XV Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski  Leszno 2019

Memoriał Wojciecha Smudzińskiego

12-14 kwietnia 2019

WYNIKI

Wyniki końcowe GRUPA B 125/130cm 
2019-04-14, 14:07:40
 
M-ce Zawodnik Koń I II Suma I Nawrót Suma II Nawrót Wynik końcowy Rozgrywka
Nagroda
Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas   Pkt. Czas
1
HIP HOP (13) 
1,53
(3)
0
(1)
1,53
(1)
0 75,89 1,53
(1)
0 53,48 1,53
(1)
     
2
CHACCO DOR (30) 
1,95
(6)
0
(1)
1,95
(3)
0 82,16 1,95
(2)
4 59,15 5,95
(2)
     
3
REBUS (26) 
3,30
(7)
0
(1)
3,3
(4)
0 70,31 3,3
(3)
4 50,74 7,3
(3)
     
4
AVALETTO (38) 
0,00
(1)
4
(7)
4
(6)
0 71,80 4
(4)
4 50,37 8
(4)
     
5
CARUNO 3 (18) 
0,08
(2)
4
(7)
4,08
(7)
0 76,19 4,08
(5)
4 54,65 8,08
(5)
     
6 1,82
(5)
0
(1)
1,82
(2)
4 72,19 5,82
(6)
4 51,58 9,82
(6)
     
7
COLETTE 101 (21) 
3,58
(8)
0
(1)
3,58
(5)
8 75,35 11,58
(7)
0 54,03 11,58
(7)
     
8
VIPER W Z (7) 
5,74
(10)
9
(14)
14,74
(12)
4 81,70 18,74
(9)
0 56,51 18,74
(8)
     
9
PRETTY CENTO (32) 
1,75
(4)
4
(7)
5,75
(8)
9 87,13 14,75
(8)
5 74,10 19,75
(9)
     
10 7,67
(11)
0
(1)
7,67
(9)
12 74,19 19,67
(10)
4 52,22 23,67
(10)
     
11
FERRO (9) 
10,66
(12)
4
(7)
14,66
(11)
8 81,68 22,66
(11)
           
12
DURAVELLA (22) 
3,72
(9)
8
(13)
11,72
(10)
12 72,83 23,72
(12)
           
13
LARIFARI (16) 
11,72
(14)
4
(7)
15,72
(14)
10 88,61 25,72
(13)
           
14
FEMKE (12) 
10,83
(13)
4
(7)
14,83
(13)
12 79,75 26,83
(14)
         

 

Wyniki końcowe GRUPA A 100/105cm 
 
2019-04-14, 13:22:22
M-ce Zawodnik Koń I II Suma I Nawrót Suma II Nawrót Wynik końcowy Rozgrywka
Nagroda
Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas   Pkt. Czas
1
ALOUBETTA (34) 
0
(1)
0
(1)
0
(1)
4 65,37 4
(1)
0 47,58 4
(1)
     
2
DENIS (29) 
0
(1)
0
(1)
0
(1)
4 67,14 4
(2)
4 46,91 8
(2)
     
3
BARBIE (35) 
4
(5)
4
(6)
8
(5)
0 77,06 8
(4)
0 47,31 8
(3)
     
4
FEMPIRE G (8) 
4
(5)
0
(1)
4
(4)
4 70,58 8
(5)
0 51,37 8
(4)
     
5
F CADANS Z (10) 
4
(5)
4
(6)
8
(5)
4 66,94 12
(7)
0 50,23 12
(5)
     
6
PRINCESSA (15) 
0
(1)
8
(9)
8
(5)
0 65,71 8
(3)
4 52,26 12
(6)
     
7
SOLALI (20) 
0
(1)
0
(1)
0
(1)
8 63,78 8
(6)
12 47,80 20
(7)
     
8
KOBI (31) 
8
(9)
12
(11)
20
(10)
4 63,80 24
(10)
0 44,25 24
(8)
     
9
EL DŻAMA (19) 
12
(11)
0
(1)
12
(8)
8 73,90 20
(9)
4 51,35 24
(9)
     
10
FANATYK (11) 
4
(5)
8
(9)
12
(8)
8 71,41 20
(8)
12 57,00 32
(10)
     
11
KARTAGINA (36) 
22
(12)
6
(8)
28
(12)
12 76,11 40
(11)
           
12
CONTINA G (24) 
8
(9)
15
(12)
23
(11)
ELI              

 

HZO-B1*
Leszno, 12-14 kwiecień 2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (12-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NICOLET 2 Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 60,18 200 PLN
2 CAROLINA 42 Nowakowska Zuzanna (J.2002) St. KJ Gronówka 0 60,41 175 PLN
3 JUNIOR 152 Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 62,41 150 PLN
4 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 64,05 125 PLN
5 VITALIS Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 64,90 100 PLN
6 JF H&H Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 69,42 50 PLN
7 JESTLI Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 4 59,30 50 PLN
8 JAMINKA P Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 64,00 50 PLN
9 ANTARES Wołodkowicz Olimpia (MJ.1999) bpk 4 70,72  
10 CUPIDO Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 6 82,40  
11 GITTE OF HERITAGE Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 8 62,71  
12 KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 8 73,31  
  ELIOT Sebastian Katarzyna (MJ.1999) KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów ELI    


