Podium IND fot. Łukasz Kowalski
Podium Indywidualne ME Pony 2021
złoto - Jeanne Hirel FRA VEDOUZ DE NESTIN 0 pkt
srebro - Marie Ann Sullivan FRA KEN VAN ORCHID 3 pkt
brąz - Siebe Leemans NED VOODSTOCK DE L'ASTREE 4 pkt
WYNIKI
Jeanne Hirel Siebe Leemans
PODIUM ZESPOŁOWE ME PONY 2021
złoto - FRANCJA 8 pkt
srebro - HOLANDIA 13 pkt / 0 rozgrywka
BRĄZ - NORWEGIA 13 pkt / WD rozgrywka
Złoty medal - ekipa Francji fot. Łukasz Kowalski
M-ce | TEAM | Round I | Round II | I+II | Round III | Final result | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FRA |
France
Olivier Bost |
0 | 4 | 4 | 4 | 8 | ||||
Anna Szarzewski
10189835 |
VAUGHANN DE VUZIT (227)
Gelding / / Grey / 2009 (12) / DEXTER LEAM PONDI / VOTER AR CRANO/MOYGLARE BRUFF / / Florence SZARZEWSKI |
0 | 0 | 4 | |||||||
Lola Brionne
10167984 |
CLEMENTINE (228)
Mare / / Other / 2012 (9) / MOZART DE BENY / SALIE/JOCKER DES NOUETTES / S.a.r.l. L'EPINETTE DE BOISEMONT 95000 BOISEMONT (FRA) / Alain LECLERCQ |
0 | 4 | 4 | |||||||
Nohlan Vallat
10158508 |
DAENERYS D'HURL'VENT (229)
Mare / / Other / 2013 (8) / ROUDOUDOU D'HURL'VENT / RAVAGE DES ETISSES/QUIDAM DE REVEL / / Jean DREXLER, Nohlan VALLAT |
0 | 4 | 0 | |||||||
Jeanne Hirel
10167208 |
VEDOUZ DE NESTIN (230)
Stallion / / Other / 2009 (12) / IMPERIAL DU BLIN / LEILA DU NEREAU/O MALLEY / Louis-paul DUTHOIT 45530 COMBREUX (FRA) / SCEA HIREL |
0 | 0 | 0 | |||||||
Marie Ann Sullivan
10222110 |
KEN VAN ORCHID (231)
Stallion / NRPS / Bay / 2010 (11) / KANSHEBBER / ORCHID'S CELESTYI/KANTJE'S RONALDO / MME C. V.D. LAAR 99 (FRA) / Eric DENARNAUD, Jean DENARNAUD |
Srebrny medal - ekipa Holandii fot. Łukasz Kowalski
2 | NED |
The Netherlands
Edwin Hoogenraat |
0 | 13 | 13 | 0 | 13 | 0 | 136,38 | ||
Siebe Leemans
10176790 |
VOODSTOCK DE L'ASTREE (232)
Gelding / SF / Grey / 2009 (12) / QUINOLA DU PARK / SENSATION DE L'ASTREE/VENT FOU DUFF / Treilland Elisabeth / Evelyn MEES |
0 | 4 | 0 | 0 | 42,54 | |||||
Ava Eden Van Grunsven
10208726 |
SPECIAL LADY (236)
Mare / NRPS / Bay / 2002 (19) / UNKNOWN* / UNKNOWN*/UNKNOWN* / A. COPPELMANS, MIERLO (NED) / Anky Holding B.V. |
0 | 8 | 4 | 0 | 48,07 | |||||
Milan Morssinkhof
10142641 |
CARRICK 13 (234)
Stallion / WESTF / Grey / 2005 (16) / CALATO / SABINA/GRAND AMOUR / A. & B. Johanngieseker / S. Morssinkhof |
0 | 5 | 0 | 0 | 45,77 | |||||
Logan Fiechter
10168658 |
MINERVA FOR PLAY (233)
Gelding / RHEIN / Bay / 2011 (10) / FOR NEXT GENERATION / MINERVA DILANDRA/DONAUWIND / Kutsch, Ellen / Logan FIECHTER |
4 | 4 | 0 | WD | ||||||
Renske Van Middendorp
10212703 |
JOLLY (235)
Mare / / Grey / 2011 (10) / UNKNOWN SIRE / UNKNOWN DAM/UNKNOWN DAM'S SIRE / / Bert VAN MIDDENDORP, Renske VAN MIDDENDORP |
12 |
Medal brązowy - ekipa Norwegii fot. Łukasz Kowalski
3 | NOR |
Norway
Tom Vidar Gjeldnes |
4 | 5 | 9 | 4 | 13 | WD | 90,3 | ||
Thea Gunleksen
10162784 |
0 | 0 | 4 | 4 | 47,26 | ||||||
Mikkel Fredin Nilsen
10193145 |
ATTYRORY WARRIOR (214)
Gelding / / Other / 2006 (15) / / / / Unknown / Pia Fredin NILSEN, Erik Fredin NILSEN, Truls Fredin NILSEN |
4 | 4 | 8 | 4 | 43,04 | |||||
Dina Nicolaysen
10193212 |
0 | 8 | 0 | WD | |||||||
Rasmus Aasland
10185830 |
POETICS FLOURA (212)
Mare / / Grey / 2007 (14) / POETIC JUSTICE RC 81 / CUFFESGRANGE FALCON RC 1300/DUNLEWEY SONNY JIM IRL 690 / Anne Patersson / Theresé Louise AASLAND, Thorsheim Hest & Hundesenter |
42 | 1 | 0 | WD | ||||||
Oda Therese Oddsen
10179079 |
JAVAS ALUN (215)
Mare / ISH / Other / 2003 (18) / CAVALIER TWO FOR JOY / SUSIE ALL SORTS/NOT RECORDED / Javas Alun / Odd Geir ODDSEN, Therese ODDSEN, Terje SVELA, Tove Brit SVELA |
42 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |