FINAŁ FEI Nations CupTM  CSIO5 Barcelona  03-06.10.2019 

http://www.csiobarcelona.com

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM / WYNIKI 

 

 

Reprezentacja Irlandii wygrywa FINAŁ FEI Nations CupTM  CSIO5 Barcelona   oraz awansuje drużynowo na IO Tokyo2020.

 

IRLANDIA   Chef d'Equipe: PESSOA Rodrigo

Peter  MOLONEY     CHIANTI'S CHAMPION  STALLION/11/WESTF/BAY/CHAMPION DU LYS/CORNET OBOLENSKY/TEAM HARMONY MANAGEMENT CO LTD

Paul O'SHEA    SKARA GLEN'S MACHU PICCHU  GELDING/12/KWPN/BAY/SILVERSTONE/MATTERHORN/MACHU PICCHU PARTNERS LLC

Darragh KENNY  BALOU DU REVENTON (STALLION/13/OS/BAY/CORNET OBOLENSKY/CONTINUE/ANN THOMPSON)

Cian O'CONNOR   PSG FINAL  (GELDING/9/-/BAY/TOULON/CASSINI/RONNOCO JUMP LTD)

WYNIKI KOŃCOWE

Longines FEI Jumping Nations Cup™ Final – Challenge Cup 2019 dla ekipy Hiszpanii !

 

 HISZPANIA Chef d'Equipe: FUSTE Marco

Alberto MARQUEZ GALOBARDES   UCELLO MASSUERE  (STALLION/11/SF/GREY/CASSINI II/GALOUBET A/URBATIETAR S.L.)

Eduardo ALVAREZ AZNAR  ROKFELLER DE PLEVILLE BOIS MARGOT (GELDING/14/SF/BAY/L’ARC DE TRIOMPHE/APACHE D'ADRIERS/KALIYUGA S.L)

Santiago NUNEZ RIVA  VALENTINO DE HUS Z (GELDING/9/ZANG/BAY/VIVALDI DU SEIGNEUR/TROPHEE DU ROZEL/CAMPOS DE NEMBRO S.L.)

Sergio ALVAREZ MOYA  JET RUN  (GELDING/9/OS/BAY/CHACCO-BLUE/ROBIN II Z/YEGUADA VALBANERA)

WYNIKI KOŃCOWE 

FINAŁ FEI Nations CupTM  CSIO5 Barcelona  03-06.10.2019 

http://www.csiobarcelona.com

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM / WYNIKI 

 

LONGINES FEI JUMPING NATIONS CUP™ - 2019 PARTICIPATING NATIONS

Regions Teams                      Qualified Nations for the Final
Europe Division 1 AUT
BEL
FRA
GBR
GER
IRL
ITA
NED
SWE
SUI
SUI
ITA
IRL
FRA
BEL
SWE
GBR
NED (fill-up of quota for Asia/Australasia)
GER (fill-up of quota for Middle East)
Europe Division 2 BLR
BUL
CZE
DEN
ESP
FIN
GRE
HUN
ISR
LTU
LUX
NOR
POL
POR
ROU
RUS
SLO
SVK
TUR
UKR
NOR
POR
ESP (home team)
Middle East JOR
KSA
QAT
SYR
UAE
KSA (KSA declined, quota place re-allocated to JOR)
UAE (UAE declined; quota place re-allocated to SYR)
JOR (JOR declined; quota place reverts to Division 1)
SYR  (SYR declined; quota place unfilled) 
North America / Caribbean CAN
MEX
USA
MEX
USA
South America BRA
COL
ECU
VEN
BRA
COL
Africa EGY
MAR
RSA
EGY
Asia / Australasia AUS
JPN
NZL
NZL (NZL declined; quota place reverts to Division 1)

 

Prawo startu 18 ekip z kwalifikacji w Sub Ligach regulamin 

 

  •  Europe Division 1: 7 ekip 

  •  Europe Division 2:  2 ekipy z Finału z CSIO5 Ateny 

  •  Ameryka Pólnocna  2  ekipy 

  • Ameryka Południowa  2 ekipy 

  • Bliski Wschód 2 ekipy 

  • Azja / Australia  2  ekipy 

  • Afryka 1 ekipa

 

LONGINES FEI JUMPING NATIONS CUP™ - 2019

 

REGULAMIN 

 

RANKINGI / KALENDARZ

 

 REGULAMIN EUROPE DIVISION 2

 

STRONA OFICJALNA       STRONA DLA FANÓW

 


KWALIFIKACJE FINAL BARCELONA  - SUB LIGI 

 

Europe Division 1   AUT  BEL  FRA  GBR  GER  IRL  ITA  NED  SWE  SUI    KALENDARZ ROZGRYWEK   RANKING KOŃCOWY 

awans finał Barcelona SUI, ITA, IRL, FRA, BEL, SWE, GBR 

 

Europe Division 2  BLR  BUL  CZE  DEN  ESP  FIN  GRE  HUN  ISR  LTU  LUX  NOR  POL  POR  RUS  SLO  SVK TUR  UKR

                                 REGULAMIN EUROPE DIVISION 2

            ED2 GR A    CSIO2* Bojourishte (BUL)   /TUR; GRE; BUL; ROU; ISR; UKR/   awans  BUŁGARIA  RUMUNIA  

            ED2 GR B    CSIO2* Moscow (RUS)   /EST; LAT; LTU; RUS; BLR/   awans ROSJA 

            ED2 GR C    CSIO3* Lisbon (POR)    /HUN; SVK; SLO; CZE; POR, ESP/  awans  PORTUGALIA  HISZPANIA  WĘGRY 

            ED2  GR D   CSIO3* Drammen (NOR)    CSIO3* Uggerhälne (DEN)    /NOR; DEN; POL; FIN; LUX/   KONCOWY RANKING  

                                 awans  NORWEGIA  POLSKA

                                  

Finał ED 2   CSIO5 Ateny GRE 25-28.07.2019    awans finał Barcelona: NOR  i POR 

 

Bliski Wschód                awans final Barcelona  UAE  KSA - 

Afryka   EGY MAR RSA     awans finał Barcelona EGY 

Ameryka Północna           awans Final Barcelona MEX USA 

Ameryka Południowa               awans Final Barcelona BRA  COL 

Azja / Australia AUS  JPN  NZL   awans Final Barcelona JPN 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20