HZO DiM Poczernin 22-24 lutego 2019 

fot Magda Pocztowska 

WYNIKI https://zawodykonne.com/zawody/29/93

 

ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW

 

 

 

Finał GRUPA A1  65cm

1m. Matylda Szrajer  WOLLINGS LION KING / KKJ Kielce 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finał  GRUPA  A2  85cm

1m. Antonina Kopacz DOMINO / KJ Aromer Józefin 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finał GRUPA  C   95 cm 

1m. Julia Bednarczyk  TAMIZA / WKJ Lublin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finał  GRUPA D  bis  105 cm

1m. Olga Styła NOBELSTAR 0005 / RIO GRANDE Krosinko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grand Prix Dzieci II  / J.Mł   125cm 

1m. Wiktoria Jannasz CLICQUOT SKJ Poczernin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiktoria Leszek Karwańska z SKJ Hawajka Majdan wygrała

GRAND PRIX D/E na   GRACJANA

oraz Finał Rundy Juniorskiej na FAMEUS-OLT   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finał   Dzieci  II  / J.Ml  110 / 115cm 

1m. Zuzanna Werlich  BELLA CONTENDRA  / KJ Wiktorowo 

 

HZO DiM + HZR w skokach przez przeszkody
Poczernin, 22-24 lutego 2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

2 - 60 cm - Konkurs nr 2 60 cm, z oceną stylu jeźdźca (22-02-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 JUNIOR Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0,5 2 2,5 61,11  
2 BENETON Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ PONY POWER 1 2 3,0 62,70  
2 AT LAST RAVISHING RUBY Pawłowska Kornelia (JM.2007) BPK 0,5 2,5 3,0 56,40  
2 ELVIS Sieńko Michał (JM.2007) St. SKJ Grobice 1 2 3,0 66,97  
2 SANTINO Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 1 2 3,0 66,73  
6 SANTA Kręgielska Natalia (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 1 2,5 3,5 61,48  
6 SANTINO Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 1 2,5 3,5 67,30  
8 PUSIU Piórkowska Maria (JM.2007) niezrzeszony 2 2,5 4,5 64,65  
8 WILHELM Steczowicz Maria (JM.2007) Stowarzyszenie SKJ Grobice 2 2,5 4,5 53,16  
10 MELODIA Falkiewicz Lena (Mł.2008) Otomiński Klub Jeździecki 2,5 3 5,5 64,34  
10 SWEET EMMA Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów 2,5 3 5,5 68,95  
12 BENETON Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ PONY POWER 3,5 3 6,5 66,47  
13 LOVERBOY Sawicka Lena (Mł.2008) Bpk 4 4 8,0 84,22  
  BIBI ZAGORKA Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania     ELI    


 

3 - 70 cm - Konkurs nr 3 70 cm, z oceną stylu jeźdźca (22-02-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 TANGO Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0 1,5 1,5 58,30  
2 SWEET EMMA Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów 0 2,5 2,5 51,26  
2 SANTA Kręgielska Natalia (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0.5 2 2,5 61,98  
2 AT LAST RAVISHING RUBY Pawłowska Kornelia (JM.2007) BPK 0.5 2 2,5 55,36  
2 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Aldragho Piaseczno 0 2,5 2,5 64,88  
6 JUNIOR Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0.5 2,5 3,0 59,82  
7 WOLLINGS LION KING Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 1 2,5 3,5 52,59  
7 JACODI'S ANJA'S ALENA Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 1 2,5 3,5 60,36  
9 ELVIS Sieńko Michał (JM.2007) St. SKJ Grobice 1.5 2,5 4,0 63,92  
9 TWEEGY EWITA Skłodowska Wiktoria (Mł.2009) Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa 1.5 2,5 4,0 65,02  
11 LOVERBOY Sawicka Lena (Mł.2008) Bpk 2 2,5 4,5 59,14  
11 WILHELM Steczowicz Maria (JM.2007) Stowarzyszenie SKJ Grobice 2 2,5 4,5 55,04  
11 MELODIA Falkiewicz Lena (Mł.2008) Otomiński Klub Jeździecki 2 2,5 4,5 63,60  
11 DAFER Naumiuk Kornelia (Mł.2009) bpk 2 2,5 4,5 68,43  
11 KUBA Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ PONY POWER 2 2,5 4,5 62,18  
16 REYLEM CORNELIA Sawicka Lena (Mł.2008) Bpk 2.5 3 5,5 64,74  
17 PUSIU Piórkowska Maria (JM.2007) niezrzeszony 3 3 6,0 55,30  
18 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów 2.5 4 6,5 63,52  
19 DANAWAY EVANDER Janiszewska Lena (Mł.2009) St. R&S Stables 3.5 3,5 7,0 63,40  
20 BIBI ZAGORKA Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania 5.5 3 8,5 83,87  
21 VALENTINO Dąbrowska Zofia (Mł.2008) bpk 6 3 9,0 86,20  
22 HARNAŚ Usiądek Weronika (JM.2006) SSKJ Bobrowy Staw 8.5 3,5 12,0 91,43  
  FIESTA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew     ELI    


