CSN Leszno 10-12.12.21

WYNIKI ZAWODÓW

 

 

 

Podium konkursu Grand Prix  CSN Leszno 12/12/21

1m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S KJ Wechta Rosnówka  0/0 45,21s

2m. Łukasz Troszczyński CORDOBA  KJ Nad Wigrami 0/0 49,68s

3m. Marvin Jüngel JYOLGA GER  0/0 48,84s

HZO-B1*
Leszno, 10-12 grudzień 2021

WYNIKI KOŃCOWE  PDF
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (2021-12-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHARLOTTA I Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 52,01 175 PLN
2 ARAMIS Zakałużna Anna KJ Zbrosławice 0 53,18 150 PLN
3 SONTJE IN VIGORIA Schafer Maximilian (Mł.2021) GER 0 54,88 125 PLN
4 NOUGAT NANCY Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 0 56,38 100 PLN
5 CALISIA Urbańska Natalia (JM.2007) Stow.J. Napoleońska Zagroda 0 57,49 50 PLN
6 DIGISPORT QUATTRO Łazik Marcelina (Mł.2009) bpk 0 57,57 50 PLN
7 DININA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 57,90 25 PLN
8 DAME LA VIDA Endraszka Paulina FS Succin 0 59,23 25 PLN
9 CONNORO Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 59,92  
10 NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Pietrzak Piotr (JM.2006) Abakus kaczyna 0 61,37  
11 CASCH M. E. Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,00  
12 VAN HALEN Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 0 62,72  
13 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 62,82  
14 KEY TO FORTUNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 63,04  
15 GABONA Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec 0 63,98  
16 PLEASURE BLUE Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 64,72  
17 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 66,73  
18 CARAT Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 67,41  
19 GOLDINA OF CHIN Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 0 68,39  
20 DAGLEZJA-L Stasiak Szymon KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 4 52,60  
21 KARIKA Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 4 53,29  
22 APOLLO T Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 56,23  
23 DELILAH Endraszka Paulina FS Succin 4 56,71  
24 CAMELIA Lachowicz Leticia (JM.2006) Farma Modrzewie JKS 4 58,33  
25 ELOKWENCJA M Gut Magdalena LKJ Moszna 4 61,96  
26 ASER Krawczykowska Daria (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 4 64,84  
27 ASKARIA Shalohina Nina (JM.2007) FKJ Zbyszko 4 65,36  
28 CALIFORNIA Łazik Natalia (JM.2006) bpk 4 72,84  
29 CYTAT Król Liwia (Mł.2021) LZJ Drama Zbrosławice 8 64,61  
30 BELLA Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 10 80,12  
31 CASALLTINA DE JOTER LSH Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 12 88,22  
32 ROWITTO Jędruch Jakub JKS "Czanki" 22 97,25  


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (2021-12-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VIP-GIRL Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 53,17 200 PLN
2 CHARGONAY L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 53,22 175 PLN
3 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 53,28 150 PLN
4 CELTIC Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 0 56,09 125 PLN
5 ENDLESS LOVE Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 0 56,55 100 PLN
6 ILLOUCHIN NH Shalohina Nina (JM.2007) FKJ Zbyszko 0 58,02 50 PLN
7 CON CORDIA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 58,84 50 PLN
8 NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Pietrzak Piotr (JM.2006) Abakus kaczyna 0 59,13 40 PLN
8 LAUSITZER Müller Felix RFV Moritzburg 0 59,13 40 PLN
10 ELDORADO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 60,01 30 PLN
11 WERMUT Mossakowski Jan SJ Baborówko 0 60,40 30 PLN
12 ASKARIA Shalohina Nina (JM.2007) FKJ Zbyszko 0 61,36  
13 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 61,88  
14 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 63,92  
15 J’HALLUCINE DE CANTRAINE Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 64,25  
16 DININA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 65,39  
17 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 65,83  
18 CONNORO Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 65,93  
19 ARASH Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 0 66,54  
20 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 68,35  
21 SAM Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 68,62  
22 CARAT Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 69,41  
23 KANDELA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 69,45  
24 ARAMIS Zakałużna Anna KJ Zbrosławice 4 55,02  
25 WIMSTER Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 59,43  
26 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 60,78  
27 CASCH M. E. Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 4 62,16  
28 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 4 62,55  
29 DAME LA VIDA Endraszka Paulina FS Succin 4 65,18  
30 APOLLO T Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 66,26  
31 ASER Krawczykowska Daria (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 4 67,34  
32 KEY TO FORTUNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 68,29  
33 LERTANA VDL Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 4 70,87  
34 CALISIA Urbańska Natalia (JM.2007) Stow.J. Napoleońska Zagroda 8 58,82  
35 ROWITTO Jędruch Jakub JKS "Czanki" 8 59,85  
36 ELOKWENCJA M Gut Magdalena LKJ Moszna 8 60,19  
37 DAGLEZJA-L Stasiak Szymon KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 8 60,63  
38 DELILAH Endraszka Paulina FS Succin 8 61,99  
39 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 69,33  
40 NOUGAT NANCY Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 10 78,42  
41 GOLDINA OF CHIN Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 12 68,68  
  CASALLTINA DE JOTER LSH Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty ELI    
  QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Kietlów ELI    
  NABAB DE COKOT Śnieżek Julia (J.2005) St. Sportowe Optimus REZ    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2021-12-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 59,42 250 PLN
2 DIASSINI Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 0 60,35 200 PLN
3 QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Kietlów 0 62,95 165 PLN
3 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 62,95 165 PLN
5 LAHNSTEIN Müller Felix RFV Moritzburg 0 63,66 125 PLN
6 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 0 64,08 100 PLN
7 CHMARA Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 0 64,17 50 PLN
8 JUST AN HERO Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 64,58 50 PLN
9 CALVANO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 65,64 50 PLN
10 CORDOBA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 65,83  
11 LA NOBLESSE VULKAN L Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 68,45  
12 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 68,86  
13 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 71,81  
14 BARONESSE LADY CON CALMA Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 1 72,12  
15 KORADINA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 1 72,22  
16 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 1 75,06  
17 LUGANO Matelski Marcin St. KJ Olimpia 1 75,50  
18 LAUSITZER Müller Felix RFV Moritzburg 4 62,31  
19 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 4 63,09  
20 KEATON N Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 4 64,31  
21 WERMUT Mossakowski Jan SJ Baborówko 4 64,48  
22 ENDLESS LOVE Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 4 65,26  
23 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BP 4 68,31  
24 KAROLA BS Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 4 69,25  
25 COURAGE 140 Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 70,30  
26 COHIBA L Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 8 64,89  
27 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 8 66,75  
28 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 12 67,32  
29 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 12 67,33  
30 SAM Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 13 75,26  
31 JYOLGA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 14 93,81  
32 DIAMENT Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 16 65,83  
  ELBERO H Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda ELI    
  VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice REZ    


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (2021-12-10)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 50,98 0 25,91 650 PLN
2 LECTOR Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 0 49,50 0 26,11 500 PLN
3 COURAGE 140 Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 51,97 4 26,22 400 PLN
4 JUST AN HERO Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 4 48,55     300 PLN
5 LAHNSTEIN Müller Felix RFV Moritzburg 4 49,01     200 PLN
6 FIBONACCI S Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 49,19     150 PLN
7 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 4 50,08     100 PLN
8 AHMAR SAPHIR Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 4 50,79     100 PLN
9 WARS Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 50,87      
10 LUGANO Matelski Marcin St. KJ Olimpia 4 54,06      
11 CELTIC DE BETHUNE Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 8 47,91      
12 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 51,38      
13 CONRALDIK IV Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 8 53,16      
14 DIASSINI Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 8 56,61      
15 JYOLGA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 10 62,02      
16 KORADINA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 15 83,68      
17 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 22 61,64      
  CASTIGO DE AMOR Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem ELI        