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (12-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 58,73 250 PLN
2 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 59,16 200 PLN
3 JESTLI Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 59,30 175 PLN
4 CORIWAY Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 0 60,00 150 PLN
5 CASSINI BOMB Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 60,72 125 PLN
6 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 61,97 100 PLN
7 ELIOT Sebastian Katarzyna (MJ.1999) KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 0 62,13 50 PLN
8 MAIK K Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 63,76 50 PLN
9 IELVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 63,81 50 PLN
10 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 63,98  
11 CARTINA L Łukasik Sandra (MJ.1998) Zielonogórski KS Drzonków 0 64,34  
12 LITTLE JOE 1 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 66,98  
13 FREYA Zagdańska Julia (J.2001) KS Cortina Kaczenice 0 67,10  
14 VALENTINO RED WINE Kostecki Kacper bpk 0 69,47  
15 BACANTI Zagdańska Julia (J.2001) KS Cortina Kaczenice 0 69,75  
16 CHOCCOLISSIMO GOLD Wołodkowicz Olimpia (MJ.1999) bpk 0 69,81  
17 ANTARES Wołodkowicz Olimpia (MJ.1999) bpk 0 69,86  
18 MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 69,99  
19 CAROLINA 42 Nowakowska Zuzanna (J.2002) St. KJ Gronówka 4 61,01  
20 MOSSA Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 4 61,20  
21 JUNIOR 152 Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 63,06  
22 UNGARO DE LA POMME Wikalińska Ewa (J.2002) BPK (MAZ) 4 66,70  
23 JAMINKA P Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 68,51  
24 CUPIDO Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 5 79,58  
25 VELCO SITTE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 5 81,27  
26 SOLARIS M Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek 8 60,34  
27 CARMINA Van Den Kroonenberg Mich?le (MJ.2000) KJ Sokół Damasławek 8 66,32  
28 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 8 66,98  
29 JF H&H Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 8 67,37  
30 LUGANO Matelski Marcin KJ DILMAR 8 67,93  
31 ASKARIA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 8 70,21  
32 BACO Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 19 102,48  
  TUNIS Jachimowicz Gniewko (J.2002) KJ Liljówka Stęszewko ELI    
  ALOUBETTE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team ELI    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (12-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 56,59 325 PLN
2 MAIK K Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 58,69 275 PLN
3 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 61,25 225 PLN
4 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 62,42 200 PLN
5 CARUNO 3 Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 0 63,43 150 PLN
6 UNGARO DE LA POMME Wikalińska Ewa (J.2002) BPK (MAZ) 0 64,19 100 PLN
7 LITTLE JOE 1 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 67,03 75 PLN
8 LUGANO Matelski Marcin KJ DILMAR 0 67,10 50 PLN
9 LASER Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 67,20  
10 CORINA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 67,29  
11 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 4 56,64  
12 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 60,77  
13 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 63,40  
14 FREYA Zagdańska Julia (J.2001) KS Cortina Kaczenice 4 66,45  
15 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 67,13  
16 ASKARIA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 68,03  
17 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 4 69,42  
18 CORIWAY Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 8 58,87  
19 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 8 59,38  
20 CASSINI BOMB Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 8 62,83  
21 IELVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 8 64,81  
22 MOSSA Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 8 68,20  
23 BACANTI Zagdańska Julia (J.2001) KS Cortina Kaczenice 12 68,59  
24 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 12 70,48  
25 CHOCCOLISSIMO GOLD Wołodkowicz Olimpia (MJ.1999) bpk 16 67,61  
26 CARTINA L Łukasik Sandra (MJ.1998) Zielonogórski KS Drzonków 16 71,16  
  TUNIS Jachimowicz Gniewko (J.2002) KJ Liljówka Stęszewko ELI    
  SAN REMO Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew ELI    
  FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice REZ    
  LIBELIUS Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ    


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (12-04-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FARLEY Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 41,40 0 41,04 750 PLN
2 CORINA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 43,22 4 31,56 550 PLN
3 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 43,46 4 31,71 450 PLN
4 CARUNO 3 Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 0 45,20 4 35,74 350 PLN
5 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 43,78 12 37,75 250 PLN
6 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 4 46,59     175 PLN
7 LIBELIUS Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 47,53     100 PLN
8 NILUS Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 40,50     75 PLN
9 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 8 41,50      
10 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 8 44,88      
11 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 16 45,19      


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (13-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NICOLET 2 Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 54,44 200 PLN
2 JUNIOR 152 Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 56,74 175 PLN
3 JESTLI Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 59,25 150 PLN
4 CHELBY Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 0 68,86 125 PLN
5 JF H&H Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 70,40 100 PLN
6 KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 1 72,19 50 PLN
7 JAMINKA P Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 2 77,93 50 PLN
8 CAROLINA 42 Nowakowska Zuzanna (J.2002) St. KJ Gronówka 4 63,39 50 PLN
9 ELIOT Sebastian Katarzyna (MJ.1999) KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 4 68,73  
10 GITTE OF HERITAGE Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 4 70,02  
11 VALENTINO RED WINE Kostecki Kacper bpk 5 75,87  
12 BACO Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 7 83,69  
13 TUNIS Jachimowicz Gniewko (J.2002) KJ Liljówka Stęszewko 8 63,52  
14 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 63,68  
15 VITALIS Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 12 66,15  


