GALERIA MATYLDA STRZYŻEWSKA
Poczernin ZO DiM 27-29.07.18
Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży
Poczernin, 27-29 lipca 2018
WYNIKI KOŃCOWE
1 - 50 cm - Konkurs nr 1, 50 cm, z oceną stylu jeźdźca (27-07-2018) | ||||||||
Punkty | Punkty | Punkty | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Skoki | Styl | Razem | Czas | Nagroda |
1 | HELGA | Dańczak Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 2.5 | 2,5 | 66,19 | ||
2 | SWEET EMMA | Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) | JKS "U Robsonów" | 6 | 6,0 | 63,02 | ||
3 | ALBERT | Janiszewska Oliwia (Mł.2008) | Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej | 6.5 | 6,5 | 77,74 |
2 - 60 cm - Konkurs nr 2, 60 cm, z oceną stylu jeźdźca (27-07-2018) | ||||||||
Punkty | Punkty | Punkty | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Skoki | Styl | Razem | Czas | Nagroda |
1 | LUKRECJA | Ferenc Kinga (Mł.2007) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 2,5 | 2,5 | 49,75 | |
2 | RÓŻA | Szrajer Matylda (Mł.2008) | Kielecki Klub Jeździecki | 0 | 2,5 | 2,5 | 52,92 | |
3 | FERRARI | Śliwiński Antoni (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 2,5 | 2,5 | 58,16 | |
4 | DENIS | Skotarczak Nel (Mł.2009) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 3 | 3,0 | 53,39 | |
5 | LEON | Maćkowska Agata (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 3 | 3,0 | 54,28 | |
6 | WOLLINGS LION KING | Szrajer Matylda (Mł.2008) | Kielecki Klub Jeździecki | 0 | 3 | 3,0 | 55,37 | |
7 | HELGA | Dańczak Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 0 | 3 | 3,0 | 62,39 | |
8 | HAROLD | Strzeszewska Wiktoria (Mł.2008) | Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO | 0 | 3 | 3,0 | 74,47 | |
9 | MOBY DIC | Ferenc Kinga (Mł.2007) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 3,5 | 3,5 | 62,49 | |
10 | WATERKANT'S ODIN | Smolich Julia (JM.2006) | KKJ Kielce SJ Bilcza | 0 | 3,5 | 3,5 | 63,19 | |
11 | SANTA | Kręgielska Natalia (Mł.2009) | Łódzki klub jeździecki | 1 | 5 | 6,0 | 78,04 | |
ALBERT | Janiszewska Oliwia (Mł.2008) | Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej | bo | |||||
SWEET EMMA | Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) | JKS "U Robsonów" | bo | |||||
S-PIORUN | Sówka Nell (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | bo | |||||
WILHELM | Steczowicz Maria (Mł.2007) | Stowarzyszenie SKJ Grobice | bo | |||||
JUNIOR | Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) | JKS Salio Besiekierz Rudny | bo | |||||
FIDŻI | Perek Judyta (Mł.2007) | Posadowskie TJ | bo | |||||
MAIDI | Sierakowska Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | bo | |||||
C.SIOUX | Naumiuk Kornelia (Mł.2009) | bpk | bo | |||||
BATOR | Skotarczak Nel (Mł.2009) | KJ Podkowa Gruszczyn | bo |
3 - 70 cm - Konkurs nr 3, 70 cm, z oceną stylu jeźdźca (27-07-2018) | ||||||||
Punkty | Punkty | Punkty | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Skoki | Styl | Razem | Czas | Nagroda |
1 | JACOB | Konarska Marta (JM.2006) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 2 | 2,0 | 56,22 | |
2 | SZOGUN | Śliwiński Antoni (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 2 | 2,0 | 60,22 | |
3 | RAMIRO | Ufnal Martyna (Mł.2007) | KJ Hippica Polonia Słupno | 0 | 2 | 2,0 | 64,20 | |
4 | DENIS | Skotarczak Nel (Mł.2009) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 2,5 | 2,5 | 53,86 | |
5 | NESKA | Łazowska Natalia (Mł.2007) | KJ Dworek Okuniew | 0 | 2,5 | 2,5 | 54,15 | |
6 | WOLLINGS LION KING | Szrajer Matylda (Mł.2008) | Kielecki Klub Jeździecki | 0.5 | 2,5 | 3,0 | 54,49 | |
7 | LEON | Maćkowska Agata (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 3 | 3,0 | 57,09 | |
8 | ZUCCHERO A VELO | Koroluk Agata (JM.2006) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 0 | 3 | 3,0 | 60,04 | |
9 | JUNIOR | Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) | JKS Salio Besiekierz Rudny | 0 | 3 | 3,0 | 61,83 | |
10 | RAMIRO | Ufnal Martyna (Mł.2007) | KJ Hippica Polonia Słupno | 0 | 3 | 3,0 | 62,47 | |
11 | JORDAN | Trelińska Amelia (Mł.2007) | KKJ Kielce | 0 | 3,5 | 3,5 | 54,66 | |
12 | FERRARI | Śliwiński Antoni (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 3,5 | 3,5 | 55,47 | |
13 | SANTA | Kręgielska Natalia (Mł.2009) | Łódzki klub jeździecki | 0 | 3,5 | 3,5 | 62,69 | |
14 | WEDOG PRIDE N JOY | Owczarz Mateusz (JM.2004) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 0 | 3,5 | 3,5 | 65,77 | |
15 | ZYGZAK | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 3,5 | 3,5 | 67,45 | |
16 | WILHELM | Steczowicz Maria (Mł.2007) | Stowarzyszenie SKJ Grobice | 0.5 | 3,5 | 4,0 | 55,46 | |
17 | RÓŻA | Szrajer Matylda (Mł.2008) | Kielecki Klub Jeździecki | bo | 54,72 | |||
18 | PORTOS | Michalska Maria (Mł.2007) | KJ Ranczo Kołata | bo | 55,34 | |||
19 | FIDŻI | Perek Judyta (Mł.2007) | Posadowskie TJ | bo | 55,96 | |||
20 | GABON | Maćkowska Agata (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | bo | 56,17 | |||
21 | AMBERVILLE | Trelińska Amelia (Mł.2007) | KKJ Kielce | bo | 57,69 | |||
22 | BATOR | Skotarczak Nel (Mł.2009) | KJ Podkowa Gruszczyn | bo | 59,37 | |||
23 | S-PIORUN | Sówka Nell (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | bo | 60,00 | |||
24 | ARIS | Barzdo Antonina (JM.2006) | xxx | bo | 60,51 | |||
25 | EQUEENPASSION LAVITA | Machniewicz Ewa (JM.2004) | Stowarzyszenie R&S STABLES | bo | 62,42 | |||
26 | C.SIOUX | Naumiuk Kornelia (Mł.2009) | bpk | bo | 64,10 | |||
27 | SALLY CARRERA | Dąbek Amelia (JM.2006) | Bez przynależności | bo | 65,37 | |||
28 | MAIDI | Sierakowska Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | bo | 66,85 | |||
29 | PORTOS | Michalska Maria (Mł.2007) | KJ Ranczo Kołata | bo | 71,09 | |||
30 | LUKRECJA | Ferenc Kinga (Mł.2007) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | 80,28 | |||
31 | PANONIA | Kiełczewska Maria (Mł.2007) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | bo | 89,15 | |||
32 | WATERKANT'S ODIN | Smolich Julia (JM.2006) | KKJ Kielce SJ Bilcza | bo | 89,60 | |||
33 | MOBY DIC | Ferenc Kinga (Mł.2007) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | 99,56 | |||
TALL | Wąsiewicz Julia (JM.2005) | BPK | bo | 120,23 | ||||
BENITO | Karnabal Maria (Mł.2007) | KJ Podkowa Gruszczyn | ELI | |||||
FIGARO | Sówka Nell (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | ELI |
4 - 80 cm - Konkurs nr 4, 80 cm, z oceną stylu jeźdźca (27-07-2018) | ||||||||
Punkty | Punkty | Punkty | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Skoki | Styl | Razem | Czas | Nagroda |
1 | JACOB | Konarska Marta (JM.2006) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 2 | 2,0 | 56,13 | |
2 | TANGO | Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) | JKS Salio Besiekierz Rudny | 0 | 2 | 2,0 | 61,99 | |
3 | TOUAREG | Zubczyńska Amelia (JM.2006) | KJ Dworek Okuniew | 0 | 2 | 2,0 | 66,59 | |
4 | ZYGZAK | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 2,5 | 2,5 | 4,96 | |
5 | NANCY PONYSPORT | Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) | JKS Salio Besiekierz Rudny | 0 | 2,5 | 2,5 | 57,49 | |
6 | CHARLIE'S BOOMERANG | Kiełczewska Maria (Mł.2007) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 2,5 | 2,5 | 60,13 | |
7 | FIGARO | Sówka Nell (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 2,5 | 2,5 | 62,86 | |
8 | ROLEX 2 | Piontek Helena (JM.2006) | Pony Jumping Team Krosinko | 0 | 2,5 | 2,5 | 63,82 | |
9 | TEN ANKERS SHEELAHOM | Jaworska Antonina (JM.2005) | BP | 0 | 2,5 | 2,5 | 64,17 | |
10 | MIŁEK PONYSPORT | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 2,5 | 2,5 | 68,08 | |
11 | KORUND | Ludwicka Karina (JM.2006) | JKS U Robsonów | 0 | 3 | 3,0 | 58,02 | |
12 | SZOGUN | Śliwiński Antoni (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 3 | 3,0 | 58,77 | |
13 | JORDAN | Trelińska Amelia (Mł.2007) | KKJ Kielce | 0 | 3 | 3,0 | 61,07 | |
14 | MACBETH | Ufnal Martyna (Mł.2007) | KJ Hippica Polonia Słupno | 0,5 | 2,5 | 3,0 | 63,41 | |
15 | L-BRENDA | Markiewicz Alicja (JM.2005) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 0 | 3 | 3,0 | 63,59 | |
16 | BALLYHANE FRADDY | Tralewicz Pielak Laura (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 3 | 3,0 | 69,30 | |
17 | GLORY | Wypiór Marta (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0.5 | 3 | 3,5 | 55,73 | |
18 | NESKA | Łazowska Natalia (Mł.2007) | KJ Dworek Okuniew | 0.5 | 3 | 3,5 | 55,99 | |
19 | CHARLIE'S BOOMERANG | Kiełczewska Maria (Mł.2007) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0.5 | 3 | 3,5 | 57,55 | |
20 | BERGS-AUG09-61 DM II | Mitman Amelia (JM.2005) | JKS Salio Besiekierz Rudny | 0 | 3,5 | 3,5 | 59,38 | |
21 | GABON | Maćkowska Agata (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 3,5 | 3,5 | 60,09 | |
22 | TAZINA | Perek Judyta (Mł.2007) | Posadowskie TJ | 0,5 | 3 | 3,5 | 60,70 | |