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (2021-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DAGLEZJA-L Stasiak Szymon KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 0 54,84 175 PLN
2 APOLLO T Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 55,54 150 PLN
3 KARIKA Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 57,17 125 PLN
4 DIGISPORT QUATTRO Łazik Marcelina (Mł.2009) bpk 0 59,29 100 PLN
5 ARAMIS Zakałużna Anna KJ Zbrosławice 0 60,68 50 PLN
6 CALIFORNIA Łazik Natalia (JM.2006) bpk 0 61,73 50 PLN
7 DAME LA VIDA Endraszka Paulina FS Succin 0 63,48 25 PLN
8 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 66,08 25 PLN
9 PLEASURE BLUE Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 67,63  
10 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 0 68,60  
11 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 1 72,49  
12 KEY TO FORTUNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 2 75,08  
13 GOLDINA OF CHIN Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 2 76,46  
14 CHARLOTTA I Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 54,76  
15 DELILAH Endraszka Paulina FS Succin 4 61,57  
16 ROWITTO Jędruch Jakub JKS "Czanki" 4 64,63  
17 SONTJE IN VIGORIA Schafer Maximilian (Mł.2021) GER 4 64,93  
18 ELOKWENCJA M Gut Magdalena LKJ Moszna 5 74,04  
19 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 8 67,83  
20 CASALLTINA DE JOTER LSH Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 14 92,11  
21 GABONA Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec 16 62,93  
22 CAMELIA Lachowicz Leticia (JM.2006) Farma Modrzewie JKS 17 89,96  
  BELLA Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda ELI    


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3 (2021-12-11)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WERMUT Mossakowski Jan SJ Baborówko 0 37,57 0 26,25 200 PLN
2 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 42,67 0 27,05 175 PLN
3 DININA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 42,29 0 28,45 150 PLN
4 DAGLEZJA-L Stasiak Szymon KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 0 41,57 0 28,88 125 PLN
5 CON CORDIA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 40,10 0 29,09 100 PLN
6 JAMIRO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 42,89 0 29,62 50 PLN
7 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 40,01 0 29,70 50 PLN
8 ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 0 40,14 0 30,42 50 PLN
9 KANDELA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 43,55 0 31,38 20 PLN
10 SONTJE IN VIGORIA Schafer Maximilian (Mł.2021) GER 0 40,97 0 31,79 20 PLN
11 CASALLTINA DE JOTER LSH Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 46,13 0 34,09 20 PLN
12 VAN HALEN Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 0 42,07 0 37,40 20 PLN
13 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 43,02 0 41,22 20 PLN
14 ASER Krawczykowska Daria (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 41,29 4 29,36  
15 CASCH M. E. Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 40,09 4 34,04  
16 ARASH Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 0 43,58 4 40,22  
17 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 40,86 4 41,99  
18 CHARGONAY L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 40,29 8 39,44  
19 ELDORADO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 2 63,31      
20 CALISIA Urbańska Natalia (JM.2007) Stow.J. Napoleońska Zagroda 4 36,44      
21 VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 36,57      
22 ARAMIS Zakałużna Anna KJ Zbrosławice 4 37,20      
23 NOUGAT NANCY Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 4 37,37      
24 KARIKA Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 4 37,40      
25 ROWITTO Jędruch Jakub JKS "Czanki" 4 38,46      
26 NABAB DE COKOT Śnieżek Julia (J.2005) St. Sportowe Optimus 4 39,30      
27 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 40,19      
28 WIMSTER Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 40,44      
29 ILLOUCHIN NH Shalohina Nina (JM.2007) FKJ Zbyszko 4 40,45      
30 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 4 40,88      
31 CARAT Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 4 41,27      
32 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 41,73      
33 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 4 41,86      
34 NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Pietrzak Piotr (JM.2006) Abakus kaczyna 4 42,19      
35 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 4 42,29      
36 ASKARIA Shalohina Nina (JM.2007) FKJ Zbyszko 4 42,34      
37 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 42,53      
38 APOLLO T Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 42,67      
39 LERTANA VDL Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 4 44,34      
40 CONNORO Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 45,04      
41 DELILAH Endraszka Paulina FS Succin 8 40,56      
42 DAME LA VIDA Endraszka Paulina FS Succin 12 42,71      
43 CYTAT Król Liwia (Mł.2021) LZJ Drama Zbrosławice 20 47,15      
  ELBERO H Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda ELI        
  AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg ELI        
  QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Kietlów ELI        
  ELOKWENCJA M Gut Magdalena LKJ Moszna REZ        
  GOLDINA OF CHIN Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo REZ        
  BARONESSE LADY CON CALMA Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów REZ        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (2021-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 57,42 250 PLN
2 LAUSITZER Müller Felix RFV Moritzburg 0 62,23 200 PLN
3 QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Kietlów 0 63,28 175 PLN
4 KAROLA BS Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 63,39 150 PLN
5 JYOLGA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 63,50 125 PLN
6 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 0 63,61 100 PLN
7 J’HALLUCINE DE CANTRAINE Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 64,14 50 PLN
8 JAMIRO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 64,17 50 PLN
9 ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 0 64,66  
10 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 66,16  
11 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 66,22  
12 CELTIC Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 0 69,35  
13 SAM Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 4 60,07  
14 VIP-GIRL Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 4 62,35  
15 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 65,24  
16 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 65,30  
17 WARS Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 66,17  
18 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BP 4 67,90  
19 WERMUT Mossakowski Jan SJ Baborówko 8 59,87  
20 CALVANO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 8 68,97  
21 COHIBA L Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 8 83,98  
22 BARONESSE LADY CON CALMA Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 9 71,15  
23 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 17 73,75  
24 ARASH Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 20 70,98  
  KANDELA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER ELI    
  CARAT Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka ELI    
  NOUGAT NANCY Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. ELI    
  NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław ELI    
  KEATON N Mikhailava Maryia KJ Profil Piła REZ    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2021-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 64,46 650 PLN
2 DIASSINI Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 0 64,77 500 PLN
3 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 67,67 400 PLN
4 CORDOBA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 68,55 300 PLN
5 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 4 59,36 200 PLN
6 LA NOBLESSE VULKAN L Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 4 65,17 150 PLN
7 CELTIC DE BETHUNE Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 4 65,69 100 PLN
8 JYOLGA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 4 67,03 100 PLN
9 COURAGE 140 Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 67,48  
10 LAHNSTEIN Müller Felix RFV Moritzburg 4 68,14  
11 LUGANO Matelski Marcin St. KJ Olimpia 4 68,25  
12 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 4 68,63  
13 CONRALDIK IV Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 4 68,84  
14 JUST AN HERO Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 8 63,68  
15 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 66,84  
16 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 9 69,81  
17 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 18 73,67  
  KORADINA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER REZ    
  CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem REZ    


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (2021-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHARLOTTA I Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 52,50 200 PLN
2 DAGLEZJA-L Stasiak Szymon KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 0 53,62 175 PLN
3 CAMELIA Lachowicz Leticia (JM.2006) Farma Modrzewie JKS 0 60,31 150 PLN
4 DIGISPORT QUATTRO Łazik Marcelina (Mł.2009) bpk 0 60,75 125 PLN
5 CALIFORNIA Łazik Natalia (JM.2006) bpk 0 64,08 100 PLN
6 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 65,15 50 PLN
7 KARIKA Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 4 53,90 50 PLN
8 DELILAH Endraszka Paulina FS Succin 4 58,68 50 PLN
9 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 4 64,42  
10 GABONA Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec 4 66,79  
11 ELOKWENCJA M Gut Magdalena LKJ Moszna 4 67,54  
12 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 4 69,51  
13 GOLDINA OF CHIN Nowacki Michał KJ Sport Zamysłowo 17 72,11  
  SONTJE IN VIGORIA Schafer Maximilian (Mł.2021) GER ELI    