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3 (13-04-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 58,85 0 33,73 250 PLN
2 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 0 62,66 0 33,75 200 PLN
3 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 63,05 0 33,78 175 PLN
4 CARTINA L Łukasik Sandra (MJ.1998) Zielonogórski KS Drzonków 0 55,56 0 34,41 150 PLN
5 LUGANO Matelski Marcin KJ DILMAR 0 65,00 0 34,85 125 PLN
6 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 60,79 0 37,75 100 PLN
7 JESTLI Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 58,57 0 38,18 50 PLN
8 VELCO SITTE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 61,28 0 39,15 50 PLN
9 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 56,48 0 45,62  
10 CHOCCOLISSIMO GOLD Wołodkowicz Olimpia (MJ.1999) bpk 0 63,23 0 47,56  
11 CARMINA Van Den Kroonenberg Mich?le (MJ.2000) KJ Sokół Damasławek 0 60,25 5 48,16  
12 CAROLINA 42 Nowakowska Zuzanna (J.2002) St. KJ Gronówka 4 54,38      
13 JAMINKA P Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 60,85      
14 JF H&H Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 61,36      
15 JUNIOR 152 Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 62,18      
16 ANTARES Wołodkowicz Olimpia (MJ.1999) bpk 4 62,56      
17 TUNIS Jachimowicz Gniewko (J.2002) KJ Liljówka Stęszewko 8 55,24      
18 SOLARIS M Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek 8 62,46      
19 ELIOT Sebastian Katarzyna (MJ.1999) KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 8 64,72      


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (13-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 64,47 325 PLN
2 LIBELIUS Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 65,31 275 PLN
3 MAIK K Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 69,87 225 PLN
4 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 70,59 200 PLN
5 CASSINI BOMB Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 71,99 150 PLN
6 IELVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 73,84 100 PLN
7 LITTLE JOE 1 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 73,97 75 PLN
8 MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 74,05 50 PLN
9 FARLEY Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 76,12  
10 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 4 65,02  
11 CORIWAY Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 4 66,99  
12 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 4 71,29  
13 LASER Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 4 72,63  
14 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 73,37  
15 UNGARO DE LA POMME Wikalińska Ewa (J.2002) BPK (MAZ) 4 73,90  
16 BACANTI Zagdańska Julia (J.2001) KS Cortina Kaczenice 5 79,88  
17 CARTINA L Łukasik Sandra (MJ.1998) Zielonogórski KS Drzonków 8 65,28  
18 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 8 67,40  
19 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 70,10  
20 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 8 71,48  
21 MOSSA Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 8 74,57  
22 FREYA Zagdańska Julia (J.2001) KS Cortina Kaczenice 8 75,70  
23 CHOCCOLISSIMO GOLD Wołodkowicz Olimpia (MJ.1999) bpk 16 76,25  
24 ASKARIA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 16 76,95  
25 LUGANO Matelski Marcin KJ DILMAR 18 83,65  
26 ANTARES Wołodkowicz Olimpia (MJ.1999) bpk 21 80,27  
27 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 26 84,16  
  CUPIDO Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek ELI    
  LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo ELI    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (13-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CORINA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 66,61 750 PLN
2 LIBELIUS Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 70,70 550 PLN
3 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 69,79 450 PLN
4 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 8 66,05 350 PLN
5 NILUS Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 70,78 250 PLN
6 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 8 71,32 175 PLN
7 Viper W Z Malińska Oliwia   20 70,86 100 PLN
  EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek ELI    


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (14-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NICOLET 2 Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 57,71 250 PLN
2 JESTLI Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 58,73 200 PLN
3 TUNIS Jachimowicz Gniewko (J.2002) KJ Liljówka Stęszewko 0 60,64 175 PLN
4 GITTE OF HERITAGE Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 67,36 150 PLN
5 VALENTINO RED WINE Kostecki Kacper bpk 0 70,28 125 PLN
6 JF H&H Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 68,16 100 PLN
7 BACO Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 4 76,98 50 PLN
8 KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 4 79,30 50 PLN
9 VITALIS Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 8 68,41  


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (14-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARTINA L Łukasik Sandra (MJ.1998) Zielonogórski KS Drzonków 0 59,17 300 PLN
2 CHELBY Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin 0 62,89 250 PLN
3 ALOUBETTE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 63,20 200 PLN
4 CAROLINA 42 Nowakowska Zuzanna (J.2002) St. KJ Gronówka 0 64,54 175 PLN
5 VELCO SITTE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 66,55 150 PLN
6 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 67,74 100 PLN
7 ANTARES Wołodkowicz Olimpia (MJ.1999) bpk 0 68,09 75 PLN
8 SOLARIS M Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek 0 68,12 50 PLN
9 JUNIOR 152 Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 69,01  
10 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 4 70,73  
11 UNGARO DE LA POMME Wikalińska Ewa (J.2002) BPK (MAZ) 4 73,36  
12 JAMINKA P Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 77,20  
13 ELIOT Sebastian Katarzyna (MJ.1999) KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 8 68,07  
14 CARMINA Van Den Kroonenberg Mich?le (MJ.2000) KJ Sokół Damasławek 8 68,09  