23 | ZUCCHERO A VELO | Koroluk Agata (JM.2006) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 0.5 | 3 | 3,5 | 61,68 | |
24 | BONI | Pszowski Kevin (Mł.2008) | KJ Metpol Grodziec | 0 | 3,5 | 3,5 | 62,20 | |
25 | PASJA | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 3,5 | 3,5 | 63,37 | |
26 | EGZORCYSTA | Strzeszewska Wiktoria (Mł.2008) | Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO | 0 | 3,5 | 3,5 | 64,19 | |
AMBERVILLE | Trelińska Amelia (Mł.2007) | KKJ Kielce | bo | |||||
WEDOG PRIDE N JOY | Owczarz Mateusz (JM.2004) | UKS Primo Grodzisk Maz. | bo | |||||
PANONIA | Kiełczewska Maria (Mł.2007) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | bo | |||||
IGUANA DANNY'S GIRL | Bar Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | |||||
EQUUS | Ferenc Tamara (JM.2005) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | |||||
ARIS | Barzdo Antonina (JM.2006) | xxx | bo | |||||
TALL | Wąsiewicz Julia (JM.2005) | BPK | bo | |||||
EQUEENPASSION LAVITA | Machniewicz Ewa (JM.2004) | Stowarzyszenie R&S STABLES | bo | |||||
SALLY CARRERA | Dąbek Amelia (JM.2006) | Bez przynależności | bo | |||||
PEPA | Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) | KJ Sokół Damasławek | bo | |||||
MACBETH | Ufnal Martyna (Mł.2007) | KJ Hippica Polonia Słupno | bo | |||||
JACODI'S ANJA'S ALENA | Piontek Barbara (Mł.2008) | Pony Jumping Team Krosinko | bo | |||||
TOP MAN | Dziemba Olivia (Mł.2009) | KJMetpol Grodziec | bo | |||||
JACODI'S ANJA'S ALENA | Piontek Barbara (Mł.2008) | Pony Jumping Team Krosinko | bo | |||||
TOP MAN | Dziemba Olivia (Mł.2009) | KJMetpol Grodziec | bo | |||||
BONI | Pszowski Kevin (Mł.2008) | KJ Metpol Grodziec | bo | |||||
ORCHID’S RILEY RJT | Gorczyca Lena (JM.2006) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | bo | |||||
NINETTE L | Pawłowska Irena (Mł.2007) | bpk | bo | |||||
MILLCROFT VIVA | Karczewska Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | |||||
MENTOS | Dunajska Marianna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | |||||
MARINELLO | Sobiecka Nadia (JM.2003) | UKS Primo | bo | |||||
DONALD | Zajkowska Klaudia (JM.2005) | SKJ Hawajka Majdan | bo | |||||
ANRI MARIELLA | Janiszewska Gabriela (JM.2003) | St. R&S Stables | bo | |||||
GWIAZDECZKA-TABUN | Sierakowska Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | bo | |||||
PENELOPA | Pietrzak Julia (JM.2003) | Królewski KJ Wiktoria Chrzanów | bo | |||||
TAZINA | Perek Judyta (Mł.2007) | Posadowskie TJ | bo | |||||
LAK | Owczarz Mateusz (JM.2004) | UKS Primo Grodzisk Maz. | bo | |||||
PASJONATA AMIGO | Michalska Maria (Mł.2007) | KJ Ranczo Kołata | bo | |||||
PASJONATA AMIGO | Michalska Maria (Mł.2007) | KJ Ranczo Kołata | bo | |||||
MARKIZA | Bar Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | |||||
BENITO | Karnabal Maria (Mł.2007) | KJ Podkowa Gruszczyn | ELI | |||||
R-MEFISTO | Bisaga Ines (JM.2005) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | ELI | |||||
R-MEFISTO | Bisaga Ines (JM.2005) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | ELI | |||||
MAKS | Sondej Zofia (JM.2005) | KKJ | ELI | |||||
BROWNBOY TH RJT | Jabłońska Julia (JM.2005) | JUKS Mieczewo | ELI |
5 - 90 cm - Konkurs nr 5, 90 cm, z oceną stylu jeźdźca (27-07-2018) | ||||||||
Punkty | Punkty | Punkty | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Skoki | Styl | Razem | Czas | Nagroda |
1 | GLORY | Wypiór Marta (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 1,5 | 1,5 | 51,55 | |
2 | FAZA AS | Zwierzyńska Żaneta (J.2002) | KJ Aromer Józefin | 0 | 2 | 2,0 | 58,80 | |
3 | TEN ANKERS SHEELAHOM | Jaworska Antonina (JM.2005) | BP | 0 | 2 | 2,0 | 58,96 | |
4 | JAGIENKA | Friedman Maja Bella (JM.2003) | bpk | 0 | 2 | 2,0 | 64,33 | |
5 | GANGES | Drobny Maja (Mł.2007) | Ciechociński KJ Bonanza | 0 | 2,5 | 2,5 | 53,35 | |
6 | SULIMA | Konarska Marta (JM.2006) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 2,5 | 2,5 | 55,91 | |
7 | NOBELSTAR 0005 | Styła Olga (JM.2006) | Pony Jumping Team | 0 | 2,5 | 2,5 | 60,23 | |
8 | MIŁEK PONYSPORT | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 2,5 | 2,5 | 61,17 | |
9 | BALLYHANE FRADDY | Tralewicz Pielak Laura (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 2,5 | 2,5 | 64,32 | |
10 | TANGO | Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) | JKS Salio Besiekierz Rudny | 0 | 3 | 3,0 | 56,40 | |
11 | MANCHESTER 0012 | Bętkowska Sara (JM.2003) | Królewski KJ Wiktoria Chrzanów | 0 | 3 | 3,0 | 58,53 | |
12 | ANNOUSCHKA 10 | Karnabal Maria (Mł.2007) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 3 | 3,0 | 59,09 | |
13 | PASJA | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 3 | 3,0 | 59,38 | |
14 | TOUAREG | Zubczyńska Amelia (JM.2006) | KJ Dworek Okuniew | 0 | 3 | 3,0 | 60,98 | |
15 | SULIMA | Konarska Marta (JM.2006) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 3,5 | 3,5 | 52,84 | |
16 | L-BRENDA | Markiewicz Alicja (JM.2005) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 0 | 3,5 | 3,5 | 59,32 | |
17 | ROLEX 2 | Piontek Helena (JM.2006) | Pony Jumping Team Krosinko | 0 | 3,5 | 3,5 | 62,34 | |
MARKIZA | Bar Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | |||||
DONALD | Zajkowska Klaudia (JM.2005) | SKJ Hawajka Majdan | bo | |||||
LAK | Owczarz Mateusz (JM.2004) | UKS Primo Grodzisk Maz. | bo | |||||
PENELOPA | Pietrzak Julia (JM.2003) | Królewski KJ Wiktoria Chrzanów | bo | |||||
GWIAZDECZKA-TABUN | Sierakowska Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | bo | |||||
ANRI MARIELLA | Janiszewska Gabriela (JM.2003) | St. R&S Stables | bo | |||||
MAKS | Sondej Zofia (JM.2005) | KKJ | bo | |||||
KORUND | Ludwicka Karina (JM.2006) | JKS U Robsonów | bo | |||||
BERGS-AUG09-61 DM II | Mitman Amelia (JM.2005) | JKS Salio Besiekierz Rudny | bo | |||||
MENTOS | Dunajska Marianna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | |||||
MILLCROFT VIVA | Karczewska Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | |||||
NINETTE L | Pawłowska Irena (Mł.2007) | bpk | bo | |||||
ORCHID’S RILEY RJT | Gorczyca Lena (JM.2006) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | bo | |||||
GRAN CHACO | Liszkowska Zuzanna (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | bo | |||||
KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE | Kośmicka Adela (JM.2003) | KJ Aldragho Piaseczno | bo | |||||
EQUUS | Ferenc Tamara (JM.2005) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | |||||
IGUANA DANNY'S GIRL | Bar Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | |||||
MARINELLO | Sobiecka Nadia (JM.2003) | UKS Primo | ELI | |||||
GRAN CHACO | Liszkowska Zuzanna (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | ELI | |||||
MISTER HANEK | Zajkowska Klaudia (JM.2005) | SKJ Hawajka Majdan | ELI |
6 - 100 cm - Konkurs nr 6, 100 cm, z oceną stylu jeźdźca (27-07-2018) | ||||||||
Punkty | Punkty | Punkty | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Skoki | Styl | Razem | Czas | Nagroda |
1 | NOBELSTAR 0005 | Styła Olga (JM.2006) | Pony Jumping Team | 0 | 2 | 2,0 | 58,03 | |
2 | SOFIA | Banaszek Zofia (J.2002) | WKJ Lublin | 0 | 2 | 2,0 | 59,85 | |
3 | AMANDA | Pękal Emilia (JM.2003) | Kielecki Klub Jeździecki | 0 | 2 | 2,0 | 62,55 | |
4 | ROSANNA | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 2 | 2,0 | 66,77 | |
5 | FALCO | Walorek Julia (JM.2005) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 2,5 | 2,5 | 61,22 | |
6 | CLYDAGH JUSTICE | Oleszkiewicz Nina (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 3 | 3,0 | 55,46 | |
7 | MANCHESTER 0012 | Bętkowska Sara (JM.2003) | Królewski KJ Wiktoria Chrzanów | 0.5 | 2,5 | 3,0 | 58,05 | |
8 | WRÓŻBITA II | Zwierzyńska Żaneta (J.2002) | KJ Aromer Józefin | 0 | 3 | 3,0 | 62,53 | |
9 | GANGES | Drobny Maja (Mł.2007) | Ciechociński KJ Bonanza | 0.5 | 3 | 3,5 | 55,41 | |
10 | GLENLO FIONNUALA | Oleszkiewicz Lena (JM.2005) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 3,5 | 3,5 | 59,10 | |
11 | JAGIENKA | Friedman Maja Bella (JM.2003) | bpk | 0 | 3,5 | 3,5 | 60,43 | |
12 | QUABREL RJT DE L'ETAPE | Dziuba Anna (JM.2006) | SKJ Bobrowy Staw | 0 | 3,5 | 3,5 | 61,10 | |
13 | SHADOW | Bors Iga (JM.2005) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 3,5 | 3,5 | 62,45 | |
ANNOUSCHKA 10 | Karnabal Maria (Mł.2007) | KJ Podkowa Gruszczyn | ELI | |||||
KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE | Kośmicka Adela (JM.2003) | KJ Aldragho Piaseczno | bo | |||||
KOSMA | Derda Agata (JM.2005) | KJ MICHAŁÓWKA | bo | |||||
LADY LUCK IV | Otlewska Amelia (JM.2004) | Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko | bo | |||||
PEPSI SG | Jabłońska Julia (JM.2005) | JUKS Mieczewo | bo |
7 - 110 cm - Konkurs nr 7, 110 cm, z oceną stylu jeźdźca (27-07-2018) | ||||||||