 

4 - 80 cm - Konkurs nr 4 80 cm, z oceną stylu jeźdźca (22-02-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 TANGO Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0 1,5 1,5 63,01  
2 KOEKOEKSHOF MARISKA Von Mauberg Wiktoria (JM.2007) KJ Wiktorowo 0 2 2,0 61,48  
2 CZANDRA Skarżyńska Pola (JM.2006) BPK (MAZ) 0 2 2,0 55,60  
2 FAZA AS Boćkowska Olivia (JM.2006) BPK 0 2 2,0 50,92  
2 MIGRENA Poleszak Dagmara (JM.2004) KJ Wiktorowo 0 2 2,0 67,24  
2 DOMINO Kopacz Antonina (Mł.2008) KJ Aromer Józefin 0 2 2,0 58,95  
2 MACBETH Ufnal Martyna (JM.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 0 2 2,0 60,11  
8 JACODI'S ANJA'S ALENA Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0.5 2 2,5 57,78  
8 KAMILLIA H Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0.5 2 2,5 57,84  
8 MACBETH Ufnal Martyna (JM.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 0.5 2 2,5 63,11  
11 DANAWAY EVANDER Janiszewska Lena (Mł.2009) St. R&S Stables 1 2 3,0 61,74  
11 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Aldragho Piaseczno 1 2 3,0 59,98  
11 TWEEGY EWITA Skłodowska Wiktoria (Mł.2009) Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa 0.5 2,5 3,0 56,43  
11 KAMILLIA H Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 1 2 3,0 58,28  
11 STORMING AHEAD Pawłowska Kornelia (JM.2007) BPK 1 2 3,0 55,33  
11 NANCY PONYSPORT Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 1 2 3,0 57,23  
11 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów 0.5 2,5 3,0 53,30  
18 NESKA Łazowska Natalia (JM.2007) KJ Dworek Okuniew 1 2,5 3,5 59,78  
18 NESKA Łazowska Natalia (JM.2007) KJ Dworek Okuniew 1.5 2 3,5 60,46  
18 CZANDRA Skarżyńska Pola (JM.2006) BPK (MAZ) 1.5 2 3,5 59,57  
18 PLASTYK Wałach Maja (JM.2007) KJ Dobrzyniec 1 2,5 3,5 56,28  
18 ANAPON MOONLIGHT DANCER Misztal Maggie (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 1 2,5 3,5 64,93  
18 MISTER Skłodowska Klaudia (JM.2005) Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa 1 2,5 3,5 59,70  
24 REYLEM CORNELIA Sawicka Lena (Mł.2008) Bpk 2 2,5 4,5 62,77  
25 STORMING AHEAD Pawłowska Kornelia (JM.2007) BPK 2.5 2,5 5,0 67,88  
26 EQUEENPASSION LAVITA Machniewicz Ewa (JM.2004) Stowarzyszenie R&S STABLES 2.5 3 5,5 62,68  
27 ANRI MARIELLA Janiszewska Lena (Mł.2009) St. R&S Stables 3 3 6,0 60,39  
28 DAFER Naumiuk Kornelia (Mł.2009) bpk 3,5 3,5 7,0 58,84  
29 KUBA Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ PONY POWER 5 2,5 7,5 72,56  
30 ELWIS Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania 5.5 3 8,5 79,79  
31 VALENTINO Dąbrowska Zofia (Mł.2008) bpk 6.5 3 9,5 82,92  
  HARNAŚ Usiądek Weronika (JM.2006) SSKJ Bobrowy Staw     ELI    
  FIESTA Czarnak Natalia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew     ELI    
  WOLF`S MORITZ "V" Łącka Michalina (Mł.2009) KJ Aromer Józefin     ELI    


 