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3 (14-04-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 48,78 0 31,30 500 PLN
2 CORIWAY Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 0 44,37 0 31,51 400 PLN
3 MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 49,69 0 31,80 300 PLN
4 LUGANO Matelski Marcin KJ DILMAR 0 47,04 0 32,10 200 PLN
5 LITTLE JOE 1 Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 47,40 0 32,69 150 PLN
6 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 48,98 0 33,73 125 PLN
7 NILUS Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 47,31 4 30,47 75 PLN
8 HOLLISTER Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 62,46 4 31,34 50 PLN
9 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 47,59 4 32,76  
10 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 56,27 4 33,00  
11 EULVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 0 48,37 4 35,90  
12 LASER Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 48,37 4 36,49  
13 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 48,62 8 34,01  
14 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 47,52 8 35,99  
15 ASKARIA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 49,43 8 39,64  
16 CHOCCOLISSIMO GOLD Wołodkowicz Olimpia (MJ.1999) bpk 4 46,36      
17 IELVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 4 46,57      
18 CASSINI BOMB Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 47,49      
19 MAIK K Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 47,64      
20 MOSSA Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 4 48,33      
21 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 4 48,72      
22 FREYA Zagdańska Julia (J.2001) KS Cortina Kaczenice 4 50,21      
23 BACANTI Zagdańska Julia (J.2001) KS Cortina Kaczenice 4 50,40      


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (14-04-2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FARLEY Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 72,59     1800 PLN
1 CORINA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 70,88     1800 PLN
3 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 70,86     1000 PLN
4 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 8 67,08     600 PLN
5 LIBELIUS Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8 68,24     500 PLN
6 GOLDDIGGER GR Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 12 65,72     400 PLN



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR
Leszno, 12-14 kwiecień 2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (12-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MARIT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ KAPADA WIRY 0 54.52  
1 URMEL 104 Fragstein-Niemsdorff Zofia (JM.2006) Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 0 59,18  
1 MARIT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ KAPADA WIRY 0 52,50  
1 URMEL 104 Fragstein-Niemsdorff Zofia (JM.2006) Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 0 59,09  
1 TOLERANCJA Salamon Mirosława (J.2001) Stadnina Koni Dębno 0 54,12  
1 GRISTALLA - LA Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 0 52,22  
1 TOLERANCJA Salamon Mirosława (J.2001) Stadnina Koni Dębno 0 52,74  


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (12-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GRISTALLA - LA Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 0 51,94  
1 CASIUS Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 0 60,63  
1 FELLOW Mroczek Zuzanna (JM.2005) Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus" 0 62,81  
1 BARBIE Grzyb Paulina LKS Cwał Poznań 0 66,72  
1 C’EST LA VIE Pięta Julia (JM.2004) KJ Kapada Wiry 0 55,72  
1 ONTARIO Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo 0 50,84  
1 CALLA Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań 0 56,37  
8 CASIUS Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 4 60,72  
8 KARTAGINA Szczepaniak Aleksandra UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 4 56,72  
8 TOLOUSE ZW Z Warszawski Paweł St. Jeździeckie Baborówko 4 56,72  
8 TOLOUSE ZW Z Warszawski Paweł St. Jeździeckie Baborówko 4 55,32  
8 SUŁTANKA Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek 4 56,47  
13 NAZIR Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia 8 53,41  
13 NAZIR Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia 8 50,56  
15 CONTINA G Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 12 68,66  


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (12-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ODETTE VAN DE HELLE Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 0 62,48  
1 DIAMENT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Kapada Wiry 0 60,88  
1 ODETTE VAN DE HELLE Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 0 62,48  
1 SUŁTANKA Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek 0 62,11  
1 OMINA Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 0 68,26  
1 EL DŻAMA Birger Pola bpk 0 58,56  
1 SHUTTERFLY W Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 64,48  
1 KENTUCKY VDL Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 64,76  
1 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 0 66,00  
1 KENTUCKY VDL Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 62,52  
1 BROOKLIN Fragstein-Niemsdorff Karolina Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 0 60,32  
12 CALLA Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań 4 67,74  
12 ONTARIO Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo 4 57,66  
12 C’EST LA VIE Pięta Julia (JM.2004) KJ Kapada Wiry 4 55,83  
12 SHUTTERFLY W Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 64,52  
12 RED HERSHEY Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem 4 54,86  
12 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 4 69,12  
12 ICE CORELL Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno 4 62,48  
12 FELLOW Siejak Wiktoria (MJ.2000) JUKS Abakus Kaczyna 4 56,72  
20 RED HERSHEY Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem 8 55,22  
20 ICE CORELL Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno 8 60,25  
20 MICHAEL ANGELO F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Kapada Wiry 8 55,44  
23 DIAMENT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Kapada Wiry 12 59,26  
23 BROOKLIN Fragstein-Niemsdorff Karolina Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 12 61,65  
23 KORSON Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 12 68,92  
26 ALPHA NOBLE Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 16 68,81  
  ALPHA NOBLE Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań ELI    
  KORSON Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań REZ    


 