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (2021-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 55,29 250 PLN
2 CHARGONAY L Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 55,65 200 PLN
3 CON CORDIA Stasiak Anna (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 56,80 175 PLN
4 WIMSTER Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 57,92 150 PLN
5 MY LOVE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 58,39 125 PLN
6 NOUGAT NANCY Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 0 59,94 100 PLN
7 J’HALLUCINE DE CANTRAINE Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 60,72 50 PLN
8 CASCH M. E. Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 61,83 50 PLN
9 ILLOUCHIN NH Shalohina Nina (JM.2007) FKJ Zbyszko 0 63,59  
10 KANDELA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 63,77  
11 PLEASURE BLUE Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 66,80  
12 ARASH Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 0 67,49  
13 ASER Krawczykowska Daria (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 67,95  
14 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 1 71,65  
15 ELDORADO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 58,85  
16 ARAMIS Zakałużna Anna KJ Zbrosławice 4 61,45  
17 NABAB DE COKOT Śnieżek Julia (J.2005) St. Sportowe Optimus 4 62,51  
18 CALISIA Urbańska Natalia (JM.2007) Stow.J. Napoleońska Zagroda 4 62,80  
19 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 63,59  
20 DAME LA VIDA Endraszka Paulina FS Succin 4 64,74  
21 ASKARIA Shalohina Nina (JM.2007) FKJ Zbyszko 4 64,91  
22 APOLLO T Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 65,43  
23 KEY TO FORTUNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 70,73  
24 VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 5 72,32  
25 LERTANA VDL Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 5 74,16  
26 ROWITTO Jędruch Jakub JKS "Czanki" 8 61,25  
27 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 8 62,12  
28 CYTAT Król Liwia (Mł.2021) LZJ Drama Zbrosławice 16 63,34  
  VAN HALEN Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów REZ    
  CARAT Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka REZ    


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3 (2021-12-12)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 53,89 0 30,57 350 PLN
2 SAM Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 49,08 0 31,34 300 PLN
3 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 50,15 0 31,65 250 PLN
4 KAROLA BS Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 51,84 0 33,12 200 PLN
5 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 53,84 0 33,93 150 PLN
6 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 50,78 0 34,24 100 PLN
7 CALVANO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 49,78 0 34,38 100 PLN
8 LAUSITZER Müller Felix RFV Moritzburg 0 52,44 0 35,04 50 PLN
9 COHIBA L Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 48,71 4 31,98  
10 ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 0 48,89 4 33,80  
11 KEATON N Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 0 51,77 4 35,01  
12 BARONESSE LADY CON CALMA Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 0 50,67 9 46,69  
13 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 49,47 ELI    
14 WERMUT Mossakowski Jan SJ Baborówko 4 48,98      
15 CELTIC Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 4 50,73      
16 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BP 4 51,17      
17 QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Kietlów 13 76,86      
18 ENDLESS LOVE Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 17 73,83      
19 DIAMENT Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 23 66,14      
  VIP-GIRL Jüngel Marvin (MJ.2001) GER ELI        
  CHMARA Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów REZ        


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2021-12-12)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FIBONACCI S Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 68,94 0 45,21 1300 PLN
2 CORDOBA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 70,87 0 49,68 1100 PLN
3 JYOLGA Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 0 74,93 4 48,84 800 PLN
4 LECTOR Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 0 72,88 4 49,31 450 PLN
5 LA NOBLESSE VULKAN L Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 67,27 8 50,55 350 PLN
6 COURAGE 140 Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 74,14     250 PLN
7 DIASSINI Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 4 75,16     200 PLN
8 CONRALDIK IV Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 5 76,03     150 PLN
9 LAHNSTEIN Müller Felix RFV Moritzburg 5 78,47      
10 WARS Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 8 73,85      
11 LUGANO Matelski Marcin St. KJ Olimpia 8 74,95      
12 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 12 73,63      
13 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 13 78,67      
14 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 13 79,78      
15 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 14 82,19      
16 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 16 73,94      
17 AHMAR SAPHIR Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 16 74,05      
18 KORADINA R Jüngel Marvin (MJ.2001) GER 19 87,71      
19 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 23 102,07      



 

HUBERTUS 2.5.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR
Leszno, 10-12 grudzień 2021

WYNIKI KOŃCOWE PDF
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2021-12-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FENIKS Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 49,10  
1 KING BALOU XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 56,08  
1 BEHERITH Krystek Paweł (J.2005) KJ Osadkowski 0 55,09  
1 KING BALOU XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 56,52  
1 BEHERITH Krystek Paweł (J.2005) KJ Osadkowski 0 55,75  
1 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 0 60,12  
1 CORIETTE Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 0 62,09  
1 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 0 61,57  
1 CORIETTE Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 0 60,42  
1 HIGH TOUCH Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 0 58,03  
1 MOLI Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 63,45  
1 ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET Buczek Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 54,93  
1 IL WITASHA Lisowska Marta (JM.2006) KJ Osadkowski 0 53,97  
1 IN PERSONA Kujawska Narin (Mł.2019) Klub Sportowy Cortina Kaczenice 0 54,92  
15 FENIKS Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 4 65,03  
15 ARONIA M Adamska Karolina Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 63,99  
15 ARONIA M Adamska Karolina Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 64,12  
15 MOLI Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 4 63,94  
15 ROSSINI Łoza Martyna (JM.2006) Kj Zbrosławice 4 64,65  
20 HIGH TOUCH Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 21 104,23  
  ROSSINI Łoza Martyna (JM.2006) Kj Zbrosławice REZ    


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (2021-12-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IL WITASHA Lisowska Marta (JM.2006) KJ Osadkowski 0 49,95  
1 FLEUR Szuman Antonina (JM.2006) bpk 0 56,06  
1 FLEUR Szuman Antonina (JM.2006) bpk 0 54,16  
1 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 0 63,63  
1 C.SILESIA Z Konieczna Magdalena KJ Osadkowski Jakubowice 0 53,77  
1 COMODO Kościelniak Karolina (JM.2006) OSK Michalscy Trzebnica 0 55,97  
1 LAKONIA B Nowak Klaudia (J.2005) KJ Sport Zamysłowo 0 55,01  
1 IN PERSONA Kujawska Narin (Mł.2019) Klub Sportowy Cortina Kaczenice 0 50,55  
1 MY LITTLE PONY Stawarz Izabela (Mł.2009) brak 0 49,81  
1 EUFORIA Hapka Martyna (JM.2007) BRAK 0 47,72  
1 CORNETS PLEASURE DREE BOEKEN Müller Felix RFV Moritzburg 0 61,73  
1 DORADO Wandzel Maria (J.2004) KJ BSI Sport Zamysłowo 0 58,03  
13 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 59,36  
13 ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET Buczek Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 4 51,05  
13 ASTERIA WM Kozłowska Nikola (JM.2006) KJ Zbrosławice 4 58,32  
13 LAKONIA B Nowak Klaudia (J.2005) KJ Sport Zamysłowo 4 57,45  
13 LA BOULE Sebastian Katarzyna Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko 4 55,48  
13 MY LITTLE PONY Stawarz Izabela (Mł.2009) brak 4 51,12  
13 RANDY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 57,89  
20 LUNA Konecko Julia (JM.2007) brak 5 75,62  
21 MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 7 82,92  
22 ASTERIA WM Kozłowska Nikola (JM.2006) KJ Zbrosławice 8 56,77  
22 C.SILESIA Z Konieczna Magdalena KJ Osadkowski Jakubowice 8 56,35  
22 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 8 65,99  
25 LA BOULE Sebastian Katarzyna Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko 11 83,60  
26 COMODO Kościelniak Karolina (JM.2006) OSK Michalscy Trzebnica 18 92,60  
  EUFORIA Hapka Martyna (JM.2007) BRAK ELI    
  LUNA Konecko Julia (JM.2007) brak REZ    


