis LAT, LAT 39 93,15  
  CARINJO Kiełbasa Borgström Karolina SWE, SWE RET    
  FALKON E Beletskiy Vladimir RUS, RUS RET    


 

6 - BR/150cm - Big Round, LR group D, Cavaliada Tour. against the clock with jump off, 145 cm Article 238.2.2 (2018-03-02)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ZAZOU SZUMAWA Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 0 68,31 0 36,76 24125 PLN
2 CROOK Opatrny Ales CZE, CZE 0 70,67 0 37,97 19300 PLN
3 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 0 70,72 0 38,32 14475 PLN
4 ZIMOWA DAMA Fimmel Arkadiusz POL, POL 0 71,43 0 39,65 9650 PLN
5 CALEVO 2 Skrzyczyński Jarosław POL, POL 0 69,39 0 39,69 6755 PLN
6 CHINTABLUE Wojcianiec Wojciech POL, POL 0 70,69 4 37,15 5307,5 PLN
7 A BROK Pill Rein EST, EST 0 64,93 4 38,99 3860 PLN
8 STALANDO 2 Ludwiczak Krzysztof POL, POL 0 71,04 4 39,38 2895 PLN
9 IBELLE VAN DE GROTE HAART Raag Urmas EST, EST 0 69,65 4 39,62 2895 PLN
10 DENVER Z Kierznowski Hubert POL, POL 0 69,26 8 38,50 2412,5 PLN
11 QUE PASA 5 Kaźmierczak Michał POL, POL 1 72,32     2415,5 PLN
12 BREGO R'N B Hoorn Angelique NED, NED 4 67,89     2415,5 PLN
13 ALOUBET KV Kiecoń Mściwoj POL, POL 4 67,92      
14 CHACCO AMICOR Bobik Jan POL, POL 4 68,86      
15 EL CAMP Opłatek Andrzej (MJ.1997) POL, POL 4 69,72      
16 ACANTHYA Orschel Cassandra POL, POL 4 69,75      
17 CHACCO BOY Hugyecz Mariann HUN, HUN 4 69,93      
18 CASPER XXI Bętkowski Marcin POL, POL 8 68,07      
19 KLEN Simonia Natalia RUS, RUS 8 69,09      
20 MOON RAY Neretnieks Kristaps LAT, LAT 8 70,40      
21 CHAMBERY Englbrecht Roland AUT, AUT 8 71,02      
22 BAGAZZA M Kubiak Dawid POL, POL 9 72,25      
23 VDL EDGAR M De Boer Lennard NED, NED 9 72,87      
24 LA CALIDAD Wechta Maksymilian POL, POL 10 77,61      
25 OSCAR DES FONTAINES Vingralkova Sara (J.2002) CZE, CZE 12 67,44      
26 IDARQUITHAGO Herck Andrea ROU, ROU 12 70,39      
27 IRWINDS WING Ozols Dainis LAT, LAT 13 75,61      
28 CAMPARI Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 14 92,72      
29 SUEDWINDS AMANDA Kozanecka Aleksandra POL, POL 16 70,05      
30 LOTUS G Gutkauskas Danielius LTU, LTU 16 71,89      
31 WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE Wasilewski Łukasz POL, POL 16 86,02      
32 ELBERO H Ostrowska Adrianna POL, POL 24 68,93      
33 GLAMOUR FOR EVER Grikienis Irmantas LTU, LTU 37 91,63      
  ALVARO 121 Koszucka Małgorzata POL, POL EL        
  GIGOLLO Petrovas Andrius LTU, LTU RET        
  DADDY COOL Beletskiy Vladimir RUS, RUS RET        


 