4 - L - licencyjny na styl jeźdźca (12-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NIWA Foligowska Karolina Klub Sportowy Grand Horse 3,5 52,67  
2 TILEXA Z Szymankiewicz Adam (J.2001) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 3,5 54,65  
3 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk BO 56,97  
4 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk BO 72,46  
  NIWA Foligowska Karolina Klub Sportowy Grand Horse BO 74,59  
  MICHAEL ANGELO F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Kapada Wiry ELI    
  TILEXA Z Szymankiewicz Adam (J.2001) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team ELI    
  LASER Gierdal Aniela (J.2002) KJ Kalumet Boszkowo ELI    
  LASER Gierdal Aniela (J.2002) KJ Kalumet Boszkowo ELI    


 

5 - L1 - dokładności bez rozgrywki (12-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ODIGO VAN HET KAPELHOF Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 52,38  
1 ASTERIX Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 0 59,08  
1 ZARETINO Kociałkowska Olga (J.2002) KJ Michałówka 0 56,35  
1 RESPECT Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia 0 53,86  
1 QUIVISTO Murdzia Seweryn bpk 0 64,48  
1 SANTORINI Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 0 66,84  
1 CELLDORADO Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 59,63  
1 GITANIA VAN DE HOEVEN Z Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 0 61,59  
1 CRISTAL B Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica 0 58,51  
1 OBO VAN ST MAARTEN Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 58,82  
11 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 4 55,24  
11 ASTERIX Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 4 62,63  
11 IZZY RIVER Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 4 67,18  
11 SOLALI Ueberhan Patrycja (MJ.2000) WTK Hermanów 4 54,44  
11 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 4 57,62  
11 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 4 56,33  
17 ODYS Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica 8 65,78  
17 GRANAT Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem 8 55,93  
19 CALGARY BGM Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 9 91,50  
20 ODYS Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica 12 62,23  
21 PIK VULKAN Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice 21 108,66  


 

6 - P - zwykły 238.2.1 (12-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FLOTYLLA Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno 0 47,07 200 PLN
2 ODIGO VAN HET KAPELHOF Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 55,32 150 PLN
3 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 55,96 100 PLN
4 PIK VULKAN Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice 0 56,50  
5 GRANAT Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem 0 57,25  
6 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 57,64  
7 GITTE OF HERITAGE Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 58,07  
8 OBO VAN ST MAARTEN Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 58,34  
9 KREMONA Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 0 58,60  
10 FUERTA Sobańska Anna St. J Baborówko 0 60,91  
11 FERLINA Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 0 61,16  
12 CELLDORADO Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 64,64  
13 CALGARY BGM Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 0 65,06  
14 QUIVISTO Murdzia Seweryn bpk 0 67,76  
15 BARTONIA Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 4 56,68  
16 SANTORINI Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 4 60,33  
17 CARAVELL Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 4 60,87  
18 GITANIA VAN DE HOEVEN Z Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 4 61,81  
19 DELICJA Warszawski Paweł St. Jeździeckie Baborówko 4 63,33  
20 KRES Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 4 64,96  
21 KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 4 70,42  
22 ZARETINO Kociałkowska Olga (J.2002) KJ Michałówka 7 85,52  
23 RESPECT Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia 8 58,61  
24 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 8 61,57  
25 OSADKOWSKI DARPOL Przybecki Michał KJ Michałówka 8 61,68  
26 LAMBORGHINI Kaczmarek Patryk (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa Rychlik 8 63,42  
27 OMINA Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 8 66,57  
28 CRISTAL B Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica 12 65,27  
29 IZZY RIVER Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 17 78,08  


 

7 - N - zwykły 238.2.1 (12-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FLOTYLLA Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno 0 46,93 300 PLN
2 VELCO SITTE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 52,77 200 PLN
3 BARTONIA Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 4 49,15 100 PLN
4 HIP HOP Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 4 54,63  
5 BACO Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 4 56,03  
6 VOLONTAIR 3 Przybecki Michał KJ Michałówka 4 59,08  
7 KREMONA Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 4 59,43  
7 SOLARIS M Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek 4 59,43  
9 OSADKOWSKI DARPOL Przybecki Michał KJ Michałówka 4 59,55  
10 CARMINA Van Den Kroonenberg Mich?le (MJ.2000) KJ Sokół Damasławek 4 62,47  
11 DELICJA Warszawski Paweł St. Jeździeckie Baborówko 8 61,20  
12 FERLINA Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 8 61,36  
13 LAMBORGHINI Kaczmarek Patryk (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa Rychlik 8 63,31  
14 ALOUBETTE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 11 84,13  
15 KRES Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 12 67,85  
  ESCATO Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn ELI    
  FUERTA Sobańska Anna St. J Baborówko REZ    


 

8 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (13-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MARIT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ KAPADA WIRY 0 56,41  
1 URMEL 104 Fragstein-Niemsdorff Zofia (JM.2006) Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 0 63,50  
1 MARIT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ KAPADA WIRY 0 56,12  
1 LARY Hądzlik Zuzanna (JM.2005) UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 0 58,58  
  URMEL 104 Fragstein-Niemsdorff Zofia (JM.2006) Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu ELI    


 

