CSN DiM KJK Michałowice 12-14 XI 2021

Zwycięzcy niedzielnych finałów CSN DiM KJK Michałowice 14/11/21
 
Gr A0 - Lena Wilk TAJGA KJ Leńcze
Gr A1 - Anna Korus LASEK Stajnia Przylesie Borzęta
Gr A2 - Václav Humplík MERLIN CZE
Gr C - Viktorie Vokounova KALIMERO CZE
Gr Dbis - Melánie Špůrková SONY 2 CZE
GP Dzieci - Irena Bigaj LA CORUNA KS Faruk - na zdjęciu 
Finał MŁ JM - Martyna Obrocka DON VITO KJK Solka Międzyrzecze
Finał J/MJ - Wiktoria Koza SUMIRA KJK Pod Żubrem
 

HZO DiM, HZR
KJK Szary Michałowice, 12-14.11.2021

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - LL 50 - 1. Konkurs nr 1 50 cm KUCE dokładności art.238.1.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HIROSHI Szczepek Stefania (Mł.2012) KJK Romico 0 51,86  
1 PEGGY PRINCESS Lamich Ml. Karel (Mł.2012) JK Opava 0 52,97  
1 TAJGA Wilk Lena (Mł.2012) KJ Leńcze 0 53,74  
1 FLAWIA GOLD Okoczuk Blanka (Mł.2010) Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 50,34  
5 PIKSEL Sokalska Nina (JM.2007) St. KJ Profit Orzesze 1 62,94  
5 SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) Sportowy Klub Jeździecki Bilcza 1 63,29  
7 S'TIK TAK Bandura Izabela (Mł.2011) Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bilcza 2 68,27  
8 S'TIK TAK Bandura Izabela (Mł.2011) Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bilcza 4 53,32  
9 VENDELIN Valentová Eliška (Mł.2012) Pony Club Modra 5 65,90  
9 RINGO Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 5 63,85  
11 WRÓŻKA PONYSPORT Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 9 80,65  


 

2 - LL 60 - 2. Konkurs nr 2 60 cm KUCE dokładności art.238.1.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PIKSEL Sokalska Nina (JM.2007) St. KJ Profit Orzesze 0 57,72  
1 RINGO Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 0 61,31  
1 TAJGA Wilk Lena (Mł.2012) KJ Leńcze 0 49,80  
1 VENDELIN Valentová Eliška (Mł.2012) Pony Club Modra 0 49,78  
1 HIROSHI Szczepek Stefania (Mł.2012) KJK Romico 0 46,42  
1 FLAWIA GOLD Okoczuk Blanka (Mł.2010) Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 49,59  
1 SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) Sportowy Klub Jeździecki Bilcza 0 52,66  
1 MIŚKA Miłoszewska Anna (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 0 53,06  
1 SURRI Hrušková Lenka (Mł.2021) JK Opava-Kateřinky 0 51,34  
1 GRACIE Špuková Viktorie (JM.2007) JK Kočendovec, CZ 0 57,00  
1 SAMBOR Bigaj Alicja (Mł.2012) KS FARUK 0 51,78  
1 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BILCZA 0 49,21  
1 WRÓŻKA PONYSPORT Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 0 59,47  
1 LIPO Mostkova Rozarie (Mł.2021)   0 59,08  
1 GLANTEIFI GUTO(GBR) Valentova Alena (Mł.2010) Pony Club Modra 0 48,92  
1 KONVALINKA Kočařová Karolína (Mł.2011) Pony Club Modra 0 50,39  
17 TWO STEP Mostek Adam   4 56,72  
18 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 5 63,37  
19 OBELIX DE FINIBUS TARRAE Hus Kaja (Mł.2009) Kj Palomino 6 67,95  
20 PRIOLO Czerepińska Maria (Mł.2009) Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn 7 72,20  
20 NADOBNA Steć Maria (JM.2008) Klub Jeździecki Facimiech 7 72,35  
22 PEGGY PRINCESS Lamich Ml. Karel (Mł.2012) JK Opava 9 65,10  
  DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik ELI    


 

3 - LL 70 - 3. Konkurs nr 3 70 cm KUCE dokładności art.238.1.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GLANTEIFI GUTO(GBR) Valentova Alena (Mł.2010) Pony Club Modra 0 49,79  
1 ROSA O PORANKU L Buczek Weronika (Mł.2010) KJ Facimiech 0 56,56  
1 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BILCZA 0 49,91  
1 SAMBOR Bigaj Alicja (Mł.2012) KS FARUK 0 51,31  
1 GRACIE Špuková Viktorie (JM.2007) JK Kočendovec, CZ 0 50,34  
1 PRIOLO Czerepińska Maria (Mł.2009) Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 58,72  
1 MIŚKA Miłoszewska Anna (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 0 51,84  
1 MERLIN Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0 51,41  
1 ORCHID'S SERICA Kočařová Tereza (Mł.2009) Pony Club Modra 0 50,98  
1 SMYK Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 0 58,85  
1 JUNIOR Banasik Julia (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 0 59,35  
1 MELLOW JACK MMW Drwota Matylda (Mł.2010) KJ Leńcze 0 55,76  
1 KING Zaręba Magdalena (Mł.2011) KJ Czarny Dunajec 0 54,83  
1 LASEK Korus Anna (Mł.2011) Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta 0 52,76  
1 IRV ERIKA Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 0 54,79  
1 PHILLIP Valentova Alena (Mł.2010) Pony Club Modra 0 47,51  
1 BALLINACLOUGH WHITE ROSA Buczek Weronika (Mł.2010) KJ Facimiech 0 48,14  
1 LIPO Mostkova Rozarie (Mł.2021)   0 57,09  
1 TWO STEP Mostek Adam   0 57,43  
1 SANTY Mostkova Klara (Mł.2010) bpk 0 55,59  
1 Seryl Vokounova Viktorie   0 53,17  
22 NADOBNA Steć Maria (JM.2008) Klub Jeździecki Facimiech 4 53,99  
22 LOVE ME BMF Wójcik Zofia (Mł.2010) Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 60,58  
22 KSENA Borowczak Aleksandra (Mł.2010) KJ Zbrosławice 4 56,70  
25 SURRI Hrušková Lenka (Mł.2021) JK Opava-Kateřinky 5 64,10  
  KONVALINKA Kočařová Karolína (Mł.2011) Pony Club Modra ELI    
  MELLOW JACK MMW Drwota Matylda (Mł.2010) KJ Leńcze ELI    


 

4 - LL 80 - 4. Konkurs nr 4 80 cm KUCE dokładności art.238.1.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ORCHID'S SERICA Kočařová Tereza (Mł.2009) Pony Club Modra 0 54,14  
1 MERLIN Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0 51,86  
1 LASEK Korus Anna (Mł.2011) Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta 0 51,16  
1 SMYK Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 0 54,44  
1 GAMA Stanula Weronika (JM.2006) Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 48,81  
1 OBELIX DE FINIBUS TARRAE Hus Kaja (Mł.2009) Kj Palomino 0 51,83  
1 KALAMAJKA 1 Humplíková Anna (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0 52,14  
1 URANA MELODY Ciszek Maria (Mł.2011) BPK (sla) 0 51,15  
1 TORERO Ciborowska Marcelina (Mł.2009) Klub Jeździecki Chrobry 0 53,41  
1 BEN HUR Kazimierczyk Patrycja (JM.2007) KJ Chrobry Warszawa 0 55,70  
1 VYŠNIA Samborska Nikola (Mł.2009) Kj Vena Rogoźnik 0 53,43  
1 ROSA O PORANKU L Buczek Weronika (Mł.2010) KJ Facimiech 0 54,28  
1 METSABE ŠARGOUN Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0 51,50  
1 OLEK Nowrot Oliwia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 0 55,12  
1 MARAT Korus Anna (Mł.2011) Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta 0 51,41  
1 ESTER/SHALOM II-5/ESTER Špuková Viktorie (JM.2007) JK Kočendovec, CZ 0 52,14  
1 ORCHID'S AZALEA Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 0 58,95  
1 SANTY Mostkova Klara (Mł.2010) bpk 0 55,01  
1 KALIMERO Vokounova Viktorie   0 52,41  
20 MISTER MERLIN 5 Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 1 62,29  
21 BALLINACLOUGH WHITE ROSA Buczek Weronika (Mł.2010) KJ Facimiech 4 46,74  
21 PHILLIP Valentova Alena (Mł.2010) Pony Club Modra 4 50,19  
21 IRV ERIKA Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 4 51,80  
21 KING Zaręba Magdalena (Mł.2011) KJ Czarny Dunajec 4 53,69  
21 JUNIOR Banasik Julia (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 4 59,42  
21 LOVE ME BMF Wójcik Zofia (Mł.2010) Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 53,88  
27 KSENA Borowczak Aleksandra (Mł.2010) KJ Zbrosławice 5 60,20  
28 Seryl Vokounova Viktorie   9 61,58  
29 OLEK Nowrot Oliwia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 18 83,14  


 

5 - LL 90 - 5. Konkurs nr 5 90 cm KUCE dokładności art.238.1.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ESTER/SHALOM II-5/ESTER Špuková Viktorie (JM.2007) JK Kočendovec, CZ 0 51,47  
1 ORCHID'S AZALEA Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 0 57,78  
1 VYŠNIA Samborska Nikola (Mł.2009) Kj Vena Rogoźnik 0 52,38  
1 TORERO Ciborowska Marcelina (Mł.2009) Klub Jeździecki Chrobry 0 48,61  
1 URANA MELODY Ciszek Maria (Mł.2011) BPK (sla) 0 51,48  
1 SONY 2 Špůrková Melánie (Mł.2009) SS Nový Jičín - Hermelín klub z.s. 0 51,76  
1 EVO Kowalczyk Wiktoria (JM.2008) BPK (MAZ) 0 49,74  
1 CHAGAL Parzych Lena (JM.2006) Klub Jeździecki Chrobry 0 53,45  
1 MISTER MERLIN 5 Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 0 54,10  
1 ARAMIS 2688 Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0 53,12  
1 KALIMERO Vokounova Viktorie   0 50,39  
1 FATIMA Hönigová Edita (JM.2007) Hanácký dvůr z.s. 0 51,77  
1 ENDY KVIT Hošáková Marie Anastázie (Mł.2009) Hřebčín HF Životice u NJ 0 52,18  
14 METSABE ŠARGOUN Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 4 51,12  
14 MARAT Korus Anna (Mł.2011) Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta 4 51,81  
14 KALAMAJKA 1 Humplíková Anna (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 4 52,93  
14 DON PIRO Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 4 56,88  
14 SALLY KING Rypková Nikol (J.2005) JK Trojanovice z.s. 4 58,39  
  BEN HUR Kazimierczyk Patrycja (JM.2007) KJ Chrobry Warszawa ELI    


