Kalendarz 2021 - Jeździectwo - Skoki przez przeszkody 

 

 

Najważniejsze rangą imprezy międzynarodowe 2021 roku dla Reprezentacji Polski : 

 

Igrzyska Olimpijskie  3-7.08.2021 Tokyo JPN  RANKING OLIMPIJSKI    / Polska rezrwwowa zespołowo i indywidualnie / 

Finał Pucharu Świata      31.03-05.0 kwietnia 2021 Göteborg SWE ODWOŁANY 

Mistrzostwa Europy Seniorów    30.08 - 04 września 2021 Riesenbeck GER 

Mistrzostwa Europy J / MJ / Dzieci     18-25 lipca 2021  Vilamoura POR 

Mistrzostwa Europy Pony  11-15 sierpnia 2021 Strzegom POL

Mistrzostwa Świata Młodych Koni   22-25 września 2021  Lanaken BEL

Mistrzostwa Europy Weteranów   25.07-01 sierpnia 2021 Le Mans FRA 

----

Rozgrywki Longines FEI Jumping Nations Cup™ sezon 2021

DIVISION 2  EEF FEI NATIONS Cup™ QUALIFIER     

 
 
 
Najważniejsze rangą krajowe imprezy w 2021 roku 

 

Mistrzostwa Polski  S/MJ/J/Dz/     13-15 sierpnia 2021 Wierzbna Biały Las

MP PP DiM na Kucach / PP Dzieci II    25-29 sierpnia 2021 Jakubowice 

XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  10-12 września 2021 Bogusławice   REGULAMIN

I MP Młodzików DK 10-12 września 2021 Bogusławice

 

Halowe Mistrzostwa Polski i Halowy Ladies Cup 1-5 grudnia 2021 Leszno     REGULAMIN

HPP HMP Dzieci i Młodzieży  27-31 października 2021  Sopot

 

Mistrzostwa Polski Młodych Koni    16-19 września 2021 Łąck 

Akademickie Mistrzostwa Polski   27-30 maja 2021 Radzionków org UŚ Katowice

XVII Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski   1-3 października  Leszno  

Rozgrywki Polskiej Ligi Jeździeckiej    

 

 

Imprezy międzynarodowe w Polsce w 2021

Cavaliada Poznań CSI2 CSI1 CSIYH  11-14 lutego 2021 

Cavaliada Poznań CSI2 CSI1 CSIYH  18-21 lutego 2021

Cavaliada Kraków  CSI3-W  Finał LEC 11-14  marca 2021  ODWOŁANA HERPES

CSI2 CSIYH Zielona Góra  15-18 kwietnia 2021 

CSI2 YH J CH P Bogusławice 29.04-02 maja 2021 

CSI2 CSI1 CSIYH Olsza 13-16 maja 2021 

CSI4  CSIYH CSI1 Poznań  03-05  czerwca 2021   

CSIO5 SOPOT 17-20 czerwca 2021 

CSI2 CSIYH Biskupiec 15-18 lipca 2021 

CSIO4 EEF NC Finał  Warszawa  22-25 lipca 2021   

Mistrzostwa Europy Pony Strzegom 11-15 sierpnia 2021 

CSI2  CSIYH Wrocław 07-10 października  2021

CSI2 CSI1 CSIYH Cracovia Equestrian Tour Michałowice  21-24 października 2021    

CSI2 CSI1 CSIYH Cracovia Equestrian Tour Michałowice   28-31 października 2021 

Cavaliada CSI2-W CSI1 Warszawa  11-14 listopada 2021

CSI2 Barczewo Dąbrówka Mała 26-28 listopada 2021   PROPOZYCJE

Cavaliada  Poznań CSI3-W  CSI1 CSIYH  CSIAM 16-19 grudnia 2021   

 

 

 

Zawody ogólnopolskie 2021 

10-12.12 CSN Leszno 1m. GP Maksymilian Wechta FIBONACCI S KJ Wechta Rosnówko 

26-28.11 HZO Leszno 1m. GP Joanna Rosicka Tyszko  CARIBOUE TKJ Garbówek Memoriał Jacka Wierzchowieckiego 

19-21.11 CSN Leszno  1m. GP Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK KJ Agro Handel Memoriał Generała Michała Gutowskiego

19-21.11 HZO Salio 1m. GP Kamil Grzelczyk SANPRESSA KJ Agri 

19-21.11 HZO Michałowice   1m. GP Damian Ostręga NIKOS DE KALECH KS Jumping Team Wiercany 

05-07.11 HZO Leszno  1m. GP Leszek Gramza Rodan Club

39-31.10 CSN Leszno  1m. GP Paulina Bule ALMQUIST KJ Preria Wilkowice

22-24.10 HZO Leszno  1m. GP Paweł Spisak I-MARK W JKS Dako Galant Skibno 

22-24.10 CSN Dąbrowka Mała   1m. GP Jan Bobik FARMER LKS Dragon Nowielice

15-17.10 HZO Leszno  1m. GP Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z  KS Cortina Kaczenice 

