CSI2 CSIYH Wrocław 7-10 X 2021
Dawid Kubiak i Anastacia III - zwycięzcy konkursu Grand Prix 2021 fot. Asia Bręklewicz
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
niedziela 10/10/21
Grand Prix LR 145cm 1m. Dawid Kubiak ANASTACIA III
CSI2 135cm 1m. Klara Kozioł ROCKY VIDEO
CSI2 125cm 1m. Karolina Wernerowicz CREME DE LA BEQUEM VIDEO
CSI2 115cm 1m. Natalia Zimnowodzka KALANTE
sobota 09/10/21
CSI2 LR 145cm 2m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO
CSI2 130cm 1m. Grzegorz Nowak LAOS KG
CSI2 120cm 1m. Marta Konarska LILI MARLENE VIDEO
CSI2 110cm 1m. Nadia Lehmann CLINT PLEASURE VIDEO
Finał CSIYH 1m. Adrianna Ostrowska LENTOLINA-S VIDEO
piątek 08/10/21
CSI2 140cm 3m. Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28 VIDEO
CSI2 130cm 3m. Jan Bobik OLE VIDEO
CSI2 120cm 1m. Małgorzata Koszucka INOUT W
CSI2 110cm 1m. Nadia Lehmann SILVER STAR VIDEO
CSIYH 1m. Marek Lewicki KING LEPANTINO VIDEO
CSIYH 1m. Sławomir Uchwat LORELEY EXPRESS J.P.P. 07/10/21
CSI Wrocław 2020 1m. Grand Prix Natalia Czernik POL EVERDI
CSI Wrocław 2019 1m. Grand Prix Ales Opatrny CZE FOREWER
CSI Wrocław 2018 1m. Grand Prix Adam Grzegorzewski OKARINO
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |