Polska Liga Jeździecka Perlage Gałkowo Masters 2020

Ostatni etap eliminacji do PLJ 

 

 

 

Aleksander Lewandowski z KS VERSO La Natura zwyciężył w finale Rundy Złotej PLJna klaczy JAZZMIR VAN HET HALDERTHOFFinał Rundy Srebrnej PLJ wygrała Nina Milczarek z KJ Infernal Team na klaczy CYANDRA a Adam Grzegorzewski z KJ Okoły triumfował w finale Rundy Brązowej PLJ na klaczy QUEEN-FLY. Ostatni etap eliminacji w Drużynowym Pucharze Polski wygrała ekipa KJ Infernal Team w składzie: Jakub Dołhun, Amelia Krywult, Paula Grzesiek i Nina Milczarek. 

WYNIKI ZAWODÓW

 

RANKING PLJ PRZED FINAŁEM   www.plj.pzj.pl

 

RUNDA ZŁOTA Dawid Kubiak Sobieski Jumping Team 63 pkt 

RUNDA SREBRNA - Adam Grzegorzewski KJ Okoły 79 pkt

RUNDA BRĄZOWA -  Maja Szewczyk KJ Avanti Opole 69 pkt 

DPP   1m. KJ Infernal / KJ Agro Handel / KJ SO Łąck  16 pkt

 

 

ZO2* Polska Liga Jeździecka Gałkowo Perlage Masters i ZR-B Mistrzostwa Warmii i Mazur 2020
Gałkowo, 03-06.09.2020

WYNIKI KOŃCOWE
 

1R - L/100 cm - Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm) (03-09-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LEGENDA Czech Natalia (Mł.2008) Sopocki KJ 0 39,43 0 27,83 770 PLN
2 FISTON VAN T&L Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice 0 41,36 0 31,89 530 PLN
3 HASTA LA VISTA T Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 46,17 0 33,72 430 PLN
4 HALLOUMI Pondo Natalia (J.2003) bpk 0 42,18 0 34,38 265 PLN
5 CONTI Hestkowska Dominika JKS u Robsonów 0 40,17 0 35,30 145 PLN
6 CONSTANTIN Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 48,22 0 36,34 100 PLN
7 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (J.2003) KS Garo 0 47,15 0 36,38 75 PLN
8 COLI Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie 0 42,14 0 36,57 50 PLN
9 GEJSZA Sylwester Nadia (JM.2007) Sopocki KJ 0 43,74 0 36,64 5 PLN
10 PADWA Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie 0 47,22 0 37,45 5 PLN
11 CALL ME PRETTY Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 46,87 0 37,68 5 PLN
12 JALISCO SOLIER Suwała Katarzyna (J.2003) bpk 0 40,48 0 37,70 5 PLN
13 LACOMME Tomaszewski Stanisław (Mł.2008) bpk 0 42,28 0 39,65 5 PLN
14 ECLIPSE DE CAVILLY Mitman Amelia (JM.2005) Klub Jeździecki Salio 0 47,45 0 40,40 5 PLN
15 ROCKEFELLER Dargiewicz Anna bpk 0 45,67 0 40,75 5 PLN
16 CHERRY CORVUS D Chełchowska Helena Sopocki KJ 0 49,14 0 44,37  
17 SANVARA Tovarnak Sabrina Czech Republic 0 47,18 0 45,29  
18 KOLORADO - CHERRY D Chełchowska Helena Sopocki KJ 0 43,09 4 32,42  
19 TULLAMORE PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 45,32 4 38,56  
20 LIBERTY LIFE Michalak Zofia (JM.2005) St. SKJ Bobrowy Staw 0 40,36 4 41,52  
21 CALIOPE Z Garbowski Daniel LKJ w Gałkowie 0 45,90 4 41,81  
22 RITA Biedka Gabriela bkp 0 48,56 5 48,63  
23 EASY FLY BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 41,56 8 44,94  
24 BELLAGIO Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 49,14 10 52,41  
25 GOLDEN BOY Rychter Karolina (J.2004) bpk 0 48,61 14 53,36  
26 RUFUS Lach Agata bpk 0 45,35 ELI    
27 MAMOUNIA Tovarnak Sabrina Czech Republic 4 42,04      
28 DREAM Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ 4 42,92      
29 GODECJA Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 4 43,22      
30 C'EST SI BON Godek Tomasz LKJ W Gałkowie 4 44,37      
31 KUROSAWA Czajkowska Dorota (J.2003) St. SKJ Bobrowy Staw 4 46,20      
32 MARKO Polkowska Marta UKS Military 4 46,38      
33 DA VINCI BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 4 47,18      
34 CORRADO Łowiec Zuzanna (J.2004) KJ Wiktorowo 4 49,24      
35 MISTERIO Pobłocka Aleksandra (J.2004) KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański 4 49,47      
36 KING HEARTBREAKER L Czub Zuzanna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 4 50,63      
37 LEMART Gneiting Maria (MJ.2001) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 5 54,96      
38 NOTA Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw 5 55,85      
39 GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 7 60,81      
40 ERYSTYKA Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw 8 47,04      
T LEGENDA Czech Natalia (Mł.2008) Sopocki KJ 0 35,25 0 27,24  
T GEJSZA Sylwester Nadia (JM.2007) Sopocki KJ 0 39,94 0 35,52  
T CONSTANTIN Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 46,42 0 36,51  
T JALISCO SOLIER Suwała Katarzyna (J.2003) bpk 0 41,07 0 38,25  
T KING HEARTBREAKER L Czub Zuzanna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 0 47,98 0 42,04  
T GOLDEN BOY Rychter Karolina (J.2004) bpk 0 51,64 1 49,40  
T CALIOPE Z Garbowski Daniel LKJ w Gałkowie 0 44,75 4 40,21  
T GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 40,82 4 44,76  
T ROCKEFELLER Dargiewicz Anna bpk 0 45,66 4 45,05  
T MAMOUNIA Tovarnak Sabrina Czech Republic 0 43,64 4 45,96  
T BELLAGIO Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 46,23 8 37,68  
T MISTERIO Pobłocka Aleksandra (J.2004) KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański 0 47,52 19 75,20  
T CHERRY CORVUS D Chełchowska Helena Sopocki KJ 0 42,89 REZ    
T DREAM Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ 4 41,07      
T TULLAMORE PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 4 45,74      
T RITA Biedka Gabriela bkp 4 48,27      
T ERYSTYKA Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw 8 45,05      
T CORRADO Łowiec Zuzanna (J.2004) KJ Wiktorowo 9 53,35      
T C'EST SI BON Godek Tomasz LKJ W Gałkowie REZ        


 

