Jeździectwo - skoki przez przeszkody - rok 2020 

 

Najważniejsze rangą imprezy międzynarodowe 2020 roku dla Reprezentacji Polski : 

 

Igrzyska Olimpijskie    RANKING OLIMPIJSKI    PRZEŁOŻONE NA 2021 28/03/20

 

Finał Pucharu Świata   15-19 kwietnia 2020  Las Vegas USA    ODWOŁANY 

Finał Ligi Europy Centralnej PŚ   12-15 marca 2020 Warszawa  Torwar POL  ODWOŁANY 

Mistrzostwa Europy J / MJ / Dzieci    19-26  lipca 2020  Vilamoura ESP ODWOŁANE 

Mistrzostwa Europy Pony   15-17 lipca  2020   Strzegom POL  ODWOŁANe 

Mistrzostwa Świata Młodych Koni   17-20 września 2020 Lanaken BEL ODWOŁANE   

Rozgrywki Longines FEI Jumping Nations Cup™ sezon 2020 ODWOŁANE 

Rozgrywki FEI Youth Nations Cup    Finał  23-27 września 2020   Opglabbeek BEL ODWOŁANE   
 
 
 
Najważniejsze rangą krajowe imprezy w 2020 roku 

 

Mistrzostwa Polski  S/MJ/J/Dz/   10-13 września  2020  Jakubowice 

MP PP na Kucach / PP Dzieci II   27-30 sierpnia 2020  Jakubowice

XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Finał  - 18-20..09.2020  Leszno  

 

Halowe Mistrzostwa Polski i Halowy Ladies Cup   Leszno  regulamin   ODWOŁANE 

HPP Kuców HMP Dzieci i Młodzieży   01-04 października 2020 Leszno      

 

Mistrzostwa Polski Młodych Koni   17-20 września 2020  Strzegom   

 

Akademickie Mistrzostwa Polski  17-20 września 2020 Radzionków organizator  UŚ Katowice 

XVI  Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski   Leszno  ODWOŁANE

 

 

Rozgrywki Polskiej Ligi Jeździeckiej   Finał 25-27 września 2020 Warnik      regulamin 

 

 

Kwalifikacje do OOM w 4 regionach :   aktualizacja 03/08/20

Region I -   04-05.07 Kwiek / pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko - mazurskie /

Region II -    28-29.07 SJ Fidelius Pólko ( mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie )

Region III -   04-05.07 KKJ Kielce ( małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świetokrzyskie ) 

Region IV -   28-29.07SKS Arkadia Wielka Lipa  ( wielkopolskie, dolnośląskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie ) 

Finał Leszno - XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 

 

 

Imprezy międzynarodowe w Polsce w 2020

 

Cavaliada Lublin  CSI2  30.01 -02 lutego 2020  

Cavaliada Kraków CSI2-W   28.02-03 marca 2020   

Cavaliada Warszawa  CSI3-W 12-15  marca 2020   ODWOŁANA 

CSI2 Zielona Góra  17-19 kwietnia .2020   ODWOŁANE

CSI4  Poznań  04-07  czerwca 2020  http://www.csi4.pl  ODWOŁANE 

CSIO5 SOPOT 11-14 czerwca 2020   ODWOŁANE 

BALTICA TOUR I   23-28 czerwca  2020  http://balticatour.pl

BALTICA  TOUR II  30 czerwca - 05 lipca 2020  http://balticatour.pl

CSI2 Zielona Góra Drzonków 16-19 lipca 2020  

BALTICA  TOUR III   18-23 sierpnia 2020 ODWOŁANA 

BALTICA  TOUR IV  25-30 sierpnia 2020  ODWOŁANA 

CSIO4 Warszawa  03-06 września 2020 ODWOŁAN

CSI2 Cracovia Equestrian Tour Michałowice  15- 18 października 2020   https://www.facebook.com/szaryequestrian/

CSI2 Cracovia Equestrian Tour Michałowice   22-25 października 2020  https://www.facebook.com/szaryequestrian/

CSI2 Wrocław 06-08 listopada 2020 

Cavaliada  CSI4-W  Poznań 03-06 grudnia 2020  ODWOŁANA

CSI2 CSIYH CSI1 Sopot 16-20 grudnia 2020

 

 

Zawody ogólnopolskie 2020 

 

18-20.12 HZO Leszno   1m Grand Prix Artem Abaimov  RUS ULA BAJOU-K

11-13.12 HZO Leszno  1m.Grand Prix Magda Kamińska BRANDY KJ Preria Wilkowice 

04-06.12 HZO Dąbrówka Mała 1m Grand Prix Daria Kobiernik OGANO S BOY Z KJ Przylep Lotnisko 

27-29.11 HZO Leszno Memoriał Jacka Wierzchowieckiego 1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA KS Cortina 

20-22.11 HZO Leszno Memoriał Generała Gutowskiego 1m. Grand Prix Andrei Shalohin FARLEY KJ Zbyszko 

13-15.11 HZO Leszno  1m. Jan Vinckier CAREBIS SJ Kunowo

13-15.11 HZO Salio 1m. Adam NIcpoń COUNTER JKS Barłomino 

23-25.10 HZO Dąbrówka Mała   1m. Grand Prix Adam Nicpoń COUNTER JKS Barłomino 

23-25.10 HZO Leszno  1m Grand Prix Dajana Pawlicka CAIERO KJ Agro Handel 

16-18.10 HZO Leszno 1m. Grand Prix  Hubert Polowczyk COURTNEY 11 KS Cortina Kaczenice  

09-11.10  HZO Leszno 1m Grand Prix Sebastian Bąk PORTOS R & S Stables

01.04.10 ZO Warszawa Służewiec 1m Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE Fundacja Stajnia Ludwiczak 

24-27.09 PLJ Warnik  1m. Memoriał Henryka Adamusa Jan Vinckier LORD SK Kunowo 

04-06.09 PLJ Gałkowo 1m. Grand Prix Aleksander Lewandowski  JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF KS Verso La Natura 

28-30.08 ZO Leśna Wola  1m. Grand Prix Magda Kamińska BRANDY KJ Preria Wilkowice 

20-23.08 ZO Bogusławice - Grand Prix odwołane z powodu ulewy

08-11.08  ZO Leszno 1m1m. Grand Prix Maksymilian Wechta QUINCHELLA KJ Wechta 

06-09.08 ZO Lotar Biskupiec 1m. Grand Prix Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE JKS Melloni Horses 

31.07-02.08 ZO Dąbrówka Mała  1m. Grand Prix Marek Lewicki ITOULON B  KJ Czahary Pogorzelica

31.07-02.08 ZO Leśna Wola  1m. GP Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF  KJ Strzała Krubiczew 

24-26.07 PLJ Warka 1m. Grand Prix Maksymilian Wechta FIBONACCI S KJ Wechta 

17-19.07 ZO Leszno  1m. Grand Prix Jacek Mierzwiński  GALA W Stajnia Skrzyczyńscy 

10-12.07 ZO Salio  1m. Grand Prix Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z TKJ Garbówek  

10-12.07 PLJ Jakubowice  1m. Grand Prix Antoni Strzałkowski BLANT KJ Strzała Krubiczew 

03-05.07 ZO Leśna Wola  1m. Grand Prix Artur Kufel ELANO WKJ Lublin SJ Krupiec  

03-05.07 PLJ Sopot  1m Grand Prix Tomasz Olszewski  CAMAKO'S BOY JW   Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy

03.06-02.07 ZO Leszno  1m. Grand Prix Maksymilian Wechta MYSTIQUE KJ Wechta Rosnówko  

26-28.06 PLJ Dąbrówka Mała 1m. Grand Prix Dawid Kubiak TINKERBELL W  Sobieski Jumping Team 

19-21.06 ZO Michałowice  1m. Grand Prix Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS KJ Just Riding Kielce 

19-21.06 Gałkowo Masters  1m. Grand Prix Łukasz Jończyk ULYSSE DE GRANDERIE BPK 

19-21..06 PLJ Olsza  1m. Grand Prix Mściwoj Kiecoń BACCORD  KJ Agro Handel Śrem 

12-14.06  PLJ Bogusławice  1m. Grand Prix Daria Kobiernik WINCHESTER Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko

12-14.03 HZO Leszno 1m. Grand Prix  Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE KJ Heaa Turek 

06-08.03 HZO Leszno 1m. Grand Prix Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA KJ Agro Handel Śrem 

28.02-01.03 HZO Leszno  1m Grand Prix Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO KJ Heaa Turek

21-23.02  HZO Leszno  1m. Grand Prix Arkadiusz FImmel BENEFIS  KJ Fimmel Team 

14-16.02 HZO** Michałowice  1m. Grand Prix Natalia Koziarowska ANTINA WLKS Krakus 

14-16.02  HZO Leszno   1m.Grand Prix Krzysztof Retka NINTO CHICO WKJ Warszawa  

08-09.02  HZO Leszno   1m Grand Prix Łukasz Piksa LUCKY HORSE KJ Verso La Nature Warnik

24-26.01  HZO Leszno    1m. Grand Prix  Dawid Kubiak FLASH BLUE B Sobieski Jumping Team Gdańsk 

Zawody ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży 2020 

11-13.12 HZO DiM Sopot

04-06.12 HZO DiM Leszno 

20-22.11 HZO DIM Michałowice

13-15.11 HZO DIM Poczernin

06-08.11 HZO DIM Jaszkowo 

23-25.10 HZO DIM Salio

10-11.10 HZO DiM Jaszkowo

​09-11.10 HZO DiM BobrowyStaw  

01-04.10 HMP HPP DiM  Leszno 

18-20.09 Final OOM Leszno 

27-30.09 MP Kuców Jakubowice

13-16.08 ZO DiM Leszno 

​30.07-02.08. ZO DiM Leszno 

24-26.07 ZO Kołobrzeg Budzistowo 

17-19.07 ZO DiM Sopot

10-12.07 ZO DiM Solec Kujawski 

03-05.07 eOOM Kwieki

03-05.07 eOOM Kielce 

26-28.06 ZO DiM Bogusławice 

06-08.06 ZO DiM Solec Kujawski 

06-08.03 HZO DiM Sopot

28.02-01.03 HZO DiM Wolica 

14-16.02  HZO DiM Jaszkowo

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22