Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody  Dzieci i Młodzieży Iwno 2019

2-5 maja 2019   fot. M&R Photo

WYNIKI 

Na zdjęciu Julia Ganowska - zwyciężczyni 4 konkursów w Iwnie.

 

Zwycięzcy Finałowych konkursów ZO DiM Iwno 2-5 maja 2019 

Gr A1    Jagoda Kierznowska  KJ Sokół Damasławek

Gr A2 - Julia Ganowska  KJ Ranczo Kołata 

Gr C - Antoni Śliwiński KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis Antoni Śliwiński KJ Podkowa Gruszczyn

Finał Dzieci II - Aleksander Lauk Budzyński KS Kłos

Grand Prix Gr D/E  - Zofia Budzyńska St. KJ Gronówka

Grand Prix Dzieci I Wiktoria Jannasz  SKJ Poczernin 

n

 

ZO DiM w Skokach Przez Przeszkody LKJ Abaria Iwno
Iwno, 02-05.05.2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - 50 cm - na styl jeżdżca (02-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CINAMON Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 0 3,5 3,5 70,84  
1 FOREST Kamińska Martyna (Mł.2010) SKJ Gronówka 0 3,5 3,5 85,40  


 

2 - 60 cm - na styl jeżdżca (02-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 JUBEL Kępa Anna (Mł.2007) Budzyński KS Kłos 0 2,5 2,5 85,89  
2 PASJONATA AMIGO Kultys Marianna (Mł.2009) KJ Ranczo Kołata 0 3,0 3,0 74,21  
2 GINA Poniatowska Alicja (Mł.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 3,0 3,0 72,49  
4 FOREST Kamińska Martyna (Mł.2010) SKJ Gronówka 0 3,5 3,5 92,50  
4 JACOB Przybylska Sofi (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 3,5 3,5 72,44  
4 NIKI Kolawa Milena (JM.2005) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 3,5 3,5 70,18  
4 MILUNIA Sawicka Paulina (Mł.2007) St. J Baborówko 0 3,5 3,5 68,61  
8 CINAMON Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 0,5 4,0 4,5 84,66  
9 TIFI Gumienna Pola (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 6,5 6,5 92,76  
10 GINA Poniatowska Alicja (Mł.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 3,0 9,5 12,5 106,76  


 

3 - 70 cm - na styl jeżdżca (02-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 MILUNIA Sawicka Paulina (Mł.2007) St. J Baborówko 0 2,5 2,5 68,72  
1 NIKI Kolawa Milena (JM.2005) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 2,5 2,5 64,33  
3 JUBEL Kępa Anna (Mł.2007) Budzyński KS Kłos 0 3,0 3,0 83,03  
4 TIFI Gumienna Pola (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 3,5 3,5 86,36  
4 PASJONATA AMIGO Kultys Marianna (Mł.2009) KJ Ranczo Kołata 0 3,5 3,5 72,18  
6 COSTA SERENA Gornicka Kornelia (Mł.2007) Budzyński KS Kłos 0 4,5 4,5 77,89  
7 CHACCO Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 0,5 4,5 5,0 72,84  


 

4 - 80 cm - na styl jeżdżca (02-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 WALENCJA Górnicka Amelia (JM.2005) Budzyński KS Kłos 0 2,5 2,5 75,02  
1 NANDINA Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 2,5 2,5 70,30  
3 PASJONATA PARYS Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 3,0 3,0 67,36  
3 INIS SLE SORCERER Rosin Natasza (JM.2006) JUKS Abakus Kaczyna 0 3,0 3,0 77,45  
5 PASJONATA PARYS Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 3,5 3,5 69,91  
5 KRESKA Jach Oliwia (J.2003) KJ Sokół Damasławek 0 3,5 3,5 72,46  
5 DAMON Pięta Julia (Mł.2007) JUKS Abakus Kaczyna 0 3,5 3,5 75,40  
8 COSTA SERENA Gornicka Kornelia (Mł.2007) Budzyński KS Kłos 2,0 2,5 4,5 72,16  
9 PENELOPA Gosztyła Weronika (JM.2005) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 6,5 6,0 12,5 108,76  


 