 

6 - L - 6. Konkurs nr 6 100 cm KUCE zwykły art.238.2.11 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SONY 2 Špůrková Melánie (Mł.2009) SS Nový Jičín - Hermelín klub z.s. 0 46,53 rzeczowa 150 
2 CARLINE DE KERVALENOU Obrocka Martyna (Mł.2009) KJK Solka Międzyrzecze 0 50,46 rzeczowa 100 
3 DON PIRO Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 0 50,98 rzeczowa 50 
4 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 52,88  
5 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 0 54,44  
6 CHAGAL Parzych Lena (JM.2006) Klub Jeździecki Chrobry 4 50,01  
7 ARAMIS 2688 Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 4 51,35  
8 ENDY KVIT Hošáková Marie Anastázie (Mł.2009) Hřebčín HF Životice u NJ 4 51,85  
9 SALLY KING Rypková Nikol (J.2005) JK Trojanovice z.s. 4 57,86  
10 EVO Kowalczyk Wiktoria (JM.2008) BPK (MAZ) 8 47,70  
11 FATIMA Hönigová Edita (JM.2007) Hanácký dvůr z.s. 8 52,53  


 

7 - P - 7. Konkurs nr 7 110 cm KUCE zwykły art.238.2.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 52,36 rzeczowa 150 
2 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 8 55,17 rzeczowa 100 


 

9 - L DK - 9. Konkurs nr 9 L DUŻE KONIE na styl jeźdźca (12-11-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 GARLAND Hankus Zofia (JM.2007) KJ Chrobry Warszawa 0 1 1,0 54,39  
1 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 1 1,0 55,76  
3 VIVANTI PROGRES Stalony-Dobrzańska Olga (JM.2006) BPK 0 1,5 1,5 53,05  
3 DONNA RIVENDELL Czarnek Oliwia (J.2004) WLKS Krakus Swoszowice 0 1,5 1,5 55,95  
3 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) Jurajski LKJ w Udorzu 0 1,5 1,5 53,46  
6 HESSEL ST Nowak Adam (J.2003) KJ Facimiech 0 2 2,0 58,97  
6 NERON Kula Maja (JM.2006) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 2 2,0 52,67  
8 MINOR Michalik Anna (JM.2006) Krakowska Akademia Sportu 0.5 2 2,5 54,54  
8 HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze 0 2,5 2,5 57,34  
10 MINOR Michalik Anna (JM.2006) Krakowska Akademia Sportu 0.5 2,5 3,0 56,97  
10 P’CONTIFAX Banaszczyk Oliwia (Mł.2010) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 0 3 3,0 56,20  
12 JAGODA Kwiecień Amelia (JM.2007) Konecki KJ Fullmet 1 2,5 3,5 56,94  
13 ALHAMBRA Nowak Karolina (J.2005) WLKS Krakus 1 3 4,0 65,25  
13 LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź 0 4 4,0 57,71  
15 VIVANTI PROGRES Stalony-Dobrzańska Olga (JM.2006) BPK 1 3,5 4,5 61,12  
15 DON VITO Obrocka Martyna (Mł.2009) KJK Solka Międzyrzecze 0 4,5 4,5 60,56  
15 CHAMANII Matuła Aleksandra (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 1.5 3 4,5 64,20  
18 FRED FLINSTONE Pięta Olaf (JM.2008) WLKS Krakus 0.5 4,5 5,0 62,16  
19 SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź 0 5,5 5,5 53,67  
20 STAKSOM Hošáková Marie Anastázie (Mł.2009) Hřebčín HF Životice u NJ 0.5 5,5 6,0 55,53  
20 STAKSOM Hošáková Marie Anastázie (Mł.2009) Hřebčín HF Životice u NJ 0.5 5,5 6,0 52,64  
22 FRED FLINSTONE Pięta Olaf (JM.2008) WLKS Krakus 3.5 5 8,5 73,26  
23 SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź 6 4,5 10,5 79,49  
  BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny     ELI    
  NERON Kula Maja (JM.2006) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice     ELI    


 

10 - P DK - 10. Konkurs nr 10 P DUŻE KONIE na styl jeźdźca (12-11-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 BOLONIA Kliś Maja (Mł.2009) Profit Orzesze 0 1,5 1,5 53,40 rzeczowa 125 
1 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0.5 1 1,5 56,43 rzeczowa 125 
3 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 2 2,0 50,03 rzeczowa 10 
3 OLA ROSA NEGRA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 0 2 2,0 51,93 rzeczowa 10 
3 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) Jurajski LKJ w Udorzu 0 2 2,0 52,24 rzeczowa 10 
3 CHAMANII Matuła Aleksandra (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 2 2,0 62,57 rzeczowa 10 
3 BEAU DU SANCY Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 0 2 2,0 57,96 rzeczowa 10 
3 SAMIRO Ochoński Jakub (JM.2007) St. KS KJK Szary Michałowice 0 2 2,0 56,24 rzeczowa 10 
3 CONTESSA II Czarnek Oliwia (J.2004) WLKS Krakus Swoszowice 0 2 2,0 55,88 rzeczowa 10 
10 CONTESSA II Czarnek Oliwia (J.2004) WLKS Krakus Swoszowice 0 2,5 2,5 54,47  
10 LA CORUNA Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 2,5 2,5 53,97  
12 HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze 0 3 3,0 52,93  
12 HESSEL ST Nowak Adam (J.2003) KJ Facimiech 0.5 2,5 3,0 55,50  
12 ALHAMBRA Nowak Karolina (J.2005) WLKS Krakus 1 2 3,0 58,79  
12 BAJER Kotarba Filip (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 3 3,0 56,78  
12 GEMINI 2 Borowczak Agata (J.2005) KJ Zbrosławice 1 2 3,0 60,74  
12 BEL DE JOUR Kliś Maja (Mł.2009) Profit Orzesze 0 3 3,0 54,36  
18 TACYT Kowalczyk Hubert (Mł.2009) KJ Chrobry Warszawa 0 3,5 3,5 57,24  
18 P’CONTIFAX Banaszczyk Oliwia (Mł.2010) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 0.5 3 3,5 54,80  
18 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 0 3,5 3,5 54,63  
18 HARRY Kowalczyk Hubert (Mł.2009) KJ Chrobry Warszawa 0 3,5 3,5 59,97  
22 LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź 0.5 3,5 4,0 55,22  
22 GARLAND Hankus Zofia (JM.2007) KJ Chrobry Warszawa 1 3 4,0 55,54  
22 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0.5 3,5 4,0 52,30  
22 MEDEA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 1 3,0 4,0 48,56  
26 DON VITO Obrocka Martyna (Mł.2009) KJK Solka Międzyrzecze 0 4,5 4,5 57,20  
27 OLA ROSA NEGRA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 2 3 5,0 62,56  
27 JAGODA Kwiecień Amelia (JM.2007) Konecki KJ Fullmet 1 4 5,0 56,08  
27 LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 3 2 5,0 70,59  
30 SAMIRO Ochoński Jakub (JM.2007) St. KS KJK Szary Michałowice 3 3,5 6,5 63,96  


 

11 - N DK - 11. Konkurs nr 11 N DUŻE KONIE na styl jeźdźca (12-11-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 BAJER Kotarba Filip (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 1 1,0 54,85 rzeczowa 125 
1 REFLECTION Stefanowicz Hanna (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 1 1,0 55,20 rzeczowa 125 
3 SUMIRA Koza Wiktoria (J.2003) KJK pod Żubrem 0 1,5 1,5 52,92 rzeczowa 25 
3 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) KJ Facimiech 0 1,5 1,5 54,80 rzeczowa 25 
5 LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0.5 1,5 2,0 53,05  
5 TACYT Kowalczyk Hubert (Mł.2009) KJ Chrobry Warszawa 0 2 2,0 57,25  
7 GEMINI 2 Borowczak Agata (J.2005) KJ Zbrosławice 1 1,5 2,5 62,68  
8 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 0 3 3,0 54,15  
8 ALEBASTR Kościarz Kinga (J.2003) WLKS Krakus 0.5 2,5 3,0 53,26  
8 MANILLON V Špůrková Natálie (J.2005) SS Nový Jičín - Hermelín klub z.s. 0.5 2,5 3,0 57,87  
11 HARRY Kowalczyk Hubert (Mł.2009) KJ Chrobry Warszawa 0.5 3 3,5 57,29  
12 BEAU DU SANCY Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 2 2 4,0 64,14  
13 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 2.5 3 5,5 54,31  
14 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 2 4 6,0 61,31  
15 MEDEA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 4 3 7,0 70,81  
  BEL DE JOUR Kliś Maja (Mł.2009) Profit Orzesze     ELI    
  ALEBASTR Kościarz Kinga (J.2003) WLKS Krakus     ELI    
  CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice     REZ    


 

12 - C DK - 12. Konkurs nr 12 C DUŻE KONIE na styl jeźdźca (12-11-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) KJ Facimiech 2.5 3,0 5,5 56,41 rzeczowa 150 


 

1R - LL 60 - Konkurs LL 60 cm z trafieniem w normę czasu (12-11-2021)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 ROYALE VAN DE NOORDHEUVEL Szary Ziebicka Anna POL 0 48,48 +3,48  
2 SHADOW Kapusta Anna (J.2003) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 40,97 -4,03  
3 HASSAN Lizak Maria (JM.2007) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 1 46,34 +1,34  
4 SELLO Walter Michał Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 1 38,75 -6,25  
5 WIQUIRRA Fedorczak Vincent (Mł.2010) BPK 2 56,95 +11,95  
  SORINNA Kiluk Jagoda (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech ELI      
T ROYALE VAN DE NOORDHEUVEL Szary Ziebicka Anna POL 0 46,95 +1,95  
T SHADOW Kapusta Anna (J.2003) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 41,28 -3,72  
T SELLO Walter Michał Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 36,01 -8,99  
T HASSAN Lizak Maria (JM.2007) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 1 46,51 +1,51  


 