Punkty | Punkty | Punkty | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Skoki | Styl | Razem | Czas | Nagroda |
1 | FALCO | Walorek Julia (JM.2005) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 2 | 2,0 | 58,32 | |
2 | LA CUMPARSITA | Jurzak Franciszek (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 2 | 2,0 | 61,34 | |
3 | TIFFANY | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 2,5 | 2,5 | 58,91 | |
4 | BON PARIS KL | Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) | SKJ Hawajka Majdan | 0 | 2,5 | 2,5 | 60,16 | |
5 | LA CUMPARSITA | Jurzak Franciszek (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 2,5 | 2,5 | 62,79 | |
6 | LOPIK'S APPIE | Derda Agata (JM.2005) | KJ MICHAŁÓWKA | 0 | 3 | 3,0 | 56,42 | |
7 | SHADOW | Bors Iga (JM.2005) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0.5 | 2,5 | 3,0 | 58,86 | |
8 | FINISZ | Kamińska Agata (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 3 | 3,0 | 59,57 | |
9 | TYPIER | Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) | KJ Sokół Damasławek | 0.5 | 3 | 3,5 | 57,83 | |
10 | TYPIER | Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) | KJ Sokół Damasławek | 0.5 | 3 | 3,5 | 59,28 | |
11 | AMANDA | Pękal Emilia (JM.2003) | Kielecki Klub Jeździecki | 0 | 3,5 | 3,5 | 60,42 | |
12 | FINISZ | Kamińska Agata (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 3,5 | 3,5 | 64,26 | |
ROSANNA | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | bo | |||||
KOSMA | Derda Agata (JM.2005) | KJ MICHAŁÓWKA | bo | |||||
LADY LUCK IV | Otlewska Amelia (JM.2004) | Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko | bo | |||||
CLYDAGH JUSTICE | Oleszkiewicz Nina (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | bo | |||||
GLENLO FIONNUALA | Oleszkiewicz Lena (JM.2005) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | bo | |||||
MONTGOMERIE EX MAY DREAM | Heydel Karolina (JM.2003) | Pony Jumping Team Poznań | bo | |||||
MONTGOMERIE EX MAY DREAM | Heydel Karolina (JM.2003) | Pony Jumping Team Poznań | bo | |||||
OLIVIA | Kręgielska Nikola (JM.2003) | Łódzki KJ | bo | |||||
CZINGIS CHAN | Kamińska Agata (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | ELI | |||||
CZINGIS CHAN | Kamińska Agata (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | ELI | |||||
PEPSI SG | Jabłońska Julia (JM.2005) | JUKS Mieczewo | ELI |
8 - 120 cm - Konkurs nr 8, 120 cm, z oceną stylu jeźdźca (27-07-2018) | ||||||||
Punkty | Punkty | Punkty | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Skoki | Styl | Razem | Czas | Nagroda |
1 | BON PARIS KL | Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) | SKJ Hawajka Majdan | 0 | 2 | 2,0 | 61,93 | |
2 | ROSA | Osuch Aleksandra (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 2,5 | 2,5 | 58,12 | |
3 | OLIVIA | Kręgielska Nikola (JM.2003) | Łódzki KJ | 0.5 | 3 | 3,5 | 58,34 | |
ROSA | Osuch Aleksandra (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | bo | |||||
LOPIK'S APPIE | Derda Agata (JM.2005) | KJ MICHAŁÓWKA | bo | |||||
TIFFANY | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | bo |
9 - 100 cm - Konkurs nr 9, L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1) (27-07-2018) | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | ACANTUS DELLA CACCIA | Wypchło Aleksandra (JM.2005) | bpk | 0 | 67,27 | |
1 | IZIS KL | Przybylska Konstancja (JM.2005) | SKJ Hawajka Majdan | 0 | 64,50 | |
1 | MONSUN | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 66,30 | |
1 | CROWN DU BUISSON Z | Osuch Aleksandra (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 71,17 | |
1 | BAKŁAJ | Kaim Magdalena (JM.2004) | KJK "Pod Żubrem" Niepołomice | 0 | 66,47 | |
1 | HOKEY POKEY | Wypiór Marta (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 65,45 | |
1 | BAMBER - LOXLEY | Słaby Marcelina (JM.2005) | Kielecki KJ | 0 | 63,98 | |
1 | LIMBO | Rogalska Weronika (JM.2003) | KJ Aldragho Piaseczno | 0 | 61,88 | |
1 | ESTERA | Kuc Zuzanna (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 67,12 | |
1 | STARLIGHT | Naumiuk Roksana (JM.2006) | BPK (MAZ) | 0 | 70,38 | |
11 | CIRA W | Pawelczak Paulina (J.2001) | JUKS Mieczewo | 1 | 73,09 | |
12 | VITALIS | Pawelczak Zofia (JM.2005) | JUKS Mieczewo Borkowice | 2 | 78,65 | |
13 | ANCONA | Zawadzka Eliza (JM.2006) | KJ Golden Dream Łódź | 4 | 68,27 | |
13 | LULANA VAN HET KEIZERSHOF | Kuc Zuzanna (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 4 | 68,64 | |
13 | TOPAZ | Naumiuk Roksana (JM.2006) | BPK (MAZ) | 4 | 64,43 | |
13 | IZIS KL | Przybylska Konstancja (JM.2005) | SKJ Hawajka Majdan | 4 | 65,53 | |
13 | SONIA | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 4 | 70,34 | |
13 | TILEXA Z | Wypchło Aleksandra (JM.2005) | bpk | 4 | 61,57 | |
19 | CLAUS | Jurzak Franciszek (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 5 | 73,23 | |
19 | VITALIS | Pawelczak Zofia (JM.2005) | JUKS Mieczewo Borkowice | 5 | 75,50 | |
19 | STACHATO | Stążka Katarzyna (J.2002) | KJ Ślęża | 5 | 72,83 | |
22 | CHONZ'O ROSE | Zawadzka Eliza (JM.2006) | KJ Golden Dream Łódź | 6 | 79,58 | |
23 | TOPAZ | Naumiuk Roksana (JM.2006) | BPK (MAZ) | 8 | 63,22 | |
23 | TOPAZ | Markiewicz Alicja (JM.2005) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 8 | 68,48 | |
25 | HOKEY POKEY | Wypiór Marta (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 9 | 75,21 | |
26 | TOPAZ | Markiewicz Alicja (JM.2005) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 10 | 78,87 | |
27 | CIA MALICA | Janiszewska Gabriela (JM.2003) | St. R&S Stables | 12 | 67,23 | |
28 | KORWETTA II | Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) | Stowarzyszenie J Poster Piaseczno | 14 | 79,36 |
10 - 110 cm - Konkurs nr 10, P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3) (27-07-2018) | ||||||||
I Faza | I Faza | II Faza | II Faza | |||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | PORTOS | Jannasz Wiktoria (JM.2005) | SKJ Poczernin | 0 | 47,44 | 0 | 29,61 | |
2 | ZORBA | Tobiszewska Katarzyna (J.2000) | Ciechociński KJ Bonanza | 0 | 46,69 | 0 | 29,69 | |
3 | LAVITA - L | Marchwicka Maja (JM.2005) | KJ Zbyszko Wiączyń Dolny | 0 | 44,30 | 0 | 30,66 | |
4 | BAKŁAJ | Kaim Magdalena (JM.2004) | KJK "Pod Żubrem" Niepołomice | 0 | 49,28 | 0 | 31,06 | |
5 | SONATA W | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 49,34 | 0 | 31,48 | |
6 | ACANTUS DELLA CACCIA | Wypchło Aleksandra (JM.2005) | bpk | 0 | 46,94 | 0 | 32,20 | |
7 | LUKRECJA | Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) | KJ Sokół Damasławek | 0 | 48,64 | 0 | 32,31 | |
8 | C-KARAT CARTE D'OR | Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000) | KS Centaurus | 0 | 48,40 | 4 | 27,28 | |
9 | CORBINIAN | Derda Agata (JM.2005) | KJ MICHAŁÓWKA | 0 | 39,59 | 4 | 28,40 | |
10 | CHONZ'O ROSE | Zawadzka Eliza (JM.2006) | KJ Golden Dream Łódź | 0 | 48,58 | 4 | 33,05 | |
11 | ESTERA | Kuc Zuzanna (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 47,31 | 4 | 34,89 | |
12 | LULANA VAN HET KEIZERSHOF | Kuc Zuzanna (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 1 | 50,23 | |||
13 | MONSUN | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 1 | 53,06 | |||
14 | LIMBO | Rogalska Weronika (JM.2003) | KJ Aldragho Piaseczno | 4 | 43,81 | |||
15 | IRYDION L | Patejko Sara (JM.2004) | KJ Aromer Józefin | 4 | 45,24 | |||
16 | STARLIGHT | Naumiuk Roksana (JM.2006) | BPK (MAZ) | 4 | 46,57 | |||
17 | ANCONA | Zawadzka Eliza (JM.2006) | KJ Golden Dream Łódź | 4 | 46,59 | |||
18 | CIRA W | Pawelczak Paulina (J.2001) | JUKS Mieczewo | 4 | 46,74 | |||
19 | BAMBER - LOXLEY | Słaby Marcelina (JM.2005) | Kielecki KJ | 4 | 47,16 | |||
20 | ALHAMBRA | Jabłońska Julia (JM.2005) | JUKS Mieczewo | 4 | 48,11 | |||
21 | BELLA CONTENDRA | Werelich Zuzanna (JM.2005) | Klub Jeździecki Wiktorowo | 4 | 48,36 | |||
22 | ULILEN | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata | 4 | 48,51 | |||
23 | CLAUS | Jurzak Franciszek (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 4 | 48,77 | |||
24 | CROWN DU BUISSON Z | Osuch Aleksandra (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | 4 | 49,22 | |||
25 | TILEXA Z | Wypchło Aleksandra (JM.2005) | bpk | 4 | 49,29 | |||
26 | PANTONINA | Marchwicka Maja (JM.2005) | KJ Zbyszko Wiączyń Dolny | 5 | 50,96 | |||
27 | FOCUS | Pawelczak Paulina (J.2001) | JUKS Mieczewo | 5 | 52,50 | |||
28 | LUISSOME D'ESPOIRE | Pszowski Kamil (J.2001) | KJ Metpol Grodziec | 6 | 55,92 | |||
29 | KORWETTA II | Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) | Stowarzyszenie J Poster Piaseczno | 8 | 44,07 | |||
30 | NOMINACJA | Werelich Zuzanna (JM.2005) | Klub Jeździecki Wiktorowo | 8 | 45,93 | |||
31 | CIA MALICA | Janiszewska Gabriela (JM.2003) | St. R&S Stables | 12 | 43,97 | |||
32 | STACHATO | Stążka Katarzyna (J.2002) | KJ Ślęża | 13 | 50,47 | |||
33 | SONNY BOY M | Pszowski Kamil (J.2001) | KJ Metpol Grodziec | 13 | 66,31 | |||
