Memoriał Generał Michała Gutowskiego 2021

JKS Przybyszewo Leszno 19-21 XI 2021

Mściwoj Kiecoń najlepszy w Memoriale Generała Michała Gutowskiego fot. Paula Bartkowiak 

 

 

 

Podium Grand Prix - Memoriału Generała Michała Gutowskiego 21/11/21

1m. Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK KJ Agro Handel 0/0  38,30s 

2m. Leszek Gramza CLEARROUND Rodan Club  0/0 40,17s 

3m. Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO SKJ Sopot  0/0 43,98s

 

Generał Michał Gutowski Wikipedia 

 

WYNIKI MEMORIAŁU          WYNIKI TURNIEJU 

Memoriał Generała Michała Gutowskiego 2020 -  1m. Andrei Shalohin POL 

Memoriał Generała Michała Gutowskiego 2019    1m. Paul-Richard Argus EST

Memoriał Generała Michała Gutowskiego 2018    1m. Jarosław Skrzyczński  POL 

HZO-B2* - Memoriał Generała Michała Gutowskiego
Leszno, 19-21 listopad 2021

WYNIKI KOŃCOWE PDF
 

1 - N - Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 (2021-11-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHIVAS DARCO Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 0 50,95 500 PLN
2 CASCADA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 52,21 400 PLN
3 CHARGONAY L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 52,40 300 PLN
4 POMMERY VANT OUD VLIEGVELD Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 52,69 200 PLN
5 JURANDA Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 54,00 150 PLN
6 KARMASINA Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 54,35 100 PLN
7 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 0 54,97 100 PLN
8 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 55,20 50 PLN
9 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 55,94 25 PLN
10 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 56,42 25 PLN
11 LARIFARI Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno 0 57,15 25 PLN
12 CARILO Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 0 57,50 25 PLN
13 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 57,94 25 PLN
14 SANTORINI L Dubieniecka Martyna (JM.2007) Sopocki KJ 0 58,89 25 PLN
15 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 59,10 25 PLN
16 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 59,19 25 PLN
17 FLASH BLUE B Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 59,57  
18 CARETANE ROSE Z Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 59,75  
19 FIGARO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 0 60,79  
20 CORTAS L Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 60,85  
21 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 61,41  
22 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 0 61,90  
23 BACANTI Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 0 61,95  
24 CINDY Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 0 63,32  
25 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 63,35  
26 KEISHA PROGRES Klein Olaf JKS Przybyszewo 0 64,13  
27 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 64,73  
28 ZETA Z Szponarska Nicole (MJ.2002) KJ Kietlów 0 64,80  
29 ILASCHA V&V Szponarska Nicole (MJ.2002) KJ Kietlów 0 64,87  
30 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 0 65,06  
31 ARAGORN K Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 0 65,68  
32 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 65,91  
33 LUMIERE Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 67,61  
34 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 1 68,27  
35 CORNELLO Rozynek Martin KJ Profil Piła 1 69,27  
35 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 1 69,27  
37 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 1 70,59  
38 TEKILA-K Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 4 50,23  
39 CON CORDIA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 51,18  
40 QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 4 54,88  
41 SHUGARKA Musiał Nina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 57,74  
42 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 4 60,99  
43 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 4 64,91  
44 IGUAZU Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 65,71  
45 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 5 70,47  
46 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 5 71,11  
47 JACK DANIELS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 6 72,12  
48 COURAGE 140 Rozynek Martin KJ Profil Piła 6 73,70  
49 H VANESSA Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 9 68,81  
50 SKITTLES Hereć Marta Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 9 69,59  
51 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 10 73,83  
52 KALANTE Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów 11 77,98  
53 OUTLANDER Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 11 79,02  
54 RHIANNA S Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 12 58,98  
55 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 12 59,47  
56 CRUSTY CROC Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 12 81,23  
57 NOUGAT NANCY Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 17 86,17  
58 CASSALLIA Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 24 65,20  
  QUALITY QUEEN Ryczkowski Jakub (MJ.2000) Klub Jeździecki Rock Horses ELI    
  ONEDINE DS Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. ELI    
  BAGAZZA M Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Sielanka Warka ELI    


 

2 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2021-11-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DUBALOU 3 Gramza Leszek St. Rodan Club 0 58,33 750 PLN
2 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 60,89 550 PLN
3 JACK DANIELS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 61,07 450 PLN
4 CAMAKO’S BOY JW Sterczyńska Zuzanna (J.2004) Sopocki KJ 0 63,33 350 PLN
5 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 63,56 250 PLN
6 FIDELIO'S SON Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 63,85 150 PLN
7 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 0 64,11 100 PLN
8 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 64,68 100 PLN
9 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 64,87 35 PLN
10 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 65,07 35 PLN
11 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 65,45 35 PLN
12 GACARLA VDL Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 66,27 35 PLN
13 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 66,78 35 PLN
14 GOLDENBOY GR Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 0 67,53 35 PLN
15 BARAQUE Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 67,55 35 PLN
16 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 0 67,62 35 PLN
17 ILASCHA V&V Szponarska Nicole (MJ.2002) KJ Kietlów 0 67,82 35 PLN
18 CARILO Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 0 67,91  
19 CHOCO LADY Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 67,99  
20 SIR SAPPORO MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 68,36  
21 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 68,96  
22 WALKIRIA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 69,05  
23 GUESSSINA Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 70,01  
24 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 1 74,94  
25 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 4 65,11  
26 LADY PEZI Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 4 65,73  
27 DYLLANO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 4 66,25  
28 NIKOZJA Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 4 66,30  
29 SZAFIR M Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 66,46  
30 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 67,02  
31 CINDY Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 4 67,54  
32 ULYSSE DE GRANDERIE Dziuba Anna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 4 67,60  
33 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 67,83  
34 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 67,96  
35 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 4 68,03  
36 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 68,19  
37 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 68,21  
38 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 68,53  
39 NEWMARKET INFLUENCE Goszczyński Bartosz bpk 4 68,82  
40 MAVANDA Dziuba Anna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 4 69,97  
41 ONEDINE DS Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 4 70,28  
42 KING OF QUEENS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 5 72,32  
43 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 5 72,64  
44 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 5 73,06  
45 CHIVAS DARCO Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 5 74,63  
46 CORTAS L Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 5 74,84  
47 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 6 77,70  
48 USTINA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 8 58,98  
49 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 8 59,92  
50 HIGHFORCE ONE Klein Tomasz JKS Przybyszewo 8 63,24  
51 CARA 202 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 8 63,81  
52 NEVISTO 3 Synoradzka Zofia (J.2003) KJ Arpav 8 64,00  
53 VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 8 66,45  
54 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 9 72,22  
55 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 9 75,67  
56 CASCADA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 12 63,26  
57 FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 12 63,96  
58 KEISHA PROGRES Klein Olaf JKS Przybyszewo 12 68,65  
59 LAMBIK Pawelczak Paulina (MJ.2001) JKS Melloni Horses 12 68,72  
60 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sościcowice 13 72,66  
61 OUTLANDER Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 16 60,64  
62 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 16 85,63  
63 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 21 72,60  
64 LARIFARI Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno 26 77,32  
  GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy ELI    
  BARBADOS Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow ELI    
  REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec REZ    


 