2R - LL 80 - Konkurs LL 80 cm z trafieniem w normę czasu (12-11-2021)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 A MANUKA W Soswa Wiktoria (J.2004) KJK Pod Żubrem 0 43,82 -1,18  
2 GANDINI Juszkiewicz Zofia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 43,69 -1,31  
3 DEFINICJA Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 0 42,16 -2,84  
4 LA LUNA Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 41,82 -3,18  
5 JOWITA W Kiczka Karolina OJK Barcice 0 41,61 -3,39  
6 H'BACCARD Ślusarska Aleksandra (JM.2007) Klub Jeździecki Czarny Dunajec 0 40,99 -4,01  
7 GENEZA M Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice 0 40,67 -4,33  
8 KAISER PROGRES Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice 0 40,65 -4,35  
9 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 0 40,16 -4,84  
10 SORINNA Kiluk Jagoda (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 0 39,62 -5,38  
11 GOLDY R Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice 0 39,43 -5,57  
12 SARANNAH Pietruszka Anna (Mł.2009) Klub Jeździecki Facimiech 0 39,13 -5,87  
13 CHACCO Z Strzałka Gabriela (JM.2008) Kj Vena Rogoźnik 0 38,96 -6,04  
14 HOKEY POKEY Brzozowska Aleksandra (Mł.2009) Kielecki KJ 0 38,46 -6,54  
15 ORKAN Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa 0 37,31 -7,69  
16 AMFORA Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska 0 37,28 -7,72  
17 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 36,45 -8,55  
18 HILTON F Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 1 41,56 -3,44  
19 BASCADO Sadzik Gabriela (MJ.2000) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 1 41,12 -3,88  
20 HOLLAND MK Kubacka Kamila Klub Jeździecki Lavender 1 40,89 -4,11  
21 WIQUIRRA Fedorczak Vincent (Mł.2010) BPK 1 40,76 -4,24  
22 KAMIDA Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze 1 40,11 -4,89  
23 FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" 1 34,99 -10,01  
24 ORBIS Jesionka Katarzyna BPK 2 43,41 -1,59  
25 AHLERT Piętka Amelia (JM.2007) WLKS KRAKUS 2 56,25 +11,25  
26 LADY LIMA Poniewierska Paulina (Mł.2009) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze 6 74,22 +29,22  
T ORBIS Jesionka Katarzyna BPK 0 44,33 -0,67  
T A MANUKA W Soswa Wiktoria (J.2004) KJK Pod Żubrem 0 42,93 -2,07  
T H'BACCARD Ślusarska Aleksandra (JM.2007) Klub Jeździecki Czarny Dunajec 0 41,37 -3,63  
T LA LUNA Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 41,19 -3,81  
T GOLDY R Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice 0 40,26 -4,74  
T LADY LIMA Poniewierska Paulina (Mł.2009) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze 0 39,86 -5,14  
T BASCADO Sadzik Gabriela (MJ.2000) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 39,83 -5,17  
T KAMIDA Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze 0 39,73 -5,27  
T KAISER PROGRES Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice 0 39,64 -5,36  
T HILTON F Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 39,11 -5,89  
T ORKAN Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa 0 37,81 -7,19  
T HOLLAND MK Kubacka Kamila Klub Jeździecki Lavender 1 42,37 -2,63  
T GANDINI Juszkiewicz Zofia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 1 41,51 -3,49  
T GENEZA M Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice 2 41,01 -3,99  


 

3R - L - Konkurs 100 cm - L - zwykły art. 238.2.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEDANAJA II W Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice 0 42,48  
2 HOKEY POKEY Brzozowska Aleksandra (Mł.2009) Kielecki KJ 0 44,61  
2 RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 44,61  
4 BACARDIA Jagoda Weronika (JM.2006) KJ Mszana Górna 0 45,12  
5 BOLERO Szostak Maja (MJ.2001) Assanya 0 46,73  
6 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 46,89  
7 ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 46,99  
8 CAPRIOLE Gardulska Joanna KJ Facimiech 0 47,28  
9 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 0 47,63  
10 RAFAELLO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 0 47,98  
11 QUINDA- QUANDO Janota Natalia (MJ.2000) LKJ Ochaby 0 48,09  
12 GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 48,64  
13 QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 48,97  
14 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 50,37  
15 LEADER ONE Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 0 51,83  
16 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 51,93  
17 EXCELLENT CHOICE Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 0 53,05  
18 AMFORA Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska 4 43,81  
19 CANTANA Gorczowski Przemysław Ojk Barcice 4 46,24  
20 BUSTINOV Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 4 46,89  
21 VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 50,16  
22 MIDOS Pinocy Magdalena BPK 4 50,58  
23 CASQUERA Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach 4 50,65  
24 CHAPLAIN Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 51,68  
25 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz POL 4 52,74  
26 ALLUBET Sanokowska Kaja KJ Facimiech 4 53,38  
27 CORDESSO S Tyszko Mateusz POL 5 54,18  
28 ONIL Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 6 61,03  
29 CHACCO Z Strzałka Gabriela (JM.2008) Kj Vena Rogoźnik 8 48,43  
30 DEFINICJA Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 8 53,81  
31 MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL 14 76,08  
32 DELONG STAR RUBY Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice 17 70,24  
  FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" ELI    
  JOWITA W Kiczka Karolina OJK Barcice ELI    
  CARTOUCHE H Wałęga Anna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian ELI    
  KENIUS RV Weigel Bartosz KJ Facimiech ELI    
T EXCELLENT CHOICE Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 0 47,20  
T RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 47,29  
T ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 47,98  
T CANTANA Gorczowski Przemysław Ojk Barcice 0 48,63  
T CARTOUCHE H Wałęga Anna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 49,00  
T GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 49,34  
T MIDOS Pinocy Magdalena BPK 0 51,28  
T LEADER ONE Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 0 51,35  
T CASQUERA Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach 0 51,53  
T FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz POL 0 51,61  
T MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL 1 55,03  
T QUINDA- QUANDO Janota Natalia (MJ.2000) LKJ Ochaby 4 47,34  
T BOLERO Szostak Maja (MJ.2001) Assanya 4 49,17  
T QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 49,58  
T DELONG STAR RUBY Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice 4 50,27  


 

3R - L - Konkurs 100 cm - L - zwykły art. 238.2.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEDANAJA II W Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice 0 42,48  
2 HOKEY POKEY Brzozowska Aleksandra (Mł.2009) Kielecki KJ 0 44,61  
2 RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 44,61  
4 BACARDIA Jagoda Weronika (JM.2006) KJ Mszana Górna 0 45,12  
5 BOLERO Szostak Maja (MJ.2001) Assanya 0 46,73  
6 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 46,89  
7 ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 46,99  
8 CAPRIOLE Gardulska Joanna KJ Facimiech 0 47,28  
9 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 0 47,63  
10 RAFAELLO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 0 47,98  
11 QUINDA- QUANDO Janota Natalia (MJ.2000) LKJ Ochaby 0 48,09  
12 GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 48,64  
13 QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 48,97  
14 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 50,37  
15 LEADER ONE Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 0 51,83  
16 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 51,93  
17 EXCELLENT CHOICE Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 0 53,05  
18 AMFORA Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska 4 43,81  
19 CANTANA Gorczowski Przemysław Ojk Barcice 4 46,24  
20 BUSTINOV Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 4 46,89  
21 VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 50,16  
22 MIDOS Pinocy Magdalena BPK 4 50,58  
23 CASQUERA Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach 4 50,65  
24 CHAPLAIN Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 51,68  
25 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz POL 4 52,74  
26 ALLUBET Sanokowska Kaja KJ Facimiech 4 53,38  
27 CORDESSO S Tyszko Mateusz POL 5 54,18  
28 ONIL Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 6 61,03  
29 CHACCO Z Strzałka Gabriela (JM.2008) Kj Vena Rogoźnik 8 48,43  
30 DEFINICJA Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 8 53,81  
31 MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL 14 76,08  
32 DELONG STAR RUBY Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice 17 70,24  
  FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" ELI    
  JOWITA W Kiczka Karolina OJK Barcice ELI    
  CARTOUCHE H Wałęga Anna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian ELI    
  KENIUS RV Weigel Bartosz KJ Facimiech ELI    
T EXCELLENT CHOICE Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 0 47,20  
T RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 47,29  
T ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 47,98  
T CANTANA Gorczowski Przemysław Ojk Barcice 0 48,63  
T CARTOUCHE H Wałęga Anna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 49,00  
T GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 49,34  
T MIDOS Pinocy Magdalena BPK 0 51,28  
T LEADER ONE Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 0 51,35  
T CASQUERA Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach 0 51,53  
T FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz POL 0 51,61  
T MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL 1 55,03  
T QUINDA- QUANDO Janota Natalia (MJ.2000) LKJ Ochaby 4 47,34  
T BOLERO Szostak Maja (MJ.2001) Assanya 4 49,17  
T QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 49,58  
T DELONG STAR RUBY Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice 4 50,27  


 

3R - L - Konkurs 100 cm - L - zwykły art. 238.2.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEDANAJA II W Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice 0 42,48  
2 HOKEY POKEY Brzozowska Aleksandra (Mł.2009) Kielecki KJ 0 44,61  
2 RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 44,61  
4 BACARDIA Jagoda Weronika (JM.2006) KJ Mszana Górna 0 45,12  
5 BOLERO Szostak Maja (MJ.2001) Assanya 0 46,73  
6 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 46,89  
7 ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 46,99  
8 CAPRIOLE Gardulska Joanna KJ Facimiech 0 47,28  
9 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 0 47,63  
10 RAFAELLO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 0 47,98  
11 QUINDA- QUANDO Janota Natalia (MJ.2000) LKJ Ochaby 0 48,09  
12 GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 48,64  
13 QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 48,97  
14 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 50,37  
15 LEADER ONE Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 0 51,83  
16 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 51,93  
17 EXCELLENT CHOICE Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 0 53,05  
18 AMFORA Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska 4 43,81  
19 CANTANA Gorczowski Przemysław Ojk Barcice 4 46,24  
20 BUSTINOV Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 4 46,89  
21 VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 50,16  
22 MIDOS Pinocy Magdalena BPK 4 50,58  
23 CASQUERA Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach 4 50,65  
24 CHAPLAIN Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 51,68  
25 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz POL 4 52,74  
26 ALLUBET Sanokowska Kaja KJ Facimiech 4 53,38  
27 CORDESSO S Tyszko Mateusz POL 5 54,18  
28 ONIL Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 6 61,03  
29 CHACCO Z Strzałka Gabriela (JM.2008) Kj Vena Rogoźnik 8 48,43  
30 DEFINICJA Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 8 53,81  
31 MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL 14 76,08  
32 DELONG STAR RUBY Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice 17 70,24  
  FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" ELI    
  JOWITA W Kiczka Karolina OJK Barcice ELI    
  CARTOUCHE H Wałęga Anna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian ELI    
  KENIUS RV Weigel Bartosz KJ Facimiech ELI    
T EXCELLENT CHOICE Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 0 47,20  
T RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 47,29  
T ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 47,98  
T CANTANA Gorczowski Przemysław Ojk Barcice 0 48,63  
T CARTOUCHE H Wałęga Anna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 49,00  
T GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 49,34  
T MIDOS Pinocy Magdalena BPK 0 51,28  
T LEADER ONE Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 0 51,35  
T CASQUERA Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach 0 51,53  
T FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz POL 0 51,61  
T MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL 1 55,03  
T QUINDA- QUANDO Janota Natalia (MJ.2000) LKJ Ochaby 4 47,34  
T BOLERO Szostak Maja (MJ.2001) Assanya 4 49,17  
T QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 49,58  
T DELONG STAR RUBY Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice 4 50,27  