2R - P/110 cm - Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm) (03-09-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LA PETITE GUERRIERE Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 46,07 0 30,46 515 PLN
2 DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) KJ Garo 0 43,79 0 30,82 355 PLN
3 JE T'AIME Godek Tomasz LKJ w Gałkowie 0 41,94 0 32,06 290 PLN
4 TUTSI Wesołowska Aniela (J.2002) KJ Wiktorowo 0 43,24 0 32,38 180 PLN
5 EASY FLY BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 43,28 0 33,65 100 PLN
6 SZIMANO Tomaszewska Izabella St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 44,11 0 35,26 65 PLN
7 ALEXIS BH Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 41,34 0 35,95 50 PLN
8 COLI Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie 0 41,14 0 36,02 35 PLN
9 RAVIVIA P Fisiak-Polowczyk Marta BPK (LOD) 0 43,04 0 38,30  
10 ATOMIUM L Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 44,75 0 41,56  
11 KOLORADO - CHERRY D Chełchowska Helena Sopocki KJ 0 41,42 4 31,70  
12 CALL ME PRETTY Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 47,91 4 38,26  
13 KUROSAWA Czajkowska Dorota (J.2003) St. SKJ Bobrowy Staw 0 47,61 4 43,80  
14 RUFUS Lach Agata bpk 0 46,09 4 46,62  
15 CONTI Hestkowska Dominika JKS u Robsonów 0 42,28 4 46,66  
16 HASTA LA VISTA T Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 46,78 5 50,32  
17 ASSANI Kłos Karolina (J.2003) St. Warszawski KJ 0 42,78 REZ    
18 LIBERTY LIFE Michalak Zofia (JM.2005) St. SKJ Bobrowy Staw 4 38,68      
19 HALLOUMI Pondo Natalia (J.2003) bpk 4 40,76      
20 GODECJA Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 4 41,48      
21 EL VITELLO Dziuba Anna (JM.2006) SKJ Bobrowy Staw 4 44,34      
22 ECLIPSE DE CAVILLY Mitman Amelia (JM.2005) Klub Jeździecki Salio 4 45,84      
23 PADWA Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie 4 45,94      
24 CASTELLANO 12 Wodzyńska Olga (J.2003) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 46,71      
25 DA VINCI BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 4 49,0      
26 CZUCARLOS Pieniaszek Dominik (MJ.1999) KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański 4 49,51      
27 LEMART Gneiting Maria (MJ.2001) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 5 55,67      
28 NOTA Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw 6 57,57      
29 FISTON VAN T&L Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice 8 41,55      
30 MARKO Polkowska Marta UKS Military 8 41,95      
31 ENERGIE SEMILLY Pasik Monika LKJ w Gałkowie 8 46,70      
  HASSLING-KETLING Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów ELI        


 

3R - 60 cm - I-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm) (03-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LITTLE EAR Zalewska Aleksandra (JM.2006) Ełckie TJ Hadrian 0 68,90  
1 CARMANA'S NEPTUN Pupiałło Marianna (Mł.2008) KJ Bracia Romanowscy 0 82,44  
1 PIEROT Kraśko Aleksander (Mł.2009) LKJ w Gałkowie 0 82,28  
1 R-ŁOBUZ Witkowska Maja (Mł.2009) JKS u Robsonów 0 77,93  
5 TORNADO Koper Dominika (Mł.2009) JKS u Robsonów 4 72,46  


 

4R - 70 cm - I-półfinał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm) (03-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SWEET EMMA Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów 0 63,51  
1 KORUND Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo 0 73,40  
1 FENIKS Pupiałło Marianna (Mł.2008) KJ Bracia Romanowscy 0 80,40  
1 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów 0 57,26  
5 PRINCESSA Mikołajczyk Hanna (JM.2006) Polish Pony Club 8 73,92  


 

5R - 100 cm - I-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm) (03-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MOJRA FAVO Dzipanow Maja (JM.2005) LKJ w Gałkowie 0 66,33  
1 GALEA Rogulska Antonina (JM.2007) JKS u Robsonów 0 71,38  
1 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0 67,00  
1 DOCENT - J Sistermann Julia (JM.2005) St. KJ G-Ride Team 0 69,18  
1 GOPLANA Pietrzak Kaja (JM.2005) MKJ NENIA Pasłęk 0 72,47  
6 VLADISLAV LAZAR Pietrzak Kaja (JM.2005) MKJ NENIA Pasłęk 4 74,19  
6 MEKSYK Dowgiałło Jędrzej (JM.2006) bpk 4 69,50  
6 SERPENTYNA Weka Krzysztof (JM.2005) LKJ w Gałkowie 4 77,67  
9 OKAVANGO Mikołajczyk Hanna (JM.2006) Polish Pony Club 8 73,46  
  COLA CAO Dąbrowska Agata (Mł.2008) KS AZS UWM Olsztyn ELI    


 

6R - 110 cm - I-półfinał Juniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 110 cm) (03-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 VERONA Dąbrowska Magdalena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 55,15 0  
2 OSI Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 62,74 0  
3 LIBELL Kasza Natalia (J.2004) bpk 63,69 0  
4 PENETOSA Waszczak Wiktoria (J.2002) SKJ Red Team 63,94 0  
5 ARMSTRONG Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 65,30 0  
6 NATIONS CUP Lodowski Oskar (J.2004) St. KJ G-Ride Team 71,80 8  
7 KAMILLE Dąbrowska Magdalena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 74,02 0  
  LIBERKA Tulisow Nina (J.2004) KJ Bertyn Piastowo ELI    


 

7R - 120 cm - I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm) (03-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 COCA LIGHT SEMILLY Pasik Monika LKJ w Gałkowie 56,77 0  
2 DON Rębisz Anna LKJ w Gałkowie 58,78 0  
3 DELILAH Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 60,06 4  
4 CONSTANTINE M Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 60,33 0  
5 LUBICZ Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie 62,84 0  
6 SACRAMENTO Wyszkowska Maja (MJ.2000) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 64,31 4  
7 LE-GO FRIENDS Kopcych Anna LKJ w Gałkowie 66,12 4  
8 LION Hestkowski Robert JKS u Robsonów 67,16 0  
9 DYNAMITE BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 67,35 0  
10 CHEOPS Burzyński Witold SKJ Zastawno 68,14 4  
11 OLINA Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie 71,95 4  
12 CORSIMO Pasik Monika LKJ w Gałkowie 72,70 4  
13 ALEXIS BH Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 73,46 4  
14 ASPEN Wyszkowska Maja (MJ.2000) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 76,00 8  


 

1 - 130 cm - Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm) (03-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COUNTER Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 0 61,91 750 PLN
2 ARIA Muraczewski Jacek KS Small Cherry 0 62,49 500 PLN
3 MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 64,36 300 PLN
4 HANDSOME Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 0 68,06 200 PLN
5 U2 Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 68,43 150 PLN
6 CORSIMO Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 75,42 100 PLN
7 GOLDENBOY GR Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 0 79,09 100 PLN
8 AMBRA Tovarnak Sabrina Czech Republic 0 79,18 100 PLN
9 DONALD Tovarnak Sabrina Czech Republic 0 81,26  
10 CATARINA 216 Mulik Ewa St. KJ Olimpia Warszawa 1 84,88  
11 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 1 85,31  
12 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 4 67,26  
13 NABAB Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki KJ 4 68,78  
14 CALVADOS Liszewska Natalia JKS u Robsonów 4 68,86  
15 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 4 71,80  
16 MAGNIFICO C Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk 4 73,66  
17 CHANCE 33 Pietroń Martyna JKS Barłomino 4 75,04  
18 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 4 76,11  
19 CRISTAL Pasik Monika LKJ w Gałkowie 4 77,85  
20 EISSPORT Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 79,82  
21 CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 8 62,16  
22 ONAGADORI RED WINE Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 8 68,60  
23 COCA LIGHT SEMILLY Pasik Monika LKJ w Gałkowie 8 70,09  
24 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 8 70,82  
25 FOR FUTURE Pieniaszek Dominik (MJ.1999) KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański 8 76,40  
26 PICCOLO Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 9 82,32  
  CASPAR MS Wilczewska Weronika (J.2002) bpk ELI    
  POLECZKA Makowska Martyna (J.2002) St. Warszawski KJ ELI    
  CRICOVA L Werelich Zuzanna (JM.2005) KJ Wiktorowo ELI    