3 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (2021-11-19)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CASTALECCIO SM Wojtal Julianna (J.2004) Sopocki KJ 0 44,52 0 29,00 1400 PLN
2 SIR SAPPORO MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 43,21 0 29,48 1200 PLN
3 EDESSO Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki 0 43,82 0 31,00 900 PLN
4 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 46,83 1 36,06 500 PLN
5 CHOCO LADY Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 43,43 1 38,37 400 PLN
6 KING OF QUEENS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 45,84 4 29,75 300 PLN
7 BAGHERA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 45,95 4 32,85 200 PLN
8 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 0 41,52 4 35,33 150 PLN
9 USTINA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 43,63 8 33,28  
10 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 43,54 8 33,44  
11 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 45,05 10 40,96  
12 BENEFIS Piksa Łukasz KS Verso La Natura 0 42,77 REZ    
13 HIGHFORCE ONE Klein Tomasz JKS Przybyszewo 1 48,16      
14 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 4 41,60      
15 FIRST ONE Klein Olaf JKS Przybyszewo 4 42,08      
16 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 4 42,36      
17 LUCKY HORSE Piksa Łukasz KS Verso La Natura 4 42,80      
18 CARDIFF Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski 4 43,27      
19 NEWMARKET INFLUENCE Goszczyński Bartosz bpk 4 43,77      
20 CHAMPION 127 Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 44,18      
21 BARAQUE Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 44,39      
22 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 8 40,08      
23 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 8 42,33      
24 ZETA Z Szponarska Nicole (MJ.2002) KJ Kietlów 8 42,40      
25 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sościcowice 9 48,16      
26 LADY PEZI Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 10 54,84      
27 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 12 41,89      
28 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 12 61,07      
29 NEVISTO 3 Synoradzka Zofia (J.2003) KJ Arpav 14 53,21      
30 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 21 50,96      
  BARBADOS Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow ELI        
  FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice ELI        


 

4 - N - Mała Runda - dwufazowy art.274.1.5.3 (2021-11-20)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 COLBERT DES GREZ Trynka Renata (J.2003) St. Kraju Jumping Team 0 34,86 0 27,08 500 PLN
2 JURANDA Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 35,58 0 27,13 400 PLN
3 EVER SO CLEVER Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 33,76 0 27,61 300 PLN
4 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 39,63 0 27,71 200 PLN
5 CASCADA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 34,49 0 28,28 150 PLN
6 CASANDRA Kamińska Agata (J.2004) KJ Ranczo Kołata 0 35,34 0 28,43 100 PLN
7 CON CORDIA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 37,75 0 28,48 100 PLN
8 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 0 37,82 0 28,70 50 PLN
9 CHARDONNAY SZUMAWA Heydel Karolina (J.2003) RIO GRANDE Krosinko 0 34,65 0 28,80 50 PLN
10 QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 34,21 0 28,91 50 PLN
11 CARETANE ROSE Z Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 36,56 0 29,24 50 PLN
12 KARMASINA Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 37,85 0 29,60  
13 NOUGAT NANCY Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 0 33,70 0 30,71  
14 QUALITY QUEEN Ryczkowski Jakub (MJ.2000) Klub Jeździecki Rock Horses 0 36,42 0 30,74  
15 IGUAZU Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 39,67 0 31,17  
16 CORNELLO Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 41,07 0 33,25  
17 CASSALLIA Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 38,71 0 33,81  
18 KALANTE Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów 0 37,70 0 34,42  
19 RHIANNA S Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 35,94 0 35,12  
20 SHUGARKA Musiał Nina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 34,29 4 28,71  
21 ARAGORN K Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 0 35,48 4 29,16  
22 DIAROS Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 0 35,40 4 29,27  
23 CALITO J Trynka Renata (J.2003) St. Kraju Jumping Team 0 38,99 4 31,32  
24 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 33,73 4 32,67  
25 BACANTI Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 0 36,72 4 32,89  
26 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 0 41,73 4 34,79  
27 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 35,50 8 32,64  
28 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 0 39,30 10 45,05  
29 CRUSTY CROC Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 35,71 REZ    
30 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 4 37,05      
31 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 4 37,13      
32 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 39,18      
33 LUMIERE Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 39,26      
34 SAFIAN Klein Tomasz JKS Przybyszewo 4 41,21      
35 SANTORINI L Dubieniecka Martyna (JM.2007) Sopocki KJ 5 44,57      
36 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 6 48,64      
37 H VANESSA Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 8 36,83      
38 BUGATTI KG Kunecka Hanna (J.2003) bpk 8 38,20      
39 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 8 38,74      
40 LA BAMBA CALIDAD TG Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 10 48,33      
41 CHARGONAY L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 12 37,53      
  FIGARO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Sielanka Warka ELI        
  NALOU VAN'T NEOHOF Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. ELI        


 

5 - C - Średnia Runda - zwykły art.238.2.1 (2021-11-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COLBERT DES GREZ Trynka Renata (J.2003) St. Kraju Jumping Team 0 53,75 750 PLN
2 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 54,07 550 PLN
3 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 54,12 450 PLN
4 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 56,17 350 PLN
5 NEWMARKET INFLUENCE Goszczyński Bartosz bpk 0 58,30 250 PLN
6 FLASH BLUE B Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 59,13 150 PLN
7 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 59,15 100 PLN
8 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 59,41 100 PLN
9 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 60,18 40 PLN
10 COURAGE 140 Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 60,25 40 PLN
11 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 60,46 40 PLN
12 TEKILA-K Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 4 53,63 40 PLN
13 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 4 54,15 40 PLN
14 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 4 55,88 40 PLN
15 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 55,95 40 PLN
16 LAMBIK Pawelczak Paulina (MJ.2001) JKS Melloni Horses 4 57,46 40 PLN
17 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 57,61  
18 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 58,39  
19 CORTAS L Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 59,42  
20 DUBALOU 3 Gramza Leszek St. Rodan Club 4 59,66  
21 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sościcowice 4 60,08  
22 WALKIRIA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 60,29  
23 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 61,37  
24 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 7 71,74  
25 GOLDENBOY GR Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 7 72,20  
26 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 55,16  
27 CARA 202 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 8 55,37  
28 POMMERY VANT OUD VLIEGVELD Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 55,56  
29 ZETA Z Szponarska Nicole (MJ.2002) KJ Kietlów 8 56,02  
30 MAVANDA Dziuba Anna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 8 56,19  
31 CHIVAS DARCO Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 8 56,45  
32 SZAFIR M Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 8 57,20  
33 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 8 57,31  
34 HENRY 389 Golle Julien (J.2005) Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 8 58,58  
35 ONEDINE DS Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 8 61,52  
36 CHARDONNAY SZUMAWA Heydel Karolina (J.2003) RIO GRANDE Krosinko 10 66,59  
37 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 10 68,32  
38 CAMAKO’S BOY JW Sterczyńska Zuzanna (J.2004) Sopocki KJ 12 51,96  
39 KARMASINA Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 12 58,22  
40 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 12 58,82  
41 CARILO Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 12 59,66  
42 ILASCHA V&V Szponarska Nicole (MJ.2002) KJ Kietlów 12 75,74  
43 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 14 69,96  
44 NIKOZJA Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 16 57,75  
45 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 16 58,91  
46 CINDY Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 18 68,88  
47 OUTLANDER Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 20 51,05  
  C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo ELI    
  KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice ELI    
  C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin ELI    
  HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club ELI    
  SANTORINI L Dubieniecka Martyna (JM.2007) Sopocki KJ ELI    
  CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk ELI    
  VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice ELI    
  LARIFARI Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno ELI    
  BAKO 2 Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego ELI    
  CALITO J Trynka Renata (J.2003) St. Kraju Jumping Team ELI    
  BARBADOS Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow ELI    
  CAIRO AK Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo REZ    
  SAFIAN Klein Tomasz JKS Przybyszewo REZ    
  KEISHA PROGRES Klein Olaf JKS Przybyszewo REZ    
  FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice REZ    
  JACK DANIELS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. REZ    


 