34 | SONIA | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 21 | 98,59 |
11 - 120 cm - Konkurs nr 11, N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3) (27-07-2018) | ||||||||
I Faza | I Faza | II Faza | II Faza | |||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | SONATA W | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 49,91 | 0 | 30,76 | |
2 | CORJANA P | Burnos Julia (J.2001) | JKS Salio Besiekierz Rudny | 0 | 46,68 | 0 | 31,23 | |
3 | PORTOS | Jannasz Wiktoria (JM.2005) | SKJ Poczernin | 0 | 47,25 | 0 | 32,23 | |
4 | AKADEMIA | Moszczyńska Julia (J.2002) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 48,78 | 0 | 33,30 | |
5 | LAMBI | Osuch Aleksandra (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 41,61 | 4 | 28,03 | |
6 | CLICQUOT | Jannasz Wiktoria (JM.2005) | SKJ Poczernin | 0 | 48,57 | 4 | 29,56 | |
7 | SWEET NOISE-M | Friedman Maja Bella (JM.2003) | bpk | 0 | 46,17 | 8 | 37,18 | |
8 | ZORBA | Tobiszewska Katarzyna (J.2000) | Ciechociński KJ Bonanza | 4 | 46,67 | |||
9 | LUKRECJA | Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) | KJ Sokół Damasławek | 4 | 47,76 | |||
10 | PANTONINA | Marchwicka Maja (JM.2005) | KJ Zbyszko Wiączyń Dolny | 4 | 47,97 | |||
11 | LAVITA - L | Marchwicka Maja (JM.2005) | KJ Zbyszko Wiączyń Dolny | 7 | 61,80 | |||
12 | KOSOW CANNMOR | Jannasz Wiktoria (JM.2005) | SKJ Poczernin | 8 | 46,53 | |||
13 | SONNY BOY M | Pszowski Kamil (J.2001) | KJ Metpol Grodziec | 8 | 46,62 | |||
14 | LADY STAR | Włodarczyk Agata (J.2000) | KJ Oxer Inowrocław | 8 | 46,92 | |||
15 | ULILEN | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata | 9 | 68,48 | |||
16 | CAHIR | Jabłońska Julia (JM.2005) | JUKS Mieczewo | 11 | 76,82 | |||
17 | CARLO R | Wcisło Magdalena (JM.2004) | BPK (MAZ) | 12 | 48,42 | |||
18 | C-KARAT CARTE D'OR | Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000) | KS Centaurus | 16 | 48,13 | |||
19 | LAMBIK | Pawelczak Paulina (J.2001) | JUKS Mieczewo | 16 | 79,20 | |||
LUISSOME D'ESPOIRE | Pszowski Kamil (J.2001) | KJ Metpol Grodziec | ELI |
12 - 130 cm - Konkurs nr 12, C 130 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3) (27-07-2018) | ||||||||
I Faza | I Faza | II Faza | II Faza | |||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | SWEET NOISE-M | Friedman Maja Bella (JM.2003) | bpk | 0 | 46,13 | 0 | 27,84 | |
2 | LAMBI | Osuch Aleksandra (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 48,05 | 4 | 32,47 | |
3 | CAHIR | Jabłońska Julia (JM.2005) | JUKS Mieczewo | 0 | 49,15 | ELI | ||
4 | LADY STAR | Włodarczyk Agata (J.2000) | KJ Oxer Inowrocław | 16 | 47,06 |
13 - 100 cm - Konkurs nr 13, L 100 cm, DK z oceną stylu jeźdźca (28-07-2018) | ||||||||
Punkty | Punkty | Punkty | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Skoki | Styl | Razem | Czas | Nagroda |
1 | LULANA VAN HET KEIZERSHOF | Kuc Zuzanna (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 2 | 2,0 | 66,30 | |
1 | STACHATO | Stążka Katarzyna (J.2002) | KJ Ślęża | 0 | 2 | 2,0 | 67,28 | |
3 | VITALIS | Pawelczak Zofia (JM.2005) | JUKS Mieczewo Borkowice | 0 | 3 | 3,0 | 64,84 | |
4 | MONSUN | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0.5 | 2,5 | 3,0 | 65,51 | |
5 | IZIS KL | Przybylska Konstancja (JM.2005) | SKJ Hawajka Majdan | 0 | 3,5 | 3,5 | 59,46 | |
TOPAZ | Markiewicz Alicja (JM.2005) | UKS Primo Grodzisk Maz. | bo | |||||
ESTERA | Kuc Zuzanna (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | bo | |||||
KORWETTA II | Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) | Stowarzyszenie J Poster Piaseczno | bo | |||||
TOPAZ | Naumiuk Roksana (JM.2006) | BPK (MAZ) | bo | |||||
SONIA | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | |||||
BAKŁAJ | Kaim Magdalena (JM.2004) | KJK "Pod Żubrem" Niepołomice | bo | |||||
VITALIS | Pawelczak Zofia (JM.2005) | JUKS Mieczewo Borkowice | bo | |||||
TILEXA Z | Wypchło Aleksandra (JM.2005) | bpk | bo | |||||
HOKEY POKEY | Wypiór Marta (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | bo | |||||
STARLIGHT | Naumiuk Roksana (JM.2006) | BPK (MAZ) | bo | |||||
IZIS KL | Przybylska Konstancja (JM.2005) | SKJ Hawajka Majdan | ELI |
14 - 110 cm - Konkurs nr 14, P 110 cm, DK z oceną stylu jeźdźca (28-07-2018) | ||||||||
Punkty | Punkty | Punkty | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Skoki | Styl | Razem | Czas | Nagroda |
1 | LAVITA - L | Marchwicka Maja (JM.2005) | KJ Zbyszko Wiączyń Dolny | 0 | 2 | 2,0 | 59,83 | |
1 | SONATA W | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 2 | 2,0 | 60,86 | |
1 | STACHATO | Stążka Katarzyna (J.2002) | KJ Ślęża | 0 | 2 | 2,0 | 67,19 | |
4 | LIMBO | Rogalska Weronika (JM.2003) | KJ Aldragho Piaseczno | 0 | 2,5 | 2,5 | 59,95 | |
4 | HOKEY POKEY | Wypiór Marta (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 2,5 | 2,5 | 61,37 | |
4 | ACANTUS DELLA CACCIA | Wypchło Aleksandra (JM.2005) | bpk | 0 | 2,5 | 2,5 | 61,55 | |
4 | MONSUN | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 2,5 | 2,5 | 63,22 | |
4 | LULANA VAN HET KEIZERSHOF | Kuc Zuzanna (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 2,5 | 2,5 | 64,46 | |
4 | BAKŁAJ | Kaim Magdalena (JM.2004) | KJK "Pod Żubrem" Niepołomice | 0.5 | 2 | 2,5 | 65,60 | |
4 | FOCUS | Pawelczak Paulina (J.2001) | JUKS Mieczewo | 0 | 2,5 | 2,5 | 66,69 | |
11 | TYPIER | Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) | KJ Sokół Damasławek | 0 | 3 | 3,0 | 59,67 | |
11 | CHONZ'O ROSE | Zawadzka Eliza (JM.2006) | KJ Golden Dream Łódź | 0 | 3 | 3,0 | 62,25 | |
11 | PORTOS | Jannasz Wiktoria (JM.2005) | SKJ Poczernin | 0 | 3 | 3,0 | 62,29 | |
14 | ANCONA | Zawadzka Eliza (JM.2006) | KJ Golden Dream Łódź | 0.5 | 3 | 3,5 | 58,99 | |
14 | PANTONINA | Marchwicka Maja (JM.2005) | KJ Zbyszko Wiączyń Dolny | 0,5 | 3 | 3,5 | 59,16 | |
14 | ULILEN | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata | 0 | 3,5 | 3,5 | 60,72 | |
14 | CLAUS | Jurzak Franciszek (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 3,5 | 3,5 | 62,07 | |
14 | LAMBIK | Pawelczak Paulina (J.2001) | JUKS Mieczewo | 0.5 | 3 | 3,5 | 66,53 | |
TOPAZ | Markiewicz Alicja (JM.2005) | UKS Primo Grodzisk Maz. | bo | |||||
STARLIGHT | Naumiuk Roksana (JM.2006) | BPK (MAZ) | bo | |||||
LUISSOME D'ESPOIRE | Pszowski Kamil (J.2001) | KJ Metpol Grodziec | bo | |||||
NOMINACJA | Werelich Zuzanna (JM.2005) | Klub Jeździecki Wiktorowo | bo | |||||
CHONZ'O ROSE | Zawadzka Eliza (JM.2006) | KJ Golden Dream Łódź | bo | |||||
SONIA | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | bo | |||||
KORWETTA II | Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) | Stowarzyszenie J Poster Piaseczno | bo | |||||
BAMBER - LOXLEY | Słaby Marcelina (JM.2005) | Kielecki KJ | bo | |||||
IRYDION L | Patejko Sara (JM.2004) | KJ Aromer Józefin | bo | |||||
CROWN DU BUISSON Z | Osuch Aleksandra (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | bo | |||||
CIRA W | Pawelczak Paulina (J.2001) | JUKS Mieczewo | bo | |||||
CROWN DU BUISSON Z | Osuch Aleksandra (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | bo | |||||
CAHIR | Jabłońska Julia (JM.2005) | JUKS Mieczewo | bo | |||||
CLAUS | Jurzak Franciszek (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | bo | |||||
CIA MALICA | Janiszewska Gabriela (JM.2003) | St. R&S Stables | bo | |||||
CORBINIAN | Derda Agata (JM.2005) | KJ MICHAŁÓWKA | bo | |||||
ZORBA | Tobiszewska Katarzyna (J.2000) | Ciechociński KJ Bonanza | bo | |||||
ESTERA | Kuc Zuzanna (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | bo | |||||
SONNY BOY M | Pszowski Kamil (J.2001) | KJ Metpol Grodziec | bo | |||||
TOPAZ | Naumiuk Roksana (JM.2006) | BPK (MAZ) | bo | |||||
TILEXA Z | Wypchło Aleksandra (JM.2005) | bpk | ELI | |||||
LUISSOME D'ESPOIRE | Pszowski Kamil (J.2001) | KJ Metpol Grodziec | ELI | |||||
BELLA CONTENDRA | Werelich Zuzanna (JM.2005) | Klub Jeździecki Wiktorowo | ELI |
15 - 120 cm - Konkurs nr 15, N 120 cm, DK z oceną stylu jeźdźca (28-07-2018) | ||||||||
Punkty | Punkty | Punkty | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Skoki | Styl | Razem | Czas | Nagroda |
1 | KOSOW CANNMOR | Jannasz Wiktoria (JM.2005) | SKJ Poczernin | 0 | 2 | 2,0 | 57,92 | |
1 | LAMBI | Osuch Aleksandra (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 2 | 2,0 | 64,88 | |
3 | LAVITA - L | Marchwicka Maja (JM.2005) | KJ Zbyszko Wiączyń Dolny | 0 | 2,5 | 2,5 | 57,51 | |
3 | SWEET NOISE-M | Friedman Maja Bella (JM.2003) | bpk | 0 | 2,5 | 2,5 | 64,61 | |
5 | ULILEN | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata | 0 | 3 | 3,0 | 61,37 | |
5 | SONATA W | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0.5 | 2,5 | 3,0 | 61,82 | |
7 | LUKRECJA | Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) | KJ Sokół Damasławek | 0.5 | 3 | 3,5 | 62,19 | |