5 - 90 cm - na styl jeżdżca (02-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 MANCHESTER 0012 Lee Nayon (JM.2004) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 2,0 2,0 70,24  
1 SZOGUN Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 2,0 2,0 74,86  
3 DAMON Pięta Julia (Mł.2007) JUKS Abakus Kaczyna 0 2,5 2,5 81,03  
3 KRESKA Jach Oliwia (J.2003) KJ Sokół Damasławek 0 2,5 2,5 68,37  
5 MANCHESTER 0012 Lee Nayon (JM.2004) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 3,0 3,0 72,99  
6 NANDINA Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 3,5 3,5 84,92  
6 WALENCJA Górnicka Amelia (JM.2005) Budzyński KS Kłos 0 3,5 3,5 76,60  
6 INIS SLE SORCERER Rosin Natasza (JM.2006) JUKS Abakus Kaczyna 0 3,5 3,5 79,96  
9 APLA Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4,0 4,0 80,40  
9 SZOGUN Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4,0 4,0 74,60  
11 APLA Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4,5 4,5 78,28  


 

6 - 100 cm - na styl jeżdżca (02-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 SELLANO BOY W Chlasta Oliwia (JM.2004) KJ Kapada Wiry 0,5 3,5 4,0 69,18  
2 SELLANO BOY W Chlasta Oliwia (JM.2004) KJ Kapada Wiry 1,0 7,0 8,0 76,19  


 

7 - 110 cm - na styl jeżdżca (02-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 FABIA Budzyńska Zofia (J.2002) St. KJ Gronówka 1,0 3,5 4,5 73,71  


 

8 - 120 cm - na styl jeżdżca (02-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 FABIA Budzyńska Zofia (J.2002) St. KJ Gronówka 0 1,5 1,5 72,52  
2 FINISZ Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 0 2,0 2,0 72,57  
3 CZINGIS CHAN Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 0,5 3,0 3,5 70,29  
4 CZINGIS CHAN Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 2,0 4,0 6,0 90,20  


 

13 - L - DK - na styl jeżdżca (02-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0,0 2,0 2,0 83,88  
2 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 0,0 3,0 3,0 82,70  
3 FESTA Lauk Aleksander (JM.2004) Budzyński KS Kłos 0,0 3,5 3,5 78,47  
4 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 1,0 3,5 4,5 77,12  
5 KLARA-W Cajske Klementyna (J.2003) Budzyński KS Kłos 4,0 5,5 9,5 104,58  


 

14 - P - DK - na styl jeżdżca (02-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 GRUPO PROM VIOX W Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events Poznań 0,0 3,0 3,0 88,33  
2 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 0,5 3,0 3,5 80,32  
3 FESTA Lauk Aleksander (JM.2004) Budzyński KS Kłos 0,5 3,5 4,0 79,15  
4 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 2,0 3,5 5,5 77,63  
5 KLARA-W Cajske Klementyna (J.2003) Budzyński KS Kłos 0,5 5,5 6,0 79,51  
6 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 4,5 4,5 9,0 101,75  


 

15 - N - DK - na styl jeżdżca (02-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 PORTOS Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 0,5 2,0 2,5 86,01  
2 PHENIX Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 0,0 3,0 3,0 85,26  
3 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 1,0 3,0 4,0 83,48  
4 GRUPO PROM VIOX W Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events Poznań 2,0 2,5 4,5 94,79  


 

16 - C - DK - na styl jeżdżca (02-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 1,5 3,0 4,5 82,88  


 

9 - L - DK - dokładności art. 238.1.1 (03-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FESTA Lauk Aleksander (JM.2004) Budzyński KS Kłos 0 65,24  
2 KLARA-W Cajske Klementyna (J.2003) Budzyński KS Kłos 4 61,47  
2 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 4 72,82  


 

10 - P - DK - dwufazowy art. 274.5.3 (03-05-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 60,37 0 33,16  
2 FESTA Lauk Aleksander (JM.2004) Budzyński KS Kłos 0 57,89 4 29,41  
3 KLARA-W Cajske Klementyna (J.2003) Budzyński KS Kłos 4 52,49      
4 BULWAR Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 4 60,19      
5 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 4 61,84      


 

11 - N - DK - dwufazowy art. 274.5.3 (03-05-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 0 57,26 0 28,92  
2 PORTOS Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 0 58,67 0 30,17  
3 PHENIX Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 0 59,99 0 30,97  
4 GRUPO PROM VIOX W Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events Poznań 0 61,71 0 31,35  
5 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 59,20 4 32,47  
6 QUINTUS 67 Stawińska Amelia (J.2002) Posadowskie TJ 0 60,02 4 33,53  


 