6 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2021-11-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 0 64,45 1400 PLN
2 DUBALOU 3 Gramza Leszek St. Rodan Club 0 67,20 1200 PLN
3 EDESSO Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki 0 69,98 900 PLN
4 GACARLA VDL Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 70,41 500 PLN
5 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 0 70,62 400 PLN
6 JACK DANIELS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 70,94 300 PLN
7 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 0 71,60 200 PLN
8 CHOCO LADY Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 74,72 150 PLN
9 CARDIFF Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski 0 76,09 150 PLN
10 CHAMPION 127 Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 65,13  
11 KING OF QUEENS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 4 68,94  
12 CALANTINO Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław 4 69,07  
13 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 69,28  
14 FIRST ONE Klein Olaf JKS Przybyszewo 4 70,93  
15 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 71,97  
16 USTINA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 73,24  
17 BAGHERA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 5 78,65  
18 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 5 81,01  
19 LADY PEZI Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 8 68,91  
20 SIR SAPPORO MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 70,75  
21 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 8 72,82  
22 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 8 73,21  
23 CASTALECCIO SM Wojtal Julianna (J.2004) Sopocki KJ 8 73,97  
24 NEWMARKET INFLUENCE Goszczyński Bartosz bpk 8 74,94  
25 FIDELIO'S SON Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 8 77,48  
26 LUCKY HORSE Piksa Łukasz KS Verso La Natura 9 80,27  
27 NEVISTO 3 Synoradzka Zofia (J.2003) KJ Arpav 9 95,00  
28 HENRY 389 Golle Julien (J.2005) Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 12 73,66  
29 BARAQUE Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 12 74,05  
30 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 12 74,33  
31 ULYSSE DE GRANDERIE Dziuba Anna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 13 80,39  
32 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sościcowice 13 80,43  
  BENEFIS Piksa Łukasz KS Verso La Natura ELI    
  HIGHFORCE ONE Klein Tomasz JKS Przybyszewo REZ    


 

7 - N - Finał Małej Rundy - zwykły 238.2.1 (2021-11-21)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CON CORDIA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 53,48 750 PLN
2 C-ZINA W Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 54,21 550 PLN
3 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 54,55 450 PLN
4 CHARGONAY L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 55,81 350 PLN
5 CARETANE ROSE Z Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin 0 56,29 250 PLN
6 FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 0 57,31 150 PLN
7 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 57,79 100 PLN
8 CRUSTY CROC Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 58,72 100 PLN
9 KARMASINA Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 58,89 75 PLN
10 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 0 59,63 75 PLN
11 DIAROS Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 0 59,99 75 PLN
12 FELINE WM Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 60,16 75 PLN
13 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 61,84  
14 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 64,82  
15 CORNELLO Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 65,15  
16 CON CHELLA Kowalczyk Mateusz bpk 0 66,25  
17 FIGARO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 0 69,67  
18 JURANDA Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 52,22  
19 EVER SO CLEVER Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 53,62  
20 CHIVAS DARCO Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 4 54,58  
21 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 54,94  
22 TEKILA-K Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 4 55,50  
23 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 4 58,06  
24 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 64,03  
25 ARAGORN K Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 4 64,39  
26 RHIANNA S Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 64,86  
27 LUMIERE Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 65,01  
28 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 4 65,17  
29 CASSALLIA Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 65,97  
30 CASCADA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 70,55  
31 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 4 71,21  
32 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 71,96  
33 QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 5 72,36  
34 LARIFARI Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno 5 74,46  
35 NOUGAT NANCY Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 8 55,07  
36 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 8 70,97  
37 IGUAZU Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 71,80  
38 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 11 81,65  
39 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 12 62,08  
40 OUTLANDER Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 16 63,64  
41 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 16 65,36  
  CLOONEY Kowalczyk Mateusz bpk ELI    
  SHUGARKA Musiał Nina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    
  SANTORINI L Dubieniecka Martyna (JM.2007) Sopocki KJ ELI    
  KEISHA PROGRES Klein Olaf JKS Przybyszewo REZ    
  CASANDRA Kamińska Agata (J.2004) KJ Ranczo Kołata REZ    
  SKITTLES Hereć Marta Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa REZ    
  SAFIAN Klein Tomasz JKS Przybyszewo REZ    
  BACANTI Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice REZ    


 

8 - C1 - Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.1.5.3 (2021-11-21)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 38,39 0 26,59 1000 PLN
2 CHAMPION 127 Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 40,26 0 26,98 800 PLN
3 GACARLA VDL Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 37,99 0 27,51 600 PLN
4 JACK DANIELS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 0 39,91 0 27,75 400 PLN
5 FIDELIO'S SON Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 39,63 0 28,00 300 PLN
6 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 39,14 0 30,08 200 PLN
7 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 38,03 0 31,09 150 PLN
8 WALKIRIA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 40,69 0 32,87 100 PLN
9 CALITO J Trynka Renata (J.2003) St. Kraju Jumping Team 0 37,84 0 33,70 100 PLN
10 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 42,49 1 40,74 100 PLN
11 BENEFIS Piksa Łukasz KS Verso La Natura 0 38,27 2 45,77 100 PLN
12 CARA 202 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 0 38,14 4 26,10 100 PLN
13 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 0 39,39 4 26,66  
14 COLBERT DES GREZ Trynka Renata (J.2003) St. Kraju Jumping Team 0 35,73 4 26,68  
15 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 38,84 4 27,25  
16 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 0 35,87 4 27,79  
17 HENRY 389 Golle Julien (J.2005) Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 0 42,39 4 28,35  
18 COURAGE 140 Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 39,18 4 30,05  
19 NEWMARKET INFLUENCE Goszczyński Bartosz bpk 0 39,59 4 30,41  
20 VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 35,79 4 30,57  
21 SZAFIR M Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 36,32 4 30,80  
22 POMMERY VANT OUD VLIEGVELD Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 39,56 4 36,66  
23 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 0 38,04 8 38,33  
24 ONEDINE DS Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 0 42,21 16 55,69  
25 GOLDENBOY GR Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 4 35,61      
26 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 4 36,34      
27 DYLLANO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 4 36,71      
28 ULYSSE DE GRANDERIE Dziuba Anna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 4 37,59      
29 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 4 38,24      
30 CORTAS L Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 38,36      
31 BARAQUE Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 39,43      
32 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 39,73      
33 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 39,75      
34 LAMBIK Pawelczak Paulina (MJ.2001) JKS Melloni Horses 5 47,78      
35 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 6 50,35      
36 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 8 34,91      
37 CINDY Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 8 36,13      
38 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 37,88      
39 ILASCHA V&V Szponarska Nicole (MJ.2002) KJ Kietlów 8 38,00      
40 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 8 38,22      
41 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 8 38,46      
42 CHARDONNAY SZUMAWA Heydel Karolina (J.2003) RIO GRANDE Krosinko 12 35,20      
43 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sościcowice 12 37,46      
44 CARILO Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 12 41,90      
45 NIKOZJA Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 14 50,21      
  BAKO 2 Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego ELI        
  MAVANDA Dziuba Anna (JM.2006) KJ Sielanka Warka REZ        


 

9 - CC1 - Grand Prix - Memoriał Generała Michała Gutowskiego - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2021-11-21)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SIR SAPPORO MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 71,43 0 38,30 3400 PLN
2 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 0 70,83 0 40,17 2600 PLN
3 EDESSO Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki 0 70,34 0 43,98 2000 PLN
4 LUCKY HORSE Piksa Łukasz KS Verso La Natura 0 69,00 4 36,97 1200 PLN
5 DUBALOU 3 Gramza Leszek St. Rodan Club 4 71,81     900 PLN
6 KING OF QUEENS Schober Philipp RSV Rothenburg O.L. 4 73,10     650 PLN
7 FIRST ONE Klein Olaf JKS Przybyszewo 8 67,07     450 PLN
8 CHOCO LADY Rozynek Martin KJ Profil Piła 8 69,81     300 PLN
9 CALANTINO Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław 8 70,67      
10 CLEANY VD KATTEVENNEN Z Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 70,68      
11 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 8 73,76      
12 BAGHERA Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 8 76,57      
13 USTINA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 12 68,85      
14 ZETA Z Szponarska Nicole (MJ.2002) KJ Kietlów 12 69,11      
15 LADY PEZI Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 18 83,92      
  CARDIFF Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski ELI        
  CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa REZ        
  NEVISTO 3 Synoradzka Zofia (J.2003) KJ Arpav REZ        
  CASTALECCIO SM Wojtal Julianna (J.2004) Sopocki KJ REZ        
  HIGHFORCE ONE Klein Tomasz JKS Przybyszewo REZ        
  DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team REZ        