9 - LL - dokładności bez rozgrywki (13-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LARY Hądzlik Zuzanna (JM.2005) UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 0 58,08  
1 FELLOW Mroczek Zuzanna (JM.2005) Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus" 0 63,13  
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 59,72  
4 NAZIR Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia 4 56,91  
4 CRUMBLE MG Gniazdowska Maja (MJ.1999) JKS Tornado Szczecin 4 53,35  
6 ONE WAY TICKET Heigelmann Weronika (J.2001) Racocki Klub Jeździecki 8 61,10  
6 ONE WAY TICKET Heigelmann Weronika (J.2001) Racocki Klub Jeździecki 8 65,63  
8 KORSON Augustyniak Zuzanna (J.2002) KJ Michałówka 9 71,14  
9 KORSON Augustyniak Zuzanna (J.2002) KJ Michałówka 18 75,42  


 

10 - L - dokładności bez rozgrywki (13-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 0 60,18  
1 IMOLA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 61,65  
1 COCO CHANELL Oleś Magdalena (J.2002) KJ Picador 0 57,40  
1 DIAMENT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Kapada Wiry 0 59,98  
1 DIAMENT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Kapada Wiry 0 58,67  
1 KENTUCKY VDL Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 68,69  
1 KENTUCKY VDL Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 69,28  
1 HINTERA R Rakowski Robert St. KJ Gronówka 0 64,67  
1 HARTEMOR R Rakowska Luiza (MJ.1999) St. KJ Gronówka 0 61,23  
1 BARBIE Grzyb Paulina LKS Cwał Poznań 0 66,32  
1 CONTINA G Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 61,94  
1 SHUTTERFLY W Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 68,74  
1 ONTARIO Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo 0 63,28  
1 SUŁTANKA Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek 0 68,37  
1 ALPHA NOBLE Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 0 60,26  
1 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) SKJ Lehmann Horses 0 54,55  
1 ALPHA NOBLE Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 0 59,14  
18 NAZIR Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia 4 56,99  
18 FELLOW Siejak Wiktoria (MJ.2000) JUKS Abakus Kaczyna 4 59,49  
18 HINTERA R Rakowski Robert St. KJ Gronówka 4 64,83  
18 HARTEMOR R Rakowska Luiza (MJ.1999) St. KJ Gronówka 4 62,11  
18 SHUTTERFLY W Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 67,58  
18 RED HERSHEY Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem 4 58,46  
18 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) SKJ Lehmann Horses 4 56,03  
25 IMOLA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 8 62,00  
25 CRUMBLE MG Gniazdowska Maja (MJ.1999) JKS Tornado Szczecin 8 56,80  
25 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 8 70,21  
25 UCELLO'S UNIKAT Urbaniak Eryk UKS Trójka 8 57,73  
25 RED HERSHEY Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem 8 57,43  
25 SUŁTANKA Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek 8 60,17  
31 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk 12 70,77  


 

11 - L - licencyjny na styl jeźdźca (13-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MICHAEL ANGELO F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Kapada Wiry 3 63,68  
2 KARTAGINA Szczepaniak Aleksandra UKJ "Leśny Dwór" Pakówka 3.5 65,62  
3 MICHAEL ANGELO F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Kapada Wiry BO 63,09  
4 C’EST LA VIE Pięta Julia (JM.2004) KJ Kapada Wiry BO 66,61  
5 TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk BO 71,87  
6 C’EST LA VIE Pięta Julia (JM.2004) KJ Kapada Wiry BO 74,08  
  ONTARIO Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo BO 75,24  
  TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk ELI    


 

12 - L1 - dokładności bez rozgrywki (13-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 0 55,67  
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 60,41  
1 NIWA Foligowska Karolina Klub Sportowy Grand Horse 0 55,26  
1 ODETTE VAN DE HELLE Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 0 67,85  
1 BROOKLIN Fragstein-Niemsdorff Karolina Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 0 61,34  
1 ZARETINO Kociałkowska Olga (J.2002) KJ Michałówka 0 60,06  
1 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 0 57,34  
1 ASTERIX Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 0 63,73  
1 GERONIMO Zwolińska Michalina BPK 0 66,62  
1 DANTE Kucia Adam UKS Trójka 0 61,78  
1 CELLDORADO Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 60,85  
1 PIK VULKAN Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice 0 59,99  
1 CRISTAL B Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica 0 63,79  
1 QUIVISTO Murdzia Seweryn bpk 0 64,79  
1 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 57,99  
16 UCELLO'S UNIKAT Urbaniak Eryk UKS Trójka 4 56,58  
16 OLIWIER Kędzierska Julia (J.2003) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 60,86  
16 RESPECT Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia 4 57,72  
16 GRANAT Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem 4 59,21  
16 EL DŻAMA Birger Pola bpk 4 59,05  
21 CHAPMAN Skaba Alicja (J.2002) WTK Hermanów 6 74,39  
22 BROOKLIN Fragstein-Niemsdorff Karolina Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 8 61,90  
22 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 8 58,22  
24 NIWA Foligowska Karolina Klub Sportowy Grand Horse 9 71,76  
25 ODYS Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica 20 68,87  
  ODYS Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica REZ    


 

