Polska Liga Jeździecka Warka 24-26 lipca 2020

Maksymilian Wechta wygrywa Grand Prix PLJ w Warce 26/07/20

 

 

Maksymilian Wechta na 9 letnim ogierze  FIBONACCI S / Flipper D'Elle x Candillo/ zwycięża w warce Grand Prix PLJ. 

WYNIKI ZAWODÓW

 

Finał Rundy Srebrnej PLJ - 1m. Jarosław Skrzyczyński FOR PASSION  VIDEO

Finał Rundy Brązowej PLJ - 1m. Michał Kaźmierczak HOKEY POKEY VIDEO

Drużynowy Puchar Polski 6 etap - 1m. KJ Agro Handel Śrem 

 

 

RANKING - POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po 6 etapach - liderzy 

RUNDA ZŁOTA  1m. Dawid Kubiak  63 pkt Sobieski Jumping Team 

RUNDA SREBRNA  1m. Adam Grzegorzewski   57 pkt KJ Okoły 

RUNDA BRĄZOWA  1m. Maja Szewczyk 69 pkt KJ Avanti Opole 

Drużynowy Puchar Polski - 1m KJ Agro Handel Śrem  16 pkt 

Zawody Ogólnopolskie ZO**(PLJ)
Warka Farma Sielanka, 24.07 - 26.07.2020

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - L - 4 letnie - (100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE (24-07-2020)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas  
1 MANCHESTER RED WINE Kalinowski Piotr KS Verso La Natura 0 8,7 8,7 68,97  
2 GEORGIA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 8,5 8,5 69,61  
3 FISTON DE BO Z Kalinowski Piotr KS Verso La Natura 0 8,5 8,5 70,41  
4 SHE'S BALOU Nieużyła Leszek bpk 0 7,9 7,9 63,16  
5 ARKON L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 7,8 7,8 67,93  
6 LAROSA Z Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 7,8 7,8 71,23  
7 IRISH COFFE KL Leszek-Karwańska Mj'01 Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 0,5 7,7 7,2 69,22  
8 CALIGO Z Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0,5 7,5 7,0 68,69  
9 WERONA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0,5 7,5 7,0 69,47  
10 FARYS P Mirosław Ewa WKJ Lublin 1 6,7 5,7 72,36  
11 SHINICHI PROGRES EX SHINICHI Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 2,2 7,0 4,8 85,62  


 

2 - N - 120 - (120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA BRĄZOWA (24-07-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 61,63 0 25,55 500 PLN
2 CHAMPION 127 Andruchów Sławomir SKJ Red Team 0 57,36 0 25,67 350 PLN
3 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 62,40 0 25,68 250 PLN
4 RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 59,40 0 25,80 100 PLN
5 OBORA'S HENNESSY Jończyk Łukasz BPK (POM) 0 59,55 0 26,10 100 PLN
6 BLACK & WHITE 3 Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 62,47 0 26,38 50 PLN
7 DANDY Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 59,73 0 26,53 50 PLN
8 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 60,48 0 26,63 50 PLN
9 HOKEY POKEY Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 60,69 0 26,72 30 PLN
10 CARRERAS Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 63,93 0 26,92 30 PLN
11 CALLIA-L Nieużyła Leszek bpk 0 65,19 0 27,08 30 PLN
12 BUTTERFLY Biedka Gabriela bkp 0 60,47 0 27,15 30 PLN
13 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 59,87 0 27,27 30 PLN
14 SWEET HARRY POTTER Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 0 65,39 0 27,61 30 PLN
15 DIANA L Florczak Aleksandra (J.2003) Equikam Sp. z o.o. 0 56,07 0 27,66 30 PLN
16 OLSTER Dzięgielewska Karina (J.2004) Stowarzyszenie KSK Stare Babice 0 63,56 0 27,78 30 PLN
17 SILVER BOY Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów 0 57,43 0 28,30 30 PLN
18 INDIGO R.T Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 0 61,84 0 28,34 30 PLN
19 PICCOLO Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 61,67 0 28,45 30 PLN
20 CANTUCCINI Rudzka Paulina (MJ.2000) KKJ Kielce 0 61,10 0 28,58 30 PLN
21 DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) KJ Garo 0 59,09 0 28,71 30 PLN
22 KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE Nieużyła Leszek bpk 0 68,36 0 28,89 30 PLN
23 LIGHTNING 100 Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 67,66 0 28,90 30 PLN
24 FERLINA Chmielowska Emilia (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 61,74 0 28,93 30 PLN
25 KEY TO FORTUNA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 65,36 0 28,99 30 PLN
26 CHARLOTTA Z MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 0 64,20 0 29,01 30 PLN
27 INOUT W Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 65,94 0 29,12  
28 GRANDA Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 67,83 0 29,18  
29 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) BPK (DOS) 0 63,75 0 29,46  
30 ASSANI Kłos Karolina (J.2003) St. Warszawski KJ 0 62,35 0 29,82  
31 QUIDAM'S DUKE Michalski Maciej (MJ.1999) KJ Aromer Józefin 0 60,31 0 29,90  
32 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 0 65,67 0 29,96  
33 CARANJA Żuk Zuzanna (MJ.2000) KJ Bertyn Piastowo 0 60,80 0 30,00  
33 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Mj'01 Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 0 61,99 0 30,00  
35 EUFORIA Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew 0 63,76 0 30,03  
36 VERDINALE Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 64,53 0 30,04  
37 CASSILIANO Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk 0 64,05 0 30,08  
38 G - BISZKOPT Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 66,45 0 30,28  
39 INFERNO Nieużyła Leszek bpk 0 63,74 0 30,65  
40 LORIDA PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 65,44 0 30,71  
41 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 62,71 0 30,86  
42 MELLECHOWICZ Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 67,68 0 30,89  
43 COMME SI Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 59,67 0 30,91  
44 DELILAH Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) 0 56,65 0 30,95  
45 CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 61,15 0 31,05  
46 CLASSIC BLUE HIVETTE Z Orlikowski Antoni (J.2003) SKJ Hawajka Majdan 0 58,69 0 31,32  
47 CORONER Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 61,83 0 31,67  
48 BALOU BALOU Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 64,93 0 31,76  
49 QUINCHELLA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 59,52 0 31,78  
50 CASALLINA Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice 0 62,86 0 32,08  
51 ELMO EZ Susperregui-Stempkowska Sara (J.2003) BPK (MAZ) 0 65,35 0 32,21  
52 JURRY BLUE K Murdzia Seweryn BPK (PKA) 0 66,19 0 32,43  
53 CANNABIS DE LUX Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 63,55 0 32,57  
54 CHAPEAU BAS Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 0 66,34 0 32,59  
55 CONFETTI Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 0 59,66 0 32,61  
56 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 0 67,27 0 32,88  
57 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 66,12 0 32,96  
58 DORDRECHT H VDL Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 65,23 0 33,09  
59 N-COMPOSTELLA MVH Z Zielińska Anna (MJ.2000) SKJ Hawajka Majdan 0 62,21 0 33,21  
60 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 63,90 0 34,10  
61 JUVENTUS Bado Gabriela (MJ.2001) Kielecki KJ 0 64,20 0 34,53  
62 A CATOKI Mitrowska Martyna (J.2002) Stow. SKJ Bobrowy Staw 0 66,12 0 35,47  
63 ARIE D. D. H Białczak Sebastian (MJ.2000) JKS u Robsonów 0 55,22 4 25,45  
64 CAPRIOLE Wawryniuk Nela (J.2003) KJ Sielanka Warka 0 61,44 4 25,80  
65 CALANDRIA Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 63,25 4 26,64  
66 PIRLO Pełka Barbara JKS Jantar Stryków 0 60,18 4 26,92  
67 CHE GUEVARA L Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 0 63,00 4 27,20  
68 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 57,95 4 28,24  
69 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 0 57,80 4 28,79  
70 JARDE-LAND Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 62,48 4 29,75  
71 SZIMANO Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn 0 59,30 4 31,07  
72 DARK'ANN Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 64,13 4 31,96  
73 SOLERO'S FAIRYTALE K Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 67,31 4 34,27  
74 JACKPOT Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 63,43 6 45,09  
75 FARGITA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck 0 62,52 rez    
76 KAREL Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura 1 69,64      
77 A NEW PEARL Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 1 70,10      
78 INTRO DE MUZE Bogalecka Julia SKJ Sopot 2 74,07      
79 POLECZKA Makowska Martyna (J.2002) Stowarzyszenie Warszawski KJ 4 52,89      
80 NEMIROFF Kapel Julia (JM.2006) KJ Aldragho 4 60,93      
81 DERBY DE BREKKA Oleszkiewicz Nina (J.2003) KJ Aldragho Józefosław 4 63,55      
82 CAPRI Murdzia Seweryn BPK (PKA) 4 64,45      
82 CARUNO 3 Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 4 64,45      
84 ENDO Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 65,22      
85 CONTENTO Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice 4 65,55      
86 SING Mróz Kacper (MJ.1999) KJ Galop Kozienice 4 66,66      
87 PETIT A PETIT Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 4 66,91      
88 SCARTO II Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 4 68,38      
89 JAMINKA P Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 68,99      
90 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 5 69,39      
91 JULIUS Murdzia Seweryn BPK (PKA) 5 69,40      
92 EMIRATES Urbaniak Marek BPK (MAZ) 5 69,41      
93 CONSTANTINE M Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) 5 88,73      
94 BEAUTY GIRL KZ Grzegorzewski Adam KJ Okoły 6 75,08      
95 AŻUR Grzegorzewski Adam KJ Okoły 6 92,16      
96 MAESTRO Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 7 77,92      
97 CENTO BOY Okuła Zofia (MJ.2001) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 8 62,64      
98 MY LORD Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 8 68,78      
99 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 8 68,86      
100 EXTRA DOLLARS Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów 10 91,01      
101 LAXI Małkowska Anna (MJ.2000) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 12 84,28      
102 KENTUCKY HIPPICA Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty 27 111,49      
  GINO N.D. Grabowska-Derlatka Kamila St. KS KJK Szary Michałowice elim        
  LA SCALA Miedziocha Hanna (JM.2005) BPK (MAZ) rez        


 

3 - C - 130 - (130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA (24-07-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LA VULKANO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 62,40 750 PLN
2 FOR PASSION Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 63,84 500 PLN
3 GINA ROYALTY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 64,60 300 PLN
4 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 0 66,35 200 PLN
5 WILD HUNTER Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 66,68 150 PLN
6 DIARADO'S DREAM Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 67,38 100 PLN
7 WAKE ME UP Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 67,50 100 PLN
8 DARCO VAN OVERIS Z Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 67,54 100 PLN
9 SANDRA BLUE Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 0 69,31 25 PLN
10 JACKPOT B Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 70,17 25 PLN
11 LOLA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 70,42 25 PLN
12 BARCELONA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 72,49 25 PLN
13 DELILAH Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) 0 72,50 25 PLN
14 CARDIFF Poschauko Julia (MJ.1999) KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 73,13 25 PLN
15 HEARTCOR F Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 74,63 25 PLN
16 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) St. KS Jumping Events Poznań 0 74,67 25 PLN
17 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 74,73 25 PLN
18 KASTELLO VAN’T ROOSAKKER Stefańska Natalia (J.2004) JKS DIM Warszawa 0 74,75 25 PLN
19 LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Mróz Kacper (MJ.1999) KJ Galop Kozienice 0 75,42 25 PLN
20 BONO TER LINDEN Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 76,22 25 PLN
21 EVIVA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 76,98  
22 CLIFF Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 77,22  
23 ALLILAH Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 77,55  
24 QUALILAS Oleszkiewicz Lena (JM.2005) KJ Aldragho Józefosław 0 78,02  
25 U2 Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 78,66  
26 GAPHIRA Von Mauberg Konstancja (MJ.1999) Polski Polo Klub Brochów 0 79,35  
27 KAPITO Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 79,63  
28 INDIGO R.T Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 0 80,66  
29 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka (MJ.2000) KS Jumping Team Wiercany 0 80,67  
30 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 81,00  
31 FERLINA Chmielowska Emilia (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 81,73  
32 CICERO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 81,74  
33 BLACK & WHITE 3 Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 83,14  
34 A'LUMINAR MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 0 83,62  
35 GRANDA Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 1 85,07  
36 NOTIS Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 1 85,80  
37 ARONIA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 1 87,78  
38 CRESCENDO Z Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 64,68  
39 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 66,03  
40 DYLLANO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 4 67,82  
41 CZĄBER MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 4 70,11  
42 FREDORA Nieużyła Leszek bpk 4 70,24  
42 TINKERBELL W Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 70,24  
44 CASPAR MS Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) 4 71,83  
45 HANDSOME Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) 4 75,18  
46 CALANDRIA Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 4 77,78  
47 ARIA Muraczewski Jacek KS Small Cherry 4 78,01  
48 DHAHA Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice 4 78,17  
49 GARROU DE MESSITERT Kuczyńska Aleksandra (J.2002) JKS u Robsonów 4 80,02  
50 JARDE-LAND Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 4 80,99  
51 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 4 81,61  
52 CASSIOPEIA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 83,21  
53 INOUT W Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 4 83,37  
54 CHACCO ONE Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice 5 84,07  
55 CONSTANTINE M Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) 5 85,96  
56 SOLERO'S FAIRYTALE K Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 5 86,82  
57 DOLLAR DE NUEVO Jończyk Łukasz BPK (POM) 6 90,44  
58 HAPPYLINA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 6 91,83  
59 QUIZ 12 Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów 7 93,02  
60 SIR STAKKATO Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 66,11  
61 STAVROS Janusz Rafał KS Garo 8 71,25  
62 HOKEY POKEY Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 8 82,39  
63 MAKSIMUS Rogalska Weronika (J.2003) BPK (MAZ) 9 84,84  
64 NEMIROFF Kapel Julia (JM.2006) KJ Aldragho 10 104,45  
65 LORD Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk 12 76,03  
66 DIEGO Kastsetski Raman KJ Welt Opypy 12 79,34  
67 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 12 80,15  
68 POLECZKA Makowska Martyna (J.2002) Stowarzyszenie Warszawski KJ 12 80,72  
69 PRINCE NOIR Lach Agata BPK (KPO) 16 76,94  
70 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 24 128,04  
  OBORA'S HENNESSY Jończyk Łukasz BPK (POM) elim    
  IPHONE Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice elim    
  PIRLO Pełka Barbara JKS Jantar Stryków elim    
  CANTUCCINI Rudzka Paulina (MJ.2000) KKJ Kielce rez    
  CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska rez    
  DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Jończyk Łukasz BPK (POM) rez    
  AVOCADO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem rez    


 

4 - CC - 140 - (140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA ZŁOTA (24-07-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 53,73 0 34,61 1200 PLN
2 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 52,48 0 34,72 900 PLN
3 STAKORADO Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 54,88 0 35,58 600 PLN
4 CABO Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 52,82 0 35,76 400 PLN
5 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski 0 53,39 0 36,61 300 PLN
6 FLASH BLUE B Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 52,13 0 38,40 200 PLN
7 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 52,36 0 40,25 200 PLN
8 GINA ROYALTY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 50,51 0 41,28 100 PLN
9 A'LUMINAR MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 0 54,12 0 45,46 40 PLN
10 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 0 55,31 0 46,40 40 PLN
11 QUICKLENSKY Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 50,90 4 33,26 40 PLN
12 WHOOPY BOY Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 52,79 4 34,23 40 PLN
13 BLANT Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 52,47 4 34,62 40 PLN
14 FIREBRIDGE TAG Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 57,49 4 36,39 40 PLN
15 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 52,00 4 37,31 40 PLN
16 CHACCO ONE Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice 0 54,32 4 37,65  
17 NOTIS Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 55,09 4 39,62  
18 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 55,86 4 41,97  
19 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 51,76 8 33,26  
20 CAN YA MECAN Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 54,71 8 33,76  
21 FIBONACCI S Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 50,80 8 34,90  
22 PIKADELA BLUE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 53,30 8 36,01  
23 CASPAR MS Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) 0 50,00 8 37,33  
24 ASER Bogalecka Julia SKJ Sopot 0 55,85 8 42,82  
25 BALISTO AC Bado Gabriela (MJ.2001) Kielecki KJ 0 49,87 11 56,19  
26 CALIHALL Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 52,32 12 43,09  
27 ANDIGO AL Z Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura 0 57,00 13 67,22  
28 CZĄBER MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 0 51,09 rez    
29 GERWENA Adamiec Paula (J.2003) BPK (OPO) 1 60,41      
30 RICCO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 1 61,55      
31 Q DE REVEL Mróz Kacper (MJ.1999) KJ Galop Kozienice 4 50,51      
32 KEIRA HIPPICA Bado Gabriela (MJ.2001) Kielecki KJ 4 50,71      
33 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 4 51,36      
34 BUENO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 4 51,42      
35 DA VINCI Nieużyła Leszek bpk 4 51,68      
35 AŻUR Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 51,68      
37 NIKOS DE KALECH Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 52,40      
38 WILD HUNTER Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 52,75      
39 HANDSOME Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) 4 52,90      
40 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 4 53,29      
41 SECRET WEAPON L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 53,73      
42 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 4 53,97      
43 INEZ W Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew 4 54,32      
44 LOLA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 4 54,38      
45 CANJER HST Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 4 54,81      
46 USTINA Klein Tomasz JKS Przybyszewo 4 56,18      
47 CLIFF Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 4 57,39      
48 LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Mróz Kacper (MJ.1999) KJ Galop Kozienice 8 50,43      
49 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 8 55,20      
50 CASPAR DE VALD Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 11 69,26      
51 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura 12 72,93      
52 PICCOLO Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 12 74,17      
53 SIR STAKKATO Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 13 61,51      
54 PRINCE NOIR Lach Agata BPK (KPO) 16 52,67      
  GARROU DE MESSITERT Kuczyńska Aleksandra (J.2002) JKS u Robsonów elim        
  COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka (MJ.2000) KS Jumping Team Wiercany elim        
  EXIT REMO Stefańska Natalia (J.2004) JKS DIM Warszawa rez        