 

HUBERTUS 2.5.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR Leszno, 19-21 listopad 2021

WYNIKI KOŃCOWE  PDF
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2021-11-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 EUFORIA Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 0 54,44  
1 KING BALOU XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 55,55  
1 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 0 53,34  
4 CAYENNE Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica 4 57,95  
4 ELASTYNA Kania Natalia (JM.2008) Bpk 4 49,12  
4 CASCOR Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 4 59,75  
4 ELASTYNA Kania Natalia (JM.2008) Bpk 4 49,18  
4 EUFORIA Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 4 55,50  
4 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 4 59,62  
4 GRAJCAR Rozmus Amelia (JM.2008) Bpk 4 55,01  
11 CASCOR Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 8 59,88  
12 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 22 97,69  
  KING BALOU XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań ELI    


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (2021-11-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ANTONIONI Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 0 59,36  
1 TUTSI Szczerek Maja (JM.2006) Atena Ostrzeszów 0 46,70  
1 CANDY GIRL Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 59,26  
1 TUTSI Szczerek Maja (JM.2006) Atena Ostrzeszów 0 44,73  
1 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 0 48,73  
1 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 0 49,54  
1 SMART AND CLEVER Epting Zofia (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 0 53,09  
1 NOTER-DAME-SZ Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice 0 49,70  
1 PORTOS Reszelska Matylda (JM.2008) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 0 50,19  
1 JOLY'S GELLA Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 56,83  
1 NUBALOUNO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 53,42  
1 MILO RED WINE Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 61,45  
1 MILO RED WINE Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 60,30  
1 SEQUIN Z Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 56,23  
1 SEQUIN Z Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 56,70  
1 MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 61,93  
1 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Klub Jazdy Konnej Romico 0 47,43  
1 SEPTEMBER HIT Erd Magdalena (JM.2007) WKJ Lublin 0 49,43  
1 KARINO K Młyńska Nadia (J.2005) Bpk 0 51,91  
20 CASCAN Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 1 66,57  
21 ANTONIONI Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 4 59,47  
21 GRAJCAR Rozmus Amelia (JM.2008) Bpk 4 47,65  
21 FINISZ Kamińska Agata (J.2004) KJ Ranczo Kołata 4 50,82  
21 BELLAGIA Pawelczak Paulina (MJ.2001) JKS Melloni Horses 4 55,86  
21 NOTER-DAME-SZ Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice 4 51,37  
21 NUBALOUNO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 52,34  
21 ALHAURIN Skuza Julia (J.2005) bpk 4 54,03  
21 ALHAURIN Skuza Julia (J.2005) bpk 4 57,17  
29 CASCAN Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 5 65,27  
30 JOLY'S GELLA Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 11 91,60  
31 SENTENCJA Budzyńska Marta (J.2005) Bpk 12 52,55  
31 SENTENCJA Budzyńska Marta (J.2005) Bpk 12 49,20  
33 PORTOS Reszelska Matylda (JM.2008) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 13 69,00  
34 SMART AND CLEVER Epting Zofia (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 16 52,27  
35 BELLAGIA Pawelczak Paulina (MJ.2001) JKS Melloni Horses 21 99,37  
36 FINISZ Kamińska Agata (J.2004) KJ Ranczo Kołata 23 102,37  
37 CANDY GIRL Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 32 109,87  


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (2021-11-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 49,19  
1 LINTELLO Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 0 58,86  
1 RASZKA Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 0 51,95  
1 CARD-M Wojdowska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej 0 52,24  
1 SEPTEMBER HIT Erd Magdalena (JM.2007) WKJ Lublin 0 48,61  
1 EMIKA Echaust Marta (J.2005) Atena Ostrzeszów 0 49,52  
1 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 60,03  
1 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 54,54  
1 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 54,29  
1 TANGELO MZ EQUESTRIAN Z Till Natalia SK Kruszyńscy 0 54,48  
1 RAMMSTEIN Goszczyński Bartosz bpk 0 56,53  
1 BELCANTO Z Budyta Ariana (J.2003) LKS Dragon Nowielice 0 58,62  
1 KON’AMIE Matysiewicz Emilia (J.2003) WKJ Lublin 0 47,22  
1 CENTUCKY 2 Bejgier Magdalena KJ Equiteam 0 53,70  
1 VERDI ALTUS Z RZ Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 0 62,71  
1 RASZKA Sydow Natalia (Mł.2021) Klub Sportowy Sydow Riding Team 0 56,24  
1 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 56,08  
1 CANTORA Młyńska Nadia (J.2005) Bpk 0 51,82  
19 MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 54,09  
19 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 4 61,85  
19 MAŁY NIELS Skuza Julia (J.2005) bpk 4 53,14  
19 QUIVISTO Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 4 58,54  
19 MAŁY NIELS Skuza Julia (J.2005) bpk 4 61,63  
19 LOE S Lis Amelia (J.2003) St. KS Arkadia 4 48,76  
19 CASSANOVA Szymanek Anna KJ Arkadia 4 50,72  
19 LOE S Lis Amelia (J.2003) St. KS Arkadia 4 49,60  
19 VERDI ALTUS Z RZ Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 4 60,64  
19 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 54,54  
29 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 6 72,26  
30 KARINO K Młyńska Nadia (J.2005) Bpk 7 76,96  
31 LINTELLO Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 8 59,22  
31 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Klub Jazdy Konnej Romico 8 46,25  
31 EMIKA Echaust Marta (J.2005) Atena Ostrzeszów 8 48,90  
31 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 8 58,34  
31 UNI-HAPPY DU PACHIS Madej Amelia (JM.2007) WKJ Lublin 8 60,18  
36 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 12 64,23  
36 TANGELO MZ EQUESTRIAN Z Till Natalia SK Kruszyńscy 12 55,76  
36 RASKIN Wojdowska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej 12 50,56  
39 RAMMSTEIN Goszczyński Bartosz bpk 13 66,06  
40 BERA Bolesta Alicja (J.2004) BPK (MAZ) 14 70,20  
41 CARLITA Urbaniak Eryk Bpk 16 53,66  
42 BUNGA BUNGA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 17 83,43  
42 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 17 66,39  
  CANTORA Młyńska Nadia (J.2005) Bpk ELI    
  BUNGA BUNGA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa REZ    


 

4 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2021-11-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARD-M Wojdowska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej 2 58,67  
2 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 2,5 57,84  
3 DONQUEST Paczyna Agata (JM.2006) Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice 3,5 58,25  
3 NAGANO Dunajska Marianna (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 3,5 52,94  
  RASKIN Wojdowska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej BO 58,09  
  CENTUCKY 2 Bejgier Magdalena KJ Equiteam BO 58,21  
  ALISTER Nowakowska Paulina Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy BO 88,80  
  MEDRESA Rogala Alicja (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska BO 51,04  
  ALISTER Nowakowska Paulina Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy BO 54,58  
  MEDRESA Rogala Alicja (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska BO 52,70  
  CEDRIC Gontarz Lidia (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska BO 47,16  
  CEDRIC Gontarz Lidia (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska BO 51,16  
  LAFAYETTE Juszczak Piotr (J.2005) JUKS Gold Team Mieczewo BO 58,86  
  LAFAYETTE Juszczak Piotr (J.2005) JUKS Gold Team Mieczewo ELI    