 

3R - L - Konkurs 100 cm - L - zwykły art. 238.2.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEDANAJA II W Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice 0 42,48  
2 HOKEY POKEY Brzozowska Aleksandra (Mł.2009) Kielecki KJ 0 44,61  
2 RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 44,61  
4 BACARDIA Jagoda Weronika (JM.2006) KJ Mszana Górna 0 45,12  
5 BOLERO Szostak Maja (MJ.2001) Assanya 0 46,73  
6 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 46,89  
7 ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 46,99  
8 CAPRIOLE Gardulska Joanna KJ Facimiech 0 47,28  
9 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 0 47,63  
10 RAFAELLO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 0 47,98  
11 QUINDA- QUANDO Janota Natalia (MJ.2000) LKJ Ochaby 0 48,09  
12 GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 48,64  
13 QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 48,97  
14 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 50,37  
15 LEADER ONE Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 0 51,83  
16 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 51,93  
17 EXCELLENT CHOICE Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 0 53,05  
18 AMFORA Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska 4 43,81  
19 CANTANA Gorczowski Przemysław Ojk Barcice 4 46,24  
20 BUSTINOV Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 4 46,89  
21 VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 50,16  
22 MIDOS Pinocy Magdalena BPK 4 50,58  
23 CASQUERA Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach 4 50,65  
24 CHAPLAIN Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 51,68  
25 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz POL 4 52,74  
26 ALLUBET Sanokowska Kaja KJ Facimiech 4 53,38  
27 CORDESSO S Tyszko Mateusz POL 5 54,18  
28 ONIL Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 6 61,03  
29 CHACCO Z Strzałka Gabriela (JM.2008) Kj Vena Rogoźnik 8 48,43  
30 DEFINICJA Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 8 53,81  
31 MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL 14 76,08  
32 DELONG STAR RUBY Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice 17 70,24  
  FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" ELI    
  JOWITA W Kiczka Karolina OJK Barcice ELI    
  CARTOUCHE H Wałęga Anna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian ELI    
  KENIUS RV Weigel Bartosz KJ Facimiech ELI    
T EXCELLENT CHOICE Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 0 47,20  
T RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 47,29  
T ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 47,98  
T CANTANA Gorczowski Przemysław Ojk Barcice 0 48,63  
T CARTOUCHE H Wałęga Anna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 49,00  
T GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 49,34  
T MIDOS Pinocy Magdalena BPK 0 51,28  
T LEADER ONE Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 0 51,35  
T CASQUERA Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach 0 51,53  
T FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz POL 0 51,61  
T MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL 1 55,03  
T QUINDA- QUANDO Janota Natalia (MJ.2000) LKJ Ochaby 4 47,34  
T BOLERO Szostak Maja (MJ.2001) Assanya 4 49,17  
T QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 49,58  
T DELONG STAR RUBY Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice 4 50,27  


 

3R - L - Konkurs 100 cm - L - zwykły art. 238.2.1 (12-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEDANAJA II W Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice 0 42,48  
2 HOKEY POKEY Brzozowska Aleksandra (Mł.2009) Kielecki KJ 0 44,61  
2 RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 44,61  
4 BACARDIA Jagoda Weronika (JM.2006) KJ Mszana Górna 0 45,12  
5 BOLERO Szostak Maja (MJ.2001) Assanya 0 46,73  
6 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 46,89  
7 ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 46,99  
8 CAPRIOLE Gardulska Joanna KJ Facimiech 0 47,28  
9 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 0 47,63  
10 RAFAELLO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 0 47,98  
11 QUINDA- QUANDO Janota Natalia (MJ.2000) LKJ Ochaby 0 48,09  
12 GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 48,64  
13 QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 48,97  
14 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 50,37  
15 LEADER ONE Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 0 51,83  
16 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 51,93  
17 EXCELLENT CHOICE Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 0 53,05  
18 AMFORA Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska 4 43,81  
19 CANTANA Gorczowski Przemysław Ojk Barcice 4 46,24  
20 BUSTINOV Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 4 46,89  
21 VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 50,16  
22 MIDOS Pinocy Magdalena BPK 4 50,58  
23 CASQUERA Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach 4 50,65  
24 CHAPLAIN Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 51,68  
25 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz POL 4 52,74  
26 ALLUBET Sanokowska Kaja KJ Facimiech 4 53,38  
27 CORDESSO S Tyszko Mateusz POL 5 54,18  
28 ONIL Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 6 61,03  
29 CHACCO Z Strzałka Gabriela (JM.2008) Kj Vena Rogoźnik 8 48,43  
30 DEFINICJA Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 8 53,81  
31 MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL 14 76,08  
32 DELONG STAR RUBY Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice 17 70,24  
  FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" ELI    
  JOWITA W Kiczka Karolina OJK Barcice ELI    
  CARTOUCHE H Wałęga Anna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian ELI    
  KENIUS RV Weigel Bartosz KJ Facimiech ELI    
T EXCELLENT CHOICE Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 0 47,20  
T RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 47,29  
T ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 47,98  
T CANTANA Gorczowski Przemysław Ojk Barcice 0 48,63  
T CARTOUCHE H Wałęga Anna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 49,00  
T GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 49,34  
T MIDOS Pinocy Magdalena BPK 0 51,28  
T LEADER ONE Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 0 51,35  
T CASQUERA Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach 0 51,53  
T FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz POL 0 51,61  
T MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL 1 55,03  
T QUINDA- QUANDO Janota Natalia (MJ.2000) LKJ Ochaby 4 47,34  
T BOLERO Szostak Maja (MJ.2001) Assanya 4 49,17  
T QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 49,58  
T DELONG STAR RUBY Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice 4 50,27  


 

8R - LL 80 - Konkurs LL 80 cm z trafieniem w normę czasu (13-11-2021)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 ORBIS Jesionka Katarzyna BPK 0 48,15 +0,15  
2 DEFINICJA Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 0 47,04 -0,96  
3 WIQUIRRA Fedorczak Vincent (Mł.2010) BPK 0 46,50 -1,50  
4 H'BACCARD Ślusarska Aleksandra (JM.2007) Klub Jeździecki Czarny Dunajec 0 46,38 -1,62  
5 HILTON F Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 45,84 -2,16  
6 GANDINI Juszkiewicz Zofia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 45,21 -2,79  
7 HOKEY POKEY Brzozowska Aleksandra (Mł.2009) Kielecki KJ 0 44,69 -3,31  
8 AMFORA Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska 0 44,63 -3,37  
9 AHLERT Piętka Amelia (JM.2007) WLKS KRAKUS 0 44,56 -3,44  
10 BASCADO Sadzik Gabriela (MJ.2000) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 44,49 -3,51  
11 SHADOW Kotarba Filip (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 44,27 -3,73  
12 PANAMERA Ludwikowska Anna KKJK Krakowski Klub Jazdy Konnej 0 43,82 -4,18  
13 SARANNAH Pietruszka Anna (Mł.2009) Klub Jeździecki Facimiech 0 43,73 -4,27  
14 ORKAN Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa 0 42,83 -5,17  
15 ROYALE VAN DE NOORDHEUVEL Szary Ziebicka Anna POL 0 55,51 +7,51  
16 A MANUKA W Soswa Wiktoria (J.2004) KJK Pod Żubrem 1 44,18 -3,82  
17 HOLLAND MK Kubacka Kamila Klub Jeździecki Lavender 1 42,92 -5,08  
18 FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" 1 41,69 -6,31  
19 LA LUNA Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 2 54,41 +6,41  
20 SORINNA Kiluk Jagoda (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 2 62,19 +14,19  
21 LADY LIMA Poniewierska Paulina (Mł.2009) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze 6 70,33 +22,33  
T A MANUKA W Soswa Wiktoria (J.2004) KJK Pod Żubrem 0 47,15 -0,85  
T HILTON F Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 46,29 -1,71  
T LADY LIMA Poniewierska Paulina (Mł.2009) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze 0 46,13 -1,87  
T HOLLAND MK Kubacka Kamila Klub Jeździecki Lavender 0 45,50 -2,50  
T SORINNA Kiluk Jagoda (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 0 44,59 -3,41  
T GANDINI Juszkiewicz Zofia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 44,51 -3,49  
T LA LUNA Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 43,70 -4,30  
T FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" 0 41,86 -6,14  
T SHADOW Kotarba Filip (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 41,13 -6,87  
T ROYALE VAN DE NOORDHEUVEL Szary Ziebicka Anna POL 0 55,33 +7,33  
T H'BACCARD Ślusarska Aleksandra (JM.2007) Klub Jeździecki Czarny Dunajec 0 39,58 -8,42  
T WIQUIRRA Fedorczak Vincent (Mł.2010) BPK 1 45,84 -2,16  
T BASCADO Sadzik Gabriela (MJ.2000) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 1 44,27 -3,73  
T ORKAN Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa 1 41,43 -6,57  


 