 

5 - DPP - 125 cm - (wys. 125 cm) - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI, konkurs drużynowy art. 238.2.2. (24-07-2020)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas  
1 SANTORINI L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 67,30 0 38,15  
2 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 0 73,01 elim    
3 QUILIBET Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 0 68,15      
3 ANGARA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 68,84      
3 PIKADELA BLUE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 71,13      
3 TRACJA Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 66,73      
3 AKORD Grzesiek Paula (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 65,94      
3 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 0 66,39      
3 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 68,27      
3 CALMETTE-P Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 67,95      
11 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 2 80,69      
12 LORIDA PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 4 67,02      
13 LE CORBUSIER Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 8 68,44      
14 EUFORIA Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew 8 70,67      
15 INFERNO Nieużyła Leszek bpk 8 71,52      
16 FARGITA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck 13 78,53      
  DOMINO Branicka Waleria (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska elim        


 

6 - L - 4 letnie - (100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE (25-07-2020)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas  
1 MANCHESTER RED WINE Kalinowski Piotr KS Verso La Natura 0 8,8 8,8 73,27  
2 GEORGIA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 8,7 8,7 76,50  
3 FISTON DE BO Z Kalinowski Piotr KS Verso La Natura 0 8,5 8,5 70,12  
4 SHE'S BALOU Nieużyła Leszek bpk 0 8,2 8,2 68,58  
5 LAROSA Z Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 8,1 8,1 75,46  
6 SHINICHI PROGRES EX SHINICHI Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 0 8,0 8,0 68,24  
7 ARKON L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 7,9 7,9 72,34  
8 WERONA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 7,9 7,9 72,54  
9 CALIGO Z Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 7,7 7,7 69,92  
10 IRISH COFFE KL Leszek-Karwańska Mj'01 Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 0,5 7,4 6,9 67,72  
11 FARYS P Mirosław Ewa WKJ Lublin 2,7 7,0 4,3 92,53  


 

7 - N - 120 cm - (120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA (25-07-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 0 64,22 500 PLN
2 OBORA'S HENNESSY Jończyk Łukasz BPK (POM) 0 65,92 350 PLN
3 DELILAH Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) 0 67,37 250 PLN
4 CALMETTE-P Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 68,28 100 PLN
5 OLSTER Dzięgielewska Karina (J.2004) Stowarzyszenie KSK Stare Babice 0 68,73 100 PLN
6 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 70,04 50 PLN
7 CLASSIC BLUE HIVETTE Z Orlikowski Antoni (J.2003) SKJ Hawajka Majdan 0 70,21 50 PLN
8 CANTUCCINI Rudzka Paulina (MJ.2000) KKJ Kielce 0 70,30 50 PLN
9 QUITA DU DOMAINE Z Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 0 71,23 15 PLN
10 BEAUTY GIRL KZ Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 71,34 15 PLN
11 KEY TO FORTUNA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 71,87 15 PLN
12 EMIRATES Urbaniak Marek BPK (MAZ) 0 72,08 15 PLN
13 CASSILIANO Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk 0 74,77 15 PLN
14 ELMO EZ Susperregui-Stempkowska Sara (J.2003) BPK (MAZ) 0 74,92 15 PLN
15 CASALLINA Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice 0 75,03 15 PLN
16 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) BPK (DOS) 0 75,99 15 PLN
17 VERDINALE Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 76,44 15 PLN
18 N-COMPOSTELLA MVH Z Zielińska Anna (MJ.2000) SKJ Hawajka Majdan 0 77,16 15 PLN
19 VARIO DE BO Z Kalinowski Piotr KS Verso La Natura 0 78,28 15 PLN
20 COMME SI Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 78,33  
21 SCARTO II Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 78,87  
22 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka (MJ.2000) KS Jumping Team Wiercany 0 79,39  
23 INFERNO Nieużyła Leszek bpk 0 79,62  
24 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 79,89  
25 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 80,32  
26 ASSANI Kłos Karolina (J.2003) St. Warszawski KJ 0 80,80  
27 LA SCALA Miedziocha Hanna (JM.2005) BPK (MAZ) 0 81,01  
28 A NEW PEARL Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 0 83,31  
29 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Mj'01 Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 0 83,43  
30 CORONER Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 83,49  
31 PETIT A PETIT Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 0 83,91  
32 EXTRA DOLLARS Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów 0 85,33  
33 G - BISZKOPT Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 85,50  
34 JUVENTUS Bado Gabriela (MJ.2001) Kielecki KJ 0 85,51  
35 ICE AGE H Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 0 86,88  
36 DOLLAR DE NUEVO Dziuba Anna (JM.2006) Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 0 86,93  
37 INTRO DE MUZE Bogalecka Julia SKJ Sopot 1 89,66  
38 SWEET HARRY POTTER Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 4 71,54  
39 SZIMANO Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn 4 75,18  
40 SING Mróz Kacper (MJ.1999) KJ Galop Kozienice 4 75,64  
41 ENDO Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 78,87  
42 EUFORIA Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew 4 78,88  
43 CENTO BOY Okuła Zofia (MJ.2001) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 79,19  
44 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 4 80,82  
45 MELLECHOWICZ Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 4 81,25  
46 A-VIVALDI Grochowina Izabela KJ Leśna Wola 4 82,37  
47 CANNABIS DE LUX Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 82,85  
48 JURRY BLUE K Murdzia Seweryn BPK (PKA) 4 83,88  
49 LAXI Małkowska Anna (MJ.2000) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 83,89  
50 KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE Nieużyła Leszek bpk 4 84,55  
51 CAPRI Murdzia Seweryn BPK (PKA) 4 85,14  
52 JULIUS Murdzia Seweryn BPK (PKA) 4 85,16  
53 KENTUCKY HIPPICA Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 86,53  
54 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 87,00  
55 SOLERO'S FAIRYTALE K Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 4 87,16  
56 VENECIA RED WINE Kalinowski Piotr KS Verso La Natura 4 87,23  
57 DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) KJ Garo 5 88,40  
58 CAPRIOLE Wawryniuk Nela (J.2003) KJ Sielanka Warka 5 89,65  
59 A CATOKI Mitrowska Martyna (J.2002) Stow. SKJ Bobrowy Staw 6 94,37  
60 CONTENTO Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice 6 94,57  
61 FARGITA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck 6 94,88  
62 JACKPOT Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 7 97,02  
63 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 8 72,65  
64 CALLIA-L Nieużyła Leszek bpk 8 77,30  
65 DORDRECHT H VDL Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 8 77,95  
66 CHAPEAU BAS Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 8 80,10  
67 ROLEX Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 8 84,73  
68 BALOU BALOU Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 8 84,79  
69 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 8 103,24  
70 JAMINKA P Grzegorzewski Adam KJ Okoły 11 98,08  
71 KAREL Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura 11 112,27  
72 MY LORD Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 16 83,59  
  CONSTANTINE M Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) elim    
  DIANA L Florczak Aleksandra (J.2003) Equikam Sp. z o.o. elim    
  AKORD Grzesiek Paula (MJ.2000) KJ Infernal Team elim    
  CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice elim    