13 - P - zwykły 238.2.1 (13-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BARTONIA Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 0 58,29 200 PLN
2 ESCATO Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 0 60,49 150 PLN
3 ODIGO VAN HET KAPELHOF Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 63,29 100 PLN
4 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 63,61  
5 CON CHELLA Kowalczyk Mateusz bpk 0 63,85  
6 ZARETINO Kociałkowska Olga (J.2002) KJ Michałówka 0 68,81  
7 GITTE OF HERITAGE Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 69,03  
8 GERONIMO Zwolińska Michalina BPK 0 70,41  
9 OSADKOWSKI DARPOL Przybecki Michał KJ Michałówka 0 71,28  
10 CARAVELL Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 0 71,55  
11 FERLINA Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 0 72,03  
12 QUIVISTO Murdzia Seweryn bpk 0 74,03  
13 CELLDORADO Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 74,68  
14 ASTERIX Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 0 75,77  
15 CALGARY BGM Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 1 78,46  
16 IZZY RIVER Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 3 86,08  
17 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 4 65,09  
18 COCO CHANELL Oleś Magdalena (J.2002) KJ Picador 4 65,15  
19 PIK VULKAN Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice 4 67,27  
20 RESPECT Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia 4 69,75  
21 CRISTAL B Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica 4 70,19  
22 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 4 73,93  
23 GITANIA VAN DE HOEVEN Z Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 4 75,02  
24 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 5 77,06  
25 KRES Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 5 79,49  
26 PRADO Kasperek Maciej Racocki KJ 7 84,14  
27 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 8 65,49  
28 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 8 68,31  
29 GRANAT Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem 8 69,23  
30 OLIWIER Kędzierska Julia (J.2003) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 8 69,35  
31 CHAPMAN Skaba Alicja (J.2002) WTK Hermanów 8 72,77  
32 OBO VAN ST MAARTEN Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 12 65,24  
33 OMINA Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 16 89,99  
34 DANTE Kucia Adam UKS Trójka 24 73,39  
  KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice ELI    


 

14 - N - zwykły 238.2.1 (13-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ALOUBETTE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 64,27 300 PLN
2 KREMONA Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 0 67,51 200 PLN
3 CARMINA Van Den Kroonenberg Mich?le (MJ.2000) KJ Sokół Damasławek 0 67,91 100 PLN
4 SOLARIS M Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek 0 70,21  
5 VELCO SITTE Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 72,11  
6 FERLINA Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 0 72,90  
7 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 73,79  
8 VOLONTAIR 3 Przybecki Michał KJ Michałówka 4 65,51  
9 GITANIA VAN DE HOEVEN Z Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 4 71,69  
10 OSADKOWSKI DARPOL Przybecki Michał KJ Michałówka 4 72,93  
11 ODIGO VAN HET KAPELHOF Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 73,87  
12 BARTONIA Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 6 81,04  
13 PRADO Kasperek Maciej Racocki KJ 8 64,17  
14 CARAVELL Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie "Podkowa"w Moryniu 8 75,82  
15 SANTORINI Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 9 79,99  
16 BACO Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 11 86,84  
17 CON CHELLA Kowalczyk Mateusz bpk 12 61,49  
18 KRES Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 14 80,76  
19 CALGARY BGM Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 14 97,47  
20 OBO VAN ST MAARTEN Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 16 75,85  


 

16 - LL - dokładności bez rozgrywki (14-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ONE WAY TICKET Heigelmann Weronika (J.2001) Racocki Klub Jeździecki 0 54,25  
2 FELLOW Mroczek Zuzanna (JM.2005) Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus" 4 50,17  
2 Urses Bijou K Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań 4 54,47  
4 ONE WAY TICKET Heigelmann Weronika (J.2001) Racocki Klub Jeździecki 8 52,18  


 

17 - L - dokładności bez rozgrywki (14-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KENTUCKY VDL Stasiak Szymon (MJ.1998) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 57,77  
1 ALPHA NOBLE Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 0 54,58  
1 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) SKJ Lehmann Horses 0 51,04  
1 UPSILON VAN LIMERICK Lehmann Konstancja (MJ.1999) SKJ Lehmann Horses 0 54,08  
5 SUŁTANKA Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek 4 55,73  
5 CRUMBLE MG Gniazdowska Maja (MJ.1999) JKS Tornado Szczecin 4 46,75  
5 NAZIR Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia 4 50,12  
5 IMOLA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 4 52,06  
9 Urses Bijou K Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań 8 52,22  
9 RED HERSHEY Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem 8 51,30  
11 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo 13 78,37  
  ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (JM.2005) JKS Przybyszewo ELI    
  KORSON Augustyniak Zuzanna (J.2002) KJ Michałówka REZ    


 

18 - L - licencyjny na styl jeźdźca (14-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ONTARIO Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo 3 57,16  
2 ARA Wichniarek Barbara (JM.2004) KJ Michałówka 3,5 72,42  
3 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk BO 54,84  
  TYTAN-P Stasiulewicz Wiktoria (J.2001) bpk BO 60,75  


 