9R - L - Konkurs 100 cm - L - zwykły art. 238.2.1 (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 AMFORA Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska 0 43,91  
2 GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 44,30  
3 CANTANA Gorczowski Przemysław Ojk Barcice 0 45,74  
4 HOKEY POKEY Brzozowska Aleksandra (Mł.2009) Kielecki KJ 0 46,55  
5 BUSTINOV Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 46,59  
6 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz POL 0 47,17  
7 GENEZA M Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice 0 47,50  
8 CASQUERA Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach 0 47,78  
9 PANAMERA Ludwikowska Anna KKJK Krakowski Klub Jazdy Konnej 0 47,86  
10 ONIL Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 47,93  
11 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 0 48,34  
12 GOLDY R Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice 0 48,47  
12 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 48,47  
14 QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 48,72  
15 QUINDA- QUANDO Janota Natalia (MJ.2000) LKJ Ochaby 0 49,50  
16 LEADER ONE Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 0 50,11  
17 DEFINICJA Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 0 50,35  
18 KAISER PROGRES Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice 0 51,24  
19 MATRIX V/D BROWNSTABLES Ziebicki Michal POL 0 54,47  
20 KENIUS RV Weigel Bartosz KJ Facimiech 4 44,26  
21 KAMIDA Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze 4 47,09  
22 CORDESSO S Tyszko Mateusz POL 4 50,96  
23 DELONG STAR RUBY Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice 6 62,44  
24 SARANNAH Pietruszka Anna (Mł.2009) Klub Jeździecki Facimiech 8 46,50  
25 MIDOS Pinocy Magdalena BPK 8 47,46  
26 ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 8 47,49  
27 ORBIS Jesionka Katarzyna BPK 8 54,25  
28 RAFAELLO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 12 47,08  
29 EXCELLENT CHOICE Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 13 72,98  
  CARTOUCHE H Wałęga Anna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian ELI    
T GOLDY R Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice 0 46,79  
T QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 47,29  
T GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 48,38  
T ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 49,08  
T KAISER PROGRES Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice 0 49,28  
T CANTANA Gorczowski Przemysław Ojk Barcice 0 49,53  
T GENEZA M Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice 0 50,94  
T LEADER ONE Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 0 53,42  
T FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz POL 1 55,20  
T KAMIDA Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze 4 44,91  
T DELONG STAR RUBY Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice 4 48,08  
T CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 4 48,80  
T QUINDA- QUANDO Janota Natalia (MJ.2000) LKJ Ochaby 5 57,70  
T EXCELLENT CHOICE Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 8 54,03  


 

9aR - Legz - Konkurs 100 cm - L - egzaminacyjny (13-11-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 BOLERO Szostak Maja (MJ.2001) Assanya 0.5 3 3,5 55,52  
1 JOWITA W Kiczka Karolina OJK Barcice 1 2,5 3,5 62,36  
3 CHACCO Z Strzałka Gabriela (JM.2008) Kj Vena Rogoźnik 0 4 4,0 58,44  
4 JOWITA W Kiczka Karolina OJK Barcice 1 4 5,0 62,97  
4 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 3 2 5,0 66,41  
4 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 1.5 3,5 5,0 62,34  
  CARTOUCHE H Wałęga Anna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian     ELI    
  CHACCO Z Strzałka Gabriela (JM.2008) Kj Vena Rogoźnik     ELI    


 

13 - L DK - 13. Konkurs nr 13 L DUŻE KONIE dokładności art.238.1.1 (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VIVANTI PROGRES Stalony-Dobrzańska Olga (JM.2006) BPK 0 53,49  
1 VIVANTI PROGRES Stalony-Dobrzańska Olga (JM.2006) BPK 0 52,51  
1 FRED FLINSTONE Pięta Olaf (JM.2008) WLKS Krakus 0 55,92  
1 MINOR Michalik Anna (JM.2006) Krakowska Akademia Sportu 0 52,38  
1 FRED FLINSTONE Pięta Olaf (JM.2008) WLKS Krakus 0 52,82  
1 JAGODA Kwiecień Amelia (JM.2007) Konecki KJ Fullmet 0 60,62  
1 ALHAMBRA Nowak Karolina (J.2005) WLKS Krakus 0 57,28  
1 LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź 0 56,77  
1 HESSEL ST Nowak Adam (J.2003) KJ Facimiech 0 57,50  
1 CHAMANII Matuła Aleksandra (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 62,20  
1 P’CONTIFAX Banaszczyk Oliwia (Mł.2010) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 0 53,01  
1 HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze 0 52,63  
1 GARLAND Hankus Zofia (JM.2007) KJ Chrobry Warszawa 0 55,97  
14 SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź 4 54,19  
14 DONNA RIVENDELL Czarnek Oliwia (J.2004) WLKS Krakus Swoszowice 4 56,01  
14 SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź 4 51,86  
14 MINOR Michalik Anna (JM.2006) Krakowska Akademia Sportu 4 53,92  
14 NERON Kula Maja (JM.2006) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 4 49,75  
14 NERON Kula Maja (JM.2006) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 4 50,45  
20 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) Jurajski LKJ w Udorzu 8 53,98  
21 DONNA RIVENDELL Czarnek Oliwia (J.2004) WLKS Krakus Swoszowice 12 64,96  


 

14 - P DK - 14. Konkurs nr 14 P DUŻE KONIE dwufazowy art. 274.1.5.3 (13-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 33,29 0 25,51 rzeczowa 150 
2 BOLONIA Kliś Maja (Mł.2009) Profit Orzesze 0 37,13 0 26,03 rzeczowa 100 
3 BACARDIA Jagoda Weronika (JM.2006) KJ Mszana Górna 0 35,61 0 26,64 rzeczowa 50 
4 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 0 38,36 0 26,92  
5 OLA ROSA NEGRA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 0 33,82 0 28,01  
6 CONTESSA II Czarnek Oliwia (J.2004) WLKS Krakus Swoszowice 0 38,19 0 28,71  
7 HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze 0 35,49 0 28,83  
8 GARLAND Hankus Zofia (JM.2007) KJ Chrobry Warszawa 0 39,69 0 30,95  
9 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 37,23 0 31,11  
10 DON VITO Obrocka Martyna (Mł.2009) KJK Solka Międzyrzecze 0 38,87 4 31,32  
11 SAMIRO Ochoński Jakub (JM.2007) St. KS KJK Szary Michałowice 0 38,94 4 40,45  
12 CHAMANII Matuła Aleksandra (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 1 45,58      
13 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 34,85      
14 TACYT Kowalczyk Hubert (Mł.2009) KJ Chrobry Warszawa 4 36,63      
15 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) Jurajski LKJ w Udorzu 4 37,38      
16 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 4 39,31      
17 HESSEL ST Nowak Adam (J.2003) KJ Facimiech 4 40,10      
18 P’CONTIFAX Banaszczyk Oliwia (Mł.2010) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 8 34,42      
19 MEDEA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 12 34,94      
20 ALHAMBRA Nowak Karolina (J.2005) WLKS Krakus 12 42,17      
21 LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź 13 63,25      
22 BEL DE JOUR Kliś Maja (Mł.2009) Profit Orzesze 20 75,56      


 

15 - N DK - 15. Konkurs nr 15 N DUŻE KONIE dwufazowy art. 274.1.5.3 (13-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 MANILLON V Špůrková Natálie (J.2005) SS Nový Jičín - Hermelín klub z.s. 0 38,43 0 28,06 rzeczowa 150 
2 LA CORUNA Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 38,78 0 31,08 rzeczowa 100 
3 ALEBASTR Kościarz Kinga (J.2003) WLKS Krakus 0 35,57 0 31,90 rzeczowa 50 
4 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 37,48 0 32,35  
5 LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 36,04 4 23,82  
6 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 0 36,88 4 26,29  
7 GEMINI 2 Borowczak Agata (J.2005) KJ Zbrosławice 0 37,48 4 27,36  
8 OLA ROSA NEGRA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 0 35,99 4 29,60  
9 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 31,68      
10 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 33,57      
11 BACARDIA Jagoda Weronika (JM.2006) KJ Mszana Górna 4 36,61      
12 BEL DE JOUR Kliś Maja (Mł.2009) Profit Orzesze 4 36,83      
13 TACYT Kowalczyk Hubert (Mł.2009) KJ Chrobry Warszawa 4 37,13      
14 BAJER Kotarba Filip (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 37,15      
15 HARRY Kowalczyk Hubert (Mł.2009) KJ Chrobry Warszawa 4 39,29      
16 MEDEA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 8 36,50      
17 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 8 39,84      
18 DON VITO Obrocka Martyna (Mł.2009) KJK Solka Międzyrzecze 8 43,00      
19 BEAU DU SANCY Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 12 40,79      


 

16 - C DK - 16. Konkurs nr 16 C DUŻE KONIE dwufazowy art. 274.1.5.3 (13-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SUMIRA Koza Wiktoria (J.2003) KJK pod Żubrem 4 36,87     rzeczowa 150 
2 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) KJ Facimiech 4 37,72     rzeczowa 100 
3 GEMINI 2 Borowczak Agata (J.2005) KJ Zbrosławice 8 37,19     rzeczowa 50 
4 MANILLON V Špůrková Natálie (J.2005) SS Nový Jičín - Hermelín klub z.s. 8 38,11      
5 BAJER Kotarba Filip (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 12 44,46      
6 LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 15 54,85      


 

17 - 17. KONKURS ZABAWOWY DO 50CM (13-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RINGO Layer Blanka (Mł.2014) KJ Facimiech 0 56,41  
2 RINGO Layer Blanka (Mł.2014) KJ Facimiech 0 63,38  


 

18 - LL 50 - 18. Konkurs nr 18 50 cm KUCE na styl jeźdźca (13-11-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 KONVALINKA Kočařová Karolína (Mł.2011) Pony Club Modra 0 2 2,0 52,98  
2 S'TIK TAK Bandura Izabela (Mł.2011) Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bilcza 0 2,5 2,5 61,12  
2 FLAWIA GOLD Okoczuk Blanka (Mł.2010) Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 1 1,5 2,5 65,19  
2 PEGGY PRINCESS Lamich Ml. Karel (Mł.2012) JK Opava 0 2,5 2,5 53,99  
5 S'TIK TAK Bandura Izabela (Mł.2011) Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bilcza 0 3 3,0 60,43  
6 VENDELIN Valentová Eliška (Mł.2012) Pony Club Modra 0 3,5 3,5 51,13  
7 GRACIE Špuková Vendula (Mł.2009) JK Kočendovec, CZ 0 7,5 7,5 58,10  


 

19 - LL 60 - 19. Konkurs nr 19 60 cm KUCE na styl jeźdźca (13-11-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 ETUDA Kočařová Tereza (Mł.2009) Pony Club Modra 0 2 2,0 57,90  
1 PIKSEL Sokalska Nina (JM.2007) St. KJ Profit Orzesze 0 2 2,0 56,21  
3 PEGGY PRINCESS Lamich Ml. Karel (Mł.2012) JK Opava 0 2,5 2,5 56,98  
3 SURRI Hrušková Lenka (Mł.2021) JK Opava-Kateřinky 0 2,5 2,5 53,45  
5 TAJGA Wilk Lena (Mł.2012) KJ Leńcze 0 3 3,0 53,73  
5 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BILCZA 0 3 3,0 56,46  
5 SAMBOR Bigaj Alicja (Mł.2012) KS FARUK 0 3 3,0 58,30  
5 MIŚKA Miłoszewska Anna (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 0.5 2,5 3,0 58,16  
9 KONVALINKA Kočařová Karolína (Mł.2011) Pony Club Modra 0.5 3 3,5 54,40  
9 VENDELIN Valentová Eliška (Mł.2012) Pony Club Modra 0 3,5 3,5 55,12  
11 FLAWIA GOLD Okoczuk Blanka (Mł.2010) Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 4 4,0 63,33  
11 PHILLIP Valentova Alena (Mł.2010) Pony Club Modra 0 4 4,0 53,14  
13 SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) Sportowy Klub Jeździecki Bilcza 0 4,5 4,5 56,28  
14 WRÓŻKA PONYSPORT Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 1 5 6,0 58,20  
15 TWO STEP Mostek Adam   0 6,5 6,5 61,54  
15 NADOBNA Steć Maria (JM.2008) Klub Jeździecki Facimiech 4 2,5 6,5 75,10  
17 TAJGA Wilk Lena (Mł.2012) KJ Leńcze 0 7,5 7,5 53,42  
18 GRACIE Špuková Vendula (Mł.2009) JK Kočendovec, CZ 4 4 8,0 72,48  
19 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 6 3,5 9,5 81,80  
20 HIROSHI Szczepek Stefania (Mł.2012) KJK Romico 9 7 16,0 84,48  
  WRÓŻKA PONYSPORT Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech     ELI    