01-03.10 HZO Leszno  1m. GP Krzysztof Mazur CICERO KJ Legia Kozielska Warszawa V Memoriał Wojciecha Smudzińskiego

24-26.09 Finał PLJ Sopot  1m. GP Antoni Strzałkowski U2 KJ Strzała Krubiczew 

17-19.09 ZO Biały Las 1m. GP Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT KJ Agro Handel 

03-05.09 PLJ Gałkowo  1m. GO Arkadiusz Fimmel ELASTIQA KJ Fimmel Team 

03-05.09 SCPMK Olsza  1m.GP Pola Wawrzyniak DIMPLE TKJ Garbówek /Memoriał J.K. Dąbrowskiego/ 

27-29,00 ZO Barłomino 

27-29.08 ZO Leśna Wola  1m. Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF WLKS Krakus

27-29.08 ZO PLJ Drzonków 1m. GP Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP KJ Agro Handel 

20-22.08  CSN KJK Michałowice  1m.GP  Anna Szary Ziębicka LUCIANO KJK Szary Michałowice 

20-22.08  ZO Bogusławice 1m. GP Piotr Szmytkowski TIGRINA KJ Plejada Tarczyn 

05-08.08  PLJ Sopot  1m. GP Konrad Pawłowski COMET 235 KJ Arpav 

29.07-01.08 ZO Leśna Wola 1m. GP Michał Kaźmierczak  MERLIN VANT HEIKE RC Riding Center  Memoriał Izabeli Grochowiny  

29.07.-01.08 CSN Dąbrówka Mała 1m. GP Laura Penele LAT 

​22-25.07  ZO Warka  1m. GP Marek Wacławik ENJOY BLUE DIAMOND Largo SA / Memoriał Łukasza Appela / 

16-18.07 CSN Biały Las   1m. GP Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127 KJ Small Cherry 

09-11.07 PLJ Jakubowice  1m. GP Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA KJ Wechta Rosnówko 

02-03.07 ZO Leśna Wola

25-27.06 CSN PLJ Dąbrówka Mała  1m GP Aleksander Lewandowski KS Verso La Natura

24-27.06 CSN Michałowice 1m GP Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z TKJ Garbówek 

18-20.06 ZO Olsza 1m GP Marek Lewicki LA PEZI KJ Czahary Pogorzelica 

11-13.06 CSN Gałkowo 1m. GP Weronika Wilczewska HANDSOME BPK 

11-13.06 ZO Leszno 1m GP Marcin Matelski LUGANO KJ Olimpia  

28-30.05  PLJ Leszno 1m. GP Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA KJ Wechta Rosnówko 

28-30.05 CSN Leśna Wola  1m. GP Dawid Kubiak ANASTACIA III Sobieski Jumping Team 

21-23.05 CSN Kołobrzeg 1m. GP Mateusz Tyszko FOREST TKJ Garbówek  

14-16.05 CSN Michałowice  1m. GP Damian Ostręga FELINE  KS Jumping Team Wiercany

07-09.05 PLJ Łąck 1m. GP Łukasz Jończyk GINO N.D. KJ Sielanka Warka

06-09.05 ZO Jakubowice 1m. GP Kamil Grzelczyk FRUGO KJ Agri  / Memoriał Marcina Klupsia / 

30.05-02.05  ZO Kwieki  1m. GP Marcin MatelskLUGANO KJ Olimpia 

23-25.04.21  ZO Biskupiec 1m. GP Natalia Koziarowska ANTINA KJ Heaa Turek 

23-25.04.21  ZO Leśna Wola  1m. GP Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 

26-28.02.21  CSN Leszno 1m. GP Łukasz Wasilewski HELLUM H&H

12-14.02.21  CSN Leszno 1m. GP  1m. Michael Kölz GER DSP ANPOWIKAPI

05-07.02.21   CSN Michałowice 1m. Grand Prix  Andrei Shalohin FARLEY KJ Zbyszko  

05-07.02.21   HZO Leszno 1m. GP Daria Lehmann CASANOVA 468 Lehmann Sport Horses 

29-31.01.21   CSN Dąbrówka Mała  1m GP Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF KJ Strzała  
29-31.01.21   HZO Leszno   1m GP  Łukasz Koza BALLANTINA KJ Trachy Gliwice 
22-24.01.21   HZO Leszno    1m. GP Daria Kobiernik WINCHESTER ZKJ Przylep-Lotnisko 

 