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (2021-12-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LAUDA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 63,87  
1 RANDY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 57,05  
1 QUITANO 13 Gramza Leszek St. Rodan Club 0 60,57  
1 QUITANO 13 Gramza Leszek St. Rodan Club 0 58,95  
1 MR. IT'S POSSIBLE SRK Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 55,39  
1 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 56,61  
1 TANGELO MZ EQUESTRIAN Z Till Natalia SK Kruszyńscy 0 52,96  
1 TANGELO MZ EQUESTRIAN Z Till Natalia SK Kruszyńscy 0 56,41  
1 GOLAN Urbaniak Hanna (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 0 56,33  
1 GERANIA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 57,60  
1 CATALPA Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 61,20  
1 COOLBOY Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 0 59,75  
1 GAIRE Glonek Maria (Mł.2009) Stow.J. Napoleońska Zagroda 0 57,11  
1 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 58,65  
1 DA VINCI Żuk Kaja (J.2005) KJ Kietlów 0 60,84  
1 KASKADA Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 58,14  
1 SATISFACTION Ciepłucha Hanna (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 0 53,26  
1 KASKADA Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 58,53  
1 ARDENA Mossakowski Jan SJ Baborówko 0 54,41  
1 DIAMANDA LSH Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 60,12  
1 DIAMANDA LSH Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 61,46  
1 RUFUS VD HEFFINCK Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 0 58,58  
1 MERLOT V Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko 0 61,57  
1 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 61,69  
1 EKWADOR Burda Katarzyna (J.2005) BPK 0 53,68  
1 KAUAI Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 62,39  
27 LAUDA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 62,84  
27 MR. IT'S POSSIBLE SRK Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 56,13  
27 CORNETS PLEASURE DREE BOEKEN Müller Felix RFV Moritzburg 4 64,88  
27 BELCANTO Z Budyta Ariana (J.2003) LKS Dragon Nowielice 4 61,03  
27 KALIBER PL Z Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 4 62,67  
27 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 4 61,43  
27 BASTYLIA Kołodziej Joanna JKS GOGOLEWO 4 57,96  
27 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 53,86  
27 BASTYLIA Kołodziej Joanna JKS GOGOLEWO 4 57,45  
27 CATALPA Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 4 64,14  
27 GERANIA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 54,08  
27 COOLBOY Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 4 62,34  
27 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 56,73  
27 SALMIN Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 4 55,05  
27 SATISFACTION Ciepłucha Hanna (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 4 54,16  
27 ARDENA Mossakowski Jan SJ Baborówko 4 53,86  
27 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 60,88  
27 CASELLO R Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 61,53  
27 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 4 64,24  
46 MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 8 59,62  
46 KALIBER PL Z Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 8 59,97  
46 GAIRE Glonek Maria (Mł.2009) Stow.J. Napoleońska Zagroda 8 53,27  
46 SALMIN Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 8 69,35  
50 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 12 68,03  
51 DORADO Wandzel Maria (J.2004) KJ BSI Sport Zamysłowo 15 97,08  
51 DARCO LAZAR Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 15 81,53  
53 DARCO LAZAR Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 19 83,33  
53 DA VINCI Żuk Kaja (J.2005) KJ Kietlów 19 99,09  
55 WINETA Rucińska Zofia (JM.2007) KJ Volta Miłocice 25 88,46  
  WINETA Rucińska Zofia (JM.2007) KJ Volta Miłocice ELI    
  EKWADOR Burda Katarzyna (J.2005) BPK ELI    


 

4 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2021-12-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 66,26  
1 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 56,68  
1 GRENADIERKA Nowakowski Witold Racocki KJ 0 53,74  
1 CASELLO R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 61,36  
1 RUFUS VD HEFFINCK Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 0 59,76  
1 FINISZ Kamińska Agata (J.2004) KJ Ranczo Kołata 0 54,44  
1 LOE S Lis Amelia (J.2003) St. KS Arkadia 0 55,06  
1 LOTNA Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko 0 56,19  
1 GRISTALLA - LA Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 0 55,04  
1 NUBALOUNO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 58,46  
1 CORRY EMILY Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 61,98  
1 TAJNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 56,60  
1 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 55,56  
1 TAJNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 55,21  
1 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 50,66  
1 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 50,28  
1 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 0 61,17  
1 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 56,88  
1 DIARADOS Budzynska Zofia (MJ.2002) SkjGronowka 0 57,58  
1 LYJABALOU Litka Kaja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 53,91  
1 HUGO BOSS Krężelewska Izabela KJ Ślęża Wojnarowice 0 55,80  
1 NAOKI 3 Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 0 59,07  
1 KAUAI Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 62,85  
1 PENICYLINA Nowakowski Witold Racocki KJ 0 52,90  
1 LADY-LIKE BS Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 58,92  
1 GENIUSZ Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 51,05  
1 KACAVANTA VTH Matelski Marcin St. KJ Olimpia 0 58,72  
1 CHACCO STERN Wiśniewski Antoni (JM.2006) St. KJ Olimpia 0 56,53  
1 CHACCO STERN Wiśniewski Antoni (JM.2006) St. KJ Olimpia 0 55,98  
30 LUTHRON Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 4 56,13  
30 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 67,57  
30 MERLOT V Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko 4 66,72  
30 FINISZ Kamińska Agata (J.2004) KJ Ranczo Kołata 4 68,70  
30 LOE S Lis Amelia (J.2003) St. KS Arkadia 4 55,11  
30 LOTNA Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko 4 54,55  
30 NUBALOUNO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 69,18  
30 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 4 64,28  
30 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 4 63,08  
30 DRAKKAR Gramza Leszek St. Rodan Club 4 63,97  
40 CORRY EMILY Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 7 82,07  
41 LEXUS H Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 12 59,33  


 

5 - P - zwykły 238.2.1 (2021-12-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASANDRA Kamińska Agata (J.2004) KJ Ranczo Kołata 0 54,35 200 PLN
2 BARCELONA G Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 58,16 150 PLN
3 TOLA Z Drewka Viktoria (J.2004) Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 60,41 100 PLN
4 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 61,11 50 PLN
5 GRENADIERKA Nowakowski Witold Racocki KJ 0 62,92 50 PLN
6 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 0 64,57  
7 GABONA Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec 0 66,31  
8 QUINCHELLA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 66,39  
9 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 0 68,72  
10 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 69,51  
11 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 70,29  
12 DIARADOS Budzynska Zofia (MJ.2002) SkjGronowka 0 71,58  
13 JAMIRO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 72,12  
14 KACAVANTA VTH Matelski Marcin St. KJ Olimpia 0 72,37  
15 VIVERDI Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 0 72,91  
16 GOLAN Urbaniak Hanna (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 0 73,51  
17 LETS GO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 73,98  
18 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 1 75,32  
19 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 1 77,27  
20 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 2 80,76  
21 LYJABALOU Litka Kaja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4 60,12  
22 PENICYLINA Nowakowski Witold Racocki KJ 4 64,93  
23 LARINA Walicka Laura (JM.2008) SJ Kunowo 4 65,20  
24 QUADRO Z Matelski Marcin St. KJ Olimpia 4 65,40  
25 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 65,69  
26 LUTHRON Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 4 70,94  
27 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 4 71,05  
28 DRAKKAR Gramza Leszek St. Rodan Club 5 76,08  
29 NAOKI 3 Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 5 76,17  
30 LEXUS H Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 5 76,25  
31 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 6 78,25  
32 AVE ZAMBESI Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica 6 79,79  
33 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 8 68,12  
34 GENIUSZ Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 12 65,50  
35 CERTINA 2 Gaborska Agnieszka OSK Michalscy Trzebnica 12 87,83  
36 HUGO BOSS Krężelewska Izabela KJ Ślęża Wojnarowice 19 101,05  
  BELCANTO Z Budyta Ariana (J.2003) LKS Dragon Nowielice ELI    


 