 

20 - LL 70 - 20. Konkurs nr 20 70 cm KUCE na styl jeźdźca (13-11-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 LASEK Korus Anna (Mł.2011) Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta 0 1,5 1,5 54,95  
2 SURRI Hrušková Lenka (Mł.2021) JK Opava-Kateřinky 0 2 2,0 50,27  
2 LASEK Korus Anna (Mł.2011) Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta 0 2 2,0 59,07  
2 ORCHID'S SERICA Kočařová Tereza (Mł.2009) Pony Club Modra 0 2 2,0 52,77  
5 ROSA O PORANKU L Buczek Weronika (Mł.2010) KJ Facimiech 0 2,5 2,5 57,76  
5 KSENA Borowczak Aleksandra (Mł.2010) KJ Zbrosławice 0.5 2 2,5 61,12  
5 OBELIX DE FINIBUS TARRAE Hus Kaja (Mł.2009) Kj Palomino 0 2,5 2,5 57,55  
5 SANTY Mostkova Klara (Mł.2010) bpk 0 2,5 2,5 60,53  
5 Seryl Vokounova Viktorie   0 2,5 2,5 62,49  
5 SMYK Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 0.5 2 2,5 61,85  
5 MERLIN Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0 2,5 2,5 55,83  
5 GLANTEIFI GUTO(GBR) Valentova Alena (Mł.2010) Pony Club Modra 0 2,5 2,5 58,57  
5 BALLINACLOUGH WHITE ROSA Buczek Weronika (Mł.2010) KJ Facimiech 0 2,5 2,5 52,43  
14 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 0 3 3,0 59,38  
14 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BILCZA 0.5 2,5 3,0 52,37  
14 MELLOW JACK MMW Drwota Matylda (Mł.2010) KJ Leńcze 0.5 2,5 3,0 63,41  
14 LIPO Mostkova Rozarie (Mł.2021)   0 3 3,0 61,50  
18 DEL AIFR REPONT Kočařová Karolína (Mł.2011) Pony Club Modra 0 3,5 3,5 46,92  
18 IRV ERIKA Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 0.5 3 3,5 59,88  
20 MIŚKA Miłoszewska Anna (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 0.5 3,5 4,0 57,21  
20 SAMBOR Bigaj Alicja (Mł.2012) KS FARUK 0 4 4,0 59,41  
20 PHILLIP Valentova Alena (Mł.2010) Pony Club Modra 0 4 4,0 54,67  
20 KING Zaręba Magdalena (Mł.2011) KJ Czarny Dunajec 0.5 3,5 4,0 59,03  
24 KSENA Borowczak Aleksandra (Mł.2010) KJ Zbrosławice 0 4,5 4,5 59,52  
25 NADOBNA Steć Maria (JM.2008) Klub Jeździecki Facimiech 0.5 4,5 5,0 61,06  
25 HIROSHI Szczepek Stefania (Mł.2012) KJK Romico 0 5 5,0 55,06  
25 TWO STEP Mostek Adam   0 5 5,0 58,02  
28 PIKSEL Sokalska Nina (JM.2007) St. KJ Profit Orzesze 0 6 6,0 57,01  
29 PRIOLO Czerepińska Maria (Mł.2009) Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn 1.5 5,5 7,0 64,58  
30 LOVE ME BMF Wójcik Zofia (Mł.2010) Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 5.5 3,5 9,0 79,05  
31 SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) Sportowy Klub Jeździecki Bilcza 4.5 7,5 12,0 72,30  
  LOVE ME BMF Wójcik Zofia (Mł.2010) Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego     ELI    


 

21 - LL 80 - 21. Konkurs nr 21 80 cm KUCE na styl jeźdźca (13-11-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 IRV ERIKA Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 0 1,5 1,5 59,00  
2 ORCHID'S SERICA Kočařová Tereza (Mł.2009) Pony Club Modra 0 2 2,0 52,87  
3 DEL AIFR REPONT Kočařová Karolína (Mł.2011) Pony Club Modra 0 2,5 2,5 51,07  
3 MERLIN Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0 2,5 2,5 56,07  
3 SMYK Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 0 2,5 2,5 57,25  
3 KALAMAJKA 1 Humplíková Anna (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0 2,5 2,5 55,87  
3 TORERO Ciborowska Marcelina (Mł.2009) Klub Jeździecki Chrobry 0.5 2 2,5 54,97  
3 KALIMERO Vokounova Viktorie   0 2,5 2,5 60,45  
3 MARAT Korus Anna (Mł.2011) Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta 0 2,5 2,5 59,72  
10 Seryl Vokounova Viktorie   1 2 3,0 62,82  
10 LIPO Mostkova Rozarie (Mł.2021)   1 2 3,0 61,26  
10 KING Zaręba Magdalena (Mł.2011) KJ Czarny Dunajec 0 3 3,0 58,31  
10 FIKUS-TABUN Buwaj Emilia (Mł.2009) WLKS Krakus Swoszowice 0,5 2,5 3,0 56,79  
14 GLANTEIFI GUTO(GBR) Valentova Alena (Mł.2010) Pony Club Modra 0.5 3 3,5 55,46  
14 OBELIX DE FINIBUS TARRAE Hus Kaja (Mł.2009) Kj Palomino 0.5 3 3,5 60,21  
14 URANA MELODY Ciszek Maria (Mł.2011) BPK (sla) 0 3,5 3,5 53,93  
14 METSABE ŠARGOUN Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0 3,5 3,5 60,34  
18 BALLINACLOUGH WHITE ROSA Buczek Weronika (Mł.2010) KJ Facimiech 1 3 4,0 57,26  
18 FIKUS-TABUN Buwaj Emilia (Mł.2009) WLKS Krakus Swoszowice 0 4 4,0 57,36  
20 MELLOW JACK MMW Drwota Matylda (Mł.2010) KJ Leńcze 2 2,5 4,5 65,15  
21 SANTY Mostkova Klara (Mł.2010) bpk 1.5 3,5 5,0 62,67  
22 PRIOLO Czerepińska Maria (Mł.2009) Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn 1.5 4,5 6,0 61,83  
22 JUNIOR Banasik Julia (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 3 3 6,0 69,04  
24 JUNIOR Banasik Julia (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 1 5,5 6,5 61,95  
  MARAT Korus Anna (Mł.2011) Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta     ELI    
  OLEK Nowrot Oliwia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit     ELI    
  OLEK Nowrot Oliwia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit     ELI    


 

22 - LL 90 - 22. Konkurs nr 22 90 cm KUCE na styl jeźdźca (13-11-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 SONY 2 Špůrková Melánie (Mł.2009) SS Nový Jičín - Hermelín klub z.s. 0 1,5 1,5 54,84  
2 URANA MELODY Ciszek Maria (Mł.2011) BPK (sla) 0 2 2,0 52,55  
2 GAMA Stanula Weronika (JM.2006) Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 2 2,0 52,94  
2 DON PIRO Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 0 2 2,0 60,11  
5 KALAMAJKA 1 Humplíková Anna (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0.5 2 2,5 58,77  
5 CHAGAL Parzych Lena (JM.2006) Klub Jeździecki Chrobry 0 2,5 2,5 55,77  
7 ARAMIS 2688 Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0 3 3,0 58,31  
7 MISTER MERLIN 5 Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 1 2 3,0 61,07  
9 METSABE ŠARGOUN Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0.5 3 3,5 59,14  
9 KALIMERO Vokounova Viktorie   0.5 3 3,5 59,20  
9 VYŠNIA Samborska Nikola (Mł.2009) Kj Vena Rogoźnik 0.5 3 3,5 58,26  
12 ORCHID'S AZALEA Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 2 2 4,0 67,06  
12 TORERO Ciborowska Marcelina (Mł.2009) Klub Jeździecki Chrobry 1 3 4,0 52,80  
14 ESTER/SHALOM II-5/ESTER Špuková Viktorie (JM.2007) JK Kočendovec, CZ 1 4 5,0 61,81  
15 BEN HUR Kazimierczyk Patrycja (JM.2007) KJ Chrobry Warszawa 7 4,5 11,5 82,44  
  BEN HUR Kazimierczyk Patrycja (JM.2007) KJ Chrobry Warszawa     ELI    
  SALLY KING Rypková Nikol (J.2005) JK Trojanovice z.s.     ELI    


 

23 - L - 23. Konkurs nr 23 100 cm KUCE na styl jeźdźca (13-11-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 0 1,5 1,5 60,28  
2 SONY 2 Špůrková Melánie (Mł.2009) SS Nový Jičín - Hermelín klub z.s. 0.5 1,5 2,0 51,62  
2 CARLINE DE KERVALENOU Obrocka Martyna (Mł.2009) KJK Solka Międzyrzecze 0 2 2,0 56,01  
4 ARAMIS 2688 Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0.5 2,5 3,0 58,73  
4 DON PIRO Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 0.5 2,5 3,0 59,75  
4 EVO Kowalczyk Wiktoria (JM.2008) BPK (MAZ) 0.5 2,5 3,0 55,39  
4 CARLINE DE KERVALENOU Obrocka Martyna (Mł.2009) KJK Solka Międzyrzecze 0 3 3,0 59,18  
8 VYŠNIA Samborska Nikola (Mł.2009) Kj Vena Rogoźnik 0.5 3 3,5 55,31  
9 FATIMA Hönigová Edita (JM.2007) Hanácký dvůr z.s. 0.5 3,5 4,0 55,69  
9 ENDY KVIT Hošáková Marie Anastázie (Mł.2009) Hřebčín HF Životice u NJ 1.5 2,5 4,0 62,92  
11 ESTER/SHALOM II-5/ESTER Špuková Viktorie (JM.2007) JK Kočendovec, CZ 0 4,5 4,5 58,62  
12 SALLY KING Rypková Nikol (J.2005) JK Trojanovice z.s. 4 2,5 6,5 71,12  