19 - L1 - dokładności bez rozgrywki (14-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ODETTE VAN DE HELLE Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 0 58,74  
1 NIWA Foligowska Karolina Klub Sportowy Grand Horse 0 45,43  
1 IMOLA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 51,66  
1 CSILLA Kasperek Maciej Racocki KJ 0 57,81  
1 TILEXA Z Szymankiewicz Adam (J.2001) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 53,42  
1 TILEXA Z Szymankiewicz Adam (J.2001) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 56,82  
1 ARA Wichniarek Barbara (JM.2004) KJ Michałówka 0 51,70  
8 LAVALLO-STAR Pawlak Nicole (J.2001) KJ Agro-Handel Śrem 4 45,57  
8 CRUMBLE MG Gniazdowska Maja (MJ.1999) JKS Tornado Szczecin 4 47,53  
8 CHAPMAN Skaba Alicja (J.2002) WTK Hermanów 4 53,63  
8 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 4 64,47  
12 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 8 51,90  
12 LAVALLO-STAR Pawlak Nicole (J.2001) KJ Agro-Handel Śrem 8 47,46  
12 SHUTTERFLY W Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 8 58,42  
15 OMINA Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 16 58,04  


 

20 - P - zwykły 238.2.1 (14-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 56,11 200 PLN
2 ALIOR Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 56,84 150 PLN
3 ODIGO VAN HET KAPELHOF Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 60,18 100 PLN
4 PREDATOR Maślana Alicja (MJ.1998) St. KJ Leśna Podkowa 0 60,95  
5 CUIDAMME Kiciński Janusz KJ Profil Piła 0 63,12  
6 S EASY FLY Barczyk Milena (JM.2004) bpk 0 63,88  
7 CELLDORADO Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 64,66  
8 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 65,98  
9 ASTERIX Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 0 69,67  
10 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 4 58,35  
11 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 4 59,73  
12 CERES Grzegorz Karolina (JM.2004) bpk 4 61,71  
13 GRANAT Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem 4 64,70  
14 OBO VAN ST MAARTEN Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 69,64  
15 QUIVISTO Murdzia Seweryn bpk 4 69,71  
16 CSILLA Kasperek Maciej Racocki KJ 4 71,10  
17 CHAPMAN Skaba Alicja (J.2002) WTK Hermanów 8 61,01  
18 ZARETINO Kociałkowska Olga (J.2002) KJ Michałówka 8 73,67  
19 PIK VULKAN Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice 9 81,50  
20 OLIWIER Kędzierska Julia (J.2003) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 12 75,39  
  RESPECT Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia ELI    


 

21 - N - zwykły 238.2.1 (14-04-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FERLINA Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 0 62,95 300 PLN
2 VOLONTAIR 3 Przybecki Michał KJ Michałówka 4 56,59 200 PLN
3 ESCATO Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 4 64,50 100 PLN
4 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 4 65,38  
5 SANTORINI Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań 4 68,82  
6 BARTONIA Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia 4 69,13  
7 CUIDAMME Kiciński Janusz KJ Profil Piła 8 62,57  
8 KRES Laskowski Filip Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno 8 73,04  
9 OLIWIER Kędzierska Julia (J.2003) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 24 92,83  
  S EASY FLY Barczyk Milena (JM.2004) bpk ELI    
  OSADKOWSKI DARPOL Przybecki Michał KJ Michałówka REZ    



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1956
2. Dajana Pawlicka   409
3. Szmytka Michalina 358
4. Grundkowska Monika  319
5. Milczarek Nina 240
6. Najdzionek Szymon 226
7. Klein Olaf 184
8. Seroka Anna 179
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 109

31/03/19

1. Kierznowska Aleksandra  503
2. Lewicki Filip   475
3. Lehmann Dalia 315
4. Suska Juliana 252
5. Barański Mikołaj  212
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Kawa Aleksandra 192
8. Bado Gabriela  136
9. Dobkowska Milena 135
10. Baehr Maria 109

31/03/19

1. Jabłońska Julia  1192
2. Kucharska Zuzanna  978
3. Marchwicka Maja 752
4. Pietrzak Daria 705
5. Biegalska Iga 700
6. Zawadzka Eliza  630
7. Jannasz Wiktoria 567
8. Brańka Borja Maria 514
9. Wypiór Marta 379
10.  Smura Kornelia  327

09/04/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Pellowska Paulina 171
3. Skotarczak Nel  164
4. Pieta Julia  149
5. Ryciak Wiktoria 145
6. Janiszewska Lena  139
7  Sówka Nell  128
8. Piontek Barbara 125
9. Ganowska Julia  124
10. Pawłowska Kornelia  115

09/04/19

1. Szeszuła Zuzanna 222
2. Piontek Helena 200
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja   129
5. Bar Karolina 101
6. Padalak Maria 82
7. Naumiuk Roksana  71
8. Mycio Oliwia  63
9.  Jarecka Lena 42
9. Panarowicz Nikola 42

09/04/19

1. Henzel Dominika 470
2. Płatek Oliwia 392
3. Derda Agata  369
4. Heydel Karolina  348
5. Kamińska Agata  326
6. Osuch Aleksandra  292
7. Konarska Marta  194
8. Zawadka Joanna  187
9.   Tuliszkiewicz Olga  185
10.  Piontek Helena  173

09/04/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  76
5. Jędrychowska Aleksandra  35
6. Dubiniak Matylda  15
6.  Okupny Wiktoria  15
6.  Pieta Julia  15
9.  Klota Amelia  10
9  Bar Karolina  10

09/04/19