6 - N - zwykły 238.2.1 (2021-12-10)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BARCELONA G Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 58,34 300 PLN
2 CRUSTY CROC Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 59,93 200 PLN
3 LARINA Walicka Laura (JM.2008) SJ Kunowo 0 59,94 150 PLN
4 QUADRO Z Matelski Marcin St. KJ Olimpia 0 67,90 100 PLN
5 NABAB DE COKOT Śnieżek Julia (J.2005) St. Sportowe Optimus 0 68,12 50 PLN
6 LETS GO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 71,66  
7 ILLOUCHIN NH Shalohina Nina (JM.2007) FKJ Zbyszko 4 62,57  
8 CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 4 65,79  
9 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 67,25  
10 CERTINA 2 Gaborska Agnieszka OSK Michalscy Trzebnica 4 71,04  
11 VIVERDI Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 4 71,65  
12 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 5 74,38  
13 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 5 74,95  
14 JAMIRO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 8 71,88  
15 AVE ZAMBESI Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica 9 74,99  
16 CAMELIA Lachowicz Leticia (JM.2006) Farma Modrzewie JKS 9 75,46  
17 VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 11 85,83  
18 TOLA Z Drewka Viktoria (J.2004) Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 12 67,06  
19 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 12 69,26  
  IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko ELI    


 

7 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2021-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FENIKS Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 53,05  
1 SAMARA Poszwald Julianna (JM.2006) KJ Brzóska Sport Horses 0 72,66  
1 FENIKS Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 43,76  
1 BEHERITH Krystek Paweł (J.2005) KJ Osadkowski 0 67,11  
1 ARONIA M Adamska Karolina Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 0 71,31  
1 ARONIA M Adamska Karolina Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 0 71,79  
1 MOLI Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 65,05  
1 IN PERSONA Kujawska Sara (Mł.2019) Klub Sportowy Cortina Kaczenice 0 69,53  
1 MOLI Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 65,07  
10 CORIETTE Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 2 79,08  
11 BEHERITH Krystek Paweł (J.2005) KJ Osadkowski 4 66,12  
11 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 4 72,30  
11 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 4 71,98  
  ROSSINI Łoza Martyna (JM.2006) Kj Zbrosławice ELI    
  ROSSINI Łoza Martyna (JM.2006) Kj Zbrosławice ELI    


 

8 - LL - dokładności bez rozgrywki (2021-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CORIETTE Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 0 70,34  
1 ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET Buczek Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 62,82  
1 FLEUR Szuman Antonina (JM.2006) bpk 0 64,13  
1 HIGH TOUCH Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 0 71,12  
1 RENE DE SEMILLY Lehmann Nina (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 73,47  
1 CONTINA ELIZAR Jurasz Kornelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 57,41  
1 GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 69,05  
1 IL WITASHA Lisowska Marta (JM.2006) KJ Osadkowski 0 61,06  
1 OCEAN B Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Grand Horse Suchy Las 0 65,88  
1 C.SILESIA Z Konieczna Magdalena KJ Osadkowski Jakubowice 0 63,48  
1 COMODO Kościelniak Karolina (JM.2006) OSK Michalscy Trzebnica 0 71,07  
1 LANCELOT Tomikowski Michał (JM.2007) bpk 0 70,57  
1 FRANCES Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 69,95  
1 LANCELOT Tomikowski Michał (JM.2007) bpk 0 70,19  
1 CLEO Ratajczak Martyna (J.2003) bpk 0 65,20  
1 EUFORIA Hapka Martyna (JM.2007) BRAK 0 57,83  
1 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 0 73,15  
1 GOLDY VDL Siwek Karolina (Mł.2009) KS Equita Noak 0 69,64  
1 MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 69,36  
1 CORNETS PLEASURE DREE BOEKEN Müller Felix RFV Moritzburg 0 70,41  
1 HERA Jasińska Kinga (JM.2008) KS Equita Noak 0 69,77  
1 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (Mł.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 72,77  
23 WOODY Kosmalewicz Michalina (Mł.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 1 75,68  
23 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 1 77,69  
23 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (Mł.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 1 77,40  
26 KING BALOU XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 2 78,03  
27 ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET Buczek Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 4 66,10  
27 RENE DE SEMILLY Lehmann Nina (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 4 70,15  
27 IL WITASHA Lisowska Marta (JM.2006) KJ Osadkowski 4 59,26  
27 C.SILESIA Z Konieczna Magdalena KJ Osadkowski Jakubowice 4 65,76  
27 LAKONIA B Nowak Klaudia (J.2005) KJ Sport Zamysłowo 4 64,47  
27 LAKONIA B Nowak Klaudia (J.2005) KJ Sport Zamysłowo 4 62,39  
27 FRANCES Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 66,38  
27 DORO-S Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 61,86  
27 DORO-S Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 61,47  
27 CLEO Ratajczak Martyna (J.2003) bpk 4 69,02  
27 LA BOULE Sebastian Katarzyna Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko 4 67,17  
27 ASTERIA WM Kozłowska Nikola (JM.2006) KJ Zbrosławice 4 62,77  
27 MY LITTLE PONY Stawarz Izabela (Mł.2009) brak 4 57,78  
27 LUNA Lachowicz Leticia (JM.2006) Farma Modrzewie JKS 4 65,27  
41 WOODY Kosmalewicz Michalina (Mł.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 5 93,17  
42 IRONMAN Moroz Julia (J.2004) KJ Michałówka 6 81,04  
42 LUNA Lachowicz Leticia (JM.2006) Farma Modrzewie JKS 6 78,44  
44 COMODO Kościelniak Karolina (JM.2006) OSK Michalscy Trzebnica 8 89,53  
45 LA BOULE Sebastian Katarzyna Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko 10 95,56  
46 ASTERIA WM Kozłowska Nikola (JM.2006) KJ Zbrosławice 19 117,76  
47 KING BALOU XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 33 138,35  
  IN PERSONA Kujawska Sara (Mł.2019) Klub Sportowy Cortina Kaczenice ELI    
  FLEUR Szuman Antonina (JM.2006) bpk ELI    
  HIGH TOUCH Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia ELI    
  GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    
  EUFORIA Hapka Martyna (JM.2007) BRAK ELI    


 