 

5 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2021-11-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 41,58  
1 PONIATOWSKI Hudzik Witold bpk 0 45,48  
1 CREMONA K Bähr Katla Reitverein von Bellin e.V. 0 44,35  
1 ETNA Kosicka Lena (JM.2006) KS Centaurus 0 43,42  
1 LOTNA Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko 0 42,10  
1 CHANTILLY Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 0 46,11  
7 DREAM ON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 4 43,54  
7 CALOTTA 42 Beyer Diana PSV Galgenberghof Müncheberg e.V. 4 49,92  
7 DESOLE DE SEMILLY Golle Julien (J.2005) Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 4 45,98  
7 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin 4 40,72  
7 QUIVISTO Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 4 49,66  
7 MATSON V Mateja Maksymilian (J.2003) bpk 4 44,78  
7 CASSANOVA Szymanek Anna KJ Arkadia 4 48,41  
7 NAOKI 3 Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 4 43,51  
7 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 4 43,89  
7 GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek 4 46,55  
7 LECHITA Pawlik Dominika KJK Romico 4 44,10  
7 BUGATTI KG Kunecka Hanna (J.2003) bpk 4 47,09  
7 SALMO COGNAC PM Klein Tomasz JKS Przybyszewo 4 53,01  
20 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 5 57,47  
20 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 5 59,58  
22 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin 6 63,85  
23 KON’AMIE Matysiewicz Emilia (J.2003) WKJ Lublin 8 43,65  
23 MATSON V Mateja Maksymilian (J.2003) bpk 8 41,21  
23 LOTNA Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko 8 42,92  
26 MADERA Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 12 47,59  
27 CARLITA Urbaniak Eryk Bpk 24 43,87  
28 UNI-HAPPY DU PACHIS Madej Amelia (JM.2007) WKJ Lublin 26 77,95  
  BERA Bolesta Alicja (J.2004) BPK (MAZ) ELI    
  DREAM ON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań REZ    


 

6 - P - zwykły 238.2.1 (2021-11-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASANDRA Kamińska Agata (J.2004) KJ Ranczo Kołata 0 45,90 200 PLN
2 DIAROS Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 0 47,16 150 PLN
3 EVER SO CLEVER Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 0 48,27 100 PLN
4 SAFIAN Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 49,35 50 PLN
5 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 49,90 50 PLN
6 ASER Krawczykowska Daria (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 49,94  
7 COZ I CAN Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 51,90  
8 NAGANO Dunajska Marianna (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 53,73  
9 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 0 54,42  
10 BELCANTO Z Budyta Ariana (J.2003) LKS Dragon Nowielice 0 54,79  
11 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 0 56,45  
12 COCO CHANEL Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 0 56,86  
13 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 60,45  
14 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 4 49,19  
15 SALMO COGNAC PM Klein Tomasz JKS Przybyszewo 4 49,20  
16 NAOKI 3 Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 4 49,58  
17 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 4 50,04  
18 CASTELLO II G Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico 4 50,33  
19 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 4 53,67  
20 MADERA Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 4 55,42  
21 CALDERON-K Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek 4 55,47  
22 LIKE A DIAMOND JR. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 55,52  
23 GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek 4 58,76  
24 CHANTILLY Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 4 58,95  
25 CLEVER CHAP Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin 4 61,78  
26 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 4 63,38  
27 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 4 65,91  
28 BUGATTI KG Kunecka Hanna (J.2003) bpk 4 66,39  
29 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 7 79,88  
30 CREMONA K Bähr Katla Reitverein von Bellin e.V. 8 50,96  
31 LECHITA Pawlik Dominika KJK Romico 8 56,67  
32 ETNA Kosicka Lena (JM.2006) KS Centaurus 8 59,71  
33 PONIATOWSKI Hudzik Witold bpk 12 45,38  
34 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) Zielonogórski KS Equine Sport 17 87,02  
  JAMIRO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań REZ    


 

7 - N - zwykły 238.2.1 (2021-11-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASANDRA Kamińska Agata (J.2004) KJ Ranczo Kołata 0 47,71 300 PLN
2 SAFIAN Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 49,38 200 PLN
3 CASTELLO II G Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico 0 50,54 150 PLN
4 BAKO 2 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 0 54,96 100 PLN
5 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 0 56,89 50 PLN
6 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 59,06  
7 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 0 62,64  
8 DIAROS Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 4 48,67  
9 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 4 52,15  
10 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 4 53,31  
11 JAMIRO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 5 68,58  
12 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 5 71,81  
13 LIKE A DIAMOND JR. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 6 73,88  
14 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 8 51,10  
15 ASER Krawczykowska Daria (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 8 67,53  
16 COCO CHANEL Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 12 54,53  
17 CALDERON-K Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek 12 58,32  
18 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 12 60,04  
  COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club ELI    
  COZ I CAN Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny REZ    


 

8 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2021-11-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 0 50,50  
1 DISNEY Zujewska Zuzanna (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 49,62  
1 DISNEY Zujewska Zuzanna (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 44,34  
1 FILEMON Kalak Laura (Mł.2009) KJ J.J. Darboven Rumia 0 42,70  
1 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 0 60,37  
1 CASCOR Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 52,32  
1 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 0 52,96  
1 EUFORIA Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 0 53,41  
1 EUFORIA Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 0 53,45  
10 ELASTYNA Kania Natalia (JM.2008) Bpk 4 50,39  
10 CASCOR Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 4 59,41  
12 KING BALOU XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 7 72,81  
13 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 10 66,71  
14 FILEMON Kalak Laura (Mł.2009) KJ J.J. Darboven Rumia 13 65,02  
15 ELASTYNA Kania Natalia (JM.2008) Bpk 17 81,56  
  KING BALOU XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań ELI    


 

9 - LL - dokładności bez rozgrywki (2021-11-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ALHAURIN Skuza Julia (J.2005) bpk 0 52,05  
1 ALHAURIN Skuza Julia (J.2005) bpk 0 50,50  
1 JOLY'S GELLA Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 48,73  
1 PORTOS Reszelska Matylda (JM.2008) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 0 45,10  
1 IRONMAN Moroz Julia (J.2004) KJ Michałówka 0 43,87  
1 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 0 42,48  
1 NOTER-DAME-SZ Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice 0 48,65  
1 GRAJCAR Rozmus Amelia (JM.2008) Bpk 0 46,54  
1 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 0 58,38  
10 OCEAN B Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Grand Horse Suchy Las 4 42,68  
10 BELLAGIA Pawelczak Paulina (MJ.2001) JKS Melloni Horses 4 48,68  
10 PORTOS Reszelska Matylda (JM.2008) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 4 56,30  
10 JOLY'S GELLA Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 48,25  
10 CANDY GIRL Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 52,04  
10 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 4 61,31  
10 CANDY GIRL Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 52,07  
10 SENTENCJA Budzyńska Marta (J.2005) Bpk 4 47,60  
10 MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 51,91  
10 TUTSI Szczerek Maja (JM.2006) Atena Ostrzeszów 4 43,45  
10 SAMARA Kapała Filip KS Jumping Events Poznań 4 53,71  
10 UPTOWN GIRL Z Kolanus Anna (J.2003) KJ Michałówka 4 50,77  
22 KARINO K Młyńska Nadia (J.2005) Bpk 8 49,59  
22 NOTER-DAME-SZ Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice 8 47,58  
22 SMART AND CLEVER Epting Zofia (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 8 49,20  
22 SEQUIN Z Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 8 49,12  
26 OCEAN B Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Grand Horse Suchy Las 14 69,29  
  IRONMAN Kapała Filip KS Jumping Events Poznań ELI    
  SAMARA Poszwald Julianna (JM.2006) KJ Brzóska Sport Horses REZ    