 

8 - C - 130 cm - (130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - RUNDA SREBRNA (25-07-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FREDORA Nieużyła Leszek bpk 0 49,97 0 28,67 750 PLN
2 FOR PASSION Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 49,98 0 28,93 500 PLN
3 BARCELONA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 52,04 0 29,94 300 PLN
4 BLACK & WHITE 3 Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 50,69 0 30,15 200 PLN
5 JAMINKA P Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 53,57 0 30,27 150 PLN
6 TRACJA Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 48,45 0 30,95 100 PLN
7 GAPHIRA Von Mauberg Konstancja (MJ.1999) Polski Polo Klub Brochów 0 49,63 0 31,56 100 PLN
8 SANDRA BLUE Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 0 47,77 0 31,72 100 PLN
9 ALLILAH Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 49,75 0 33,00 25 PLN
10 GRANDA Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 0 53,47 0 33,59 25 PLN
11 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura 0 52,49 0 34,69 25 PLN
12 JARDE-LAND Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 0 51,15 0 35,13 25 PLN
13 QUIDAM'S DUKE Michalski Maciej (MJ.1999) KJ Aromer Józefin 0 50,80 0 35,18 25 PLN
14 LORIDA PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 50,41 0 35,72 25 PLN
15 LIGHTNING 100 Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 50,84 0 36,08 25 PLN
16 HANDSOME Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) 0 52,28 0 36,50 25 PLN
17 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Mj'01 Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 0 52,00 0 36,87 25 PLN
18 CALANDRIA Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 53,20 0 36,97  
19 CANTUCCINI Rudzka Paulina (MJ.2000) KKJ Kielce 0 50,48 0 38,67  
20 QUIZ 12 Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów 0 57,14 0 39,33  
21 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 0 50,80 0 40,00  
22 CARRERAS Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 51,96 0 41,11  
23 DYLLANO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 46,50 4 30,14  
24 STAVROS Janusz Rafał KS Garo 0 46,51 4 30,29  
25 DANDY Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 48,79 4 31,20  
26 ARIE D. D. H Białczak Sebastian (MJ.2000) JKS u Robsonów 0 50,74 4 33,75  
27 CARDIFF Poschauko Julia (MJ.1999) KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 50,00 4 34,47  
28 QUALILAS Oleszkiewicz Lena (JM.2005) KJ Aldragho Józefosław 0 48,39 4 35,70  
29 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 53,53 4 40,58  
30 CARANJA Żuk Zuzanna (MJ.2000) KJ Bertyn Piastowo 0 52,10 7 51,25  
31 SILVER BOY Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów 0 45,14 8 36,46  
32 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 52,21 8 37,82  
33 EXIT REMO Stefańska Natalia (J.2004) JKS DIM Warszawa 0 51,00 8 42,22  
34 CHAMPION 127 Andruchów Sławomir SKJ Red Team 0 42,67 8 42,67  
35 DIEGO Kastsetski Raman KJ Welt Opypy 0 52,62 10 48,27  
36 POLECZKA Makowska Martyna (J.2002) Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 46,81 11 52,03  
37 CONSTANTINE M Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) 0 52,24 12 42,57  
38 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 0 50,14 elim    
39 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 54,95 rez    
40 RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 4 48,12      
41 ARIA Muraczewski Jacek KS Small Cherry 4 48,70      
42 MAESTRO Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 49,41      
43 INDIGO R.T Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 4 49,74      
44 PIRLO Pełka Barbara JKS Jantar Stryków 4 49,96      
45 LORD Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk 4 50,59      
46 JACKPOT B Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 51,07      
47 HOKEY POKEY Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 4 51,38      
48 MAKSIMUS Rogalska Weronika (J.2003) BPK (MAZ) 4 51,40      
49 SIR STAKKATO Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 51,42      
50 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 4 52,38      
51 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 52,58      
52 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 52,69      
53 INOUT W Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 4 52,97      
54 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 4 53,30      
55 CICERO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 53,85      
56 IPHONE Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice 7 67,54      
57 SOLERO'S FAIRYTALE K Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 8 54,85      
58 OBORA'S HENNESSY Jończyk Łukasz BPK (POM) 13 59,72      
59 NEMIROFF Kapel Julia (JM.2006) KJ Aldragho 13 78,40      
  CARUNO 3 Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin elim        
  DERBY DE BREKKA Oleszkiewicz Nina (J.2003) KJ Aldragho Józefosław elim        
  FERLINA Chmielowska Emilia (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem elim        
  CHARLOTTA Z MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra elim        
  GARROU DE MESSITERT Kuczyńska Aleksandra (J.2002) JKS u Robsonów elim        
  GINO N.D. Jończyk Łukasz BPK (POM) elim        
  CANJER HST Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn rez        


 