12 - C - DK - dwufazowy art. 274.5.3 (03-05-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GRUPO PROM VIOX W Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events Poznań 4 60,78      
2 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 12 56,09      


 

17 - 50 cm - dokładności art. 238.1.1 (03-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FOREST Kamińska Martyna (Mł.2010) SKJ Gronówka 0 73,30  
1 CINAMON Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 0 66,58  


 

18 - 60 cm - dokładności art. 238.1.1 (03-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TIFI Gumienna Pola (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 69,61  
1 JACOB Przybylska Sofi (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 58,35  
1 APASJONATA CON AMORE Przybyła Natalia (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 68,42  
1 NIKI Kolawa Milena (JM.2005) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 63,58  
5 CINAMON Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 4 68,44  
5 FOREST Kamińska Martyna (Mł.2010) SKJ Gronówka 4 90,29  
5 GINA Poniatowska Alicja (Mł.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 74,90  
5 JUBEL Kępa Anna (Mł.2007) Budzyński KS Kłos 4 72,05  
9 TIFI Gumienna Pola (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 8 64,06  
9 PASJONATA POKER Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 8 68,07  
  JACOB Przybylska Sofi (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn ELIM    


 

19 - 70 cm - dokładności art. 238.1.1 (03-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NIKI Kolawa Milena (JM.2005) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 63,99  
1 JUBEL Kępa Anna (Mł.2007) Budzyński KS Kłos 0 68,41  
1 APASJONATA CON AMORE Przybyła Natalia (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 63,98  
1 CAJERO Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 0 61,63  
1 PASJONATA AMIGO Kultys Marianna (Mł.2009) KJ Ranczo Kołata 0 58,90  
1 MILUNIA Sawicka Paulina (Mł.2007) St. J Baborówko 0 63,70  
1 COSTA SERENA Gornicka Kornelia (Mł.2007) Budzyński KS Kłos 0 67,32  
1 S-PIORUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 63,60  
9 PASJONATA POKER Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 4 64,17  
9 GINA Poniatowska Alicja (Mł.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 77,79  
9 PASJONATA AMIGO Kultys Marianna (Mł.2009) KJ Ranczo Kołata 4 68,26  
9 CHACCO Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 4 58,82  
13 CHACCO Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 12 93,33  


 

20 - 80 cm - dwufazowy art. 274.5.3 (03-05-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 PASJONATA PARYS Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 47,17 0 20,05  
2 KRESKA Jach Oliwia (J.2003) KJ Sokół Damasławek 0 48,76 0 21,66  
3 S-PIORUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 50,59 0 21,73  
4 INIS SLE SORCERER Rosin Natasza (JM.2006) JUKS Abakus Kaczyna 0 50,79 0 22,24  
5 BENJA LUNA Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 0 43,71 0 24,58  
6 COSTA SERENA Gornicka Kornelia (Mł.2007) Budzyński KS Kłos 0 54,66 0 25,08  
7 DAMON Kowalonek Luna (Mł.2007) JUKS Abakus Kaczyna 0 48,19 0 25,09  
8 PENELOPA Gosztyła Weronika (JM.2005) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 48,70 0 26,14  
9 NANDINA Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 50,53 0 27,09  
10 MILUNIA Sawicka Paulina (Mł.2007) St. J Baborówko 0 52,44 ELIM    
11 CAJERO Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 4 57,59      


 

21 - 90 cm - dwufazowy art. 274.5.3 (03-05-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 PASJONATA PARYS Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 44,97 0 20,97  
2 BEN GUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 55,66 0 21,00  
3 APLA Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 50,80 0 21,53  
4 KRESKA Jach Oliwia (J.2003) KJ Sokół Damasławek 0 47,65 0 21,97  
5 MANCHESTER 0012 Lee Nayon (JM.2004) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 53,16 0 24,19  
6 SZOGUN Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 58,51 0 24,91  
7 NANDINA Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 48,80 0 25,73  
8 WALENCJA Górnicka Amelia (JM.2005) Budzyński KS Kłos 0 50,86 4 22,21  
9 BENJA LUNA Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 4 43,58      
10 NANDO SUPER Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 4 45,85      
11 INIS SLE SORCERER Rosin Natasza (JM.2006) JUKS Abakus Kaczyna 4 51,29      


 