 

24 - P - 24. Konkurs nr 24 110 cm KUCE na styl jeźdźca (13-11-2021)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0.5 1,5 2,0 60,02 rzeczowa 100 
1 CAPRIOLE Ponurski Gabriela (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 0 2 2,0 57,46 rzeczowa 100 
1 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 1 1 2,0 61,30 rzeczowa 100 
4 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 1 2 3,0 61,83  
5 CAPRIOLE Ponurski Gabriela (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 2.5 3 5,5 68,46  


 

10R - P - Konkurs 110 cm - P - dwufazowy art. 274.1.5.3 (13-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LACRIMA Tyszko Mateusz POL 0 38,03 0 27,05  
2 GI-GI STAR Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 0 40,97 0 27,81  
3 RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 0 37,37 0 29,13  
4 RAFAELLO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 0 36,69 0 30,31  
5 THAT’S A LADY E Q Z Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 42,59 0 31,69  
6 COOKIE MONSTER Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 39,28 0 32,26  
7 CHACCO-BOY Trawiński Przemysław Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu 0 42,99 0 32,44  
8 VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 40,59 0 32,95  
9 BUSTINOV Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 42,10 0 33,46  
10 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 42,82 0 34,29  
11 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 40,11 4 32,26  
12 QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL Ziebicki Michal POL 0 43,26 4 34,71  
13 ALLUBET Sanokowska Kaja KJ Facimiech 0 40,87 5 49,42  
14 ARMANI Piątkowski Paweł WLKS Krakus 0 42,88 6 51,26  
15 BLOODY MARY Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice 0 38,34 18 68,88  
16 GULLIT H Koźbiał Julia (J.2003) KJ Facimiech 4 37,97      
17 CORAZZI Wawrzyniak Pola (J.2004) Tuszyński KJ Garbówek 4 38,88      
18 ONIL Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 40,08      
19 CHAPLAIN Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 40,72      
20 GOLDEN BOY - BUBKA Nowak Aleksandra (MJ.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 4 41,74      
21 PEGASUS SON Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka 4 43,27      
22 CONRAD 98 Czuczeło Julia (MJ.2001) KJ VIP Kraków 8 37,38      
23 CORDESSO S Tyszko Mateusz POL 8 41,56      
24 VERNON Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 8 42,03      
25 LEDANAJA II W Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice 8 47,52      
26 CASQUERA Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach 12 43,83      
27 MIDOS Pinocy Magdalena BPK 14 54,63      


 

11R - N - Konkurs 120 cm - N - dwufazowy art. 274.1.5.3 (13-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CANNES I S Tyszko Mateusz POL 0 42,92 0 27,27  
2 CADEAU DU DESTIN Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice 0 39,42 0 28,35  
3 DACOLINO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 0 37,70 0 30,18  
4 TITAN 12 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 0 38,82 0 30,34  
5 VERNON Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 37,94 0 30,45  
6 CORAZZI Wawrzyniak Pola (J.2004) Tuszyński KJ Garbówek 0 40,20 0 31,11  
7 PEGASUS SON Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka 0 41,11 0 31,31  
8 BEAU DU SANCY Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 0 39,67 0 31,88  
9 VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 39,17 0 33,19  
10 THAT’S A LADY E Q Z Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 43,95 0 33,84  
11 CHACCO-BOY Trawiński Przemysław Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu 0 44,66 0 35,07  
12 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 39,35 8 32,17  
13 EXICON Piątkowski Paweł WLKS Krakus 4 36,51      
14 CONRAD 98 Czuczeło Julia (MJ.2001) KJ VIP Kraków 4 38,11      
15 LACRIMA Tyszko Mateusz POL 4 38,94      
16 GI-GI STAR Wawrzyniak Pola (J.2004) POL 4 39,87      
17 POLYDOOR VAN DEN DRIES Lamich Karel JK Opava 4 40,48      
18 CHAPLAIN Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 40,75      
19 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 4 45,01      
20 POLYDETTO Gardulska Joanna KJ Facimiech 8 37,46      
21 ALLUBET Sanokowska Kaja KJ Facimiech 14 54,40      
22 MY FUNNY VALENTINE Dymek Ksawery (J.2003) St. KS KJK Szary Michałowice 14 54,61      
23 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 16 36,39      
  USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) ELI        


 

12R - C - Konkurs 130 cm - C - dwufazowy art. 274.1.5.3 (13-11-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CADEAU DU DESTIN Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice 0 41,24 0 29,04  
2 ZIROCCO AIR Tyszko Mateusz POL 4 40,85      
3 CHACCOSTAR Lamich Karel JK Opava 4 43,21      
4 TITAN 12 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 6 56,40      


 

27 - Finał A-0 - 27. Konkurs nr 27 Finał grupy A-0 50 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (14-11-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 TAJGA Wilk Lena (Mł.2012) KJ Leńcze 0 45,91 0 23,14 rzeczowa 200 
2 S'TIK TAK Bandura Izabela (Mł.2011) Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bilcza 0 51,51 0 27,42 rzeczowa 150 
3 RINGO Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 6 64,15     rzeczowa 100 


 

28 - Finał A-1 - 28. Konkurs nr 28 – Finał gr. A-1 70 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (14-11-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LASEK Korus Anna (Mł.2011) Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta 0 41,30 0 21,05 rzeczowa 200 
2 KUBA Stawecka Lena (Mł.2011) SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BILCZA 0 47,19 0 23,29 rzeczowa 150 
3 PHILLIP Valentova Alena (Mł.2010) Pony Club Modra 0 43,42 0 24,14 rzeczowa 100 
4 MIŚKA Miłoszewska Anna (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 0 46,83 0 24,75 rzeczowa 100 
5 SAMBOR Bigaj Alicja (Mł.2012) KS FARUK 0 52,08 0 27,15 rzeczowa 50 
6 KSENA Borowczak Aleksandra (Mł.2010) KJ Zbrosławice 0 50,95 0 29,41 rzeczowa 50 
7 FLAWIA GOLD Okoczuk Blanka (Mł.2010) Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 8 46,83     rzeczowa 50 
8 SALLY CARRERA Steckiewicz Małgorzata (Mł.2011) Sportowy Klub Jeździecki Bilcza 9 76,06     rzeczowa 50 
  LIPO Mostkova Rozarie (Mł.2021)   ELI        
  KONVALINKA Kočařová Karolína (Mł.2011) Pony Club Modra REZ        


 

29 - Finał A-2 - 29. Konkurs nr 29 – Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (14-11-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 MERLIN Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0 45,80 0 22,16 rzeczowa 200 
2 MARAT Korus Anna (Mł.2011) Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta 0 42,70 0 23,64 rzeczowa 150 
3 MISTER MERLIN 5 Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 0 47,38 0 24,74 rzeczowa 100 
4 TORERO Ciborowska Marcelina (Mł.2009) Klub Jeździecki Chrobry 0 41,99 0 24,82 rzeczowa 100 
5 ORCHID'S AZALEA Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 0 49,19 0 24,83 rzeczowa 50 
6 SMYK Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 0 46,03 0 25,10 rzeczowa 50 
7 GLANTEIFI GUTO(GBR) Valentova Alena (Mł.2010) Pony Club Modra 0 44,49 0 25,35 rzeczowa 50 
8 BALLINACLOUGH WHITE ROSA Buczek Weronika (Mł.2010) KJ Facimiech 0 46,34 0 30,38 rzeczowa 50 
9 Seryl Vokounova Viktorie   0 48,63 4 23,35  
10 METSABE ŠARGOUN Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0 43,68 4 23,60  
11 ORCHID'S SERICA Kočařová Tereza (Mł.2009) Pony Club Modra 0 45,09 4 25,77  
12 URANA MELODY Ciszek Maria (Mł.2011) BPK (sla) 4 43,01      
13 KALAMAJKA 1 Humplíková Anna (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 4 46,89      
14 SANTY Mostkova Klara (Mł.2010) bpk 4 47,88      
15 JUNIOR Banasik Julia (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 4 48,96      
16 LOVE ME BMF Wójcik Zofia (Mł.2010) Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 51,36      
17 ROSA O PORANKU L Buczek Weronika (Mł.2010) KJ Facimiech 5 55,75      
18 KING Zaręba Magdalena (Mł.2011) KJ Czarny Dunajec 5 57,88      
19 DEL AIFR REPONT Kočařová Karolína (Mł.2011) Pony Club Modra 6 58,84      
20 FIKUS-TABUN Buwaj Emilia (Mł.2009) WLKS Krakus Swoszowice 25 71,50      
  OBELIX DE FINIBUS TARRAE Hus Kaja (Mł.2009) Kj Palomino ELI        
  MELLOW JACK MMW Drwota Matylda (Mł.2010) KJ Leńcze ELI        


 

30 - Finał C - 30. Konkurs nr 30 – Finał gr. C 95 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (14-11-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KALIMERO Vokounova Viktorie   0 47,65     rzeczowa 300 
2 VYŠNIA Samborska Nikola (Mł.2009) Kj Vena Rogoźnik 4 49,06     rzeczowa 200 


 

31 - Finał D bis - 31. Konkurs nr 31 - Finał grupy D bis 105 cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2 (14-11-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SONY 2 Špůrková Melánie (Mł.2009) SS Nový Jičín - Hermelín klub z.s. 0 45,63 4 32,35 rzeczowa 300 
2 ARAMIS 2688 Humplík Václav (Mł.2009) JK Opava-Kateřinky 0 46,20 4 32,50 rzeczowa 200 
3 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 48,85 4 34,90 rzeczowa 150 
4 CARLINE DE KERVALENOU Obrocka Martyna (Mł.2009) KJK Solka Międzyrzecze 4 45,28     rzeczowa 100 
5 EVO Kowalczyk Wiktoria (JM.2008) BPK (MAZ) 4 46,39     rzeczowa 50 
6 ENDY KVIT Hošáková Marie Anastázie (Mł.2009) Hřebčín HF Životice u NJ 4 48,55      
7 ESTER/SHALOM II-5/ESTER Špuková Viktorie (JM.2007) JK Kočendovec, CZ 4 50,75      
8 DON PIRO Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 4 59,49      
9 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 8 51,16      
  SALLY KING Rypková Nikol (J.2005) JK Trojanovice z.s. ELI        
  CHAGAL Parzych Lena (JM.2006) Klub Jeździecki Chrobry ELI        
  GAMA Stanula Weronika (JM.2006) Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego ELI        