7 - VvsM/125 cm - Venus vs Mars, Knock-out, Table C Article 272 (2018-03-02)
          Runda I Runda I Runda I Runda II Runda II Runda II Runda III Runda III Runda III Runda IV Runda IV Runda IV  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Nr pary Czas Bł. Zwyc. Czas Bł. Zwyc. Czas Bł. Zwyc. Czas Bł. Zwyc. Nagroda
1 CATALAYA Kiempa Mateusz POL, POL 7 23,37 0 YES 24,20 0 YES 23,66 0 YES 22,83 0 YES 5000 PLN
2 CARINJO Kiełbasa Borgström Karolina SWE, SWE 2 30,70 0 YES 24,62 0 YES 23,64 0 YES 23,53 0   3000 PLN
3 ESPRESSO 22 Jurkowski Paweł POL, POL 4 23,63 0 YES 24,17 0 YES 23,78 0         1500 PLN
3 ANNCHEN 11 Lehmann Dalia (J.2001) POL, POL 6 22,60 0 YES 23,98 0 YES 25,75 3         1500 PLN
5 AUGUST Malepszy Matylda (JM.2003) POL, POL 1 24,04 0 YES 27,79 3               750 PLN
5 DIAVISTO Stasiak Szymon (MJ.1998) POL, POL 3 26,86 3 YES 25,90 3               750 PLN
5 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz POL, POL 5 25,89 0 YES 24,50 0               750 PLN
5 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Lewicki Marek POL, POL 8 24,17 0 YES 32,64 9               750 PLN
9 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir POL, POL 1 26,38 0                     750 PLN
9 ULISSES Wójtowicz Tomasz POL, POL 2 39,13 3                     750 PLN
9 COMIENZO Tłuszcz Joanna POL, POL 3 30,68 3                     750 PLN
9 ITALO VAN'T DAUWHOF Paulauskaite Monika (J.2000) LTU, LTU 4 28,48 3                     750 PLN
9 CUERLY SUE Mikhailava Maryia BLR, BLR 5 34,12 9                     750 PLN
9 ARMANII Nowacki Michał POL, POL 6 29,03 6                     750 PLN
9 VALENCIA Kierznowska Aleksandra (JM.2003) POL, POL 7 23,66 3                     750 PLN
9 CIROBANTA Hejger Marta POL, POL 8 28,92 3                     750 PLN


 

8 - SR/ 130 cm - Small Round, Two phases against the clock, 130 cm Article 274.5.3 (2018-03-03)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GUAPA Hoorn Angelique NED, NED 0 42,95 0 29,19 2500 PLN
2 PHILADELPHIA Lewicki Marek POL, POL 0 43,87 0 29,47 2000 PLN
3 CATALAYA Kiempa Mateusz POL, POL 0 44,46 0 29,90 1500 PLN
4 LASAS Petrovas Andrius LTU, LTU 0 40,51 0 30,15 1000 PLN
5 QUATTRA 14 Paskevicius Gediminas LTU, LTU 0 44,03 0 31,19 700 PLN
6 CANJER HST Przedpełski Stanisław POL, POL 0 44,32 0 31,49 550 PLN
7 JAMAL VD HEFFINCK Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 0 43,94 0 31,52 400 PLN
7 NILUS Stasiak Szymon (MJ.1998) POL, POL 0 44,07 0 31,52 300 PLN
9 IRONIA Januszewska Zuzanna (J.2000) POL, POL 0 44,21 0 31,73 300 PLN
10 CALOTTA Kasner Matylda (J.2001) POL, POL 0 43,52 0 32,36 250 PLN
11 DYLANO Joppen Loewie NED, NED 0 42,43 0 33,08 250 PLN
12 NOBILIS Parkitny Maksymilian (JM.2003) POL, POL 0 44,71 0 33,24 250 PLN
13 PERLA R Kasner Matylda (J.2001) POL, POL 0 43,81 0 33,80  
14 ASTERIX Tomaszewska Paulina POL, POL 0 43,87 0 34,95  
15 FOR CAROLINE Pasik Monika POL, POL 0 43,56 0 35,19  
16 CURT AS Wojcianiec Wojciech POL, POL 0 42,41 4 30,51  
17 ADORABLE CHABALITO Kink Kaia Loviisa (MJ.1999) EST, EST 0 41,27 4 30,69  
18 ZALVO Dobkowska Milena (JM.2003) POL, POL 0 42,43 4 31,89  
19 BATIDA DE COCO 32 Jurkowski Paweł POL, POL 0 42,94 4 35,54  
20 RUDBEKIA Ostrowska Adrianna POL, POL 0 43,44 8 29,47  
21 EYE CATCHER Ostrowska Julia (MJ.1998) POL, POL 0 45,58 8 35,90  
22 CHACCLANA Skrzyczyński Jarosław POL, POL 1 46,15      
23 ANNCHEN 11 Lehmann Dalia (J.2001) POL, POL 4 40,62      
24 LIFE IS LIFE Reciunaite Justina (J.2002) LTU, LTU 4 41,74      
25 WOODY Kosmalewicz Maria (J.2001) POL, POL 4 42,18      
26 MISS GO LIGHTLY Brennand Jennifer AUT, AUT 4 43,21      
27 ICEBERG ST Kierznowska Aleksandra (JM.2003) POL, POL 4 43,90      
28 CARANJA Żuk Zuzanna (J.2000) POL, POL 4 44,11      
29 OSADKOWSKI KEY LEENA Olszewska Agnieszka POL, POL 4 44,89      
30 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir POL, POL 5 47,28      
31 CALVARA DL Z Joppen Loewie NED, NED 5 47,42      
32 ESCATO Celska Olga (MJ.1999) POL, POL 5 48,59      
33 CHARDONNAY SZUMAWA Szumińska Beata POL, POL 8 61,65      
34 ARMSTRONG Pasik Monika POL, POL 9 46,67      
35 MAGNUS Czerska Aleksandra (J.2001) POL, POL 9 63,91      
36 PRINCE NOIR Lach Agata POL, POL 12 43,79      
37 CENTROPLAST DINAR Grzelczyk Kamil POL, POL 12 61,97      
38 Z PILOT Kubiak Michał POL, POL 19 72,92      
  ZENDER Derlatka Kamila (MJ.1997) POL, POL EL        
  ISIDOR Ozols Dainis LAT, LAT RET        
  ESPRESSO 22 Jurkowski Paweł POL, POL RET        


 

9 - MRF/ 145 cm - Middle Round Final, LR group D, against the clock with jump off, 145 cm Article 238.2.2 (2018-03-03)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CASQUELL Skrzyczyński Jarosław POL, POL 0 69,25 0 37,98 24125 PLN
2 CHARLENE Koszucka Małgorzata POL, POL 0 68,87 0 39,36 19300 PLN
3 CARLOS Raag Urmas EST, EST 0 71,91 0 41,76 14475 PLN
4 CORRADO X Lewicki Marek POL, POL 0 70,04 4 40,71 9650 PLN
5 GALAKTYKA Kubiak Michał POL, POL 0 71,24 4 42,84 6755 PLN
6 EVERDI Retka Krzysztof POL, POL 0 68,92 8 38,44 5307,5 PLN
7 LANOSO Kierznowski Hubert POL, POL 1 72,48     3860 PLN
8 CASANOVA 468 Lehmann Dalia (J.2001) POL, POL 1 72,51     2895 PLN
9 TROCADERO DE JARSAY Herck Andrea ROU, ROU 1 72,83     2895 PLN
10 CARACAS Petrovas Andrius LTU, LTU 4 65,31     2412,5 PLN
11 OKARINO Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 4 66,72     2412,5 PLN
12 CORNET'S SPIRIT Neretnieks Kristaps LAT, LAT 4 66,84     2412,5 PLN
13 EXIT REMO Wacławik Marek POL, POL 4 67,37      
14 QUIRADOS AS Paulauskaite Monika (J.2000) LTU, LTU 4 68,00      
15 FALANITA De Boer Lennard NED, NED 4 69,19      
16 EL CAMP Opłatek Andrzej (MJ.1997) POL, POL 4 69,50      
17 ALFONS RA Pill Rein EST, EST 4 70,58      
18 CHINTABLUE Wojcianiec Wojciech POL, POL 4 70,60      
19 EXTRA DOLLARS Jończyk Łukasz POL, POL 4 71,13      
20 COOKIE B Orschel Cassandra POL, POL 5 72,27      
21 DANTOS Kiecoń Mściwoj POL, POL 8 67,62      
22 QUEEN LA BALOU Ludwiczak Krzysztof POL, POL 8 68,17      
23 CHACCO AMICOR ZM Bobik Jan POL, POL 8 68,32      
24 GARDEMARIN Simonia Natalia RUS, RUS 8 69,18      
25 ISOLDE VD HEFFINCK Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 8 71,41      
26 CAVARELLI Chrzanowski Jan Dominik POL, POL 9 72,66      
27 CHALU 2 Englbrecht Peter AUT, AUT 9 75,00      
28 CROOK Opatrny Ales CZE, CZE 12 65,76      
29 HELIA VAN DE HEIHOEK Kaźmierczak Michał POL, POL 12 70,09      
30 CIOLA 2 Gutkauskas Danielius LTU, LTU 16 69,30      
31 Q 7 Uchwat Sławomir POL, POL 17 72,70      
32 NUMBER ONE 28 Wechta Maksymilian POL, POL 18 97,22      
33 ELBERO H Ostrowska Adrianna POL, POL 20 68,30      
34 CALERO Z Kozanecka Aleksandra POL, POL 21 91,42      
35 ULISSES Wójtowicz Tomasz POL, POL 32 66,67      
  ALWAYS FOREVER Tłuszcz Joanna POL, POL RET        
  CHACCO NANN Ciszek - Lewicka Małgorzata POL, POL RET        
  GREATEST Bętkowski Marcin POL, POL RET        
  CONTRE ATTAQUE Jurkowski Paweł POL, POL RET        
  HEKTORAS Hestkowski Robert POL, POL RET        