 

2 - 140 cm - Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm) (03-09-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 49,36 0 27,06 1200 PLN
2 CYCERA Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 0 55,90 0 28,44 900 PLN
3 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 57,02 0 29,25 600 PLN
4 PICCOLO Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 53,53 0 29,73 400 PLN
5 BLANT Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 53,56 0 30,68 300 PLN
6 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 52,92 0 35,80 200 PLN
7 CALVADOS Liszewska Natalia JKS u Robsonów 0 52,23 0 35,89 200 PLN
8 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 52,79 0 36,61 100 PLN
9 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 51,70 4 34,16  
10 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 53,31 12 28,57  
11 MAGNIFICO C Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk 4 49,41      
12 CASPAR MS Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 4 49,85      
13 ZERO Z Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 4 56,67      
14 PRINCE NOIR Lach Agata bpk 8 55,30      
15 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 8 56,84      
16 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 8 57,47      
17 ONAGADORI RED WINE Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 24 74,00      
  HANDSOME Wilczewska Weronika (J.2002) bpk REZ        


 

8R - L/100 cm - Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) (04-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEGENDA Czech Natalia (Mł.2008) Sopocki KJ 0 54,79 795 PLN
2 COLI Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie 0 58,33 545 PLN
3 DREAM Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ 0 58,85 450 PLN
4 HUNTER Adamowicz Helena (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 0 58,88 275 PLN
5 HALLOUMI Pondo Natalia (J.2003) bpk 0 60,14 150 PLN
6 CONSTANTIN Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 63,90 100 PLN
7 PADWA Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie 0 63,92 75 PLN
8 PRESJA Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn 0 64,13 50 PLN
9 LIBERKA Tulisow Nina (J.2004) KJ Bertyn Piastowo 0 65,21 5 PLN
10 TULLAMORE PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 65,29 5 PLN
11 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (J.2003) KS Garo 0 66,63 5 PLN
12 GOLDEN BOY Rychter Karolina (J.2004) bpk 0 66,68 5 PLN
13 SANVARA Tovarnak Sabrina Czech Republic 0 66,76 5 PLN
14 LEMART Gneiting Maria (MJ.2001) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 67,21 5 PLN
15 BELLAGIO Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 1 69,88 5 PLN
16 CHERRY CORVUS D Chełchowska Helena Sopocki KJ 1 70,52 5 PLN
17 BEBOP MARGOT Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck 3 79,68  
18 JALISCO SOLIER Suwała Katarzyna (J.2003) bpk 4 58,41  
19 FISTON VAN T&L Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice 4 61,05  
20 MARKO Polkowska Marta UKS Military 4 62,42  
21 GEJSZA Sylwester Nadia (JM.2007) Sopocki KJ 4 64,62  
22 CALIOPE Z Garbowski Daniel LKJ w Gałkowie 4 66,50  
23 CONTI Hestkowska Dominika JKS u Robsonów 4 66,89  
24 KUROSAWA Czajkowska Dorota (J.2003) St. SKJ Bobrowy Staw 5 69,12  
25 DA VINCI BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 5 69,27  
26 LIBERTY LIFE Michalak Zofia (JM.2005) St. SKJ Bobrowy Staw 8 58,53  
27 CALL ME PRETTY Kozińska Barbara (MJ.2001) bpk 8 65,19  
28 C'EST SI BON Godek Tomasz LKJ W Gałkowie 8 66,15  
29 EASY FLY BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 8 83,60  
30 LACOMME Tomaszewski Stanisław (Mł.2008) bpk 9 72,22  
31 GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 10 73,43  
32 RITA Biedka Gabriela bkp 10 74,66  
33 ERYSTYKA Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw 12 65,78  
34 MAJA Sobiecka Dorota St. KJ Liski 15 96,26  
35 FLORIS T Oryga - Siwiak Maja (J.2003) bpk 19 95,81  
36 MISTERIO Pobłocka Aleksandra (J.2004) KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański 20 100,59  
37 HRABIANKA C Zielińska Maja (J.2004) St. KS Chojnów 21 101,88  
38 MAMOUNIA Tovarnak Sabrina Czech Republic 26 105,89  
39 BON JOVI Pogodzińska Sonia (JM.2005) bpk 29 119,05  
  CORRADO Łowiec Zuzanna (J.2004) KJ Wiktorowo ELI    
  KING HEARTBREAKER L Czub Zuzanna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka ELI    
  GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club ELI    
  GODECJA Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie ELI    
  HASTA LA VISTA T Siwicka Anna (JM.2006) bpk REZ    
  ROCKEFELLER Dargiewicz Anna bpk REZ    
T JALISCO SOLIER Suwała Katarzyna (J.2003) bpk 0 59,37  
T GEJSZA Sylwester Nadia (JM.2007) Sopocki KJ 0 62,36  
T LEGENDA Czech Natalia (Mł.2008) Sopocki KJ 0 68,07  
T HASTA LA VISTA T Siwicka Anna (JM.2006) bpk 1 71,06  
T MAJA Sobiecka Dorota St. KJ Liski 2 76,25  
T MAMOUNIA Tovarnak Sabrina Czech Republic 4 64,68  
T CONSTANTIN Pasik Monika LKJ w Gałkowie 4 66,30  
T BELLAGIO Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 4 67,75  
T GOLDEN BOY Rychter Karolina (J.2004) bpk 5 70,64  
T CORRADO Łowiec Zuzanna (J.2004) KJ Wiktorowo 8 58,66  
T CALIOPE Z Garbowski Daniel LKJ w Gałkowie 8 68,00  
T KING HEARTBREAKER L Czub Zuzanna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 9 85,10  
T BON JOVI Pogodzińska Sonia (JM.2005) bpk 16 58,00  
T GODECJA Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 20 84,27  
T ERYSTYKA Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw 21 72,49  
T HRABIANKA C Zielińska Maja (J.2004) St. KS Chojnów 24 116,45  
T C'EST SI BON Godek Tomasz LKJ W Gałkowie REZ    


 

9R - P/110 cm - Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) (04-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ANTYLYA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 56,09 675 PLN
2 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 57,37 465 PLN
3 KOLORADO - CHERRY D Chełchowska Helena Sopocki KJ 0 58,41 380 PLN
4 DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 58,46 230 PLN
5 AKORD Grzesiek Paula (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 58,84 125 PLN
6 HALLOUMI Pondo Natalia (J.2003) bpk 0 58,86 85 PLN
7 EVITA Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 0 59,48 65 PLN
8 ARAFAT Oryga - Siwiak Maja (J.2003) bpk 0 60,02 45 PLN
9 EASY FLY BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 60,82 10 PLN
10 ROMINA Peterson Agata (JM.2006) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 61,10 10 PLN
11 TUTSI Wesołowska Aniela (J.2002) KJ Wiktorowo 0 61,70 10 PLN
12 RAVIVIA P Fisiak-Polowczyk Marta BPK (LOD) 0 62,96  
13 GUCCI Kuczeriszka Aniela (J.2004) St. KS Chojnów 0 64,33  
14 LEMART Gneiting Maria (MJ.2001) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 64,37  
15 DREAM Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ 0 64,41  
16 FLORIS T Oryga - Siwiak Maja (J.2003) bpk 0 65,22  
17 ENIGMA Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów 0 65,46  
18 TULLAMORE PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 65,79  
19 CALL ME PRETTY Kozińska Barbara (MJ.2001) bpk 0 66,44  
20 EL VITELLO Dziuba Anna (JM.2006) SKJ Bobrowy Staw 0 67,46  
21 ROCKEFELLER Dargiewicz Anna bpk 1 69,39  
22 RUFUS Lach Agata bpk 1 69,81  
23 RITA Biedka Gabriela bkp 1 69,96  
24 A CATOKI Mitrowska Martyna (J.2002) St. SKJ Bobrowy Staw 1 72,13  
25 ECLIPSE DE CAVILLY Mitman Amelia (JM.2005) Klub Jeździecki Salio 1 72,29  
26 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (J.2003) KS Garo 1 72,43  
27 LIBERKA Tulisow Nina (J.2004) KJ Bertyn Piastowo 2 63,04  
28 BEBOP MARGOT Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck 2 75,22  
29 COLI Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie 4 55,77  
30 VLADISLAV LAZAR Pietrzak Kaja (JM.2005) MKJ NENIA Pasłęk 4 58,57  
31 JE T'AIME Godek Tomasz LKJ w Gałkowie 4 60,18  
32 ENERGIE SEMILLY Pasik Monika LKJ w Gałkowie 8 64,95  
33 CONTI Hestkowska Dominika JKS u Robsonów 8 65,88  
34 DA VINCI BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 9 70,14  
35 KUROSAWA Czajkowska Dorota (J.2003) St. SKJ Bobrowy Staw 9 72,83  
36 CZUCARLOS Pieniaszek Dominik (MJ.1999) KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański 10 73,77  
37 HUNTER Adamowicz Helena (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 12 58,70  
38 LIBERTY LIFE Michalak Zofia (JM.2005) St. SKJ Bobrowy Staw 12 65,01  
39 FISTON VAN T&L Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice 12 84,89  
40 MARKO Polkowska Marta UKS Military 20 84,41  
  NOTA Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw ELI    
  PADWA Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie REZ    


 

10R - 60 cm - II-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm) (04-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LITTLE EAR Zalewska Aleksandra (JM.2006) Ełckie TJ Hadrian 0 67,78  
1 PIEROT Kraśko Aleksander (Mł.2009) LKJ w Gałkowie 0 77,50  
1 R-ŁOBUZ Witkowska Maja (Mł.2009) JKS u Robsonów 0 72,88  
4 CARMANA'S NEPTUN Pupiałło Marianna (Mł.2008) KJ Bracia Romanowscy 1 81,16  
  TORNADO Koper Dominika (Mł.2009) JKS u Robsonów ELI    


 

11R - 70 cm - II-półfinał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm) (04-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NASTKA Pierzchanowska Oliwia (Mł.2009) St. KJ Liski 0 73,92  
1 PRINCESSA Mikołajczyk Hanna (JM.2006) Polish Pony Club 0 67,13  
1 FENIKS Pupiałło Marianna (Mł.2008) KJ Bracia Romanowscy 0 71,32  
1 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów 0 57,43  
5 SWEET EMMA Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów 4 78,45  
5 KORUND Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo 4 67,12  


 

12R - 100 cm - II-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm) (04-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COLA CAO Dąbrowska Agata (Mł.2008) KS AZS UWM Olsztyn 0 76,12  
1 MOJRA FAVO Dzipanow Maja (JM.2005) LKJ w Gałkowie 0 63,81  
1 GALEA Rogulska Antonina (JM.2007) JKS u Robsonów 0 70,42  
1 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0 67,73  
5 GOPLANA Pietrzak Kaja (JM.2005) MKJ NENIA Pasłęk 4 64,73  
6 OKAVANGO Mikołajczyk Hanna (JM.2006) Polish Pony Club 8 76,96  
6 DOCENT - J Sistermann Julia (JM.2005) St. KJ G-Ride Team 8 71,27  
8 SERPENTYNA Weka Krzysztof (JM.2005) LKJ w Gałkowie 9 78,93  
9 MEKSYK Dowgiałło Jędrzej (JM.2006) bpk 20 66,61  


 

13R - 110 cm - II-półfinał Juniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) (04-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LIBELL Kasza Natalia (J.2004) bpk 0 69,91  
2 KAMILLE Dąbrowska Magdalena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 77,89  
3 ARMSTRONG Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 4 71,03  
4 OSI Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 8 69,93  
5 NATIONS CUP Lodowski Oskar (J.2004) St. KJ G-Ride Team 8 75,04  
6 PENETOSA Waszczak Wiktoria (J.2002) SKJ Red Team 11 87,31  


 

14R - 120 cm - II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm) (04-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DELILAH Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 0 62,86  
2 DON Rębisz Anna LKJ w Gałkowie 0 70,09  
3 COCA LIGHT SEMILLY Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 70,25  
4 LION Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 75,20  
5 CHEOPS Burzyński Witold SKJ Zastawno 4 69,53  
6 SACRAMENTO Wyszkowska Maja (MJ.2000) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 4 70,91  
7 LUBICZ Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie 4 73,72  
8 CORSIMO Pasik Monika LKJ w Gałkowie 4 74,62  
9 DYNAMITE BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 4 75,51  
10 CONSTANTINE M Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 4 76,08  
11 ALEXIS BH Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 8 73,08  
12 LE-GO FRIENDS Kopcych Anna LKJ w Gałkowie 8 74,83  
13 OLINA Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie 11 86,30  
14 ASPEN Wyszkowska Maja (MJ.2000) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 12 75,59  


 

