FINAŁ FEI Nations CupTM  CSIO5 Barcelona  03-06.10.2019 

http://www.csiobarcelona.com

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM / WYNIKI 

 

 

Reprezentacja Irlandii wygrywa FINAŁ FEI Nations CupTM  CSIO5 Barcelona   oraz awansuje drużynowo na IO Tokyo2020.

 

IRLANDIA   Chef d'Equipe: PESSOA Rodrigo

Peter  MOLONEY     CHIANTI'S CHAMPION  STALLION/11/WESTF/BAY/CHAMPION DU LYS/CORNET OBOLENSKY/TEAM HARMONY MANAGEMENT CO LTD

Paul O'SHEA    SKARA GLEN'S MACHU PICCHU  GELDING/12/KWPN/BAY/SILVERSTONE/MATTERHORN/MACHU PICCHU PARTNERS LLC

Darragh KENNY  BALOU DU REVENTON (STALLION/13/OS/BAY/CORNET OBOLENSKY/CONTINUE/ANN THOMPSON)

Cian O'CONNOR   PSG FINAL  (GELDING/9/-/BAY/TOULON/CASSINI/RONNOCO JUMP LTD)

WYNIKI KOŃCOWE

Longines FEI Jumping Nations Cup™ Final – Challenge Cup 2019 dla ekipy Hiszpanii !

 

 HISZPANIA Chef d'Equipe: FUSTE Marco

Alberto MARQUEZ GALOBARDES   UCELLO MASSUERE  (STALLION/11/SF/GREY/CASSINI II/GALOUBET A/URBATIETAR S.L.)

Eduardo ALVAREZ AZNAR  ROKFELLER DE PLEVILLE BOIS MARGOT (GELDING/14/SF/BAY/L’ARC DE TRIOMPHE/APACHE D'ADRIERS/KALIYUGA S.L)

Santiago NUNEZ RIVA  VALENTINO DE HUS Z (GELDING/9/ZANG/BAY/VIVALDI DU SEIGNEUR/TROPHEE DU ROZEL/CAMPOS DE NEMBRO S.L.)

Sergio ALVAREZ MOYA  JET RUN  (GELDING/9/OS/BAY/CHACCO-BLUE/ROBIN II Z/YEGUADA VALBANERA)

WYNIKI KOŃCOWE 

FINAŁ FEI Nations CupTM  CSIO5 Barcelona  03-06.10.2019 

http://www.csiobarcelona.com

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM / WYNIKI 

 

LONGINES FEI JUMPING NATIONS CUP™ - 2019 PARTICIPATING NATIONS

Regions Teams                      Qualified Nations for the Final
Europe Division 1 AUT
BEL
FRA
GBR
GER
IRL
ITA
NED
SWE
SUI
SUI
ITA
IRL
FRA
BEL
SWE
GBR
NED (fill-up of quota for Asia/Australasia)
GER (fill-up of quota for Middle East)
Europe Division 2 BLR
BUL
CZE
DEN
ESP
FIN
GRE
HUN
ISR
LTU
LUX
NOR
POL
POR
ROU
RUS
SLO
SVK
TUR
UKR
NOR
POR
ESP (home team)
Middle East JOR
KSA
QAT
SYR
UAE
KSA (KSA declined, quota place re-allocated to JOR)
UAE (UAE declined; quota place re-allocated to SYR)
JOR (JOR declined; quota place reverts to Division 1)
SYR  (SYR declined; quota place unfilled) 
North America / Caribbean CAN
MEX
USA
MEX
USA
South America BRA
COL
ECU
VEN
BRA
COL
Africa EGY
MAR
RSA
EGY
Asia / Australasia AUS
JPN
NZL
NZL (NZL declined; quota place reverts to Division 1)

 

Prawo startu 18 ekip z kwalifikacji w Sub Ligach regulamin 

 

  •  Europe Division 1: 7 ekip 

  •  Europe Division 2:  2 ekipy z Finału z CSIO5 Ateny 

  •  Ameryka Pólnocna  2  ekipy 

  • Ameryka Południowa  2 ekipy 

  • Bliski Wschód 2 ekipy 

  • Azja / Australia  2  ekipy 

  • Afryka 1 ekipa

 

LONGINES FEI JUMPING NATIONS CUP™ - 2019

 

REGULAMIN 

 

RANKINGI / KALENDARZ

 

 REGULAMIN EUROPE DIVISION 2

 

STRONA OFICJALNA       STRONA DLA FANÓW

 


KWALIFIKACJE FINAL BARCELONA  - SUB LIGI 

 

Europe Division 1   AUT  BEL  FRA  GBR  GER  IRL  ITA  NED  SWE  SUI    KALENDARZ ROZGRYWEK   RANKING KOŃCOWY 

awans finał Barcelona SUI, ITA, IRL, FRA, BEL, SWE, GBR 

 

Europe Division 2  BLR  BUL  CZE  DEN  ESP  FIN  GRE  HUN  ISR  LTU  LUX  NOR  POL  POR  RUS  SLO  SVK TUR  UKR

                                 REGULAMIN EUROPE DIVISION 2

            ED2 GR A    CSIO2* Bojourishte (BUL)   /TUR; GRE; BUL; ROU; ISR; UKR/   awans  BUŁGARIA  RUMUNIA  

            ED2 GR B    CSIO2* Moscow (RUS)   /EST; LAT; LTU; RUS; BLR/   awans ROSJA 

            ED2 GR C    CSIO3* Lisbon (POR)    /HUN; SVK; SLO; CZE; POR, ESP/  awans  PORTUGALIA  HISZPANIA  WĘGRY 

            ED2  GR D   CSIO3* Drammen (NOR)    CSIO3* Uggerhälne (DEN)    /NOR; DEN; POL; FIN; LUX/   KONCOWY RANKING  

                                 awans  NORWEGIA  POLSKA

                                  

Finał ED 2   CSIO5 Ateny GRE 25-28.07.2019    awans finał Barcelona: NOR  i POR 

 

Bliski Wschód                awans final Barcelona  UAE  KSA - 

Afryka   EGY MAR RSA     awans finał Barcelona EGY 

Ameryka Północna           awans Final Barcelona MEX USA 

Ameryka Południowa               awans Final Barcelona BRA  COL 

Azja / Australia AUS  JPN  NZL   awans Final Barcelona JPN 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19