Kalendarz 2019 

 

 

 

Najważniejsze rangą imprezy międzynarodowe 2019 roku dla Reprezentacji Polski : 

 

Kwalifikacja zespołowa Igrzyska Olimpijskie Tokyo 2020  30 czerwca 2019  CSIO2 Moskwa RUS    RANKING OLIMPIJSKI 

 

Finał Pucharu Świata   03-07 kwietnia 2019 Geteborg SWE  

Finał Ligi Europy Centralnej PŚ   7-10 marca 2019 Warszawa POL

 

Mistrzostwa Europy Seniorów 19-25 sierpnia 2019 Rotterdam NED    kwalifikacje   propozycje 

Mistrzostwa Europy J / MJ / Dzieci    9-14 lipca 2019  Zuidwolde NED   kwalifikacje   propozycje  pdf

Mistrzostwa Europy Pony   15-18 sierpnia 2019  Strzegom POL 

                                  

Mistrzostwa Świata Młodych Koni   19-22 września 2019 Lanaken BEL   

 

 
Rozgrywki FEI Youth Nations Cup    Finał  26-29.09.2019  Opglabbeek BEL
 
 
 

Najważniejsze rangą krajowe imprezy w 2019 roku 

Mistrzostwa Polski  S/MJ/J/Dz/   12-15 września  2019  Jakubowice 

MP PP na Kucach / PP Dzieci II   29.08-01 września 2019  Jakubowice

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Finał  - 23-25 lica 2019 Drzonków  regulamin

 

Halowy Puchar Polski - Finał  28-30 marca 2019   regulamin / rankingi 

HPP Kuców Dzieci i Młodzieży  04-07 kwietnia 2019  Leszno

 

Mistrzostwa Polski Młodych Koni   19-22 września 2019  Strzegom   

 

Akademickie Mistrzostwa Polski - 30.05-2 czerwca 2019 - organizator UŚ Katowice  Radzionków 

XV Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski    12 - 14 kwietnia 2019 Leszno 

 

Rozgrywki Polskiej Ligi Jeździeckiej     Finał 27-29 września 2019  Olsza

 

 

 

 

Imprezy międzynarodowe w Polsce w 2019

CSI2/1/U25/YH Sopot 10-13 stycznia 2019 

CSI2/1/U25/Ch/YH Sopot 17-20 stycznia 2019  

Cavaliada Lublin  31.01-03 lutego 2019  http://www.cavaliada.pl

Cavaliada Kraków 28.02-03 marca 2019  http://www.cavaliada.pl

Cavaliada Warszawa  07- 10 marca 2019 http://www.cavaliada.pl

BALTICA SPRING TOUR I  21- 26 maja 2019  http://balticatour.pl

BALTICA SPRING TOUR II  28.05 - 02 czerwca 2019  http://balticatour.pl

BALTICA SPRING TOUR III  04.06 -09 czerwca  2018  http://balticatour.pl

CSI4 4 foulee Poznań  06-09  czerwca 2019  http://www.csi4.pl

CSIO5 SOPOT 13-16 czerwca 2019  https://www.facebook.com/CSIOSopot

SILESIA EQUESTRIAN TOUR  I  03-07  lipca 2019   https://www.facebook.com/SilesiaEquestrian

SILESIA EQUESTRIAN TOUR II  10 -14  lipca 2019  https://www.facebook.com/SilesiaEquestrian

BALTICA SUMMER TOUR  I  CSIO  20-25 sierpnia 2019 http://balticatour.pl

BALTICA SUMMER TOUR II  27.08 - 01 września 2019 http://balticatour.pl

CSI2 Cracovia Eqestrian Tour Michałowice  17 - 20 października 2019   https://www.facebook.com/szaryequestrian/

CSI2 Cracovia Eqestrian Tour Michałowice  24 -27 października 201  https://www.facebook.com/szaryequestrian/

CSI2 Wrocław 08-11 listopada 2019

Cavaliada  CSI4 Poznań 28.11- 1 grudnia 2019 http://www.cavaliada.pl

 

 

Zawody ogólnopolskie 2019 

 

Lp. Organizator                            1 miejsce Grand Prix             Od (data)   Do (data)
1 HPP Leszno     Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW        14.02.2019 - 17.02.2019
2 HZO DiM Jaszkowo      15.02.2019   17.02.2019
  HZO Leszno  Marcin Wesoły / FAUNA KG                         22.02        24.02
4   HPP Michałowice   Adam Grzegorzewski / AŻUR                                                       22.02        24.02
  HZO DiM Poczernin                                         22.02       24.02
HZO  Leszno   Wojciech Dahlke  A QUITE                        01.03      03.03
7 HZO DiM Wolica       01.03      03.03
8 HZO  Leszno                             Beata Szuber / FORT                                     08.03      10.03
HZO DiM Michałowice                                                                            08.03      10.03
             