2a - 120 cm - Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm) (04-09-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ARIANA Sterczyńska Zuzanna (J.2004) Sopocki KJ 0 49,08 0 30,72 500 PLN
2 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 52,77 0 32,70 350 PLN
3 RASCO Markiewicz Alicja (JM.2005) KS Garo Warszawa 0 51,32 0 36,28 250 PLN
4 MICHAEL KNIGHT Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 51,80 0 36,89 100 PLN
5 TORNADO Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 53,84 0 37,42 100 PLN
6 BERNESTINA Tovarnak Sabrina Czech Republic 0 47,37 0 38,34 50 PLN
7 LORDI Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 52,91 0 41,03 50 PLN
8 ENIGMA Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów 0 53,06 0 42,50 50 PLN
9 BEAUTY C Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk 0 51,22 0 43,91 15 PLN
10 BEAUTY GIRL KZ Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 55,01 0 46,04 15 PLN
11 ATOMIUM L Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 52,96 0 46,27 15 PLN
12 QUEEN-FLY Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 54,84 1 50,13 15 PLN
13 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) St. J Stajnia Podolszyn 0 44,63 4 31,61 15 PLN
14 OZZY OSBOURNE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 51,22 4 36,46 15 PLN
15 MAGNIFICO C Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk 0 47,23 4 36,77 15 PLN
16 CRICOVA L Werelich Zuzanna (JM.2005) KJ Wiktorowo 0 51,58 4 36,97 15 PLN
17 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 51,72 4 38,27 15 PLN
18 CHANCE 33 Pietroń Martyna JKS Barłomino 0 50,50 4 38,38 15 PLN
19 HASSLING-KETLING Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 55,23 4 42,27  
20 KARLSSON 24 Milewska Julia (MJ.1999) JKS Barłomino 0 52,45 4 42,44  
21 URIAS Winkler Weronika (JM.2005) KJ Żarnowo 0 50,53 4 43,94  
22 FOR FUTURE Pieniaszek Dominik (MJ.1999) KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański 0 49,30 6 54,87  
23 ANGELO Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 52,00 6 56,65  
24 CORJANA P Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 46,96 8 35,69  
25 CRISTAL Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 55,06 8 36,08  
26 CHACCO OLYMPIC Milewska Julia (MJ.1999) JKS Barłomino 0 54,70 8 42,73  
27 HIP HOP Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 0 48,96 8 44,24  
28 VLADISLAV LAZAR Pietrzak Kaja (JM.2005) MKJ NENIA Pasłęk 0 51,38 8 44,45  
29 CASTELLANO 12 Wodzyńska Olga (J.2003) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 55,06 10 70,14  
30 SCARTO II Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 55,63 12 48,26  
31 CERVINO H Tovarnak Sabrina Czech Republic 1 56,45      
32 CONSTANTINE M Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 1 56,53      
33 AŻUR Grzegorzewski Adam KJ Okoły 2 62,43      
34 EVITA Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 4 43,48      
35 GRAFFA Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki KJ 4 46,73      
36 DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 4 46,89      
37 ASSANI Kłos Karolina (J.2003) St. Warszawski KJ 4 46,91      
38 ROMINA Peterson Agata (JM.2006) KJ Black Horse Team Gdańsk 4 46,98      
39 DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) KJ Garo 4 47,74      
40 PANTONINA Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 4 47,82      
41 KOLORADO - CHERRY D Chełchowska Helena Sopocki KJ 4 49,38      
42 AKORD Grzesiek Paula (MJ.2000) KJ Infernal Team 4 49,83      
43 POLECZKA Makowska Martyna (J.2002) St. Warszawski KJ 4 50,11      
44 DONNERWETTER Tovarnak Sabrina Czech Republic 4 50,27      
45 DANTOS Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 4 50,48      
46 AL CAPONE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 50,59      
47 DON Rębisz Anna LKJ w Gałkowie 4 50,61      
48 EUFORIA Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew 4 51,02      
49 CALMETTE-P Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 4 51,57      
50 SZIMANO Tomaszewska Izabella St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 4 52,08      
51 ARAFAT Oryga - Siwiak Maja (J.2003) bpk 4 53,38      
52 LA PETITE GUERRIERE Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 4 53,43      
53 RUFUS Lach Agata bpk 4 53,56      
54 ANTYLYA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 4 53,63      
55 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 4 55,38      
56 FARGITA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck 6 63,76      
57 PRINCESSA I G Michalak Zofia (JM.2005) St. SKJ Bobrowy Staw 8 50,11      
58 LADY VON BAYERN Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 8 50,92      
59 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 9 57,24      
60 LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 12 50,73      
61 SAN-SZAJ Winkler Weronika (JM.2005) KJ Żarnowo 12 69,31      
62 NOTA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 14 61,12      
63 A CATOKI Mitrowska Martyna (J.2002) St. SKJ Bobrowy Staw 18 77,18      
  QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team ELI        
  FUNNY KG Kryszeń Natasza (J.2004) bpk ELI        
  QUESTINO Gneiting Maria (MJ.2001) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy ELI        
  GUCCI Kuczeriszka Aniela (J.2004) St. KS Chojnów ELI        
  ALEXIS BH Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała ELI        
  ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ REZ        


 

3 - 140 cm - Runda Złota (duża), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm) (04-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HAPPYLINA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 62,40 1200 PLN
2 ARONIA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 65,59 900 PLN
3 QUILIBET Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 0 65,80 600 PLN
4 HANDSOME Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 0 66,41 400 PLN
5 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 68,22 300 PLN
6 GOLDENBOY GR Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 0 70,85 200 PLN
7 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 74,20 200 PLN
8 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 76,86 100 PLN
9 DONALD Tovarnak Sabrina Czech Republic 0 78,10  
10 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 1 86,71  
11 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 4 66,88  
12 COUNTER Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 4 66,97  
13 CALVADOS Liszewska Natalia JKS u Robsonów 4 76,98  
14 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 4 83,42  
15 CYCERA Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 5 86,57  
16 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 8 83,44  
17 ARIA Muraczewski Jacek KS Small Cherry 12 75,26  
18 MAGNIFICO C Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk 12 80,26  
  PRINCE NOIR Lach Agata bpk ELI    
  CASPAR MS Wilczewska Weronika (J.2002) bpk REZ    
  PICCOLO Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ REZ    
  HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów REZ    
  ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin REZ    


 

15R - 65/70 cm - Finał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 65/70 cm) (05-09-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 LITTLE EAR Zalewska Aleksandra (JM.2006) Ełckie TJ Hadrian 0 0 0 0 54,62 0 0 43,82 0      
2 PIEROT Kraśko Aleksander (Mł.2009) LKJ w Gałkowie 0 0 0 0 64,56 0 4 48,80 4 0 33,24  
3 R-ŁOBUZ Witkowska Maja (Mł.2009) JKS u Robsonów 0 0 0 0 57,69 0 4 42,23 4 4 35,08  
4 TORNADO Koper Dominika (Mł.2009) JKS u Robsonów 4 11 15 4 66,74 19 0 49,19 19      


 

16R - 75/80 cm - Finał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 75/80 cm) (05-09-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów 0 0 0 0 54,80 0 0 42,52 0      
2 FENIKS Pupiałło Marianna (Mł.2008) KJ Bracia Romanowscy 0 0 0 0 59,62 0 4 45,35 4      
3 KORUND Ludwicka Karina (JM.2006) LKJ Gałkowo 0 4 4 4 58,46 8 0 43,17 8      
4 PRINCESSA Mikołajczyk Hanna (JM.2006) Polish Pony Club 8 0 8 0 53,67 8 4 41,55 12      
5 NASTKA Pierzchanowska Oliwia (Mł.2009) St. KJ Liski 18 0 18 0 61,28 18 8 46,42 26      


 