22 - 100 cm - dwufazowy art. 274.5.3 (03-05-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WALENCJA Górnicka Amelia (JM.2005) Budzyński KS Kłos 0 51,38 0 24,79  
2 APLA Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 46,23 4 22,22  
3 NANDO SUPER Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 4 43,59      
4 SELLANO BOY W Chlasta Oliwia (JM.2004) KJ Kapada Wiry 4 45,93      
5 BEN GUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 50,12      
6 DAMON Pięta Julia (Mł.2007) JUKS Abakus Kaczyna 12 60,60      


 

24 - 120 cm - dwufazowy art. 274.5.3 (03-05-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CZINGIS CHAN Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 0 48,87 0 25,71  
2 FINISZ Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 21 89,62      


 

25 - 130 cm - dwufazowy art. 274.5.3 (03-05-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CZINGIS CHAN Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 0 49,05 0 26,11  
2 FINISZ Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 8 52,98      


 

26 - finał gr A-1 - 65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (04-05-2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CAJERO Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 0 64,71 0 27,87  
2 S-PIORUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 73,48 0 27,92  
3 MILUNIA Sawicka Paulina (Mł.2007) St. J Baborówko 0 70,87 0 32,96  
4 PASJONATA POKER Szczepańska Maja (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 69,20 0 33,44  
5 FIDŻI Perek Judyta (Mł.2007) Posadowskie TJ 0 64,70 4 28,01  
6 JUBEL Kępa Anna (Mł.2007) Budzyński KS Kłos 0 80,38 4 39,84  
7 PASJONATA AMIGO Kultys Marianna (Mł.2009) KJ Ranczo Kołata 0 70,16 17 52,44  
8 APASJONATA CON AMORE Przybyła Natalia (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 4 70,44      
8 TIFI Przybyła Natalia (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 4 93,54      
10 JACOB Przybylska Sofi (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 13 96,96      


 

27 - finał gr A-2 - 85 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (04-05-2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 PASJONATA PARYS Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 66,75 0 41,05  
2 NANDO SUPER Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 0 64,45 4 30,26  
3 NANDINA Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 69,89 4 37,37  
4 BEN GUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 77,17      
4 GARCIA Bohdan Julia SJK Liljówka Stęszewko 4 71,94      
4 COSTA SERENA Gornicka Kornelia (Mł.2007) Budzyński KS Kłos 4 76,94      
4 DAMON Pięta Julia (Mł.2007) JUKS Abakus Kaczyna 4 83,09      
4 TAZINA Perek Judyta (Mł.2007) Posadowskie TJ 4 69,95      
4 BENJA LUNA Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 4 62,20      


 

28 - finał gr C - 95 cm - zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (04-05-2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SZOGUN Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 75,25 0 30,81  
2 WALENCJA Górnicka Amelia (JM.2005) Budzyński KS Kłos 0 67,56 4 31,36  
3 KRESKA Jach Oliwia (J.2003) KJ Sokół Damasławek 0 67,76 4 39,82  
4 PENELOPA Berghauzen Kinga (JM.2004) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 70,12      


 

29 - finał gr D bis - 105 cm - zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (04-05-2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Czas Błędy Nagroda
1 APLA Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 69,90      


 

30 - Finał Dzieci II / JMł - 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (04-05-2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FESTA Lauk Aleksander (JM.2004) Budzyński KS Kłos 0 69,62 0 34,14  
2 GRUPO PROM VIOX W Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events Poznań 0 74,03 0 35,15  
3 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 4 68,37      


 

31 - 50-100 cm - Pocieszenia dokładności art. 238.1.1 (kuce i DK) (04-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CINAMON Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 0 78,96  
1 NIKI Kolawa Milena (JM.2005) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 65,08  
1 CHACCO Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 0 70,48  
1 KLARA-W Cajske Klementyna (J.2003) Budzyński KS Kłos 0 62,44  
1 SELLANO BOY W Chlasta Oliwia (JM.2004) KJ Kapada Wiry 0 68,97  
1 MANCHESTER 0012 Lee Nayon (JM.2004) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 68,68  
7 GINA Poniatowska Alicja (Mł.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 5 91,02  
  INIS SLE SORCERER Rosin Natasza (JM.2006) JUKS Abakus Kaczyna ELIM    


 

32 - Grand Prix D/E - 125 cm - zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (05-05-2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FABIA Budzyńska Zofia (J.2002) St. KJ Gronówka 4 87,99      
2 FINISZ Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 5 90,41      


 

33 - Grand Prix Dzieci I - 125 cm - zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (05-05-2019)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 PHENIX Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 8 81,30      
  PORTOS Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin ELIM        



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (OIS Wojciech Helak, H2-052017-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20