 

10 - L - dokładności bez rozgrywki (2021-11-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FINISZ Kamińska Agata (J.2004) KJ Ranczo Kołata 0 46,99  
1 ANTONIONI Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 0 52,70  
1 MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 50,30  
1 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 48,10  
1 QUINELLA MESNIL Sergiel Hanna (JM.2006) KS Centaurus Stary Kisielin 0 49,93  
1 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 0 58,70  
1 SID Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 0 46,48  
1 MILO RED WINE Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 53,64  
1 LOE S Lis Amelia (J.2003) St. KS Arkadia 0 53,06  
1 MILO RED WINE Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 56,54  
1 NUBALOUNO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 51,87  
1 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 48,83  
1 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 0 47,86  
1 RASZKA Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 0 50,04  
1 RASZKA Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 0 47,34  
1 CANTORA Młyńska Nadia (J.2005) Bpk 0 48,90  
1 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 51,18  
1 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 49,28  
19 SMART AND CLEVER Epting Zofia (JM.2007) KS SYDOW Riding Team 4 49,16  
19 CARLITA Urbaniak Eryk Bpk 4 49,39  
19 CONAN D Liszyńska Julia (J.2004) bpk 4 47,62  
19 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Klub Jazdy Konnej Romico 4 43,80  
19 MAŁY NIELS Skuza Julia (J.2005) bpk 4 48,30  
19 LOE S Lis Amelia (J.2003) St. KS Arkadia 4 47,28  
19 ICECREAME Piechowiak Maja (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 4 61,55  
19 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 4 50,22  
19 KON’AMIE Matysiewicz Emilia (J.2003) WKJ Lublin 4 46,15  
19 BUNGA BUNGA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 54,88  
19 BUNGA BUNGA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 54,42  
19 CANTORA Młyńska Nadia (J.2005) Bpk 4 49,33  
19 CASCAN Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 4 51,77  
19 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 4 53,84  
19 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 48,47  
34 UNI-HAPPY DU PACHIS Madej Amelia (JM.2007) WKJ Lublin 5 63,75  
34 BERA Bolesta Alicja (J.2004) BPK (MAZ) 5 65,83  
36 FINISZ Kamińska Agata (J.2004) KJ Ranczo Kołata 8 61,58  
36 SEQUIN Z Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 8 51,30  
36 KARINO K Młyńska Nadia (J.2005) Bpk 8 47,19  
36 ANTONIONI Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 8 55,80  
36 TUTSI Szczerek Maja (JM.2006) Atena Ostrzeszów 8 41,85  
36 CARLITA Urbaniak Eryk Bpk 8 50,44  
36 CONAN D Liszyńska Julia (J.2004) bpk 8 48,03  
36 TANGELO MZ EQUESTRIAN Z Till Natalia SK Kruszyńscy 8 49,20  
36 MAŁY NIELS Skuza Julia (J.2005) bpk 8 48,50  
36 ICECREAME Piechowiak Maja (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 8 39,71  
36 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 8 51,05  
36 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 8 56,69  
48 EMIKA Echaust Marta (J.2005) Atena Ostrzeszów 9 64,70  
49 GRAJCAR Rozmus Amelia (JM.2008) Bpk 12 46,60  
49 UPTOWN GIRL Z Kolanus Anna (J.2003) KJ Michałówka 12 58,90  
49 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 12 48,32  
49 CASCAN Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 12 56,76  
53 TANGELO MZ EQUESTRIAN Z Till Natalia SK Kruszyńscy 15 70,30  
54 SENTENCJA Budzyńska Marta (J.2005) Bpk 16 45,56  
55 RAMMSTEIN Goszczyński Bartosz bpk 26 83,39  
56 CENTUCKY 2 Bejgier Magdalena KJ Equiteam 28 108,84  
  NUBALOUNO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań ELI    
  RAMMSTEIN Goszczyński Bartosz bpk ELI    


 

11 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2021-11-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MEDRESA Rogala Alicja (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 3 71,27  
2 ORLANDO B Maćkowiak Olga (J.2005) KS Grand Horse Suchy Las 3.5 65,86  
2 SEPTEMBER HIT Erd Magdalena (JM.2007) WKJ Lublin 3.5 65,43  
  CENTUCKY 2 Bejgier Magdalena KJ Equiteam BO 65,97  
  BALUBINO H Judek Sonia (J.2005) KJ Michałówka BO 61,83  
  ASTURIA Olszowy Ryszard (J.2005) Klub Jeździecki Lansada BO 63,65  
  VAGANT Młyńczak Zuzanna (MJ.2002) KJ Liljówka Stęszewko BO 79,68  
  ASTURIA Olszowy Ryszard (J.2005) Klub Jeździecki Lansada BO 65,04  
  VAGANT Młyńczak Zuzanna (MJ.2002) KJ Liljówka Stęszewko BO 59,97  
  LAFAYETTE Juszczak Piotr (J.2005) JUKS Gold Team Mieczewo BO 69,20  
  LAFAYETTE Juszczak Piotr (J.2005) JUKS Gold Team Mieczewo BO 66,94  
  ALISTER Nowakowska Paulina Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy BO 74,93  
  SEPTEMBER HIT Erd Magdalena (JM.2007) WKJ Lublin BO 63,02  
  CEDRIC Gontarz Lidia (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska BO 88,43  
  CEDRIC Gontarz Lidia (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska BO 66,45  
  BALUBINO H Judek Sonia (J.2005) KJ Michałówka ELI    
  ALISTER Nowakowska Paulina Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy ELI    


 

12 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2021-11-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 47,75  
1 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 48,04  
1 NAGANO Dunajska Marianna (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 51,16  
1 LOTNA Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko 0 49,19  
1 KERA Skaba Alicja (MJ.2002) KS Jumping Events Poznań 0 54,59  
1 LOTNA Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko 0 52,59  
1 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Klub Jazdy Konnej Romico 0 50,25  
1 MATSON V Mateja Maksymilian (J.2003) bpk 0 54,49  
1 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,76  
1 MATSON V Mateja Maksymilian (J.2003) bpk 0 54,01  
1 KON’AMIE Matysiewicz Emilia (J.2003) WKJ Lublin 0 52,32  
1 VERDI ALTUS Z RZ Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 0 58,76  
1 VERDI ALTUS Z RZ Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 0 57,45  
1 DREAM ON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 55,02  
1 DREAM ON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 53,82  
1 CREMONA K Bähr Katla Reitverein von Bellin e.V. 0 47,88  
1 DESOLE DE SEMILLY Golle Julien (J.2005) Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 0 49,96  
1 MADERA Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 0 47,58  
1 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 57,04  
1 LECHITA Pawlik Dominika KJK Romico 0 50,95  
1 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 0 56,45  
1 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 0 52,79  
1 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 48,92  
1 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 0 51,81  
1 QUIVISTO Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 0 56,93  
26 QUINELLA MESNIL Sergiel Hanna (JM.2006) KS Centaurus Stary Kisielin 4 55,62  
26 SID Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 4 49,70  
26 LACASTA TG Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 4 62,01  
26 UNI-HAPPY DU PACHIS Madej Amelia (JM.2007) WKJ Lublin 4 46,81  
26 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 4 50,85  
26 NAOKI 3 Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 4 52,68  
26 CALOTTA 42 Beyer Diana PSV Galgenberghof Müncheberg e.V. 4 60,66  
26 FRANKE Włoch January (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 4 53,27  
34 SZRON KM Zujewska Wiktoria (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 5 65,30  
34 GIGOLO Stępniak Martyna (JM.2006) Zielonogórski Klub Sportowy 5 67,29  
36 LINTELLO Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 8 56,75  
36 LACASTA TG Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 8 56,67  
36 BERA Bolesta Alicja (J.2004) BPK (MAZ) 8 46,98  
36 GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek 8 55,15  
40 SZRON KM Zujewska Wiktoria (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 9 66,33  
40 GIGOLO Stępniak Martyna (JM.2006) Zielonogórski Klub Sportowy 9 66,96  
42 LINTELLO Zielińska Paulina KS Idmar Krajkowo 10 84,94  
  KERA Skaba Alicja (MJ.2002) KS Jumping Events Poznań ELI    
  EMIKA Echaust Marta (J.2005) Atena Ostrzeszów ELI    
  CASSANOVA Szymanek Anna KJ Arkadia ELI    
  DONQUEST Paczyna Agata (JM.2006) Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice ELI    
  BELCANTO Z Budyta Ariana (J.2003) LKS Dragon Nowielice REZ    