17R - 105/105 cm - Finał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 105/105 cm) (05-09-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0 0 0 4 57,82 4 0 41,81 4      
2 GOPLANA Pietrzak Kaja (JM.2005) MKJ NENIA Pasłęk 0 4 4 0 60,86 4 4 44,87 8 0 27,78  
3 GALEA Rogulska Antonina (JM.2007) JKS u Robsonów 0 0 0 8 65,74 8 0 50,29 8 0 28,97  
4 MOJRA FAVO Dzipanow Maja (JM.2005) LKJ w Gałkowie 0 0 0 4 62,81 4 8 54,05 12      
5 DOCENT - J Sistermann Julia (JM.2005) St. KJ G-Ride Team 0 8 8 8 61,09 16 4 54,33 20      
6 COLA CAO Dąbrowska Agata (Mł.2008) KS AZS UWM Olsztyn 18 0 18 10 79,35 28 4 50,14 32      
7 SERPENTYNA Weka Krzysztof (JM.2005) LKJ w Gałkowie 4 9 13 12 67,74 25 8 48,52 33      
8 MEKSYK Dowgiałło Jędrzej (JM.2006) bpk 4 20 24 16 59,99 40 4 45,16 44      
9 OKAVANGO Mikołajczyk Hanna (JM.2006) Polish Pony Club 8 8 16 20 64,13 36 12 48,87 48      


 

17Ra - 115/115 cm - Finał Juniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 115/115 cm) (05-09-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 VERONA Dąbrowska Magdalena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 0 0 0 63,20 0 0 49,78 0     1000 PLN
2 LIBELL Kasza Natalia (J.2004) bpk 4,27 0 4,27 0 67,01 4,27 0 50,65 4,27     800 PLN
3 ARMSTRONG Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 3,80 4 7,8 4 64,00 11,8 4 47,22 15,8     600 PLN
4 NATIONS CUP Lodowski Oskar (J.2004) St. KJ G-Ride Team 8,33 8 16,33 8 0,00 24,33 0 49,97 24,33     500 PLN
5 PENETOSA Waszczak Wiktoria (J.2002) SKJ Red Team 4,40 11 15,4 9 73,39 24,4 REZ         300 PLN


 

18R - 125/125 cm - Finał Seniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/125 cm) (05-09-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 DON Rębisz Anna LKJ w Gałkowie 1,01 0 1,01 0 63,69 1,01 0 47,00 1,01     1500 PLN
2 COCA LIGHT SEMILLY Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 0 0 4 64,98 4 0 46,95 4     1100 PLN
3 DELILAH Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 1,65 0 1,65 0 62,73 1,65 4 45,62 5,65     800 PLN
4 LION Hestkowski Robert JKS u Robsonów 5,2 0 5,2 0 67,22 5,2 10 62,39 15,2     600 PLN
5 SACRAMENTO Wyszkowska Maja (MJ.2000) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 3,77 4 7,77 12 63,89 19,77 0 45,17 19,77     400 PLN
6 CHEOPS Burzyński Witold SKJ Zastawno 5,69 4 9,69 8 67,06 17,69 4 48,36 21,69      
7 LUBICZ Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie 3,04 4 7,04 11 80,38 18,04 4 47,50 22,04      
8 LE-GO FRIENDS Kopcych Anna LKJ w Gałkowie 4,68 8 12,68 12 71,06 24,68 4 52,28 28,68      


 

5 - 120 cm - Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm) (05-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BERNESTINA Tovarnak Sabrina Czech Republic 0 69,36 500 PLN
2 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 0 73,90 350 PLN
3 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 76,41 250 PLN
4 LA PETITE GUERRIERE Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 76,80 100 PLN
5 CASTELLANO 12 Wodzyńska Olga (J.2003) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 1 78,22 100 PLN
6 ATOMIUM L Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 3 87,23 50 PLN
7 QUESTINO Gneiting Maria (MJ.2001) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 3 88,37 50 PLN
8 CORJANA P Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 64,74 50 PLN
9 CALANDRIA Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 4 66,18 15 PLN
10 ARAFAT Oryga - Siwiak Maja (J.2003) bpk 4 66,89 15 PLN
11 MICHAEL KNIGHT Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 67,80 15 PLN
12 ANTYLYA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 4 70,71 15 PLN
13 ENIGMA Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów 4 73,16  
14 EVITA Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 4 73,95  
15 HIP HOP Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 4 75,82  
16 RASCO Markiewicz Alicja (JM.2005) KS Garo Warszawa 4 76,16  
17 URIAS Winkler Weronika (JM.2005) KJ Żarnowo 4 76,90  
18 CHACCO OLYMPIC Milewska Julia (MJ.1999) JKS Barłomino 4 77,19  
19 PRINCESSA I G Michalak Zofia (JM.2005) St. SKJ Bobrowy Staw 5 79,59  
20 DONNERWETTER Tovarnak Sabrina Czech Republic 5 80,85  
21 SZIMANO Tomaszewska Izabella St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 6 82,75  
22 ROMINA Peterson Agata (JM.2006) KJ Black Horse Team Gdańsk 6 84,22  
23 RUFUS Lach Agata bpk 6 84,26  
24 CERVINO H Tovarnak Sabrina Czech Republic 6 84,31  
25 OLINA Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie 6 85,02  
26 DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) KJ Garo 7 88,94  
27 ARIANA Sterczyńska Zuzanna (J.2004) Sopocki KJ 8 63,29  
28 LADY VON BAYERN Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 8 72,33  
29 TUTSI Wesołowska Aniela (J.2002) KJ Wiktorowo 8 72,92  
30 DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 8 73,60  
31 DANTOS Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 8 77,99  
32 KARLSSON 24 Milewska Julia (MJ.1999) JKS Barłomino 8 92,40  
33 CRICOVA L Werelich Zuzanna (JM.2005) KJ Wiktorowo 8 93,81  
34 EUFORIA Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew 9 78,31  
35 BEAUTY C Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk 9 80,45  
36 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 9 81,76  
37 GRAFFA Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki KJ 12 71,07  
38 ASSANI Kłos Karolina (J.2003) St. Warszawski KJ 12 73,49  
39 VLADISLAV LAZAR Pietrzak Kaja (JM.2005) MKJ NENIA Pasłęk 13 78,12  
40 LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 14 85,92  
41 LORDI Pasik Monika LKJ w Gałkowie 15 89,93  
42 PANTONINA Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 17 78,39  
43 EL VITELLO Dziuba Anna (JM.2006) SKJ Bobrowy Staw 18 84,31  
  FUNNY KG Kryszeń Natasza (J.2004) bpk ELI    
  SAN-SZAJ Winkler Weronika (JM.2005) KJ Żarnowo REZ    
  A CATOKI Mitrowska Martyna (J.2002) St. SKJ Bobrowy Staw REZ    
  ALEXIS BH Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała REZ    
  CONSTANTINE M Wilczewska Weronika (J.2002) bpk REZ    


 

6 - 130 cm - Runda Srebrna (średnia), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm) (05-09-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 NABAB Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki KJ 0 53,22 0 29,09 750 PLN
2 CRISTAL Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 55,37 0 31,34 500 PLN
3 TORNADO Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 56,84 4 35,58 300 PLN
4 CATARINA 216 Mulik Ewa St. KJ Olimpia Warszawa 0 58,52 4 35,99 200 PLN
5 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 4 56,80     150 PLN
6 CORSIMO Pasik Monika LKJ w Gałkowie 4 56,92     100 PLN
7 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 4 60,73     100 PLN
8 HIP HOP Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 8 57,54     100 PLN
9 EISSPORT Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 12 56,69      
10 GRAFFA Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki KJ 13 65,99      
  CONSTANTINE M Wilczewska Weronika (J.2002) bpk REZ        
  CANJER HST Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn REZ        
  KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team REZ        
  HASSLING-KETLING Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów REZ        