PORTOS | Jannasz Wiktoria (JM.2005) | SKJ Poczernin | bo | |||||
LAMBIK | Pawelczak Paulina (J.2001) | JUKS Mieczewo | bo | |||||
SONNY BOY M | Pszowski Kamil (J.2001) | KJ Metpol Grodziec | bo | |||||
CIA MALICA | Janiszewska Gabriela (JM.2003) | St. R&S Stables | bo | |||||
ZORBA | Tobiszewska Katarzyna (J.2000) | Ciechociński KJ Bonanza | bo | |||||
C-KARAT CARTE D'OR | Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000) | KS Centaurus | bo | |||||
LADY STAR | Włodarczyk Agata (J.2000) | KJ Oxer Inowrocław | bo | |||||
CARLO R | Wcisło Magdalena (JM.2004) | BPK (MAZ) | bo | |||||
FUNKY FILLY VM | Zubrycka Małgorzata (J.2000) | JKS Rywal Grudziądz | bo | |||||
PANTONINA | Marchwicka Maja (JM.2005) | KJ Zbyszko Wiączyń Dolny | bo | |||||
AKADEMIA | Moszczyńska Julia (J.2002) | KJ Ranczo Kołata | ELI | |||||
AKADEMIA | Moszczyńska Julia (J.2002) | KJ Ranczo Kołata | ELI |
16 - 130 cm - Konkurs nr 16, C 130 cm, DK z oceną stylu jeźdźca (28-07-2018) | ||||||||
Punkty | Punkty | Punkty | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Skoki | Styl | Razem | Czas | Nagroda |
1 | LAMBI | Osuch Aleksandra (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0.5 | 2,5 | 3,0 | 61,93 | |
FUNKY FILLY VM | Zubrycka Małgorzata (J.2000) | JKS Rywal Grudziądz | bo | |||||
CLICQUOT | Jannasz Wiktoria (JM.2005) | SKJ Poczernin | bo | |||||
SWEET NOISE-M | Friedman Maja Bella (JM.2003) | bpk | ELI | |||||
CORJANA P | Burnos Julia (J.2001) | JKS Salio Besiekierz Rudny | ELI |
17 - 50 cm - Konkurs nr 17, 50 cm, dokładności (art.238.1.1) (28-07-2018) | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | SWEET EMMA | Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) | JKS "U Robsonów" | 0 | 58,94 |
18 - 60 cm - Konkurs nr 18, 60 cm, dokładności (art.238.1.1) (28-07-2018) | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | LUKRECJA | Ferenc Kinga (Mł.2007) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 26,24 | |
1 | DENIS | Skotarczak Nel (Mł.2009) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 54,65 | |
1 | FERRARI | Śliwiński Antoni (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 60,66 | |
1 | S-PIORUN | Sówka Nell (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 61,05 | |
1 | MAIDI | Sierakowska Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 0 | 47,61 | |
1 | FIDŻI | Perek Judyta (Mł.2007) | Posadowskie TJ | 0 | 56,74 | |
1 | ALBERT | Janiszewska Oliwia (Mł.2008) | Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej | 0 | 70,14 | |
1 | SANTA | Kręgielska Natalia (Mł.2009) | Łódzki klub jeździecki | 0 | 68,51 | |
1 | C.SIOUX | Naumiuk Kornelia (Mł.2009) | bpk | 0 | 65,87 | |
1 | JUNIOR | Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) | JKS Salio Besiekierz Rudny | 0 | 60,75 | |
1 | BATOR | Skotarczak Nel (Mł.2009) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 60,70 | |
1 | MOBY DIC | Ferenc Kinga (Mł.2007) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 62,80 | |
13 | SWEET EMMA | Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) | JKS "U Robsonów" | 4 | 58,76 | |
13 | WILHELM | Steczowicz Maria (Mł.2007) | Stowarzyszenie SKJ Grobice | 4 | 58,73 | |
13 | AT LAST RAVISHING RUBY | Pawłowska Kornelia (Mł.2007) | BPK | 4 | 60,82 | |
13 | HELGA | Dańczak Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 4 | 61,30 | |
13 | RAMZES | Aniołek Hubert (Mł.2007) | bpk | 4 | 59,58 | |
18 | LEON | Maćkowska Agata (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 12 | 69,99 | |
19 | RINGO | Aniołek Hubert (Mł.2007) | bpk | 19 | 105,37 |
19 - 70 cm - Konkurs nr 19, 70 cm, dokładności (art.238.1.1) (28-07-2018) | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | BATOR | Skotarczak Nel (Mł.2009) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 58,14 | |
1 | LEON | Maćkowska Agata (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 59,42 | |
1 | S-PIORUN | Sówka Nell (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 59,85 | |
1 | FERRARI | Śliwiński Antoni (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 53,37 | |
1 | SANTA | Kręgielska Natalia (Mł.2009) | Łódzki klub jeździecki | 0 | 68,24 | |
1 | AT LAST RAVISHING RUBY | Pawłowska Kornelia (Mł.2007) | BPK | 0 | 52,98 | |
1 | MAIDI | Sierakowska Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 0 | 54,44 | |
1 | WILHELM | Steczowicz Maria (Mł.2007) | Stowarzyszenie SKJ Grobice | 0 | 60,86 | |
1 | RAMIRO | Ufnal Martyna (Mł.2007) | KJ Hippica Polonia Słupno | 0 | 62,80 | |
1 | RAMIRO | Ufnal Martyna (Mł.2007) | KJ Hippica Polonia Słupno | 0 | 64,37 | |
1 | JACOB | Konarska Marta (JM.2006) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 57,71 | |
1 | JORDAN | Trelińska Amelia (Mł.2007) | KKJ Kielce | 0 | 61,37 | |
1 | NESKA | Łazowska Natalia (Mł.2007) | KJ Dworek Okuniew | 0 | 56,24 | |
1 | BONI | Pszowski Kevin (Mł.2008) | KJ Metpol Grodziec | 0 | 59,01 | |
1 | PORTOS | Michalska Maria (Mł.2007) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 61,83 | |
1 | TALL | Wąsiewicz Julia (JM.2005) | BPK | 0 | 59,07 | |
1 | SALLY CARRERA | Dąbek Amelia (JM.2006) | Bez przynależności | 0 | 62,97 | |
1 | DENIS | Skotarczak Nel (Mł.2009) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 45,05 | |
1 | LUKRECJA | Ferenc Kinga (Mł.2007) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 53,23 | |
1 | FIGARO | Sówka Nell (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 64,34 | |
1 | SZOGUN | Śliwiński Antoni (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 61,24 | |
1 | RÓŻA | Szrajer Matylda (Mł.2008) | Kielecki Klub Jeździecki | 0 | 65,84 | |
23 | RAMZES | Aniołek Hubert (Mł.2007) | bpk | 4 | 58,61 | |
23 | WOLLINGS LION KING | Szrajer Matylda (Mł.2008) | Kielecki Klub Jeździecki | 4 | 65,70 | |
23 | JUNIOR | Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) | JKS Salio Besiekierz Rudny | 4 | 59,45 | |
23 | C.SIOUX | Naumiuk Kornelia (Mł.2009) | bpk | 4 | 67,02 | |
23 | HELGA | Dańczak Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 4 | 52,69 | |
23 | FIDŻI | Perek Judyta (Mł.2007) | Posadowskie TJ | 4 | 59,77 | |
23 | R-MEFISTO | Bar Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 4 | 69,19 | |
23 | PANONIA | Kiełczewska Maria (Mł.2007) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 4 | 69,16 | |
23 | ZYGZAK | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 4 | 68,80 | |
23 | RINGO | Aniołek Hubert (Mł.2007) | bpk | 4 | 60,00 | |
23 | GABON | Maćkowska Agata (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 4 | 57,60 | |
34 | ALBERT | Janiszewska Oliwia (Mł.2008) | Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej | 8 | 44,00 | |
34 | BENITO | Karnabal Maria (Mł.2007) | KJ Podkowa Gruszczyn | 8 | 57,37 | |
36 | BENITO | Karnabal Maria (Mł.2007) | KJ Podkowa Gruszczyn | 23 | 89,02 | |
MOBY DIC | Ferenc Kinga (Mł.2007) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | ELI | |||
TOP MAN | Dziemba Olivia (Mł.2009) | KJMetpol Grodziec | ELI | |||
R-MEFISTO | Bar Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | ELI | |||
WATERKANT'S ODIN | Smolich Julia (JM.2006) | KKJ Kielce SJ Bilcza | ELI | |||
RÓŻA | Szrajer Matylda (Mł.2008) | Kielecki Klub Jeździecki | ELI | |||
WATERKANT'S ODIN | Smolich Julia (JM.2006) | KKJ Kielce SJ Bilcza | ELI |
20 - 80 cm - Konkurs nr 20, 80 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3) (28-07-2018) | ||||||||
I Faza | I Faza | II Faza | II Faza | |||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | PEPA | Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) | KJ Sokół Damasławek | 0 | 49,03 | 0 | 25,26 | |
2 | FIGARO | Sówka Nell (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 51,14 | 0 | 25,93 | |
3 | SZOGUN | Śliwiński Antoni (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 47,37 | 0 | 27,29 | |
4 | PASJONATA AMIGO | Michalska Maria (Mł.2007) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 52,18 | 0 | 27,37 | |
5 | TOUAREG | Zubczyńska Amelia (JM.2006) | KJ Dworek Okuniew | 0 | 52,03 | 0 | 29,34 | |
6 | JACODI'S ANJA'S ALENA | Piontek Barbara (Mł.2008) | Pony Jumping Team Krosinko | 0 | 49,94 | 0 | 30,24 | |
7 | EGZORCYSTA | Strzeszewska Wiktoria (Mł.2008) | Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO | 0 | 46,88 | 0 | 30,83 | |
8 | ROLEX 2 | Piontek Helena (JM.2006) | Pony Jumping Team Krosinko | 0 | 48,06 | 0 | 31,55 | |
9 | NINETTE L | Pawłowska Irena (Mł.2007) | bpk | 0 | 51,36 | 0 | 32,82 | |
10 | AMBERVILLE | Trelińska Amelia (Mł.2007) | KKJ Kielce | 0 | 57,27 | 0 | 36,53 | |
11 | CHARLIE'S BOOMERANG | Kiełczewska Maria (Mł.2007) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 49,15 | 0 | 37,28 | |
12 | EQUUS | Ferenc Tamara (JM.2005) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 45,59 | 4 | 25,52 | |
13 | IGUANA DANNY'S GIRL | Bar Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 49,73 | 4 | 26,36 | |