9 - CC - 140 cm - (140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA (25-07-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 59,79 1200 PLN
2 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 61,84 900 PLN
3 HEARTCOR F Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 63,88 600 PLN
4 WILD HUNTER Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 65,69 400 PLN
5 QUILIBET Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 0 66,45 300 PLN
6 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 66,95 200 PLN
7 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 67,08 200 PLN
8 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 68,87 100 PLN
9 DIARADO'S DREAM Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 68,90 40 PLN
10 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Jończyk Łukasz BPK (POM) 0 71,37 40 PLN
11 KEIRA HIPPICA Bado Gabriela (MJ.2001) Kielecki KJ 0 72,62 40 PLN
12 EVIVA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 72,72 40 PLN
13 BONO TER LINDEN Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 75,37 40 PLN
14 CALIHALL Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 75,66  
15 A'LUMINAR MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 0 76,29  
16 ASER Bogalecka Julia SKJ Sopot 0 76,96  
17 NIKOS DE KALECH Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 77,10  
18 WHOOPY BOY Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 78,05  
19 CASSIOPEIA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 79,24  
20 CHACCO ONE Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice 0 82,28  
21 ARONIA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 61,75  
22 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 4 67,05  
23 AVOCADO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 67,71  
24 DARCO VAN OVERIS Z Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 69,03  
25 CABO Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 69,23  
26 GERWENA Adamiec Paula (J.2003) BPK (OPO) 4 71,16  
27 GINA ROYALTY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4 72,51  
28 KASTELLO VAN’T ROOSAKKER Stefańska Natalia (J.2004) JKS DIM Warszawa 4 73,34  
29 Q DE REVEL Mróz Kacper (MJ.1999) KJ Galop Kozienice 4 75,01  
30 U2 Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 78,28  
31 LOLA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 4 79,43  
32 CLIFF Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 4 79,50  
33 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 4 80,46  
34 CAN YA MECAN Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 8 61,21  
35 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 8 75,25  
36 DHAHA Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice 8 83,47  
37 WAKE ME UP Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 9 84,74  
38 RICCO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 10 91,05  
39 CRESCENDO Z Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 12 66,10  
40 PIKADELA BLUE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 12 67,95  
41 DA VINCI Nieużyła Leszek bpk 12 74,71  
42 INEZ W Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew 12 76,07  
43 PRINCE NOIR Lach Agata BPK (KPO) 12 77,30  
44 PICCOLO Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 12 77,89  
45 USTINA Klein Tomasz JKS Przybyszewo 12 78,16  
46 ANDIGO AL Z Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura 12 82,92  
47 LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Mróz Kacper (MJ.1999) KJ Galop Kozienice 16 75,60  
  GARROU DE MESSITERT Kuczyńska Aleksandra (J.2002) JKS u Robsonów elim    
  IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin rez    
  JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski rez    
  CZĄBER MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra rez    
  BALISTO AC Bado Gabriela (MJ.2001) Kielecki KJ rez    


 