10 HPP Leszno                             Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE                                    14.03      17.03
11. HZO  DiM Wolica                                                                                            15.03   17.03
12 HZO  DiM Leszno                 22.03   24.03
13 HZO Ciekocinko Adam Nicpoń COUNTER                                                               04.04       07.04
14  HZO Leszno                           Andrei Shalohin FARLE                                 12.04     14.04
15 ZO Strzegom          Maksymilian Wechta FIBONACCI S           12.04 -   14.04
16 ZO Glinik Zaborowski   Mateusz Tyszko  ZIRROCO AIR                                                   12.04     14.04
17 PLJ   Biskupiec Jarosław Skrzyczyński JERICO                   26.04        28.04
18 ZO DiM Poczernin      26.04        28.04.
19 ZO Leśna Wola                        Monika Grundkowska DHAHA                                                    26.04        28.04
20. ZO DiM Iwno                                                      02.05       05.05
21 PLJ Bogusławice                      Grzegorz Kubiak SZULER                           03.05       05.05
22 ZO Jakubowice  Maksymilian Wechta LONDON 32                                            03.05       05.05
23 ZO i ZO DiM Ciekocinko           Aleksandra Lusina Gołaś CAMBEL I G
                                                                    
  10.05    12.05
24  ZO Leśna Wola       Krzysztof Leśniak STAKKATOL 7   10.05     2.05
25 ZO PLJ Michałowice           Monika Grundkowska DHAHA                                                   17.05    19.05
26 ZO Verso JT Warnik                  Sławomir Andruchów CONRALDIK IV        17.05   19.05
27  ZO DiM Jaszkowo       17.05   19.05
28  ZO Warka  Marek Wacławik CABO                                                              31.05   02.06
29   ZO DiM Solec Kujawski                                                                                                              31.05     02.06
30 ZO Preria Wilkowice     Emilia Pietrzak SEPHORA MZ   07.06     09.06
31 ZO Olsza            Piotr Morsztyn VAN HALEN   14.06     16.06
32 ZO DiM Bogusławice                                                                                                                   14.06   16.06  
33 ZO Michałowice Natalia Koziarowska  ANTINA   21.06   23.06  
34  ZO Dąbrówka Mała  Krzysztof Retka NINTO CHICO   21.06   23.06  
35  CSN Gałkowo    Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z                          28.06   30.06
36   ZODiM Solec Kujawski                  05.07   07.07
37 ZO Głogów Młp Jarosław Koziarowski CARINTENDER   05.07   07.07
38  PLJ Biały Las                            Jarosław Skrzyczyński SUEDWINDS AMANDA                    19.07      21.07  
39 ZO Leśna Wola  Monika Grundkowska DHAHA    26.07    28.07
40  ZO Lando Ptakowice  Jarosław Skrzyczyński Just Riding California BS   02.08    04.08
41  ZO DiM Biały Las                                                                          09.08   11.08   
42 ZO Lotar Biskupiec Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS   09.08   11.08    
43  ZO Leśna Wola Monika Grundkowska DHAHA   29.08   01.09
44  ZO Olsza  XXV Memoriał JKD    Daria Kobiernik VENUS                                                        06.09    08.09 
45 ZO Glinik Zaborowski Artur Kufel ELANO      20.09    22.09
46  Final PLJ Olsza                           Jarosław Skrzyczyński JERICO                                            27-29.09   
47 HZO Leszno  Dalia Lehmann ANNCHEN               11-13.10
48  HZO Dąbrówka Mała       Natalia Palmowska  EXIT REMO                11-13.10 
49 HZO DiM Bobrowy Staw                                                                                                         11.10    13.10
50    HZO DiM Salio        18.10    20.10  
51 HZO Leszno          Jan Vinckier CHAKALAKA 8   18.10    20.10
52  HZO Leszno                                Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3                                        25-27.10   
53 HZO DIM Wolica             25 - 27.10  
54 HZO DiM Jaszkowo                    08-10.11  
55  HZO DiM Michałowice                                                                                      15-17.11  
56 HZO Leszno                                Wojciech Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15               15-17.11
57  HZO Leszno Memoriał Paul-Richard Argus  JAY-Z BEE        22-24.11
55  HZO DiM Wolica                                                                                   22-24.11  
56 HZO Leszno Memoriał              Mściwoj Kiecoń LUETT BEK AKKITA        06-08.12
57   HZO Leszno             Łukasz WasilewskHELLUM H&H                                              13-15.12

58  HZO DiM  Sopot 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22