14 | MARKIZA | Bar Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 43,96 | 4 | 26,46 | |
15 | EQUEENPASSION LAVITA | Machniewicz Ewa (JM.2004) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 0 | 46,58 | 4 | 27,21 | |
16 | ARIS | Barzdo Antonina (JM.2006) | xxx | 0 | 47,97 | 4 | 36,72 | |
17 | ZUCCHERO A VELO | Koroluk Agata (JM.2006) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 0 | 51,24 | 4 | 40,84 | |
18 | JACOB | Konarska Marta (JM.2006) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 47,02 | 4 | 42,10 | |
19 | GABON | Maćkowska Agata (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 45,50 | 5 | 50,31 | |
20 | GWIAZDECZKA-TABUN | Sierakowska Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 0 | 47,99 | 8 | 29,75 | |
21 | ANRI MARIELLA | Janiszewska Gabriela (JM.2003) | St. R&S Stables | 0 | 49,56 | 8 | 29,96 | |
22 | PASJA | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 50,40 | 8 | 42,62 | |
23 | ZYGZAK | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 57,59 | 16 | 63,07 | |
24 | ANNOUSCHKA 10 | Karnabal Maria (Mł.2007) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 50,96 | ELI | ||
25 | PORTOS | Michalska Maria (Mł.2007) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 51,44 | ELI | ||
26 | NESKA | Łazowska Natalia (Mł.2007) | KJ Dworek Okuniew | 4 | 46,66 | |||
27 | MILLCROFT VIVA | Karczewska Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 4 | 46,93 | |||
28 | TALL | Wąsiewicz Julia (JM.2005) | BPK | 4 | 50,09 | |||
29 | ORCHID’S RILEY RJT | Gorczyca Lena (JM.2006) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 4 | 51,03 | |||
30 | MENTOS | Dunajska Marianna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 4 | 56,30 | |||
31 | JORDAN | Trelińska Amelia (Mł.2007) | KKJ Kielce | 5 | 64,66 | |||
32 | KORUND | Ludwicka Karina (JM.2006) | JKS U Robsonów | 8 | 56,53 | |||
33 | TOP MAN | Dziemba Olivia (Mł.2009) | KJMetpol Grodziec | 8 | 75,04 | |||
34 | MACBETH | Ufnal Martyna (Mł.2007) | KJ Hippica Polonia Słupno | 10 | 81,38 | |||
35 | MISTER HANEK | Zajkowska Klaudia (JM.2005) | SKJ Hawajka Majdan | 18 | 83,14 | |||
36 | PANONIA | Kiełczewska Maria (Mł.2007) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 23 | 71,01 | |||
BONI | Pszowski Kevin (Mł.2008) | KJ Metpol Grodziec | ELI | |||||
WEDOG PRIDE N JOY | Owczarz Mateusz (JM.2004) | UKS Primo Grodzisk Maz. | ELI | |||||
MARINELLO | Sobiecka Nadia (JM.2003) | UKS Primo | ELI | |||||
TAZINA | Perek Judyta (Mł.2007) | Posadowskie TJ | ELI |
21 - 90 cm - Konkurs nr 21, 90 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3) (28-07-2018) | ||||||||
I Faza | I Faza | II Faza | II Faza | |||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | MIŁEK PONYSPORT | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 47,43 | 0 | 25,78 | |
2 | EQUUS | Ferenc Tamara (JM.2005) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 46,75 | 0 | 25,90 | |
3 | GANGES | Drobny Maja (Mł.2007) | Ciechociński KJ Bonanza | 0 | 45,33 | 0 | 27,28 | |
4 | FAZA AS | Zwierzyńska Żaneta (J.2002) | KJ Aromer Józefin | 0 | 50,92 | 0 | 27,75 | |
5 | ANNOUSCHKA 10 | Karnabal Maria (Mł.2007) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 50,71 | 0 | 28,22 | |
6 | ROLEX 2 | Piontek Helena (JM.2006) | Pony Jumping Team Krosinko | 0 | 48,91 | 0 | 32,50 | |
7 | PASJA | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 51,99 | 0 | 32,92 | |
8 | DONALD | Zajkowska Klaudia (JM.2005) | SKJ Hawajka Majdan | 0 | 45,26 | 0 | 33,78 | |
9 | ARIS | Barzdo Antonina (JM.2006) | xxx | 0 | 48,60 | 0 | 37,45 | |
10 | CHARLIE'S BOOMERANG | Kiełczewska Maria (Mł.2007) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 49,36 | 0 | 38,14 | |
11 | GLORY | Wypiór Marta (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 43,15 | 4 | 24,77 | |
12 | JAGIENKA | Friedman Maja Bella (JM.2003) | bpk | 0 | 51,01 | 4 | 25,99 | |
13 | TOUAREG | Zubczyńska Amelia (JM.2006) | KJ Dworek Okuniew | 0 | 49,64 | 4 | 29,93 | |
14 | AMBERVILLE | Trelińska Amelia (Mł.2007) | KKJ Kielce | 0 | 52,96 | 4 | 32,48 | |
15 | L-BRENDA | Markiewicz Alicja (JM.2005) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 0 | 48,14 | 4 | 34,64 | |
16 | PASJONATA AMIGO | Michalska Maria (Mł.2007) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 48,87 | 4 | 43,28 | |
17 | TEN ANKERS SHEELAHOM | Jaworska Antonina (JM.2005) | BP | 0 | 55,84 | 5 | 48,27 | |
18 | SULIMA | Konarska Marta (JM.2006) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 47,59 | 8 | 37,60 | |
19 | MACBETH | Ufnal Martyna (Mł.2007) | KJ Hippica Polonia Słupno | 0 | 48,79 | 25 | 65,36 | |
20 | MISTER HANEK | Zajkowska Klaudia (JM.2005) | SKJ Hawajka Majdan | 4 | 44,60 | |||
21 | PENELOPA | Pietrzak Julia (JM.2003) | Królewski KJ Wiktoria Chrzanów | 4 | 46,22 | |||
22 | MARKIZA | Bar Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 4 | 46,67 | |||
23 | IGUANA DANNY'S GIRL | Bar Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 4 | 48,53 | |||
24 | LAK | Owczarz Mateusz (JM.2004) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 4 | 49,64 | |||
25 | GWIAZDECZKA-TABUN | Sierakowska Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 4 | 49,67 | |||
26 | PEPSI SG | Jabłońska Julia (JM.2005) | JUKS Mieczewo | 4 | 51,73 | |||
27 | ZUCCHERO A VELO | Koroluk Agata (JM.2006) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 4 | 52,21 | |||
28 | NINETTE L | Pawłowska Irena (Mł.2007) | bpk | 4 | 52,80 | |||
29 | NANCY PONYSPORT | Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) | JKS Salio Besiekierz Rudny | 5 | 64,87 | |||
30 | MILLCROFT VIVA | Karczewska Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 8 | 45,76 | |||
31 | ANRI MARIELLA | Janiszewska Gabriela (JM.2003) | St. R&S Stables | 8 | 48,65 | |||
32 | ORCHID’S RILEY RJT | Gorczyca Lena (JM.2006) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 8 | 60,59 | |||
33 | MAKS | Sondej Zofia (JM.2005) | KKJ | 9 | 64,83 | |||
34 | JACODI'S ANJA'S ALENA | Piontek Barbara (Mł.2008) | Pony Jumping Team Krosinko | 9 | 78,13 | |||
35 | EQUEENPASSION LAVITA | Machniewicz Ewa (JM.2004) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 12 | 48,24 | |||
36 | MARINELLO | Sobiecka Nadia (JM.2003) | UKS Primo | 13 | 63,16 | |||
37 | MENTOS | Dunajska Marianna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 18 | 83,75 | |||
38 | KORUND | Ludwicka Karina (JM.2006) | JKS U Robsonów | 31 | 85,12 | |||
TAZINA | Perek Judyta (Mł.2007) | Posadowskie TJ | ELI | |||||
GRAN CHACO | Liszkowska Zuzanna (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | ELI | |||||
BERGS-AUG09-61 DM II | Mitman Amelia (JM.2005) | JKS Salio Besiekierz Rudny | ELI | |||||
TANGO | Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) | JKS Salio Besiekierz Rudny | ELI |
22 - 100 cm - Konkurs nr 22, 100 cm, dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3) (28-07-2018) | ||||||||
I Faza | I Faza | II Faza | II Faza | |||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | FALCO | Walorek Julia (JM.2005) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 53,82 | 0 | 28,18 | |
2 | SOFIA | Banaszek Zofia (J.2002) | WKJ Lublin | 0 | 56,22 | 0 | 29,17 | |
3 | ROSANNA | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 52,30 | 0 | 29,40 | |
4 | SHADOW | Bors Iga (JM.2005) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 48,97 | 0 | 30,21 | |
5 | GLORY | Wypiór Marta (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 51,48 | 0 | 34,46 | |
6 | BALLYHANE FRADDY | Tralewicz Pielak Laura (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 52,57 | 0 | 37,29 | |
7 | WRÓŻBITA II | Zwierzyńska Żaneta (J.2002) | KJ Aromer Józefin | 0 | 52,46 | 4 | 28,17 | |
8 | KOSMA | Derda Agata (JM.2005) | KJ MICHAŁÓWKA | 0 | 50,56 | 8 | 31,37 | |
9 | CZINGIS CHAN | Kamińska Agata (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 46,71 | 12 | 41,18 | |
10 | QUABREL RJT DE L'ETAPE | Dziuba Anna (JM.2006) | SKJ Bobrowy Staw | 0 | 53,27 | ELI | ||
11 | KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE | Kośmicka Adela (JM.2003) | KJ Aldragho Piaseczno | 4 | 47,49 | |||
12 | JAGIENKA | Friedman Maja Bella (JM.2003) | bpk | 4 | 51,87 | |||
13 | PEPSI SG | Jabłońska Julia (JM.2005) | JUKS Mieczewo | 4 | 52,24 | |||
14 | GLENLO FIONNUALA | Oleszkiewicz Lena (JM.2005) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 4 | 57,86 | |||
15 | MANCHESTER 0012 | Bętkowska Sara (JM.2003) | Królewski KJ Wiktoria Chrzanów | 5 | 62,52 | |||
16 | NOBELSTAR 0005 | Styła Olga (JM.2006) | Pony Jumping Team | 7 | 72,12 | |||
17 | CLYDAGH JUSTICE | Oleszkiewicz Nina (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 8 | 75,76 | |||
18 | L-BRENDA | Markiewicz Alicja (JM.2005) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 9 | 62,28 | |||