11 - N1 - 125 cm. - (125 cm), zwykły z NATYCHMIASTOWĄ rozgrywką Art. 238.2.2 + 245.3 - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ (26-07-2020)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 HOKEY POKEY Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 69,22 0 28,64   1000 PLN
2 OBORA'S HENNESSY Jończyk Łukasz BPK (POM) 0 67,94 0 29,07   750 PLN
3 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 0 65,89 0 29,15 PLJ 550 PLN
4 CHAMPION 127 Andruchów Sławomir SKJ Red Team 0 67,22 0 29,60   400 PLN
5 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 71,55 0 29,68   300 PLN
6 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) BPK (DOS) 0 66,46 0 29,77 PLJ 200 PLN
7 CAPRIOLE Wawryniuk Nela (J.2003) KJ Sielanka Warka 0 68,85 0 29,82   150 PLN
8 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 69,68 0 30,02   100 PLN
9 MAESTRO Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 68,44 0 30,11   45 PLN
10 JACKPOT B Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 73,07 0 30,33   45 PLN
11 CANJER HST Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 68,46 0 30,66 PLJ 45 PLN
12 PIRLO Pełka Barbara JKS Jantar Stryków 0 67,94 0 31,47 PLJ 45 PLN
13 GINO N.D. Jończyk Łukasz BPK (POM) 0 72,23 0 32,21   45 PLN
14 CORONER Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 72,69 0 32,90   45 PLN
15 JULIUS Murdzia Seweryn BPK (PKA) 0 72,14 0 33,00   45 PLN
16 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Mj'01 Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 0 69,19 0 33,30   45 PLN
17 AKORD Grzesiek Paula (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 66,04 0 33,86 PLJ 45 PLN
18 LA SCALA Miedziocha Hanna (JM.2005) BPK (MAZ) 0 69,00 0 35,53 PLJ 45 PLN
19 ELMO EZ Susperregui-Stempkowska Sara (J.2003) BPK (MAZ) 0 70,94 0 37,04 PLJ 45 PLN
20 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 73,64 0 38,91   45 PLN
21 CARANJA Żuk Zuzanna (MJ.2000) KJ Bertyn Piastowo 0 72,19 3 44,48 PLJ 45 PLN
22 CANTUCCINI Rudzka Paulina (MJ.2000) KKJ Kielce 0 71,11 4 31,58 PLJ 45 PLN
23 IPHONE Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice 0 67,12 4 33,45   45 PLN
24 KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE Nieużyła Leszek bpk 0 71,09 4 35,58   45 PLN
25 JAMINKA P Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 69,86 4 37,26   45 PLN
26 CARUNO 3 Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 0 68,56 5 42,26 PLJ  
27 CARRERAS Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 70,11 8 34,66    
28 INDIGO R.T Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 0 70,08 8 35,78 PLJ  
29 DORDRECHT H VDL Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 69,84 8 37,58    
30 CHE GUEVARA L Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 0 71,01 41 58,72 PLJ  
31 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 0 71,56 rez      
31 CASALLINA Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice 0 72,46 rez      
33 KEY TO FORTUNA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 1 74,10        
34 ICE AGE H Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 1 75,14     PLJ  
35 KAREL Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura 2 82,00        
36 DYLLANO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 4 64,00     PLJ  
37 DARK'ANN Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 4 66,32        
38 ARIE D. D. H Białczak Sebastian (MJ.2000) JKS u Robsonów 4 67,21     PLJ  
39 SILVER BOY Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów 4 67,23     PLJ  
40 DERBY DE BREKKA Oleszkiewicz Nina (J.2003) KJ Aldragho Józefosław 4 67,54     PLJ  
41 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 4 67,89        
42 LORIDA PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 4 68,02        
43 OLSTER Dzięgielewska Karina (J.2004) Stowarzyszenie KSK Stare Babice 4 68,19     PLJ  
44 SZIMANO Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn 4 68,20     PLJ  
45 EUFORIA Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew 4 68,93     PLJ  
46 SWEET HARRY POTTER Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 4 69,12        
47 QUINCHELLA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 70,49        
48 RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 4 70,55     PLJ  
49 CALMETTE-P Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 4 71,39        
50 INOUT W Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 4 71,94        
51 VARIO DE BO Z Kalinowski Piotr KS Verso La Natura 4 72,30        
52 VENECIA RED WINE Kalinowski Piotr KS Verso La Natura 4 72,54        
53 CASSILIANO Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk 4 72,61     PLJ  
54 VERDINALE Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 72,74        
55 CALLIA-L Nieużyła Leszek bpk 4 73,31        
56 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 5 75,89        
57 INTRO DE MUZE Bogalecka Julia SKJ Sopot 5 76,95        
58 DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) KJ Garo 8 71,08     PLJ  
59 PETIT A PETIT Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice 8 71,66     PLJ  
60 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 8 72,18        
61 CANNABIS DE LUX Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 72,59        
62 EMIRATES Urbaniak Marek BPK (MAZ) 8 73,53     PLJ  
63 QUIZ 12 Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów 8 73,74        
64 BEAUTY GIRL KZ Grzegorzewski Adam KJ Okoły 9 74,59        
65 A CATOKI Mitrowska Martyna (J.2002) Stow. SKJ Bobrowy Staw 9 75,45     PLJ  
66 DIANA L Florczak Aleksandra (J.2003) Equikam Sp. z o.o. 9 76,10     PLJ  
67 MELLECHOWICZ Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 9 91,32        
68 ENDO Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 9 91,59     PLJ  
69 FERLINA Chmielowska Emilia (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 10 95,41     PLJ  
70 CAPRI Murdzia Seweryn BPK (PKA) 11 84,46        
71 FARGITA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck 11 84,48     PLJ  
72 SING Mróz Kacper (MJ.1999) KJ Galop Kozienice 12 69,36     PLJ  
73 A-VIVALDI Grochowina Izabela KJ Leśna Wola 12 71,85        
74 INFERNO Nieużyła Leszek bpk 12 72,17        
75 MY LORD Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 12 72,87     PLJ  
76 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 12 83,66     PLJ  
77 CLASSIC BLUE HIVETTE Z Orlikowski Antoni (J.2003) SKJ Hawajka Majdan 12 88,82     PLJ  
78 SCARTO II Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 13 76,18        
79 CONFETTI Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 13 90,41     PLJ  
80 JUVENTUS Bado Gabriela (MJ.2001) Kielecki KJ 13 92,47        
81 CHAPEAU BAS Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 14 79,69     PLJ  
82 POLECZKA Makowska Martyna (J.2002) Stowarzyszenie Warszawski KJ 15 84,17     PLJ  
83 G - BISZKOPT Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków 15 98,22     PLJ  
84 ASSANI Kłos Karolina (J.2003) St. Warszawski KJ 16 68,22     PLJ  
85 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 16 69,63     PLJ  
86 BALOU BALOU Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 16 70,04     PLJ  
87 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka (MJ.2000) KS Jumping Team Wiercany 18 94,09     PLJ  
88 LE CORBUSIER Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 21 91,72     PLJ  
89 LAXI Małkowska Anna (MJ.2000) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 22 97,79     PLJ  
90 CONTENTO Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice 23 98,40     PLJ  
  DELILAH Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) elim       PLJ  
  CHARLOTTA Z MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra elim          
  A NEW PEARL Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany rez       PLJ  
  JACKPOT Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków rez       PLJ  
  CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice rez       PLJ  
  CENTO BOY Okuła Zofia (MJ.2001) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska rez       PLJ  
  JURRY BLUE K Murdzia Seweryn BPK (PKA) rez          
  DOLLAR DE NUEVO Dziuba Anna (JM.2006) Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw rez       PLJ  
  KENTUCKY HIPPICA Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty rez          


 