5 - 90 cm - Konkurs nr 5 90 cm, z oceną stylu jeźdźca (22-02-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 TAMIZA Bednarczyk Julia (JM.2004) WKJ Lublin 0 2 2,0 57,87  
1 NOBELSTAR 0005 Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 2 2,0 59,16  
3 MARKIZA Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0.5 2 2,5 51,48  
3 TAMIZA Bednarczyk Julia (JM.2004) WKJ Lublin 0.5 2 2,5 59,41  
3 MISSISSIPI Bohdanowicz Konstancja (JM.2004) BPK (MAZ) 0.5 2 2,5 57,34  
3 ROLEX 2 Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 2,5 2,5 56,37  
7 MARKIZA Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 1 2 3,0 51,53  
7 ORCHID’S RILEY RJT Gorczyca Lena (JM.2006) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0.5 2,5 3,0 61,22  
9 MISTER Skłodowska Klaudia (JM.2005) Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa 1.5 2 3,5 58,83  
9 DOMINO Kopacz Antonina (Mł.2008) KJ Aromer Józefin 1 2,5 3,5 61,11  
9 FAZA AS Boćkowska Olivia (JM.2006) BPK 1 2,5 3,5 53,36  
9 TIGRA FOREST Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 1 2,5 3,5 60,07  
9 SULAATIK'S PITTSBURGH Ratajska Gabriela (JM.2005) Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny 1 2,5 3,5 64,46  
14 MIGRENA Poleszak Dagmara (JM.2004) KJ Wiktorowo 1.5 2,5 4,0 58,45  
15 CANDY Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan 2 2,5 4,5 69,09  
16 ANRI MARIELLA Janiszewska Lena (Mł.2009) St. R&S Stables 3 3 6,0 58,17  
16 PLASTYK Wałach Maja (JM.2007) KJ Dobrzyniec 3 3 6,0 69,64  
18 ORCHID’S RILEY RJT Gorczyca Lena (JM.2006) SKJ Ponylandia Wojciechowice 3.5 3,5 7,0 59,81  
19 EQUEENPASSION LAVITA Machniewicz Ewa (JM.2004) Stowarzyszenie R&S STABLES 4 3,5 7,5 70,52  
19 ANAPON MOONLIGHT DANCER Misztal Maggie (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 4.5 3 7,5 75,40  
  WOLF`S MORITZ "V" Łącka Michalina (Mł.2009) KJ Aromer Józefin     ELI    
  ELWIS Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania     ELI    


 

6 - 100 cm - Konkurs nr 6 100 cm, z oceną stylu jeźdźca (22-02-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 ISKRA Klusek Karolina (JM.2005) KJ Akademia Kucania Dawidy 1.5 2 3,5 53,95  
2 NOBELSTAR 0005 Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 1.5 2,5 4,0 56,75  
2 SULAATIK'S PITTSBURGH Ratajska Gabriela (JM.2005) Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny 1.5 2,5 4,0 61,71  
4 ROLEX 2 Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 2 2,5 4,5 55,85  
5 TIGRA FOREST Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 2.5 2,5 5,0 58,64  
  CANDY Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan     ELI    
6 MISSISSIPI Bohdanowicz Konstancja (JM.2004) BPK (MAZ) 3 3 6,0 57,14  
7 AMANDA Pękal Emilia (J.2003) Kielecki Klub Jeździecki 2 2 4,0 57,48  
8 TOUAREG Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 0 2 2,0 59,53  
8 AMANDA Pękal Emilia (J.2003) Kielecki Klub Jeździecki 0 2 2,0 58,91  
10 TOUAREG Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 0.5 2 2,5 59,99  
11 PSOTKA Iwaszczuk Alicja (J.2001) KJ Wiktorowo 2.5 2,5 5,0 55,49  
12 PSOTKA Iwaszczuk Alicja (J.2001) KJ Wiktorowo 0.5 2 2,5 54,87  
13 MONTGOMERIE EX MAY DREAM Heydel Karolina (J.2003) RIO GRANDE Krosinko 0 1,5 1,5 58,20  
13 SHADOW Bors Iga (JM.2005) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 1,5 1,5 60,22  
15 HAZELHORST'S DIAMO Poleszak Dagmara (JM.2004) KJ Wiktorowo 1.5 2 3,5 56,80  


 