 

10 - S&M/ 135 cm - Speed & Music, speed competition, 135 cm Article 239 (2018-03-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 DIGISPORT SATISFACTION Kiecoń Mściwoj POL, POL 57,68 0 9900 PLN
2 ALVARO 121 Koszucka Małgorzata POL, POL 60,31 0 6000 PLN
3 IRYDION L Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 63,26 4 4500 PLN
4 CAMERLANE Neretnieks Kristaps LAT, LAT 63,42 8 3000 PLN
5 CORINA Shalohin Andrei KGZ, KGZ 63,52 0 1800 PLN
6 QUINTMAN Wechta Maksymilian POL, POL 63,66 4 1350 PLN
7 DACARA E Orschel Cassandra POL, POL 66,36 4 900 PLN
8 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna POL, POL 66,90 4 750 PLN
9 NEED FOR SPEED Reciunaite Ryte (J.2001) LTU, LTU 69,04 8 600 PLN
10 CARIPPU Kiełbasa Borgström Karolina SWE, SWE 69,28 8 600 PLN
11 ITALO VAN'T DAUWHOF Paulauskaite Monika (J.2000) LTU, LTU 70,82 8 300 PLN
12 BORMAN Dąbkowska Aleksandra POL, POL 71,94 0 300 PLN
13 VALENCIA Kierznowska Aleksandra (JM.2003) POL, POL 72,56 12  
14 AUGUST Malepszy Matylda (JM.2003) POL, POL 72,66 8  
15 ARMANII Nowacki Michał POL, POL 73,34 8  
16 COMIENZO Tłuszcz Joanna POL, POL 75,13 8  
17 NIRVARO Zagor Jacek POL, POL 75,66 12  
18 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) POL, POL 75,97 4  
19 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz POL, POL 77,77 16  
20 FALKON E Beletskiy Vladimir RUS, RUS 78,04 0  
21 DELICIA HJB Simonia Natalia RUS, RUS 78,36 12  
22 CELANA Z Vingralkova Sara (J.2002) CZE, CZE 82,26 12  
23 DIAVISTO Stasiak Szymon (MJ.1998) POL, POL 82,31 16  
24 CUERLY SUE Mikhailava Maryia BLR, BLR 86,56 24  
25 CASABLANCA Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 95,64 24  
  SILVER STAR Lehmann Dalia (J.2001) POL, POL EL    
  CABO Wacławik Marek POL, POL RET    
  LIGHT MY FIRE 7 Opłatek Andrzej (MJ.1997) POL, POL RET    
  GIGOLLO Petrovas Andrius LTU, LTU RET    


 