Zawody ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży 2021 

18-19.12 Cavaliada Future Poznań 

10-12.12 HZO DiM Sopot 

26-28.11 HZO DiM Wolica 

19-21.11 HZO DIM Poczernin

13-14.11 Cavaliada Future Torwar

12-14.11 CSN DIM Michałowice

12-14.11 HZO DIM  Leszno

05-07.11 HZO DiM Jaszkowo 

26-31.10 HMP HPP DiM Sopo

22-24.10 HZO DIM Salio

15-17.10 HZO DiM Wolica

08-10.10 HZO DIM Bobrowy Staw

08-10.10 HZO DiM Leszno 

01-03.10 HZO DIM Jaszkowo

24-26.09 ZO DiM Łąck

17-19.09 ZO DiM Kwiek

10.12-09 OOM MPM Bogusławice 

24-29.08 Młodzieżowe MP Jakubowice 

13-15.08 ZO DiM Poczernin 

13-15.08 ZO DiM Leszno 

06-08.08 ZO DiM Leszno

27.07-01.08 ZO DiM Sopot 

9-11.07   ZO DIM Solec Kujawsk

02.04.07 ZO DiM Dąbrówka Mała 

25-27.06   ZO DiM Bogusławice

18-20.06   ZO DiM Kołobrzeg

17-20.06   CSIO Sopot Young Stars

11-13.06   ZO DiM Wolica

04-06.06   ZO DiM Solec Kujawski 

28-30.05   ZO DiM Łąck 

21-23.05   ZO DiM Jaszkowo 

14-16.05   ZO DIM Barłomino 

07-09.05   ZO DiM Iwno

05-07.03.   HZO DiM Michałowice

26-28.02.   HZO DiM Wolica

20-21.02.   Cavaliada Future Poznań

19-21.02.   HZO DiM Leszno 

13-14.02.   Cavaliada Future Poznań 

12-14.02.   HZO DIM Jaszkowo 

05-07.02.   HZO DiM Sopot 

22-24.01.   HZO DiM Michałowice     Galeria sobota    Galeria niedziela 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1181
2. Lewandowski Aleksander 778
3Błaszczak Julia  300
4. Parkitny Maximilian    258
5. Barański Mikołaj   257
6. Piksa Magdalena   249
7. Suska Juliana    242
8. Bule Oliwier    198
9.  Maruszak Lena     152
10. Yeroshova Anastasia 147

 31/10/22

1. Stefańska Natalia  361
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  280
4. Kozioł Klara        268
5. Szczupakowska Amelia     220
6. Oleszkiewicz Lena      181
7. Zawadzka Eliza     178
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  142
10. Niziołek Zuzanna  116

31/10/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Nawrocka Roksana    2485
3. Ganowska Julia     1944
4. Słoniec Paulina   1860
5. Przybylska Zuzanna    1735
6. Kosmol Alicja  1710
7  Goszczński Adam   1709
8. Sówka Nell   1685
9. Kucharska Antonina     1545
10. Pszowski Kevin     1434

31/10/22

1. Cicha Zofia 346
2. Rąbca Milena 290
3. Layer Blanka 286
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Wierucka Maria    202
7. Michalak Helena        200
8. Walczak Natasza    174
9  Rosa Urszula  140
10. Błądek Michalina   128

31/10/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   465
2. Luboński Ignacy 440
4. Reimann Zofia  430
5. Wnuczko Sara  407
6. Koperska Pacyńska Maria   379
7  Nazarewicz Julia  290
8. Wiśniewska Zofia  256
9  Sławińska Zuzanna   249
10. Nowak Antoni  237

31/10/22

1.  Wierucka Zofia  543
2.  Kulesza Lila   474
3.  Lewandowska Michalina   442
4.  Drozd Michalina     416
5.  Moczkowska Mia  410
6   Kamińska Zofia       387
7.  Brzykcy Lilianna    380
8.  Krzeszewska Zofia 358
9.  Mroczek Jakub   352
10. Przybyła Agata  344

31/10/22

1. Pasternak Julia   463    
2. Cwana Wiktoria       459
3. Grobelny Martyna     446
4. Tymieniecka Wiktoria    437
5. Buczek Agata   413
6. Stasiak Agata  397
7. Fediow Daria    370
8. Szostawicka Karolina  342
9. Czeszejko Sochacki Filip     324
10. Burzyńska Ellis Anastazja 294

31/10/22

1.  Kierznowska Jagoda   1480
2.  Aniołek Hubert 1000
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/10/22

1.  Hart Dyke Zofia        892
2.  Cwalina Wiktoria  732
3.  Pakur Zofia    575
4.  Moczkowska Carla  554
5.  Kępka Aleksandra     553
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Sałapatek Maja  425
8. Frączkowska Roksana           347
8. Ciszek Maria    310 
10. Janusz Zofia     281

31/10/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   165
3. Biskup Julia   140
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
9. Leszek Karwańska  Wiktoria    55
10  Pietrzak Emilia  40

31/10/22