7 - 110 cm - Konkurs nr 7 110 cm, z oceną stylu jeźdźca (22-02-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 SHADOW Bors Iga (JM.2005) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 2,5 2,5 55,76  
2 HAZELHORST'S DIAMO Poleszak Dagmara (JM.2004) KJ Wiktorowo 1.5 2 3,5 53,78  
2 MONTGOMERIE EX MAY DREAM Heydel Karolina (J.2003) RIO GRANDE Krosinko 1 2,5 3,5 52,11  
2 GRACJANA Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan 1 2,5 3,5 58,47  
5 VALES BLUERAY Klusek Karolina (JM.2005) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 3 7,0 56,66  
6 VALES BLUERAY Klusek Karolina (JM.2005) KJ Akademia Kucania Dawidy 6,5 3,5 10,0 74,43  
  PIPIN Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego     ELI    
  PIPIN Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego     ELI    


 

8 - 120 cm - Konkurs nr 8 120 cm, z oceną stylu jeźdźca (22-02-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 GRACJANA Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan 2.5 2,5 5,0 59,46  


 

9 - 100 cm - Konkurs nr 9 L 100cm, DK dokładności (art.238.1.1) (22-02-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BELLA CONTENDRA Werelich Zuzanna (JM.2005) Klub Jeździecki Wiktorowo 0 55,65  
1 KONKORD Heydel Karolina (J.2003) RIO GRANDE Krosinko 0 53,25  
1 IZIS KL Przybylska Konstancja (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan 0 53,53  
1 AL AWAR Zwierzyńska Żaneta (J.2002) KJ Aromer Józefin 0 55,29  
1 GOLDIKA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania 0 50,43  
1 DIACONTINIA Ptaszyńska Julia (JM.2005) bpk 0 49,54  
7 CINDERELLA Ptaszyńska Julia (JM.2005) bpk 4 51,79  
7 EKSPLOZJA Michalak Zofia (JM.2005) SSKJ Bobrowy Staw 4 53,11  
7 TOPAZ Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK (MAZ) 4 51,89  
7 CRICOVA L Werelich Zuzanna (JM.2005) Klub Jeździecki Wiktorowo 4 58,55  
7 LIBERTY LIFE Michalak Zofia (JM.2005) SSKJ Bobrowy Staw 4 53,27  
12 CINDERELLA Ptaszyńska Julia (JM.2005) bpk 6 75,16  
13 MESKALINA Pawłowska Irena (JM.2007) bpk 8 61,58  
13 FARAMIR Machniewicz Ewa (JM.2004) Stowarzyszenie R&S STABLES 8 59,09  
13 QUITA DU DOMAINE Z Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 8 49,84  
13 FARAMIR Machniewicz Ewa (JM.2004) Stowarzyszenie R&S STABLES 8 58,48  
13 DIACONTINIA Ptaszyńska Julia (JM.2005) bpk 8 49,26  
18 VALKIRIA Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 12 59,32  
  EKSPLOZJA Michalak Zofia (JM.2005) SSKJ Bobrowy Staw ELI    


 

10 - 110 cm - Konkurs nr 10 P 110 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3) (22-02-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KONKORD Heydel Karolina (J.2003) RIO GRANDE Krosinko 0 45,62 0 28,92  
2 MESKALINA Pawłowska Irena (JM.2007) bpk 0 45,46 4 30,88  
3 AL AWAR Zwierzyńska Żaneta (J.2002) KJ Aromer Józefin 4 45,32      
4 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 51,06      
5 LIBERTY LIFE Michalak Zofia (JM.2005) SSKJ Bobrowy Staw 8 41,81      
6 CHARLYTTA Olejnik Weronika (MJ.2000) KJ Wiktorowo 8 45,45      
7 CRICOVA L Werelich Zuzanna (JM.2005) Klub Jeździecki Wiktorowo 8 46,31      
8 QUITA DU DOMAINE Z Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 12 40,48      
9 IZIS KL Przybylska Konstancja (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan 12 44,33      
10 TUTSI Wesołowska Aniela (Mł.2018) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 12 45,74      
11 TOPAZ Markiewicz Alicja (JM.2005) UKS Primo Grodzisk Maz. 13 57,24      
12 VALKIRIA Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 20 50,35      
  TOPAZ Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK (MAZ) ELI        
  BELLA CONTENDRA Werelich Zuzanna (JM.2005) Klub Jeździecki Wiktorowo ELI        


 