11 - SR/ 130 cm - Small Round Final, two phases against the clock, 130 cm Article 274.5.3 (2018-03-04)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 MAROS 6 Lewicki Filip (J.2001) POL, POL 0 48,65 0 23,63 3000 PLN
2 GUAPA Hoorn Angelique NED, NED 0 46,94 0 24,86 2400 PLN
3 DIOR V Kierznowska Aleksandra (JM.2003) POL, POL 0 48,52 0 25,35 1800 PLN
4 CIROBANTA Hejger Marta POL, POL 0 43,37 0 25,94 1200 PLN
5 ETO'O Retka Krzysztof POL, POL 0 47,10 0 25,99 840 PLN
6 LORDANOS AS Paulauskaite Monika (J.2000) LTU, LTU 0 46,31 0 27,19 660 PLN
7 CALOTTA Kasner Matylda (J.2001) POL, POL 0 50,69 0 27,60 480 PLN
8 SILVER STAR Lehmann Dalia (J.2001) POL, POL 0 48,27 0 27,62 360 PLN
9 ESPRESSO 22 Jurkowski Paweł POL, POL 0 50,09 0 28,10 360 PLN
10 ANNCHEN 11 Lehmann Dalia (J.2001) POL, POL 0 47,02 0 28,17 300 PLN
11 CASABLANCA Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 0 50,71 0 28,77 300 PLN
12 CABO Wacławik Marek POL, POL 0 48,94 0 29,25 300 PLN
13 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir POL, POL 0 50,39 0 31,05 100 PLN
14 DYLANO Joppen Loewie NED, NED 0 50,01 0 31,81 100 PLN
15 OSADKOWSKI KEY LEENA Olszewska Agnieszka POL, POL 0 52,43 0 33,48 100 PLN
16 IRONIA Januszewska Zuzanna (J.2000) POL, POL 0 48,14 4 24,02  
17 LASAS Petrovas Andrius LTU, LTU 0 46,61 4 24,08  
18 ICEBERG ST Kierznowska Aleksandra (JM.2003) POL, POL 0 48,68 4 24,89  
19 KAS - SINI DC Vingralkova Sara (J.2002) CZE, CZE 0 46,28 4 25,08  
20 CATALAYA Kiempa Mateusz POL, POL 0 49,82 4 25,85  
21 MEVISTO'S CORWINNI Englbrecht Roland AUT, AUT 0 51,07 4 27,19  
22 ADORABLE CHABALITO Kink Kaia Loviisa (MJ.1999) EST, EST 0 46,66 4 27,45  
23 CALVARA DL Z Joppen Loewie NED, NED 0 50,77 4 27,58  
24 NILUS Stasiak Szymon (MJ.1998) POL, POL 0 47,99 4 28,47  
25 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz POL, POL 0 50,41 4 30,65  
26 FRAPANT Fimmel Arkadiusz POL, POL 0 52,39 4 34,93  
27 ZALVO Dobkowska Milena (JM.2003) POL, POL 0 48,45 8 53,63  
28 BEBETO Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 0 48,02 12 23,76  
29 QUATTRA 14 Paskevicius Gediminas LTU, LTU 0 48,36 12 26,90  
30 CASSILIO Koszucka Małgorzata POL, POL 0 50,03 EL    
31 CARANJA Żuk Zuzanna (J.2000) POL, POL 4 47,26      
32 Z PILOT Kubiak Michał POL, POL 4 47,67      
33 AUGUST Malepszy Matylda (JM.2003) POL, POL 4 48,63      
34 WOODY Kosmalewicz Maria (J.2001) POL, POL 4 48,78      
35 RUDBEKIA Ostrowska Adrianna POL, POL 4 48,80      
36 ASTERIX Tomaszewska Paulina POL, POL 4 49,54      
37 FOR CAROLINE Pasik Monika POL, POL 4 49,62      
38 IRYDION L Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 4 49,87      
39 CHEVENEZ Wacławik Marek POL, POL 4 50,63      
40 DIAVISTO Stasiak Szymon (MJ.1998) POL, POL 4 50,93      
41 CANJER HST Przedpełski Stanisław POL, POL 4 51,16      
42 PERLA R Kasner Matylda (J.2001) POL, POL 4 51,19      
43 NOBILIS Parkitny Maksymilian (JM.2003) POL, POL 4 52,67      
44 BATIDA DE COCO 32 Jurkowski Paweł POL, POL 4 53,17      
45 PHILADELPHIA Lewicki Marek POL, POL 4 54,73      
46 CHARDONNAY SZUMAWA Szumińska Beata POL, POL 7 67,93      
47 NEED FOR SPEED Reciunaite Ryte (J.2001) LTU, LTU 8 47,38      
48 CUERLY SUE Mikhailava Maryia BLR, BLR 8 49,86      
49 ARMSTRONG Pasik Monika POL, POL 9 74,11      
50 ESCATO Celska Olga (MJ.1999) POL, POL 12 42,95      
51 COMIENZO Tłuszcz Joanna POL, POL 14 62,12      
52 MAGNUS Czerska Aleksandra (J.2001) POL, POL 15 66,58      
53 LIFE IS LIFE Reciunaite Justina (J.2002) LTU, LTU 16 46,26      
54 PRINCE NOIR Lach Agata POL, POL 16 52,40      
55 ZENDER Derlatka Kamila (MJ.1997) POL, POL 20 55,17      
  CONCERTO MIO Brennand Jennifer AUT, AUT EL        
  CENTROPLAST DINAR Grzelczyk Kamil POL, POL EL        