12 - C1 - 135 cm. - (135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ (26-07-2020)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 FOR PASSION Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 70,11 0 28,44 PLJ 1500 PLN
2 HAPPYLINA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 78,71 0 29,51   1050 PLN
3 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 0 73,54 0 29,69   800 PLN
4 GAPHIRA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 68,66 0 30,51   650 PLN
5 DARCO VAN OVERIS Z Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 73,77 0 31,45   500 PLN
6 PICCOLO Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 75,80 0 31,48   400 PLN
7 BUENO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 75,85 0 31,51   300 PLN
8 CLIFF Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 0 77,28 0 32,02   200 PLN
9 CASSIOPEIA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 78,53 0 32,47 PLJ 55 PLN
10 CALIHALL Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 77,29 0 32,57 PLJ 55 PLN
11 U2 Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 77,03 0 32,59   55 PLN
12 KASTELLO VAN’T ROOSAKKER Stefańska Natalia (J.2004) JKS DIM Warszawa 0 76,31 0 34,93   55 PLN
13 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Jończyk Łukasz BPK (POM) 0 79,29 0 35,34   55 PLN
14 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 71,57 4 28,54   55 PLN
15 NIKOS DE KALECH Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 75,78 4 30,58   55 PLN
16 SECRET WEAPON L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 74,54 4 32,97   55 PLN
17 CARDIFF Poschauko Julia (MJ.1999) KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 77,55 4 33,51    
18 WAKE ME UP Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 75,67 4 34,93    
19 CICERO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 77,69 4 39,22    
20 DIARADO'S DREAM Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 76,03 8 31,17 PLJ  
21 STAVROS Janusz Rafał KS Garo 0 74,12 8 33,29    
22 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 0 79,44 12 35,97    
23 BARCELONA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 73,41 13 48,40    
24 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) St. KS Jumping Events Poznań 0 74,60 14 53,30    
25 SANTORINI L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 74,74 rez      
25 LIGHTNING 100 Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 74,92 rez      
25 EXIT REMO Stefańska Natalia (J.2004) JKS DIM Warszawa 0 76,99 rez      
28 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 1 81,75        
29 BONO TER LINDEN Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 1 83,54        
30 GINA ROYALTY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4 71,73        
31 QUALILAS Oleszkiewicz Lena (JM.2005) KJ Aldragho Józefosław 4 73,12        
32 ARONIA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 74,62        
33 BLACK & WHITE 3 Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 4 75,03        
34 DANDY Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 4 75,71        
35 TINKERBELL W Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 76,46        
36 INEZ W Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew 4 76,64        
37 SANDRA BLUE Mazurowska Ewa KJ HEAA Turek 4 77,00        
38 TRACJA Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 77,99        
39 CALANDRIA Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 4 78,15        
40 MAKSIMUS Rogalska Weronika (J.2003) BPK (MAZ) 4 78,17        
41 ANGARA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 4 78,51        
42 SIR STAKKATO Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 80,02        
43 FREDORA Nieużyła Leszek bpk 8 70,23        
44 LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Mróz Kacper (MJ.1999) KJ Galop Kozienice 8 73,64        
45 CRESCENDO Z Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 8 75,35        
46 EVIVA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 8 75,66        
47 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 8 76,36        
48 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura 8 77,45        
49 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 8 79,99        
50 QUIDAM'S DUKE Michalski Maciej (MJ.1999) KJ Aromer Józefin 8 80,73        
51 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 9 81,65        
52 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 12 74,70        
53 ARIA Muraczewski Jacek KS Small Cherry 13 81,89        
54 DIEGO Kastsetski Raman KJ Welt Opypy 13 81,92        
55 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 17 98,93        
56 PRINCE NOIR Lach Agata BPK (KPO) 20 76,05        
57 LORD Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk 24 76,97        
  GARROU DE MESSITERT Kuczyńska Aleksandra (J.2002) JKS u Robsonów elim          
  JARDE-LAND Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków elim          
  GRANDA Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura elim          
  KAPITO Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team rez          
  CZĄBER MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra rez          
  ALLILAH Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska rez          


 

13 - CC1 - 145 cm - (145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - GRAND PRIX (26-07-2020)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FIBONACCI S Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 76,81 0 38,22 5500 PLN
2 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski 0 79,46 0 39,45 3500 PLN
3 FLASH BLUE B Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 75,63 0 39,78 2500 PLN
4 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 76,57 4 38,75 1600 PLN
5 FIREBRIDGE TAG Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 74,86 4 41,47 900 PLN
6 Q DE REVEL Mróz Kacper (MJ.1999) KJ Galop Kozienice 0 79,26 4 45,06 600 PLN
7 USTINA Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 83,35 8 45,27 400 PLN
8 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 4 75,16     300 PLN
9 LA VULKANO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 76,13     200 PLN
10 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 76,58     200 PLN
11 DHAHA Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice 4 76,99      
12 CAN YA MECAN Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 78,49      
13 WILD HUNTER Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 78,91      
14 HEARTCOR F Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 79,43      
15 NOTIS Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura 4 79,85      
16 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 8 75,44      
17 AŻUR Grzegorzewski Adam KJ Okoły 8 76,59      
18 CABO Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 8 76,85      
19 STAKORADO Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 8 77,25      
20 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 8 80,14      
21 ASER Bogalecka Julia SKJ Sopot 8 81,44      
22 CASPAR DE VALD Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 10 89,64      
23 WHOOPY BOY Kaźmierczak Michał KS Verso La Natura 12 76,97      
24 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 12 77,50      
25 BALISTO AC Bado Gabriela (MJ.2001) Kielecki KJ 12 77,88      
26 BLANT Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 12 78,21      
27 DA VINCI Nieużyła Leszek bpk 12 83,77      
28 HANDSOME Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) 13 85,36      
29 AVOCADO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 16 77,16      
30 CHACCO ONE Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice 18 104,52      
  CASPAR MS Wilczewska Weronika (J.2002) BPK (WMA) elim        
  GERWENA Adamiec Paula (J.2003) BPK (OPO) rez        
  KEIRA HIPPICA Bado Gabriela (MJ.2001) Kielecki KJ rez        
  CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses rez        
  A'LUMINAR MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra rez        
  QUILIBET Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck rez        
  RICCO Mazur Krzysztof Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska rez        
  ANDIGO AL Z Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura rez        
  LOLA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ rez        
  QUICKLENSKY Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses rez        


 

14 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA KONIE 4-LETNIE (25-07-2020)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I II III końcowy Nagroda
1 MANCHESTER RED WINE Kalinowski Piotr KS Verso La Natura 8,7 8,8   17,500 350 PLN
2 GEORGIA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 8,5 8,7   17,200 200 PLN
3 FISTON DE BO Z Kalinowski Piotr KS Verso La Natura 8,5 8,5   17,000 150 PLN
4 SHE'S BALOU Nieużyła Leszek bpk 7,9 8,2   16,100 50 PLN
5 LAROSA Z Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 7,8 8,1   15,900 50 PLN
6 ARKON L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 7,8 7,9   15,700 50 PLN
7 WERONA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 7,0 7,9   14,900 50 PLN
8 CALIGO Z Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 7,0 7,7   14,700 50 PLN
9 IRISH COFFE KL Leszek-Karwańska Mj'01 Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 7,2 6,9   14,100  
10 SHINICHI PROGRES EX SHINICHI Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 4,8 8,0   12,800  
11 FARYS P Mirosław Ewa WKJ Lublin 5,7 4,3   10,000  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Stowarzyszenie EquiSport, H2-082019-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21