 

13 - P - zwykły 238.2.1 (2021-11-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 49,43 200 PLN
2 DUCIANO Zaremba Martyna (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 0 50,80 150 PLN
3 ETNA Kosicka Lena (JM.2006) KS Centaurus 0 53,87 100 PLN
4 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) Zielonogórski KS Equine Sport 0 55,12 50 PLN
5 E-COFERTINA Włoch January (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 0 55,14 50 PLN
6 FELINE WM Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 55,84  
7 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 57,54  
8 FIGARO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 0 59,44  
9 NAGANO Dunajska Marianna (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 59,69  
10 COCO CHANEL Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 0 59,96  
11 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 0 60,60  
12 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 61,41  
13 PONIATOWSKI Hudzik Witold bpk 0 62,33  
14 QUIVISTO Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 0 62,81  
15 CONTHAGRA Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 63,06  
16 ASER Krawczykowska Daria (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 63,43  
17 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 0 68,50  
18 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 0 69,02  
19 COZ I CAN Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 70,93  
20 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 72,48  
21 MADERA Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 4 50,94  
22 NAOKI 3 Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 4 55,20  
23 CASTELLO II G Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico 4 56,16  
24 DESOLE DE SEMILLY Golle Julien (J.2005) Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 4 57,71  
25 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 4 58,53  
26 FRANKE Włoch January (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 4 59,53  
27 CHANTILLY Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 4 60,08  
28 GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek 4 60,48  
29 CLEVER CHAP Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin 4 62,31  
30 SKITTLES Hereć Marta Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 63,63  
31 CALOTTA 42 Beyer Diana PSV Galgenberghof Müncheberg e.V. 4 67,93  
32 NIRMETTE Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 8 51,11  
33 LECHITA Pawlik Dominika KJK Romico 8 61,92  
34 CALDERON-K Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek 8 62,37  
35 JAMIRO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 8 65,93  
36 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 12 63,23  
37 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 29 90,70  
  BELCANTO Z Budyta Ariana (J.2003) LKS Dragon Nowielice ELI    
  LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin ELI    
  CREMONA K Bähr Katla Reitverein von Bellin e.V. REZ    
  SALMO COGNAC PM Klein Tomasz JKS Przybyszewo REZ    


 

14 - N - zwykły 238.2.1 (2021-11-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DUCIANO Zaremba Martyna (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 0 47,76 300 PLN
2 NIRMETTE Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 0 51,89 200 PLN
3 COCO CHANEL Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 0 55,63 150 PLN
4 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 55,79 100 PLN
5 VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 56,04 50 PLN
6 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 58,71  
7 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 62,61  
8 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 0 63,88  
9 LIKE A DIAMOND JR. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 64,60  
10 COZ I CAN Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 69,16  
11 E-COFERTINA Włoch January (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 4 54,52  
12 CONTHAGRA Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 56,88  
13 CHANTILLY Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 4 60,14  
14 ASER Krawczykowska Daria (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 4 61,67  
15 BARBADOS Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 4 61,83  
16 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 4 64,87  
17 SKITTLES Hereć Marta Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 68,50  
18 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 68,61  
19 BAKO 2 Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 58,08  
20 PONIATOWSKI Hudzik Witold bpk 8 64,39  
21 JAMIRO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 8 64,71  
22 BUGATTI KG Kunecka Hanna (J.2003) bpk 8 65,27  
23 CASTELLO II G Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico 11 82,37  
24 SALMO COGNAC PM Klein Tomasz JKS Przybyszewo 12 89,60  
  CALDERON-K Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek REZ    
  LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) Zielonogórski KS Equine Sport DYS    


 

15 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2021-11-21)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ELASTYNA Kania Natalia (JM.2008) Bpk 0 49,80  
1 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 0 56,63  
1 FILEMON Kalak Laura (Mł.2009) KJ J.J. Darboven Rumia 0 45,97  
1 DISNEY Zujewska Zuzanna (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 45,11  
1 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 0 62,53  
1 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 0 60,12  
1 KING BALOU XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 53,13  
8 DISNEY Zujewska Zuzanna (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 4 44,81  
8 FILEMON Kalak Laura (Mł.2009) KJ J.J. Darboven Rumia 4 45,74  
10 ELASTYNA Kania Natalia (JM.2008) Bpk 8 48,47  
11 KING BALOU XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 13 84,10  


 

16 - LL - dokładności bez rozgrywki (2021-11-21)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SAMARA Kapała Filip KS Jumping Events Poznań 0 54,69  
1 IRONMAN Moroz Julia (J.2004) KJ Michałówka 0 48,80  
1 JOLY'S GELLA Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 52,64  
1 CASCOR Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 50,97  
1 CASCOR Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 51,39  
1 PORTOS Reszelska Matylda (JM.2008) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 0 49,81  
1 PORTOS Reszelska Matylda (JM.2008) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 0 50,71  
1 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 0 63,16  
1 RENE DE SEMILLY Lehmann Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 0 47,60  
1 GRAJCAR Rozmus Amelia (JM.2008) Bpk 0 47,13  
1 OCEAN B Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Grand Horse Suchy Las 0 48,78  
12 SAMARA Kapała Filip KS Jumping Events Poznań 4 65,89  
12 FINISZ Kamińska Agata (J.2004) KJ Ranczo Kołata 4 50,75  
12 BELLAGIA Pawelczak Paulina (MJ.2001) JKS Melloni Horses 4 56,31  
12 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 4 56,84  
12 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 4 42,79  
12 SENTENCJA Budzyńska Marta (J.2005) Bpk 4 48,02  
12 OCEAN B Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Grand Horse Suchy Las 4 63,16  
12 FINISZ Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 4 52,42  
20 JOLY'S GELLA Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 6 71,83  
21 IRONMAN Moroz Julia (J.2004) KJ Michałówka 10 71,82  


 