9 - L - dokładności bez rozgrywki (2021-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 66,89  
1 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 69,36  
1 EXCELLENT CENTO Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 62,63  
1 CORNETS PLEASURE DREE BOEKEN Müller Felix RFV Moritzburg 0 67,75  
1 CONTINA ELIZAR Jurasz Kornelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 63,28  
1 KALIBER PL Z Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 0 66,92  
1 BASTYLIA Kołodziej Joanna JKS GOGOLEWO 0 69,35  
1 KALIBER PL Z Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 0 66,05  
1 INWENCJA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 65,24  
1 MARCELLO-P Siwek Zuzanna (J.2003) KS Small Cherry Trzebnica 0 71,99  
1 INWENCJA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 67,12  
1 SAN ESCOBAR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 66,78  
1 DARCO LAZAR Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 68,63  
1 SALMIN Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 0 63,12  
1 DORADO Wandzel Maria (J.2004) KJ BSI Sport Zamysłowo 0 65,91  
1 COOLBOY Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 0 69,39  
1 LAUDA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 73,03  
1 COOLBOY Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 0 71,46  
1 DA VINCI Żuk Kaja (J.2005) KJ Kietlów 0 59,28  
1 CIRA W Stronczyńska Oliwia (J.2003) KJ BSI Sport Zamysłowo 0 64,04  
1 CATALPA Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 71,22  
1 CIRA W Stronczyńska Oliwia (J.2003) KJ BSI Sport Zamysłowo 0 61,85  
1 CASUS BELLI Charewicz Monika KS Equita Noak 0 60,67  
1 OLIWKA Jarosz Karol (J.2005) Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie 0 56,84  
1 RUFUS VD HEFFINCK Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 0 66,66  
1 KAUAI Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 72,72  
1 MERLOT V Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko 0 71,90  
1 QUITANO 13 Gramza Leszek St. Rodan Club 0 70,04  
1 DESPASITO Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 0 64,38  
1 QUITANO 13 Gramza Leszek St. Rodan Club 0 67,44  
1 CORNET'S CARINA Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 60,44  
1 RANDY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 70,40  
1 IMPERIUM Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 66,96  
1 MR. IT'S POSSIBLE SRK Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 69,01  
1 IMPERIUM Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 69,52  
36 CASELLO R Rozynek Martin KJ Profil Piła 1 74,99  
36 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 1 74,77  
38 OCEAN B Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Grand Horse Suchy Las 4 63,87  
38 SOBIESKI STAR Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 4 65,62  
38 SOBIESKI STAR Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 4 67,19  
38 HERA Jasińska Kinga (JM.2008) KS Equita Noak 4 68,86  
38 MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 65,22  
38 GOLDY VDL Siwek Karolina (Mł.2009) KS Equita Noak 4 67,67  
38 BASTYLIA Kołodziej Joanna JKS GOGOLEWO 4 59,28  
38 SALMIN Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 4 63,41  
38 CATALPA Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 4 67,07  
38 KARNAVAL HDH Polaszek Zuzanna (MJ.2000) JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 62,65  
38 CORNET'S CARINA Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 57,08  
49 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 5 76,12  
50 EXCELLENT CENTO Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 6 80,15  
50 DARCO LAZAR Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 6 78,97  
50 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 6 78,45  
53 TIN WHISTLE Nowak Wiesław KS Equita Noak 7 84,18  
54 CEKIN Kurpisz Wiktoria (MJ.2000) KJ Kalumet 8 67,56  
54 DORADO Wandzel Maria (J.2004) KJ BSI Sport Zamysłowo 8 64,38  
54 EKWADOR Burda Katarzyna (J.2005) BPK 8 88,86  
54 EKWADOR Burda Katarzyna (J.2005) BPK 8 86,51  
58 DA VINCI Żuk Kaja (J.2005) KJ Kietlów 9 91,79  
59 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 11 85,73  
59 RANDY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 11 82,33  
61 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 14 94,38  
62 TANGELO MZ EQUESTRIAN Z Till Natalia SK Kruszyńscy 19 101,73  
63 IRONMAN Moroz Julia (J.2004) KJ Michałówka 25 92,13  
63 MARCELLO-P Siwek Zuzanna (J.2003) KS Small Cherry Trzebnica 25 122,22  
  MY LITTLE PONY Stawarz Izabela (Mł.2009) brak ELI    
  ARDENA Mossakowski Jan SJ Baborówko ELI    
  TANGELO MZ EQUESTRIAN Z Till Natalia SK Kruszyńscy ELI    


 

10 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2021-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LUTHRON Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 0 64,04  
1 CORRY EMILY Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 72,68  
1 DIARADOS Budzynska Zofia (MJ.2002) SkjGronowka 0 67,93  
1 MR. IT'S POSSIBLE SRK Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 68,42  
1 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 56,57  
1 DESPASITO Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 0 64,61  
1 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 67,36  
1 ARDENA Mossakowski Jan SJ Baborówko 0 57,38  
1 RUFUS VD HEFFINCK Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 0 57,35  
1 OLIWKA Jarosz Karol (J.2005) Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie 0 59,26  
1 CASUS BELLI Charewicz Monika KS Equita Noak 0 61,71  
1 IRYDION Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań 0 70,63  
1 IRYDION Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań 0 71,05  
1 ICECREAME Piechowiak Maja (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 0 61,37  
1 BARCELONA G Kołodziej Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp. 0 60,06  
1 KASKADA Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 60,29  
1 NUBALOUNO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 68,23  
1 KASKADA Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 59,74  
1 NUBALOUNO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 73,01  
1 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 64,81  
1 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 64,60  
1 DIAMANDA LSH Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 72,56  
1 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 62,36  
1 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 68,11  
1 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 59,47  
1 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS SYDOW Riding Team 0 64,41  
1 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 64,83  
1 HARKSTEDE C Łukaszewski Radosław KJ Gronówka 0 56,99  
1 V-ADAM Z Tomikowski Michał (JM.2007) bpk 0 63,75  
1 LYJABALOU Litka Kaja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 67,14  
1 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 0 65,04  
1 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 68,72  
1 CARMEN Werblińska Oliwia (MJ.2001) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 52,25  
1 CHACCO STERN Wiśniewski Antoni (JM.2006) St. KJ Olimpia 0 69,46  
1 LEXUS H Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 69,40  
36 CORRY EMILY Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 1 74,84  
37 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 2 80,54  
38 GRENADIERKA Nowakowski Witold Racocki KJ 4 57,88  
38 MERLOT V Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko 4 73,42  
38 KARNAVAL HDH Polaszek Zuzanna (MJ.2000) JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 66,08  
38 GAIRE Glonek Maria (Mł.2009) Stow.J. Napoleońska Zagroda 4 57,57  
38 GAIRE Glonek Maria (Mł.2009) Stow.J. Napoleońska Zagroda 4 56,61  
38 BARCELONA G Kołodziej Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp. 4 63,26  
38 LOE S Lis Amelia (J.2003) St. KS Arkadia 4 55,79  
38 MATSON V Mateja Maksymilian (J.2003) bpk 4 61,57  
38 EASY ZONE Grzegorek Adrianna (JM.2006) bpk 4 60,39  
38 SATISFACTION Ciepłucha Hanna (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 4 54,86  
38 NAOKI 3 Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 4 61,96  
38 ŁAŃCUT Sobkowiak Roman KJ Stajnia Dąbrowscy 4 58,35  
38 PENICYLINA Nowakowski Witold Racocki KJ 4 53,29  
51 CASELLO R Rozynek Martin KJ Profil Piła 5 76,13  
52 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 7 83,26  
53 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 56,14  
53 HUGO BOSS Krężelewska Izabela KJ Ślęża Wojnarowice 8 69,55  
53 GENIUSZ Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 57,59  
56 DIARADOS Budzynska Zofia (MJ.2002) SkjGronowka 10 79,86  
57 LOTNA Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko 11 99,09  
58 DIAMANDA LSH Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 26 112,89  
59 ICECREAME Piechowiak Maja (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 29 139,31  
  CEKIN Kurpisz Wiktoria (MJ.2000) KJ Kalumet ELI    
  BELCANTO Z Rozynek Martin KJ Profil Piła ELI    


 

11 - P - zwykły 238.2.1 (2021-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GRENADIERKA Nowakowski Witold Racocki KJ 0 58,36 200 PLN
2 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS SYDOW Riding Team 0 59,83 150 PLN
3 GRISTALLA - LA Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 0 61,58 100 PLN
4 DURGA Pleśnierowicz Oliwia (J.2005) LKS Cwał Poznań 0 63,53 50 PLN
5 QUICK STEP MW Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 0 63,83 50 PLN
6 LUTHRON Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 0 64,51  
7 QUADRO Z Matelski Marcin St. KJ Olimpia 0 65,09  
8 CHAPMAN Kosmowska Inga (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 65,43  
9 PENICYLINA Nowakowski Witold Racocki KJ 0 65,81  
10 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 67,47  
11 QUINCHELLA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 68,05  
12 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 68,20  
13 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 69,38  
14 MATSON V Mateja Maksymilian (J.2003) bpk 0 69,55  
15 CHACCO STERN Wiśniewski Antoni (JM.2006) St. KJ Olimpia 0 69,99  
16 LOE S Lis Amelia (J.2003) St. KS Arkadia 0 70,04  
17 GABONA Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec 0 70,62  
18 CERTINA 2 Gaborska Agnieszka OSK Michalscy Trzebnica 0 72,50  
19 LADY-LIKE BS Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 72,57  
20 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 0 72,67  
21 QUIDAMS DUKE Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 72,84  
22 LETS GO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 73,70  
23 KACAVANTA VTH Matelski Marcin St. KJ Olimpia 0 74,25  
24 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 1 78,88  
25 EASY ZONE Grzegorek Adrianna (JM.2006) bpk 4 64,92  
26 HARKSTEDE C Łukaszewski Radosław KJ Gronówka 4 65,01  
27 AVE ZAMBESI Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica 4 70,30  
28 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 4 70,65  
29 ŁAŃCUT Sobkowiak Roman KJ Stajnia Dąbrowscy 4 72,31  
30 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 72,67  
31 HEVAN Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem 4 73,33  
32 TIN WHISTLE Nowak Wiesław KS Equita Noak 4 73,41  
33 LEXUS H Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 4 74,84  
34 GENIUSZ Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 5 77,77  
35 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 8 63,58  
36 V-ADAM Z Tomikowski Michał (JM.2007) bpk 8 66,01  
37 NAOKI 3 Hahn Diana Ländlicher Reitverein Münchehofe e.V. 8 68,56  
38 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 8 72,23  
39 LYJABALOU Litka Kaja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 8 74,25  
40 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 8 75,80  
41 TAJNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 8 88,27  
42 SATISFACTION Ciepłucha Hanna (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 9 77,55  
43 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 17 92,61  
44 GOLAN Urbaniak Hanna (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 18 112,63  
45 CARMEN Werblińska Oliwia (MJ.2001) KJ Stajnia Dąbrowscy 19 101,92  
46 LOTNA Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko 20 105,30  
  BALUBINO H Judek Sonia (J.2005) KJ Michałówka ELI    
  BELCANTO Z Rozynek Martin KJ Profil Piła REZ    
  HUGO BOSS Krężelewska Izabela KJ Ślęża Wojnarowice DYS    


 

12 - N - zwykły 238.2.1 (2021-12-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LARINA Walicka Laura (JM.2008) SJ Kunowo 0 61,88 300 PLN
2 CRUSTY CROC Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 62,41 200 PLN
3 VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 64,37 150 PLN
4 NABAB DE COKOT Śnieżek Julia (J.2005) St. Sportowe Optimus 0 65,90 100 PLN
5 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 68,21 50 PLN
6 KACAVANTA VTH Matelski Marcin St. KJ Olimpia 0 69,19  
7 ILLOUCHIN NH Shalohina Nina (JM.2007) FKJ Zbyszko 0 70,78  
8 CERTINA 2 Gaborska Agnieszka OSK Michalscy Trzebnica 0 71,80  
9 QUICK STEP MW Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 4 65,44  
10 ASKARIA Shalohina Nina (JM.2007) FKJ Zbyszko 4 69,66  
11 LETS GO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 4 70,07  
12 QUADRO Z Matelski Marcin St. KJ Olimpia 4 70,34  
13 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 70,91  
14 AVE ZAMBESI Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica 4 72,70  
15 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 75,71  
16 CHAPMAN Kosmowska Inga (J.2005) KS Jumping Events Poznań 8 65,68  
17 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 68,54  
18 DURGA Pleśnierowicz Oliwia (J.2005) LKS Cwał Poznań 12 70,35  
19 QUIDAMS DUKE Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 14 96,47  
20 VIVERDI Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 19 101,97  
  CAMELIA Lachowicz Leticia (JM.2006) Farma Modrzewie JKS REZ    


 

13 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2021-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 0 75,21  
1 ROSSINI Łoza Martyna (JM.2006) Kj Zbrosławice 0 66,13  
1 CAYENNE Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica 0 73,80  
1 CORIETTE Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 0 75,23  
1 MOLI Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 68,56  
1 CORIETTE Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 0 72,76  
1 MOLI Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 71,59  
1 BELCANTO Z Budyta Ariana (J.2003) LKS Dragon Nowielice 0 70,81  
1 BELCANTO Z Budyta Ariana (J.2003) LKS Dragon Nowielice 0 66,93  
10 ROSSINI Łoza Martyna (JM.2006) Kj Zbrosławice 4 68,40  


 

14 - LL - dokładności bez rozgrywki (2021-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ASTERIA WM Kozłowska Nikola (JM.2006) KJ Zbrosławice 0 63,91  
1 WOODY Kosmalewicz Michalina (Mł.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 74,85  
1 GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 68,46  
1 HIGH TOUCH Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 0 73,77  
1 GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 66,23  
1 IL WITASHA Lisowska Marta (JM.2006) KJ Osadkowski 0 62,54  
1 IL WITASHA Lisowska Marta (JM.2006) KJ Osadkowski 0 61,32  
1 LAKONIA B Nowak Klaudia (J.2005) KJ Sport Zamysłowo 0 68,66  
1 EUFORIA Hapka Martyna (JM.2007) BRAK 0 57,35  
1 FLEUR Szuman Antonina (JM.2006) bpk 0 63,31  
1 RENE DE SEMILLY Lehmann Nina (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 64,20  
1 GOLDY VDL Siwek Karolina (Mł.2009) KS Equita Noak 0 75,38  
1 RENE DE SEMILLY Lehmann Nina (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 67,99  
1 HERA Jasińska Kinga (JM.2008) KS Equita Noak 0 71,33  
1 WINETA Rucińska Zofia (JM.2007) KJ Volta Miłocice 0 69,85  
1 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (Mł.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 72,23  
1 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (Mł.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 70,03  
18 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 1 77,78  
19 WOODY Kosmalewicz Michalina (Mł.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 4 73,83  
19 CLEO Ratajczak Martyna (J.2003) bpk 4 70,19  
19 CLEO Ratajczak Martyna (J.2003) bpk 4 66,52  
19 HIGH TOUCH Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 4 68,20  
19 BEHERITH Krystek Paweł (J.2005) KJ Osadkowski 4 69,73  
19 COMODO Kościelniak Karolina (JM.2006) OSK Michalscy Trzebnica 4 67,64  
19 COMODO Kościelniak Karolina (JM.2006) OSK Michalscy Trzebnica 4 69,18  
19 FRANCES Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 68,51  
19 DORO-S Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 67,98  
19 EUFORIA Hapka Martyna (JM.2007) BRAK 4 58,24  
19 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 4 72,25  
30 FLEUR Szuman Antonina (JM.2006) bpk 6 82,96  
31 BEHERITH Krystek Paweł (J.2005) KJ Osadkowski 8 67,32  
31 LANCELOT Tomikowski Michał (JM.2007) bpk 8 90,21  
31 LANCELOT Tomikowski Michał (JM.2007) bpk 8 70,82  
34 LUNA Konecko Julia (JM.2007) brak 16 91,30  
  ASTERIA WM Kozłowska Nikola (JM.2006) KJ Zbrosławice ELI    
  LUNA Konecko Julia (JM.2007) brak REZ    


 

15 - L - dokładności bez rozgrywki (2021-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 71,79  
1 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 74,47  
1 WINETA Rucińska Zofia (JM.2007) KJ Volta Miłocice 0 69,11  
1 HERA Jasińska Kinga (JM.2008) KS Equita Noak 0 69,62  
1 GOLDY VDL Siwek Karolina (Mł.2009) KS Equita Noak 0 67,21  
1 CONTINA ELIZAR Jurasz Kornelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 60,68  
1 CONTINA ELIZAR Jurasz Kornelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 61,15  
1 BELLA Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 0 64,50  
1 GRISTALLA - LA Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 0 68,37  
1 CATALPA Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 68,52  
1 CASUS BELLI Charewicz Monika KS Equita Noak 0 65,73  
12 CORNETS PLEASURE DREE BOEKEN Müller Felix RFV Moritzburg 1 77,48  
12 QUITANO 13 Gramza Leszek St. Rodan Club 1 79,39  
12 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 1 76,51  
15 RANDY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 67,87  
15 RANDY Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 68,59  
15 SALMIN Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 4 63,94  
15 DA VINCI Żuk Kaja (J.2005) KJ Kietlów 4 68,69  
15 SALMIN Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 4 70,12  
15 DORADO Wandzel Maria (J.2004) KJ BSI Sport Zamysłowo 4 70,54  
15 CIRA W Stronczyńska Oliwia (J.2003) KJ BSI Sport Zamysłowo 4 65,24  
15 OCEAN B Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Grand Horse Suchy Las 4 64,91  
23 QUITANO 13 Gramza Leszek St. Rodan Club 6 81,56  
24 OCEAN B Bukczyńska Jagoda (J.2005) KS Grand Horse Suchy Las 7 84,35  
25 BELLA Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 8 68,11  
25 DORADO Wandzel Maria (J.2004) KJ BSI Sport Zamysłowo 8 67,14  
25 CATALPA Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 8 67,72  
28 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 9 80,00  
29 DORO-S Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 12 73,46  
30 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 13 78,87  
31 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 16 88,54  
32 CORNETS PLEASURE DREE BOEKEN Müller Felix RFV Moritzburg 17 111,66  
  IRONMAN Moroz Julia (J.2004) KJ Michałówka ELI    
  IRONMAN Moroz Julia (J.2004) KJ Michałówka ELI    


 

16 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2021-12-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CIRA W Stronczyńska Oliwia (J.2003) KJ BSI Sport Zamysłowo 0 64,88  
1 DAYTONA Poprawska Aleksandra (MJ.2001) KJ Stajnia Odra Głoska 0 70,98  
1 CASUS BELLI Charewicz Monika KS Equita Noak 0 68,49  
1 ICECREAME Piechowiak Maja (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 0 57,69  
1 ICECREAME Piechowiak Maja (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 0 62,95  
1 IRYDION Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań 0 67,99  
1 IRYDION Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań 0 69,07  
1 KASKADA Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 69,85  
1 SATISFACTION Ciepłucha Hanna (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 0 64,94  
1 TIN WHISTLE Nowak Wiesław KS Equita Noak 0 68,10  
1 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 0 64,68  
1 HARKSTEDE C Łukaszewski Radosław KJ Gronówka 0 65,59  
1 BARCELONA G Kołodziej Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp. 0 62,51  
14 BASTYLIA Kołodziej Joanna JKS GOGOLEWO 1 73,10  
14 HUGO BOSS Krężelewska Izabela KJ Ślęża Wojnarowice 1 71,35  
16 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 3 79,93  
17 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 67,00  
17 BALUBINO H Judek Sonia (J.2005) KJ Michałówka 4 62,75  
17 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 66,84  
17 SAN ESCOBAR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 70,81  
17 SAN ESCOBAR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 68,05  
17 OLIWKA Jarosz Karol (J.2005) Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie 4 60,46  
17 LOTNA Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko 4 65,03  
17 MATSON V Mateja Maksymilian (J.2003) bpk 4 69,02  
17 ARDENA Mossakowski Jan SJ Baborówko 4 62,86  
17 CHACCO STERN Wiśniewski Antoni (JM.2006) St. KJ Olimpia 4 69,18  
17 KARNAVAL HDH Polaszek Zuzanna (MJ.2000) JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 65,42  
28 DAYTONA Poprawska Aleksandra (MJ.2001) KJ Stajnia Odra Głoska 5 72,41  
28 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 5 73,98  
30 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 6 76,69  
31 GAIRE Glonek Maria (Mł.2009) Stow.J. Napoleońska Zagroda 8 66,89  
31 GAIRE Glonek Maria (Mł.2009) Stow.J. Napoleońska Zagroda 8 62,99  
31 GENIUSZ Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 61,83  
34 MARCELLO-P Siwek Zuzanna (J.2003) KS Small Cherry Trzebnica 10 92,77  
35 BASTYLIA Kołodziej Joanna JKS GOGOLEWO 13 71,05  
36 BALUBINO H Judek Sonia (J.2005) KJ Michałówka 16 63,80  
37 HUGO BOSS Krężelewska Izabela KJ Ślęża Wojnarowice 28 117,58  


 

17 - P - dwufazowy 274.1.5.3 (2021-12-12)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 OLIWKA Jarosz Karol (J.2005) Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie 0 38,99 0 21,14 200 PLN
2 ARDENA Mossakowski Jan SJ Baborówko 0 41,22 0 21,36 150 PLN
3 BARCELONA G Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 43,84 0 21,64 100 PLN
4 EKWADOR Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 44,21 0 22,83 50 PLN
5 QUADRO Z Matelski Marcin St. KJ Olimpia 0 45,65 0 23,38 50 PLN
6 GOLAN Urbaniak Hanna (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 0 44,24 0 23,66  
7 KACAVANTA VTH Matelski Marcin St. KJ Olimpia 0 45,99 0 24,06  
8 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 43,54 0 24,13  
9 CHACCO STERN Wiśniewski Antoni (JM.2006) St. KJ Olimpia 0 43,14 0 24,41  
10 QUIDAMS DUKE Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 45,62 0 26,28  
11 MARCELLO-P Siwek Zuzanna (J.2003) KS Small Cherry Trzebnica 0 48,13 0 27,34  
12 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 45,93 0 27,75  
13 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 45,94 0 28,18  
14 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (J.2003) St. Rodan Club 0 47,47 0 28,26  
15 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 44,11 0 28,35  
16 V-ADAM Z Tomikowski Michał (JM.2007) bpk 0 40,87 4 24,44  
17 MATSON V Mateja Maksymilian (J.2003) bpk 0 44,75 4 25,02  
18 GENIUSZ Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 41,63 4 25,93  
19 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 44,23 4 26,62  
20 LADY-LIKE BS Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 45,80 4 26,75  
21 TAJNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 42,42 4 34,52  
22 KASANDRA Wiśniewska Emilia (MJ.2002) KJ Stajnia Odra Głoska 0 48,38 4 37,03  
23 KARNAVAL HDH Polaszek Zuzanna (MJ.2000) JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 40,83      
24 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 4 41,28      
25 HARKSTEDE C Łukaszewski Radosław KJ Gronówka 4 42,29      
26 SATISFACTION Ciepłucha Hanna (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 4 42,38      
27 LOTNA Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko 4 43,24      
28 QUICK STEP MW Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 4 43,34      
29 TIN WHISTLE Nowak Wiesław KS Equita Noak 4 43,59      
30 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 44,57      
31 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 44,80      
32 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 4 44,89      


 

18 - N - dwufazowy 274.1.5.3 (2021-12-12)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LARINA Walicka Laura (JM.2008) SJ Kunowo 0 40,96 0 23,78 300 PLN
2 KACAVANTA VTH Matelski Marcin St. KJ Olimpia 0 45,33 0 24,50 200 PLN
3 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 43,33 0 25,07 150 PLN
4 CERTINA 2 Gaborska Agnieszka OSK Michalscy Trzebnica 0 45,44 0 25,54 100 PLN
5 QUIDAMS DUKE Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 47,37 0 26,45 50 PLN
6 KASANDRA Wiśniewska Emilia (MJ.2002) KJ Stajnia Odra Głoska 0 47,43 0 27,60  
7 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 45,79 0 28,14  
8 CHIRON Klatkiewicz Michał SJ Kunowo 0 45,05 4 26,99  
9 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 48,27 4 27,56  
10 AVE ZAMBESI Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica 4 45,25      
11 VIVERDI Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 4 45,35      
12 QUICK STEP MW Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia 4 46,13      
13 QUADRO Z Matelski Marcin St. KJ Olimpia 4 46,77      
14 LETS GO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 4 45,38      
15 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 12 42,81      



 

HUBERTUS 2.5.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21