19 | TANGO | Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) | JKS Salio Besiekierz Rudny | 27 | 117,10 | |||
MAKS | Sondej Zofia (JM.2005) | KKJ | ELI | |||||
LAK | Owczarz Mateusz (JM.2004) | UKS Primo Grodzisk Maz. | ELI |
23 - 110 cm - Konkurs nr 23, 110 cm, zwykły (art.238.2.1) (28-07-2018) | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | LA CUMPARSITA | Jurzak Franciszek (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 57,30 | |
2 | BON PARIS KL | Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) | SKJ Hawajka Majdan | 0 | 58,80 | |
3 | OLIVIA | Kręgielska Nikola (JM.2003) | Łódzki KJ | 0 | 62,19 | |
4 | ROSANNA | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 68,27 | |
5 | FALCO | Walorek Julia (JM.2005) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 68,44 | |
6 | MONTGOMERIE EX MAY DREAM | Heydel Karolina (JM.2003) | Pony Jumping Team Poznań | 0 | 70,97 | |
7 | AMANDA | Pękal Emilia (JM.2003) | Kielecki Klub Jeździecki | 4 | 67,42 | |
8 | SHADOW | Bors Iga (JM.2005) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 8 | 64,63 | |
9 | SOFIA | Banaszek Zofia (J.2002) | WKJ Lublin | 8 | 65,53 | |
10 | CLYDAGH JUSTICE | Oleszkiewicz Nina (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 10 | 97,24 | |
11 | KOSMA | Derda Agata (JM.2005) | KJ MICHAŁÓWKA | 12 | 68,94 | |
12 | LADY LUCK IV | Otlewska Amelia (JM.2004) | Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko | 32 | 86,64 | |
CZINGIS CHAN | Kamińska Agata (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | ELI | |||
GANGES | Drobny Maja (Mł.2007) | Ciechociński KJ Bonanza | REZ |
24 - 120 cm - Konkurs nr 24 120 cm, zwykły (art.238.2.1) (28-07-2018) | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | TIFFANY | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 61,50 | |
2 | ROSA | Osuch Aleksandra (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 64,58 | |
3 | OLIVIA | Kręgielska Nikola (JM.2003) | Łódzki KJ | 8 | 67,68 | |
4 | FINISZ | Kamińska Agata (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | 15 | 82,71 | |
LOPIK'S APPIE | Derda Agata (JM.2005) | KJ MICHAŁÓWKA | ELI |
26 - FINAŁ A1 - Konkurs nr 26, FINAŁ gr. A-1, 65 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2) (29-07-2018) | ||||||||
Rozgrywka | Rozgrywka | |||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | RAMIRO | Ufnal Martyna (Mł.2007) | KJ Hippica Polonia Słupno | 0 | 59,06 | 0 | 26,15 | |
2 | S-PIORUN | Sówka Nell (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 61,27 | 0 | 28,59 | |
3 | DENIS | Skotarczak Nel (Mł.2009) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 51,75 | 0 | 28,75 | |
4 | FERRARI | Śliwiński Antoni (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 53,62 | 0 | 29,84 | |
5 | BATOR | Skotarczak Nel (Mł.2009) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 58,23 | 0 | 30,91 | |
6 | JUNIOR | Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) | JKS Salio Besiekierz Rudny | 0 | 56,51 | 0 | 31,41 | |
7 | HELGA | Dańczak Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 0 | 58,50 | 0 | 32,03 | |
8 | RAMZES | Aniołek Hubert (Mł.2007) | bpk | 0 | 65,28 | 0 | 34,72 | |
9 | SANTA | Kręgielska Natalia (Mł.2009) | Łódzki klub jeździecki | 0 | 63,52 | 0 | 38,78 | |
10 | C.SIOUX | Naumiuk Kornelia (Mł.2009) | bpk | 0 | 68,73 | 0 | 42,72 | |
11 | FIDŻI | Perek Judyta (Mł.2007) | Posadowskie TJ | 0 | 56,42 | 4 | 30,56 | |
12 | MAIDI | Sierakowska Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 0 | 59,29 | 4 | 38,91 | |
13 | LEON | Maćkowska Agata (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 4 | 53,21 | |||
14 | WOLLINGS LION KING | Szrajer Matylda (Mł.2008) | Kielecki Klub Jeździecki | 4 | 58,54 | |||
15 | AT LAST RAVISHING RUBY | Pawłowska Kornelia (Mł.2007) | BPK | 4 | 60,54 | |||
16 | LUKRECJA | Ferenc Kinga (Mł.2007) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 4 | 68,49 | |||
17 | WILHELM | Steczowicz Maria (Mł.2007) | Stowarzyszenie SKJ Grobice | 4 | 77,52 | |||
18 | RÓŻA | Szrajer Matylda (Mł.2008) | Kielecki Klub Jeździecki | 5 | 80,04 | |||
19 | RINGO | Aniołek Hubert (Mł.2007) | bpk | 8 | 68,19 | |||
20 | HAROLD | Strzeszewska Wiktoria (Mł.2008) | Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO | 8 | 72,13 | |||
ALBERT | Janiszewska Oliwia (Mł.2008) | Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej | ELI | |||||
MOBY DIC | Ferenc Kinga (Mł.2007) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | ELI |
27 - FINAŁ B - Konkurs nr 27, FINAŁ gr. B, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2) (29-07-2018) | ||||||||
Rozgrywka | Rozgrywka | |||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | JACOB | Konarska Marta (JM.2006) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 59,82 | 0 | 33,98 | |
2 | PEPA | Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) | KJ Sokół Damasławek | 0 | 59,81 | 4 | 31,51 | |
3 | WEDOG PRIDE N JOY | Owczarz Mateusz (JM.2004) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 8 | 59,29 | |||
4 | ZYGZAK | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 8 | 77,54 | |||
5 | EQUEENPASSION LAVITA | Machniewicz Ewa (JM.2004) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 16 | 65,17 | |||
WATERKANT'S ODIN | Smolich Julia (JM.2006) | KKJ Kielce SJ Bilcza | ELI | |||||
SALLY CARRERA | Dąbek Amelia (JM.2006) | Bez przynależności | ELI |
28 - FINAŁ A-2 - Konkurs nr 28, FINAŁ gr. A-2, 85cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2) (29-07-2018) | ||||||||
Rozgrywka | Rozgrywka | |||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | PASJONATA AMIGO | Michalska Maria (Mł.2007) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 74,74 | 0 | 29,73 | |
2 | SZOGUN | Śliwiński Antoni (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 67,17 | 0 | 31,33 | |
3 | GANGES | Drobny Maja (Mł.2007) | Ciechociński KJ Bonanza | 0 | 75,31 | 0 | 31,55 | |
4 | JACODI'S ANJA'S ALENA | Piontek Barbara (Mł.2008) | Pony Jumping Team Krosinko | 0 | 76,63 | 0 | 34,03 | |
5 | GABON | Maćkowska Agata (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 72,16 | 0 | 35,17 | |
6 | AMBERVILLE | Trelińska Amelia (Mł.2007) | KKJ Kielce | 0 | 76,41 | 4 | 41,53 | |
7 | PANONIA | Kiełczewska Maria (Mł.2007) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 83,00 | 8 | 49,24 | |
8 | EGZORCYSTA | Strzeszewska Wiktoria (Mł.2008) | Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO | 0 | 72,62 | ELI | ||
9 | BONI | Pszowski Kevin (Mł.2008) | KJ Metpol Grodziec | 4 | 67,20 | |||
10 | MACBETH | Ufnal Martyna (Mł.2007) | KJ Hippica Polonia Słupno | 4 | 69,48 | |||
11 | NESKA | Łazowska Natalia (Mł.2007) | KJ Dworek Okuniew | 4 | 71,01 | |||
12 | PORTOS | Michalska Maria (Mł.2007) | KJ Ranczo Kołata | 4 | 77,20 | |||
13 | FIGARO | Sówka Nell (Mł.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 4 | 79,10 | |||
14 | ANNOUSCHKA 10 | Karnabal Maria (Mł.2007) | KJ Podkowa Gruszczyn | 4 | 81,46 | |||
15 | CHARLIE'S BOOMERANG | Kiełczewska Maria (Mł.2007) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 4 | 81,79 | |||
16 | GWIAZDECZKA-TABUN | Sierakowska Michalina (Mł.2007) | Stowarzyszenie R&S STABLES | 12 | 69,26 | |||
17 | NINETTE L | Pawłowska Irena (Mł.2007) | bpk | 12 | 80,07 | |||
18 | JORDAN | Trelińska Amelia (Mł.2007) | KKJ Kielce | 23 | 96,19 | |||
TAZINA | Perek Judyta (Mł.2007) | Posadowskie TJ | ELI | |||||
TOP MAN | Dziemba Olivia (Mł.2009) | KJMetpol Grodziec | ELI |
29 - FINAŁ C - Konkurs nr 29, FINAŁ gr. C, 95 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2) (29-07-2018) | ||||||||
Rozgrywka | Rozgrywka | |||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | GLORY | Wypiór Marta (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 69,12 | 0 | 29,32 | |
2 | MIŁEK PONYSPORT | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 72,37 | 0 | 30,24 | |
3 | ARIS | Barzdo Antonina (JM.2006) | xxx | 0 | 71,27 | 0 | 34,69 | |
4 | DONALD | Zajkowska Klaudia (JM.2005) | SKJ Hawajka Majdan | 0 | 68,33 | 0 | 35,16 | |
5 | ROLEX 2 | Piontek Helena (JM.2006) | Pony Jumping Team Krosinko | 0 | 71,59 | 0 | 36,92 | |
6 | FAZA AS | Zwierzyńska Żaneta (J.2002) | KJ Aromer Józefin | 0 | 75,23 | 4 | 34,31 | |
7 | MENTOS | Dunajska Marianna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 4 | 63,34 | |||
8 | PENELOPA | Pietrzak Julia (JM.2003) | Królewski KJ Wiktoria Chrzanów | 4 | 71,70 | |||
9 | JAGIENKA | Friedman Maja Bella (JM.2003) | bpk | 4 | 72,89 | |||
10 | SOFIA | Banaszek Zofia (J.2002) | WKJ Lublin | 4 | 74,01 | |||
11 | ZUCCHERO A VELO | Koroluk Agata (JM.2006) | UKS Primo Grodzisk Maz. | 4 | 76,28 | |||
12 | MARINELLO | Sobiecka Nadia (JM.2003) | UKS Primo | 4 | 79,03 | |||
13 | EQUUS | Ferenc Tamara (JM.2005) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 4 | 83,20 | |||