17 - L - dokładności bez rozgrywki (2021-11-21)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 47,17  
1 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 51,38  
1 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 0 61,77  
1 QUINELLA MESNIL Sergiel Hanna (JM.2006) KS Centaurus Stary Kisielin 0 54,18  
1 SID Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 0 47,70  
1 NUBALOUNO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 53,42  
1 MILO RED WINE Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 57,39  
1 ICECREAME Piechowiak Maja (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 0 45,33  
1 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 54,27  
1 ICECREAME Piechowiak Maja (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 0 47,19  
1 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 55,11  
1 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 54,82  
1 SEPTEMBER HIT Erd Magdalena (JM.2007) WKJ Lublin 0 48,79  
1 KON’AMIE Matysiewicz Emilia (J.2003) WKJ Lublin 0 49,50  
1 BERA Bolesta Alicja (J.2004) BPK (MAZ) 0 45,93  
1 SEQUIN Z Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 55,69  
17 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 4 58,14  
17 RENE DE SEMILLY Lehmann Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 4 48,83  
17 CONAN D Liszyńska Julia (J.2004) bpk 4 52,93  
17 NUBALOUNO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 57,87  
17 MEDRESA Rogala Alicja (J.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 50,37  
17 UNI-HAPPY DU PACHIS Madej Amelia (JM.2007) WKJ Lublin 4 45,13  
17 CARLITA Urbaniak Eryk Bpk 4 53,57  
17 MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 52,11  
17 KARINO K Młyńska Nadia (J.2005) Bpk 4 48,06  
17 SEQUIN Z Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 4 55,81  
27 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 8 60,14  
27 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 8 60,60  
27 EMIKA Echaust Marta (J.2005) Atena Ostrzeszów 8 50,36  
30 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 11 74,23  
31 GRAJCAR Rozmus Amelia (JM.2008) Bpk 12 46,84  
31 SENTENCJA Budzyńska Marta (J.2005) Bpk 12 46,43  
31 CONAN D Liszyńska Julia (J.2004) bpk 12 52,41  
31 KARINO K Młyńska Nadia (J.2005) Bpk 12 46,80  
35 EMIKA Echaust Marta (J.2005) Atena Ostrzeszów 25 82,63  
  BELCANTO Z Budyta Ariana (J.2003) LKS Dragon Nowielice ELI    
  BELCANTO Z Budyta Ariana (J.2003) LKS Dragon Nowielice ELI    


 

18 - L - licencyjny na styl jeźdźca (2021-11-21)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BALUBINO H Judek Sonia (J.2005) KJ Michałówka 3 65,15  
1 VAGANT Młyńczak Zuzanna (MJ.2002) KJ Liljówka Stęszewko 3 66,22  
3 UPTOWN GIRL Z Kolanus Anna (J.2003) KJ Michałówka 3,5 68,89  
3 CEDRIC Gontarz Lidia (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 3,5 66,16  
5 TUTSI Szczerek Maja (JM.2006) Atena Ostrzeszów 3.5 55,46  
  ASTURIA Olszowy Ryszard (J.2005) Klub Jeździecki Lansada BO 62,50  
  ASTURIA Olszowy Ryszard (J.2005) Klub Jeździecki Lansada BO 64,79  
  UPTOWN GIRL Z Kolanus Anna (J.2003) KJ Michałówka BO 64,32  
  LAFAYETTE Juszczak Piotr (J.2005) JUKS Gold Team Mieczewo BO 66,81  
  LAFAYETTE Juszczak Piotr (J.2005) JUKS Gold Team Mieczewo BO 63,79  
  ALISTER Nowakowska Paulina Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy BO 68,01  
  ALISTER Nowakowska Paulina Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy BO 63,82  
  CEDRIC Gontarz Lidia (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska BO 66,66  
  TUTSI Szczerek Maja (JM.2006) Atena Ostrzeszów BO 69,88  


 

19 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2021-11-21)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LOTNA Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko 0 62,56  
1 KERA Skaba Alicja (MJ.2002) KS Jumping Events Poznań 0 65,64  
1 LOTNA Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko 0 62,39  
1 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Klub Jazdy Konnej Romico 0 55,65  
1 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Klub Jazdy Konnej Romico 0 57,76  
1 GIGOLO Stępniak Martyna (JM.2006) Zielonogórski Klub Sportowy 0 62,65  
1 MADERA Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 0 56,45  
1 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 63,43  
1 LECHITA Pawlik Dominika KJK Romico 0 55,16  
1 CANTORA Młyńska Nadia (J.2005) Bpk 0 58,92  
1 CANTORA Młyńska Nadia (J.2005) Bpk 0 57,99  
12 LACASTA TG Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 1 72,11  
13 KERA Skaba Alicja (MJ.2002) KS Jumping Events Poznań 4 70,46  
13 ORLANDO B Maćkowiak Olga (J.2005) KS Grand Horse Suchy Las 4 58,05  
13 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 4 57,94  
13 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 4 58,35  
13 DREAM ON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 4 62,67  
13 LA BAMBA CALIDAD TG Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 4 68,47  
19 ORLANDO B Maćkowiak Olga (J.2005) KS Grand Horse Suchy Las 6 79,68  
20 SZRON KM Zujewska Wiktoria (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 8 56,64  
21 BALUBINO H Judek Sonia (J.2005) KJ Michałówka 12 57,28  
21 LACASTA TG Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 12 68,12  
21 FRANKE Włoch January (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 12 60,84  
24 QUINELLA MESNIL Sergiel Hanna (JM.2006) KS Centaurus Stary Kisielin 13 89,96  
  SID Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań ELI    


 

20 - P - dwufazowy 274.1.5.3 (2021-11-21)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 E-COFERTINA Włoch January (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 0 44,81 0 28,17 200 PLN
2 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 47,31 0 29,89 150 PLN
3 ETNA Kosicka Lena (JM.2006) KS Centaurus 0 45,56 0 30,71 100 PLN
4 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 47,46 0 30,99 50 PLN
5 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 0 49,63 0 31,93 50 PLN
6 ASER Krawczykowska Daria (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 49,38 0 32,74  
7 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) Zielonogórski KS Equine Sport 0 50,35 0 32,86  
8 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 0 47,22 0 34,69  
8 CONTHAGRA Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 51,86 0 34,69  
10 QUIVISTO Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 0 49,35 0 36,49  
11 CHANTILLY Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 0 48,84 0 37,95  
12 SZRON KM Zujewska Wiktoria (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 0 44,49 4 33,84  
13 NAOKI 3 Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 0 48,99 4 37,10  
14 CALOTTA 42 Beyer Diana PSV Galgenberghof Müncheberg e.V. 0 46,07 4 37,14  
15 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 0 52,97 4 39,19  
16 NIRMETTE Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 0 48,09 4 41,76  
17 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 50,04 8 41,87  
18 DREAM ON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 51,20 20 72,76  
19 DUCIANO Zaremba Martyna (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 1 59,85      
20 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 4 47,63      
21 MATSON V Mateja Maksymilian (J.2003) bpk 4 49,23      
22 FRANKE Włoch January (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 4 50,22      
23 GIGOLO Stępniak Martyna (JM.2006) Zielonogórski Klub Sportowy 4 50,53      
24 DESOLE DE SEMILLY Golle Julien (J.2005) Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 4 51,30      
25 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 4 51,42      
26 PONIATOWSKI Hudzik Witold bpk 4 51,97      
27 LA BAMBA CALIDAD TG Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań 4 56,05      
28 NAGANO Dunajska Marianna (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 5 58,56      
29 CASTELLO II G Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico 7 69,64      
30 MADERA Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 8 45,05      
31 LECHITA Pawlik Dominika KJK Romico 8 47,18      


 

21 - N - dwufazowy 274.1.5.3 (2021-11-21)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ASER Krawczykowska Daria (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 48,16 0 35,30 300 PLN
2 JAMIRO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 47,05 4 34,29 200 PLN
3 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 46,79 4 38,13 150 PLN
4 CREMONA K Bähr Katla Reitverein von Bellin e.V. 0 43,25 8 32,99 100 PLN
5 DUCIANO Zaremba Martyna (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 4 43,79     50 PLN
6 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 4 45,40      
7 E-COFERTINA Włoch January (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 4 47,54      
8 CONTHAGRA Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 50,14      
9 BARBADOS Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 4 53,45      
10 CHANTILLY Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 8 50,60      
11 NIRMETTE Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 12 46,75      
12 PONIATOWSKI Hudzik Witold bpk 12 53,42      
13 CASTELLO II G Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico 13 60,57      



 

HUBERTUS 2.5.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21