11 - 120 cm - Konkurs nr 11 N 120cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3) (22-02-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JUST CHERRY Misior Paulina (J.2002) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 45,22 0 30,84  
2 CHARLYTTA Olejnik Weronika (MJ.2000) KJ Wiktorowo 0 45,87 4 36,74  
3 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan 0 50,71 8 38,40  
4 SWEET NOISE-M Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES 4 44,00      
5 TOPAZ Markiewicz Alicja (JM.2005) UKS Primo Grodzisk Maz. 8 42,20      
6 TUTSI Wesołowska Aniela (Mł.2018) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 16 53,34      


 

12 - 130 cm - Konkurs nr 12 C 130 cm, DK dwufazowy, zwykły, zwykły (art.274.5.3) (22-02-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SWEET NOISE-M Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES 0 45,56 0 27,65  
2 JUST CHERRY Misior Paulina (J.2002) KJ Akademia Kucania Dawidy 13 54,84      


 

R1 L - 100 cm - Konkurs nr R1 L, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) (22-02-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SANGAL Zwierzyńska Żaneta (J.2002) KJ Aromer Józefin 0 47,93  
2 RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL Sosnowska Kaja KKJ Kielce 0 49,38  
3 CARENZO Sukiennik Joanna (MJ.2000) SKJ Beckersport Raszyn 0 50,15  
4 NOTA Przedpełski Stanisław (Mł.2019) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 50,22  
5 BILLY ROUBLE Kopko Justyna JKS OLSZA 0 50,60  
6 SUN PAULA Łącka Karolina BPK (MAZ) 0 53,93  
7 TASMANIA Grzymała Gabriela (J.2003) SKJ Potęga Piekary 0 54,79  
8 MY LORD Sosnowska Kaja KKJ Kielce 0 60,31  
9 WRÓŻBITA II Zwierzyńska Żaneta (J.2002) KJ Aromer Józefin 4 53,83  
10 CZEKAN Ptaszyńska Aleksandra (JM.2004) Stowarzyszenie SKJ Grobice 4 55,62  
11 CHARLIE REGENT Steczowicz Zofia (J.2002) SKJ Grobice 4 55,98  
12 COCO LADY Dzierzbicka Anna (MJ.1998) SKJ Potęga Piekary 4 68,32  
13 EVANTOS II VTH Olszewski Tomasz JKS Olsza 5 72,50  
14 VABIO Szuran Olga (J.2003) UKS Military Kąck 6 76,36  
15 KLONDAIKA Rzycka Olga BPK 9 69,47  
16 GERWAZY Pleśnierowicz Daria JKS OLSZA 14 75,72  
17 CASALLINA Wołąs Aleksandra (Mł.2017) BPK (MAZ) 20 100,90  
T SUN PAULA Łącka Karolina BPK (MAZ) 0 54,26  
T KLONDAIKA Rzycka Olga BPK 0 57,85  
T VABIO Szuran Olga (J.2003) UKS Military Kąck 0 59,66  


 

R1 P - 110 cm - Konkurs nr R1 P, klasa P, zwykły, wys. 110 cm (art. 238.2.1) (22-02-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CZEKAN Ptaszyńska Aleksandra (JM.2004) Stowarzyszenie SKJ Grobice 0 50,44  
2 CARENZO Sukiennik Joanna (MJ.2000) SKJ Beckersport Raszyn 0 55,92  
3 CHARLIE REGENT Steczowicz Zofia (J.2002) SKJ Grobice 0 59,61  
4 COCO LADY Dzierzbicka Anna (MJ.1998) SKJ Potęga Piekary 0 60,38  
5 ANARION D’OZ Przedpełski Stanisław (Mł.2019) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 61,09  
6 MY LORD Sosnowska Kaja KKJ Kielce 0 62,23  
7 GERWAZY Pleśnierowicz Daria JKS OLSZA 4 51,78  
8 CASALLINA Wołąs Aleksandra (Mł.2017) BPK (MAZ) 4 58,49  
9 RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL Sosnowska Kaja KKJ Kielce 4 64,58  
10 BILLY ROUBLE Kopko Justyna JKS OLSZA 8 51,12  
11 NEVIO 17 Przedpełski Stanisław (Mł.2019) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 12 82,19  
12 TASMANIA Grzymała Gabriela (J.2003) SKJ Potęga Piekary 22 105,13  
  EVANTOS II VTH Olszewski Tomasz JKS Olsza ELI    


 

R1 N - 120 cm - Konkurs nr R1 N, klasa N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1) (22-02-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NORTON Przedpełski Stanisław (Mł.2019) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 60,89  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Marek Guz - Organizacja i prowadzenie zawodĂłw skokowych, P2-112015-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19