 

12 - GP/ 155 cm - Grand Prix, LR, Cavaliada Tour, against the clock with jump off, 155 cm Article 238.2.2 (2018-03-04)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CHACCLANA Skrzyczyński Jarosław POL, POL 0 67,86 0 43,92 48200 PLN
2 NACCORD MELLONI Wojcianiec Wojciech POL, POL 0 66,51 0 44,26 38560 PLN
3 CASPER XXI Bętkowski Marcin POL, POL 0 67,28 0 46,21 28920 PLN
4 IBELLE VAN DE GROTE HAART Raag Urmas EST, EST 0 68,73 0 46,23 19280 PLN
5 BREGO R'N B Hoorn Angelique NED, NED 0 66,09 4 44,07 13496 PLN
6 CHACCO AMICOR Bobik Jan POL, POL 0 65,82 4 44,15 10604 PLN
7 DENVER Z Kierznowski Hubert POL, POL 0 66,32 4 44,97 7712 PLN
8 NORDWIND Ludwiczak Krzysztof POL, POL 0 66,43 4 46,73 5784 PLN
9 VDL EDGAR M De Boer Lennard NED, NED 0 69,57 4 47,20 5784 PLN
10 MOON RAY Neretnieks Kristaps LAT, LAT 0 64,68 8 47,22 4820 PLN
11 ZIMOWA DAMA Fimmel Arkadiusz POL, POL 0 68,98 12 49,78 4820 PLN
12 CHAMBERY Englbrecht Roland AUT, AUT 1 70,85     4820 PLN
13 VDL FAKIR Opatrny Ales CZE, CZE 4 66,28      
14 COPPERFIELD 40 Opłatek Andrzej (MJ.1997) POL, POL 4 66,58      
15 CAMPARI Pawlicka Dajana (MJ.1998) POL, POL 4 68,21      
16 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Almeida Rodrigo Giesteira POR, POR 4 68,43      
17 LOTUS G Gutkauskas Danielius LTU, LTU 4 68,66      
18 KLEN Simonia Natalia RUS, RUS 5 73,19      
19 A BROK Pill Rein EST, EST 8 63,74      
20 LA CALIDAD Wechta Maksymilian POL, POL 8 66,83      
21 QUE PASA 5 Kaźmierczak Michał POL, POL 8 67,90      
22 ACANTHYA Orschel Cassandra POL, POL 8 69,04      
23 ALOUBET KV Kiecoń Mściwoj POL, POL 12 64,65      
24 ZAZOU SZUMAWA Grzegorzewski Adam (MJ.1998) POL, POL 12 66,79      
25 DADDY COOL Beletskiy Vladimir RUS, RUS 12 66,96      
26 IDARQUITHAGO Herck Andrea ROU, ROU 12 68,15      
27 IRWINDS WING Ozols Dainis LAT, LAT 13 70,95      
  WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE Wasilewski Łukasz POL, POL RET        
  GLAMOUR FOR EVER Grikienis Irmantas LTU, LTU RET        
  CHACCO BOY Hugyecz Mariann HUN, HUN RET        
  BAGAZZA M Kubiak Dawid POL, POL RET        



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18