14 | TEN ANKERS SHEELAHOM | Jaworska Antonina (JM.2005) | BP | 5 | 87,49 | |||
15 | MARKIZA | Bar Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 8 | 65,67 | |||
16 | KORUND | Ludwicka Karina (JM.2006) | JKS U Robsonów | 9 | 85,22 | |||
17 | ANRI MARIELLA | Janiszewska Gabriela (JM.2003) | St. R&S Stables | 12 | 71,66 | |||
18 | PASJA | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 12 | 76,50 | |||
IGUANA DANNY'S GIRL | Bar Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | ELI | |||||
SULIMA | Konarska Marta (JM.2006) | KJ Podkowa Gruszczyn | ELI | |||||
MILLCROFT VIVA | Karczewska Karolina (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | ELI | |||||
BERGS-AUG09-61 DM II | Mitman Amelia (JM.2005) | JKS Salio Besiekierz Rudny | ELI | |||||
NANCY PONYSPORT | Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) | JKS Salio Besiekierz Rudny | ELI |
30 - FINAŁ D bis - Konkurs nr 30, FINAŁ grupy D bis, 105 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2) (29-07-2018) | ||||||||
Rozgrywka | Rozgrywka | |||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | FALCO | Walorek Julia (JM.2005) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 74,70 | 0 | 33,86 | |
2 | ROSANNA | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | 0 | 82,15 | 0 | 38,17 | |
3 | CLYDAGH JUSTICE | Oleszkiewicz Nina (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 75,93 | 0 | 39,20 | |
4 | BALLYHANE FRADDY | Tralewicz Pielak Laura (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 77,46 | 4 | 45,53 | |
5 | MANCHESTER 0012 | Bętkowska Sara (JM.2003) | Królewski KJ Wiktoria Chrzanów | 4 | 65,51 | |||
6 | SHADOW | Bors Iga (JM.2005) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 4 | 77,13 | |||
7 | AMANDA | Pękal Emilia (JM.2003) | Kielecki Klub Jeździecki | 4 | 77,59 | |||
8 | KOSMA | Derda Agata (JM.2005) | KJ MICHAŁÓWKA | 4 | 80,73 | |||
9 | QUABREL RJT DE L'ETAPE | Dziuba Anna (JM.2006) | SKJ Bobrowy Staw | 7 | 93,98 | |||
10 | WRÓŻBITA II | Zwierzyńska Żaneta (J.2002) | KJ Aromer Józefin | 8 | 76,64 | |||
11 | TOUAREG | Zubczyńska Amelia (JM.2006) | KJ Dworek Okuniew | 8 | 78,72 | |||
12 | PEPSI SG | Jabłońska Julia (JM.2005) | JUKS Mieczewo | 8 | 97,90 | |||
13 | LADY LUCK IV | Otlewska Amelia (JM.2004) | Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko | 16 | 69,16 | |||
14 | KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE | Kośmicka Adela (JM.2003) | KJ Aldragho Piaseczno | 16 | 80,94 | |||
NOBELSTAR 0005 | Styła Olga (JM.2006) | Pony Jumping Team | ELI | |||||
GLENLO FIONNUALA | Oleszkiewicz Lena (JM.2005) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | ELI | |||||
CZINGIS CHAN | Kamińska Agata (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | ELI | |||||
TANGO | Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) | JKS Salio Besiekierz Rudny | ELI | |||||
MISTER HANEK | Zajkowska Klaudia (JM.2005) | SKJ Hawajka Majdan | ELI |
31 - FINAŁ DzII/JM - Konkurs nr 31, FINAŁ Dzieci II/JM, 110/115 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2) (29-07-2018) | ||||||||
Rozgrywka | Rozgrywka | |||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | IRYDION L | Patejko Sara (JM.2004) | KJ Aromer Józefin | 0 | 69,25 | 0 | 34,41 | |
2 | CAHIR | Jabłońska Julia (JM.2005) | JUKS Mieczewo | 0 | 76,85 | 0 | 34,53 | |
3 | ULILEN | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata | 0 | 72,81 | 0 | 35,48 | |
4 | MONSUN | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 0 | 81,29 | 0 | 39,14 | |
5 | ACANTUS DELLA CACCIA | Wypchło Aleksandra (JM.2005) | bpk | 0 | 73,44 | 0 | 41,83 | |
6 | PORTOS | Jannasz Wiktoria (JM.2005) | SKJ Poczernin | 0 | 72,58 | 4 | 38,48 | |
7 | STARLIGHT | Naumiuk Roksana (JM.2006) | BPK (MAZ) | 4 | 73,28 | |||
8 | LAVITA - L | Marchwicka Maja (JM.2005) | KJ Zbyszko Wiączyń Dolny | 4 | 74,48 | |||
9 | TYPIER | Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) | KJ Sokół Damasławek | 4 | 74,86 | |||
10 | CROWN DU BUISSON Z | Osuch Aleksandra (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | 4 | 75,57 | |||
11 | CIA MALICA | Janiszewska Gabriela (JM.2003) | St. R&S Stables | 4 | 75,84 | |||
12 | LULANA VAN HET KEIZERSHOF | Kuc Zuzanna (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 4 | 76,63 | |||
13 | LUKRECJA | Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) | KJ Sokół Damasławek | 4 | 77,67 | |||
14 | BAKŁAJ | Kaim Magdalena (JM.2004) | KJK "Pod Żubrem" Niepołomice | 4 | 78,26 | |||
15 | CORBINIAN | Derda Agata (JM.2005) | KJ MICHAŁÓWKA | 8 | 62,41 | |||
16 | TOPAZ | Naumiuk Roksana (JM.2006) | BPK (MAZ) | 8 | 62,88 | |||
17 | KORWETTA II | Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) | Stowarzyszenie J Poster Piaseczno | 8 | 65,63 | |||
18 | ESTERA | Kuc Zuzanna (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 8 | 74,64 | |||
19 | HOKEY POKEY | Wypiór Marta (JM.2005) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 9 | 102,13 | |||
20 | CHONZ'O ROSE | Zawadzka Eliza (JM.2006) | KJ Golden Dream Łódź | 12 | 77,91 | |||
21 | ALHAMBRA | Jabłońska Julia (JM.2005) | JUKS Mieczewo | 14 | 89,47 | |||
22 | BAMBER - LOXLEY | Słaby Marcelina (JM.2005) | Kielecki KJ | 15 | 95,73 | |||
23 | CLAUS | Jurzak Franciszek (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 16 | 84,24 | |||
24 | NOMINACJA | Werelich Zuzanna (JM.2005) | Klub Jeździecki Wiktorowo | 20 | 84,27 | |||
25 | SONIA | Grabowska Jagna (JM.2004) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 23 | 94,41 | |||
TOPAZ | Markiewicz Alicja (JM.2005) | UKS Primo Grodzisk Maz. | ELI | |||||
AKADEMIA | Kamińska Agata (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | ELI |
32 - FINAŁ D/E - Konkurs nr 32, GRAND PRIX D/E, 120cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2) (29-07-2018) | ||||||||
Rozgrywka | Rozgrywka | |||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | ROSA | Osuch Aleksandra (JM.2004) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 72,59 | |||
2 | LA CUMPARSITA | Jurzak Franciszek (JM.2003) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 4 | 70,35 | |||
3 | OLIVIA | Kręgielska Nikola (JM.2003) | Łódzki KJ | 8 | 72,25 | |||
4 | BON PARIS KL | Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) | SKJ Hawajka Majdan | 10 | 88,84 | |||
MONTGOMERIE EX MAY DREAM | Heydel Karolina (JM.2003) | Pony Jumping Team Poznań | ELI | |||||
LOPIK'S APPIE | Derda Agata (JM.2005) | KJ MICHAŁÓWKA | ELI | |||||
TIFFANY | Henzel Dominika (JM.2004) | KJ Ranczo Kołata | ELI |
33 - FINAŁ Dzieci I - Konkurs nr 33, GRAND PRIX Dzieci I, 125 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2) (29-07-2018) | ||||||||
Rozgrywka | Rozgrywka | |||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | SONATA W | Pietrzak Daria (JM.2006) | KJK Pod Żubrem w Niepołomicach | 4 | 70,75 | |||
2 | KOSOW CANNMOR | Jannasz Wiktoria (JM.2005) | SKJ Poczernin | 12 | 66,13 | |||
3 | PANTONINA | Marchwicka Maja (JM.2005) | KJ Zbyszko Wiączyń Dolny | 19 | 91,80 | |||
CLICQUOT | Jannasz Wiktoria (JM.2005) | SKJ Poczernin | ELI |
34 - FINAŁ J i Mł. - Konkurs nr 34, FINAŁ Rundy J i Mł., 130cm/135 cm, zwykły z rozgrywką (art.238.2.2) (29-07-2018) | ||||||||
Rozgrywka | Rozgrywka | |||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | SWEET NOISE-M | Friedman Maja Bella (JM.2003) | bpk | 22 | 88,19 | |||
2 | FUNKY FILLY VM | Zubrycka Małgorzata (J.2000) | JKS Rywal Grudziądz | 28 | 74,46 | |||
CORJANA P | Burnos Julia (J.2001) | JKS Salio Besiekierz Rudny | ELI | |||||
LADY STAR | Włodarczyk Agata (J.2000) | KJ Oxer Inowrocław | ELI | |||||
C-KARAT CARTE D'OR | Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (J.2000) | KS Centaurus | ELI |
35 - Pocieszenia 50/60/70 - Konkurs nr 35, Pocieszenia grupy 50/60/70, zwykły (art.238.2.1) (29-07-2018) | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | R-MEFISTO | Bisaga Ines (JM.2005) | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego | 0 | 73,90 | |
2 | SWEET EMMA | Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) | JKS "U Robsonów" | 4 | 60,81 |
36 - Pocieszenia 80/90/100 - Konkurs nr 36, Pocieszenia grupy 80/90/100, zwykły (art.238.2.1) (29-07-2018) | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | ORCHID’S RILEY RJT | Gorczyca Lena (JM.2006) | SKJ Ponylandia Wojciechowice | 0 | 62,96 | |
2 | TALL | Wąsiewicz Julia (JM.2005) | BPK | 4 | 61,69 |
37 - Pocieszenia L/P - Konkurs nr 37, Pocieszenia L/P, zwykły (art.238.2.1) (29-07-2018) | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Nagroda |
1 | IZIS KL | Przybylska Konstancja (JM.2005) | SKJ Hawajka Majdan | 0 | 55,40 | |
2 | LIMBO | Rogalska Weronika (JM.2003) | KJ Aldragho Piaseczno | 0 | 58,80 | |
3 | BELLA CONTENDRA | Werelich Zuzanna (JM.2005) | Klub Jeździecki Wiktorowo | 4 | 57,07 |
HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |