Warsaw Jumping 2020 - Polska Scena Jeździecka 

Służewiec 03.09-04.10.2020

 

WYNIKI      ARCHIWUM VIDEO    strona oficjalna www.warsawjumping.pl

fot. Łukasz Kowalski / WarsawJumping.pl 

 

 

ZWYCIĘZCY - najlepsze pary w zawodach : 

 

Niedziela 04.10.2020

Grand Prix 1m. Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE Fundacja Stajnia Ludwiczak 

Finał 135cm 1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP KJ Agro Handel

Joker 135cm  1m. Łukasz Wasilewski WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo

 

Sobota 03.10.2020

TOP TEN  1m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR KJ Agro Handel

Final 125  1m. Łukasz Wasilewski GOLDDIGGER GR KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo

Finał YH 6 latki  1m. Dawid Skiba ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF KJ Agro Handel 

YH Finał 5 latki 1m. Malwina Urbańska CACHMER WKJ Warszawa 

 

Piątek 02.10.2020

140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO KJ Agro Handel 

130cm  1m. Adam Grzegorzewski ARONIA KJ Okoły 

130cm 1m. Mateusz Tyszko FOREST TKJ Garbówek 

YH 6 latki  1m. Szymon Stasiak COLLINS S KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.

 

Czwartek 01.10.2020

Bariery  1m. Jarosław Skrzyczyński i Jakub Kubiak

140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO KJ Agro Handel 

130cm  1m. Marek Lewicki LA PEZI KJ Czahary Pogorzelica 

120cm  1m. Zofia Gintowt - Juchniewicz SKŁADNIA Stajnia Podolszyn

YH 5 latki  1m. Łukasz Brzóska DARK'ANN KJ Brzóska Sport Horses

 

Środa 30.09.2020

120cm  1m. Zuzanna Sterczyńska ARIANA SKJ Sopot 

YH 6 latki  1m. Wojciech Wojcianiec JASON VDL JKS Melloni Horses 

YH 5 latki  1m. Matylda Malepszy CORD-M KJ Agro Handel 

 

 

ZAWODNICY

RLEACJA 

 

Krzysztof Ludwiczak wygrywa 125 000 PLN Grand Prix 

 

 

​Krzysztof Ludwiczak na Cross Blue  wygrał konkurs Grand Prix, jako jedyny pokonał oba przejazdy GP bez błędów. 

 

Jarosław Skrzyczyński zawodnikiem turnieju ! 

 

Jarosław Skrzyczyński w świetnym stylu wygrał na Służewcu pięć konkursów! Na Jerico triumfował w dwóch pierwszy konkursach 140cm, na Olipmic Star był najlepszy w Barierach i Top Ten oraz zwyciężył w finale 135 cm na Quick Step. 

 

 QUICK STEP Final 135 

 

 

 Olimpic Star TOP 10 

 

 

 Jerico 140cm 

Mateusz Tyszko i Forest = najlepsza para piątkowego  konkursy szybkości 

 

 

Marek Lewicki i La Pezi - najlepsza para pierwszego konkursu 130cm 

 

Adam Grzegorzewski i Aronia - 1 miejsce w piątkowym konkursie 130

 

 CACHMER pod Malwiną Urbańską najlepszym koniem z rocznika 2015 w finale RMK 

 

 ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF pod Dawidem Skibą najlepszym 6 latkiem turnieju 

 

Jarosław Skrzyczyński i Jakub Kubiak zdominowali Bariery 

 

Zuzanna Sterczyńska i Ariana  - zwycięska para konkursu otwarcia w rundzie 120 

 

Łukasz Wasilewski najlepszy w Finale 125 i w finałowym konkursie z Jokerem 

 

 

 

Galeria Przemysław Antosz - Gonitwa Pokazowa

 

Galeria Przemysław Antosz 

 

Galeria Anna Stefańska

 

Galeria Przemysław Antosz 

 

Nowa sekcja

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Szymon 147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20