 

32 - Finał MŁ i JM - 32. Konkurs nr 32 – Finał MŁ i Rundy JM 110/115 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (14-11-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 DON VITO Obrocka Martyna (Mł.2009) KJK Solka Międzyrzecze 0 52,26 0 39,53 rzeczowa 300 
2 P’CONTIFAX Banaszczyk Oliwia (Mł.2010) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 0 48,92 4 37,83 rzeczowa 200 
3 HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze 0 44,28 8 41,67 rzeczowa 150 
4 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 45,82 ELI   rzeczowa 75 
4 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) Jurajski LKJ w Udorzu 0 48,73 ELI   rzeczowa 75 
6 BOLONIA Kliś Maja (Mł.2009) Profit Orzesze 4 45,34      
7 BEL DE JOUR Kliś Maja (Mł.2009) Profit Orzesze 4 47,17      
8 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 4 52,47      
9 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 60,88      
10 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 8 50,59      
11 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 8 54,92      
12 CHAMANII Matuła Aleksandra (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 8 55,54      
13 SAMIRO Ochoński Jakub (JM.2007) St. KS KJK Szary Michałowice 8 57,64      
14 CAPRIOLE Ponurski Gabriela (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 8 62,52      
15 GARLAND Hankus Zofia (JM.2007) KJ Chrobry Warszawa 8 63,45      


 

34 - Grand Prix Dzieci - 34. Konkurs nr 34 - Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2 (14-11-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LA CORUNA Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 59,66 0 33,51 rzeczowa 350 
2 REFLECTION Stefanowicz Hanna (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 58,77 REZ   rzeczowa 300 
3 TACYT Kowalczyk Hubert (Mł.2009) KJ Chrobry Warszawa 12 58,32     rzeczowa 200 
4 OLA ROSA NEGRA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 16 62,85     rzeczowa 150 
5 HARRY Kowalczyk Hubert (Mł.2009) KJ Chrobry Warszawa 16 74,64     rzeczowa 100 
  MEDEA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus REZ        


 

35 - Finał J i M - 35. Konkurs nr 35 - Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej 130cm/135 cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2 (14-11-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SUMIRA Koza Wiktoria (J.2003) KJK pod Żubrem 0 59,15     rzeczowa 300 
2 LORGAN S Sondej Zofia (J.2005) KJ Facimiech 4 60,23     rzeczowa 200 
3 MANILLON V Špůrková Natálie (J.2005) SS Nový Jičín - Hermelín klub z.s. 8 61,66     rzeczowa 150 
4 GEMINI 2 Borowczak Agata (J.2005) KJ Zbrosławice 12 60,02     rzeczowa 100 
  LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny ELI        


 

37 - LL 60 - 37. Konkurs pocieszenia nr 37 60 cm dla kucy dokładności art.238.1.1 (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VENDELIN Valentová Eliška (Mł.2012) Pony Club Modra 0 59,17  
1 TWO STEP Mostek Adam   0 51,55  
1 WRÓŻKA PONYSPORT Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 0 53,91  
1 GRACIE Špuková Vendula (Mł.2009) JK Kočendovec, CZ 0 49,48  
1 ETUDA Kočařová Tereza (Mł.2009) Pony Club Modra 0 46,95  


 

38 - LL 70 - 38. Konkurs pocieszenia nr 38 70 cm dla kucy dokładności art.238.1.1 (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 0 53,57  
1 PIKSEL Sokalska Nina (JM.2007) St. KJ Profit Orzesze 0 50,49  
1 HIROSHI Szczepek Stefania (Mł.2012) KJK Romico 0 47,43  
1 IRV ERIKA Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 0 46,82  
1 SURRI Hrušková Lenka (Mł.2021) JK Opava-Kateřinky 0 46,69  
6 NADOBNA Steć Maria (JM.2008) Klub Jeździecki Facimiech 4 53,74  
6 PEGGY PRINCESS Lamich Ml. Karel (Mł.2012) JK Opava 4 48,14  
  OLEK Nowrot Oliwia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit ELI    


 

40 - LL 90 - 40. Konkurs pocieszenia nr 40 90 cm dla kucy zwykły art.238.2.1 (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FATIMA Hönigová Edita (JM.2007) Hanácký dvůr z.s. 0 48,46 rzeczowa 50 


 

41 - L DK - 41. Konkurs pocieszenia nr 41 cm 100cm DK zwykły art.238.2.1 (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 STAKSOM Hošáková Marie Anastázie (Mł.2009) Hřebčín HF Životice u NJ 4 52,73 rzeczowa 50 
2 SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź 4 53,27 rzeczowa 50 
3 VIVANTI PROGRES Stalony-Dobrzańska Olga (JM.2006) BPK 4 54,56 rzeczowa 50 
4 EXCELLENT CHOICE Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 8 61,95  
5 DONNA RIVENDELL Czarnek Oliwia (J.2004) WLKS Krakus Swoszowice 13 72,66  


 

42 - P DK - 42. Konkurs pocieszenia nr 42 cm 110cm DK zwykły art.238.2.1 (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HESSEL ST Nowak Adam (J.2003) KJ Facimiech 0 57,81 rzeczowa 50 
2 ALHAMBRA Nowak Karolina (J.2005) WLKS Krakus 4 62,24 rzeczowa 50 
3 FRED FLINSTONE Pięta Olaf (JM.2008) WLKS Krakus 8 56,34 rzeczowa 50 
4 MINOR Michalik Anna (JM.2006) Krakowska Akademia Sportu 8 66,38  


 

43 - N DK - 43. Konkurs pocieszenia nr 43 cm 120cm DK zwykły art.238.2.1 (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ALEBASTR Kościarz Kinga (J.2003) WLKS Krakus 0 53,06 rzeczowa 50 
2 BAJER Kotarba Filip (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 55,53 rzeczowa 50 
3 BACARDIA Jagoda Weronika (JM.2006) KJ Mszana Górna 4 58,99 rzeczowa 50 
4 LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź 10 77,28  
5 BEAU DU SANCY Drewniany Kinga (JM.2007) Brak 27 95,97  


 

13R - LL 60 - Konkurs LL 60 cm z trafieniem w normę czasu (14-11-2021)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 HASSAN Lizak Maria (JM.2007) Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 0 57,72 -0,28  
2 SHADOW Kapusta Anna (J.2003) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 53,36 -4,64  
3 SELLO Walter Michał Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice 3 57,62 -0,38  


 

14R - LL 80 - Konkurs LL 80 cm z trafieniem w normę czasu (14-11-2021)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 H'BACCARD Ślusarska Aleksandra (JM.2007) Klub Jeździecki Czarny Dunajec 0 57,83 -0,17  
2 AHLERT Piętka Amelia (JM.2007) WLKS KRAKUS 0 57,25 -0,75  
3 A MANUKA W Soswa Wiktoria (J.2004) KJK Pod Żubrem 0 55,19 -2,81  
4 LA LUNA Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 54,17 -3,83  
5 GANDINI Juszkiewicz Zofia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 53,05 -4,95  
6 BASCADO Sadzik Gabriela (MJ.2000) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 53,04 -4,96  
7 HOLLAND MK Kubacka Kamila Klub Jeździecki Lavender 1 53,59 -4,41  
8 SORINNA Kiluk Jagoda (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 2 68,42 +10,42  
9 WIQUIRRA Fedorczak Vincent (Mł.2010) BPK 2 74,33 +16,33  
10 FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" 3 58,45 +0,45  
11 HILTON F Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 3 76,46 +18,46  
12 LADY LIMA Poniewierska Paulina (Mł.2009) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze 6 77,66 +19,66  


 

15R - L - Konkurs 100 cm - L - zwykły art. 238.2.1 (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 52,16  
2 QUINDA- QUANDO Janota Natalia (MJ.2000) LKJ Ochaby 0 56,43  
3 AMFORA Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska 0 58,74  
4 QUICK LADY DE WINGHE Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 58,99  
5 SARANNAH Pietruszka Anna (Mł.2009) Klub Jeździecki Facimiech 0 59,02  
6 KAISER PROGRES Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice 0 62,12  
7 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 1 68,06  
8 CANTANA Gorczowski Przemysław Ojk Barcice 4 54,69  
9 BOLERO Szostak Maja (MJ.2001) Assanya 4 55,09  
10 MIDOS Pinocy Magdalena BPK 4 59,98  
11 JOWITA W Kiczka Karolina OJK Barcice 4 60,41  
12 DEFINICJA Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 4 61,04  
13 ORCHIDEA KG Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 4 62,64  
14 PANAMERA Ludwikowska Anna KKJK Krakowski Klub Jazdy Konnej 4 63,63  
15 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 8 54,32  
16 CHACCO Z Strzałka Gabriela (JM.2008) Kj Vena Rogoźnik 8 64,77  
17 ONIL Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 9 70,38  
18 CARTOUCHE H Wałęga Anna (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 14 88,01  
  ORBIS Jesionka Katarzyna BPK ELI    


 

16R - P - Konkurs 110 cm - P - zwykły art. 238.2.1 (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GOLDEN BOY - BUBKA Nowak Aleksandra (MJ.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 0 57,11  
2 VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 57,16  
3 BUSTINOV Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 57,76  
4 THAT’S A LADY E Q Z Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 0 58,10  
5 RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 4 56,40  
6 CHAPLAIN Ryt Aleksandra LKJ OCHABY 4 60,03  
7 KENIUS RV Weigel Bartosz KJ Facimiech 6 71,14  
8 BLOODY MARY Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice 6 74,08  
9 RAFAELLO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 8 59,10  


 

17R - N - Konkurs 120 cm - N - zwykły art. 238.2.1 (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 0 58,02  
2 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 60,65  
3 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 1 68,12  
4 VERNON Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 4 54,59  
5 CHACCO-BOY Trawiński Przemysław Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu 4 66,58  
6 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 7 78,23  
7 ALLUBET Sanokowska Kaja KJ Facimiech 8 55,81  
8 CONRAD 98 Czuczeło Julia (MJ.2001) KJ VIP Kraków 12 55,33  
9 PEGASUS SON Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka 12 62,12  
10 MY FUNNY VALENTINE Dymek Ksawery (J.2003) St. KS KJK Szary Michałowice 16 82,73  
  COOKIE MONSTER Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny ELI    
  POLYDETTO Gardulska Joanna KJ Facimiech REZ    


 

18R - C - Konkurs 130 cm - C - zwykły art. 238.2.1 (14-11-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DACOLINO Antczak Dagmara JKS Salio Besiekierz Rudny 4 54,91  
2 TITAN 12 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 18 73,57  



 

HUBERTUS 2.5.3.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21