 

7 - 125 cm - Drużynowy Puchar Polski, konkurs drużynowy art. 238.2.2 (wys. 125 cm) (05-09-2020)
        Zespół     Szef I Nawrót I Nawrót Liczy Wynik Czas II Nawrót II Nawrót Liczy Wynik Czas   Rozgrywka Rozgrywka Liczy Wynik Czas    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub ID Kolejność Pozycja ekipy Pkt. Czas się Po I Naw. Po I Naw. Pkt. Czas się Po II Naw. Po II Naw. Wynik zesp. Punkty Czas się Po rozgr. Po rozgr. Razem Nagroda
1 CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team KJ IT 2 1   0 68,71 1 0 212,99     0           0     0 625 PLN
1 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team KJ IT 2 2   8 70,33 0 0 212,99     0           0     0 625 PLN
1 AKORD Grzesiek Paula (MJ.2000) KJ Infernal Team KJ IT 2 3   0 69,26 1 0 212,99     0           0     0 625 PLN
1 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team KJ IT 2 4   0 75,02 1 0 212,99     0           0     0 625 PLN
2 ZERO Z Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. JKS B 3 1   0 74,31 1 10 229,21     0           0     10 500 PLN
2 CHANCE 33 Pietroń Martyna JKS Barłomino JKS B 3 2   4 71,40 1 10 229,21     0           0     10 500 PLN
2 KARLSSON 24 Milewska Julia (MJ.1999) JKS Barłomino JKS B 3 3   6 83,50 1 10 229,21     0           0     10 500 PLN
3 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck KJ SO Ł 1 1   0 76,32 1 12 222,01     0           0     12 250 PLN
3 FARGITA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck KJ SO Ł 1 2   12 71,96 1 12 222,01     0           0     12 250 PLN
3 QUILIBET Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck KJ SO Ł 1 3   0 73,73 1 12 222,01     0           0     12 250 PLN
3 BEBOP MARGOT Kubiak Bogdan KJ SO Łąck KJ SO Ł 1 4   14 85,63 0 12 222,01     0           0     12 250 PLN


 

8 - 125 cm - Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm) (06-09-2020)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 QUEEN-FLY Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 74,95 0 35,11   1000 PLN
2 AL CAPONE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 76,74 0 35,59   750 PLN
3 MICHAEL KNIGHT Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 70,80 0 37,58 PLJ 550 PLN
4 CASTELLANO 12 Wodzyńska Olga (J.2003) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 73,78 0 40,69 PLJ 400 PLN
5 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 72,72 0 41,16   300 PLN
6 LORDI Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 77,67 0 44,53   200 PLN
7 ENIGMA Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów 0 74,40 4 43,75 PLJ 150 PLN
8 BEAUTY GIRL KZ Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 75,01 4 48,22   100 PLN
9 CONSTANTINE M Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 0 79,51 8 41,46 PLJ 35 PLN
10 TORNADO Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 76,99 8 43,69 PLJ 35 PLN
11 HASSLING-KETLING Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 76,69 8 46,78   35 PLN
12 CORJANA P Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 67,35     PLJ 35 PLN
13 DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 4 67,91     PLJ 35 PLN
14 ARIANA Sterczyńska Zuzanna (J.2004) Sopocki KJ 4 69,35     PLJ  
15 HIP HOP Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 4 70,06     PLJ  
16 CRICOVA L Werelich Zuzanna (JM.2005) KJ Wiktorowo 4 70,28     PLJ  
17 FARGITA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck 4 71,59     PLJ  
18 CALANDRIA Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 4 77,73     PLJ  
19 SCARTO II Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 5 80,67        
20 KARLSSON 24 Milewska Julia (MJ.1999) JKS Barłomino 6 87,32     PLJ  
21 QUESTINO Gneiting Maria (MJ.2001) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 6 87,92     PLJ  
22 GRAFFA Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki KJ 8 65,32     PLJ  
23 EVITA Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 8 68,96     PLJ  
24 CALMETTE-P Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 8 72,14        
25 ARAFAT Oryga - Siwiak Maja (J.2003) bpk 8 73,20     PLJ  
26 BEAUTY C Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk 8 75,09     PLJ  
27 URIAS Winkler Weronika (JM.2005) KJ Żarnowo 8 77,51     PLJ  
28 AKORD Grzesiek Paula (MJ.2000) KJ Infernal Team 11 89,58     PLJ  
29 PRINCESSA I G Michalak Zofia (JM.2005) St. SKJ Bobrowy Staw 12 69,95     PLJ  
30 ANTYLYA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 12 75,05        
31 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 12 76,66        
32 LADY VON BAYERN Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 12 77,99     PLJ  
33 DON Rębisz Anna LKJ w Gałkowie 12 92,79     PLJ  
34 DANTOS Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 12 93,40     PLJ  
35 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) St. J Stajnia Podolszyn 16 61,47     PLJ  
36 LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 16 63,00     PLJ  
37 PANTONINA Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 20 71,83        
38 EUFORIA Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew 22 86,12     PLJ  
39 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 24 92,31        
  RASCO Markiewicz Alicja (JM.2005) KS Garo Warszawa ELI       PLJ  
  POLECZKA Makowska Martyna (J.2002) St. Warszawski KJ ELI       PLJ  
  ROMINA Peterson Agata (JM.2006) KJ Black Horse Team Gdańsk ELI       PLJ  
  QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team ELI       PLJ  
  CHACCO OLYMPIC Milewska Julia (MJ.1999) JKS Barłomino REZ       PLJ  
  ALEXIS BH Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała REZ       PLJ  
  ASSANI Kłos Karolina (J.2003) St. Warszawski KJ REZ       PLJ  
  DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) KJ Garo REZ       PLJ  
  SZIMANO Tomaszewska Izabella St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn REZ       PLJ  
  OZZY OSBOURNE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew REZ          


 

9 - 135 cm - Runda Srebrna (średnia),zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 135 cm) (06-09-2020)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 69,81 0 41,12   1500 PLN
2 ARONIA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 76,24 0 43,92   1050 PLN
3 ANGELO Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 74,84 0 43,94   800 PLN
4 COCA LIGHT SEMILLY Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 72,42 0 44,38 PLJ 650 PLN
5 FOR FUTURE Pieniaszek Dominik (MJ.1999) KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański 0 72,03 4 42,18   500 PLN
6 GOLDENBOY GR Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 0 72,88 4 44,23   400 PLN
7 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 0 72,14 4 44,27   300 PLN
8 PICCOLO Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 73,44 4 44,93   200 PLN
9 CRISTAL Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 75,67 4 47,18 PLJ  
10 ARIA Muraczewski Jacek KS Small Cherry 0 70,02 8 47,54    
11 EISSPORT Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 72,93 8 48,10    
12 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 4 68,89        
13 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 4 73,04        
14 MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 73,90        
15 MAGNIFICO C Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk 4 74,39        
16 U2 Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 74,70        
17 CORSIMO Pasik Monika LKJ w Gałkowie 4 76,28        
18 CANJER HST Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 4 76,94        
19 CATARINA 216 Mulik Ewa St. KJ Olimpia Warszawa 4 80,02        
20 CHANCE 33 Pietroń Martyna JKS Barłomino 8 71,61        
21 NABAB Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki KJ 8 71,83        
22 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 8 73,55        
23 ZERO Z Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 8 78,30        
24 ONAGADORI RED WINE Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 8 79,25        
25 PRINCE NOIR Lach Agata bpk 17 84,25        


 

10 - 145 cm - Runda Złota (duża), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm) (06-09-2020)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0 79,89 0 45,73   5500 PLN
2 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 81,12 0 50,24   3500 PLN
3 COUNTER Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 0 79,12 4 47,53   2500 PLN
4 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 81,83 4 56,00   1600 PLN
5 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 81,90 16 47,52   900 PLN
6 HAPPYLINA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 1 86,00       600 PLN
7 AŻUR Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 79,23       400 PLN
8 BLANT Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 80,47       300 PLN
9 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 82,68        
10 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 72,24        
11 QUILIBET Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 8 81,21        
12 HANDSOME Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 11 92,99        
13 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 16 82,51        
14 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 20 83,30        
15 CALVADOS Liszewska Natalia JKS u Robsonów 24 79,05        
  CASPAR MS Wilczewska Weronika (J.2002) bpk ELI          
  CYCERA Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. REZ          
  BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team REZ          


 

19R - P/110 cm - Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) (06-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LUBICZ Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie 0 51,41 435 PLN
2 RAVIVIA P Fisiak-Polowczyk Marta BPK (LOD) 0 58,41 300 PLN
3 EASY FLY BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 58,45 245 PLN
4 A CATOKI Mitrowska Martyna (J.2002) St. SKJ Bobrowy Staw 0 60,65 150 PLN
5 HUNTER Adamowicz Helena (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 4 53,31 85 PLN
6 KOLORADO - CHERRY D Chełchowska Helena Sopocki KJ 4 53,82 60 PLN
7 GUCCI Kuczeriszka Aniela (J.2004) St. KS Chojnów 4 56,01 45 PLN
8 TUTSI Wesołowska Aniela (J.2002) KJ Wiktorowo 4 56,69 30 PLN
9 DREAM Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ 4 57,77  
10 SAN-SZAJ Winkler Weronika (JM.2005) KJ Żarnowo 4 58,44  
11 CZUCARLOS Pieniaszek Dominik (MJ.1999) KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański 4 58,55  
12 HALLOUMI Pondo Natalia (J.2003) bpk 4 59,25  
13 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (J.2003) KS Garo 4 62,66  
14 TULLAMORE PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 4 62,86  
15 ECLIPSE DE CAVILLY Mitman Amelia (JM.2005) Klub Jeździecki Salio 4 63,93  
16 ROCKEFELLER Dargiewicz Anna bpk 8 64,26  
17 CONTI Hestkowska Dominika JKS u Robsonów 8 66,20  
18 JE T'AIME Godek Tomasz LKJ w Gałkowie 10 74,36  
19 DA VINCI BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 12 84,89  
20 LIBERTY LIFE Michalak Zofia (JM.2005) St. SKJ Bobrowy Staw 15 78,11  
21 PADWA Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie 29 88,29  
22 MARKO Polkowska Marta UKS Military 29 102,73  
  BEBOP MARGOT Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck ELI    
  FLORIS T Oryga - Siwiak Maja (J.2003) bpk ELI    
  CALL ME PRETTY Kozińska Barbara (MJ.2001) bpk ELI    
  FISTON VAN T&L Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice ELI    
  RITA Biedka Gabriela bkp REZ    


 

20R - L/100 cm - Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) (06-09-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COLI Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie 0 51,05 540 PLN
2 GEJSZA Sylwester Nadia (JM.2007) Sopocki KJ 0 51,82 370 PLN
3 KOLORADO - CHERRY D Chełchowska Helena Sopocki KJ 0 51,96 300 PLN
4 GUCCI Kuczeriszka Aniela (J.2004) St. KS Chojnów 0 54,53 185 PLN
5 PRESJA Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn 0 55,38 100 PLN
6 SERPENTYNA Weka Krzysztof (JM.2005) LKJ w Gałkowie 0 55,82 70 PLN
7 OSI Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 56,78 50 PLN
8 LACOMME Tomaszewski Stanisław (Mł.2008) bpk 0 57,43 35 PLN
9 HASTA LA VISTA T Siwicka Anna (JM.2006) bpk 0 58,07 10 PLN
10 PADWA Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie 1 72,68 10 PLN
11 JALISCO SOLIER Suwała Katarzyna (J.2003) bpk 4 51,14 10 PLN
12 LEGENDA Czech Natalia (Mł.2008) Sopocki KJ 4 51,46  
13 GOLDEN BOY Rychter Karolina (J.2004) bpk 4 56,43  
14 LIBERTY LIFE Michalak Zofia (JM.2005) St. SKJ Bobrowy Staw 4 57,91  
15 CHERRY CORVUS D Chełchowska Helena Sopocki KJ 4 59,18  
16 CONTI Hestkowska Dominika JKS u Robsonów 4 60,19  
17 C'EST SI BON Godek Tomasz LKJ W Gałkowie 4 62,93  
18 HRABIANKA C Zielińska Maja (J.2004) St. KS Chojnów 6 75,23  
19 CALIOPE Z Garbowski Daniel LKJ w Gałkowie 12 60,01  
20 ERYSTYKA Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw 12 60,52  
21 FUNNY KG Kryszeń Natasza (J.2004) bpk 12 67,99  
22 FISTON VAN T&L Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice 12 83,43  
23 GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 17 86,22  
24 MISTERIO Pobłocka Aleksandra (J.2004) KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański 19 94,19  
  NOTA Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw ELI    
  FLORIS T Oryga - Siwiak Maja (J.2003) bpk ELI    
  ROCKEFELLER Dargiewicz Anna bpk ELI    
  KING HEARTBREAKER L Czub Zuzanna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka ELI    
T LACOMME Tomaszewski Stanisław (Mł.2008) bpk 0 55,95  
T FUNNY KG Kryszeń Natasza (J.2004) bpk 0 56,02  
T JALISCO SOLIER Suwała Katarzyna (J.2003) bpk 0 56,49  
T OSI Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 58,22  
T GOLDEN BOY Rychter Karolina (J.2004) bpk 0 61,57  
T GOMETA Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 63,69  
T MISTERIO Pobłocka Aleksandra (J.2004) KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański 0 64,96  
T SERPENTYNA Weka Krzysztof (JM.2005) LKJ w Gałkowie 4 57,28  
T CALIOPE Z Garbowski Daniel LKJ w Gałkowie 4 59,95  
T LEGENDA Czech Natalia (Mł.2008) Sopocki KJ 4 60,00  
T HRABIANKA C Zielińska Maja (J.2004) St. KS Chojnów 6 75,65  
T HASTA LA VISTA T Siwicka Anna (JM.2006) bpk 8 57,82  
T CHERRY CORVUS D Chełchowska Helena Sopocki KJ 8 58,46  
T KING HEARTBREAKER L Czub Zuzanna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 18 90,25  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS Szymon Tarant, H2-062017-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21